Betcris Kod Promocyjny: Bonus 1420 + 200 PLN [CZERWIEC 2024]

Bonus 1420 + 200 PLN na start
 • 0200 PLN bonus na mecz Austria-Francja
 • 020 PLN freebet za kod promocyjny
 • 400 PLN freebet za 1. depozyt
 • 500 PLN freebet za 2. depozyt
 • 500 PLN freebet za 3. depozyt
Odbierz 1420 + 200 PLN
kod promocyjny
PREZENTBS

Jaki jest Betcris kod promocyjny 2024?

Betcris kod promocyjny to PREZENTBS. Załóż konto z kodem i odbierz najwyższy bonusy Betcris - 1420 + 200 zł. Kod Betcris 2024 uruchamia ekskluzywny freebet 20 zł i bonus 200 zł na mecz Austria - Francja. Na start otrzymasz też trzy standardowe bonusy na łączną kwotę 1400 zł.

Rejestracja z kodem PREZENTBS gwarantuje o 220 zł wyższy bonus od standardowego, czyli freebet 20 zł na start i 200 zł za poprawne wytypowanie gola Mbappe w meczu Austria - Francja. Promocja na mecz jest ograniczona czasowo i trwa tylko do 17 czerwca do godz. 21:00.

W poniższej tabeli zebrałem wszystkie bonusy jakie otrzymasz za założenie konta z kodem PREZENTBS:

Kod promocyjny Betcris PREZENTBS
Freebet na mecz Austria - Francja 0 200 PLN
Freebet za kod promocyjny 0 20 PLN na start
Bonusy za 1. wpłatę 400 PLN freebet bez ryzyka
Bonusy za 2. wpłatę 500 PLN freebet
Bonusy za 3. wpłatę 500 PLN freebet
Betcris bonus standardowy 1400 PLN
Betcris bonus z kodem 1420 PLN + 200 PLN

Kod promocyjny Betcris 2024 - bonus powitalny

Standardowo nowi gracze mogą otrzymać w Betcris potrójny bonus związany z depozytami do 1400 zł. Korzystając z naszego kodu promocyjnego możesz uzyskać jeszcze więcej poprzez freebet 20 zł lub bonus 200 zł związany z aktualnym wydarzeniem. Trzeba jednak pamiętać, że Betcris to jeden z niewielu bukmacherów, który zezwala na korzystanie z oferty promocyjnej dopiero po pełnej weryfikacji konta. O tym, jak to zrobić, wspomnę jeszcze w dalszej części artykułu.

kod promocyjny Betcris bonus na start

Na wstępie chcę cię poinformować o kilku istotnych informacjach dotyczących bonusów Betcris:

 • konieczne jest założenie konta stałego by odebrać bonusy
 • od momentu weryfikacji konta masz 30 dni na skorzystanie z bonusów
 • stawki freebetów są odejmowane od potencjalnej wygranej kuponu postawionego za freebet
 • do promocji powitalnych nie zaliczają się zakłady na gry karciane i sporty wirtualne

Dodatkowy freebet 20 PLN - Betcris kod promocyjny

W pierwszej kolejności przedstawiam bonus, który można dostać tylko z naszym kodem promocyjnym Betcris. Jest to dodatkowe 20 zł na grę, które da się uzyskać po spełnieniu kilku warunków:

 • utwórz konto w Betcris z kodem PREZENTBS pamiętając o zaznaczeniu zgód marketingowych,
 • przekształć konto w stałe do 28 dni od założenia,
 • wpłać minimum 100 zł,
 • postaw pierwszy zakład AKO (co najmniej 3 zdarzenia z kursem min. 1.30 dla każdego z nich) ze stawką min. 100 zł,
 • po rozstrzygnięciu zakładu otrzymasz freebet 20 zł.

Poniżej przykładowy kupon, który kwalifikowałby się do promocji na freebet Betcris:

przykład kuponu na freebet betcris

Plusem tego bonusu jest to, że można go otrzymać niezależnie od tego, czy zagrany kupon okaże się wygrany, czy przegrany. Jak widać nie jest to jednak typowy bonus bez depozytu. Aby otrzymać środki, wymagana jest wcześniejsza wpłata. Freebet można wykorzystać na kuponie:

 • AKO z min. 3 zdarzeniami
 • kurs poj. min. 1.30.

Bonusowe środki pojawią się na koncie dzień po rozliczeniu kuponu.

Betcris bonus 100 % do 400 PLN

Pierwszy z podstawowych bonusów na start w Betcris również wiąże się z wpłatą. Aby go dostać, należy wpłacić minimum 50 zł.

Polecam jednak dokonać wpłaty za co najmniej 100 zł. Dzięki temu otrzymasz jednocześnie freebet 20 zł oraz szansę na cashback 100%. W przypadku tego drugiego brana pod uwagę jest stawka netto, czyli po odjęciu wartości podatku.

bonus betcris za pierwszą wpłatę

Standardowym wymogiem Betcris w przypadku promocji jest zawarcie kuponu:

 • AKO min. 3 zdarzenia
 • kurs poj. min. 1.30

Bonusowe środki trafią na Twoje konto jedynie w przypadku, gdy zakład będzie przegrany. Jest to więc klasyczny zakład bez ryzyka.

Betcris bonus 50 % do 500 PLN

Bonus Betcris za 2. wpłatę prezentuje się bardzo podobnie pod kątem warunków do wcześniejszego bonusu. Różnicą jest kwota, którą możesz otrzymać. Uzyskać można do 500 zł, które stanowi tym razem 50% zagranej stawki.

bonus za drugą wpłatę Betcris

Jednocześnie w dalszym ciągu możesz korzystać z tej promocji wpłacając i typując za 50 zł. Zwrot dokonywany jest tylko w przypadku przegranego zakładu, czyli można uznać tę promocję za zakład bez ryzyka.

Betcris freebet 50 % do 500 PLN

Ostatni z bonusów dostaniesz niezależnie od tego, czy kupon będzie wygrany czy przegrany. Ponownie minimalna kwota zakładu to 50 zł. Zyskać można do 500 zł, które stanowi 50% stawki netto.

bonus za 3 wpłatę Betcris

Jeszcze chciałby dodać, że w Betcris bonus bez depozytu na tę chwilę nie jest dostępny, zatem, by skorzystać z jakiejkolwiek promocji powitalnej, wymagana jest wpłata.

Betcris kod promocyjny - boosty kursowe na mecze

Regularnie u bukmachera Betcris możesz znaleźć również specjalne boosty kursowe na najciekawsze wydarzenia sportowe. Możesz wówczas postawić wskazany typ po kursie 75.00. Promocje dotyczą głównie meczów piłki nożnej, między innymi:

 • Ekstraklasy,
 • Premier League,
 • La Liga,
 • Liga Mistrzów,
 • Liga Europy.

Taka promocja jest przeznaczona tylko dla nowych graczy, którzy zarejestrują konto z kodem promocyjnym i jest aktywna kilka dni. Jakie są warunki boostów Betcris?

 • rejestracja konta z kodem PREZENTBS
 • zaznaczenie zgód marketingowych
 • przekształcenie konta w stałe
 • wpłacenie pierwszego depozytu min. 40 zł
 • postawienie kuponu SOLO za dokładnie 2 zł na typ wskazany przez bukmachera
 • postawienie pozostałych 38 zł z depozytu na dowolne zakłady

Jeśli typ promocyjny jest wygrany wówczas otrzymasz freebet około 150 zł oraz wygraną rozliczoną po standardowym kursie w gotówce.

boost kursowy Betcris

Każdy Betcris freebet należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30. Czas na obrót to 3 dni.

Moim zdaniem boosty kursowe Betcris to świetna opcja. Nie ma wygórowanych warunków, a freebet wystarczy obrócić jeden raz. Jedynym minusem są tylko 3 dni na obrót.

Informację o aktualnym wydarzeniu objętym promocją kurs 75.00 w Betcris znajdziesz zawsze w tym artykule.

Jak obrócić bonusy za Betcris kod promocyjny?

Warunki obrotu są takie same dla każdego freebetu Betcris:

 • Zawarcie kuponu AKO z min. 3 zdarzeniami,
 • Kurs minimalny 1.30 dla każdego zdarzenia,
 • Obowiązuje tylko w ofercie sportowej,
 • Czas na obrót to 7 dni od przyznania bonusu,
 • Maksymalna wygrana za freebet to 2000 zł.

Środki bonusowe trafiają na konto gracza do 2 godzin od rozliczenia kuponu, który zakwalifikował nas do wzięcia udziału w promocji. Plusem jest to, że obowiązuje tylko jednokrotny obrót przed wypłatą środków z bonusu. Szkoda, że nie możemy go wykorzystać na ofertę pozasportową.

Kody promocyjne 2024 u innych bukmacherów

Kod promocyjnyBonus
Kod promocyjny Superbet100% od depozytu do 200 PLN + 1300 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN w aplikacji + 0 PLN 34 PLN freebet
Kod promocyjny Fortuna600 PLN zakłady bez ryzyka + 20 PLN freebet bez depozytu + 0 PLN 10 PLN freebet promocyjny + 50% od 2. depozytu do 200 PLN
Kod promocyjny STS1500 PLN od 3. pierwszych depozytów + 0 PLN 150 PLN zakład bez ryzyka + 60 PLN za zadania
Kod promocyjny Betters300 PLN zakład bez ryzyka + 40 PL 50 PLN freebet
Kod promocyjny Go BetZakład bez ryzyka 1000 PLN + 0 PLN 30 PLN freebet
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Betcris promocje - z jakich akcji można skorzystać?

W Betcris kod bonusowy daje dostęp do najlepszej oferty powitalnej, ale to jeszcze nie wszystko. Bukmacher, chcąc zachęcić graczy do pozostania z nim na dłużej zaoferował kilka innych propozycji, które są warte uwagi.

Early payout na EURO 2024

Z okazji Euro 2024, Betcris udostępnił early payout na mecze mistrzostw Europy. Nasz zakład na zwycięstwo danej drużyny zostanie rozliczony jako wygrany, jeżeli zespół ten będzie prowadzić 2 golami.

Zakłady są oznaczone jako "wynik meczu (early payout)". Promocja obowiązuje na wszystkie spotkania EURO 2024.

Betcris Predator

Po zweryfikowaniu konta oraz dokonaniu depozytu (min. 10 zł) otrzymujesz szansę na wprowadzenie swoich typów do wskazanych zdarzeń przez bukmachera. Pozwala to na gromadzenie punktów. Najlepsi gracze uzyskają freebety od 10 do 200 zł. Jest to świetna okazja na zdobycie dodatkowych środków dzięki swojej intuicji.

Totalny zwrot podatku

Zagraj zakład AKO z co najmniej 3 zdarzeniami (min. kurs dla każdego z nich to 1.50) za co najmniej 50 zł. Jeśli okaże się on wygrany, to otrzymasz zwrot wartości podatku. Co ważne ewentualna kwota zwrotu sumuje się w przypadku większej ilości zagranych kuponów. Maksymalnie można uzyskać do 50 zł danego dnia.

Betcris freebet urodzinowy

Freebet 20 zł dostępny jest dla solenizantów. Aby go uzyskać, należy wcześniej zagrać co najmniej jeden dowolny kupon za minimum 50 zł w ciągu 30 dni przed urodzinami. Otrzymany prezent można wykorzystać na kuponach AKO z minimum trzema zdarzeniami i z kursem co najmniej 1.30 dla każdego z nich.

bonus na urodziny betcris

Boost dnia

Podwyższone kursy na atrakcyjne zdarzenia. Obowiązują różne warunki dla każdego zboostowanego typu. Może to być np. maksymalnie 50 zł lub też umieszczenie typu w kuponie SOLO. Najczęściej Boost dnia dostępny jest zaledwie dla pierwszych 50 użytkowników.

Kursowy boost

Specjalna zakładka ze spotkaniami, na które Betcris oferuje wyższe kursy. Warto zaglądać do niej codziennie. Tym bardziej że propozycje nie są tak obwarowane różnymi warunkami, jak Boost dnia.

Kasa na okrągło

Loteria dostępna dla zweryfikowanych graczy. Zagraj zakład, a uzyskasz dostęp na 7 dni do Kasy na okrągło, gdzie można wygrać freebet 20 zł. Warto próbować każdego dnia. Celem jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na wylosowane pytanie.

kasa na okrągło betcris

Rejestracja w Betcris z kodem promocyjnym

Wykorzystanie kodu promocyjnego Betcris wiąże się z założeniem konta u bukmachera. Betcris tak samo, jak pozostałe serwisy robi wszystko, by proces ten był prosty i szybki. Jak więc założyć konto? Poniżej przedstawiam to krok po kroku.

Polecam przejść do strony Betcris poprzez link znajdujący się na naszej stronie. Dzięki temu kod promocyjny w Betcris będzie już wypełniony. Jeśli wolisz jednak wykonać to samodzielnie pamiętaj o wpisaniu kodu. Tylko on zapewni dostęp do dodatkowego bonusu w postaci freebetu 20 zł.

rejestracja betcris krok 1

Krok 2. Wypełnij wymagane dane

W pierwszym etapie wypełnij dane osobowe oraz login i hasło, które będą później niezbędne do logowania. Następnie wpisz nr PESEL, ustal limity oraz kod otrzymany SMS-em. Zapoznaj się również ze zgodami marketingowymi. Po wypełnieniu wszystkich pól zatwierdź rejestrację klikając Zarejestruj.

rejestracja betcris krok 2

Twoje konto tymczasowe zostało utworzone. Oznacza to, że możesz już obstawiać, ale nie masz jeszcze dostępu do promocji powitalnej w Betcris. Do tego wymagane jest konto stałe.

WAŻNE! Aby skorzystać z bonusów na start Betcris należy zaznaczyć z formularzu zgody marketingowe. Konieczne jest również przekształcenie konta w stałe (wysłanie zdjęcia dowodu i podanie numeru konta) w ciągu 30 dni od zarejestrowania konta.

Krok 3. Zmień status konta w stałe

Konto tymczasowe ważne jest przez 30 dni i pozwala na dokonywanie wpłat aż do 8000 zł. Jest to kwota wyższa niż np. w Fortunie, gdzie jest to 5000 zł. Niestety niemożliwe są wypłaty i co najważniejsze niedostępny jest w Betcris bonus powitalny.

Polecam od razu po pierwszym zalogowaniu przenieść się do zakładki Moje dane w profilu użytkownika. To tutaj należy uzupełnić kilka informacji:

 • adres,
 • seria i numer dowodu osobistego,
 • numer konta bankowego.
dane osobowe betcris

Następnie w Dokumentach należy załączyć skany obu stron dowodu osobistego. Pamiętaj, by były one jak najlepszej jakości. To pozwoli na szybką weryfikację. Zazwyczaj już po kilkunastu minutach możemy cieszyć się kontem stałym. Informacja o tym pojawi się na koncie gracza.

Wpłaty i wypłaty Betcris

metody płatności betcris

Aby skorzystać z któregokolwiek bonusu na start Betcris konieczne jest dokonanie wpłaty. Nie powinno to nikomu sprawić trudności. Wystarczy kliknąć stan konta w górnej części strony lub aplikacji. Dostępne metody wpłat to:

 • BLIK,
 • PayU,
 • Przelewy24,
 • AutoPay,
 • karty płatnicze VISA i MasterCard.

W każdym przypadku minimalna kwota wpłaty to 10 zł. U innych bukmacherów jest ona niższa i stanowi najczęściej 1 lub 2 zł (przeczytaj o tym w naszym artykule o metodach płatności bukmacherów). Środki zawsze trafiają na konto gracza natychmiastowo.

W przypadku wypłat te realizowane są również ekspresowo, ale tylko w godzinach 09:00-22:00. Wtedy możemy spodziewać się transferu do maksymalnie kilkunastu minut. Minimalna kwota wypłaty to 20 zł.

Betcris kod promocyjny - podsumowanie

W Betcris bonus powitalny prezentuje się moim zdaniem całkiem dobrze na tle konkurencji. Brakuje mi jednak promocji, przy której nie byłby wymagany depozyt. Taki dostępny jest np. w Fortunie po samej rejestracji konta.

Wielkim plusem Betcris jest ogromna liczba promocji dla stałych graczy. Poza wymienionymi zdarzają się także takie, które tyczą się popularnych zdarzeń sportowych jak Liga Mistrzów, czy turnieje Wielkiego Szlema.

Betcris to jeden z nowszych legalnych bukmacherów, który stale poszerza swoją ofertę. Już obecnie można wybierać nawet spośród ponad 400 rynków na piłkę nożną. Jeśli chcesz się sam przekonać, czy Betcris jest wart uwagi nie zapomnij o naszym kodzie promocyjnym podczas rejestracji. Sprawdź też nasze opinie o Betcris.

FAQ - Betcris kod promocyjny

Betcris kod promocyjny to: PREZENTBS. Kod na czerwiec 2024 zapewnia ekstra freebet na start 20 zł i freebet 200 zł na mecz Austria – Francja. Otrzymasz też 1400 zł od depozytów.

Nie. Wszystkie bonusy wiążą się z koniecznością wcześniejszej wpłaty.

Bonus na start w Betcris to freebety o łącznej maksymalnej wartości 1400 PLN. Dodatkowo rejestracja z kodem promocyjnym PREZENTBS umożliwia otrzymanie freebetu 20 PLN.

Jeśli zarejestrowałeś konto z kodem promocyjny PREZENTBS i nie otrzymałeś freebetu upewnij się, że zaznaczyłeś zgody marketingowe podczas rejestracji, przekształciłeś konto w stałe, wpłaciłeś pierwszy depozyt min. 100 zł i postawiłeś kupon AKO za min. 100 zł. Jeśli spełniłeś te warunki a freebet Betcris nie został przyznany skontaktuj się z obsługą klienta, najlepiej na czacie na stronie betcris.pl.

Wszystkie freebety od Betcris wiążą się z koniecznością wcześniejszej wpłaty. Pomimo to warto zainteresować się promocją powitalną oraz m.in. kasą na okrągło czy freebetem urodzinowym.

Bukmacher nazywa freebetem bonusy jakie można otrzymać za kupony postawione po 3. pierwszych depozytach. By je otrzymać należy wpłacić min. 50 PLN i postawić za tę kwotę kupon AKO z min. 3 zdarzeniami o kursach co najmniej1.30. Z kolei freebet za kod promocyjny 20 PLN przyznawany jest za depozyt i pierwszy kupon AKO z min. 3 zdarzeniami za stawkę 100 zł.

icon arrow up