Betters Kod Promocyjny i Bonus Powitalny [PAŹDZIERNIK 2023]

Bonus 330 PLN na start
 • 10 PLN freebet bez depozytu
 • bonus do wyboru:
 • 300320 PLN Cashback
 • 200220 PLN Freebet
 • 5055 PLN Freebet x 4
Odbierz 330 PLN
kod promocyjny
PREZENTBT

Jaki jest Betters kod promocyjny 2023?

Betters kod promocyjny to: PREZENTBT. Załóż konto z kodem promocyjnym Betters i odbierz najwyższy bonus powitalny 330 zł. Otrzymasz na start freebet bez depozytu 10 zł oraz jeden z bonusów do wyboru: cashback 320 zł, freebet 220 zł i 4x freebety 55 zł. Zarejestruj się przez nasz link i wpisz kod promocyjny, żeby otrzymać zwiększony bonus powitalny w porównaniu do standardowej oferty.

Z naszym kodem promocyjnym otrzymasz taki bonus powitalny Betters:

Kod promocyjny Betters PREZENTBT
Freebet bez depozytu: 10 PLN
Bonus do wyboru: Cashback 320 PLN lub Freebet 220 PLN lub Freebet 4 x 55 PLN
Bonus powitalny standard: 310 PLN
Bonus powitalny z kodem: 330 PLN

Betters bonus powitalny

Żeby jak najlepiej wykorzystać bonusy Betters, warto poznać na ich temat jak najwięcej szczegółów. Nie musisz jednak przedzierać się przez skomplikowane regulaminy. Poniżej zebraliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje. Jak odebrać te bonusy? O czym należy pamiętać i jakie warunki spełnić? Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, dzięki którym w pełni wykorzystasz możliwości, jakie zapewnia w Betters bonus na start! Podczas rejestracji w Betters masz możliwość wyboru jednego z trzech pakietów powitalnych. Wystarczy, że klikniesz w odpowiedni baner. Jeśli nie dokonasz wyboru oferty powitalnej przed wpłatą depozytu, automatycznie zostaniesz przypisany do pakietu cashback Betters.

Betters bonus powitalny nie należy do najwyższych ani najbardziej rozbudowanych promocji, które oferują polscy legalni bukmacherzy. Wciąż jest to jednak bardzo atrakcyjny pakiet bonusów bukmacherskich, obok którego nie można przejść obojętnie. Fajerwerków nie ma, ale nadal jest naprawdę solidnie, za co Betters notuje dodatkowe punkty w naszym rankingu najlepszych bukmacherów.

 • 10 PLNfreebet bez depozytu
 • bonus do wyboru:
 • 300 320 PLNCashback
 • 200 220 PLNFreebet
 • 50 55 PLNFreebet x 4
KOD PREZENTBT
Kopiuj kod
Odbierz 330 PLN

Betters kod promocyjny 2023: freebet 220 PLN

Idealnym sposobem na zapoznanie się z ofertą zakładów Betters jest wykorzystanie freebetu 220 PLN. To jeden z trzech bonusów powitalnych Betters, który możesz wybrać. Ma on proste zasady i niskie wymagania dotyczące obrotu. Żeby go zdobyć, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

 • załóż konto w Betters z kodem promocyjnym PREZENTBT
 • wybierz baner promocyjny
 • zweryfikuj konto
 • dokonaj pierwszej wpłaty
 • obstaw zakład za środki depozytowe kupon singiel lub kombi z minimalnym kursem 1.80
 • otrzymaj zwrotu 100% stawki zagranego kuponu w formie freebetu

Przyznany Betters bonus należy przeznaczyć na dowolny kupon pojedynczy lub akumulacyjny o kursie 1.14 lub wyższym. Pozostałe wymagania odnośnie do freebetu są następujące:

 • zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live,
 • Betters freebet jest ważny przez 72 godziny,
 • maksymalna wygrana jaką możesz otrzymać wynosi 2000 zl

Betters kod promocyjny – 4 x freebet po 55 PLN każdy

Drugą opcją, którą będziesz mógł wybrać to cztery freebety 100% do 55 PLN każdy czyli daje to łączną kwotę do 220 PLN. Oferta standardowa to cztery freebety po 50 PLN. Wyższy bonus otrzymasz tylko i wyłącznie z naszym kodem promocyjnym PREZENTBT. 

Jak zdobyć bonus: 

 • załóż konto w Betters z kodem PREZENTBT
 • kliknij baner promocyjny
 • wpłać pierwszy depozyt
 • postaw cztery kupony singiel lub kombi z salda głównego z kursem minimalnym 1.80 
 • każdy z kuponów zostanie nagrodzony freebetem w wysokości 100% postawionej stawki do 55 PLN 

Każdy uzyskany freebet musisz zagrać na kuponie singiel lub kombi z minimalnym kursem całkowitym 1.14, zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live. Na zawarcie zakładu za freebet masz 72 godziny. Maksymalna wygrana z kuponu postawionego za freebet to 2000 zł.

Betters bonus: zakład bez ryzyka do 320 PLN

Kolejnym z bonusów powitalnych na start, który będziesz mógł wybrać to zakład bez ryzyka do 320 PLN. Pamiętaj, że możesz uzyskać bonus o tej wartości wyłącznie w przypadku rejestracji z kodem promocyjnym PREZENTBT. Standardowa kwota bonusu wynosi 300 PLN. Co należy zrobić, by zdobyć bonus zakład bez ryzyka:

 • zarejestruj konto w Betters z kodem promocyjnym PREZENTBT
 • podczas rejestracji konta wybierz baner promocyjny
 • wpłać pierwszy depozyt na dowolną kwotę,
 • postaw kupon singiel lub kombi z oferty na pre-match lub live (kurs minimalny kuponu 1.80)
 • w przypadku przegranej, uzyskasz zwrot 100% stawki do 320 PLN

Przyznany bonus należy wykorzystać na zakłady SOLO lub AKO. Kurs min. kuponu to 1.14. Z bonusu należy skorzystać w ciągu 72 godzin, a maksymalna wygrana z niego może wynieść 2000 zł.

Betters bonus bez depozytu za weryfikację – Freebet 10 PLN

Nowy gracze, którzy zarejestrują i zweryfikują konto otrzymają freebet bez depozytu o wartości 10 PLN. Do otrzymania tego bonusu nie jest konieczna żadna wpłata. Warto dodać, że bonus bez depozytu to raczej rzadka promocja wśród bukmacherów – mają ją aktualnie tylko Fortuna, TOTALbet i LVBET.

BukmacherBonus bez depozytuUwagiOdbierz bonus!
Fortuna20 PLNWięcej informacji w artykule o bonusie FortunyOdbierz
TOTALbet30 PLN 35 PLNPowiększony bonus dla graczy, którzy użyją w TOTALbet kod promocyjnyOdbierz
LV Bet20 PLNWięcej informacji w artykule o bonusie LV BetOdbierz
Bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów
Betters bonus powitalny na start

Jak obrócić bonus Betters?

Środki promocyjne, którzy bukmacherzy przyznają nowym graczom, najczęściej wymagają przed wypłatą spełnienia warunków obrotu bonusem bukmacherskim. Zabezpiecza to bukmachera przed graczami, którzy rejestrują się tylko po to, żeby odebrać bonus powitalny, wypłacić go na swoje konto i więcej już do niego nie zawitać.

Poniżej zebraliśmy w jednym miejscu informacje na temat tego, jak spełnić warunki obrotu bonusami Betters.

BonusIlość obrotówRodzaj kuponuCzas na obrót
freebet 220 PLN 1xSingiel lub AKO z kursem łącznym min. 1.1472 godziny
freebet 55 PLN x 41xSingiel lub AKO z kursem łącznym min. 1.1472 godziny
cashback 320 PLN1xSingiel lub AKO z kursem łącznym min. 1.1472 godziny
bonus bez depozytu 10 PLN1xSingiel lub AKO z kursem łącznym min. 1.1472 godziny
Warunki obrotu bonusem powitalnym Betters

Promocje w Betters

Na gracza, który zarejestruje się u bukmachera Betters, oprócz bonusu powitalnego czeka kilka interesujących cyklicznych promocji.

Tygodniówka+

Zacznijmy od promocji Tygodniówka+, w której gracze otrzymają wyższe bonusy za regularną grę. Wysokość bonusu zależy od liczby dni, w których gracz obstawia kupony:

DniBonus
5 dni10 PLN
6 dni20 PLN
7 dni35 PLN

Maksymalnie, w miesiącu można otrzymać w sumie 175 PLN w bonusach (jeśli dany miesiąc będzie się składał z 5 cykli Tygodniówki+).

To jeszcze nie koniec. Na koniec każdego miesięcznego cyklu promocji gracz otrzymuje dodatkowy bonus miesięczny. Jego wysokość zależy od tego ile dni dni gracz obstawiał w poszczególnych tygodniach. Wygląda to następująco:

Liczba dniKwota bonusu miesięcznego
5 dni10 PLN
6 dni20 PLN
7 dni35 PLN

Zatem jeśli w danym miesiącu przypadnie 5 cykli promocji „Tygodnikówka+”, otrzymasz maksymalnie bonusy o wartości 175 PLN (5 tygodni po 35 PLN) oraz bonus miesięczny 175 PLN ( bo 5 tygodni x 35 PLN ). Dodając do tego maksymalny bonus miesięczny w Tygodniówce+ możesz otrzymać w sumie 350 PLN bonusów z regularne typowanie.

Jednak nie wszystkie zakłady liczą się do Tygodniówki. W tej promocji biorą udział tylko kupony, które spełnią następujące warunki:

 • KOMBI
 • kurs minimalny 2.0
 • postawiona stawka min. 20 PLN

Środki bonusowe przyznane w promocji trafiają na konto bonusowe gracza i żeby je wypłacić, najpierw gracz musi obrócić 3-krotnie na zakładach KOMBI z minimum 3 zdarzeniami i kursem minimalnym zdarzenia 1.40. Na spełnienie warunków obrotu gracz ma 14 dni.

eWEEKEND

To promocja, którą Betters dedykuje graczom lubiącym się w sportowym gamingu. Można w jej ramach uzyskać bonus 30 PLN na zdarzenia z oferty e-sportowej. Żeby go otrzymać, należy spełnić następujące warunki:

 • promocja trwa w każdy weekend, czyli od piątku do niedzieli
 • w trakcie trwania promocji należy postawić 4 kupony KOMBI
 • na każdym kuponie KOMBI muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia
 • kurs minimalny każdego ze zdarzeń to 1.25
 • stawka każdego z kuponu musi wynieść co najmniej 25 PLN

Kiedy tylko gracz spełni wszystkie te warunki (nie ma więc znaczenia, czy kupony będą wygrane, czy przegrane), otrzyma od bukmachera 30 PLN na koncie bonusowym. Żeby przenieść je na konto depozytowe, należy obrócić uzyskany bonus 3x na kuponach KOMBI ze zdarzeniami z oferty e-sportowej z kursem 2.0. Gracz ma na to 4 dni.

Happy Hours

Ta promocja w Betters obejmuje tylko graczy, którzy posiadają aktywną subskrypcję SMS. Przynajmniej raz w tygodniu gracz otrzyma SMS-a z wiadomością, że startują Happy Hours. Trudno jest dopisać więcej konkretów, ponieważ… każdorazowo warunki promocji są inne. Jeżeli jednak gracz spełni warunki, które akurat będą obowiązywać, to może liczyć na nagrodę! Przyjmuje ona postać bonusów i freebetów, które można wykorzystać w ciągu 72 godzin od ich otrzymania.

Serwujemy emocje

Coś dla fanów tenisa. W ramach tej promocji gracz może otrzymać freebet o wysokości 20 PLN za przegrany kupon. Jak go otrzymać? Należy w dowolny wtorek postawić zakład z oferty na tenisa ziemnego, który spełni następujące warunki:

 • kupon KOMBI
 • kurs poj. min. 1.30
 • tylko zdarzenia na tenisa, które zostaną rozliczone tego samego dnia

Jeśli kupon będzie przegrany bukmacher przyzna zwrot 100 % stawki w postaci freebetu do kwoty 20 zł. Bonus można wykorzystać na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14.

Znajoma kasa

Czyli nic innego, jak bonus za polecenie Betters kumplowi. Na gracza czekają freebetu o łącznej wartości aż 350 PLN! Jakie warunki należy spełnić, żeby odebrać ten bonus?

 • trzeba mieć zweryfikowane konto
 • suma wpłat dokonanych przez gracza musi wynieść min. 30 PLN, a obrót depozytem min. 30 PLN netto
 • po spełnieniu powyższych warunków możliwe będzie wygenerowanie linku do rejestracji w zakładce „Bonusy”
 • po rejestracji znajomego musi on zweryfikować konto, wpłacić depozyt min. 2 PLN i obrócić nim na min. 2 PLN
 • obaj gracze – polecający i zarejestrowany przez link od niego – otrzymują freebety 15 PLN
 • gracz może zaprosić do 10 znajomych, uzyskując łącznie 10 freebetów po 15 PLN

10 freebetów po 15 PLN, za które można obstawiać zakłady! Co można za jego pomocą obstawiać? Nie ma dużo ograniczeń: kupony SINGLE lub KOMBI z kursem całkowitym 1.14. Trzeba tylko pamiętać, że na wykorzystanie każdego freebetu jest 7 dni!

raiseBET

Lubisz obstawiać kupony z dużą ilością zdarzeń? Betters ma zatem promocję, która na pewno przypadnie Ci do gustu. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie gracza, tym bardziej podbije on ewentualną wygraną. Po postawieniu zakładu KOMBI z minimum 5 zdarzeniami, w przypadku wygranej bukmacher wypłaci stawkę powiększoną o 5%… a im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym to podbicie rośnie! Przy 10 zdarzeniach jest to już 25%, przy 15 – 70%, 18 – 100% a przy więcej niż 20 zdarzeniach aż 120%!

Należy pamiętać tylko o tym, że kurs każdego z pojedynczych obstawianych zdarzeń nie może być niższy niż 1.25.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betters

Poniżej opisaliśmy krok po kroku, jak przebiega w Betters rejestracja. To właśnie wtedy należy wykorzystać nasz Betters kod promocyjny, żeby otrzymać zwiększony freebet!

Betters – rejestracja konta tymczasowego

Betters rejestracja z kodem promocyjnym

W Betters istnieją dwa rodzaje konta: tymczasowe oraz stałe. Dostęp do tego pierwszego otrzymujemy po szybkiej rejestracji, w której wystarczy, że uzupełnimy tylko podstawowe informacje. Proces przebiega następująco:

 • kliknij w przycisk „zarejestruj”, który znajduje się na stronie bukmachera Betters
 • na pierwszej stronie formularza rejestracji wpisz adres e-mail, login, hasło oraz numer telefonu, który jest potrzebny do otrzymania kodu SMS wymaganego do rejestracji
 • w pole na kod promocyjny wpisz PREZENTBT i przejdź dalej
 • na drugiej stronie formularza rejestracji wpisz imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Musisz też wskazać, skąd pochodzą Twoje środki na grę
 • na trzeciej stronie określisz limity na grę, a także musisz podać datę urodzenia. Na tym etapie musisz też zaznaczyć oświadczenie o pełnoletności, zapoznać się z regulaminem oraz polityką prywatności

Opisana wyżej szybka rejestracja w Betters zapewnia dostęp do konta tymczasowego. Na tym rodzaju konta można wpłacać środki na grę i stawiać zakłady. Na koncie tymczasowym nie można jednak wypłacać środków ani odebrać bonusów powitalnych! W tym celu trzeba przekształcić je w konto stałe.

Betters – rejestracja konta stałego

Żeby założyć konto stałe w Betters, najpierw trzeba zarejestrować konto tymczasowe. Gdy to już będzie za Tobą, zaloguj się na swoje konto i:

 • przejdź do sekcji „Moje dane” i uzupełnij numer dowodu tożsamości, numer konta bankowego oraz pozostałe informacje
 • następnie przejdź do zakładki „Dokumenty”, gdzie prześlesz skan lub zdjęcie wybranego przez siebie rodzaju dokumentu

Teraz pozostaje już tylko czekać na weryfikację przez bukmachera. Po tym jak nastąpi, konto tymczasowe zostanie przekształcone w stałe, a co za tym idzie – rejestracja w Betters będzie kompletna i będzie można wypłacać środki oraz odebrać pakiet bonusów powitalnych!

Betters: wpłaty i wypłaty

Każdy gracz ma jakąś preferowaną formę płatności. Betters zdecydowanie nie zawodzi, jeżeli chodzi o dostępny wybór. Minimalna wpłata, jaką gracz może uiścić na konto to już 1 PLN. Wszystkie wpłaty realizowane są natychmiastowo za pośrednictwem pośrednika Przelewy24 za pomocą niniejszych metod:

Metody płatności w Betters
 • P24NOW
 • Przelewy online (ponad 20 banków)
 • BLIK
 • Karty płatnicze (Visa, MasterCard)
 • Google Pay
 • Apple Pay

W Betters wypłaty także są realizowany natychmiastowo, dzięki czemu wygranymi środkami możesz cieszyć się w mgnieniu oka. Jednorazowo można wypłacić środki o maksymalnej kwocie 100000 PLN.

Betters kod promocyjny: FAQ

Kod promocyjny Betters to PREZENTBT.

Kod promocyjny Betters zapewnia freebet bez depozytu 10 PLN oraz możliwość wybory jednego z trzech powiększonych bonusów: zakład bez ryzyka do 320 PLN, freebet powitalny do 220 PLN lub cztery freebety do 55 PLN

 

Kod promocyjny Betters należy wpisać w specjalne pole w formularzu rejestracji podczas zakładania konta.

Na bonus powitalny Betters składają się freebet 10 PLN oraz jeden z bonusów: zakład bez ryzyka 320 PLN, freebet powitalny 220 PLN lub cztery freebety 55 PLN. Warunkiem jest również podanie kodu PREZENTBT przy rejestracji.

icon arrow up