Forbet tło

forBET Kod Promocyjny i Bonus na Start 2023

Bonus 3280 PLN na start
 • 1000 PLN1230 PLN zakład bez ryzyka
 • 0 PLN50 PLN dodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 2000 PLN 100% od 2. depozytu
 • 30 dni gra bez podatku 12%
Odbierz 3280 PLN
kod promocyjny
PREZENTFB

Jaki jest forBET kod promocyjny?

Kod promocyjny forBET to PREZENTFB. Przejdź do rejestracji forBET przez nasz link, a pole kodowe będzie już uzupełnione właściwym kodem. Jeśli przejdziesz do rejestracji bezpośrednio ze strony bukmachera wpisz kod ręcznie.

Z naszym kodem możesz otrzymać wyższy niż standardowy forBET bonus powitalny. Co dokładnie otrzymasz?

Kod Promocyjny forBET PREZENTFB
Zakład bez ryzyka 1230 PLN
Bonus od 2. depozytu 100% (max. 2000 PLN)
Bonus za 2. depozyt 50 PLN
Gra bez podatku 30 dni
forBET bonus standardowy 3000 PLN
forBET bonus z kodem 3280 PLN

forBET bonus powitalny 2023

Bonus powitalny w forBET składa się z kilku elementów. W celu skorzystania z wszystkich promocji konieczne będzie użycie kodu promocyjnego przy rejestracji. Nowi gracze otrzymają w ofercie ekskluzywnej pakiet do 3280 PLN. Składają się na niego: zakład bez ryzyka (powiększony z kodem), forBET bonus od drugiej wpłaty i dodatkowy bonus od wpłaty (tylko z kodem).

 • 1000 PLN 1230 PLNzakład bez ryzyka
 • 0 PLN 50 PLNdodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 2000 PLN 100% od 2. depozytu
 • 30 dnigra bez podatku 12%
KOD PREZENTFB
Kopiuj kod
Odbierz 3280 PLN

Zakład bez ryzyka forBET – do 1230 PLN!

Każdy nowy gracz, który założy konto w forBET otrzyma zakład bez ryzyka obejmujący pierwszy postawiony przez niego kupon. W razie przegranej bukmacher zwróci do 1000 PLN.

Można jednak zwiększyć kwotę zakładu bez ryzyka w forBET! Warunkiem jest wpisanie przy rejestracji kodu promocyjnego PREZENTFB. Maksymalna kwota cashbacku wzrośnie wtedy z 1000 PLN do 1230 PLN.

W forBET zakład bez ryzyka działa bez większych niespodzianek. Jeśli obstawimy zakład i okaże się on przegrany, zainwestowane środki wracają na konto bonusowe. Prześledźmy jak wygląda po kolei odebranie bonusu.

 • zarejestruj konto w forBET z kodem promocyjnym
 • postaw pierwszy kupon po rejestracji za środki własne za min. 20 PLN
 • jeśli kupon będzie przegrany, gracz otrzyma zwrot stawki do kwoty 1230 PLN (z kodem promocyjnym, inaczej do 1000 PLN)
 • środki z cashbacku zwracane są na konto bonusowe

Zwróconą stawkę trzeba będzie niestety jeszcze obrócić. Jakie są warunki przetransferowania środków na konto główne?

 • obrót 1x kwotą cashbacku
 • kupony muszą zawierać co najmniej 3 zdarzenia z kursami min. 1.30
 • gracz musi spełnić warunki w ciągu 14 dni od przyznania cashbacku

forBET bonus od depozytu 2000 PLN + dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym

Drugą częścią pakietu powitalnego w forBET jest bonus 100% od drugiego depozytu. Bukmacher zatem podwaja wpłacone przez gracza środki (przy czym przyznawane są one na konto bonusowe, a nie główne).

Jeżeli gracz wpłaci 100 PLN, otrzyma dodatkowe 100 PLN bonusu. Jeżeli wpłaci 500 PLN, otrzyma 500 PLN. I tak dalej aż do kwoty 2000 PLN, która stanowi maksymalną wysokość przyznawanego bonusu. Gracz oczywiście może wpłacić wyższy depozyt, np. 2500 PLN, ale nadal otrzyma bonus nie przekraczający kwoty 2000 PLN.

Gracz nie otrzyma w forBET bonusu od depozytu, jeżeli druga wpłata była niższa niż 20 PLN.

50 PLN bonusu za wpłatę 2. depozytu!

Jeżeli gracz zarejestrował się w forBET z naszym kodem promocyjnym, to po spełnieniu warunków otrzymania bonusu od depozytu otrzyma w prezencie dodatkowe 50 PLN!

Ponieważ środki z bonusu trafiają na konto bonusowe, gracz nie może ich wypłacić. Najpierw musi przenieść je na konto główne. Aby tego dokonać, musi spełnić warunki obrotu:

 • dwukrotny obrót środkami
 • minimalny kurs kuponu 2.50
 • minimum 3 zdarzenia na kuponie
 • każde pojedyncze zdarzenie na kuponie musi posiadać kurs 1.30 lub wyższy
 • czas na obrót to 14 dni
 • zakłady systemowe, wirtualne oraz gry karciane nie zaliczają się do obrotu

Wskazówka!

Środki bonusowe (zarówno z zakładu bez ryzyka, jak i bonusu od depozytu) przepadną, jeżeli gracz zleci wypłatę z konta głównego przed spełniem warunków obrotu.

30 dni bez podatku w forBET!

W momencie zarejestrowania konta w ciągu 24h nowemu graczowi zostanie włączona gra bez podatku. Tym samym wygrane zostaną powiększone o podatek, który przez 30 dni opłaca forBET. W promocji biorą udział zakłady przedmeczowe, na żywo oraz wirtualne. Jakie wytyczne spełnić, by grać bez podatku?

 • na kuponie muszą znajdować się minimalnie 3 zdarzenia, z kursem nie mniejszym niż 1.30
 • zakłady nie mogą być obstawiane za środki bonusowe
 • promocja nie obowiązuje zakładów systemowych, długoterminowych, gier karcianych oraz sportów wirtualnych II. 

Jak odebrać wyższy bonus powitalny w forBET?

Jeśli chcesz zdobyć najwyższy możliwy bonus na start od bukmachera forBET, powinieneś wpisać forBET kod promocyjny.

 • Przejdź do rejestracji poprzez jeden z linków lub banerów na naszej stronie. Ewentualnie wpisz w wyszukiwarkę adres iforbet.pl
 • Podaj wszystkie wymagane dane
 • Jeśli przejdziesz pośrednio z naszej strony do formularza rejestracyjnego, forBET kod promocyjny będzie automatycznie wpisany.
 • Jeżeli rejestrujesz się ręcznie, wpisz kod: PREZENTFB w odpowiednie pole na ekranie zakładania konta.
 • Następnie zakończ proces rejestracji.

Jeżeli spełnisz te warunki, to podstawowa oferta powitalna w forBET zostanie powiększona! Kwota zakładu bez ryzyka wzrośnie z 1000 PLN do 1230 PLN, a przy wpłacie drugiego depozytu otrzymasz dodatkowy forBET bonus 50 PLN.

forBET kod promocyjny

Jak obrócić bonusem forBET?

Żeby wypłacić promocyjne środki od forBET, należy obrócić bonus bukmacherski zgodnie ze wskazanymi przez bukmachera warunkami. Zebraliśmy je poniżej:

BonusIlość obrotówRodzaje kuponówCzas na obrót
Zakład bez ryzyka1xAKO z min. 3 zdarzeniami, kurs. min. każdego zdarzenia 1.3014 dni
Bonus od depozytu2xAKO z min. 3 zdarzeniami, min. kurs całkowity 2.50, min. kurs każdego zdarzenia 1.3014 dni
Obrót bonusem powitalnym forBET

Rejestracja forBET

forBET Kod promocyjny powiększający bonus na start przeznaczony jest dla nowych graczy. W odbiorze bonusów kluczowy będzie proces rejestracji. W jednym z jego etapów trzeba będzie zaznaczyć chęć otrzymania bonusu powitalnego. Następnie przy wypełnianiu danych konta znajdzie się specjalna ramka, w której należy wpisać kod promo o treści PREZENTFB. Poprawne zarejestrowanie konta, upoważni nas do odebrania bonusu powitalnego większego niż w standardzie.

 1. Kliknij rejestracja – zielony button na górnym panelu
 2. Wypełnij dane logowania: adres e-mail, nazwę użytkownika, hasło.
 3. Uzupełnij pole: kod promocyjny. Jeśli przeszedłeś do bukmachera przez nasz link pole kodowe będzie już uzupełnione, jeśli wszedłeś do formularza przez stronę bukmachera wpisz w pole kod: PREZENTFB.
 4. ZAZNACZ „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego” – ten krok jest kluczowy, aby otrzymać bonus na start.
 5. Wypełnij dane użytkownika: obywatelstwo, imię, nazwisko, telefon, miasto, adres, kod pocztowy, walutę
 6. Uzupełnij dane konta: data urodzenia, typ dokumentu weryfikacyjnego, seria i numer dokumentu, numer PESEL, skan/zdjęcie obu stron dokumentu, nr konta bankowego.
 7. Zapoznaj się i zaznacz oświadczenia.

Promocje bukmacherskie forBET

Bukmacher forBET proponuje również kilka opłacalnych promocji dla stałych klientów. Bonusy dla aktualnych graczy są bardzo ważnym elementem oferty każdego bukmachera. Dzięki nim można grać bez podatku lub otrzymać dodatkowe bonusy.

Tłusty Czwartek

W każdy czwartek, gdy rozgrywane są spotkania w ramach UEFA Liga Europy oraz UEFA Liga Konferencji obowiązuje promocja Tłusty Czwartek. Akcja jest ważna od godziny 10:00 do 23:59. Postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, a każde z nich z kursem min. 1.30. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty na rozgrywki Ligi Europy i/lub Ligi Konferencji. Jeśli kupon będzie trafiony współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 i zagrasz bez podatku.

Piątek na bogato

Promocja przeznaczona jest dla klientów lokali naziemnych bukmachera forBET. W każdy piątek do odwołania gracze mogą otrzymać o 14% wygranej więcej. Warunkiem jest zagranie kuponu za minimum 20 zł z co najmniej 3 zdarzeniami. Każda pozycja nie może mieć kursu mniejszego niż 1.30. Do promocji liczą się zakłady przedmeczowe, Wirtualne oraz live. Wyższe wygrane wykluczone są w przypadku obstawienia kuponów systemowych, zakładów długoterminowych oraz oferty Combo Expert.

Bonus urodzinowy

Bonus urodzinowy otrzymają gracze, którzy w ciągu 3 miesięcy dokonali depozytu na minimum 100 zł i jednokrotnie go obrócili. Takiej operacji należy dokonać maksymalnie w dniu poprzedzającym urodziny. Na bonus mogą liczyć również świeżo zarejestrowani gracze, którzy obchodzili swoje urodziny maksymalnie 7 dni od rejestracji – taką sytuacją należy zgłosić na adres promocje@iforbet.pl.

Gracze, którzy wypełnili wspomniane wymagania, w dniu urodzin otrzymają 20 zł bonusu. W celu jego wypłaty należy dokonać dwukrotnego obrotu z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.00. Do obrotni nie będą wliczały się zakłady systemowe, Wirtualne I, Wirtualne II oraz gry karciane.

Szybki kupon

Szybki Kupon to innowacyjna promocja na rynku bukmacherskim. Promocja od forBET jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które nie mają pomysłu na swój kupon. Jak obstawić szybki kupon?

 • określ jaka wygrana Cię interesuje
 • zaznacz stawkę, za którą chcesz obstawić
 • ustaw wytyczne zakresu kursów na kuponie
 • wybierz ofertę z konkretnego dnia
 • kliknij SZUKAJ – program wygeneruje kupon według podanych przez Ciebie kryteriów z losowymi zdarzeniami. 

BetArchitekt

Bukmacher forBET jako jeden z pierwszych na rynku zdecydował się na tego rodzaju promocję. Gracze dzięki BetArchitekt mają możliwość tworzenia swoich własnych zakładów. Ta opcja pozwala na kombinowany zakład złożony z kilku wydarzeń w jednym meczu. Na ten moment forBET oferuje kreowanie swoich zakładów jedynie poprzez stronę internetową, więc przy użyciu aplikacji gracz nie będzie mógł z tego skorzystać.

Bukmacher forBET jest jednym z najlepszych polskich legalnych bukmacherów. Jednym z głównych czynników takiego statusu jest bardzo bogata oferta. W forBET gracze mogą skorzystać z różnorodnej sekcji zakładów Wirtualnych, na które dodatkowo bukmacher oferuje ciekawe promocje. forBET proponuje także wiele zakładów specjalnych na najpopularniejsze zdarzenia sportowe. Na stronie bukmachera nie próżno szukać także zakładów na e-sport oraz transmisji sportowych na żywo e-sportu. 

Wpłaty i wypłaty forBET

forBET podporządkowując się trendom na rynku bukmacherskim, również zaopatrzył swoich graczy w aplikację mobilną. Skorzystać mogą z niej zarówno posiadacze Androida, jak i oprogramowania iOS. Aplikacja jest bardzo dobrze zoptymalizowana i szybka. Nawet nowi gracze nie będą mieli problemu ze znalezieniem w niej podstawowych funkcji bukmachera. Dodatkowo dzięki jej zainstalowaniu, gracze mają dostęp do match trackerów, szybkich wpłat oraz niezwykle wygodnego obstawiania na żywo.

Metody płatności w forBET

Wpłaty i wypłaty w forBET są na najwyższym poziomie. Gracze mogą dokonać depozytu za pomocą:

 • kart płatniczych VISA/Mastercard
 • płatności internetowych: PayU, dotpay, pay.com, skycash
 • Paysafecard
 • Revoluta

Bardzo dużym atutem, jeśli chodzi o wypłatę środków z konta bukmachera, jest usługa Quick Pay, dostępna w 10 różnych bankach. Dzięki niej wypłacone pieniądze znajdą się do 30 minut na naszym koncie bankowym. Opcja jest dostępna 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00 – 23.00. W przypadku mniej popularnych banków nie obsługujących wspomnianej opcji, przelew maksymalnie pojawi się do 2 dni. 

FAQ

Tak forBET posiada kod promocyjny, a jego treść to: PREZENTFB.

Kod promocyjny umożliwia zwiększa zakład bez ryzyka z 1000 PLN do 1230 PLN i pozwala odebrać bonus 50 PLN przy 2. depozycie.

Kod promocyjny należy wpisać w specjalnym okienku, podczas ostatniego etapu rejestracji forBET.

Nie. Bukmacher forBET wymaga od swoich graczy od razu stałej rejestracji.

icon arrow up