O NAS

Portal internetowy bukmacher-legalny.pl jest poświęcony szeroko rozumianej tematyce zakładów bukmacherskich. Znajdziesz tutaj przede wszystkim informacje dotyczące bukmacherów: recenzje poszczególnych operatorów, opinie graczy oraz kody promocyjne, które zapewniają wyższe bonusy powitalne.

Zespół redakcyjny

Nasz zespół redaktorów składa się z osób o dużym doświadczeniu i eksperckiej wiedzy na temat branży bukmacherskiej. Naszym zadaniem jest bieżąca obserwacja i ocena legalnych bukmacherów działających na polskim rynku. Objaśniamy wam zawiłe regulaminy bonusów bukmacherskich oraz informujemy o aktualnych promocjach. Regularnie publikujemy też analizy wydarzeń sportowych zawierających informacje przydatne dla typerów.

Łukasz Nowicki autor tekstów

Łukasz Nowicki

Łukasz jest aktywny w branży zakładów bukmacherskich online od 2017 roku. Zaczynał jako freelancer dla Better Collective, dla którego przez blisko rok pisał recenzje bukmacherów. Później tworzył treści dla takich serwisów jak: Legalnibukmacherzy.pl, kody-bonusowe.pl, rynekbukmacherski.pl, darmowe-zakłady.pl czy trustbet.pl. Na naszym portalu tworzy artykuły związane z typowaniem oraz branżą bukmacherską. W pierwszej kolejność specjalizuje się w piłce nożnej, jednak interesuje się również MMA, boksem, skokami narciarskimi, żużlem, a ostatnio również e-sportem. Prywatnie fan AC Milan i żużlowego zespołu Stali Gorzów.

autor Piotr Szewczun

Piotr Szewczun

Pierwsze kroki w pisaniu własnych tekstów Piotr stawiał od tworzenia treści dla serwisów e-sportowych, takich jak e-Sports.pl. Miał wówczas zaledwie 16 lat. Potem przez wiele lat redagował i tworzył treści na jednym z największych kibicowskich portali w Europie – RealMadryt.pl. Na naszej stronie zajmuje się tworzeniem materiałów wideo i artykułów z typami bukmacherskimi. Przeważnie typuje piłkę nożną, ale zdarza mu się zajrzeć na korty Wimbledonu i siatkarskie parkiety Plus Ligi. Nie lubi zbytniego ryzyka, ale gwarantuje ciekawe typy podparte solidną analizą. Prywatnie kibicuje Realowi Madryt.

autor Wojciech Szeląg

Wojciech Szeląg

Wojtek od 2016 roku zajmuje się pisaniem artykułów dotyczących sportu oraz zakładów bukmacherskich. Współpracował z niemal wszystkimi największymi serwisami bukmacherskimi w Polsce, takimi jak: Legalnibukmacherzy.pl, Bukmacherzy.com, Goal.pl, Spryciarz.com czy Obstawiamy.info. Zrealizował wiele projektów, dzięki czemu stał się prawdziwym ekspertem w dziedzinie zakładów bukmacherskich. Jego konikiem są analizy sportowe i zapowiedzi meczów.

Krzysztof Rymarczyk

Krzysztof Rymarczyk

Autor tekstów sportowych i bukmacherskich. W latach 2014-2023 pracował dla sieci serwisów grupy Goal, gdzie odpowiadał m.in. za pisanie zapowiedzi, relacji i newsów. Wcześniej działał na mniejszych portalach online (m.in. w internetowej redakcji NiceSport). Fan przede wszystkim piłki nożnej. Futbolem interesuje się na rozmaitych frontach, a kilka lat temu zdobył tytuł instruktora piłki nożnej. Śledzi także wiele innych dyscyplin. Nie tylko popularnych, ale również niszowych. Wie, co dzieje się m.in. w darcie, czy biathlonie. Interesują go też gale freak fightowe.

Dawid Jasiński autor tekstów

Dawid Jasiński

Pasja Dawida do sportu i typowania rozpoczęła około 2000 roku gdy typował Ligową 13 w Totalizatorze Sportowym. Interesuje się głównie piłką nożną, zwłaszcza polską Ekstraklasą, ale w kręgu jego zainteresowań jest również dart, tenis, siatkówka czy lekkoatletyka. Przez kilka lat udzielał się na forum.bukmacherskie.com gdzie pisał analizy spotkań. Doświadczenie jako redaktor zdobył pisząc na portalu z branży technologicznej: telko.in.

Czym jeszcze się zajmujemy?

Serwis Bukmacher Legalny

Na bukmacher-legalny.pl publikujemy również materiały poradnikowe, które omawiają wiele aspektów związanych z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Dowiesz się z nich wiele na temat zasad obstawiania różnych rodzajów zakładów, mechanizmów działania bonusów i promocji oferowanych przez bukmacherów, a także poznasz znaczenie wielu pojęć z bukmacherskiej terminologii, takich jak kursy, rynki, systemy itd.

Ostatnim istotnym tematem, którym się zajmujemy są typy bukmacherskie. Na bieżąco śledzimy najważniejsze wydarzenia sportowe, analizujemy je i proponujemy najciekawsze naszym zdaniem zakłady na dane wydarzenie. Znajdziesz u nas typy na piłkę nożną, sporty walki, tenis i inne popularne dyscypliny.

Kim jesteśmy

Firma iGamingNuts

Bukmacher-legalny jest stroną należącą do międzynarodowej firmy iGamingNuts, która działa na rynku bukmacherskim od 2015 roku. Firma prowadzi z powodzeniem od lat swoje strony w Czechach, Holandii, Brazylii, Rumunii czy Peru. Koncentruje się na umożliwieniu graczom znalezienia najlepszych produktów operatorów bukmacherskich i typów na wydarzenia sportowe.

Jako firma iGamingNuts regularnie jesteśmy nominowani do prestiżowych nagród branżowych takich jak iGB Affiliate Awards. Są to najbardziej prestiżowe nagrody w branży.

Dbamy o bezpieczeństwo

Artykuły, które publikujemy na tym portalu mają charakter jedynie informacyjny i służą zwiększaniu świadomości społecznej na temat branży bukmacherskiej. Nie promujemy ani nie zachęcamy do hazardu poprzez obstawianie zakładów bukmacherskich. Współpracujemy tylko z legalnymi operatorami zakładów, którzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów w Polsce. Oferujemy wiele zasobów dla osób, które decydują się to robić, ale jednocześnie przypominamy, że jest to jedynie forma rozrywki, nie zaś sposób na szybkie wzbogacenie się, a także że należy zawsze pamiętać o ryzyku i problemach, jakie niesie ze sobą uzależnienie od hazardu.

Kontakt

Masz jakieś pytania związane z rynkiem bukmacherskim w Polsce? Napisz do nas.

W celu kontaktu prosimy wysyłać wiadomości na adres mailowy info@bukmacherlegalny.pl .

Kahuna Projects LTD
Niddry Lodge 51 Holland Street,  Kensington,
W8 7JB
London