Totalbet opinie graczy i ekspertów – recenzja bukmachera

Podstawowe informacje o Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Firma Totalbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. należy do najmłodszych w Polsce podmiotów umożliwiających zakłady bukmacherskie. Licencję ministerstwa finansów na działalność stacjonarną otrzymała w styczniu 2018 r., a na przyjmowanie zakładów online – w marcu. Oficjalnie ruszyła 2 lipca.

Bukmacher Totalbet kontrolowany jest przez Zbigniewa Benbenka – multimilionera, znanego przedsiębiorcę z branży medialnej i hazardowej. Należy do niego Grupa ZPR Media S.A., która skupia m.in. tabloid „Super Express”, miesięcznik „Murator”, dwie stacje telewizyjne (w tym Fokus TV) i kilka rozgłośni radiowych (w tym Radio Eska i Radio Plus). Formalnie bukmacherem zarządza natomiast prezes Tomasz Szakiel.

Legalny bukmacher Totalbet nie ma nic wspólnego z rumuńskim organizatorem zakładów sportowych o tej samej nazwie. Co ciekawe firma Benbenka pierwotnie nazywała się Vitabet. Nazwę zmieniono we wrześniu 2017 r. (spółka powstała w lutym tamtego roku).

Choć Totalbet ma także zezwolenie ministerstwa finansów na organizowanie zakładów w punktach stacjonarnych, dotąd nie uruchomił żadnego z nich. Spekuluje się, że pierwsze takie miejsca zostaną otwarte w Warszawie i Krakowie.

Rejestracja w Totalbet

Operator wprowadził kilka nowości. Jedną z nich jest szybka rejestracja konta. By móc obstawiać wyniki, wystarczy podać  swoje podstawowe dane. Natomiast pełna rejestracja musi nastąpić w ciągu 90 dni. Jest konieczna do tego, by wypłacać wygrane. Aby dokonać pełnej rejestracji, bukmacher Totalbet wymaga przesłania skanu obydwu stron dowodu osobistego oraz numeru konta bankowego. Ważne, by dane przesłane bukmacherowi Totalbet były zgodne z tymi przypisanymi do konta w banku.

Zobacz więcej na Totalbet

TOTALBET BONUSY BUKMACHERSKIE

Legalni bukmacherzy prześcigają się w ofertach na start dla nowych graczy. Przez to kwoty promocji są coraz wyższe, bo każdy bukmacher chce przyciągnąć gracza do siebie i być bardziej atrakcyjnym od konkurencji. Na tym polu trzeba jednak przyznać, że Totalbet wygląda nieźle, a jego oferta powitalna robi wrażenie.

Nowym graczom bukmacher Totalbet proponuje dwie promocje startowe:

  • freebet 20+20 PLN,
  • bonus od depozytu do 5000 PLN.

W przypadku freebetu Totalbet podzielony jest on na dwie części. Pierwsze 20 PLN za rejestrację pełnego konta. Drugie 20 PLN można otrzymać za wykonanie kilku prostych zadań.  Łącznie moża otrzymać więc 40 PLN

Oprócz freebetu gracze mają do dyspozycji także wysoki bonus od depozytu. Totalbet podwaja pierwszą wpłatę do 5000 PLN. 

Gracze szukają okazji, żeby zwiększyć swoje zyski wynikające z założenia konta. Możesz to zrobić wpisując podczas rejestracji w Totalbet kod promocyjny: PREZENT. W ten sposób będziesz miał możliwość skorzystania z powyższych bonusów powitalnych.

Oprócz promocji na start, bukmacher ma w swojej ofercie dużą liczbę promocji dla stałych graczy. W końcu przyciągnięcie klienta to jedno, ale utrzymanie go i zachęcenie do regularnego typowania to drugie. Wygląda na to, że Totalbet potrafi obydwie te rzeczy. Jak prezentują się promocje na tle innych legalnych bukmacherów?

Najważniejszym elementem oferty dla typerów jest możliwość regularnej gry bez podatku. To znaczne ułatwienie dla graczy, którzy często narzekają na to, że ich wygrane są w znacznym stopniu obcinane przez podatek od gier. Oferta atrakcyjna zważając na niewielkie wymagania. Wystarczą trzy spotkania na kuponie, by nie był on obciążony podatkiem.

Poza tym wśród promocji można odszukać bezpieczny zakład, czyli zwrot pieniędzy za kupon, w którym jedno zdarzenie okazało się nietrafione. To idealna oferta dla graczy, którym często zdarza się nietrafiony kupon przez jedno błędnie wytypowane spotkanie.

Więcej szczegółów na temat tej i pozostałych promocji bukmachera Totalbet, można przeczytać na stronie jego kodu promocyjnego. Każdy gracz znajdzie tam jakąś promocję, która go z pewnością zainteresuje.

baner Totalbet reklamujący możliwość gry bez podatku

Totalbet oferta bukmachera

W zakładach bukmacherskich już dawno nie chodzi tylko o sport. Teraz legalni bukmacherzy prześcigają się w tym, kto przedstawi najciekawszą i najszerszą ofertę potencjalnym graczom. Bukmacher, który może zaproponować swoim klientom coś, czego nie oferuje konkurencja, ma mocny argument w walce o nowych graczy. Rynek bukmacherski jest coraz bardziej zróżnicowany i niedługo może nie być już rzeczy, o którą bukmacherzy nie chcieliby się założyć.

Różnorodne dyscypliny

Klient może zawierać zakłady przedmeczowe a także zakłady na żywo, pojedyncze, akumulowane i systemowe. Do wyboru w Totalbet mamy mnóstwo dyscyplin. Zarówno te najpopularniejsze sporty zespołowe (piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka), jak i te bardziej niszowe (bandy, futsal, golf, krykiet). Ponadto sporty walki (MMA, boks) oraz sporty motorowe (żużel, wyścigi Formuły 1). Poza sportami tradycyjnymi Totalbet stawia również na nowoczesność, więc bez trudu znajdziemy w ofercie zakładów bukmacherskich także rozgrywki e-sportowe.

Najszersza oferta zakładów Totalbet dotyczy piłki nożnej. Gracz może typować zarówno najpopularniejsze rozgrywki, jak i te mniej znane, a nawet egzotyczne typu liga omańska, gibraltarska. Są też zakłady na mecze amatorów z kilku krajów (Anglia, Austria, Niemcy, Dania). Futbolowi maniacy nie mogą narzekać, bo nawet poza klasycznymi dniami meczowymi w weekendy, będą mogli coś obstawić. W tym przypadku oferta jest obszerna na każdy dzień tygodnia, więc można grać dosłownie codziennie.

E-sport, czyli przyszłość

Bukmacher ma na swojej stronie osobą zakładkę z dziedziną gier e-sportowych. Dzięki temu sympatycy zmagań sieciowych łatwiej znajdą miejsce dla siebie. Na stronie Totalbet poświęconej e-sportowi znajdziemy m.in. takie gry jak Counter Strike, League of Legends czy DOTA 2. Oferta bukmacherska w tej kategorii jest naprawdę szeroka i gracze na pewno znajdą coś dla siebie. Poza wyżej wymienionymi grami, możemy obstawiać także inne tytuły: Call of Duty, Overwatch, Rainbow Six, StarCraft i Rocket League. Pochwała należy się bukmacherowi za design strony. Nawet laicy w kategorii e-sportu się na niej nie zgubią. Wszystko jest czytelne, przejrzyste i różnokolorowe. Razem tworzy to bardzo pozytywny i profesjonalny wygląd.

osobna zakładka na esport w Totalbet

Wydarzenia pozasportowe

Standardowo Totalbet proponuje także zakłady specjalne na wydarzenia polityczne. Znajdziemy tam również zakład specjalne odnoszące się do konkretnej osoby (zawodnika, trenera) czy drużyny. Oferta zakładów ze specjalistycznymi podtypami jest dość rozbudowana. Dzięki temu nawet osoby nie zainteresowane wydarzeniami sportowymi mogą założyć się o inne dziedziny życia społecznego. Przykładowo można postawić zakład na wybory prezydenckie, o to kto dostanie rolę w filmie lub oscara, a nawet o to, kto zostanie następnym papieżem. Naprawdę bukmacher Totalbet dba o to, żeby ludzie się nie nudzili.

Sporty wirtualne

Firmy bukmacherskie już od dawna nie zajmują się wyłącznie wydarzeniami sportowymi. Niedługo nie będzie już dziedziny, której nie można by obstawić u bukmachera. Poza omawianymi wyżej dziedzinami Zakłady Bukmacherskie Totalbet obejmują również sporty wirtualne. Jest to tak popularna kategoria, że stworzono jej osobną zakładkę na górze strony.

Trzeba przyznać, że robi ona wrażenie i została przygotowana ze sporą starannością. Do wyboru mamy piłkę nożną, wyścigi psów i koni, a także rajdy motocyklowe i żużel. Tutaj rozgrywka trwa non stop, a kolejne mecze i wyścigi to kwestia kilku minut. Można więc w bardzo krótkim czasie obstawić zakłady wiele razy. Idealne rozwiązanie dla osób, które lubią zawrzeć zakład i błyskawicznie go rostrzygnąć.

Szczególną uwagę warto poświęcić wirtualnej piłce nożnej, która coraz bardziej przypomina realny futbol. W Totalbet znajdziemy sześć dostępnych do obstawiania wirtualnych lig. Angielską, polską, włoską, niemiecką, hiszpańską i turecką. Co więcej w każdej z nich występują drużyny, które grają w tych ligach w rzeczywistości, więc dodaje to nieco realizmu. Ponadto transmisja najciekawszych wydarzeń, czyli skróty meczu z angielskim komentarzem, stanowią kolejny smaczek dla miłośników futbolu.

Oczywiście nie zastąpi to prawdziwych rozgrywek, ale może stanowić pewnego rodzaju alternatywę, gdy nie ma nic innego do obstawiania. A poza tym zawsze to dodatkowe emocje, a może nawet kilka złotych.

Cashout w Totalbet

To, czym na tle konkurencji wyróżnia się Totalbet, jest opcja cash-out, czyli możliwość zamknięcia kuponu przed zakończeniem wszystkich zdarzeń widniejących na postawionym kuponie. W ten sposób typer może zminimalizować straty (gdy widzi, że ma małe szanse na pomyślne rozstrzygnięcie obstawionych zdarzeń) lub szybciej wypłacić wygraną (gdy pomyślnie wytypował np. cztery z pięciu wyników, a piąty mecz jeszcze się nie rozpoczął). To może okazać się przydatne, gdy na naszym kuponie godziny rozgrywanych spotkań znacznie się różnią i jakiś mecz odbywa się później niż pozostałe.

Dzięki szybszej wypłacie środków można bez obaw obserwować wydarzenia ostatniego zdarzenia na kuponie. Co prawda wygrana będzie mniejsza niż początkowo oczekiwana za wszystkie trafione typy, ale przynajmniej będzie to pewna wygrana, a nie ewentualna wygrana. Jeśli nie zanosi się na to żeby nasz kupon był trafiony, a już postawiliśmy pieniądze, bukmacher daje nam opcje wypłacenia części środków, dzięki czemu przegramy mniejszą kwotę.

U niektórych operatorów zakładów wzajemnych funkcja ta ma sporo ograniczeń, ale nie w tym przypadku. W Totalbecie cash-out działa tak jak powinien. Widzimy za jaką kwotę możemy zamknąć zakład, po zamknięciu go, na nasze konto od razu wpływają pieniądze. Ciekawa opcja dla graczy, którzy często śledzą rozgrywkę, a także dla tych, którzy rozsądnie dysponują swoimi środkami na zakłady.

Total Boost w Totalbet

Kolejnym wyróżnikiem oferty zakładów bukmacherskich Totalbet jest opcja Total Boost. Chodzi o zakład specjalny z bardzo atrakcyjnym kursem obejmujący więcej niż jedno zdarzenie (np. drużyna A wygra i w meczu padnie więcej niż x goli). Codziennie dotyczy on innego wydarzenia. Przykładowo może to być zakład łączony, który dotyczy wygranej kilku zespołów. Obstawienie ich wygranych poprzez opcję Total Boost spowoduje, że otrzymamy większy kurs niż na zwycięstwo każdej z tych drużyn z osobna.

Powiedzmy, że mamy trzy drużyny, które mają wygrać danego dnia swoje mecze. Stawiając przez Totalboost otrzymamy większą wygraną, niż gdybyśmy postawili tradycyjny kupon akumulowany z trzema wydarzeniami. To ciekawa oferta dla osób, które nie chcą przeglądać oferty i lubią mieć pod ręką ciekawe wydarzenia, na które można postawić. Do tego otrzymują wyższe kursy, więc czego chcieć więcej?

Metody wpłat i wypłat w Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Klient Totalbetu może złożyć depozyt na różne sposoby. Żaden nie jest obarczony prowizją ze strony organizatora zakładów wzajemnych. Co jeszcze istotne, transakcje są natychmiastowe, więc można przelać pieniądze i grać niemal od razu. Wpłaty odbywają się:

  • Szybkim przelewem (ich operatorami są PayU i Dotpay)
  • Kartą płatniczą Visa lub MasterCard
  • Portfelem elektronicznym (Visa Checkout, Masterpass; w planach – Skrill i Neteller)
  • Blikiem (pośrednicy to PayU i Dotpay)
  • Kodem Paysafecard

Ogromnym krokiem naprzód są błyskawiczne wypłaty. Totalbet wcześniej nie miał takiej możliwości, ale teraz dzięki Pay Express mamy pewność, że depozyt szybko pokaże się w naszym panelu gracza, a wygrana znajdzie się na naszym koncie bankowym nawet w 8 minut. Jest to spory postęp, bo kiedyś trzeba było czekać na to nawet do następnego dnia. Błyskawicznych wypłat możemy używać przez 7 dni w tygodniu w godz. 9-23. Dzienny limit wypłat w systemie ekspresowym to 5000 zł.

Totalbet obsługuje ponad 30 banków, więc trzeba się mocno postarać, żeby nie móc wpłacić środków na konto bukmachera i obstawiać meczów.

metody płatności i przelewów w Totalbet

Totalbet aplikacja mobilna

Szybko i wygodnie. To hasła, które charakteryzują aplikację tego bukmachera. Dostępna jest na smartfony oraz tablety, ale niestety póki co, tylko dla posiadaczy sytemu Android. Użytkownicy oprogramowania iOS muszą się na razie uzbroić w cierpliwość, bo na razie nie wiadomo, kiedy możemy się spodziewać wypuszczenia apki również na tę platformę.

W aplikacji jest dostępna pełna oferta ze strony www, więc bez problemu możemy zawrzeć te same zakłady na różnych urządzeniach. Także jeśli chodzi o płatności poprzez aplikację są one w równie funkcjonalne co poprzez stronę internetową. Nie ma co prawda możliwości, by oglądać mecze, tak jak to ma miejsce w przypadku przeglądarki. Jednak i tak możemy śledzić na bieżąco wydarzenia boiskowe, dzięki match trackerowi. Jest on bardzo przydatny podczas zakładów bukmacherskich na żywo.

Oprócz tego pomocne mogą okazać się statystyki, do których mamy dostęp dzięki aplikacji. Nie trzeba już przeglądać innych stron w poszukiwaniu danych, by dokonać analizy. Teraz wszystko mamy pod ręką w jednym miejscu. Dzięki tej funkcji można sprawdzić statystyki każdego meczu z każdej dyscypliny, który znajduje się w ofercie Totalbet.

obrazek przedstawia wygląd aplikacji mobilnej bukmachera Totalbet

Sponsoring bukmachera Totalbet

Kiedyś twarzą bukmachera Totalbet był dziennikarz Canal+Sport – Andrzej Twarowski. Obecnie Totalbet stanowi wsparcie dla zawodnika MMA – Rafała Kijańczuka. Walczy on w organizacji Fighting Exclusive Night, którą również sponsoruje Totalbet.

Oprócz indywidualności Totalbet wspiera także drużyny. Zespołami wspieranymi przez Totalbet są ekipy walczące o wysokie cele. Należą do nich Warta Poznań, która jest na dobrej drodze, by awansować do Ekstraklasy oraz Verva Warszawa Orlen Paliwa, bijąca się o mistrzostwo Polski w siatkówce mężczyzn. Bukmacher Totalbet z pewnością skorzysta z faktu współpracy z wiodącymi w swoich dyscyplinach drużynami.

Korzystny dla Totalbet może okazać się fakt, że dzięki różnorodnym partnerom bukmacher może dotrzeć to różnych grup docelowych. Fanów piłki nożnej, siatkówki czy sztuk walki. Wydaje się, że poprzez taki dobór współpartnerów Totalbet może zyskać większą popularność. To z kolei pozwoli przyciągnąć większą liczbę graczy zakładów bukmacherskich.

Totalbet opinie graczy i opinie ekspertów

Opinia innych często jest bardzo ważna. Poza samą recenzją bukmachera Totalbet przygotowaliśmy również opinie graczy oraz ekspertów. Wpisy innych użytkowników z forów bukmacherskich pozwolą na lepsze zapoznanie się z bukmacherem i pokażą spojrzenie z cudzej perspektywy na sposób działania Totalbetu. Ocena osób trzecich często pomaga podjąć decyzję.

Opinie graczy

“Przejrzysta strona, po której łatwo się poruszać oraz szeroka oferta zakładów sportowych. Nie ma zakładu na piłkę nożną, którego bym nie znalazł.” ~Kamil

“Osobna zakładka na esport pozwala na obstawianie tylko tych wydarzeń, które mnie interesują. Duża liczba zakładów, dzięki której masz możliwość codziennie coś obstawić.” ~Borys

“Fajny bukmacher z wieloma promocjami. Gra jest ciekawsza, a zasady bonusów proste i łatwo je zrozumieć. Zwłaszcza ten powitalny przekonał mnie do założenia konta w Totalbet.” ~Łukasz

Opinie ekspertów

“Totalbet Zakłady Bukmacherskie to rozbudowana oferta zakładów powoduje, że gracze nie mają problemów ze znalezieniem interesujących ich rynków. Do tego możliwość oglądania transmisji meczów bezpośrednio ze strony Totalbet. Bukmacher nie daje się nudzić swoim użytkownikom i ciągle są jakieś nowe promocje. Z czystym sumieniem mogę go polecić, więc polecam.” ~Patryk

“ Oferta Totalbet na pewno trafi do wielu graczy. Ma proste w zrozumieniu i łatwe w realizacji warunki. Rzeczywiście nie ma lepszego bonusu powitalnego na polskim rynku, bo osiem darmowych zakładów i tak wysoka kwota od depozytu to prawdziwy unikat. Aplikacja mobilna jest wiernym odwzorowaniem strony internetowej, a nie wszyscy bukmacherzy mogą się tym pochwalić, bo w niektórych przypadkach, na jednej z platform może czegoś brakować.” ~Marcin

PODSUMOWANIE RECENZJI TOTALBET

Łatwo zauważyć wysokie aspiracje tego bukmachera. Rynek bukmacherski w Polsce jest dość szeroki i liczba graczy nie pomaga w stworzeniu swojej unikalnej marki, która byłaby przez wszystkich rozpoznawalna. Do gigantów pokroju Fortuny i STS-u jeszcze nie ma co porównywać, ale jak na tak młodą firmę Totalbet prezentuje się bardzo dobrze.

Jest obiecującym graczem na naszej krajowej arenie i widać, że myśli przyszłościowo. Nie tylko chce zachęcić graczy do założenia konta, ale także nakłonić ich do regularnej gry. Totalbet ma ku temu wszelkie predyspozycje. Wystarczy spojrzeć na ofertę na start czy promocje, którymi regularnie urozmaica grę typerów. Z tak opracowaną strategią Totalbet stawia sobie za cel stanięcie na bukmacherskim podium w Polsce w ciągu kilku najbliższych lat. Jeżeli konsekwentnie będzie realizował swoje plany i kontynuował dotychczasowe działania, można spodziewać się, że porządnie namiesza w grze zwanej bukmacherką.

Z minusów i rzeczy, które można by poprawić należy wskazać raczej drobne elementy. Udostępnienie graczom punktów lojalnościowych, które mogliby wymienić na jakieś dodatkowe profity. No i oczywiście skierowanie aplikacji mobilnej również na iPhone’y. W Polsce mamy dużą grupę ludzi, którzy korzystają z iOS, więc być może warto do nich dotrzeć, udostępniając im dostęp do apki Totalbet.

Są to drobnostki, więc nie wpływa to znacząco na końcową ocenę bukmachera. Spisuje się on bardzo dobrze do tej pory, a zapowiada się, że będzie jeszcze lepiej.

Totalbet opinie – FAQ

W tej sekcji poznacie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat „Totalbet opinie”. Dzięki temu nie będziecie musieli zapoznawać się z całym tekstem, a jednocześnie dowiecie się podstawowych rzeczy o funkcjonowaniu strony Totalbet.pl.

Czy Totalbet to legalny bukmacher?

Tak, Totalbet posiada licencje ministerstwa finansów, więc jest w pełni legalny. Nie ma obawy o jakiekolwiek sankcje karne, zawierając zakłady bukmacherskie u tego operatora.

Gdzie znajdę kod promocyjny Totalbet?

Kod promocyjny to: PREZENT. Wystarczy wpisać to hasło podczas rejestracji.

Na jaki bonus powitalny mogę liczyć w Totalbet?

Ten bukmacher oferuje dwa udogodnienia na start. Po pierwsze wysoki bonus od depozytu (do 5000 PLN). Po drugie darmowe zakłady na różne dyscypliny sportowe. To naprawdę ciekawa oferta powitalna, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Jakie opinie zbiera promocja Totalbet?

Z tego co można zauważyć na różnych forach bukmacherskich, bonus bukmachera Totalbet cieszy się dobrymi opiniami wśród graczy i ekspertów. Wielu z nich uważa, że to obecnie najlepsza oferta na rynku. Najlepiej jednak przekonać się samemu i odebrać bonus od Totalbet.

TotalBET Zakłady Bukmacherskie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) – zezwolenie z dnia 22 marca 2018 roku, numer licencji PS4.6831.12.2017

Podsumowanie
Ocena graczy
1star1star1star1star1star
Ocena
5 based on 43 votes
Bukmacher
Totalbet
Oferta
Opinia Totalbet

Opinie

Ocena:

Dodano: 12 lutego, 2020

Radek_Pazura

Podoba mi się, że na ważniejsze mecze podnoszą kursy, dorownując forBETowi, STS, czy Fortunie.

Nie podobają mi się promocje. Natomiast obrót nie jest skomplikowany.

Ocena:

Dodano: 2 stycznia, 2020

ZaMaEl

Możliwość obstawienia zakładów z błędnymi kursami. Szybkość działania strony.

Szybkie limity,

Ocena:

Dodano: 7 grudnia, 2019

Interrista

Bezproblemowe bonusy. Tak jak jest napisane w promocji, tak to działa. To tylko moje zdanie.

Mieli w ofercie mecz ligi bułgarskiej, postawiłem, a oni anulowali bo podobno był zły kurs.

Dodaj opinię

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi