Betters tło

Betters Kod Promocyjny [PAŹDZIERNIK 2022]

odbierz 350 PLN na start
 • 300 PLNzakład bez ryzyka
 • 40 PLN50 PLNfreebet
Odbierz 350 PLN
kod promocyjny
PREZENTBT

Jaki jest Betters kod promocyjny?

Betters kod promocyjny to PREZENTBT. Dzięki niemu otrzymasz bonus powitalny większy niż standardowo! Zarejestruj się przez nasz link i wpisz kod promocyjny, żeby otrzymać zwiększony freebet. Dzięki niemu postawisz darmowy zakład za większą kwotę i przyjemniej rozpoczniesz swoją przygodę z bukmacherem Betters.

Z naszym kodem promocyjnym otrzymasz w Betters taki bonus powitalny:

 • zakład bez ryzyka 300 PLN
 • freebet 40 PLN 50 PLN

Łączna suma bonusu powitalnego Betters wynosi zatem do 350 PLN!

Jak wykorzystać te bonusy? O czym należy pamiętać i jakie warunki spełnić? Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, dzięki którym w pełni wykorzystasz możliwości, jakie zapewnia w Betters bonus!

Betters bonus powitalny

Freebet 50 PLN – pierwszy oferowany przez Betters bonus

Każdy nowy gracz, który założy swoje konto w Betters otrzyma od niego darmowy zakład w wysokości 40 PLN. Jest to bonus powitalny, dzięki któremu możesz obstawić zakład bez wykorzystywania środków ze swojego depozytu.

Z nami jednak dostaniesz więcej! Wykorzystując w Betters kod promocyjny od nas o treści PREZENTBT wysokość freebetu wzrośnie do 50 PLN. Nie jest to jednak freebet bez depozytu! Żeby go odebrać, należy spełnić kilka warunków:

 • zarejestruj się przez nasz link z kodem PREZENTBT
 • postaw zakład na kuponie z dowolnym wydarzeniem z oferty przedmeczowej, live lub sporty wirtualne (ale nie na gry karciane!) ze stawką min. 20 PLN
 • natychmiast po zawarciu zakładu bukmacher Betters przyzna freebet 50 PLN!
 • darmowy zakład można wykorzystać na kuponach SINGIEL lub KOMBI z oferty przedmeczowej lub live z kursem całkowitym min. 1.80
 • nie możesz skorzystać z darmowego zakładu na sporty wirtualne ani gry karciane
 • freebet trzeba wykorzystać w ciągu 72 godzin od przyznania albo zostanie anulowany

Zakład bez ryzyka do 300 PLN – drugi dostępny w Betters bonus powitalny

Drugi oferowany przez Betters bonus to zakład bez ryzyka, czasami określany też jako cashback. Trzeba przyznać, że tutaj Betters ma dla graczy naprawdę ciekawą ofertę! Ich Cashback pozwala bowiem graczowi odzyskać postawione środki nie tylko wtedy, kiedy przegra zakład, ale również kiedy… go wygra! Pod pewnymi warunkami jednak, ale o tym za moment.

W Betters zakład bez ryzyka obejmuje drugi lub kolejny zakład, który zostanie postawiony za 30 PLN. Dlaczego tak jest? Wynika to z tego, że pierwszy zakład determinuje to, czy gracz otrzyma freebet. Dopiero po tym kroku kupony stawiane przez gracza będą miały szansę być objęte zakładem bez ryzyka. Jakie więc trzeba spełnić warunki, żeby postawić zakład bez ryzyka, zakładając, że mamy już za sobą rozpatrzone przyznanie freebetu?

 • zakład musi być zawarty za środki z konta depozytowe – nie można do tego użyć odebranego freebetu!
 • kupon musi być postawiony za stawkę minimum 30 PLN

… i tyle! W przypadku, gdy kupon będzie przegrany, gracz otrzyma zwrot w wysokości 100% stawki netto (czyli bez podatku) do maksymalnej wysokości 300 PLN. W tym scenariuszu cashback w Betters nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Ciekawie się jednak robi, jeżeli kupon objęty zakładem bez ryzyka w Betters był wygrany. Istnieje wtedy szansa, że gracz również otrzyma cashback ― 50% stawki netto do maksymalnie 150 PLN! Takim bonusem objęte są jednak tylko kupony spełniające określone warunki:

 • kupon musi być KOMBI (musi zawierać min. 3 zdarzenia)
 • kurs całkowity kuponu nie będzie niższy niż 2.50

Jeżeli kupon spełni oba te warunki, gracz otrzyma połowę cashbacku nawet w przypadku wygranej! Jest to naprawdę ciekawy bonus, który wyróżnia Betters na tle konkurencji.

W obu scenariuszach cashback natychmiast po rozliczeniu zakładów trafia na konto bonusowe gracza. Zanim będzie mógł być wypłacony, trzeba obrócić uzyskaną kwotę jednokrotnie na kuponach KOMBI z min. 3 zdarzeniami, na których żaden kurs pojedynczego zdarzenia nie będzie niższy niż 1.40. Gracz ma na to 14 dni – po tym czasie cashback przepadnie!

Freebet 50/50 w Betters

Nowy gracz u bukmachera Betters ma szansę na jeszcze jeden bonus powitalny. Jednak nie jest on gwarantowany i otrzymuje go tylko 1 na 50 graczy. Dosłownie.

Jest to freebet w wysokości 50 PLN, który otrzymuje co 50-ty gracz, który się zarejestruje u bukmachera i wpłaci depozyt o dowolnej wysokości. Po spełnieniu tych dwóch warunków gracz otrzyma powiadomienie o wzięciu udziału w promocji i… jeżeli faktycznie był kolejnym 50-tym użytkownikiem, to otrzyma od bukmachera Betters bonus w postaci freebetu o wysokości 50 PLN.

Na wykorzystanie otrzymanego w ten sposób freebetu gracz ma czas 30 dni. Można go wykorzystać do postawienia kuponu SINGIEL albo KOMBI z kursem minimum 1.80.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betters

Poniżej opisaliśmy krok po kroku, jak przebiega w Betters rejestracja. To właśnie wtedy należy wykorzystać nasz kod promocyjny do Betters, żeby otrzymać zwiększony freebet!

Betters – rejestracja konta tymczasowego

W Betters istnieją dwa rodzaje konta: tymczasowe oraz stałe. Dostęp do tego pierwszego otrzymujemy po szybkiej rejestracji, w której wystarczy, że uzupełnimy tylko podstawowe informacje. Proces przebiega następująco:

 • kliknij w przycisk „zarejestruj”, który znajduje się na stronie bukmachera Betters
 • na pierwszej stronie formularza rejestracji wpisz adres e-mail, login, hasło oraz numer telefonu, który jest potrzebny do otrzymania kodu SMS wymaganego do rejestracji
 • w pole na kod promocyjny wpisz PREZENTBT i przejdź dalej
 • na drugiej stronie formularza rejestracji wpisz imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Musisz też wskazać, skąd pochodzą Twoje środki na grę
 • na trzeciej stronie określisz limity na grę, a także musisz podać datę urodzenia. Na tym etapie musisz też zaznaczyć oświadczenie o pełnoletności, zapoznać się z regulaminem oraz polityką prywatności

Opisana wyżej szybka rejestracja w Betters zapewnia dostęp do konta tymczasowego. Na tym rodzaje konta można skorzystać z bonusów powitalnych (także tych, które zapewnia w Better kod promocyjny od nas), wpłacać środki na grę i stawiać zakłady. Na koncie tymczasowym nie można jednak wypłacać środków! W tym celu trzeba przekształcić je w konto stałe.

Betters – rejestracja konta stałego

Żeby założyć konto stałe w Betters, najpierw trzeba zarejestrować konto tymczasowe. Gdy to już będzie za Tobą, zaloguj się na swoje konto i:

 • przejdź do sekcji „Moje dane” i uzupełnij numer dowodu tożsamości, numer konta bankowego oraz pozostałe informacje
 • następnie przejdź do zakładki „Dokumenty”, gdzie prześlesz skan lub zdjęcie wybranego przez siebie rodzaju dokumentu

Teraz pozostaje już tylko czekać na weryfikację przez bukmachera. Po tym jak nastąpi, konto tymczasowe zostanie przekształcone w stałe, a co za tym idzie – rejestracja w Betters będzie kompletna i będzie można wypłacać środki!

Promocje w Betters

Na gracza, który zarejestruje się u bukmachera Betters, oprócz bonusu powitalnego czeka kilka interesujących cyklicznych promocji.

eWEEKEND

To promocja, którą Betters dedykuje graczom lubiącym się w sportowym gamingu. Można w jej ramach uzyskać bonus 30 PLN na zdarzenia z oferty e-sportowej. Żeby go otrzymać, należy spełnić następujące warunki:

 • promocja trwa w każdy weekend, czyli od piątku do niedzieli
 • w trakcie trwania promocji należy postawić 4 kupony KOMBI
 • na każdym kuponie KOMBI muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia
 • kurs minimalny każdego ze zdarzeń to 1.25
 • stawka każdego z kuponu musi wynieść co najmniej 25 PLN

Kiedy tylko gracz spełni wszystkie te warunki (nie ma więc znaczenia, czy kupony będą wygrane, czy przegrane), otrzyma od bukmachera 30 PLN na koncie bonusowym. Żeby przenieść je na konto depozytowe, należy obrócić uzyskany bonus 3x na kuponach KOMBI ze zdarzeniami z oferty e-sportowej z kursem 2.0. Gracz ma na to 4 dni.

Happy Hours

Ta promocja w Betters obejmuje tylko graczy, którzy posiadają aktywną subskrypcję SMS. Przynajmniej raz w tygodniu gracz otrzyma SMS-a z wiadomością, że startują Happy Hours. Trudno jest dopisać więcej konkretów, ponieważ… każdorazowo warunki promocji są inne. Jeżeli jednak gracz spełni warunki, które akurat będą obowiązywać, to może liczyć na nagrodę! Przyjmuje ona postać bonusów i freebetów, które można wykorzystać w ciągu 72 godzin od ich otrzymania.

Serwujemy emocje

Coś dla fanów tenisa. W ramach tej promocji gracz może otrzymać freebet o wysokości 20 PLN. Jak go otrzymać? Należy w dowolny wtorek postawić zakład z oferty na tenisa ziemnego, który spełni następujące warunki:

 • kupon KOMBI z min. 3 zdarzeniami
 • kurs całkowity co najmniej 2.50
 • stawka co najmniej 50 PLN

Gracz otrzyma freebet od razu po zawarciu zakładu, który spełni powyższe warunki. Nie ma znaczenia, czy będzie wygrany, czy przegrany! Znaczenie ma natomiast to, na co zostanie wykorzystany. Za pomocą tego freebetu można obstawić zakład na tenisa ziemnego na kuponie KOMBI, na którym są co najmniej 3 zdarzenia, z których każde ma kurs min. 1.30, a kurs całkowity jest nie mniejszy niż 2.20.

Znajoma kasa

Czyli nic innego, jak bonus za polecenie Betters kumplowi. Na gracza czekają freebetu o łącznej wartości aż 350 PLN! Jakie warunki należy spełnić, żeby odebrać ten bonus?

 • trzeba mieć zweryfikowane konto
 • suma wpłat dokonanych przez gracza musi wynieść min. 250 PLN, a obrót depozytem min. 220 PLN netto
 • po spełnieniu powyższych warunków możliwe będzie wygenerowanie linku do rejestracji w zakładce „Bonusy”
 • po rejestracji znajomego musi on zweryfikować konto, wpłacić depozyt min. 50 PLN i obrócić nim na min. 44 PLN
 • obaj gracze – polecający i zarejestrowany przez link od niego – otrzymują freebety 25 PLN
 • gracz może zaprosić do 10 znajomych, uzyskując łącznie 10 freebetów po 20 PLN
 • jeżeli gracz zaprosi 10 znajomych i wszyscy spełnią warunki promocji, to otrzyma dodatkowy freebet w wysokości 100 PLN!

10 freebetów po 25 PLN i freebet za pozyskanie dla bukmachera 10 gracz w wysokości 100 PLN – razem daje to aż 350 PLN, za które można obstawiać zakłady! Co można za jego pomocą obstawiać? Nie ma dużo ograniczeń: kupony SINGLE lub KOMBI z kursem całkowitym 1.80. Trzeba tylko pamiętać, że na wykorzystanie każdego freebetu jest 7 dni!

raiseBET

Lubisz obstawiać kupony z dużą ilością zdarzeń? Betters ma zatem promocję, która na pewno przypadnie Ci do gustu. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie gracza, tym bardziej podbije on ewentualną wygraną. Po postawieniu zakładu KOMBI z minimum 5 zdarzeniami, w przypadku wygranej bukmacher wypłaci stawkę powiększoną o 5%… a im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym to podbicie rośnie! Przy 10 zdarzeniach jest to już 25%, przy 15 – 50%, a przy 22 – aż 100%!

Należy pamiętać tylko o tym, że kurs każdego z pojedynczych obstawianych zdarzeń nie może być niższy niż 1.25.

Tygodniówka

Codziennie coś obstawiasz? Jeżeli tak, to Betters ma promocję, która przypadnie Ci do gustu. Po zakończeniu tygodnia gracz otrzyma bonus tym wyższy, im więcej było dni, w których coś obstawił! Żeby otrzymać tygodniówkę, gracz musi stawiać zakłady przez minimum 5 dni w tygodniu. Wysokość bonusów wygląda następująco:

DniBonus
5 dni10 PLN
6 dni20 PLN
7 dni35 PLN

Jednak nie wszystkie zakłady liczą się do Tygodniówki. W tej promocji biorą udział tylko kupony, które spełnią następujące warunki:

 • KOMBI
 • kurs minimalny 2.0
 • postawiona stawka min. 20 PLN

Jeżeli gracz postawił tego rodzaju kupon przynajmniej przez 5 dni w danym tygodniu, w następny poniedziałek do godziny 12:00 otrzyma bonus o wysokości od 10 do 35 PLN, wedle powyższej tabeli!

Środki trafiają na konto bonusowe gracza i żeby je wypłacić, najpierw gracz musi obrócić 3-krotnie na zakładach KOMBI z minimum 3 zdarzeniami i kursem minimalnym 2.0. Na spełnienie warunków obrotu gracz ma 14 dni.

Ale jest jeszcze coś! Jeżeli w ciągu miesiąca gracz w każdy tydzień otrzyma bonus z Tygodniówki, to czeka go dodatkowa nagroda w postaci sumy uzyskanych w tym miesiącu bonusów z tej promocji! Jeżeli więc w ciągu miesiąca odbyły się 4 Tygodniówki, a gracz z każdej z nich otrzymał jakiś bonus (np. 10 PLN, 35 PLN, 20 PLN i 10 PLN), to otrzyma dodatkowe 85 PLN bonusu!