STS tło

STS Opinie 2023

Wszystko co powinieneś wiedzieć o bukmacherze STS. Recenzja, opinie graczy, bonusy

Bonus standardowy
1560 PLN
Bonus z naszym kodem
1660 PLN
kod promocyjny
PREZENTST
Odbierz
 • solidny pakiet bonusów powitalnych
 • premierowy zakład bez ryzyka za kod promocyjny
 • bardzo dobra oferta zakładów
 • znakomita sekcja LIVE z mnóstwem darmowych transmisji
 • spory wybór respektowanych opcji płatniczych
 • niezawodna aplikacja mobilna
 • przeciętne kursy na topowe ligi piłkarskie
 • brak handicapów azjatyckich
 • brak powitalnego freebetu bez depozytu

Legalny bukmacher STS to od przeszło dwóch dekad jeden z absolutnych liderów polskiego rynku internetowych zakładów sportowych, a my postanowiliśmy sprawdzić, co odpowiada za taki stan rzeczy. Jakie wśród graczy ma STS opinie? Jakie bonusy powitalne czekają na nowych klientów STS? Czy rejestrując się z kodem promocyjnym można zgarnąć wyższą pulę darmowych środków na start? Jak prezentuje się oferta zakładów STS i jaką marżę pobiera ten bukmacher na najpopularniejszych rynkach? Sprawdzamy.

STS opinie o bonusie powitalnym

Solidny bonus powitalny na starcie przygody z danym bukmacherem internetowym to zauważalny zastrzyk darmowych środków i gwarancja stabilnego budżetu przez długie miesiące. Jak ta kwestia prezentuje się z perspektywy nowych klientów i na jakie może liczyć STS opinie? Na każdego gracza czeka bardzo atrakcyjny pakiet promocyjny, w którego skład wchodzą:

 • 100 PLN zakład bez ryzyka (tylko z kodem promocyjnym!)
 • do 1500 PLN bonusu od depozytu
 • 60 PLN bonus za zadania

Nie potrzeba wybitnego speca od matematyki aby policzyć, że na każdego nowego klienta bukmachera STS czeka łączna pula darmowych środków bonusowych o wartości aż do 1660 PLN. Warto jednak mieć z tyłu głowy, że taki bonus powitalny umożliwia w STS kod promocyjny o treści PREZENTST.

Każdy typer, który wpisze nasz kod w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego otrzyma powitalny zakład bez ryzyka 100 PLN, a tej promocji trudno szukać w standardowej ofercie bukmachera skierowanej do graczy rejestrujących się bez kodu promocyjnego PREZENTST.

STS opinie o zakładzie bez ryzyka

Pierwszy kupon po rejestracji konta gracza w STS jest zakładem bez ryzyka, co oznacza, że gracz otrzyma zwrot środków w przypadku niepowodzenia. Warunki są dwa – pierwszym jest wykorzystanie kodu promocyjnego PREZENTST podczas zakładania konta, a drugim depozyt min. 50 PLN.

Następnie gracz powinien obstawić dowolny kupon z oferty STS po kursie min. 1.85, a jeśli zabraknie mu szczęścia, wówczas bukmacher zwróci mu 88% przegranej stawki aż do 100 PLN (pozostałe 12% pożera podatek od obrotu, a polując na maksymalny cashback należy zagrać pierwszy kupon za min. 114 PLN).

Jeśli gracz zagrał pierwszy kupon za środki znajdujące się na saldzie depozytowym, to również tam trafi ewentualny cashback i nie trzeba nim obracać przed wypłatą. Gdyby jednak stawka premierowego zakładu pochodziła z salda bonusowego, wówczas cashback wymaga obrotu 2x na kuponach z kursem min. 1.91.

Jakie na temat tej promocji powitalnej panują wśród klientów bukmachera STS opinie? Gracze doceniają specjalny bonus dedykowany typerom wykorzystującym kod promocyjny podczas rejestracji oraz brak konieczności obrotu cashbackiem, jeśli stawka pochodziła z salda depozytowego. Na minus należy zaliczyć jednak fakt, że bukmacher nie zwraca całej przegranej kwoty, lecz potrąca 12% podatek od obrotu.

STS opinie o bonusie od depozytu

Bonus od depozytu to jedna z najpopularniejszych promocji na polskim rynku. Włodarze bukmachera STS postanowili iść jednak o krok dalej niż konkurencja i nagradzają nowych klientów darmowymi środkami za każdą z trzech pierwszych wpłat, a do zgarnięcia jest łącznie aż do 1500 PLN.

Warunkiem jest rejestracja konta (kod promocyjny nie jest wymagany w kontekście tego bonusu) i wpłacenie w ciągu 30 dni pierwszego depozytu. Wpłacona kwota zostanie z automatu podwojona aż do 300 PLN, a darmowe środki wymagają obrotu 2x po kursie min. 1.91.

Zaraz po tym gracz może dokonać drugiego depozytu i potwierdzić chęć odbioru darmowych środków klikając button ODBIERZ BONUS (ma na to 90 dni). Drugi depozyt zostanie nagrodzony bonusem 50% aż do 500 PLN przy wpłacie 1000 PLN lub wyższej, a darmowe środki znów trzeba obrócić 2x po kursie min. 1.91.

Następnie gracz na kolejne 90 dni na wpłacenie trzeciego depozytu i potwierdzenie chęci skorzystania z promocji, a trzecia wpłata zostanie nagrodzona bonusem 50% aż do 700 PLN przy depozycie 1400 PLN lub wyższym. Także trzeci bonus należy obrócić 2x na kuponach po kursie min. 1.91.

Zerkając na regulamin każdego z bonusów od depozytu w firmie STS trudno znaleźć większe powody do narzekania. Warunki obrotu nie są z gatunku tych niewykonalnych, a i łączna pula darmowych środków do zgarnięcia prezentuje się całkiem imponująco i powinna zapewnić stabilny budżet na wiele tygodni.

ikona nagroda
Ocena bonusu powitalnego STS
Ocena redakcji: 4/5
Być może promocja powitalna STS nie jest najwyższym pakietem na polskim rynku, jednak to wciąż całkiem solidny bonus. Co nam się podoba? Najbardziej doceniamy brak konieczności obrotu bonusem cashback, który można od razu wypłacić, a także ciekawe bonusy za zadania. Co nam się podoba nieco mniej? Kwota bonusu cashback mogłaby być wyższa, a graczom stawiającym swoje pierwsze kroki w zakładach trochę skomplikowane mogą wydawać się zasady obrotu bonusami od depozytów.

STS oferta zakładów bukmacherskich

Solidna oferta zakładów i szeroki wachlarz pokrywanych konkurencji, lig i rozgrywek to bez dwóch zdań najlepsza wizytówka każdego liczącego się bukmachera internetowego. Rzut oka na to, jaka jest w STS oferta wystarczy aby przekonać się, czemu ta firma zawdzięcza tak silną pozycję na rynku oraz fakt, że od 1997 roku praktycznie non stop znajduje się w czubie każdego rankingu legalnych operatorów w Polsce.

Gdybyśmy mieli określić ofertę zakładów bukmachera STS jednym słowem, to najlepiej ku temu nadawałby się wyraz spójna. Z jednej strony bowiem bukmacher pokrywa mnóstwo rozmaitych dyscyplin (poczynając na tych najbardziej popularnych, jak piłka nożna, tenis oraz koszykówka, a kończąc na niego egzotycznych jak np. pesapollo, szachy oraz wspinaczka sportowa), z drugiej natomiast eksperci od tych ostatnich nie powinni mieć odczucia, że bukmacher traktuje ich jako typerów drugiej kategorii. Wszystkie dyscypliny i rozgrywki zostały przez analityków bukmachera STS opakowane z równą starannością, dlatego każdy gracz powinien odnaleźć coś dla siebie. Z pewnością w dużym stopniu przyczynia się to do tego, jak pozytywne są o STS opinie.

W trakcie naszych testów oferta STS zawierała kursy na 34 dyscypliny sportowe. Jak to plasuje tego bukmachera na tle legalnych konkurentów w Polsce? Rekordziści, czyli firmy LV Bet oraz Noblebet pokrywali w tym okresie po 41 konkurencji, w Betcris oraz Betters ta liczba wynosiła 39, w Fortunie 38, w eWinner 33, w forBET 32, a na stronie bukmachera Fuksiarz dostępne były kursy na 31 dyscyplin sportowych.

Poza tradycyjnymi 34 konkurencjami klienci bukmachera STS dostaną również do ręki sporą paczkę kursów na e-sporty, sporty wirtualne oraz zakłady z sekcji Bet Games, czyli gry karciane. Jest zatem w czym wybierać i mała szansa na to, że gracz opuści stronę z pustymi rękami – na pewno znajdzie w STS zakłady bukmacherskie, które przypadną mu do gustu.

Równie znakomicie prezentuje się liczba opcji zakładów dostępnych w obrębie poszczególnych wydarzeń. W trakcie naszych testów pod lupę wzięliśmy pierwszy z brzegu mecz piłkarskiej Ligi Mistrzów i w dniu meczu STS proponował 336 rynków zakładów, co należy uznać za wynik bardzo, bardzo solidny. Lepiej pod tym względem zaprezentowały się jedynie firmy LV Bet (589), Betcris (574), Etoto (464), z kolei przykładowo w Fortunie tych zakładów było 140, w Superbet 197, w eWinner 230, a w Noblebet 102. Klienci bukmachera nie mają zatem powodów do narzekań i za to STS opinie zbiera naprawdę dobre.

Podsumowując ofertę zakładów sportowych od bukmachera STS trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to jeden z najlepszych produktów na polskim rynku. Firma pokrywa bowiem nie tylko najpopularniejsze wydarzenia sportowe, ale również ligi i turnieje z najdalszych zakątków świata, dlatego mając środki w STS można mieć pewność, że gracz odnajdzie kursy na interesujący go mecz lub wyścig.

STS zakłady bukmacherskie na piłkę nożną

Zdecydowana większość znanych nam typerów rejestruje konto i wpłaca depozyt u wybranego bukmachera internetowego po to, aby obstawiać zakłady dotyczące piłki nożnej. Dlatego też w naszej recenzji nie możemy pominąć jakości produktu piłkarskiego i tego, jaka jest w STS oferta na poszczególne ligi i rozgrywki.

Jak na tle pozostałych operatorów w Polsce prezentują się w STS zakłady bukmacherskie na piłkę nożną? Bardzo solidnie i 9/10 graczy będzie zadowolonych, natomiast kilka drobnych mankamentów sprawia, że nasza opinia o STS w tym miejscu nie może zebrać maksymalnej możliwej noty. Zacznijmy jednak od pozytywów.

Przede wszystkim analitycy bukmachera STS pokrywają gigantyczną ilość lig i rozgrywek, a lista turniejów piłkarskich, które można obstawiać u tego bukmachera jest według nas w TOP 3 polskiego rynku. Przykładowo – jeśli jesteście ekspertem od piłkarskich lig w Polsce, to poza oczywistymi kursami na PKO Ekstraklasę oraz 1. ligę dostaniecie również do ręki zakłady na 2., 3. oraz 4. ligę, a także sporo piłki kobiecej. Nie każdy bukmacher pokrywa tyle niszowych lig piłkarskich i warto mieć to z tyłu głowy.

Kolejną bardzo mocną stroną piłkarskiej oferty zakładów od bukmachera STS jest szeroki wachlarz opcji zakładów w obrębie jednego spotkania. Co prawda do rekordzistów pod tym względem dość daleko, jednak jak udowodniliśmy Wam przed momentem na przykładzie oferty zakładów bukmacherskich na konkretny mecz Ligi Mistrzów STS to krajowa czołówka, a żeby wymienić brakujące rynki w tym serwisie nie potrzeba nawet wszystkich palców jednej ręki.

Jakich opcji zakładów zabrakło nam najbardziej? Przede wszystkim mając z tyłu głowy klasę bukmachera nie do końca rozumiemy brak jakichkolwiek handicapów azjatyckich oraz azjatyckich linii goli (ta uwaga nie tyczy się tylko piłki nożnej, ale generalnie całej oferty STS). Wielu graczy wybiera bukmachera pod kątem dostępu do popularnych i bardzo często przydatnych azjanów, dlatego trudno pogodzić się z taką, a nie inną polityką STS.

Nawet jeśli bukmacher nie chciał oferować pełnej oferty azjatyckiej (wg nas najlepsza jest w Betcris), to mógł przynajmniej zaproponować częściowe azjatyckie linie goli jak chociażby serwis Fortuna (np. Powyżej 3 goli, gdzie dokładnie 3 bramki w meczu = zwrot stawki).

Jeśli jednak będziecie w stanie przełknąć tę pigułkę, to będziecie zadowoleni z tego, jaki poziom prezentuje w STS oferta piłkarska. Tym bardziej, jeśli poza tradycyjną ofertą zakładów przedmeczowych interesują Was również kursy na żywo (sekcję LIVE omówimy dokładniej za moment) oraz rynki długoterminowe.

Lista zakładów sezonowych (nie tylko tych piłkarskich) to znak rozpoznawczy oferty STS, a poza zwycięzcami poszczególnych lig i rozgrywek można również na długo przed startem sezonu wytypować spadkowiczów, TOP 3, króla strzelców, itd, za co nasza opinia o STS notuje dodatkowe pozytywne punkty.

STS oferta zakładów bukmacherskich na e-sport

Oczywiście na klientów bukmachera STS czeka solidna paczka kursów e-sportowych. Zakłady dotyczące sportów elektronicznych dostępne są w osobnej sekcji, a do dyspozycji typerów e-sportowych jest większość popularnych dyscyplin.

 • Counter Strike
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Call of Duty
 • Age of Empires
 • Wild Rift
 • Rocket League
 • Heroes of the Storm
 • Overwatch
 • StarCraft 2
 • Valorant

Co sądzimy na temat e-sportowych zakładów, która zawiera oferta STS? Z pewnością godna pochwały jest liczba pokrywanych turniejów, lig i rozgrywek. Analitycy STS wystawiają kursy na setki spotkań każdego dnia i za to należą im się olbrzymie brawa.

Z kolei gdybyśmy na coś mieli kręcić nosem to ilość opcji zakładów w obrębie jednego wydarzenia zdecydowanie pogarsza według nas wystawiane STS opinie. O ile najlepsi bukmacherzy w tej kwestii proponują po kilkadziesiąt opcji kursowych na mecz, tak w STS ta liczba bardzo często jest niższa od 10, czyli bukmacher pokrywa wszystkie najważniejsze rynki, jednak nic ponadto.

STS zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne

Z pustymi rękami strony bukmachera STS nie opuszczą eksperci od sportów wirtualnych. Ten rodzaj rozrywki znajduje uznanie w oczach coraz szerszego grona typerów, natomiast oddsmakerzy STS wystawiają swoje kursy na następujące dyscypliny:

 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów
 • Bundesliga

Celowo wymieniamy Bundesligę na końcu, gdyż to właśnie ta dyscyplina jest znakiem rozpoznawczym wirtualnej oferty bukmachera STS. O ile bowiem pozostałe konkurencje nie różnią się zbyt mocno od tego, co proponują pozostali legalni bukmacherzy w Polsce, tak zakłady dotyczące Bundesligi są absolutnym sztosem!

Dlaczego? Głównie za sprawą rewelacyjnych transmisji meczów, w trakcie których wykorzystywane są historyczne fragmenty bezpośrednich spotkań pomiędzy zainteresowanymi rywalami. Ogląda się to rewelacyjnie, a obstawianie wirtualnej Bundesligi w STS to prawdziwa przyjemność. Za to zdecydowanie należą się STS opinie naprawdę przychylne.

ikona nagroda
Ocena zakładów w STS
Ocena redakcji: 4.5/5
Według nas oferta zakładów sportowych od firmy STS to jedna z najlepszych tego sekcji na polskim rynku. Co ma na to wpływ? Analitycy bukmachera pokrywają nie tylko najpopularniejsze wydarzenia, ale również mnóstwo niszowych meczów i turniejów odbywających się często w egzotycznych zakątkach świata. Bardzo solidnie prezentuje się wybór opcji kursowych w obrębie poszczególnych wydarzeń, a jedyne czego nam zabrakło to handicapy azjatyckie oraz azjatyckie linie goli. Gdyby STS je wprowadził, to dostałby od nas maksymalne noty.

STS zakłady live – oferta

Jeśli to właśnie zakłady na żywo są Waszą specjalnością, to ta oferta STS powstała z myślą o Was! Sekcja LIVE od tego operatora to prawdziwy majstersztyk, wszystko jest tam dopięte na ostatni guzik, a w ręce graczy wędruje komplet narzędzi niezbędnych do ogrania bukmachera na kuponach na żywo.

Oddsmakerzy bukmachera STS nie ograniczają się do wystawiania kursów na żywo jedynie na najpopularniejsze konkurencje jak piłka nożna, tenis ziemny oraz koszykówka, ale idą o wiele dalej i pokrywają również mnóstwo niszowych sportów typu badminton, tenis stołowy oraz siatkówka plażowa.

Zachwyceni będą typerzy piłkarscy i tenisowi. Nie dość, że w STS zakłady bukmacherskie każdego dnia pokrywają mnóstwo lig, turniejów i rozgrywek, to jeszcze przy okazji są znakomicie opakowane. Do dyspozycji graczy są m.in. zawsze przydatne statystyki na żywo, live czat, Match Tracker, a także (a może przede wszystkim) gigantyczna paczka transmisji w livestreamach.

Wszystko to razem wzięte sprawia, że sekcja zakładów na żywo od bukmachera STS zbiera najwyższe możliwe noty w każdym teście dotyczących typów LIVE, a praktycznie jedynym legalnym konkurentem mogącym stawać w szranki na polskim rynku jest firma Fortuna. Piszemy o tym więcej w naszym artykule, gdzie porównujemy STS i Fortunę. Pozytywne opinie STS zdecydowanie się tutaj należą.

ikona nagroda
Ocena zakładów na żywo w STS
Ocena redakcji: 5/5
Jeśli oferta przedmeczowa STS ociera się o ideał, tak sekcja z zakładami LIVE to bez dwóch zdań jeden z dwóch najlepszych produktów tego typu na polskim rynku, a jedyną konkurencją może być tutaj serwis Fortuna. W sekcji na żywo od STS zgadza się wszystko – od sporej liczby pokrywanych wydarzeń, przez mnóstwo statystyk oraz przyjemny dla oka Match Tracker, aż po najlepsze transmisje w livestreamach. Z radością dajemy maksymalną ocenę.

Bukmacher STS opinie o kursach

Jaki jest najłatwiejszy sposób na ogranie bukmachera i czerpanie regularnych zysków w dłuższej perspektywie? To dziecinnie proste, wystarczy obstawiać zwycięskie kupony po atrakcyjnych kursach i pokonać marżę narzuconą na konkretnym rynku, czego efektem będzie plusowy yield, gwarantujący profit na koniec dnia.

Dlatego za każdym razem uczulamy mniej doświadczonych typerów, aby wziąć pod lupę wysokość marży bukmachera i sprawdzić jakość proponowanych przez niego kursów. Jak na tle legalnych konkurentów w Polsce wypada oferta STS? Wyniki naszego testu nie kłamią!

 • PKO Ekstraklasa – LV Bet 2,05%, Fortuna 2,97%, Betters 3,29%, Betcris 3,44%, forBET 3,59%, STS 4,84%, PZBuk 4,91%, Fuksiarz 5,41%
 • Serie A – Etoto 2,92%, forBET 3,02%, Fortuna 3,16%, Betcris 3,63%, Superbet 4,17%, TOTALbet 5,64%, STS 6,37%
 • Premier League – Betters 1,73%, Noblebet 2,87%, forBET 3,02%, Fortuna 3,21%, LV Bet 4,14%, STS 5,04%, TOTALbet 6,28%, PZBuk 8,83%
 • Bundesliga – Betcris 1,45%, Etoto 2,79%, forBET 2,94%, Fortuna 3,11%, Superebet 4,22%, TOTALbet 4,49%, STS 5,05%, Fuksiarz 5,20%
 • La Liga – forBET 2,85%, Etoto 3,02%, Noblebet 3,12%, Fortuna 3,31%, Betcris 3,53%, Superbet 4,06%, eWinner 5,27%, STS 6,89%
 • Liga Mistrzów – Betters 1,67%, Superbet 2,99%, Etoto 3,00%, Fortuna 3,73%, LV Bet 3,81%, STS 4,99%, Fuksiarz 5,36%
 • Topowe ligi piłkarskie na żywo – Betcris 4,93%, Etoto 5,73%, Fortuna 6,67%, STS 6,97%, eWinner 7,91%, Fuksiarz 8,72%, PZBuk 9,60%
 • MMA – Etoto 4,15%, Fuksiarz 5,13%, Fortuna 5,28%, STS 5,33%, Betcris 5,44%, eWinner 7,11%, TOTALbet 7,57%, LV Bet 8,97%
 • NBA – Etoto 3,75%, LV Bet 4,08%, TOTALbet 4,83%, STS 5,21%, forBET 5,22%, eWinner 5,82%, Noblebet 5,98%, Superbet 11,24%, Fortuna 15,11%
 • e-sporty – Superbet 5,05%, STS 6,44%, Betcris 7,67%, Fortuna 8,70%, Totolotek 9,31%, forBET 9,38%

Jak sami widzicie w kontekście wysokości kursów nie mamy zbyt dobrych wiadomości dla niektórych grup typerów zastanawiających się nad tym, czy obstawiać w STS zakłady bukmacherskie. Przykładowo – gracze specjalizujący się w zakładach na topowe ligi piłkarskie być może nie dostaną do ręki najniższych kursów na rynku, jednak do czołówki rankingu również im daleko. Znakomita oferta zakładów i długa lista pokrywanych rynków piłkarskich nie idzie zatem w przypadku STS w parze z atrakcyjnymi kursami.

Nieco lepiej prezentuje się marża pobierana przez oddsmakerów bukmachera STS na mecze NBA, zakłady e-sportowe oraz te dotyczące koszykarskiej ligi NBA. Być może nie są to najlepsze przeliczniki na rynku, jednak tutaj dystans pomiędzy STS, a czołówką rankingu nie jest tak wyraźny.

Podsumowując – z pewnością nieprawdą będzie stwierdzenie, że bukmacher STS pobiera zabójczą marżę, a efektem tego są najsłabsze kursy na rynku. Nic takiego się nie dzieje, a prowizja od STS bardzo często wpisuje się w średnią rynkową. Tyle tylko, że patrząc na jakość pozostałych produktów od tego bukmachera jest to dla nas małym zaskoczeniem i mocno wierzymy, że w przyszłości popracuje on również na tą kwestią, bo STS opinie może sobie zdecydowanie poprawić w tym temacie.

ikona nagroda
Ocena kursów w STS
Ocena redakcji: 3.5/5
Patrząc na jakość pozostałych produktów oferowanych przez firmę STS jesteśmy mocno zaskoczeni dość niskimi kursami proponowanymi na kluczowych rynkach. Bukmacher wystawia co najwyżej przeciętne przeliczniki na cieszące się olbrzymią popularnością wśród graczy topowe ligi piłkarskie, co z pewnością nie przysporzy mu fanów. Nieco lepiej prezentuje się marża pobierana w przypadku zakładów e-sportowych oraz MMA, natomiast nawet w tych przypadkach STS rzadko wystawia najbardziej atrakcyjne kursy na rynku.

Bukmacher STS opinie na temat promocji okolicznościowych

Zdecydowanie mocna strona firmy STS, natomiast odwiedzając oficjalną stronę bukmachera i klikając sekcję PROMOCJE możecie w to z początku mocno powątpiewać. Wszystko to za sprawą tego, że generalnie promocje dla stałych graczy dzielimy na dwie kategorie, a mianowicie bonusy stałe dostępne non stop oraz promocje okolicznościowe dedykowane pod konkretne wydarzenie.

I o ile te pierwsze nie są są specjalnością bukmachera STS, a jedyny stały bonus dla graczy to promocja Zaproś Kumpli z 340 PLN do zgarnięcia, tak bonusy dedykowane pod konkretny mecz lub turniej są w STS na fenomenalnym poziomie.

Co to oznacza z perspektywy gracza? Mniej więcej tyle, że jeśli akurat odbywa się popularny turniej piłkarski lub tenisowy, gra piłkarska Reprezentacja Polski, trwają Igrzyska Olimpijskie, siatkarska Liga Światowa, finały NBA lub jakiekolwiek inne istotne wydarzenie, to na klientów STS na 100% będzie czekał atrakcyjny bonus.

ikona nagroda
Ocena promocji w STS
Ocena redakcji: 4/5
Bonusy dla stałych graczy w STS musimy ocenić według dwóch odrębnych kategorii. Jeśli chodzi o promocje dostępne non stop, to bukmacher wypada bardzo przeciętnie, by nie powiedzieć słabo. Znacznie lepiej firma STS prezentuje się, jeśli chodzi o promocje okolicznościowe dedykowane pod konkretne wydarzenia. Tego typu bonusy to najwyższa półka w Polsce, a klienci STS mogą mieć pewność, że jeśli akurat odbywa się jakieś popularne wydarzenie sportowe, to na stronie bukmachera czekała będzie na nich ciekawa promocja.

STS opinie o stronie internetowej

Czas rzucić okiem na kwestię wyglądu i użyteczności oficjalnej strony internetowej bukmachera STS. Trzeba uczciwie przyznać, że internetowa witryna tego operatora prezentuje się bardzo schludnie i przejrzyście, dlatego jeśli mieliście wcześniej do czynienia z zakładami sportowymi online, to z pewnością nic Was na niej nie zaskoczy in minus i nie będziecie mieli problemów z odnalezieniem poszczególnych produktów bukmachera.

Cała witryna utrzymana jest w granatowo-niebiesko-pomarańczowej kolorystyce, jest czytelna, a poruszanie się pomiędzy poszczególnymi sekcjami nie sprawia kłopotów. Układ strony bukmachera nie różni się w zasadzie od tego, co spotkacie odwiedzając serwisy pozostałych legalnych operatorów w Polsce.

Na plus zapisujemy okienko czatu na żywo widoczne po prawej stronie non stop, dzięki któremu można podejrzeć skuteczne typy innych graczy lub podzielić się swoimi przewidywaniami.

Aplikacja STS Zakłady Bukmacherskie – opinie

Jak na jednego z absolutnych liderów rynku przystało bukmacher STS oddaje w ręce graczy znakomitą aplikację mobilną, a lepsze oprogramowania na smartfony od legalnych bukmacherów w Polsce moglibyśmy policzyć na palcach jednej ręki.

Aplikacja STS działa bez zarzutu na wszystkich urządzeniach z systemem Android oraz iOS i umożliwia dostęp do wszystkich opcji gwarantowanych przez tradycyjny serwis + kilka funkcji ekstra. Mamy na myśli m.in.:

 • Cashout
 • Szybki zakład – kupon jest akceptowany jednym kliknięciem
 • Promocje – specjalne bonusy dedykowane użytkownikom aplikacji STS
 • Bet Booster
 • Statystyki – spora paczka statystyk dostępna 24h
 • Transmisje – setki pełnoekranowych livestreamów każdego tygodnia
 • Powiadomienia PUSH – błyskawiczne informacje o statusie kuponu lub nowej promocji na ekranie smartfona
 • Błyskawiczne płatności
 • Pomoc konsultantów

STS opinie o metodach płatności

Tak mocną pozycję na polskim rynku bukmacher STS zawdzięcza m.in. błyskawicznym i w 100% bezpiecznym metodom płatniczym, dzięki którym klienci tego serwisu mogą być w pełni spokojni o swój depozyt. Wszystkie operacje finansowe w STS rozpoczynają się od kwoty 1 PLN, są rzecz jasna pozbawione jakichkolwiek prowizji, a czas transferu uzależniony jest od wybranej opcji.

W przypadku depozytów STS oddaje w ręce graczy kilka sprawdzonych metod (m.in. karty płatnicze, BLIK, Paysafecard, Skrill, Neteller, PayPal, dotpay, PayU), a środki pojawiają się na koncie niemalże natychmiast.

Równie szybki transfer w drugą stronę gwarantują błyskawiczne wypłaty do 11 najpopularniejszych banków w Polsce (STS chwali się, że środki pojawią się na koncie w ciągu 10 minut), a jeśli Waszego banku nie ma na tej liście, to na środki zaczekacie 1-2 robocze. W tym miejscu warto przypomnieć, że możliwość wypłaty wygranych środków mają wyłącznie gracze, którzy prześlą wymagane dokumenty i zweryfikują swoje konto.

Opinie o STS – support bukmachera

Istnieje kilka sposobów na to, aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta bukmachera STS, dlatego nie ma najmniejszych obaw o to, że w przypadku jakichkolwiek niejasności gracz zostanie pozostawiony sam sobie. Zanim jednak postanowicie zgłosić swój problem jednym z dostępnych kanałów sugerujemy odwiedzenie sekcji FAQ zawierającej najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami, gdyż bardzo często można odszukać w ten sposób rozwiązanie interesującej kwestii.

Jeśli natomiast zdecydujecie się na kontakt z supportem
STS, to do Waszej dyspozycji będzie formularz zgłoszeniowy na stronie bukmachera, adres email (kontakt@sts.pl) oraz czat na żywo. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to właśnie ten ostatni kanał kontaktu z supportem jest Waszym ulubionym, dlatego z przyjemnością stwierdzamy, że jakość czatu w STS spełnia najwyższe standardy na rynku.

Konsultanci bukmachera STS pracują w trybie 24/7/365, a to oznacza, że są do dyspozycji graczy codziennie o każdej porze dnia i nocy. Każda z naszych prób połączenia się z supportem STS w pełni nas zadowoliła. Czas oczekiwania na połączenie nie był przesadnie długi, a każdy z konsultantów fachowy, uprzejmy i pomocny. Nie oczekujemy niczego więcej.

Opinie o bukmacherze STS – ocena końcowa

Jeśli do tej pory zastanawialiście się, jak to możliwe, że bukmacher STS zagarnia dla siebie ok. 45% udziałów na polskim rynku i od przeszło dwóch dekad jest jednym z absolutnych liderów każdego rankingu bukmacherów, to mamy nadzieję, że nasza recenzja STS rozwiała wszelkie Wasze wątpliwości w tej kwestii.

Włodarze bukmachera STS od lat robią wszystko co w ich mocy, aby oddać w ręce swoich klientów produkt z najwyższej półki i trzeba przyznać, że w zdecydowanej większości przypadków ta sztuka im się udaje.

Już na starcie na graczy czeka atrakcyjny bonus powitalny, dzięki któremu do zgarnięcia są darmowe środki o wartości aż do 1660 PLN. Aby tak się jednak stało warto wykorzystać nasz STS kod promocyjny i wpisać hasło PREZENTST podczas rejestracji konta, a wówczas pula darmowych środków będzie o 100 PLN wyższa od standardowej oferty bez kodu.

Trudno się do czegokolwiek przyczepić patrząc w kierunku oferty zakładów STS, opcji płatniczych oraz poziomu supportu, z kolei sekcja LIVE z mnóstwem transmisji na żywo oraz aplikacja mobilna STS to najwyższe standardy w branży.

Nasza jedyna uwaga, która według nas mocno psuje STS opinie, dotyczy przeciętnego poziomu kursów na topowe ligi piłkarskie. Mając z tyłu głowy fakt, że większość graczy obstawia właśnie piłkę nożną włodarze bukmachera STS powinni pójść po rozum do głowy i nieco obniżyć marżę pobieraną dla najpopularniejszych lig europejskich.

Bukmacher STS opinie 2023: FAQ

Firma STS posiada licencję od Ministerstwa Finansów o nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12, co czyni ją w 100% legalnym bukmacherem.

Na każdego nowego gracza czeka pakiet na start o wartości 1640 PLN. Szczegóły w tekście.

Kod bonusowy w STS to PREZENT100, a wykorzystując go w trakcie rejestracji gracz otrzyma dodatkowy zakład bez ryzyka na pierwszym kuponie aż do 100 PLN.

Oczywiście, że tak, bukmacher umożliwia błyskawiczną rejestrację konta tymczasowego, a weryfikacji danych osobowych można dokonać w późniejszym okresie.

STS TV to gwarancja dostępu do ok. 50 tysięcy transmisji tygodniowo, a jedyny warunek to aktywny kupon z poprzednich 24 godzin. STS transmituje m.in. mecze Serie A, Ligue 1, Coppa Italia, NBA oraz Wimbledonu, dlatego każdy odnajdzie coś dla siebie.

Jeśli posiadasz rachunek w jednym z 11 banków obsługujących błyskawiczne wypłaty w STS, to środki na koncie pojawią się w ciągu 10 minut. W przeciwnym razie zaczekasz kilka dni roboczych.

Minimalna kwota wpłaty na swoje konto gracza w STS wynosi 1 PLN.

Konsultanci STS są do dyspozycji graczy o każdej porze dnia lub nocy przez 365 dni w roku.

Opinie