Zakłady bukmacherskie – jak zacząć?

Na pewno każdy kibic sportowy oglądając mecz piłki nożnej, skoki narciarskie, czy inne dowolne wydarzenie sportowe, choć raz odniósł wrażenie, że zwycięzca pojedynku znany jest już przed meczem. Różnica w poziomie drużyn, wyjątkowa forma zawodników, albo jeszcze inne pozasportowe czynniki sprawiają, że szanse na wygraną jednej z drużyn rosną. To między innymi te czynniki mają wpływ na ustalanie kursów przez zakłady bukmacherskie. Właśnie teraz u bukmacherów zaczyna się prawdziwy ruch, ponieważ w sierpniu  startują eliminacje do Ligi Mistrzów, Ligi Europy, a swoje rozgrywki zaczyna wiele lig piłkarskich w Europie. W związku z tym wydarzeń do obstawiania będzie bez liku.

fortuna

Jaki bukmacher na początek?

Firmy bukmacherskie walczą o każdego nowego klienta, zachęcając rozmaitymi bonusami i premiami. To doskonała okazja dla początkującego gracza na zdobycie doświadczenia, przy minimalnym ryzyku, albo niewielkich stratach własnego wkładu. W ofertach znajdują się premię do pierwszej wpłaty, czy możliwość postawienia bezpiecznego zakładu, którego stawki nie traci się w przypadku przegranej. Są także bonusy bez depozytu, czyli kwoty, za które można zacząć obstawiać wydarzenia, zanim gracz dokona wpłaty środków własnych. Tylko którego bukmachera wybrać? Kto ma najlepsze promocje i jak w tym wszystkim się nie pogubić? Poniżej przedstawiona została aktualna oferta przygotowana przez kilka wiodących firm, w przypadku zakładania konta przez internet:

ETOTO

 • bonus od wpłaty do 550 PLN
 • (obrót 4x depozyt po kursie 2.00)

MILENIUM

 • darmowy zakład 30 PLN
 • zakład bez ryzyka 10 PLN
 • bonus od wpłaty do 760 PLN
 • (obrót 3x depozyt po kursie 2.00)

TOTOLOTEK

 • zakład bez depozytu 30 PLN
 • bonus od wpłaty do 1050 PLN
 • obrót 4x (bonus + depozyt), min 3 typy na kuponie po kursie 2.00

LVBET

 • zakład bez depozytu 30 PLN
 • bonus od wpłaty do 1500 PLN
 • bonus za karnet 50 PLN
 • (obrót 2x bonus, min 3 typy na kuponie po kursie 2.00)

FORTUNA

 • zakład bez ryzyka 120 PLN
 • zakład bez depozytu 10 PLN
 • bonus do wpłaty 400 PLN
 • (obrót 4x depozyt po kursie 1.90)

Jak widać, oferty są dosyć zróżnicowane i każdy wybierze wśród nich coś dla siebie. Dla graczy, którzy mają zamiar wpłacić na początek większą kwotę, na pewno ciekawe będą oferty, gwarantujące wysoki bonus do pierwszej wpłaty. Z kolei wysoka wartość zakładu bez depozytu, pozwala bez ryzyka pobawić się w obstawianie wydarzeń, zanim gracz podejmie decyzję o wielkości wpłaty. Na szczególną uwagę zasługuje informacja w nawiasie, która określa warunki, w jakich bonus może zostać wypłacony. Tutaj na czoło wysuwa się legalny bukmacher Fortuna, która pozwala na obracanie pieniędzmi na kuponach o niższym kursie, niż konkurencja. Oznacza to, że na takich zakładach łatwiej o wygraną. Dodatkowo za ofertą Fortuny przemawia wysoka wartość zakładu bez ryzyka, czyli takiego, za który dostajemy zwrot wkładu, jeśli nie trafimy wszystkich wydarzeń.

Jak uzyskać kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny Fortuna daje możliwość skorzystania ze wszystkich bonusów, które wymieniono w ofercie. Można otrzymać go jako prezent na kilku dobrych portalach, traktujących o legalnych zakładach bukmacherskich. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę „kod promocyjny Fortuna” i wejść na jedną z proponowanych stron. Najlepiej wybrać serwisy  bukmacher-legalny.pl lub oferty-bukmacherskie.pl,  gdzie bez problemu znajdziemy informację o możliwości odebrania prezentu, a nawet zostaniemy przekierowani na stronę rejestracyjną Fortuna. Możesz użyć kodu: PREZENT aby otrzymać lepszą ofertę powitalną. To właśnie podczas rejestracji będziemy mogli posłużyć się kodem, dzięki któremu wszystkie oferowane promocje oddane zostaną do naszej dyspozycji.

Jak zarejestrować się u bukmachera?

fortuna kod promocyjny

Jeśli już zdecydujemy się zacząć zabawę w obstawianie wydarzeń sportowych i wybierzemy najlepszą dla nas firmę, możemy przystąpić do rejestracji. Niestety proces ten zajmuje trochę czasu i nie uda się tego załatwić pod wpływem impulsu na kilka minut przed meczem. Dla przykładu zaprezentowana zostanie rejestracja właśnie w Fortunie. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego zajmuje około dziesięciu minut i nie wymaga od rejestrującego się wielu informacji. Poza numerem konta bankowego wszystkie potrzebne dane znajdują się w dowodzie osobistym lub w paszporcie. W celu weryfikacji danych i potwierdzenia pełnoletności gracza, do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć skan właśnie jednego z tych dokumentów. Po prawidłowym wypełnieniu wszystkich pól następuje drugi krok rejestracji, czyli weryfikacja adresu e-mail. Na naszą skrzynkę zostanie wysłany link aktywacyjny, który zaprowadzi użytkownika z powrotem na stronę Fortuny. Potem pozostanie poczekać kilka minut na weryfikację danych przez bukmachera i już można zacząć zabawę w obstawianie wydarzeń.

Przed pierwszą wpłatą na konto należy pamiętać, że zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarabianie pieniędzy. Nie można traktować wpłaconej kwoty jako inwestycji, ponieważ nie ma żadnej gwarancji, że ją odzyskamy. Każdy zakład najlepiej traktować jako zabawę, na którą zazwyczaj przeznacza się nadwyżki gotówki. Zakłady bukmacherskie i legalni bukmacherzy oferują graczom dodatkowe emocje i szanse na korzyści finansowe, ale nie odpowiadają za nasze decyzje, ani za wyniki meczów.

pzbuk

Polecamy także:

fortuna oferta i opinie
fortuna bukmacher
forbet oferta i opinie
totolotek oferta i opinie
lvbet oferta i opinie
efortuna oferta i opinie
zakłady bukmacherskie efortuna
efortuna oferta i opinie

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi