Jak obrócić bonus u bukmachera?

Spis treści
[Rozwiń]

Zakładając konto u bukmachera możesz liczyć na to, że otrzymasz od niego bonus powitalny. Musisz jednak wiedzieć, że należy spełnić określone warunki, aby skorzystać z takiej promocji, a później wypłacić środki. W tym artykule opiszę ci dokładnie jak obrócić bonus u bukmachera i wskażę firmy, które mają najbardziej korzystne warunki dla gracza.

Bukmacherzy z najlepszymi warunkami obrotu bonusem 2024

  • Zakłady bez ryzyka do 300 PLN: brak konieczności obrotu, brak ograniczeń czasowych
  • Freebet bez depozytu 20 PLN: do wykorzystania do końca roku kalendarzowego na dowolny kupon
  • Freebet za kod promocyjny 10 PLN: do wykorzystania do końca roku kalendarzowego na dowolny kupon
  • Freebet 5 PLN za kupon: do wykorzystania do końca roku kalendarzowego na dowolny kupon
  325 PLN
  335 + 100 PLN
  • Tydzień Bez Ryzyka (cashback do 3500 PLN): obrót 3x, kurs min. 1.91, 7 dni na obrót
  • Bonus od 1. depozytu 100% (max. 200 PLN): obrót 1x, dowolny kurs, 10 dni na obrót
  • Bonus za aplikację 20 PLN: obrót 1x, dowolny kurs, 10 dni na obrót
  • Freebet za kod promocyjny 35 PLN: obrót 1x, dowolny kurs, 7 dni na obrót
  3720 PLN
  3755 + 300 PLN
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN: brak wymogu obrotu
  • Bonus od depozytu 600 PLN: obrót 2 razy kurs min. 1.91
  • Bonus za zadania 60 PLN: obrót 2 razy kurs min. 1.91
  660 PLN
  760 PLN

Obrót bonusem - co powinieneś wiedzieć?

Operatorzy zakładów wzajemnych obdarowują graczy atrakcyjnymi bukmacherskimi bonusami powitalnymi, które dość łatwo przyciągają grono nowych klientów. Warto jednak wiedzieć, że nie są to środki dane za darmo. Są one elementem strategii firmy, która jest wycelowana na długofalowy zysk, wynikający z regularnego korzystania przez gracza z oferowanej usługi.

Co to jest obrót bonusem?

Uzyskanie bonusu, w większości przypadków nierozerwalnie łączy się z koniecznością jego obrotu. Dotyczy to zarówno zakładów bez ryzyka (choć występują wyjątki), bonusów od depozytu oraz darmowych zakładów (freebetów). Warunki tegoż obrotu mogą być mniej lub bardziej skomplikowane oraz łatwiejsze bądź trudniejsze w realizacji. W rzadkich przypadkach zdarzają się również bukmacherzy, którzy oferują bonusy bez obrotu. To powoduje, że oferty bukmacherów działających na polskim rynku są niezwykle zróżnicowane.

Należy mieć świadomość, że warunki obrotu bonusu, w ogromnym stopniu wpływają na jego atrakcyjność. Niejednokrotnie można spotkać się z sytuacją, kiedy robiąca wrażenie kwota bonusu blednie wobec mało klarownych i trudnych do spełnienia wymagań.

Aby zrealizować nasz cel, czyli doprowadzić do sytuacji, w której kwota bonusu jest możliwa do wypłaty, trzeba bezwzględnie czytać regulaminy promocji. To w nich zawarte są wszelkie, szczegółowe informacje, bez których przyswojenia narażamy się na utratę środków.

Kluczowe z punktu widzenia gracza jest zdanie sobie sprawy z tego, że obrót bonusem jest nie tylko wykorzystaniem środków bonusowych określoną liczbę razy, ale i dokonaniem tego w konkretny sposób. Poniżej znajdziesz najważniejsze i najczęściej stawiane przez bukmacherów warunki obracania bonusów.

Prawdą jest, że zasadniczym elementem obrotu jest jego ustalona liczba. Oznacza to, że w przypadku depozytu na kwotę X, należy zawrzeć zakłady za sumę stawek odpowiadającej X*określona liczba. To jednak nie wszystko. Regulaminy niosą ze sobą większą dawkę informacji na temat postawionych wymagań.

Obrót bonusem bukmacherskim - na co zwrócić uwagę?

Każdy bukmacher opracowuje własny zestaw wymagań, stawianych przed graczem w związku z daną promocją. Najczęściej na warunki obrotu bonusem składają się:

 • ilość obrotów
 • minimalny kurs na kuponie
 • ilość zdarzeń na kuponie
 • rodzaj zdarzeń na kuponie
 • czas na dokonanie obrotu

Aby łatwiej było Ci zrozumieć specyfikę poszczególnych zagadnień, za przykład posłuży nam obrót bonusem Superbet.

Ile razy obrót bonusem?

To bezsprzecznie jedna z najważniejszych kwestii jaka dotyczy bonusu. W przypadku Superbet, możemy otrzymać bonus od depozytu do 200 PLN. Jeżeli zdecydujemy się na wpłatę tej kwoty, otrzymamy kolejne 200 PLN środków bonusowych. Aby zostały one przeniesione na konto depozytowe, a co za tym idzie, stały się możliwe do wypłaty, konieczny jest ich dwukrotny obrót bonusem. Co to właściwie oznacza?

Bukmacher daje nam przez to do zrozumienia, że oczekuje od nas, abyśmy zawarli jeden lub kilka/kilkanaście zakładów, których suma stawek równa się co najmniej 400 PLN. Wynika to z prostego rachunku: 2x200PLN.

Gdyby bukmacher wymagał np. czterokrotnego obrotu bonusem, bylibyśmy zobowiązani do zawarcia zakładów na co najmniej 800 PLN. Czasami jednak u bukmacherów pojawiają się dodatkowe kruczki, które warto mieć na uwadze. Przykładowo:

 • niektórzy operatorzy oczekują nie tylko obrotu bonusem, ale i wpłaconym depozytem. Wówczas, suma stawek naszych kuponów przy dwukrotnym obrocie byłaby znacznie wyższa: (200+200)×2=800 PLN. Na szczęście, podobna praktyka jest stosowana dość rzadko.
 • zdarza się też, że na poczet obrotu wliczane są tylko stawki wygranych kuponów.
 • warto również nadmienić, że bukmacher najpierw pobiera środki na zakłady z konta depozytowego, a dopiero gdy te się skończą – z bonusowego.

To kolejne dowody na to, że warto zapoznawać się z treściami regulaminów promocji, ponieważ konkretne warunki mogą bardzo różnić się między poszczególnymi bukmacherami.

Minimalny kurs przy obracaniu bonusem

Zasada dotyczy zarówno minimalnego kursu całkowitego kuponu jak i pojedynczego zdarzenia (w przypadku kuponów z wieloma zdarzeniami). Akurat Superbet zarówno w kontekście zakładów SOLO jak i AKO bierze pod uwagę tylko kurs ogólny.

Jeżeli dążymy do tego, aby obrócić dwukrotnie kwotą 200 PLN, pod uwagę zostaną wzięte tylko kupony, których kurs ogólny wynosi min. 1.80. W regulaminach promocji innych bukmacherów nierzadko spotykamy jednak zapisy, że również kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż np. 1.30.

Przykłady kuponów nie spełniających kryteriów:

Przykłady kuponów spełniających kryteria:

Ile zdarzeń na kuponie do obrotu bonusu?

Powyższe przykłady kuponów z Superbet, dotyczące minimalnych kursów, zawsze zawierały minimum 2 zdarzenia. Na mocy regulaminu jesteśmy niekiedy zobligowani do obstawiania zakładów akumulowanych, a popularne “single”, czyli kupony składające się z jednego zdarzenia, nie są wliczane do obrotu. Superbet nie stawia przed nami tego typu wymagań, ale można je spotkać u innych operatorów. Często możemy trafić na sytuację, gdy do spełniania warunków obrotu wliczane są tylko kupony z min. 3 zdarzeniami.

Jakie zdarzenia na kuponie do obrotu bonusem?

Bukmacher ma prawo wykluczyć niektóre grupy zdarzeń z grona tych, które kwalifikują kupon do obrotu bonusem. Zazwyczaj wykluczane są z niego zakłady na sporty wirtualne i/lub gry karciane. Warto również zwrócić uwagę czy prócz zakładów przedmeczowych, wliczane są też te z sekcji “live”. W przypadku bonusu od depozytu w Superbet, nie napotykamy żadnego z wymienionych ograniczeń.

Ile czasu na obrót bonusem?

Bonus od depozytu, jaki oferuje Superbet, należy obrócić w ciągu 10 dni. Niewskazane jest zatem skupianie się na zakładach długoterminowych, gdyż z racji jego rozliczenia w dłuższym horyzoncie czasowym, będzie się to wiązało z utratą środków. W przypadku kilku bukmacherów, czas na obrót bywa dłuższy i wynosi co najmniej 30 dni. Bywa jednak i tak, że na spełnienie tego warunku mamy jeszcze mniej - np. 7 dni.

Jak obrócić bonus u bukmachera?

Poniżej szczegółowo opisujemy warunki obrotu bonusów od najlepszych bukmacherów z naszego rankingu.

Obrót bonusem Superbet

U bukmachera Superbet można otrzymać cashback za zakłady przegrane w ciągu 7 dni od rejestracji, bonus od depozytu oraz bonus za aplikację. Oprócz tego, jeżeli podczas rejestracji wykorzystasz w Superbet kod promocyjny o treści PREZENTSB, zostaniesz uprawniony do odbioru dodatkowego freebetu na 35 PLN. Poniżej prezentujemy, jak obrócić bonusy Superbet.

Tydzień bez ryzyka do 3500 PLNObrót x3, SOLO lub AKO, kurs min. 1.91, 7 dni na obrót
100% bonus od 1. wpłaty (do 200 PLN)Obrót x1, SOLO lub AKO, dowolny kurs, 10 dni na obrót
Bonus za aplikację (20 PLN)Obrót x1, SOLO lub AKO, dowolny kurs, 10 dni na obrót
Freebet za kod promocyjny 35 PLNObrót x1, SOLO lub AKO, dowolny kurs, 7 dni na obrót
Warunki obrotu bonusami Superbet
 • zakład bez ryzyka – 3500 PLN jakie można otrzymać w ramach promocji “Tydzień bez ryzyka” podlega trzykrotnemu obrotowi na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91. Mamy 7 dni na dokonanie obrotu na zakładach prematch lub live.
 • bonus od depozytu – bonus od wpłaty wystarczy obrócić jeden raz na dowolnych kuponach SOLO, AKO lub systemowych z dowolnym kursem. Masz na to 10 dni.
 • bonus za aplikację jak i freebet za kod promocyjny trzeba wykorzystać na dowolne zakłady przedmeczowe lub na żywo z dowolnym kursem. Czas na wykorzystanie freebetu mobile i freebetu za kod to 10 dni.

W przypadku każdej promocji Superebet, od wygranej z kuponu postawionego za bonus jest odliczana kwota tego bonusu.

ikona celebryta, vip
Superbet - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4/5
W naszej opinii, Superbet oferuje bardzo preferencyjne warunki obrotów środkami bonusowymi. Niemal każdy z bonusów jest przyznawany w formie freebetu, który trzeba wykorzystać na zakłady. Jest to więc zatem tylko jednokrotny obrót. Ponadto bukmacher nie określa minimalnego kursu kuponu czy zdarzenia.
 • 300 PLNbonus za gola Wisły z KF Llapi
 • 35 PLNfreebet
 • 10 PLNfreebet na każdą kolejkę Ekstraklasy
 • 200 PLN100% bonus od depozytu
 • 3500 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNw aplikacji
KOD PREZENTSB
Kopiuj kod
Odbierz 3755 + 300 PLN

Obrót bonusem Fortuny

Na bonus od bukmachera Fortuna składają się 4 promocje, w ramach których można otrzymać nawet 335 PLN dodatkowych środków. Jedna z nich, freebet o wartości 10 PLN, dostępna jest jedynie, jeżeli wykorzystasz podczas rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny. Warto zatem wiedzieć, jak obrócić bonusem Fortuny.

Zakład bez ryzyka (do 300 PLN)Brak konieczności obrotu, brak ograniczeń czasowych
Freebet bez depozytu (20 PLN)Konieczność wykorzystania do końca roku kalendarzowego
Freebet za kod promocyjny (10 PLN)Konieczność wykorzystania do końca roku kalendarzowego
Freebet za udostępnienie kuponu (5 PLN)Konieczność wykorzystania do końca roku kalendarzowego
Warunki obrotu bonusami Fortuny
 • zakład bez ryzyka – cashback w Fortunie jest jednym z najlepszych jakie znajdziemy na polskim rynku (są to w zasadzie 3 zakłady bez ryzyka za 3 pierwsze kupony, każdy do 100 zł). Ile razy należy obrócić bonus Fortuny? Ani razu! W przypadku niepowodzenia, cała kwota do 300 PLN trafia na konto depozytowe, zatem możesz od razu zlecić wypłatę na konto bankowe
 • freebet bez depozytu – czyli 2800 punktów FKP o wartości 20 PLN to kolejna promocja, która nie wiąże się z żadnymi poważnymi obostrzeniami. Zakład należy tylko wykorzystać do końca roku kalendarzowego, wedle swojego uznania, na zdarzenia z oferty sportowej. Nie ma żadnego kursu minimalnego dla kuponu, a ewentualna wygrana trafia na konto depozytowe, skąd można ją wypłacić. Tak samo wyglądają warunki dotyczące
 • freebet za kod promocyjny – warunki wyglądają tak samo, jak w przypadku freebetu bez depozytu
 • freebet za udostępnienie kuponu - taki sam warunek, jak w przypadku pozostałych freebetów; bonus należy wykorzystać na dowolny kupon do końca roku kalendarzowego
ikona celebryta, vip
Fortuna - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 5/5
Jeden z czołowych bukmacherów w naszym kraju może zawstydzić niejednego rynkowego konkurenta. Warunki obrotu każdym z bonusów przysługującym w ramach oferty powitalnej są niesłychanie przystępne. Nie mamy innego wyjścia jak przyznać Fortunie najwyższą ocenę.
 • do 100 PLNbonus na mecz Legia - Zagłębie
 • 10 PLNfreebet za kod promocyjny
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 5 PLNbonus za kupon
 • 300 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 335 + 100 PLN

Obrót bonusem Etoto

W Etoto na start możesz otrzymać bonusy od depozytu oraz freebet. Nie tak dawno był dostępny Etoto kod bonusowy, który dawał wyjątkowo duże korzyści i zwiększał liczbę środków na grę. Aktualnie jednak nie jest on dostępny. Warunki obrotu bonusów na start Etoto ze standardowej oferty wyglądają następująco:

Bonusy od depozytów: 400 PLN, 600 PLN i 1000 PLNObrót x3, AKO), min. 3 zdarzenia, kurs 2.50 (kurs poj. 1.30), 30 dni
Freebet (222 PLN)Obrót x1, 7 dni na skorzystanie
Warunki obrotu bonusami Etoto
 • bonus od depozytu – warunki obrotu bonusami od depozytu są wyjątkowo mało atrakcyjne. Gracz musi postawić zakłady za 3-krotność wartości bonusu i to na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami . Kurs min. kuponu to 2.50 a pojedynczego zdarzenia 1.30
 • freebet – podobnie jak przy bonusie od depozytu, sporty wirtualne ulegają wykluczeniu w kontekście freebetu w aplikacji. Ile razy trzeba obrócić bonus Etoto? Tylko raz! Ewentualną wygraną przy jego użyciu można natychmiast wypłacić
ikona celebryta, vip
Etoto - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 3.4/5
Wysokie wymagania dotyczące bonusów od wpłaty sprawiają, że nasza ocena obrotu Etoto nie może być za wysoka. Plus natomiast należy się za jednokrotny obrót freebetem.

Obrót bonusem STS

W STS można odebrać bonus zapewniający nawet do 810 PLN dodatkowych środków na grę. Kod promocyjny STS o treści PREZENTST pozwoli odebrać dodatkowe 100 PLN pod postacią zakładu bez ryzyka. Jak obrócić bonus STS?

Bonus od depozytu (do 600 PLN)Obrót x2, kurs całkowity min. 1.91
Zakład bez ryzyka (do 100 PLN)Brak wymogu obrotu
Bonus za zadania (60PLN)Obrót x2, kurs całkowity min. 1.91
Warunki obrotu bonusami STS
 • bonus od depozytu – gracze często zastanawiają się, Ile razy trzeba obrócić bonus STS od depozytu. Należy to zrobić 2-krotnie, po kursie 1.91, do obrotu wliczane są wygrane i przegrane zakłady. Na obrót masz 90 dni. Nie są do niego wliczane kupony z opcją zakład bezpieczny oraz te, względem których zastosowano cash-out
 • zakład bez ryzyka – W STS, zakładem bez ryzyka nie trzeba obracać, jeśli postawiłeś kupon za środki własne. Jest też opcja otrzymania cashbacku za środki bonusowe. W tym przypadku musisz obrócić go 2 razy na kuponach z kursem min. 1.91
 • bonus za zadania - w przypadku bonusu za wykonanie zadań obrót jest taki sam jak w przypadku bonusów od wpłaty, czyli dwukrotny obrót po kursie min. 1.91. Masz na to 90 dni.
ikona celebryta, vip
STS - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4.3/5
Największą zaletą jest brak konieczności obrotu zakładem bez ryzyka STS. Warunki obrotu bonusów od wpłaty są z kolei całkiem przystępne, jak na tego typu promocje. Plusem jest też długi czas na obrócenie bonusów.
 • 100 PLNzakład bez ryzyka
 • 600 PLNbonus od depozytu
 • 60 PLNbonus za zadania
KOD PREZENT150
Kopiuj kod
Odbierz 760 PLN

Obrót bonusem Go Bet

W ramach podstawowej oferty bukmachera, można zyskać 220 PLN. Dzięki rejestracji z wykorzystaniem w Go Bet kodu promocyjnego, kwotę tę można zwiększyć do 230 PLN za sprawą wyższego freebetu bez depozytu o wartości 30 PLN. Jak obrócić bonusem Go Bet?

Freebet promocyjny (30 PLN)Obrót x1, min. 3 zdarzenia, kurs każdej selekcji min. 1.40, 7 dni na obrót
Bonus od pierwszej wpłaty (200 PLN)Obrót x3 bonus, min. 2 zdarzenia, kurs 1.80 + obrót 1x depozyt, min. 2 zdarzenia, kurs 1.80, 7 dni na obrót
Warunki obrotu bonusami Go Bet
 • freebet bez depozytu - ten atrakcyjny bonus GoBet należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami, a każde z nich musi mieć kurs min. 1.40. Na obrót masz 7 dni
 • bonus od wpłaty - ten bonus GoBet ma najbardziej wymagające warunki. Bonusem trzeba obrócić aż 3 razy na kuponach AKO z 2 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 1.80. Dodatkowo konieczny jest też jednokrotny obrót depozytem na kuponie bądź kuponach AKO z kursem min. 1.80. Czas na obrót to 7 dni.
ikona celebryta, vip
Go Bet - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 3.4/5
Naszym zdaniem warunki obrotu w GoBet nie są najlepsze. Przede wszystkim, zawsze konieczny jest obrót na kuponach AKO. Z kolei w przypadku bonusu od depozytu trzeba też obrócić samym depozytem. Do tego czas na obrót jest dosyć krótki.
 • 20 30 PLNfreebet bez depozytu z kodem
 • 200 PLNbonus od depozytu
KOD PREZENTGB
Kopiuj kod
Odbierz 230 PLN

Obrót bonusem forBET

Jeśli przy rejestracji użyjesz naszego kodu promocyjnego forBET o treści PREZENFB to możesz liczyć pakiet powitalny do 3280 zł (o 280 zł wyższy niż w standardowej ofercie). Na bonusy na start składają się zakład bez ryzyka (podwyższony o 230 zł za kod), bonus od 2. depozytu, dodatkowy freebet od depozytu 50 zł za kod i 30 dni gry bez podatku. Łącznie można otrzymać od bukmachera 3280 PLN, zatem warto wiedzieć, jak obrócić tymi środkami.

Zakład bez ryzyka (do 1230 PLN)Obrót x1, min. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia min. 1.30, 14 dni na obrót
100% od 2. depozytu (do 2000 PLN)Obrót x2, min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min 2.50, kurs każdej selekcji min. 1.30, 14 dni na obrót
Bonus za 2. depozyt (50 PLN)Obrót x4, min. 2 zdarzenia, kurs całkowity min 2.00, kurs każdej selekcji min. 1.30, 14 dni na obrót
Warunki obrotu bonusami forBET
 • zakład bez ryzyka – forBET zwraca uwagę graczy koniecznością tylko 1-krotnego obrotu zakładem bez ryzyka. Kupon nie ma ograniczenia w postaci min. kursu całkowitego, a wyłącznie min. kursu pojedynczej selekcji (1.30). Można go wykorzystać na gry wirtualne, ale na karciane już nie. Do obrotu nie wliczają się również zakłady z sekcji MaxiZysk. Niezwykle istotne jest to, że otrzymany cashback można wykorzystać tylko na jeden kupon i nie jest możliwe rozbicie kwoty zwrotu na kilka zakładów
 • bonus od depozytu – oba bonusy od wpłaty do 2000 zł wymagają dwukrotnego obrotu. W odróżnieniu od zakładu bez ryzyka, potrzebny jest min. kurs kuponu co najmniej 2.50 i kursy min. 3 selekcji na poziomie 1.30. Na obrót również mamy 14 dni, a z promocji wykluczone są zakłady systemowe, gry wirtualne i karciane
 • freebet od wpłaty za kod - ten bonus należy obrócić cztery razy na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami; kurs kuponu musi wynosić min. 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30
ikona celebryta, vip
forBET - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4/5
Jednokrotny obrót zakładem bez ryzyka i dwukrotny obrót bonusem od 2. depozytu to oferta, która przykuwa uwagę graczy. W przypadku otrzymania maksymalnego bonusu od 2. wpłaty, okres 14 dni może być jednak kłopotliwie krótki. Ponadto, kurs ogólny 2.50 również nie musi stanowić sprzymierzeńca dla każdego klienta.
 • 300 PLNbonus na mecz Śląsk - Lechia
 • 1000 1230 PLNzakład bez ryzyka
 • 50 PLNdodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 2000 PLN100% od 2. depozytu
 • 30 dnigra bez podatku 12%
KOD PREZENTFB
Kopiuj kod
Odbierz 3580 PLN

Obrót bonusem TOTALbet

TOTALbet kod promocyjny o treści PREZENTTBN sprawia, że gracz może zyskać maksymalnie 338 PLN bonusu (zakłady bez ryzyka oraz freebet bez depozytu), więc warto przyjrzeć się temu bliżej. Poniżej szczegóły na temat tego, jak obrócić bonus TOTALbet.

Zakłady bez ryzyka (do 333 PLN)Brak wymogu obrotu
Freebet bez depozytu (5 PLN)Obrót 1x, min. kurs kuponu 2.00
Warunki obrotu bonusami TOTALbet
 • zakład bez ryzyka – w naszej opinii ta promocja cechuje się świetnymi warunkami. Dzięki obstawieniu dowolnego kuponu AKO składającego się z min. 2 selekcji, w razie niepowodzenia otrzymujemy całość kwoty na konto depozytowe; TOTALbet oferuje 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 333 zł; co najważniejsze żadnego z tych bonusów nie trzeba obracać, możesz go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę
 • freebet – freebet 5 PLN można otrzymać za rejestrację z kodem promocyjnym i za przekształcenie konta tymczasowego w stałe. Wystarczy wykorzystać go na kupon SOLO lub AKO o kursie min. 2.00
ikona celebryta, vip
TOTALbet - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4.6/5
TOTALbet ma świetne warunki obrotu, a w sumie to ich brak. Trzy zakłady bez ryzyka, czyli sztandarowa promocja bukmachera, nie wymaga jakiegokolwiek obrotu. Z kolei freebet bez depozytu za kod promocyjny wystarczy przeznaczyć na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Nie jest to trudny warunek do spełnienia.
 • 176 PLNbonus na mecz Legia - Zagłębie
 • 5 PLNfreebety bez depozytu
 • 333 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTTB
Kopiuj kod
Odbierz 333 + 181 PLN

Obrót bonusem Fuksiarz

Na Fuksiarz bonus składa się promocja Cashback 50 PLN i freebet bez depozytu 10 PLN. W zakresie warunków obrotu, cashback nie ma ona sobie równych. Oto, jak obrócić bonus od bukmachera Fuksiarz:

Cashback 100% (do 50 PLN)Brak konieczności obrotu
Freebet bez depozytu 10 PLN1x bonus kupon AKO z min. 2 zdarzeniami, kurs poj. 1.40
Warunki obrotu bonusami Fuksiarza
 • cashback – warunki są z punktu widzenia gracza rewelacyjne. Jeżeli obstawisz kupon AKO, składający się z min. 2 zdarzeń (kurs min. 1.60), bukmacher zwróci Ci 100% stawki tego zakładu, nie oczekując w zamian obrotu i zezwalając na natychmiastową wypłatę na konto bankowe
 • freebet bez depozytu - gdy po zakończonej weryfikacji otrzymasz freebet należy go wykorzystać na kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 1.40, wygraną z kuponu możesz wypłacić
ikona celebryta, vip
Fuksiarz - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 5/5
Prostota to coś, czego oczekuje niemal każdy gracz. Fuksiarz spełnia to kryterium, gdyż warunki obrotu bonusu w swojej sztandarowej promocji są wyjątkowo klarowne. Pod tym względem jest bardzo konkurencyjny na polskim rynku i inni operatorzy mogą z niego brać przykład.
 • 10 PLNfreebet bez depozytu
 • 50 PLNcashback bez obrotu
 • 200 PLNcashback bez limitu
KOD PREZENTFU
Kopiuj kod
Odbierz 260 PLN

Obrót bonusem LVBET

Standardowy bonus LVBET składa się z bonusu od 3. pierwszych wpłat, bonusu za aplikację oraz freebetu bez depozytu. Więcej możesz otrzymać, jeżeli wykorzystasz podczas rejestracji w LVBET kod promocyjny. Pozwoli on otrzymać dodatkowe 20 PLN, co stanowi już 5 składową wchodzącą w skład pakietu powitalnego. Zagadnienie jest wyjątkowo szerokie, dlatego śpieszymy z pomocą i w telegraficznym skrócie przybliżamy warunki obrotu bonusem w każdej z promocji. Poniższa tabela zawiera szczegóły tego, jak obrócić bonus LVBET.

100% od 1. depozytu (500 PLN)Obrót x4 (depozyt + bonus), min. kurs kuponu 1.75
50% od 2. depozytu (do 600 PLN)Obrót x3 (depozyt + bonus), min. kurs kuponu 1.75
30 % od 3. depozytu (do 900 PLN)Obrót x2 (depozyt + bonus), min. kurs kuponu 1.75
Bonus za aplikację (20 PLN)Obrót x3, min. kurs kuponu 1.75, 30 dni na obrót
Freebet bez depozytu (20 PLN)Obrót x2, min. kurs kuponu 2.00, kurs pojedynczej selekcji min. 1.50
Freebet za kod promocyjny (20 PLN)Obrót x2, min. kurs kuponu 2.00, kurs pojedynczej selekcji min. 1.50
Bonus na virtuale (20 PLN)Obrót x5, dowolny kurs i liczba zdarzeń
Warunki obrotu bonusami LVBET
 • bonusy od depozytu – są obarczone w LVBET dość poważnym ograniczeniem. W przypadku pierwszego należy dokonać obrotu 4-krotnie, drugi trzeba obrócić 3 razy i zaś trzeci 2 razy. Minimalny kurs kuponu wynosi 1.75. Tym co powinno zwrócić naszą uwagę jest konieczność obrotu całością środków bonusowych (depozyt+bonus) w przypadku wszystkich trzech bonusów. Pod uwagę nie brane są zakłady systemowe, gry karciane, sporty wirtualne i Player Bets
 • bonus za aplikację – wystarczy obstawić bonus 3x na kuponie o minimalnym kursie 1.75 w ciągu 30 dni i stanowi to komplet wymagań
 • freebet bez depozytu oraz freebet za kod promocyjny – mają identyczne warunki obrotu. Bukmacher oczekuje, że zagramy zakłady za 2-krotność kwoty, przy kursie ogólnym 2.00. Jeśli zdecydujemy się na kupon AKO, kurs pojedynczej selekcji nie może być niższy niż 1.50
 • bonus na virtuale - wymagane jest obrócenie 5 razy kwotą bonusu po dowolnym kursie
ikona celebryta, vip
LVBET - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 3/5
U bukmachera LVBET mamy do czynienia z obrotem bonusem, którego warunki są dość skomplikowane. Mimo, że minimalne kursy ogólne kuponów mogą być bardzo niskie (1.75), na ocenę mocno rzutuje konieczność obracania zarówno depozytem jak i otrzymanymi środkami bonusowymi. Lepiej pod tym względem prezentują się freebety i zakład bez ryzyka.
 • 100 PLNbonus na mecz Śląsk - Lechia
 • 20 PLNfreebet od depozytu
 • 2000 PLNbonusy od 3. depozytów
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNbonus na virtuale
 • 20 PLNbonus za aplikację
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz 2130 + 100 PLN

Obrót bonusem Betters

Nowi gracze, którzy założą konto u tego bukmachera mogą liczyć na powitalny darmowy zakład bez depozytu, zakład bez ryzyka 220 PLN i bonus boost 50 %. W zamian za użycie w Betters kodu promocyjnego podczas rejestracji można uzyskać o 20 PLN wyższy cashback. Jak obrócić bonusem Betters? Okazuje się, że to dość proste.

Freebet bez depozytu (10 PLN)Kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14, 3 dni na wykorzystanie
Zakład bez ryzyka (do 220 PLN)Kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14, 3 dni na wykorzystanie
Bonus boost 50 %Brak wymogu obrotu
Warunki obrotu bonusami Betters
 • freebet bez depozytu 10 PLN – na jego spożytkowanie mamy 3 dni. Kurs minimalny kuponu wynosi 1.14, ale należy pamiętać, że nie są brane pod uwagę gry karciane i sporty wirtualne
 • zakład bez ryzyka 220 PLN – warunki obrotu obu bonusów są takie takie same. Należy go wykorzystać na dowolny zakład (SOLO lub AKO, prematch lub live), którego kurs wynosi co najmniej 1.14. Mamy na to 3 dni
 • bonus boost 50 % - ten bonus gracz otrzymuje wpłatę depozytu; potem bonus możesz wykorzystać na kuponie, którego wygrana zostanie powiększona o 50 %; wygraną możesz wypłacić
ikona celebryta, vip
Betters - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4.5/5
Betters jak na bukmachera z niewielkim stażem, przygotował całkiem preferencyjne warunki obrotów swoimi bonusami. Zasady obracania zakładu bez ryzyka, bonusu bez depozytu i freebetu są takie same i wymagają tylko jednokrotnego obrotu. Szkoda, że na wykonanie obrotu mamy zaledwie 3 dni. Z kolei bonus boost nie wymaga żadnego obrotu co jest bardzo dobrą informacją.
 • 10 PLNfreebet bez depozytu
 • 200 220 PLNCashback
 • 50 %Bonus Boost
KOD PREZENTBT
Kopiuj kod
Odbierz 230 PLN

Jak obrócić bonus BETFAN?

Bukmacher BETFAN przewidział dla graczy, którzy zarejestrują u niego konto z kodem promocyjnym BETFAN, bonus od pierwszej wpłaty do kwoty 400 zł. Przyznajemy, że jest to niewielka kwota, ale jest to bonus 200 %. Tylko BETFAN ma taką ofertę.

Bonus od wpłaty 200 % do 400 PLNObrót 1x depozyt, dowolny kurs + obrót bonusem 1x, AKO min. 2 zdarzenia, kurs min. 3.00, czas na obrót 14 dni
Warunki obrotu bonusami BETFAN
 • bonus od depozytu - bonus 200 % po pierwszej wpłacie należy obrócić jeden raz na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 3.00. Konieczny jest jednak najpierw obrót wpłaconym depozytem. Jeden raz po dowolnym kursie i z dowolną liczbą zdarzeń.
ikona nagroda
BETFAN - warunki obrotu bonusami
Ocena redakcji: 3.9/5
Jak na bonus od wpłaty warunki w BETFAN są bardzo atrakcyjne. Szkoda tylko, że bukmacher wymaga również obrotu depozytem.

Obrót bonusem BetX

Bonus powitalny BetX funkcjonuje na czytelnych i jednocześnie łatwych zasadach. Po cashbacku za pierwszy depozytu oraz przy drugiej wpłacie otrzymujemy freebety, które należy wykorzystać na kupony AKO z minimalnym kursem 2.00. Ponadto korzystając z naszego kodu promocyjnego BetX o treści PREZENTBX otrzymasz dodatkowe punkty przy depozytach. Jak obrócić bonusem BetX?

Cashback za pierwszy kupon (300 PLN)Obrót x1, kurs min. 2.00, czas na obrót 3 dni
Freebet od drugiego depozytu (300 PLN)Obrót x1, kurs min. 2.00, czas na obrót 3 dni
Warunki obrotu bonusami BetX
 • wszystkie bonusy BetX - oba bonusy BetX mają takie same, proste warunki obrotu. Wystarczy przeznaczyć te bonusy na kupony z kursem min. 2.00. Na obrót masz 3 dni.
ikona celebryta, vip
BetX - warunki obrotu bonusu
Ocena redakcji: 4.8/5
Trudno mieć większe zastrzeżenia do warunków obrotu bonusem w BetX. Przy pierwszym depozycie otrzymujemy freebet z dość atrakcyjnym kursem minimalny. Podobnie wygląda sytuacja przy drugiej wpłacie. Jedynym, małym minusem jest jednak krótki czas na spełnienie warunków, bo to zaledwie 3 dni. Jeżeli trafilibyśmy na dni, w których nie ma ciekawej oferty, musimy grać trochę na siłę.
 • 300 PLNcashback
 • 300 PLNfreebet
 • 3000 5000punktów BetX
KOD PREZENTBX
Kopiuj kod
Odbierz 600 PLN

Betcris obrót bonusem

Nowi gracze Betcris, którzy zdecydują się założyć konto u tego bukmachera z kodem promocyjnym Betcris, mogą liczyć na dodatkowy freebet 20 zł. Poza tym otrzymają freebety za trzy pierwsze wpłaty, które wynoszą kolejno: 100 % do 400 zł, 50 % do 500 zł i 50 % do 500 zł. Jak je obrócić?

Freebet za kod promocyjny (20 PLN)obrót 1x, min. 3 zdarzenia, kurs poj. min. 1.30, czas na obrót 28 dni
Freebety za wpłaty (400 PLN, 500 PLN i 500 PLN)obrót 1x, min. 3 zdarzenia, kurs poj. min. 1.30, czas na obrót 30 dni
Warunki obrotu bonusami Betcris
 • wszystkie bonusy Betcris - każdy z bonusów powitalnych w Betcris ma taki sam wymóg obrotowy. Należy obrócić nimi jeden raz na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30
ikona nagroda
Betcris - warunki obrotu bonusami
Ocena redakcji: 4/5
Warunki obrotu bonusami Betcris są naprawdę dobre. W przypadku każdego z nich wystarczy zrobić to jeden raz. Co prawda wymagane są 3 zdarzenia na kuponie, ale nie jest to aż tak trudne. Czas na obrót jest również wystarczający.
 • 200 PLNfreebet na GP Węgier
 • 20 PLNfreebet za kod promocyjny
 • 400 PLNfreebet za 1. depozyt
 • 500 PLNfreebet za 2. depozyt
 • 500 PLNfreebet za 3. depozyt
KOD PREZENTBS
Kopiuj kod
Odbierz 1420 + 200 PLN

Betclic bonus - jak go obrócić?

Dobrze znany wielu graczom w Polsce bukmacher Betclic oferuje na start cashback i jest to jedyny bonus w ramach oferty powitalnej. Otrzymanie go jest możliwe po rejestracji konta z Betclic kodem promocyjnym. Jak obrócić ten bonus?

 • 50 PLN cashback - po rejestracji konta w Betclic z naszym kodem PREZENTBC wpłacasz dowolny depozyt i stawiasz dowolny kupon SOLO lub AKO na wydarzenia sportowe z kursem min. 1.14. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki 100 % do 50 zł. Otrzymany bonus należy obrócić jeden raz na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 2.14.
ikona nagroda
Betclic - warunki obrotu bonusami
Ocena redakcji: 3.9/5
Jeśli chodzi o obrót bonusem Betclic to jest on bardzo prosty, bez ukrytych haczyków. Wymagany minimalny kurs 2.14 nie jest niski, ale stworzenie kuponu z takim kursem nie jest problematyczne. Nie mogę jednak ocenić obrotu bardzo wysoko, gdyż są bukmacherzy, którzy w ogóle nie wymagają obrotu zakładem bez ryzyka.
 • 50 PLNcashback bez podatku
 • Gra bez podatkuna wszystko 24/7
KOD PREZENTBC
Kopiuj kod
Odbierz 50 PLN

ComeOn - jak obrócić bonus?

Najmłodszy legalny bukmacher, czyli ComeOn. Dla nowych graczy przygotował pięć bonusów powitalnych. Możesz je otrzymać za rejestrację konta ComeOn przez nasz link. Nowi gracze mogą otrzymać klasyczny zakład bez ryzyka ComeOn oraz freebet i freebety za wpłaty. Jak trzeba obrócić poszczególne bonusy?

 • 100 PLN zakład bez ryzyka - zakładasz konto przez nasz link i wpłacasz min. 100 zł. Następnie stawiasz dowolny kupon i wybierasz na nim zakład bez ryzyka. Jeśli przegrasz bukmacher zwraca 100 % stawki do 100 zł (minus podatek). Co najważniejsze: otrzymanego zwrotu nie musisz obracać!
 • freebet 50 PLN - otrzymany freebet wystarczy wykorzystać na kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 2.00. Wygranej z kuponu postawionego za freebet nie trzeba obracać. Jednak od wygranej odejmowana jest stawka, czyli kwota freebetu.
 • 3x freebet za wpłaty - za 2., 3. i 4. wpłatę oraz postawienie za nie kuponów otrzymasz freebety 100 zł. Każdy z nich należy wykorzystać na kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 2.00. Kwota freebetów odliczana jest od wygranej.
ikona nagroda
ComeOn - warunki obrotu bonusem
Ocena redakcji: 4.2/5
ComeOn nie wymaga obrotu zakładem bez ryzyka. To świetna wiadomość! Bonus bez obrotu to rzadkość wśród bukmacherów zatem przyznajemy za to ComeOn duży plus. Obroty freebetami nie są wymagające, jednak minusem jest odliczanie kwoty freebetów od wygranej z kuponów.
 • 100 PLNzakład bez ryzyka
 • 50 PLNfreebet
 • 3x 100 PLNfreebety za wpłaty
KOD NIEWYMAGANY
Kopiuj kod
Odbierz 450 PLN

Obrót bonusem PZBuk

Jeśli zdecydujesz się założyć konto w PZBuk przez nasz link możesz liczyć na dwa freebety na start. Jeden z darmowych zakładów możesz sam sobie wybrać wpłacając określony depozyt i stawiając kupon za określoną kwotę. Freebet PZBuk może wynosić: 50, 100, 150, 200 lub 250 zł. Z kolei drugi freebet jest stały i wynosi 24 zł.

Freebet 50, 100, 150, 200 lub 250 PLNobrót 1x, min. 2 zdarzenia, kurs min. 2.00
Freebet 24 PLNobrót 1x, min. 2 zdarzenia, kurs min. 2.00
Warunki obrotu bonusami PZBuk
 • freebet na start - freebet w PZbuk otrzymasz za wpłatę depozytu (min. 50 zł) i postawienie pierwszego kuponu AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00. Gdy to zrobisz do konta zostanie przypisany freebet. Wykorzystaj go na kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 2.00 (w ciągu 30 dni). Wygrana z kuponu postawionego za freebet (pomniejszona o stawkę) jest możliwa do wypłacenia
ikona nagroda
PZBuk - warunki obrotu bonusami
Ocena redakcji: 3.5/5
Na pewno za plus warunków obrotu bonusami z PZBuk trzeba uznać jednokrotny obrót. Za minus uznaję jednak to, że od wygranej z kuponu postawionego za freebet odliczana jest stawka, czyli kwota freebetu.
 • 250 PLNfreebet na start
 • 24 PLNdarmowy zakład
KOD NIEWYMAGANY
Kopiuj kod
Odbierz 274 PLN

Obrót bonusami bukmacherskimi: FAQ

Obrót bonusem to, w pewnym uproszczeniu, wielokrotność kwoty, na jaką musisz zawrzeć zakłady, aby możliwa była wypłata środków. Warto jednak wiedzieć, że zawarte zakłady są opisane kilkoma innymi kryteriami, indywidualnymi dla każdego bukmachera.

Żeby obrócić bonusem, należy spełnić warunki wymagane przez bukmachera. Każdy bukmacher ustala swoje własne warunki. Aby dobrze zaplanować swoje działania, koniecznie zapoznaj się z zapisami regulaminowymi, które pozwolą Ci na odpowiednie dostosowanie strategii gry.

Obrót bonusem zależy od spełnienia kilku warunków. Zwracaj uwagę nie tylko na to ile razy należy nim obrócić, ale i na kurs całkowity kuponu, pojedynczego zdarzenia, ich wymaganą ilość na kuponie oraz czas na obrót.

Podstawą działania jest zapoznanie się z regulaminem. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze zrozumieniem zawartych w nim zapisów, skontaktuj się mailowo lub przez czat z działem pomocy bukmachera.