tło sekcji hero

Freebet bez depozytu czyli darmowy zakład 2022

Który bukmacher oferuje najlepszy darmowy bonus?

Spis treści
[Rozwiń]

Freebet bez depozytu to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych bonusów bukmacherskich wśród graczy. Z definicji, freebet to bonus przyznawany przez bukmacherów i jest to darmowy bonus, czyli taki na który nie trzeba wpłacać środków z własnego rachunku bankowego. To angielski zwrot, który jest mocno zakorzeniony w terminologii bonusów bukmacherskich. Poniżej przedstawiamy aktualną listę najlepszych naszym zdaniem bonusów bez depozytu na zakłady bukmacherskie.

Bukmacherzy z freebetami bez depozytu 2022 - Najlepsze oferty

  • freebet bez depozytu 20 PLN
  • 7 dni na skorzystanie
  • wymagany jednokrotny obrót bonusem
  BONUS INFO
  20 PLN
  • freebet bez depozytu za założenie konta stałego 20 PLN
  • freebet bez depozytu 10 PLN za udzielenie zgód marketingowych
  • freebet 5 PLN za kod promocyjny PREZENTTB
  BONUS INFO
  30 PLN
  35 PLN
  • freebet bez depozytu 20 PLN za założenie konta stałego
  BONUS INFO
  20 PLN
  • freebet bez depozytu 0 PLN 25 PLN z naszym kodem promocyjnym
  • wymagany dwukrotny obrót z minimalnym kursem 2.00 w ciągu 14 dni
  BONUS INFO
  0 PLN
  25 PLN

Freebet bez depozytu czyli darmowy zakład

Zakłady bukmacherskie, które znamy dzisiaj mają swój rodowód w krajach anglosaskich. Nie można zatem się dziwić, ani szczególnie złościć, że część nazewnictwa pochodzi wprost z języka angielskiego. Tak samo jest z freebetem, czyli darmowym zakładem lub jak kto woli bonusem bez depozytu. Zapewne polska nazwa tej formy promocji jest przyjaźniejsza dla nowych graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem. Freebet to bonus przyznawany przez bukmacherów i jest to darmowy bonus, czyli taki na który nie trzeba wpłacać środków z własnego rachunku bankowego. Zakład taki najczęściej używany jest w ramach bonusu powitalnego, ale nie tylko. Można go bowiem spotkać też przy innych okazjach jak np. promocja nowych produktów bukmachera typu aplikacja bukmacherska czy nowa oferta kursowa na dyscyplinę do tej pory nie spotykaną w ofercie bukmachera. Darmowy zakłady możemy dostać też np. na sporty wirtualne (te również są regulowane przez zezwolenie ministerstwa finansów).

Czasami też, freebet jest dodatkiem do gry, który ma zrekompensować ryzyko postawienia promowanego przez bukmachera zakładu lub jest nagrodą w konkursach organizowanych przez bukmachera.

Bardzo często taki kupon można postawić przy okazji wielkich imprez sportowych, bo bukmacher chce o sobie przypomnieć graczom, którzy mają u niego konto, ale dawno nie zaglądali na portal bukmacherski. Wszak taka oferta to dobry ruch, by wyróżnić się od konkurentów na rynku zakładów bukmacherskich.

Czy freebet to to samo co bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu jest darmowym zakładem, którego otrzymanie nie wiąże się z obowiązkiem dokonania wpłaty. Każdy bonus bez depozytu jest więc freebetem, ale nie każdy freebet jest bonusem bez depozytu. Są bowiem freebety, których uzyskanie wiąże się z koniecznością wcześniejszego dokonania depozytu bądź postawienia określonego zakładu na konkretne wydarzenie. Nie mniej te pojęcia są często tym samym bonusem - w przypadku polskich bukmacherów pojęcia te praktycznie używane są wymiennie.

Czym freebet i zakład bez ryzyka są tym samym?

Nie, choć legalni bukmacherzy czasem mylnie nazywają je tak samo, to pojęcia te nie znaczą tego samego, mimo pewnych podobieństw. Ważne jest, by gracz odróżniał bonus freebet od cashback i rozumiał różnice między tymi terminami. Pozwoli to by lepiej i bardziej efektywne wykorzystać bonus powitalny, który występuje zarówno jednej jak i drugiej formy promocji. Dzięki tej wiedzy gracz może w sposób bardziej efektywny wykorzystać otrzymany bonus na start.

Cashback to zwrot postawionej stawki (ang. cash – pieniądze, back – wracać). Innymi słowy to zakład jest bez ryzyka (czyli cashback i zakład bez ryzyka znaczą dokładnie to samo) gdyż w przypadku przegranego zakładu, bukmacher zwraca graczowi postawioną kwotę. Potencjalna wygrana jest natomiast rozliczana tak samo, jak w przypadku standardowego zakładu. Stawiając ten zakład, gracz musi wpłacić i postawić swoje pieniądze.

Freebet – darmowy zakład (ang. free – wolny, darmowy, bet – zakład), gdyż stawką nie są pieniądze gracza, a środki wirtualne otrzymane od bukmachera. W przypadku wygranej gracz odbiera wygraną netto, czyli kwotę pomniejszoną o wysokość stawki wniesionego zakładu.

Przykład – różnica między freebetem a cashbackiem:

 • Darmowy zakład (freebet): 25 zł (stawka) * 6.00 (kurs zakładu) – 25 zł (stawka) = 125 zł (wygranej = kwota do zwrotu).
 • Zakład bez ryzyka (cashback): 25 zł (stawka) * 6.00 (kurs zakładu) = 150 zł (wygranej = kwota do zwrotu).

Cashback jest najbardziej opłacalny kiedy kursy bukmacherskie są niskie, a freebet odwrotnie – opłaca się bardziej przy wyższych kursach.

Darmowe zakłady bukmacherskie. Czy to możliwe?

Tak, da się za darmo grać u bukmachera. Wystarczy wybrać zakłady bukmacherskie oferujące taką promocję z naszej listy powyżej - dzięki naszym kodom uzyskasz wyższy bonus bez depozytu niż standardowo!

Co dalej? Najczęściej gracze niewiele muszą zrobić i wystarczy, że zarejestrują swoje konto gracza na portalu bukmachera. Ważne jest to, żeby wyrazić też zgodę na udział w promocji bonusu bez depozytu. Z reguły trzeba wpisać też kod promocyjny. Przy okazji bonusu na start można zrobić to tylko raz i jeśli zapomnimy o tym, to freebet przepadnie. Czasami freebet jest dostępny od pierwszego depozytu, a jedna oferta przypada na jedno konto gra. Zdarza się też, że nie ma go w podstawowej ofercie bonusu powitalnego bo nie każde strona bukmacherska go oferuje. Wtedy należy wpisać dedykowany kod promocji, który może aktywować taki zakład. Szansa ta również znika po rejestracji dlatego należy być czujnym. Na naszym portalu znajdziecie wszystkie najważniejsze kody promocyjne legalnych oferowane przez zakłady bukmacherskie na polskim rynku.

Upraszczając proces w punktach, wygląda to następująco:

1. Gracz zakłada konto u bukmachera
2. Gracz wyraża zgodę na udział w promocji
3. Gracz odbiera pieniądze w ramach bonusu bez depozytu

U każdego z bukmacherów wygląda to nieco inaczej. Czytając ten tekst, dowiesz się, z których bonusów bez depozytu warto skorzystać i dlaczego.

Jak odebrać bonus bez depozytu na zakłady bukmacherskie? 

Środków uzyskanych od bukmachera w ramach bonusu bez depozytu nie można od razu wypłacić na swoje konto. Środki należy przeznaczyć na freebet (lub zakłady). Czy wygraną w promocji bez depozytu można zatem od razu wypłacić? Z reguły też nie, choć czasami zdarza się, że bukmacher nie stawia już żadnych dodatkowych wymogów.

Znacznie częściej należy jednak kwotę przyznaną w ramach bonusu bez depozytu obrócić kilka razy. To oznacza konieczność zagrania za wielokrotność otrzymanego bonusu bez depozytu, po określonych kursach bukmachera.

Np. otrzymałeś 20 złotych w ramach promocji bukmacherskiej bez depozytu i musisz obrócić ją trzy razy po kursie 2,0, czyli w sumie musisz zagrać zakłady za 60 złotych. 

Czas na obrót jest różny. Czasami jest to dość standardowe (ale nadal niezbyt długie) 30 dni, a innym razem czas jest skrócony do 14 dni, w innych przypadkach nawet do 7 dni. Biorąc pod uwagę, że stawki nie są zbyt duże, a i też „podstawę” niejako dostaliśmy w ramach promocji bez depozytu, czas na obrót i sam obrót schodzi jednak na dalszy plan. Trzeba o tym jednak pamiętać, żeby przedwcześnie nie cieszyć się z wygranej.

Jak wykorzystać darmowy bonus? 

Sprawa również nie jest zbyt trudna. Po założeniu konta – z reguły – freebet automatycznie jest zapisany na koncie gracza po tym jak gracz wpisze stosowny kod promocyjny. Wystarczy wtedy zagrać zakład bukmacherski. Zazwyczaj nie ma obostrzeń co do kursu bukmacherskiego takiego kuponu, ale, tak jak opisaliśmy w sekcji powyżej, bardzo często jest wymóg obrotu. Obrót to konieczność zagrania za wielokrotność przyznanego bonusu po określonym kursie.

Na co zwrócić uwagę, wybierając freebet za rejestrację?

…czyli regulaminy i warunki obrotu darmowego zakładu

Przy wyborze freebetu z oferty legalnych zakładów bukmacherskich, należy wziąć pod uwagę parę istotnych elementów:

 • Kwotę zakładu;
 • minimalną stawkę, za jaką należy zagrać;
 • minimalny kurs obrotu;
 • termin ważności bądź czas trwania promocji – oferta może mieć limit czasu na wykorzystanie;
 • minimalną liczbę zdarzeń na kuponie;
 • dostępne rodzaje zakładów – czasami zakład może być wykluczony z konkretnych dyscyplin bądź wydarzeń albo w ogóle przysługiwać tylko na okreslone zdarzenia sportowe;
 • Warunki obrotu freebetem, czyli coś o czym wspomnieliśmy wcześniej. Im mniej razy musisz obrócić, tym lepiej i większa będzie korzyść z darmowego zakładu. Idealnym rozwiązaniem dla gracza jest wymóg jednokrotnego obrotu.

Czy darmowy zakład się opłaca?

Zdecydowanie tak, szczególnie jeśli przyjrzymy się potencjalnym korzyściom tego typu zakładu:

 • Gracz nie ryzykuje starty swoich środków, ponieważ stawiając taki zakład, nie ryzykujemy bezpośrednio własnym kapitałem. w przypadku przegrania zakładu gracz nie traci środków do gry u bukmachera. Konstrukcja tej formy zakładu zdejmuje z gracza ryzyko przegranej.
 • Idealny do ryzykownych zakładów bez konsekwencji – taki zakład świetnie nadaje się na kupony o wysokim kursie z uwagi na to, że gracz niczym nie ryzykuje. Postawienie takiego zakładu za własne środki mogłoby być zbyt ryzykowne. Zakład darmowy niejako pozwala na odważną grę, która może przynieść wysoką wygraną.
 • Popularny w ofercie powitalnej bukmacherów w Polsce – freebety są dość często oferowane są przez strony bukmacherskie nowo zarejestrowanym graczom jako bonus powitalny na mecz lub inne wydarzenie. To niewątpliwie zachęta i podniesienie szans na wygrane w przygodzie z bukmacherką.

Jak i gdzie szukać kodów promocyjnych na darmowe bonusy bez depozytu?

Bonus bez depozytu jest często częścią bonusu powitalnego i bywa, że nie musimy nic robić. Po prostu rejestrujemy konto bukmacherskie i dostajemy bonus. Czasami jednak, żeby uzyskać bonus bez depozytu należy jeszcze wpisać kod promocyjny, który aktywuje promocje bez depozytu. Gdzie szukać kodów bonusowych? To proste. Wszystkie kody promocyjne znajdziecie na naszym portalu, ale także na stronach i w mediach społecznościowych firm bukmacherskich. Warto zatem – zanim założy się konto u bukmachera – sprawdzić kody bonusowe, bo z bonusu bez depozytu w ramach promocji powitalnej można skorzystać tylko raz. Gdy nie wpiszemy kodu promocyjnego w czasie rejestracji, to niestety szansa bezpowrotnie mija.

Zgarniaj freebety z naszymi kodami bonusowymi

Przy zakładaniu konta, (zarówno tymczasowego jak i przez normalny tryb rejestracji), zawsze pamiętaj o naszych kodach bonusowych, które pozwolą Ci uzyskać oferty powitalne o maksymalnej kwocie. Jeżeli w dalszym ciągu oczekujesz na nowe oferty specjalne, to trzymaj rękę na pulsie i śledź nasze wyjątkowe promocje i oferty! Gra z naszym kodem promocyjnym daje większe środki dla nowych graczy na start.

Darmowe zakłady od legalnych bukmacherów

Nie jest żadną tajemnicą, że pomimo wprowadzonych licencji przez ministerstwo finansów, nadal istnieją luki dzięki którym można korzystać usług firm bukmacherskich, którzy licencji nie otrzymali. Te firmy starają się też czasem mają w swojej ofercie darmowe zakłady bukmacherskie. Należy jednak pamiętać, że to łamanie prawa i grożą za to poważne konsekwencje. Warto też mieć na względzie, że w przypadku problemów czy sporów z nielegalnym operatorem, jesteśmy pozostawieni sami sobie - żadna pomoc prawna nie wchodzi w grę. Dlatego rekomendujemy by Twoim wyborem były legalne zakłady bukmacherskie, operujący za zezwoleniem ministerstwa finansów na polskim rynku. Zaletą ich jest także zdefiniowana ścieżka pomocy dla graczy mających problem z hazardem. Należy pamiętać, że to tylko zabawa. Graj odpowiedzialnie!

Regulamin i warunki obrotu

Wszystkie bonusy bukmacherskie, ale szczególnie takie jak freebet bez depozytu, kuszą klientów. Taki bonus bez pierwszego depozytu ma za zadanie przyciągnąć uwagę graczy i zachęcić do założenia konta a następnie do regularnych depozytów. Dlatego zanim zdecydujesz się na bonus, najpierw zapoznaj się z formami depozytu (bo większość ofert przysługuje właśnie od pierwszego depozytu) i warunkami obrotu bonusem. Tam zawsze znajdują szczegółowe i konkretne informacje dotyczące warunków korzystania z promocji. Dowiesz się jakie rodzaje zakładów obejmuje dany bonus, a także niezbędnych informacji o wielokrotnym obrocie czy minimalnych kursach.

Freebet to bonus przyznawany nie wymagający wpłaty środków, często w ramach oferty powitalnej. Inna jego nazwa to darmowy zakład.

Aktualnie najwyższy freebet w kwocie 35 PLN oferuje TOTALbet.

Nie. Freebet to darmowy zakład (bez wkładu własnego gracza) a cashback to zakład bez ryzyka (gdzie wniesienie własnych środków jest niezbędne).

Zasada otrzymania bonusu bez depozytu jest prosta:
1. Gracz zakłada konto u bukmachera
2. Gracz wyraża zgodę na udział w promocji
3. Gracz odbiera pieniądze w ramach bonusu bez depozytu