Grafika Betclic

Kod promocyjny Betclic

Bonus 200 PLN na start
 • 200 PLN zakład bez ryzyka
Odbierz 200 PLN
kod promocyjny
WKRÓTCE
Betclic Kod Promocyjny WKRÓTCE
Cashback 550 PLN
Multi+ Do 50% ekstra na zakłady AKO
Bonus Boost Wyższe kursy na najważniejsze wydarzenia
Cashout Zamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata 1 PLN

Kod promocyjny Betclic 2022 to niepowtarzalna okazja na zdobycie dodatkowych środków na Twoim koncie. Bonus Betclic, szczególnie najwyższy, to wyśmienita okazja dla nowych graczy by bliżej zapoznać się z tym bukmacherem. Z naszym kodem promocyjnym zyskasz łącznie 550 zł Cashback w Betclic – to kod promocyjny na najwyższy bonus, który jest wyższy niż standardowa oferta! Ale to nie tylko zakład bez ryzyka, ponieważ dodatkowo zgarniesz inne profity, dzięki którym gra u tego bukmachera będzie jeszcze bardziej pasjonująca.

Betclic z najwyższym bonusem bez ryzyka – aż do 550 PLN

Bukmacher Betclic działalność w Polsce rozpoczął pod koniec czerwca 2019 roku. Warto dodać –  legalną – bo Betclic w Polsce działał przez lata i swego czasu był jednym z najczęściej wybieranych legalnych bukmacherów przez polskich graczy. Jednak bardzo długo była to działalność bez polskiej koncesji. Od kwietnia 2017 roku i nowelizacji ustawy hazardowej pod nadzorem ministerstwa finansów, takie prowadzenie biznesu w branży hazardowej zaczęło być bardzo uciążliwe i bukmacher z maltańską licencją postanowił zalegalizować swoją obecność w Polsce. Z punktu widzenia polskich klientów najważniejsze, że zdobycie polskiej koncesji i działanie na jej podstawie, sprawia że gracze nie muszą się obawiać negatywnych, prawnych konsekwencji gry u tego bukmachera(najlepiej wykorzystując kod promocji) i może śmiało odebrać kod promocyjny dzięki któremu zgarnie Betclic bonus. 'Betclic legalny?’ – taka fraza była bardzo często wpisywana przez graczy. Dziś możemy wreszcie odpowiedzieć: tak!

Jak najlepiej przypomnieć o sobie klientom na polskim rynku, którzy porzucili Betclic za rządów zmienionej ustawy hazardowej? W świecie bukmacherki kod promocyjny, promocje i najwyższe bonusy są tym co przykuwa wzrok i przynajmniej na początku pozwala zdobyć nowych klientów. Większość najciekawszych promocji przygotowywanych przez bukmacherów skierowanych jest właśnie do tych graczy, którzy jeszcze nie korzystali z usług bukmachera. Jak wygląda kod promocyjny Betclic? Co dzięki niemu uzyskają nowi gracze? Czy oprócz bonusu powitalnego od Betclic, bukmacher przygotował coś dla wiernych graczy by urozmaicić im zakłady bukmacherskie? Sprawdźmy jak kody i bonusy prezentują się na tle pozostałych legalnych bukmacherów.

Bonus powitalny w Betclic za kod bonusowy

Kod promocyjny Betclic odblokowuje wyższy bonus dla nowych klientów bukmachera niż oferta standardowa. Nowych, czyli tych, którzy nie mają jeszcze konta na portalu bukmacherskiego. Miałeś konto w Betclic „w starych czasach”, gdy bukmacher działał w Polsce nielegalnie? To nic, tamto konto zapewne jest już nieaktywne, a ty spokojnie możesz założyć drugi profil. Jednak profil na legalnej stronie Betclic będzie już jedynym kontem. Warto o tym pamiętać, bo przy rejestracji podajemy wiele danych, które pozwalają nas zidentyfikować i nie będzie możliwości założenia drugiego konta na te same dane. Dlaczego to takie ważne? Bo z bonusu powitalnego można skorzystać zaledwie raz, a chęć skorzystania z niego należy wyrazić już w trakcie procedury rejestracyjnej. Kto tego nie zrobi nie będzie mógł skorzystać z promocji od Betclic.

Betclic cashback – jak uzyskać bonus cashback?

Bonus od depozytu i bonus bez depozytu to najpopularniejsze formy promocji powitalnych. Tych jednak w swojej ofercie Betclic nie ma. Bukmacher za to proponuje zakład bez ryzyka (cashback) w ramach bonusu powitalnego.

Na czym to polega? Zasady są dość proste. Po zarejestrowaniu konta na portalu bukmachera należy zagrać zakład bukmacherski z oferty kursowej Betclic. Potem trzeba poczekać na rozstrzygnięcie. Jeśli twój pierwszy zakład bukmacherski zawarty na Betclic będzie zakładem pozytywnie rozliczonym, to oczywiście zachowujesz wygraną i możesz ją albo przeznaczyć na kolejne zakłady albo wypłacić na swoje konto w banku.

Co jeśli przegrasz? Wtedy właśnie wchodzi do gry bonus powitalny od Betclic. Bukmacher zwróci ci stawkę pierwszego zakładu jeśli wytypowałeś niepoprawnie rezultaty. Jeśli użyjesz naszego specjalnego kodu promocyjnego PREZENTBC, bukmacher zwróci ci maksymalnie 550 zł na zakłady bukmacherskie! Nie oznacza to, że jeśli zagrasz za 500 zł swój pierwszy kuponto tyle powędruje na twoje konto. Bukmacher pomniejsza stawkę zakładu o podatek. Żeby zatem odzyskać 500 zł należy zagrać za 568 zł. Jeśli grasz za inną kwotę to bardzo łatwo wyliczyć na ile możesz liczyć w ramach bonusu powitalnego od Betclic. Wystarczy, że swoją stawkę pomnożysz przez współczynnik 0,88. Przykładowo, jeśli twój pierwszy zakład zostanie zagrany za 100 zł, to przy uwzględnieniu współczynnika  x0,88, możesz odzyskać w ramach bonusu na start 88 zł do wykorzystania w ofercie zakładów bukmacherskich.

Jaki jest regulamin bonusu powitalnego w Betclic?

Dostaliśmy wyższy bonus powitalny od Betclic za kod promocyjny, więc co możemy z nim zrobić? Na pewno nie możemy od razu wypłacić na swoje konto w banku. Gracz, który skorzystał z oferty bonusowej powinien obrócić bonus na zasadach zapisanych w regulaminie bonusu powitalnego od Betclic za kod promocyjny. 

Zakłady wzajemne Betclic wymagają ośmiokrotnego obrotu. Co to oznacza? Gracz, który skorzystał z promocji „Zacznij bez ryzyka – Cashback do 550 zł” musi zagrać zakłady bukmacherskie za ośmiokrotność przyznanego bonusu. W praktyce wygląda to tak: – przy założeniu, że gracz skorzystał z maksymalnego bonusu – musi zagrać kupony za łączną kwotę 8 x 550 zł, czyli za 4400 zł.

Jeśli swój zakład zagrałeś (i przegrałeś) za 100 zł, a więc otrzymałeś 88 zł bonusu powitalnego od Betclic, to musisz zagrać zakłady bukmacherskie za łączną stawkę 568 zł.

Łączna stawka to ważny szczegół, bo gracz nie musi od razu zawierać zakładu bukmacherskiego za całość wymaganego obrotu. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni.

Do zakładów spełniających warunek obrotu wlicza się: zakłady pojedyncze, zakłady wielokrotne, łącznie z zakładami na żywo. Bukmacher odrzuci jednak zakłady systemowe, a także kupony a których będą anulowane zdarzenia.

To jednak nie koniec warunków. Tym najważniejszym jest bowiem minimalny kurs kuponu, który wliczany jest do obrotu bukmacherskiego w ramach promocji bonusu powitalnego od Betclic. Bukmacher ustalił ten kurs na 2.00 i tylko takie kupony będą zaliczane do wymaganego ośmiokrotnego obrotu.

Dopiero, gdy w gracz wypełni obowiązkowy obrót będzie mógł wypłacić pieniądze na swoje konto w banku, które otrzymał od Betclic w ramach bonusu powitalnego. Wcześniej bukmacher „przerzuci” bonus na saldo główne.

Jak zgarnąć cashback Betclic?

Gracze, którzy zakładają konto i chcieliby wziąć udział w promocji „Betclic bonus na start” muszą pamiętać o jednym. Wypełniając formularz rejestracyjny należy wpisać kod promocji. Kody promocji Betclic pozwalają na skorzystanie z promocji zakład bez ryzyka. Warto więc grać z kodem promocyjnym (do wpisania w formularzu rejestracyjnym) bo z nim oferta zakładów wzajemnych na pewno jest atrakcyjniejsza. Lepiej postawić zakład kiedy masz więcej niż mniej!

Bonus od depozytu i Freebet w Betclic

Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla tych graczy, którzy przyzwyczajeni do promocji innych bukmacherów legalnie działających w Polsce, liczyli na to, że bukmacher Betclic przygotuje dla swoich klientów bonus od depozytu. Ta najbardziej popularna forma promocji nie jest dostępna w ofercie tych zakładów bukmacherskich.

Również oferta Betclic bonus bez depozytu nie znajduje się wśród promocji bukmachera. Nie jest to aż tak popularna forma bonusu, ale jednak wielu bukmacherów przyznaje swoim graczom bonus za rejestrację w formie darmowego zakładu (freebet). Nawet Betclic kod promocyjny nie zapewnia takiego bonusa od betclic pl. Pod tym względem jest to niestety standardowa oferta, choć gracze pewnie liczyli na więcej. Betclic zakłady bukmacherskie w naszym kraju oferuję jedynie zakład bez ryzyka.

Promocje w ramach Betclic – oferta bonusowa

Oprócz bonusu powitalnego, Betclic zakłady bukmacherskie oferuje swoim graczom również inne promocje. Niektóre stałe, inne czasowe. Jak wyglądają pozostałe urozmaicenia w Betclic? Przyjrzyjmy się im.

Misja Basket

Z okazji trwających rozgrywek NBA bukmacher Betclic zorganizował promocję Misja Basket. Można w niej zgarnąć 40 zł bonusu! Wystarczy obstawiać mecze koszykówki za minimum 20 zł, z kursem co najmniej 1.80 w trybie przedmeczowym lub na żywo. Do promocji zaliczają się kupony AKO oraz pojedyncze. Bonus zostanie Ci przyznany wtedy, gdy trafisz dwa kupony, spełniające podane warunki.

Liga Betclic

Znowu startuje Liga Betclic! Weź udział w promocji i obstawiaj mecze, by zdobyć bonus od Betclic. Postaw kupon w każdym tygodniu obowiązywania promocji, a bukmacher Betlic nagrodzi Cię bonusem. Co musisz zrobić?

 • Zagraj 10 zakładów w każdym tygodniu okresu promocyjnego;
 • Minimalna stawka zakładu – 20 złotych;
 • Kurs wynoszący co najmniej 1.50;
 • Wszystkie dyscypliny dozwolone;
 • Czas trwania promocji 01.06 – 28.06.

Spełniając powyższe warunki, możesz powiększać swój bonus aż do 50 złotych w ostatnim tygodniu promocji. W pierwszym tygodniu bonus wynosi 10 zł, w drugim 15 zł, w trzecim 25 zł, a w ostatnim 50 zł. Spotkania, które postawiłeś, naturalnie możesz oglądać w Betclic TV.

Futbol: Reaktywacja od Betclic

Choć standardowa oferta tego operatora nie jest nudna (a kod bonusowy Betclic sprawia, że jest jeszcze ciekawsza), to dzięki kolejnej promocji jest na pewno jeszcze bardziej atrakcyjna dla graczy. Najnowsza promocja jaką oferują zakłady bukmacherskie Betclic skierowana jest do wszystkich graczy, więc tak naprawdę każdy może wziąć w niej udział. Jeżeli jesteście zapalonymi kibicami takich sportów jak piłka nożna, to z pewnością ta promocja do was trafi. Obstawiajcie zdarzenia związane z piłką i zdobywajcie kolejne punkty, by piąć się w górę rankingu. Kod promocyjny nie jest tu wymagany, ale pamiętaj, że dzięki niemu uzyskasz wyższy cashback.

Oczywiście lepiej jest typować trafnie, bo za każdy trafiony kupon otrzymasz 5 punktów z każdej postawionej złotówki. W przypadku kuponu rozliczonego jako nietrafiony, każda złotówka będzie honorowana 2 punktami. Jak widać, tak czy inaczej zdobywasz punkty w rankingu, a dla najlepszych czekają wspaniałe nagrody! To zdecydowania liga mistrzów wśród bukmacherów.

Zasady:

 • Czas trwania: do 31 maja;
 • Minimalna stawka kuponu: 5 zł
 • Min. kurs kuponu: 1.50
 • Ważne zakłady: pojedyncze, AKO, przedmeczowe i LIVE

Nagrody przewidziane są dla stu najlepszych graczy z rankingu. Łączna ich wartość wynosi 20 000 złotych, a na zwycięzcę konkursu czeka nawet 10 000 złotych! Warto dołączyć do gry i zagrać o nagrody, bo każdy kupon zwiększa szanse na końcową wygraną.

Boost od Betclic

Sprawdźmy zatem jakie jest życie po bonusie powitalnym od Betclic. Co robić, jak już wykorzystasz zakład bez ryzyka wykorzystując Betclic kod bonusowy? Co bukmacher przygotował dla swoich stałych graczy? Jedną z propozycji są kursy oznaczone jako BOOST, czyli zwiększone względem tradycyjnej oferty bukmachera. 

Jak rozpoznać, że kurs bukmacherski jest podwyższony? To proste, przeglądając ofertę bukmachera należy zwracać uwagę na to czy przy kursie jest żółty symbol rakiety. Jeśli jest to oznacza, że bukmacher proponuje na ten zakład specjalne, wyższe kursy. To kilka lub nawet kilkanaście spotkań dziennie.

Kursy boost można znaleźć też jeszcze prościej, bo na liście kursowej bukmacher przygotował specjalną sekcję „super kursy” i tam można znaleźć listę wszystkich meczów, które są w ofercie Betclic i mają podwyższone kursy. Kursy boost można ze sobą łączyć, czyli na jednym kuponie może być więcej niż jedno spotkanie z wyższym kursem.

Co ważne ani wygrana ani stawka zagrana na kupon z kursem boost nie podlega obrotowi, a mecze są dostępne do obejrzenia dla zarejestrowanych graczy na Betclic TV. Ta usługa jest dostępna bez względu na to, czy wpisałeś honorowany przez Betclic kod na zakład bez ryzyka.

Czy Betclic kod promocyjny jest niezbędny, bo mieć dostęp do 'Boost’? Nie jest, ale na pewno warto go wykorzystać, bo zgarnąć wyższy cashback z kodem promocyjnym. Maksymalny bonus to maksymalna korzyść dla gracza!

Multi+ w ofercie bonusowej Betclic

Bukmacher Betclic przygotował też promocje na zakłady akumulowane. Im więcej meczów na kuponie tym szansa na większy bonus od wygranej. Promocje związane z kuponami akumulowanymi są jednak dość mocno zdradliwe i nie ma się co dziwić, że bukmacherzy tak często proponują swoim graczom promocje. Przecież z każdym dodanym meczem na kuponie szansa na to, że gracz zgarnie wygraną maleje drastycznie. A co za tym idzie szansa na to, że bukmacher rzeczywiście wypłaci bonusową wygraną też nie jest szczególnie wysoka.

Betclic zakłady bukmacherskie powiększa wygraną od pięciu meczów na kuponie. Wtedy gracz może liczyć na bonus w wysokości 7%, jeden mecz więcej to już 14%, a siedem spotkań na kuponie to już bonus w postaci 20%. Dalej z każdym dodanym meczem bonus rośnie o 5%, aż ostatecznie dojdziemy do 13 spotkań (lub więcej) i bonusu w wysokości 50 proc. wygranej. 

Informacja o tym, o ile zostanie powiększona automatycznie wygrana, będzie znajdowała się już podczas obstawiania kuponu i gracz od razu będzie wiedział, o ile więcej będzie mógł wygrać, stawiając taki kupon akumulowany. 

Do promocji Multi+ wliczają się zakłady przedmeczowe i „na żywo” na wszystkie dyscypliny, zawody i  imprezy sportowe, w których minimalne kursy każdego zdarzenia wynoszą: 1,20.

W regulaminie bonusu Betclic zastrzega, że maksymalna przyznana kwota nie może być większa niż 10 tysięcy złotych. Nie powinno to jednak zniechęcić od bycia uczestnikiem tych zakładów wzajemnych.

Pewny zakład od Betclic

Jedną z czasowych promocji bukmachera Betclic są oferty na „pewny zakład”. Najczęściej dotyczy ona spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Promocja „pewny zakład” polega na tym, że gracz otrzyma zwrot stawki do 40 zł, jeśli tylko jeden mecz na kuponie okaże się źle wytypowany. Możesz więc wykorzystać nie tylko zakład bez ryzyka ale inne atrakcyjne bonusy i kody promocyjne Betclic.

Zakład bukmacherski powinien się składać z co najmniej pięciu meczów i jego kurs całkowity powinien wynieść co najmniej 5,00. Kupon powinien być też zagrany za co najmniej 20 zł. Wszystkie mecze na kuponie muszą być związane z rozgrywkami, których dotyczy promocja.

Jeśli tylko jeden mecz okaże się źle trafiony, to na saldzie bonusowym znajdzie się stawka zakładu, którą jednak trzeba będzie obrócić.

Warunki są dość trudne do zrealizowania, bo ośmiokrotny obrót bonusem należy wykonać w zaledwie siedem dni. Do obrotu zaliczają się tylko te kupony, które mają kurs co najmniej 2,0.

Co prawda cashout nie jest typową promocją, ale nie każdy bukmacher ma w ofercie to narzędzie, więc warto poświęcić parę słów, żeby opisać jego działanie. Cashout to nic innego jak możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu. Wszystkie zakłady, które będą objęte funkcją cashout są oznaczone specjalną ikoną na stronie internetowej. Dzięki temu możemy zakończyć zakład przez końcem wybranych spotkań.

Gracz może zatem w trakcie meczów, które ma na swoim kuponie zamknąć zakład bukmacherski bez konieczności oczekiwania na to jakim efektem zakończą się wybrane mecze. Bukmacher Betclic przedstawia swoją ofertę i gracz może ją zaakceptować. Wygrane po skorzystaniu z funkcji cashout są z reguły drastycznie niższe niż jakby gracz czekał do końca. Czasami oznaczają one jedynie zniwelowanie strat, bo ewentualna wygrana może być nawet niższa niż stawka, za którą gracz postawił kupon. 

Konto VIP dla graczy Betclic

Bukmacher Betclic pl specjalną ofertę przygotował również dla graczy o statusie VIP. Każdy taki gracz może liczyć na specjalne promocje i ofertę typu premium na zakłady bukmacherskie. Oprócz opieki specjalnego menedżera, który pomoże szybko załatwić każdy problem, to gracze VIP mogą liczyć też na specjalne upominki. Mogą nimi być np. specjalne vipowskie wejściówki na imprezy sponsorowane przez bukmachera Betclic, ale nie tylko. VIPy byli zapraszani na mecze polskiej reprezentacji w siatkówce, piłkarski Super Puchar Europy, czy „Wine Tour” do francuskiego Bordeaux. Jeśli chciałbyś zostać graczem Betclic VIP, warto wykorzystać kod promocyjny VIP i zgarnąć najwyższy bonus cashback od Betclic.

Bukmacher Betclic sam wybiera graczy, których chce uhonorować wejściem do ekskluzywnej grupy. Nie ma jednoznacznych warunków, ale bukmacher zapewnia, że liczy się dla niego aktywność na koncie, zaangażowanie i lojalność.

Rejestracja z bonusem Betclic

Aby wykorzystać bonus powitalny Betclic należy się zarejestrować na portalu bukmachera. Nie jest to trudna procedura, ale ważne jest, żeby uważnie wypełnić formularz. Gracze chący skorzystać z promocji od Betclic muszą bowiem zaznaczyć odpowiednie zgody i wyrazić chęć uczestnictwa w promocjach bukmachera Betclic. Dodatkowo, aby odebrać najwyższy bonus cashback od Betclic należy wpisać kod promocji. Betclic akceptuje kod PREZENTBC, który przygotował wspólnie z naszym portalem. Oba hasła umożliwiają skorzystanie z promocji powitalnej i darmowego zakładu. Warto więc wykorzystać Betclic kod promocyjny by uzyskać najwyższy bonus Betclic.

Gracz musi podać kilka informacji o sobie, które później będą zweryfikowane. Warto o tym pamiętać, bo tylko zweryfikowane konta dają możliwość wypłaty środków z wygranych. Bukmacher poprosi nas o podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania czy numeru PESEL. Inne wymagane dane to numer konta w banku czy numer dowodu tożsamości. Na koniec trzeba przesłać skan lub zdjęcie takiego dokumentu – właśnie po to, żeby bukmacher mógł sprawdzić czy podane przez nas dane są prawdziwe.

W Betclic najpierw zakładamy konto tymczasowe. Warto o tym pamiętać, bo jest to informacją, którą dość łatwo przeoczyć w trakcie procedury rejestracyjnej. Gdy od razu nie przejdziemy do procedury przejścia na stałe konto nasze wypłaty wygranych mogą się nieco opóźnić i będą możliwe tylko po tym jak uzupełnimy swoje dane i poddamy się weryfikacji. Możemy to zrobić zarówno na stronie jak i aplikacji mobilnej. Po zrobieniu tego, będziemy mieli dostęp do pełnej oferty zakładów wzajemnych, w które najlepiej grać z najwyższym kodem promocyjnym.

Wpłaty i wypłaty w Betclic

Uczestnictwo w promocji bonus na start Betclic jest oczywiście dobrowolne, ale wiąże się z koniecznością dokonania wpłaty na konto bukmachera. Jeśli wykorzystasz pakiet promocyjny Betclic, poniżej prezentujemy metody dzięki którym wypłacisz środki wygrane na zakładach bukmacherskich na swoje konto. Przypominamy, że nie ma co się obawiać o legalność takiej operacji, ponieważ Betclic operuje zgodnie z licencją ministerstwa finansów w Polsce.

Bukmacher Betclic proponuje przelanie środków m.in.:

 • poprzez system błyskawicznych przelewów: Przelewy24;
 • systemem Blik. Te dwa sposoby wpłacimy środki od złotówki;
 • Jeśli chcemy skorzystać z karty Visa Lub MasterCard to minimalny depozyt ustalono na 30 zł;
 • Wpłata poprzez portfel elektroniczny Skrill dostępna jest od 15 zł. 

Podsumowanie. Jak Betclic bonus wypada na tle konkurencji?

Zawiedzie się ten kto liczył na to, że legalny bukmacher Betclic z przytupem wejdzie na legalny polski rynek. Oczywiście pod wieloma względami jest to bukmacher wart naszej uwagi, ale jeśli chodzi o aspekt bonusów i promocji, to nie da się ukryć lekkiego zawodu.

Wśród wszystkich znanych form, bonusy powitalny Betclic ma formę raptem jednego – zakładu bez ryzyka. Innymi słowy mówiąc, Betclic bonus oferowany jest nowym graczom w formie cashback. Co prawda bukmacher zwróci graczowi aż do 550 zł, jeśli swój pierwszy zakład będzie nieudany, ale dalsze warunki nie są zbyt zachęcające by postawić zakład. A to dlatego, że przyznany bonus należy obrócić aż osiem razy po kursie co najmniej 2,0. Może nie są to zaporowe warunki, ale trudno uznać, że to atrakcyjna oferta. Niestety jest szansa na to, że większość graczy nie wypłaci środków z bonusu, bo nie uda się zrealizować obrotu.

Pozostałe promocje bukmachera Betclic również nie są wybitne. Nie ma w nich nic co zwali z nóg graczy i choćby jednej promocji, z której by korzystali regularnie. Może poza promocją boost, czyli zwiększonych kursów na niektóre wydarzenia z oferty Betclic. Na pewno warto też zwrócić uwagę na Betclic TV, gdzie serwis Betclic pl oferuje transmisje wydarzeń sportowych. Ale pamiętaj – graj odpowiedzialnie i korzystaj tylko z usług legalnych bukmacherów z licencją ministerstwa finansów! Dzięki temu unikniesz kłopotów.

Nie. Żeby skorzystać z oferty „Betclic bonus na start” wystarczy posiadać konto tymczasowe.

Gracz musi zagrać kupony za ośmiokrotność przyznanego depozytu. Każdy kupon musi mieć kurs co najmniej 2,0.

Tak. Betclic wlicza kupony singlowe do obrotu.

Tak. Betclic zalicza do obrotu również  przegrane kupony.

Nie. Legalny bukmacher Betclic nie przygotował tej formy promocji, nawet jeśli wpiszesz kod promocyjny na zakłady bukmacherskie.

Tak. W formularzu rejestracyjnym musisz wpisać kod promocyjny do Betclic, który znajdziesz na naszej stronie.

Kod bonusowy od Betclic znajdziesz na naszej stronie. Wpisz go podczas rejestracji i odbierz najwyższy bonus na start. Z Betclic grasz bez ryzyka!

icon arrow up