O NAS

Legalnych bukmacherów w Polsce przybywa i niektórym graczom trudno się odnaleźć w takiej rzeczywistości. Większość zna najpopularniejsze firmy bukmacherskie w naszym kraju, ale tych jest znacznie więcej niż może się wydawać. Ilu bukmacherów potrafisz wymienić z pamięci? Obecnie mamy w naszym kraju kilkunastu działających legalnie, więc rzadko kiedy ktoś zna każdego z nich. Właśnie z tego powodu powstała ta strona, aby gracze mogli dowiedzieć się wszystkiego o każdym bukmacherze, który kieruje swoją ofertę do polskich graczy. Dzięki nam dowiesz się więcej o funkcjonowaniu rynku bukmacherskiego oraz o każdym operatorze z osobna. Najpierw jednak dowiedz się czegoś o nas.

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy zakręceni w tematach czysto sportowych. Piłka nożna, sporty walki, tenis i wiele innych to nierozłączna część naszego życia. Poza tym należymy do grona osób, które bardzo interesowały niegdyś zakłady bukmacherskie i postanowiły się wyspecjalizować w tej dziedzinie. Bukmacher-Legalny.pl to tzw. afiliant, który ma za zadanie zapewnić klientów firmie, z którą współpracuje. W tym przypadku są to oczywiście bukmacherzy, którym zależy na jak największej liczbie graczy. Nie działa to jednak na zasadzie zwykłego polecania, bo z nami możesz liczyć na dużo lepsze oferty bukmacherskie, a więc korzystniejsze warunki gry u bukmachera. 

Nasza misja i wizja

Bukmacher-Legalny.pl powstał w konkretnym celu. Jesteśmy grupą pasjonatów sportu i zakładów bukmacherskich, więc robimy to, co lubimy. Mamy jednakowo swoje założenia i postaramy Ci się je dokładnie przedstawić.

  • zwiększenie zainteresowania zakładami bukmacherskimi w społeczeństwie
  • wzmożenie rywalizacji wśród https://twitter.com/Karol94756951bukmacherów poprzez zwiększenie konkurencji
  • pomoc merytoryczna dla osób niezaznajomionych z branżą bukmacherską
  • tworzenie treści na temat aktualnych wydarzeń sportowych i zakładów bukmacherskich z nimi związanych
  • dbanie o zadowolenie graczy z ofert bukmacherskich i zapewnienie im najlepszych warunków do gry

Dla wielu graczy (nowych i tych bardziej doświadczonych) często zagadnienia związane z zakładami bukmacherskimi nie są do końca jasne. Tu właśnie pojawiamy się my, aby zaoferować swoje doświadczenie i pomoc.

Jak działamy?

Wciąż nie jesteś przekonany na czym polega nasza praca? Wyjaśnimy to w najprostszy możliwy sposób. Praca afilianta bukmacherskiego polega na nawiązywaniu współpracy z legalnymi operatorami na rynku. Naszym zadaniem jest przekazywanie rzetelnych informacji na temat danego bukmachera oraz jego oferty. Jeśli któraś z nich Cię zainteresuje i postanowisz założyć nowe konto, aby móc z niej skorzystać, my otrzymamy za to odpowiednią gratyfikację. Zależy nam więc na tym, aby treści znajdujące się na stronie bukmacher-legalny.pl były jak najbardziej jakościowe. Tworzymy zarówno recenzje bukmacherów i opisujemy ich oferty, na które możesz liczyć z naszym kodem promocyjnym. Oprócz tego znajdziesz tu liczne poradniki oraz newsy ze świata zakładów bukmacherskich. Prezentujemy również nasze typy na najważniejsze wydarzenia sportowe.

Recenzje bukmacherów

Dzięki nim dowiesz się więcej na temat samych bukmacherów. Obecnie legalnie działa ich kilkunastu na terytorium Polski, więc to jasne, że możesz nie chcieć zapoznawać się z każdym z nich. Posiadamy recenzje na temat wszystkich wartościowych firm bukmacherskich, więc wystarczy, że wybierzesz tego, który Cię interesuje i dowiesz się na jego temat wszystkiego, co potrzeba. Na stronach recenzyjnych swoje opinie wyrażają również gracze, więc dowiesz się, co sądzą inni typerzy na temat danego bukmachera.

Kody promocyjne

Podstrony z kodami promocyjnymi to najważniejszy dział, którym zajmuje się Bukmacher Legalny. Znajdziecie na nich szczegółowe opisy bonusów powitalnych oraz promocji dla graczy. Każdy bukmacher ustalił również dedykowane kody promocyjne dla naszych klientów. Dzięki nim otrzymacie lepszą ofertę na start niż gracze, którzy nie skorzystają z owego kodu promocyjnego. Z reguły wystarczy wpisać odpowiednie hasło podczas rejestracji, żeby dostać podwyższony bonus, więc nie jest to nic skomplikowanego, a korzyści dla gracza jak najbardziej zauważalne.

Poradniki

Jesteśmy dla was, a graczom często przydają się porady dotyczące choćby tego jak grać. Zakłady bukmacherskie nie są proste, więc nic dziwnego, że wiele osób szuka pomocy lub sposobów, które ułatwią im grę. U nas znajdziesz słownik pojęć, porady dotyczące tego jak i co obstawiać, konkretne systemy bukmacherskie, a także informacje o legalnym rynku bukmacherskim i zagranicznych bukmacherach. Nasze poradniki pomogły już niejednemu graczowi, więc pewnie i Ty znajdziesz tam coś ciekawego. Jeśli chcesz nieco odpocząć od tematyki zakładów, mamy też nieTypową strefę, gdzie znajdują się teksty poświęcone tematom spoza bukmacherki.

Typy

Czym byłyby zakłady bukmacherskie bez typów? Nasi eksperci analizują najważniejsze wydarzenia sportowe, aby pomóc wam w obstawianiu. Sami również bierzemy udział w grze, więc chętnie pomożemy. W naszych typach umieszczamy najlepsze kursy bukmacherskie na dane spotkania, analizy, zapowiedzi oraz najczęściej obstawiane zakłady. W każdym wpisie znajdziesz też sekcję FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytań przez innych typerów. Dowiedz się, gdzie najlepiej obstawiać mecz, który masz zamiar oglądać i sprawdź nasze typy na dziś.

Newsy

Rynek bukmacherski się zmienia, więc warto pozostać na bieżąco z najnowszymi informacjami. W tym celu stworzyliśmy sekcję newsów, dzięki której nie umkną Ci najistotniejsze wiadomości z branży bukmacherskiej. Nowe umowy sponsorskie, ambasadorzy nawiązujący współpracę z bukmacherami, nowinki ze świata zakładów i wiele innych.

Fanpage na Facebooku

Obecnie dużo osób szuka istotnych dla siebie informacji również na Facebooku. Nie mogło i nas tam zabraknąć. Posiadamy swój fanpage bukmacher-legalny.pl, który przede wszystkim ma prowadzić do naszej strony głównej. Pełni również funkcję medium, ponieważ w ten sposób możesz się z nami skontaktować. Stamtąd również łatwo trafić do specjalnej grupy, na której dzieje się znacznie więcej. Nie każdy lubi udzielać się publicznie na swoim FB, a w grupach tematycznych jest o to znacznie łatwiej.

Grupa Typy, bonusy, analizy | Bukmacher-legalny.pl

Tutaj społeczność jest większa i bardziej aktywna niż na oficjalnym fanpage’u. Grupa FB Bukmachera Legalnego chętnie przyjmuje każdego sympatyka zakładów. Każdy może opublikować swój post, zapytać o radę dotyczącą gry lub zapytać o kwestie związane z zakładami i bukmacherami. Nawiązują się tu również dyskusje na temat nadchodzących spotkań, proponowanych typów i najciekawszych kursów. W większym gronie łatwiej o wymyślenie czegoś konstruktywnego. Skorzystaj z pomocy innych grupowiczów, pochwal się swoim wygranym kuponem lub sam daj kilka porad mniej doświadczonym graczom. Pomagajmy sobie wzajemnie, a na pewno gra będzie dużo przyjemniejsza.

Chcesz do nas dołączyć?

Interesujesz się sportem i zakładami bukmacherskimi? Zgłoś się do nas! Postaramy się znaleźć dla Ciebie miejsce, a jeśli udowodnisz swoją wartość, możesz zostać z nami na stałe. Miłośnicy różnych dyscyplin sportowych i sympatycy zakładów są u nas bardzo mile widziani. Jeśli myślisz, że odnajdziesz się w branży i jesteś w stanie dać coś od siebie z pewnością rozważymy Twoją osobę. Jeżeli:

  • specjalizujesz się w jednej lub w większej liczbie dyscyplin, napisz do nas
  • potrafisz pisać ciekawie i poprawnie w języku polskim, napisz do nas
  • potrafisz się zaangażować w tworzone treści, napisz do nas
  • masz oryginalne spojrzenie na sport lub zakłady bukmacherskie, napisz do nas

Damy Ci możliwość tworzenia treści dla większego grona odbiorców. Poprawisz swój kunszt, a być może i nauczysz się czegoś nowego. Poznaj nas i daj nam się poznać. Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Kontakt

Skontaktuj się z nami na Twitterze i Facebooku lub Instagramie

Ewentualnie napisz bezpośrednio e-mail na adres:

info@bukmacher-legalny.pl