Totalbet tło

TOTALBET Opinie 2023

Recenzja bukmachera TOTALbet

Bonus standardowy
5230 PLN
Bonus z naszym kodem
5235 PLN
kod promocyjny
PREZENTTB
Odbierz
 • bardzo wysoki bonus od depozytu
 • pakiet powitalnych freebetów dla nowych graczy
 • szeroki wachlarz zakładów na piłkę nożną, sporty walki i e-sporty
 • błyskawiczna rejestracja bez dowodu
 • transmisje meczów
 • brak promocji dedykowanych dla użytkowników aplikacji mobilnej
 • brak handicapów azjatyckich i azjatyckich linii goli

Firma TOTALbet zadebiutowała na polskim rynku internetowych zakładów sportowych w trakcie piłkarskiego mundialu w 2018 roku i od tamtej pory krok po kroku pnie się w górę każdego rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce. TOTALbet posiada rzecz jasna wymaganą licencję i działa w 100% legalnie, a my postanowiliśmy się przyjrzeć mu nieco bliżej. Jakie są mocne, a jakie słabe strony tego bukmachera? Jakie są o TOTALbet opinie? Jak prezentuje się bonus na start, a jak oferta zakładów sportowych? Przekonajmy się. 

TOTALbet opinie o bonusie powitalnym

Bukmacher TOTALbet sam chwali się, że dla swoich nowych klientów przygotował jeden z najbardziej atrakcyjnych pakietów powitalnych w Polsce. Sprawdziliśmy i rzeczywiście – nowi gracze w TOTALbet nie będą mieli zbyt wielu powodów do narzekań, gdyż czeka na nich bardzo solidna promocja na start. 

Ale po kolei. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić to potwierdzić chęć skorzystania z bonusu powitalnego (warunek konieczny otrzymania darmowych środków), a następnie wpisać nasz TOTALbet kod promocyjny o treści PREZENTTB w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. Dla ułatwienia może też kliknąć w nasz link rejestracyjny, a kod sam się tam pojawi!

Każdy typer, który spełni te dwa warunki, a następnie będzie postępował zgodnie z regulaminem promocji otrzyma powitalny pakiet od TOTALbet. W błędzie są jednak gracze, którzy sądzą, że zaraz po rejestracji czeka na nich tylko jeden bonus, gdyż na każdego nowego klienta tego bukmachera czekają trzy promocje na start, a łączna kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia to aż 5235 PLN.  

Jakie bonusy na start można zgarnąć w TOTALbet z naszym kodem promocyjnym PREZENTTB? Będą to:

 • Bonus 100% od pierwszego depozytu 5000 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 200 PLN
 • Zestaw freebetów: 20 PLN za przekształcenie konta tymczasowego w stałe, 10 PLN za zgodę na komunikację marketingową oraz 5 PLN za kod promocyjny PREZENTTB

TOTALbet opinie o bonusie od depozytu

Pierwszym elementem powitalnego pakietu dla nowych graczy jest podwojenie pierwszego depozytu aż do kwoty 5000 PLN. Wszystko co trzeba zrobić to założyć konto i wpłacić depozyt min. 10 PLN. Bukmacher automatycznie podwoi tę kwotę, a maksymalna pula darmowych środków aż do 5000 PLN pojawi się na saldzie bonusowym. 

To z kolei oznacza, że zanim będzie można wypłacić kasę, to najpierw trzeba dokonać obrotu bonusem. W TOTALbet warunek obrotu jest następujący:

 • po każdym obróceniu 1-krotnością kwoty przyznanego bonusu bukmacher uwalnia 25% jego kwoty na konto depozytowe gracza
 • uwolnienie całkowitej kwoty bonusu wymaga obrotu 4x
 • w podliczaniu kwoty obrotu biorą udział tylko zakłady AKO z min. 4 zdarzeniami z kursami co najmniej 1.30

Jaka jest nasza opinia o bonusie od depozytu TOTALbet? Bardzo przypadł nam do gustu fakt, że nie obowiązuje zasada “wszystko, albo nic”. U tego bukmachera ile zdołasz dokonać obrotów, tyle uwolnisz darmowych środków i uznajemy to za uczciwe postawienie sprawy i spore udogodnienie z punktu widzenia graczy. 

Na dokonanie pełnego obrotu bonusami gracz ma nie więcej, niż 90 dni, a to całkiem sporo. Wreszcie spore wrażenie musi robić kwota darmowych środków! 5000 PLN to naprawdę sporo kasy, a klienci innych bukmacherów mogą jedynie pomarzyć o tak wysokim bonusie na start. 

TOTALbet opinie o zakładzie bez ryzyka

Drugim bonusem powitalnym od TOTALbet jest zakład bez ryzyka do 200 PLN. Pierwszy kupon postawiony za środki z salda jest ubezpieczony – bukmacher w razie przegranej zwróci 100% postawionej stawki do 200 PLN. Tylko uwaga! Promocja zostanie anulowana, jeżeli gracz obstawi kupon za kwotę powyżej 200 PLN!

Ponadto cashback zostanie udzielony tylko, jeżeli na przegranym kuponie były maksymalnie 3 zdarzenia i żadne z nich nie pochodziło z oferty na zakłady wirtualne. Bardzo przypadł nam do gustu fakt, że kwotą z cashbacku nie trzeba obracać! Można od razu obstawiać nią kolejne zakłady albo po prostu wypłacić.

TOTALbet opinie o freebetach bez depozytu

Trzecim elementem powitalnego pakietu od TOTALbet jest zestaw freebetów składający się z trzech darmowych zakładów o łącznej wartości 35 PLN

Do zgarnięcia są:

 • Freebet 20 PLN za przekształcenie konta tymczasowego w stałe
 • Freebet 10 PLN za wyrażenie zgód na komunikację marketingową przez SMSy i e-maile
 • Freebet 5 PLN za użycie podczas rejestracji naszego kodu promocyjnego PREZENTTB

Każdy freebet można wykorzystać na dowolny kupon SOLO lub AKO ze zdarzeniami z oferty zakładów sportowych po kursie min. 2.00, a wygraną można natychmiast wypłacić bez konieczności dalszego obrotu.

Nasza opinia o freebetach od bukmachera TOTALbet może być tylko jedna – taki pakiet powitalny to marzenie każdego typera i trudno się do czegoś przyczepić. Zwłaszcza, że są w nim obecne totalnie darmowe zakłady bez konieczności wpłacenia pierwszego depozytu. Pakiet freebetów od TOTALbet otrzymuje od nas najwyższe możliwe noty!

Podsumowując ofertę powitalną TOTALbet – typerzy rejestrujący się z naszym kodem PREZENTTB nie będą mieli powodów do narzekań. Wręcz przeciwnie! W ich ręce bukmacher odda najwyższy w Polsce bonus od depozytu, zakład bez ryzyka obejmujący pierwszy kupon oraz pakiet freebetów, za które można obstawiać dowolne zdarzenia z oferty zakładów TOTALbet bez konieczności angażowania środków własnych. 

ikona nagroda
Ocena bonusu powitalnego w TOTALbet
Ocena redakcji: 5/5
Według nas powitalny pakiet promocyjny od bukmachera TOTALbet to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy bonus na start na polskim rynku. Powitalny cashback nie wymaga obrotu, a kwota darmowych środków prezentuje się solidnie. Ponadto TOTALbet oddaje w ręce graczy najwyższy bonus od depozytu spośród wszystkich bukmacherów z licencją, a uzupełnieniem znakomitego pakietu jest zestaw powitalnych freebetów. Bonus dla nowych klientów bukmachera TOTALbet zasługuje na najwyższe możliwe noty!

TOTALbet oferta zakładów

zakłady totalbet oferta

Solidna oferta zakładów, sporo rynków i opcji do wyboru, a także atrakcyjne kursy na poszczególne zdarzenia to znak rozpoznawczy każdego szanującego się bukmachera internetowego. Operatorzy z czołowych miejsc naszego rankingu najlepszych bukmacherów z licencją w Polsce oddają w ręce swoich klientów produkt z górnej półki, a jak pod tym względem można ocenić TOTALbet? 

Jest dobrze! Już sam moment debiutu na rynku w trakcie piłkarskiego mundialu w 2018 roku wyraźnie sugerował, w jakich graczy będzie celował ten bukmacher, co nie oznacza wcale, że eksperci od pozostałych dyscyplin opuszczą stronę TOTALbet z pustymi rękami. Jest wręcz przeciwnie, a w zależności od sezonu i pory roku analitycy tego bukmachera wystawiają kursy na kilkadziesiąt dyscyplin. 

Ile dokładnie? W trakcie naszych testów TOTALbet wystawiał swoje kursy na dokładnie 30 konkurencji. Dużo to, czy mało? Być może jest to nieco mniej dyscyplin, niż w swojej ofercie zakładów posiadają niektóre serwisy z rankingu bukmacherów (np. LV Bet i Noblebet po 41, Betcris 39, Fortuna 38), ale przy okazji jest to porównywalna liczba konkurencji co chociażby w STS (34), forBET (32), Fuksiarzu (31) i Etoto (29), dlatego nie ma obaw, że klientów TOTALbet ominą kursy na jakieś popularne wydarzenie. 

Oczywiście, podobnie jak w przypadku każdego innego bukmachera tak również TOTALbet ma swoje znaki rozpoznawcze, którymi serwis uczynił ofertę zakładów na piłkę nożną, sporty walki oraz e-sporty, które zostały opakowane w sposób naprawdę imponujący, a za moment postaramy się rozebrać każdą z ww. sekcji na czynniki pierwsze. 

TOTALbet oferta zakładów na piłkę nożną

Bardzo mocna strona tego bukmachera. W trakcie naszych testów pod lupę wzięliśmy ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów i takie spotkania zostały opakowane w ok. 270 rynków przedmeczowych (dla porównania rekordzista Betcris ma aż ich aż… 643, w LV Bet jest ich 589, w STS 336, w Superbet 197, a w Fortunie “tylko” 140 opcji zakładów). 

A mowa tylko o kursach przedmeczowych, a przecież do tego dochodzi gigantyczna paczka zakładów na żywo (do nich wrócimy za moment), a także rynki długoterminowe. Przykładowo – TOTALbet z dużym wyprzedzeniem wystawia kursy na rozstrzygnięcia w kilkuset topowych i niszowych rozgrywkach piłkarskich (np. na trzecim poziomie rozgrywkowym w Anglii). 

Jakie piłkarskie zakłady przedmeczowe można obstawiać w TOTALbet? O tradycyjnych kursach 1X2, Obie drużyny strzelą, Podwójna szansa oraz Zakład bez remisu nawet nie będziemy wspominać, gdyż to strata czasu. Poniżej prezentujemy kilka rynków zakładów dostępnych w TOTALbet na topowe mecze piłkarskie:

 • Drużyna X wygra i wykona więcej rzutów rożnych
 • Ponad 2,5 gola i ponad 10,5 rzutów rożnych
 • Każda drużyna powyżej 1 celnego strzału w każdej połowie
 • Suma celnych strzałów w meczu (10.5)
 • Suma spalonych w meczu (5.5)
 • Rzuty rożne – kto więcej?
 • Total (suma kartek w meczu)
 • Połowa z większą sumą goli
 • Kiedy zostanie strzelony 1. gol?
 • Ponad: 1.5 gola, 8.5 celnych strzałów i 8.5 rożnych

Widzicie sami, że eksperci piłkarscy, którzy zdecydują się na rejestrację w TOTALbet mają w czym wybierać i nikt nie powinien opuścić strony bukmachera niezadowolony, a to bez dwóch zdań wpływa na pozytywne opinie wśród samych typerów. Co naszym zdaniem wyróżnia piłkarską ofertę TOTALbet na tle konkurentów? 

Według nas jest to spora paczka kursów na indywidualne osiągnięcia poszczególnych graczy w trakcie meczu (np. Benzema ponad 1,5 celnych strzałów w meczu), kursy na statystyki (np. Ponad 22,5 fauli w meczu) oraz mnóstwo ciekawych kombinacji (np. Ponad: 1.5 gola, 8.5 rzutów rożnych i 4.5 kartek). 

TOTALbet oferta zakładów na sporty walki

Czy rejestrację konta w TOTALbet powinni rozważyć gracze, którzy swoją specjalnością uczynili zakłady na sporty walki? Zdecydowanie tak, a dzieje się tak z co najmniej kilku powodów!

Przede wszystkim bukmacher TOTALbet aktywnie wspiera rodzime sporty walki i na co dzień współpracuje z federacjami FEN oraz Punchdown, co nie powinno być bez znaczenia dla każdego typera, któremu dobro i rozkwit polskich federacji nie jest obojętny. 

Poza ww. galami TOTALbet wystawia również swoje kursy na wszystkie eventy spod znaku KSW, UFC, Armia Fight Night, Bellator i każdej innej liczącej się federacji, a zatem eksperci od MMA dostaną do ręki kompletny pakiet kursów i jedną z najlepszych ofert tego typu. 

Kolejne mocne punkty wyróżniające ofertę TOTALbet na tle konkurentów to regularne promocje okolicznościowe dedykowane pod popularne wydarzenia (do zgarnięcia np. darmowe bonusy lub kody dostępu PPV na daną galę), a także moment wystawiania kursów na sporty walki. Klienci TOTALbet dostają je do ręki jako jedni z pierwszych graczy na rynku, a możliwość obstawienia konkretnej walki po atrakcyjnych kursach otwarcia powinna być nie bez znaczenia w kontekście ogrania bukmachera. 

TOTALbet oferta na e-sport i sporty wirtualne

W TOTALbet doskonale zdają sobie sprawę z tego, jaką popularnością wśród typerów, zwłaszcza tych młodszego pokolenia cieszą się zakłady e-sportowe. Stąd na ekspertów od CS:GO i LoL-a w osobnej sekcji na stronie bukmachera czeka sporych rozmiarów paczka kursów i zakładów na wszystkie najważniejsze turnieje oraz mecze e-sportowe, a kluczowe rozgrywki opakowane zostały w kilkanaście rynków zakładów na konkretne wydarzenie i transmisje w livestreamach. 

Mało tego! Dzięki jednej ze stałych promocji (czytaj poniżej) można obstawiać wszystkie zakłady bez podatku, dzięki czemu wygrane na kuponach będą prezentowały się jeszcze okazalej. Jakie e-sporty można obstawiać w TOTALbet? Bukmacher wystawia kursy m.in. na mecze:

 • Counter Strike
 • Call of Duty
 • Dota 2
 • League of Legends
 • Rainbow Six
 • Starcraft

Jak w TOTALbet prezentują kursy na e-sporty? Być może nie są najwyższe na polskim rynku, ale też nieprawdą byłoby stwierdzenie, że przeliczniki TOTALbet będą odstraszały ekspertów od zakładów e-sportowych. Poniżej prezentujemy wartość marży pobieranej w trakcie naszych testów przez poszczególnych legalnych bukmacherów na zakłady e-sportowe:

 • Superbet 5.05%, STS 6.44%, TOTALbet 8.90%, Totolotek 9.31%, forBET 9.38%

Z pustymi rękami strony bukmachera TOTALbet nie opuszczą również specjaliści od zakładów na sporty wirtualne (a wiemy, że i takich wśród Was nie brakuje!). Odwiedzając osobną sekcję na stronie bukmachera typerzy 24/7 dostaną do ręki kursy na wirtualne mecze w kilkunastu ligach piłkarskich, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel oraz motocykle, a każde zdarzenie transmitowane jest na żywo. 

Jaką marżą obłożone są zakłady na sporty wirtualne w TOTALbet? Jedną z najniższych na polskim rynku, dzięki czemu eksperci od wirtualnych meczów i wyścigów będą bardzo zadowoleni z kwoty wygranej na kuponie. 

 • Betcris 3.55%, TOTALbet 6.57%, LV Bet 8.76%, Fuksiarz 10.83%, Fortuna 11.01%
ikona nagroda
Ocena oferty zakładów w TOTALbet
Ocena redakcji: 4/5
Oferta zakładów sportowych od bukmachera TOTALbet zasługuje na solidne noty. Firma każdego dnia wystawia swoje kursy na ok. 30 dyscyplin, poza tym bardzo dobrze prezentuje się liczba opcji zakładów w obrębie poszczególnych zdarzeń. Sporo powodów do zadowolenia będą mieli tradycyjnie eksperci od piłki nożnej. Specjalnością TOTALbet są bowiem nie tylko ciekawe kursy na statystyki zawodników w danym meczu, ale również spora paczka zakładów długoterminowych pozwalających wytypować rozstrzygnięcia w często dość egzotycznych ligach.

TOTALbet opinie o zakładach na żywo

Bukmacher TOTALbet daje swoim klientom możliwość obstawiania zakładów na żywo. Rzecz jasna lista dostępnych konkurencji, kursów i rynków zakładów jest nieco skromniejsza, niż ma to miejsce w przypadku oferty przedmeczowej, ale to standard na stronie praktycznie każdego legalnego bukmachera, a zatem nie ma powodów do narzekań. 

Co można obstawiać na żywo w TOTALbet? Do wyboru jest kilka najpopularniejszych dyscyplin, natomiast rzecz jasna najwięcej powodów do zadowolenia będą mieli eksperci od piłki nożnej i tenisa ziemnego. W przypadku tych rozgrywek liczba pokrywanych rynków zakładów, meczów i turniejów jest naprawdę spora (ok. 100 opcji zakładów dla topowych meczów piłki nożnej, ok. 50 dla koszykówki i tenisa) i zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy. 

Podobnie jak wygląd i funkcjonalność całej sekcji LIVE. Większość wydarzeń opakowana została w przydatny Match Tracker obrazujący przebieg gry oraz mnóstwo statystyk na żywo, dzięki którym nieco łatwiej można postawić zwycięski kupon. Sporym udogodnieniem z punktu widzenia graczy powinna być także możliwość łączenia zakładów na żywo z rynkami przedmeczowymi, co nie wiedzieć czemu ciągle nie stanowi standardu w ofercie legalnych bukmacherów. 

Mało tego! TOTALbet przeprowadza również sporo transmisji w livestreamach, a poza e-sportami można obejrzeć na żywo wybrane mecze piłkarskie oraz koszykarską NBA, co powinno być nie lada gratką dla typerów, gdyż mecze NBA pokazuje tylko kilku operatorów w naszym kraju (m.in. Fortuna, STS oraz PZBuk). Bardzo do gustu przypadł nam również kalendarz transmisji, dzięki któremu można sprawdzić planowane w najbliższych dniach relacje z meczów. 

ikona nagroda
Ocena zakładów na żywo w TOTALbet
Ocena redakcji: 4/5
Niewiele można zarzucić sekcji LIVE od bukmachera TOTALbet. Analitycy tego operatora pokrywają na żywo sporo dyscyplin (często mniej popularnych, jak chociażby badminton oraz darts), imponująco prezentuje się także liczba dostępnych opcji zakładów w obrębie poszczególnych wydarzeń. Naszą końcową ocenę podnoszą transmisje meczów w livestreamach, a także bardzo przyjemny dla oka Match Tracker oraz spora paczka przydatnych statystyk na żywo. Sekcja LIVE od bukmachera TOTALbet nie zawiedzie oczekiwań ekspertów od zakładów na żywo!

TOTALbet opinie o kursach bukmacherskich

Jak prezentują się kursy w TOTALbet? Jaką marżę pobiera ten bukmacher? Wyniki naszych testów nie kłamią, a o kursach od TOTALbet możemy pisać wyłącznie w samych superlatywach. Powodów takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka. 

Pierwszym, najbardziej banalnym, są kursy oferowane przez TOTALbet na topowe ligi piłkarskie, turnieje tenisowe oraz NBA. W większości przypadków marża od bukmachera TOTALbet była jedną z najniższych na rynku (w najgorszym razie wpisywała się w średnią rynkową), a na potwierdzenie naszych słów możecie rzucić okiem na poniższe statystyki. 

Rzecz jasna nasze testy nie byłyby kompletne, gdybyśmy nie zbadali sekcji zakładów LIVE od bukmachera TOTALbet pod kątem wysokości pobieranej marży i oferowanych kursów na żywo. Pod lupę wzięliśmy topowe mecze piłkarskie, a TOTALbet na tle konkurentów wypadł bardzo solidnie i wpisuje się w średnią marżę na polskim rynku.  

 • Betcris 4.93%, Fortuna 6.67%, TOTALbet 7.68%, Fuksiarz 8.72%, PZBuk 9.60%

Cała sekcja na żywo od bukmachera TOTALbet zasłużyła w trakcie naszego testu na wysokie noty i oceniamy ją jako jedną z najlepszych dostępnych na rynku. 

Liga / DyscyplinaMarża TOTALBET
Premier League6,28%
La Liga5,42%
Bundesliga4,49%
Liga Mistrzów4,98%
NBA4,83%
MMA7,57%

Widzicie zatem sami, że klienci bukmachera TOTALbet nie będą mieli zbyt wielkich powodów do narzekań w kwestii kwoty ewentualnej wygranej na kuponie. Dzieje się tak również za sprawą regularnych promocji okolicznościowych umożliwiających grę bez podatku oraz gwarantujących obstawianie konkretnych zakładów po najwyższych kursach (TOTALbet zastrzega, że jeśli gracz zauważy wyższy kurs u konkurentów, to wystarczy go o tym poinformować, a kurs zostanie automatycznie podniesiony).

Jeśli zatem w momencie rejestracji konta zależy Wam przede wszystkim na atrakcyjnych kursach na popularne ligi i rozgrywki, wówczas oferta TOTALbet powinna przypaść Wam do gustu, gdyż bardzo często przeliczniki w tym serwisie są jednymi z najwyższych na rynku, a w najgorszym razie można je porównać ze średnią dostępną na stronach konkurentów. 

ikona nagroda
Ocena kursów w TOTALbet
Ocena redakcji: 3.5/5
Być może kursy od bukmachera TOTALbet nie należą do najwyższych na rynku, ale też nie można mówić o żadnej tragedii. W średnią rynkową wpisuje się marża pobierana przez serwis na topowe ligi piłkarskie, zarówno w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i kursów na żywo. Równie przeciętnie prezentuje się marża pobierana na rynkach dotyczących MMA oraz e-sportów, a właściwie jedyna sekcja, która pozwala nieco podnieść ocenę bukmacherowi TOTALbet to zakłady na koszykarską NBA.

TOTALbet opinie o promocjach okolicznościowych

Jedną z najmocniejszych stron TOTALbet jest bardzo atrakcyjna polityka dotycząca promocji okolicznościowych dostępnych dla stałych graczy. Efekt tego jest taki, że na klientów tego bukmachera regularnie czekają atrakcyjne bonusy, a aktywni gracze systematycznie mogą zasilić swoje konto darmowymi środkami na dalszą grę. 

Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych promocji okolicznościowych będących na stałe w ofercie TOTALbet, natomiast należy mieć świadomość, że bukmacher regularnie organizuje ciekawe bonusy dedykowane pod konkretne wydarzenia, mecze lub turnieje. 

 • Gra bez podatku na wszystko 24/7 – wystarczy postawić dowolny kupon AKO z min. 3 typami i min. kursem każdego z nich 1.30 (do promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe oraz na żywo). Niezależnie od stawki i wyniku na kuponie bukmacher weźmie podatek na siebie.
 • Ranking na koszykówkę i sporty wirtualne – TOTALbet regularnie organizuje konkursy typerów, w których aktywni gracze dzielą pomiędzy siebie darmowe bonusy z atrakcyjnej puli nagród.
 • TOTAL bonus – promocja dla miłośników wielokrotnych kuponów AKO. Im więcej zdarzeń po kursie min. 1.30 na kuponie, tym wyższy bonus. 3 takie zdarzenia na kuponie oznaczają grę bez podatku. 4 typy to gra bez podatku + bonus od wygranej 1%. Itd., itd. Maksymalny bonus można zgarnąć trafiając kupon AKO z 30 typami. Wówczas bukmacher weźmie podatek na siebie + doliczy bonus od wygranej 113%.
 • TOTALbet freebet urodzinowy – zaloguj się w dniu urodzin na swoje konto gracza, stwórz kupon z kursem min. 2.00 i zaznacz pole FREEBET na kuponie, a bukmacher podaruje Ci darmowy zakład wart 10 PLN.
ikona nagroda
Ocena promocji w TOTALbet
Ocena redakcji: 3.5/5
Nieprawdą byłaby opinia, że stali klienci bukmachera TOTALbet nie mogą liczyć na jakiekolwiek promocje poza atrakcyjnym bonusem powitalnym, natomiast bez dwóch zdań nie jest to najmocniejszą stroną tej firmy. W TOTALbet mamy kilka ciekawych bonusów dostępnych non stop (np. Gra bez podatku 24/7), a przy okazji jakiegoś popularnego wydarzenia pojawia się ciekawa promocja okolicznościowa (np. kurs 100.00 na gola Lewandowskiego w debiucie w La Liga). Tych promek nie ma jednak na tyle dużo, żeby wystawić wyższą notę.

TOTALbet opinie o stronie internetowej

TOTALbet strona internetowa

Na stronie internetowej bukmachera sporo się dzieje i prezentuje się ona wyjątkowo nowocześnie i innowacyjnie, a z drugiej strony nawigacja po serwisie, przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi sekcjami oraz odnalezienie i finalnie obstawienie interesującego zakładu jest szalenie proste i intuicyjne. 

Całość serwisu TOTALbet została utrzymana w szaro – zielonej kolorystyce i właściwie nie sposób pomylić go z jakimkolwiek konkurentem na polskim rynku. Po lewej od góry mamy zawsze przydatną i sprawnie działającą  wyszukiwarkę zakładów, dalej najpopularniejsze w danym okresie rynki i zakłady, a nieco niżej pełną listę pokrywanych dyscyplin. 

Na górze znajdują się belki z poszczególnymi sekcjami, natomiast jest ich na tyle mało, że odnalezienie konkretnego działu zajmuje kilka sekund. Jak zwykle po prawej stronie mamy podgląd tworzonego kuponu. Scrollując na sam dół strony znajdziemy wszystkie informacje o bukmacherze i posiadanych licencjach, respektowane przez TOTALbet metody depozytu i wypłaty, a także sekcję POMOC, którą odwiedzając możemy połączyć się z konsultantem. 

Cała strona prezentuje się naprawdę efektownie i nowocześnie, a z poruszaniem się po niej problemu nie będą mieli nawet typerzy stawiający dopiero swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych. Serwis TOTALbet zbiera od nas najwyższe noty w tym teście, a pozostali operatorzy z licencją w Polsce powinni brać z niego przykład. 

TOTALbet aplikacja mobilna opinie

Bukmacher TOTALbet oddaje w ręce swoich klientów dedykowaną, bezpieczną i w 100% darmową aplikację mobilną, dzięki której można cieszyć się obstawianiem zakładów wszędzie tam, gdzie akurat się znajdujemy. Urządzenie działa sprawnie i jest bezawaryjne, a czas ładowania kolejnych sekcji zadowoli nawet najbardziej wymagającego typera. 

Do jakich funkcji daje dostęp aplikacja mobilna TOTALbet? Oto kilka najważniejszych opcji:

 • Możliwość rejestracji konta
 • Dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i na żywo
 • Dostęp do kursów na e-sporty i sporty wirtualne
 • Możliwość szybkiego depozytu i wypłaty środków
 • Match Tracker
 • Mnóstwo statystyk
 • Powiadomienia PUSH
 • Dostęp do wszystkich promocji aktywnych w standardowej wersji bukmachera

Na ten moment TOTALbet nie przewidział żadnej specjalnej promocji dedykowanej wyłącznie dla użytkowników aplikacji mobilnej, natomiast z pewnych źródeł wiemy, że są takie plany i niebawem aktywni gracze mobilni zostaną przez tego bukmachera nagrodzeni specjalnymi bonusami. 

Tak jak wspominaliśmy przed momentem aplikacja mobilna TOTALbet jest w 100% darmowa, natomiast żeby móc z niej skorzystać konieczne jest pobranie oprogramowania i instalacja na swoim urządzeniu. Z racji tego, że w zależności od systemu operacyjnego cały proces nieco się różni postanowiliśmy go opisać krok po kroku w największym możliwym skrócie. 

Jak zainstalować aplikację mobilną na urządzeniu z systemem Android? Instrukcja krok po kroku:

 • W związku z polityką sklepu Google Play aplikacja nie jest tam dostępna, lecz trzeba ją pobrać z oficjalnej strony bukmachera
 • Przed instalacją należy wejść w ustawienia swojego smartfona i zezwolić na instalację programów z nieznanych źródeł
 • I gotowe! Wystarczy zalogować się na swoje konto i cieszyć się grą 

Jak zainstalować aplikację mobilną na urządzeniu z systemem iOS? Instrukcja krok po kroku:

 • Na swoim iPhonie lub iPadzie wejdź na mobilną wersję strony totalbet.pl 
 • Na samym dole strony kliknij button UDOSTĘPNIJ
 • Wybierz opcję DO EKRANU POCZĄTKOWEGO
 • Otworzy się okno, w którym należy kliknąć DODAJ
 • Gotowe! Aplikacja mobilna TOTALbet jest gotowa do użytku na Twoim iPhonie 

TOTALbet opinie o metodach płatności

Wpłaty i wypłaty TOTALbet

Każdy typer ceni sobie możliwość błyskawicznego zasilenia konta, kiedy akurat zajdzie taka potrzeba oraz bezpiecznej wypłaty wygranych środków w przypadku powodzenia na kuponie. TOTALbet sam chwali się, że średni czas oczekiwania na depozyt to mniej niż minuta, z kolei korzystając z ekspresowych wypłat wygrane środki mogą pojawić się na koncie bankowym nawet po 8 minutach (rzecz jasna czas oczekiwania na środki może się nieco różnić w zależności od banku). 

Jeśli chodzi o depozyty, to każde zasilenie konta jest darmowe i pozbawione jakiejkolwiek prowizji, a min. kwota wpłaty to 1 PLN. Bukmacher obsługuje przelewy od 30 najpopularniejszych banków w Polsce za pomocą PayU, Dotpay lub Przelewy24, a także depozyty metodą BLIK, Mastercard oraz Visa. 

Darmowe są również błyskawiczne wypłaty, min. kwota nie może być niższa od 1 PLN, a TOTALbet realizuje zlecenia w systemie 24/7. Czas pojawienia się środków na rachunku bankowym zależy od godzin księgowania, a dzienny limit wypłat ekspresowych to 5000 PLN. Wypłata środków może zostać zlecona wyłącznie na konto bankowe, którego posiadaczem jest gracz. 

TOTALbet opinie o obsłudze klienta

Wszystkie wątpliwości dotyczące konta w TOTALbet można błyskawicznie rozwiać odwiedzając sekcję POMOC. Można to zrobić na dwa sposoby – albo wybierając jeden z kanałów kontaktu z konsultantem, albo szukając odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sekcji FAQ. 

Sekcja FAQ jest mocno rozbudowana, a pytania zostały podzielone według kilku kategorii, dzięki czemu błyskawicznie można rozwiązać większość problemów. Gdyby jednak komuś ta sztuka się nie udała, to pozostaje kontakt z konsultantami, którzy pracują codziennie w godzinach 9:00 – 23:00. 

Istnieją trzy ścieżki kontaktu z supportem TOTALbet:

 • Formularz zgłoszeniowy
 • Adres email – pomoc@totalbet.pl 
 • Czat na żywo

Rzecz jasna większość graczy korzysta z tego ostatniego kanału, gdyż jest on po prostu najwygodniejszy i najszybszy. W trakcie naszych testów próbowaliśmy się skontaktować z konsultantem kilka razy i nigdy na odzew nie czekaliśmy dłużej, niż kilkanaście sekund. 

Żadnych zastrzeżeń nie mieliśmy również co do uprzejmości i fachowości osób zatrudnionych w Biurze Obsługi Klienta bukmachera TOTALbet, którzy każdą naszą wątpliwość rozwiewali w mgnieniu oka. 

Bukmacher TOTALbet – opinia recenzenta

Czas na ocenę końcową i podsumowanie naszych testów badających jakość poszczególnych produktów i usług od bukmachera TOTALbet. Nasz werdykt nie może być inny – właściciele TOTALbet optymalnie wykorzystali niezbyt długi okres obecności na rynku i już teraz ten serwis można aspirować do wysokich pozycji w każdym rankingu bukmacherów.

Które produkty od bukmachera TOTALbet najbardziej przypadły nam do gustu w trakcie naszych testów i które sekcje zasługują na szczególne słowa pochwały? Poczynając od pierwszych dni po rejestracji nie dziwią nas znakomite opinie graczy o bonusie powitalnym TOTALbet. Do ich dyspozycji jest najwyższa w Polsce kwota darmowych środków od pierwszego depozytu, a także bardzo atrakcyjny zestaw freebetów (również takich bez konieczności jakiejkolwiek wpłaty). 

Idąc dalej, bardzo pozytywne wrażenie robi oferta zakładów (zarówno tych przedmeczowych, jak i na żywo). Szczególne powody do zadowolenia powinni mieć eksperci od piłki nożnej, e-sportów oraz sportów walki, a i typerzy specjalizujący się w pozostałych konkurencjach odnajdą coś dla siebie. 

Dodajmy do tego spory wybór bardzo szybkich i w 100% bezpiecznych opcji płatniczych, wysokie kursy na większość wydarzeń oraz sprawną aplikację na smartfony i tablety, a otrzymamy obraz solidnego bukmachera, który za jakiś czas może zagrozić pozycji obecnych liderów rynku. 

Kontakt i dodatkowe informacje o bukmacherze TOTALbet

Nazwa bukmacheraTOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Adres strony internetowejwww.totalbet.pl 
Adres polskiej siedzibyul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa
Numer licencjiPS4.6831.15.2017
Ważność licencji22.03.2018 – 22.03.2024
NIP1132929621
KRS0000662497
Kapitał zakładowy4.000.000 PLN
Adres emailpomoc@totalbet.pl 
Numer telefonu22 611 61 99
Punkty naziemneNie

Bukmacher TOTALbet opinie 2023: FAQ

Oczywiście, że tak! Bukmacher TOTALbet posiada licencję od Ministerstwa Finansów, dzięki czemu grając tam robisz to w 100% legalnie.

Tak, do dyspozycji graczy są kursy na najważniejsze turnieje e-sportowe oraz sporo sportów wirtualnych.

Tak, natomiast konto tymczasowe jest ważne tylko przez 90 dni i nie można wypłacić wygranych środków.

Do dyspozycji graczy są trzy kanały kontaktu z konsultantem, tj. formularz kontaktowy na stronie, adres email oraz czat na żywo.

Dla każdego gracza, który wykorzysta nasz kod promocyjny dostępny jest pakiet powitalny składający się z trzech bonusów na start. Szczegóły w tekście.

Podczas błyskawicznej rejestracji wystarczy podać kilka podstawowych danych osobowych. Natomiast w trakcie weryfikacji konta konieczne będzie przesłanie skanu dowodu osobistego i numeru konta w banku.

Nie, na ten moment bukmacher nie obsługuje lokali naziemnych.

Kod bonusowy TOTALbet, zwiększający pulę darmowych środków na starcie to PREZENTTB.

Lista transmisji na dziś, jutro oraz kolejne dni dostępna jest zawsze na stronie bukmachera w zakładce TRANSMISJE TV. TOTALbet pokazuje głównie NBA i e-sporty, ale zdarzają się również transmisje meczów piłkarskich, tenisowych, itd.

Opinie o TOTALbet