Betters tło

Betters Kod Promocyjny i Bonus Powitalny [STYCZEŃ 2023]

Bonus 355 PLN na start
 • 40 PLN50 PLN freebet
 • 300 PLN zakład bez ryzyka
 • 5 PLN freebet bez depozytu
Odbierz 355 PLN
kod promocyjny
PREZENTBT

Jaki jest Betters kod promocyjny?

Betters kod promocyjny to PREZENTBT. Dzięki niemu otrzymasz bonus powitalny większy niż standardowo! Zarejestruj się przez nasz link i wpisz kod promocyjny, żeby otrzymać zwiększony freebet. Dzięki niemu postawisz darmowy zakład za większą kwotę i przyjemniej rozpoczniesz swoją przygodę z bukmacherem Betters.

Z naszym kodem promocyjnym otrzymasz w Betters taki bonus powitalny:

Kod promocyjny Betters PREZENTBT
Freebet bez depozytu 5 PLN
Freebet powitalny 50 PLN
Zakład bez ryzyka 300 PLN
Betters bonus standardowy 345 PLN
Betters bonus z kodem 355 PLN

Betters bonus powitalny

Żeby wykorzystać te bonusy od Betters jak najlepiej, warto poznać na ich temat jak najwięcej szczegółów. Nie musisz jednak przedzierać się przez skomplikowane regulaminy. Poniżej zebraliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje. Jak odebrać te bonusy? O czym należy pamiętać i jakie warunki spełnić? Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, dzięki którym w pełni wykorzystasz możliwości, jakie zapewnia w Betters bonus na start!

Bonusy na start Betters nie należą do najwyższych ani najbardziej rozbudowanych promocji, które oferują polscy legalni bukmacherzy. Wciąż jest to jednak bardzo atrakcyjny pakiet bonusów bukmacherskich, obok którego nie można przejść obojętnie.

Możliwość postawienia dwóch darmowych zakładów oraz jeden z najbardziej oryginalnych zakładów bez ryzyka (w ramach którego cashback można dostać… po rozliczeniu wygranego kuponu!) to naszym zdaniem naprawdę dobrze przygotowany przez Betters bonus powitalny. Fajerwerków nie ma, ale nadal jest naprawdę solidnie, za co Betters notuje dodatkowe punkty w naszym rankingu najlepszych bukmacherów.

Poniżej przyglądamy się każdemu z tych bonusów Betters szczegółowo. Dowiesz się wszystkiego na temat tego, jakie warunki musisz spełnić, żeby je odebrać i jak prawidłowo wykorzystać.

Betters kod promocyjny: freebet 50 PLN

Każdy nowy gracz, który założy swoje konto w Betters, wpłaci depozyt i obstawi pierwszy zakład otrzyma od niego darmowy zakład. Jest to bonus powitalny, dzięki któremu możesz obstawić zakład bez wykorzystywania środków ze swojego depozytu.

Wysokość freebetu, który przyznaje Betters, jest uzależniona od stawki pierwszego kuponu postawionego przez gracza. Darmowy zakład gracz będzie mógł postawić za 200% stawki postawionego kuponu, ale nie więcej niż 40 PLN.

Z nami jednak dostaniesz więcej! Wykorzystując w Betters kod promocyjny od nas o treści PREZENTBT maksymalna wysokość freebetu wzrośnie do 50 PLN. Trzeba jednak pamiętać, że nadal obowiązuje warunek wpłaty! Żeby odebrać maksymalny freebet, który pozwala odebrać w Betters kod promocyjny, trzeba postawić pierwszy zakład za 25 PLN.

Stawka pierwszego zakładuFreebet bez kodu promocyjnegoFreebet z kodem promocyjnym
1 PLN2 PLN2 PLN
5 PLN10 PLN10 PLN
10 PLN20 PLN20 PLN
20 PLN40 PLN40 PLN
21 PLN40 PLN42 PLN
25 PLN i więcej40 PLN50 PLN
Wartość freebetu od Betters w zależności od stawki pierwszego zakładu z kodem promocyjnym i bez

Poniżej instrukcje, jak odebrać i wykorzystać freebet powitalny w Betters:

 • zarejestruj się przez nasz link z kodem PREZENTBT
 • wpłać pierwszy depozyt
 • postaw zakład na kuponie z dowolnym wydarzeniem z oferty przedmeczowej, live lub sporty wirtualne (ale nie na gry karciane!)
 • natychmiast po zawarciu zakładu bukmacher Betters przyzna freebet w wysokości 200% stawki postawionego kuponu (max. 40 PLN bez kodu promocyjnego, 50 PLN z kodem promocyjnym)
 • darmowy zakład można wykorzystać na kuponach SINGIEL lub KOMBI z oferty przedmeczowej lub live z kursem całkowitym min. 1.80
 • nie możesz skorzystać z darmowego zakładu na sporty wirtualne ani gry karciane
 • freebet trzeba wykorzystać w ciągu 72 godzin od przyznania albo zostanie anulowany

Betters bonus: freebet bez depozytu za weryfikację 5 PLN

Wystarczy zweryfikować konto, żeby otrzymać od bukmachera możliwość postawienia darmowego zakładu za 5 PLN. Nie jest do tego wymagany przez Betters kod promocyjny: to bonus, który odebrać może każdy gracz.

Na czym polega freebet bez depozytu? Podobnie jak opisany przed chwilą freebet powitalny, pozwala on postawić darmowy zakład (bez angażowania własnych środków) na określoną kwotę (w tym przypadku 5 PLN), ale w celu jego odebrania nie trzeba do bukmachera wpłacać nawet złotówki! Jest to raczej rzadka promocja wśród bukmacherów – mają ją jeszcze tylko Fortuna, TOTALbet, LV Bet oraz Totolotek.

BukmacherBonus bez depozytuUwagiOdbierz bonus!
Fortuna20 PLNWięcej informacji w artykule o bonusie FortunyOdbierz
TOTALbet30 PLN 35 PLNPowiększony bonus dla graczy, którzy użyją w TOTALbet kod promocyjnyOdbierz
LV Bet20 PLNWięcej informacji w artykule o bonusie LV BetOdbierz
Bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów

Co trzeba zrobić, żeby odebrać bonus Betters, jakim jest freebet bez depozytu 5 PLN? Oto szczegóły:

 • załóż konto w Betters
 • dokonaj pełnej rejestracji (wymagane uzupełnienie danych oraz przesłanie dowodu tożsamości)
 • wyraź zgody na komunikację marketingową

Po tym, jak bukmacher dokona weryfikacji, otrzymasz freebet 5 PLN! Można go wykorzystać na dowolny zakład (z wyjątkiem sportów wirtualnych oraz symulowanych gier karcianych) z minimalnym kursem 1.80. Na jego wykorzystanie gracz ma 72 godziny.

Betters bonus: zakład bez ryzyka do 300 PLN

Ostatni oferowany przez Betters bonus to zakład bez ryzyka, czasami określany też jako cashback. Trzeba przyznać, że tutaj Betters ma dla graczy naprawdę ciekawą ofertę! Ich zakład bez ryzyka pozwala bowiem graczowi odzyskać postawione środki nie tylko wtedy, kiedy przegra zakład, ale również kiedy… go wygra! Pod pewnymi warunkami jednak, ale o tym za moment.

W Betters zakład bez ryzyka obejmuje drugi lub kolejny zakład, który zostanie postawiony za 30 PLN. Dlaczego tak jest? Wynika to z tego, że za pierwszy zakład gracz otrzymuje freebet (co opisaliśmy wyżej). Dopiero po tym kroku kupony stawiane przez gracza będą miały szansę być objęte zakładem bez ryzyka.

Jakie więc trzeba spełnić warunki, żeby postawić zakład bez ryzyka, zakładając, że mamy już za sobą rozpatrzone przyznanie freebetu?

 • zakład musi być zawarty za środki z konta depozytowe – nie można do tego użyć odebranego freebetu!
 • kupon musi być postawiony za stawkę minimum 30 PLN

… i tyle! W przypadku, gdy kupon będzie przegrany, gracz otrzyma zwrot w wysokości 100% stawki netto (czyli bez podatku) do maksymalnej wysokości 300 PLN. W tym scenariuszu cashback w Betters nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Ciekawie się jednak robi, jeżeli kupon objęty zakładem bez ryzyka w Betters był wygrany. Istnieje wtedy szansa, że gracz również otrzyma cashback ― 50% stawki netto do maksymalnie 150 PLN! Takim bonusem objęte są jednak tylko kupony spełniające określone warunki:

 • kupon musi być KOMBI (musi zawierać min. 3 zdarzenia)
 • kurs całkowity kuponu nie będzie niższy niż 2.50

Jeżeli kupon spełni oba te warunki, gracz otrzyma połowę cashbacku nawet w przypadku wygranej! Jest to naprawdę ciekawy bonus, który wyróżnia Betters na tle konkurencji.

W obu scenariuszach cashback natychmiast po rozliczeniu zakładów trafia na konto bonusowe gracza. Zanim będzie mógł być wypłacony, trzeba obrócić uzyskaną kwotę dwukrotnie na kuponach KOMBI z min. 3 zdarzeniami, na których żaden kurs pojedynczego zdarzenia nie będzie niższy niż 1.40. Gracz ma na to 14 dni – po tym czasie cashback przepadnie!

Freebet 50/50 w Betters

Nowy gracz u bukmachera Betters ma szansę na jeszcze jeden bonus powitalny. Jednak nie jest on gwarantowany i otrzymuje go tylko 1 na 50 graczy. Dosłownie.

Jest to freebet w wysokości 50 PLN, który otrzymuje co 50-ty gracz, który się zarejestruje u bukmachera i wpłaci depozyt o dowolnej wysokości. Po spełnieniu tych dwóch warunków gracz otrzyma powiadomienie o wzięciu udziału w promocji i… jeżeli faktycznie był kolejnym 50-tym użytkownikiem, to otrzyma od bukmachera Betters bonus w postaci freebetu o wysokości 50 PLN.

Na wykorzystanie otrzymanego w ten sposób freebetu gracz ma czas 30 dni. Można go wykorzystać do postawienia kuponu SINGIEL albo KOMBI z kursem minimum 1.80.

Obrót bonusu Betters

Środki promocyjny, którzy bukmacherzy przyznają nowym graczom, najczęściej wymagają przed wypłatą spełnienia warunków obrotu bonusem bukmacherskim. Zabezpiecza to bukmachera przed graczami, którzy rejestrują się tylko po to, żeby odebrać bonus powitalny, wypłacić go na swoje konto i więcej już do niego nie zawitać.

Poniżej zebraliśmy w jednym miejscu informacje na temat tego, jak spełnić warunki obrotu bonusami Betters.

BonusIlość obrotówRodzaj kuponuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka2xAKO z min. 3 zdarzeniami z min. kursem każdego zdarzenia 1.4014 dni
Freebet promocyjny1xSingiel lub AKO z kursem łącznym min. 1.8072 godziny
Freebet bez depozytu1xSingiel lub AKO z kursem łącznym min. 1.8072 godziny
Freebet 50/501xSingiel lub AKO z kursem łącznym min. 1.8030 dni
Warunki obrotu bonusem powitalnym Betters

Rejestracja z kodem promocyjnym Betters

Poniżej opisaliśmy krok po kroku, jak przebiega w Betters rejestracja. To właśnie wtedy należy wykorzystać nasz kod promocyjny do Betters, żeby otrzymać zwiększony freebet!

Betters – rejestracja konta tymczasowego

W Betters istnieją dwa rodzaje konta: tymczasowe oraz stałe. Dostęp do tego pierwszego otrzymujemy po szybkiej rejestracji, w której wystarczy, że uzupełnimy tylko podstawowe informacje. Proces przebiega następująco:

 • kliknij w przycisk „zarejestruj”, który znajduje się na stronie bukmachera Betters
 • na pierwszej stronie formularza rejestracji wpisz adres e-mail, login, hasło oraz numer telefonu, który jest potrzebny do otrzymania kodu SMS wymaganego do rejestracji
 • w pole na kod promocyjny wpisz PREZENTBT i przejdź dalej
 • na drugiej stronie formularza rejestracji wpisz imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Musisz też wskazać, skąd pochodzą Twoje środki na grę
 • na trzeciej stronie określisz limity na grę, a także musisz podać datę urodzenia. Na tym etapie musisz też zaznaczyć oświadczenie o pełnoletności, zapoznać się z regulaminem oraz polityką prywatności

Opisana wyżej szybka rejestracja w Betters zapewnia dostęp do konta tymczasowego. Na tym rodzaju konta można wpłacać środki na grę i stawiać zakłady. Na koncie tymczasowym nie można jednak wypłacać środków ani odebrać bonusów powitalnych! W tym celu trzeba przekształcić je w konto stałe.

Betters – rejestracja konta stałego

Żeby założyć konto stałe w Betters, najpierw trzeba zarejestrować konto tymczasowe. Gdy to już będzie za Tobą, zaloguj się na swoje konto i:

 • przejdź do sekcji „Moje dane” i uzupełnij numer dowodu tożsamości, numer konta bankowego oraz pozostałe informacje
 • następnie przejdź do zakładki „Dokumenty”, gdzie prześlesz skan lub zdjęcie wybranego przez siebie rodzaju dokumentu

Teraz pozostaje już tylko czekać na weryfikację przez bukmachera. Po tym jak nastąpi, konto tymczasowe zostanie przekształcone w stałe, a co za tym idzie – rejestracja w Betters będzie kompletna i będzie można wypłacać środki oraz odebrać pakiet bonusów powitalnych!

Promocje w Betters

Na gracza, który zarejestruje się u bukmachera Betters, oprócz bonusu powitalnego czeka kilka interesujących cyklicznych promocji.

eWEEKEND

To promocja, którą Betters dedykuje graczom lubiącym się w sportowym gamingu. Można w jej ramach uzyskać bonus 30 PLN na zdarzenia z oferty e-sportowej. Żeby go otrzymać, należy spełnić następujące warunki:

 • promocja trwa w każdy weekend, czyli od piątku do niedzieli
 • w trakcie trwania promocji należy postawić 4 kupony KOMBI
 • na każdym kuponie KOMBI muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia
 • kurs minimalny każdego ze zdarzeń to 1.25
 • stawka każdego z kuponu musi wynieść co najmniej 25 PLN

Kiedy tylko gracz spełni wszystkie te warunki (nie ma więc znaczenia, czy kupony będą wygrane, czy przegrane), otrzyma od bukmachera 30 PLN na koncie bonusowym. Żeby przenieść je na konto depozytowe, należy obrócić uzyskany bonus 3x na kuponach KOMBI ze zdarzeniami z oferty e-sportowej z kursem 2.0. Gracz ma na to 4 dni.

Happy Hours

Ta promocja w Betters obejmuje tylko graczy, którzy posiadają aktywną subskrypcję SMS. Przynajmniej raz w tygodniu gracz otrzyma SMS-a z wiadomością, że startują Happy Hours. Trudno jest dopisać więcej konkretów, ponieważ… każdorazowo warunki promocji są inne. Jeżeli jednak gracz spełni warunki, które akurat będą obowiązywać, to może liczyć na nagrodę! Przyjmuje ona postać bonusów i freebetów, które można wykorzystać w ciągu 72 godzin od ich otrzymania.

Serwujemy emocje

Coś dla fanów tenisa. W ramach tej promocji gracz może otrzymać freebet o wysokości 20 PLN. Jak go otrzymać? Należy w dowolny wtorek postawić zakład z oferty na tenisa ziemnego, który spełni następujące warunki:

 • kupon KOMBI z min. 3 zdarzeniami
 • kurs całkowity co najmniej 2.50
 • stawka co najmniej 50 PLN

Gracz otrzyma freebet od razu po zawarciu zakładu, który spełni powyższe warunki. Nie ma znaczenia, czy będzie wygrany, czy przegrany! Znaczenie ma natomiast to, na co zostanie wykorzystany. Za pomocą tego freebetu można obstawić zakład na tenisa ziemnego na kuponie KOMBI, na którym są co najmniej 3 zdarzenia, z których każde ma kurs min. 1.30, a kurs całkowity jest nie mniejszy niż 2.20.

Znajoma kasa

Czyli nic innego, jak bonus za polecenie Betters kumplowi. Na gracza czekają freebetu o łącznej wartości aż 350 PLN! Jakie warunki należy spełnić, żeby odebrać ten bonus?

 • trzeba mieć zweryfikowane konto
 • suma wpłat dokonanych przez gracza musi wynieść min. 250 PLN, a obrót depozytem min. 220 PLN netto
 • po spełnieniu powyższych warunków możliwe będzie wygenerowanie linku do rejestracji w zakładce „Bonusy”
 • po rejestracji znajomego musi on zweryfikować konto, wpłacić depozyt min. 50 PLN i obrócić nim na min. 44 PLN
 • obaj gracze – polecający i zarejestrowany przez link od niego – otrzymują freebety 25 PLN
 • gracz może zaprosić do 10 znajomych, uzyskując łącznie 10 freebetów po 20 PLN
 • jeżeli gracz zaprosi 10 znajomych i wszyscy spełnią warunki promocji, to otrzyma dodatkowy freebet w wysokości 100 PLN!

10 freebetów po 25 PLN i freebet za pozyskanie dla bukmachera 10 gracz w wysokości 100 PLN – razem daje to aż 350 PLN, za które można obstawiać zakłady! Co można za jego pomocą obstawiać? Nie ma dużo ograniczeń: kupony SINGLE lub KOMBI z kursem całkowitym 1.80. Trzeba tylko pamiętać, że na wykorzystanie każdego freebetu jest 7 dni!

raiseBET

Lubisz obstawiać kupony z dużą ilością zdarzeń? Betters ma zatem promocję, która na pewno przypadnie Ci do gustu. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie gracza, tym bardziej podbije on ewentualną wygraną. Po postawieniu zakładu KOMBI z minimum 5 zdarzeniami, w przypadku wygranej bukmacher wypłaci stawkę powiększoną o 5%… a im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym to podbicie rośnie! Przy 10 zdarzeniach jest to już 25%, przy 15 – 50%, a przy 22 – aż 100%!

Należy pamiętać tylko o tym, że kurs każdego z pojedynczych obstawianych zdarzeń nie może być niższy niż 1.25.

Tygodniówka

Codziennie coś obstawiasz? Jeżeli tak, to Betters ma promocję, która przypadnie Ci do gustu. Po zakończeniu tygodnia gracz otrzyma bonus tym wyższy, im więcej było dni, w których coś obstawił! Żeby otrzymać tygodniówkę, gracz musi stawiać zakłady przez minimum 5 dni w tygodniu. Wysokość bonusów wygląda następująco:

DniBonus
5 dni10 PLN
6 dni20 PLN
7 dni35 PLN

Jednak nie wszystkie zakłady liczą się do Tygodniówki. W tej promocji biorą udział tylko kupony, które spełnią następujące warunki:

 • KOMBI
 • kurs minimalny 2.0
 • postawiona stawka min. 20 PLN

Jeżeli gracz postawił tego rodzaju kupon przynajmniej przez 5 dni w danym tygodniu, w następny poniedziałek do godziny 12:00 otrzyma bonus o wysokości od 10 do 35 PLN, wedle powyższej tabeli!

Środki trafiają na konto bonusowe gracza i żeby je wypłacić, najpierw gracz musi obrócić 3-krotnie na zakładach KOMBI z minimum 3 zdarzeniami i kursem minimalnym 2.0. Na spełnienie warunków obrotu gracz ma 14 dni.

Ale jest jeszcze coś! Jeżeli w ciągu miesiąca gracz w każdy tydzień otrzyma bonus z Tygodniówki, to czeka go dodatkowa nagroda w postaci sumy uzyskanych w tym miesiącu bonusów z tej promocji! Jeżeli więc w ciągu miesiąca odbyły się 4 Tygodniówki, a gracz z każdej z nich otrzymał jakiś bonus (np. 10 PLN, 35 PLN, 20 PLN i 10 PLN), to otrzyma dodatkowe 85 PLN bonusu!

Betters: wpłaty i wypłaty

Każdy gracz ma jakąś preferowaną formę płatności. Betters zdecydowanie nie zawodzi, jeżeli chodzi o dostępny wybór. Minimalna wpłata, jaką gracz może uiścić na konto to już 1 PLN. Wszystkie wpłaty realizowane są natychmiastowo za pośrednictwem pośrednika Przelewy24 za pomocą niniejszych metod:

 • P24NOW
 • Przelewy online (ponad 20 banków)
 • BLIK
 • Karty płatnicze (Visa, MasterCard)
 • Google Pay
 • Apple Pay

W Betters wypłaty także są realizowany natychmiastowo, dzięki czemu wygranymi środkami możesz cieszyć się w mgnieniu oka. Jednorazowo można wypłacić środki o maksymalnej kwocie 100000 PLN.

icon arrow up