Bonusy od depozytu u bukmacherów 2024

Spis treści
[Rozwiń]

Bierzemy pod lupę bonusy od depozytu u legalnych bukmacherów w Polsce. Bonus od depozytu to promocja bukmacherska, w której dostajesz środki za wpłatę pieniędzy na konto u bukmachera. W którym serwisie można zgarnąć najwyższą kwotę darmowych środków? Jak wypłacić bonus? Sprawdziłem wszystkie aktualne oferty bonusów od depozytu oraz ich warunki i porównałem je.

Lista najlepszych bonusów od depozytów u bukmacherów 2024

W poniższej tabeli znajdziesz listę bonusów od depozytu u bukmacherów uszeregowaną od najlepszego do tych mniej korzystnych. Niemniej każdy bonus na start jest korzyścią dla gracza i warto z nich skorzystać.

  • 100% od 1. depozytu do 200 PLN
  200 PLN
  • 100% od 1. depozytu do 500 PLN
  • 50% od 2. depozytu do 600 PLN
  • 30 % od 3. depozytu do 900 PLN
  2000 PLN
  • 0 50 PLN za wpłatę i kod promocyjny
  • 100% od 2. depozytu do 2000 PLN
  2050 PLN
  • 100 % od pierwszego depozytu do 200 PLN
  200 PLN
  • 100% od 2. depozytu do 300 PLN
  300 PLN
  • 100% od 1. depozytu do 100 PLN
  • 50% od 2. depozytu do 200 PLN
  • 50%. od 3. depozytu do 300 PLN
  600 PLN
  • bonus 200 % do 400 PLN
  400 PLN

Na czym polega bonus od depozytu?

Atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych graczy to znak rozpoznawczy każdego szanującego się bukmachera internetowego. Najlepsi operatorzy w Polsce robią zatem co w ich mocy, aby oddać w ręce swoich nowych klientów jak najwyższą pulę darmowych środków. Oprócz zakładów bez ryzyka oraz freebetów, jedną z najpopularniejszych promocji na start w naszym kraju są bonusy od depozytu. Na czym one właściwie polegają i które warunki regulaminu są kluczowe z punktu widzenia typerów? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Co to jest bonus od depozytu? To rodzaj promocji (zazwyczaj powitalnej skierowanej dla nowych graczy, jednak niekoniecznie), w ramach której bukmacher obdarowuje swojego klienta z góry określoną pulą darmowych środków, której wysokość jest uzależniona od wysokości dokonanej przed momentem wpłaty. 

Brzmi skomplikowanie? Zapewniamy, że w rzeczywistości jest znacznie łatwiejsze, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka, a żeby lepiej unaocznić Wam o czym mowa posłużymy się przykładową promocją.

Załóżmy, że bukmacher proponuje nowym klientom powitalny bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 500 PLN. Co to właściwie oznacza?

Dokładnie tyle, że bukmacher podwoi wpłaconą przez gracza kwotę, natomiast pula darmowych środków nie może być wyższa od 500 PLN.

 • jeśli zatem gracz wpłaci depozyt 20 PLN, wówczas otrzyma “gratis” 20 PLN
 • depozyt o wartości 600 PLN z kolei zagwarantuje mu darmowe środki w kwocie 500 PLN na dalszą grę (bo bonus nie może przekroczyć maksymalnej kwoty)

Celowo piszemy na dalszą grę. Robimy to po to, aby mniej doświadczeni gracze, stawiający dopiero swoje pierwsze kroki w świecie zakładów uniknęli rozczarowania w momencie polecenia wypłaty otrzymanych przed momentem środków bonusowych na konto bankowe. Nic takiego się nie stanie, przynajmniej przez jakiś czas, ale do tego powrócimy za moment. Póki co sprawdźmy, które punkty regulaminu bonusu od depozytu są kluczowe z punktu widzenia typera i których znajomość jest absolutną koniecznością.  

Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu od depozytu?

Najlepsi legalni bukmacherzy regularnie organizują atrakcyjne promocje, dzięki którym w dość łatwy sposób można zgarnąć środki na dalszą grę - i to jest fakt. Nie wydaje Wam się chyba jednak, że darmowe bonusy są rozdawane na prawo i lewo bez konieczności spełnienia jakichkolwiek warunków. Życie byłoby wówczas zbyt piękne, dlatego nic takiego nie ma miejsca! 

Każda promocja obwarowana jest szeregiem warunków, czasami bardziej, a czasami mniej skomplikowanych i trudnych do spełnienia. Nie ulega jednak dla nas wątpliwości, że należy je wszystkie poznać i przeanalizować, zanim gracz zdecyduje się na skorzystanie z konkretnej promocji. Jakie są zatem kluczowe z punktu widzenia gracza punkty regulaminu bonusu od depozytu? Sprawdzamy. 

 • Minimalna kwota wpłaty - zazwyczaj bukmacher określa dolny limit depozytu, od którego wpłata zakwalifikuje gracza do skorzystania z promocji. Przykładowo - jeśli bukmacher ustali dolny limit na poziomie 20 PLN, a gracz wpłaci dyszkę, wówczas zostanie wykluczony z promocji, a spora pula darmowych środków bonusowych przemknie mu obok nosa. 
 • Maksymalna pula darmowych środków - bukmacher zawsze, ale to zawsze bardzo precyzyjnie określa maksymalną kwotę bonusu możliwego do zgarnięcia. Przykładowo - jeśli taka kwota zostanie ustalona na poziomie 100 PLN, to nawet wpłacając 200, 300 lub 1000 PLN gracz i tak otrzyma “tylko” 100 PLN ekstra. 
 • Sposób naliczania bonusu od depozytu - bukmacherzy zawsze jasno określają sposób naliczania kwoty darmowych środków. Zazwyczaj robią to w procentach, co jest dość klarowne, a gracz doskonale wie jaka pula darmowych środków zasili jego budżet. Najbardziej popularnym bonusem od depozytu jest promocja 100%, oznaczająca de facto podwojenie wpłaconej kwoty (depozyt 100 PLN oznacza dodatkowy bonus 100 PLN ekstra). Na stronach legalnych bukmacherów w Polsce można również spotkać się z bonusami od depozytu o wartości 50% wpłaty (depozyt 100 PLN oznacza bonus 50 PLN) oraz 200% wpłaty (wówczas depozyt 100 PLN daje dodatkowe 200 PLN w darmowych środkach). 
 • Czas na wpłacenie depozytu - zazwyczaj bukmacher określa maksymalny termin po rejestracji konta, w trakcie którego gracz musi dokonać premierowego depozytu na konto, jeśli marzą mu się darmowe środki (np. 7 dni od daty założenia konta). 
 • Moment pojawienia się bonusu na koncie - niekiedy samo wpłacenie depozytu nie skutkuje automatycznym pojawieniem się darmowych środków na koncie, lecz bukmacher wymaga odblokowania bonusu. Zazwyczaj chodzi o postawienie konkretnych zakładów za określoną kwotę (np. wielokrotny kupon AKO z min. 3 typami i min. kursem każdego z nich 1.30). 
 • Zasady obrotu bonusem od depozytu - konieczność obrotu bonusem od depozytu to czarny sen każdego typera. Sam temat jest nieco rozleglejszy od powyższych kwestii, dlatego postanowiliśmy poświęcić mu osobny fragment naszego poradnika typera dotyczącego najlepszych bonusów od depozytu w Polsce. 

Obrót bonusem bez depozytu - co to takiego?

Pamiętacie, jak w jednym ze wcześniejszych akapitów wspominaliśmy Wam, że bukmacher wręczając graczom darmowe środki bonusowe od depozytu robi to z myślą o dalszej grze, a nie o natychmiastowej wypłacie na rachunek bankowy? Czy nam-graczom się to podoba, czy też nie, to przyznacie sami, że taka polityka ma sens. 

W przeciwnym razie co drugi typer zarejestrowałby nowe konto, wpłacił depozyt, zgarnął atrakcyjny bonus i… tyle go widzieli! Taka strategia nie byłaby logiczna z punktu widzenia bukmacherów, choć podejrzewamy, że niejeden z Was (a i my) mocno by jej przyklasnął. Niestety, czas zejść na ziemię… 

A zatem bukmacher obdarowuje gracza bonusem od depozytu, ale robi to z nadzieją, że środki zostaną przeznaczone na dalszą grę. Aby mieć pewność, że tak się właśnie stanie wprowadza obowiązek dokonania obrotu bonusem, zanim środki będą mogły zostać wypłacone na rachunek bankowy. 

Co to jest obrót bonusem? W największym skrócie to konieczność postawienia konkretnych zakładów za z góry określoną kwotę w wyznaczonym terminie. Brzmi skomplikowanie? Być może nieco łatwiej będzie Wam zrozumieć ten mechanizm na konkretnym przykładzie. 

Załóżmy, że gracz otrzymał bonus 100 PLN, ale zanim będzie mógł go wypłacić bukmacher wymaga obrotu 2x na kuponach AKO z min. 2 typami i min. kursem każdego z nich 1.30 w terminie 7 dni.

Oznacza to, że w ciągu tygodnia od momentu pojawienia się darmowych środków w saldzie bonusowym gracz musi zagrać ww. kupony za co najmniej 200 PLN.

Po spełnieniu tego warunku środki zostaną przetransferowane na saldo depozytowe, skąd będzie można je wypłacić na rachunek bankowy.

Na co zwrócić uwagę w regulaminie obrotu bonusem od depozytu?

Wyjaśniliśmy Wam w jednym z poprzednich akapitów, na które punkty regulaminu bonusu od depozytu warto zwrócić uwagę w momencie rejestracji konta i dokonywania pierwszej wpłaty. Nie mniej uwagi powinniście jednak poświęcić przeanalizowaniu warunków obrotu bonusem, gdyż skomplikowany regulamin mocno utrudni Wam życie i kto wie, czy nie pozbawi otrzymanych przed momentem darmowych środków. 

Bez zbędnego owijania w bawełnę - które punkty regulaminu obrotu bonusem są kluczowe z punktu widzenia gracza? Przekonajmy się. 

 • Liczba wymaganych obrotów - kluczowa kwestia. Wiadomo, że im mniej razy trzeba obrócić bonus od depozytu, tym większa szansa na powodzenie i na to żeby udanie przetransferować środki na saldo depozytowe. 
 • Ilość typów na kuponie - bukmacher zazwyczaj określa, czy do obrotu będą zaliczały się zakłady SOLO, czy też AKO z określoną liczbą selekcji. 
 • Kurs minimalny poszczególnych typów - jak wyżej. Bukmacher stawia twarde warunki i kurs żadnej selekcji na kuponie nie może być niższy od wymaganego, w przeciwnym razie zakład nie będzie zaliczony do obrotu bonusem. 
 • Minimalny kurs łączny kuponu - innym warunkiem jest bardzo często min. kurs łączny całego kuponu, a nie pojedynczych selekcji. 
 • Czas na dokonanie obrotu - bukmacher jasno wyznacza termin, w którym gracz musi dokonać obrotu. Brak spełnienia tego warunku skutkuje nieodwracalną utratą darmowych środków. 
 • Zakłady zaliczane do obrotu - czasem bukmacher precyzyjnie określa, że do obrotu bonusem od depozytu będzie zaliczał np. wyłącznie zakłady na żywo. 
 • Zakłady wyłączone z obrotu - innym razem z kolei informuje gracza, że np. zakłady na sporty wirtualne nie będą zaliczały się do obrotu bonusem. 
 • Sposób naliczania obrotu - większość bukmacherów wymaga dokonania obrotu wyłącznie otrzymanym bonusem od depozytu, ale zdarzają się przypadki, że gracz musi obrócić zarówno bonusem, jak również kwotą wpłaconego depozytu. 

Bonusy od depozytu dla stałych graczy

W zdecydowanej większości przypadków bonusy od depozytu odnoszą się do pierwszej wpłaty tuż po rejestracji konta, natomiast premierowy depozyt nie jest jedyną okazją na zgarnięcie dodatkowych środków na grę. Niektórzy z topowych operatorów z czołowych pozycji naszego rankingu bukmacherów oferują również promocję od drugiej, a nawet od trzeciej wpłaty. Nie musimy chyba nikomu mówić, że również łączna kwota darmowych środków bonusowych prezentuje się wówczas całkiem okazale.

Odrębną grupę bonusów od depozytu stanowią promocje Reload. Coraz częściej legalni bukmacherzy w Polsce oddają w ręce swoich klientów tzw. Reload Bonus dający możliwość zasilenia budżetu również przy okazji drugiej, trzeciej lub każdej innej wpłaty. Zasada jest identyczna, jak w przypadku oferty powitalnej - gracz wpłaca kolejny depozyt, a bukmacher nagradza go z góry określoną kwotą darmowych środków, które następnie należy obrócić, zanim będzie można je wypłacić. 

Bonusy Reload dostępne są zazwyczaj przy okazji popularnych turniejów lub rozgrywek (np. piłkarskiej Ligi Mistrzów lub tenisowego French Open), ale również bez specjalnego powodu, chociażby z okazji tego, że… jest poniedziałek, jak ma to miejsce w przypadku bukmachera Superbet. Jak działa taka promocja? To szalenie proste!

Wszystko co trzeba zrobić, żeby zgarnąć darmowe środki od Superbet to w dowolny poniedziałek zalogować się na swoje konto gracza, wpłacić depozyt min. 100 PLN i za co najmniej taką samą kwotę zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO z oferty bukmachera.

Niezależnie od wyniku kuponu do konta gracza zostanie dopisany gwarantowany Reload Bonus 50 PLN, a każdy klient Superbet może zgarnąć w ten sposób darmowe środki raz w tygodniu.

Bonusy od depozytu w ofertach powitalnych polskich bukmacherów

Bukmacher Superbet - najlepszy bonus od depozytu do 200 PLN

Promocja od pierwszej wpłaty czeka na każdego nowego klienta bukmachera Superbet. Czy aby zgarnąć taki bonus wymagany jest kod promocyjny? Nie, wartość bonusu od depozytu w Superbet nie ulegnie wówczas zmianie, natomiast rejestrując się w Superbet z kodem promocyjnym o treści PRZENTSB gracz otrzyma dodatkowy freebet bonus o wartości 35 PLN

Ale wracając do bonusu od depozytu w Superbet. Regulamin promocji nie należy do przesadnie skomplikowanych, a wszystko co musi zrobić gracz to:

 • założyć konto
 • zaznaczyć chęć otrzymania bonusu powitalnego w formularzu
 • w ciągu 14 dni wpłacić pierwszy depozyt min. 20 PLN. 
pakiet powitalny superbet

Kwota zostanie automatycznie podwojona, a maksymalna pula darmowych środków od Superbet wynosi 200 PLN. Przykładowo - wpłacając depozyt 50 PLN gracz otrzyma bonus 50 PLN, z kolei wpłacając 500 PLN gracz otrzyma “zaledwie” 200 PLN (bo tyle wynosi maksymalny bonus). 

Bonus od depozytu od bukmachera Superbet wymaga obrotu 1x na kuponach SOLO lub AKO bez minimalnego kursu kuponu. Czas na dokonanie obrotu bonusem to 10 dni od momentu pojawienia się darmowych środków w budżecie. Co ważne, od wygranej z kuponu postawionego za bonus zostaje odjęta kwota tego bonusu.

Jaką mamy opinię o Superbet w kwestii jego bonusu od depozytu? Sądzimy, że jest to całkiem solidna promocja z dość łatwymi warunkami obrotu, natomiast patrząc na kwoty oferowane przez konkurentów trudno mówić o fajerwerkach. Oprócz tego bonusu na graczy Superbet czeka też Tydzień Bez Ryzyka (cashback za przegrane zakłady w ciągu 7 dni po rejestracji), freebet za aplikację mobilną oraz freebet za kod promocyjny.

 • 300 PLNbonus za gola Wisły z KF Llapi
 • 35 PLNfreebet
 • 10 PLNfreebet na każdą kolejkę Ekstraklasy
 • 200 PLN100% bonus od depozytu
 • 3500 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNw aplikacji
KOD PREZENTSB
Kopiuj kod
Odbierz 3755 + 300 PLN

Bukmacher STS - bonus od depozytu 600 PLN

Znakiem rozpoznawczym oferty na start STS zostały bonusy od trzech pierwszych wpłat. Za pierwszą wpłatę można otrzymać 100 % do 100 zł, za drugą 50 % do 200 zł, a za trzecią 50 % do 300 zł.

A jakie warunki trzeba spełnić żeby zgarnąć darmowe środki za trzy premierowe depozyty?

 • pierwszym, dość oczywistym, jest rejestracja konta
 • po rejestracji w ciągu 30 dni należy dokonać pierwszej wpłaty, za którą gracz otrzyma bonus 100% do 100 PLN
bonus od pierwszego depozytu sts
 • następnie w ciągu 90 dni należy dokonać drugiego depozytu, za który gracz otrzyma bonus 50% aż do 200 PLN
 • następnie trzeciej wpłaty, za którą na koncie gracz pojawi się bonus 50% aż do 300 PLN. 

Łączna kwota darmowych środków za trzy depozyty to zatem 600 PLN, natomiast należy mieć świadomość, że zgarnięcie kolejnego bonusu jest możliwe dopiero po dokonaniu obrotu poprzednim. STS każdorazowo wymaga obrotu 2x po kursie min. 1.91. 

Trzeba jeszcze koniecznie pamiętać, że w STS obrotu nie wymaga jedynie sama kwota bonusowa, ale też depozyt, dzięki któremu gracz otrzymał bonus (jednokrotny obrót po kursie min. 1.85)! Inaczej nie będzie można go wypłacić.

Jak odebrać maksymalny bonus od depozytu od STS?

 • pierwszy depozyt powinien wynieść min. 100 PLN, za które gracz otrzyma 100 PLN ekstra
 • po dokonaniu obrotu 2x gracz może dokonać drugiej wpłaty 400 PLN, za które otrzyma bonus 200 PLN
 • następnie należy zagrać kupony za co najmniej 400 PLN i wpłacić trzeci depozyt min. 600 PLN, za które gracz otrzyma bonus 300 PLN.

Oprócz bonusów od depozytów można zgarnąć jeszcze 60 PLN za wykonanie paru prostych zadań, a jeżeli wykorzystasz podczas rejestracji w STS kod promocyjny PREZENTST, to powiększysz pakiet powitalny o zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN!

Na jakie opinie STS zasłużył sobie wśród gracz za nowy pakiet powitalny? Komentarze typerów są w przeważającej większości dość pozytywne. Gracze cenią sobie fakt, że darmowe środki można zgarnąć za każdą z trzech pierwszych wpłat, a każdy nowy klient STS może sam zdecydować, na jak wysoki bonus zapoluje i dostosować kwoty depozytów do swoich możliwości finansowych. 

 • 100 PLNzakład bez ryzyka
 • 600 PLNbonus od depozytu
 • 60 PLNbonus za zadania
KOD PREZENT150
Kopiuj kod
Odbierz 760 PLN

Bukmacher forBET - bonus od depozytu 100% aż do 2050 PLN

Drugi depozyt nagradza bukmacher forBET, który z automatu podwaja kwotę wpłaconą przez nowego klienta gracza, a maksymalna pula darmowych środków to 2000 PLN. Mało tego! Wykorzystując w forBET kod promocyjny o treści PREZENTFB można cieszyć się jeszcze dodatkowym bonusem 50 PLN za depozyt, co czyni ją jednym z najbardziej atrakcyjnych bonusów od depozytu na polskim rynku. 

Jak zgarnąć bonus od drugiej wpłaty w forBET do 2000 zł? To proste:

 • załóż konto z naszym kodem prpmocyjnym
 • wpłać drugi depozyt min. 20 PLN
 • bukmacher z automatu podwoi Twoją wpłatę (np. wpłata 500 PLN to 500 PLN bonusu, a wpłata 3000 PLN to “tylko” 2000 PLN ekstra). 

Czy darmowe środki trafiają od razu na saldo depozytowe i można je wypłacić? Niestety, forBET wymaga obrotu bonusem 2x na kuponach AKO z min. 3 typami, kursem min. każdej selekcji 1.30 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.50, a maksymalny czas na dokonanie obrotu w forBET to 14 dni. 

Z kolei freebet od wpłaty 50 zł za kod promocyjny otrzymasz po rejestracji z kodem PREZENTFB i wpłaceniu drugiego depozytu min. 100 zł. Otrzymany bonus należy obrócić 4 razy na kuponach AKO z min. kursem 2.00.

Co wpływa na to, że gracze w temacie bonusu od depozytu mają dobre o forBET opinie? Podoba nam się fakt, że serwis pomyślał o typerach o różnej zasobności portfela. Wpłacasz depozyt 20 PLN? Otrzymasz bonus 20 PLN. Wpłacasz 2000 PLN? Na koncie pojawi się dokładnie taka sama kwota!

Oprócz bonusów wspomnianych wyżej w forBET czeka na ciebie jeszcze zakład bez ryzyka (standardowo cashback max. 1000 PLN, z naszym kodem 1230 PLN) oraz 30 dni gry bez podatku.

 • 300 PLNbonus na mecz Śląsk - Lechia
 • 1000 1230 PLNzakład bez ryzyka
 • 50 PLNdodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 2000 PLN100% od 2. depozytu
 • 30 dnigra bez podatku 12%
KOD PREZENTFB
Kopiuj kod
Odbierz 3580 PLN

Bukmacher LV Bet - bonus od depozytu 2000 PLN

Trzy pierwsze wpłaty obejmuje promocja powitalna dla nowych klientów tego bukmachera. Pierwsza promocja to klasyczny bonus 100% od pierwszego depozytu. Gracz zakłada konto, wpłaca min. 10 PLN, a bukmacher z automatu podwaja tę kwotę aż do 500 PLN. Darmowe środki należy rzecz jasna obrócić, a LV Bet wymaga obrotu 4x po kursie min. 1.75

600 PLN można zgarnąć przy okazji drugiej wpłaty w LV Bet, tyle tylko, że tym razem jest to promocja 50%, a zatem polując na maksymalną kwotę należy wpłacić aż 1200 PLN. Pocieszamy, że gracze wpłacający np. 200 PLN również otrzymają bonus, tyle że o wartości “zaledwie” 100 PLN. Oczywiście bonusem trzeba obrócić, tym razem 3x po kursie min. 1.75

Na tym jednak nie koniec. Również za trzecią wpłatę otrzymasz bonus. Wyniesie on 30 % depozytu do kwoty 900 PLN. Minimalna wpłata to 10 zł. Bonusem należy obrócić 2 razy na kuponach z kursem min. 1.75.

bonus za trzeci depozyt LVBET

Najważniejszą informacją dotyczącą bonusów od wpłat w LVBET jest jednak to, że w przypadku każdego z nich obrotu należy dokonywać zarówno bonusem, jak i wpłaconym depozytem. Po wpłacie obie te kwoty trafiają bowiem z automatu na konto bonusowe.

Jakie opinie LV Bet wśród graczy zbiera za bonus od depozytu? Przede wszystkim typerzy odetchnęli z ulgą, że firma odeszła wreszcie od skomplikowanych mnożników, a zasady promocji powitalnej są klarowne i zrozumiałe nawet dla początkujących typerów. Nikt również nie ma prawa narzekać na kwotę darmowych środków. Bonus od depozytu w LV Bet jest jednym z najwyższych na polskim rynku i za to spore brawa dla bukmachera.

Jednak dużym minusem jest wymaganie obrotu zarówno bonusem, jak i depozytem.

Ten bonus to jednak jedynie czubek góry lodowej, jaką jest oferta powitalna LVBET. Oprócz bonusów od depozytu dostaniesz tam bonus za aplikację, freebet bez depozytu, bonus za karnet kibica oraz 33 dni gry bez podatku. Użyj w LVBET kod promocyjny PREZENTLV, żeby dorzucić do tego jeszcze jeden freebet.

 • 100 PLNbonus na mecz Śląsk - Lechia
 • 20 PLNfreebet od depozytu
 • 2000 PLNbonusy od 3. depozytów
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNbonus na virtuale
 • 20 PLNbonus za aplikację
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz 2130 + 100 PLN

Bukmacher BetX: bonus 100% za 2. wpłatę do 300 PLN

U bukmachera BetX druga wpłata nagradzana jest bonusem od depozytu w postaci freebetu. Otrzymać możesz 100% wysokości drugiej wpłaty, ale nie więcej niż 300 PLN.

Szczegółowe warunki są następujące:

 • wpłać drugi depozyt min. 20 zł
 • obróć wpłaconym depozytem jeden raz na dowolnej liczbie kuponów AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 2.50
 • na kuponach umieść zakłady sportowe lub e-sportowy
 • maksymalny depozyt, który uprawnia do otrzymania bonusu to 300 zł
 • po dokonaniu obrotu otrzymasz bonus od wpłaty 100 % do 300 PLN
 • bonus zostanie dodany w formie freebetu
 • wykorzystaj bonus na dowolny kupon z kursem min. 2.00 na zakłady sportowe oraz e-sportowe
 • na wykorzystanie bonusu masz 3 dni

Warunki otrzymania bonusu od wpłaty są bardzo proste. Podobnie jak obrót tym bonusem. Są też jednocześnie atrakcyjne, gdyż to tylko jednokrotny obrót.

Oprócz tego bonusu można otrzymać w BetX także cashback do 300 PLN za pierwszy depozyt oraz punkty, które można wykorzystać na freebety.

 • 300 PLNcashback
 • 300 PLNfreebet
 • 3000 5000punktów BetX
KOD PREZENTBX
Kopiuj kod
Odbierz 600 PLN

Bukmacher Go Bet - bonus od depozytu 100 % do 200 PLN

Bukmacher GoBet w standardowej ofercie posiada trzy bonusy powitalne. Jednak tylko jedna z tych promocji to klasyczny bonus od depozytu. Wynosi on 100 % pierwszej wpłaty do maksymalnej kwoty 200 PLN. Warunki:

 • zarejestruj konto w GoBet, zaznacz wszystkie zgody marketingowe i zweryfikuj konto
 • wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł
 • do konta zostanie przypisany bonus 100 % od wpłaty do 200 PLN
 • otrzymany bonus obróć 3 razy na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami na kuponach z kursem min. 1.80
 • obróć też jednokrotnie wpłaconym depozytem na kuponie bądź kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 1.80
 • czas na obrót to 7 dni

Wymagany obrót jest dosyć duży i jest na niego mało czasu, ale oczywiście jest możliwe jego spełnienie.

Warto dodać, że nowi gracze GoBet mogą też otrzymać też inny bonus: freebet bez depozytu 30 PLN za kod promocyjny GoBet.

 • 20 30 PLNfreebet bez depozytu z kodem
 • 200 PLNbonus od depozytu
KOD PREZENTGB
Kopiuj kod
Odbierz 230 PLN

Bukmacher BETFAN - bonus 200 % od depozytu do 400 PLN

BETFAN, jako jedyny bukmacher na rynku, umożliwia otrzymanie bonusu od wpłaty 200 %. To świetna opcja na potrojenie swojej pierwszej wpłaty. Z promocji tej możesz skorzystać rejestrując konto z kodem promocyjnym BETFAN. Poniżej opisuję krok po kroku jak odebrać ten bonus:

 • zarejestruj konto w BETFAN z kodem promocyjnym
 • zaznacz zgody marketingowe
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz bonus 200 % do 400 PLN
 • postaw wpłaconą kwotę depozytu na zakłady (jeden lub więcej kuponów, dowolne warunki)
 • poczekaj na rozliczenie wszystkich zdarzeń na kuponach
 • teraz obróć bonusem 200 % jeden raz na jednym lub kilku kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami (kurs całkowity min. 3.00)
Bonus Betfan wykorzystanie

Powyższa lista może wydawać się długa, ale tak naprawdę nie jest to dużo działań. Wystarczy rejestracja z kodem, zgody marketingowe, wpłacenie depozytu i obrót depozytem. Potem jednokrotny obrót bonusem.

 • 600 PLNbonus 200 % od wpłaty + depozyt
 • lub 200 PLNbonus na pogodę w Warszawie
KOD PREZENTBF
Kopiuj kod
Graj za 600 PLN

Bukmacher ComeOn bonus od depozytu

Nowy gracz ComeOn po uruchomieniu zakładów ComeOn w internecie mogli otrzymać na start bonus od depozytu 100 % do 200 zł. Promocja ta nie obowiązywała długo i bukmacher zmienił bonus na zakład bez ryzyka. Więcej na temat cashbacku przeczytasz w artykule ComeOn kod promocyjny.

Bukmacher Etoto - bonus od depozytów do 700 PLN

Powitalny bonus od depozyt czeka również na nowych klientów bukmachera Etoto. Otrzymać możesz w sumie 3 bonusy od wpłaty, które wynoszą kolejno:

 • 100 % do 200 zł za 1. depozyt
 • 100 % do 200 zł za 2. depozyt
 • 100 % do 300 zł za 3. depozyt

W sumie można zatem zgarnąć do 700 zł za trzy pierwsze wpłaty. Co zrobić, aby otrzymać te bonusy?

 • by zgarnąć bonus za pierwszą wpłatę należy złożyć depozyt min. 50 zł
 • by zgarnąć bonusy za 2. i 3. wpłatę należy złożyć depozyt min. 2 zł
 • po zaksięgowaniu wpłat do konta zostaje dodany bonus

Warto dodać, że Etoto kod bonusowy nie jest konieczny do otrzymania tych trzech bonusów na start.

Rzecz jasna środków nie można od razu wypłacić na rachunek bankowy. Każdy z trzech bonusów ma takie same warunki obrotu:

 • obrót 3 razy kwotą bonusu
 • kupon AKO z min. 3 zdarzeniami
 • kurs kuponu min. 2.00, kurs pojedynczy min. 1.20
 • czas na obrót: 30 dni

Jak to wygląda w praktyce? Aby zgarnąć maksymalne bonusy od depozytu od Etoto należy wpłacić depozyty: 200 zł, 200 zł i 300 zł. Nasze odczucia co do tej promocji są trochę mieszane i trudno jednoznacznie wystawić Etoto opinię. Z jednej strony bardzo przypadły nam do gustu nieskomplikowane warunki obrotu i to, że do zgarnięcia są w sumie 3 bonusy. Niestety warunki obrotu nie są najprostsze.

Bukmacher TOTALbet - bonus od depozytu

Przez długi czas TOTALbet słynął z tego, że posiadał najwyższy bonus od depozytu wśród wszystkich bukmacherów online. Wynosił on aż 5000 zł. I chociaż warunek obrotu nie był zbyt atrakcyjny to bonus zwracał uwagę graczy.

W lutym 2024 TOTALbet zmienił swój bonus powitalny i znikał wspomniany bonus od depozytu. Podstawową promocją stały się zakłady bez ryzyka, natomiast wpisując w TOTALbet kod promocyjny PREZENTTB gracz otrzyma freebet bez depozytu. Cały pakiet powitalny bukmachera rozkładamy na czynniki pierwsze i oceniamy w artykule: TOTALbet opinie.

Czy warto korzystać z bonusów od depozytu? Podsumowanie

Słowem zakończenia - czy ten rodzaj promocji jest wart zachodu? Czy warto korzystać z bonusów od depozytu dostępnych tuż po rejestracji konta? Napiszemy tak - nie tyle warto, co wręcz grzechem byłoby nie skorzystać!!! I to z kilku powodów. 

Przede wszystkim wrażenie muszą robić kwoty darmowych środków do zgarnięcia. W przypadku topowych serwisów z licencją w Polsce mówimy o kilku tysiącach złotych i z całą pewnością nie jest to kwota, obok której można przejść obojętnie. 

Warto również pamiętać, że typer niczego nie ryzykuje. Skoro rejestruje konto u wybranego bukmachera internetowego, to zakładamy, że robi to w celu obstawiania zakładów. A skoro tak to chcąc nie chcąc musi zasilić swój budżet depozytem, a środki bonusowe są poniekąd gratisem, dodatkową pulą na dalszą grę. 

Spora rzesza typerów narzeka na konieczność obrotu bonusem od depozytu, zanim będzie można wypłacić darmowe środki. Ale postawcie się w pozycji bukmachera - jaki sens miałoby przyznawanie bonusu czasami w kwocie kilku tysięcy złotych, skoro środki można by od razu wypłacić do banku? Taka polityka byłaby kompletnie pozbawiona logiki. 

Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu od depozytu i jak wybrać najkorzystniejszą ofertę powitalną? Kwota darmowych środków ma znaczenie, to nie ulega wątpliwości, lecz radzimy również zerknąć na warunki przeniesienia bonusu na saldo depozytowe i regulamin obrotu. 

Czasami warto zdecydować się na choćby nieco skromniejszą pulę darmowych środków bonusowych, jednak z mniej restrykcyjnymi warunkami obrotu, dzięki czemu będzie większa szansa na to, żeby pieniądze znalazły się tam gdzie powinny, czyli na koncie bankowym gracza.

Bonusy od depozytu u legalnych bukmacherów - FAQ

To jedna z najpopularniejszych promocji powitalnych w Polsce. Jej zasady są bajecznie proste – gracz zakłada konto i dokonuje depozytu, a w zależności od wysokości wpłaconej kwoty bukmacher obdarowuje go odpowiednią pulą darmowych środków.

Nie, niektórzy bukmacherzy oferują również bonusy za drugi lub trzeci depozyt. Istnieją również promocje typu Reload, dzięki którym można okazjonalnie zgarnąć darmowe środki od każdej kolejnej wpłaty.

Niestety nie. Darmowe środki trafiają na konto bonusowe i wymagają dokonania obrotu, zanim będzie można je przelać na rachunek bankowy.

W największym skrócie to konieczność obstawienia konkretnych zakładów za z góry określoną kwotę.

Szczególnie istotne z punktu widzenia gracza jest kilka punktów regulaminu promocji od wpłaty. Konkrety znajdziesz w tekście powyżej.

Najwyższa kwota darmowych środków na start czeka na nowych klientów bukmacherów LV Bet oraz forBET.