Zakłady bez ryzyka: cashback u bukmachera [MAJ 2024]

Zakład bez ryzyka to bonus bukmacherski, który umożliwia otrzymanie zwrotu całości lub części stawki przegranego kuponu. Takie promocje znajdują się między innymi wśród bonusów powitalnych oferowanych przez bukmacherów. Przeanalizowałem aktualnie dostępne zakłady bez ryzyka 2024 i opisuje je w tym artykule.

Najlepszy zakład bez ryzyka maj 2024 - ranking cashbaków u bukmacherów

Jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka 2024? Poniżej znajdziesz aktualny ranking najlepszych zakładów bez ryzyka u bukmacherów. Tworząc ranking wzięliśmy pod uwagę nie tylko wysokość cashbacku, ale przede wszystkim warunki obrotu bonusem.

  • zakład bez ryzyka 3500 PLN
  • w ciągu 14 dni wpłać depozyt min. 20 PLN
  • Tydzień Bez Ryzyka – graj 7 dni bez obawy o przegraną
  3500 PLN
  • zakład bez ryzyka 300 PLN (po 100 PLN za każdy z pierwszych trzech kuponów)
  • wszystkie kupony zaliczane do promocji postaw w ciągu 48 godzin
  • cashbacków nie trzeba obracać
  300 PLN
  • zakład bez ryzyka 0 PLN 100 PLN z naszym kodem promocyjnym
  • jeżeli obstawiony z konta depozytowego – bez warunków obrotu!
  • jeżeli obstawiony z konta bonusowego – obrót 3x, kurs min. 1.91
  0 PLN
  100 PLN
  • zakład bez ryzyka 100 % do 50 PLN
  • promocją objęty jest pierwszy kupon z kursem min. 1.14
  • bonus przyznany w formie freebetu do wykorzystania na kupon z kursem min. 2.14
  50 PLN
  • zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • załóż konto przez nasz link
  • minimalna wpłata to 100 zł
  • kupon z dowolnym kursem i liczbą zdarzeń
  • żadnych warunków obrotu!
  100 PLN

Zakład bez ryzyka bez obrotu – który bukmacher go oferuje?

Na rynku polskich legalnych bukmacherów istnieje sześć ofert, w których kwota uzyskana z cashbacku nie wymaga żadnego obrotu. Zakład bez ryzyka bez obrotu 2024 otrzymasz w:

 • Fortunie - trzy zakłady bez ryzyka za trzy pierwsze kupony, każdy z nich wynosi 100 zł
 • STS - zakład bez ryzyka przyznawany z kodem PREZENTST w wysokości 100 zł
 • BetX - zakład bez ryzyka 100 % do 300 zł przyznawany za kupon po pierwszym depozycie
 • TOTALbet - trzy zakłady bez ryzyka za trzy pierwsze kupony, każdy z nich wynosi 111 zł
 • Fuksiarzu - zakład bez ryzyka 50 zł za pierwszy kupon
 • ComeOn - zakład bez ryzyka 100 zł za pierwszy kupon

Moim zdaniem najlepszy zakład bez ryzyka bez obrotu oferuje Fortuna. Bukmacher ten umożliwia otrzymanie zwrotu aż za 3 pierwsze kupony (jest to maksymalnie 100 zł za każdy przegrany kupon). Ponadto Fortuna zwraca 100 % stawki nie odejmując podatku obrotowego 12 %.

Szczegółowe zasady wszystkich bonusów znajdziesz w dalszej części artykułu, w sekcji: Bukmacher zakład bez ryzyka - opis ofert.

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to inaczej cashback, czyli promocja bukmacherska dzięki której gracz obstawiający zakład nie musi obawiać się o utratę swoich pieniędzy w przypadku przegranego zakładu. Gracze nazywają go cashbackiem, ale w polskiej wersji językowej można napotkać również takie nazwy jak bezpieczny zakład czy ubezpieczony zakład. Bukmacherzy oferują daną stawkę, którą gotowi są zwrócić graczowi w momencie, gdy jego typ okaże się być nietrafiony.

Zakład bez ryzyka w praktyce

Przykładowo, jeśli postawimy 100 zł na wygraną Barcelony z Realem a spotkanie zakończy się remisem, bukmacher zwróci nam kwotę 100 zł (czyli tyle ile postawiliśmy) na konto gracza.

Zakład bez ryzyka - zasady działania

W zakładzie bez ryzyka są dwie możliwości rozliczenia promocji. Jeżeli dany zakład wygramy, to nie ma wątpliwości, że wykalkulowana przez bukmachera wygrana wyląduje na naszym koncie.

Istotne jest jednak to, co dzieje się z postawionymi przez nas pieniędzmi w chwili, gdy zakład przegramy. Wtedy stawka (cała lub część) w zależności od bukmachera, albo wraca na nasze konto główne, albo trafia na konto bonusowe. To oznacza, że wniesiony przez nas pierwotnie zakład, pozbawiony jest ryzyka ze strony gracza. Poniżej grafika z kontem gracza Betters, który otrzymał zakład bez ryzyka.

Betters cashback 220 zł

W przypadku, gdy wiemy, że środki trafią z powrotem na nasze konto główne, ryzyko spada do zera. Jeśli zaś na konto bonusowe, będziemy musieli najpierw nim obrócić, żeby móc je wypłacić dla siebie. Tak czy inaczej, mamy dalej środki, które możemy przeznaczyć na zakłady.

Zakłady bez ryzyka dla nowych graczy

Część bukmacherów wybiera zakład bez ryzyka jako główny element swojej oferty powitalnej dla graczy. Jest to znakomita opcja dla nowych osób w świecie zakładów bukmacherskich, które jeszcze nie czują się pewnie i nie chcą ryzykować dużych pieniędzy. Cashback to dobry sposób, by nie martwić się o przegraną kwotę, gdyż wraca ona do nas nawet w przypadku przegranej. Jednak ten rodzaj bonusu jest również wypatrywany przez bardziej doświadczonych graczy. Jako że nikt nie lubi przegrywać własnych pieniędzy, każdy będzie zadowolony ze środków uratowanych przed utratą.

Cashback - Freebet - Cashout. Czym się różnią?

Często gracze, a nawet niekiedy bukmacherzy mylą te dwa pojęcia. Posługując się angielskimi teminami trudniej o pomyłkę, jednak w przypadku polskiego nazewnictwa można się zacząć zastanawiać, o którym bonusie mowa w danym momencie. Jak łatwo odróżnić freebet od cashbacku, czyli zakład bez ryzyka od darmowego zakładu? Taka umiejętność będzie bardzo przydatna w naszej dalszej przygodzie z zakładami bukmacherskimi, więc warto znać definicje obydwóch.

 • Zakład bez ryzyka - oznacza zwrot postawionej przez nas stawki. Przy przegranym zakładzie, bukmacher zobowiązuje się do zwrócenia nam kwoty, którą postawiliśmy, oczywiście pomniejszonej o podatek. Jeżeli uda się wygrać postawiony zakład, kwota wygranej jest zwyczajnie wypłacana. Podstawową różnicą jest to, że aby postawić zakład bez ryzyka, musimy wpłacić własne środki i za nie wnieść zakład.
 • Darmowy zakład - w odróżnieniu od cashbacku, freebet gwarantuje nam środki na zakład otrzymane od bukmachera. To oznacza, że nie musimy wydawać własnych pieniędzy na zakład, gdyż dostaniemy je od operatora np. w zamian za rejestrację konta. Jeżeli dany zakład zostanie rozliczony jako zwycięski, gracze otrzymuje wygraną pomniejszoną o wartość freebetu.

A co ma do tego cashout? Niedoświadczeni gracze mogą mylić te pojęcia z racji tego, że są do siebie podobne językowo. W rzeczywistości to sprawy tak odległe, jak Warszawa i Nowy Jork. Działanie cashbacku już wytłumaczyliśmy, z kolei cashout to opcja wcześniejszego zamknięcia zakładu. Co prawda daje nam ona możliwość odzyskania części wkładu lub część potencjalnej wygranej, jednak błędem byłoby mówienie, że to podobne pojęcia.

Bukmacher zakład bez ryzyka - opis ofert

Trzeba zaznaczyć, że nie każdy bukmacher ma w swojej ofercie zakład bez ryzyka. Tylko część proponuje swoim graczom zwrot stawki za nietrafiony pierwszy zakład. Przyjrzyjmy się poszczególnym ofertom bukmacherów na zakład bez ryzyka.

Superbet – zakład bez ryzyka 3500 PLN

zakład bez ryzyka Superbet zasady

Superbet to bukmacher, który postawił na zakład bez ryzyka jako fundament swojej oferty powitalnej. Oferuje on najwyższy cashback wśród legalnych polskich bukmacherów – aż do 3500 PLN!

Zakład bez ryzyka w Superbet jest dość oryginalny. Działa on jako „tydzień bez ryzyka”. Żeby go aktywować, należy w ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej wpłacić depozyt o wartości minimum 20 PLN. Po spełnieniu tego warunku aktywowany jest tydzień bez ryzyka. Superbet będzie przez następne 7 dni zliczał sumę stawek wszystkich przegranych przez gracza zakładów, a po upłynięciu tego terminu zwróci ją na konto bonusowe (ale nie więcej niż 3500 PLN oraz pomniejszoną o podatek, wygraną i inne bonusy).

Żeby wypłacić cashback na konto depozytowe, należy obrócić jego kwotą trzy razy na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91. Na dokonanie obrotu gracz ma 7 dni od przyznania bonusu.

Mamy dla Ciebie dodatkowy bonus!

Jeżeli zarejestrujesz się w Superbet z kodem promocyjnym PREZENTSB, to oprócz standardowej oferty bonusów powitalnych otrzymasz dodatkowo freebet 35 PLN!

Fortuna – zakład bez ryzyka 300 PLN

Fortuna oferuje w ramach swojego bonusu powitalnego trzy cashbacki na łączną kwotę 300 PLN. Pierwszy zakład bez ryzyka to 100 zł, drugi 100 zł i trzeci 100 zł. Co istotne, cashback w Fortunie obejmuje całą postawioną kwotę, w tym podatek!

cashbacki Fortuna

Zakłady bez ryzyka w Fortunie obarczone jest kilkoma warunkami, które gracz musi spełnić, by otrzymać zwrot środków z przegranego zakładu. Od razu zaznaczę, że są to najłatwiejsze warunki ze wszystkich tego typu promocji jakie są dostępne na rynku.

Jak zatem odebrać cashbacki w Fortunie?

 • założ konto w Fortunie (najlepiej przez nasz link)
 • pierwszy zakład bez ryzyka będzie dostępny od razu po rejestracji, drugi po minucie i trzeci po kolejnej minucie
 • wpłać depozyt
 • w ciągu 48 godzin od rejestracji postaw pierwsze trzy kupony (dowolna stawka, kurs i liczba zdarzeń)
 • kupony muszą zostać rozliczone w ciągu 7 dni
 • w przypadku przegranej otrzymasz zwrot 100 % stawki do kwoty 100 zł brutto

Skorzystanie z zakładów bez ryzyka w Fortunie jest niesamowicie proste i korzystne. Co ważne, otrzymanych cashbacków nie trzeba obracać. Trafiają na konto depozytowe i można je wypłacić.

Jeszcze jedna ważna informacja: na kuponach biorących udział w promocji nie mogą się znaleźć zakłady na sporty wirtualne, gry karciane oraz zakłady z sekcji Hit Dnia, Ekspert+, Superoferta.

Jaka jest nasza opinia o Fortunie za jej bonus w formie zakładu bez ryzyka? Werdykt jest oczywisty – jest naprawdę super! Bukmacher oferuje aż trzy zakłady bez ryzyka, a ich warunki są bardzo sprzyjające. Nic, tylko korzystać!

Jeszcze jedno. Co prawda zakład bez ryzyka jest stałą częścią pakietu powitalnego i jego odblokowanie nie wymaga żadnych specjalnych kuponów, ale i tak warto podczas rejestracji wykorzystać u bukmachera Fortuna kod promocyjny. Dlaczego? Dzięki niemu po wpłacie pierwszego depozytu otrzymasz bonusowy freebet o wartości 10 PLN, którego nie ma w ofercie standardowej!

Zwróć uwagę na to, z jakich środków stawiasz pierwsze zakłady!

Jeżeli pierwsze trzy zakład po rejestracji postawisz za środki bonusowe, a nie z własnego depozytu, stracisz możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka w Fortunie! Koniecznie o tym pamiętaj, żeby móc skorzystać z bonusu.

STS - zakład bez ryzyka 0 PLN 100 PLN

W swojej standardowej ofercie powitalnej bukmacher STS nie ma przygotowanego dla graczy żadnego cashback bonusu. Jednak rejestrując się z naszym kodem promocyjnym w STS o treści PREZENTST, zyskasz dodatkowy zakład bez ryzyka na pierwszy kupon o wysokości do 100 PLN!

Warunki oraz sposób działania promocyjnego zakładu bez ryzyka w STS są bardzo proste. Wystarczy wpłacić depozyt minimum 50 PLN. Jeżeli następny postawiony kupon SOLO lub AKO będzie przegrany, gracz otrzyma zwrot stawki (maksymalnie 100 PLN). Poniżej przykład kuponu kwalifikującego się do promocji:

przykład kupony bez ryzyka STS

Od stawki zwracanej przez bukmachera nie jest odejmowany podatek od zakładów. Jeżeli więc gracz postawił kupon za 100 PLN i spełnił warunki otrzymania w STS cashbacku, to zwrócone mu zostanie całe 100 zł.

Zwróć uwagę na konto, z którego stawiasz zakład! Jeżeli przegrany zakład był obstawiony za środki własne, cashback w STS zwrócony zostanie na konto depozytowe. Ale jeżeli zakład był obstawiany ze środków bonusowych, to wróci na konto bonusowe! W takim wypadku, żeby go wypłacić, będzie trzeba obrócić nimi 3 razy po kursie minimum 1.91.

Zakład bez ryzyka w STS zostanie przypisany w ciągu 24 godzin od rozliczenia przegranego zakładu, o ile oczywiście spełni on warunki promocji. Warto zwrócić uwagę, że bonus przyznawany jest też na koncie tymczasowym.

TOTALbet – zakład bez ryzyka 333 PLN

Główną promocją powitalną TOTALbet jest pakiet trzech zakładów bez ryzyka, które łącznie mogą wynieść 333 PLN. Aby skorzystać z tych promocji nie jest konieczne wprowadzanie kodu, ale warto wpisać TOTALbet kod promocyjny, by otrzymać dodatkowy freebet.

totalbet zakład bez ryzyka

Jak skorzystać z zakładów bez ryzyka TOTALbet?

 • załóż konto w TOTALbet
 • wpłać dowolny depozyt (najkorzystniej 333 zł, aby w pełni wykorzystać każdy cashback)
 • postaw kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i dowolnym kursem
 • stawka kuponu min. 1 zł, maksimum 111 zł
 • jeśli wygrasz, pieniądze są twoje
 • jeśli przegrasz otrzymasz zwrot 100 % stawki do kwoty 111 zł
 • możesz otrzymać zakład bez ryzyka 111 zł za 3 kupony, jeśli zostaną obstawione w ciągu 48 godzin od założenia konta
 • otrzymanych zakładów bez ryzyka nie trzeba obracać

O czym warto pamiętać odnośnie zakładu bez ryzyka w TOTALbet?

 • chroni kupon postawiony za środki z salda, zatem nie można dostać zwrotu za zakład obstawiony freebetem; w takim przypadku promocja nie przepada, tylko "czeka" na pierwszy kupon obstawiony z salda
 • na kuponie nie może znaleźć się żadne zdarzenia z oferty zakładów wirtualnych
 • jeżeli zakład zostanie obstawiony za więcej niż 111 PLN, promocja zostanie anulowana

Graczowi zwracane jest 100% postawionej stawki, a maksymalnie 111 PLN, przy czym nie odlicza się od tej kwoty podatku. Przegrasz 111 PLN – TOTALbet zwróci Ci 111 PLN, proste. Bardzo atrakcyjnym elementem zakładu bez ryzyka w TOTALbet jest też fakt, że zakładem bez ryzyka nie trzeba obracać! Zwróconymi środkami od razu można obstawiać następne zakłady albo je wypłacić.

forBET - zakład bez ryzyka 1000 PLN 1230 PLN

Bukmacher forBET ma bardzo bogatą ofertę powitalną, w której znajduje się zakład bez ryzyka do 1000 PLN. Ale z naszym kodem promocyjnym dostaniesz więcej! W przypadku tego bukmachera wpisanie kodu promocyjnego PREZENTFB spowoduje, że zakład bez ryzyka w forBET wzrośnie do 1230 PLN.

Po rejestracji z kodem należy zweryfikować konto i wpłacić depozyt. Następnie postawić pierwszy kupon za stawkę min. 20 zł. Kurs i liczba zdarzeń dowolne. Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 100 % postawionych pieniędzy do kwoty 1230 zł.

cashback forbet z kodem

Po zwrocie bonusem trzeba obrócić. Wystarczy obrócić kwotą tylko jeden raz, ale pod uwagę brane są tylko kupony, na których będą min. 3 zdarzenia z kursami co najmniej 1.30.

Betters – zakład bez ryzyka do 220 PLN z kodem promocyjnym

Betters ma bardzo nietypowe podejście do bonusu powitalnego i pozwalaj graczom wybrać sobie promocję na start. Do wyboru są 3 bonusy, a jednym z nich jest zakład bez ryzyka. Maksymalnie cashback może wynieść 220 PLN, ale taka kwota jest możliwa do otrzymania tylko po rejestracji z kodem promocyjnym PREZENTBT.

Poniżej krótka instrukcja jak skorzystać z tej promocji:

 • zarejestruj konto w Betters z kodem promocyjnym PREZENTBT
 • na banerze promocyjnym wybierz promocję "zakład bez ryzyka"
 • wpłać pierwszy depozyt w ciągu 7 dni od rejestracji (dowolna kwota)
 • postaw kupon w ciągu 7 dni od rejestracji: SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej lub live
 • jeśli szczęście ci nie dopisze otrzymasz zwrot 100 % stawki kuponu do kwoty 220 PLN

Otrzymany zwrot za przegrany kupon wystarczy obrócić jeden raz na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 1.14. Bonus należy wykorzystać w ciągu 72 godzin.

Tak ciekawa oferta bonusowa nie pozostawia wątpliwości co do tego, dlaczego wśród graczy opinie o Betters są bardzo pozytywne!

Warto jeszcze przypomnieć, że promocja ta jest dostępna, jeżeli podczas rejestracji wpiszesz w Betters kod promocyjny o treści PREZENTBT.

Go Bet – zakład bez ryzyka 500 PLN na start

Go Bet to jeden z najnowszych legalnych bukmacherów na polskim rynku. W ramach bonusu powitalnego GoBet dla graczy, którzy założą u niego konto, oferuje cashback do 500 PLN, jeżeli pierwszy kupon postawiony po drugim depozycie okaże się nietrafiony. Do tego zwracane jest 100% stawki! Jednak nie każdy kupon jest chroniony tym zabezpieczeniem. Jakie są warunki otrzymania zakładu bez ryzyka w Go Bet?

 • podczas rejestracji należy zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, a następnie zweryfikować konto
 • następnie trzeba wpłacić drugi depozyt min. 50 zł
 • pierwszy postawiony kupon po tym depozycie musi mieć stawkę min. 20 PLN, a jego kurs nie może być większy niż 10.00
 • jeżeli kupon, który spełnił powyższe warunki okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot 100% stawki, ale maksymalnie 500 PLN
 • w ciągu 14 dni należy zaakceptować ten bonus w zakładce "bonusy"
zakład bez ryzyka gobet

Cashback trafia do gracza jako bonus. Nie można go od razu wypłacić. Żeby to zrobić, trzeba spełnić warunki obrotu:

 • obrót 3x kwotą bonusu
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami
 • kurs żadnego ze zdarzeń nie może być niższy niż 1.30
 • obrotu należy dokonać w ciągu 7 dni

Zakłady bez ryzyka w Betcris - zwrot do 900 PLN

Bonusy przyznawane nowym graczom Betcris za dwa pierwsze kupony są zakładami bez ryzyka. Ile wynoszą?

 • 100 % do 400 zł za pierwszy kupon
 • 50 % do 500 zł za drugi kupon

Bukmacher nie nazywa tych promocji zakładem bez ryzyka czy cashbackiem, ale określa je jako freebety. Nie zmienia to jednak faktu, że bonusy te to zwroty za przegrane kupony.

Jak otrzymać pierwszy bonus?

 • załóż konto w Betcris
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł (ale warto wpłacić min. 100 zł, żeby otrzymać freebet za kod promocyjny Betcris)
 • postaw kupon AKO za min. 50 zł z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30

Jeśli twój kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 100 % stawki do kwoty 400 zł.

Jak z kolei skorzystać z zakładu bez ryzyka za drugi kupon? Zasady są identyczne jak w przypadku pierwszej promocji. Konieczna jest wpłata min. 50 zł i postawiony kupon za taką kwotę z min. 3 zdarzeniami. Gdy przegrasz dostaniesz zwrot 50 % stawki do kwoty 500 zł.

Oba bonusy są przyznawane w formie freebetów i wystarczy obrócić nimi jeden raz na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. min. 1.30).

Dwie istotne informacje: Maksymalna wygrana z kuponu postawionego za freebet to 2000 zł. Od wygranej odejmowana jest kwota freebetu, czyli stawka zakładu.

BetX - zakład bez ryzyka do 300 PLN

U bukmachera BetX możesz otrzymać na start cashback za pierwszy zakład. Dodatkowo jeżeli założysz konto z kodem promocyjnym PREZENTBX to możesz otrzymać nawet 5000 punktów BetX do wykorzystania na freebety.

Bonus ten ma proste zasady. Rejestrujesz konto z kodem promocyjnym BetX i zaznaczasz zgody marketingowe. Następnie wpłacasz pierwszy depozyt min. 20 zł i stawiasz za niego pierwszy kupon z minimum 2 zdarzeniami i kursem kuponu min. 2.50. Jeśli szczęście ci nie dopisze otrzymasz zwrot 100 % stawki kuponu do kwoty 300 PLN. Otrzymany cashback w formie freebetu wykorzystaj na dowolny kupon z kursem 2.00, na którym znajdą się zakłady sportowe lub zakłady live.

Ponadto w BetX możemy skorzystać z promocji na drugi depozyt, w której otrzymujemy freebet, a także zdobyć punkty za wpłaty oraz wykonane zadania. Łącznie do zgarnięcia z naszym kodem masz 5000 punktów.

Betclic zakład bez ryzyka na start

Kolejnym bukmacherem, który oferuje zakład bez ryzyka jest Betclic. Jest to promocja, którą otrzymasz za rejestrację konta z kodem promocyjnym Betclic. Cashback u tego bukmachera wynosi 50 zł. Poniżej znajdziesz zasady tej promocji:

 • załóż konto w Betclic przez nasz link z kodem promocyjnym PREZENTBC
 • wpłać pierwszy depozyt (dowolna kwota)
 • postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO po kursie min. 1.14
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 100 % stawki do kwoty 50 zł
cashback Betclic zasady

Cashback Betclic zostanie przyznany w formie freebetu, który należy wykorzystać na kupon o łącznym kursie min. 2.14. Wygrane z kuponu lub kuponów postawionych za freebet zostaną pomniejszone o stawkę.

ComeOn zakład bez ryzyka 100 PLN

Nowy bukmacher ComeOn również zaproponował nowym graczom możliwość odebrania zakładu bez ryzyka na start. Jest to jedyna promocja powitalna tego bukmachera, którą możesz otrzymać dzięki rejestracji konta u bukmachera ComeOn przez nasz link. Maksymalna kwota zwrotu to 100 PLN. Jak odebrać ComeOn zakład bez ryzyka?

zakład bez ryzyka comeon kupon przykład
 • załóż konto w ComeOn przez nasz link (np. poprzez przycisk w belce poniżej)
 • zweryfikuj swój numer telefonu
 • wpłać pierwszy depozyt na konto min. 100 zł (jeśli chcesz skorzystać z maksymalnego zakładu bez ryzyka wpłać 113,64 zł)
 • po wpłacie zakład bez ryzyka zostanie automatycznie dopisany do twojego konta
 • postaw pierwszy kupon (dowolna liczba zdarzeń i kurs) i zaznacz zakład bez ryzyka z rozwijanego menu obok stawki „Dostępne bonusy” 
 • maksymalna stawka zakładu to dokładnie 113,64 zł
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki zakładu bez podatku

Jeśli zatem obstawiłeś kupon za maksymalną stawkę to otrzymasz maksymalny zwrot w wysokości 100 zł. Zwrot możesz wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Co istotne, jeśli zapomniałeś zaznaczyć na kuponie opcji zakładu bez ryzyka ComeOn to nic straconego. Obstaw drugi kupon spełniający warunki i zaznacz opcję, a w razie przegranej cashback zostanie przyznany. Pamiętaj, że bonus ComeOn otrzymasz za rejestrację przez nasz link.

Fuksiarz – zakład bez ryzyka 50 PLN, prawdziwy cashback

Zakład bez ryzyka Fuksiarz to jeden z najlepszych bonusów powitalnych na rynku. Nowi gracze na start otrzymują Prawdziwy Cashback 100% do 50 PLN. Dlaczego prawdziwy? Na Fuksiarz.pl oferowany cashback jako jeden z niewielu nie wymaga obrotu środków. To ogromny atut, zważając, że znikoma ilość bukmacherów zdecydowała się na takie udogodnienie dla swoich graczy. 

U bukmachera Fuksiarz zakład bez ryzyka obejmuje pierwszy kupon postawiony po rejestracji, jeżeli pierwszy depozyt wpłacony przez gracza wyniósł co najmniej 50 PLN. By zakład podlegał promocji, musi mieć zaledwie dwa zdarzenia o kursie minimalnym na konkretną sekcję w wysokości co najmniej 1.60. Kupon powinien zostać zagrany za minimalnie 50 PLN. Poniżej zobaczysz przykładowy kupon kwalifikujący się do promocji.

fuksiarz kupon cashback

W razie przegranego zakładu otrzymasz zwrot 100% postawionej (maksymalny możliwy zwrot to 50 PLN) stawki z tytułu Prawdziwego Cashbacku, który nie będzie pomniejszony o podatek. Zwrócone środki nie wymagają żadnego obrotu — mogą zostać wypłacone na konto bankowe lub przeznaczone na dalszą grę.

Jak obrócić zakładem bez ryzyka?

Oczywiście najpiękniej byłoby, gdyby kasa w ramach zakładu bez ryzyka trafiała bezpośrednio do naszego portfela. Czyli po prostu - przegrywamy, dostajemy zwrot, wypłacamy i dziękujemy za zabawę. Ale bukmacherzy nie mogą sobie pozwolić na takie rozdawnictwo pieniędzy. Dlatego też zakłady bez ryzyka najczęściej podlegają kilku warunkom obrotu bonusem bukmacherskim, po których spełnieniu możemy odzyskać zainwestowane pieniądze.

Cashback najczęściej trzeba właśnie obrócić. Może być tak, że bukmacher narzuci nam minimalny kurs, po którym będziemy musieli zagrać. Może też być tak, że otrzymamy polecenie umieszczenia na kuponie minimalnej ilości zdarzeń. To rzecz jasna dodatkowe utrudnienia, dlatego przed rejestracją powinniśmy dokładnie przestudiować warunki otrzymania cashbacku, żeby oszczędzić sobie i innym niepotrzebnych nerwów.

Jak obrócić zakładem bez ryzyka u bukmacherów? Trzeba zwrócić uwagę na:

 • minimalna liczba spotkań na kuponie;
 • kurs pojedyńczego wydarzenia oraz kurs łączny całego kuponu;
 • czas na obrót (np 30 dni po wpłacie)

Obrót bonusem w STS jest konieczny tylko i wyłącznie wtedy, jeżeli kupon ubezpieczony zakładem bez ryzyka obstawiony był z konta bonusowego, a nie środków własnym z konta depozytowego!

Zakłady bukmacherskie bez ryzyka - opinie

Czy gracze lubią zakłady bez ryzyka? To pytanie tak banalne, jak to, czy lubimy świąteczne pierogi. Wiadomo, że nikt nie pogardzi zakładem, który w przypadku przegranej nie powoduje strat w naszym portfelu. Gracze cenią tę formę promocji dlatego, że daje im poczucie komfortu. Pomylisz się? Nic się nie stało, zagraj drugi raz. Zresztą to właśnie powód dla którego zakłady bez ryzyka są oferowane już na starcie. Ale nie tylko nowicjusze doceniają taki bonus. Doświadczeni gracze także mogą go wykorzystać w ciekawy sposób, np. grając bardziej atrakcyjne kursy na wydarzenia, które wcześniej dogłębnie przeanalizują. 

Dlatego też nie ma chyba takiej osoby na świecie, która nie doceniałaby promocji cashback.

Zakłady bez ryzyka FAQ - najważniejsze pytania

Zakład bez ryzyka to rodzaj bonusu, dzięki któremu otrzymasz zwrot części lub całości postawione stawki, gdy twój kupon okaże się przegrany. Zakłady bez ryzyka występują zarówno w ofertach powitalnych, jak i w promocjach stałych lub okazjonalnych.

Wśród bukmacherów, którzy oferują zakłady bez ryzyka, znajdują się: Superbet, Fortuna, STS, Fuksiarz, forBET, Betters, Betcris, Betclic i TOTALbet. Aby otrzymać lub zwiększyć niektóre cashbacki należy podczas rejestracji użyć kodu promocyjnego.

Najwyższy zakład bez ryzyka oferuje Superbet w ramach bonusu Tydzień Bez Ryzyka. Wynosi on 3500 PLN.

Najlepsze warunki obrotu kwotą uzyskaną z cashbacku zdecydowania posiada bukmacher Fortuna. Otrzymanym cashbackiem nie trzeba w ogóle obracać. Podobnie jest w przypadku cashbacku w Fuksiarzu.

Żadnych warunków obrotu kwotą z cashbacku nie posiadają Fortuna, Fuksiarz oraz TOTALbet.

Zakład bez ryzyka i cashback w zakładach bukmacherskich to dokładnie to samo. Gdy postawisz zakład i okaże się on przegrany otrzymasz zwrot części lub całość postawionej stawki.