Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

Nie jesteś pewny czy chcesz na dłużej związać się z danym bukmacherem? Nie chcesz podawać wszystkich swoich danych? Chcesz szybko obstawić zakład bukmacherski bez dowodu? Konto tymczasowe jest do tego idealnie skrojone.

Zakłady bukmacherskie to rozrywka koncesjonowana, obwarowana wieloma warunkami, które czasami utrudniają zawarcie kuponu. Wynika to z kilku spraw m.in. z możliwości popadnięcia w uzależnienie. Obowiązkiem administracji państwowej jest wymuszanie takich działań na bukmacherach, aby gracze mieli co najmniej pełną świadomość ryzyka. Dlatego też zakłady bukmacherskie są przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich, więc „obstawianie bez dowodu” tak naprawdę nie istnieje. Bukmacher w każdej chwili może powiedzieć: „dowodzik proszę”. Jednak hasło „obstawianie bez dowodu” ma też nieco inne znaczenie. Chodzi o takie zawieranie zakładów bukmacherskich, żeby gracz musiał wypełnić jak najmniej formalności.

1
1300 głosów
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

 Najlepsza oferta na KSW i transmisji live
 Betgames czyli wirtualne kasyno
 Najszybsze wypłaty

1279 PLN
2
1255 głosów
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

 Mistrzostwa typerów z nagrodami
 Świetne warunki obrotu bonusami
 Happy hours" bez podatku

1100 PLN

1145 PLN
3
1245 głosów
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

 Bez podatku na więcej niż 3 zdarzeń
 Ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski
 Duża oferta zakładów specjalnych i rozrywki

3100 PLN
4
1102 głosów
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

 3 bonusy od pierwszych 3 depozytów
 Ambasadorem jest Marcin Gortat
 Możliwość stworzenia Custom Bet

1170 PLN
5
1012 głosów
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

 Szeroka oferta & Betclic TV
 Najwyższy cashback na rynku
 Ponad 9 mln klientów w Europie

500 PLN

530 PLN
6
874 głosów
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

 Najlepszy program lojalnościowy
 Brak limitu na wygrane
 Dostępne transmisje NBA

600 PLN

700 PLN
7
832 głosów
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

 Świetna oferta na niższe ligi i żużel
 Bonus urodzinowy dla graczy
 Betmarket - podglądaj kupony innych

2000 PLN

2150 PLN
8
757 głosów
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

 Nowa aplikacja mobilna (grudzień 2019)
 Śledzenie zdarzeń na żywo (LiveTrack)
 Szeroka oferta na e-sporty i virtuale

3000 PLN

3170 PLN
9
699 głosów
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

 Specjalny bonus na aplikację mobilną
 Sponsor tytularny Pucharu Polski
 Na rynku od 1992 roku

1149 PLN
10
643 głosów
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

 Najwyższy bonus na polskim rynku
 Gra bez podatku
 Szeroka oferta na sporty wirtualne

5000 PLN

5040 PLN
11
621 głosów
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

 50 zł dla kibiców wybranych klubów
 Sponsor Wisły Kraków
 Wypłaty w 10 minut

1500 PLN

1520 PLN
12
321 głosów
Jak założyć konto tymczasowe i grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji.

 Duży wybór w zakładach live
 Szczegółowe statystyki meczów
 Ambasador Jerzy Dudek

600 PLN

600 PLN

Rejestracja konta u legalnych bukmacherów. Jak założyć konto?

Bo pod rządami obecnej ustawy hazardowej formalności niestety jest sporo. Gracz, żeby zawierać zakłady w internecie musi zarejestrować swoje konto. Należy podać wiele danych osobowych, w tym te, które uznawane są za wrażliwe. To m.in.:

 • imię i nazwisko,
 • adres zamieszkania,
 • numer PESEL,
 • numer konta w banku,
 • numer dowodu tożsamości.

Już z tej listy widać, że bukmacher bez dowodu osobistego (lub paszportu) nie obejdzie się. Co więcej każdy bukmacher musi dokonać weryfikacji naszych danych.

Jak to robią bukmacherzy?

Bez  okazania dowodu się nie uda. Gracze muszą przesłać skan lub zdjęcie zarówno awersu jak i rewersu dokumentu. Nie dość, że wydłuża to całą procedurę (choć bukmacherzy weryfikują dane najczęściej w kwadrans), to jeszcze możemy obawiać się o bezpieczeństwo naszych danych. Co prawda bukmacherzy nie mogą odsprzedawać naszych danych oraz muszą spełniać rygorystyczne wymogi dotyczące przechowywania danych, ale przecież wyciek informacji nikogo specjalnie zdziwić nie może. Ostrożność jest zawsze zalecana, choć trzeba też oddać legalnym bukmacherom w Polsce, że na razie nie zaliczyli żadnej wpadki przy przechowywaniu informacji o swoich klientach.

Jak grać bez dowodu osobistego? Konto tymczasowe

Zakłady bukmacherskie to też jednak czas. Wielu graczy korzysta z porównywarek kursów i może znaleźć ciekawy kurs u bukmachera u którego nie posiada konta. Są też początkujący typerzy, którzy mogą nie chcieć od razu podawać wszystkich swoich danych. Przecież po krótkim czasie mogą się rozmyślić i zaprzestać gry. Czy jest na to rada? Tak. W pewnym sensie obstawianie bez dowodu istnieje. Jak grać bez dowodu osobistego? Bukmacherzy bez dowodu osobistego lub paszportu pozwalają założyć konto tymczasowe. 

Czym jest konto tymczasowe u bukmacherów?

Konto tymczasowe jest w pełni legalną formą zarejestrowania się na portalu bukmachera. Ustawodawca nieco zmodyfikował przepisy i dzięki temu obstawianie bez dowodu jest możliwie. Dziś niemal każdy legalny bukmacher w Polsce ma w swojej ofercie tzw. szybką rejestrację, która pozwala na założenie konta tymczasowego. Gracze nadal muszą podać część danych o sobie, ale już nie tyle co wcześniej. Z reguły należy podać jedynie adres e-mail, ustalić hasło czy podać swoje imię i nazwisko.

Weryfikacja wieku?

Bukmacher bez dowodu sprawdzi nasz wiek i zrobi to na podstawie numeru PESEL. Od razu zaznaczamy. Nie warto wpisywać fałszywego numeru. Po pierwsze jest to przestępstwo, które może zostać srogo ukarane. Po drugie, jeśli zostaniemy u bukmachera na dłużej i będziemy chcieli np. wypłacić wygraną i tak będziemy musieli podać brakujące dane. Wtedy kłamstwo wyjdzie i nic z tym zrobić nie będzie można.

Szybka rejestracja u bukmachera. Krok po kroku

Procedura założenia konta tymczasowego nie trwa zwykle dłużej niż minutę i po tym czasie gracz może dokonać pierwszego depozytu oraz rozpocząć grę. Zapewne szybciej założysz konto niż przeczytasz ten poradnik, ale jednak warto się zapoznać z informacjami jak założyć konto, żeby obstawiać bez dowodu.

 1. Wybierz najlepszego bukmachera – niemal każdy legalny bukmacher w Polsce proponuje już szybką rejestrację bez weryfikacji. Niemal to jednak nie wszyscy i niżej znajdziecie listę, którzy bukmacherzy pozwolą bez dowodu założyć konto.
 2. Następnie należy kliknąć w baner „szybka rejestracja” na stronie bukmachera lub po prostu „rejestracja”. Każdy bukmacher przyjmuje nieco inne rozwiązania, ale najczęściej najpierw gracz otrzymuje uproszczony formularz i podaje niezbędne informacje. Następnie, albo może od razu przejść do formularza z pełną rejestracją albo może to zignorować i zacząć grę. Czasami po wypełnieniu uproszczonego formularza od razu jesteśmy przenoszeni na stronę główną, a dane możemy uzupełnić później w zakładce „moje konto”
 3. Bardzo często musimy jeszcze aktywować swoje konto poprzez „kliknięcie” w link weryfikacyjny, który otrzymujemy na adres e-mail.
 4. I gotowe! Obstawianie bez dowodu od teraz jest możliwe i gracz może wpłacić pieniądze na konto bukmachera i obstawiać bez dowodu pierwsze mecze.

Możliwości konta tymczasowego

Już wiemy jak założyć konto, żeby grać bez dowodu, ale jakie dokładnie korzyści daje konto tymczasowe?

 1. Po pierwsze jest to możliwość szybkiego obstawiania bez dowodu. Gracz może przelać na konto bukmachera środki i skorzystać z oferty kursowej w około minutę.
 2. Konto tymczasowe pozwala też na skorzystanie z bonusów bukmacherskich. Zdecydowana większość bukmacherów udostępnia promocje już po szybkiej rejestracji. Musimy jednak pamiętać o tym, żeby w czasie procedury rejestracyjnej wyrazić zgodę na udział w akcjach promocyjnych i bonusowych bukmachera.
 3. Konto tymczasowe pozwala również na korzystanie z pozostałej oferty bukmacherów. Można oglądać transmisje z wydarzeń sportowych (o ile są dostępne u danego bukmachera) czy też korzystać z innych narzędzi, które bukmacher proponuje swoim klientom. Konto tymczasowe z reguły w żaden sposób nie ogranicza możliwości korzystania z samego portalu bukmachera.
zdjęcie prezentuje człowieka z dokumentem tożsamości

Konto tymczasowe – ograniczenia

Nie oznacza jednak to tego, że w ogóle ograniczenia nie istnieją. Ustawodawca po coś wymaga podawania pewnych danych, więc tak łatwo z nich nie zrezygnuje. To „coś” to między innymi zapobieganie działalności przestępczej np. poprzez pranie brudnych pieniędzy. Dlatego co prawda gracz może wpłacić środki na konto tymczasowe, ale wypłacić już ich nie może. Transfer środków musi bowiem być dokonany na w pełni zweryfikowany rachunek bankowy. Także po to, żeby kontrola nad tymi środkami była prostsza. Dlatego płatności u bukmachera są w tej sytuacji ograniczone.

To więc pierwsze podstawowe ograniczenie konta tymczasowego. Brak możliwości dokonania wypłaty wygranych lub wycofania środków, które wpłaciliśmy jako depozyt, ale ostatecznie nie chcemy ich przeznaczać na zakłady bukmacherskie.

Drugie ważne ograniczenie to limit stawek. Gracz na koncie tymczasowym może obstawić bez dowodu z reguły za maksymalnie 5000 złotych. Chodzi o sumę stawek, a nie pojedynczy zakład. Więc jeśli zagramy np. 50 kuponów za 100 złotych, to wyczerpiemy limit konta tymczasowego i dalsza gra nie będzie możliwa.

Ostatnim ograniczeniem jest czas. Choć nie zawsze. Konto tymczasowe już z nazwy sugeruje, że będzie aktywne przez określony czas. Tak czasami jest, ale nie zawsze. Czasami gracz musi przejść na konto stałe po 30 dniach, czasami po 90 dniach, a czasami bukmacherzy nie stawiają takiego wymogu.

Jak przejść na konto stałe?

Czy jeśli przekroczymy limity czasu lub stawek to musimy się czegoś obawiać? Nie. Musimy wtedy przejść na konto stałe. Nie musimy się martwić tym, że nasze pieniądze przepadną czy nie będziemy mogli się w ogóle zalogować do serwisu. 

Jeśli przekroczymy, któryś z limitów to bukmacher po próbie logowania poinformuje nas o tym, że nasze konto przestało być aktywne i musimy uzupełnić dane, aby znowu w pełni móc korzystać z oferty bukmachera. Tak samo dzieje się, gdy próbujemy wypłacić środki z konta tymczasowego. Bukmacher najpierw poprosi nas o uzupełnienie danych.

Oczywiście gracz nie musi czekać aż przekroczy limity. Zawsze w sekcji „moje konto” można uzupełnić dane podane w szybkiej rejestracji u bukmachera. Na pewno pozwoli to uniknąć nerwów, gdy chcemy szybko wypłacić wygrane z bukmacherskiego konta.

Żeby przejść z konta tymczasowego należy już podać wszystkie wymagane dane. Obstawianie bez dowodu w tym miejscu się więc kończy. Gracz musi uzupełnić zarówno numer rachunku bankowego jak i numer dokumentu tożsamości, a na końcu przesłać skany lub zdjęcia dowodu lub paszportu. W formularzu mogą znaleźć się też inne pozycje np. adres zamieszkania czy informacja skąd pochodzą środki na naszą grę u bukmachera. Wszystko zależy od tego jakie dane podaliśmy w procedurze szybkiej rejestracji. Przejście na konto stałe nie powinno potrwać długo. Czas potrzebny jest graczowi tak naprawdę tylko przy wykonaniu skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. 

Sama weryfikacja danych przez bukmachera również powinna zamknąć się w 15 min.

Jak przebiega weryfikacja konta w zakładach bukmacherskich?

W jaki sposób się ona odbywa? Najczęściej dzieje się to przy próbie dokonania pierwszego przelewu. Bukmacher kontaktuje się z klientem i sprawdza jego dane. Niekiedy sprawdzane jest to również za pomocą danych z konta bankowego. Aby obstawianie meczy było w pełni legalne, taka weryfikacja jest koniecznością.

Najważniejsze jest więc podanie swoich prawdziwych danych podczas zakładania takiego konta i rejestracji. Przede wszystkim, dotyczy to numeru telefonu oraz adresu.

Dlaczego bukmacherzy weryfikują konta swoich klientów?

Przede wszystkim, zależy im na tym, aby nikt nie założył kilku kont na jednej stronie internetowej. W ten sposób mógłby bowiem wielokrotnie korzystać z oferowanych przez bukmachera bonusów i promocji bukmacherskch.

Poza tym, każdy bukmacher ma limity swoich wygranych i zależy mu na tym, aby jeden klient nie był w stanie ich przekroczyć.

Kolejną kwestią jest to, że w Polsce w zakładach bukmacherskich mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie, co można z łatwością sprawdzić na podstawie podanych danych. Zdarza się również, że typerzy próbują w ten sposób ominąć wcześniejszą dyskwalifikację. W ten sposób po prostu nie są w stanie.

Legalni bukmacherzy z możliwością szybkiej rejestracji

Od momentu, gdy ustawodawca zezwolił na procedurę szybkiej rejestracji, zakładanie kont tymczasowych, czyli możliwość obstawiania bez dowodów, pojawiła się u niemal wszystkich bukmacherów. Jedni się nieco ociągali, drudzy postarali się szybciej, ale aktualna lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy oferują opcję szybkiej rejestracji wygląda następująco:

 • Konto tymczasowe w STS –  konto bez limitu czasu; maksymalna łączna stawka 5000 złotych. 
 • Konto tymczasowe Fortuna – konto tymczasowe w Fortunie aktywne jest 28 dni, a maksymalna łączna stawka to 5000 złotych.
 • Konto tymczasowe Totolotek – konto bez limitu czasu; maksymalna łączna stawka 5000 złotych; gracz nie może skorzystać z oferty bonusowej na koncie tymczasowym.
 • Konto tymczasowe Betclic – konto tymczasowe w Betclic aktywne jest 90 dni, a maksymalna łączna stawka to 5000 złotych.
 • Konto tymczasowe Betfan –  konto bez limitu czasu; maksymalna łączna stawka 5000 złotych.
 • Konto tymczasowe PZBuk –  konto bez limitu czasu; maksymalna łączna stawka 5000 złotych.
 • Konto tymczasowe Forbet –  konto bez limitu czasu; maksymalna łączna stawka 5000 złotych.
 • Konto tymczasowe Lvbet  – konto bez limitu czasu; maksymalna łączna stawka 5200 złotych.
 • Konto tymczasowe eWinner –  konto tymczasowe w eWinner aktywne jest 28 dni, a maksymalna łączna stawka to 5000 złotych.
 • Konto tymczasowe Milenium –  konto tymczasowe w Milenium aktywne jest 28 dni, a maksymalna łączna stawka to 5000 złotych.
 • Konto tymczasowe Totalbet –  konto tymczasowe w Totalbet aktywne jest 90 dni, a maksymalna łączna stawka to 5000 złotych.
 • Konto tymczasowe Etoto – konto bez limitu czasu; maksymalna łączna stawka 4000 złotych, 
 • Konto tymczasowe w Superbet – bukmacher jeszcze nie rozpoczął internetowej działalności, choć portal bukmachera już działa. Obstawianie bez dowodu możliwe jest w punktach stacjonarnych.

Gra bez dowodu – bukmacherzy stacjonarni

Tutaj jest prościej. Gracze nie muszą zakładać kont, aby obstawiać zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych. W Polsce jest około 1500 lokali bukmacherskich (m.in. STS, Fortuna, Totolotek, Superbet, LVBet, Forbet, Etoto), w których obstawianie bez dowodu jest możliwe. Oczywiście – nadal gra jest dozwolona dla tych klientów, którzy ukończyli 18 lat. Dlatego pracownik bukmachera może nas poprosić o okazanie dokumentu tożsamości, aby zweryfikować nasz wiek.

Ale uwaga! Bukmacher nie ma prawa zapisywać naszych danych lub kopiować dokumentu. Na graczu spoczywa tylko i wyłącznie obowiązek udowodnienia, że jest pełnoletni. 

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi