tło sekcji hero

Freebety bez depozytu i za depozyt u bukmacherów: darmowe zakłady [GRUDZIEŃ 2022]

Lista i omówienie darmowych zakładów w promocjach legalnych bukmacherów

Spis treści
[Rozwiń]

Freebet, czyli darmowy zakład, cieszy się ogromną popularnością wśród typerów. Polscy legalni bukmacherzy są tego doskonale świadomi, więc często można go znaleźć w ich ofertach powitalnych. W tym artykule zebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o freebetach u bukmacherów. Na czym dokładnie polega darmowy zakład? Którzy bukmacherzy oferują freebet za rejestrację? U których można otrzymać ten bonus bez depozytu? Czytaj, a dowiesz się wszystkiego!

Freebety bez depozytu – ranking

Bonus bez depozytu to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych przez graczy promocji. Dzięki niemu możesz obstawić zakład nie wpłacając do bukmachera ani złotówki! Kwota freebetu bez depozytu za rejestrację nie jest z reguły wysoka, ale należy pamiętać, że jest to całkowicie darmowy bonus. Poniżej znajdziesz listę bukmacherów, u których odbierzesz freebet bez depozytu na start.

Freebety za wpłatę – ranking

Freebet występuje nie tylko jako bonus bez depozytu. U niektórych bukmacherów można go otrzymać jako nagrodę za dokonanie wpłaty. Tego rodzaju freebety na start nie cieszą się tak dużym entuzjazmem graczy, natomiast należy pamiętać, że wciąż stanowią szansę na postawienie darmowego zakładu. Co więcej, taki freebet bukmacherzy często oferują wyższy niż darmowy bonus bez depozytu. Poniżej lista tych bukmacherów, u których za dokonanie wpłaty po rejestracji otrzymasz freebet na start.

Kody na freebety u bukmacherów

Nie zawsze wszystkie freebety z oferty danego bukmachera są dostępne dla każdego gracza rejestrującego konto. Czasami do ich odblokowania potrzebne są specjalne kody na freebety, które wpisuje się podczas rejestracji konta. Poniżej mamy dla Was listę takich kodów wraz z korzyściami, które zapewniają!

BukmacherKodDziałanie
SuperbetUżyjUmożliwia odebranie freebetu 34 PLN
FortunaUżyjUmożliwia odebranie dodatkowego freebetu 10 PLN
TOTALbetUżyjUmożliwia odebranie dodatkowego freebetu bez depozytu 5 PLN
NoblebetUżyjUmożliwia odebranie freebetu 25 PLN
LV BetUżyjUmożliwia odebranie dodatkowego freebetu 20 PLN
BettersUżyjZwiększa max. freebet powitalny z 40 PLN do 50 PLN
EtotoUżyjZwiększa freebet w aplikacji z 20 PLN do 30 PLN
Go BetUżyjUmożliwia odebranie freebetu 60 PLN
Kody na freebety do polskich legalnych bukmacherów

Freebet: co to jest?

Freebet to bonus bukmacherski, który wśród polskich graczy jest znany również jako darmowy zakład. Jego polska nazwa dokładnie oddaje jego prostą zasadę działania. Freebet po prostu pozwala graczowi obstawić zakład na określoną kwotę bez korzystania ze swoich własnych środków depozytowych. Można powiedzieć, że za freebet tak naprawdę płaci bukmacher – pozwala typerowi postawić kupon za darmo (stąd też nazwa "darmowy zakład").

To nie jest jednak tak, że można postawić za freebet zakłady bukmacherskie o dowolnym rodzaju. Korzystając z darmowego zakładu trzeba mieć na uwadze kilka warunków, którymi jest on obarczony. Najczęściej są to:

 • kwota freebetu – zakład musi być obstawiony za konkretną, raczej niewysoką kwotę ustaloną w promocji (z reguły w przedziale od 20 do 50 PLN)
 • ograniczenia obstawianych dyscyplin – czasami bukmacher nie pozwala obstawić za pomocą freebetu niektórych zakładów (często np. sportów wirtualnych), a czasami darmowy zakład można postawić tylko na konkretny rodzaj zakładów (np. na e-sport)
 • cechy stawianego kuponu – bukmacher może też wymagać, żeby kupon
 • czas na wykorzystanie freebetu – darmowy zakład może mieć ustalony przez bukmachera „termin ważności”. Jak długi – to zależy od konkretnej promocji. Mogą to być 3 dni, tydzień, miesiąc – w każdym przypadku trzeba to sprawdzić. Po upływie określonego czasu freebet przepada
 • warunki obrotu bonusem – w najlepszym (dla gracza) scenariuszu, po trafieniu kuponu postawionego za freebet wygrana ląduje prosto na koncie depozytowym. Niestety, taka sytuacja zdarza się raczej rzadko. Wygrana najczęściej ląduje na koncie bonusowym i żeby ją wypłacić, należy obrócić bonusem

Darmowy zakład stanowi, obok bonusu od depozytu oraz zakładu bez ryzyka, jeden z najczęściej wykorzystywanych przez bukmacherów bonusów składających się na pakiet powitalny dla nowych graczy. Często jednak można go też otrzymać w ramach promocji przeznaczonych dla stałych graczy. W przypadku darmowych zakładów dla nowych klientów bukmachera warto zwrócić uwagę, jakie są zasady ich przyznania. Freebet na start po dokonaniu rejestracji można otrzymać albo jako bonus bez depozytu albo dopiero po dokonaniu wpłaty.

Co to jest freebet bez depozytu?

W tym pierwszym przypadku jest to freebet za rejestrację, który nie wymaga spełniania żadnych dodatkowych warunków. Taki freebet bez depozytu to bonus szalenie popularny wśród graczy. Trudno się temu dziwić, bo daje on możliwość obstawiania zakładu nie tylko za darmo, ale nawet bez przelania chociażby złotówki na konto bukmachera.

Freebety bez depozytu stanowią jednak w ofertach polskich bukmacherów raczej rzadkość. Co więcej, kwoty takich freebetów na start nie są jednak z reguły zawrotne, co łatwo zrozumieć z perspektywy bukmachera. Nie tylko pozwala on postawić darmowy zakład, ale do tego nie ma nawet pewności, czy nowy gracz cokolwiek do niego wpłaci. Nic zatem dziwnego, że ich hojność w rozdawaniu takiego rodzaju bonusów bez depozytu jest raczej ograniczona.

Co to freebet od wpłaty?

O wiele chętniej zatem oferują bukmacherzy freebety na start dopiero po dokonaniu przez gracza wpłaty. Wciąż jest to darmowy zakład, ponieważ gracz do skorzystania z tego bonusu wcale nie musi wykorzystywać zdeponowanych środków - wystarczy sam fakt, że je wpłacił. (Czasami jednak spotykamy się z sytuacją, że freebet przyznawany jest dopiero po obstawieniu jakiegoś zakładu). Bukmacherzy są z takiej sytuacji o wiele bardziej zadowoleni, więc więcej spośród nich decyduje się na wręczanie nowym graczom takiego bonusu.

Warto przy tym zaznaczyć, że wymagane kwoty wpłaty, by otrzymać od bukmachera freebet na start, nie są z reguły wcale takie wysokie. Nie trzeba wpłacać setek złotych, żeby otrzymać darmowy zakład - w większości przypadków wystarczy chociażby 50 PLN. Jeżeli gracz zamierza kontynuować swoją przygodę z bukmacherem – a nie tylko skorzystać z darmowego bonusu bez depozytu i „zwiać” - to i tak dokona depozytu. W takiej sytuacji taki freebet na start wcale nie jest mniej atrakcyjny od bonusu bez depozytu za samą rejestrację - a często jest nawet ciekawszy, bo bonusowa kwota jest często wyższa.

Freebet bez depozytu w ofertach bukmacherów

Chcesz poznać więcej informacji na temat bonusów bez depozytu na zakłady sportowe, które znajdziesz w ofertach legalnych bukmacherów? Proszę bardzo - zebraliśmy tutaj najważniejsze informacje w pigułce! Jeżeli będziesz potrzebować więcej szczegółów, to znajdziesz je na w naszych artykułach dotyczących kodów promocyjnych i bonusów u bukmacherów.

TOTALbet: bonus bez depozytu

U bukmachera TOTALbet freebety bez depozytu można zgarnąć łącznie za kwotę do 35 PLN. Nie jest to jeden, ale aż trzy freebety, a każdy można otrzymać za spełnienie określonego warunku - ale żaden nie wymaga wpłaty od gracza jakiegokolwiek depozytu.

 1. Pierwszy to freebet o wartości 5 PLN, ale otrzymają go tylko gracze, którzy podczas wpiszą podczas rejestracji w TOTALbet kod promocyjny o o treści PREZENTTB.
 2. Drugi w TOTALbet freebet na start, tym razem o wartości 10 PLN, otrzymają osoby, które wyraziły podczas zakładania konta zgodę na komunikację marketingową.
 3. Trzeci freebet TOTALbet wręczy osobom, które przekształcą konto tymczasowe w stałe - i będzie on miał wartość 20 PLN.

W TOTALbet bonusy od depozytu można wykorzystać na dowolne zakłady. Jedyny warunek jest taki, aby kurs na kuponie obstawionym za freebet bez depozytu wyniósł co najmniej 2.00.

Na co jeszcze mogą liczyć nowi gracze u bukmachera TOTALbet? W ofercie powitalnej ma on jeszcze bonus od depozytu do 5000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

 • 5000 PLN100% od depozytu
 • 200 PLNzakład bez ryzyka
 • 35 PLNfreebety
KOD PREZENTTB
Kopiuj kod
Odbierz 5235 PLN

Fortuna: freebet bez depozytu

Nowi gracze u bukmachera Fortuna mogą liczyć na dwa freebety, z czego jeden z nich to bonus bez depozytu. O drugim z nich, za kod promocyjny i wpłatę, piszemy w sekcji o freebetach za wpłatę. Teraz skupmy się tylko na freebecie bez depozytu od Fortuny.

Jego wartość wynosi 20 PLN i przyznawany jest pod postacią 2800 punktów Fortuna Klub Plus (co jednak z perspektywy gracza nie ma większego praktycznego znaczenia). U bukmachera Fortuna freebet bez depozytu nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych warunków poza samą rejestracją. Do trzech dni po założeniu konta gracz po prostu otrzymuje ten bonus.

Należy natomiast zwrócić uwagę na to, że bonus bez depozytu za rejestrację w Fortunie nie może być wykorzystany na sporty wirtualne i gry karciane. Można jednak za jego pomocą obstawiać dowolne inne zakłady. Wygrana z darmowego zakładu ląduje u gracza prosto na konto depozytowe i można ją od razu wypłacić. Ostatnią rzeczą, którą należy pamiętać jest to, że za ten freebet zakłady bukmacherskie można obstawiać maksymalnie do końca roku kalendarzowego - po tym terminie bonus wygasa.

Oprócz freebetów na start, bukmacher Fortuna nowym graczom umożliwia odebranie zakładu bez ryzyka do 600 PLN.

 • 600 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 10 PLNfreebet promocyjny
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 630 PLN

LV Bet: bonus bez depozytu

W LV Bet można odebrać dwa freebety na start, przy czym jeden z nich wymaga wykorzystania kodu promocyjnego i wpłaty na konto depozytowe. Zaraz do niego dojdziemy, natomiast najpierw opiszemy to, co musisz wiedzieć o bonusie bez depozytu od tego bukmachera.

Oferowany podczas rejestracji w LV Bet freebet bez depozytu ma wartość 20 PLN. Tak naprawdę bukmacher dopisuje do konta gracza darmowy zakład o wartości 1 PLN, ale jest do niego dołączony mnożnik x20, więc w praktyce wychodzi właśnie 20 PLN. W przypadku bukmachera LV Bet freebet bez depozytu obwarowany jest sporym ograniczeniem zarówno w kwestii tego, co można za niego postawić, jak i pod postacią warunku obrotu przed wypłatą wygranej.

Freebet bez depozytu za rejestrację w LV Bet można wykorzystać tylko na kuponach typu AKO, na których znajdują się min. 3 zdarzenia, z których żadne nie może mieć kursu mniejszego niż 1.25, a kurs całkowity musi wynieść co najmniej 2.50.

Jeżeli wszystkie zdarzenia postawione na kuponie wejdą, wygrana z otrzymanego od LV Bet freebetu bez depozytu trafi na saldo bonusowe. W celu wypłaty tych środków, należy spełnić obrócić kwotą wygranej dwukrotnie na kuponach po kursie min. 2.00, a w przypadku kuponów typu AKO dochodzi do tego warunek, by żadne ze zdarzeń nie miało kursu poniżej 1.50. Na spełnienie tych wszystkich warunków, którymi obwarowany jest bonus bez depozytu w LV Bet, gracz ma 30 dni.

Oprócz freebetów w LV Bet odebrać można także bonusy od dwóch pierwszych depozytów o łącznej wartości do 3000 PLN, zakład bez ryzyka do 333 PLN oraz 14 dni gry bez podatku.

 • 1500 PLN100% od 1. depozytu
 • 1500 PLN1% od 2. depozytu z kursem x.50
 • 333 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNfreebet od depozytu
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
 • 33 dnigra bez podatku
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz 3423 PLN

Betters: freebet bez depozytu za weryfikację konta

W Betters można odebrać dwa freebety na start. Drugi z nich wymaga postawienia zakładu i w dalszej części tekstu szczegółowo go opiszemy, ale teraz skupimy się na tym, jak wygląda u bukmachera Betters bonus bez depozytu. Jest to skromny darmowy zakład o wartości 5 PLN, ale żeby go odebrać wystarczy założyć konto stałe oraz wyrazić zgody na komunikaty marketingowe. Tak, to wszystko!

Darmowy zakład można postawić na dowolny zakład (o ile nie dotyczy on sportu wirtualnego lub gier karcianych) z kursem minimalnym 1.80. Wygraną nie trzeba obracać – ląduje prosto na koncie gracza.

Oprócz tego freebetu bez depozytu Betters w swojej ofercie powitalnej posiada również freebet od wpłaty (więcej informacji tutaj) oraz zakład bez ryzyka 300 PLN / 150 PLN (za przegrany kupon lub za wygrany, który spełnia określone warunki).

 • 50 PLNfreebet
 • 300 PLNzakład bez ryzyka
 • 5 PLNfreebet bez depozytu
KOD PREZENTBT
Kopiuj kod
Odbierz 355 PLN

Freebety na start za wpłatę w ofercie legalnych bukmacherów

Teraz naszą uwagę przeniesiemy na te darmowe zakłady, które można otrzymać w zamian za dokonanie wpłaty na konto depozytowe u bukmachera. Gdzie na gracza czekają takie bonusy i jakie warunki należy spełnić, żeby je otrzymać? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Go Bet: freebet za kod promocyjny

Na chwilę obecną najnowszy legalny bukmacher na polskim rynku, Go Bet w swojej ofercie standardowej nie posiada darmowego zakładu na start. Żeby skorzystać z takiego bonusu, należy zarejestrować się używając w Go Bet kod promocyjny o treści PREZENTGB. Jest to jednak freebet za depozyt, więc należy spełnić jeszcze dodatkowy warunek, jakim jest wpłata na konto do bukmachera co najmniej 100 PLN. Bukmacher Go Bet freebet o wartości 60 PLN przyznaje wszystkim graczom, którzy spełnili te wymagania w każdy piątek o godzinie 10:00.

Na nowych graczy Go Bet czeka jeszcze jedna, atrakcyjna promocja. Jest to zabezpieczenie pierwszego kuponu zakładem bez ryzyka do kwoty nawet 1000 PLN.

 • 60 PLNfreebet z kodem
 • 1000 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTGB
Kopiuj kod
Odbierz 1060 PLN

Superbet: freebety za aplikację oraz kod promocyjny

W Superbet można odebrać 2 freebety. Pierwszy z nich jest dostępny dla wszystkich nowych graczy, którzy w ciągu 7 dni od pierwszego depozytu zalogują się w aplikacji mobilnej. Można za jego pomocą obstawić darmowy zakład za 20 PLN.

Natomiast drugi nie jest bezpośrednio dostępny dla wszystkich graczy, którzy założą konto u tego bukmachera. Żeby go odebrać, należy wykorzystać podczas rejestracji w Superbet kod promocyjny o treści PREZENTSB. To właśnie on pozwala nowym graczom otrzymać w Superbet freebet o wartości 34 PLN - pod warunkiem, że wpłacą depozyt o wartości co najmniej 50 PLN.

Freebet od Superbet można wykorzystać w ciągu 7 dni na kupon SOLO lub AKO z oferty sportowej, które znajdują się w ofercie przedmeczowej lub live. Natomiast nie postawisz za jego pomocą darmowego zakładu na sporty wirtualne czy gry karciane. Wygrana z kuponu postawionego za freebet jest pomniejszana o kwotę zagranej stawki bonusu.

Na co oprócz freebetu na start może liczyć nowy gracz u bukmachera Superbet? Na promocję Tydzień Bez Ryzyka, w ramach której można odebrać cashback do nawet 3500 PLN oraz bonus od depozytu do 200 PLN.

 • 200 PLN100% bonus od depozytu
 • 3500 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNw aplikacji
 • 34 PLNfreebet
KOD PREZENTSB
Kopiuj kod
Odbierz 3754 PLN

Fortuna: freebet za kod promocyjny

Powyżej opisaliśmy już możliwy do odebrania u bukmachera Fortuna bonus bez depozytu. To jednak nie wszystko - nowi gracze u tego bukmachera mają szansę na dodatkowy freebet na start o wartości 10 PLN! Jest on jednak dostępny tylko dla tych, którzy wykorzystają u bukmachera Fortuna kod promocyjny. Po spełnieniu tego warunku wystarczy wpłacić pierwszy depozyt i na konto gracza wleci dodatkowy freebet na start. Podobnie, jak w przypadku bonusu bez depozytu u tego bukmachera, przyznany jest on pod postacią punktów FKP.

W Fortunie freebet promocyjny można przeznaczyć na dowolny zakład, a wygrana nie jest obarczona żadnymi dodatkowymi wymogami obrotu. Jedyne, czego należy pilnować, to wykorzystanie tego freebetu w ciągu 12 miesięcy, bo po tym czasie straci on ważność.

Jak pisaliśmy powyżej, oprócz freebetów można u bukmachera Fortuna odebrać jeszcze zakład bez ryzyka.

 • 600 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 10 PLNfreebet promocyjny
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 630 PLN

Etoto: freebet w aplikacji

O ile u bukmachera Etoto bonus bez depozytu dla nowych graczy nie istnieje, tak można odebrać freebet w aplikacji, za który można postawić zakład za 30 PLN. Taka kwota bonusu jest zarezerwowana dla tych, którzy wykorzystają podczas rejestracji w Etoto kod promocyjny o treści PREZENTET. Bez tego kodu w Etoto można odebrać freebet niższy o 10 PLN.

Następnym warunkiem do otrzymania tego freebetu na start jest wpłata depozytu o kwocie wynoszącej co najmniej 100 PLN. Po dokonaniu tej wpłaty graczowi przyznawany jest przez Etoto freebet, który można przeznaczyć na dowolne zakłady sportowe, z jednym wyjątkiem - nie można postawić darmowego zakładu na sporty wirtualne.

U bukmachera Etoto freebet to nie jedyny bonus na start. Oprócz tego jest jeszcze bonus od depozytu – 200% pierwszej wpłaty, standardowo do maksymalnie 100 PLN, a przy rejestracji z naszym kodem do aż 120 PLN.

 • 30 PLN freebet w aplikacji
 • 120 PLN 200% bonus od depozytu
KOD PREZENTET
Kopiuj kod
Odbierz 150 PLN

Noblebet: freebet za kod promocyjny oraz pobranie aplikacji

Na nowych graczy tego bukmachera czeka do odebrania freebet o wartości 25 PLN. Niestety, w Noblebet bonus bez depozytu na chwilę obecną nie istnieje - oferowany przez niego freebet wymaga uiszczenia wpłaty.

Koniecznie należy jednak użyć w Noblebet kod bonusowy o treści PREZENTNB podczas rejestracji. Żeby odebrać ten darmowy zakład, po rejestracji z kodem promocyjnym należy spełnić kilka warunków. Po pierwsze, wymagany jest depozyt z kwotą co najmniej 50 PLN. Potem gracz musi obstawić jakikolwiek kupon AKO na zdarzenia sportowe z oferty Noblebet za co najmniej 50 PLN i z kursem min. 1.85. I tyle! Nie ma znaczenia to, czy kupon będzie trafiony, czy nie. Samo jego postawienie sprawi, że gracz otrzyma od Noblebet freebet na start.

Freebet w Noblebet ma wartość 25 PLN, chociaż technicznie jest to bonus na kwotę 1 PLN, tyle, że z mnożnikiem x25. Z perspektywy gracza nie ma to jednak większego znaczenia. Ten darmowy zakład Noblebet pozwala użyć do obstawienia dowolnego kuponu AKO, na którym znajdą się co najmniej 3 typy. Kurs łączny takiego kuponu musi wynieść co najmniej 3.00, a kurs każdego z poszczególnych zdarzeń nie może być niższy niż 1.30.

Wygraną z takiego kuponu trzeba jeszcze obrócić, zanim gracz będzie mógł ją wypłacić. Obrotu bonusem należy dokonać na dwukrotność kwoty wygranej na kuponach z kursem min. 1.85 (jeżeli jest to kupon AKO, to do tego poszczególne zdarzenia nie mogą mieć kursu mniejszego niż 1.40). Udało się spełnić wszystkie te warunki? Wtedy bonus trafia na konto depozytowe i można go wypłacić.

Inne promocje na start, które można odebrać w Noblebet, to bonusy od 3. pierwszych depozytów o łącznej wartości do 2500 PLN oraz 20 PLN za pobranie aplikacji.

 • 25 PLNfreebet
 • 500 PLN 100% od depozytu
 • 800 PLN 50% od 2. depozytu
 • 200 PLN 100% od 3. depozytu
 • 20 PLN za pobranie aplikacji
KOD PREZENTNB
Kopiuj kod
Odbierz 1545 PLN

LV Bet: freebet za kod promocyjny

Powyżej opisaliśmy już to, jak odebrać w LV Bet bonus bez depozytu. Gracz może jednak odebrać jeszcze jeden darmowy zakład u tego bukmachera. Warunkiem jest to, aby wykorzystał podczas rejestracji w LV Bet kod promocyjny o treści PREZENTLV. Dzięki temu będzie miał szansę, żeby odebrać freebet na start o wartości 20 PLN, przy czym konieczna będzie do tego wpłata depozytu o wartości 50 PLN.

To jednak nie wszystko. Następnym krokiem do uzyskania tego freebetu jest obstawienie kuponu AKO z kursem co najmniej 1.75 za stawkę min. 50 PLN. Wynik na kuponie nie ma znaczenia, bo LV Bet freebet przyznaje za samo postawienie kuponu.

Podobnie jak w przypadku Noblebet, ten freebet na start od LV Bet co prawda ma faktyczną wartość 20 PLN, ale technicznie jest to bonus o wartości 1 PLN z mnożnikiem x20. Nie ma to jednak znaczenia z punktu widzenia gracza, który będzie obstawiał ten darmowy zakład.

Bukmacher daje 30 dni na wykorzystanie tego bonusu i należy pamiętać, że ten freebet można wykorzystać tylko do obstawienia kuponu AKO. Muszą się znaleźć na nim co najmniej 3 zdarzenia, z których każde będzie miało kurs nie mniejszy niż 1.25, a kurs całkowity nie będzie niższy niż 2.50. Co z wygraną z takiego kuponu obstawionego za freebet? Trafia na konto bonusowe i czeka na obrót: 2x po kursie min. 2.00 (w przypadku kuponów AKO kurs żadnego ze zdarzeń nie może być niższy od 1.50).

Jak już pisaliśmy wyżej, w LV Bet oprócz freebetu można jeszcze odebrać atrakcyjne bonusy od depozytu, zakład bez ryzyka oraz 14 dni gry bez podatku.

 • 1500 PLN100% od 1. depozytu
 • 1500 PLN1% od 2. depozytu z kursem x.50
 • 333 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNfreebet od depozytu
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
 • 33 dnigra bez podatku
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz 3423 PLN

Betters: freebet ze zwiększoną wartością za kod promocyjny

Oprócz tego, że można odebrać w Betters bonus bez depozytu na start, to nowi gracze mogą liczyć dodatkowo na naprawdę hojny freebet od wpłaty! Standardowo jego wartość wynosi 200% stawki pierwszego postawionego kuponu z limitem do 40 PLN. Można jednak zwiększyć jego wartość. Jeżeli podczas rejestracji gracz wykorzysta w Betters kod promocyjny o treści PREZENTBT, to będzie mógł postawić darmowy zakład aż za 50 PLN!

Freebet teoretycznie nie jest otrzymywany za depozyt, ale za postawienie pierwszego zakładu. Gracz musi obstawić dowolny zakład z oferty przedmeczowej, live albo sportów wirtualnych, ale nie może postawić go na gry karciane. I tyle! Samo zawarcie zakładu sprawia, że gracz otrzyma freebet, bez znaczenia, czy okaże się on wygrany czy też nie.

Jak napisaliśmy wcześniej, wysokość freebetu jest uzależniona od tego, jaką stawkę gracz postawił na pierwszy kupon i jego to 200% jego wartości. Postawisz kupon za 5 PLN – dostaniesz freebet 10 PLN. Bez kodu promocyjnego maksymalna kwota tego freebetu to 40 PLN, a z kodem 50 PLN. Żeby odebrać darmowy zakład w Betters o maksymalnej kwocie, postawi pierwszy kupon za 25 PLN.

Jaki można postawić w Betters darmowy zakład? Nie można obstawiać gier karcianych ani sportów wirtualnych, natomiast wszelkie kupony typu SINGLE i KOMBI z oferty przedmeczowej i live są dozwolone, pod warunkiem, że ich kurs całkowity wyniesie co najmniej 1.80. Trzeba się jednak z tym śpieszyć, bo gracz ma na to 72 godziny albo freebet zostanie anulowany!

Betters nowym graczom oferuje dodatkowo wspomniany wcześniej freebet bez depozytu 5 PLN oraz oryginalny zakład bez ryzyka do 300 PLN, którego połowę wartości można odebrać (pod pewnymi warunkami) nawet w przypadku wygranego kuponu.

 • 50 PLNfreebet
 • 300 PLNzakład bez ryzyka
 • 5 PLNfreebet bez depozytu
KOD PREZENTBT
Kopiuj kod
Odbierz 355 PLN

PZBuk: freebet

Darmowy zakład za 50 PLN czeka na nowych graczy u bukmachera PZBuk. Co należy zrobić, żeby z niej skorzystać? Warunki są bardzo proste. Żeby odebrać w PZBuk freebet, należy po rejestracji konta wpłacić depozyt o wartości min. 50 PLN, a następnie obstawić zakład AKO (również za min. 50 PLN) z kursem min. 2.0.

I to wszystko! Zakład nie musi być rozliczony, żeby został przyznany przez bukmachera PZBuk freebet. Darmowy zakład można postawić w ciągu 30 dni za kuponie AKO, na którym kurs każdego ze zdarzeń nie będzie niższy niż 50 PLN.

Niestety, na chwilę obecną nie istnieje w PZBuk bonus bez depozytu. Natomiast nowy gracz ma szansę odebrać zakład bez ryzyka o zawrotnej maksymalnej kwocie nawet 1000 PLN.

 • 1000 PLNzakład bez ryzyka
 • 50 PLNfreebet
KOD NIEWYMAGANY
Kopiuj kod
Odbierz 1050 PLN

Bukmacherzy bez freebetu na start

Freebety na start to bardzo popularne promocje i jak widać z zestawienia powyżej, wielu bukmacherów jest gotowych wręczyć je nowym graczom. Jednak nie wszyscy. Którzy bukmacherzy freebetu nie mają w swojej ofercie na start? I co innego w zamian oferują oni swoim nowym graczom?

Betcris

Betcris obecnie nie posiada w swojej ofercie dla nowych graczy darmowego zakładu. Na co więc mogą liczyć gracze zakładający konto u tego bukmachera? W jego ofercie znajduje się zakład bez ryzyka chroniący pierwszy postawiony kupon. Zwracane jest 100% stawki, ale maksymalnie 200 PLN.

 • 100 PLNzakład bez ryzyka
 • 1300 PLNbonusy od wpłat
KOD PREZENTBS
Kopiuj kod
Odbierz 1400 PLN

STS

Czy jest w STS freebet? Niestety nie. Za to bukmacher ten oferuje bonusy od trzech pierwszych depozytów, który maksymalnie może wynieść nawet 1500 PLN oraz bonus o wartości 60 PLN za wykonanie prostych zadań. Do tego używając w trakcie rejestracji w STS kod promocyjny o treści PREZENTST gracz otrzyma możliwość odebrania zakładu bez ryzyka do 100 PLN, który jest niedostępny w standardowej ofercie!

 • 1500 PLNbonus od depozytu
 • 100 PLNzakład bez ryzyka
 • 60 PLNbonus za zadania
KOD PREZENTST
Kopiuj kod
Odbierz 1660 PLN

forBET

U forBET freebet nie jest dostępny dla nowych graczy, natomiast w przypadku tego bukmachera i tak trudno jest kręcić nosem, jeżeli chodzi o hojność oferty powitalnej. Na nowych graczy czeka zakład bez ryzyka do 1000 PLN, nawet do 2000 PLN za wpłatę 2. depozytu oraz 30 dni gry bez podatku. Jeżeli do tego podczas rejestracji wykorzystany zostanie w forBET kod promocyjny o treści PREZENTFB, to maksymalna wartość zakładu bez ryzyka wzrośnie z 1000 PLN do aż 1230 PLN, a do tego przy wpłacie 2. depozytu na gracza czeka dodatkowe 50 PLN bonusu.

 • 1230 PLNzakład bez ryzyka
 • 2000 PLN 100% od 2. depozytu
 • 50 PLNdodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 30 dnigra bez podatku 12%
KOD PREZENTFB
Kopiuj kod
Odbierz 3280 PLN

eWinner

Nowy gracz nie ma niestety co liczyć na to, że otrzyma w eWinner freebet. Zamiast tego może odebrać do 500 PLN bonusu od 2. depozytu (przy czym do wyliczenia kwoty bonusu bukmacher używa tylko 50% wpłaty). Jest też zakład bez ryzyka, który w ofercie standardowej wynosi maksymalnie 100 PLN, a z wykorzystaniem w eWinner kodu promocyjnego o treści PREZENTEN ta kwota wzrasta do 110 PLN.

 • 110 PLN zakład bez ryzyka
 • 5 PLNfreebet bez depozytu
 • 500 PLN 50% od 2. depozytu
KOD PREZENTEN
Kopiuj kod
Odbierz 615 PLN

Fuksiarz

U bukmachera Fuksiarz żaden freebet powitalny niestety nie jest dostępny. W zamian można odebrać na start 500 PLN cashbacku. Warto przy tym zauważyć, że jest to jeden z nielicznych wśród polskich bukmacherów zakładów bez ryzyka, których nie trzeba obracać przed wypłatą!

 • 500 PLNcashback bez obrotu
 • 40 PLNpakiet Polsat Go na Ligę Mistrzów
 • early payout
 • mega kursy
KOD PREZENTFU
Kopiuj kod
Odbierz 500 PLN

Freebety: FAQ

Freebet polega na tym, że bukmacher daje graczowi możliwość postawienia darmowego zakładu. Gracz nie musi wykorzystać swoich środków, żeby obstawić kupon.

Freebet bez depozytu to taki darmowy zakład, który bukmacher daje bez konieczności jakichkolwiek wpłat. Jest to freebet za samą rejestrację u bukmachera.

Freebet bez depozytu można dostać u bukmacherów TOTALbet, LVBET, Fortuna, Betters i eWinner.

Freebety za wpłatę depozytu można otrzymać u bukmacherów Superbet, Fortuna, Etoto, Noblebet, LV Bet, Betters, Go Bet i PZBuk.

Freebetu na start nie otrzymasz w Betcris, STS, forBet, eWinner i Fuksiarzu.

Najwyższy freebet za wpłatę można otrzymać w Betters i PZBuk – 50 PLN. Najwyższą łączną kwotę freebetów bez depozytu otrzymasz w TOTALbet (3 freebety, łącznie 35 PLN), a najwyższy pojedynczy freebet bez depozytu mają Fortuna i LVBET (20 PLN)

Freebety bez depozytu otrzymuje się za samą rejestrację, ale czasami trzeba spełnić określone warunki (np. wyrażenie zgody na informacje marketingowe podczas rejestracji albo przekszłtacenie konta tymczasowego w stałe). Pozostałe freebety wymagają przez gracza wpłacenia depozytu o określonej wysokości albo postawienia kuponu spełniającego konkretne warunki.