Trochę o finansach

Revolut u bukmacherów 2022

revolut u bukmacherów 2020
Spis treści
[Rozwiń]

Wprowadzenie karty Revolut przez wielu nazywane jest finansową rewolucją. Do niedawna Revolut był ambitnym i szybko rozwijającym się startupem, obecnie jednak coraz częściej zauważamy, że osoba stojąca przed nami w kolejce płaci za pomocą karty Revolut. Czy klienci zakładów bukmacherskich mają możliwość wpłacania lub wypłacania środków pieniężnych za pomocą karty Revolut? 

Revolut u bukmacherów - sprawdź gdzie jest dostępny

Z racji coraz rosnącej popularności usługi Revolut postanowiliśmy sprawdzić, czy działający w Polsce legalni bukmacherzy uwzględnili ją w metodach wpłat i wypłat w swoich serwisach. Dostępność Revoluta w zakładach bukmacherskich prezentuje się następująco:

Należy nadmienić, że w przygotowaniu powyższego zestawienie bukmacherów sugerowaliśmy się odpowiedziami uzyskanymi podczas rozmów z działem supportu w wybranych zakładach bukmacherskich. Niektórzy konsultanci błędnie twierdzili, że w ich serwisach bukmacherskich nie ma możliwości wpłat środków pieniężnych poprzez Revolut. Podejrzewamy, że osoby pracujące w supporcie zwyczajnie nie wiedzą, że Revolut to portfel zawierający w sobie autoryzowane karty Visa i Mastercard, a wpłacanie poprzez te karty jest jak najbardziej możliwe. 

Revolut STS

Bukmacher STS posiada opcję wpłaty przez Revolut. Każdy gracz, który chce skorzystać z tej opcji wpłaty, nie będzie miał więc z tym problemów. Problem pojawia się, gdy chcemy wypłacić pieniądze przez Revolut. Bukmacher STS tego nie umożliwia.

forBET z Revolut

Bukmacher forBET zezwala na wpłacanie depozytów za pomocą Revolut. Jednak jeśli chodzi o wypłacanie środków z konta gracza na konto osobiste przez Revolut, to jest ono niemożliwe.

PZBuk a płatności przez Revolut

Choć wydawałoby się, że polscy bukmacherzy powoli przekonują się do płatności Revolutem, to bukmacher PZBuk nie zezwala ani na wpłaty, ani wypłaty środków przy użyciu Revoluta.

Totolotek - akceptuje Revolut?

Czy najstarszy bukmacher na rynku pozwala na wpłaty i wypłaty za pomocą Revoluta? Nie, gracze Totolotka muszą zaakceptować fakt, iż Revolut nie jest akeptowaną formą płatności u tego bukmachera.

Czy można wpłacać przez Revolut w BETFAN?

BETFAN to bukmacher, który wydaje się nowoczesny. Czy zatem poszerzył dostępne metody płatności o Revolut? Nie, bukmacher BETFAN nie akceptuje ani wpłat, ani wypłat przy użyciu tej opcji finansowej.

Czy Revolut jest dostępny w Superbet?

Niewielu bukmacherów rozumie potencjał Revoluta, jeśli chodzi o realizację płatności przez Internet. Choć na stronie Superbetu nie ma jednoznacznej odpowiedzi co do tej metody płatności, to według pracownika działu supportu tego bukmachera, gracze mogą zarówno wpłacać, jak i wypłacać swoje środki przy użyciu Revoluta.

Fortuna z Revolut

Nie wszyscy bukmacherzy oferują wpłaty i wypłaty za pomocą wirtualnej karty Revolut. Wśród z nich znalazł się bukmacher Fortuna. Będąc graczem Fortuny, jesteś zmuszony do skorzystania z innej metody płatności.

Czy Betclic uwzględnił Revolut?

Bukmacherzy mogliby zyskać nowych klientów, którzy korzystają z płatności Revolutem na co dzień. Jednak wciąż większość bukmacherów wzbrania się przed tą metodą płatności. Bukmacher Betclic co prawda akceptuje wpłaty przy użyciu Revoluta, jednak wypłaty są już niemożliwe. By wypłacić środki z konta gracza należy wybrać inny, dostępny sposób płatności.

Czy można wypłacić pieniądze z Revolut w eWinner?

bukmacherzy z Revolut

Raczej nie można powiedzieć, że bukmacher eWinner słynie z wielu dostępnych metod płatności. Środki na konto można wpłacić za pomocą opcji Pay-by-Link, w której wybieramy swój bank i dokonujemy płatności, Blika, szybkich transferów, oraz za pomocą kart Visa i MasterCard. Na stronie internetowej nie ma informacji o Revolucie, jednak support bukmachera jednoznacznie stwierdzi, że akceptowane są zarówno wpłaty, jak i wypłaty przez Revolut, o ile podczas rejestracji numer konta Revolut poprawnie przypisze się do konta gracza.  

Wpłaty i wypłaty z Revolutem w LV BET

Jak wygląda sytuacja z obsługą płatności Revolut u bukmachera LV BET? Sprawdziliśmy to, LV BET akcpetuje wpłaty przez Revolut, w przeciwieństwie do wypłat na wirtualną kartę Revolut, które są u tego bukmachera niemożliwe.

Revolut - co to jest?

Revolut jest nowoczesnym portfelem elektronicznym, którym zarządzamy za pomocą aplikacji mobilnej. W portfelu Revolut można tworzyć wirtualne karty. Revolut daje również możliwość zamówienia plastikowej karty bankomatowej. Co jest jednak najważniejsze, aplikacja mobilna Revolut umożliwia wymianę, przechowywanie i realizację płatności aż w 30 walutach. Podczas wymiany walutowej nie jest naliczana prowizja, a waluty przeliczane są po kursie międzybankowym. Za pośrednictwem aplikacji możemy zlecić przelewy na zewnętrzne konta bankowe. Revolut umożliwia wypłacanie pieniędzy za darmo z bankomatów do limitu równowartości 200 euro miesięcznie.

Revolut szybko zyskał popularność, jako jedna z najciekawszych opcji finansowych. Na stronie internetowej Revolut możemy uzyskać informacje, że ma ponad 12 mln klientów indywidualnych. Od jakiegoś czasu Revolut daje możliwość założenia także konta firmowego, z czego korzysta już ponad 400 tys. Konto Revolut przydaje się szczególnie tym, którzy prowadzą transakcje z zagranicznymi podmiotami lub po prostu często wyjeżdżają za granicę. Revolut dodał nawet obsługę kryptowalut, choć jest ona dostępna tylko w pakiecie Premium. W marcu tego roku Revolut przeszedł rebranding. Poza nowym logo odświeżona została aplikacja mobilna. 

Ciekawą funkcjonalnością, która wyróżnia aplikację Revolut na tle innych aplikacji finansowych jest m.in. tworzenie kart wirtualnych, dzięki czemu można założyć jedną kartę naszemu dziecku i co jakiś czas przelewać na nią jakieś sumy pieniędzy. Poza tym, konto na Revolucie jest powiązane z numerami telefonów, dzięki którym w prosty sposób możemy odnaleźć konta naszych znajomych i szybko wysłać im przelew. 

W dniu 13 grudnia 2018 Revolut uzyskał europejską licencję bankową i w świetle prawa stał się bankiem, przez co nie można już mówić, że jest niezależny od nadzorczych organów bankowych. 

Jak zarejestrować się w Revolut? 

rejestracja w Revolut

Korzystanie z Revolut należy zacząć od pobrania aplikacji ze sklepu Google Play lub App Store, w zależności od systemu operacyjnego naszego smartfona. Po otwarciu aplikacji ustawiamy czterocyfrowy kod PIN. Aplikacja Revolut wymaga od nas podania numeru telefonu. Na podany numer powinien przyjść SMS z sześciocyfrowym kodem autoryzacyjnym. Następnie przechodzimy przez proces rejestracji i wprowadzamy wymagane dane. Aby przejść do kolejnego kroku weryfikacji, musimy wpłacić kwotę 20 PLN na konto i zweryfikować tożsamość. Zostaje nam już tylko zrobienie zdjęcia ważnego dokumentu tożsamości oraz wysłanie dodatkowo zdjęcia swojej twarzy. Revolut na tym etapie może poprosić o kopię Twojego prawa do przebywania w kraju (np. wizy). 

Mając zweryfikowane i aktywne konto, możemy zamówić kartę płatniczą, zarówno w formie fizycznej, jak i wirtualnej. Karta wirtualna jest przechowywana w panelu aplikacji i jest całkowicie bezpłatna. Zamówienie standardowej karty płatniczej, którą w razie potrzeby moglibyśmy schować do portfela, kosztuje 9,90 PLN.

Jak wypłacić pieniądze z Revolut u bukmacherów?

Jak wypłacić pieniądze u bukmacherów z Revolut?

Wielu bukmacherów nie ma sprecyzowanego stanowiska odnośnie wpłat i wypłat za pomocą konta Revolut. Można to wywnioskować na przykładzie sytuacji z jaką się spotkaliśmy u bukmachera STS. Chcąc wypłacić pieniądze z konta bukmacherskiego na konto Revolut, STS na to pozwala. Transakcja przebiega tak, jak zwykle. Po przelaniu środków na konto Revolut, na koncie bukmacherskim widnieje kwota 0 zł. Jednak po kilku minutach pieniądze wracają na nasze konto bukmacherskie. Sam bukmacher nie wysyła żadnego powiadomienia, dlaczego transakcja nie przebiegła pomyślnie. Po prostu otrzymujemy zwrot dokładnie takiej samej kwoty z powrotem na konto bukmacherskie zamiast na Revolut. Podjęliśmy dwie próby wypłaty na konto Revolutowe, po czym skontaktowaliśmy się z działem supportu. Uzyskaliśmy wówczas informację, że wskazany przez nas numer konta Revolut jest nieakceptowany przez bukmachera. Nie uzyskaliśmy jednak odpowiedzi na to, dlaczego bukmacher nie akceptuje numeru konta Revolut. Pracownik supportu jedynie poinformował nas, że wpłacanie pieniędzy z konta Revolut nie jest możliwe, a wypłatę można zlecić tylko na polski numer bankowy, którego jest się właścicielem. 

Natomiast z rozmowy z pracownikiem supportu bukmachera eWinner wynika, że użytkownicy mogą bezproblemowo korzystać z Revolut, o ile podczas rejestracji podadzą numer konta Revolut i zostanie on poprawnie przypisany do konta gracza.  

Revolut w zakładach bukmacherskich - podsumowanie 

Naszym zdaniem niektórzy bukmacherzy nadal nie mają świadomości, jak działa konto Revolut. Mamy nadzieję na szybkie wprowadzenie opcji wpłat i wypłat środków pieniężnych za pośrednictwem Revolut. Uważamy, że Revolut przyspieszy dokonywanie wpłat i wypłat, a sam proces stanie się jeszcze prostszy.

Można wpłacać pieniądze za pośrednictwem Revolut do polskich zakładów bukmacherskich.

Nieliczni polscy bukmacherzy pozwalają na wypłacanie środków na konto Revolut.

Bukmacherzy eWinner i SuperBet pozwalają zarówno na wpłacanie, jak i wypłacanie środków za pośrednictwem Revolut.

Poradniki

Obstawianie meczów. Jak i gdzie zacząć obstawiać mecze online w zakładach bukmacherskich?
Obstawianie meczów. Jak i gdzie zacząć obstawiać mecze online w zakładach bukmacherskich?
Zabierając się za grę u bukmachera każdy z nas-typerów widzi już oczami wyobraźni te gigantyczne sumy, które lada dzień pojawią się w…
Bukmacher Milenium – historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych operatorów w Polsce

Bukmacher Milenium – historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych operatorów w Polsce

Bukmacher Milenium przez lata wpisywał się w krajobraz zakładów sportowych w naszym kraju i bardzo długo cieszył się dobrymi opiniami wśród samych…
Bukmacherzy bez podatku ✅  Wygrywaj 12% więcej u wybranych buków

Bukmacherzy bez podatku ✅ Wygrywaj 12% więcej u wybranych buków

Bukmacherzy bez podatku – to hasło jest wyszukiwane przez graczy bardzo często. W Polsce podatki od gier mocno utrudniają zakłady bukmacherskie, ale…
zobacz wszystkie