ComeOn kod bonusowy [MARZEC 2024]

Bonus 100 PLN na start
 • 100 PLN zakład bez ryzyka
Odbierz 100 PLN
kod promocyjny

Jaki jest ComeOn kod bonusowy 2024?

ComeOn kod bonusowy 2024 zostanie włączony automatycznie po przejściu do rejestracji przez nasz link. Otrzymasz z nim bonus powitalny 100 zł bez ryzykai bez obrotu oraz promocje indywidualne dla graczy.

W formularzu rejestracyjnym znajdziesz specjalne pole na kod bonusowy ComeOn 2024. Aktualnie, aby otrzymać bonus powitalny ComeOn nie jest wymagane ręczne wprowadzenie kodu promocyjnego. Zostanie on aktywowany automatycznie.

ComeOn kod promocyjny NIEWYMAGANY
Bonus na start 100 PLN zakład bez ryzyka
Sklep Gracza bonusy za zebrane punkty
Koło SpinOn codzienny bonus dla każdego

Jaki bonus ComeOn za kod promocyjny?

ComeOn bukmacher oferuje nowym graczom bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka za pierwszy kupon do kwoty 100 zł. Bonus otrzymasz po rejestracji konta przez nasz link. ComeOn kod promocyjny nie jest potrzebny, aby otrzymać bonus.

bonus comeon za kod

Ponadto każdy gracz po rejestracji konta zostaje członkiem programu lojalnościowego ComeOn, w którym zbiera punkty za różne aktywności. Zabrane punktu można następnie wymieniać na bonusy w sklepie gracza. Rejestracja z kodem daje też dostęp do wszystkich promocji ComeOn dla graczy.

Jak wspomniałam, ComeOn kod bonusowy nie jest jeszcze dostępny. Polecam ci zatem sprawdzenie naszego artykułu, gdzie znajdziesz zestawienie najlepszych ofert powitalnych bukmacherów i ich bonusy dostępne z kodami promocyjnymi.

Kod promocyjny ComeOn – bonus powitalny

Jak już wspomniałam promocją powitalną ComeOn jest zakład bez ryzyka do 100 zł. Poniżej zamieszczam instrukcję, w której krok po kroku opisuję jak odebrać bonus ComeOn oraz opisuję warunki jego obrócenia.

lista bonusow comeon

Jak odebrać ComeOn zakład bez ryzyka?

 1. Zarejestruj swoje konto w serwisie ComeOn przez nasz link.
 2. Zweryfikuj swój numer telefonu i adres email, co jest niezbędne do otrzymania bonusu.
 3. Wpłać swój pierwszy depozyt na konto, przy czym minimalna kwota to 100 zł.
 4. Po zaksięgowaniu wpłaty do twojego konta zostanie automatycznie dopisany zakład bez ryzyka (będzie widoczny w sekcji „dostępne bonusy”).
 5. Stwórz kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 3.00 za stawkę maksimum 113,64 zł i wybierz na kuponie zakład bez ryzyka z rozwijanego menu „Dostępne bonusy”.
 6. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci stawkę kuponu do kwoty 100 zł. Cashback będzie pomniejszony o podatek.
cashback comeon warunki

Jeśli chciałbyś otrzymać maksymalny cashback na start to musisz wpłacić min. 114 zł i postawić kupon za dokładnie 113,64 zł. Nie ma znaczenia liczba zdarzeń czy kurs, możesz obstawić dowolne zdarzenia sportowe. Minimalny zakład bez ryzyka jaki można otrzymać to 50 zł. Aby go dostać należy postawić kupon za 56,82 zł.

Uwaga! Na wykorzystanie przyznanego po wpłacie zakładu bez ryzyka masz 7 dni. Po upływie tego czasu opcja odebrania cashbacku ComeOn będzie niemożliwa.

Jak wspomniałem, na kuponie, który stworzysz należy wybrać z rozwijanego menu zakład bez ryzyka, który został ci przyznany. Poniżej grafika pokazująca jak to zrobić:

kupon bez ryzyka comeon

Co ciekawe, jeśli zapomniałeś zaznaczyć na pierwszym kuponie opcji zakładu bez ryzyka, to nic straconego. Postaw drugi kupon spełniający warunki promocji i zaznacz cashback. Wówczas promocja też zadziała. Pamiętaj jedna, że od momentu przyznania zakładu bez ryzyka masz 7 dni na skorzystanie z niego.

Należy pamiętać, że niektóre rodzaje zakładów nie wliczają się do promocji. Są to:

 • Zakłady na gry karciane
 • Zakłady na sporty wirtualne
 • Zakłady obstawione przy użyciu innych bonusów

Moim zdaniem ComeOn zakład bez ryzyka to dobry bonus, pozwala na wypróbowanie oferty bukmachera bez ryzyka utraty środków. Co prawda wymagana minimalna wpłata 100 zł nie jest mała, ale przecież możemy ją odzyskać.

Jak obróć bonus ComeOn?

comeon zakład bez ryzyka

Szczęście ci nie dopisało przy obstawieniu pierwszego kuponu i otrzymałeś zwrot stawki? Jak wspomniałam wyżej, zwrot jest pomniejszony o podatek.

Większość bonusów przyznawanych przez bukmacherów ma określone warunki obrotu, jakie musi spełnić gracz aby wypłacić bonus. Jednak w przypadku ComeOn zakładu bez ryzyka, nie musisz nim obracać. Zwrot trafia na konto depozytowe i możesz go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Moim zdaniem jest to największy plus oferty powitalnej ComeOn. Bonusy bez obrotu są raczej rzadkością u bukmacherów, więc zdecydowanie warto skorzystać z tej opcji.

Czy jest ComeOn bonus bez depozytu lub freebet?

Zakład bez ryzyka ComeOn to jedyny bonus jaki możesz otrzymać na start u tego bukmachera. Warto dodać, że bonusy bez depozytu oraz freebety są atrakcyjnymi promocjami dla nowych graczy. Niestety bukmacher ComeOn obecnie ich nie oferuje nowym graczom.

Dlaczego freebet ComeOn czy bonus bez depozytu byłby przydatny? Przede wszystkim pozwalają nowym graczom na eksperymentowanie z zakładami bez obawy o straty. To także zachęta dla potencjalnych klientów, którzy chcieliby przetestować ofertę bukmachera. Dodatkowo, freebety umożliwiają darmowe obstawianie, co zwiększa atrakcyjność. Ich wprowadzenie mogłoby przyciągnąć więcej graczy i zwiększyć lojalność, pomagając ComeOn wyróżnić się na rynku i budować trwałe relacje z klientami.

ComeOn rejestracja konta

rejestracja comeon

Aby rozpocząć swoją przygodę z ComeOn, musisz najpierw dokonać rejestracji. Proces ten jest prosty i składa się z kilku kroków. Oto, jak założyć konto:

 1. Rozpocznij proces rejestracji klikając w nasz link prowadzący do rejestracji ComeOn.
 2. Na pierwszej stronie formularza, podaj podstawowe informacje, takie jak adres e-mail, numer telefonu oraz hasło. Nie zapomnij zaakceptować regulaminu i zaznaczyć odpowiednich zgód.
 3. Następnie przejdź do drugiej strony rejestracji i wprowadź swoje dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, data urodzenia oraz numer PESEL.
 4. Jeśli posiadasz kod bonusowy ComeOn, możesz go wpisać na drugiej stronie formularza. Jeśli nie, zostaw to pole puste (tak jak wspomniałam, ComeOn kod bonusowy nie został jeszcze udostępniony).
 5. Akceptuj wszystkie niezbędne regulacje i zgody.
 6. Na trzeciej stronie rejestracji, ustal własne limity dotyczące zakładów. Gdy wszystko będzie gotowe, kliknij przycisk „Otwórz konto”.

Po wykonaniu tych kroków, będziesz miał dostęp do swojego tymczasowego konta na ComeOn i będziesz mógł rozpocząć grę. W przyszłości, aby wypłacić środki, konieczne będzie przekształcenie konta tymczasowego w stałe, co wymagać będzie dodania numeru rachunku bankowego oraz przesłania zdjęcia dowodu osobistego w celach weryfikacji.

Promocje ComeOn dla graczy

ComeOn wprowadził innowacyjne rozwiązanie, które może zainteresować graczy – Sklep Gracza. Ponadto bukmacher posiada loterię SpinOn, w której można odbierać codziennie nowe bonusy.

Obecnie bukmacher ComeOn nie oferuje okazjonalnych promocji związanych z wydarzeniami sportowymi ani opcji gry bez podatku. Nie jest także dostępna opcja otrzymywania bonusów do kuponów AKO. Wiemy jednak, że sekcja „ComeOn promocje” będzie w najbliższym czasie rozszerzona.

ComeOn Sklep Gracza

Sklep Gracza w ComeOn to platforma, w której możesz zbierać punkty, wykazując aktywność w serwisie. Oto kilka informacji na ten temat:

 • Za każdą aktywność na stronie, taką jak stawianie zakładów, możesz zdobywać punkty, które następnie można wymieniać na różnorodne nagrody,
 • W Sklepie Gracza znajdziesz różne kategorie nagród, takie jak bonusy, vouchery, czy różnego rodzaju gadżety,
 • Punkty są przyznawane za różne działania, a ich ilość zależy od rodzaju aktywności oraz aktualnych promocji w Sklepie Gracza.

Mimo braku okazjonalnych promocji związanych z wydarzeniami sportowymi, Sklep Gracza oferuje interesujące możliwości zdobywania nagród i korzystania z punktów, które zdobywasz poprzez swoją aktywność na stronie ComeOn. Warto dodać, że niewielu bukmacherów ma programy lojalnościowe, z których mogą korzystać wszyscy gracze.

sklep gracza comeon

Szybka Szóstka

Codzienna zabawa ComeOn, w której można zgarnąć nawet 5000 zł. Promocja dla zalogowanych użytkowników.

Trudno opisać zasady tej promocji, gdyż codziennie może to być zupełnie inna akcja. W dniu, w którym ją sprawdziliśmy był to test z sześcioma pytaniami odnośnie meczów europejskich pucharów, które miały odbyć się tego dnia. Za poprawne typy były przyznawane bonusy.

promocja comeon szybka szóstka

SpinOn – zakręć kołem w ComeOn

Zarejestrowani gracze ComeOn mogli skorzystać z promocji SpinOn. Po pierwszym logowaniu na konto danego dnia graczowi wyskakiwało na ekranie coś w stylu „koła fortuny”. Gracz mógł zakręcić kołem jeden raz każdego dnia. Wówczas koło losuje nagrodę dla gracza.

Promocja obowiązywała do końca listopada 2023. Później została zastąpiona świąteczną loterią. Niestety po zakończeniu loterii akcja SpinOn nie została wznowiona.

promocje spin on comeon

ComeOn wypłaty i wpłaty

Istotnym elementem związanym z obstawianiem zakładów i odbiorem bonusów bukmacherskich są metody płatności. Sprawdziłam jak działają wpłaty i wypłaty ComeOn i z jakich metod można korzystać.

metody płatności comeon

Chcąc wpłacić depozyt na swoje konto możesz to zrobić za pomocą:

 • BLIKa,
 • kart płatniczych (Visa i MasterCard),
 • Przelewy24.

To niestety jedyne opcje jakie są dostępne w ComeOn. Nie znajdziesz tu wpłat Revolutem, portfelami elektronicznymi, Paysafecard czy jakichkolwiek innych systemów płatności.

Jeśli z kolei chcesz wypłacić wygrane to bukmacher ComeOn posiada na szczęcie opcję szybkich wypłat. Są one realizowane za pomocą systemu Przelewy24. Obejmuje wszystkie najpopularniejsze banki w Polsce.

ComeOn kod bonusowy – FAQ

Kod bonusowy ComeOn na marzec 2024 nie jest dostępny. Wystarczy rejestracja przez nasz link aby otrzymać bonus powitalny ComeOn. Otrzymasz zakład bez ryzyka 100 zł bez obrotu!

Bonus powitalny ComeOn to zakład bez ryzyka do 100 zł. Aktualnie to jedyna promocja na start.

Aby odebrać bonus powitalny ComeOn należy zarejestrować konto u bukmachera przez nasz link, a następnie wpłacić depozyt min. 100 zł. Po zaksięgowaniu wpłaty do konta zostanie dodany cashback, który należy wybrać na stworzonym przez nas kuponie.

Promocje ComeOn to Sklep Gracza, w którym można wymieniać zebrane punkty na bonusy oraz SpinOn, czyli koło z nagrodami dla graczy.

icon arrow up