tło sekcji hero

Freebet bez depozytu i za depozyt u bukmacherów

Lista i omówienie darmowych zakładów w promocjach legalnych bukmacherów

Spis treści
[Rozwiń]

Freebet, czyli darmowy zakład, cieszy się ogromną popularnością wśród typerów. W tym artykule zebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o freebetach u bukmacherów. Na czym dokładnie polega darmowy zakład? Którzy bukmacherzy oferują freebet za rejestrację? U których można otrzymać ten bonus bez depozytu? Czytaj, a dowiesz się wszystkiego!

Freebet bez depozytu – ranking

Bonus bez depozytu to promocja, dzięki której możesz obstawić zakład nie wpłacając do bukmachera ani złotówki! Kwota freebetu bez depozytu za rejestrację nie jest z reguły wysoka, ale należy pamiętać, że jest to całkowicie darmowy bonus. Poniżej znajdziesz listę bukmacherów, u których odbierzesz freebet bez depozytu na start.

Freebet za wpłatę – który najlepszy?

Freebet występuje nie tylko jako bonus bez depozytu. U niektórych bukmacherów można go otrzymać jako nagrodę za dokonanie wpłaty. Tego rodzaju freebety na start nie cieszą się tak dużym entuzjazmem graczy, natomiast należy pamiętać, że wciąż stanowią szansę na postawienie darmowego zakładu. Co więcej, bukmacherzy często oferują wyższą kwotę niż w przypadku darmowego bonusu bez depozytu. Poniżej lista tych bukmacherów, u których za dokonanie wpłaty po rejestracji otrzymasz freebet na start.

  • freebet 200% stawki pierwszego kuponu do max. 40 PLN 60 PLN – więcej tylko z kodem promocyjnym!
  40 PLN
  60 PLN
  • freebet 20 PLN za pobranie aplikacji
  • freebet 34 PLN – tylko z kodem promocyjnym
  20 PLN
  54 PLN
  • freebet 30 PLN – tylko z kodem promocyjnym
  0 PLN
  30 PLN
  • freebety 200 PLN – tylko z kodem promocyjnym
  • freebet 30 PLN za weryfikację konta
  • freebet 20 PLN za kupon w aplikacji mobilnej
  • freebet 50% od 2. depozytu (max. 250 PLN)
  300 PLN
  500 PLN
  • dodatkowy freebet 10 PLN – tylko z kodem promocyjnym
  0 PLN
  10 PLN
  • freebet w aplikacji 50 PLN – z kodem bonusowym
  50 PLN
  • freebet 20 PLN – tylko z kodem promocyjnym
  0 PLN
  20 PLN
  • freebet 60 PLN z kodem promocyjnym
  50 PLN
  60 PLN
  • cashback freebet o wartości 100% stawki kuponu AKO po 1. depozycie (max. 400 PLN)
  • cashback freebet o wartości 50% stawki kuponu AKO po 2. depozycie (max. 500 PLN)
  • freebet o wartości 50% stawki kuponu AKO po 3. depozycie (max. 500 PLN)
  1400 PLN

Kody na freebety u bukmacherów

Nie zawsze wszystkie bonusy z oferty danego bukmachera są dostępne dla każdego gracza rejestrującego konto. Czasami do ich odblokowania potrzebne są specjalne kody na freebety, które wpisuje się podczas rejestracji konta. Poniżej mamy dla Was listę takich kodów wraz z korzyściami, które zapewniają!

BukmacherKodDziałanie
SuperbetUżyjUmożliwia odebranie freebetu 34 PLN
FortunaUżyjUmożliwia odebranie dodatkowego freebetu 10 PLN
TOTALbetUżyjUmożliwia odebranie dodatkowego freebetu bez depozytu 5 PLN
LV BetUżyjUmożliwia odebranie dodatkowego freebetu 20 PLN
BettersUżyjZwiększa max. freebet powitalny z 40 PLN do 50 PLN
EtotoUżyjUmożliwia odebranie freebetu 50 PLN
Go BetUżyjUmożliwia odebranie freebetu 30 PLN
BetXUżyjUmożliwia odebranie dodatkowych freebetów 200 PLN
Kody na freebety do polskich legalnych bukmacherów

Freebet: co to jest?

Freebet to bonus bukmacherski, który wśród polskich graczy jest znany również jako darmowy zakład. Jego polska nazwa dokładnie oddaje jego prostą zasadę działania. Freebet po prostu pozwala graczowi obstawić zakład na określoną kwotę bez korzystania ze swoich własnych środków depozytowych. Można powiedzieć, że tak naprawdę płaci za to bukmacher – pozwala typerowi postawić kupon za darmo (stąd też nazwa "darmowy zakład").

To nie jest jednak tak, że można postawić za freebet zakłady bukmacherskie o dowolnym rodzaju. Korzystając z darmowego zakładu trzeba mieć na uwadze kilka warunków, którymi jest on obarczony. Najczęściej są to:

 • kwota freebetu – zakład musi być obstawiony za konkretną, raczej niewysoką kwotę ustaloną w promocji (z reguły w przedziale od 20 do 50 PLN)
 • ograniczenia obstawianych dyscyplin – czasami bukmacher nie pozwala obstawić za pomocą freebetu niektórych zakładów (często np. sportów wirtualnych), a czasami darmowy zakład można postawić tylko na konkretny rodzaj zakładów (np. na e-sport)
 • cechy stawianego kuponu – bukmacher może też wymagać, żeby kupon
 • czas na wykorzystanie freebetu – darmowy zakład może mieć ustalony przez bukmachera „termin ważności”. Jak długi – to zależy od konkretnej promocji. Mogą to być 3 dni, tydzień, miesiąc – w każdym przypadku trzeba to sprawdzić. Po upływie określonego czasu freebet przepada
 • warunki obrotu bonusem – w najlepszym (dla gracza) scenariuszu, po trafieniu kuponu postawionego za freebet wygrana ląduje prosto na koncie depozytowym. Niestety, taka sytuacja zdarza się raczej rzadko. Wygrana najczęściej ląduje na koncie bonusowym i żeby ją wypłacić, należy obrócić bonusem

Darmowy zakład stanowi, obok bonusu od depozytu oraz zakładu bez ryzyka, jeden z najczęściej wykorzystywanych przez bukmacherów bonusów składających się na pakiet powitalny dla nowych graczy. Często jednak można go też otrzymać w ramach promocji przeznaczonych dla stałych graczy. W przypadku darmowych zakładów dla nowych klientów bukmachera warto zwrócić uwagę, jakie są zasady ich przyznania. Freebet na start po dokonaniu rejestracji można otrzymać albo jako bonus bez depozytu albo dopiero po dokonaniu wpłaty.

Co to jest freebet bez depozytu?

W tym pierwszym przypadku jest to freebet za rejestrację, który nie wymaga spełniania żadnych dodatkowych warunków. Taki freebet bez depozytu to bonus szalenie popularny wśród graczy. Trudno się temu dziwić, bo daje on możliwość obstawiania zakładu nie tylko za darmo, ale nawet bez przelania chociażby złotówki na konto bukmachera.

Freebety bez depozytu stanowią jednak w ofertach polskich bukmacherów raczej rzadkość. Co więcej, kwoty takich freebetów na start nie są jednak z reguły zawrotne, co łatwo zrozumieć z perspektywy bukmachera. Nie tylko pozwala on postawić darmowy zakład, ale do tego nie ma nawet pewności, czy nowy gracz cokolwiek do niego wpłaci. Nic zatem dziwnego, że ich hojność w rozdawaniu takiego rodzaju bonusów bez depozytu jest raczej ograniczona.

Co to freebet od wpłaty?

O wiele chętniej zatem oferują bukmacherzy freebety na start dopiero po dokonaniu przez gracza wpłaty. Wciąż jest to darmowy zakład, ponieważ gracz do skorzystania z tego bonusu wcale nie musi wykorzystywać zdeponowanych środków - wystarczy sam fakt, że je wpłacił. (Czasami jednak spotykamy się z sytuacją, że freebet przyznawany jest dopiero po obstawieniu jakiegoś zakładu). Bukmacherzy są z takiej sytuacji o wiele bardziej zadowoleni, więc więcej spośród nich decyduje się na wręczanie nowym graczom takiego bonusu.

Warto przy tym zaznaczyć, że wymagane kwoty wpłaty, by otrzymać od bukmachera freebet na start, nie są z reguły wcale takie wysokie. Nie trzeba wpłacać setek złotych, żeby otrzymać darmowy zakład - w większości przypadków wystarczy chociażby 50 PLN. Jeżeli gracz zamierza kontynuować swoją przygodę z bukmacherem – a nie tylko skorzystać z darmowego bonusu bez depozytu i „zwiać” - to i tak dokona depozytu. W takiej sytuacji taki bonus na start wcale nie jest mniej atrakcyjny od bonusu bez depozytu za samą rejestrację - a często jest nawet ciekawszy, bo bonusowa kwota jest często wyższa.

Freebet bez depozytu w ofertach bukmacherów

Chcesz poznać więcej informacji na temat bonusów bez depozytu na zakłady sportowe, które znajdziesz w ofertach legalnych bukmacherów? Proszę bardzo - zebraliśmy tutaj najważniejsze informacje w pigułce! Jeżeli będziesz potrzebować więcej szczegółów, to znajdziesz je na w naszych artykułach dotyczących kodów promocyjnych i bonusów u bukmacherów.

TOTALbet bonus bez depozytu

U bukmachera TOTALbet freebety bez depozytu można zgarnąć łącznie za kwotę do 35 PLN. Nie jest to jeden, ale aż trzy freebety, a każdy można otrzymać za spełnienie określonego warunku - ale żaden nie wymaga wpłaty od gracza jakiegokolwiek depozytu.

 1. Pierwszy to freebet o wartości 5 PLN, ale otrzymają go tylko gracze, którzy podczas wpiszą podczas rejestracji w TOTALbet kod promocyjny o o treści PREZENTTB.
 2. Drugi w TOTALbet freebet na start, tym razem o wartości 10 PLN, otrzymają osoby, które wyraziły podczas zakładania konta zgodę na komunikację marketingową.
 3. Trzeci freebet TOTALbet wręczy osobom, które przekształcą konto tymczasowe w stałe - i będzie on miał wartość 20 PLN.

W TOTALbet bonusy od depozytu można wykorzystać na dowolne zakłady. Jedyny warunek jest taki, aby kurs na kuponie obstawionym za freebet bez depozytu wyniósł co najmniej 2.00.

Na co jeszcze mogą liczyć nowi gracze u bukmachera TOTALbet? W ofercie powitalnej ma on jeszcze bonus od depozytu do 5000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

 • 5000 PLN100% od depozytu
 • 200 PLNzakład bez ryzyka
 • 30 PLN 35 PLNfreebety bez depozytu
KOD PREZENTTB
Kopiuj kod
Odbierz 5235 PLN

Fortuna freebet bez depozytu

Nowi gracze u bukmachera Fortuna mogą liczyć na dwa freebety, z czego jeden z nich to bonus bez depozytu. O drugim z nich, za kod promocyjny i wpłatę, piszemy w sekcji o freebetach za wpłatę. Teraz skupmy się tylko na freebecie bez depozytu od Fortuny.

Jego wartość wynosi 20 PLN i przyznawany jest pod postacią 2800 punktów Fortuna Klub Plus (co jednak z perspektywy gracza nie ma większego praktycznego znaczenia). U bukmachera Fortuna freebet bez depozytu nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych warunków poza samą rejestracją. Do trzech dni po założeniu konta gracz po prostu otrzymuje ten bonus.

Należy natomiast zwrócić uwagę na to, że bonus bez depozytu za rejestrację w Fortunie nie może być wykorzystany na sporty wirtualne i gry karciane. Można jednak za jego pomocą obstawiać dowolne inne zakłady. Wygrana z darmowego zakładu ląduje u gracza prosto na konto depozytowe i można ją od razu wypłacić. Ostatnią rzeczą, którą należy pamiętać jest to, że za ten freebet zakłady bukmacherskie można obstawiać maksymalnie do końca roku kalendarzowego - po tym terminie bonus wygasa.

Oprócz freebetów na start, bukmacher Fortuna nowym graczom umożliwia odebranie zakładu bez ryzyka do 600 PLN.

 • 600 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 0 PLN 10 PLNfreebet promocyjny
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 630 PLN

LVBET bonus bez depozytu

W LV Bet można odebrać dwa freebety na start, przy czym jeden z nich wymaga wykorzystania kodu promocyjnego i wpłaty na konto depozytowe. Zaraz do niego dojdziemy, natomiast najpierw opiszemy to, co musisz wiedzieć o bonusie bez depozytu od tego bukmachera.

Oferowany podczas rejestracji w LVBET freebet bez depozytu ma wartość 20 PLN. Tak naprawdę bukmacher dopisuje do konta gracza darmowy zakład o wartości 1 PLN, ale jest do niego dołączony mnożnik x20, więc w praktyce wychodzi właśnie 20 PLN. W przypadku bukmachera LVBET bonus bez depozytu obwarowany jest sporym ograniczeniem zarówno w kwestii tego, co można za niego postawić, jak i pod postacią warunku obrotu przed wypłatą wygranej.

Freebet bez depozytu za rejestrację w LV Bet można wykorzystać tylko na kuponach typu AKO, na których znajdują się min. 3 zdarzenia, z których żadne nie może mieć kursu mniejszego niż 1.25, a kurs całkowity musi wynieść co najmniej 2.50.

Jeżeli wszystkie zdarzenia postawione na kuponie wejdą, wygrana z otrzymanego od LV Bet freebetu bez depozytu trafi na saldo bonusowe. W celu wypłaty tych środków, należy spełnić obrócić kwotą wygranej dwukrotnie na kuponach po kursie min. 2.00, a w przypadku kuponów typu AKO dochodzi do tego warunek, by żadne ze zdarzeń nie miało kursu poniżej 1.50. Na spełnienie tych wszystkich warunków, którymi obwarowany jest bonus bez depozytu w LV Bet, gracz ma 30 dni.

Oprócz freebetów w LV Bet odebrać można także bonusy od dwóch pierwszych depozytów o łącznej wartości do 3000 PLN, zakład bez ryzyka do 333 PLN oraz 14 dni gry bez podatku.

 • 500 PLN100% od 1. depozytu
 • 600 PLN50% od 2. depozytu
 • 900 PLN2% od 3. wpłaty x25
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNbonus na virtuale
 • 20 PLNbonus za aplikację
 • 0 PLN 20 PLNfreebet od depozytu
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
 • 33 dnigra bez podatku
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz 2130 PLN

Betters: freebet bez depozytu za weryfikację konta

W Betters można odebrać dwa freebety na start. Drugi z nich wymaga postawienia zakładu i w dalszej części tekstu szczegółowo go opiszemy, ale teraz skupimy się na tym, jak wygląda u bukmachera Betters bonus bez depozytu. Jest to skromny darmowy zakład o wartości 5 PLN, ale żeby go odebrać wystarczy założyć konto stałe oraz wyrazić zgody na komunikaty marketingowe. Tak, to wszystko!

Darmowy zakład można postawić na dowolny zakład (o ile nie dotyczy on sportu wirtualnego lub gier karcianych) z kursem minimalnym 1.80. Wygraną nie trzeba obracać – ląduje prosto na koncie gracza.

Oprócz tego freebetu bez depozytu Betters w swojej ofercie powitalnej posiada również freebet od wpłaty (więcej informacji tutaj) oraz zakład bez ryzyka 300 PLN / 150 PLN (za przegrany kupon lub za wygrany, który spełnia określone warunki).

 • 40 PLN 60 PLNfreebet
 • 300 PLN 310 PLNzakład bez ryzyka
 • 5 PLNfreebet bez depozytu
KOD PREZENTBT
Kopiuj kod
Odbierz 375 PLN

Freebety na start za wpłatę w ofercie legalnych bukmacherów

Teraz naszą uwagę przeniesiemy na te darmowe zakłady, które można otrzymać w zamian za dokonanie wpłaty na konto depozytowe u bukmachera. Gdzie na gracza czekają takie bonusy i jakie warunki należy spełnić, żeby je otrzymać? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Go Bet: freebet za kod promocyjny

Na chwilę obecną najnowszy legalny bukmacher na polskim rynku, Go Bet w swojej ofercie standardowej nie posiada darmowego zakładu na start. Żeby skorzystać z takiego bonusu, należy zarejestrować się używając w Go Bet kod promocyjny o treści PREZENTGB. Jest to jednak freebet za depozyt, więc należy spełnić jeszcze dodatkowy warunek, jakim jest wpłata na konto do bukmachera co najmniej 100 PLN. Następnie należy postawić za ten depozyt kupon z kursem min. 1.50. Bukmacher Go Bet przyznaje 30 PLN wszystkim graczom, którzy spełnili te wymagania.

Na nowych graczy Go Bet czeka jeszcze jedna, atrakcyjna promocja. Jest to zabezpieczenie pierwszego kuponu zakładem bez ryzyka do kwoty nawet 1000 PLN.

 • 0 PLN 30 PLNfreebet z kodem
 • 1000 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTGB
Kopiuj kod
Odbierz 1030 PLN

Superbet freebety za aplikację oraz kod promocyjny

W Superbet można odebrać 2 freebety. Pierwszy z nich jest dostępny dla wszystkich nowych graczy, którzy w ciągu 7 dni od pierwszego depozytu zalogują się w aplikacji mobilnej. Można za jego pomocą obstawić darmowy zakład za 20 PLN.

Natomiast drugi nie jest bezpośrednio dostępny dla wszystkich graczy, którzy założą konto u tego bukmachera. Żeby go odebrać, należy wykorzystać podczas rejestracji w Superbet kod promocyjny o treści PREZENTSB. To właśnie on pozwala nowym graczom otrzymać w Superbet freebet o wartości 34 PLN - pod warunkiem, że wpłacą depozyt o wartości co najmniej 50 PLN.

Freebet od Superbet można wykorzystać w ciągu 7 dni na kupon SOLO lub AKO z oferty sportowej, które znajdują się w ofercie przedmeczowej lub live. Natomiast nie postawisz za jego pomocą darmowego zakładu na sporty wirtualne czy gry karciane. Wygrana z kuponu postawionego za ten bonus jest pomniejszana o kwotę zagranej stawki bonusu.

Na co oprócz freebetu na start może liczyć nowy gracz u bukmachera Superbet? Na promocję Tydzień Bez Ryzyka, w ramach której można odebrać cashback do nawet 3500 PLN oraz bonus od depozytu do 200 PLN.

 • 200 PLN100% bonus od depozytu
 • 3500 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNw aplikacji
 • 0 PLN 34 PLNfreebet
KOD PREZENTSB
Kopiuj kod
Odbierz 3754 PLN

Fortuna freebet za kod promocyjny

Powyżej opisaliśmy już możliwy do odebrania u bukmachera Fortuna bonus bez depozytu. To jednak nie wszystko - nowi gracze u tego bukmachera mają szansę na dodatkowy freebet na start o wartości 10 PLN! Jest on jednak dostępny tylko dla tych, którzy wykorzystają u bukmachera Fortuna kod promocyjny. Po spełnieniu tego warunku wystarczy wpłacić pierwszy depozyt i na konto gracza wleci dodatkowy bonus na start. Podobnie, jak w przypadku bonusu bez depozytu u tego bukmachera, przyznany jest on pod postacią punktów FKP.

W Fortunie freebet promocyjny można przeznaczyć na dowolny zakład, a wygrana nie jest obarczona żadnymi dodatkowymi wymogami obrotu. Jedyne, czego należy pilnować, to wykorzystanie go w ciągu 12 miesięcy, bo po tym czasie straci on ważność.

Jak pisaliśmy powyżej, u bukmachera Fortuna można odebrać jeszcze zakład bez ryzyka.

 • 600 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 0 PLN 10 PLNfreebet promocyjny
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 630 PLN

Etoto freebet w aplikacji

O ile u bukmachera Etoto bonus bez depozytu dla nowych graczy nie istnieje, tak można odebrać freebet w aplikacji, za który można postawić zakład za 50 PLN. Taka kwota bonusu jest zarezerwowana dla tych, którzy wykorzystają podczas rejestracji w Etoto kod promocyjny o treści PREZENTET.

Następnym warunkiem do otrzymania tego freebetu na start jest wpłata depozytu o kwocie wynoszącej co najmniej 100 PLN. Po dokonaniu tej wpłaty graczowi przyznawany jest przez Etoto freebet, który można przeznaczyć na dowolne zakłady sportowe, z jednym wyjątkiem - nie można postawić darmowego zakładu na sporty wirtualne.

Oprócz tego w Etoto jest jeszcze bonus od depozytu – 200% pierwszej wpłaty, który wynosi maksymalnie 100 PLN.

 • 50 PLN freebet w aplikacji
 • 100 PLN 200% bonus od depozytu
KOD PREZENTET
Kopiuj kod
Odbierz 150 PLN

LV Bet: freebet za kod promocyjny

Powyżej opisaliśmy już to, jak odebrać w LV Bet bonus bez depozytu. Gracz może jednak odebrać jeszcze jeden darmowy zakład u tego bukmachera. Warunkiem jest to, aby wykorzystał podczas rejestracji w LV Bet kod promocyjny o treści PREZENTLV. Dzięki temu będzie miał szansę, żeby odebrać freebet na start o wartości 20 PLN, przy czym konieczna będzie do tego wpłata depozytu o wartości 50 PLN.

To jednak nie wszystko. Następnym krokiem do uzyskania tego bonusu jest obstawienie kuponu AKO z kursem co najmniej 1.75 za stawkę min. 50 PLN. Wynik na kuponie nie ma znaczenia, bo LV Bet przyznaje bonus za samo postawienie kuponu.

Freebet na start od LV Bet co prawda ma faktyczną wartość 20 PLN, ale technicznie jest to bonus o wartości 1 PLN z mnożnikiem x20. Nie ma to jednak znaczenia z punktu widzenia gracza, który będzie obstawiał ten darmowy zakład.

Bukmacher daje 30 dni na wykorzystanie tego bonusu i należy pamiętać, że można go wykorzystać tylko do obstawienia kuponu AKO. Muszą się znaleźć na nim co najmniej 3 zdarzenia, z których każde będzie miało kurs nie mniejszy niż 1.25, a kurs całkowity nie będzie niższy niż 2.50. Co z wygraną z takiego kuponu obstawionego za freebet? Trafia na konto bonusowe i czeka na obrót: 2x po kursie min. 2.00 (w przypadku kuponów AKO kurs żadnego ze zdarzeń nie może być niższy od 1.50).

Jak już pisaliśmy wyżej, w LV Bet można jeszcze odebrać atrakcyjne bonusy od depozytu, zakład bez ryzyka oraz 14 dni gry bez podatku.

 • 500 PLN100% od 1. depozytu
 • 600 PLN50% od 2. depozytu
 • 900 PLN2% od 3. wpłaty x25
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNbonus na virtuale
 • 20 PLNbonus za aplikację
 • 0 PLN 20 PLNfreebet od depozytu
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
 • 33 dnigra bez podatku
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz 2130 PLN

Betters: freebet ze zwiększoną wartością za kod promocyjny

Oprócz tego, że można odebrać w Betters bonus bez depozytu na start, to nowi gracze mogą liczyć dodatkowo na naprawdę hojny freebet od wpłaty! Standardowo jego wartość wynosi 200% stawki pierwszego postawionego kuponu z limitem do 40 PLN. Można jednak zwiększyć jego wartość. Jeżeli podczas rejestracji gracz wykorzysta w Betters kod promocyjny o treści PREZENTBT, to będzie mógł postawić darmowy zakład aż za 60 PLN!

Freebet teoretycznie nie jest otrzymywany za depozyt, ale za postawienie pierwszego zakładu. Gracz musi obstawić dowolny zakład z oferty przedmeczowej, live albo sportów wirtualnych, ale nie może postawić go na gry karciane. I tyle! Samo zawarcie zakładu sprawia, że gracz otrzyma bonus, bez znaczenia, czy okaże się on wygrany czy też nie.

Wysokość freebetu jest uzależniona od tego, jaką stawkę gracz postawił na pierwszy kupon i jego to 200% jego wartości. Postawisz kupon za 5 PLN – dostaniesz 10 PLN. Bez kodu promocyjnego maksymalna kwota tego freebetu to 40 PLN, a z kodem 60 PLN. Żeby odebrać darmowy zakład w Betters o maksymalnej kwocie, postawi pierwszy kupon za 30 PLN.

Jaki można postawić w Betters darmowy zakład? Nie można obstawiać gier karcianych ani sportów wirtualnych, natomiast wszelkie kupony typu SINGLE i KOMBI z oferty przedmeczowej i live są dozwolone, pod warunkiem, że ich kurs całkowity wyniesie co najmniej 1.14. Trzeba się jednak z tym śpieszyć, bo gracz ma na to 72 godziny.

Betters nowym graczom oferuje dodatkowo wspomniany wcześniej freebet bez depozytu 5 PLN oraz oryginalny zakład bez ryzyka do 310 PLN, którego połowę wartości można odebrać (pod pewnymi warunkami) nawet w przypadku wygranego kuponu.

 • 40 PLN 60 PLNfreebet
 • 300 PLN 310 PLNzakład bez ryzyka
 • 5 PLNfreebet bez depozytu
KOD PREZENTBT
Kopiuj kod
Odbierz 375 PLN

BetX: zestaw darmowych zakładów z dodatkowym freebetem za kod promocyjny

Po rejestracji w BetX czekają na ciebie aż 6 darmowe zakłady. Trzy z nich może odebrać każdy gracz, natomiast do zgarnięcia pozostałych trzech musisz użyć podczas rejestracji u bukmachera BetX kod promocyjny o treści PREZENTBX. Zaznaczamy, że żaden z nich nie kwalifikuje się jako freebet bez depozytu – do odebrania każdego z nich potrzebna jest wpłata. Te bonusy powitalne prezentują się następująco:

 • 1. freebet 50 PLN za kod promocyjny – po rejestracji z kodem promocyjnym PREZENTBX wpłać pierwszy depozyt o wartości min. 100 PLN i postaw za niego kupon AKO z kursem min. 2.50; po rozliczeniu kuponu otrzymasz freebet 50 PLN.
 • freebet za 2. depozyt – bukmacher BetX nagradza trzy pierwsze depozyty wpłacone przez gracza. Za drugą wpłatę możesz odebrać u niego freebet o wartości 50% wpłaconego depozytu (ale max. 250 PLN), jeżeli spełnisz te warunki: wpłacisz min. 10 PLN i obrócisz dwukrotnością wpłaconego depozytu na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami o kursie całkowitym 2.50. Jeżeli więc wpłacasz depozyt przykładowo 50 PLN i uda ci się go obrócić wedle powyższych warunków, to otrzymasz 25 PLN.
 • 2. freebet za kod promocyjny - otrzymasz go za rejestrację z kodem, wpłatę drugiego depozytu i obrócenie typ depozytem dwa razy na dowolnej liczbie kuponów (AKO min. 3 zdarzenia, kurs min. 2.50)
 • 3. freebet za kod promocyjny - jeśli spełnisz warunki wszystkich trzech standardowych promocji powitalnych to otrzymasz trzeci freebet w wysokości 100 PLN
 • 30 PLN za weryfikację – za weryfikację konta w Betters możesz odebrać darmowy zakład o wartości 30 PLN. Może się wydawać, że jest to freebet bez depozytu, ale tak nie jest. Wynika to z faktu, że oprócz samej weryfikacji potrzebna jest wpłata min. 10 PLN i obrócenie wpłatą (1x, bez żadnych dodatkowych warunków).
 • 20 PLN za aplikację mobilną – możesz go odebrać w BetX po ściągnięciu aplikacji mobilnej bukmachera i postawieniu w niej pierwszego kuponu za stawkę min. 10 PLN. I tyle wystarczy, żeby móc postawić darmowy zakład o wartości 20 PLN! Można jednak obstawić tylko kupon z kursem min. 2.00.

Oprócz tego pakietu freebetów na start w BetX można odebrać też zakład bez ryzyka o wartości połowy pierwszego depozytu (max. 250 PLN) oraz bonus 50% od trzeciej wpłaty (również max. 250 PLN).

 • 0 PLN 200 PLNfreebety za kod
 • 30 PLNfreebet za weryfikację
 • 20 PLNfreebet za aplikację
 • 50% do 250 PLNzakład bez ryzyka za 1. depozyt
 • 50% do 250 PLNfreebet za 2. depozyt
 • 50% do 250 PLNbonus od 3. depozytu
KOD PREZENTBX
Kopiuj kod
Odbierz 1000 PLN

PZBuk: freebet

Darmowy zakład za 60 PLN czeka na nowych graczy u bukmachera PZBuk. Taka kwota bonusu jest możliwa do odebrania po rejestracji z kodem bonusowym PZBuk. Co należy zrobić, żeby z niej skorzystać? Warunki są bardzo proste. Żeby odebrać w PZBuk freebet, należy po rejestracji konta z kodem wpłacić depozyt o wartości min. 60 PLN, a następnie obstawić zakład AKO (również za min. 60 PLN) z kursem min. 2.0.

I to wszystko! Zakład nie musi być rozliczony. Darmowy zakład można postawić w ciągu 30 dni za kuponie AKO, na którym kurs każdego ze zdarzeń nie będzie niższy niż 60 PLN.

Niestety, na chwilę obecną nie istnieje w PZBuk bonus bez depozytu. Natomiast nowy gracz ma szansę odebrać zakład bez ryzyka o zawrotnej maksymalnej kwocie nawet 1000 PLN.

 • 50 PLN 60 PLNfreebet
 • 1000 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTPZ
Kopiuj kod
Odbierz 1060 PLN

Betcris: freebety za 3. pierwsze depozyty

W ofercie powitalnej Betcris możesz odebrać 3 freebety. Warunki ich otrzymania mocno różnią się jednak od tego, co możesz spotkać w pakietach innych bukmacherów. Żeby je zgarnąć, musisz przy każdym z 3. pierwszych depozytów najpierw wpłacić min. 50 PLN, a następnie postawić kupon AKO, na którym znajdą się min. 3 zdarzenia z kursami min. 1.30. Do tego dwa pierwsze z nich w zasadzie są cashbackami, czyli otrzymasz je tylko, jeżeli kupony okażą się przegrane. Trzeci bonus otrzymasz w przypadku wygranego albo przegranego kuponu.

Jak wysokie są te freebety? Kwoty darmowy zakładów od Betcris są uzależnione od tego, za jaką stawkę obstawisz wyżej wspomniane kuponu AKO:

 • Cashback po 1. depozycie – 100% stawki kuponu AKO, maksymalnie 400 PLN
 • Cashback po 2. depozycie – 50% stawki kuponu AKO, maksymalnie 500 PLN
 • Freebet po 3. depozycie – 50% stawki kuponu AKO, maksymalnie 500 PLN.

Za otrzymane od Betcris darmowe zakłady możesz obstawić kupony AKO z min. 3 zdarzeniami, których kursy pojedynczych zdarzeń wynoszą min. 1.30. Warto jeszcze wspomnieć, że wygrana z zakładu obstawionego za freebet może wynieść maksymalnie 2000 PLN.

 • 100% (max. 400 PLN)freebet za 1. depozyt
 • 50% (max. 500 PLN)freebet za 2. depozyt
 • 50% (max. 500 PLN)freebet za 3. depozyt
KOD PREZENTBS
Kopiuj kod
Odbierz 1400 PLN

Bukmacherzy bez freebetu na start

Freebety na start to bardzo popularne promocje i jak widać z zestawienia powyżej, wielu bukmacherów jest gotowych wręczyć je nowym graczom. Jednak nie wszyscy. Którzy bukmacherzy nie mają ich w swojej ofercie na start? I co innego w zamian oferują oni swoim nowym graczom?

STS

Czy jest w STS freebet? Niestety nie. Za to bukmacher ten oferuje bonusy od trzech pierwszych depozytów, który maksymalnie może wynieść nawet 1500 PLN oraz bonus o wartości 60 PLN za wykonanie prostych zadań. Do tego używając w trakcie rejestracji w STS kod promocyjny o treści PREZENTST gracz otrzyma możliwość odebrania zakładu bez ryzyka do 100 PLN, który jest niedostępny w standardowej ofercie!

 • 1500 PLNbonus od depozytu
 • 0 PLN 100 PLNzakład bez ryzyka
 • 60 PLNbonus za zadania
KOD PREZENTST
Kopiuj kod
Odbierz 1660 PLN

forBET

U forBET freebet nie jest dostępny dla nowych graczy, natomiast w przypadku tego bukmachera i tak trudno jest kręcić nosem, jeżeli chodzi o hojność oferty powitalnej. Na nowych graczy czeka zakład bez ryzyka do 1000 PLN, nawet do 2000 PLN za wpłatę 2. depozytu oraz 30 dni gry bez podatku. Jeżeli do tego podczas rejestracji wykorzystany zostanie w forBET kod promocyjny o treści PREZENTFB, to maksymalna wartość zakładu bez ryzyka wzrośnie z 1000 PLN do aż 1230 PLN, a do tego przy wpłacie 2. depozytu na gracza czeka dodatkowe 50 PLN bonusu.

 • 1000 PLN 1230 PLNzakład bez ryzyka
 • 2000 PLN 100% od 2. depozytu
 • 0 PLN 50 PLNdodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 30 dnigra bez podatku 12%
KOD PREZENTFB
Kopiuj kod
Odbierz 3280 PLN

Fuksiarz

U bukmachera Fuksiarz żaden freebet powitalny niestety nie jest dostępny. W zamian można odebrać na start 500 PLN cashbacku. Warto przy tym zauważyć, że jest to jeden z nielicznych wśród polskich bukmacherów zakładów bez ryzyka, których nie trzeba obracać przed wypłatą!

 • 500 PLNcashback bez obrotu
 • 0 PLN 40 PLNpakiet Polsat Go na Ligę Mistrzów
 • early payout
 • mega kursy
KOD PREZENTFU
Kopiuj kod
Odbierz 500 PLN

FAQ

Freebet polega na tym, że bukmacher daje graczowi możliwość postawienia darmowego zakładu. Gracz nie musi wykorzystać swoich środków, żeby obstawić kupon.

Freebet bez depozytu to taki darmowy zakład, który bukmacher daje bez konieczności jakichkolwiek wpłat. Jest to freebet za samą rejestrację u bukmachera.

Freebet bez depozytu można otrzymać u bukmacherów TOTALbet, LVBET, Fortuna, Betters i eWinner.

Freebety za wpłatę depozytu można otrzymać u bukmacherów Superbet, Fortuna, Etoto,  LV Bet, Betters, Go Bet i PZBuk.

Najwyższy freebet za wpłatę można otrzymać w Betters i PZBuk – 50 PLN. Najwyższą łączną kwotę bonusów bez depozytu otrzymasz w TOTALbet (35 PLN), a najwyższy pojedynczy freebet bez depozytu mają Fortuna i LVBET (20 PLN)

Freebety bez depozytu otrzymuje się za samą rejestrację, ale czasami trzeba spełnić określone warunki (np. wyrażenie zgody na informacje marketingowe podczas rejestracji albo przekszłtacenie konta tymczasowego w stałe). Pozostałe bonusy wymagają przez gracza wpłacenia depozytu o określonej wysokości albo postawienia kuponu spełniającego konkretne warunki.