Forbet tło

Opinie o forBET 2022

Recenzja bukmachera forBET

Bonus standardowy
3000 PLN
Bonus z naszym kodem
3280 PLN
kod promocyjny
PREZENTFB
Odbierz
 • bardzo solidna oferta zakładów na piłkę nożną
 • wysoki cashback bonus za przegraną na pierwszym kuponie
 • sporo promocji okolicznościowych dedykowanych pod popularne zdarzenia
 • możliwość łączenia zakładów przedmeczowych i na żywo
 • kreator zakładów - BetArchitekt
 • brak transmisji popularnych meczów piłkarskich w livestreamach
 • brak możliwości błyskawicznej rejestracji bez dowodu

Bukmacher forBET działa na polskim rynku od połowy 2016 roku. Nie jest więc to bukmacher z porażającym doświadczeniem, ale też trudno mówić o tym, że jest nowicjuszem na polskim rynku bukmacherskim. Szczególnie jeśli spojrzymy na dane Ministerstwa Finansów za 2018 rok. Wynika z nich, że bukmacher forBET przebojem wdarł się do krajowej czołówki bukmacherskiej i pod względem przychodów plasuje się tuż za podium. Według ministerialnych danych forBET jest jednym z czterech polskich bukmacherów, który w 2018 roku przekroczył próg przychodu w wysokości  50 milionów euro – a dokładniej mówiąc – uzyskał wynik blisko 238 milionów złotych. forBET zakończył jednak 2018 rok z minimalną stratą, która nieznacznie przekroczyła dwa miliony złotych. 

Wielu bukmacherów jednak z zazdrością może spojrzeć na to w jakim tempie udało się forBET-owi dobić do krajowej czołówki. Co złożyło się na sukces polskiego bukmachera?

forBET – legalny bukmacher

Niewątpliwie bukmacherowi sprzyjała sytuacja prawna. forBET zadebiutował co prawda w 2016 roku, ale już wtedy dość sporo mówiło się o nowelizacji ustawy hazardowej, która została przegłosowana pod koniec 2016 roku, a weszła w życie w kwietniu 2017 roku. To wtedy z polskiego rynku bukmacherskiego zniknęło sporo firm, które działały w Polsce bez koncesji, a te które mimo tego nadal przyjmowały w Polsce zakłady bukmacherskie miały mocno pod górkę, bo trafiły na ministerialną „czarną listę” i ich domeny były sukcesywnie blokowane dla użytkowników internetu z terenu Polski. 

forBET w momencie wejścia w życie nowelizacji ustawy hazardowej miał koncesję i był w pełni legalnym bukmacherem, który mógł prowadzić działalność w internecie. Zdecydowanie ułatwiło to pozyskiwanie klientów, którzy nie chcieli łamać prawa i swoje pieniądze przerzucili na legalny rynek zakładów bukmacherskich. forBET wykorzystał moment i przez dłuższy czas przyjmował „zakłady bez podatku”. Bukmacher zrezygnował z pobierania 12 procentowego podatku, który zwyczajowo odtrącany jest od stawki zakładu bukmacherskiego opłacanego przez klienta i z własnych środków opłacał należną daninę fiskusowi. Nie ma się co dziwić temu, że klienci przyzwyczajeni do niepłacenia podatków przy grze u nielegalnych, zagranicznych bukmacherów z przyjemnością powitali ofertę forBET. Oczywiście, wysoka stawka podatku nie pozwoliła bukmacherowi na utrzymywanie oferty gry bez podatku cały czas. Bukmacher co jakiś czas wznawia tę promocję, jednak nie dotyczy ona już wszystkich zakładów, a wybranych przez bukmachera.

1. krok

Kod promocyjny forBET

2. krok

Zarejestruj konto i wejdź do gry

Załóż konto

3. krok

Sprawdź typy ekspertów i zagraj

Typy ekspertów

Bukmacher forBET – punkty stacjonarne

ForBET początkowo działał tylko w internecie, ale od 2018 roku prowadzi działalności stacjonarną, a jest to możliwe dzięki kolejnej koncesji przyznanej przez urzędników Ministerstwa Finansów. forBET otworzył pierwsze lokale bukmacherskie, ale przede wszystkim zainwestował w terminale bukmacherskie. Punktów naziemnych, w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, bukmacher forBET ma bowiem ok. 40. Reszta z ok. stu miejsc, gdzie można zawrzeć zakłady bukmacherskie forBET, to lokalizacje terminali bukmacherskich. To niezbyt duże urządzenia, przypominające nieco automaty do gry, które mogą być ustawiane np. w pubach sportowych czy na stacjach benzynowych. Pozwalają one graczom zawierać zakłady bukmacherskie forBET poza tradycyjnymi godzinami otwarcia lokali bukmacherskich. Co więcej, podobnie jak w lokalach bukmacherskich, korzystający z terminali bukmacherskich nie muszą zakładać konta na stronie internetowej forBET, a zatem obstawienie spotkań z oferty forBET za pomocą terminali nie wiąże się z podawaniem danych osobowych.

Szczegółowa rozpiska punktów naziemnych oraz godziny otwarcia lokali bukmacherskich, a także miejsc, w których znajdują się terminale bukmacherskie, można znaleźć na stronie internetowej forBET.

Strona internetowa forBET

To jednak internet pozostaje miejscem, w którym polscy gracze najchętniej obstawiają zakłady bukmacherskie. Dlatego punktem honoru każdego bukmachera jest udostępnienie jak najlepszej strony internetowej i takich narzędzi, żeby obstawianie było jak najprostsze. Portal bukmachera forBET wzbudza mieszane uczucia. Strona bukmachera to www.iforbet.pl (dlatego też część graczy zamiast Forbet używa nazwy iForbet z powodu strony internetowej. Ale oficjalna nazwa bukmachera to Forbet). Na pewno nikt nie może narzekać na przejrzystość oraz sposoby filtrowania oferty kursowej. forBET prezentuje kursy bukmacherskie i ich wysokość w sposób bardzo czytelny. 

Strona główna wydaje się być jednak przeładowana. Dziwić może przede wszystkim podział oferty na sportu wirtualnego na dwie zakładki. Jednak to jedyna uwaga wobec portalu bukmachera. Typerzy na stronie internetowej mogą nie tylko sprawdzić statystyki, czy w „strefie gracza” zapoznać się z zapowiedziami meczów, ale także mogą skorzystać z wyszukiwarki kursów (gdy gracz wybierze wysokość kursów wyświetlą mu się wszystkie kursy zgodne ze wskazaną wartością) lub sprawdzić w Betmarkecie jakie kupony zagrywali inni gracze i w prosty sposób zawrzeć taki sam lub podobny zakład. Opcja „szybki kupon” to swoisty kupon na „chybi-trafił”. Zawieranie tradycyjnych zakładów jest równie szybkie i proste.

Aplikacja mobilna forBET

Bukmacher forBET pod koniec 2019 roku dokonał dość poważnego odświeżenia swojej aplikacji mobilnej. Co ciekawe nie jest ona niemal idealną kopią strony internetowej, a trzeba przyznać, że taki jest trend wśród bukmacherów. Poruszanie się po aplikacji mobilnej może zatem początkowo wymagać chwili przyzwyczajenia, ale co najważniejsze jest to produkt, który spełnia wszystkie wymogi nowoczesnej „apki”. Obstawianie zakładów i zakładów „na żywo”, przeglądanie oferty czy oglądanie transmisji spotkań, a nie mówiąc już o wpłatach czy wypłatach – stoi na dobrym poziomie i na pewno bukmacher nie utrudnia swoim klientom gry poprzez aplikację mobilną.

Ci którzy nie chcą ściągać aplikacji mobilnej forBET mogą pozostać przy mobilnej stronie internetowej, która działa bez najmniejszego zarzutu. 

Oferta kursowa i wysokość kursów bukmachera forBET

Oferta forBET na wydarzenia związane ze sportem jest bardzo szeroka i spokojnie można ją zaliczyć do jednej z najbardziej kompleksowych wśród bukmacherów działających na polskim rynku. Około 30 dyscyplin sportowych to zdecydowanie wystarczająca liczba – szczególnie, że i tak większość graczy skupia się tylko na tych najbardziej popularnych sportach w Polsce, a tych w ofercie forBET zabraknąć nie może. 

Bukmacher mocno stawia na kursy związane z piłką nożną. Nie brakuje najważniejszych lig i turniejów, a w ofercie znajdzie się miejsce także dla rozgrywek niższych lig. Fani polskiej piłki mogą regularnie obstawiać rozgrywki nawet do czwartej ligi włącznie, a bukmacher forBET potrafi na swojej liście kursowej umieścić również mecze lig okręgowych i niższych

Gracze nie mogą też narzekać na ofertę pozostałych sportów, a liczba dodatkowych rynków też jest co najmniej zadowalająca. 

Bukmacher forBET nie przykłada natomiast wielkiej wagi do zakładów, które nie są związane ze sportem. Kursów na wydarzenia polityczne, kulturalne czy ekonomiczne w ofercie forBET jest niewiele.

Zakłady „na żywo” w ofercie forBET

IforBET „na żywo” proponuje naprawdę sporą liczbę kursów. W specjalnej zakładce gracze znajdą listę i kalendarz wydarzeń „na żywo”, a sposób przedstawienia oferty jest bardzo czytelny.

Każdy mecz prezentowany jest na specjalnej grafice, a obok niej wyświetlane są statystyki. Dzięki temu typerzy mają pełną wiedzę o tym jak przebiega spotkanie, które chcą obstawiać. W łatwy sposób sprawdzą także bieżące kursy bukmacherskie w ofercie forBET „na żywo”.

Wśród meczów, których kursy forBET publikuje „na żywo”, są nie tylko te z  najważniejszych rozgrywek, ale też nieco bardziej niszowe mecze, a nawet rozgrywki w e-sport.

Zakłady Bukmacherskie forBET – transmisje „na żywo”

Bukmacher forBET udostępnia swoim klientom także transmisje „na żywo” i jest to nie tylko dodatek do zakładów „na żywo” (to tam znajdziemy ofertę meczów, które można oglądać), ale też jest to okazja do śledzenia spotkań nieco mniej popularnych rozgrywek, które nie zawsze znajdują się w programach stacji telewizyjnej. Oczywiście, w programie forBET TV znajdują się także te najpopularniejsze rozgrywki jak mecze NBA czy NHL lub spotkania piłkarskich drużyn narodowych czy rozgrywki ligowe. Na pewno narzekać nie będą też fani tenisa, piłki ręcznej czy siatkówki. Pełny program pokazywanych meczów znajduje się na stronie internetowej bukmachera i jest aktualizowany z tygodniowym wyprzedzeniem.

Co jest najważniejsze, gracz nie musi dodatkowo płacić, żeby oglądać spotkania z oferty forBET TV. Musi być jedynie zalogowany na stronie bukmachera. To zdecydowanie najkorzystniejsza oferta wśród wszystkich bukmacherów w Polsce, którzy oferują możliwość oglądania spotkań „na żywo”.

Bukmacher forBET – e-sport i sport wirtualny

Bukmacher forBET zdecydowanie zmienił podejście do kwestii e-sportu. Jeszcze jakiś czas temu w ofercie forBET e-sportu było niewiele. Teraz gracze mogą obstawiać rozgrywki w takich grach jak:  Counter Strike, Leagaue of Legends, DOTA2, StarCraft2, King of Glory, Overwatch, Raibow Six. To całkiem spory wybór, a co najważniejsze obstawiać można też „na żywo” i bukmacher forBET przeprowadza również transmisje z rozgrywek w grach komputerowych. Podkreśleniem ściślejszych związków bukmachera ze światem gier są podpisane umowy z portalem esportnow.pl i Polską Ligą Esportową. Celem umów jest m.in. popularyzacja oferty bukmacherskiej forBET na wydarzenia e-sportowe.

Fani sportu wirtualnego, czyli rozgrywek imitujących prawdziwy sport, też nie mogą się krzywić. forBET ma ciekawą ofertę kursową związaną z wirtualnymi wyścigami (konie, psy, motocykle, żużel), a także można obstawiać wirtualną koszykówkę, tenis i oczywiście piłkę nożną. Warstwa wizualna sportu wirtualnego nie odbiega od konkurencji bukmachera forBET.

forBET Zakłady Bukmacherskie podpisał umowę sponsorską z topową Organizacją e-sportową w kraju – x-kom AGO. Wspólne działania dotyczą wszystkich dywizji nadwiślańskiej organizacji: CS:GO, StarCraft II oraz Fortnite. Kontrakt x-kom AGO i forBET wzmocni obecność bukmachera w obszarze esportu.

Jak założyć konto w forBET?

Żeby jednak skorzystać z oferty bukmachera iForBET należy założyć konto. Dotyczy to gry on-line, bo jak już wspominaliśmy gra w punktach bukmacherskich lub na terminalach bukmachera nie wymaga rejestracji. 

Procedura zakładania konta na stronie internetowej iforbet.pl nie trwa długo. Po kliknięciu w odpowiednią zakładkę gracz musi poprzez odpowiedni formularz podać jednak dość sporo informacji o osobie. Jest to wymóg, który musi być przestrzegany zarówno przez bukmachera jak i gracza na podstawie zapisów ustawy hazardowej.

By zarejestrować się należy podać m.in.: datę urodzenia, imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, aktualny adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło oraz – co bardzo ważne – załączyć skan dokumentu tożsamości – paszportu albo dowodu osobistego. Na tej podstawie bukmacher zweryfikuje dane osobowe i aktywuje konto gracza. Gracz musi także podać numer swojego konta bankowego i na ten rachunek będą wpływały zlecone przelewy z wygranych. 

Oferty promocyjne

Bukmacher forBET oferuje swoim nowym klientom atrakcyjny bonus na start. Jego oferta standardowa obejmuje zakład bez ryzyka 1000 PLN oraz bonus 100% od 2. depozytu do 2000 PLN. Ponadto gracze przez 30 dni mogą obstawiać zakłady bez podatku (jeżeli stawiane kupony spełnią kilka warunków)

Jeśli gracz posiada kod promocyjny forBET może zwiększyć przyznawane przez bukmachera bonusy. Zakład bez ryzyka wzrasta wtedy do 1230 PLN, a przy wpłacie drugiego depozytu do konta bonusowego gracza dopisywane jest dodatkowe 50 PLN!

Bonusy w forBET

Dowiedz się więcej o bonusach u bukmachera forBET! Przeczytasz tutaj, jak wygląda promocja na start, jakie są warunki odebrania bonusów, jak przebiega proces rejestracji i więcej!

Czytaj

Bukmacher forBET – pozostałe promocje

Wśród promocji dla stałych klientów bukmachera forBET należy wyróżnić:

 • Happy hours na grę  bez podatku – czasowa promocja, dzięki której można obstawiać wybrane mecze, a bukmacher forBET bierze na siebie podatek,
 • rankingi aktywnych graczy – najbardziej aktywni typerzy otrzymują bonusy,
 • bonus na urodziny – aktywni gracze otrzymują bonus w dniu urodzin.

Bukmacher forBET – metody płatności

Nikt nie powinien mieć problemów z wpłatą środków na swoje konto bukmacherskie forBET. Bukmacher przygotował kilka metod płatności i każdy gracz powinien znaleźć odpowiedni sposób dla siebie. Wpłat można dokonywać:

 • Dotpay 
 • tpay.com
 • PayU

Te systemy gwarantują szybkie i bezpieczne przelewy ze wszystkich banków działających w Polsce. Ułatwiają wpłaty kartami Visa czy MasterCard i poprzez system Blik, a także dają możliwość wygenerowania blankietu do zapłaty offline. Oprócz tego można za ich pośrednictwem wpłacić pieniądze dzięki kartom paysafecard, a także wykorzystując portmonetkę elektroniczną – Skycash. Wpłaty są przeprowadzane bez prowizji.

Wypłaty realizowane są systemem Quick Pay. Siedem dni w tygodniu, w godzinach 9:00 – 23:00,  gracze mogą dokonać wypłat środków na prywatne konto bankowe, a środki pojawią się na nich w ciągu 30 minut. Z usługi Quick Pay mogą korzystać klienci banków:

– BNP PARIBAS,

– mBank,

– PKO BP,

– Santander,

– Millennium,

– ING,

– Credit Agricole Bank,

– Alior Bank.

Jeśli gracz posiada rachunek w innym niż wymienione powyżej banki, to wypłata zostanie zaksięgowana na koncie w maksymalnie 1-2 dni robocze.

Obsługa klienta forBET

Konsultanci bukmachera forBET dostępni są poprzez czat, który działa w godzinach 8:00 – 24:00. To zdecydowanie najszybszy sposób komunikacji z bukmacherem. Dostępne są tez specjalne formularze, dzięki którym można przesłać e-mail bukmacherowi. 

forBET prowadzi też punkty stacjonarne i tam też można zadać pytanie pracownikowi forBET i nie powinniśmy mieć problemu z uzyskaniem odpowiedzi.

Na stronie forBET w dziale „pomoc” publikowane są też regulaminy i odpowiedzi na najważniejsze pytania, które mogą nasunąć się graczowi.

Bukmacher forBET – sponsoring

Bukmacher forBET należy do najaktywniejszych na sponsorskim rynku wśród działających w Polsce bukmacherów. Choć nie da się ukryć, że w ostatnim czasie portfolio sponsorskie bukmachera forBET zostało nieco okrojone i firma nie przedłużyła kilku wygasających umów m.in. z klubami piłkarskimi z niższych lig.

forBET pozostaje jednak sponsorem tytularnym żużlowców Włókniarza Częstochowa, partnerem Polskiego Związku Tenisowego, sponsorem głównym ŁKS Łódź czy Warsaw Sports Group, a także jest partnerem reprezentacji w AMP Futbolu.

Ambasadorami marki forBET są także: dziennikarz Bożydar Iwanow, były bokser Andrzej Fonfara, a także… szympans Janusz z warszawskiego zoo, który od czasu do czasu prognozuje wyniki meczów z oferty forBET. 

Opinie graczy o forBET

O bukmacherze forBET najlepiej wypowiadają się sami gracze. Czwarty największy bukmacher na polskim rynku jeśli patrzeć na wysokość przychodu – to mówi samo za siebie. Bukmacher Forbet ma opinie bukmachera przyjaznego dla swoich klientów, choćby dlatego, że często w swojej ofercie daje możliwość gry bez podatku. forBET zbiera pozytywne opinie także za liczbę wydarzeń sportowych w ofercie oraz zwiększającą się niemal z tygodnia na tydzień ofertę związana z e-sportem. Opinie o forBET TV są również pozytywne, bo bukmacher nie pobiera opłat za transmisje spotkań i wymaga tylko zarejestrowania się na stronie internetowej. 

Zalety wymieniane przez większość graczy to między innymi:

 • wysoka wiarygodność związana z obecnością bukmachera na liście legalnie działających podmiotów
 • dostępność w języku polskim
 • szeroka oferta zakładów obejmująca nawet niższe klasy rozgrywkowe w Polsce
 • częste promocje dla stałych klientów
 • zadowalające kursy przedmeczowe
 • niezbyt wymagające warunki obrotu bonusem
 • intuicyjna i atrakcyjna dla oka strona internetowa iforbet.pl
 • support na najwyższym poziomie
 • niski próg wpłaty minimalnej oraz pojedynczego zakładu- 1zł
 • błyskawiczny proces rejestracji oraz weryfikacji
 • brak pobieranej prowizji podczas wpłat oraz wypłat

Wśród wad typerzy wskazują na przykład:

 • częste limity na wybrane zdarzenia
 • zakłady na żywo posiadają zwykle znaczną marżę
 • brak azjatyckich handicapów
 • obsługa finansowa konta wyłącznie za pomocą konta bankowego (brak możliwości korzystania z portfeli internetowych
 • brak dostępności opcji cash-out

Zakłady Bukmacherskie forBET – Nasza ocena i podsumowanie 

Miejsce tuż za podium najczęściej wybieranych bukmacherów w Polsce nie wzięło się znikąd. Do najważniejszych pozytywów oferty bukmachera forBET należy zaliczyć:

 • bogatą ofertę kursową na wydarzenia sportowe,
 • coraz lepszą ofertę związaną z e-sportem,
 • bezpłatne transmisje ze spotkań,
 • wysoki bonus powitalny,
 • funkcjonalną stronę internetową i aplikację mobilną,
 • system szybkich wypłat,
 • inwestowanie w terminale bukmacherskie.

Na opinie o bukmacherze forBET składają się jednak także minusy. Nie ma ich za dużo, ale warto wspomnieć o tym, że:

 • promocje czasowe są niezbyt rozbudowane (poza grą bez podatku),
 • brak jest możliwości założenia konta tymczasowego.

Zakłady Bukmacherskie forBET – FAQ

Tak. Bukmacher forBET posiada polską koncesję na przeprowadzanie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych jak i w internecie.

Tak. Jest to bezwzględny nakaz prawny. Bukmacher weryfikuje wiek graczy dzięki skanom dokumentu tożsamości.

Tak. Bukmacher forBET musi zbierać dane o swoich klientach i robi to podczas rejestracji.

Nie. forBET nie daje możliwości założenia konta tymczasowego. Gracze od razu muszą podać wszystkie wymagane informacje i przejść procedurę weryfikacji

To urządzenia, dzięki którym można zawrzeć zakład bukmacherski nie tylko w tradycyjnym punkcie bukmacherskim, ale np. w pubach sportowych. Gra jest możliwa bez rejestracji.

Tak. Musisz się jedynie zarejestrować na stronie forBET lub w aplikacji mobilnej bukmachera.

Betmarket to miejsce gdzie możesz zapoznać się z kuponami zawieranymi przez innych graczy i w szybki sposób możesz zawrzeć podobny zakład bukmacherski.

Bukmacher forBET gwarantuje szybką wypłatę wygranych posiadaczom rachunków bankowych w niektórych bankach działających w Polsce.

Opinie