O NAS

Portal internetowy bukmacher-legalny.pl jest poświęcony szeroko rozumianej tematyce zakładów bukmacherskich. Znajdziesz tutaj przede wszystkim informacje dotyczące bukmacherów: recenzje poszczególnych operatorów, opinie graczy oraz kody promocyjne, które zapewniają wyższe bonusy powitalne.

Publikujemy również materiały poradnikowe, które omawiają wiele aspektów związanych z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Dowiesz się z nich wiele na temat zasad obstawiania różnych rodzajów zakładów, mechanizmów działania bonusów i promocji oferowanych przez bukmacherów a także poznasz znaczenie wielu słów z bukmacherskiej terminologii, takich jak kursy, rynki, systemy itd.

Artykuły, które publikujemy na tym portalu mają charakter jedynie informacyjny i służą zwiększaniu świadomości społecznej na temat branży bukmacherskiej. Nie promujemy ani nie zachęcamy do hazardu poprzez obstawianie zakładów bukmacherskich. Oferujemy wiele zasobów dla osób, które decydują się to robić, ale jednocześnie przypominamy, że jest to jedynie forma rozrywki, nie zaś sposób na szybkie wzbogacenie się, a także że należy zawsze pamiętać o ryzyku i problemach, jakie niesie ze sobą uzależnienie od hazardu.

Zespół redakcyjny

Nasz zespół redaktorów składa sie z osób o dużym doświadczeniu i eksperckiej wiedzy na temat branży bukmacherskiej. Naszym zadaniem jest bieżąca obserwacja i ocena legalnych bukmacherów działających na polskim rynku. Objaśniamy wam meandy regulaminów bonusów bukmacherskich oraz informujemy o aktualnych promocjach. Regularnie publikujemy też analizy wydarzeń sportowych zawierających informacje przydatne dla typerów.

Robert Marzec

Robert Marzec

Obstawianie zakładów bukmacherskich stanowi jego ulubioną rozrywkę – może zaraz po rekreacyjnej grze w piłce nożnej i joggingu. Uważnie śledzi, co w świecie bukmacherki piszczy i chętnie dzieli się swoimi opiniami na ten temat.

Daria Tomczak

Daria Tomczak

Na stronach bukmacherów buszuje od wielu lat i na swoim koncie ma już wiele obstawionych kuponów. Ekspertka od bonusów bukmacherskich – bez problemu rozgryza regulaminy promocji i szczyci się tym, że wyciąga z nich maksymalny value. Szczególnym upodobaniem obdarza tenisa, ale lubi też oglądać siatkówkę i kolarstwo.

Redaktor Łukasz Nowicki

Łukasz Nowicki

Autor i redaktor tekstów. Od 9 lat aktywny w branży pisarskiej. Od dłuższego czasu koncentruje swoją działalność wokół sportu i igamingu. Na naszym portali pisze głównie treści związane z typowaniem oraz branżą bukmacherską. W pierwszej kolejność specjalizuje się w piłce nożnej, jednak interesuje się również MMA, boksem, skokami narciarskimi, żużlem, a ostatnio również e-sportem, w tym przede wszystkim CS: GO. Prywatnie fan AC Milan i żużlowego zespołu Stali Gorzów.

Kontakt

W celu kontaktu z nami prosimy wysyłać wiadomości na adres mailowy info@bukmacherlegalny.pl .