STS tło

STS Kod Promocyjny i Bonus Powitalny [MARZEC 2023]

Bonus 1660 PLN na start
 • 1500 PLN bonus od depozytu
 • 0 PLN100 PLN zakład bez ryzyka
 • 60 PLN bonus za zadania
Odbierz 1660 PLN
kod promocyjny
PREZENTST

Jaki jest STS kod promocyjny 2023?

STS kod promocyjny to PREZENTST. Jeśli zarejestrujesz konto u tego bukmachera z naszym kodem możesz liczyć na kilka atrakcyjnych bonusów na start oraz dodatkowy zakład bez ryzyka. Po rejestracji otrzymasz:

Kod promocyjny STS PREZENTST
Zakład bez ryzyka 100 PLN
Bonusy od depozytów 1500 PLN
Bonus za zadania 60 PLN
STS bonus standardowy 1660 PLN
STS bonus z kodem 1660 PLN

W sumie nowy gracz wykorzystując w STS kod promocyjny może otrzymać aż 1660 PLN na start. Poza wymienionymi wyżej bonusami po rejestracji konta otrzymasz również dostęp do szeregu atrakcyjnych promocji tymczasowych i stałych STS.

Dowiedz się jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać ze wszystkich bonusów powitalnych i jak szybko założyć konto z kodem promocyjnym STS.

STS bonus powitalny

STS przygotował dla nowych graczy bonus powitalny, a z naszym kodem promocyjnym stanie się on jeszcze wyższy. Pakiet składa się z promocyjnego zakładu bez ryzyka, bonusów od depozytów i bonusu za zadania. Kod promocyjny STS o treści PREZENTST pozwala na odebranie dodatkowego zakładu bez ryzyka o wysokości 100 PLN, więc każdy typer powinien być zainteresowany taką ofertą.

 • 1500 PLNbonus od depozytu
 • 0 PLN 100 PLNzakład bez ryzyka
 • 60 PLNbonus za zadania
KOD PREZENTST
Kopiuj kod
Odbierz 1660 PLN

STS bonus od depozytu

Nowy gracz może otrzymać w STS bonus od depozytu od pierwszych trzech wpłat. Bonus ten polega na tym, że bukmacher dopisuje na konto bonusowe gracza dodatkowe środki, którymi może obstawiać zakłady.

Wielkość bonusowych środków uzależniona jest od tego, jak duży był wpłacony przez gracza depozyt, ale jednocześnie nie będzie większa od ustalonego przez bukmachera maksimum. Wysokość bonusu od depozytu różni się w zależności od tego, który z kolei depozyt wpłaca gracz:

 • 1 depozyt – 100% depozytu wpłacone przez gracza, ale nie więcej niż 300 PLN
 • 2 depozyt – 50% depozytu, ale nie więcej niż 500 PLN
 • 3 depozyt – 50% depozytu, ale nie więcej niż 700 PLN

Zatem łącznie w STS bonus od depozytu może graczowi przynieść aż 1500 PLN dodatkowych środków do gry! Żeby uzyskać tę kwotę, podczas pierwszego depozytu należy wpłacić 300 PLN, podczas drugiego 1000 PLN, a podczas trzeciego 1400 PLN. Wpłacanie kwot większych niż te nie zaowocuje większym bonusem. Przykładowo, wpłacając na pierwszy depozyt w wysokości 500 PLN, gracz nadal otrzyma maksymalna kwotę bonusu, czyli 300 PLN.

Bonus od depozytu w STS – warunki otrzymania

Dostępny w STS bonus od depozytu posiada kilka warunków, o których trzeba koniecznie pamiętać. Po pierwsze, istnieje ograniczenie czasowe. Na skorzystanie z tej oferty powitalnej gracz ma 30 dni od rejestracji – w tym czasie musi dokonać pierwszej wpłaty. W innym przypadku nie będzie mógł skorzystać z bonusu. Drugie ograniczenie czasowe to 90 dni. Tyle czasu gracz ma na odbiór bonusu po dokonaniu 2. i 3. wpłaty depozytowej (przy czym dla każdej z nich czas ten liczony jest osobno).

Po drugie, o ile pierwszy bonus od depozytu jest automatycznie przypisywany na konto gracza, tak drugi i trzeci trzeba odblokować. Żeby to zrobić, najpierw należy obrócić wcześniej uzyskany bonus. Zanim gracz będzie mógł odebrać bonus od 2. depozytu, najpierw będzie musiał obrócić całą kwotę bonusu, który otrzymał od bukmachera przy wpłacie pierwszego depozytu. Zanim będzie mógł skorzystać z bonusu od 3. depozytu, najpierw będzie musiał obrócić kwotę od 2. depozytu.

Jeżeli gracz wpłaci 3. depozyt przed odbiorem bonusu z 2. depozytu, to po spełnieniu warunków obrotu będzie mógł wybrać, który z nich chce odebrać najpierw (ma to znaczenie ze względu na to, że posiadają różną kwotę maksymalną bonusu). Należy jeszcze pamiętać o kliknięciu w przycisk „Odbierz bonus”!

Obracanie bonusu od depozytu w STS

Jak obrócić bonus od depozytu w STS? W przypadku każdego z trzech bonusów od depozytu warunek to obrót kwotą bonusu 2x na kuponach z kursem minimalnym 1.91. Przykład: jeżeli jako 2. depozyt gracz wpłacił do bukmachera 100 PLN i w rezultacie otrzymał dodatkowe 50 PLN na konto bonusowe (50% od depozytu), to zanim otrzyma te środki na koncie depozytowym, najpierw musi postawić co najmniej 100 PLN (obrót 2x kwotą bonusu wynoszącą 50 PLN) na kuponach z kursem 1.91 z konta bonusowego.

To dużo informacji, dlatego prześledźmy przykładową ścieżkę tego, jak skorzystać z bonusu bez depozytu w STS. W naszym przykładzie gracz będzie chciał otrzymać maksymalne kwoty bonusu, ale jednocześnie nie wpłacać większych depozytów, niż jest to do tego konieczne:

 • gracz w ciągu 30 dni od rejestracji wpłaca 1. depozyt w wysokości 300 PLN i otrzymuje bonus 100%, czyli 300 PLN
 • obraca 300 PLN na kuponach z kursem co najmniej 1.91, żeby wypłacić środki na konto depozytowe i spełnić warunek do otrzymania drugiego bonusu
 • wpłaca 2. depozyt w wysokości 1000 PLN i w ciągu 90 dni naciska przycisk „Odbierz bonus!”, w wyniku czego otrzymuje dodatkowe środki w wysokości 500 PLN (50% od wpłaconego 1000 PLN)
 • obraca 1000 PLN na kuponach z kursem co najmniej 1.91, żeby wypłacić środki na konto depozytowe i spełnić warunek do otrzymania trzeciego bonusu
 • wpłaca 3. depozyt w wysokości 1400 PLN i w ciągu 90 dni naciska przycisk „Odbierz bonus!”, w wyniku czego otrzymuje dodatkowe środki w wysokości 700 PLN (50% od wpłaconego 1400 PLN)
 • obraca 1400 PLN na kuponach z kursem co najmniej 1.91, żeby wypłacić bonus na konto depozytowe

Jeszcze jedna ważna sprawa. Środki, które gracz wpłaca w ramach bonusu od depozytu, nie mogą być bezwarunkowo wypłacone. One także muszą być wcześniej obrócone! Obrót musi być dokonany 1x na kuponach ze zdarzeniami o kursie minimalnym 1.85. Ważne jest to, że dotyczy to tylko sum, które spowodowały otrzymanie bonusu. Przykłady:

 • gracz wpłacił 1. depozyt w wysokości 250 PLN. Żeby móc wypłacić te środki, musi obrócić tę sumę na kuponach z kursem min. 1.85.
 • gracz wpłacił 1. depozyt w wysokości 400 PLN. Maksymalny bonus od 1. depozytu to 300 PLN, więc nie musi obracać całej tej sumy – musi obrócić tylko 300 PLN
 • gracz wpłacił 2. depozyt w wysokości 500 PLN i otrzymał bonus 250 PLN. W przypadku 2. i 3. depozytu obrócić należy dwukrotność otrzymanego bonusu, zatem gracz przed wypłatą musi obrócić 500 PLN.
 • gracz wpłacił 2. depozyt w wysokości 200 PLN i otrzymał bonus 100 PLN. Musi obrócić dwukrotność bonusu, zatem 200 PLN.
 • gracz wpłacił 2. depozyt w wysokości 1200 PLN i otrzymał bonus 500 PLN (maksymalny). Musi obrócić dwukrotność bonusu, zatem 1000 PLN.
 • wpłaty na 3. depozyt w działają tak samo, jak w przypadku 2. depozytu, ale tutaj maksymalna kwota bonusu wynosi 700 PLN (więc gracz nigdy nie będzie musiał obrócić większej kwoty depozytowej niż 1400 PLN).

Jeszcze raz zaznaczamy, żeby nie było żadnych wątpliwości, że wyżej opisane warunki wypłat kwot z konta depozytowego nie dotyczą wszystkich wpłat do bukmachera STS, a jedynie tych kwot, które są objęte bonusami od depozytu (czyli pierwszych trzech wpłat).

Zakład bez ryzyka w STS z kodem promocyjnym

W standardowej ofercie powitalnej bukmachera STS nie znajduje się bonus w postaci zakładu bez ryzyka. Ale z nami go dostaniesz! W STS kod promocyjny, który znajdziesz na naszej stronie pozwala odebrać promocyjny zakład bez ryzyka w wysokości do 100 PLN!

Można go otrzymać spełniając dwa warunki. Pierwszym z nich jest wpisanie podczas rejestracji naszego kodu promocyjnego STS o treści PREZENTST. Drugim jest wpłata depozytu o wysokości min. 50 PLN.

Zakład bez ryzyka w STS chroni każdy pierwszy kupon, niezależnie od tego, czy został postawiony za środki z konta depozytowego, czy bonusowego. Jeżeli kupon był postawiony za środki depozytowe, to kwotą cashbacku nie trzeba obracać. Jeżeli jednak zakład obstawiony był ze środków bonusowych, to i cashback ląduje na koncie bonusowym i podlega normalnym warunkom przeniesienia na konto depozytowe, czyli obrót 2x kursami min. 1.91.

Maksymalna kwota promocyjnego cashbacku STS wynosi 100 PLN. Należy jednak pamiętać, że obliczając wysokość wartość ubezpieczonego kuponu, bukmacher odlicza podatek od zakładów 12%. Jeżeli zatem gracz otrzyma cashback za zakład obstawiony za 100 PLN, to wyniesie on 88 PLN. Żeby odebrać cashback o maksymalnej wartości, trzeba postawić zakład za minimum 114 PLN.

STS bonus za zadania

Ostatnią promocją w STS jest bonus 60 PLN, który można otrzymać za wykonywanie zadań po trzech kolejnych depozytach. Musimy przyznać, że jest to pewna nowość wśród bukmacherów. Podobną promocję ma tylko bukmacher TOTALbet. Skupmy się jednak na bonusie STS. Jakie są jego warunki?

Wpłać pierwszy depozyt i wykonaj zadania:

 1. Postaw kupon w aplikacji mobilnej za stawkę min. 15 zł
 2. Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem prematch z oferty zakładów sportowych; stawka min. 15 zł

Wpłać drugi depozyt i wykonaj zadania:

 1. Postaw kupon live za stawkę min. 15 zł
 2. Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za stawkę min. 15 zł

Wpłać trzeci depozyt i wykonaj zadania:

 1. Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem ze sportów wirtualnych za stawkę min. 15 zł
 2. Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z esportów za stawkę min. 15 zł

W przypadku wszystkich zadań kurs kuponu musi być nie mniejszy niż 1.91.

Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków bukmacher STS doda na konto bonusowe gracza bonus 60 zł. Przyznane środki należy obrócić 2 razy na kuponach z kursem min. 1.91. Należy to zrobić w ciągu 90 dni od przyznania.

Nie ma opcji otrzymania części bonusu za wykonanie części zadań. Należy spełnić wszystkie 6 zadań, by otrzymać bonus. Istnieje opcja wpłacenia trzech depozytów za jednym razem. Wtedy można wykonywać zadania w dowolnej kolejności. Nie ma minimalnej kwoty depozytu, która odblokowuje zestawy pytań. Wszystkie zadania należy wykonać w ciągu 30 dni od rejestracji, wtedy otrzymamy bonus.

STS kod promocyjny

Rejestracja STS

Rejestracja w STS jest bardzo prosta i nowym graczom zajmie dosłownie chwilę. Wchodząc w formularz rejestracyjny podajemy początkowo tylko swoje podstawowe dane. Do utworzenia swojego konta STS będziemy musieli:

 1. Przejść na stronę STS przez nasz link lub wpisując w wyszukiwarkę adres: sts.pl.
 2. Znaleźć pole z napisem “rejestracja” i w nie kliknąć. Wyświetli nam się formularz zakładania konta (jeśli przejdziesz na stronę STS przez nasz link od razu zostaniesz przekierowany do formularza).
 3. Pierwszy krok wymaga od nas podania danych konta. Wpisujemy adres e-mail, hasło do konta oraz numer telefonu.
 4. Wpisujemy kod promocyjny PREZENTST. Umożliwi on nam odebranie powiększonej kwoty bonusu powitalnego.
 5. Zaznaczamy oświadczenie o pełnoletniości i znajomości regulaminu. Jeśli chcemy możemy też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach STS.
 6. W drugim kroku podajemy bardziej szczegółowe dane. Musimy wpisać imię i nazwisko, kraj pochodzenia, numer PESEL oraz kod SMS, który otrzymamy na podany wcześniej numer telefonu. Należy również przekazać informację o tym, skąd pochodzą środki pieniężne, które przeznaczysz na grę.
 7. Zaznaczamy chęć otrzymania bonusu. Jednocześnie zgadzamy się na zaakceptowanie jego warunków.
 8. Na koniec oświadczamy o prawdziwości podanych danych. Także o tym, że środki na grę pochodzą z legalnych źródeł.

W przypadku błędnego wypełnienia któregoś z pól, możemy zawsze się cofnąć i uzupełnić je poprawnie. Cały proces przebiega bardzo szybko, a gracz nie powinien mieć problemu z żadnym etapem rejestracji. SMS z kodem przychodzi od razu, więc błyskawicznie jesteśmy w stanie założyć konto w STS.

STS rejestracja z kodem promocyjnym

Szybka rejestracja w STS – konto tymczasowe

Proces opisany powyżej to tzw. szybka rejestracja w STS. Konto, które utworzymy tym sposobem, będzie kontem tymczasowym. To znaczy, że gracz ma dostęp do korzystania z oferty zakładów oraz bonusów, ale nie może np. wypłacić wygranych pieniędzy. Szybka rejestracja pomaga w błyskawicznym założeniu konta, jeśli chcemy w krótkim czasie zawrzeć zakład. Po szybkiej rejestracji otrzymasz też wszystkie bonusy powitalne.

Na dłuższą metę proponujemy jednak przejście na konto stałe. Pozwoli ono uniknąć ograniczeń i umożliwi wypłacanie pieniędzy. Do tego będzie trzeba zweryfikować swoje dane. STS wymaga podania adresu, numeru konta bankowego oraz zdjęcia dokumentu tożsamości. Tyle wystarczy, żeby móc cieszyć się wszystkimi udogodnieniami, jakie oferuje STS.

Bukmacher STS – promocje

Promocje bukmacherskie w STS w odróżnieniu od bonusów powitalnych to oferty nie tylko dla nowych, ale przede wszystkim dla stałych graczy. Niektóre z nich są regularne i można z nich korzystać przez cały czas, zaś część ma charakter czasowy. Poniżej opis stałych promocji.

Zaproś kumpla

Zgarnij bonus za zaproszenie swoich znajomych do gry! Jeśli będą oni aktywnie stawiali zakłady, możesz w sumie zgarnąć nawet 340 PLN. Jak to działa?

 • logujesz się na swoje konto STS i wchodzisz w zakładkę “zaproś kumpla”;
 • wpłać depozyt w wysokości 25 PLN i obróć nim po kursie 1.85;
 • po spełnieniu warunku STS aktywuje Twój link polecający, który możesz wysłać 6 znajomym;
 • otrzymasz 50 PLN za każdego znajomego, który wpłaci min. 50 PLN i dokona obrotu na kwotę 500 PLN po kursie minimalnym 1.85. Twój znajomy również dostanie dodatkowe 50 PLN;
 • Dodatkowo za trzeciego i szóstego kolegę otrzymasz jeszcze po 20 PLN. Łącznie możesz zyskać aż 340 PLN za samo polecanie STS-u kumplom.
Metody płatności w STS

Wszystko fajnie, tylko jak później wypłacić otrzymaną kasę? W celu uwolnienia otrzymanego bonusu, należy nim obrócić 3 razy. Do obrotu zaliczają się tylko wygrane kupony z kursem minimalnym 1.91. Zapraszaj znajomych, zachęć ich do regularnej gry i odbierajcie razem dodatkowe bonusy w STS.

STS Kod Promocyjny – FAQ

Kod promocyjny STS to PREZENTST. Pozwoli on na powiększenie kwoty bonusu powitalnego i skorzystanie z zakładu bez ryzyka. Łączna kwota bonusu wyniesie wtedy 1660 PLN PLN.

Bonus powitalny w STS składa się z bonusu od depozytu w wysokości do 1500 PLN oraz bonusu 60 PLN za wykonanie zadań. Z kodem promocyjnym PREZENTST można otrzymać jeszcze dodatkowy zakład bez ryzyka w kwocie 100 PLN.

Tak. Dzięki tej opcji założysz swoje konto w mniej niż 2 minuty. Pamiętaj jednak, że będzie to konto tymczasowe. Żeby wypłacać pieniądze z wygranych, będziesz potrzebować weryfikacji konta.

Jeśli chcesz dostać wyższy bonus powitalny, wykorzystaj kod promocyjny PREZENTST podczas rejestracji. Otrzymasz dzięki temu więcej niż w standardowym bonusie dodatkowy zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN.

Do uwolnienia kwoty bonusowej trzeba będzie obrócić nią 2 razy. Pamiętaj, że kupon musi mieć kurs całkowity co najmniej 1.91.

Tak. Wystarczy konto tymczasowe, aby móc skorzystać z bonusu na start.

Żeby zagrać zakład bez ryzyka w STS, musisz podczas rejestracji wpisać kod promocyjny. Wtedy pierwszy postawiony przez Ciebie zakład będzie ubezpieczony i razie przegranej możesz liczyć na cashback do 100 PLN.

Maksymalny zwrot to 100 PLN, jednak musisz mieć na uwadze podatek od zakładów. Jeśli zagrasz za taką kwotę, STS cashback wyniesie 88 PLN. Musisz więc zagrać dokładnie za 114 PLN. Wtedy wykorzystasz zakład bez ryzyka w maksymalnym stopniu.

icon arrow up