O NAS

Portal internetowy bukmacher-legalny.pl jest poświęcony szeroko rozumianej tematyce zakładów bukmacherskich. Znajdziesz tutaj przede wszystkim informacje dotyczące bukmacherów: recenzje poszczególnych operatorów, opinie graczy oraz kody promocyjne, które zapewniają wyższe bonusy powitalne.

Publikujemy również materiały poradnikowe, które omawiają wiele aspektów związanych z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Dowiesz się z nich wiele na temat zasad obstawiania różnych rodzajów zakładów, mechanizmów działania bonusów i promocji oferowanych przez bukmacherów, a także poznasz znaczenie wielu pojęć z bukmacherskiej terminologii, takich jak kursy, rynki, systemy itd.

Artykuły, które publikujemy na tym portalu mają charakter jedynie informacyjny i służą zwiększaniu świadomości społecznej na temat branży bukmacherskiej. Nie promujemy ani nie zachęcamy do hazardu poprzez obstawianie zakładów bukmacherskich. Oferujemy wiele zasobów dla osób, które decydują się to robić, ale jednocześnie przypominamy, że jest to jedynie forma rozrywki, nie zaś sposób na szybkie wzbogacenie się, a także że należy zawsze pamiętać o ryzyku i problemach, jakie niesie ze sobą uzależnienie od hazardu.

Zespół redakcyjny

Nasz zespół redaktorów składa sie z osób o dużym doświadczeniu i eksperckiej wiedzy na temat branży bukmacherskiej. Naszym zadaniem jest bieżąca obserwacja i ocena legalnych bukmacherów działających na polskim rynku. Objaśniamy wam meandy regulaminów bonusów bukmacherskich oraz informujemy o aktualnych promocjach. Regularnie publikujemy też analizy wydarzeń sportowych zawierających informacje przydatne dla typerów.

Robert Marzec autor tekstów

Robert Marzec

Robert z rynkiem bukmacherskim związany jest od pięciu lat. Najpierw jako gracz, później jako copywriter tworząc artykuły dla wielu portali branżowych. Od 2022 roku na stałe związał się z bukmacher-legalny.pl. Uważnie śledzi, co w świecie bukmacherki piszczy i chętnie dzieli się swoimi opiniami na ten temat. Specjalizuje się przede wszystkim w artykułach poradnikowych.

Daria Tomczak autorka tekstów

Daria Tomczak

Niekwestionowana ekspertka od bonusów bukmacherskich – bez problemu rozgryza regulaminy promocji i szczyci się tym, że wyciąga z nich maksymalny value. Tworzy materiały dotyczące ofert powitalnych i podpowiada, na które warto zwrócić uwagę. Pod lupę bierze również stałe promocje bukmacherskie i porównuje je ze sobą. Prywatnie wielka fanka tenisa, ale lubi też oglądać siatkówkę i kolarstwo.

Łukasz Nowicki autor tekstów

Łukasz Nowicki

Autor i redaktor tekstów. Od 9 lat aktywny w branży pisarskiej. Od dłuższego czasu koncentruje swoją działalność wokół sportu i igamingu. Na naszym portali pisze głównie treści związane z typowaniem oraz branżą bukmacherską. W pierwszej kolejność specjalizuje się w piłce nożnej, jednak interesuje się również MMA, boksem, skokami narciarskimi, żużlem, a ostatnio również e-sportem, w tym przede wszystkim CS: GO. Prywatnie fan AC Milan i żużlowego zespołu Stali Gorzów.

Dawid Jasiński autor tekstów

Dawid Jasiński

Autor, redaktor tekstów oraz typer. Pasjonat sportu od dziecka. Świat zakładów bukmacherskich śledzi od kilkunastu lat. Specjalizuje się głównie w piłce nożnej, tenisie oraz siatkówce. Doświadczenie jako redaktor zdobył pisząc na portalu z branży technologicznej. Tworzył artykuły m.in. o prawach sportowych na rynku telewizyjnym. Z naszym portalem związany od 2023 roku.

Kontakt

W celu kontaktu z nami prosimy wysyłać wiadomości na adres mailowy info@bukmacherlegalny.pl .