Bonusy od depozytu u bukmacherów [PAŹDZIERNIK 2022]

Spis treści
[Rozwiń]

W naszym najnowszym poradniku typera bierzemy pod lupę bonusy od depozytu u legalnych bukmacherów w Polsce. Na czym polega ta promocja powitalna? W którym serwisie można zgarnąć najwyższą kwotę darmowych środków? Jak wypłacić bonus? Za kilka minut bonusy od depozytu od najpopularniejszych operatorów w naszym kraju nie będą miały przed Wami żadnych tajemnic. 

Lista najlepszych bonusów od depozytów u bukmacherów

Na czym polega bonus od depozytu?

Atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych graczy to znak rozpoznawczy każdego szanującego się bukmachera internetowego. Najlepsi operatorzy w Polsce robią zatem co w ich mocy, aby oddać w ręce swoich nowych klientów jak najwyższą pulę darmowych środków. Oprócz zakładów bez ryzyka oraz freebetów, jedną z najpopularniejszych promocji na start w naszym kraju są bonusy od depozytu. Na czym one właściwie polegają i które warunki regulaminu są kluczowe z punktu widzenia typerów? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Co to jest bonus od depozytu? To rodzaj promocji (zazwyczaj powitalnej skierowanej dla nowych graczy, jednak niekoniecznie), w ramach której bukmacher obdarowuje swojego klienta z góry określoną pulą darmowych środków, której wysokość jest uzależniona od wysokości dokonanej przed momentem wpłaty. 

Brzmi skomplikowanie? Zapewniamy, że w rzeczywistości jest znacznie łatwiejsze, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka, a żeby lepiej unaocznić Wam o czym mowa posłużymy się przykładową promocją.

Załóżmy, że bukmacher proponuje nowym klientom powitalny bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 500 PLN. Co to właściwie oznacza?

Dokładnie tyle, że bukmacher podwoi wpłaconą przez gracza kwotę, natomiast pula darmowych środków nie może być wyższa od 500 PLN.

 • jeśli zatem gracz wpłaci depozyt 20 PLN, wówczas otrzyma “gratis” 20 PLN
 • depozyt o wartości 600 PLN z kolei zagwarantuje mu darmowe środki w kwocie 500 PLN na dalszą grę (bo bonus nie może przekroczyć maksymalnej kwoty)

Celowo piszemy na dalszą grę. Robimy to po to, aby mniej doświadczeni gracze, stawiający dopiero swoje pierwsze kroki w świecie zakładów uniknęli rozczarowania w momencie polecenia wypłaty otrzymanych przed momentem środków bonusowych na konto bankowe. Nic takiego się nie stanie, przynajmniej przez jakiś czas, ale do tego powrócimy za moment. Póki co sprawdźmy, które punkty regulaminu bonusu od depozytu są kluczowe z punktu widzenia typera i których znajomość jest absolutną koniecznością.  

Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu od depozytu?

Najlepsi legalni bukmacherzy regularnie organizują atrakcyjne promocje, dzięki którym w dość łatwy sposób można zgarnąć środki na dalszą grę - i to jest fakt. Nie wydaje Wam się chyba jednak, że darmowe bonusy są rozdawane na prawo i lewo bez konieczności spełnienia jakichkolwiek warunków. Życie byłoby wówczas zbyt piękne, dlatego nic takiego nie ma miejsca! 

Każda promocja obwarowana jest szeregiem warunków, czasami bardziej, a czasami mniej skomplikowanych i trudnych do spełnienia. Nie ulega jednak dla nas wątpliwości, że należy je wszystkie poznać i przeanalizować, zanim gracz zdecyduje się na skorzystanie z konkretnej promocji. Jakie są zatem kluczowe z punktu widzenia gracza punkty regulaminu bonusu od depozytu? Sprawdzamy. 

 • Minimalna kwota wpłaty - zazwyczaj bukmacher określa dolny limit depozytu, od którego wpłata zakwalifikuje gracza do skorzystania z promocji. Przykładowo - jeśli bukmacher ustali dolny limit na poziomie 20 PLN, a gracz wpłaci dyszkę, wówczas zostanie wykluczony z promocji, a spora pula darmowych środków bonusowych przemknie mu obok nosa. 
 • Maksymalna pula darmowych środków - bukmacher zawsze, ale to zawsze bardzo precyzyjnie określa maksymalną kwotę bonusu możliwego do zgarnięcia. Przykładowo - jeśli taka kwota zostanie ustalona na poziomie 100 PLN, to nawet wpłacając 200, 300 lub 1000 PLN gracz i tak otrzyma “tylko” 100 PLN ekstra. 
 • Sposób naliczania bonusu od depozytu - bukmacherzy zawsze jasno określają sposób naliczania kwoty darmowych środków. Zazwyczaj robią to w procentach, co jest dość klarowne, a gracz doskonale wie jaka pula darmowych środków zasili jego budżet. Najbardziej popularnym bonusem od depozytu jest promocja 100%, oznaczająca de facto podwojenie wpłaconej kwoty (depozyt 100 PLN oznacza dodatkowy bonus 100 PLN ekstra). Na stronach legalnych bukmacherów w Polsce można również spotkać się z bonusami od depozytu o wartości 50% wpłaty (depozyt 100 PLN oznacza bonus 50 PLN) oraz 200% wpłaty (wówczas depozyt 100 PLN daje dodatkowe 200 PLN w darmowych środkach). 
 • Czas na wpłacenie depozytu - zazwyczaj bukmacher określa maksymalny termin po rejestracji konta, w trakcie którego gracz musi dokonać premierowego depozytu na konto, jeśli marzą mu się darmowe środki (np. 7 dni od daty założenia konta). 
 • Moment pojawienia się bonusu na koncie - niekiedy samo wpłacenie depozytu nie skutkuje automatycznym pojawieniem się darmowych środków na koncie, lecz bukmacher wymaga odblokowania bonusu. Zazwyczaj chodzi o postawienie konkretnych zakładów za określoną kwotę (np. wielokrotny kupon AKO z min. 3 typami i min. kursem każdego z nich 1.30). 
 • Zasady obrotu bonusem od depozytu - konieczność obrotu bonusem od depozytu to czarny sen każdego typera. Sam temat jest nieco rozleglejszy od powyższych kwestii, dlatego postanowiliśmy poświęcić mu osobny fragment naszego poradnika typera dotyczącego najlepszych bonusów od depozytu w Polsce. 

Obrót bonusem bez depozytu - co to takiego?

Pamiętacie, jak w jednym ze wcześniejszych akapitów wspominaliśmy Wam, że bukmacher wręczając graczom darmowe środki bonusowe od depozytu robi to z myślą o dalszej grze, a nie o natychmiastowej wypłacie na rachunek bankowy? Czy nam-graczom się to podoba, czy też nie, to przyznacie sami, że taka polityka ma sens. 

W przeciwnym razie co drugi typer zarejestrowałby nowe konto, wpłacił depozyt, zgarnął atrakcyjny bonus i… tyle go widzieli! Taka strategia nie byłaby logiczna z punktu widzenia bukmacherów, choć podejrzewamy, że niejeden z Was (a i my) mocno by jej przyklasnął. Niestety, czas zejść na ziemię… 

A zatem bukmacher obdarowuje gracza bonusem od depozytu, ale robi to z nadzieją, że środki zostaną przeznaczone na dalszą grę. Aby mieć pewność, że tak się właśnie stanie wprowadza obowiązek dokonania obrotu bonusem, zanim środki będą mogły zostać wypłacone na rachunek bankowy. 

Co to jest obrót bonusem? W największym skrócie to konieczność postawienia konkretnych zakładów za z góry określoną kwotę w wyznaczonym terminie. Brzmi skomplikowanie? Być może nieco łatwiej będzie Wam zrozumieć ten mechanizm na konkretnym przykładzie. 

Załóżmy, że gracz otrzymał bonus 100 PLN, ale zanim będzie mógł go wypłacić bukmacher wymaga obrotu 2x na kuponach AKO z min. 2 typami i min. kursem każdego z nich 1.30 w terminie 7 dni.

Oznacza to, że w ciągu tygodnia od momentu pojawienia się darmowych środków w saldzie bonusowym gracz musi zagrać ww. kupony za co najmniej 200 PLN.

Po spełnieniu tego warunku środki zostaną przetransferowane na saldo depozytowe, skąd będzie można je wypłacić na rachunek bankowy.

Na co zwrócić uwagę w regulaminie obrotu bonusem od depozytu?

Wyjaśniliśmy Wam w jednym z poprzednich akapitów, na które punkty regulaminu bonusu od depozytu warto zwrócić uwagę w momencie rejestracji konta i dokonywania pierwszej wpłaty. Nie mniej uwagi powinniście jednak poświęcić przeanalizowaniu warunków obrotu bonusem, gdyż skomplikowany regulamin mocno utrudni Wam życie i kto wie, czy nie pozbawi otrzymanych przed momentem darmowych środków. 

Bez zbędnego owijania w bawełnę - które punkty regulaminu obrotu bonusem są kluczowe z punktu widzenia gracza? Przekonajmy się. 

 • Liczba wymaganych obrotów - kluczowa kwestia. Wiadomo, że im mniej razy trzeba obrócić bonus od depozytu, tym większa szansa na powodzenie i na to żeby udanie przetransferować środki na saldo depozytowe. 
 • Ilość typów na kuponie - bukmacher zazwyczaj określa, czy do obrotu będą zaliczały się zakłady SOLO, czy też AKO z określoną liczbą selekcji. 
 • Kurs minimalny poszczególnych typów - jak wyżej. Bukmacher stawia twarde warunki i kurs żadnej selekcji na kuponie nie może być niższy od wymaganego, w przeciwnym razie zakład nie będzie zaliczony do obrotu bonusem. 
 • Minimalny kurs łączny kuponu - innym warunkiem jest bardzo często min. kurs łączny całego kuponu, a nie pojedynczych selekcji. 
 • Czas na dokonanie obrotu - bukmacher jasno wyznacza termin, w którym gracz musi dokonać obrotu. Brak spełnienia tego warunku skutkuje nieodwracalną utratą darmowych środków. 
 • Zakłady zaliczane do obrotu - czasem bukmacher precyzyjnie określa, że do obrotu bonusem od depozytu będzie zaliczał np. wyłącznie zakłady na żywo. 
 • Zakłady wyłączone z obrotu - innym razem z kolei informuje gracza, że np. zakłady na sporty wirtualne nie będą zaliczały się do obrotu bonusem. 
 • Sposób naliczania obrotu - większość bukmacherów wymaga dokonania obrotu wyłącznie otrzymanym bonusem od depozytu, ale zdarzają się przypadki, że gracz musi obrócić zarówno bonusem, jak również kwotą wpłaconego depozytu. 

Bonusy od depozytu dla stałych graczy

W zdecydowanej większości przypadków bonusy od depozytu odnoszą się do pierwszej wpłaty tuż po rejestracji konta, natomiast premierowy depozyt nie jest jedyną okazją na zgarnięcie dodatkowych środków na grę. Niektórzy z topowych operatorów z czołowych pozycji naszego rankingu bukmacherów oferują również promocję od drugiej, a nawet od trzeciej wpłaty. Nie musimy chyba nikomu mówić, że również łączna kwota darmowych środków bonusowych prezentuje się wówczas całkiem okazale.

Odrębną grupę bonusów od depozytu stanowią promocje Reload. Coraz częściej legalni bukmacherzy w Polsce oddają w ręce swoich klientów tzw. Reload Bonus dający możliwość zasilenia budżetu również przy okazji drugiej, trzeciej lub każdej innej wpłaty. Zasada jest identyczna, jak w przypadku oferty powitalnej - gracz wpłaca kolejny depozyt, a bukmacher nagradza go z góry określoną kwotą darmowych środków, które następnie należy obrócić, zanim będzie można je wypłacić. 

Bonusy Reload dostępne są zazwyczaj przy okazji popularnych turniejów lub rozgrywek (np. piłkarskiej Ligi Mistrzów lub tenisowego French Open), ale również bez specjalnego powodu, chociażby z okazji tego, że… jest poniedziałek, jak ma to miejsce w przypadku bukmachera Superbet. Jak działa taka promocja? To szalenie proste!

Wszystko co trzeba zrobić, żeby zgarnąć darmowe środki od Superbet to w dowolny poniedziałek zalogować się na swoje konto gracza, wpłacić depozyt min. 100 PLN i za co najmniej taką samą kwotę zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO z oferty bukmachera.

Niezależnie od wyniku kuponu do konta gracza zostanie dopisany gwarantowany Reload Bonus 50 PLN, a każdy klient Superbet może zgarnąć w ten sposób darmowe środki raz w tygodniu.

Bukmacher Superbet - bonus od depozytu 100% aż do 200 PLN

Promocja od pierwszej wpłaty czeka rzecz jasna na każdego nowego klienta bukmachera Superbet. Czy aby zgarnąć taki bonus wymagany jest kod promocyjny? Nie, wartość bonusu od depozytu w Superbet nie ulegnie wówczas zmianie, natomiast rejestrując się w Superbet z kodem promocyjnym o treści PRZENTSB gracz otrzyma dodatkowy freebet bonus o wartości 34 PLN

Ale wracając do bonusu od depozytu w Superbet. Regulamin promocji nie należy do przesadnie skomplikowanych, a wszystko co musi zrobić gracz to:

 • założyć konto
 • zaznaczyć chęć otrzymania bonusu powitalnego w formularzu
 • w ciągu 14 dni wpłacić pierwszy depozyt min. 20 PLN. 

Kwota zostanie automatycznie podwojona, a maksymalna pula darmowych środków od Superbet wynosi 200 PLN. Przykładowo - wpłacając depozyt 50 PLN gracz otrzyma bonus 50 PLN, z kolei wpłacając 500 PLN gracz otrzyma “zaledwie” 200 PLN (bo tyle wynosi maksymalny bonus). 

Bonus od depozytu od bukmachera Superbet wymaga obrotu 2x na kuponach SOLO lub AKO i min. kursem łącznym na poziomie 1.80. Czas na dokonanie obrotu bonusem to 10 dni od momentu pojawienia się darmowych środków w budżecie. 

Jaką mamy opinię o Superbet w kwestii jego bonusu od depozytu? Sądzimy, że jest to całkiem solidna promocja z dość łatwymi warunkami obrotu, natomiast patrząc na kwoty oferowane przez konkurentów trudno mówić o fajerwerkach. 

 • Bonus od 1. depozytu 100% do 200 PLN

Bukmacher Etoto - bonus od depozytu 200% aż do 200 PLN

Powitalny bonus od depozytu czeka również na nowych klientów bukmachera Etoto. Ten serwis, jako jedyna firma z czołowych miejsc naszego rankingu legalnych operatorów w Polsce stosuje przelicznik 200%, co jest bardzo korzystne z punktu widzenia typerów. Ale po kolei. 

Wszystko co trzeba zrobić to:

Bukmacher automatycznie potroi kwotę depozytu, a maksymalny bonus od Etoto to 200 PLN.

Rzecz jasna środków nie można od razu wypłacić na rachunek bankowy. Etoto wymaga obrotu 1x na kuponach SOLO lub AKO po kursie min. 2.50 (kurs pojedynczego zdarzenia na AKO min. 1.30), a maksymalny czas na dokonanie obrotu to 30 dni. 

Jak to wygląda w praktyce? Aby zgarnąć maksymalny bonus od depozytu od Etoto należy wpłacić 100 PLN, które zamieni się w 300 PLN (100 PLN + 200 PLN). Nasze odczucia co do tej promocji są dość mieszane, trudno jednoznacznie wystawić Etoto opinię. Z jednej strony bardzo przypadł nam do gustu przelicznik 200%, który z pewnością wyróżnia Etoto na tle polskich konkurentów, jednak maksymalna kwota możliwego do uzyskania bonusu zdecydowanie nie należy do najwyższych.

 • Bonus od 1. depozytu 200% do 200 PLN

Bukmacher Fortuna - bonus od 2. depozytu 50% do 200 PLN

Kwotę 200 PLN można zgarnąć w ramach oferty powitalnej od bukmachera Fortuna za drugą wpłatę dokonaną przez gracza. Możesz jednak odebrać bonus innego rodzaju za pierwszy depozyt. Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna, który dodawany jest podczas rejestracji przez nasz link, a po pierwszej wpłacie dostaniesz freebet 10 PLN!

W odróżnieniu od większości konkurentów Fortuna rozdaje darmowe środki za drugą, a nie pierwszą wpłatę. Wszystko co trzeba zrobić to w ciągu 2 dni od pierwszego depozytu aktywować promocję od drugiej wpłaty w zakładce Bonusy, a w ciągu 3 kolejnych dni dokonać drugiego depozytu.

Środki bonusowe można przeznaczyć na dowolne zakłady. Wygraną z kuponów, które za ich pomocą wygrałeś można od razu wypłacać!

Maksymalna kwota bonusu o wysokości 200 PLN przy naliczaniu 50% od depozytu oznacza, że żeby otrzymać maksymalny bonus od wpłaty w Fortunie należy przy drugim depozycie wpłacić kwotę 400 PLN.

Jakie ma u nas Fortuna opinie, jeżeli chodzi bonus od depozytu? Jest on raczej przeciętny. Zarówno mnożnik (jako bonus gracz otrzyma tylko połowę drugiego depozytu), jak i kwota maksymalna (200 PLN) nie powalają na kolana.

Należy jednak pamiętać, że bonus od wpłaty to w Fortunie tylko jeden z elementów składowych całej oferty powitalnej, w której znajdziemy również zakład bez ryzyka do 600 PLN, freebet bez depozytu 20 PLN oraz freebet 10 PLN (ten ostatni tylko z naszym kodem promocyjnym). Bonus od depozytu w Fortunie zatem sam w sobie nie zachwyca, ale na ofertę bonusową tego bukmachera wciąż ciężko narzekać.

 • Bonus od 2. depozytu 50% do 200 PLN
 • Bonus za 1. depozyt (tylko z kodem!) freebet 10 PLN

Bukmacher STS - bonus od depozytu 1500 PLN

Wiosną 2022 roku światło dzienne ujrzał nowy pakiet powitalny dla nowych graczy w STS, a znakiem rozpoznawczym oferty na start zostały bonusy od trzech pierwszych wpłat! Aby zgarnąć darmowe środki za depozyty nie ma konieczności wykorzystywania kodu promocyjnego, natomiast warto pamiętać, że z naszym kodem o treści PREZENT100 nowi klienci STS otrzymają powitalny zakład bez ryzyka 100 PLN

A jakie warunki trzeba spełnić żeby zgarnąć darmowe środki za trzy premierowe depozyty?

 • pierwszym, dość oczywistym, jest rejestracja konta
 • po rejestracji w ciągu 30 dni należy dokonać pierwszej wpłaty, za którą gracz otrzyma bonus 100% aż do 300 PLN
 • następnie w ciągu 90 dni należy dokonać drugiego depozytu, za który gracz otrzyma bonus 50% aż do 500 PLN...
 • ... oraz trzeciej wpłaty, za którą na koncie gracz pojawi się bonus 50% aż do 700 PLN. 

Łączna kwota darmowych środków za trzy depozyty to zatem aż 1500 PLN, natomiast należy mieć świadomość, że zgarnięcie kolejnego bonusu jest możliwe dopiero po dokonaniu obrotu poprzednim. STS każdorazowo wymaga obrotu 3x po kursie min. 1.91. 

Jaki scenariusz czeka typerów, którym marzy się maksymalna pula darmowych środków bonusowych za każdy z trzech pierwszych depozytów?

 • pierwszy depozyt powinien wynieść min. 300 PLN, za które gracz otrzyma 300 PLN ekstra
 • po dokonaniu obrotu 3x gracz może dokonać drugiej wpłaty 1000 PLN, za które otrzyma bonus 500 PLN
 • następnie należy zagrać kupony za co najmniej 1500 PLN i wpłacić trzeci depozyt min. 1400 PLN, za które gracz otrzyma bonus 700 PLN.

Trzeba jeszcze koniecznie pamiętać, że w STS obrotu nie wymaga jedynie sama kwota bonusowa, ale też depozyt, dzięki któremu gracz otrzymał bonus! Inaczej nie będzie można go wypłacić. Więcej szczegółów znajdziesz w artykule, w którym omawiamy kod promocyjny STS.

Na jakie opinie STS zasłużył sobie wśród gracz za nowy pakiet powitalny? Komentarze typerów są w przeważającej większości dość pozytywne. Gracze cenią sobie fakt, że darmowe środki można zgarnąć za każdą z trzech pierwszych wpłat, a każdy nowy klient STS może sam zdecydować, na jak wysoki bonus zapoluje i dostosować kwoty depozytów do swoich możliwości finansowych. 

 • Bonus od 1. depozytu 100% do 300 PLN
 • Bonus od 2. depozytu 50% do 500 PLN
 • Bonus od 3. depozytu 50% do 700 PLN

Bukmacher forBET - bonus od depozytu 100% aż do 2050 PLN

Drugi depozyt nagradza bukmacher forBET, który z automatu podwaja kwotę wpłaconą przez nowego klienta gracza, a maksymalna pula darmowych środków to 2000 PLN. Mało tego! Wykorzystując w forBET kod promocyjny o treści PREZENTFB można cieszyć się jeszcze dodatkowym bonusem 50 PLN za depozyt, co czyni ją jednym z najbardziej atrakcyjnych bonusów od depozytu na polskim rynku. 

Jak zgarnąć bonus od drugiej wpłaty w forBET? To proste:

 • załóż konto z naszym kodem pormocyjnym
 • wpłać drugi depozyt min. 20 PLN
 • bukmacher z automatu podwoi Twoją wpłatę (np. wpłata 500 PLN to 500 PLN bonusu, a wpłata 3000 PLN to “tylko” 2000 PLN ekstra). 

Czy darmowe środki trafiają od razu na saldo depozytowe i można je wypłacić? Jeszcze czego! Niestety, forBET wymaga obrotu bonusem 2x na kuponach AKO z min. 3 typami, kursem min. każdej selekcji 1.30 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.50, a maksymalny czas na dokonanie obrotu w forBET to 14 dni. 

Co wpływa na to, że gracze w temacie bonusu od depozytu mają dobre o forBET opinie? Podoba nam się fakt, że serwis pomyślał o typerach o różnej zasobności portfela. Wpłacasz depozyt 20 PLN? Otrzymasz bonus 20 PLN. Wpłacasz 2000 PLN? Na koncie pojawi się dokładnie taka sama kwota! Warto również docenić fakt, że forBET zrobił ukłon w kierunku naszych czytelników, a dzięki kodowi dorzucił do bonusu freebet . 

 • Bonus od 2. depozytu 100% do 2000 PLN
 • Ekstra freebet za 2. depozyt (tylko z kodem) 50 PLN

Bukmacher TOTALbet - bonus od depozytu 100% aż do 5000 PLN

Skoro bonus od depozytu od forBET zasługuje na dobre opinie, to co mają powiedzieć nowi klienci TOTALbet, którzy tuż po rejestracji konta mogą zgarnąć darmowe środki w kwocie 5000 PLN?! Aby zgarnąć maksymalny bonus od depozytu u tego bukmachera nie ma konieczności wykorzystywania kodu bonusowego, natomiast wpisując w TOTALbet kod promocyjny PREZENTTB gracz otrzyma powiększony zestaw powitalnych freebetów

Jak zgarnąć bonus od depozytu w TOTALbet? Jego zasady są nieco skomplikowane, ale zapewniamy, że tylko na pierwszy rzut oka. Wszystko co musi zrobić gracz to:

 • zarejestrować się u bukmachera
 • dokonać pierwszej wpłaty co najmniej 10 PLN
 • bukmacher automatycznie podwoi wpłaconą kwotę
 • maksymalna pula darmowych środków to 5000 PLN przy takim samym depozycie, tyle tylko, że środki zostaną rzecz jasna zamrożone na saldzie bonusowym. 

Uwalniać je trzeba partiami, a żeby to zrobić gracz musi - uwaga, uwaga, niespodzianka - obstawiać kolejne zakłady. Wygląda to następująco:

 • każdy 1-krotny obrót kwotą otrzymanego bonusu uwalnia 25% kwoty
 • żeby uwolnić całość bonusu należy obrócić nim 4x
 • w obracaniu bonusem biorą udział tylko kupony AKO z min. 4 zdarzeniami z kursami pojedynczymi co najmniej 1.30

Na jakie opinie TOTALbet zasłużył w naszych oczach za swój bonus od depozytu? Trudno się do czegoś przyczepić. Podoba nam się kwota darmowych środków do zgarnięcia. Mamy na myśli nie tylko fakt, że wpłacając 100 PLN otrzymasz 100 PLN ekstra, a depozyt 5000 PLN oznacza taki sam bonus, ale też stopniowe uwalnianie bonusu, dzięki czemu gracz otrzyma taką kwotę darmowych środków, jaki obrót zdoła wykonać. 

 • Bonus od depozytu 100% do 5000 PLN

Bukmacher Noblebet - bonus od depozytu 2500 PLN

trzy pierwsze wpłaty po rejestracji konta nagradza bukmacher Noblebet. Sprawdźmy zatem krok po kroku jak zgarnąć maksymalny bonus od depozytu w Noblebet.

 • Pierwszym krokiem jest rzecz jasna rejestracja konta
 • następnie należy wpłacić pierwszy depozytu min. 10 PLN
 • depozyt zostanie podwojony, a maksymalna pula darmowych środków to 1250 PLN
 • Noblebet nagradza również drugą wpłatę min. 10 PLN, a depozyt zostanie objęty promocją 50% aż do 1000 PLN (maksymalny bonus przy wpłacie wynoszącej 2000 PLN).
 • darmowe środki można także zgarnąć za trzeci depozyt, w przypadku którego bukmacher daje bonus 100% aż do 250 PLN z zaznaczeniem, że bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z sekcji Gry oraz Sporty Wirtualne

Wszystkie bonusy od depozytu w Noblebet podlegają obrotowi 4x po kursie min. 1.85

Co sądzimy o tej ofercie powitalnej dla nowych klientów bukmachera? Nasze opinie o Noblebet pokrywają się z komentarzami samych graczy, którzy chwalą sobie taką promocję na start. Podoba nam się fakt, że darmowe środki można zgarnąć za każdą z trzech pierwszych wpłat, a maksymalna pula bonusu sprawi, że budżet gracza powinien być stabilny przez długie tygodnie po rejestracji. 

 • Bonus od 1. depozytu 100% do 1250 PLN
 • Bonus od 2. depozytu 50% do 1000 PLN
 • Bonus od 3. depozytu 100% do 250 PLN

Bukmacher LV Bet - bonus od depozytu 3000 PLN

Dwie pierwsze wpłaty obejmuje promocja powitalna dla nowych klientów tego bukmachera. Serwis nie wymaga w tym przypadku specjalnego kodu promocyjnego LV Bet, a z takiej oferty na start może skorzystać każdy nowy klient bukmachera. 

Pierwsza promocja to klasyczny bonus 100% od pierwszego depozytu. Gracz zakłada konto, wpłaca min. 10 PLN, a bukmacher z automatu podwaja tę kwotę aż do 1500 PLN. Darmowe środki należy rzecz jasna obrócić, a LV Bet wymaga obrotu 4x po kursie min. 1.75

Również 1500 PLN można zgarnąć przy okazji drugiej wpłaty w LV Bet, tyle tylko, że tym razem jest to promocja 50%, a zatem polując na maksymalną kwotę należy wpłacić aż 3000 PLN. Pocieszamy, że gracze wpłacający np. 200 PLN również otrzymają bonus, tyle że o wartości “zaledwie” 100 PLN. Oczywiście bonusem trzeba obrócić, tym razem 3x po kursie min. 1.75

Jakie opinie LV Bet wśród graczy zbiera za bonus od depozytu? Przede wszystkim typerzy odetchnęli z ulgą, że firma odeszła wreszcie od skomplikowanych mnożników, a zasady promocji powitalnej są klarowne i zrozumiałe nawet dla początkujących typerów. Nikt również nie ma prawa narzekać na kwotę darmowych środków. Bonus od depozytu w LV Bet jest jednym z najwyższych na polskim rynku i za to spore brawa dla bukmachera.

 • Bonus od 1. depozytu 100% do 1500 PLN
 • Bonus od 2. depozytu 50% do 1500 PLN

Bukmacher Totolotek - bonus od depozytu 100% aż do 500 PLN

Najbardziej klasyczny z możliwych bonusów od depozytu czeka na nowych klientów bukmachera Totolotek. Co to oznacza?

 • gracz rejestruje konto
 • wpłaca pierwszy depozyt min. 20 PLN
 • kwota depozytu zostaje automatycznie podwojona aż do 500 PLN (np. depozyt 100 PLN oznacza taki sam bonus – 100 PLN). 

Co prawda u bukmachera Totolotek kod promocyjny nie zwiększa bonusu od depozytu, ale za to pozwala odebrać dodatkowy freebet bez depozytu 25 PLN, dlatego warto z niego skorzystać!

Oczywiście darmowych środków nie można od razu wypłacić, lecz najpierw Totolotek wymaga dokonania obrotu 3x na kuponach AKO z co najmniej 3 selekcjami i kursem min. każdego typu 1.35, a czas na dokonanie obrotu to 30 dni. 

Tyle tylko, że w przypadku tego bukmachera należy obrócić nie tylko samą kwotą bonusu, ale również depozytem, co oznacza, że gracze polujący na maksymalną pulę darmowych środków (depozyt 500 PLN + bonus 500 PLN) muszą zagrać kupony za 3000 PLN, zanim będą mogli przenieść środki na saldo depozytowe. 

I właśnie ten ostatni zapis regulaminu oferty powitalnej, że bonus od depozytu w tym serwisie nie może liczyć na zbyt pochlebne opinie o Totolotku wśród samych graczy. Trudno się dziwić! Już sama konieczność obrotu bonusem 3x mocno komplikuje sprawę, a warunek dodatkowego obrotu depozytem zakrawa o kpinę z klientów. 

 • Bonus od 1. depozytu 100% do 500 PLN

Betcris - 3 bonusy od depozytów do 1300 PLN

U bukmachera Betcris możemy odebrać 3 bonusy od depozytów. Nie są to jednak klasyczne promocje tego rodzaju. Aby skorzystać z nich należy najpierw wpłacić depozyt, następnie postawić kupon spełniający określne warunki. Dopiero wtedy bukmacher przyznaje bonus. Przyjrzyjmy się szczegółom tych bonusów.

W Betcris możesz odebrać 3 bonusy od wpłaty i postawienia kuponu:

 • 100 % do 400 PLN po 1. depozycie
 • 50 % do 400 PLN po 3. depozycie
 • 50 % do 500 PLN po 5. depozycie

W przypadku każdego z tych bonusów warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata depozytu min 50 zł. Następnie należy postawić kupon SOLO za stawkę min. 50 zł z kursem nie mniejszym niż 1.80. Po rozliczeniu kuponu bukmacher przyzna bonus.

Każdy z otrzymanych bonusów należy obrócić cztery razy na kuponach SOLO z kursem min. 1.80. Na dokonanie obrotu gracz ma 14 dni.

Na kuponach postawionych za depozyt oraz zaliczanych do obrotu bonusem muszą znaleźć się wybrane zdarzenia z oferty na mecze piłki nożnej, koszykówki, tenisa, siatkówki, piłki ręcznej i tenisa. Pełną listę zdarzeń znajdziesz w artykule Betcris kod promocyjny.

 • Bonus od 1. depozytu 100 % do 400 PLN
 • Bonus od 3. depozytu 50 % do 400 PLN
 • Bonus od 5. depozytu 50 % do 500 PLN

Czy warto korzystać z bonusów od depozytu? Podsumowanie

Słowem zakończenia - czy ten rodzaj promocji jest wart zachodu? Czy warto korzystać z bonusów od depozytu dostępnych tuż po rejestracji konta? Napiszemy tak - nie tyle warto, co wręcz grzechem byłoby nie skorzystać!!! I to z kilku powodów. 

Przede wszystkim wrażenie muszą robić kwoty darmowych środków do zgarnięcia. W przypadku topowych serwisów z licencją w Polsce mówimy o kilku tysiącach złotych i z całą pewnością nie jest to kwota, obok której można przejść obojętnie. 

Warto również pamiętać, że typer niczego nie ryzykuje. Skoro rejestruje konto u wybranego bukmachera internetowego, to zakładamy, że robi to w celu obstawiania zakładów. A skoro tak to chcąc nie chcąc musi zasilić swój budżet depozytem, a środki bonusowe są poniekąd gratisem, dodatkową pulą na dalszą grę. 

Spora rzesza typerów narzeka na konieczność obrotu bonusem od depozytu, zanim będzie można wypłacić darmowe środki. Ale postawcie się w pozycji bukmachera - jaki sens miałoby przyznawanie bonusu czasami w kwocie kilku tysięcy złotych, skoro środki można by od razu wypłacić do banku? Taka polityka byłaby kompletnie pozbawiona logiki. 

Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu od depozytu i jak wybrać najkorzystniejszą ofertę powitalną? Kwota darmowych środków ma znaczenie, to nie ulega wątpliwości, lecz radzimy również zerknąć na warunki przeniesienia bonusu na saldo depozytowe i regulamin obrotu. 

Czasami warto zdecydować się na choćby nieco skromniejszą pulę darmowych środków bonusowych, jednak z mniej restrykcyjnymi warunkami obrotu, dzięki czemu będzie większa szansa na to, żeby pieniądze znalazły się tam gdzie powinny, czyli na koncie bankowym gracza.

Bonusy od depozytu u legalnych bukmacherów - FAQ

To jedna z najpopularniejszych promocji powitalnych w Polsce. Jej zasady są bajecznie proste – gracz zakłada konto i dokonuje depozytu, a w zależności od wysokości wpłaconej kwoty bukmacher obdarowuje go odpowiednią pulą darmowych środków.

Nie, niektórzy bukmacherzy oferują również bonusy za drugi lub trzeci depozyt. Istnieją również promocje typu Reload, dzięki którym można okazjonalnie zgarnąć darmowe środki od każdej kolejnej wpłaty.

Niestety nie. Darmowe środki trafiają na konto bonusowe i wymagają dokonania obrotu, zanim będzie można je przelać na rachunek bankowy.

W największym skrócie to konieczność obstawienia konkretnych zakładów za z góry określoną kwotę.

Szczególnie istotne z punktu widzenia gracza jest kilka punktów regulaminu promocji od wpłaty. Konkrety znajdziesz w tekście powyżej.

Najwyższa kwota darmowych środków na start czeka na nowych klientów bukmacherów TOTALbet, LV Bet, forBET oraz Fortuna.