STS Kod Promocyjny 2023

Bonus 1660 PLN na start
 • 0100 PLN zakład bez ryzyka
 • 1500 PLN bonus od depozytu
 • 60 PLN bonus za zadania
Odbierz 1660 PLN
kod promocyjny

Jaki jest STS kod promocyjny 2023?

STS kod promocyjny to PREZENTST. Użyj kodu promocyjnego i odbierz najwyższy bonus powitalny 1660 zł. Dostaniesz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł, którego nie musisz obracać! Dostaniesz też dostęp do bonusów od wpłaty do 1500 zł i bonusu za zadania 60 zł.

Uwaga! Aby kod promocyjny STS zadziałał musisz przejść do rejestracji przez link z tej strony. Tylko wtedy kod zostanie aktywowany i otrzymasz zakład bez ryzyka 100 PLN.

Cashback to nie jest jedyny bonus powitalny STS jaki dostaniesz. Jak wspomniałem, otrzymasz też dostęp do standardowej oferty powitalnej STS. Po rejestracji otrzymasz konkretnie:

Kod promocyjny STS PREZENTST
Zakład bez ryzyka 0 100 PLN
Bonusy od depozytów 1500 PLN
Bonus za zadania 60 PLN
STS bonus standardowy 1560 PLN
STS bonus z kodem 1660 PLN

Dodając do siebie wszystkie bonusy przyznawane za STS kod promocyjny wychodzi z tego całkiem spory pakiet 1660 PLN. Nie jest to najwyższa kwota jaką można otrzymać za rejestrację u bukmachera, jest wielu buków, którzy oferują znacznie więcej, np. TOTALbet – 5235 zł czy LVBET – 2130 zł. Ale w tym przypadku nie liczy się ilość a jakość.

Sprawdziłem warunki przyznawania poszczególnych bonusów STS (o czym piszę poniżej) i porównałem je z innymi ofertami. Mogę śmiało powiedzieć, że odbiór bonusów na start STS jest niewymagający. Argumenty to potwierdzające znajdziesz przy opisie poszczególnych bonusów. Przeprowadzę cię też przez proces rejestracji i wskażę gdzie wpisać STS kod bonusowy.

sts bonus na start

STS kod promocyjny gdzie wpisać?

O całym procesie zakładania konta STS piszę niżej w tekście. Teraz chciałbym tylko ci powiedzieć gdzie wpisać STS kod promocyjny. Ostatnie pole na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego nazywa się: „kod promocyjny”. To właśnie tam możesz wpisać kod: PREZENTST.

Pamiętaj, że dodatkowa promocja na start STS zostanie aktywowana, gdy przejdziesz do bukmachera przez nasz link.

Bonus powitalny za STS kod promocyjny – czy warto?

Wspomniałem o tym, że pakiet na start STS przyznawany z kodem promocyjnym to 1660 PLN. W tabeli powyżej wymieniłem wszystkie bonusy, które wchodzą w jego skład, czyli:

 • zakład bez ryzyka 100 zł
 • bonusy od depozytów do 1500 zł
 • bonus za zadania 60 zł

Przypominam, że pierwszy wymieniony STS bonus powitalny jest przyznawany za użycie kodu promocyjnego podczas rejestracji. Jest to zatem wymierna korzyść płynąca z użycia kodu. To nie jest tak, że podchodzę do tego tylko na zasadzie: jest coś więcej to na pewno zyskam. Ten STS zakład bez ryzyka to naprawdę dobry bonus. Możesz postawić pierwszy kupon i jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki.

Czy warto wpisać STS kod promocyjny? Moim zdaniem zdecydowanie tak. Oto dlaczego:

 • dostajesz dodatkowy bonus, którego nie ma w standardowej ofercie
 • bonus za kod promocyjny STS jest atrakcyjny, bo umożliwia otrzymanie zwrotu stawki pierwszego przegranego zakładu
 • dostajesz zwrot za pierwszy kupon, bez względu na to czy postawiłeś go za swoje środki czy bonusowe

STS bonus na start

Jak pisałem, STS bonus na start przyznawany za rejestrację z kodem składa się z zakładu bez ryzyka, bonusów od depozytów i bonusu za zadania. Kod promocyjny STS o treści PREZENTST pozwala na odebranie tego pierwszego bonusu. Jeśli rejestrujesz konto bez kodu to nie otrzymasz cashbacku. Przejdę jednak teraz do najważniejszych informacji, czyli do warunków poszczególnych bonusów. To one tak naprawdę powiedzą nam, czy oferta jest atrakcyjna czy nie.

 • 100 PLNzakład bez ryzyka
 • 1500 PLNbonus od depozytu
 • 60 PLNbonus za zadania
KOD PREZENTST
Kopiuj kod
Odbierz 1660 PLN

Zakład bez ryzyka w STS z kodem promocyjnym

W standardowej ofercie powitalnej bukmachera STS nie znajduje się bonus w postaci zakładu bez ryzyka. Ale użycie kodu podczas rejestracji umożliwia jego otrzymanie. STS kod promocyjny, który znajdziesz na tej stronie pozwala odebrać promocyjny zakład bez ryzyka w wysokości do 100 PLN!

Żeby dostać ten bonus trzeba spełnić dwa podstawowe warunki:

 1. Zarejestrować konto z kodem promocyjnym PREZENTST
 2. Wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł

Czy są to wygórowane wymagania? W mojej ocenie nie. Rejestrując konto w STS mam zamiar typować zakłady, więc te 50 zł nie jest dla mnie dużą kwotą. Oczywiście są także bukmacherzy, którzy wymagają mniejszej wpłaty lub nawet nie wskazują min. kwoty (Fortuna, TOTALbet).

Co dalej? Zakład bez ryzyka to zwrot stawki przegranego zakładu, zatem trzeba postawić kupon. Promocja w STS dotyczy pierwszego kuponu postawionego po rejestracji. Tak działa ten bonus u większości bukmacherów. Są jednak wyjątki. Na przykład Superbet zwraca sumę stawek przegranych kuponów postawionych w pierwszym tygodniu po rejestracji. Więcej na ten temat piszę w naszym artykule o bonusie powitalnym Superbet.

Jakie warunki musi spełnić pierwszy kupon, aby był objęty promocją „zakład bez ryzyka STS”? Właściwie nie masz żadnych ograniczeń. Co to oznacza?

 • możesz postawić kupon SOLO lub AKO
 • dowolna stawka kuponu
 • stawka opłacona własnymi środkami lub bonusowymi
 • na kuponie mogą być zakłady sportowe prematch lub live, zakłady na sporty wirtualne czy zakłady na gry karciane

Pełna dowolność! To, czym przede wszystkim urzekł mnie ten STS bonus, to możliwość opłacenia stawki kuponu środkami bonusowymi. Żaden bukmacher nie ma takiej opcji, zawsze wymagane jest stawianie własnych środków. Drugi, moim zdaniem wielki plus, to możliwość wrzucenia na kupon zakładów na sporty wirtualne i gry karciane. To również ewenement wśród bukmacherów online.

Postawiłeś pierwszy kupon i niestety okazuje się, że jest przegrany jesteś zatem upoważniony do otrzymania cashbacku.

Maksymalna kwota promocyjnego cashbacku STS wynosi 100 PLN. Pamiętaj jednak, że obliczając wysokość wartość ubezpieczonego kuponu, STS bukmacher odlicza podatek od zakładów 12%. Jeżeli zatem otrzymałeś cashback za zakład obstawiony za 100 PLN, to wyniesie on 88 PLN. Żeby odebrać cashback o maksymalnej wartości, trzeba postawić zakład za minimum 114,4 PLN.

Jeżeli kupon był postawiony za środki depozytowe, to kwotą cashbacku nie trzeba obracać. Jeżeli jednak zakład obstawiony był ze środków bonusowych, to i cashback ląduje na koncie bonusowym i podlega normalnym warunkom przeniesienia na konto depozytowe, czyli:

 • obrót 2x bonus na kuponach z kursem min. 1.91

STS bonus powitalny od depozytu 1500 PLN

bonusy sts konto

Jako nowy gracz możesz też otrzymać w STS bonus od depozytu od pierwszych trzech wpłat. Polega on na tym, że za wpłatę środków na swoje konto dostajesz bonus.

Wielkość bonusowych środków uzależniona jest od tego, jak duży był wpłacony depozyt, ale jednocześnie nie będzie większa od ustalonego przez bukmachera maksimum. Wysokość bonusu od depozytu różni się w zależności od tego, który z kolei depozyt wpłacasz, i tak:

 • 1 depozyt – 100% depozytu do 300 PLN
 • 2 depozyt – 50% depozytu do 500 PLN
 • 3 depozyt – 50% depozytu do 700 PLN

Zatem łącznie w STS bonus od depozytu może graczowi przynieść aż 1500 PLN dodatkowych środków do gry. Czy to duża kwota? Nie najgorsza, porównując ją do pozostałych bukmacherów. Jeśli jednak chcesz wpłacać duże depozyty i mieć z tego dodatkowe korzyści, to wyższe bonusy od wpłaty znajdziesz między innymi w TOTALbet i forBET. Na grafice powyżej możesz zobaczyć przy okazji jakie masz dostępne metody wpłat depozytów w STS. Jest ich naprawdę sporo.

Bonus od depozytu w STS – warunki

Tak jak w zakładzie bez ryzyka warunków skorzystania z promocji było bardzo mało, tak w przypadku bonusów od wpłat jest ich trochę więcej. Poniżej w punktach podaję najważniejsze warunki bonusów:

 • masz 30 dni na skorzystanie z promocji (od dnia rejestracji); w tym czasie należy wpłacić depozyt
 • na odbiór bonusu od 2. i 3. wpłaty masz z kolei 90 dni (dla każdej promocji czas jest liczony osobno)
 • pierwszy STS bonus od depozytu jest przypisywany do konta bonusowego gracza automatycznie po wpłaceniu depozytu
 • 2. i 3. bonus trzeba odblokować; aby odblokować 2. bonus musisz najpierw obrócić 1. bonusem, aby odblokować 3. bonus, obróć drugim

Jeżeli gracz wpłaci 3. depozyt przed odbiorem bonusu z 2. depozytu, to po spełnieniu warunków obrotu będzie mógł wybrać, który z nich chce odebrać najpierw (ma to znaczenie ze względu na to, że posiadają różną kwotę maksymalną bonusu). Należy jeszcze pamiętać o kliknięciu w przycisk „Odbierz bonus”!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o obrocie bonusami bukmacherskimi to zachęcamy cię do przeczytania naszego artykułu. A teraz przejdę do szczegółów obrotu bonusami od depozytu STS.

STS obrót bonusem od depozytu

Każdy z trzech bonusów od wpłaty w STS należy obrócić. Warunki obrotu są takie same dla każdego z nich:

bonusy sts konto
 • obrót kwotą bonusu 2x
 • minimalny kurs kuponu zaliczanego do obrotu to 1.91

Przykład: jeżeli jako 2. depozyt wpłaciłeś do bukmachera 100 PLN i w rezultacie otrzymałeś dodatkowe 50 PLN na konto bonusowe (50% od depozytu), to zanim otrzymasz te środki na koncie depozytowym, najpierw musisz postawić co najmniej 100 PLN (obrót 2x kwotą bonusu wynoszącą 50 PLN) na kuponach z kursem 1.91 z konta bonusowego. Wtedy też będziesz mógł skorzystać z 3. bonusu od wpłaty.

Porównałem wymagany obrót w STS z innymi podobnymi bonusami bukmacherów i jest on całkiem dobry. Bukmacher nie wymaga wrzucania na kupon kilku zdarzeń, co często pojawia się przy takich bonusach. Poza tym minimalny kurs kuponu jest niski.

Do tego momentu wygląda wszystko dobrze. Niestety doczytałem w regulaminie istotną informację, która jest niewątpliwie minusem. Środki, które gracz wpłaca w ramach bonusów od depozytu, też trzeba obrócić. Obrót musi być dokonany 1x na kuponach ze zdarzeniami o kursie minimalnym 1.85. Ważne jest to, że dotyczy to tylko sum, które spowodowały otrzymanie bonusu. Niemniej ta informacja trochę obniża moją ocenę tej promocji.

STS bonus na start za zadania

Ostatnią promocją w STS jest bonus 60 PLN, który możesz otrzymać za wykonywanie zadań po trzech kolejnych depozytach. Nie spotkałem się z taką promocją u innych bukmacherów i przyznam, że przypadła mi do gustu.

Jakie zatem zadania musisz wykonać, żeby dostać 60 PLN w bonusie?

Wpłać pierwszy depozyt i wykonaj zadania:

 1. Postaw kupon w aplikacji mobilnej za stawkę min. 15 zł
 2. Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem prematch z oferty zakładów sportowych; stawka min. 15 zł

Wpłać drugi depozyt i wykonaj zadania:

 1. Postaw kupon live za stawkę min. 15 zł
 2. Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za stawkę min. 15 zł

Wpłać trzeci depozyt i wykonaj zadania:

 1. Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem ze sportów wirtualnych za stawkę min. 15 zł
 2. Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z esportów za stawkę min. 15 zł

W przypadku wszystkich zadań kurs kuponu musi być nie mniejszy niż 1.91.

Jeśli spełnisz wszystkie powyższe zadania otrzymasz wtedy 60 PLN. Nie ma opcji otrzymania części bonusu za wykonanie części zadań. Istnieje opcja wpłacenia trzech depozytów za jednym razem. Wtedy można wykonywać zadania w dowolnej kolejności.

Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków bukmacher STS doda na konto bonusowe gracza bonus 60 zł. Jak obrócić ten bonus?

 • obrót 2 razy
 • kurs min. kuponów 1.91
 • czas na obrót: 90 dni

Nie ma minimalnej kwoty depozytu, która odblokowuje zestawy pytań. Wszystkie zadania należy wykonać w ciągu 30 dni od rejestracji, wtedy otrzymamy bonus.

STS kod promocyjny dla obecnych graczy

Opisałem dla ciebie wyżej wszystkie STS bonusy powitalne na start jakie możesz dostać. Jednak, gdy założyłem konto u tego bukmachera zastanawiało mnie, czy jest STS kod promocyjny dla obecnych graczy. Czyli jakieś dodatkowe hasło czy darmowy voucher STS, za który mógłbym dostać coś ekstra nawet już po założeniu konta. W końcu konkurencja na rynku jest duża i każdy bukmacher chciałby utrzymać u siebie graczy. Kojarzyłem, że takie dodatkowe kody można było dostać np. u bukmachera Fortuna w promocji Bezpiecznik i dostawałem bonus 50 zł. Niestety żaden STS voucher czy STS bonus dla starych graczy nie jest dostępny.

STS rejestracja krok po kroku

Tak jak obiecałem wcześniej, przeprowadzę cię przez proces zakładania konta. Nie jest to skomplikowane i nikt nie powinien mieć z nim problemu. Ale gdyby gdzieś po drodze pojawiły się jakieś wątpliwości to zerknij na poniższą listę i wszystko będzie jasne.

STS rejestracja z kodem promocyjnym
 1. Przejdź na stronę STS przez nasz link lub wpisując w wyszukiwarkę adres: sts.pl.
 2. Znadź pole z napisem “rejestracja” i w nie kliknij. Wyświetli się formularz zakładania konta (jeśli przejdziesz na stronę STS przez link od razu zostaniesz przekierowany do formularza).
 3. Pierwszy krok: wpisz adres e-mail, hasło do konta oraz numer telefonu. W pierwszym kroku możesz też wpisać kod: PREZENTST (ten który daje zakład bez ryzyka). A jeśli kliknąłeś w link z tej strony to kod promocyjny STS jest już wpisany.
 4. Zaznacz oświadczenie o pełnoletniości i znajomości regulaminu. Możesz też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach STS.
 5. W drugim kroku podaj dane osobowe. Wpisz imię i nazwisko, kraj pochodzenia, numer PESEL oraz kod SMS, który otrzymałeś na podany wcześniej numer telefonu. Należy również przekazać informację o tym, skąd pochodzą środki pieniężne, które przeznaczysz na grę.
 6. Zaznacz chęć otrzymania bonusu. Tym samym zgadzasz się na jego warunki.
 7. Na koniec oświadczenia. Potwierdź, że wpisałeś prawdziwe dane oraz, że twoje środki na grę pochodzą z legalnych źródeł.

W przypadku błędnego wypełnienia któregoś z pól, możesz zawsze się cofnąć i uzupełnić je poprawnie. Nie miałem żadnych problemów z rejestracją konta. Gdy ją zakończyłem mogłem od razu zalogować się na swoje konto i grać.

Szybka rejestracja w STS – konto tymczasowe

Proces, który opisałem powyżej to tzw. szybka rejestracja w STS, po której będziesz miał aktywne konto tymczasowe. To znaczy, że możesz wpłacać depozyt, stawiać zakłady i korzystać z bonusów na start STS.

Na dłuższą metę proponuję ci jednak przejście na konto stałe. Pozwoli ono uniknąć ograniczeń i umożliwi wypłacanie pieniędzy. Do tego będzie trzeba zweryfikować swoje dane. Wymagane jest podanie adresu, numeru konta bankowego oraz zdjęcia dokumentu tożsamości. Jest to standardowa procedura. Każdy bukmacher po jakimś czasie będzie wymagał przekształcenia konta w stałe.

STS bukmacher – promocje

STS bonus na start to jednorazowy profit. Dlatego liczyłem na to, że po założeniu konta będę mógł korzystać z co najmniej kilku promocji stałych. Jest to w końcu standard u bukmachera TOTALbet, w Fortunie czy Superbet. Niestety rozczarowałem się. W STS znajdziesz tylko jedną stałą promocję.

Zaproś kumpla

Popularna u bukmacherów promocja, w której za polecenia dostajesz bonusy. Zapraszasz znajomych, oni zakładają konto przez link od ciebie. Jeśli będą oni aktywnie stawiali zakłady, możesz w sumie zgarnąć nawet 340 PLN. Jak to działa?

 • logujesz się na swoje konto STS i wchodzisz w zakładkę “zaproś kumpla”;
 • wpłać depozyt w wysokości 25 PLN i obróć nim po kursie 1.85;
 • po spełnieniu warunku STS aktywuje Twój link polecający, który możesz wysłać 6 znajomym;
 • otrzymasz 50 PLN za każdego znajomego, który wpłaci min. 50 PLN i dokona obrotu na kwotę 500 PLN po kursie minimalnym 1.85. Twój znajomy również dostanie dodatkowe 50 PLN;
 • Dodatkowo za trzeciego i szóstego kolegę otrzymasz jeszcze po 20 PLN. Łącznie możesz zyskać aż 340 PLN za samo polecanie STS-u kumplom.

Wszystko fajnie, tylko później musisz obrócić tymi bonusami. W celu uwolnienia środków musisz obrócić nimi 3 razy. Do obrotu zaliczają się tylko wygrane kupony z kursem minimalnym 1.91. To raczej średnio zachęcająca opcja.

Jak wypłacić bonus STS?

Elementem ściśle związanym z bonusami bukmacherskimi są metody płatności. W końcu trzeba wpłacić jakieś środki, aby otrzymać bonus, a potem skorzystać z jakiejś metody, aby wypłacić bonus STS.

Aby dokonać wpłaty w STS możesz wybierać spośród całego szeregu dostępnych metod:

platnosci sts
 • BLIK,
 • PayU,
 • Neopay,
 • Przelewy24,
 • karty Visa i MasterCard,
 • Apple Pay,
 • PayPal,
 • Paysafecard,
 • Skrill,
 • Neteller,
 • wpłata w lokalu.

Przyznam, że to imponujący wybór. Największy spośród wszystkich bukmacherów. Warto dodać, że każda z tych metod działa natychmiastowo i nie jest objęta żadną prowizją. Minimalna wpłata to 1 zł, za wyjątkiem PayPal – 20 zł, Skrill – 50 zł i Neteller – 50 zł.

A jak z kolei wypłacić bonus STS? Gdy już spełnisz warunki obrotu bonusu (które opisałem już wyżej w artykule), możesz wypłacić swoje wygrane i bonusy. STS wyszedł naprzeciw wymaganiom klientów i stworzył własny system wypłat – STSPay. Dzięki niemu możliwe jest dokonanie ekspresowej wypłaty do 15 banków. Po zleceniu wypłaty środki znajdą się na koncie w około 15 minut.

STS Kod Promocyjny – FAQ

Kod promocyjny STS to PREZENTST. Powiększa on STS bonus powitalny o zakład bez ryzyka. Łączna kwota bonusu wyniesie wtedy 1660 PLN PLN.

Bonus powitalny w STS składa się z bonusu od depozytu w wysokości do 1500 PLN oraz bonusu 60 PLN za wykonanie zadań. Z kodem promocyjnym PREZENTST można otrzymać jeszcze dodatkowy zakład bez ryzyka w kwocie 100 PLN.

Miejsce na STS kod promocyjny znajduje się na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego (do formularza przejdź przez nasz link). Wpisz tam kod PREZENTST a dostaniesz zakład bez ryzyka.

Jeśli chcesz dostać wyższy bonus powitalny, wykorzystaj kod promocyjny PREZENTST podczas rejestracji. Otrzymasz dzięki temu więcej niż w standardowym bonusie dodatkowy zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN.

Do uwolnienia kwoty bonusowej trzeba będzie obrócić nią 2 razy. Pamiętaj, że kupon musi mieć kurs całkowity co najmniej 1.91.

Kod promocyjny STS zapewnia dodatkowy zakład bez ryzyka 100 zł. W razie przegrania pierwszego kuponu otrzymujesz zwrot stawki do 100 zł, którego nie trzeba obracać.

Żeby zagrać zakład bez ryzyka w STS, musisz podczas rejestracji wpisać kod promocyjny. Wtedy pierwszy postawiony przez Ciebie zakład będzie ubezpieczony i razie przegranej możesz liczyć na cashback do 100 PLN.

Aby otrzymać voucher STS w postaci bonusów powitalnych do 1660 zł należy założyć konto w STS przez nasz link. Wtedy zostanie uwzględniony kod promocyjny, który zapewni voucher na bonusy.

icon arrow up