BETFAN Kod Promocyjny. Bonus powitalny, promocje i bonusy dla graczy.

Typ bonusuJaki otrzymasz bonus od Betfan?
BETFAN kod promocyjnyBETFAN
Bonus powitalny3000 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Gra bez podatku:do 14% większe wygrane
Min. wpłata1 PLN

Czy warto odebrać Kod Promocyjny BETFAN w 2020?

Odbierz kod promocyjny oferowany przez bukmachera BETFAN. Zanim jednak to zrobisz, przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się o aktualnych promocjach, kodach bonusowych bukmachera BETFAN. Jesteś nowym użytkownikiem? Nie masz konta w BETFAN? Zarejestruj się i skorzystaj z dostępnych promocji.

Kliknij by zdobyć kod promocyjny Betfan i zacznij wygrywać!

Jak skorzystać z bonusów i promocji BETFAN ?

Bonusy bukmacherskie i promocje mają przyciągać do bukmachera nowych klientów i utwierdzać „starych” graczy, że warto zostać u tego bukmachera. Wszyscy lubimy coś dostawać, szczególnie jeśli dzieje się to za darmo, choć trzeba o jednej rzeczy mówić wprost. W świecie bukmacherki, podobnie jak w innych dziedzinach życia, mało (nic?) dostajemy za darmo. Dlatego zanim rzucimy się na jakiś kod promocyjny to warto szczegółowo zaznajomić się z korzyściami, które z niego mamy, ale też zastanowić się nad ryzykiem, które za sobą niosą. Pamiętajmy, każdy bukmacher chce zarobić i nawet jeśli nam coś „daje”, to liczy na to (często słusznie), że i tak odbierze od swoich klientów solidną premię.

Rodzaje promocji w BETFAN

Bukmacher BETFAN to jeden z najmłodszych bukmacherów w rankingu polskich legalnych zakładów bukmacherskich. Zadebiutował pod koniec kwietnia 2019 roku i jest jednym z kilkunastu legalnych bukmacherów w Polsce. Konkurencja w naszym kraju nie jest zbyt duża, bo liczba działających legalnie bukmacherów nie powala na kolana i choć wydawałoby się, że łatwo wejść na taki rynek, to jednak nowi bukmacherzy muszą liczyć się z dość mocnymi liderami. Dość powiedzieć, ze czterech największych bukmacherów w Polsce zawładnęło ponad 90 proc. przychodów za rok 2018. Pola do popisu dla innych jest mało, ale jest o co grać. Polacy w 2018 roku zagrali kupony u legalnych bukmacherów za pięć miliardów złotych. Przyjrzyjmy się zatem bonusom i promocjom przygotowanym przez BETFAN.

Bonus powitalny BETFAN

BETFAN – Bonus powitalny – jak sama nazwa wskazuje – przyznaje tym graczom, którzy dopiero zaczynają przygodę z bukmacherem. Promocja „BETFAN bonus na start to nic innego jak specyficzny bonus od depozytu, czyli taki, którego wielkość zależy w dużym stopniu od wpłat na konto bukmachera.

Bukmacher podpisał umowę z Mariuszem Pudzianowskim, byłym kulturystą, a obecnie zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Popularny „Pudzian” jest twarzą marki BETFAN, a także patronem bonusu powitalnego. Bukmacher nazwał swoją promocję „Pakietem Pudziana” i w banery promocyjne wpisuje kwotę 3000 zł. Daje to niejako do zrozumienia, że gracz może otrzymać właśnie tyle z promocji BETFAN. Nic bardziej błędnego, bo to tylko zabieg marketingowy, który stosuje bukmacher, żeby promocja była bardziej kusząca. W praktyce oznacza to jednak, że BETFAN na 3000 zł (3 x 1000 zł) ustalił maksymalne wpłaty od graczy. To one mogą brać udział w promocji, a w związku z tym, że bukmacher przyznaje jedynie 10 proc. od każdej z trzech wpłat, to gracz maksymalnie otrzymać może 300 zł. Trzeba przyznać, że jest to marketing szyty dość grubymi nićmi.

Grafika prezentuje nowego ambasadora legalnego bukmachera Betfan Mariusza Pudzianowskiego podnoszącego hantle

Jak uzyskać bonus powitalny BETFAN ?

Ale po kolei. Bonus na start od BETFAN jest zależny od wpłat na konto bukmachera. BETFAN wylicza bonus powitalny na podstawie trzech pierwszych wpłat

Minimalna wpłata na konto bukmachera, która daje szansę na wzięcie udziału w promocji to 20 zł. Maksymalna kwota, która jest brana pod uwagę to 1000 zł. Gracz w ramach bonusu powitalnego na swoim saldzie bonusowym dostanie 10% kwoty pierwszego, drugiego i trzeciego depozytu, czyli od 2 zł do 100 zł (jeśli gracz wpłaci więcej niż 1000 zł, to i tak bonus będzie liczony od kwoty 1000 zł). 

Wysokość bonusu powitalnego nie rzuca na kolana, ale bukmacher BETFAN przygotował coś jeszcze. Ostateczne środki, które zostaną przelane z salda bonusowego na główne będą pomnożone x10. Ostateczne środki? Tak, bo bonusu powitalnego nie można od tak sobie wypłacić. Najpierw trzeba go  obrócić, a to dość skomplikowana ścieżka. Przejdźmy ją krok po kroku.

Bonus za rejestrację od BETFAN – jak go aktywować?

Bonus za rejestrację od BETFAN nie jest aktywny zaraz po wpłacie pieniędzy. Żeby móc skorzystać z promocji BETFAN-u należy najpierw obrócić jednokrotnie kwotę naszej wpłaty. Obrócić, czyli zagrać zakład lub zakłady bukmacherskie za łączną sumę depozytu. Jednak gracz musi obstawić kupon (lub kupony) po kursie 2,0. Wszystkie kupony o niższych kursach nie będą zaliczane do obrotu. Dopiero po spełnieniu tego warunku gracz może odebrać bonus. Ważne jest też to, że na obrót i tym samym aktywację bonusu powitalnego BETFAN mamy 30 dni od wpłaty.

Dla przykładu. Wpłacamy 100 zł i obracamy depozyt gając kupon za całą stawkę i wybieramy jeden mecz po kursie 2,0. Nawet jeśli przegramy, to bukmacher BETFAN na nasze konto bonusowe przeleje 10 % od depozytu, czyli w tym wypadku 10 zł.

Jak obrócić bonus powitalny BETFAN ?

Co możemy zrobić z tymi środkami, które uzyskaliśmy w ramach promocji BETFAN-a? Możemy przeznaczyć je tylko i wyłącznie na zakłady bukmacherskie z oferty BETFAN i po odpowiednim obrocie wypłacić na swoje saldo główne. Uwaga, tutaj obrót jest znacznie trudniejszy. Bukmacher BETFAN wymaga, aby środki, które uzyskaliśmy w ramach bonusu obrócić pięć razy. Np. jeśli otrzymaliśmy 10 zł bonusu, to musimy zagrać w sumie za 50 zł z konta bonusowego. Bukmacher BETFAN przyjął, że na kuponie muszą znajdować się co najmniej dwa mecze i pojedyncze spotkanie musi mieć kurs bukmacherski co najmniej 1,45. Zmusza tym samym graczy do zawierania kuponów akumulowanych, których trafienie jest mniej prawdopodobne od trafienia kuponu „solo”. Na to też mamy 30 dni.

Grafika przedstawia zrzut ekranu ze strony internetowej bukmachera Betfan

Jak wypłacić bonus powitalny BETFAN?

Dopiero jeśli obrócimy pięciokrotnie bonus powitalny BETFAN możemy przejść do wypłacania pieniędzy na saldo główne. Wtedy bukmacher pomnoży naszą wygraną x10. Tak obróconą i powiększoną wygraną możemy już z salda głównego przelać na swój rachunek bankowy. 

Bukmacher BETFAN wprowadził jeszcze jeden limit. Maksymalna wygrana, która podlega pomnożeniu to 1000 zł, czyli bukmacher BETFAN na saldo główne przeleje maksymalnie 10 000 zł. Oczywiście kwota robi wrażenie, ale nie ma się co oszukiwać, to nie są łatwe do spełnienia warunki  i trudno oczekiwać, że gracz, który otrzymuje na swoje konto bonusowe zaledwie 10% wpłaty, będzie w stanie obrócić pieniądze tak, żeby rozbić bank. Choć z drugiej strony, doświadczony gracz może dzięki takiemu bonusowi zagwarantować sobie niezłe środki na dalszą grę.

Przypomnijmy raz jeszcze. Wspomnianą ścieżkę można przejść trzy razy, więc teoretycznie można wygrać nawet 30 tysięcy złotych.

Voucher na „zakład bez ryzyka”

To nie koniec promocji BETFAN . Bukmacher BETFAN przyznaje bonus za rejestrację także w postaci „zakładu bez ryzyka”. W tym przypadku trzeba jednak pamiętać o tym, żeby w trakcie rejestracji wpisać w polu „BETFAN kod promocyjny” – hasło: BETFAN. Tylko wtedy nasz pierwszy kupon będzie brał udział w tej przygotowanej przez BETFAN promocji. Wpisanie tego swoistego BETFAN vouchera sprawi, że gracze nie muszą martwić się tym, jak rozstrzygnie się pierwszy zakład bukmacherski, który obstawią z oferty BETFAN-u. Jeśli bowiem przegrają (a kurs zdarzenie będzie wynosił co najmniej 1,14), to bukmacher BETFAN przeleje na saldo bonusowe gracza równowartość pierwszej stawki. Maksymalnie będzie to 100 zł, a minimalna kwota zakładu, która uprawnia do udziału w  promocji „zakład bez ryzyka” to 20 zł. 

Kluczowe w tej promocji BETFAN-u jest to, że zwrot następuje na saldo bonusowe. Podobnie więc jak w przypadku pakietu powitalnego trzeba te środki obrócić na podobnych zasadach. Czyli zagrać zakłady bukmacherskie za pięciokrotność przyznanego bonusu, a każdy kupon musi składać się z co najmniej dwóch zdarzeń i każdy musi mieć kurs co najmniej 1,45. Gracz ma 30 dni na dokonanie obrotu. 

Dopiero po nim będzie można przelać środki na saldo główne i ewentualnie wypłacić. Bukmacher Betfan zastrzega, że maksymalnie przekaże na saldo główne 10000 zł. 

Nie wszystkie rodzaje bonusów, które znane są z ofert innych bukmacherów działających w Polsce, są dostępne w ofercie BETFAN. Przykładowo bonus bez depozytu (freebet) nie jest przyznawany. Czyli bukmacher w zamian za rejestrację nie przelewa choćby minimalnej kwoty, która nie jest zależna od depozytu, a tym samym gracze nie mogą skorzystać z tzw. „darmowego zakładu”

Promocja „graj bez podatku”

Pozostałe promocje BETFAN? Nie rzucają one na kolana jeśli chodzi o ilość, ale jedna z nich to na pewno jedna z najlepszych – jeśli nie najlepsza w ogóle – promocja bukmacherska w Polsce. BETFAN przygotował promocję na grę bez podatku. Przypomnijmy, że każdy kupon, który zagrywany jest u legalnych bukmacherów podlega podatkowi. Co prawda płatnikiem jest bukmacher, ale stawka podatku jest na tyle wysoka, że nie ma w Polsce bukmachera, który brałby tę opłatę na siebie. To gracze muszą liczyć się z mniejszymi wygranymi, bo to od stawki za którą opłacają kupon pobierany jest 12 proc. podatek obrotowy. W praktyce wygląda to tak, że jeśli gracz zawiera zakład bukmacherski za 10 zł, to stawką kuponu jest 8,80 zł. Promocja BETFAN-a „bez podatku” polega na tym, że bukmacher do wygranej z kuponów objętych promocją dolicza 14% i to niweluje różnicę spowodowaną przez podatek.

Grafika prezentuje promocję legalnego bukmachera Betfan pozwalającą na grę bez podatku i wygrywanie więcej niż u konkurentów

Jakie kupony biorą udział w promocji BETFAN „bez podatku”? Zakład bukmacherski musi składać się z co najmniej dwóch wydarzeń i każdy pojedynczy kurs musi wynosić co najmniej 1,25. Minimalny łączny kurs to 2,00. W promocji biorą udział wszystkie zakłady bukmacherskie z wyjątkiem kuponów systemowych. Z promocji BETFAN-u można korzystać nieograniczoną liczbę razy, a do tego nie działa ona na zasadzie „Happy Hours”. Wielu bowiem bukmacherów czasami używa czasami promocji na grę „bez podatku” w wybranych godzinach i na wybrane rozgrywki. Bukmacher BETFAN nie stosuje tego zabiegu i promocja trwa całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

Promocja „Radar365”

Kolejną promocją BETFAN-u jest „Radar365”. Niestety niewiele dobrego można o niej powiedzieć. Bukmacher promuje ją stwierdzeniem, że codziennie na gracza czeka nowa promocja. Nam się zdarzyło kilka razy z rzędu znaleźć taką samą i to mało ciekawą ofertę. Bukmacher BETFAN proponował np. zakład za 99 zł, który miałby składać się z sześciu wydarzeń (każde po kursie co najmniej 1,30). Jeśli gracz nie trafi jednego meczu to otrzyma zwrot na konto bonusowe. Oczywiście pieniądze z salda bonusowego będzie trzeba kilkukrotnie obrócić. Tytułowy radar ma odnajdywać najlepsze promocje dnia. Cóż, nie da się ukryć, że to tylko kolejny dość mizerny zabieg marketingowy.

Obrazek przedstawia specjalną promocję bukmachera Betfan Radar 365.

Cashout w BETFAN

Trudno go zaliczyć do typowych promocji bukmacherskich, ale nadal nie jest to narzędzie proponowane przez wszystkich bukmacherów. Na pewno dobrze jest, jeśli bukmacher takie rozwiązanie proponuje. Cashout skierowany jest do graczy, którzy mocno śledzą swoje kupony i chcą na bieżąco decydować o jego losach. Pozwala bowiem wcześniej zamknąć kupon. Jednym z warunków jest to, że żaden z meczów nie jest w momencie zamykania przegrany. O tym jaką kwotę można wypłacić decyduje bukmacher, ale kokosów na usłudze cashout raczej nie zdobędziemy.

Rejestracja w BETFAN

Jak już wspomnieliśmy, żeby skorzystać z oferty promocyjnej BETFAN, należy wcześniej się zarejestrować. To dość oczywisty warunek, bo żeby w ogóle móc skorzystać z oferty online każdego bukmachera należy założyć najpierw konto. Bonus za rejestrację od BETFAN przyznawany jest wszystkim tym, którzy wyrażą zgodę  na udział w promocji. Należy to zrobić już w momencie wpisywania swoich danych w odpowiednim formularzu. Jeśli gracz nie odznaczy odpowiednich zgód nie będzie mógł skorzystać z promocji powitalnych. Warto o tym pamiętać, bo można z nich skorzystać tylko raz – przy zakładaniu konta. Z pozostałych promocji np. z gry bez podatku gracz będzie mógł skorzystać, bo nie jest to promocja powitalna.

Warto też pamiętać, żeby w trakcie rejestracji wpisać BETFAN kod promocyjny, bo to jedyna szansa, żeby wziąć udział w promocji „zakład bez ryzyka”. BETFAN kod bonusowy to hasło ogólnodostępne. Gracze nie muszą sprawdzać co trzeba wpisać na formularzu, bo bukmacher ustalił jedno hasło dla wszystkich. Klienci, którzy chcą skorzystać z promocji BETFAN powinni wpisać w formularzy rejestracyjnym kod promocyjny: BETFAN.

Żeby skorzystać z promocji Betfana gracz może założyć konto tymczasowe, czyli nie musi podawać wszystkich informacji o osobie i nie musi przechodzić procedury weryfikacyjnej. Składa się na nią przesłanie skanów lub zdjęć dowodu tożsamości, więc dla niektórych może być to uciążliwe. Żeby założyć konto tymczasowe należy wpisać zaledwie swój numer telefonu, adres e-mail, imię i nazwisko oraz PESEL. Nie można zapomnieć o wyrażeniu zgód i chęci udziału w promocji, a także należy wpisać kod bonusowy Betfan. 

Mniej formalności oznacza to, że gracz za pomocą bonusów może przetestować ofertę bukmachera i zdecydować się czy rzeczywiście chce z niej korzystać na dłuższą metę. Pamiętajmy jednak, że aby wypłacić środki z konta (w tym z bonusów) należy posiadać konto stałe. Należy więc uzupełnić dane osobowe oraz zweryfikować informacje przesyłając zdjęcie swojego dokumentu.

Jak wpłacić pieniądze?

BETFAN nie oferuje bonusu bez depozytu. Żeby zawierać zakłady oraz skorzystać z przyznanego przez BETFAN bonusu na start, gracze muszą wpłacić środki na konto bukmachera. Pierwsza wpłata środków musi zostać przeprowadzona z konta, którego właścicielem jest gracz. To dodatkowy sposób weryfikacji danych. Przelew z konta ułatwia system płatności błyskawicznych Przelewy24. Kolejne wpłaty możliwe są zarówno poprzez ten system jak i Blika. Co dość dziwne  bukmacher BETFAN nie umożliwia dokonywania depozytów bezpośrednio z kart Visa czy MasterCard.

Opinie o bonusach i promocjach bukmachera BETFAN

Podsumowując promocje BETFAN trzeba powiedzieć, że przy kilku z nich marketing bukmachera dość mocno rozjeżdża się z prawdą. Używanie na banerach promujących kwoty 3000 zł może zostać odebrane przez gracza tak, że to właśnie tyle może otrzymać od bukmachera. Prawda jest nieco inna, bo zaledwie 10% tej kwoty może otrzymać klient bukmachera – wpłacając właśnie owe 3000 zł. Sam bonus powitalny BETFAN jest dość skomplikowany i choć teoretycznie wygrane mogę być spore, a szans gracz dostaje aż trzy, to w praktyce może być trudno uzyskać wymagany obrót.

Cieszy pierwszy zakład „bez ryzyka” po wpisaniu kodu promocyjnego Betfan, ale już wymagany obrót zwrotem może być dość problematyczny.

BETFAN ma jedną doskonałą promocję – grę bez podatku. Co prawda, żeby wziąć w niej udział trzeba zagrywać kupony akumulowane, ale zaledwie dwa mecze, które musi zagrać typer pozwalają  zwiększyć szansę wygranej.

Pozostałe promocje BETFAN-u nie są warte szczególnej uwagi. Zdecydowanie bukmacher powinien nad tym aspektem mocniej, by opinie o BETFAN w internecie były dużo lepsze.

Betfan bonus i promocje – FAQ

Czy muszę mieć konto stałe Betfan, żeby skorzystać z  bonusu powitalnego?

Nie. Żeby skorzystać z oferty „ BETFAN bonus na start” wystarczy posiadać konto tymczasowe. Jednak, żeby wypłacić wygrane należy przejść z konta tymczasowego na stałe.

Jak uzyskać bonus powitalny w BETFAN ?

Wystarczy się zarejestrować i złożyć depozyt od 20 zł do 1000 zł.

Jak odebrać bonus powitalny BETFAN?

Należy obrócić depozyt wpłacony na konto bukmachera zawierając zakłady bukmacherskie za jego równowartość po kursie 2,0.

Czy muszę obrócić jeszcze przyznany bonus za rejestrację?

Tak. Gracz musi obrócić bonus co najmniej pięć razy. Na kuponach muszą znajdować się co najmniej dwa mecze z minimalnymi kursami 1,45.

Czy BETFAN oferuje bonus bez depozytu?

Nie. Betfan nie udostępnia tzw. darmowych zakładów w ramach promocji na start.

Jak uzyskać w BETFAN „zakład bez ryzyka”?

Wystarczy, że wpiszesz w formularzu rejestracyjnym kod bonusowy: BETFAN.

Jak uzyskać BETFAN kod promocyjny?

BETFAN ma jeden kod promocyjny. Wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnym kod: BETFAN.

Podsumowanie
product image
Ocena graczy
1star1star1star1star1star
Ocena
4.5 based on 3 votes
Bukmacher
Betfan
Oferta
Betfan Kod Promocyjny
Cena
PLN do 3000
Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi