STS Kod Promocyjny: Bonus 1660 PLN [Marzec 2024]

Bonus 1660 PLN na start
 • 0100 PLN zakład bez ryzyka
 • 1500 PLN bonus od depozytu
 • 60 PLN bonus za zadania
Odbierz 1660 PLN
kod promocyjny

Jaki jest STS kod promocyjny 2024?

STS kod promocyjny to PREZENTST. Z tym kodem STS otrzymasz zakład bez ryzyka 100 zł bez obrotu. Zgarniesz też bonus od wpłaty do 1500 zł i bonus 60 zł za zadania. Odbierz najwyższy pakiet bonusów STS 1660 zł na marzec 2024.

W poniższej tabeli prezentuję wszystkie bonusy dostępne z kodem promocyjnym STS:

Kod promocyjny STS PREZENTST
Zakład bez ryzyka 0 100 PLN
Bonusy od depozytów 1500 PLN
Bonus za zadania 60 PLN
STS bonus standardowy 1560 PLN
STS bonus z kodem 1660 PLN

W ramach pakietu powitalnego STS możesz otrzymać w sumie 1660 PLN. Więcej dostaniesz np. w forBET czy Superbet, ale moim zdaniem bonus STS ma świetne warunki co sprawia, że jest atrakcyjny. Szczegółowo opisuję je w dalszej części artykułu.

sts bonus na start

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Nasz kod promocyjny STS wpisz podczas rejestracji w odpowiednim polu. Nazywa się ono po prostu „Kod promocyjny”. Zagwarantuje ci to odebranie maksymalnego bonusu STS. Zwróć uwagę na to, by pole nie pozostało puste.

Uwaga! Aby kod promocyjny STS zadziałał musisz przejść do rejestracji przez link z tej strony. Tylko wtedy kod zostanie aktywowany i otrzymasz zakład bez ryzyka 100 zł.

STS bonus powitalny

STS zdecydował się na przekazanie w ręce nowych graczy aż 3 różnych bonusów. Według mnie to dobre rozwiązanie, ponieważ przyciąga uwagę większej liczby graczy. U największego bukmachera w Polsce nie trzeba ograniczać się tylko do zakładu bez ryzyka lub bonusu od depozytu. Warto jednak pamiętać, że kompletna oferta promocyjna dostępna jest tylko z wykorzystaniem kodu promocyjnego.

Czy warto wpisać STS kod promocyjny? Moim zdaniem zdecydowanie tak. Oto dlaczego:

 • dostajesz dodatkowy bonus, którego nie ma w standardowej ofercie
 • bonus za kod promocyjny STS jest atrakcyjny, bo umożliwia otrzymanie zwrotu stawki pierwszego przegranego zakładu
 • dostajesz zwrot za pierwszy kupon, bez względu na to czy postawiłeś go za swoje środki czy bonusowe

Teraz przejdę do omówienia każdego z bonusów powitalnych w STS.

STS kod promocyjny – zakład bez ryzyka 100 PLN

Najpierw sprawdziłem opłacalność zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Na pierwszy rzut oka kwota ta nie wydaje się zbyt duża. Pod tym kątem bogatsza jest promocja w Fortunie, gdzie dostępny jest potrójny zakład bez ryzyka łącznie do 600 zł. Dużo więcej daje na start również Superbet, bo jest to aż 3500 zł. Szybko jednak doceniłem bonus w STS.

Po pierwsze bardzo prosto prezentują się warunki jego otrzymania. Wystarczy pamiętać tylko o dwóch rzeczach:

 • rejestracja przez nasz link z kodem promocyjnym PREZENTST,
 • wpłata pierwszego depozytu minimum 50 zł.

Chcąc sprawdzić możliwości bukmachera i tak wielu graczy decyduje się depozyt rzędu 50 zł lub więcej. Choć np. we wspomnianej Fortunie nie ma określonego minimalnego depozytu.

cashback sts

Bonus uzyskać można w sytuacji, gdy pierwszy zagrany kupon okaże się przegrany. Zwracane jest 100% do 100 zł. Pamiętaj, że STS odlicza podatek 12%. Jeśli chcesz więc zapewnić sobie szansę na uzyskanie największego bonusu, to musisz zagrać nie za 100 zł, ale za 114,40 zł. W tym pierwszym przypadku możesz spodziewać się ewentualnego zwrotu na kwotę 88 zł.

Jakie warunki musi spełnić pierwszy kupon, by był objęty zakładem bez ryzyka STS?

 • SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej, lub live,
 • dowolna stawka kuponu,
 • kupon zagrany za środki własne lub bonusowe,
 • można wykorzystać zdarzenia z oferty sportowej, sporty wirtualne, gry karciane.

Bukmacher STS daje więc sporą dowolność. Zdarza się, że inni bukmacherzy ograniczają się tylko do sportów. W STS z zakładu bez ryzyka mogą skorzystać również fani sportów wirtualnych czy też karcianek. To świetna wiadomość!

Dodatkowo zakład bez ryzyka możesz zagrać wykorzystując środki bonusowe. Jest to wyjątkowe podejście bukmachera w tej kwestii i moim zdaniem to wielki plus tego bonusu.

Osobiście zachęcam do gry za środki własne, ponieważ w przypadku niepowodzenia i otrzymania zwrotu można go od razu wypłacić. Oznacza to, że zakład bez ryzyka zagrany za depozyt nie jest obwarowany obrotem. Jaki obrót jest wymagany, gdy zagrasz za bonus?

 • 2-krotny obrót na kuponach z kursem minimalnym 1.91

Zatem pomimo stosunkowo niskiej kwoty zakład bez ryzyka w STS to jeden z najlepszych bonusów tego typu na rynku. Na moją ocenę wpływają bardzo proste warunki korzystania z niego.

STS bonus powitalny od depozytów 1500 PLN

Bonus powitalny STS to także możliwość uzyskania środków po kolejnych 3 depozytach. Wielkość bonusu zależy od Twojej wpłaty, ale też od samych warunków bukmachera:

Bonus od depozytów w STS

1. depozyt100% do 300 zł
2. depozyt50% do 500 zł
3. depozyt50% do 700 zł

Zatem łącznie da się uzyskać dodatkowe 1500 zł. Jest to jedna z wyższych kwot, które oferują bukmacherzy w ramach bonusu od depozytu. Więcej da się natomiast uzyskać w TOTALbet i forBET. Spodobało mi się jednak to, że bonus jest rozdzielony aż na 3 pierwsze wpłaty. Dzięki temu przez dłuższy czas można zasilać konto bonusowe środkami na grę.

bonus za pierwszą wpłatę sts

Niestety warunki bonusu od depozytu nie są tak proste, jak w przypadku zakładu bez ryzyka. Po pierwsze na skorzystanie z promocji masz 30 dni od rejestracji. W tym czasie po prostu należy wpłacić depozyt. Poniżej wskazuję warunki, z którymi warto się zapoznać na samym początku:

 • czas na skorzystanie z promocji to 30 od rejestracji,
 • 2. i 3. bonus oczekuje na aktywację na koncie gracza przez 90 dni,
 • tylko pierwszy bonus od depozytu jest aktywowany automatycznie,
 • 2. i 3. bonus trzeba samodzielnie odblokować poprzez obrót poprzednim bonusem.
bonus za drugą wpłatę sts

Jeśli się pospieszysz i wpłacisz 3. depozyt przed skorzystaniem z bonusu za 2. depozyt, to po spełnieniu warunków obrotu możesz swobodnie wybrać, który chcesz uruchomić najpierw. Pamiętaj, że oba oczekują przez 90 dni na aktywację. Czas dla nich liczony jest osobno. Podczas wyboru kolejności warto wtedy zwrócić uwagę na kwotę, którą można uzyskać.

bonus za trzecią wpłatę sts

Bonus po 2. i 3. depozycie należy samodzielnie aktywować na swoim koncie.

Jak obrócić bonusem od depozytu STS?

Aby środki z konta bonusowego mogły trafić na główne należy nimi obrócić. Warunki obrotu są następujące:

bonusy sts konto
 • 2-krotny obrót bonusem,
 • minimalny kurs kuponu to 1.91,
 • do obrotu liczą się tylko wygrane kupony.

Według mnie sporym minusem jest zaliczanie do obrotu tylko wygranych kuponów. Ze względu na to warto pamiętać, by nie odgrywać się impulsywnie po przegranej, bo może to szybko spowodować, że cały bonus przepadnie.

STS informuje także o pewnych wyjątkach. Opłaca się z nimi zapoznać, ponieważ składają się na nie popularne elementy oferty jak np. Hit Dnia. Do obrotu bonusem od depozytu nie zaliczają się:

 • kupony MaxiKombi,
 • kupony z zakładami z oferty Hit Dnia,
 • zakłady bezpieczne STS,
 • kupony z zakładami Betgames,
 • kupony wypłacone przez cashout.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o obrocie bonusami bukmacherskimi to zachęcamy cię do przeczytania naszego artykułu.

Betgames, czyli gry karciane można zatem dodać do kuponu zagranego w ramach zakładu bez ryzyka, ale jednocześnie nie są one zaliczane do obrotu bonusem od depozytu.

Przykład: jeśli wpłaciłeś 2. depozyt w kwocie 200 zł otrzymasz dodatkowe 50%, czyli 100 zł, które trafi na konto bonusowe. Żeby je przetransferować na konto główne, musisz zagrać łącznie za 200 zł z kursem min. 1.91. Co istotne liczy się skuteczność, ponieważ jak już wspomniałem do obrotu liczą się tylko wygrane kupony co jest według mnie minusem.

W regulaminie można znaleźć informację, która obniża moją ocenę bonusu od depozytu STS. Środki wpłacone przez gracza w ramach tej promocji także trzeba obrócić. Warunki są jednak na szczęście zdecydowanie prostsze niż dla samego bonusu:

 • minimalny kurs kuponu to 1.85,
 • do obrotu liczą się wygrane i przegrane kupony,
 • do obrotu nie liczą się kupony ze zdarzeniami Hit Dnia,
 • kupony wypłacone poprzez cashout,
 • do obrotu liczą się kupony MaxiKombi, ale tylko, gdy wszystkie kombinacje są trafione.

Porównałem wymagany obrót w STS z innymi podobnymi bonusami bukmacherów i mimo pewnych minusów jest on całkiem dobry. Bukmacher nie wymaga wrzucania na kupon kilku zdarzeń, co często pojawia się przy takich bonusach. Poza tym minimalny kurs kuponu jest niski.

STS bonus na start za zadania 60 PLN

Ostatnim elementem promocji powitalnej STS z kodem promocyjnym jest bonus 60 zł. Środki te da się uzyskać po wykonaniu kilku zadań. Trudno porównać ten bonus do konkurencji, ponieważ STS jako jedyny oferuje tego typu warunki. Jakie zadania na nas czekają?

STS bonus za zadania


Zadanie
Kiedy?
Postaw kupon w aplikacji mobilnej za stawkę min. 15 złPo 1. depozycie
Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem prematch z oferty zakładów sportowych. Stawka min. 15 złPo 1. depozycie
Postaw kupon live za stawkę min. 15 złPo 2. depozycie
Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z Betgames za stawkę min. 15 złPo 2. depozycie
Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem ze sportów wirtualnych za stawkę min. 15 złPo 3. depozycie
Postaw kupon z min. 1 zdarzeniem z e-sportu za stawkę min. 15 złPo 3. depozycie

Dla zadań minimalny kurs kuponu to 1.91. Zadania stają się aktywne po dokonaniu kolejnych depozytów, tak jak wskazałem powyżej. Wszystkie z nich należy wykonać w ciągu 30 dni od rejestracji. Bonus 60 zł wypłacany jest na konto bonusowe tylko, gdy wykonasz wszystkie zadania oraz dokonasz 3 wpłat. Nie jest możliwe otrzymanie części bonusu za wykonanie np. 2 zadań.

bonus za zadania sts

Po otrzymaniu środków należy nimi obrócić. Jakie są warunki?

 • 2-krotny obrót,
 • kurs minimalny kuponu 1.91,
 • czas na obrót to 90 dni.

Ten dodatkowy bonus przypadł mi do gustu, ponieważ zachęcił mnie do przetestowania dosłownie całej oferty STS. Zapewne właśnie taki cel przyświecał bukmacherowi podczas tworzenia promocji powitalnej. Choć sama kwota może nie jest wygórowana to opłaca się przynajmniej spróbować swoich sił w zadaniach.

STS kod promocyjny dla obecnych graczy

Opisałem dla ciebie wyżej wszystkie STS bonusy powitalne na start jakie możesz dostać. Jednak, gdy założyłem konto u tego bukmachera zastanawiało mnie, czy jest STS kod promocyjny dla obecnych graczy. Czyli jakieś dodatkowe hasło czy darmowy voucher STS, za który mógłbym dostać coś ekstra nawet już po założeniu konta. W końcu konkurencja na rynku jest duża i każdy bukmacher chciałby utrzymać u siebie graczy. Kojarzyłem, że takie dodatkowe kody można było dostać np. u bukmachera Fortuna w promocji Bezpiecznik, w której dostawałem bonus 50 zł. Niestety żaden STS voucher czy STS bonus dla starych graczy nie jest dostępny.

STS promocje dla graczy – z czego warto skorzystać?

W STS znaleźć można kilka promocji, które mogą zainteresować także stałych użytkowników. Niestety szybko zorientowałem się, że liczba tego typu bonusów jest zdecydowanie niższa niż np. w Superbet. Niedostępny jest też w STS żaden bonus bez depozytu lub inne freebety.

Zaproś kumpla

Dzięki zaproszeniu znajomych do STS możesz zgarnąć nawet 340 zł. Jak to zrobić?

 • wejdź w zakładkę Zaproś kumpla oraz wpłać dowolną kwotę,
 • obstaw kupon ze stawką min. 25 zł i kursem min. 1.85,
 • po spełnieniu powyższych warunków uzyskasz możliwość zapraszania do rejestracji w STS,
 • otrzymasz 50 zł za każdego znajomego, który wpłaci min. 50 zł i dokona obrotu na kwotę 500 zł po kursie minimalnym 1.85. Twój znajomy również dostanie dodatkowe 50 zł,
 • za trzeciego i szóstego kolegę otrzymasz jeszcze po 20 zł.

Minusem jest wymagany 3-krotny obrót otrzymanymi środkami. Kurs minimalny to 1.91. Co prawda łączna kwota wygląda zachęcająco, ale wymagany obrót zaproszonego kumpla oraz dla bonusu nie prezentują się zachęcająco według mnie.

Wizjoner STS

Sprawdziłem także opcję Wizjoner. Jest to darmowa gra, w której należy wytypować dokładny wynik 6 wskazanych meczów. Im większa skuteczność, tym również atrakcyjniejsza nagroda:

 • 6 poprawnych typów – pula 150 000 zł
 • 5 poprawnych typów – 500 zł
 • 4 poprawne typy – 100 zł
 • 3 poprawne typy – 10 zł
 • 2 poprawne typy – 5 zł
 • 1 poprawny typ – 2 zł
promocja wizjoner sts

Chętnie typuję w Wizjonerze niemal od samego jego początku. Zaletą jest to, że nic się nie traci. Wygrane środki przekazywane są w formie bonusu. Ponownie więc musimy liczyć się obrotem. Warto pamiętać, że w tym przypadku niczego nie ryzykujemy.

Hit Dnia i Superoferta

Są to propozycje najpopularniejszych zdarzeń, dla których STS przygotowuje najlepszą ofertą. Hit Dnia często jest niestety wykluczony z obrotu bonusem. Gdy porównałem kursy z konkurencją to w dalszym ciągu STS prezentuje się dość słabo pod tym kątem.

promocja hit dnia w sts

STS rejestracja – jak założyć konto z kodem promocyjnym?

Proces rejestracji w STS jest bardzo prosty. Poniżej wskazuję jak najszybciej założyć konto, by móc wykorzystać kod promocyjny STS.

Krok 1. Przejdź do STS przez nasz link.

STS rejestracja z kodem promocyjnym

Skorzystaj z naszego linku i przejdź błyskawicznie na stronę rejestracji w STS.

Krok 2. Wprowadź dane niezbędne do logowania.

Wpisz adres e-mail, hasło oraz numer telefonu. Niezbędne będzie od razu potwierdzenie numeru telefonu poprzez kod wysłany SMS-em.

Krok 3. Wprowadź dane osobowe.

Wprowadź imię, nazwisko oraz numer PESEL.

rejestracja sts dane

Krok 4. Dodatkowe informacje.

Potwierdź poprawność danych, co sprawi, że Twoje konto w STS zostanie utworzone.

Rejestracja STS – konto tymczasowe i stałe

Po przejściu całego procesu możesz cieszyć się kontem tymczasowym. Jest ono aktywne przez 30 dni. W tym czasie można dokonywać wpłat do 8000 zł. Jest to wysoka kwota. Wielu bukmacherów zezwala tylko na depozyt do 5000 zł. Zaletą jest pełna dostępność bonusu. Niektórzy bukmacherzy wymagają do tego pełnej weryfikacji.

Polecam jednak od razu przejść na konto stałe. Jest to potrzebne do tego, by móc wypłacać środki. Co trzeba zrobić w tym celu?

 • wprowadź adres, numer konta bankowego oraz serię i numer dowodu osobistego,
 • prześlij skany obu stron dokumentu tożsamości.

Dział weryfikacji pracuje sprawnie, dzięki czemu już nawet po kilkunastu minutach możemy cieszyć się pełnią możliwości, jakie daje legalny bukmacher STS.

Jak wypłacić bonus STS?

Metody płatności w STS to jedna z największych zalet tego bukmachera. Dostępnych jest wiele mniej popularnych sposób wpłat, co może zachęcić graczy do zakładania konta. Jakie są wszystkie metody wpłat w STS?

platnosci sts
 • BLIK,
 • Szybki przelew bankowy,
 • karty VISA i MasterCard,
 • PayPal,
 • Skrill,
 • Neteller,
 • Płacę z Play,
 • Paysafecard,
 • wpłata w lokalu.

Jak widać lista jest długa. To największy wybór sposobu wpłat wśród wszystkich bukmacherów. Za każdym razem, gdy dokonywałem depozytu do STS to środki trafiały dosłownie momentalnie do bukmachera.

Gdy już spełnisz warunki obrotu bonusem pewnie zastanawiasz się jak wypłacić pieniądze z STS. Największy bukmacher w Polsce stworzył swój własny system wypłat – STSPay. Gwarantuje on uzyskanie środków do 15 minut w aż 24 bankach. Osobiście potwierdzam, że usługa ta działa należycie – za każdym razem otrzymywałem przelew wręcz błyskawicznie.

STS Kod Promocyjny – FAQ

Kod promocyjny STS na Marzec 2024 to PREZENTST. Z kodem otrzymasz dodatkowy zakład bez ryzyka 100 zł bez obrotu. Dostaniesz też bonusy od wpłaty 1500 zł i 60 zł za zadania.

Miejsce na STS kod promocyjny znajduje się na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego (do formularza przejdź przez nasz link). Wpisz tam kod PREZENTST a dostaniesz zakład bez ryzyka.

Kod promocyjny STS zapewnia dodatkowy zakład bez ryzyka 100 zł. W razie przegrania pierwszego kuponu otrzymujesz zwrot stawki do 100 zł, którego nie trzeba obracać w przypadku zagrania za środki własne.

Jeśli grasz za bonus od wpłaty STS to wygrana z kuponu w całości trafia na konto bonusowe.

Niestety freebet w STS nie jest dostępny.

Bonus powitalny w STS składa się z bonusu od depozytu w wysokości do 1500 PLN oraz bonusu 60 PLN za wykonanie zadań. Z kodem promocyjnym PREZENTST można otrzymać jeszcze dodatkowy zakład bez ryzyka w kwocie 100 PLN.

Aby otrzymać voucher STS w postaci bonusów powitalnych do 1660 zł należy założyć konto w STS przez nasz link. Wtedy zostanie uwzględniony kod promocyjny, który zapewni voucher na bonusy.

icon arrow up