Bonus bez obrotu u bukmachera. Gdzie nie trzeba obracać bonusem? [PAŹDZIERNIK 2023]

Spis treści
[Rozwiń]

Pomysłowość legalnych bukmacherów w kontekście rozmaitych bonusów i promocji jest naprawdę spora, dzięki czemu aktywni typerzy mogą liczyć na regularne zastrzyki darmowych środków do budżetu. Jednak otrzymanie bonusu to jedno, a jego wypłacenie to zupełnie inna kwestia. Tym razem postanowiliśmy wziąć pod lupę bonusy bukmacherskie bez obrotu i sprawdzamy, którzy operatorzy oferują taką promocję, jaka pula darmowych środków jest do zgarnięcia i kiedy można wypłacić bonus. Przed Wami najlepsze bonusy bez obrotu na polskim rynku.

Bukmacherzy z bonusami bez obrotu 2023 - najlepsze oferty

  • 200 PLN zakład bez ryzyka bez warunków obrotu
  200 PLN
  • 500 PLN zakład bez ryzyka bez warunków obrotu
  500 PLN
  • 20 PLN freebet bez depozytu bez warunków obrotu
  • 10 PLN freebet za kod promocyjny bez warunków obrotu
  • cashback 100, 200 i 300 PLN bez obrotu
  620 PLN
  630 PLN

Bonus bez obrotu - co to jest?

Zanim sprawdzimy ofertę poszczególnych operatorów i przekonamy się, jakie bonusy bukmacherskie bez obrotu czekają na polskich graczy oraz jak krok po kroku zgarnąć, a następnie wypłacić maksymalną pulę darmowych środków przekonajmy się najpierw czym w ogóle jest bonus bez obrotu. Co kryje się pod tym pojęciem?

W największym możliwym skrócie bonus bez obrotu to rodzaj promocji bukmacherskiej, w ramach której na koncie gracza pojawia się określona pula darmowych środków, a bukmacher nie wymaga żadnego obrotu bonusem, lecz pozwala natychmiast przelać środki na rachunek bankowy. Obrotu, czyli czego konkretnie?

Obrót bonusem to nic innego, jak konieczność obstawiania kolejnych kuponów za otrzymane przed momentem darmowe środki, które dopiero po dokonaniu wymaganego obrotu zostaną przeniesione z salda bonusowego na depozytowe, skąd można je wypłacić. Przykładowo - jeśli gracz otrzyma bonus 100 PLN, a bukmacher wymaga obrotu 3x to oznacza, że należy obstawić określone zakłady za co najmniej 300 PLN, aby uwolnić darmowe środki.

O pułapkach czyhających na graczy w regulaminie obrotu bonusem opowiemy Wam za moment, natomiast póki co pozwólcie, że sprawdzimy, które z najpopularniejszych promocji na polskim rynku są bonusami bez obrotu.

Bukmacherzy bez obrotu - które bonusy można od razu wypłacić?

Nawet jeśli stawiacie dopiero swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych i jesteście początkującymi typerami, to prawdopodobnie zdążyliście się już zorientować, że na polskim rynku królują trzy rodzaje bonusów powitalnych. Oczywiście pomysłowość legalnych operatorów jest znacznie większa i bukmacherzy wymyślają coraz to nowe promocje na start, natomiast generalnie trzy wspomniane przez nas bonusy cieszą się największą popularnością wśród graczy. Mamy tu na myśli:

 • Powitalny zakład bez ryzyka
 • Bonus od depozytu
 • Darmowy freebet bonus

Które z nich są bonusami bez obrotu? W przypadku których promocji darmowe środki można od razu wypłacić, a kiedy bukmacherzy żądają dalszej gry? Przekonajmy się.

Powitalny zakład bez ryzyka - w ramach tej promocji gracz za własne środki obstawia premierowy zakład po rejestracji konta, a jeśli zabraknie mu szczęścia, wówczas przegrana stawka wraca do budżetu jako cashback bonus. Darmowe środki czasami trafiają na saldo bonusowe i wówczas wymagają uwolnienia dalszym obrotem, zaś bukmacherzy bez obrotu przelewają zwrot od razu na saldo depozytowe, skąd można go momentalnie wypłacić na rachunek bankowy.

Bonus od depozytu - w ramach tej promocji powitalnej gracz wpłaca depozyt, a bukmacher mnoży wpłaconą kwotę w oparciu o określony przelicznik (najczęściej jest to bonus 100%, oznaczający de facto podwojenie pierwszego depozytu). W przypadku tej promocji bonus bez obrotu nie ma zastosowania, gdyż… byłoby to kompletnie bez sensu z punktu widzenia bukmachera! Gracz wpłaciłby depozyt, zgarnął bonus, przelał go od razu do banku i… tyle by go widzieli.

Freebet bonus - ostatnią z popularnych promocji powitalnych jest freebet bonus, albo jak kto woli darmowy zakład. To rodzaj vouchera, za który gracz obstawia dowolny kupon bez konieczności angażowania środków z budżetu, a jeśli przegra, to jedyne co straci to darmowy freebet. Z przyjemnością informujemy, że coraz częściej powitalne freebety to bonusy bukmacherskie bez obrotu, jednak nie w sensie stricte, gdyż chcąc nie chcąc typer musi zagrać za freebet, natomiast brak konieczności obrotu dotyczy ewentualnej wygranej na kuponie. Niektórzy bukmacherzy wymagają dodatkowego obrotu wygraną, natomiast coraz więcej topowych serwisów od tego odchodzi, co nas bardzo cieszy.

Na co zwrócić uwagę w regulaminie obrotu bonusem?

Tak jak wspominaliśmy bukmacherzy bez obrotu to coraz powszechniejsze zjawisko na polskim rynku, natomiast ku utrapieniu nas-graczy ciągle spore grono legalnych operatorów wymaga obrotu otrzymanym bonusem. Zgodnie z obietnicą sprawdzamy, na co warto zwrócić uwagę w regulaminie bonusu oraz które punkty bywają szczególnie zdradliwe z perspektywy typerów.

 • Ilość potrzebnych obrotów - kluczową kwestią w przypadku każdego bonusu jest ilość wymaganych obrotów darmowymi środkami, zanim zostaną one przetransferowane z salda bonusowego na depozytowe. Przykładowo - obrót 5x bonusem 10 PLN oznacza konieczność obstawienia zakładów za min. 50 PLN.
 • Rodzaj zakładów zaliczanych do obrotu - niektórzy bukmacherzy żądają obrotu bonusem na kuponach SOLO, a inni AKO, niekiedy zaliczane są wyłącznie zakłady przedmeczowe, a innym razem typy na żywo.
 • Liczba typów na kuponie - w przypadku zakładów AKO bukmacher jasno określa liczbę zdarzeń, które muszą znaleźć się na kuponie i poniżej której obrót nie będzie zaliczony.
 • Kurs minimalny - bukmacherzy zazwyczaj bardzo jasno określają kurs minimalny poszczególnych zdarzeń na kuponie lub minimalny kurs łączny całego kuponu.
 • Czas na dokonanie obrotu - kolejnym zapisem regulaminu obrotu bonusem jest ten dotyczący czasu, w którym gracz musi obstawić konkretne kupony. Niedotrzymanie tego warunku i spóźnienie się choćby o godzinę sprawia, że darmowe środki przepadną bezpowrotnie.
 • Zakłady wykluczone z obrotu bonusem - niekiedy bukmacherzy wykluczają konkretne zakłady z obrotu bonusem (np. typy na gry karciane lub sporty wirtualne).
 • Rozstrzygnięcia na kuponie - większość firm bukmacherskich zalicza do obrotu kupon niezależnie od jego końcowego rozstrzygnięcia, jednak są również operatorzy (chociażby STS), którzy do obrotu zaliczają wyłącznie zwycięskie kupony.

Najlepsze bonusy bukmacherskie bez obrotu w Polsce - krok po kroku

Mamy nadzieję, że w stopniu wystarczającym wyjaśniliśmy Wam krok po kroku, czym w ogóle jest obrót bonusem i że zdecydowanie warto go unikać. Oczywiście, nie jest tak, że typerzy powinni omijać szerokim łukiem każdy bonus, który wymaga obrotu przed możliwością wypłaty, gdyż przecież nigdzie nie jest powiedziane, że graczowi nie uda się spełnić warunków bukmachera i z powodzeniem dokonać obrotu darmowych środków. Jedni bukmacherzy stawiają łatwiejsze, a inni nieco trudniejsze warunki w regulaminie promocji, natomiast z pewnością nie jest to czymś niewykonalnym.

My jednak tym razem bierzemy na warsztat wyłącznie bonusy bukmacherskie bez obrotu, czyli takie promocje, w przypadku których otrzymane przed momentem darmowe środki można od razu wypłacić na rachunek bankowy. Z zadowoleniem obserwujemy, że lista bukmacherów bez obrotu na polskim rynku rośnie z miesiąca na miesiąc, a poniżej znajdziecie najlepsze bonusy bez obrotu na polskim rynku w 2023 roku oraz instrukcję w pigułce, co należy krok po kroku zrobić, żeby zgarnąć i wypłacić darmowy bonus.

Bukmacher Fortuna - pakiet 630 PLN na start bez obrotu

Zupełnie osobną kategorię bonusów bez depozytu stanowią darmowe freebety. W ich przypadku bukmacherzy nie mają spójnej polityki i niektóre serwisy wymagają obrócenia środków wygranych na kuponie za freebet, podczas gdy inne pozwalają od razu wypłacić wygraną kasę. Do tej drugiej kategorii zalicza się bukmacher Fortuna, a jakby tego było mało, że jest to bonus bez obrotu, to jeszcze dodatkowo jest to w 100% darmowy zakład, a bukmacher nie wymaga wpłacenia choćby złotówki depozytu. Ponadto również zakłady bez ryzyka przyznawane przez Fortunę nie wymagają obrotu. Ale po kolei.

Jak otrzymać freebety bez obrotu w Fortunie?

 • kliknij jeden z banerów bukmachera widocznych na naszej stronie
 • wypełnij formularz i wykorzystaj nasz kod promocyjny PREZENTF
 • przekształć konto w stałe
 • w ciągu 3 dni od weryfikacji konta otrzymasz bonus bez depozytu 20 PLN
 • wpłać pierwszy depozyt w dowolnej wysokości
 • otrzymasz freebet 10 PLN, który musisz zaakceptować
 • oba freebety są przyznawane w formie punktów FKP
 • wykorzystaj je na dowolne zakłady
 • wygraną z kuponów postawionych za freebety możesz wypłacić

A jak otrzymać zakłady bez ryzyka 100, 200 i 300 PLN bez obrotu?

 • zarejestruj konto w Fortunie
 • wpłać pierwszy depozyt i postaw pierwszy kupon za środki własne (dowolna stawka, kurs i liczba zdarzeń)
 • jeśli przegrasz bukmacher zwróci 100 % stawki do kwoty 100 PLN
 • zwrot możesz wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę
 • po 72 godzinach od rejestracji możesz skorzystać z drugiego cashbacku
 • postaw drugi kupon za środki własne (dowolna stawka, kurs i liczba zdarzeń)
 • jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki do 200 PLN
 • zwrot trafi na konto główne i możesz go wypłacić
 • po 144 godzinach od rejestracji możesz skorzystać z trzeciego zakładu bez ryzyka
 • postaw trzeci kupon za środki własne (dowolna stawka, kurs i liczba zdarzeń)
 • jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki do 300 PLN
 • zwrot możesz wypłacić lub grać za niego dalej

Powitalny freebet bonus bez obrotu od Fortuny to być może nie najwyższa, ale bez dwóch zdań jedna z najlepiej ocenianych promocji na polskim rynku i doskonale widać to w komentarzach samych graczy. Podobnie jest z cashbackami Fortuny. Warunki uczestnictwa są naprawdę minimalne. Fortuna nie określa ile zdarzeń musi być na kuponie czy jaki musi być kurs. Wszystkie trzy rodzaje bonusów na start u tego bukmachera nie wymagają obrotu co jest fenomenem wśród bukmacherów.

 • Freebet bez depozytu 20 PLN
 • Freebet za kod promocyjny 10 PLN
 • Zakład bez ryzyka 600 PLN

Bukmacher TOTALbet - cashback bonus bez obrotu 200 PLN

Jednym z elementów powitalnego pakietu na start dla nowych klientów TOTALbet jest premierowy zakład bez ryzyka. Bukmacher zwraca przegraną stawkę aż do 200 PLN i bez dwóch zdań jest to bonus bez obrotu, a kasę można od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

 • Odwiedź oficjalną stronę TOTALBET.PL lub kliknij jeden z banerów bukmachera widoczny na naszej stronie.
 • Kliknij zielony button ZAREJESTRUJ SIĘ w prawym górnym rogu.
 • Wypełnij formularz i wykorzystaj nasz kod promocyjny o treści PREZENTTB.
 • Wpłać pierwszy depozyt.
 • W ciągu 48 godzin po rejestracji jako pierwszy zakład za środki z salda depozytowego obstaw kupon z maksymalnie 3 typami z oferty zakładów sportowych.
 • Stawka maksymalna 200 PLN (kupon z wyższą stawką nie będzie kwalifikował się do promocji, a bonus przepadnie bezpowrotnie).
 • W przypadku wygranej środki trafiają na saldo depozytowe i można je wypłacić lub grać dalej.
 • W przypadku braku szczęścia na premierowym kuponie bukmacher zwraca 100% stawki aż do 200 PLN.
 • Jest to bonus bez obrotu, a zatem cashback trafia na saldo depozytowe i można go od razu wypłacić lub grać dalej.

Jakie opinie wśród graczy zbiera powitalny bonus bez obrotu od bukmachera TOTALbet? Zdecydowana większość typerów wypowiada się na jego temat w samych superlatywach. Gracze doceniają fakt, że bukmacher nie potrąca 12% podatku od obrotu, kwota darmowych środków prezentuje się całkiem solidnie, a obrazu promocji idealnej dopełnia brak konieczności obrotu bonusem.

 • Zakład bez ryzyka bez warunków obrotu 200 PLN

Bukmacher Fuksiarz - cashback bonus bez obrotu 500 PLN

Serwis Fuksiarz bez cienia wątpliwości możemy zaliczyć do grupy “bukmacherzy bez obrotu”. Dzieje się tak dzięki powitalnemu zakładowi bez ryzyka, w ramach którego nowi gracze otrzymają połowę stawki przegranej na pierwszym kuponie, a Fuksiarz nie wymaga obrotu, lecz środki można natychmiast przelać na podany podczas rejestracji konta rachunek bankowy.

 • Odwiedź oficjalną stronę FUKSIARZ.PL lub kliknij jeden z banerów bukmachera widocznych na naszej stronie.
 • Kliknij czerwony button REJESTRACJA w prawym górnym rogu.
 • Wypełnij formularz rejestracyjny i nie zapomnij o wykorzystaniu naszego kodu promocyjnego PREZENTFU.
 • Wpłać pierwszy depozyt min. 50 PLN i obstaw premierowy kupon.
 • Co najmniej 2 zdarzenia po kursie min. 1.60 na kuponie.
 • Stawka min. 50 PLN.
 • Jeśli przegrasz, wówczas bukmacher zwróci Ci 50% stawki aż do 500 PLN.
 • Bukmacher potrąca przy okazji 12% podatek obrotowy, dlatego polując na maksymalny cashback bonus stawka pierwszego kuponu nie może być niższa od 1137 PLN.
 • Środki trafiają na saldo depozytowe, a powitalny cashback bonus bez obrotu od bukmachera Fuksiarz może zostać natychmiast przelany na rachunek bankowy.

Co na temat tej promocji sądzą gracze i jak na tle pozostałych bonusów bukmacherskich bez obrotu wypada firma Fuksiarz? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że jest to na ten moment najwyższy bonus bez obrotu na polskim rynku, co już samo w sobie plasuje go w takim rankingu dość wysoko. Na minus z kolei należy zaliczyć fakt, że bukmacher nie zwraca całej stawki, lecz tylko połowę i jeszcze dodatkowo potrąca 12% podatek obrotowy.

 • Cashback bez warunków obrotu 500 PLN

Bonusy bukmacherskie bez obrotu: FAQ

W największym skrócie to rodzaj promocji, w której otrzymane środki bonusowe nie wymagają dalszego inwestowania na kuponach, lecz można je od razu przelać na rachunek w banku.

Taka promocja w 2023 roku czeka na klientów bukmacherów TOTALbet, Fuksiarz oraz Fortuna.

W tej kategorii wygrywa powitalny cashback bonus od bukmachera Fuksiarz, dzięki któremu można odzyskać aż do 500 PLN za wpadkę na pierwszym kuponie.