betx tło

BetX Kod Promocyjny i Bonus Powitalny [STYCZEŃ 2023]

Bonus 850 PLN na start
 • 0 PLN50 PLN freebet za kod
 • 30 PLN freebet za weryfikację
 • 20 PLN freebet za aplikację
 • 50% do 250 PLN zakład bez ryzyka za 1. depozyt
 • 50% do 250 PLN freebet za 2. depozyt
 • 50% do 250 PLN bonus od 3. depozytu
Odbierz 850 PLN
kod promocyjny
PREZENTBX

Jaki jest kod promocyjny BetX?

Kod promocyjny BetX to: PREZENTBX. Wykorzystaj go podczas rejestracji w BetX i odbierz promocyjny freebet o wartości 50 PLN! Łączny bonus na start wyniesie wtedy aż 850 PLN.

Kod promocyjny BetX PREZENTBX
Freebet za kod 50 PLN
Cashback freebet za 1. depozyt 50% (max. 250 PLN)
Freebet za 2. depozyt 50% (max. 250 PLN)
Bonus od 3. depozytu 50% (max. 250 PLN
Freebet za weryfikację konta 30 PLN
Freebet za kupon w aplikacji 20 PLN
BetX bonus standardowy 800 PLN
BetX bonus z kodem 850 PLN

BetX bonus powitalny

W BetX bukmacherski bonus powitalny dostępny dla wszystkich graczy (czyli bez kodu promocyjnego) składa się z pięciu promocji. Dwie z nich to opcjonalne freebety – jeden za weryfikację, a drugi za postawienie kuponu w aplikacji mobilnej. Natomiast trzy pozostałe bonusy gracz otrzymuje za trzy pierwsze depozyty. Za pierwszą wpłatę gracz otrzyma zakład bez ryzyka, za drugą freebet, a za trzecią bonus od depozytu.

Użyty podczas rejestracji w BetX kod promocyjny odblokowuje do tego dodatkowy freebet o wartości 50 PLN, który można odebrać za wpłatę min. 100 PLN podczas pierwszego depozytu u bukmachera – szczegóły poniżej!

Warto zaznaczyć, że wszystkie bonusy od BetX to bonusy bez obrotu. Obracanie kwotą depozytu jest warunkiem do otrzymania promocyjnych środków, ale same bonusy nie wymagają spełniania żadnych warunków obrotu bonusami bukmacherskimi i zawsze lądują prosto na konto depozytowe.

Jeżeli chcesz skorzystać z wszystkich bonusów za wpłaty, to pod żadnym pozorem nie wypłacaj środków z konta, dopóki nie odbierzesz ich wszystkich!

Jeżeli to zrobisz, stracisz możliwość odebrania ich wszystkich. Jeżeli więc np. wypłacisz pieniądze po odebraniu bonusu za pierwszy depozyt, to nie będziesz mieć szansy na odebranie bonusów za drugą i trzecią wpłatę.

BetX kod promocyjny: freebet 50 PLN

Kod promocyjny uprawnia w BetX do odebrania dodatkowego bonusu, którego nie ma w standardowej ofercie powitalnej. Jest to darmowy zakład o wartości 50 PLN. Jednak sama rejestracja z kodem nie wystarczy, żeby odebrać ten freebet. Poniżej szczegóły na temat tej promocji:

 • zarejestruj się w BetX z kodem promocyjnym PREZENTBX
 • wpłać pierwszy depozyt min. 100 PLN (wysokość pierwszej wpłaty wpływa też na wysokość powitalnego zakładu bez ryzyka – więcej dowiesz się niżej!)
 • zagraj kupon na dowolną kwotę (będzie zabezpieczony powitalnym zakładem bez ryzyka)
 • … i tyle! Otrzymujesz od bukmachera freebet 50 PLN

Darmowy zakład trzeba wykorzystać na kuponie z kursem min. 2.00. Poza tym jednym warunkiem nie ma żadnych dodatkowych haczyków!

BetX zakład bez ryzyka 50% do 250 PLN

Jeżeli Twoja pierwsza wpłata do BetX wyniesie co najmniej 10 PLN i cały depozyt przeznaczysz na postawienie zakładu, to pierwszy kupon zostanie objęty promocyjnym zakładem bez ryzyka. Oznacza to, że jeżeli okaże się przegrany, to otrzymasz od bukmachera cashback! Ma on jednak postać nie zwracanej gotówki, ale freebetu. Jego wartość wynosi on 50% postawionej stawki, ale nie więcej niż 250 PLN. Szczegóły poniżej:

 • zarejestruj konto w BetX
 • wpłać min. 10 PLN
 • postaw kupon za całą kwotę pierwszego depozytu
 • warunki kuponu: AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym co najmniej 2.50
 • jeżeli kupon okaże się przegrany, bukmacher przyzna Ci darmowy zakład o wartości 50% stawki (max. 250 PLN)
 • freebet można wykorzystać do postawienia kuponu z kursem min. 2.00, a wygrana trafia na konto depozytowe

BetX freebet za wpłatę 50% do 250 PLN

Drugim z bonusów, które BetX przyzna Ci za depozyt, jest freebet. Promocja ta polega na tym, że gracz może obstawić darmowy zakład bez konieczności korzystania z własnych środków. Wysokość darmowego zakładu, jaki otrzymasz od bukmachera, jest uzależniona od wysokości Twojej drugiej wpłaty. Freebet będzie miał wartość jej połowy, ale nie może być większy niż 250 PLN. Krok po kroku wygląda to następująco:

 • wpłać drugi depozyt min. 10 PLN
 • wpłaconym depozytem obróć 2x na dowolnej liczbie kuponów
 • kupony muszą spełniać warunki: AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs min. 2.50
 • po spełnieniu warunków obrotów otrzymasz w BetX freebet o wartości 50% depozytu (zaokrąglony do wielokrotności piątki – patrz niżej)
 • freebet można postawić na dowolny kupon

Dwie uwagi na temat tego bonusu BetX. Po pierwsze, darmowy zakład technicznie ma wartość 2 PLN, ale bukmacher dodaje do niego mnożnik, który podkręca go do pełnej wartości (więc z punktu widzenia gracza nie ma to praktycznego znaczenia). Po drugie, wartość bonusu jest zaokrąglana do najbliższej wielokrotności 5-tki. Oto dwa przykładowe scenariusze, które to wyjaśniają:

 • wpłacasz drugi depozyt o wartości 102 PLN: otrzymujesz za to freebet 50 PLN (102 : 2 = 51 PLN, zaokrąglone do najbliższej wielokrotności 5-tki, czyli 50 PLN)
 • wpłacasz drugi depozyt o wartości 34 PLN: otrzymujesz freebet 20 PLN (34 : 2 = 17 PLN, zaokrąglone do najbliższej wielokrotności 5-tki, czyli 20 PLN)

BetX bonus od depozytu 50% do 250 PLN

Ostatni oferowany przez BetX bonus powitalny w ofercie standardowej to klasyczny bonus od depozytu. Polega on na tym, że w zamian za wpłatę bukmacher doda Ci dodatkowe środki na obstawianie zakładów. W BetX bonus ten wynosi 50% od 3. wpłaty, ale nie więcej niż 250 PLN. Warunki są następujące:

 • wpłać trzeci depozyt min. 10 PLN
 • obróć 3-krotnością wpłaty na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem co najmniej 2.50
 • po wykonaniu obrotu bonusem otrzymasz bonus w wysokości 50% wpłaty, ale max. 250 PLN

Bonus trafia od razu na konto depozytowe.

BetX bonus freebet 30 PLN za weryfikację konta

Nowi gracz mogą odebrać w BetX freebet w zamian za założenie konta, wyrażenie zgód marketingowych oraz weryfikację konta. Odebrać ten bonus może każdy gracz, do skorzystania z niego nie jest wymagany przez BetX kod promocyjny.

W BetX freebet za weryfikację rządzi się następującymi zasadami:

 • załóż konto, wyraź zgody marketingowe i dokonaj weryfikacji konta (dowiedz się, jak zweryfikować konto)
 • bonus odebrać mogą tylko gracze, którzy wpłacili min. 10 PLN i obrócili tymi środkami
 • darmowy zakład możesz wykorzystać, żeby postawić kupon na 30 PLN z kursem min. 2.00
 • freebet można postawić jedynie na zakłady z oferty sportowej
 • na wykorzystanie freebetu masz 3 dni

I tyle wystarczy, żeby wykorzystać w BetX ten bonus powitalny! Freebet ma wartość 30 PLN, ale dla ścisłości warto zaznaczyć, że technicznie jest to 2 PLN z boostem kursowym x15. W praktyce jednak nie ma to dla gracza większego znaczenia.

Bonus BetX za aplikację mobilną

Kolejny bonus powitalny, który możesz odebrać w BetX, to darmowy zakład za pierwszy kupon, który postawisz w aplikacji mobilnej. Podobnie, jak w przypadku freebetu za weryfikację konta, tak i w tym przypadku nie musisz wykorzystywać w BetX kodu promocyjnego. Krok po kroku wygląda to następująco:

 • załóż konto w BetX
 • pobierz aplikację mobilną bukmachera
 • pierwszy kupon w aplikacji mobilnej postaw za min. 10 PLN (nie ma wymagań co do liczby zdarzeń ani wysokości kursu na kuponie)
 • otrzymasz freebet o wartości 20 PLN (1 PLN z mnożnikiem x20)
 • darmowy zakład możesz wykorzystać na dowolny kupon z kursem min. 2.00
 • freebet można postawić jedynie na zakłady z oferty sportowej
 • na wykorzystanie freebetu masz 3 dni

Jak odebrać najwyższy bonus BetX?

Chcesz odebrać maksymalną kwotę bonusu w BetX? Każdy z bonusów powitalnych liczonych od wpłaty w BetX w zasadzie wygląda pod tym względem podobnie – bonus wyniesie połowę wpłaconego depozytu z limitem 250 PLN. Jeżeli więc chcesz odebrać najwyższe kwoty bonusów, to trzy pierwsze depozyty musisz wpłacić w wysokości 500 PLN.

Żeby odebrać freebet za kod promocyjny, przy pierwszym depozycie musisz wpłacić min. 100 PLN. Freebet za weryfikację odbierzesz za wpłatę min. 10 PLN (i obrócenie tym depozytem). Freebet za kupon w aplikacji mobilnej wymaga jedynie postawienia kuponu za min. 10 PLN, ale nie ma wymagań co do wysokości depozytu.

Rejestracja w BetX z kodem promocyjnym

W BetX rejestracja jest niezbędnym krokiem, by obstawiać zakłady i odebrać bonusy. Istnieją dwa rodzaje kont: tymczasowe oraz stałe. Proces rejestracji wymaga przejścia przez oba te etapy: najpierw musisz założyć konto tymczasowe za pomocą szybkiej rejestracji, a następnie je zweryfikować, co przekształci je w konto stałe. Weryfikacja konta stałego pozwala odebrać freebet o wartości 30 PLN.

BetX szybka rejestracja

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego BetX. Zrób to przez poniższy link, a zostanie on automatycznie uzupełnione o kod promocyjny BetX o treści PREZENTBX, dzięki któremu odbierzesz freebet 50 PLN (jeżeli przy pierwszym depozycie wpłacisz min. 100 PLN). Jeżeli nie chcesz korzystać z poniższego przycisku, wpisz kod samodzielnie.
 2. Wypełnij pola na swoje dane. Wpisz nazwę użytkownika, z której będziesz korzystać, hasło, e-mail ora znumer telefonu. Po podaniu numeru telefonu pojawi się przycisk, dzięki któremu wyślesz do siebie kod weryfikacyjny, który trzeba podać w następnym etapie.
 3. W następnym oknie uzupełnij swoje dane osobowe: imię, nazwisko, PESEL. Zaznacz zgody i oświadczenia.
 4. Sprawdź skrzynkę pocztową. BetX powinien przysłać ci wiadomość powitalną. Gratulacje! Masz już konto tymczasowe.

Konto tymczasowe pozwala Ci na dokonywanie wpłat i obstawianie zakładów. Nie możesz jednak wypłacać pieniędzy ani skorzystać z bonusu powitalnego. Żeby chcesz odblokować sobie te możliwości, to czas przekształcić konto tymczasowe w stałe.

BetX weryfikacja konta stałego

W BetX rejestracja konta stałego wiąże się z procesem weryfikacji. Żeby go przejść, musisz w zakładce dotyczącej twojego konta przesłać bukmacherowi:

 • zdjęcie lub skan dowodu osobistego
 • numer konta bankowego, na który będą realizowane wypłaty
 • swój adres zamieszkania

Za proces weryfikacji (pod warunkiem, że udzielone zostały też zgody marketingowe) otrzymasz możliwość postawienia darmowego zakładu o wartości 30 PLN! Po tym, jak bukmacher potwierdz werygikację twojego konta, możliwe staną się też wypłaty z konta depozytowego a także możliwość skorzystania z bonusów powitalnych.

BetX wpłaty i wypłaty

Jak wpłacać depozyty i wypłacać środki z BetX? Bukmacher ten udostępnia graczom całkiem sporo opcji. Przy wpłatach środków można skorzystać z :

 • Dotpay (przelewy z banków, obsługa kart Visa i MasterCard, Revolut i więcej)
 • Przelewy24 (zapewnia błyskawiczne przelewy do wielu banków)
 • BLIK

Minimalny depozyt do BetX musi wynieść co najmniej 5 PLN, natomiast maksymalnie można jednorazowo wpłacić 40 000 PLN.

W BetX wypłaty są realizowane za pośrednictwem Przelewy24. Wypłacać można kwoty od 1 PLN do 300 000 PLN.

BetX kod promocyjny i bonus powitalny: FAQ

Kod promocyjny BetX to: PREZENTBX. Powiększa on bonus powitalny bukmachera o freebet 50 PLN.

Bonus powitalny BetX składa się z: freebetu za kod promocyjny 50 PLN, freebetu za weryfikację konta 30 PLN, freebetu za postawienie kuponu w aplikacji 20 PLN, cashbacku w formie freebetu do 250 PLN, freebetu za 2. depozyt do 250 PLN oraz bonusu od 3. depozytu do 250 PLN. Łączna suma bonusu wynosi do 850 PLN.

W BetX rejestracja wymaga najpierw założenia konta tymczasowego. Konto tymczasowe przekształca się w stałe po procesie weryfikacji, do której potrzebne będzie zdjęcie dowodu osobistego, numer konta bankowego oraz podanie adresu zamieszkania.

Wpłaty do bukmachera można realizować za pośrednictwem Dotpay, Przelewy24 oraz BLIKa. Natomiast w BetX wypłaty realizowane są przez Przelewy24.

Łącznie można odebrać w BetX 5 freebetów na łączną kwotę 600 PLN: freebet za kod promocyjny 50 PLN, freebet za weryfikację konta 30 PLN, freebet za postawienie kuponu w aplikacji 20 PLN , freebet w ramach cashbacku za 1. depozyt do 250 PLN oraz freebet za 2. depozyt 250 PLN.

W BetX freebet bez depozytu nie jest dostępny. Istnieje darmowy zakład za weryfikację konta i zaznaczenie zgód marketingowych, ale jednym z jego warunków jest wpłata depozytu min. 10 PLN.

icon arrow up