tło sekcji hero

Freebet bez depozytu u bukmacherów [Grudzień 2023]

Lista i omówienie darmowych zakładów w promocjach legalnych bukmacherów

Freebet bez depozytu to bonus bukmacherski, który umożliwia otrzymanie darmowego zakładu bez wpłaty depozytu. Taki bonus jest częścią oferty powitalnej niektórych bukmacherów.

W tym artykule zebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o freebetach u bukmacherów. Na czym dokładnie polega darmowy zakład? Którzy bukmacherzy oferują freebet za rejestrację? U których można aktualnie otrzymać freebet bez depozytu? Czytaj, a dowiesz się wszystkiego!

Freebet bez depozytu – aktualna lista freebetów 2023

Bonus bez depozytu to promocja, dzięki której możesz obstawić zakład nie wpłacając do bukmachera ani złotówki! Kwota freebetu bez depozytu za rejestrację nie jest z reguły wysoka, ale należy pamiętać, że jest to całkowicie darmowy bonus. Poniżej znajdziesz listę bukmacherów, u których odbierzesz freebet bez depozytu na start.

  • freebet bez depozytu 20 PLN
  20 PLN
  • freebet bez depozytu 10 PLN za założenie konta stałego
  10 PLN
  • freebet bez depozytu 30 PLN za kod promocyjny, zgody marketingowe i weryfikację
  20 PLN
  30 PLN
  • freebet bez depozytu 20 PLN za założenie konta stałego
  20 PLN
  • freebet bez depozytu za założenie konta stałego 20 PLN
  • freebet bez depozytu 10 PLN za udzielenie zgód marketingowych
  • freebet 5 PLN za kod promocyjny PREZENTTB
  • freebet 5 PLN za założenie konta przez mojeID
  35 PLN
  40 PLN
Spis treści
[Rozwiń]

Freebet bez depozytu za rejestrację - oferty bukmacherów

Chcesz poznać więcej informacji na temat bonusów bez depozytu na zakłady sportowe, które znajdziesz w ofertach legalnych bukmacherów? Proszę bardzo - zebraliśmy tutaj najważniejsze informacje w pigułce! Jeżeli będziesz potrzebować więcej szczegółów, to znajdziesz je na w naszych artykułach dotyczących kodów promocyjnych i bonusów u bukmacherów.

GoBet freebet bez depozytu

Młody bukmacher GoBet wzbogacił swoją ofertę powitalną o bonus bez depozytu. W standardowej ofercie bonus ten wynosi 20 PLN, ale zakładając konto z kodem promocyjnym wyniesie 30 PLN. By go odebrać wystarczy spełnić kilka warunków.

 • Rejestrujesz konto z kodem promocyjnym: PREZENTGB - najłatwiej przejść do bukmachera przez nasz link, wtedy pole z kodem będzie już uzupełnione
 • w formularzu zaznacz wszystkie zgody marketingowe
 • po założeniu konta tymczasowego przekształć je w stałe - wysyłając skan dowodu osobistego i uzupełniając brakujące dane na swoim koncie gracza
freebet gobet

Po maksymalnie dwóch dniach od weryfikacji bukmacher przyzna freebet bez depozytu 30 PLN. Otrzymany bonus wykorzystaj na kuponie AKO z minimum 3 zdarzeniami. Każde musi mieć kurs min. 1.40. Wygrana z kuponu trafia na konto depozytowe i możesz ją wypłacić. Wygrana będzie jednak pomniejszona o stawkę kuponu, czyli o wartość freebetu.

Zachęcam cię do dokonania wpłaty w GoBet. Wtedy poza freebetem bez depozytu otrzymasz również bonus od wpłaty 300 zł, zakład bez ryzyka 500 zł i bonus za kupon 100 zł. 

TOTALbet bonus bez depozytu

U bukmachera TOTALbet freebety bez depozytu można zgarnąć łącznie za kwotę do 40 PLN. Nie jest to jeden, ale aż cztery freebety, a każdy można otrzymać za spełnienie określonego warunku - ale żaden nie wymaga wpłaty od gracza jakiegokolwiek depozytu.

 1. Pierwszy to TOTALbet freebet o wartości 5 PLN, ale otrzymają go tylko gracze, którzy podczas wpiszą podczas rejestracji w TOTALbet kod promocyjny o o treści PREZENTTB.
 2. Drugi w TOTALbet freebet za rejestrację, tym razem o wartości 10 PLN, otrzymają osoby, które wyraziły podczas zakładania konta zgodę na komunikację marketingową.
 3. Trzeci freebet TOTALbet wręczy osobom, które przekształcą konto tymczasowe w stałe - i będzie on miał wartość 20 PLN.
 4. Czwarty freebet otrzymają gracze, którzy założą konto w TOTALbet przez bankowość elektroniczną (mojeID).

W TOTALbet bonusy od depozytu można wykorzystać na dowolne zakłady. Jedyny warunek jest taki, aby kurs na kuponie obstawionym za freebet bez depozytu wyniósł co najmniej 2.00.

Na co jeszcze mogą liczyć nowi gracze u bukmachera TOTALbet? W ofercie powitalnej ma on jeszcze bonus od depozytu do 5000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Fortuna freebet bez depozytu

Nowi gracze u bukmachera Fortuna mogą liczyć na dwa freebety, z czego jeden z nich to bonus bez depozytu. O drugim z nich, za kod promocyjny i wpłatę, piszemy w sekcji o freebetach za wpłatę. Teraz skupmy się tylko na freebecie bez depozytu od Fortuny.

freebet bez depozytu Fortuna

Jego wartość wynosi 20 PLN i przyznawany jest pod postacią 2800 punktów Fortuna Klub Plus (co jednak z perspektywy gracza nie ma większego praktycznego znaczenia). U bukmachera Fortuna freebet bez depozytu nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych warunków poza samą rejestracją. Do trzech dni po założeniu konta gracz po prostu otrzymuje ten bonus.

Należy natomiast zwrócić uwagę na to, że bonus bez depozytu za rejestrację w Fortunie nie może być wykorzystany na sporty wirtualne i gry karciane. Można jednak za jego pomocą obstawiać dowolne inne zakłady. Wygrana z darmowego zakładu ląduje u gracza prosto na konto depozytowe i można ją od razu wypłacić.

Ostatnią rzeczą, którą należy pamiętać jest to, że za ten freebet na zakłady bukmacherskie można obstawiać maksymalnie do końca roku kalendarzowego - po tym terminie bonus wygasa.

Oprócz freebetu na start bez depozytu, bukmacher Fortuna nowym graczom umożliwia odebranie zakładu bez ryzyka do 600 PLN. Dostępny jest też freebet za kod promocyjny, który opisujemy w dalszej części artykułu.

LVBET bonus bez depozytu

LVBET bonus bez depozytu

W LV Bet można odebrać dwa freebety na start, przy czym jeden z nich wymaga wykorzystania kodu promocyjnego i wpłaty na konto depozytowe. Zaraz do niego dojdziemy, natomiast najpierw opiszemy to, co musisz wiedzieć o bonusie bez depozytu od tego bukmachera.

Oferowany podczas rejestracji w LVBET freebet bez depozytu ma wartość 20 PLN. Tak naprawdę bukmacher dopisuje do konta gracza darmowy zakład o wartości 1 PLN, ale jest do niego dołączony mnożnik x20, więc w praktyce wychodzi właśnie 20 PLN. W przypadku bukmachera LVBET bonus bez depozytu obwarowany jest sporym ograniczeniem zarówno w kwestii tego, co można za niego postawić, jak i pod postacią warunku obrotu przed wypłatą wygranej.

Freebet bez depozytu za rejestrację w LV Bet można wykorzystać tylko na kuponach typu AKO, na których znajdują się min. 3 zdarzenia, z których żadne nie może mieć kursu mniejszego niż 1.25, a kurs całkowity musi wynieść co najmniej 2.50.

Jeżeli wszystkie zdarzenia postawione na kuponie wejdą, wygrana z otrzymanego od LV Bet freebetu bez depozytu trafi na saldo bonusowe. W celu wypłaty tych środków, należy spełnić obrócić kwotą wygranej dwukrotnie na kuponach po kursie min. 2.00, a w przypadku kuponów typu AKO dochodzi do tego warunek, by żadne ze zdarzeń nie miało kursu poniżej 1.50. Na spełnienie tych wszystkich warunków, którymi obwarowany jest bonus bez depozytu w LV Bet, gracz ma 30 dni.

Oprócz freebetów w LV Bet odebrać można także bonusy od dwóch pierwszych depozytów o łącznej wartości do 3000 PLN, zakład bez ryzyka do 333 PLN oraz 14 dni gry bez podatku.

Betters - nowy bukmacher bonus bez depozytu

W ofercie powitalnej Betters można odebrać bonus bez depozytu. Wysokość freebetu to 10 PLN. Jedyne co trzeba zrobić to założyć konto u bukmachera. Otrzymany freebet zostanie przypisany do Twojego konta bonusowego. Aby go wykorzystać, musisz postawić zakład AKO lub SOLO (z oferty przedmeczowej lub na żywo) o minimalnym kursie 1.14. Masz 72 godziny na wykorzystanie freebetu. Maksymalna możliwa wygrana wynosi 300 PLN. Freebetu nie mozna wykorzystać na zakłady typu system, bet builder lub łańcuch oraz na sporty wirtualne lub gry karciane.

bonus bez depozytu Betters

Wskazówka!  Jeśli zdecydujesz się na wpłatę depozytu w Betters to oprócz freebetu bez depozytu Betters otrzymasz też możliwość wybrania drugiego bonusu powitalnego. Może to być:

 • cashback 320 PLN
 • freebet 220 PLN
 • 4x freebet 55 PLN

Więcej informacji o tych bonusach znajdziesz w naszym artykule o kodzie promocyjnym Betters.

Freebet za wpłatę – który najlepszy?

Freebet występuje nie tylko jako bonus bez depozytu. U niektórych bukmacherów można go otrzymać jako nagrodę za dokonanie wpłaty. Tego rodzaju freebety na start nie cieszą się tak dużym entuzjazmem graczy, natomiast należy pamiętać, że wciąż stanowią szansę na postawienie darmowego zakładu. Co więcej, bukmacherzy często oferują wyższą kwotę niż w przypadku darmowego bonusu bez depozytu. Poniżej lista tych bukmacherów, u których za dokonanie wpłaty po rejestracji otrzymasz freebet na start.

  • freebet 20 PLN za pobranie aplikacji
  • freebet 34 PLN – tylko z kodem promocyjnym
  20 PLN
  54 PLN
  • dodatkowy freebet 10 PLN – tylko z kodem promocyjnym
  0 PLN
  10 PLN
  • freebet 100 PLN za kupon
  100 PLN
  • freebet 220 PLN lub
  • 4 x freebet po 55 PLN każdy
  200
  220 PLN
  • freebet 50 PLN – tylko z kodem promocyjnym
  • freebet 30 PLN za weryfikację konta
  • freebet 20 PLN za kupon w aplikacji mobilnej
  • freebet esportowy 50 PLN
  100 PLN
  150 PLN
  • freebet 20 PLN – tylko z kodem promocyjnym
  0 PLN
  20 PLN
  • freebet 20 PLN za kod promocyjny
  • cashback freebet o wartości 100% stawki kuponu AKO po 1. depozycie (max. 400 PLN)
  • cashback freebet o wartości 50% stawki kuponu AKO po 2. depozycie (max. 500 PLN)
  • freebet o wartości 50% stawki kuponu AKO po 3. depozycie (max. 500 PLN)
  1400 PLN
  1420 + 172 PLN
  • freebet 50 PLN za kupon w aplikacji mobilnej
  • freebet 20 PLN na La Ligę
  70 PLN
  • freebet do 250 PLN na start
  250 PLN

Kody na freebety u bukmacherów

Nie zawsze wszystkie bonusy z oferty danego bukmachera są dostępne dla każdego gracza rejestrującego konto. Czasami do ich odblokowania potrzebne są specjalne kody na freebety, które wpisuje się podczas rejestracji konta. Poniżej mamy dla Was listę takich kodów wraz z korzyściami, które zapewniają!

BukmacherRejestracja z kodem
SuperbetUmożliwia odebranie dodatkowego darmowego zakładu 34 PLN
FortunaUmożliwia odebranie dodatkowego darmowego zakładu 10 PLN
TOTALbetUmożliwia odebranie dodatkowego bonusu bez depozytu 5 PLN
LV BetUmożliwia odebranie dodatkowego darmowego zakładu 20 PLN
Go BetUmożliwia odebranie wyższego freebetu bez wpłaty 30 PLN
BetXUmożliwia odebranie dodatkowego darmowego bonusu 50 PLN
BetcrisUmożliwia otrzymanie darmowego zakładu 20 PLN
Kody na freebety do polskich legalnych bukmacherów

Freebety na start za wpłatę w ofercie legalnych bukmacherów

Teraz naszą uwagę przeniesiemy na te darmowe zakłady, które można otrzymać w zamian za dokonanie wpłaty na konto depozytowe u bukmachera. Gdzie na gracza czekają takie bonusy i jakie warunki należy spełnić, żeby je otrzymać? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Go+Bet freebet za kupon

Na chwilę obecną najnowszy legalny bukmacher na polskim rynku, Go Bet w swojej ofercie standardowej posiada freebet bez depozytu. Ponadto jest również opcja otrzymania jeszcze jednego freebetu, tym razem po wpłacie.

Freebet, w wysokości 100 PLN znajduje się w standardowej ofercie bukmachera. Wpłacasz trzeci depozyt min. 200 zł i stawiasz za tę kwotę kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 3.00 (kurs poj. min. 1.40). Bez względu na wynik otrzymasz bonus freebet 100 PLN. Wykorzystaj freebet na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami z kursem poj. min. 1.30.

 • 20 30 PLNfreebet bez depozytu z kodem
 • 300 PLNbonus od depozytu
 • 500 PLNzakład bez ryzyka
 • 100 PLNfreebet za kupon
KOD PREZENTGB
Kopiuj kod
Odbierz 930 PLN

Superbet freebety za aplikację oraz kod promocyjny

freebet za kod superbet

W Superbet można odebrać 2 freebety. Pierwszy z nich jest dostępny dla wszystkich nowych graczy, którzy w ciągu 7 dni od pierwszego depozytu zalogują się w aplikacji mobilnej. Można za jego pomocą obstawić darmowy zakład za 20 PLN.

Natomiast drugi nie jest bezpośrednio dostępny dla wszystkich graczy, którzy założą konto u tego bukmachera. Żeby go odebrać, należy wykorzystać podczas rejestracji w Superbet kod promocyjny o treści PREZENTSB. To właśnie on pozwala nowym graczom otrzymać w Superbet freebet za rejestrację z kodem o wartości 34 PLN - pod warunkiem, że wpłacą depozyt o wartości co najmniej 50 PLN.

Freebet od Superbet można wykorzystać w ciągu 7 dni na kupon SOLO lub AKO z oferty sportowej, które znajdują się w ofercie przedmeczowej lub live. Natomiast nie postawisz za jego pomocą darmowego zakładu na sporty wirtualne czy gry karciane. Wygrana z kuponu postawionego za ten bonus jest pomniejszana o kwotę zagranej stawki bonusu.

Na co oprócz freebetu na start może liczyć nowy gracz u bukmachera Superbet? Na promocję Tydzień Bez Ryzyka, w ramach której można odebrać cashback do nawet 3500 PLN oraz bonus od depozytu do 200 PLN.

Fortuna freebet za kod promocyjny

Powyżej opisaliśmy już możliwy do odebrania u bukmachera Fortuna bonus bez depozytu. To jednak nie wszystko - nowi gracze u tego bukmachera mają szansę na dodatkowy freebet na start o wartości 10 PLN! Jest on jednak dostępny tylko dla tych, którzy wykorzystają u bukmachera Fortuna kod promocyjny. Po spełnieniu tego warunku wystarczy wpłacić pierwszy depozyt i na konto gracza wleci dodatkowy bonus na start. Podobnie, jak w przypadku bonusu bez depozytu u tego bukmachera, przyznany jest on pod postacią punktów FKP.

W Fortunie freebet promocyjny można przeznaczyć na dowolny zakład, a wygrana nie jest obarczona żadnymi dodatkowymi wymogami obrotu. Jedyne, czego należy pilnować, to wykorzystanie go w ciągu 12 miesięcy, bo po tym czasie straci on ważność.

Jak pisaliśmy powyżej, u bukmachera Fortuna można odebrać jeszcze zakład bez ryzyka.

Etoto freebet w aplikacji

O ile u bukmachera Etoto bonus bez depozytu dla nowych graczy nie istnieje, tak można odebrać freebet w aplikacji, za który można postawić zakład za 50 PLN. Taka kwota bonusu jest zarezerwowana dla tych, którzy wykorzystają podczas rejestracji w Etoto kod promocyjny o treści PREZENTET.

Następnym warunkiem do otrzymania tego freebetu na start jest wpłata depozytu o kwocie wynoszącej co najmniej 100 PLN. Po dokonaniu tej wpłaty graczowi przyznawany jest przez Etoto freebet, który można przeznaczyć na dowolne zakłady sportowe, z jednym wyjątkiem - nie można postawić darmowego zakładu na sporty wirtualne.

Oprócz tego w Etoto jest jeszcze bonus od depozytu – 200% pierwszej wpłaty, który wynosi maksymalnie 100 PLN.

LV Bet freebet za kod promocyjny

Powyżej opisaliśmy już to, jak odebrać w LV Bet bonus bez depozytu. Gracz może jednak odebrać jeszcze jeden darmowy zakład u tego bukmachera. Warunkiem jest to, aby wykorzystał podczas rejestracji w LV Bet kod promocyjny o treści PREZENTLV. Dzięki temu będzie miał szansę, żeby odebrać freebet na start o wartości 20 PLN, przy czym konieczna będzie do tego wpłata depozytu o wartości 50 PLN.

To jednak nie wszystko. Następnym krokiem do uzyskania tego bonusu jest obstawienie kuponu AKO z kursem co najmniej 1.75 za stawkę min. 50 PLN. Wynik na kuponie nie ma znaczenia, bo LV Bet przyznaje bonus za samo postawienie kuponu.

Freebet na start od LV Bet co prawda ma faktyczną wartość 20 PLN, ale technicznie jest to bonus o wartości 1 PLN z mnożnikiem x20. Nie ma to jednak znaczenia z punktu widzenia gracza, który będzie obstawiał ten darmowy zakład.

Bukmacher daje 30 dni na wykorzystanie tego bonusu i należy pamiętać, że można go wykorzystać tylko do obstawienia kuponu AKO. Muszą się znaleźć na nim co najmniej 3 zdarzenia, z których każde będzie miało kurs nie mniejszy niż 1.25, a kurs całkowity nie będzie niższy niż 2.50. Co z wygraną z takiego kuponu obstawionego za freebet? Trafia na konto bonusowe i czeka na obrót: 2x po kursie min. 2.00 (w przypadku kuponów AKO kurs żadnego ze zdarzeń nie może być niższy od 1.50).

Jak już pisaliśmy wyżej, w LV Bet można jeszcze odebrać atrakcyjne bonusy od depozytu, zakład bez ryzyka oraz 14 dni gry bez podatku.

Freebet bukmacher: Betters

Nowi gracze Betters mogą liczyć na naprawdę hojny freebet od wpłaty! Jeżeli podczas rejestracji gracz wykorzysta w Betters kod promocyjny o treści PREZENTBT, to freebet będzie powiększony o 20 PLN.

Betters umożliwia nowym graczom wybór jednej z dwóch opcji freebetów jako część oferty powitalnej. Pierwsza opcja to freebet o wartości 220 PLN, podczas gdy druga opcja to cztery freebety o wartości 55 PLN każdy. Oba warianty pozwalają na zdobycie maksymalnej kwoty 220 PLN. Każdy z tych freebetów zostanie przypisany do konta bonusowego.

bonus na start betters przyznany

Freebet teoretycznie nie jest otrzymywany za depozyt, ale za postawienie pierwszego zakładu. Gracz musi obstawić dowolny zakład z oferty przedmeczowej, live albo sportów wirtualnych, ale nie może postawić go na gry karciane. I tyle! Samo zawarcie zakładu sprawia, że gracz otrzyma bonus, bez znaczenia, czy okaże się on wygrany czy też nie.

Jaki można postawić w Betters darmowy zakład? Nie można obstawiać gier karcianych ani sportów wirtualnych, natomiast wszelkie kupony typu SINGLE i KOMBI z oferty przedmeczowej i live są dozwolone, pod warunkiem, że ich kurs całkowity wyniesie co najmniej 1.14. Trzeba się jednak z tym śpieszyć, bo gracz ma na to 72 godziny.

Betters nowym graczom oferuje do wyboru dodatkowo oryginalny zakład bez ryzyka do 320 PLN. Bonusy te mogą zostać powiększone, jeśli zarejestrujesz konto z naszym kodem Betters.

BetX freebet - zestaw darmowych zakładów za kod promocyjny

Po rejestracji w BetX czekają na ciebie aż 4 darmowe zakłady. Trzy z nich może odebrać każdy gracz, natomiast czwarty jest możliwy do odebrania tylko za BetX kod promocyjny o treści PREZENTBX. Zaznaczamy, że żaden z nich nie kwalifikuje się jako freebet bez depozytu – do odebrania każdego z nich potrzebna jest wpłata. Te bonusy powitalne prezentują się następująco:

 • freebet 50 PLN za kod promocyjny – po rejestracji z kodem promocyjnym PREZENTBX spełnij warunki bonusu od drugiej wpłaty 50 % do 300 PLN (depozyt min. 20 zł, obrót całym depozytem na dowolnej liczbie kuponów AKO z kursem min. 3.00 i tylko zakładami live; otrzymasz bonusów, który trzeba obrócić raz na kuponie z kursem min. 2.00). Automatycznie otrzymasz freebet 50 PLN. Wykorzystaj go na dowolny kupon z kursem min. 2.00.
 • 30 PLN za weryfikację – za weryfikację konta w Betters możesz odebrać darmowy zakład o wartości 30 PLN. Może się wydawać, że jest to freebet bez depozytu, ale tak nie jest. Wynika to z faktu, że oprócz samej weryfikacji potrzebna jest wpłata min. 10 PLN i obrócenie wpłatą (1x, bez żadnych dodatkowych warunków).
 • 20 PLN za aplikację mobilną – ten BetX freebet możesz odebrać po ściągnięciu aplikacji mobilnej bukmachera i postawieniu w niej pierwszego kuponu za stawkę min. 10 PLN. I tyle wystarczy, żeby móc postawić darmowy zakład o wartości 20 PLN! Można jednak obstawić tylko kupon z kursem min. 2.00.
 • 50 PLN na esport - warunek skorzystania z promocji: dokonane min. 3 depozyty na co najmniej 20 zł, zero obstawionych zakładów na esport. Jeśli spełniasz te warunki to postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami esportowymi za min. 50 zł (własne środki) z kursem min. 3.00. Po rozliczeniu kuponu otrzymasz freebet 50 PLN do wykorzystania na dowolny kupon z zakładami sportowymi z kursem min. 2.00.

Oprócz tego pakietu freebetów na start w BetX można odebrać też dwa zakłady bez ryzyka o wartości 750 PLN (oferta z kodem; standardowa oferta to 600 zł) oraz bonus od drugiej wpłaty do 300 PLN.

Fuksiarz freebet w aplikacji i na La Ligę

Bukmacher Fuksiarz w swojej ofercie nie ma freebetu bez depozytu. Gracz może jednak odebrać dwa freebety: jeden w aplikacji mobilnej o wartości 50 PLN i drugi na zakłady na La Ligę, w wysokości 20 PLN. Jak je odebrać? 

Warunkiem otrzymania bonusu w aplikacji jest zarejstrowanie się u bukmachera, najlepiej z Fuksiarz kodem promocyjnym PREZENTFU. Następnie należy pobrać aplikację mobilną Fuksiarz i  postawić zakład za minimum 25 zł. Po rozliczeniu kuponu otrzymamy freebet 50 PLN. Bez względu na to czy kupon będzie wygrany czy przegrany. Następnie mamy 72 godziny, aby postawić zakład za freebet. Bonus możemy wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo na kuponie AKO (kurs min. pojedynczego zdarzenia to 1.40). Jeśli kupon będzie wygrany otrzymamy zysk netto czyli wygraną pomniejszoną o stawkę freebetu. 

Drugi freebet otrzymasz po tym, jak po rejestracji wpłacisz pierwszy depozyt (dowolna kwota). Po zaksięgowaniu wpłaty do konta zostanie przypisany freebet 20 PLN. Możesz go wykorzystać na kupon AKO ze zdarzeniami wyłącznie z oferty na La Ligę. Kurs pojedynczy minimum 1.40. Na wykorzystanie freebetu masz 3 dni.

PZBuk freebet za depozyt i kupon

Darmowy zakład czeka na nowych graczy u bukmachera PZBuk. Co ciekawe gracz rejestrujący konto może wybrać jak wysoki freebet otrzyma. Zależy to od pierwszego depozytu i pierwszego kuponu.

 • depozyt i kupon od 50 do 99 zł - freebet 50 PLN
 • depozyt i kupon od 100 do 149 zł - freebet 100 PLN
 • depozyt i kupon od 150 do 199 zł - freebet 150 PLN
 • depozyt i kupon od 200 do 249 zł - freebet 200 PLN
 • depozyt i kupon za min. 250 PLN - freebet 250 PLN

Zatem maksymalny freebet jaki można otrzymać to 250 zł, a minimalny 50 zł. Każdy bonus ma takie same warunki, różni się tylko wysokość depozytu i stawka kuponu. Zatem co należy zrobić, aby otrzymać freebet PZBuk?

 • załóż konto w PZBuk przez nasz link
 • zweryfikuj numer telefonu
 • wpłać pierwszy depozyt
 • postaw pierwszy kupon AKO z min. 2 zdarzeniami
 • kurs kuponu min. 3.00
 • po spełnieniu tych warunków zostanie przyznany freebet
 • wykorzystaj freebet na kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 2.00
 • czas na wykorzystanie bonusu to 30 dni

Co istotne, aby odebrać ten bonus PZBuk nie jest potrzebny kod promocyjny do bukmachera, wystarczy założyć konto przez link na naszej stronie.

Betcris freebety za 3. pierwsze depozyty + 20 PLN za kod

W standardowej ofercie powitalnej Betcris możesz odebrać 3 freebety. Warunki ich otrzymania mocno różnią się jednak od tego, co możesz spotkać w pakietach innych bukmacherów. Żeby je zgarnąć, musisz przy każdym z 3. pierwszych depozytów najpierw wpłacić min. 50 PLN, a następnie postawić kupon AKO, na którym znajdą się min. 3 zdarzenia z kursami min. 1.30. Do tego dwa pierwsze z nich w zasadzie są cashbackami, czyli otrzymasz je tylko, jeżeli kupony okażą się przegrane. Trzeci bonus otrzymasz w przypadku wygranego albo przegranego kuponu.

Jak wysokie są te freebety? Kwoty darmowy zakładów od Betcris są uzależnione od tego, za jaką stawkę obstawisz wyżej wspomniane kuponu AKO:

 • Cashback po 1. depozycie – 100% stawki kuponu AKO, maksymalnie 400 PLN
 • Cashback po 2. depozycie – 50% stawki kuponu AKO, maksymalnie 500 PLN
 • Freebet po 3. depozycie – 50% stawki kuponu AKO, maksymalnie 500 PLN.

Za otrzymane od Betcris darmowe zakłady możesz obstawić kupony AKO z min. 3 zdarzeniami, których kursy pojedynczych zdarzeń wynoszą min. 1.30. Warto jeszcze wspomnieć, że wygrana z zakładu obstawionego za freebet może wynieść maksymalnie 2000 PLN.

Dodatkowo rejestrując konto w Betcris z kodem promocyjnym: PREZENTBS możesz zgarnąć ekstra freebet 20 PLN. Poza wpisaniem kodu musisz również zaznaczyć zgody marketingowe i przekształcić konto w stałe. Następnie wpłacić depozyt min. 100 zł i za tę kwotę postawić kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30. Bez względu na wynik kuponu otrzymasz freebet, który możesz wykorzystać na kupon AKO (min. 3 zdarzenia, kurs poj. 1.30).

Freebet - co to jest?

Freebet to bonus bukmacherski, który wśród polskich graczy jest znany również jako darmowy zakład. Jego polska nazwa dokładnie oddaje jego prostą zasadę działania. Freebet po prostu pozwala graczowi obstawić zakład na określoną kwotę bez korzystania ze swoich własnych środków depozytowych. Można powiedzieć, że tak naprawdę płaci za to bukmacher – pozwala typerowi postawić kupon za darmo (stąd też nazwa "darmowy zakład").

To nie jest jednak tak, że można postawić za freebet zakłady bukmacherskie o dowolnym rodzaju. Korzystając z darmowego zakładu trzeba mieć na uwadze kilka warunków, którymi jest on obarczony. Najczęściej są to:

 • kwota freebetu – zakład musi być obstawiony za konkretną, raczej niewysoką kwotę ustaloną w promocji (z reguły w przedziale od 20 do 50 PLN)
 • ograniczenia obstawianych dyscyplin – czasami bukmacher nie pozwala obstawić za pomocą freebetu niektórych zakładów (często np. sportów wirtualnych), a czasami darmowy zakład można postawić tylko na konkretny rodzaj zakładów (np. na e-sport)
 • cechy stawianego kuponu – bukmacher może też wymagać, żeby kupon
 • czas na wykorzystanie freebetu – darmowy zakład może mieć ustalony przez bukmachera „termin ważności”. Jak długi – to zależy od konkretnej promocji. Mogą to być 3 dni, tydzień, miesiąc – w każdym przypadku trzeba to sprawdzić. Po upływie określonego czasu freebet przepada
 • warunki obrotu bonusem – w najlepszym (dla gracza) scenariuszu, po trafieniu kuponu postawionego za freebet wygrana ląduje prosto na koncie depozytowym. Niestety, taka sytuacja zdarza się raczej rzadko. Wygrana najczęściej ląduje na koncie bonusowym i żeby ją wypłacić, należy obrócić bonusem

Darmowy zakład stanowi, obok bonusu od depozytu oraz zakładu bez ryzyka, jeden z najczęściej wykorzystywanych przez bukmacherów bonusów składających się na pakiet powitalny dla nowych graczy. Często jednak można go też otrzymać w ramach promocji przeznaczonych dla stałych graczy. W przypadku darmowych zakładów dla nowych klientów bukmachera warto zwrócić uwagę, jakie są zasady ich przyznania. Freebet na start po dokonaniu rejestracji można otrzymać albo jako bonus bez depozytu albo dopiero po dokonaniu wpłaty.

Co to jest freebet bez depozytu?

W tym pierwszym przypadku jest to freebet za rejestrację, który nie wymaga spełniania żadnych dodatkowych warunków. Taki freebet bez depozytu to bonus szalenie popularny wśród graczy. Trudno się temu dziwić, bo daje on możliwość obstawiania zakładu nie tylko za darmo, ale nawet bez przelania chociażby złotówki na konto bukmachera.

Freebety bez depozytu stanowią jednak w ofertach polskich bukmacherów raczej rzadkość. Co więcej, kwoty takich freebetów na start nie są jednak z reguły zawrotne, co łatwo zrozumieć z perspektywy bukmachera. Nie tylko pozwala on postawić darmowy zakład, ale do tego nie ma nawet pewności, czy nowy gracz cokolwiek do niego wpłaci. Nic zatem dziwnego, że ich hojność w rozdawaniu takiego rodzaju bonusów bez depozytu jest raczej ograniczona.

W ramach podsumowania przedstawiamy w poniższej tabeli jeszcze raz wszystkie freebety bez depozytu:

BukmacherWysokość freebetuWarunki
Fortuna20 PLNrejestracja konta
TOTALbet40 PLNrejestracja z kodem + zgody marketingowe + weryfikacja + rejestracja przez mojeID
LVBET20 PLNrejestracja + weryfikacja
Betters10 PLNrejestracja + zgody marketingowe + weryfikacja
GoBet30 PLNrejestracja z kodem + zgody marketingowe + weryfikacja

Co to freebet od wpłaty?

O wiele chętniej zatem oferują bukmacherzy freebety na start dopiero po dokonaniu przez gracza wpłaty. Wciąż jest to darmowy zakład, ponieważ gracz do skorzystania z tego bonusu wcale nie musi wykorzystywać zdeponowanych środków - wystarczy sam fakt, że je wpłacił. (Czasami jednak spotykamy się z sytuacją, że freebet przyznawany jest dopiero po obstawieniu jakiegoś zakładu). Bukmacherzy są z takiej sytuacji o wiele bardziej zadowoleni, więc więcej spośród nich decyduje się na wręczanie nowym graczom takiego bonusu.

Warto przy tym zaznaczyć, że wymagane kwoty wpłaty, by otrzymać od bukmachera freebet na start, nie są z reguły wcale takie wysokie. Nie trzeba wpłacać setek złotych, żeby otrzymać darmowy zakład - w większości przypadków wystarczy chociażby 50 PLN. Jeżeli gracz zamierza kontynuować swoją przygodę z bukmacherem – a nie tylko skorzystać z darmowego bonusu bez depozytu i „zwiać” - to i tak dokona depozytu. W takiej sytuacji taki bonus na start wcale nie jest mniej atrakcyjny od bonusu bez depozytu za samą rejestrację - a często jest nawet ciekawszy, bo bonusowa kwota jest często wyższa.

Freebet bukmacher - kto nie ma darmowego zakładu?

Freebety na start to bardzo popularne promocje i jak widać z zestawienia powyżej, wielu bukmacherów jest gotowych wręczyć je nowym graczom. Jednak nie wszyscy. Którzy bukmacherzy nie mają ich w swojej ofercie na start? I co innego w zamian oferują oni swoim nowym graczom?

STS freebet

Czy jest w STS freebet? Niestety nie. Za to bukmacher ten oferuje bonusy od trzech pierwszych depozytów, który maksymalnie może wynieść nawet 1500 PLN oraz bonus o wartości 60 PLN za wykonanie prostych zadań. Do tego używając w trakcie rejestracji w STS kod promocyjny o treści PREZENTST gracz otrzyma możliwość odebrania zakładu bez ryzyka do 100 PLN, który jest niedostępny w standardowej ofercie!

forBET freebet

U forBET freebet nie jest dostępny dla nowych graczy, natomiast w przypadku tego bukmachera i tak trudno jest kręcić nosem, jeżeli chodzi o hojność oferty powitalnej. Na nowych graczy czeka zakład bez ryzyka do 1000 PLN, nawet do 2000 PLN za wpłatę 2. depozytu oraz 30 dni gry bez podatku. Jeżeli do tego podczas rejestracji wykorzystany zostanie w forBET kod promocyjny o treści PREZENTFB, to maksymalna wartość zakładu bez ryzyka wzrośnie z 1000 PLN do aż 1230 PLN, a do tego przy wpłacie 2. depozytu na gracza czeka dodatkowe 50 PLN bonusu.

FAQ - freebety bez depozytu

Freebet polega na tym, że bukmacher daje graczowi możliwość postawienia darmowego zakładu. Gracz nie musi wykorzystać swoich środków, żeby obstawić kupon.

Freebet bez depozytu to taki darmowy zakład, który bukmacher daje bez konieczności jakichkolwiek wpłat. Jest to freebet za samą rejestrację u bukmachera.

Freebet bez depozytu można otrzymać u bukmacherów TOTALbet, LVBET, Fortuna, Betters i GoBet.

Freebety za wpłatę depozytu można otrzymać u bukmacherów Superbet, Fortuna, Etoto,  LV Bet, Betters, Go Bet i PZBuk.

Najwyższy freebet za wpłatę można otrzymać w BetX i Betters. Najwyższą łączną kwotę bonusów bez depozytu otrzymasz w TOTALbet (40 PLN), a najwyższy pojedynczy freebet bez depozytu ma GoBet (30 PLN)

Freebety bez depozytu otrzymuje się za samą rejestrację, ale czasami trzeba spełnić określone warunki (np. wyrażenie zgody na informacje marketingowe podczas rejestracji albo przekształcenie konta tymczasowego w stałe). Pozostałe bonusy wymagają przez gracza wpłacenia depozytu o określonej wysokości albo postawienia kuponu spełniającego konkretne warunki.

Bonus nazywany freebetem bez depozytu otrzymasz u bukmacherów: Fortuna, GoBet, LVBET, TOTALbet i Betters.