Jak obrócić bonus u bukmachera?

Spis treści
[Rozwiń]

Bukmacherzy z najlepszymi warunkami obrotu bonusem

  • Zakłady bez ryzyka do 600 PLN: brak konieczności obrotu, brak ograniczeń czasowych
  • Freebet bez depozytu 20 PLN: do wykorzystania do końca roku kalendarzowego na dowolny kupon
  • Freebet za kod promocyjny 10 PLN: do wykorzystania do końca roku kalendarzowego na dowolny kupon
  • Freebet 5 PLN za kupon: do wykorzystania do końca roku kalendarzowego na dowolny kupon
  625 PLN
  635 PLN
  • Tydzień Bez Ryzyka (cashback do 3500 PLN): obrót 2x, kurs min. 1.80, 10 dni na obrót
  • Bonus od 1. depozytu 100% (max. 200 PLN): obrót 2x, kurs min. 1.80, 10 dni na obrót
  • Bonus za aplikację 20 PLN: wykorzystaj na dowolny kupon w ciągu 10 dni
  • Freebet za kod promocyjny 34 PLN: wykorzystaj na dowolny kupon w ciągu 10 dni
  3720 PLN
  3754 + 650 PLN
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN: brak wymogu obrotu
  • Bonus od depozytu 1500 PLN: obrót 2 razy kurs min. 1.91
  • Bonus za zadania: obrót 2 razy kurs min. 1.91
  1560 PLN
  1660 PLN

Obrót bonusem - co powinieneś wiedzieć?

Popularne stwierdzenie “nie ma nic za darmo”, jak ulał pasuje do branży bukmacherskiej. Operatorzy zakładów wzajemnych obdarowują graczy atrakcyjnymi bukmacherskimi bonusami powitalnymi, które dość łatwo przyciągają grono nowych klientów. Warto jednak wiedzieć, że nie są to środki dane za darmo. Są one elementem strategii firmy, która jest wycelowana na długofalowy zysk, wynikający z regularnego korzystania przez gracza z oferowanej usługi.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • czym jest obrót bonusem?
 • jak obrócić bonus u bukmachera, aby możliwa była jego wypłata?
 • którzy bukmacherzy mają najlepsze warunki obracania bonusami?

Co to jest obrót bonusem?

Uzyskanie bonusu, w większości przypadków nierozerwalnie łączy się z koniecznością jego obrotu. Dotyczy to zarówno zakładów bez ryzyka (choć występują wyjątki), bonusów od depozytu oraz darmowych zakładów (freebetów). Warunki tegoż obrotu mogą być mniej lub bardziej skomplikowane oraz łatwiejsze bądź trudniejsze w realizacji. W rzadkich przypadkach zdarzają się również bukmacherzy, którzy oferują bonusy bez obrotu. To powoduje, że oferty bukmacherów działających na polskim rynku są niezwykle zróżnicowane.

Należy mieć świadomość, że warunki obrotu bonusu, w ogromnym stopniu wpływają na jego atrakcyjność. Niejednokrotnie można spotkać się z sytuacją, kiedy robiąca wrażenie kwota bonusu blednie wobec mało klarownych i trudnych do spełnienia wymagań.

Aby zrealizować nasz cel, czyli doprowadzić do sytuacji, w której kwota bonusu jest możliwa do wypłaty, trzeba bezwzględnie czytać regulaminy promocji. To w nich zawarte są wszelkie, szczegółowe informacje, bez których przyswojenia narażamy się na utratę środków.

Kluczowe z punktu widzenia gracza jest zdanie sobie sprawy z tego, że obrót bonusem jest nie tylko wykorzystaniem środków bonusowych określoną liczbę razy, ale i dokonaniem tego w konkretny sposób. Poniżej znajdziesz najważniejsze i najczęściej stawiane przez bukmacherów warunki obracania bonusów.

Prawdą jest, że zasadniczym elementem obrotu jest jego ustalona liczba. Oznacza to, że w przypadku depozytu na kwotę X, należy zawrzeć zakłady za sumę stawek odpowiadającej X*określona liczba. To jednak nie wszystko. Regulaminy niosą ze sobą większą dawkę informacji na temat postawionych wymagań.

Obrót bonusem bukmacherskim - na co zwrócić uwagę?

Każdy bukmacher opracowuje własny zestaw wymagań, stawianych przed graczem w związku z daną promocją. Najczęściej na warunki obrotu bonusem składają się:

 • ilość obrotów
 • minimalny kurs na kuponie
 • ilość zdarzeń na kuponie
 • rodzaj zdarzeń na kuponie
 • czas na dokonanie obrotu

Aby łatwiej było Ci zrozumieć specyfikę poszczególnych zagadnień, za przykład posłuży nam obrót bonusem Superbet.

Ile razy obrót bonusem?

To bezsprzecznie jedna z najważniejszych kwestii jaka dotyczy bonusu. W przypadku Superbet, możemy otrzymać bonus od depozytu nawet do 200 PLN. Jeżeli zdecydujemy się na wpłatę tej kwoty, otrzymamy kolejne 200 PLN środków bonusowych. Aby zostały one przeniesione na konto depozytowe, a co za tym idzie, stały się możliwe do wypłaty, konieczny jest ich dwukrotny obrót bonusem. Co to właściwie oznacza?

Bukmacher daje nam przez to do zrozumienia, że oczekuje od nas, abyśmy zawarli jeden lub kilka/kilkanaście zakładów, których suma stawek równa się co najmniej 400 PLN. Wynika to z prostego rachunku: 2x200PLN.

Gdyby bukmacher wymagał np. czterokrotnego obrotu bonusem, bylibyśmy zobowiązani do zawarcia zakładów na co najmniej 800 PLN. Czasami jednak u bukmacherów pojawiają się dodatkowe kruczki, które warto mieć na uwadze. Przykładowo:

 • niektórzy operatorzy oczekują nie tylko obrotu bonusem, ale i wpłaconym depozytem. Wówczas, suma stawek naszych kuponów przy dwukrotnym obrocie byłaby znacznie wyższa: (200+200)×2=800 PLN. Na szczęście, podobna praktyka jest stosowana dość rzadko.
 • zdarza się też, że na poczet obrotu wliczane są tylko stawki wygranych kuponów.
 • warto również nadmienić, że bukmacher najpierw pobiera środki na zakłady z konta depozytowego, a dopiero gdy te się skończą – z bonusowego.

To kolejne dowody na to, że warto zapoznawać się z treściami regulaminów promocji, ponieważ konkretne warunki mogą bardzo różnić się między poszczególnymi bukmacherami.

Minimalny kurs przy obracaniu bonusem

Zasada dotyczy zarówno minimalnego kursu całkowitego kuponu jak i pojedynczego zdarzenia (w przypadku kuponów z wieloma zdarzeniami). Akurat Superbet zarówno w kontekście zakładów SOLO jak i AKO bierze pod uwagę tylko kurs ogólny.

Jeżeli dążymy do tego, aby obrócić dwukrotnie kwotą 200 PLN, pod uwagę zostaną wzięte tylko kupony, których kurs ogólny wynosi min. 1.80. W regulaminach promocji innych bukmacherów nierzadko spotykamy jednak zapisy, że również kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż np. 1.30.

Przykłady kuponów nie spełniających kryteriów:

Przykłady kuponów spełniających kryteria:

Ile zdarzeń na kuponie do obrotu bonusu?

Powyższe przykłady kuponów z Superbet, dotyczące minimalnych kursów, zawsze zawierały minimum 2 zdarzenia. Na mocy regulaminu jesteśmy niekiedy zobligowani do obstawiania zakładów akumulowanych, a popularne “single”, czyli kupony składające się z jednego zdarzenia, nie są wliczane do obrotu. Superbet nie stawia przed nami tego typu wymagań, ale można je spotkać u innych operatorów. Często możemy trafić na sytuację, gdy do spełniania warunków obrotu wliczane są tylko kupony z min. 3 zdarzeniami.

Jakie zdarzenia na kuponie do obrotu bonusem?

Bukmacher ma prawo wykluczyć niektóre grupy zdarzeń z grona tych, które kwalifikują kupon do obrotu bonusem. Zazwyczaj wykluczane są z niego zakłady na sporty wirtualne i/lub gry karciane. Warto również zwrócić uwagę czy prócz zakładów przedmeczowych, wliczane są też te z sekcji “live”. W przypadku bonusu od depozytu w Superbet, nie napotykamy żadnego z wymienionych ograniczeń.

Ile czasu na obrót bonusem?

Bonus od depozytu, jaki oferuje Superbet, należy obrócić w ciągu 10 dni. Niewskazane jest zatem skupianie się na zakładach długoterminowych, gdyż z racji jego rozliczenia w dłuższym horyzoncie czasowym, będzie się to wiązało z utratą środków. W przypadku kilku bukmacherów, czas na obrót bywa dłuższy i wynosi co najmniej 30 dni. Bywa jednak i tak, że na spełnienie tego warunku mamy jeszcze mniej - np. 7 dni.

Jak obrócić bonus u bukmachera?

Poniżej szczegółowo opisujemy warunki obrotu bonusów od najlepszych bukmacherów z naszego rankingu.

Obrót bonusem Superbet

U bukmachera Superbet można otrzymać cashback za zakłady przegrane w ciągu 7 dni od rejestracji, bonus od depozytu oraz bonus za aplikację. Oprócz tego, jeżeli podczas rejestracji wykorzystasz w Superbet kod promocyjny o treści PREZENTSB, zostaniesz uprawniony do odbioru dodatkowego freebetu na 34 PLN. Poniżej prezentujemy, jak obrócić bonusy Superbet.

Tydzień bez ryzyka do 3500 PLNObrót x2, Kurs minimalny 1.80, 10 dni na obrót
100% bonus od 1. wpłaty (do 200 PLN)Obrót x2, Kurs minimalny 1.80, 10 dni na obrót
Bonus za aplikację (20 PLN)Wykorzystać na dowolny kupon, 10 dni na obrót
Freebet za kod promocyjny 34 PLNWykorzystać na dowolny kupon, 10 dni na obrót
Warunki obrotu bonusami Superbet
 • zakład bez ryzyka – 3500 PLN jakie można otrzymać w ramach promocji “Tydzień bez ryzyka” podlega dwukrotnemu obrotowi. Suma wniesionych stawek musi więc w przypadku odebrania najwyższej kwoty bonusu wynieść 7000 PLN. Mamy 10 dni na to, aby spożytkować środki na zakłady prematch i live, SOLO lub AKO. Kurs minimalny wynosi 1.80, ale należy pamiętać, że pod uwagę nie są brane zdarzenia z oferty “Super Kursy”
 • bonus od depozytu – warunki obrotu są identyczne jak w przypadku cashbacku za “Tydzień bez ryzyka”
 • bonus za aplikację jak i freebet za kod promocyjny opisują takie same zasady obrotu tymi środkami. Trzeba je wykorzystać na dowolne zakłady przedmeczowe lub na żywo w ciągu 10 dni
ikona celebryta, vip
Superbet - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4/5
W naszej opinii, Superbet oferuje bardzo preferencyjne warunki obrotów środkami bonusowymi. W przypadku freebetu za kod promocyjny i za aplikację, obrót nie jest de facto wymagany, a bonus od wpłaty i cashback obarczone są zaledwie 2-krotnym obrotem. Jedynym minusem jest dość krótki czas na obrót w przypadku cashbacku, który może przecież wynieść nawet 3500 PLN. Wniesienie zakładów na sumę co najmniej 7000 PLN może stanowić zatem pewien problem.
 • 34 PLNfreebet
 • 200 PLN100% bonus od depozytu
 • 3500 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNw aplikacji
 • 650 PLNna Ligę Mistrzów
KOD PREZENTSB
Kopiuj kod
Odbierz 3754 + 650 PLN

Obrót bonusem Fortuny

Na bonus od bukmachera Fortuna składają się 4 promocje, w ramach których można otrzymać nawet 635 PLN dodatkowych środków. Jedna z nich, freebet o wartości 10 PLN, dostępna jest jedynie, jeżeli wykorzystasz podczas rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny. Warto zatem wiedzieć, jak obrócić bonusem Fortuny.

Zakład bez ryzyka (do 600 PLN)Brak konieczności obrotu, brak ograniczeń czasowych
Freebet bez depozytu (20 PLN)Konieczność wykorzystania do końca roku kalendarzowego
Freebet za kod promocyjny (10 PLN)Konieczność wykorzystania do końca roku kalendarzowego
Freebet za udostępnienie kuponu (5 PLN)Konieczność wykorzystania do końca roku kalendarzowego
Warunki obrotu bonusami Fortuny
 • zakład bez ryzyka – cashback w Fortunie jest jednym z najlepszych jakie znajdziemy na polskim rynku. Ile razy należy obrócić bonus Fortuny? Ani razu! W przypadku niepowodzenia, cała kwota do 600 PLN trafia na konto depozytowe, zatem możesz od razu zlecić wypłatę na konto bankowe
 • freebet bez depozytu – czyli 2800 punktów FKP o wartości 20 PLN to kolejna promocja, która nie wiąże się z żadnymi poważnymi obostrzeniami. Zakład należy tylko wykorzystać do końca roku kalendarzowego, wedle swojego uznania, na zdarzenia z oferty sportowej. Nie ma żadnego kursu minimalnego dla kuponu, a ewentualna wygrana trafia na konto depozytowe, skąd można ją wypłacić. Tak samo wyglądają warunki dotyczące
 • freebet za kod promocyjny – warunki wyglądają tak samo, jak w przypadku freebetu bez depozytu
 • freebet za udostępnienie kuponu - taki sam warunek, jak w przypadku pozostałych freebetów; bonus należy wykorzystać na dowolny kupon do końca roku kalendarzowego
ikona celebryta, vip
Fortuna - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 5/5
Jeden z czołowych bukmacherów w naszym kraju może zawstydzić niejednego rynkowego konkurenta. Warunki obrotu każdym z bonusów przysługującym w ramach oferty powitalnej są niesłychanie przystępne. Nie mamy innego wyjścia jak przyznać Fortunie najwyższą ocenę.
 • 10 PLNfreebet promocyjny
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 5 PLNbonus za kupon
 • 600 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 635 PLN

Obrót bonusem Etoto

W Etoto na start możesz otrzymać bonusy od depozytu oraz freebet. Nie tak dawno był dostępny Etoto kod bonusowy, który dawał wyjątkowo duże korzyści i zwiększał liczbę środków na grę. Aktualnie jednak nie jest on dostępny. Warunki obrotu bonusów na start Etoto ze standardowej oferty wyglądają następująco:

Bonusy od depozytów: 400 PLN, 600 PLN i 1000 PLNObrót x3, AKO), min. 3 zdarzenia, kurs 2.50 (kurs poj. 1.30), 30 dni
Freebet (222 PLN)Obrót x1, 7 dni na skorzystanie
Warunki obrotu bonusami Etoto
 • bonus od depozytu – warunki obrotu bonusami od depozytu są wyjątkowo mało atrakcyjne. Gracz musi postawić zakłady za 3-krotność wartości bonusu i to na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami . Kurs min. kuponu to 2.50 a pojedynczego zdarzenia 1.30
 • freebet – podobnie jak przy bonusie od depozytu, sporty wirtualne ulegają wykluczeniu w kontekście freebetu w aplikacji. Ile razy trzeba obrócić bonus Etoto? Tylko raz! Ewentualną wygraną przy jego użyciu można natychmiast wypłacić
ikona celebryta, vip
Etoto - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 3.4/5
Wysokie wymagania dotyczące bonusów od wpłaty sprawiają, że nasza ocena obrotu Etoto nie może być za wysoka. Plus natomiast należy się za jednokrotny obrót freebetem.

Obrót bonusem STS

W STS można odebrać bonus zapewniający nawet do 1660 PLN dodatkowych środków na grę. Kod promocyjny STS o treści PREZENTST pozwoli odebrać dodatkowe 100 PLN pod postacią zakładu bez ryzyka. Jak obrócić bonus STS?

Bonus od depozytu (do 1500 PLN)Obrót x2, kurs całkowity min. 1.91
Zakład bez ryzyka (do 100 PLN)Brak wymogu obrotu
Bonus za zadania (60PLN)Obrót x2, kurs całkowity min. 1.91
Warunki obrotu bonusami STS
 • bonus od depozytu – gracze często zastanawiają się, Ile razy trzeba obrócić bonus STS od depozytu. Należy to zrobić 2-krotnie, po kursie 1.91, ale co istotne, do obrotu wliczane są tylko poprawnie wytypowane zakłady. Na obrót masz 90 dni. Nie są do niego wliczane kupony z opcją zakład bezpieczny oraz te, względem których zastosowano cash-out
 • zakład bez ryzyka – W STS, zakładem bez ryzyka nie trzeba obracać, jeśli postawiłeś kupon za środki własne. Jest też opcja otrzymania cashbacku za środki bonusowe. W tym przypadku musisz obrócić go 2 razy na kuponach z kursem min. 1.91
 • bonus za zadania - w przypadku bonusu za wykonanie zadań obrót jest taki sam jak w przypadku bonusów od wpłaty, czyli dwukrotny obrót po kursie min. 1.91. Masz na to 90 dni.
ikona celebryta, vip
STS - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 3.5/5
Największą zaletą jest brak konieczności obrotu zakładem bez ryzyka STS. Warunki obrotu bonusów od wpłaty są z kolei całkiem przystępne. Cieniem na ocenie kładzie się fakt, że do obrotu wliczane są wyłącznie wygrane zakłady.
 • 100 PLNzakład bez ryzyka
 • 1500 PLNbonus od depozytu
 • 60 PLNbonus za zadania
KOD PREZENTST
Kopiuj kod
Odbierz 1660 PLN

Obrót bonusem Go Bet

W ramach podstawowej oferty bukmachera, można zyskać 920 PLN. Dzięki rejestracji z wykorzystaniem w Go Bet kodu promocyjnego, kwotę tę można zwiększyć do 930 PLN za sprawą wyższego freebetu bez depozytu o wartości 30 PLN. Jak obrócić bonusem Go Bet?

Freebet promocyjny (30 PLN)Obrót x1, min. 3 zdarzenia, kurs każdej selekcji min. 1.40, 7 dni na obrót
Bonus od pierwszej wpłaty (300 PLN)Obrót x4 bonus, min. 3 zdarzenia, kurs 1.60 (kurs poj. 1.40) + obrót 1x depozyt, dowolny kurs, 7 dni na obrót
Cashback (500 PLN)Obrót x3, min. 3 zdarzenia, kurs selekcji min. 1.30, 7 dni na obrót
Freebet od wpłaty (100 PLN)Obrót x1, min. 3 zdarzenia, kurs selekcji min. 1.30, 7 dni na obrót
Warunki obrotu bonusami Go Bet
 • freebet bez depozytu - ten atrakcyjny bonus GoBet należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami, a każde z nich musi mieć kurs min. 1.40. Na obrót masz 7 dni
 • bonus od wpłaty - ten bonus GoBet ma najbardziej wymagające warunki. Bonusem trzeba obrócić aż 4 razy na kuponach AKO z 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 1.60 (kurs poj. min. 1.40). Dodatkowo konieczny jest też jednokrotny obrót depozytem po dowolnym kursie.
 • zakład bez ryzyka – Go Bet zakład bez ryzyka należy obrócić 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami z kursem pojedynczym min. 1.30. Na obrót masz 7 dni
 • freebet za wpłatę – tym bonusem wystarczy obrócić jeden raz na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30. Na obrót masz 7 dni.
ikona celebryta, vip
Go Bet - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 3.4/5
Naszym zdaniem warunki obrotu w GoBet nie są najlepsze. Przede wszystkim, zawsze konieczny jest obrót na kuponach z min. 3 zdarzeniami. Z kolei w przypadku bonusu od depozytu trzeba też obrócić samym depozytem. Do tego czas na obrót jest dosyć krótki.
 • 20 30 PLNfreebet bez depozytu z kodem
 • 300 PLNbonus od depozytu
 • 500 PLNzakład bez ryzyka
 • 100 PLNfreebet za kupon
KOD PREZENTGB
Kopiuj kod
Odbierz 930 PLN

Obrót bonusem forBET

280 PLN - o tyle wyższy może być w forBET bonus. Wystarczy, że przy rejestracji użyjesz naszego kodu promocyjnego forBET o treści PREZENFB. Na bonusy składają się zakład bez ryzyka, bonus od 2. depozytu i 30 dni gry bez podatku. Łącznie można otrzymać od bukmachera 3280 PLN, zatem warto wiedzieć, jak obrócić tymi środkami. A więc – jak obrócić bonusem forBET?

Zakład bez ryzyka (do 1230 PLN)Obrót x1, min. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia min. 1.30, 14 dni na obrót
100% od 2. depozytu (do 2000 PLN)Obrót x2, min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min 2.50, kurs każdej selekcji min. 1.30, 14 dni na obrót
Bonus za 2. depozyt (50 PLN)Obrót x2, min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min 2.50, kurs każdej selekcji min. 1.30, 14 dni na obrót
Warunki obrotu bonusami forBET
 • zakład bez ryzyka – forBET zwraca uwagę graczy koniecznością tylko 1-krotnego obrotu zakładem bez ryzyka. Kupon nie ma ograniczenia w postaci min. kursu całkowitego, a wyłącznie min. kursu pojedynczej selekcji (1.30). Można go wykorzystać na gry wirtualne, ale na karciane już nie. Do obrotu nie wliczają się również zakłady z sekcji MaxiZysk. Niezwykle istotne jest to, że otrzymany cashback można wykorzystać tylko na jeden kupon i nie jest możliwe rozbicie kwoty zwrotu na kilka zakładów
 • bonus od depozytu – wymagany jest dwukrotny obrót. W odróżnieniu od zakładu bez ryzyka, potrzebny jest min. kurs kuponu co najmniej 2.50 i kursy min. 3 selekcji na poziomie 1.30. Na obrót również mamy 14 dni, a z promocji wykluczone są zakłady systemowe, gry wirtualne i karciane
ikona celebryta, vip
forBET - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4/5
Jednokrotny obrót zakładem bez ryzyka i ledwie dwukrotny obrót bonusem od 2. depozytu to oferta, która przykuwa uwagę graczy. W przypadku dokonania maksymalnego bonusu od 2. wpłaty, okres 14 dni może być jednak kłopotliwie krótki. Ponadto, kurs ogólny 2.50 również nie musi stanowić sprzymierzeńca dla każdego klienta.
 • 1000 1230 PLNzakład bez ryzyka
 • 50 PLNdodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 2000 PLN 100% od 2. depozytu
 • 30 dnigra bez podatku 12%
KOD PREZENTFB
Kopiuj kod
Odbierz 3280 PLN

Obrót bonusem TOTALbet

Zagadnienie obrotu, w przypadku niektórych bukmacherów jest wyjątkowo istotne. I tak właśnie jest w tym przypadku. TOTALbet kod promocyjny o treści PREZENTTBN sprawia, że gracz może zyskać maksymalnie aż 5240 PLN bonusu (poprzez bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebety bez depozytu), więc warto przyjrzeć się temu bliżej. Poniżej szczegóły na temat tego, jak obrócić bonus TOTALbet.

Bonus od depozytu (do 5000 PLN)Obrót x4, min. 4 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia min. 1.30, 90 dni na obrót
Zakład bez ryzyka (do 200 PLN)Obrót x1, 3 zdarzenia
Freebet bez depozytu (40 PLN)min. kurs kuponu 2.00
Warunki obrotu bonusami TOTALbet
 • bonus od depozytu – warunki obrotu bonusu TOTALbet od depozytu są proste, choć pobieżna lektura regulaminu sprawia, że w pierwszym momencie można odnieść inne wrażenie. Pokaźną kwotę jaką można uzyskać w środkach bonusowych, należy obrócić 4-krotnie, na kuponach AKO składających się z 4 zdarzeń, przy ich kursach minimalnych 1.30. Co ważne, bukmacher daje nam na to aż 90 dni
 • zakład bez ryzyka – w naszej opinii ta promocja cechuje się zdecydowanie bardziej preferencyjnymi warunkami. Dzięki obstawieniu dowolnego kuponu AKO składającego się z 3 selekcji (brak ograniczeń kursowych), w razie niepowodzenia otrzymujemy całość kwoty na konto depozytowe, z którego możliwa jest natychmiastowa wypłata
 • freebety – cztery freebety na 20 PLN, 5 PLN, 5 PLN i 10 PLN można otrzymać za przekształcenie konta tymczasowego w stałe, udzielenie zgód marketingowych, rejestrację przez mojeID i rejestrację z naszym kodem. Wszystkie mają identyczne warunki obrotu. Wystarczy wykorzystać je na zakłady SOLO lub AKO o kursie min. 2.00
ikona celebryta, vip
TOTALbet - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4/5
Bukmacher rozsądnie podszedł do kwestii obrotu bonusem pod kątem czasu jaki daje graczowi na jego zrealizowanie. Nieco gorzej ma się sprawa z liczbą wymaganych obrotów. Aż 4 w przypadku bonusu od depozytu sprawiają, że w maksymalnym wariancie musimy zawrzeć zakłady na kwotę nawet 20 000 PLN. Sprawy nie ułatwia również kryterium 4 zdarzeń na kuponie. Dzięki temu, że zakład bez ryzyka ma dużo korzystniej skonstruowany regulamin obrotu, nasza ocena jest mimo to wysoka.
 • 35 40 PLNfreebety bez depozytu
 • 200 PLNzakład bez ryzyka
 • 5000 PLN100% od depozytu
KOD PREZENTTB
Kopiuj kod
Odbierz 5240 PLN

Obrót bonusem Fuksiarz

Na Fuksiarz bonus składa się tylko promocja Cashback 50%, ale w zakresie warunków obrotu, nie ma ona sobie równych. Oto, jak obrócić bonus od bukmachera Fuksiarz:

Cashback 50% (do 500 PLN)Brak konieczności obrotu
Freebet mobile 50 PLNobrót 1x, min. 2 zdarzenia, kurs poj. 1.40
Freebet 20 PLN na La Ligęobrót 1x, min. 2 zdarzenia La Liga, kurs poj. 1.40
Warunki obrotu bonusami Fuksiarza
 • cashback – warunki są z punktu widzenia gracza rewelacyjne. Jeżeli obstawisz kupon AKO, składający się z min. 2 zdarzeń (kurs min. 1.60), bukmacher zwróci Ci 50% stawki tego zakładu, nie oczekując w zamian obrotu i zezwalając na natychmiastową wypłatę na konto bankowe
 • freebety - oba darmowe zakłady wymagają tylko jednokrotnego obrotu na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40; bonus w aplikacji możesz wykorzystać na dowolne zdarzenia sportowe z sekcji prematch lub live, zaś freebet na La Ligę, tylko na zdarzenia z La Ligi.
ikona celebryta, vip
Fuksiarz - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 5/5
Prostota to coś, czego oczekuje niemal każdy gracz. Fuksiarz spełnia to kryterium, gdyż warunki obrotu bonusu w swojej sztandarowej promocji są wyjątkowo klarowne. Pod tym względem jest bardzo konkurencyjny na polskim rynku i inni operatorzy mogą z niego brać przykład.
 • 500 PLNcashback bez obrotu
 • 50 PLNfreebet w aplikacji
 • 20 PLNfreebet na La Ligę
 • 200 PLNcashback bez limitu
KOD PREZENTFU
Kopiuj kod
Odbierz 770 PLN

Obrót bonusem LVBET

Standardowy bonus LVBET składa się z bonusu od 3. pierwszych wpłat, bonusu za aplikację oraz freebetu bez depozytu. Więcej możesz otrzymać, jeżeli wykorzystasz podczas rejestracji w LVBET kod promocyjny. Pozwoli on otrzymać dodatkowe 20 PLN, co stanowi już 5 składową wchodzącą w skład pakietu powitalnego. Zagadnienie jest wyjątkowo szerokie, dlatego śpieszymy z pomocą i w telegraficznym skrócie przybliżamy warunki obrotu bonusem w każdej z promocji. Poniższa tabela zawiera szczegóły tego, jak obrócić bonus LVBET.

100% od 1. depozytu (500 PLN)Obrót x4 (depozyt + bonus), min. kurs kuponu 1.75, 30 dni na obrót
50% od 2. depozytu (do 600 PLN)Obrót x3 (depozyt + bonus), min. kurs kuponu 1.75
Bonus z mnożnikiem od 3. depozytu (do 900 PLN)Obrót x3 (depozyt), min. kurs kuponu 1.75
Bonus za aplikację (20 PLN)Obrót x3, min. kurs kuponu 1.75, 30 dni na obrót
Freebet bez depozytu (20 PLN)Obrót x2, min. kurs kuponu 2.00, kurs pojedynczej selekcji min. 1.50
Freebet za kod promocyjny (20 PLN)Obrót x2, min. kurs kuponu 2.00, kurs pojedynczej selekcji min. 1.50
Bonus na virtuale (20 PLN)Obrót x5, dowolny kurs i liczba zdarzeń
Warunki obrotu bonusami LVBET
 • bonusy od depozytu – są obarczone w LVBET dość poważnym ograniczeniem. W przypadku pierwszego należy dokonać obrotu 4-krotnie, natomiast drugiego i trzeciego, 3-krotnie. Minimalny kurs kuponu dla obu wynosi 1.75. Tym co powinno zwrócić naszą uwagę jest konieczność obrotu całością środków bonusowych (depozyt+bonus) w przypadku bonusu od pierwszego i drugiego depozytu (w przypadku trzeciego wymagany jest obrót kwotą depozytu). Pod uwagę nie brane są zakłady systemowe, gry karciane, sporty wirtualne i Player Bets
 • bonus za aplikację – wystarczy obstawić bonus 3x na kuponie o minimalnym kursie 1.75 w ciągu 30 dni i stanowi to komplet wymagań
 • freebet bez depozytu oraz freebet za kod promocyjny – mają identyczne warunki obrotu. Bukmacher oczekuje, że zagramy zakłady za 2-krotność kwoty, przy kursie ogólnym 2.00. Jeśli zdecydujemy się na kupon AKO, kurs pojedynczej selekcji nie może być niższy niż 1.50
 • bonus na virtuale - wymagane jest obrócenie 5 razy kwotą bonusu po dowolnym kursie
ikona celebryta, vip
LVBET - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 3/5
U bukmachera LVBET mamy do czynienia z obrotem bonusem, którego warunki są dość skomplikowane. Mimo, że minimalne kursy ogólne kuponów mogą być bardzo niskie (1.75), na ocenę mocno rzutuje konieczność obracania zarówno depozytem jak i otrzymanymi środkami bonusowymi. Lepiej pod tym względem prezentują się freebety i zakład bez ryzyka.
 • 20 PLNfreebet od depozytu
 • 2000 PLNbonusy od 3. depozytów
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNbonus na virtuale
 • 20 PLNbonus za aplikację
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz 2130 PLN

Obrót bonusem Betters

Nowi gracze, którzy założą konto u tego bukmachera mogą liczyć na powitalny darmowy zakład bez depozytu oraz jeden z trzech bonusów do wyboru: zakład bez ryzyka 320 PLN, Freebet 220 PLN lub cztery freebety po 55 PLN każdy. W zamian za użycie w Betters kodu promocyjnego podczas rejestracji można uzyskać o 20 PLN wyższy bonus powitalny. Jak obrócić bonusem Betters? Okazuje się, że to dość proste.

Freebet bez depozytu (10 PLN)Kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14, 3 dni na wykorzystanie
Zakład bez ryzyka (do 320 PLN)Kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14, 3 dni na wykorzystanie
Freebet 220 PLNKupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14, 3 dni na wykorzystanie
4 x Freebet 55 PLN Kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14, 3 dni na wykorzystanie
Warunki obrotu bonusami Betters
 • freebet bez depozytu 10 PLN – na jego spożytkowanie mamy 3 dni. Kurs minimalny kuponu wynosi 1.14, ale należy pamiętać, że nie są brane pod uwagę gry karciane i sporty wirtualne
 • zakład bez ryzyka 320 PLN, freebet 220 PLN, 4 x freebet po 55 PLN – warunki obrotu każdego z bonusów są takie takie same. Należy go wykorzystać na dowolny zakład (SOLO lub AKO, prematch lub live), którego kurs wynosi co najmniej 1.14. Mamy na to 3 dni
ikona celebryta, vip
Betters - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4/5
Betters jak na bukmachera z niewielkim stażem, przygotował całkiem preferencyjne warunki obrotów swoimi bonusami. Zasady obracania każdego z przyznanych bonusów są takie same i wymagają tylko jednokrotnego obrotu. Szkoda, że na wykonanie obrotu mamy zaledwie 3 dni.
 • 10 PLNfreebet bez depozytu
 • bonus do wyboru:
 • 300 320 PLNCashback
 • 200 220 PLNFreebet
 • 50 55 PLNFreebet x 4
KOD PREZENTBT
Kopiuj kod
Odbierz 330 PLN

Jak obrócić bonus BETFAN?

Bukmacher BETFAN przewidział dla graczy, którzy zarejestrują u niego konto, bonus od pierwszej wpłaty do kwoty 300 zł. Przyznajemy, że jest to niewielka kwota, ale jest to bonus 200 %. Tylko BETFAN ma taką ofertę.

Bonus od wpłaty 200 % (300 PLN)Obrót 1x depozyt, dowolny kurs + obrót bonusem 1x, AKO min. 2 zdarzenia, kurs min. 3.00, czas na obrót 14 dni
Warunki obrotu bonusami Fuksiarza

bonus od depozytu - bonus 200 % po pierwszej wpłacie należy obrócić jeden raz na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 3.00. Konieczny jest jednak najpierw obrót wpłaconym depozytem. Jeden raz po dowolnym kursie i z dowolną liczbą zdarzeń.

ikona nagroda
BETFAN - warunki obrotu bonusami
Ocena redakcji: 3.9/5
Jak na bonus od wpłaty warunki w BETFAN są bardzo atrakcyjne. Szkoda tylko, że bukmacher wymaga również obrotu depozytem.

Obrót bonusem BetX

Bonus powitalny BetX może być wyższy nawet o 200 PLN względem oferty podstawowej dzięki promocyjnemu freebetowi. Otrzymasz go, jeżeli skorzystasz z naszego kodu promocyjnego BetX o treści PREZENTBX. Do dyspozycji możesz mieć wtedy 50 zł freebetu za kod, do 750 zł zakładu bez ryzyka, 20 zł freebetu na aplikację, 30 zł freebetu za weryfikację, 300 zł bonusu za 2. wpłatę i 50 zł freebetu na esport. Musisz być zatem świadom, jak nimi obrócić, nim zlecisz wypłatę. Jak więc obrócić bonusem BetX?

Freebet za weryfikację (30 PLN)Obrót x1, kurs min. 2.00, czasna obrót 3 dni
Bonus mobile (20 PLN)Obrót x1, kurs min. 2.00, czasna obrót 3 dni
Cashback za pierwszy kupon (450 PLN)Obrót x1, kurs min. 2.00, czasna obrót 3 dni
Bonus od wpłaty (300 PLN)Obrót x1, kurs min. 2.00, czasna obrót 3 dni
Freebet za kod promocyjny (50 PLN)Obrót x1, kurs min. 2.00, czasna obrót 3 dni
Pewny cashback (300 PLN)Brak wymogu obrotu
Warunki obrotu bonusami BetX
 • wszystkie bonusy BetX - wszystkie bonusy BetX (poza pewnym cashbackiem) mają takie same, proste warunki obrotu. Wystarczy przeznaczyć te bonusy na kupony SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Na obrót masz 3 dni.
 • pewny cashback - jeśli kupon, który postawiłeś był przegrany to otrzymujesz zwrot 50 % stawki kuponu do 300 zł, który możesz od razu wypłacić; jeśli twój kupon był wygrany to otrzymujesz w bonusie 25 % stawki kuponu do 150 zł i wówczas musisz nim obrócić jeden raz na kuponie z kursem min. 2.00
ikona celebryta, vip
BetX - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4.3/5
Naszym zdaniem warunki obrotu w BetX wyróżnia prostota. Wszystkie bonusy mają takie same warunki i jest to tylko jednokrotny obrót na kuponach z kursem min. 2.00. Dodatkowo pewny cashback, jeśli jest przyznany za przegrany kupon, w ogóle nie wymaga obrotu. Minusem jest jednak krótki czas na spełnienie warunków, bo to zaledwie 3 dni.
 • 50 PLNfreebet za kod
 • 600 750 PLNcashbacki na start
 • 20 PLNfreebet za aplikację
 • 30 PLNfreebet za weryfikację
 • 300 PLNbonus za 2. wpłatę
 • 50 PLNfreebet na esport
KOD PREZENTBX
Kopiuj kod
Odbierz 1200 PLN

Obrót bonusem PZBuk

Jeśli zdecydujesz się założyć konto w PZBuk przez nasz link możesz liczyć na pakiet powitalny do 2023 PLN. Składają się na niego 4 bonusy od depozytów i freebet. Każdy z tych bonusów wymaga obrotu.

Freebet 23 PLNobrót 1x, min. 2 zdarzenia, kurs poj. 1.40
Bonusy od depozytów 2000 PLNobrót 1x bonus + depozyt, min. 3 zdarzenia, kurs min. 3.50
Warunki obrotu bonusami PZBuk
 • freebet 23 PLN - freebet dostaniesz za wpłatę min. 50 zł i postawienie za tę kwotę kuponu AKO z kursem min. 2.00; bonus należy wykorzystać na kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40
 • bonusy od depozytów 2000 PLN - bukmacher przyznaje w sumie 4 bonusy od pierwszych 4 wpłat (500 zł, 250 zł, 250 zł i 500 zł); bonusy są przyznawane za depozyt min. 25 zł i wraz z depozytem trafiają na konto bonusowe. W każdym przypadku obrót jest taki sam: należy obrócić jeden raz bonusem i depozytem na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 3.50
ikona nagroda
PZBuk - warunki obrotu bonusami
Ocena redakcji: 3.5/5
Na pewno za plus warunków obrotu bonusami z PZBuk trzeba uznać jednokrotny obrót. Minusem natomiast jest konieczność obrotu zarówno bonusem, jak i depozytem w przypadku bonusów od wpłat.
 • 23 PLNfreebet
 • 2000 PLNod depozytów
KOD NIEWYMAGANY
Kopiuj kod
Odbierz 2023 PLN

Betcris obrót bonusem

Nowi gracze Betcris, którzy zdecydują się założyć konto u tego bukmachera z kodem promocyjnym Betcris, mogą liczyć na dodatkowy freebet 20 zł. Poza tym otrzymają freebety za trzy pierwsze wpłaty, które wynoszą kolejno: 100 % do 400 zł, 50 % do 500 zł i 50 % do 500 zł. Jak je obrócić?

Freebet za kod promocyjny (20 PLN)obrót 1x, min. 3 zdarzenia, kurs poj. min. 1.30, czas na obrót 28 dni
Freebety za wpłaty (400 PLN, 500 PLN i 500 PLN)obrót 1x, min. 3 zdarzenia, kurs poj. min. 1.30, czas na obrót 30 dni
Warunki obrotu bonusami PZBuk
 • wszystkie bonusy Betcris - każdy z bonusów powitalnych w Betcris ma taki sam wymóg obrotowy. Należy obrócić nimi jeden raz na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30
ikona nagroda
Betcris - warunki obrotu bonusami
Ocena redakcji: 4/5
Warunki obrotu bonusami Betcris są naprawdę dobre. W przypadku każdego z nich wystarczy zrobić to jeden raz. Co prawda wymagane są 3 zdarzenia na kuponie, ale nie jest to aż tak trudne. Czas na obrót jest również wystarczający.
 • 20 PLNfreebet za kod promocyjny
 • 100% (max. 400 PLN)freebet za 1. depozyt
 • 50% (max. 500 PLN)freebet za 2. depozyt
 • 50% (max. 500 PLN)freebet za 3. depozyt
 • 172 PLNbonus na mecz Napoli - Real
KOD PREZENTBS
Kopiuj kod
Odbierz 1420 + 172 PLN

Obrót bonusami bukmacherskimi: FAQ

Obrót bonusem to, w pewnym uproszczeniu, wielokrotność kwoty, na jaką musisz zawrzeć zakłady, aby możliwa była wypłata środków. Warto jednak wiedzieć, że zawarte zakłady są opisane kilkoma innymi kryteriami, indywidualnymi dla każdego bukmachera.

Żeby obrócić bonusem, należy spełnić warunki wymagane przez bukmachera. Każdy bukmacher ustala swoje własne warunki. Aby dobrze zaplanować swoje działania, koniecznie zapoznaj się z zapisami regulaminowymi, które pozwolą Ci na odpowiednie dostosowanie strategii gry.

Obrót bonusem zależy od spełnienia kilku warunków. Zwracaj uwagę nie tylko na to ile razy należy nim obrócić, ale i na kurs całkowity kuponu, pojedynczego zdarzenia, ich wymaganą ilość na kuponie oraz czas na obrót.

Podstawą działania jest zapoznanie się z regulaminem. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze zrozumieniem zawartych w nim zapisów, skontaktuj się mailowo lub przez czat z działem pomocy bukmachera.