ComeOn kod bonusowy: Bonus 450 PLN [CZERWIEC 2024]

Bonus 450 PLN na start
 • 100 PLN zakład bez ryzyka
 • 50 PLN freebet
 • 3x 100 PLN freebety za wpłaty
Odbierz 450 PLN
kod promocyjny

Jaki jest ComeOn kod bonusowy 2024?

W ComeOn kod bonusowy na czerwiec 2024 aktywuje się po przejściu do rejestracji przez nasz link, nie musisz wpisywać kodu ręcznie. Nasz kod zapewnia najwyższy ComeOn bonus powitalny 450 zł. Otrzymasz 100 zł zakład bez ryzyka, 3x freebet 100 zł za wpłatę i 50 zł freebet!

W formularzu bukmachera znajdziesz dedykowane pole na kod bonusowy ComeOn 2024. Nie musisz się jednak tym przejmować. Aktualnie, aby otrzymać bonus powitalny ComeOn wystarczy założyć konto przez link. Wtedy kod zostanie aktywowany automatycznie, a bonus przyznany po zakończeniu rejestracji.

ComeOn kod promocyjny NIEWYMAGANY
Zakład bez ryzyka 100 PLN
Freebet 50 PLN
Freebety za wpłaty 300 PLN
Sklep Gracza bonusy za zebrane punkty
Bonus ComeOn z kodem promocyjnym 450 PLN

Jaki bonus ComeOn za kod promocyjny?

ComeOn kod bonusowy zapewnia nowym graczom bonus powitalny w postaci zakładów bez ryzyka i freebetów za wpłatę i darmowego freebetu. Bonus otrzymasz po rejestracji konta przez nasz link, wtedy kod promocyjny aktywuje się automatycznie.

Jakie dokładnie bonusy otrzymasz?

 • 100 zł bez ryzyka za pierwszy kupon
 • 50 zł freebet
 • 3x freebet 100 zł za wpłaty

Ponadto każdy gracz po rejestracji konta zostaje członkiem programu lojalnościowego ComeOn, w którym zbiera punkty za różne aktywności. Zabrane punktu można następnie wymieniać na bonusy w sklepie gracza. Rejestracja z kodem daje też dostęp do wszystkich promocji ComeOn dla graczy.

ComeOn kod bonusowy nie jest jeszcze dostępny. Polecam zatem sprawdzenie naszego artykułu, gdzie znajdziesz zestawienie najlepszych ofert powitalnych bukmacherów i ich bonusy dostępne z kodami promocyjnymi.

Kod promocyjny ComeOn - bonus powitalny

Jak wspomniałem promocją powitalną ComeOn jest pakiet bonusów do 450 zł. Otrzymasz go po rejestracji konta przez nasz link. Poniżej zamieszczam instrukcję, w której krok po kroku opisuję jak odebrać każdy bonus ComeOn oraz opisuję warunki ich obrócenia.

Bonusy ComeOn za kod promocyjny

Jak odebrać ComeOn zakład bez ryzyka?

Pierwszym bonusem ComeOn, którym się zajmę będzie zakład bez ryzyka. Możesz otrzymać zwrot 100 zł za przegrany kupon. Jak działa ta promocja?

lista bonusow comeon
 • załóż konto w ComeOn przez nasz link (kliknij dowolny przycisk w tym artykule)
 • zweryfikuj numer telefonu
 • wpłać pierwszy depozyt min. 100 zł
 • zakład bez ryzyka zostanie przypisany do konta w ciągu 60 minut (będzie widoczny w sekcji "dostępne bonusy")
 • stwórz kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 3.00 za stawkę maksimum 113,64 zł (wtedy w razie przegranej otrzymasz maksymalny zwrot 100 zł)
 • wybierz zakład bez ryzyka z rozwijanego menu "dostępne bonusy" obok stawki na kuponie
 • jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki zakładu 100 zł (kwota jest pomniejszona o podatek, dlatego należy postawić 113,64 zł, aby otrzymać 100 zł zwrotu)
cashback comeon warunki

Jeśli chciałbyś otrzymać maksymalny cashback na start to musisz wpłacić min. 114 zł i postawić kupon za dokładnie 113,64 zł. Minimalny zakład bez ryzyka jaki można otrzymać to 50 zł. Aby go dostać należy postawić kupon za 56,82 zł.

Uwaga! Na wykorzystanie przyznanego po wpłacie zakładu bez ryzyka masz 7 dni. Po upływie tego czasu opcja odebrania cashbacku ComeOn będzie niemożliwa.

Jak wspomniałem, na kuponie, który stworzysz należy wybrać z rozwijanego menu zakład bez ryzyka, który został ci przyznany. Poniżej grafika pokazująca jak to zrobić:

kupon bez ryzyka comeon

Co ciekawe, jeśli zapomniałeś zaznaczyć na pierwszym kuponie opcji zakładu bez ryzyka, to nic straconego. Postaw drugi kupon spełniający warunki promocji i zaznacz cashback. Wówczas promocja też zadziała. Pamiętaj jednak, że od momentu przyznania zakładu bez ryzyka masz 7 dni na skorzystanie z niego.

Należy pamiętać, że niektóre rodzaje zakładów nie wliczają się do promocji. Są to:

 • Zakłady na gry karciane
 • Zakłady na sporty wirtualne
 • Zakłady obstawione przy użyciu innych bonusów

Moim zdaniem ComeOn zakład bez ryzyka to dobry bonus, pozwala na wypróbowanie oferty bukmachera bez ryzyka utraty środków. Co prawda wymagana minimalna wpłata 100 zł nie jest mała, ale przecież możemy ją odzyskać.

Jak obróć bonus ComeOn?

Szczęście ci nie dopisało przy obstawieniu pierwszego kuponu i otrzymałeś zwrot stawki? Jak wspomniałam wyżej, zwrot jest pomniejszony o podatek.

Większość bonusów przyznawanych przez bukmacherów ma określone warunki obrotu, jakie musi spełnić gracz aby wypłacić bonus. Jednak w przypadku ComeOn zakładu bez ryzyka, nie musisz nim obracać. Zwrot trafia na konto depozytowe i możesz go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Moim zdaniem jest to największy plus oferty powitalnej ComeOn. Bonusy bez obrotu są raczej rzadkością u bukmacherów, więc zdecydowanie warto skorzystać z tej opcji.

ComeOn kod bonusowy - freebet 50 PLN

Z pierwszym depozytem związana jest jeszcze jedna promocja. Możesz otrzymać darmowy zakład 50 zł. Dostaniesz go jeśli twoja pierwsza wpłata wyniosła min. 50 zł. Zostanie on automatycznie przypisany do twojego konta w ciągu 60 minut od zaksięgowania wpłaty. Jak otrzymać i wykorzystać ComeOn freebet?

 • wpłać pierwszy depozyt min. 100 zł
 • automatycznie do konta zostanie przypisany freebet 50 zł
 • stwórz kupon AKO z min. 2 zdarzeniami
 • kurs całkowity musi wynosić min. 2.00
 • wybierz na kuponie z rozwijanego menu "dostępne bonusy" freebet 50 zł
 • na wykorzystanie freebetu masz 15 dni
Lista bonusów ComeOn na koncie

Jeśli wygrasz otrzymasz swoją wygraną pomniejszoną o stawkę kuponu, czyli wartość freebetu. Wygraną możesz wypłacić.

Freebety ComeOn za trzy depozyty

Jeśli zdecydujesz się na wpłatę drugiego, trzeciego i czwartego depozytu możesz liczyć na kolejne bonusy. Są to freebety za wpłaty, każdy po 100 zł. Jak je otrzymać?

 • wpłać drugi, trzeci i czwarty depozyt min. 100 zł
 • postaw wpłacone 100 zł kupon AKO z min. 2 zdarzeniami z kursem całkowitym min. 3.00
 • w ciągu 60 minut od rozliczenia zakładu do twojego konta zostanie dopisany freebet 100 zł
Kupon za bonus comeon

Zatem za depozyt 100 zł i kupon za niego postawiony możesz otrzymać freebet 100 zł. Jeśli wpłacisz 3 depozyty i postawisz za nie zakłady otrzymasz trzy freebety po stówce każdy. Jak je wykorzystać?

 • postaw kupon AKO z min. 2 zdarzeniami
 • kurs łączny kuponu min. 2.00
 • wybierz na kuponie z rozwijanego menu "dostępne bonusy" freebet za wpłatę
 • na wykorzystanie freebetu masz 15 dni od jego przyznania

Wygrana z kuponów postawionych za freebety będzie pomniejszona o stawkę kuponów, czyli o wartość freebetu. Pozostałą wygraną możesz wypłacić.

freebet comeon kupon

Czy jest ComeOn bonus bez depozytu?

Bonusy bez depozytu są atrakcyjnymi promocjami dla nowych graczy. Niestety bukmacher ComeOn obecnie nie ma takiej promocji w swojej ofercie.

Dlaczego ComeOn freebet bez depozytu byłby przydatny? Przede wszystkim pozwalają nowym graczom na eksperymentowanie z zakładami bez obawy o straty. To także zachęta dla potencjalnych klientów, którzy chcieliby przetestować ofertę bukmachera. Dodatkowo, freebety umożliwiają darmowe obstawianie, co zwiększa atrakcyjność. Ich wprowadzenie mogłoby przyciągnąć więcej graczy i zwiększyć lojalność, pomagając ComeOn wyróżnić się na rynku i budować trwałe relacje z klientami.

ComeOn rejestracja konta

rejestracja comeon

Rejestracja ComeOn jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie chwilę. Jak pewnie zauważyłeś, jest tam pole, gdzie można wykorzystać ComeOn kod bonusowy 2024. Poniżej wyjaśniam jak założyć konto i co z polem na kod promocyjny:

 1. Rozpocznij proces rejestracji klikając w nasz link prowadzący do rejestracji ComeOn.
 2. Na pierwszej stronie formularza, podaj podstawowe informacje, takie jak adres e-mail, numer telefonu oraz hasło. Nie zapomnij zaakceptować regulaminu i zaznaczyć odpowiednich zgód.
 3. Następnie przejdź do drugiej strony rejestracji i wprowadź swoje dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, data urodzenia oraz numer PESEL.
 4. Na drugiej stronie znajduje się pole "kod bonusowy". Możesz je zostawić puste, gdyż kod załaduje się automatycznie i otrzymasz swój bonus powitalny.
 5. Akceptuj wszystkie niezbędne regulacje i zgody.
 6. Na trzeciej stronie rejestracji, ustal własne limity dotyczące zakładów. Gdy wszystko będzie gotowe, kliknij przycisk "Otwórz konto".

Po wykonaniu tych kroków, będziesz miał dostęp do swojego tymczasowego konta na ComeOn i będziesz mógł rozpocząć grę. W przyszłości, aby wypłacić środki, konieczne będzie przekształcenie konta tymczasowego w stałe, co wymagać będzie dodania numeru rachunku bankowego oraz przesłania zdjęcia dowodu osobistego w celach weryfikacji.

Promocje ComeOn dla graczy

ComeOn wprowadził innowacyjne rozwiązanie, które może zainteresować graczy - Sklep Gracza. Ponadto bukmacher posiada loterię SpinOn, w której można odbierać codziennie nowe bonusy.

Obecnie bukmacher ComeOn nie oferuje okazjonalnych promocji związanych z wydarzeniami sportowymi ani opcji gry bez podatku. Nie jest także dostępna opcja otrzymywania bonusów do kuponów AKO. Wiemy jednak, że sekcja "ComeOn promocje" będzie w najbliższym czasie rozszerzona.

ComeOn Sklep Gracza

Sklep Gracza w ComeOn to platforma, w której możesz zbierać punkty, wykazując aktywność w serwisie. Oto kilka informacji na ten temat:

 • Za każdą aktywność na stronie, taką jak stawianie zakładów, możesz zdobywać punkty, które następnie można wymieniać na różnorodne nagrody,
 • W Sklepie Gracza znajdziesz różne kategorie nagród, takie jak bonusy, vouchery, czy różnego rodzaju gadżety,
 • Punkty są przyznawane za różne działania, a ich ilość zależy od rodzaju aktywności oraz aktualnych promocji w Sklepie Gracza.

Mimo braku okazjonalnych promocji związanych z wydarzeniami sportowymi, Sklep Gracza oferuje interesujące możliwości zdobywania nagród i korzystania z punktów, które zdobywasz poprzez swoją aktywność na stronie ComeOn. Warto dodać, że niewielu bukmacherów ma programy lojalnościowe, z których mogą korzystać wszyscy gracze.

sklep gracza comeon

Szybka Szóstka

Codzienna zabawa ComeOn, w której można zgarnąć nawet 5000 zł. Promocja dla zalogowanych użytkowników.

Trudno opisać zasady tej promocji, gdyż codziennie może to być zupełnie inna akcja. W dniu, w którym ją sprawdziliśmy był to test z sześcioma pytaniami odnośnie meczów europejskich pucharów, które miały odbyć się tego dnia. Za poprawne typy były przyznawane bonusy.

promocja comeon szybka szóstka

SpinOn - zakręć kołem w ComeOn

Zarejestrowani gracze ComeOn mogli skorzystać z promocji SpinOn. Po pierwszym logowaniu na konto danego dnia graczowi wyskakiwało na ekranie coś w stylu "koła fortuny". Gracz mógł zakręcić kołem jeden raz każdego dnia. Wówczas koło losuje nagrodę dla gracza.

Promocja obowiązywała do końca listopada 2023. Później została zastąpiona świąteczną loterią. Niestety po zakończeniu loterii akcja SpinOn nie została wznowiona.

promocje spin on comeon

Warto też dodać, że bukmacher posiada w ofercie Betbuilder. Nie jest to promocja bukmacherska, ale przydatne narzędzie, które pozwala na łączenie popularnych rynków z wybranych wydarzeń na jednym kuponie. Pozwala on na stworzenie własnej kombinacji i daje większą kontrolę nad naszymi zakładami.

ComeOn wypłaty i wpłaty

Istotnym elementem związanym z obstawianiem zakładów i odbiorem bonusów bukmacherskich są metody płatności. Sprawdziłam jak działają wpłaty i wypłaty ComeOn i z jakich metod można korzystać.

metody płatności comeon

Chcąc wpłacić depozyt na swoje konto możesz to zrobić za pomocą:

 • BLIKa,
 • kart płatniczych (Visa i MasterCard),
 • Przelewy24.

To niestety jedyne opcje jakie są dostępne w ComeOn. Nie znajdziesz tu wpłat Revolutem, portfelami elektronicznymi, Paysafecard czy jakichkolwiek innych systemów płatności.

Jeśli z kolei chcesz wypłacić wygrane to bukmacher ComeOn posiada na szczęcie opcję szybkich wypłat. Są one realizowane za pomocą systemu Przelewy24. Obejmuje wszystkie najpopularniejsze banki w Polsce.

ComeOn kod bonusowy - najważniejsze pytania i odpowiedzi

Kod bonusowy ComeOn na czerwiec 2024 nie jest dostępny. Wystarczy rejestracja przez nasz link aby otrzymać bonus powitalny ComeOn. Otrzymasz wtedy pakiet 450 zł na start!

Bonus powitalny ComeOn to zakład bez ryzyka do 100 zł, freebet 50 zł i trzy freebety za wpłaty każdy po 100 zł.

Aby odebrać bonus powitalny ComeOn należy zarejestrować konto u bukmachera przez nasz link, a następnie wpłacić depozyt min. 100 zł. Po zaksięgowaniu wpłaty do konta zostanie dodany cashback i freebet 50 zł. Kolejne wpłaty na min. 100 zł pozwolą otrzymać freebety za wpłaty 100 zł.

Promocje ComeOn to Sklep Gracza, w którym można wymieniać zebrane punkty na bonusy oraz SpinOn, czyli koło z nagrodami dla graczy.

Bukmacher ComeOn posiada opcję szybkiej wypłaty do większości banków, która trwa maksymalnie 2 godziny. Bukmacher jednak informuje, że z uwagi na dużą liczbę nowych graczy czas wypłaty może się wydłużyć do 48 godzin.

icon arrow up