Jak obrócić bonus u bukmachera?

Spis treści
[Rozwiń]

Bukmacherzy z najlepszymi warunkami obrotu bonusem

  • Zakłady bez ryzyka do 600 PLN: brak konieczności obrotu, brak ograniczeń czasowych
  • Freebet bez depozytu 20 PLN: konieczność wykorzystania do końca roku kalendarzowego
  • Freebet za kod promocyjny 10 PLN: konieczność wykorzystania do końca roku kalendarzowego
  620 PLN
  630 PLN
  • Tydzień Bez Ryzyka (cashback do 3500 PLN): obrót 2x, kurs min. 1.80, 10 dni na obrót
  • Bonus od 1. depozytu 100% (max. 200 PLN): obrót 2x, kurs min. 1.80, 10 dni na obrót
  • Bonus za aplikację 20 PLN: wykorzystaj na dowolny kupon w ciągu 10 dni
  • Freebet za kod promocyjny 34 PLN: wykorzystaj na dowolny kupon w ciągu 10 dni
  3720 PLN
  3754 PLN
  • Zakład bez ryzyka do 1000 PLN: obrót 3x, min. 3 zdarzenia na kuponie, kurs min. każdej selekcji 1.30, 7 dni na obrót
  • Freebet za kod promocyjny 60 PLN: obrót 1x, min 3 zdarzenia na kuponie, kurs min. każdej selekcji 1.30, 7 dnia na obrót
  1000 PLN
  1030 PLN

Obrót bonusem - co powinieneś wiedzieć?

Popularne stwierdzenie “nie ma nic za darmo”, jak ulał pasuje do branży bukmacherskiej. Operatorzy zakładów wzajemnych obdarowują graczy atrakcyjnymi bukmacherskimi bonusami powitalnymi, które dość łatwo przyciągają grono nowych klientów. Warto jednak wiedzieć, że nie są to środki dane za darmo. Są one elementem strategii firmy, która jest wycelowana na długofalowy zysk, wynikający z regularnego korzystania przez gracza z oferowanej usługi.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • czym jest obrót bonusem?
 • jak obrócić bonus u bukmachera, aby możliwa była jego wypłata?
 • którzy bukmacherzy mają najlepsze warunki obracania bonusami?

Co to jest obrót bonusem?

Uzyskanie bonusu, w większości przypadków nierozerwalnie łączy się z koniecznością jego obrotu. Dotyczy to zarówno zakładów bez ryzyka (choć występują wyjątki), bonusów od depozytu oraz darmowych zakładów (freebetów). Warunki tegoż obrotu mogą być mniej lub bardziej skomplikowane oraz łatwiejsze bądź trudniejsze w realizacji. W rzadkich przypadkach zdarzają się również bukmacherzy, którzy oferują bonusy bez obrotu. To powoduje, że oferty bukmacherów działających na polskim rynku są niezwykle zróżnicowane.

Należy mieć świadomość, że warunki obrotu bonusu, w ogromnym stopniu wpływają na jego atrakcyjność. Niejednokrotnie można spotkać się z sytuacją, kiedy robiąca wrażenie kwota bonusu blednie wobec mało klarownych i trudnych do spełnienia wymagań.

Aby zrealizować nasz cel, czyli doprowadzić do sytuacji, w której kwota bonusu jest możliwa do wypłaty, trzeba bezwzględnie czytać regulaminy promocji. To w nich zawarte są wszelkie, szczegółowe informacje, bez których przyswojenia narażamy się na utratę środków.

Kluczowe z punktu widzenia gracza jest zdanie sobie sprawy z tego, że obrót bonusem jest nie tylko wykorzystaniem środków bonusowych określoną liczbę razy, ale i dokonaniem tego w konkretny sposób. Poniżej znajdziesz najważniejsze i najczęściej stawiane przez bukmacherów warunki obracania bonusów.

Prawdą jest, że zasadniczym elementem obrotu jest jego ustalona liczba. Oznacza to, że w przypadku depozytu na kwotę X, należy zawrzeć zakłady za sumę stawek odpowiadającej X*określona liczba. To jednak nie wszystko. Regulaminy niosą ze sobą większą dawkę informacji na temat postawionych wymagań.

Obrót bonusem bukmacherskim - na co zwrócić uwagę?

Każdy bukmacher opracowuje własny zestaw wymagań, stawianych przed graczem w związku z daną promocją. Najczęściej na warunki obrotu bonusem składają się:

 • ilość obrotów
 • minimalny kurs na kuponie
 • ilość zdarzeń na kuponie
 • rodzaj zdarzeń na kuponie
 • czas na dokonanie obrotu

Aby łatwiej było Ci zrozumieć specyfikę poszczególnych zagadnień, za przykład posłuży nam obrót bonusem Superbet.

Ile razy obrót bonusem?

To bezsprzecznie jedna z najważniejszych kwestii jaka dotyczy bonusu. W przypadku Superbet, możemy otrzymać bonus od depozytu nawet do 200 PLN. Jeżeli zdecydujemy się na wpłatę tej kwoty, otrzymamy kolejne 200 PLN środków bonusowych. Aby zostały one przeniesione na konto depozytowe, a co za tym idzie, stały się możliwe do wypłaty, konieczny jest ich dwukrotny obrót bonusem. Co to właściwie oznacza?

Bukmacher daje nam przez to do zrozumienia, że oczekuje od nas, abyśmy zawarli jeden lub kilka/kilkanaście zakładów, których suma stawek równa się co najmniej 400 PLN. Wynika to z prostego rachunku: 2x200PLN.

Gdyby bukmacher wymagał np. czterokrotnego obrotu bonusem, bylibyśmy zobowiązani do zawarcia zakładów na co najmniej 800 PLN. Czasami jednak u bukmacherów pojawiają się dodatkowe kruczki, które warto mieć na uwadze. Przykładowo:

 • niektórzy operatorzy oczekują nie tylko obrotu bonusem, ale i wpłaconym depozytem. Wówczas, suma stawek naszych kuponów przy dwukrotnym obrocie byłaby znacznie wyższa: (200+200)×2=800 PLN. Na szczęście, podobna praktyka jest stosowana dość rzadko.
 • zdarza się też, że na poczet obrotu wliczane są tylko stawki wygranych kuponów.
 • warto również nadmienić, że bukmacher najpierw pobiera środki na zakłady z konta depozytowego, a dopiero gdy te się skończą – z bonusowego.

To kolejne dowody na to, że warto zapoznawać się z treściami regulaminów promocji, ponieważ konkretne warunki mogą bardzo różnić się między poszczególnymi bukmacherami.

Minimalny kurs przy obracaniu bonusem

Zasada dotyczy zarówno minimalnego kursu całkowitego kuponu jak i pojedynczego zdarzenia (w przypadku kuponów z wieloma zdarzeniami). Akurat Superbet zarówno w kontekście zakładów SOLO jak i AKO bierze pod uwagę tylko kurs ogólny.

Jeżeli dążymy do tego, aby obrócić dwukrotnie kwotą 200 PLN, pod uwagę zostaną wzięte tylko kupony, których kurs ogólny wynosi min. 1.80. W regulaminach promocji innych bukmacherów nierzadko spotykamy jednak zapisy, że również kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż np. 1.30.

Przykłady kuponów spełniających kryteria
Przykłady kuponów nie spełniających kryteriów

Ile zdarzeń na kuponie do obrotu bonusu?

Powyższe przykłady kuponów z Superbet, dotyczące minimalnych kursów, zawsze zawierały minimum 2 zdarzenia. Na mocy regulaminu jesteśmy niekiedy zobligowani do obstawiania zakładów akumulowanych, a popularne “single”, czyli kupony składające się z jednego zdarzenia, nie są wliczane do obrotu. Superbet nie stawia przed nami tego typu wymagań, ale można je spotkać u innych operatorów. Często możemy trafić na sytuację, gdy do spełniania warunków obrotu wliczane są tylko kupony z min. 3 zdarzeniami.

Jakie zdarzenia na kuponie do obrotu bonusem?

Bukmacher ma prawo wykluczyć niektóre grupy zdarzeń z grona tych, które kwalifikują kupon do obrotu bonusem. Zazwyczaj wykluczane są z niego zakłady na sporty wirtualne i/lub gry karciane. Warto również zwrócić uwagę czy prócz zakładów przedmeczowych, wliczane są też te z sekcji “live”. W przypadku bonusu od depozytu w Superbet, nie napotykamy żadnego z wymienionych ograniczeń.

Ile czasu na obrót bonusem?

Bonus od depozytu, jaki oferuje Superbet, należy obrócić w ciągu 10 dni. Niewskazane jest zatem skupianie się na zakładach długoterminowych, gdyż z racji jego rozliczenia w dłuższym horyzoncie czasowym, będzie się to wiązało z utratą środków. W przypadku kilku bukmacherów, czas na obrót bywa dłuższy i wynosi co najmniej 30 dni. Bywa jednak i tak, że na spełnienie tego warunku mamy jeszcze mniej - np. 7 dni.

Jak obrócić bonus u bukmachera?

Poniżej szczegółowo opisujemy warunki obrotu bonusów od najlepszych bukmacherów z naszego rankingu.

Obrót bonusem Superbet

U bukmachera Superbet można otrzymać cashback za zakłady przegrane w ciągu 7 dni od rejestracji, bonus od depozytu oraz bonus za aplikację. Oprócz tego, jeżeli podczas rejestracji wykorzystasz w Superbet kod promocyjny o treści PREZENTSB, zostaniesz uprawniony do odbioru dodatkowego freebetu na 34 PLN. Poniżej prezentujemy, jak obrócić bonusy Superbet.

Tydzień bez ryzyka do 3500 PLNObrót x2, Kurs minimalny 1.80, 10 dni na obrót
100% bonus od 1. wpłaty (do 200 PLN)Obrót x2, Kurs minimalny 1.80, 10 dni na obrót
Bonus za aplikację (20 PLN)Wykorzystać na dowolny kupon, 10 dni na obrót
Freebet za kod promocyjny 34 PLNWykorzystać na dowolny kupon, 10 dni na obrót
Warunki obrotu bonusami Superbet
 • zakład bez ryzyka – 3500 PLN jakie można otrzymać w ramach promocji “Tydzień bez ryzyka” podlega dwukrotnemu obrotowi. Suma wniesionych stawek musi więc w przypadku odebrania najwyższej kwoty bonusu wynieść 7000 PLN. Mamy 10 dni na to, aby spożytkować środki na zakłady prematch i live, SOLO lub AKO. Kurs minimalny wynosi 1.80, ale należy pamiętać, że pod uwagę nie są brane zdarzenia z oferty “Super Kursy”
 • bonus od depozytu – warunki obrotu są identyczne jak w przypadku cashbacku za “Tydzień bez ryzyka”
 • bonus za aplikację jak i freebet za kod promocyjny opisują takie same zasady obrotu tymi środkami. Trzeba je wykorzystać na dowolne zakłady przedmeczowe lub na żywo w ciągu 10 dni
ikona celebryta, vip
Superbet - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4/5
W naszej opinii, Superbet oferuje bardzo preferencyjne warunki obrotów środkami bonusowymi. W przypadku freebetu za kod promocyjny i za aplikację, obrót nie jest de facto wymagany, a bonus od wpłaty i cashback obarczone są zaledwie 2-krotnym obrotem. Jedynym minusem jest dość krótki czas na obrót w przypadku cashbacku, który może przecież wynieść nawet 3500 PLN. Wniesienie zakładów na sumę co najmniej 7000 PLN może stanowić zatem pewien problem.
 • 200 PLN100% bonus od depozytu
 • 3500 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNw aplikacji
 • 0 PLN 34 PLNfreebet
KOD PREZENTSB
Kopiuj kod
Odbierz 3754 PLN

Obrót bonusem Fortuny

Na bonus od bukmachera Fortuna składają się 3 promocje, w ramach których można otrzymać nawet 620 PLN dodatkowych środków. Jedna z nich, freebet o wartości 10 PLN, dostępna jest jedynie, jeżeli wykorzystasz podczas rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny. Warto zatem wiedzieć, jak obrócić bonusem Fortuny.

Zakład bez ryzyka (do 600 PLN)Brak konieczności obrotu, brak ograniczeń czasowych
Freebet bez depozytu (20 PLN)Konieczność wykorzystania do końca roku kalendarzowego
Freebet za kod promocyjny (10 PLN)Konieczność wykorzystania do końca roku kalendarzowego
Warunki obrotu bonusami Fortuny
 • zakład bez ryzyka – cashback w Fortunie jest jednym z najlepszych jakie znajdziemy na polskim rynku. Ile razy należy obrócić bonus Fortuny? Ani razu! W przypadku niepowodzenia, cała kwota do 600 PLN trafia na konto depozytowe, zatem możesz od razu zlecić wypłatę na konto bankowe
 • freebet bez depozytu – czyli 2800 punktów FKP o wartości 20 PLN to kolejna promocja, która nie wiąże się z żadnymi poważnymi obostrzeniami. Zakład należy tylko wykorzystać do końca roku kalendarzowego, wedle swojego uznania, na zdarzenia z oferty sportowej. Nie ma żadnego kursu minimalnego dla kuponu, a ewentualna wygrana trafia na konto depozytowe, skąd można ją wypłacić. Tak samo wyglądają warunki dotyczące
 • freebet za kod promocyjny – warunki wyglądają tak samo, jak w przypadku freebetu bez depozytu
ikona celebryta, vip
Fortuna - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 5/5
Jeden z czołowych bukmacherów w naszym kraju może zawstydzić niejednego rynkowego konkurenta. Warunki obrotu każdym z bonusów przysługującym w ramach oferty powitalnej są niesłychanie przystępne. Nie mamy innego wyjścia jak przyznać Fortunie najwyższą ocenę.
 • 600 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 0 PLN 10 PLNfreebet promocyjny
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 630 PLN

Obrót bonusem Etoto

W Etoto na start możesz otrzymać bonus od depozytu oraz freebet w aplikacji. Gdy będziesz zakładać konto wykorzystaj w Etoto kod bonusowy, który daje wyjątkowo duże korzyści i zwiększa liczbę środków na grę w przypadku obu promocji. Warunki obrotu nie są skomplikowane, ale wymagają pewnych objaśnień. Oto więc, jak obrócić bonusy Etoto:

200% bonus od depozytu (do 120 PLN)Obrót x1, kurs całkowity min. 2.50, kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30, 30 dni na obrót
Freebet w aplikacji (30 PLN)Obrót x1, 30 dni na skorzystanie
Warunki obrotu bonusami Etoto
 • bonus od depozytu – warunki obrotu bonusem od depozytu są wyjątkowo preferencyjne. Wystarczy wnieść zakład/zakłady za kwotę przyznanego bonusu, a ewentualna wygrana podlega natychmiastowej wypłacie. Należy przy tym pamiętać, że promocja nie obejmuje zakładów na sporty wirtualne. W przypadku zakładów SOLO lub AKO, kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.50, przy czym na zakładach akumulowanych winny znaleźć się tylko selekcje ze współczynnikiem wyższym lub równym 1.30. Czas na spełnienie powyższych kryteriów to 30 dni
 • freebet w aplikacji – podobnie jak przy bonusie od depozytu, sporty wirtualne ulegają wykluczeniu w kontekście freebetu w aplikacji. Ile razy trzeba obrócić bonus Etoto? Tylko raz! Ewentualną wygraną przy jego użyciu można natychmiast wypłacić
ikona celebryta, vip
Etoto - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4/5
Długi czas na wykorzystanie i tylko jednokrotny obrót każdym z dwóch bonusów to niewątpliwe zalety propozycji Etoto. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że wymagany kurs ogólny 2.50, jest jednym z najwyższych na rynku.
 • 50 PLN freebet w aplikacji
 • 100 PLN 200% bonus od depozytu
KOD PREZENTET
Kopiuj kod
Odbierz 150 PLN

Obrót bonusem STS

W STS można odebrać bonus zapewniający nawet do 1660 PLN dodatkowych środków na grę. Kod promocyjny STS o treści PREZENTST pozwoli odebrać dodatkowe 100 PLN pod postacią zakładu bez ryzyka. Jak obrócić bonus STS?

Bonus od depozytu (do 1500 PLN)Obrót x2, kurs całkowity min. 1.91
Zakład bez ryzyka (do 100 PLN)Obrót x2, kurs całkowity min. 1.91
Bonus za zadania (60PLN)Obrót x2, kurs całkowity min. 1.91
Warunki obrotu bonusami STS
 • bonus od depozytu – gracze często zastanawiają się, Ile razy trzeba obrócić bonus STS od depozytu. Należy to zrobić 2-krotnie, po kursie 1.91, ale co istotne, do obrotu wliczane są tylko poprawnie wytypowane zakłady. Nie są do niego wliczane kupony z opcją zakład bezpieczny oraz te, względem których zastosowano cash-out
 • zakład bez ryzyka – W STS, warunki obrotu bonusu zakład bez ryzyka są podobne. Kwotą należy obrócić 2-krotnie po kursie co najmniej 1.91. Pamiętaj, aby nie korzystać wówczas z zakładów specjalnych - HIT DNIA. Po poprawnym wytypowaniu, bukmacher zwróci stawkę pomniejszoną o podatek w ciągu 24h. Analogicznie ma się sprawa z bonusem za zadania
ikona celebryta, vip
STS - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 3.5/5
Zaletą bonusów w STS jest to, że wszystkie mają takie same warunki obrotu. Minimalny kurs kuponu nie jest wysoki, dlatego dwukrotne obrócenie nie jest trudne. Cieniem na ocenie kładzie się fakt, że do obrotu wliczane są wyłącznie wygrane zakłady.
 • 1500 PLNbonus od depozytu
 • 0 PLN 100 PLNzakład bez ryzyka
 • 60 PLNbonus za zadania
KOD PREZENTST
Kopiuj kod
Odbierz 1660 PLN

Obrót bonusem Go Bet

W ramach podstawowej oferty bukmachera, można zyskać dodatkowe 1000 PLN. Dzięki rejestracji z wykorzystaniem w Go Bet kodu promocyjnego, kwotę tę można zwiększyć do 1030 PLN za sprawą dodatkowego freebetu o wartości 30 PLN. Jak obrócić bonusem Go Bet?

Zakład bez ryzyka (do 1000 PLN)Obrót x3, min. 3 zdarzenia, kurs każdej selekcji min. 1.30, 7 dni na obrót
Freebet promocyjny (60 PLN)Obrót x1, min. 3 zdarzenia, kurs każdej selekcji min. 1.30, 7 dni na obrót
Warunki obrotu bonusami Go Bet
 • zakład bez ryzyka – Go Bet proponuje bardzo przejrzyste warunki obrotu swoimi bonusami. Zakład bez ryzyka wystarczy obrócić trzykrotnie na kuponach AKO, składających się z co najmniej 3 zdarzeń, o kursach minimalnych 1.30. Mamy na to 7 dni
 • freebet – tym bonusem obracamy jeszcze łatwiej. Wystarczy, że postawimy 1-krotność kwoty bonusu, według ww. wymagań
ikona celebryta, vip
Go Bet - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4.5/5
Niewątpliwym atutem Go Bet są bardzo jasne warunki obrotu bonusem. Wymagane jest, aby uczynić to tylko 2 razy, a pod uwagę nie jest brany kurs ogólny kuponu, lecz tylko współczynniki przyporządkowane pojedynczym zdarzeniom. Niestety, na obrót mamy tylko 7 dni, a dodatkowo nie są do niego wliczane kupony SOLO oraz AKO składające się z 2 zdarzeń.
 • 0 PLN 30 PLNfreebet z kodem
 • 1000 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTGB
Kopiuj kod
Odbierz 1030 PLN

Obrót bonusem forBET

280 PLN - o tyle wyższy może być w forBET bonus. Wystarczy, że przy rejestracji użyjesz naszego kodu promocyjnego forBET o treści PREZENFB. Na bonusy składają się zakład bez ryzyka, bonus od 2. depozytu i 30 dni gry bez podatku. Łącznie można otrzymać od bukmachera 3280 PLN, zatem warto wiedzieć, jak obrócić tymi środkami. A więc – jak obrócić bonusem forBET?

Zakład bez ryzyka (do 1230 PLN)Obrót x1, min. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia min. 1.30, 14 dni na obrót
100% od 2. depozytu (do 2000 PLN)Obrót x2, min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min 2.50, kurs każdej selekcji min. 1.30, 14 dni na obrót
Bonus za 2. depozyt (50 PLN)Obrót x2, min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min 2.50, kurs każdej selekcji min. 1.30, 14 dni na obrót
Warunki obrotu bonusami forBET
 • zakład bez ryzyka – forBET zwraca uwagę graczy koniecznością tylko 1-krotnego obrotu zakładem bez ryzyka. Kupon nie ma ograniczenia w postaci min. kursu całkowitego, a wyłącznie min. kursu pojedynczej selekcji (1.30). Można go wykorzystać na gry wirtualne, ale na karciane już nie. Do obrotu nie wliczają się również zakłady z sekcji MaxiZysk. Niezwykle istotne jest to, że otrzymany cashback można wykorzystać tylko na jeden kupon i nie jest możliwe rozbicie kwoty zwrotu na kilka zakładów
 • bonus od depozytu – wymagany jest dwukrotny obrót. W odróżnieniu od zakładu bez ryzyka, potrzebny jest min. kurs kuponu co najmniej 2.50 i kursy min. 3 selekcji na poziomie 1.30. Na obrót również mamy 14 dni, a z promocji wykluczone są zakłady systemowe, gry wirtualne i karciane
ikona celebryta, vip
forBET - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4/5
Jednokrotny obrót zakładem bez ryzyka i ledwie dwukrotny obrót bonusem od 2. depozytu to oferta, która przykuwa uwagę graczy. W przypadku dokonania maksymalnego bonusu od 2. wpłaty, okres 14 dni może być jednak kłopotliwie krótki. Ponadto, kurs ogólny 2.50 również nie musi stanowić sprzymierzeńca dla każdego klienta.
 • 1000 PLN 1230 PLNzakład bez ryzyka
 • 2000 PLN 100% od 2. depozytu
 • 0 PLN 50 PLNdodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 30 dnigra bez podatku 12%
KOD PREZENTFB
Kopiuj kod
Odbierz 3280 PLN

Obrót bonusem TOTALbet

Zagadnienie obrotu, w przypadku niektórych bukmacherów jest wyjątkowo istotne. I tak właśnie jest w tym przypadku. TOTALbet kod promocyjny o treści PREZENTTBN sprawia, że gracz może zyskać maksymalnie aż 5235 PLN bonusu (poprzez bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebety bez depozytu), więc warto przyjrzeć się temu bliżej. Poniżej szczegóły na temat tego, jak obrócić bonus TOTALbet.

Bonus od depozytu (do 5000 PLN)Obrót x4, min. 4 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia min. 1.30, 90 dni na obrót
Zakład bez ryzyka (do 200 PLN)Obrót x1, 3 zdarzenia
Freebet bez depozytu (35 PLN)min. kurs kuponu 2.00
Warunki obrotu bonusami TOTALbet
 • bonus od depozytu – warunki obrotu bonusu TOTALbet od depozytu są proste, choć pobieżna lektura regulaminu sprawia, że w pierwszym momencie można odnieść inne wrażenie. Pokaźną kwotę jaką można uzyskać w środkach bonusowych, należy obrócić 4-krotnie, na kuponach AKO składających się z 4 zdarzeń, przy ich kursach minimalnych 1.30. Co ważne, bukmacher daje nam na to aż 90 dni
 • zakład bez ryzyka – w naszej opinii ta promocja cechuje się zdecydowanie bardziej preferencyjnymi warunkami. Dzięki obstawieniu dowolnego kuponu AKO składającego się z 3 selekcji (brak ograniczeń kursowych), w razie niepowodzenia otrzymujemy całość kwoty na konto depozytowe, z którego możliwa jest natychmiastowa wypłata
 • freebety – trzy freebety na 20 PLN, 5 PLN i 10 PLN można otrzymać za przekształcenie konta tymczasowego w stałe, udzielenie zgód marketingowych i rejestrację z naszym kodem. Wszystkie mają identyczne warunki obrotu. Wystarczy wykorzystać je na zakłady SOLO lub AKO o kursie min. 2.00
ikona celebryta, vip
TOTALbet - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4/5
Bukmacher rozsądnie podszedł do kwestii obrotu bonusem pod kątem czasu jaki daje graczowi na jego zrealizowanie. Nieco gorzej ma się sprawa z liczbą wymaganych obrotów. Aż 4 w przypadku bonusu od depozytu sprawiają, że w maksymalnym wariancie musimy zawrzeć zakłady na kwotę nawet 20 000 PLN. Sprawy nie ułatwia również kryterium 4 zdarzeń na kuponie. Dzięki temu, że zakład bez ryzyka ma dużo korzystniej skonstruowany regulamin obrotu, nasza ocena jest mimo to wysoka.
 • 5000 PLN100% od depozytu
 • 200 PLNzakład bez ryzyka
 • 30 PLN 35 PLNfreebety bez depozytu
KOD PREZENTTB
Kopiuj kod
Odbierz 5235 PLN

Obrót bonusem eWinner

Bonus tego bukmachera , na który składają się zakład bez ryzyka, bonus od 2. wpłaty oraz freebet bez depozytu, może być wyższy o 10 PLN, jeśli zastosujesz podczas rejestracji w eWinner kod promocyjny. Jak obrócić zakładem bez ryzyka na 110 PLN i środkami z innych promocji? Wszelkie uwarunkowania tego, jak obrócić bonus eWinner, prezentujemy poniżej.

Zakład bez ryzyka (do 110 PLN)brak warunków obrotu
50% od 2. depozytu (do 500 PLN)Obrót x6, min. kurs kuponu 2.50, 30 dni na obrót
Freebet bez depozytu (5 PLN)Obrót x1, 14 dni na obrót
Warunki obrotu bonusami eWinner
 • zakład bez ryzyka – choć w eWinner zakład bez ryzyka nie ma imponującej maksymalnej kwoty do zgarnięcia, należy go ocenić bardzo wysoko. Nie ma bowiem konieczności obrotu otrzymanym cashbackiem, który stanowi równowartość stawki zakładu pomniejszonej o podatek
 • bonus od depozytu – gracze mogą być zaskoczeni, że bonusem od 2. depozytu należy obrócić aż 6-krotnie. Ponadto, należy to uczynić za pomocą kuponów o niemałym kursie ogólnym (2.50). Na szczęście, operator daje na to swoim klientom dość dużo czasu - 30 dni
 • freebet – ukłonem w stronę graczy jest freebet za zapisanie się do klubu eWinner. Punkty wymienia się na darmowy zakład, który można wykorzystać dowolnie w ciągu 14 dni
ikona celebryta, vip
eWinner - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4/5
Gdyby eWinner oceniać tylko przez pryzmat warunków obrotu zakładem bez ryzyka, stanowiłby on wzór na polskim rynku. Niestety, dużo słabiej prezentuje się w kontekście wymagań dotyczących bonusu od 2. wpłaty. Nasza ocena musiała zatem być przez to daleka od maksymalnej.
 • 100 PLN 110 PLN zakład bez ryzyka
 • 5 PLNfreebet bez depozytu
 • 500 PLN 50% od 2. depozytu
KOD PREZENTEN
Kopiuj kod
Odbierz 615 PLN

Obrót bonusem Fuksiarz

Na Fuksiarz bonus składa się tylko promocja Cashback 50%, ale w zakresie warunków obrotu, nie ma ona sobie równych. Oto, jak obrócić bonus od bukmachera Fuksiarz:

Cashback 50% (do 500 PLN)Brak konieczności obrotu
Warunki obrotu bonusami Fuksiarza
 • cashback – warunki są z punktu widzenia gracza rewelacyjne. Jeżeli obstawisz kupon AKO, składający się z min. 2 zdarzeń (kurs min. 1.60), bukmacher zwróci Ci 50% stawki tego zakładu, nie oczekując w zamian obrotu i zezwalając na natychmiastową wypłatę na konto bankowe
ikona celebryta, vip
Fuksiarz - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 5/5
Prostota to coś, czego oczekuje niemal każdy gracz. Fuksiarz spełnia to kryterium, gdyż warunki obrotu bonusu w swojej sztandarowej promocji są wyjątkowo klarowne. Pod tym względem jest bardzo konkurencyjny na polskim rynku i inni operatorzy mogą z niego brać przykład.
 • 500 PLNcashback bez obrotu
 • 0 PLN 40 PLNpakiet Polsat Go na Ligę Mistrzów
 • early payout
 • mega kursy
KOD PREZENTFU
Kopiuj kod
Odbierz 500 PLN

Obrót bonusem LVBET

Standardowy bonus LVBET składa się z bonusu od 3. pierwszych wpłat, bonusu za aplikację oraz freebetu bez depozytu. Więcej możesz otrzymać, jeżeli wykorzystasz podczas rejestracji w LVBET kod promocyjny. Pozwoli on otrzymać dodatkowe 20 PLN, co stanowi już 5 składową wchodzącą w skład pakietu powitalnego. Zagadnienie jest wyjątkowo szerokie, dlatego śpieszymy z pomocą i w telegraficznym skrócie przybliżamy warunki obrotu bonusem w każdej z promocji. Poniższa tabela zawiera szczegóły tego, jak obrócić bonus LVBET.

100% od 1. depozytu (500 PLN)Obrót x4 (depozyt + bonus), min. kurs kuponu 1.75, 30 dni na obrót
50% od 2. depozytu (do 600 PLN)Obrót x3 (depozyt + bonus), min. kurs kuponu 1.75
Bonus z mnożnikiem od 3. depozytu (do 900 PLN)Obrót x3 (depozyt), min. kurs kuponu 1.75
Bonus za aplikację (20 PLN)Obrót x3, min. kurs kuponu 1.75, 30 dni na obrót
Freebet bez depozytu (20 PLN)Obrót x2, min. kurs kuponu 2.00, kurs pojedynczej selekcji min. 1.50
Freebet za kod promocyjny (20 PLN)Obrót x2, min. kurs kuponu 2.00, kurs pojedynczej selekcji min. 1.50
Warunki obrotu bonusami LVBET
 • bonusy od depozytu – są obarczone w LVBET dość poważnym ograniczeniem. W przypadku pierwszego należy dokonać obrotu 4-krotnie, natomiast drugiego i trzeciego, 3-krotnie. Minimalny kurs kuponu dla obu wynosi 1.75. Tym co powinno zwrócić naszą uwagę jest konieczność obrotu całością środków bonusowych (depozyt+bonus) w przypadku bonusu od pierwszego i drugiego depozytu (w przypadku trzeciego wymagany jest obrót kwotą depozytu). Pod uwagę nie brane są zakłady systemowe, gry karciane, sporty wirtualne i Player Bets
 • bonus za aplikację – wystarczy obstawić bonus 3x na kuponie o minimalnym kursie 1.75 w ciągu 30 dni i stanowi to komplet wymagań
 • freebet bez depozytu oraz freebet za kod promocyjny – mają identyczne warunki obrotu. Bukmacher oczekuje, że zagramy zakłady za 2-krotność kwoty, przy kursie ogólnym 2.00. Jeśli zdecydujemy się na kupon AKO, kurs pojedynczej selekcji nie może być niższy niż 1.50
ikona celebryta, vip
LVBET - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 3/5
U bukmachera LVBET mamy do czynienia z obrotem bonusem, którego warunki są dość skomplikowane. Mimo, że minimalne kursy ogólne kuponów mogą być bardzo niskie (1.75), na ocenę mocno rzutuje konieczność obracania zarówno depozytem jak i otrzymanymi środkami bonusowymi. Lepiej pod tym względem prezentują się freebety i zakład bez ryzyka.
 • 500 PLN100% od 1. depozytu
 • 600 PLN50% od 2. depozytu
 • 900 PLN2% od 3. wpłaty x25
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNbonus na virtuale
 • 20 PLNbonus za aplikację
 • 0 PLN 20 PLNfreebet od depozytu
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
 • 33 dnigra bez podatku
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz 2130 PLN

Obrót bonusem Betters

Nowi gracze, którzy założą konto u tego bukmachera mogą liczyć na powitalny freebet, darmowy zakład bez depozytu oraz zakład bez ryzyka. W zamian za użycie w Betters kodu promocyjnego podczas rejestracji można uzyskać o 30 PLN wyższy bonus powitalny. Jak obrócić bonusem Betters? Okazuje się, że to dość proste.

Freebet (60 PLN)Kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14, 3 dni na wykorzystanie
Zakład bez ryzyka (do 310 PLN)Obrót x4 na kuponach AKO, min. 3 zdarzenia, min. kurs pojedynczego zdarzenia 1.40, 14 dni na obrót 
Freebet bez depozytu (5 PLN)Dowolny zakład z kursem 1.80, 3 dni na wykorzystanie
Warunki obrotu bonusami Betters
 • zakład bez ryzyka – cashback trafia na konto bonusowe. W Betters warunki obrotu bonusu nie są zbyt atrakcyjne. Wystarczy obrócić cashbackiem czterokrotnie na kuponach KOMBI, złożonych z minimum trzech zdarzeń, opisanych kursami nie mniejszymi niż 1.40, w ciągu 14 dni
 • freebet – warunki obrotu tym bonusem są jeszcze prostsze. Należy go wykorzystać na dowolny zakład (SOLO lub AKO, prematch lub live), którego kurs wynosi co najmniej 1.14. Mamy na to 3 dni. Co warte zauważenia, kwota freebetu (z naszym kodem 60 PLN) jest odejmowana od wygranej, która maksymalnie może wynieść 2000 PLN
 • freebet bez depozytu – na jego spożytkowanie mamy 72h. Kurs minimalny kuponu też wynosi 1.80, ale należy pamiętać, że nie są brane pod uwagę gry karciane i sporty wirtualne
ikona celebryta, vip
Betters - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4/5
Betters jak na bukmachera z niewielkim stażem, przygotował całkiem preferencyjne warunki obrotów swoimi bonusami. Na rynku znajdziemy kilku operatorów, którzy prezentują się pod tym względem lepiej, ale i paru takich, którzy obrót środkami bonusowymi obwarowali dużo bardziej. Szkoda, że na wykorzystanie freebetów mamy zaledwie 3 dni.
 • 40 PLN 60 PLNfreebet
 • 300 PLN 310 PLNzakład bez ryzyka
 • 5 PLNfreebet bez depozytu
KOD PREZENTBT
Kopiuj kod
Odbierz 375 PLN

Obrót bonusem BetX

Bonus powitalny BetX może być wyższy nawet o 200 PLN względem oferty podstawowej dzięki promocyjnemu freebetowi. Otrzymasz go, jeżeli skorzystasz z naszego kodu promocyjnego BetX o treści PREZENTBX. Do dyspozycji możesz mieć wtedy nawet 1000 PLN dodatkowych środków w formie zakładu bez ryzyka, bonusu od 3. wpłaty oraz kilku darmowych zakładów. Musisz być zatem świadom, jak nimi obrócić, nim zlecisz wypłatę. Jak więc obrócić bonusem BetX?

50% zakład bez ryzyka za 1. depozyt (do 250 PLN)Brak warunków obrotu
50% Freebet za 2. depozyt (do 250 PLN)Brak warunków obrotu
50% Bonus od 3. depozytu (do 250 PLN)Brak warunków obrotu
Freebety za kod promocyjny (200 PLN)Do wykorzystania na kupon z kursem 2.00
Freebet za weryfikację konta (30 PLN)Kurs 2.00, 3 dni na wykorzystanie
Bonus za aplikację (20 PLN)Kurs 2.00, 3 dni na wykorzystanie
Warunki obrotu bonusami BetX
 • zakład bez ryzyka za 1. depozyt – aby otrzymać 50% stawki za pierwszy przegrany zakład, na kuponie muszą znaleźć się minimum 2 zdarzenia, a kurs całkowity nie może być niższy niż 2.50. Z oferty wykluczone są zakłady specjalne, łączone, systemowe, długoterminowe i te, wobec których skorzystano z opcji cach-out. Teoretycznie, gotówkę można wówczas wypłacić. W praktyce, tracimy wtedy prawo do skorzystania z promocji za 2. i 3. depozyt
 • freebet za 2. depozyt – darmowy zakład otrzymujemy po dwukrotnym obrocie depozytem na kuponach akumulowanych (min. kurs: 2.50), z minimum trzema zdarzeniami. Środki możemy wypłacić, ale tracimy prawo do bonusu od 3. wpłaty
 • bonus od 3. depozytu – tym razem, otrzymane środki bonusowe możemy wypłacić bez żadnych konsekwencji. Aby je otrzymać musimy jednak obstawić zakłady za 3-krotność wniesionego depozytu, przy kursie min. 2.50 i min. 3 selekcjach
 • freebety – bonusy za aplikację, weryfikację konta i kod promocyjny mają takie same warunki obrotu. Wystarczy wykorzystać je w ciągu 3 dni, na zakłady o kursie min. 2.00
ikona celebryta, vip
BetX - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 3.5/5
Plusem warunków obrotu bonusami BetX jest możliwość wypłaty otrzymanych środków w dowolnym momencie. Minus stanowi jednak to, że skorzystanie z tej opcji zamyka nam drogę do pozostałych bonusów. Oferta ta jest zatem specyficzna i choć wielu użytkownikom może przypaść do gustu, niemałe grono ma prawo ocenić jej warunki jako mało przystępne.
 • 0 PLN 200 PLNfreebety za kod
 • 30 PLNfreebet za weryfikację
 • 20 PLNfreebet za aplikację
 • 50% do 250 PLNzakład bez ryzyka za 1. depozyt
 • 50% do 250 PLNfreebet za 2. depozyt
 • 50% do 250 PLNbonus od 3. depozytu
KOD PREZENTBX
Kopiuj kod
Odbierz 1000 PLN

Obrót bonusami bukmacherskimi: FAQ

Obrót bonusem to, w pewnym uproszczeniu, wielokrotność kwoty, na jaką musisz zawrzeć zakłady, aby możliwa była wypłata środków. Warto jednak wiedzieć, że zawarte zakłady są opisane kilkoma innymi kryteriami, indywidualnymi dla każdego bukmachera.

Żeby obrócić bonusem, należy spełnić warunki wymagane przez bukmachera. Każdy bukmacher ustala swoje własne warunki. Aby dobrze zaplanować swoje działania, koniecznie zapoznaj się z zapisami regulaminowymi, które pozwolą Ci na odpowiednie dostosowanie strategii gry.

Obrót bonusem zależy od spełnienia kilku warunków. Zwracaj uwagę nie tylko na to ile razy należy nim obrócić, ale i na kurs całkowity kuponu, pojedynczego zdarzenia, ich wymaganą ilość na kuponie oraz czas na obrót.

Podstawą działania jest zapoznanie się z regulaminem. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze zrozumieniem zawartych w nim zapisów, skontaktuj się mailowo lub przez czat z działem pomocy bukmachera.