Superbet tło

Superbet Opinie 2023

Recenzja bukmachera Superbet

Bonus standardowy
3720 PLN
Bonus z naszym kodem
3754 PLN
kod promocyjny
PREZENTSB
Odbierz
 • tydzień gry bez ryzyka po rejestracji
 • jedna z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku
 • znakomita oferta na niższe ligi piłkarskie w Polsce
 • sporo promocji okolicznościowych dla stałych klientów
 • mnóstwo transmisji w livestreamach
 • brak ćwiartkowych handicapów azjatyckich
 • wysoka marża na NBA
 • brak powitalnego freebetu bez depozytu

Bukmacher Superbet pojawił się na polskim rynku internetowych zakładów sportowych wiosną 2020 roku, a tak krótki staż nie przeszkodził mu w tym, aby już teraz być wymienianym w gronie topowych serwisów z licencją w naszym kraju. Co za tym stoi? Jaka w Superbet oferta zakładów bukmacherskich czeka na graczy u tego bukmachera? Jakie ma Superbet opinie o swojej ofercie powitalnej? Jakie są mocne, a jakie słabe strony firmy? Za kilka minut poznacie odpowiedź na każde z tych pytań oraz to, jakie ma bukmacher Superbet opinie wśród graczy. 

Bukmacher Superbet opinie o bonusie powitalnym

Jedną z pierwszych kwestii, jakie przed rejestracją konta sprawdzają gracze jest wysokość bonusu na start, dlatego nasza recenzja Superbet zaczyna się właśnie od tego zagadnienia. Z racji tego, że właściciele Superbet zdążyli zjeść zęby na zakładach (od 2009 roku serwis z powodzeniem działa m.in. w Rumunii), to doskonale wiedzą, że polski typer może czuć się nieco rozpieszczony w tym elemencie, a zatem żeby go zadowolić potrzeba czegoś naprawdę ekstra. 

I tak właśnie dzieje się w przypadku nowych klientów bukmachera Superbet. Na każdego nowego gracza czeka powitalny pakiet promocyjny, a rejestrując konto u tego bukmachera można zgarnąć nie jeden, nie dwa, nie trzy, ale aż cztery bonusy na start! Przy czym musimy zaznaczyć, że trzy z nich dostępne są dla wszystkich nowych graczy, ale czwarty – dodatkowy freebet – czeka tylko dla tych, którzy zakładając konto użyją w Superbet kod promocyjny.

Jak zgarnąć poszczególne bonusy? Czy bukmacher Superbet stawia arcytrudne warunki uczestnictwa w każdej z promocji? Jak wypłacić otrzymane środki? Postanowiliśmy sprawdzić to krok po kroku i rozebraliśmy każdy z powitalnych bonusów Superbet  na czynniki pierwsze. 

Superbet opinie o bonusie od depozytu

Pierwszym elementem pakietu na start od bukmachera Superbet jest klasyczny bonus od depozytu, który zwiększa środki po pierwszej wpłacie. Promocja nie różni się zbytnio od tych dostępnych na stronach polskich konkurentów, a warunki otrzymania darmowych środków są bardzo klarowne. 

Wszystko co trzeba zrobić to: w ciągu 14 dni od rejestracji konta wpłacić pierwszy depozyt min. 20 PLN, a bukmacher automatycznie podwoi tę kwotę. Maksymalny bonus to 200 PLN, a zanim będzie można go wypłacić bukmacher wymaga obrotu:

 • 2 razy kwotą bonusu
 • kupony SOLO lub AKO
 • zdarzenia na kuponie mogą pochodzić tylko z oferty sportowej
 • kurs min. 1.80
 • czas na obrót to 10 dni

Jaka jest nasza opinia o tej ofercie powitalnej od bukmachera Superbet? Nie dostrzegamy w tym bonusie niczego nadzwyczajnego. Ot, zwykła promocja od pierwszej wpłaty. Oczywiście doceniamy fakt, że bukmacher oddaje taki bonus w ręce graczy, natomiast sama kwota darmowych środków mogłaby być nieco wyższa. 

Superbet opinie o bonusie Tydzień Bez Ryzyka

Drugim elementem oferty powitalnej bukmachera Superbet jest możliwość gry bez ryzyka. Bylibyście jednak w sporym błędzie sądząc, że na nowych klientów tego serwisu czeka klasyczny zakład bez ryzyka z cashbackiem za wpadkę na pierwszym kuponie, tak jak ma to miejsce w przypadku większości legalnych operatorów w Polsce. 

Właściciele bukmachera Superbet po raz kolejny powiedzieli “Potrzymaj mi piwo!” i proponują nowym graczom nie premierowy zakład bez ryzyka, ale… pierwszy tydzień gry bez ryzyka! Bonus aktywuje się w momencie wpłacenia pierwszego depozytu min. 20 PLN, na który gracz ma maksymalnie 14 dni od momentu założenia konta. 

Od tej chwili przez 7 kolejnych dni typer może obstawiać dowolne kupony z oferty zakładów sportowych Superbet, po dowolnych kursach i stawkach, a jeśli po upływie tego terminu jego saldo będzie na minusie, wówczas bukmacher zwróci mu przegraną kwotę!

Maksymalny cashback bonus od bukmachera Superbet to aż 3500 PLN, natomiast należy pamiętać, że zwrot jest pomniejszony o wykorzystane w tym czasie bonusy, wygrane kupony oraz 12% podatek od obrotu. Rzecz jasna przyznanego bonusu nie można od razu wypłacić, to byłoby zbyt piękne. Bukmacher stawia następujące warunki obrotu:

 • 2 razy otrzymaną kwotą cashbacku
 • kupony SOLO lub AKO
 • kurs min. 1.80
 • czas na obrót 10 dni 

Nasza opinia o bonusie cashback od bukmachera Superbet jest jednoznaczna – to jedna z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych promocji powitalnych na polskim rynku i wystawiamy jej najwyższą możliwą notę. Szczególnie powinni ją docenić początkujący gracze stawiający swoje pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich, którzy będą mieli okrągły tydzień na to, aby poznać poszczególne rynki i opcje zakładów bez obawy o wpłacony przed momentem depozyt. 

Superbet opinie o freebetach

Na nowych klientów bukmachera Superbet czekają również dwa powitalne freebety. Pierwszy bonus można zgarnąć pobierając i logując się na aplikacji mobilnej. Najpierw należy wpłacić depozyt min. 20 PLN. Potem wystarczy w ciągu 7 dni od momentu rejestracji konta zalogować się na apce na swoim smartfonie lub tablecie, a do konta zostanie dopisany darmowy freebet 20 PLN. Bonus można wykorzystać na dowolnym kuponie z oferty zakładów sportowych Superbet w ciągu 10 dni. Wygrana z kuponu postawionego za freebet jest pomniejszona o jego kwotę.

Drugiego freebetu nie znajdziecie w standardowej ofercie powitalnej bukmachera, gdyż jest on skierowany wyłącznie dla typerów, którzy podczas rejestracji wpiszą nasz kod promocyjny PREZENTSB i potwierdzą chęć odebrania darmowych środków w formularzu. Aby otrzymać darmowe środki należy dokonać wpłaty min. 50 PLN i zaakceptować bonus. Freebet o wartości 34 PLN ma ważność 7 dni i w tym okresie należy go wykorzystać na dowolne kupony z oferty zakładów sportowych Superbet po dowolnym kursie. Wygrana z kuponu postawionego za freebet jest pomniejszona o jego kwotę.

Jak oceniamy powitalne freebety od bukmachera Superbet? Bardzo pozytywnie, a nasza opinia pokrywa się z pochlebnymi komentarzami od samych graczy. Co prawda żaden z freebetów nie jest totalnie darmowym bonusem bez konieczności wpłaty, jednak warunki ich otrzymania nie są przesadnie wygórowane i nikt z Was nie powinien mieć z tym większych trudności. 

Superbet opinie o ofercie powitalnej

Teraz czas na podsumowanie całej oferty powitalnej dla nowych klientów bukmachera Superbet. Według nas jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych i kompletnych pakietów na start od legalnych firm w Polsce. Skąd taka opinia? Naszym zdaniem niczego w nim nie brakuje.

Bonus od pierwszego depozytu? Jest! Freebet za apkę? Jest! Promocja za użycie kodu? Jest? Możliwość gry bez ryzyka? Jest (i to jaka!!!). Gdyby w przyszłości włodarze bukmachera Superbet zastanowili się jeszcze nad darmowym freebetem bez depozytu, to ta oferta w ogóle stanowiła wymarzony bonus powitalny każdego gracza.

ikona nagroda
Ocena bonusu powitalnego Superbet
Ocena redakcji: 4/5
W naszej opinii powitalny pakiet od bukmachera Superbet zasługuje na wysoką notę, głównie ze względu na jego różnorakość, a także innowacyjne pomysły. Ale po kolei. W ofercie mamy m.in. bonus od depozytu, natomiast dość skromna kwota darmowych środków sprawia, że nasza ocena nie może być wyższa. Mamy również zestaw powitalnych freebetów, w tym bonus nagradzający rejestrację z naszym kodem. Znakiem rozpoznawczym pakietu na start od Superbet jest jednak cashback bonus, a gra bez ryzyka nie odnosi się do premierowego kuponu, lecz wszystkich zakładów zawartych w pierwszym tygodniu. Znakomity pomysł i totalna innowacja na polskim rynku!

Superbet oferta zakładów bukmacherskich

W naszej recenzji Superbet przechodzimy do testu kluczowej sekcji na stronie każdego bukmachera internetowego, czyli zakładów sportowych. Szeroki wachlarz dostępnych kursów i opcji zakładów jest absolutnie niezbędny z punktu widzenia typerów, którym marzy się czerpanie regularnych profitów w dłuższej perspektywie czasu. 

Superbet zakłady

W Superbet zakłady bukmacherskie prezentują się solidnie i ta oferta nie powinna zawieść większości graczy. Serwis wystawia konkurencyjne kursy na kilkadziesiąt konkurencji (dokładnie 23), a odnalezienie interesującego zakładu nie stanowi większego problemu nawet w przypadku niszowych lig lub rozgrywek. 

Wspomnieliśmy, że klienci bukmachera Superbet dostawali w trakcie naszych testów kursy na 23 dyscypliny. Jak ten serwis wypada pod tym względem na tle polskich konkurentów? Niestety, dosyć blado. W tym samym okresie LV Bet oraz Noblebet pokrywały 41 dyscyplin, Betcris 39, Fortuna 38, STS 34, forBET 32, a w TOTALbet odnaleźliśmy kursy na 30 konkurencji. 

Pytanie na ile będzie Wam brakowało kursów na floorball, hockeyball, badminton czy lacrosse? Jeśli bowiem nie zależy Wam na ofercie na żadną z ww. konkurencji, to eksperci od piłki nożnej, tenisa, koszykówki, sportów walki lub e-sportów nie będą mieli zbyt wielu powodów do narzekań. 

Superbet oferta zakładów na piłkę nożną

Poziom oferty piłkarskiej to zawsze papierek lakmusowy, dzięki któremu można odróżnić topowego bukmachera od słabego i wyrobić sobie opinię na temat jakości proponowanych przez dany serwis produktów. Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną cieszą się największym zainteresowaniem typerów, dlatego nie może dziwić fakt, że poszczególni operatorzy robią co w ich mocy, aby oddać w ręce graczy TOP ofertę piłkarską. 

Jakie panują wśród typerów odnośnie zakładów na piłkę nożną od bukmachera Superbet opinie? Serwis pokrywa rzecz jasna wszystkie topowe i sporo niszowych lig i rozgrywek. W przypadku topowych meczów do dyspozycji graczy jest ok. 200 rynków zakładów, co należ uznać za bardzo solidny wynik (przykładowo – w Betcris jest ich ok. 320, w Etoto 230, w STS 165, a w Fortunie nieco ponad 100). 

Jakie bukmacherskie zakłady piłkarskie można obstawiać u tego operatora? Poza oczywistymi kursami 1X2, Obie drużyny strzelą, Ponad/Poniżej oraz Podwójną szansą bukmacher Superbet wystawia również kursy m.in. na:

 • Handicapy azjatyckie (tylko pełne linie, np. -2 lub +3, brak linii ćwiartkowych np. -0,75)
 • Azjatyckie linie goli (również wyłącznie pełne linie, czyli Ponad 2 gole lub Poniżej 4 goli, a brak linii ćwiartkowych, np. Ponad 2,75 goli lub Poniżej 5,25 goli)
 • Przedział goli
 • Wynik do przerwy
 • 1. gol w meczu
 • Wygra do zera
 • Wygra obie połowy
 • Mnóstwo kombinacji (np. 1X / Ponad 2,5 goli lub X2 / Obie drużyny strzelą)

Skoro jesteśmy przy zakładach przedmeczowych, to należy wspomnieć, że poza sporą paczków kursów i opcji zakładów na poszczególne mecze analitycy Superbet wystawiają również mnóstwo rynków długoterminowych. Co można tam typować? 

Chociażby mistrzów i spadkowiczów, a także królów strzelców w poszczególnych ligach, dzięki czemu eksperci od konkretnych rozgrywek mogą złapać atrakcyjne kursy otwarcia i obstawić wartościowy kupon ze sporym wyprzedzeniem. 

Podsumowując – eksperci od zakładów piłkarskich będą zadowoleni z propozycji od bukmachera Superbet. Serwis pokrywa wszystkie główne ligi, wystawia również swoje kursy na sporo rozgrywek niszowych (m.in. znakomita jest w Superbet oferta na niższe klasy rozgrywkowe w Polsce), a liczba opcji zakładów w obrębie poszczególnych spotkań jest w pełni satysfakcjonująca. 

Superbet oferta na e-sport i sporty wirtualne

Jak na bukmachera tej klasy przystało Superbet wystawia rzecz jasna kursy na każdy liczący się turniej e-sportowy. Co prawda zakłady na Call of Duty lub Dota 2 nie doczekały się osobnej sekcji na stronie bukmachera, jak ma to miejsce u innych operatorów z polską licencją, natomiast odnalezienie interesującego zakładu w ofercie nie stanowi większego problemu. 

Choć bukmacher Superbet proponuje swoim klientom kursy na wszystkie kluczowe rynki w trakcie meczu, to niektórzy gracze, rozpieszczeni ofertą od topowych legalnych operatorów mogą nieco kręcić nosem na liczbę zakładów od Superbet na konkretny mecz

W naszej opinii nie jest to zbyt wielki problem, gdyż wszystkie kluczowe rynki są pokryte i można typować zwycięzców zarówno całych meczów, jak i scenariusz na poszczególnych mapach. Jakie e-sporty można obstawiać w Superbet? Oto lista dostępnych rozgrywek:

 • Call of Duty
 • Counter Strike
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Rainbow Six
 • King of Glory
 • Rocket League
 • Piłka nożna

Aby nasza opinia o e-sportowej ofercie od bukmachera Superbet była wiarygodna nie możemy nie wspomnieć o jakości kursów od tego operatora. Jak na tle polskich konkurentów prezentuje się marża Superbet na e-sporty? Wyniki naszego testu nie kłamią!

BukmacherMarża na e-sport
Superbet5,03%
LV Bet5,05%
Betcris7,67%
Fortuna8,70%
TOTALbet8,91%
forBET9,38%

Widać jak na dłoni, że w trakcie naszych testów bukmacher Superbet oferował najwyższe kursy na wydarzenia e-sportowe, co z pewnością nie jest bez znaczenia w kontekście pozytywnych opinii w Internecie i przychylnych komentarzy typerów. 

W ofercie zakładów Superbet nie mogło także zabraknąć tak lubianych przez Was sportów wirtualnych. Tego typu mecze i wyścigi można obstawiać odwiedzając sekcję GRY na stronie bukmachera, gdzie poza popularnymi grami karcianymi (Poker, Wojna, Black Jack) można również typować następujące sporty wirtualne:

 • Piłka nożna
 • Wyścigi psów
 • Wyścigi koni
 • Żużel
 • Rzuty karne
 • Wyścigi Moto GP
 • Wyścigi samochodowe

Jakby tego było mało bukmacher oddaje w ręce ekspertów od sportów wirtualnych dwie specjalne promocje dedykowane właśnie im! Bonusy umożliwiają obstawianie sportów wirtualnych bez podatku na kuponie oraz darmowe środki dla aktywnych typerów, a więcej szczegółów poznasz w dalszej części artykułu. 

A jak prezentują się kursy od Superbet na wirtualne mecze i wyścigi? Sprawdzamy!

BukmacherMarża na sporty wirtualne
Betcris3,55%
Etoto5,91%
PZBuk6,11%
forBET8,16%
Superbet9,64%
Fuksiarz10,83%
Fortuna11,04%

No cóż, jeśli to zakłady na sporty wirtualne są Waszą specjalnością i zależy Wam na wysokich kursach to bukmacher Superbet nie będzie raczej serwisem pierwszego wyboru. Co najmniej kilku operatorów pobiera znacznie niższą marżę na wirtualki, natomiast my tradycyjnie przedstawiamy jedynie naszą opinię, a ostateczna decyzja i tak należy do Was. 

ikona nagroda
Ocena oferty zakładów w Superbet
Ocena redakcji: 4/5
Pomimo, że analitycy bukmachera Superbet wystawiają swoje kursy na najmniej konkurencji na polskim rynku (ok. 23, podczas gdy rekordziści mają nawet 40 dyscyplin w ofercie), to i tak w ujęciu całościowym zakłady bukmacherskie w Superbet należy ocenić dość wysoko. Głównie za sprawą tego, że bukmacher w bardzo solidny sposób opakował najpopularniejsze konkurencje. Przykładowo – bardzo przyzwoicie prezentuje się oferta na topowe ligi piłkarskie, a już zakłady na niższe klasy rozgrywkowe w Polsce należą do krajowej czołówki.

Superbet opinie o zakładach na żywo

Superbet zakłady na żywo

Już dawno bukmacherzy internetowi przyzwyczaili nas, że umożliwiają obstawianie zakładów na żywo, czyli w trakcie trwania konkretnego wyścigu lub meczu. Rzecz jasna tego typu rozrywka jest również dostępna w Superbet. Bukmacher sam chwali się, że pokrywa na żywo ponad 50 tysięcy zdarzeń miesięcznie, a cała sekcja prezentuje się bardzo okazale. 

Wystarczy kliknąć button LIVE na górze strony, aby przenieść się do świata, gdzie wszystko dzieje się kilka razy szybciej, a typer musi podjąć decyzję w mgnieniu oka. Na klientów Superbet czekają na bieżąco aktualizowane kursy na wszystkie popularne mecze i rozgrywki – od piłki nożnej, tenisa i koszykówki, aż po snooker oraz e-sporty – a także opcje zakładów przydatne w trakcie obstawiania na żywo (np. funkcja cashout). 

Graczom z pewnością do gustu przypadnie fakt, że zdecydowana większość wydarzeń dostępnych do obstawiania u bukmachera Superbet została bardzo dobrze opakowana. Mamy tu na myśli nie tylko przyjemny dla oka Match Tracker obrazujący przebieg gry, nie tylko odświeżane na bieżąco szczegółowe statystyki, dzięki którym nieco łatwiej można przewidzieć wynik meczu, ale również sporo transmisji w livestreamach. 

Bukmacher Superbet jest bardzo wyrozumiały w tej kwestii i w przeciwieństwie do konkurentów nie wymaga aktywnego kuponu na dany mecz lub zakładu postawionego w ostatnim okresie. Dostęp do livestreamów Superbet jest zupełnie darmowy, a mecze może oglądać każdy typer posiadający aktywne konto u bukmachera. 

Jakie mecze pokazuje Superbet? Nie ma tutaj większych niespodzianek! Najwięcej jest transmisji z meczów piłkarskich oraz tenisowych, natomiast coś dla siebie znajdą również eksperci od snookera, krykieta, siatkówki plażowej, lotek oraz e-sportów. 

Sporo w kontekście jakości sekcji LIVE i opinii jaką mają w Superbet zakłady bukmacherskie na żywo cieszą się wśród graczy powiedzą nam kursy oferowane na poszczególne wydarzenia. Tym razem pod lupę wzięliśmy piłkarskie zakłady na żywo na topowe mecze, gdyż z rozmaitych badań wynika, że to one cieszą się największą popularnością wśród typerów odwiedzających regularnie sekcję LIVE. 

BukmacherMarżan na topowe ligi piłkarskie LIVE
Superbet1,21%
Noblebet4,86%
Betcris4,93%
Fortuna6,67%
STS6,97%
eWinner7,91%
Fuksiarz8,78%
PZBuk9,60%

Czy wyniki naszego testu odnośnie marży pobieranej przez bukmacherów na piłkarskich rynkach LIVE wymagają jakiegoś komentarza? Nie wydaje nam się! Klienci Superbet obstawiający na żywo topowe ligi piłkarskie zrobią to po najlepszych kursach na rynku, a wysokość marży, sporo transmisji w livestreamach i szeroki wachlarz zakładów sprawiają, że nasza opinia o sekcji LIVE od bukmachera Superbet jest bardzo, ale to bardzo pozytywna!

ikona nagroda
Ocena zakładów na żywo w Superbet
Ocena redakcji: 5/5
Na klientów Superbet czeka bardzo, bardzo solidna sekcja z zakładami na żywo. Zgadza się w niej praktycznie wszystko. Analitycy bukmachera pokrywają sporo dyscyplin, lig i rozgrywek, kursy są na bieżąco aktualizowane, a marża na piłkę nożną na poziomie ok. 7% jest gwarancją przyzwoitych kursów LIVE. Jakby tego było mało, to Superbet oddaje w ręce typerów jedną z największych paczek statystyk meczowych, a także całkowicie darmowe transmisje w livestreamach (nie potrzeba depozytu, ani aktywnego kuponu, wystarczy konto gracza).

Superbet opinie o kursach

Wysokie kursy to znak rozpoznawczy każdego szanującego się bukmachera internetowego, który ma ambicję pretendować do czołowych pozycji w rankingu najlepszych serwisów w Polsce. Jakie panują na temat kursów od Superbet opinie? Nasze testy dowiodły, że na niektórych rynkach bukmacher pobiera jedną z najniższych marż w Polsce, podczas gdy w przypadku innych konkurencji w Suberbet kursy nie zwalą z nóg typerów, którym zależy na wysokich wygranych na kuponach. 

Aby nie być gołosłownym poniżej prezentujemy Wam wyniki naszych testów, w trakcie których staraliśmy wyrobić sobie obiektywną opinię na temat kursów od Superbet na najbardziej popularne rynki i rozgrywki. Oto jak bukmacher Superbet wypadł na tle pozostałych legalnych operatorów w Polsce. 

 • PKO Ekstraklasa – LV Bet 2,05%, Etoto 2,96%, Betcris 3,44%, Superbet 4,18%, STS 4,84%, Fuksiarz 5,41%
 • Premier League – Betcris 1,24%, Superbet 2,78%, Fortuna 3,21%, LV Bet 4,14%, eWinner 5,14%
 • La Liga – forBET – 2,85%, Etoto 3,02%, Superbet 4,06%, TOTALbet 5,42%, STS 6,89%
 • Liga Mistrzów – Betcris 1,61%, Superbet 2,99%, Fortuna 3,73%, STS 4,99%, Fuksiarz 5,36%
 • NBA – Etoto 3,75%, LV Bet 4,08%, Betcris 4,83%, Superbet 11,24%, Fortuna 15,11%
 • MMA – Fortuna 5,28%, Superbet 5,33%, Betcris 5,44%, eWinner 7,11%, Totolotek 8,07%

Do jakich wniosków odnośnie kursów od bukmachera Superbet doprowadziły nas nasze testy? Wyniki są dosyć jednoznaczne i jeśli zamierzacie obstawiać topowe ligi piłkarskie czy chociażby gale MMA to na stronie Superbet dostaniecie do ręki jedne z najwyższych, a często najwyższe kursy. Jeśli jednak Waszą specjalnością są typy na NBA to już niekoniecznie i być może warto rozejrzeć się za jakimś innym serwisem z naszego rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce

ikona nagroda
Ocena kursów w Superbet
Ocena redakcji: 4/5
Kolejny element bukmachera Superbet, który zasłużył w trakcie naszych testów na bardzo solidną notę. Analitycy ustalający przeliczniki dla tej firmy pobierają jedną z najniższych marż na polskim rynku na topowe ligi piłkarskie, gale MMA oraz sporty elektroniczne. Nieco gorzej z kolei prezentują się kursy na koszykarską ligę NBA i to głównie one spowodowały, że nie mogliśmy przyznać bukmacherowi Superbet jeszcze wyższych not.

Superbet opinie o promocjach okolicznościowych

Nasza recenzja Superbet nie byłaby pełna, gdyby zabrakło w niej wzmianki o promocjach. Wiadomo, że każdy z nas – typerów lubi, kiedy na koncie u bukmachera pojawiają się darmowe środki na dalszą grę. Poszczególni operatorzy mają różną politykę w tej kwestii, natomiast jeśli uważacie siebie za łowcę bonusów, to bukmacher Superbet powstał z myślą o Was. 

Serwis oddaje bowiem w ręce graczy prawdopodobnie najlepszy pakiet promocyjny dla stałych klientów, a liczba bonusów i promocji okolicznościowych dedykowanych na każdy dzień tygodnia oraz na wszystkie najpopularniejsze wydarzenia sportowe jest wręcz imponująca! 

Na temat akcji promocyjnych Superbet opinie ma więc znakomite. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych stałych bonusów od tego legalnego bukmachera:

promocje dla graczy superbet
 • Bonus American Dream – promocja dla fanów sportów amerykańskich. Wystarczy za min. 50 PLN postawić dowolny kupon po kursie min. 2.00 dotyczący NBA, NHL lub NFL (SOLO lub AKO, przedmeczowy lub na żywo). Niezależnie od wyników na kuponie na koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus 25 PLN, a z promocji można skorzystać każdego dnia. 
 • Bonus Super Poniedziałek – promocja typu reload, czyli bonus od drugiego i każdego kolejnego depozytu. Wystarczy w dowolny poniedziałek wpłacić co najmniej 100 PLN i zagrać dowolny kupon za min. taką samą kwotę, a niezależnie od wyniku zakładu na koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus 50 PLN. 
 • SuperBets na weekend – aby zgarnąć darmowe środki należy w dowolny weekend postawić kupon SOLO lub AKO z zakładki SuperBets. Min. stawka kuponu uprawniająca do wzięcia udziału w promocji to 20 PLN, a niezależnie od wyników na kuponie gracz otrzyma gwarantowany bonus 20 PLN. Z promocji można skorzystać w każdy piątek, sobotę i niedzielę. 
 • Mocne Uderzenie – czyli promka dla wielbicieli wielokrotnych kuponów AKO. Im więcej typów po kursie min. 1.20 umieścisz na kuponie, tym wyższy bonus od wygranej otrzymasz. Najniższy bonus to +7% przy 5 selekcjach na kuponie, natomiast maksymalną pulę +100% od wygranej można zgarnąć typując prawidłowo taśmę z 24 selekcjami. 
 • Sporty wirtualne bez podatku – kolejna promocja dla ekspertów od wirtualnych meczów piłki nożnej, wyścigów, itd. Zagraj min. 3 typy wirtualne na kuponie, a Superbet podaruje Ci bonus +14% do wygranej. Obstaw poprawnie 10 lub więcej selekcji wirtualnych, a pula darmowych środków wyniesie aż +40% od kwoty wygranego kuponu.
 • Super Przewaga – promocja, dzięki której można cieszyć się ze zwycięskiego kuponu na długo przed zakończeniem wszystkich meczów. W zależności od dyscypliny, której dotyczą selekcje na kuponie bukmacher rozstrzyga zakład jako wygrany po uzyskaniu odpowiedniej przewagi przez drużynę gracza (np. 2:0 w piłce nożnej lub 15 punktów w koszykówce). 

Mało tego! Jeśli akurat gra piłkarska Liga Mistrzów, odbywa się Gran Derbi, finały NBA lub tenisowy Wimbledon, to klienci bukmachera Superbet mogą mieć sporą dozę pewności, że będzie czekała na nich specjalna promka dedykowana pod to wydarzenie. Nie mogą zatem dziwić pochlebne opinie wśród samych graczy, które zresztą znalazły 100% potwierdzenie w trakcie naszych testów – Superbet to dobry wybór dla łowców bonusów! 

Promocja SuperSpin od bukmachera Superbet – opinie

Opisując bonusy okolicznościowe od bukmachera Superbet promocję SuperSpin postanowiliśmy wyróżnić i poświęcić jej zupełnie osobny rozdział w naszej recenzji. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że bez dwóch zdań na to zasługuje i wyróżnia Superbet na tle legalnych konkurentów w Polsce.

Na początek pytanie – czy SuperSpin jest legalne w Polsce? Ten rodzaj rozrywki kojarzy się głównie z kasynami internetowymi, które jak wiemy, nie mogą oferować swoich usług w naszym kraju. Uspokajamy – promocja SuperSpin od Superbet dotyczy zakładów i bonusów bukmacherskich i jako taka jest w 100% legalna.

Co to jest SuperSpin od Superbet? Na czym polega ta promocja? To bardzo proste, a żeby lepiej zrozumieć jej zasady wyobraźcie sobie popularny teleturniej Koło Fortuny. W przypadku SuperSpin mechanizm jest identyczny, a jedyna różnica polega na tym, że zamiast zapasu Vegety na cały rok można wygrać bonus do wykorzystania na kolejnych kuponach w Superbet.

Promocja SuperSpin dostępna jest dla każdego klienta bukmachera Superbet, a każdy gracz może z niej skorzystać raz dziennie, pomiędzy godziną 00:01 i 23:59. Jakie bonusy są do zgarnięcia w promocji SuperSpin? Sprawdzamy.

 • Sport Bonus – 5 PLN
 • Super Sport Bonus -10 PLN
 • Mega Sport Bonus – 30 PLN
 • Wirtualne Bonus – 5 PLN
 • Jackpot – 2000 PLN
 • Wpłać 50, Odbierz 50 – 50 PLN

Żeby nie było zbyt słodko, to na kole jest również pole Brak Wygranej, które oznacza… sami się domyślcie. Każdy z wylosowanych bonusów pojawi się na koncie w ciągu 48 godzin, a następnie gracz ma 24 godziny na zaakceptowanie bonusu (w przypadku promocji Jackpot jest to 48 godzin).

A jakie są szanse na wylosowanie poszczególnych bonusów w ramach promocji SuperSpin od Superbet? Bukmacher to wyliczył, a prawdopodobieństwo przedstawia się następująco:

 • Bonus Sport – od 2% do 40%
 • Super Sport Bonus – od 2% do 15%
 • Mega Sport Bonus – od 1% do 15%
 • Wpłać 50, Odbierz 50 – od 2% do 40%
 • Gry Karciane Bonus – od 2% do 30%
 • Jackpot – 5x podczas trwania promocji

Ostatnim zapisem regulaminu, jaki warto poznać przy okazji promocji SuperSpin od bukmachera Superbet jest konieczność obrotu darmowymi środkami, zanim będzie można je wypłacić na rachunek bankowy. I tak:

 • Bonusy Bonus Sport, Super Sport Bonus oraz Mega Sport Bonus wymagają obrotu 3x na kuponach SOLO z kursem min. 1.60 lub na kuponach AKO z kursem min. 2.00 i kursem min. każdej selekcji 1.30
 • Bonus Wirtualne Bonus wymaga obrotu 1x na kuponach SOLO po kursie min. 1.60
 • Bonus Gry Karciane – darmowe środki wymagają obrotu 1x bez warunku kursu minimalnego
 • Bonusy Jackpot oraz Wpłać 50, Odbierz 50 wymagają obrotu 1x na kuponach SOLO po kursie min. 1.60 lub kuponach AKO z min. kursem całkowitym 2.00 oraz kursem min. każdego typu 1.30
ikona nagroda
Ocena promocji w Superbet
Ocena redakcji: 5/5
Nie ulega najmniejszych wątpliwości fakt, że decydując się na rejestrację konta gracza w Superbet powodów do narzekań nie będą mieli łowcy bonusów. Poza bardzo solidnym pakietem powitalnym bukmacher oddaje w ręce typerów jedne z najlepszych i najbardziej regularnych promocji okolicznościowych gwarantujących stały dopływ darmowych środków na dalszą grę. Do dyspozycji typerów jest pełen wachlarz bonusów – od konkursów typerów, przez bonusy typu Reload, aż po promocje dedykowane pod konkretne wydarzenia. Z przyjemnością dajemy maksymalną notę!

Bukmacher Superbet opinie o stronie internetowej

Powiedzieć, że strona internetowa bukmachera Superbet nie należy do najbardziej efektownych na polskim rynku, to nic nie powiedzieć! Serwis prezentuje się aż do bólu klasycznie, natomiast nie uważamy tego za wielki problem. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bowiem na łatwość użytkowania, a tej w Superbet nie można niczego zarzucić. 

Strona bukmachera Superbet jest utrzymana w biało – czerwonej kolorystyce. Na samej górze po lewej mamy pomocną wyszukiwarkę zakładów, dalej zakłady specjalne na najpopularniejsze zdarzenia w danym okresie oraz Super Ofertę, czyli najwyższe kursy na topowe w danym dniu mecze. Poniżej tradycyjnie znajduje się lista dyscyplin, na które Superbet wystawia swoje kursy przedmeczowe. 

Dzięki belkom na górze strony możemy płynnie przemieszczać się pomiędzy wszystkimi produktami bukmachera. Wszystkie kategorie zostały podzielone na kilka sekcji, a mianowicie:

 • Sport
 • Live
 • Gry 
 • Promocje 
 • Newsy
 • Wyniki 
 • Punkty 
 • Pomoc

Tuż pod kafelkami z poszczególnymi sekcjami znajdują się najpopularniejsze w danym momencie promocje, dzięki czemu żaden klient Superbet nie powinien przegapić atrakcyjnego bonusu. Prawą stronę serwisu tradycyjnie zajmuje podgląd tworzonego właśnie kuponu i… to wszystko. 

Całość strony została zaprojektowana i wykonana w sposób przemyślany i schludny, dlatego też korzystanie z niej nie męczy, a wręcz przeciwnie, jest prawdziwą przyjemnością. 

Superbet opinie – aplikacja mobilna

Każdy zakład dostępny w standardowej ofercie Superbet można również obstawić na ekranie swojego smartfona lub tabletu. Bukmacher udostępnia dwa sposoby – można po prostu odwiedzić mobilną wersję tradycyjnego serwisu, a można pobrać i zainstalować dedykowane oprogramowanie i to właśnie ta druga metoda wydaje nam się znacznie wygodniejsza. 

Aplikacja mobilna bukmachera Superbet jest oczywiście całkowicie darmowa i bezpieczna, więc nie ma obaw o naliczenie jakichkolwiek dodatkowych kosztów lub zawirusowanie smartfona. Oprogramowanie można pobrać i zainstalować na każdym urządzeniu mobilnym działającym na popularnych systemach operacyjnych, natomiast sam proces nieco się różni w zależności od wersji systemu. 

Typerzy korzystający z urządzeń z systemem iOS, czyli popularnych iPhonów mogą po prostu odwiedzić App Store i pobrać, a następnie zainstalować apkę na swoim telefonie z jabłuszkiem. 

Nieco inaczej wygląda proces instalacji w przypadku smartfonów pracujących na Androidzie. Ma to związek z polityką sklepu Google Play, który nie udostępnia żadnych apek powiązanych z hazardem. W efekcie tego oprogramowanie należy pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera Superbet, a wcześniej trzeba zmienić ustawienia w swoim smartfonie i zezwolić na instalację aplikacji niewiadomego pochodzenia. 

Czy warto instalować aplikację mobilną Superbet? Naszym zdaniem to jedno z najlepszych oprogramowań tego typu na rynku, a jeśli nie wierzycie, to zerknijcie na to, jakie są o Superbet opinie samych graczy na ten temat. Apka działa bezawaryjnie, jest bardzo szybka i gwarantuje dostęp do wszystkich funkcji bukmachera (m.in. można oglądać mecze na żywo oraz wypłacić kasę). 

Mało tego! Niektóre opcje dostępne są jedynie na aplikacji mobilnej. Mamy tu na myśli chociażby powitalny freebet bonus 20 PLN za instalację oprogramowania, powiadomienia PUSH na telefon oraz funkcję Super Social. Co to takiego? To możliwość dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, analizami oraz postawionymi kuponami z innymi klientami Superbet, a także podglądanie zakładów postawionych przez innych użytkowników apki. 

Podsumowując oprogramowanie od bukmachera Superbet na smartfony i tablety – bukmacher w pełni zasłużył sobie na pozytywne opinie użytkowników i deszcz nagród w branżowych plebiscytach za najlepszą bukmacherską aplikację mobilną. Wszystko w niej znajduje się na swoim miejscu, a obstawianie zakładów na telefonie to prawdziwa przyjemność!

Superbet opinie – metody płatności

W trakcie naszych testów bukmacher Superbet zasłużył na wysokie noty oraz pozytywne opinie w kwestii respektowanych opcji płatniczych. Wszystkie operacje finansowe są przeprowadzane w sposób bezpieczny, a gracze nie mają najmniejszych powodów do obaw o swój depozyt. 

Jak wpłacić pieniądze na konto gracza u bukmachera Superbet? Minimalna kwota depozytu to 1 PLN, bukmacher nie pobiera rzecz jasna żadnej prowizji, a w większości przypadków środki pojawiają się w budżecie gracza niemalże natychmiast. 

Do dyspozycji graczy są m.in.:

 • Przelewy24
 • BLIK
 • Tpay
 • Visa
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller 
 • Paysafecard
 • Tradycyjny przelew bankowy (czas realizacji depozytu zależy od godzin księgowania banku)

Bukmacher Superbet zasłużył na słowa pochwały za respektowane metody wypłacenia wygranych środków. Można to uczynić korzystając z błyskawicznego transferu metodą Przelewy24 (środki na koncie w 15 minut), natomiast w przeciwieństwie do większości legalnych bukmacherów w Polsce Superbet zezwala również na wypłaty innymi metodami. 

Minimalna kwota przelewu nie może być niższa od 1 PLN, natomiast bukmacher respektuje wypłaty środków m.in. metodą Skrill, Neteller, Paysafecard oraz na kartę kredytową, natomiast należy mieć z tyłu głowy, że wypłatę należy zlecić wyłącznie tą samą opcją, którą wpłacało się depozyt. 

Bukmacher Superbet – opinia o obsłudze klienta

Nawet mając z tyłu głowy, jak mało skomplikowane są produkty Superbet i jak klarowne regulaminy mają bonusy i promocje od tego bukmachera, to niewykluczone, że gracze stawiający dopiero swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych będą mieli jakieś wątpliwości. 

Żaden problem! Do dyspozycji typerów są dwa kanały kontaktu z konsultantem, tj. droga mailowa oraz czat na żywo. Przetestowaliśmy oba sposoby, czas oczekiwania na odpowiedź był zadowalający, a problem został rozwiązany po naszej myśli. 

Warto zaznaczyć, że bukmacher Superbet oddaje w ręce graczy sekcję FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Będąc jednak zupełnie szczerym kompletnie nie przypadła nam ona do gustu, panuje w niej spory bałagan i trudno odnaleźć konkretne zagadnienie. 

Zakłady bukmacherskie Superbet – opinia i ocena końcowa

Jak wypadł w trakcie naszej recenzji Superbet na tle legalnych konkurentów na polskim rynku? Co go odróżnia od pozostałych operatorów z licencją i dlaczego warto (lub nie warto) zarejestrować tam nowe konto gracza i wpłacić depozyt? Ekipa serwisu Bukmacher-Legalny rozebrała tego operatora na czynniki pierwsze, dlatego nasza opinia o Superbet może być w pełni obiektywna i oddająca faktyczne wady i zalety bukmachera. 

Zacznijmy od znakomitej według nas oferty powitalnej bukmachera Superbet, która jest przy okazji jednym z najbardziej kompletnych pakietów na start na rynku. Promocja dla nowych graczy zawiera wszystkie najpopularniejsze rodzaje bonusów, a gdyby dostępny był freebet bez depozytu to otarła by się o ideał. I bez tego jest jedną z najlepszych propozycji dla początkujących typerów, a wszystko to za sprawą tygodnia gry bez ryzyka, w trakcie którego można sprawdzić skuteczność swoich typów bez większych obaw o wpłacony depozyt. 

Łowcy bonusów zbyt wielu powodów do narzekań nie znajdą również w późniejszym okresie. Bukmacher Superbet, jak mało który serwis dba o stałych klientów, dzięki czemu na ich kontach regularnie będą pojawiały się darmowe środki na dalszą grę

Bonusy bonusami, a na jakie opinie w trakcie naszych testów zasłużył najważniejszy element na stronie każdego operatora internetowego, także w Superbet – zakłady bukmacherskie? Jest naprawdę nieźle, a w niektórych aspektach wręcz znakomicie. Szczególne powody do zadowolenia będą mieli eksperci piłkarscy, ale i gracze obstawiający pozostałe popularne dyscypliny nie opuszczą strony Superbet z pustymi rękami. 

Dodajmy do tego bardzo solidną sekcję na żywo z mnóstwem transmisji w livestreamach, sporo respektowanych opcji płatniczych oraz jedną z najlepszych, a być może najlepszą, aplikację mobilną na smartfony i tablety, a otrzymamy obraz bukmachera niemalże idealnego z punktu widzenia graczy i dostaniemy odpowiedź na pytanie, skąd biorą się tak pochlebne opinie o Superbet wśród typerów. 

Nazwa bukmacheraSuperbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
Adres strony internetowejwww.superbet.pl
Adres polskiej siedzibyul. 73. Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice
Numer licencjiPS4.6831.5.2019
Ważność licencji18.10.2019 – 24.10.2025
NIP9542775133
KRS0000666114
REGON366704393
Kapitał zakładowy2.000.000 PLN
Adres emailcustomer.support@superbet.pl
Nr telefonu+48 32 732 56 50
Czat na żywoTak
Punkty naziemneTak

Bukmacher Superbet opinie 2023: FAQ

Tak, Superbet to w 100% legalny bukmacher. Serwis posiada licencję o nr PS4.6831.5.2019, która obowiązuje do października 2025 roku.

Nie, kod bonusowy nie jest wymagany, natomiast wpisując nasz kod PREZENTSB gracz otrzyma pakiet powitalny powiększony o dodatkowy freebet.

Każdy gracz, który wpisze nasz kod podczas rejestracji otrzyma pakiet składający się z czterech bonusów na start: bonus od depozytu, 7 dni zakładów bez ryzyka, freebet za ściągnięcie aplikacji oraz freebet za kod promocyjny.

Tak. Lista dostępnych livestreamów jest całkiem spora, a jedynym warunkiem dostępu do transmisji jest aktywne konto gracza.

Tak, bukmacher Superbet obsługuje kilkadziesiąt punktów naziemnych rozsianych po całej Polsce.

Tak, każdy problem można zgłosić konsultantowi, który natychmiast postara się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące bonusu lub kuponu.

Najniższa możliwa wpłata na konto gracza to 1 PLN.

Tak, natomiast dostępne są wyłącznie handicapy pełne (np. AH -1 lub AH +2), natomiast brak handicapów ćwiartkowych (np. AH -1,75).

Opinie