STS Kod Promocyjny: Najwyższy bonus 660 + 250 zł

Bonus 760 PLN na start
 • 0100 PLN zakład bez ryzyka
 • 600 PLN bonus od depozytu
 • 60 PLN bonus za zadania
Odbierz 760 PLN
kod promocyjny

Co gwarantuje STS kod promocyjny 2024?

STS kod promocyjny to PREZENTST. Użyj kodu, aby zgarnąć ekstra zakład bez ryzyka do 100 zł w gotówce. Otrzymasz też bonusy od wpłaty do 600 zł i 60 zł za zadania. Cały pakiet powitalny STS to 760 zł. Kod aktywuje się po przejściu do rejestracji przez dowolny przycisk w tym artykule.

250 PLN na 1. kolejkę Ekstraklasy (19-22.07)

Zamiast zakładu bez ryzyka możesz skorzystaj z innej promocji powitalnej STS, która obowiązuje w dniach 18-22 lipca. Po rejestracji konta z kodem PREZENTBOOST możesz wytypować zwycięzcę dowolnego meczu 1. kolejki Ekstraklasy i w przypadku wygranej zgarnąć 250 zł bonusu. Aby skorzystać z akcji załóż konto przez przycisk: "Odbierz promocję STS".

Promocja trwa do: 22 lipca 2024 19:00
250 PLN za wytypowanie zwycięzcy dowolnego meczu 1. kolejki Ekstraklasy

Przed nami 1. kolejka Ekstraklasy w sezonie 2024/25. Z tej okazji jako nowy gracz STS po rejestracji z kodem PREZENTBOOST możesz zgarnąć bonus 250 zł za wytypowanie zwycięzcy dowolnego meczu rozgrywanego w dniach 19-22 lipca.

Oto co należy zrobić krok po kroku:
 1. Zarejestruj się w STS klikając odbierz promocję STS i zaznacz zgody marketingowe
 2. Wpłać min. 50 PLN
 3. Postaw kupon SOLO lub AKO za min. 2 PLN i obstaw zwycięzcę meczu dowolnego meczu 1. kolejki Ekstraklasy (mecze rozgrywane w dniach 19-22.07)
 4. W przypadku wygranej otrzymasz bonus 250 PLN (równowartość kursu 125.00 dla stawki 2 zł).
 5. Bonus zostanie przyznany w ciągu 3 dni.
 6. Bonus za wygrany kupon należy obrócić dwukrotnie na kuponach z kursem 1.91
Odbierz promocję STS
Jak odebrać? Sprawdź kroki

Jeśli wybierzesz bonus na Ekstraklasę to otrzymasz również standardowe bonusy STS, czyli bonusy od wpłat do 600 zł i bonus za zadania 60 zł. Wtedy cały pakiet powitalny wyniesie 660 + 250 zł.

W poniższej tabeli prezentuję wszystkie bonusy dostępne z kodem promocyjnym STS:

Kod promocyjny STS PREZENTST
Zakład bez ryzyka 0 100 PLN
lub bonus na Ekstraklasę 0 250 PLN
Bonusy od depozytów 600 PLN
Bonus za zadania 60 PLN
STS bonus standardowy 660 PLN
STS bonus z kodem 760 PLN lub 660 + 250 PLN

Choć kwota pakietu na start STS może wydawać się niezbyt wysoka to zdecydowanie nadrabia ona dobrymi warunkami. Nie trzeba spełniać skomplikowanych działań, aby otrzymać każdy bonus STS.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Kod promocyjny STS o treści PREZENTST należy wpisać podczas rejestracji w polu "kod promocyjny" w formularzu bukmachera. Zagwarantuje ci to odebranie maksymalnego bonusu STS do 760 zł.

Wskazówka: Jeśli przejdziesz do rejestracji STS przez nasz link to kod zostanie automatycznie uzupełniony. I takie działanie ci polecam. Wtedy będziesz miał pewność, że otrzymasz pełen pakiet.

STS bonus powitalny 2024

Nowi gracze STS mogą skorzystać z trzech różnych promocji powitalnych. Według mnie to dobre rozwiązanie, ponieważ daje graczowi różne sposoby na przetestowanie oferty zakładów. U największego bukmachera w Polsce nie trzeba ograniczać się tylko do zakładu bez ryzyka lub bonusu od depozytu. Warto jednak pamiętać, że kompletna oferta promocyjna dostępna jest tylko z wykorzystaniem kodu promocyjnego.

Czy warto wpisać STS kod promocyjny? Moim zdaniem zdecydowanie tak. Oto dlaczego:

 • dostajesz dodatkowy bonus, którego nie ma w standardowej ofercie (zakład bez ryzyka lub bonus na wydarzenie)
 • bonus za kod promocyjny STS jest atrakcyjny, bo umożliwia otrzymanie zwrotu stawki pierwszego przegranego zakładu bez konieczności obrotu (jeśli typujesz za własne środki)
 • dostajesz zwrot za pierwszy kupon, bez względu na to czy postawiłeś go za swoje środki czy bonusowe

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis jak skorzystać z każdego bonusu powitalnego STS.

STS kod promocyjny - zakład bez ryzyka 100 PLN

Najpierw sprawdziłem opłacalność zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Na pierwszy rzut oka kwota ta nie wydaje się zbyt duża. Pod tym kątem bogatsza jest promocja w Fortunie, gdzie dostępny jest potrójny zakład bez ryzyka łącznie do 300 zł. Dużo więcej daje na start również Superbet, bo jest to aż 3500 zł. Szybko jednak doceniłem bonus w STS.

Po pierwsze bardzo prosto prezentują się warunki jego otrzymania. Wystarczy pamiętać tylko o trzech rzeczach:

 • rejestracja przez nasz link z kodem promocyjnym PREZENTST,
 • zaznaczenie zgody marketingowej,
 • wpłata pierwszego depozytu minimum 50 zł.

Chcąc sprawdzić możliwości bukmachera i tak wielu graczy decyduje się depozyt rzędu 50 zł lub więcej. Choć np. we wspomnianej Fortunie nie ma określonego minimalnego depozytu.

Bonus uzyskać można w sytuacji, gdy pierwszy zagrany kupon okaże się przegrany. Zwracane jest 100% do 100 zł, bez odliczania podatku obrotowego. Jeśli chcesz więc zapewnić sobie szansę na uzyskanie największego bonusu, to możesz zagrać za dokładnie 100 zł.

Jakie warunki musi spełnić pierwszy kupon, by był objęty zakładem bez ryzyka STS?

 • SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej lub live,
 • dowolna stawka kuponu,
 • kupon zagrany za środki własne lub bonusowe,
 • można wykorzystać zdarzenia z oferty sportowej, sporty wirtualne, gry karciane.

Poniżej przykład kuponu, który kwalifikuje się do promocji zakład bez ryzyka w STS. Zdecydowałem się na stawkę 100 zł, gdyż wtedy można zgarnąć najwyższy bonus w razie przegranej.

przykład kupony bez ryzyka STS

Bukmacher STS daje więc sporą dowolność. Zdarza się, że inni bukmacherzy ograniczają się tylko do sportów lub wymagają określonej liczny zdarzeń na kuponie. W STS z zakładu bez ryzyka mogą skorzystać również fani sportów wirtualnych czy też karcianek. Jest to jedyny bukmacher, który kwalifikuje do promocji bez ryzyka wszelkie rodzaje zakładów.

Dodatkowo zakład bez ryzyka możesz zagrać wykorzystując środki bonusowe. Jest to wyjątkowe podejście bukmachera w tej kwestii i moim zdaniem to wielki plus tego bonusu. Jednak w przypadku zagrania kuponu za bonus, ewentualny zakład bez ryzyka będziesz musiał obrócić.

Osobiście zachęcam do gry za środki własne, ponieważ w przypadku niepowodzenia i otrzymania zwrotu można go od razu wypłacić. Oznacza to, że zakład bez ryzyka zagrany za depozyt nie jest obwarowany obrotem. A jaki obrót jest wymagany, gdy zagrasz za bonus?

 • 2-krotny obrót na kuponach z kursem minimalnym 1.91

Zatem pomimo stosunkowo niskiej kwoty zakład bez ryzyka w STS to jeden z najlepszych bonusów tego typu na rynku. Na moją ocenę wpływają bardzo proste warunki korzystania z niego.

STS bonus powitalny od depozytów do 600 PLN

Bonus powitalny STS to także możliwość uzyskania środków po trzech pierwszych depozytach. Wielkość bonusu zależy od Twojej wpłaty, ale też od samych warunków bukmachera:

Bonus od depozytów w STS

1. depozyt100% do 100 zł
2. depozyt50% do 200 zł
3. depozyt50% do 300 zł

Zatem łącznie da się uzyskać dodatkowe 600 zł. Jest to jedna z niższych kwot, które oferują bukmacherzy w ramach bonusu od depozytu. Więcej da się uzyskać np. w forBET czy LVBET. Spodobało mi się jednak to, że bonus jest rozdzielony na 3 pierwsze wpłaty. Dzięki temu przez dłuższy czas można zasilać konto bonusowe środkami na grę.

Aby skorzystać z bonusów od wpłat musisz zapisać się do akcji zaznaczając w formularzu odpowiednie pole. Na skorzystanie z bonusów masz 30 dni.

Jak odebrać STS bonusy od depozytu?

Aby najprościej wytłumaczyć działanie bonusów od depozytu przedstawię jak ten proces wygląda krok po kroku:

 • Krok 1 - wpłata pierwszego depozytu

Po rejestracji konta wpłacasz pierwszy depozyt w dowolnej wysokości (w ciągu 30 dni od rejestracji). Automatycznie otrzymujesz w formie bonusu 100 % wysokości stawki, jednak nie więcej niż 100 zł. Masz 7 dni na aktywację tej promocji w sekcji "moje bonusy".

bonus od pierwszego depozytu sts

Wymagany jest dwukrotny obrót bonusem na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91. Oznacza to, że jeśli dostałeś maksymalny bonus to musisz przeznaczyć na zakłady 200 zł.

 • Krok 2 - wpłata drugiego depozytu

Po obrocie pierwszym bonusem możesz wpłacić drugi depozyt (wpłatę możesz zrobić wcześniej, ale bonus zostanie przyznany dopiero po obrocie pierwszym bonusem). STS przyzna ci bonus w wysokości 50 % depozytu do 200 zł. Możesz go aktywować w ciągu 7 dni w zakładce "moje bonusy".

bonus od drugiego depozytu sts

Podobnie jak pierwszy bonus, także i ten wymaga dwukrotnego obrotu na kuponach z kursem min. 1.91. W przypadku maksymalnego bonusu 200 zł musisz zatem postawić na zakłady 400 zł.

 • Krok 3 - wpłata trzeciego depozytu

Gdy obrócisz drugim bonusem możesz przejść do trzeciego. Dokonaj trzeciego depozytu w dowolnej kwocie. Otrzymasz bonus 50 % wpłaty do 300 zł, który musisz aktywować w zakładce "moje bonusy" w ciągu 7 dni od przyznania.

bonus za trzeci depozyt sts

Ten bonus również wymaga dwukrotnego obrotu po kursie 1.91, co oznacza, że jeśli dostałeś maksymalne 300 zł bonusu musisz postawić zakłady za 600 zł.

Jeszcze kilka istotnych informacji dotyczących bonusów od depozytu:

 • możesz wpłacić trzy depozyty w jednym czasie, wówczas najpierw należy wykorzystać i obrócić bonus od 1. wpłaty, a następnie możesz wybrać czy chcesz w pierwszej kolejności skorzystać z bonusu od 2. czy od 3. wpłaty
 • każdy wpłacony przez Ciebie depozyt wymaga jednokrotnego obrotu po kursie min. 1.85
 • w jednym czasie możesz posiadać aktywny tylko jeden bonus
 • bonus od 2. i 3. depozytu czekają na aktywację 30 dni
 • do obrotu bonusem nie są zaliczane: zakłady Hit Dnia i Betgames, MaxiKombi i zagrane z opcją Bezpieczny Zakład

Pamiętaj! Bonus po depozytach należy samodzielnie aktywować na swoim koncie.

Jak obrócić bonusem od depozytu STS?

Jak wspomniałem, aby środki z konta bonusowego mogły trafić na główne należy nimi obrócić. Warunki obrotu są następujące:

bonusy sts konto
 • 2-krotny obrót bonusem,
 • minimalny kurs kuponu to 1.91,
 • do obrotu liczą się wygrane i przegrane kupony
 • czas na obrót nie jest określony, ale przerwa między obrotami nie może przekroczyć 30 dni.

STS informuje także o pewnych wyjątkach. Opłaca się z nimi zapoznać, ponieważ składają się na nie popularne elementy oferty jak np. Hit Dnia. Do obrotu bonusem od depozytu nie zaliczają się:

 • kupony MaxiKombi,
 • kupony z zakładami z oferty Hit Dnia,
 • zakłady bezpieczne STS,
 • kupony z zakładami Betgames,
 • kupony wypłacone przez cashout.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o obrocie bonusami bukmacherskimi to zachęcamy cię do przeczytania naszego artykułu.

Betgames, czyli gry karciane można zatem dodać do kuponu zagranego w ramach zakładu bez ryzyka, ale jednocześnie nie są one zaliczane do obrotu bonusem od depozytu.

Przykład: jeśli wpłaciłeś 2. depozyt w kwocie 200 zł otrzymasz dodatkowe 50%, czyli 100 zł, które trafi na konto bonusowe. Żeby je przetransferować na konto główne, musisz zagrać łącznie za 200 zł z kursem min. 1.91.

Pamiętaj również, że obrotu wymagają również wpłacone w ramach bonusów depozyty. Na szczęście wystarczy obrócić nimi jeden raz na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.85.

Porównałem wymagany obrót w STS z innymi podobnymi bonusami bukmacherów i moim zdaniem jest on całkiem atrakcyjny. Bukmacher nie wymaga wrzucania na kupon kilku zdarzeń, co często pojawia się przy takich bonusach. Poza tym minimalny kurs kuponu jest niski.

STS bonus na start za zadania 60 PLN

Ostatnim elementem promocji powitalnej STS z kodem promocyjnym jest bonus 60 zł. Środki te da się uzyskać po wykonaniu kilku zadań. Trudno porównać ten bonus do konkurencji, ponieważ STS jako jedyny oferuje tego typu warunki.

Gracz wykonuje zadania po każdym z pierwszych trzech depozytów. Po wykonaniu kolejnej pary zadań uwalniany jest bonus.

 • za wykonanie 1 i 2 zadania - bonus 10 zł
 • za wykonanie 3 i 4 zadania - bonus 20 zł
 • za wykonanie 5 i 6 zadania - bonus 30 zł
zadania w STS bonus na start

Jakie zadania przygotował STS w ramach tej promocji?


Zadanie
Kiedy?
Postaw kupon w aplikacji mobilnej za stawkę min. 15 złPo 1. depozycie
Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem prematch z oferty zakładów sportowych. Stawka min. 15 złPo 1. depozycie
Postaw kupon live za stawkę min. 15 złPo 2. depozycie
Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za stawkę min. 15 złPo 2. depozycie
Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem ze sportów wirtualnych za stawkę min. 15 złPo 3. depozycie
Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z e-sportu za stawkę min. 15 złPo 3. depozycie

Dla zadań minimalny kurs kuponu to 1.91. Zadania stają się aktywne po dokonaniu kolejnych depozytów, tak jak wskazałem powyżej. Wszystkie z nich należy wykonać w ciągu 30 dni od rejestracji.

Bonusy wypłacane są w transzach po realizacji dwóch zadań. Jeśli gracz wpłaci trzy depozyty to wszystkie zadania są odblokowane i może je wykonywać w dowolnej kolejności.

Każdy bonus jest opisany na osobnej planszy, obok bonusu od depozytu.

bonus za zadania w STS

Po otrzymaniu środków należy nimi obrócić i jest. Jakie są warunki?

 • 1-krotny obrót,
 • kurs minimalny kuponu 1.91,
 • czas na obrót to 30 dni.

Ten dodatkowy bonus przypadł mi do gustu, ponieważ zachęcił mnie do przetestowania dosłownie całej oferty STS. Zapewne właśnie taki cel przyświecał bukmacherowi podczas tworzenia promocji powitalnej. Choć sama kwota może nie jest wygórowana to opłaca się przynajmniej spróbować swoich sił w zadaniach.

STS kod promocyjny dla obecnych graczy

Opisałem dla ciebie wyżej wszystkie STS bonusy powitalne na start jakie możesz dostać. Jednak, gdy założyłem konto u tego bukmachera zastanawiało mnie, czy jest STS kod promocyjny dla obecnych graczy. Czyli jakieś dodatkowe hasło czy darmowy voucher STS, za który mógłbym dostać coś ekstra nawet już po założeniu konta. W końcu konkurencja na rynku jest duża i każdy bukmacher chciałby utrzymać u siebie graczy.

Kojarzyłem, że takie dodatkowe kody można było dostać np. u bukmachera Fortuna w promocji Bezpiecznik, w której dostawałem bonus 50 zł. Niestety żaden STS voucher czy STS bonus dla starych graczy nie jest dostępny.

STS promocje dla graczy - z czego warto skorzystać?

W STS znaleźć można kilka promocji, które mogą zainteresować także stałych użytkowników. Niestety szybko zorientowałem się, że liczba tego typu bonusów jest zdecydowanie niższa niż np. w Superbet.

Zaproś kumpla

Dzięki zaproszeniu znajomych do STS możesz zgarnąć nawet 340 zł. Jak to zrobić?

 • wejdź w zakładkę Zaproś kumpla oraz wpłać dowolną kwotę,
 • obstaw kupon ze stawką min. 25 zł i kursem min. 1.85,
 • po spełnieniu powyższych warunków uzyskasz możliwość zapraszania do rejestracji w STS,
 • otrzymasz 50 zł za każdego znajomego, który wpłaci min. 50 zł i dokona obrotu na kwotę 500 zł po kursie minimalnym 1.85. Twój znajomy również dostanie dodatkowe 50 zł,
 • za trzeciego i szóstego kolegę otrzymasz jeszcze po 20 zł.

Minusem jest wymagany 3-krotny obrót otrzymanymi środkami. Kurs minimalny to 1.91. Co prawda łączna kwota wygląda zachęcająco, ale wymagany obrót zaproszonego kumpla oraz dla bonusu nie prezentują się zachęcająco według mnie.

Wizjoner STS

Sprawdziłem także opcję Wizjoner. Jest to darmowa gra, w której należy wytypować dokładny wynik 6 wskazanych meczów. Im większa skuteczność, tym również atrakcyjniejsza nagroda:

 • 6 poprawnych typów - pula 150 000 zł
 • 5 poprawnych typów - 500 zł
 • 4 poprawne typy - 100 zł
 • 3 poprawne typy - 10 zł
 • 2 poprawne typy - 5 zł
 • 1 poprawny typ - 2 zł
promocja wizjoner sts

Chętnie typuję w Wizjonerze niemal od samego jego początku. Zaletą jest to, że nic się nie traci. Wygrane środki przekazywane są w formie bonusu. Ponownie więc musimy liczyć się obrotem. Warto pamiętać, że w tym przypadku niczego nie ryzykujemy.

Hit Dnia i Superoferta

Są to propozycje najpopularniejszych zdarzeń, dla których STS przygotowuje najlepszą ofertą. Hit Dnia często jest niestety wykluczony z obrotu bonusem. Gdy porównałem kursy z konkurencją to w dalszym ciągu STS prezentuje się dość słabo pod tym kątem.

promocja hit dnia w sts

Game Changer

Kojarzysz akcję Super Przewaga w Superbet? Game Changer to promocja, która działa w taki sam sposób. Jeśli drużyna, na której zwycięstwo postawiłeś, w dowolnym momencie meczu będzie miała przewagę dwóch goli, to bez względu na wynik meczu twój kupon będzie wygrany.

Promocja Game Changer w STS

Wystarczy postawić dowolny zakład przedmeczowy na wybrane zdarzenie oznaczone specjalnym symbolem "G". Możesz wybierać z 80 lig i rozgrywek piłkarskich. Tak jak wspomniałem, przewaga dwóch goli wytypowanej przez Ciebie drużyny daje ci wygraną bez względu na wynik.

STS w swojej promocji poszedł o krok dalej niż Superbet i w swojej promocji uwzględnia również zakłady z podpórką (1X oraz X2) oraz zakłady zagrane za pomocą BetBuildera.

STS rejestracja - jak założyć konto z kodem promocyjnym?

Proces rejestracji w STS jest bardzo prosty. Poniżej wskazuję jak najszybciej założyć konto, by móc wykorzystać kod promocyjny STS.

Krok 1. Przejdź do STS przez nasz link.

STS rejestracja z kodem promocyjnym

Skorzystaj z naszego linku i przejdź błyskawicznie na stronę rejestracji w STS.

Krok 2. Wprowadź dane niezbędne do logowania.

Wpisz adres e-mail, hasło oraz numer telefonu. Niezbędne będzie od razu potwierdzenie numeru telefonu poprzez kod wysłany SMS-em.

Krok 3. Wprowadź dane osobowe.

Wprowadź imię, nazwisko oraz numer PESEL.

rejestracja sts dane

Krok 4. Dodatkowe informacje.

Potwierdź poprawność danych, co sprawi, że Twoje konto w STS zostanie utworzone.

Rejestracja STS - konto tymczasowe i stałe

Po przejściu całego procesu możesz cieszyć się kontem tymczasowym. Jest ono aktywne przez 30 dni. W tym czasie można dokonywać wpłat do 8000 zł. Jest to wysoka kwota. Wielu bukmacherów zezwala tylko na depozyt do 5000 zł. Zaletą jest pełna dostępność bonusu. Niektórzy bukmacherzy wymagają do tego pełnej weryfikacji.

Polecam jednak od razu przejść na konto stałe. Jest to potrzebne do tego, by móc wypłacać środki. Co trzeba zrobić w tym celu?

 • wprowadź adres, numer konta bankowego oraz serię i numer dowodu osobistego,
 • prześlij skany obu stron dokumentu tożsamości.

Dział weryfikacji pracuje sprawnie, dzięki czemu już nawet po kilkunastu minutach możemy cieszyć się pełnią możliwości, jakie daje legalny bukmacher STS.

Jak wypłacić bonus STS?

Metody płatności w STS to jedna z największych zalet tego bukmachera. Dostępnych jest wiele mniej popularnych sposób wpłat, co może zachęcić graczy do zakładania konta. Jakie są wszystkie metody wpłat w STS?

platnosci sts
 • BLIK,
 • Szybki przelew bankowy,
 • karty VISA i MasterCard,
 • PayPal,
 • Skrill,
 • Neteller,
 • Płacę z Play,
 • Paysafecard,
 • wpłata w lokalu.

Jak widać lista jest długa. To największy wybór sposobu wpłat wśród wszystkich bukmacherów. Za każdym razem, gdy dokonywałem depozytu do STS to środki trafiały dosłownie momentalnie do bukmachera.

Gdy już spełnisz warunki obrotu bonusem pewnie zastanawiasz się jak wypłacić pieniądze z STS. Największy bukmacher w Polsce stworzył swój własny system wypłat - STSPay. Gwarantuje on uzyskanie środków do 15 minut w aż 24 bankach. Osobiście potwierdzam, że usługa ta działa należycie - za każdym razem otrzymywałem przelew wręcz błyskawicznie.

STS Kod Promocyjny - FAQ

Kod promocyjny STS na lipiec 2024 to PREZENTST. Z kodem otrzymasz dodatkowy zakład bez ryzyka 100 zł bez obrotu. Dostaniesz też bonusy od wpłaty 600 zł i 60 zł za zadania.

Miejsce na STS kod promocyjny znajduje się na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego (do formularza przejdź przez nasz link). Wpisz tam kod PREZENTST a dostaniesz zakład bez ryzyka.

Kod promocyjny STS zapewnia dodatkowy zakład bez ryzyka 100 zł. W razie przegrania pierwszego kuponu otrzymujesz zwrot stawki do 100 zł, którego nie trzeba obracać w przypadku zagrania za środki własne.

Jeśli grasz za bonus od wpłaty STS to wygrana z kuponu w całości trafia na konto bonusowe.

Po zalogowaniu na konto gracza w STS kliknij ikonę obok depozytu. Na rozwiniętej liście znajdziesz zakładkę „moje bonusy”.

Niestety freebet w STS nie jest dostępny.

Bonus powitalny w STS składa się z bonusu od depozytu w wysokości do 600 PLN oraz bonusu 60 PLN za wykonanie zadań. Z kodem promocyjnym PREZENTST można otrzymać jeszcze dodatkowy zakład bez ryzyka w kwocie 100 PLN.

Aby otrzymać voucher STS w postaci bonusów powitalnych do 760 zł należy założyć konto w STS przez nasz link. Wtedy zostanie uwzględniony kod promocyjny, który zapewni voucher na bonusy.

Niestety na ten moment bukmacher STS nie posiada w ofercie promocyjnej bonusu urodzinowego dla graczy.

icon arrow up