betx tło

Kod promocyjny BetX [PAŹDZIERNIK 2022]

odbierz 1525 PLN na start
 • 1500 PLN 100% bonus od depozytu
 • 25 PLNfreebet bez depozytu
Odbierz 1525 PLN
kod promocyjny
WKRÓTCE

W 2020 roku do grona legalnych polskich bukmacherów dołączył operator o nazwie BetX. Bukmacher udostępnił już swoją wersję strony internetowej, która jest dostępna pod adresem ebetx.pl. Jak wygląda jego oferta powitalna? Na jakie bonusy mogą liczyć nowi gracze? Co ma ten bukmacher, czego nie ma żaden inny na rynku? Czy jest do BetX kod promocyjny? Na te pytania oraz wiele innych, znajdziecie odpowiedzi w poniższym tekście.

BetX kod promocyjny

Jako że BetX rozpoczął na poważnie swoją działalność w Polsce dopiero 29 maja 2020 roku, nie udostępnił jeszcze specjalnego kodu promocyjnego, który umożliwiłby zwiększenie bonusu na start. Już wkrótce na pewno się on pojawi, a wtedy będzie można skorzystać z urozmaiconej oferty powitalnej, którą zapewni w BetX kod promocyjny.

Tymczasem poniżej opisujemy, jak prezentuje się standardowy bonus na start w BetX, który czeka na nowych graczy u tego bukmachera.

BetX bonus na start

Oferta powitalna w BetX składa się z dwóch elementów. Są to:

 • bonus od depozytu do 1500 PLN
 • darmowy freebet bez depozytu 25 PLN

Bukmacher BetX to relatywnie nowy bukmacher na polskim rynku i stoi przed nim ogromne wyzwanie – jak pozyskać u siebie graczy stając w szranki z pozostałymi bukmacherami, którzy już wypracowali swoją pozycję na rynku i w przyzwyczajeniach graczy? Bonus na start odgrywa tutaj oczywiście ogromną, strategiczną rolę. To właśnie za jego pomocą bukmacher może zachęcić do gry u siebie nowych typerów. Czy bonus na start BetX jest na tyle atrakcyjny, by przyciągnąć nowych graczy? Przekonajmy się.

Nie odpowiada Ci oferta BetX? Kody promocyjne do innych bukmacherów poniżej!

BukmacherOfertaSprawdź!
Superbet100% od depozytu do 200 PLN + 1300 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN w aplikacji + 0 PLN 34 PLN freebetKod promocyjny Superbet
Fortuna100% od depozytu do 2000 PLN 2100 PLN + 600 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN freebetKod promocyjny Fortuna
forBET100% od 2. depozytu do 2000 PLN, 1000 PLN 1230 PLN zakład bez ryzyka + 0 PLN 50 PLN bonus za 2. depozytKod promocyjny forBET

BetX – bonus od depozytu do 1500 PLN

Pierwszym elementem oferty powitalnej u bukmachera BetX jest bonus od depozytu. Polega on na tym, że bukmacher daje graczowi bonusowe środki uzależnione od tego, jak wysoka była pierwsza dokonana przez niego wpłata.

U bukmachera BetX bonus od depozytu wynosi 100% od wpłaty do max 1500 PLN. Innymi słowy, jest to podwojenie pierwszego depozytu gracza, ale kwota bonusowa nie będzie wyższa niż 1500 PLN. Gracz nie otrzyma bonusu od depozytu w BetX, jeżeli pierwsza wpłata będzie niższa niż 10 PLN.

Przykłady wysokości bonusów od depozytu w BetX:

 • gracz wpłacił na swój pierwszy depozyt 500 PLN – otrzyma od bukmachera bonus w wysokości dodatkowych 500 PLN
 • gracz wpłacił na swój pierwszy depozyt 1500 PLN – otrzyma bonus 1500 PLN
 • gracz wpłacił na swój pierwszy depozyt 2000 PLN – gracz nie otrzyma więcej niż maksymalna kwota bonusu, zatem 1500 PLN
 • gracz wpłacił na swój pierwszy depozyt 10 PLN – otrzyma bonus 10 PLN
 • gracz wpłacił na swój pierwszy depozyt 8 PLN – w takim wypadku traci możliwość skorzystania z bonusu od depozytu w BetX

Bonux od depozytu BetX – warunki uwolnienia na konto depozytowe

Środki te nie trafiają jednak bezpośrednio na konto gracza. Najpierw należy spełnić warunki, jakie stawia bukmacher w celu uwolnienia bonusowych środków. Bukmacher BetX kwotę bonusową będzie wypłacał w 6 równych częściach, za każdym razem, kiedy gracz spełni te wymagania:

 • obrót jednokrotnością kwoty bonusową
 • minimalny kurs całkowity kuponu 1.95
 • (w przypadku kilku zdarzeń na kuponie) minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.30

Po spełnieniu tych warunków gracz uwolni na swoje konto 1/6 (czyli ~16,67%) kwoty bonusu. Żeby odebrać więc całą kwotę bonusu, gracz musi obrócić kwotę bonusu 6x!

Przykład: jeżeli gracz jako swój pierwszy depozyt wpłacił 100 PLN, to żeby odebrać pełne 100 PLN przyznanego mu bonusu, musi na swoich kuponach obrócić 600 PLN (6 obrotów po 100 PLN).

Jeżeli zaś postanowił wykorzystać maksymalną kwotę bonusu i wpłacił 1500 PLN, to zanim odbierze swoje bonusowe 1500 PLN, zagrać będzie musiał za łącznie 7200 PLN.

Oczywiście, za każdym razem, gdy uda mu się obrócić 1500 PLN, otrzyma 1/6 kwoty bonusowej, czyli w tym przypadku 250 PLN.

Przy obliczaniu kwoty obrotu, która uwalnia bonus od depozytu w BetX, nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne, e-sport i gry karciane. Bonus można odebrać obstawiając wyłącznie „zdarzenia rzeczywiste”!

O czym jeszcze należy wiedzieć w temacie oferowanego przez BetX bonusu od depozytu?

 • na całkowity obrót bonusu gracz ma 30 dni. Po tym czasie straci szansę na odebranie nieodebranej jeszcze kwoty!
 • w ciągu jednego dnia na potrzeby spełnienia warunków bonusu można obrócić maksymalnie 1500 PLN. Nie oznacza to oczywiście, że nie można stawiać zakładów na większą łączną kwotę, ale nie będą one po prostu liczone przy obliczaniu wymogów obrotu bonusem od depozytu.

BetX – freebet bez depozytu 25 PLN

Drugim bonusem dla nowych graczy, który oferuje bukmacher BetX, jest darmowy zakład. O ile bonus od depozytu u tego bukmachera nie należy do najprostszych promocji, tak freebet w BetX jest banalnie prosty. Jedyne, co gracz musi zrobić, to zarejestrować się u bukmachera, wyrazić zgody marketingowe i dokonać weryfikacji konta. Tyle wystarczy, żeby otrzymać w BetX freebet o wysokości 25 PLN! Jest to naprawdę atrakcyjna oferta dla każdego, kto szuka freebetów bez depozytu.

Co obejmują zgody marketingowe? Tak, jak zazwyczaj, chodzi o udzielenie bukmacherowi na informowanie gracza o promocjach, konkursach i innych ofertach za pomocą SMS/MMS, połączeń telefonicznych i maili. Natomiast weryfikacja konta polega na wgraniu fotokopii dokumentu potwierdzającego tożsamość, uzupełnieniu rachunku konta bankowego oraz podanie adresu zamieszkania. Według bukmachera zajmuje to tylko 3 minuty.

Bonus bez depozytu od BetX zostanie dodany do konta bonusowego gracza w ciągu 2 dni od spełnienia wszystkich wymienionych wyżej warunków. Na jego wykorzystanie są 3 dni! Można za jego pomocą obstawić kupon na zakłady sportowe z minimalnym kursem 2.0. Niestety, nie można za jego pomocą obstawiać sportów wirtualnych, e-sportu ani gier karcianych. Natomiast ogromnym plusem na pewno jest fakt, że wygranej z kuponu obstawionego freebetem nie trzeba w żaden sposób obracać!

Promocje w BetX

Legalni polscy bukmacherzy proponują swoim graczom nie tylko bonusy na start. Chcąc zachęcić ich do regularnej gry, oferują promocje stałe lub czasowe, które mogą urozmaicić zakłady sportowe. BetX także ma takowe w swojej ofercie.

Promocja Boomerang skierowana jest do graczy lubiących stawiać tzw. “taśmy”. Grając kupony AKO o kursach 200.0 albo wyższych masz szansę nie tylko na spore wygrane, ale także na zwrot od BetX. Jeżeli jedno ze zdarzeń na Twoim kuponie okaże się być nietrafione, Boomerang gwarantuje typerowi 10-postawionej na ten zakład kwoty.

To oznacza, że jeśli np. grasz taśmę za 2 złote i jeden mecz wytypujesz błędnie, otrzymasz od bukmachera BetX 20 złotych. Warunkiem jest, aby Twój kupon zawierał minimum 8 zdarzeń i kurs pojedynczego zdarzenia nie może przekraczać 8.0.

Akumulowany bonus

Drugą regularną promocją dla graczy jest także dotycząca kuponów AKO. Wśród konkurencji możemy na nią się natknąć stosunkowo często. Chodzi tu bowiem o powiększenie wygranej z każdym kolejnym zdarzeniem dorzuconym do kuponu. Minimalna liczba zdarzeń, która aktywuje ten bonus to pięć. Otrzymujemy wtedy dodatkowe 5% od wygranej. Tworząc kupon z 29 zdarzeniami, mamy szansę powiększyć swoją wygraną nawet o 100%.

FAQ

Na ten moment BetX nie przygotował żadnego kodu promocyjnego.

W BetX bonus od depozytu podwaja pierwszą wpłacaną kwotę przez gracza, czyli jest to 100% od depozytu. Maksymalna kwota bonusu wynosi 1500 PLN.

BetX oferuje nowym graczom freebet bez depozytu w wysokości 25 PLN.