Fortuna tło

Fortuna Kod Promocyjny i Bonus na Start 2023

Bonus 630 PLN na start
 • 0 PLN10 PLN freebet promocyjny
 • 20 PLN freebet bez depozytu
 • 600 PLN zakład bez ryzyka
Odbierz 630 PLN
kod promocyjny

Jaki jest Fortuna kod promocyjny przy rejestracji?

Wpisując przy rejestracji kod promocyjny PREZENTF, w ramach bonusu powitalnego otrzymasz trzy atrakcyjne bonusy. Kod zadziała tylko wtedy, gdy przejdziesz do rejestracji Fortuna przez nasz link. Uruchamia on dodatkowy freebet 34 zł na start.

W sumie z nami otrzymasz następujące bonusy Fortuna:

Kod promocyjny Fortuna PREZENTFT
Freebet za kod 10 PLN
Freebet bez depozytu 20 PLN
Zakład bez ryzyka 600 PLN
Fortuna bonus standardowy 620 PLN
Fortuna bonus z kodem 630 PLN

Kod promocyjny Fortuna bonus na start 2023

Bukmacherski bonus powitalny przysługuje każdemu nowemu graczowi, który zarejestrował się w serwisie eFortuna, a jego łączna kwota może sięgnąć do 630 PLN. Oferta powitalna od bukmachera Fortuna prezentuje się dość atrakcyjnie na tle konkurencyjnych zakładów bukmacherskich, co gwarantuje jej wysokie noty w naszym rankingu najlepszych bukamcherów.

Fortuna bonus na start składa się z kilku promocji bukmacherskich, a mianowicie zakładu bez ryzyka, bonusu bez depozytu oraz bonusu od wpłaty. Wykorzystując u bukmachera Fortuna kod promocyjny gracz ma szansę zgarnąć również dodatkowy freebet o wartości 10 PLN.

Freebet za kod promocyjny10 PLN
Bonus bez depozytu20 PLN
Zakład bez ryzyka300 PLN
Kod promocyjny FortunaPREZENTF

Co należy zrobić, żeby skorzystać z tych wszystkich bonusów na start Fortuny? Poniżej wszystko szczegółowo dla Was opisaliśmy.

Fortuna kod promocyjny – bonus freebet 10 PLN

Rejestrując konto w Fortunie z kodem promocyjnym (i tylko wtedy!) możesz skorzystać z dodatkowej promocji, jaką jest freebet 10 PLN. Żeby go odebrać, oprócz specjalnego kodu potrzebna jest jeszcze wpłata depozytu. Jak dokładnie działa w Fortunie ten bonus i jak go odebrać?

 • zarejestruj konto w Fortunie z kodem promocyjnym
 • wpłać pierwszy depozyt i zaakceptuj bonus freebet
 • freebet zostanie przyznany w formie punktów FKP
 • bonus przeznacz na dowolne zakłady
 • wygraną z kuponu postawionego za freebetu możesz wypłacić
 • punkty FKP stracą ważność jeśli w ciągu 12 miesięcy nie dokonasz żadnego zakładu

Fortuna zakład bez ryzyka 600 PLN dla nowych graczy

Trzy postawione przez gracza kupony będą miały charakter zakładu bez ryzyka. Dzięki niemu możesz rozpocząć przygodę z tym bukmacherem bez obaw, że na przysłowiowe „dzień dobry” stracisz pieniądze. Bonus ten jest dostępny dla wszystkich graczy, nawet tych, którzy nie użyją przy rejestracji u bukmachera Fortuna kodu promocyjnego.

Jak działa cashback Fortuna? Jeżeli postawiony przez Ciebie zakład okaże się przegrany, Fortuna bukmacher zwróci Ci za niego pieniądze. Bukmacher oferuje trzy zakłady bez ryzyka: 100 PLN za pierwszy kupon, 200 PLN i 300 PLN za kolejne kupony. W sumie można otrzymać 600 PLN.

Doprecyzowując, otrzymasz zwrot pełnej stawki plus podatek – co nie jest oczywiste, bo niektórzy bukmacherzy nie zwracają w takiej sytuacji podatku. W przypadku bonusu od Fortuny możesz jednak na to liczyć.

Jak odebrać zakłady bez ryzyka? Oto instrukcja krok po kroku:

 • w ciągu 72 godzin od rejestracji postaw pierwszy kupon na zakłady sportowe (dowolny kurs, dowolna liczba zdarzeń)
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN
 • zwrot trafia na konto główne, możesz go wypłacić
 • po 72 godzinach od rejestracji możesz skorzystać z drugiego zakładu bez ryzyka
 • postaw w ciągu 72 godzin kupon na zakłady sportowe (dowolny kurs, dowolna liczba zdarzeń)
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do 200 PLN
 • zwrot trafia na konto główne, możesz go wypłacić
 • po 144 godzinach od rejestracji możesz skorzystać z trzeciego zakładu bez ryzyka
 • w ciągu 72 godzin postaw kupon na zakłady sportowe (dowolny kurs, dowolna liczba zdarzeń)
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do 300 PLN
 • zwrot trafia na konto główne, możesz go wypłacić
 • na kuponach biorących udział w promocji nie mogą się znaleźć zakłady na sporty wirtualne, gry karciane oraz zakłady z sekcji Hit Dnia, Ekspert+, Superoferta
 • zdarzenia na kuponach muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 7 dni od ich postawienia

Uwaga! Jeśli pierwszy po rejestracji kupon postawi się z konta bonusowego to traci się możliwość skorzystania z cashbacku!

Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN

Freebet bez depozytu w Fortunie to bonus powitalny o wartości 20 PLN, który otrzymasz za samą rejestrację. Fortuna bukmacher nazywał konkretnie tę promocję “Prezentem na start”. Polega ona na tym, że gracz może postawić zakład nie korzystając z własnych pieniędzy – nie musi nawet ich wpłacać na swoje konto do bukmachera!

Jak odebrać ten Fortuna bonus bez depozytu? Jest to bardzo proste, a do tego u bukmachera Fortuna kod promocyjny nie jest potrzebny do odebrania tej promocji. Wszystkie informacje streściliśmy poniżej:

 • zarejestruj konto stałe w Fortunie
 • do 3 dni od zakończenia procesu pełnej rejestracji Fortuna bonus bez depozytu zostanie dodany do konta gracza
 • bonus jest przyznawany w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus o wartości 20 PLN
 • bonus należy przeznaczyć na dowolne zakłady z wyjątkiem sportów wirtualnych i gier karcianych
 • wygraną z kuponu postawionego za bonus można wypłacić
 • bonus należy wykorzystać do końca roku kalendarzowego

Warto dodać, że promocja bez depozytu na start bardzo rzadko występuje u legalnych bukmacherów, więc doceniamy Fortunę za wprowadzenie go do oferty. Jeżeli polujesz na tego typu bonusy, to poniżej podpowiadamy, gdzie można je znaleźć:

BukmacherBonus bez depozytuUwagiOdbierz bonus!
TOTALbet30 PLN 35 PLNPowiększony bonus dla graczy, którzy użyją w TOTALbet kod promocyjnyOdbierz
LV Bet20 PLNWymagane założenie konta stałegoOdbierz
Betters5 PLNPrzyznawany za weryfikację kontaOdbierz
Bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów

Fortuna bonus na start – jak odebrać najwyższy?

Fortuna zdecydowanie może poszczycić się prostotą swojej oferty bonusów powitalnych. O ile w przypadku większości bukmacherów odblokowywanie kolejnych bonusów wymaga wpłaty depozytów o określonej wysokości, tak w przypadku Fortuny jeden bonus w ogóle nie wymaga dokonania wpłaty na konto depozytowe, a reszta jest odblokowywana dowolną wielkością wpłaty!

Pierwsza wpłataOdblokowane bonusy
Bez wpłatyFreebet bez depozytu 20 PLN
Dowolna wpłata
Freebet za wpłatę 10 PLN (tylko z kodem promocyjnym)
Zakład bez ryzyka do 600 PLN
Pierwszy depozyt a bonusy w Fortunie

Technicznie rzecz biorąc, trzymając się treści regulaminu promocji, do odebrania zakładu bez ryzyka nie jest potrzebny depozyt – warunkiem jest postawienie pierwszego zakładu. Zakład ten jednak koniecznie musi być postawiony za środki własne (a nie za freebet bez depozytu!), więc w praktyce gracz i tak musi wpłacić jakiś depozyt.

Kod promocyjny Fortuna

Fortuna bonus powitalny – jak go obrócić?

Bukmacher Fortuna wymaga od graczy łatwych do spełnienia zasad obrotu bonusem, które przedstawiamy w poniżej. Legalni bukmacherzy ustalają różne warunki obrotu dla oferowanych przez siebie bonusów, zanim możliwe jest ich wypłacenie na konta bankowe typerów. Służy to obronie interesów bukmachera przed graczami, którzy chcieliby zbytnio skorzystać z hojności bukmachera.

Niektórzy z nich chcą przyciągnąć uwagę graczy wysokimi wartościami bonusów, które są niemal niemożliwe do wypłacenia przez trudne warunki obrotu. Na szczęście bukmacher Fortuna do nich nie należy.

BonusIlość obrotówRodzaj kuponuCzas na obrót
Freebet od wpłatybrak!nie dotyczynie dotyczy
Zakład bez ryzykabrak!nie dotyczynie dotyczy
Freebet bez depozytubrak!nie dotyczy nie dotyczy
Zasady obrotu bonusami powitalnymi od Fortuny

Co wynika z powyższej tabelki? Otóż wszystkie bonusy od Fortuny to bonusy bez obrotu! Nie trzeba obracać nawet cashbacku.

Trudno znaleźć drugiego bukmachera, u którego można znaleźć równie proste warunki obrotu bonusami.

 • 0 PLN 10 PLNfreebet promocyjny
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 600 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 630 PLN

Fortuna bukmacher: rejestracja z kodem promocyjnym

Aby móc obstawiać zakłady bukmacherskie w serwisie Fortuna, należy zarejestrować konto gracza. Założenie konta to kwestia kilku minut. Pokażemy jak działa Fortuna kod promocyjny przy rejestracji.

Poniżej przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces rejestracji iKonta, abyś prawidłowo wypełnił formularz rejestracyjny i odebrał najwyższy Fortuna bonus powitalny na start.

Jak założyć konto w eFortuna?

 1. Przejdź do formularza Fortuny przez nasz link. Aby zyskać pewność, że jako nowy gracz otrzymasz najwyższy bonus rejestracyjny, przejdź do formularza przez ten LINK 
 2. Wypełnij dane w formularzu. (podaj swój pseudonim/nick, e-mail, hasło, PIN kod, imię i nazwisko, numer telefonu, PESEL).
 3. Określ swoje źródło dochodu (wybierz z rozwijanej listy). 
 4. Wpisz kod promocyjny Fortuna o treści “PREZENTF”. Przechodząc do kwestionariusza rejestracyjnego w Fortunie z naszej strony, pole przeznaczone na kod będzie już uzupełnione.
 5. Zaznacz wymagane zgody. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wyraź również zgodę na odebranie aktualnych bonusów od Fortuna. To ostatni krok na tym etapie rejestracji. 
 6. Kliknij “ZAREJESTRUJ”

Jeśli nie posiadasz numeru PESEL, zaznacz pole “Nie posiadam numeru PESEL”. Zostaniesz wówczas przekierowany do następnego etapu rejestracji, gdzie bukmacher będzie wymagał od Ciebie podania daty urodzenia, obywatelstwa, numeru paszportu, a także adresu zameldowania.

Po kliknięciu przycisku “Zarejestruj” powinieneś otrzymać link aktywacyjny na podany przez siebie adres e-mail. Aby aktywować swoje konto w Fortunie, musisz kliknąć link aktywacyjny. Od tego momentu Twoje konto powinno być aktywne, a Ty możesz przejść do obstawiania zakładów w serwisie Fortuna.

Fortuna rejestracja z kodem promocyjnym

Szybka rejestracja w Fortuna

Bukmacher Fortuna wie, że dla nowych graczy najważniejsze jest szybkie przystąpienie do obstawiania zakładów bukmacherskich, dlatego ograniczył formalności do minimum i udostępnił graczom opcję szybkiej rejestracji bez dowodu.

Rejestrując konto tymczasowe, nie musisz podawać numeru swojego konta bankowego oraz przesyłać zdjęcia dowodu potwierdzającego tożsamość.

Coraz więcej bukmacherów umożliwia graczom założenie konta tymczasowego w celu sprawdzenia oferty buka oraz szybkim postawieniu pierwszego zakładu. Taki rodzaj konta upoważnia graczy do obstawiania zakładów do 5 000 PLN, dokonywania wpłat, obstawiania na żywo, korzystania z promocji. 

Jak założyć pełne konto i przejść przez proces weryfikacji? 

Posiadanie konta tymczasowego wiąże się z pewnymi ograniczeniami. W momencie, kiedy gracz zechce wypłacić swoje wygrane, czyli przelać je na swoje konto osobiste, będzie zmuszony do dokończenia pełnej weryfikacji swojej tożsamości. Pełna rejestracja jest też konieczna do otrzymania wszystkich bonusów powitalnych. Z konta tymczasowego można korzystać maksymalnie 28 dni.

Zmiana konta tymczasowego w stałe wymaga uzupełniania kilku danych oraz przesłania wyraźnego zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Można tego dokonać w jednym z punktów stacjonarnych bukmachera Fortuna lub online.  

Promocje bukmacherskie Fortuny

Dla zarejestrowanych graczy Fortuna przygotowała również szereg promocji, które umożliwiają zdobywanie dodatkowych bonusów. Część z nich jest aktywna tylko w określonym czasie, ale są też takie, z których można korzystać cały rok.

 • Mistrzostwa Typerów – bukmacher Fortuna wynagradza najlepszych typerów. Każdy gracz w Fortunie może wziąć udział w ogólnopolskim rankingu najlepszych typerów. Jedynym warunkiem jest dołączenie do programu Fortuna Klub Plus i zgłoszenie postawionych przez siebie kuponów, poprzez zaznaczenie pola “Zgłoś do Mistrzostw”.  Mistrzostwa Typerów odbywają się co rok od 1 stycznia do 31 grudnia i są podzielone na 12 etapów. Bukmacher wyróżnia 50 najlepszych graczy. Fortuna przewidziała dla najlepszych z najlepszych atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz w postaci bonusów. 
 • AKO Bonusy– automatyczne bonusy kursowe pozwalające na podwyższenie wygranych nawet o 50 %. AKO bonusy zostaną dodane na każdym kuponie, który spełni warunki promocji. Wartość bonusu to od 1.07 do 1.70 (czyli wyższe wygrane od 7 do 50 %). Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 5, a minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30. Promocja dotyczy zakładów przedmeczowych.
 • Happy Hours – graj bez podatku w Fortunie. Bukmacher powiększy o 14 % wygraną z kuponów składających się z min. 3 zdarzeń, gdzie każde z nich ma kurs min. 1.30. Minimalna stawka kuponu kwalifikująca się do promocji to 2 zł. Promocja dla zakładów przedmeczowych jest aktywna w każdą sobotę i niedzielę w godz. 12:00-15:00. Dla zakładów live jest aktywna siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Fortuna kod promocyjny wpłata i wypłata

By korzystać z bonusów powitalnych potrzebna jest również wiedza o wpłatach i wypłatach. Funkcja early cashout w Fortunie umożliwia zamykanie zakładów w momencie, kiedy kurs obstawionego przez gracza zdarzenia zmienia się na niekorzyść gracza. Inaczej ujmując, gracz może zamknąć kupon przed zakończeniem spotkania, czyli w dowolnym momencie.

Cash out w Fortunie działa w zakładach AKO, a także w przypadku kuponów SOLO, w ofercie przedmeczowej oraz na żywo. Każdy gracz może znaleźć informację, czy dany kupon można wcześniej zamknąć na swoim koncie w efortuna.p w zakładce “Moje kupony” w podglądzie kuponu. Żeby zamknąć zakład, należy kliknąć “Wypłać” oraz potwierdzić chęć zamknięcia kuponu.

Po tej operacji kwota wygranej zostaje przypisana do konta gracza. Gracz otrzymuje także potwierdzenie wypłaty kuponu.

Bukmacher Fortuna wypuścił dedykowaną aplikację mobilną, którą można pobrać zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Pobranie oraz instalacja aplikacji jest bardzo prosta.

Co znajdziemy w aplikacji Fortuny?

 • transmisje meczowe
 • rozbudowane statystyki
 • sprawnie działające zakłady na żywo
 • powiadomienia push
 • skaner kuponów
 • szybkie zakłady 3D Touch

Gracze mogą logować się do aplikacji za pomocą odcisku palca. Aplikacja Fortuna mobile jest bardzo funkcjonalna. Znajdziemy w niej kompletną ofertę na zakłady przedmeczowe i live, a także sporty wirtualne i gry karciane. Aplikacja jest oczywiście dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS.

Metody płatności w Fortunie

Bukmacher Fortuna ma wiele metod wpłat i wypłat. Pamiętajmy przecież, że kwestia metod płatności jest jedną z najważniejszych, przy wyborze bukmachera, u którego zarejestrujemy konto. W końcu bez wpłacenia depozytu nie ma obstawiania – upewnij się zatem, że znajdziesz poniżej preferowaną przez siebie formę płatności. Jeśli chodzi o wpłaty, to u bukmachera Fortuna można skorzystać z:

Metody płatności w Fortunie
 • karta płatnicza VISA i Mastercard
 • mobilnych płatności Blik 
 • systemów: tpay.com, PayU, Mpay

Według informacji na stronie bukmachera Fortuna nie jest już dostępna opcja wpłaty poprzez Skrill. W przypadku innych metod środki są akceptowane i księgowane na koncie gracza niemal natychmiast po zleceniu transakcji.

Na konto Fortuny można także zlecić tradycyjny przelew, korzystając z tzw. przekazem pocztowym. Jest to najrzadziej wykorzystywana metoda płatności.

Gracze muszą liczyć się z tym, że wysyłając tradycyjny przelew, czas oczekiwania na wpłatę może wydłużyć się nawet do kilku dni. W zależności od wybranej metody płatności, inna będzie minimalna kwota wpłaty.

Szybkie wypłaty

Opcja szybkiej wypłaty jest realizowana w Fortunie przez system Przelewy24 i dostępna jest dla 17 banków. Środki znajdą się na koncie bankowym około 15 minut od zlecenia wypłaty. W większości banków usługa szybkich wypłat jest realizowana całą dobę w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Zdarzają się jednak wyjątki. Szczegóły znajdziesz w sekcji “wypłata” na stronie efortuna.pl.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat bukmachera Fortuna?

Nadal zastanawiasz się, czy warto zarejestrować się u tego bukmachera? Sprawdź opinie o Fortunie! Szczegółowa recenzja, opis oferty, aplikacji, wypowiedzi graczy i więcej. Zapraszamy do lektury!

Fortuna kod promocyjny – FAQ

Aktualny kod promocyjny Fortuna to “PREZENTF” (klik!). Kod uprawnia do otrzymania freebetu 10 PLN.

Fortuna udostępniła atrakcyjny bonus powitalny, który obejmuje 600 PLN cashback, 20 PLN bez depozytu i freebet 10 PLN (dostępny z kodem).

By odebrać bonus powitalny od bukmachera Fortuna, należy zarejestrować się z naszym kodem promocyjnym o treści “PREZENTF”. Następnie wystarczy tylko wpłacić swój pierwszy depozyt i postawić zakład.

20 zł w Fortunie w formie freebetu bez depozytu odbierzesz za rejestrację konta i zweryfikowanie go.

Aby otrzymać freebet na zakładu w Fortunie zarejestruj konto u tego bukmachera z naszym kodem promocyjnym i wpłać dowolny depozyt. Zweryfikuj również swoje konto. Otrzymasz wówczas 20 zł freebetu bez depozytu i 10 zł freebetu za kod.

Nie, aby otrzymać bonus bez depozytu w Fortunie konieczne jest założenie konta stałego.

icon arrow up