Fuksiarz tło

Fuksiarz Kod Promocyjny 2022

odbierz 500 PLN na start
 • 500 PLNcashback bez obrotu
 • 0 PLN40 PLNpakiet Polsat Go na Ligę Mistrzów
 • early payout
 • mega kursy
Odbierz 500 PLN
kod promocyjny
Kod promocyjny Fuksiarz PREZENTFU
Zakład bez ryzyka 50% postawionej stawki do 500 zł
Pakiet Polsat Box Go Sport 40 PLN
Early Payout
Mega Kursy Boost
Min. wpłata 1 zł

Fuksiarz bonus powitalny z kodem promocyjnym

Co otrzymają nowi gracze dzięki kodowi promocyjnemu Fuksiarz? Prawdziwy Cashback na start, który nie wymaga obrotu środków. Fuksiarz kod promocyjny PREZENTFU jest przyznawany dla każdego nowego gracza automatycznie, by nikogo nie ominął bonus na start, jakim jest Cashback 50% do 500 PLN. Często warunki ofert powitalnych są skomplikowane — nie na Fuksiarz.pl. Bukmacher oferuje Cashback na start, z którego można skorzystać w banalny sposób i przede wszystkim nie przejmować się warunkami obrotu — takowych po prostu nie ma.  

Kod promocyjny Fuksiarz to gwarancja najwyższego cashbacku na start bez konieczności obrotu.

Kod promocyjny Fuksiarz.pl to PREZENTFU dający bonus cashback do 500 zł. Kod ten zapewnia najwyższą dostępną ofertę powitalną. Bukmacher akceptuje inne kody, które są do zdobycia przy akcjach promocyjnych z partnerami. Fuksiarz ułatwił proces przyznawania najatrakcyjniejszego bonusu na start. Wielokrotny obrót i jego trudne do spełnienia warunki? Nie na Fuksiarz.pl — tam wymagania dotyczące skorzystania z bonusu na start są bardzo proste.

Dodatkowo środki zwrócone z tytułu Prawdziwego Cashbacku (bo tak się nazywa powitalna promocja) nie wymagają obrotu. Gracze, którzy otrzymają zwrot zainwestowanych pieniędzy, sami decydują, co z nimi zrobią. Mogą je przeznaczyć na dalszą grę lub po prostu wypłacić.

Aby otrzymać maksymalny zwrot w wysokości 500 zł, należy postawić pierwszy kupon za stawkę 1137 zł. W przypadku przegranej, otrzymacie 50% tej kwoty czyli właśnie 500 zł. Przypominamy, że od stawki uiszcza się 12% podatek od gier hazardowych.

Rejestracja na Fuksiarz.pl jest bardzo intuicyjna, a samo założenie konta potrwa dosłownie chwile. Okazuje się, że większe kłopoty niektórym graczom sprawia samo dotarcie na witrynę. Zdarzają się przypadki, kiedy błędnie szukają oni frazy “Farciarz”. Zapewniamy jednak, że tam nowi użytkownicy nie otrzymają bonusu na start w postaci Prawdziwego Cashbacku 50% do 500 PLN.

Jak zarejestrować się na Fuksiarz.pl?

 • Kliknij przycisk “REJESTRACJA”. Znajduje się on w prawym górnym rogu witryny.
 • Wypełnij Dane Konta. W tym miejscu należy wprowadzić mail/login, nr telefonu, nadać hasło dla tworzonego konta oraz zaznaczyć oświadczenie o ukończeniu 18 lat i zaakceptować postanowienia regulaminów. Przy tym etapie warto również zaakceptować zgodę o otrzymywaniu informacji handlowych — dzięki niej nie przegapisz nowych promocji bukmachera. 
 • Uzupełnij Dane Osobowe: imię, nazwisko, kraj, PESEL. Następnie wpisz kod otrzymany na wcześniej podany nr telefonu lub zamiast aktywacji SMS, zaznacz opcję aktywacji poprzez maila. Zauważ, że okno “Chcę otrzymać bonus powitalny” jest automatycznie zaznaczone.
 • Kliknij “Zarejestruj Konto”, a następnie ustaw swoje limity. 
 • Wejdź na swoje konto. Pod imieniem i nazwiskiem kliknij czerwony przycisk “TWOJE DANE”.
 • Wpisz niezbędne informacje do weryfikacji konta: rodzaj dokumentu, numer dokumentu, numer konta bankowego. Następnie wgraj odpowiedni dokument tożsamości i zaznacz zgodnie z prawdą widoczne oświadczenia.   
 • Kliknij szary przycisk “PRZEŚLIJ” i oczekuj na pozytywną weryfikację konta. Pamiętaj, że nawet posiadając konto tymczasowe, możesz skorzystać z bonusu na start i obstawiać zakłady!  
Fuksiarz proces rejestracji."

Szybka rejestracja w Fuksiarz – konto tymczasowe

Fuksiarz umożliwia szybką rejestrację na swojej stronie. W dwóch błyskawicznych krokach możesz założyć swoje konto tymczasowe na Fuskiarz.pl i korzystać z wielu funkcji bukmachera. Sam proces został opisany w pierwszych trzech punktach powyższego procesu rejestracji. Co daje szybka rejestracja?

Konto tymczasowe na Fuksiarz.pl to:

 • Korzystać z całej oferty przedmeczowej i LIVE
 • Dokonywać wpłat 
 • Zawierać zakłady do 5000 PLN
 • Wykorzystać bonus powitalny 
 • Używać czasowych promocji na Fuksiarz.pl 

Bonus powitalny na start na Fuksiarz.pl można wykorzystać już po szybkiej rejestracji. Kod promocyjny jest automatycznie przypisywany przez bukmachera dla nowych graczy, więc nie wymaga dodatkowych czynności ze strony użytkownika.

Fuksiarz w swojej ofercie powitalnej dla nowych graczy proponuje cashback 50% do 500 PLN. Największą zaletą bonusu jest brak wymaganego obrotu zwróconej stawki. Można więc bez cienia wątpliwości napisać, że Fuksiarz proponuje najwyższy zakład bez ryzyka – bo tak nazywany jest również cashback – na rynku bukmacherskim, który nie wymaga obrotu.  

Fuskiarz prawdziwy cashback 50% do 500 PLN to najlepsza oferta zakładu bez ryzyka bez konieczności obrotu.

Prawdziwy Cashback 50% do 500 PLN, to główna promocja na start bukmachera Fuksiarz. Dlaczego Cashback nazywany jest prawdziwym? Cashback Fuksiarz jest jednym z niewielu zakładów bez ryzyka, które nie wymagają obrotu. Gracz, otrzymując zwrot środków może sam zadecydować, co zrobić z otrzymanymi pieniędzmi. Wielu graczy skusi fakt możliwości natychmiastowej wypłaty zwróconej sumy. 

Cashbackiem na Fuksiarz.pl obejmowany jest pierwszy zakład, który gracz postawił u bukmachera. Wymagania, jakie musi spełniać kupon, by zostać objętym promocją są proste i nie utrudniają skorzystania z oferty powitalnej. 

 • kupon musi posiadać co najmniej 2 zdarzenia
 • kurs każdej selekcji to minimalnie 1.60 
 • minimalna stawka zakładu to 20 PLN

Jak wygląda Prawdziwy Cashback od bukmachera Fuksiarz w praktyce? Gracz otrzymuje zwrot 50% postawionych środków aż do 500 PLN. Pamiętajmy, że zwrócona kwota nie wymaga obrotu. Aby otrzymać maksymalny zwrot, należy postawić pierwszy zakład za równo 1137 PLN (uwzględniony podatek od gry). Jeśli postawiony kupon okaże się przegrany, a spełniał warunki promocji, gracz otrzyma zwrot 500 PLN. Otrzymaną kwotę można zainwestować w dalszą grę lub po prostu wypłacić. 

Pakiet Polsat Box Go Sport

Nowi gracze mogą liczyć jeszcze na jeden bonus. Nie należy on jednak do oferty standardowej – otrzymasz go dzięki nam! Jest to dostęp na miesiąc do pakietu Polsat Box Go Sport o wartości 40 PLN, na którym można obejrzeć mecze Ligi Mistrzów! Jak odebrać ten bonus?

 • zarejestruj się przez nasz link i użyj kodu PREZENTFU
 • w ciągu 48 godzin od rejestracji wpłać pierwszy depozyt o kwocie min. 50 PLN
 • sprawdź swojego maila – powinien przyjść kod dostępu do platformy
 • obróć jednokrotnie wpłacony depozyt na dowolnych kuponach
 • w ciągu 3 miesięcy użyj kodu z wiadomości mailowej do aktywacji pakiety (musisz założyć albo już mieć konto w serwisie Polsat Box Go) na stronie https://polsatboxgo.pl/panel/mamkod

Freebet – czy Fuksiarz posiada bonus bez depozytu?

Fuksiarz.pl, chcąc dostosować się do wymagań graczy, pewnie wprowadzi promocję freebet. W tej chwili nie mamy dostępnego bonusu bez depozytu w ramach oferty powitalnej, ale z naszych testów oraz konsultacji z graczami wynika, że bukmacher przysyła je zarejestrowanym graczom już parę dni po założeniu konta w kwotach 10 zł oraz 20 zł.

Fuksiarz posiada w swojej ofercie bardzo interesujące promocje. Stanowią one duży atut wspomnianego bukmachera. Szczególną uwagę graczy może przyciągnąć Early Payout, który jest innowacyjnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o polski rynek bukmacherski. Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z bardzo opłacalnego Cashbacku bez końca, a także z Mega Kursów BOOST wyższych niż te w standardowej ofercie.

Sprawdź Early Payout na Fuksiarz.pl - to jedyna taka promocja na rynku bukmacherskim.

Early Payout jest jedną z promocji oferowanych na Fuksiarz.pl. To prawdziwa innowacja na rynku bukmacherskim, więc próżno szukać jej u konkurencji. Na czym dokładnie polega? W momencie, kiedy obstawiona przez Ciebie drużyna osiągnie dwubramkowe prowadzenie, wybrane zdarzenie zostanie rozliczone jako wygrane przed ostatnim gwizdkiem. Early Payout obejmuje zakłady przedmeczowe na zwycięzcę (1X2) w rozgrywkach objętych promocją. Jeśli Twój zespół obejmie w dowolnym momencie przewagę dwóch bramek, mecz zostanie rozliczony jako wygrany bez względu na to, jak się zakończy.

Jakie rozgrywki obejmuje Early Payout w Fuksiarz.pl?

 • Liga Mistrzów 
 • Liga Europy 
 • Ekstraklasa
 • La Liga
 • Bundesliga 
 • Serie A 
 • Premier League 
 • Euro 2020
Early Payout u bukmachera Fuksiarz. Przykład działania promocji w praktyce.

Cashback bez końca

Zakłady bez ryzyka, zwany także Cashbackiem, to jedna z ulubionych promocji graczy zakładów bukmacherskich. Wspomniany bonus stanowi w większości przypadków część oferty powitalnej. Bukmacher Fuksiarz pozwolił jednak na skorzystanie z Cashbacku także dla stałych graczy i to bez końca! Jak działa promocja?

Na swoim kuponie zawrzyj wyłącznie zakłady z oferty Cashback. Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot części środków z tytułu Cashbacku bez końca. Wysokość otrzymanego Cashbacku jest zależna od ilości zdarzeń na Twoim kuponie. Otrzymane środki gromadzą się na Twoim specjalnym koncie Cashback.

Środki otrzymane dzięki Casahbackowi bez końca możesz przenieść na konto główne i kontynuować grę na Fuksiarz.pl lub wypłacić na swoje konto bankowe. 

ILOŚĆ ZDARZEŃZWROT STAWKI
15%
27%
310%
412%
515%
617%
720%
822%
925%
1027%
1130%
1235%
1340%
1445%
15+50%

Mega kursy BOOST

Mega Kursy to promocja na popularne zdarzenia sportowe, dzięki której możesz dodać swojego kuponu pozycję po znacznie wyższym kursie niż w regularnej ofercie. Na Fuksiarz.pl znajduje się specjalna zakładka BOOST, gdzie widnieją wyselekcjonowane pozycje z wyższymi kursami. Dzięki tej promocji gracze mogą podwyższać swoje wygrane spotkaniami, które i tak chcieli zawrzeć na kuponie. Specjalnie wyróżniona zakładka BOOST wśród zakładów nie pozwoli na przeoczenie promocji podczas obstawiania.

Oferta na Fuksiarz.pl jest nieustannie optymalizowana. Fuksiarz ma w planach możliwie szybko znaleźć się w gronie najlepszych bukmacherów. Aktualnie można dostrzec kilka funkcjonalności, które mogłyby dodatkowo pojawić się w witrynie. Z pewnością jednak poszczególne elementy oferty bukmacherskiej, będą stopniowo uzupełniane.

Fuksiarz.pl posiada popularną funkcję cashout, która pozwala rozliczyć kupon jeszcze przed zakończeniem spotkań. Bukmacher ma bogatą ofertę zakładów na żywo. Co więcej, Fuksiarz od swojego startu dołączył od razu do grona bukmacherów, którzy proponują obstawianie zakładów na gry karciane.  

Zakłady na żywo

Zakłady na żywo to zdecydowanie mocna strona bukmachera Fuksiarz. Za przykład posłuży spotkanie najwyższej piłkarskiej klasy rozgrywkowej w Słowenii pomiędzy N. Gorica a NK Tabor Sezana. W trzeciej minucie spotkania Fuksiarz proponuje 51 zdarzeń ten mecz, a Fortuna, która należy do czołówki polskich bukmacherów 45. Kursy live na Fuskiarz.pl również są konkurencyjne względem innych bukmacherów. Z pewnością więc usatysfakcjonują graczy, którzy przy wyborze bukmachera kierują się przede wszystkim wysokością mnożników. 

Kursy w 9. minucie spotkania N. Gorica vs NK Tabor Sezana:

BukmacherN. GoricaRemisNK Tabor Sezana
3.052.752.60
Fortuna Logo2.882.752.62

Sporty wirtualne

Bukmacher Fuksiarz ma dobrą wiadomość dla sympatyków szybkiej gry, którą umożliwiają sporty wirtualne. Funkcja, która staje się już powoli standardem u polskich bukmacherów, będzie dostępna także na Fuksiarz.pl. Prace nad wdrożeniem popularnych wirtuali do oferty trwają. 

Transmisje live

Transmisje wydarzeń sportowych na żywo to coraz popularniejsza opcja u bukmacherów. Wiele osób korzysta z nich ze względów czysto rozrywkowych. Niektórzy też podczas grania LIVE lubią obserwować przebieg spotkania, by zawrzeć lepiej przemyślany zakład. Fuksiarz rozpoczął swoją działalność dość niedawno. Patrząc na aspiracje bukmachera, można z dużą dozą pewności spodziewać się, że transmisje na żywo pojawią się z czasem na Fuksiarz.pl. 

Zakłady na gry karciane

Od początku swojej działalności Fuksiarz udostępnił graczom zakłady na gry karciane. Wspomniana forma rozgrywki jest stosunkową nowością w Polsce i zyskuje na popularności wśród konsumentów zakładów bukmacherskich. Dzięki zakładom na gry karciane możesz poczuć się jak w prawdziwym kasynie i korzystać z uroków gry nieprzerwanie 24/7. 

Fuksiarz oferuje obstawianie przebiegu rozgrywki w dwóch niezwykle popularnych grach — Poker i BlackJack. Jeśli nie lubisz oczekiwania na rezultat wydarzeń sportowych i dodatkowo pasjonują Cię karty — zakłady na gry karciane mogą okazać się satysfakcjonującą rozgrywką pełną emocji.  

Jeśli nie znasz zasad popularnych gier karcianych i nie wiesz na czym polegają zakłady na ich symulację, Fuksiarz spieszy z pomocą. Na witrynie bukmachera znajdują się poradniki dla początkujących, które pomogą wdrożyć w we wspomniane zakłady nawet osoby bez żadnego doświadczenia. 

Fuksiarz - poradnik do zakładów na gry karciane.

Fuksiarz Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna pozwala na szybkie intuicyjne obstawianie spotkań na smartfonie i tablecie. Często jednak gracze mogą spotkać się z wolnym i irytującym softem. Fuksiarz zdecydował się postawić początkowo na dobrze zoptymalizowaną stronę mobilną. Gracze, którzy preferują grę z poziomu aplikacji i chcą korzystać z usług bukmachera, również mogą odetchnąć z ulgą — aplikacja na pewno się pojawi w ofercie Fuksiarz.pl. 

Cashout

Cashout jest aktualnie standardem, który musi posiadać każdy bukmacher. Wspomniana funkcja pozwala na wcześniejszą wypłatę wygranej, przed rozstrzygnięciem wszystkich spotkań. Wysokość proponowanego cashoutu jest zależna od bukmachera. Fuksiarz w swojej ofercie nie pominął tak istotnej funkcji i gracze mogą skorzystać bez najmniejszych problemów ze wcześniejszej wypłaty. Sama opcja nie ustępuje jakością cashoutom czołowych bukmacherów jak STS, czy Fortuna. 

Obsługa klienta w bardzo ważny aspekt u każdego bukmachera. Fuksiarz oferuje swoim graczom rozbudowaną sekcję FAQ, która zawiera odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeśli gracz potrzebował będzie rozwiązania niecodziennej i wyjątkowej sytuacji, ma możliwość kontaktu poprzez e-mail. Obsługa klienta pracuje codziennie od 8.00 do 23.00, sprawnie odpowiadając na wszelkie niejasności. W niedługim czasie ma również ruszyć live chat, który jeszcze usprawni obsługę graczy. 

Płatności realizowane na Fuksiarz.pl są na bardzo wysokim poziomie. Już na początku warto podkreślić, że żadne transakcje u wspomnianego bukmachera nie są objęte prowizją. Sam proces płatności jest bardzo intuicyjny i nie zabiera zbyt dużo czasu.

Środki na grę można wypłacić wieloma wygodnymi metodami. W Fuksiarz dostępne są płatności internetowe, realizowane przez czołowe firmy na rynku: Przelewy24, Tpay.com, PayU, Dotpay. Dodatkowo pieniądze można wpłacić za pomocą klasycznego przelewu kartą VISA/MasterCard. Zwolennicy płatności mobilnych mają z kolei do swojej dyspozycji BLIK.

Na Fuksiarz.pl gracze mają dostęp do natychmiastowych wypłat dla 12 najpopularniejszych banków w naszym kraju. Wszystkie banki obsługujące błyskawiczne wypłaty są przedstawione w zakładce “Wypłaty”. Średni czas oczekiwania na wypłatę to zaledwie 15 minut. Przy wszelkich metodach płatności zachowana są oczywiście najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Fuksiarz kod promocyjny, bonus powitalny, promocje – FAQ

Kod promocyjny Fuksiarz to PREZENTFU. Zapewnia bonus powitalny cashback 500 zł oraz liczne promocje bukmacherskie.

Nowi gracze  bukmachera Fuksiarz otrzymają Prawdziwy Cashback 50% do 500 PLN od pierwszego zakładu.

Nie. Prawdziwy Cashback nie wymaga obrotu. Zwrócone środki mogą być od razu wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Tak. Nawet po szybkiej rejestracji gracze mogą skorzystać z Prawdziwego Cashbacku 50% do 500 PLN.

Fuksiarz w swojej ofercie posiada innowacyjną opcję Early Payout.