Fuksiarz Kod Promocyjny: Bonus 720 PLN [Marzec 2024]

Bonus 720 PLN na start
 • 500 PLN cashback bez obrotu
 • 20 PLN freebet na La Ligę
 • 200 PLN cashback bez limitu
Odbierz 720 PLN
kod promocyjny

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny 5.03.2024?

Kod promocyjny Fuksiarz to: PREZENTFU. Wpisz kod i odbierz najwyższy bonus powitalny Fuksiarz 720 zł. Kod PREZENTFU na marzec 2024 gwarantuje zakład bez ryzyka 500 zł bez obrotu, 20 zł freebet na La Ligę i cashback bez limitu do 200 zł.

W poniższej tabeli znajdziesz wszystkie bonusy jakie otrzymasz wpisując Fuksiarz kod promocyjny na marzec 2024:

Kod promocyjny Fuksiarz PREZENTFU
Zakład bez ryzyka bez obrotu 500 PLN
Freebet na La Ligę 20 PLN
Cashback bez limitu na La Ligę 200 PLN
Fuskiarz bonus z kodem 720 PLN

Przejdź do formularza rejestracyjnego Fuksiarza przez nasz link, wypełnij dane na pierwszej stronie formularza i przejdź na drugą stronę. Na górze zobaczysz okienko, w którym będzie widniał Fuksiarz kod promocyjny. Będzie to oznaczało, że po zakończeniu rejestracji otrzymasz wszystkie bonusy.

Kod promocyjny Fuksiarz – bonus powitalny dla nowych graczy

Poszczególne bonusy dostępne z kodem promocyjnym Fuksiarz rozbiorę na czynniki pierwsze za moment. Dzięki temu będziesz miał okazję poznać mocne oraz słabe strony poszczególnych premii, a także zestawić je z ofertą powitalną pozostałych legalnych operatorów.

fuksiarz bonus za kod

Póki co musisz wiedzieć, że do Twojej dyspozycji będą dwa bonusy cashback (jeden dla nowych, a drugi dla stałych klientów), a także jeden darmowy zakład. Znakiem rozpoznawczym Fuksiarza jest najlepszy według mnie powitalny zakład bez ryzyka, a dzieje się tak m.in. dlatego, że bukmacher nie wymaga obrotu darmowymi środkami, dzięki czemu otrzymany zwrot możesz minutę później przelać na konto w banku. 

Fuksiarz bonus powitalny – cashback bez obrotu 500 PLN

Pierwszy kupon zagrany po rejestracji konta w Fuksiarzu jest zakładem bez ryzyka (oczywiście, o ile gracz spełni kilka warunków). A te nie należą do przesadnie skomplikowanych, gdyż wystarczy dokonać odpowiedniej wpłaty oraz obstawić kupon spełniający regulamin promocji. A ten jest następujący.

zakład bez ryzyka fuksiarz
 • Zarejestruj nowe konto w Fuksiarzu przez nasz link (błyskawiczna rejestracja bez dowodu lub konto stałe),
 • Przejście do rejestracji przez nasz link automatycznie dopisze kod promocyjny Fuksiarz,
 • Wpłać depozyt min. 50 PLN,
 • Obstaw dowolny kupon AKO (min. 2 zdarzenia, kurs min. każdego typu 1.60, stawka min. 50 PLN),
 • Wygrałeś? Chwilę później możesz przelać środki na rachunek bankowy,
 • Zabrakło Ci szczęścia? Fuksiarz zwróci Ci połowę przegranej kwoty aż do 500 PLN,
 • Pamiętaj, że bukmacher potrąci 12% podatek od stawki, dlatego polując na maksymalny cashback stawka kuponu powinna wynieść 1137 PLN lub więcej,
 • Zwrot stawki trafia od razu na główne saldo depozytowe i nie wymaga obrotu! Wypłacasz lub grasz dalej – pełna dowolność.
fuksiarz kupon cashback

W mojej opinii Fuksiarz cashback jest jednym z najbardziej atrakcyjnych bonusów cashback na polskim rynku. Kwota zwrotu jest zbliżona wartością chociażby do trzech cashbacków od Fortuny, a Fuksiarz podobnie jak czeski gigant nie wymaga obrotu, co zauważalnie minimalizuje ryzyko utraty depozytu. Z drugiej strony cashback bonus bez obrotu nie jest totalną innowacją na polskim rynku, natomiast zwrot 100 PLN od firm STS oraz TOTALbet ma się nijak w porównaniu z kwotą, jaką zwraca Fuksiarz. 

Fuksiarz oferta powitalna- freebet na La Liga 20 PLN

Bukmacher Fuksiarz jest oficjalnym partnerem La Liga na Polskę i jako taki nie mógł nie zrobić ukłonu w kierunku ekspertów od typowania meczów z udziałem Roberta Lewandowskiego, Jude’a Bellinghama, itd. Stąd gwarantowany freebet bonus o wartości 20 PLN, który można wykorzystać na dowolne zakłady dotyczące ligi hiszpańskiej.

fuksiarz freebet
 • Załóż konto na stronie bukmachera (pamiętaj, aby wykorzystać Fuksiarz kod promocyjny).
 • Wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł.
 • Automatycznie do konta zostanie przypisany freebet 20 PLN (nie musisz nawet obstawiać żadnego kuponu, wystarczy wpłata).
freebet fuksiarz saldo gracza
 • Darmowy zakład możesz wykorzystać na dowolnym kuponie AKO dotyczącym La Liga (co najmniej 2 zdarzenia na kuponie, kurs min. każdej selekcji 1.40).
 • Na wykorzystanie freebetu masz 72 godziny.
 • Trafiłeś? Wygrana kwota (pomniejszona o freebet) wyląduje na głównym saldzie depozytowym i możesz dysponować nią w dowolny sposób (wypłacić lub grać dalej).
kupon za freebet fuksiarz

Z perspektywy ekspertów od typowania La Liga, ale nie tylko, jest to bonus niemalże idealny. Co prawda kwota darmowego zakładu nie zwala z nóg, natomiast próg wejścia jest tak niski, że grzechem byłoby nie skorzystać z tej promocji. Szukając porównania na polskim rynku bukmacherskim do głowy przychodzi mi m.in. freebet 34 PLN za kod promocyjny i depozyt w Superbet

Fuksiarz kod promocyjny – cashback bez limitu na La Liga 200 PLN

Co prawda nie jest to promocja powitalna, natomiast zaletą takiego stanu rzeczy jest fakt, że z bonusu skorzystać można nieograniczoną ilość razy. W czym rzecz? Fuksiarz zwraca swoim klientom część środków przegranych na każdym kuponie dotyczącym La Liga oraz pozostałych rozgrywek piłkarskich w Hiszpanii.

Mało tego! Za każdym razem, gdy zabraknie Ci szczęścia odzyskasz aż do 200 PLN, a cashback bez limitu zostanie zaksięgowany na głównym saldzie depozytowym. Co to oznacza? Cashbackiem La Liga możesz grać dalej lub przelać środki na rachunek w banku.

fuksiarz cashback bez limitu
 • Zaloguj się na swoje konto gracza we Fuksiarzu.
 • Na szczycie listy dyscyplin widocznej po lewej stronie znajduje się zakładka CASHBACK LA LIGA.
 • Typując zdarzenia znajdującej się w tej zakładce otrzymasz zwrot części środków w przypadku niepowodzenia.
 • Kwota bonusu będzie zależała od liczby typów na przegranym kuponie, im więcej zdarzeń, tym wyższy cashback.
 • Maksymalny bonus Fuksiarz to w tym przypadku 50% stawki aż do 200 PLN przy 30 lub więcej selekcjach.
 • Bonus naliczany jest na KAŻDYM kuponie spełniającym warunki promocji.
 • Darmowe środki nie wymagają obrotu, lecz możesz nimi dysponować w dowolny sposób.

Po raz kolejny ogromne brawa dla Fuksiarza, który wyrasta na firmę pierwszego wyboru z perspektywy ekspertów od typowania La Liga (gdyby jeszcze serwis wzorem STS-u, Fortuny lub Superbetu pokazywał mecze na żywo…). Postanowiłem rozejrzeć się za podobną promocją w ofercie legalnych bukmacherów i żaden serwis nie może na tym polu konkurować z Fuksiarzem. Stały cashback dostępny jest co prawda chociażby w LV Bet, jednak tam odzyskać można “tylko” 30 zł dziennie, z kolei u bukmachera Betters można zgarnąć 200 PLN miesięcznie, jednak warunkiem jest typowanie zakładów każdego dnia.

Czy Fuksiarz posiada bonus bez depozytu?

Bukmacher Fuksiarz na ten moment nie posiada freebetu bez depozytu. Jednak z naszych testów oraz konsultacji z graczami wynika, że bukmacher przysyła je zarejestrowanym graczom już parę dni po założeniu konta w kwotach 10 PLN oraz 20 PLN.

Fuksiarz kod promocyjny – jak wypłacić bonus powitalny?

Obrót bonusem to najczarniejszy ze snów każdego typera. Ten problem nie dotyczy klientów bukmachera Fuksiarz, który daje graczom pełną dowolność w kontekście dysponowania – było, nie było – ich własnymi środkami.

Efekt tej polityki jest taki, że oba cashbacki możesz przelać od razu na konto bankowe (możesz oczywiście typować kolejne zakłady), z kolei freebety musisz wykorzystać na kuponie (trudno, aby było inaczej).

Kolejna znakomita wiadomość jest z kolei taka, że ewentualne wygrane z freebetów lądują od razu na głównym saldzie depozytowym i możesz grać dalej lub przelać środki do banku.

Fuksiarz kod promocyjny – obrót bonusami

PromocjaWymagany obrótZasady obrotu
Cashback 500 PLNNie
Freebet 20 PLNTakKupon AKO (min. 2 zdarzenia, kurs min. każdego typu 1.40)
Cashback 200 PLNNie

Fuksiarz bonus powitalny – ocena końcowa

Słowem zakończenia i spięcia klamrą powyższych akapitów – na jaką notę w trakcie moich testów zasłużyły sobie bonusy powitalne dostępne z kodem promocyjnym Fuksiarz? Jak oferta na start od tego bukmachera wypada na tle legalnych konkurentów?

Trudno oprzeć się wrażeniu, że nowi klienci Fuksiarza mogą liczyć na jeden z najbardziej opłacalnych bonusów cashback na start. Oczywiście, kwota zwrotu jest nieco niższa od polskich rekordzistów i mogłaby prezentować się nieco okazalej.

Przykładowo – Superbet oferuje tydzień bez ryzyka aż do 3500 PLN, z kolei przegrany kupon w forBET jest jednoznaczny ze zwrotem 1230 PLN (+230 PLN za nasz kod). Warto jednak pamiętać, że każda z ww. firm wymaga obrotu bonusem, a jak karkołomne bywa to zadanie to każdy z nas – typerów przekonał się w swoim życiu nie raz.

Bardzo wysoko oceniam również freebet powitalny od Fuksiarza. Być może kwota bonusu nie zwala z nóg, natomiast w mojej opinii atrakcyjność darmowego zakładu polega na tym, że bukmacher stawia minimalne wymagania w kontekście jego otrzymania.

Skargi? Zażalenia? Gdybym musiał na coś kręcić nosem, to w pakiecie powitalnym gwarantowanym przez Fuksiarz kod promocyjny nieco brakuje mi klasycznego bonusu od depozytu. Nie musiałaby to być aż tak rekordowa kwota jak w TOTALbet (przypomnijmy, że do zgarnięcia jest aż 5000 PLN), lecz chociażby skromny upominek, na jaki mogą liczyć nowi klienci Superbet (200 PLN).

Kod promocyjny Fuksiarz – zalety:

 • Powitalny cashback bonus nie wymaga obrotu, środki można natychmiast przelać do banku,
 • Stały cashback gwarantuje nieco bezpieczniejszą grę ekspertom od ligi hiszpańskiej,
 • Powitalny freebet ma bardzo niski próg wejścia (bukmacher stawia minimalne warunki w kontekście jego otrzymania).

Kod promocyjny Fuksiarz – wady:

 • Brak klasycznego bonusu od depozytu,
 • Brak darmowego zakładu bez konieczności wpłaty,
 • Powitalny cashback bonus Fuksiarz gwarantuje zwrot “tylko” połowy stawki przegranej na pierwszym kuponie.

Bukmacher Fuksiarz – promocje dla stałych klientów

Byłbyś w sporym błędzie sądząc, że Fuksiarz promocje kończą się na pakiecie bonusów powitalnych oraz cashbacku bez limitu na mecze La Liga. Być może lista promocji okolicznościowych nie jest tak imponująca, jak chociażby w Superbet, LV Bet, czy chociażby promocji w Goplusbet, ale i w ofercie Fuksiarza łowcy bonusów odnajdą coś dla siebie.

Z pewnością warto wspomnieć w tym miejscu chociażby o regularnych BOOSTACH kursowych gwarantujących typowanie najpopularniejszych wydarzeń po znacznie atrakcyjniejszych przelicznikach, a także o dość unikalnym na polskim rynku cashbacku na wirtualne mecze piłki nożnej.

 • Do promocji kwalifikują się kupony na wirtualne mecze piłki nożnej.
 • Kurs minimalny każdego zdarzenia na takim kuponie nie może być niższy od 1.20.
 • Stawka zakładu nie może przekroczyć kwoty 2000 PLN.
 • Za każdy przegrany kupon otrzymasz cashback o wartości 3% stawki.
 • Zwrot trafia od razu na główne saldo depozytowe.

Bukmacher Fuksiarz – błyskawiczna rejestracja bez dowodu lub konto stałe

Fuksiarz proces rejestracji."

Fuksiarz oferta powitalna z kodem promocyjnym PREZENTFU dostępna jest tylko dla graczy, którzy pomyślnie przebrną przez proces rejestracji konta. W jej trakcie zostaniesz poproszony o kilka podstawowych danych osobowych, to także jedyny moment, w którym można wykorzystać kod bonusowy Fuksiarza.

Jak przebiega rejestracja u bukmachera Fuksiarz? Instrukcja krok po kroku dostępna jest poniżej, a nam założenie konta zajęło nieco ponad 4 minuty.

 • Kliknij w dowolny baner Fuksiarza widoczny w naszym serwisie (wówczas kod załaduje się automatycznie).
 • Wpisz adres email, login oraz hasło do konta, a także potwierdź pełnoletność.
 • Podaj imię, nazwisko, kraj pochodzenia, PESEL, a także zweryfikuj numer telefonu poprzez kod SMS.
 • Wpisz hasło PREZENTFU w pole oznaczone jako kod promocyjny (jeśli rejestrujesz się przez link z naszego serwisu, wówczas kod załaduje się automatycznie)
 • Dokończ rejestrację konta i gotowe!

Właśnie stałeś się posiadaczem tymczasowego konta w Fuksiarzu. Możesz wpłacić depozyt i typować zakłady, otrzymasz także komplet bonusów powitalnych. Jeśli jednak dopisze Ci szczęście, to nie będziesz mógł wypłacić wygranych środków na konto w banku.

konto tymczasowe fuksiarz

Wypłaty dostępne są wyłącznie na koncie stałym, a status konta zmieni się po pozytywnej weryfikacji danych osobowych. W tym celu należy przesłać skany obu stron dowodu osobistego oraz numer konta bankowego, a kilka minut później pracownik Fuksiarza poinformuje Cię o pozytywnej weryfikacji oznaczającej nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji bukmachera.

Jak wypłacić bonus Fuksiarz?

Aby skorzystać z bonusów w Fuksiarzu należy najpierw wpłacić środki na konto. Bukmacher oferuje kilka metod do wyboru:

 • DotPay
 • PayU,
 • BLIK,
 • Tpay,
 • Przelewy24.

Każda z tych metod realizowana jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Po zleceniu wpłaty środki znajdą się na koncie błyskawicznie. Minimalna wpłata to 1 PLN.

Z kolei gdy chcesz wypłacić swój bonus możesz skorzystać z błyskawicznej wypłaty środków realizowanej dla 17 banków. W większości z nich wypłaty są realizowane całą dobę również w niedziele i święta. Wypłata trwa około 15 minut.

Fuksiarz kod promocyjny – FAQ

Kod bonusowy Fuksiarz na marzec 2024 to hasło PREZENTFU. Zapewnia pakiet 720 PLN na start. Otrzymasz zakład bez ryzyka 500 zł, 20 zł freebet na La Ligę i 200 zł cashbacku bez limitu.

Do Twojej dyspozycji będzie pakiet bonusów na start o łącznej wartości 520 PLN oraz cashback bez limitu na mecze La Liga 200 PLN. Więcej szczegółów o promocjach powitalnych Fuksiarza odnajdziesz w powyższym poradniku typera.

Tak, błyskawiczna rejestracja bez dowodu gwarantuje dostęp do kompletu bonusów przewidzianych przez Fuksiarz kod promocyjny.

Sporym wyróżnikiem jest fakt, że cashback Fuksiarza jest bonusem bez obrotu, dzięki czemu możesz wypłacić darmowe środki na konto w banku chwilę po otrzymaniu premii (możesz rzecz jasna typować kolejne zakłady bukmacherskie).

Niestety, w trakcie moich testów kod promocyjny Fuksiarz nie gwarantował darmowego zakładu bez konieczności wpłaty.

icon arrow up