Recenzja zakładów bukmacherskich LV BET. Opinie, Oferta i Ocena LV BET

Typ bonusuJaki otrzymasz bonus od LvBet?
LvBet Kod PromocyjnyPREZENT
Bonus od wpłatyBonus powitalny do 1500 PLN
Za rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Darmowy zakład50 PLN dla posiadaczy karnetów wybranych klubów
Wirtualne sporty20 PLN
Min. wpłata10 PLN

Bukmacher LVBet to firma z branży hazardowej o już dość ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Trudno bowiem mówić o działającym już trzy lata bukmacherze, że to nowy gracz w branży hazardowej. Legalny bukmacher LVBet rozpoczął przyjmowanie zakładów bukmacherskich we wrześniu 2016 roku i choć od tego czasu uniknął wpadek i kryzysów, to jednak nie przebił się do czołówki polskich bukmacherów. W Polsce tylko czterech bukmacherów (STS, FortunaTotolotek i Forbet) przekroczyło próg przychodu na poziomie 50 milionów euro i łączny udział w rynku tych bukmacherów szacuje się nawet na ponad 90 proc. Miejsca dla LVBet jest zatem niewiele i trzeba tego bukmachera zaliczyć do mniejszych firm bukmacherskich, ale na pewno z ambicjami na odegranie większej roli. Już sam fakt utrzymywania się na tak konkurencyjnym rynku przez ponad trzy lata świadczy o tym, że LVBet jest bukmacherem rzetelnym.

Parę słów należy poświęcić też bukmacherskiej kuchni. Adres, który bukmacher LVBet podaje w oficjalnych danych jest zbieżny z adresem producenta napojów energetycznych LV Power Energy Drink. Przypadek? Nie, bo firmy są powiązane właścicielsko. Co prawda w oficjalnych informacjach bukmacher nie rozwija swojej nazwy, ale litery „LV” na pewno słusznie wielu graczom kojarzą się ze stolicą światowego hazardu – Las Vegas.

Co więcej bukmacher LVBet powiązany jest nie tylko z producentem napojów energetycznych, ale też innym bukmacherem, bo NobleBet – bukmacher, który rozpoczął działalność w Polsce jesienią 2019 roku –  należy do tej samej „stajni”.

LVBet – punkty stacjonarne

LVBet przyjmuje zakłady bukmacherskie w sposób tradycyjny, czyli w punktach naziemnych. Bukmacher posiada bowiem koncesję na taką działalność i gracze mogą bez obawy obstawiać zakłady w lokalach z logo LVBet. Jednak w spisie miejsc, gdzie można postawić zakład z oferty LVBet są miejsca, które mogą wzbudzać wątpliwości, bo nie są to lokale bukmacherskie do jakich przyzwyczaiło się większość graczy. Puby sportowe, restauracje, pizzerie i stacje benzynowe wyposażone są bowiem w terminale bukmacherskie. To niezbyt duże urządzenia, które pozwalają zawierać zakłady bukmacherskie. Co więcej godziny otwarcia lokali z terminalami bukmacherskimi są na tyle zróżnicowane, że są miejsca, gdzie obstawiać można przez całą dobę.

To nie jedyny plus terminali. Gracze nie muszą bowiem rejestrować konta na stronie LVBet, żeby obstawiać poprzez terminale. Punkty naziemne dają także możliwość obstawiania za gotówkę, a to dla niektórych graczy na pewno ważny aspekt. 

Największym minusem tej oferty bukmachera LVBet jest rozmach, a właściwie jego brak. Bukmacher LVBet posiada zaledwie ok. 40 punktów bukmacherskich (lub lokali z terminalami). W porównaniu z największymi bukmacherami jedynie mała kropla (np. Fortuna posiada ok. 600 punktów stacjonarnych).

Strona internetowa LV BET

Jednak podstawowa działalność bukmachera LVBet to przyjmowanie zakładów w internecie. Mniejsi bukmacherzy właśnie na internecie skupiają swoje siły. Nie ma się co dziwić, przecież koszty są dużo mniejsze, a zawieranie zakładów online jest bardzo wygodne dla samych klientów bukmachera.

lvbet

Strona LVBet na jesieni 2019 roku przeszła dość spore zmiany. Odświeżeniu poddano logo bukmachera, a strona internetowa zyskała nowe oblicze wizualne. Zmiany były jednak głębsze i nie ograniczyły się tylko do tego jak gracz „widzi” stronę. Bukmacher LVBet popracował nad funkcjonalnością strony. Dodał nowe narzędzia (fast-bet czy instant-bet), zakładkę e-sportową, a także zupełnie odmieniono widok spotkań z oferty „na żywo”. Bukmacher LVBet przygotował także stronę do tego, aby w przyszłości móc oferować transmisję ze spotkań „na żywo”. Techniczne możliwości już są pora więc nadrobić braki w prawach, bo na razie bukmacher LVBet może pokazywać tylko wybrane turnieje e-sportowe

Na funkcjonalność strony nie można teraz narzekać. Wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia (np. statystyki, kontakt z BOK, czy filtrowanie oferty) są w zasięgu wzroku i jednego „kliknięcia”.

Bukmacher LVBet – aplikacja mobilna LV BET

LVBet posiada aplikację mobilną i trzeba przyznać, że zaproponowane narzędzie jest jednym z najlepszych na rynku. Aplikacja podobnie jak strona internetowa przeszła odświeżenie i wizualnie jest „bliźniakiem” portalu internetowego. Jeśli chodzi o funkcjonalność również nic nie można zarzucić produktowi LVBet. Dzięki aplikacji mobilnej zawrzemy zakłady bukmacherskie oraz skorzystamy ze wszystkich funkcji, które dostępne są na stronie internetowej.

Najważniejszą informacją jest jednak to, że klient LVBet nie musi instalować aplikacji mobilnej. Szczególnie posiadacze systemu Android muszą bowiem liczyć się z utrudniony pobieraniem i instalacją „apki”, bo regulamin oficjalnego sklepu Google zabrania umieszczania w nim aplikacji hazardowych. Doskonałym pomysłem może być poprzestanie na mobilnej stronie internetowej LVBet. Jest ona „responsywna”, czyli mówiąc w skrócie – dostosowana do każdego urządzenia mobilnego i łączy w sobie cechy „apki” i strony internetowej. Gracze nie zauważą najmniejszej różnicy w korzystaniu z oferty LVBet zarówno poprzez tradycyjny portal, mobilną stronę internetową czy aplikację mobilną.

Bukmacher LVBet – oferta, kursy i ich wysokość

Przejdźmy do najważniejszego aspektu. LVBet kursy wystawia w ok. 30 dyscyplinach sportowych. Jest to już dobry bukmacherski standard w Polsce. Żaden bukmacher nie odstaje od tej liczby, a taka selekcja sportów pozwala na umieszczenie zarówno tych najważniejszych dla typerów konkurencji (piłka nożna, tenis, koszykówka czy hokej na lodzie), jak i dyscyplin, które cieszą się sympatią znacznie mniejszej liczby kibiców (szachy w LVBet? – proszę bardzo).

LVBet kursy publikuje również w kategoriach niezwiązanych ze sportem. I trzeba przyznać, że oferta związana z polityką, filmami, serialami, a także zakładami specjalnymi jest dość szeroka jak na polskie standardy.

LVBet przyśpiesza zawieranie zakładów ze swojej oferty kursowej za pomocą dwóch opcji: fast-bet oraz instant-bet. Fast-bet, czyli szybki zakład następuje po przytrzymaniu kursora na kursie, a opcję taką można ustawić nad kuponem wykorzystując symbol zębatki. Natomiast instant-bet, czyli natychmiastowy zakład, polega na  ustaleniu z góry jednej stawki i po wybraniu w ofercie LVBet kursu, zakład jest zawierany natychmiastowo.

Zakłady „na żywo” w LV BET

Jak już wspominaliśmy bukmacher LVBet odświeżył wygląd serwisu poświęconego zakładom „na żywo”. W nowej wersji zawieranie zakładów „live” jest jeszcze bardziej intuicyjne niż wcześniej. Do tego warstwa graficzna jest bardzo czytelna, a gracz ma wszystko to czego potrzebuje do obstawiania meczów „na  żywo” w jednym miejscu: statystyki, bieżące kursy i podgląd boiskowych wydarzeń. Do tego w przypadku niektórych wydarzeń ze świata e-sportu dochodzą transmisję „na żywo” z turniejów.

Oferta kursowa LVBet również jest co najmniej zadowalająca. Wiele wydarzeń, które najpierw znajdują się w ofercie przedmeczowej później trafia do oferty „na żywo”. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych zakładów gracze nie mogą narzekać też na liczbę dodatkowych rynków zdarzeń.

Zakłady bukmacherskie LVBet – e-sport i sport wirtualny

Bukmacher LVBet coraz więcej inwestuje na rynku e-sportowym. To ukłon do nieco młodszych klientów, ale branża e-sportowa ma w Polsce ogromną liczbę fanów i zdziwiłby się ten, kto myśli, że „w gry grają” tylko dzieci (a przecież zakłady bukmacherskie dozwolone są od 18 roku życia). Obserwujących rynek e-sportu jest w Polsce – według wielu badań – ponad trzy miliony osób i dziwne by było, gdyby bukmacherzy nie pochylili się nad ofertą kursową na e-sport.

LVBet kursy w e-sporcie publikuje dla takich gier jak: Counter Strike, DOTA2, Starcraft czy League of Legends. Obstawiać można na wielu dodatkowych rynkach, a także „na żywo”.

Coś dla siebie znajdą również fani obstawiania sportu wirtualnego. Graficznie oferta LVBet na sport wirtualny prezentuje się nieźle, a gracze mają do wyboru alternatywną wersję piłki nożnej, tenisa i wyścigów.

Bonus powitalny od LvBet. Jaki jest kod promocyjny by go otrzymać?

Promocja „na start” bukmachera LVBet to „Mistrzowski Pakiet Powitalny”. Ten bonus LVBet dostępny jest tylko dla nowych klientów bukmachera, a jego wysokość zależna jest od dwóch pierwszych wpłat na konto bukmachera. Nie jest to jednak klasyczna oferta bonusu od depozytu. Gracz, który wpłacił minimum 50 zł, otrzymuje w ramach bonusu jedynie 1 proc. wpłaconej kwoty (do 1000 zł). Jednak po pierwszej wpłacie gracz może za przyznany bonus zagrać kupon z mnożnikiem kursu x100. Druga wpłata (do 500 zł) to podobne warunki, ale mnożnik wynosi 50.

Gracze, którzy wpłacą mniej niż 50 zł mogą – po napisaniu maila – liczyć na mnożnik 10 swojego zakładu w ramach bonusu powitalnego. 

Grafika przedstawia specjalny kod bonusowy LVBET/

Promocje oferowane przez LvBet

Bukmacher LVBet należy do tych firm, które w swojej ofercie nie unikają promocji dla stałych graczy. Jest ich tak dużo (a do tego mają charakter czasowych), że wymienimy tylko kilka najważniejszych. Warto jednak regularnie sprawdzać ofertę promocyjną LVBet bezpośrednio na stronie bukmachera. LVBet swoim stałym graczom proponuje:

 • Gruby kupon – zestaw co najmniej dwóch meczów przygotowanych przez bukmachera, których kurs może być wyższy nawet o 20%,
 • Ekstraklasa +14 % – od grających – w aplikacji mobilnej – mecze związane z polską Ekstraklasą bukmacher LVBet nie pobierze podatku. Podobna promocja obowiązuje w punktach LVBet,
 • Turniej Ekstraklasy – obstawiając mecze polskiej ekstraklasy gracze biorą też udział w rankingu, a najlepsi typerze mogą liczyć na nagrody (od 50 zł do 500zł za kolejkę),
 • Turniej Europejskie Puchary – bardzo podobny turniej do tego związanego z polską ekstraklasą.
 • Promocje dla kibiców klubów, które sponsoruje LVBet – po przesłaniu karnetu na mailowy adres bukmachera kibice mogą liczyć na bonus w wysokości 50 zł.
 • Mulitikozak – czyli zwiększanie wygranych w zamian za zawieranie kuponów akumulowanych. Im więcej zdarzeń na kuponie tym wygrane rosną (nawet do 25%).
 • Program lojalnościowy LVBet – w zamian za zagrywane kupony gracz otrzymuje punkty, które może wymieniać na nagrody.

Rejestracja – Jak otworzyć konto w LvBet?

Jednak, żeby skorzystać z oferty kursowej bukmachera LVBet, bonusu powitalnego czy innych promocji internetowych należy się najpierw zarejestrować na stronie LVBet. Jest to procedura wymagana przez ustawę hazardową. Bukmacher LVBet zdecydował się podzielić proces na dwa etapy. Gracz w szybkiej ścieżce może założyć konto tymczasowe w LVBet i według bukmachera potrwa to tylko minutę. Wystarczy podać imię i nazwisko, numer PESEL, datę urodzenia, adres zamieszkania oraz adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Na podstawie weryfikacji e-mail lub sms konto zostanie aktywowane i gracz będzie mógł skorzystać z bonusów i zawierać zakłady bukmacherskie do łącznej stawki  w wysokości 5200 zł. Z konta tymczasowego nie można też wypłacać wygranych. 

Dopiero podanie pozostałych danych (w tym numeru konta bankowego) oraz przesłanie zdjęć lub skanów dokumentu tożsamości zdejmie wszystkie blokady z konta tymczasowego. Nie ma określonego terminu, w którym gracz powinien przejść z konta tymczasowego na konto stałe. Pełnej rejestracji można także dokonać w punkcie stacjonarnym bukmachera. Jednak pamiętajmy, że sama gra w lokalu bukmachera może odbywać się bez założenia konta.

Metody płatności akceptowane przez LV BET

Rozpoczynając grę w LVBet powinniśmy przelać na konto bukmachera środki, które chcemy przeznaczyć na zawieranie zakładów bukmacherskich. Bukmacher LVBet udostępnił szeroki wachlarz sposobów na dokonanie wpłaty:

 • paymenticon – to portfel elektroniczny promowany przez bukmachera LVBet. Wpłaty od 10 zł.
 • Dotpay, tpay.com, Przelewy24 – systemy, które ułatwiają błyskawiczne przelewy z banków, płatność kartami Visa czy MasterCard oraz korzystanie z Blika. Wpłaty od 10 zł.
 • Skrill – to kolejny portfel elektroniczny dostępny w LVBet. Wpłaty od 40 zł.
 • Karta paysafecard – karty dostępne w wielu miejscach usługowych na terenie Polski. Wpłaty od 20 zł.

Natomiast system Rapid Pay – według bukmachera – gwarantuje to, że środki z wygranych znajdą się na rachunku bankowym gracza w maksymalnie dziesięć minut po zleceniu przelewu. Z tego systemu mogą skorzystać klienci dziewięciu banków w Polsce (mBank, nestbank, Alior Bank, inteligo, PKO Bank Polski, Volkswagen Bank, Idea Bank, Get In Bank, Credit Agricole). Pozostali gracze mogą oczekiwać na wygrane pieniądze nawet do 48 godzin. 

Ogromnym minusem jest to, że bukmacher wprowadził  kwotę minimalnej wypłaty, która wynosi 25 zł. Jest to mało zrozumiały punkt regulaminu, a już na pewno kontrowersje wzbudza kwota. Bukmacher tym sposobem nie pozwala graczom na dysponowanie własnymi zasobami pieniężnymi. Biorąc pod uwagę, że bukmacherzy albo nie ustawiają minimalnych kwot wypłat albo ustawiają je na symbolicznym poziomie (1 zł  czy 5 zł), to nakaz wypłaty co najmniej 25 zł jest mało przyjazny dla graczy.

Grafika przedstawia stronę internetową LV Bet, gdzie gracze mogą znaleźć kursy.

Bukmacher LVBet – obsługa klienta

Po kilkukrotnym zadaniu pytań poprzez czat pracownikom bukmachera LVBet odnosimy wrażenie, że bukmacher dość dobrze zdaje ten egzamin. Konsultanci są przygotowani i nie trzeba zbyt długo czekać na pełną odpowiedź. Do tego sam czas oczekiwania na rozmowę jest wręcz niezauważalny. Czat jest całodobowy, a  to tylko podwyższa ocenę.

Pytanie można zadać także poprzez formularz zgłoszeniowy czy bezpośrednio na adres e-mail, a także w punkcie bukmacherskim.

Bukmacher oszczędzając swój czas przygotował także zbiór najczęściej zadawanych pytań i w dziale „pomoc” możemy dowiedzieć się o wszystkim co najważniejsze.

Kasyno LvBet

Bukmacher LVBet w swoim portfolio ma także kasyno online zarejestrowane na Malcie. Grać w nim mogą polscy gracze, ale tylko ci, którzy korzystają z internetu poza granicami Polski. Rejestracja na stronie kasyna nie jest możliwa z Polski. Gry kasynowe są bowiem w Polsce legalne tylko, gdy korzystamy z usług państwowego monopolisty – Totalizatora Sportowego.

Bukmacher LVBet – sponsoring

Ambasadorem marki LVBet jest Jakub Błaszczykowski. Ikona polskiej piłki oraz Wisły Kraków. LVBet jest również głównym sponsorem „Białej Gwiazdy”, ale też Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec i koszykarskiego Śląska Wrocław oraz polonijnej drużyny Victoria Londyn. LVBet jest także oficjalnym sponsorem Wisły Płock, Widzewa Łódź oraz Stali Mielec, a także wspiera portal „Łączy nas pasja”.

Opinie o LvBet

LVBet opinie solidnego bukmachera ma niemal od początku swojej działalności w Polsce. To bukmacher rzetelny i stabilny, ale trzeba przyznać, że trudno mu rywalizować z krajową czołówką. Opinie o stronie internetowej czy aplikacji mobilnej LV Bet są pozytywne. Gracze również nie mogą narzekać na ofertę kursową, która jest prezentowana na stronie LVBet. Opinie o punktach stacjonarnych może zaniżać tylko to, że jest ich dość mało.

LV BET – podsumowanie oferty i ocena bukmachera

Dobry, solidny, z ciekawą ofertą. Takie opinie o LVBet pojawiają się najczęściej. Trudno się z nimi nie zgodzić, bo ten polski bukmacher w ciągu kilku lat działalności w Polsce zrobił wiele, żeby gracze mogli być zadowoleni z oferty bukmachera. W naszej ocenie najlepiej w ofercie LVBet prezentuje się:

 • strona internetowa i aplikacja mobilna,
 • szeroki wachlarz kursów i wydarzeń w ofercie przedmeczowej,
 • coraz większa ilość kursów na e-sport,
 • ciekawa oprawa meczów „na żywo”,
 • wysoki bonus powitalny,
 • ciekawa oferta pozostałych promocji.

Bukmacher LVBet zapracował sobie na pozytywne opinie, ale do wad serwisu można zaliczyć:

 • skromną ofertę transmisji wydarzeń (tylko e-sport),
 • wprowadzenie minimalnej wypłaty na poziomie 25 zł.

Polskie Zakłady Bukmacherskie LVBet – FAQ

Czy LVBet jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher LVBet posiada polską koncesję na przeprowadzanie zakładów bukmacherskich w internecie od 2016 roku. Licencję na prowadzenie punktów bukmacherskich posiada od 2018 roku.

Czy LVBet to polski bukmacher?

Tak. LVBet to polski bukmacher. 

Czy muszę mieć 18 lat, żeby obstawiać zakłady bukmacherskie?

Tak. Tylko osoby pełnoletnie mogą zawierać zakłady bukmacherskie. Bukmacher zweryfikuje dane gracza, aby uniemożliwić grę osobom niepełnoletnim.

Czy muszę rejestrować konto w LVBet?

Tak. LVBet wymaga rejestracji konta. Pełna rejestracja wymaga m.in. przesłania skanu dokumentu tożsamości.

Czy mogę założyć konto tymczasowe w LVBet?

Tak. Bukmacher LVBet udostępnia konto tymczasowe. Nie musisz wtedy przesyłać skanu dokumentu, ale m.in. nie możesz wypłacić wygranej.

Czy LVBet posiada punkty stacjonarne?

Tak. Bukmacher LVBet ma koncesję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w lokalach. Posiada ich ok. 40 – w tym także miejsc, gdzie zakłady zawierać można poprzez terminale bukmacherskie.

Czym są terminale bukmacherskie?

To urządzenia, które mogą znajdować się np. w pubach sportowych czy na stacjach benzynowych. Obstawianie w nich nie wymaga kontaktu z pracownikiem LVBet, ale też nie trzeba rejestrować konta bukmacherskiego.

Czy transmisje na stronie LVBet są darmowe?

Tak. Na razie można oglądać jednak jedynie zawody e-sportowe.

Czy mogę wpłacić na konto bukmachera LVBet mniej niż 10 zł?

Nie. Bukmacher wprowadził minimalny próg wpłaty i ustalił go w wysokości 10 zł. 

Czy mogę wypłacić dowolną kwotę z konta LVBet?

Nie. Możesz wypłacić co najmniej 25 zł.

Czy mam się czego obawiać zawierając zakłady bukmacherskie w LVBet?

Nie – jeśli chodzi o kwestie legalności. Tak – jeśli chodzi o zagrożenie uzależnienia. Zakłady bukmacherskie to rodzaj hazardu, który może uzależniać. 

Czy mogę grać w kasynie online LVBet?

Tak. Jednak tylko pod warunkiem, że nie robisz tego z terenu Polski (oraz kilkunastu innych krajów). LVBet posiada maltańską koncesję, która nie jest honorowana na terenie Polski. W Polsce tylko Totalizator Sportowy może oferować usługi kasyna online. 

lvbet

Podsumowanie
product image
Ocena graczy
1star1star1star1star1star
Ocena
4.5 based on 43 votes
Bukmacher
LVBET
Oferta
Recenzja i Opinie

Opinie

Ocena:

Dodano: 2 lutego, 2020

Michu

Jeden z niewielu buków na polskim rynku posiada ofertę na handicapy azjtyckie na piłkę. Niemal co tydzień bonus.Bonus za posiadanie karnetu.

Czas realizacji wypłat.

Ocena:

Dodano: 19 stycznia, 2020

Infidelity

Oferta na zakłady sportowe nieco różni się od innych bukmacherów. Prawdopodobnie inny provider.

Dość długo ładuje się strona. Brak wyszukiwarki

Ocena:

Dodano: 29 grudnia, 2019

Penalope

Promocja Super Kibic, gdzie w końcu jest jakaś konkretna nagroda do wygrania.

Długo ładująca się strona i apka.

Ocena:

Dodano: 5 października, 2019

e-Mil

Jakby zewnetrzna strona do esportow, gdzie mozna ogladac streamy ze spotkan i obstawiac

Apka jest kopia wersji mobilnej. Nie ma nic innego niz strona m.

Ocena:

Dodano: 5 września, 2019

Mag84

Support 24/7, jedyny buk, który oferuje dobre zakłady na sporty walki.

Mnożnik w promocji i częste problemy z banerami na głównej stronie.

Dodaj opinię

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi