Betters Kod Promocyjny: Najwyższy bonus 430 PLN [KWIECIEŃ 2024]

Bonus 430 PLN na start
 • 10 PLN freebet bez depozytu
 • bonus do wyboru:
 • 200220 PLN Cashback
 • 400420 PLN Freebet
 • 300320 PLN Bonus Boost 100 %
Odbierz 430 PLN
kod promocyjny
PREZENTBT

Jaki jest Betters kod promocyjny 2024?

Betters kod promocyjny to: PREZENTBT. Użyj kod promocyjny podczas rejestracji. Uruchomi on najwyższy bonus Betters 430 zł. Kod Betters na kwiecień 2024 zapewnia freebet bez depozytu 10 zł oraz drugi bonus, który możesz wybrać sam! Do wyboru masz cashback 220 zł, freebet 420 zł lub bonus boost 100 % do stawki 320 zł. Bez względu na to, który bonus wybierzesz otrzymasz najwyższą kwotę na start w Betters.

bonus na start betters przyznany

Zarejestruj się przez nasz link, a kod promocyjny Betters zostanie automatycznie uzupełniony. Z kodem otrzymasz zwiększony bonus powitalny w porównaniu do standardowej oferty. Z kodem promocyjnym otrzymasz taki bonus powitalny Betters:

Kod promocyjny Betters PREZENTBT
Freebet bez depozytu: 10 PLN
Bonus do wyboru: Cashback 220 PLN lub Freebet 420 PLN lub Bonus Boost 100 %
Bonus powitalny standard: 410 PLN
Bonus powitalny z kodem: 430 PLN

Betters bonus powitalny 2024

Żeby jak najlepiej wykorzystać bonusy Betters, warto dowiedzieć się o nich jak najwięcej. Nie musisz jednak przedzierać się przez skomplikowane regulaminy. Poniżej zebraliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje. Jak odebrać te bonusy? O czym należy pamiętać i jakie warunki spełnić?

pakiet betters

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, dzięki którym w pełni wykorzystasz możliwości, jakie zapewnia w Betters bonus na start! Podczas rejestracji w Betters masz możliwość wyboru jednego z trzech pakietów powitalnych. Do wyboru masz:

 • cashback 200 220 zł
 • freebet 400 420 zł
 • boost bonus 300 320 zł

Betters kod promocyjny wpisany podczas rejestracji powiększa każdy z bonusów o 20 zł! Wystarczy, że klikniesz w odpowiedni baner i wybierzesz bonus, który cię interesuje. Jeśli nie dokonasz wyboru oferty powitalnej przed wpłatą depozytu, automatycznie zostaniesz przypisany do pakietu cashback Betters.

wybór bonusu Betters

Poza jednym z trzech bonusów otrzymasz również freebet bez depozytu 10 zł.

Betters bonus powitalny nie należy do najwyższych ani najbardziej rozbudowanych promocji, które oferują polscy legalni bukmacherzy. Wciąż jest to jednak bardzo atrakcyjny pakiet bonusów bukmacherskich, obok którego nie można przejść obojętnie. Fajerwerków nie ma, ale nadal jest naprawdę solidnie, za co Betters notuje dodatkowe punkty w naszym rankingu najlepszych bukmacherów. Poza tym Betters to jedyny bukmacher, który daje możliwość wyboru bonusu jaki otrzymasz.

Betters bonus bez depozytu za weryfikację - Freebet 10 PLN

Nowy gracze, którzy zarejestrują i zweryfikują konto otrzymają freebet bez depozytu o wartości 10 PLN. Do otrzymania tego bonusu nie jest konieczna żadna wpłata.

freebet betters na koncie gracza

Warto dodać, że bonus bez depozytu to raczej rzadka promocja wśród bukmacherów – mają ją aktualnie tylko Fortuna, TOTALbet i LVBET.

BukmacherBonus bez depozytuUwagiOdbierz bonus!
Fortuna20 PLNWięcej informacji w artykule o bonusie FortunyOdbierz
TOTALbet0 PLN 5 PLNPowiększony bonus dla graczy, którzy użyją w TOTALbet kod promocyjnyOdbierz
LV Bet20 PLNWięcej informacji w artykule o bonusie LV BetOdbierz
Bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów

Betters bonus: zakład bez ryzyka do 220 PLN

Jednym z bonusów powitalnych na start, który będziesz mógł wybrać jest Betters zakład bez ryzyka do 220 PLN. Pamiętaj, że możesz uzyskać bonus o tej wartości wyłącznie w przypadku rejestracji z kodem promocyjnym PREZENTBT. Standardowa kwota bonusu wynosi 200 PLN. Co należy zrobić, by zdobyć bonus zakład bez ryzyka:

 • zarejestruj konto w Betters z kodem promocyjnym PREZENTBT (dzięki temu bonus będzie wyższy o 20 zł)
 • po rejestracji konta i zalogowaniu się na nie wybierz na banerze promocyjnym cashbackiem na start
 • wpłać pierwszy depozyt na dowolną kwotę (w ciągu 7 dni od rejestracji); najkorzystniej 220 zł, wtedy masz szansę na maksymalny bonus
 • postaw kupon singiel lub kombi z oferty na pre-match lub live w ciągu 30 dni od założenia konta (nie jest określony minimalny kurs i stawka)
 • zakłady na gry karciane i Betbuilder nie są zaliczane do promocji
 • w przypadku przegranej, uzyskasz zwrot 100% stawki do 220 PLN w formie freebetu

Przyznany bonus należy wykorzystać na kupon SOLO lub AKO. Kurs min. kuponu to 1.14. Z bonusu należy skorzystać w ciągu 3 dni. Wygrana z kuponu trafia na konto depozytowe.

Betters cashback 220 zł

Pamiętaj, że ten bonus Betters musisz wykorzystać na jednym kuponie. Kwota cashbacku odejmowana jest od wygranej kuponu postawionego za jego wartość. Maksymalna kwota wygranej z kuponu postawionego za bonus to 2000 zł.

Betters kod promocyjny 2024: freebet 420 PLN

Idealnym sposobem na zapoznanie się z ofertą zakładów Betters jest wykorzystanie freebetu 420 PLN (standardowa oferta to 400 PLN). To jeden z trzech bonusów powitalnych Betters, który możesz wybrać. Ma on proste zasady i niskie wymagania dotyczące obrotu. Żeby go zdobyć, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

 • załóż konto w Betters z kodem promocyjnym PREZENTBT
 • po rejestracji konta i zalogowaniu się na nie wybierz na banerze promocyjnym freebet 420 PLN
 • dokonaj pierwszej wpłaty dokładnie 100 zł
 • postaw zakład SOLO lub AKO za dokładnie 100 zł z kursem min. 4.00 (w ciągu 30 dni od dołączenia do promocji)
 • jeśli kupon będzie wygrany otrzymasz wygraną za kupon w gotówce i freebet 420 PLN (bonus otrzymasz w ciągu 24 godzin od zawarcia zakładu)
Betters freebet 420 zł

Przyznany Betters bonus należy przeznaczyć na dowolny kupon pojedynczy lub akumulacyjny o kursie 1.14 lub wyższym. Pozostałe wymagania odnośnie do freebetu są następujące:

 • zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live,
 • Betters freebet jest ważny przez 72 godziny,
 • maksymalna wygrana jaką możesz otrzymać wynosi 2000 zł

Od wygranej z kuponu postawionego za freebet Betters jest odejmowana kwota tego bonusu.

Betters kod promocyjny - boost bonus 100 % do 320 PLN

Trzecią opcją, którą będziesz mógł wybrać na start jest promocja, dzięki której wygrana za kupon zostanie powiększona o 100 %. To absolutna innowacja jeśli chodzi o bonusy powitalne bukmacherów. Standardowo taki bonus wynosi 300 zł. Wyższy bonus otrzymasz tylko i wyłącznie z naszym kodem promocyjnym PREZENTBT, wtedy będzie to 320 zł.

Jak zdobyć bonus: 

 • załóż konto w Betters z kodem PREZENTBT
 • po rejestracji konta i zalogowaniu się na nie wybierz na banerze promocyjnym bonus boost 100 %
 • wpłać pierwszy depozyt w dowolnej wysokości (najkorzystniej 320 zł, aby w pełni skorzystać z bonusu)
 • w ciągu 3 dni postaw dowolny kupon SOLO lub AKO; maksymalna stawka zakładu objęta bonusem boost to 320 zł
 • przy obstawianiu kuponu zaznacz na nim pole z napisem "Boost Bonus"
 • jeśli kupon będzie trafiony to otrzymasz podwójną wygraną
Bonus boost Betters

Oznacza to, że jeśli postawiłeś kupon za 320 zł i standardowa wygrana wyniosłaby na przykład 1000 zł to zostanie ona podwojona do 2000 zł. Od wygranej zostanie jednak odjęta stawka zakładu czyli w tym przypadku 320 zł. Twoja wygrana wyniesie zatem 1680 zł i trafi na konto depozytowe.

Jak obrócić bonus Betters?

Środki promocyjne, którzy bukmacherzy przyznają nowym graczom, najczęściej wymagają przed wypłatą spełnienia warunków obrotu bonusem bukmacherskim. Zabezpiecza to bukmachera przed graczami, którzy rejestrują się tylko po to, żeby odebrać bonus powitalny, wypłacić go na swoje konto i więcej już do niego nie zawitać.

Poniżej zebraliśmy w jednym miejscu informacje na temat tego, jak spełnić warunki obrotu bonusami Betters.

BonusIlość obrotówRodzaj kuponuCzas na obrót
freebet 420 PLN 1xSingiel lub AKO z kursem łącznym min. 1.1472 godziny
cashback 220 PLN1xSingiel lub AKO z kursem łącznym min. 1.1472 godziny
bonus bez depozytu 10 PLN1xSingiel lub AKO z kursem łącznym min. 1.1472 godziny
Warunki obrotu bonusem powitalnym Betters

Promocje w Betters

Na gracza, który zarejestruje się u bukmachera Betters, oprócz bonusu powitalnego czeka kilka interesujących cyklicznych promocji.

Tygodniówka+

Zacznijmy od promocji Tygodniówka+, w której gracze otrzymają bonusy za regularną grę. Wysokość bonusu zależy od liczby dni, w których gracz obstawia kupony:

DniBonus
4 dni10 PLN
5 dni20 PLN
6 dni30 PLN
7 dni40 PLN

Maksymalnie, w miesiącu można otrzymać w sumie 200 PLN w bonusach (jeśli dany miesiąc będzie się składał z 5 cykli Tygodniówki+).

Jednak nie wszystkie zakłady liczą się do Tygodniówki. W tej promocji biorą udział tylko kupony, które spełnią następujące warunki:

 • KOMBI
 • kurs minimalny 2.50
 • postawiona stawka min. 25 PLN
 • tylko zakłady sportowe (zakłady na gry karciane i sporty wirtualne nie zaliczają się do promocji)

Środki bonusowe przyznane w promocji trafiają na konto bonusowe gracza i żeby je wypłacić, najpierw gracz musi obrócić 3-krotnie na zakładach KOMBI z minimum 3 zdarzeniami i kursem minimalnym zdarzenia 1.40. Na spełnienie warunków obrotu gracz ma 14 dni. Maksymalna wygrana w zakładzie postawionym za freebet to 500 zł.

Aby korzystać z promocji Tygodniówka+ trzeba mieć zaznaczone zgody marketingowe.

Happy Hours

promocje bukmacherskie betters

Ta promocja w Betters obejmuje tylko graczy, którzy posiadają aktywną subskrypcję SMS. Przynajmniej raz w tygodniu gracz otrzyma SMS-a z wiadomością, że startują Happy Hours. Trudno jest dopisać więcej konkretów, ponieważ… każdorazowo warunki promocji są inne. Jeżeli jednak gracz spełni warunki, które akurat będą obowiązywać, to może liczyć na nagrodę! Przyjmuje ona postać bonusów i freebetów, które można wykorzystać w ciągu 72 godzin od ich otrzymania.

Serwujemy emocje

Coś dla fanów tenisa. W ramach tej promocji gracz może otrzymać freebet o wysokości 30 PLN za przegrany kupon. Jak go otrzymać? Należy w dowolny wtorek postawić kupon SOLO lub AKO z oferty na tenisa ziemnego z dowolnym kursem. Jeśli kupon będzie przegrany bukmacher przyzna zwrot 100 % stawki w postaci freebetu do kwoty 30 zł.

Bonus można wykorzystać na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14.

Znajoma kasa

Czyli nic innego, jak bonus za polecenie Betters kumplowi. Na gracza czekają freebetu o łącznej wartości aż 350 PLN! Jakie warunki należy spełnić, żeby odebrać ten bonus?

 • trzeba mieć zweryfikowane konto
 • suma wpłat dokonanych przez gracza musi wynieść min. 30 PLN, a obrót depozytem min. 30 PLN netto
 • po spełnieniu powyższych warunków możliwe będzie wygenerowanie linku do rejestracji w zakładce "Bonusy"
 • po rejestracji znajomego musi on zweryfikować konto, wpłacić depozyt min. 2 PLN i obrócić nim na min. 2 PLN
 • obaj gracze - polecający i zarejestrowany przez link od niego – otrzymują freebety 15 PLN
 • gracz może zaprosić do 10 znajomych, uzyskując łącznie 10 freebetów po 15 PLN

10 freebetów po 15 PLN, za które można obstawiać zakłady! Co można za jego pomocą obstawiać? Nie ma dużo ograniczeń: kupony SINGLE lub KOMBI z kursem całkowitym 1.14. Trzeba tylko pamiętać, że na wykorzystanie każdego freebetu jest 7 dni!

raiseBET

Lubisz obstawiać kupony z dużą ilością zdarzeń? Betters ma zatem promocję, która na pewno przypadnie Ci do gustu. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie gracza, tym bardziej podbije on ewentualną wygraną. Po postawieniu zakładu KOMBI z minimum 5 zdarzeniami, w przypadku wygranej bukmacher wypłaci stawkę powiększoną o 5%… a im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym to podbicie rośnie! Przy 10 zdarzeniach jest to już 25%, przy 15 – 70%, 18 – 100% a przy więcej niż 20 zdarzeniach aż 120%!

Należy pamiętać tylko o tym, że kurs każdego z pojedynczych obstawianych zdarzeń nie może być niższy niż 1.25.

KomfortBET - dwie bramki przewagi - wygrywasz

W ofercie Betters pojawiła się świetna promocja KomfortBET, czyli coś na wzór oferowanej w Superbet akcji SuperPrzewaga. Na czym to polega?

Stawiasz zakład na wybraną przez siebie drużynę. Jeśli w dowolnym momencie meczu będzie ona prowadziła min. 2 golami to bez względu na wynik spotkania - wygrasz! To świetna opcja, dzięki której możesz uratować swój kupon.

Promocja obowiązuje na spotkania Premier League, La Liga, Ligue 1, Serie A, Bundesligi, Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ligi Konferencji Europy oraz eliminacje Euro 2024.

50/50 freebet dla farciarzy

Ostatnią promocją Betters jest freebet 50/50. O co w niej chodzi? Ten bonus można dostać tylko przypadkiem. Jeśli zarejestrujesz konto, zweryfikujesz je w ciągu 7 dni i okaże się, że jesteś 50 graczem z kolei, który założył konto, to otrzymasz freebet 50 PLN.

Freebet jest ważny 72 godziny od momentu przyznania. Możesz go wykorzystać na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betters

Poniżej opisaliśmy krok po kroku, jak przebiega w Betters rejestracja. To właśnie wtedy należy wykorzystać nasz Betters kod promocyjny, żeby otrzymać zwiększony freebet!

Betters – rejestracja konta tymczasowego

betters kod promocyjny rejestracja

W Betters istnieją dwa rodzaje konta: tymczasowe oraz stałe. Dostęp do tego pierwszego otrzymujemy po szybkiej rejestracji, w której wystarczy, że uzupełnimy tylko podstawowe informacje. Proces przebiega następująco:

 • kliknij w przycisk „zarejestruj”, który znajduje się na stronie bukmachera Betters
 • na pierwszej stronie formularza rejestracji wpisz adres e-mail, login, hasło oraz numer telefonu, który jest potrzebny do otrzymania kodu SMS wymaganego do rejestracji
 • w pole na kod promocyjny wpisz PREZENTBT i przejdź dalej
 • na drugiej stronie formularza rejestracji wpisz imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Musisz też wskazać, skąd pochodzą Twoje środki na grę
 • na trzeciej stronie określisz limity na grę, a także musisz podać datę urodzenia. Na tym etapie musisz też zaznaczyć oświadczenie o pełnoletności, zapoznać się z regulaminem oraz polityką prywatności

Opisana wyżej szybka rejestracja w Betters zapewnia dostęp do konta tymczasowego. Na tym rodzaju konta można wpłacać środki na grę i stawiać zakłady. Na koncie tymczasowym nie można jednak wypłacać środków ani odebrać bonusów powitalnych! W tym celu trzeba przekształcić je w konto stałe.

Betters – rejestracja konta stałego

Żeby założyć konto stałe w Betters, najpierw trzeba zarejestrować konto tymczasowe. Gdy to już będzie za Tobą, zaloguj się na swoje konto i:

 • przejdź do sekcji „Moje dane” i uzupełnij numer dowodu tożsamości, numer konta bankowego oraz pozostałe informacje
 • następnie przejdź do zakładki „Dokumenty”, gdzie prześlesz skan lub zdjęcie wybranego przez siebie rodzaju dokumentu

Teraz pozostaje już tylko czekać na weryfikację przez bukmachera. Po tym jak nastąpi, konto tymczasowe zostanie przekształcone w stałe, a co za tym idzie – rejestracja w Betters będzie kompletna i będzie można wypłacać środki oraz odebrać pakiet bonusów powitalnych!

Betters: wpłaty i wypłaty

Każdy gracz ma jakąś preferowaną formę płatności. Betters zdecydowanie nie zawodzi, jeżeli chodzi o dostępny wybór. Minimalna wpłata, jaką gracz może uiścić na konto to już 1 PLN. Wszystkie wpłaty realizowane są natychmiastowo za pośrednictwem pośrednika Przelewy24 za pomocą niniejszych metod:

Metody płatności w Betters
 • P24NOW
 • Przelewy online (ponad 20 banków)
 • BLIK
 • Karty płatnicze (Visa, MasterCard)
 • Google Pay
 • Apple Pay

W Betters wypłaty także są realizowany natychmiastowo, dzięki czemu wygranymi środkami możesz cieszyć się w mgnieniu oka. Jednorazowo można wypłacić środki o maksymalnej kwocie 100000 PLN.

Betters kod promocyjny: FAQ

Kod promocyjny Betters to PREZENTBT. Z kodem otrzymasz bonus bez depozytu 10 zł i jeden z trzech bonusów do wyboru: cashback 220 zł, freebet 420 zł lub bonus boost 100 %.

Kod promocyjny Betters zapewnia freebet bez depozytu 10 PLN oraz możliwość wyboru jednego z trzech powiększonych bonusów: zakład bez ryzyka do 220 PLN, freebet powitalny do 420 PLN lub bonus boost 100 % do stawki 320 PLN.

 

Kod promocyjny Betters należy wpisać w specjalne pole w formularzu rejestracji podczas zakładania konta.

Na bonus powitalny Betters składają się freebet 10 PLN oraz jeden z bonusów: zakład bez ryzyka 220 PLN, freebet powitalny 420 PLN lub bonus boost 100 %. Warunkiem jest również podanie kodu PREZENTBT przy rejestracji.

icon arrow up