LVBET Opinie 2023

Recenzja bukmachera LV BET

Bonus standardowy
2110 PLN
Bonus z naszym kodem
2130 PLN
kod promocyjny
PREZENTLV
Odbierz
 • wysokie kursy na piłkę nożną i NBA
 • wiele bonusów na start
 • solidna sekcja zakładów e-sportowych
 • szeroka oferta rynków zdarzeń
 • rozbudowana oferta sportów wirtualnych
 • średnia marża na sporty walki i tenis
 • problemy techniczne z aplikacją

Bukmacher LV BET to firma z branży hazardowej o już dość ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Legalny bukmacher LV BET rozpoczął przyjmowanie zakładów bukmacherskich we wrześniu 2016 roku. Choć nie znajduje się w ścisłej czołówce polskich bukmacherów to radzi sobie całkiem nieźle, o czym świadczy fakt utrzymania się na rynku przez tyle lat. Bukmacher LV BET powiązany jest z innym bukmacherem – NobleBet, który rozpoczął działalność w Polsce jesienią 2019 roku. Sprawdziliśmy jak prezentuje się oferta zakładów LVBET, jaki bonus powitalny i promocje oferuje graczom i jakie są mocne i słabe strony firmy. Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

LVBET opinie o bonusie powitalnym

Każdy bukmacher na polskim rynku oferuje osobom, którzy założą u niego konto specjalny bonus powitalny. Jest to sposób na przekonanie graczy to swojej oferty. Taki bonus na start znajdziemy również u bukmachera LVBET. Składa się na niego:

 • 20 PLN freebet od depozytu (za rejestrację z kodem)
 • 20 PLN freebet bez depozytu
 • 20 PLN bonus w aplikacji
 • 20 PLN bonus na sporty wirtualne
 • 2000 PLN od trzech pierwszych depozytów
 • 50 PLN bonus za karnet kibica
 • 33 dni bez podatku

Liczba dostępnych promocji dla nowych graczy jest naprawdę imponująca. Niewielu bukmacherów ma ich aż tyle. W sumie można otrzymać na start 2130 PLN. To jedna z najwyższych kwot wśród bukmacherów.

Pamiętaj jednak, że taka kwota jest dostępna tylko dzięki rejestracji z kodem promocyjnym LVBET. Wtedy gracz otrzymuje niedostępny w standardowej ofercie freebet od wpłaty 20 PLN.

Spójrzmy teraz po kolei na każdy z bonusów LVBET. Czy mają dobre warunki? I jakie są opinie o bonusach LVBET.

LVBET opinie o freebecie promocyjnym

Jak wspomnieliśmy, promocja ta jest dostępna tylko z naszym kodem promocyjnym. Najłatwiej kliknąć w nasz link i wtedy formularz będzie już uzupełniony odpowiednim kodem. Freebet wynosi 20 PLN.

Warunkiem jego otrzymania jest rejestracja z kodem. Następnie należy wpłacić pierwszy depozyt nie mniejszy niż 50 PLN. Za co najmniej taką samą kwotę postaw kupon AKO z kursem min. 1.75. Niezależnie od tego czy kupon będzie trafiony czy nie otrzymasz freebet w wysokości 1 PLN z mnożnikiem x20, czyli freebet 20 PLN tylko w innej formie.

Teraz masz 30 dni na wykorzystanie freebetu. Jest to możliwe na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.50. Z kolei kurs selekcji min. 1.25. Trafiłeś? Świetnie. Wygraną z kuponu obróć 2 razy na kuponie z kursem min. 2.00.

Freebet LVBET opinie: Freebet LVBET to ciekawa opcja na typowanie za dodatkowe środki. Co prawda jego warunki nie są zbyt atrakcyjne, gdyż trzeba najpierw postawić kupon by go otrzymać, potem wykorzystać freebet na kuponie i obrócić wygraną. Niemniej przy odrobinie szczęścia można zgarnąć naprawdę atrakcyjne wygrane.

LVBET opinie o bonusie za aplikację

Drugi bonus, któremu się przyjrzymy, to Start App, czyli bonus za aplikację od LVBET. Jest to promocja o bardzo prostych warunkach: pobierasz aplikację mobilną (albo instalujesz PWA przez przeglądarkę) i stawiasz tam pierwszy kupon za min. 20 PLN. Jeżeli okaże się przegrany – na osłodę otrzymasz bonus o wartości 20 PLN! Jest to więc swojego rodzaju zakład bez ryzyka, przy czym cashback zawsze wyniesie dokładnie 20 PLN, nie więcej.

Cashback z tego bonusu trzeba obrócić 3x na kuponach z kursem 1.75. Gracz ma na to 30 dni.

Bonus za aplikację mobilną LVBET opinie: Jest to bardzo prosty bonus, a środki, które można uzyskać w ramach cashbacku nie są zbyt duże. Z drugiej strony jest to dobra zachęta do zapoznania się z aplikacją mobilną LVBET: nic nie tracimy, a w razie przegranego kuponu możemy otrzymać zwrot 20 PLN z dość łatwymi warunkami obrotu.

LVBET opinie o bonusie bez depozytu

LVBET jako jeden z niewielu bukmacherów posiada freebet bez depozytu. Wynosi on 20 PLN. To najatrakcyjniejszy rodzaj bonusu, gdyż nie wymaga od gracza dokonywania depozytu.

By otrzymać taki freebet w LVBET należy zarejestrować konto i zaznaczyć w formularzu opcję “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Następnie przekształcić swoje konto w stałe uzupełniając pozostałe dane i wysyłając zdjęcie dowodu osobistego. Za te działania LVBET przyzna bonus bez depozytu w wysokości 1 PLN z mnożnikiem x20 (czyli w sumie 20 PLN).

W ciągu 30 dni od przyznania należy postawić kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kursem min. każdego typu 1.25 i min. kursem łącznym na kuponie 2.50. Z sald na kuponie wybierz bonus z mnożnikiem x20. Jeśli trafisz wygrana z kuponu postawionego za freebet trafia na konto bonusowe. Trzeba nią obrócić 2x na kuponach po kursie min. 2.00.

Freebet bez depozytu LVBET opinie: Duży plus należy się bukmacherowi za posiadanie freebetu bez depozytu. Dzięki niemu można wytypować kupon za darmowe środki. Co prawda kupon postawiony za freebet musi zawierać 3 zdarzenia, ale prawdopodobieństwo trafienia jest i tak duże.

LVBET opinie o bonusach od depozytów

Bukmacher posiada trzy bonusy od depozytu. Dotyczą one pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty. Na początek można otrzymać bonus 100% do 500 PLN, potem 50% do 600 PLN, a przy trzecim depozycie bonus z mnożnikiem o maksymalnej wartości 900 PLN. Ich warunki są dosyć proste.

Należy oczywiście zarejestrować konto po czym wpłacić pierwszy depozyt min. 10 PLN w przypadku 2. pierwszych depozytów i 25 PLN w przypadku trzeciego. Automatycznie po wpłacie na koncie gracza pojawi się bonusy o wysokości zależnej od wpłaconej kwoty. Zarówno bonus, jak i depozyt trafiają na konto bonusowe. Aby je wypłacić należy obrócić całą kwotą 4 razy (1. depozyt) lub 3 razy (2. i 3. depozyt) na kuponach z kursem min. 1.75. Na obrót bukmacher przeznacza 30 dni.

Bonusy od depozytu LVBET opinie: Bonusy od depozytu w LVBET mogą dać graczowi aż 2000 PLN. To spora kwota na tle wszystkich bukmacherów. Niemniej minusem jest konieczność obrotu nie tylko bonusem, ale również depozytem. Na tym zdecydowanie trafi ta promocja LVBET.

Gra bez podatku LVBET – opinie

Nowi gracze mogą również liczyć na typowanie zakładów bez podatku przez 33 dni od rejestracji. Promocja ta dotyczy wszystkich kuponów AKO z min. 3 zdarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2.40. Jeśli graczowi dopisze szczęście, a kupon będzie zwycięski, to bukmacher weźmie podatek na siebie, a wygrana będzie o 14% wyższa. 

Gra bez podatku LVBET opinie: W naszej ocenie to bardzo dobra promocja. Warunki nie są zbyt wygórowane, raczej takie same jak u pozostałych bukmacherów oferujących tego typu promocje.

Bonus za karnet kibica – opinie

Ostatnią promocją jaką chcielibyśmy omówić jest bonus przyznawany graczom, którzy posiadają karnety na mecze drużyn, których sponsorem jest LVBET. Akcja dotyczy karnetów na: Unię Leszno, Śląsk Wrocław, Wisłę Kraków i Stal Mielec. Wystarczy wysłać zdjęcie swojego karnetu na adres: promocje@lvbet.pl,a bukmacher przyzna bonus 50 PLN.

Otrzymany bonus należy obrócic 4 razy na dowolnych kuponach z kursem min. 1.75.

Bardzo dobrym pomysłem, w naszej ocenie, jest zaproponowanie bonusu za posiadanie karnetu na mecze sponsorowanych drużyn. Do tego jest to tak naprawdę freebet bez depozytu. Minusem jest jednak fakt, że skorzystać z niego może stosunkowo niewiele osób.

ikona nagroda
Ocena bonusu powitalnego LVBET
Ocena redakcji: 3.7/5
Bonus powitalny LVBET z pewnością nie jest najlepszą promocją tego typu na polskim rynku. Jednak zdecydowanie wyróżnia go różnorodność bonusów. W jego skład wchodzi chociażby freebet bez depozytu tak rzadko widywany u bukmacherów. Niestety duży minusem jest konieczność obracania zarówno bonusem, jak i depozytem w przypadku promocji od depozytu. Z kolei freebet przyznawany za kod promocyjny ma kiepskie warunki zarówno otrzymania, jak i obrotu.
 • 20 PLNfreebet od depozytu
 • 2000 PLNbonusy od 3. depozytów
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNbonus na virtuale
 • 20 PLNbonus za aplikację
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz 2130 PLN

LVBET oferta zakładów

Bonus powitalny nie jest oczywiście najważniejszym elementem u bukmachera. Najbardziej liczy się oferta zakładów. W tym elemencie LVBET wypada bardzo dobrze. Może się pochwalić szeroką ofertą rynków zdarzeń, zakładami specjalnymi i wysokimi kursami.

Jeśli chodzi o liczbę dyscyplin, jakie można obstawiać to jest ich około 15. Wielu bukmacherów ma ich znacznie więcej, ale nie brakuje wszystkich najpopularniejszych sportów, czyli piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, hokeja, tenisa, boksu, MMA, żużla czy Formuły 1. Poza tym gracze mają do dyspozycji esporty, sporty wirtualne i zakłady na gry karciane.

U bukmacherów STS, forBET czy Fortuna znajdziemy zakłady na mniej popularne dyscypliny, takie jak golf, kabaddi, unihokej czy squash. Zakłady na tego typu sporty są raczej rzadko typowane przez graczy, zatem ich brak nie powinien być większym kłopotem.

LVBET oferta na piłkę nożną

Ocenę oferty bukmachera najlepiej zacząć od zakładów na piłkę nożną, bo to właśnie one w dużym stopniu przyczynią się do tego, jakie o LVBET opinie wyrobi sobie większość graczy. To najpopularniejsza dyscyplina i powinna być najlepiej rozwinięta. Nie będziemy omawiali tu najprostszych rynków jak 1×2 bo to znajdziemy wszędzie. Zatem skupmy się na bardziej szczegółowych danych.

W LVBET znajdziemy zakłady na mecze ligowe z ponad 60 krajów! Możesz typować na przykład spotkania rozgrywane w Bahrajnie, Boliwii, Japonii, Jordanie czy Wietnamie. Oczywiście są też zakłady na europejskie puchary i wszelkie mistrzostwa. Najbardziej jednak interesują graczy w Polsce rozgrywki najpopularniejszych lig europejskich, takich jak: Anglia, Francja, Hiszpania, Włochy, Niemcy no i nasza rodzima Ekstraklasa.

LigaLiczba rynków
La Ligaok. 210
Premier Leagueok. 240
Bundesligaok. 240
Ligue 1ok. 210
Serie Aok. 240
Ekstraklasaok. 360
Dane z października 2022

Jak wynika z powyższej tabeli, na każdą z lig znajdziemy grubo ponad 200 rynków. A w przypadku ekstraklasy jest to nawet 360 rynków. To imponująca oferta. Dla porównania, na La Ligę w STS znajdziemy po 100 rynków, na Bundesligę w Fortunie 120, a na Premier League w forBET – 150.

Mamy kilka kategorii dostępnych rynków w LVBET:

 • handicap,
 • suma,
 • 1. połowa,
 • 2. połowa,
 • połowa/koniec meczu
 • bramki,
 • drużyna 1
 • drużyna 2,
 • wynik i suma.

Podział na kategorie zdarzeń znacznie ułatwia odnalezienie tego co nas interesuje. W każdej z nich znajdziemy pokaźny wybór rynków na spotkania (np. podwójna szansa, suma goli, handicap azjatycki, obie drużyny strzelą, wygra obie połowy itd.) w tym wiele rynków łączonych, na przykład: drużyna i powyżej/poniżej, wynik i obie drużyny strzelą i remis i TAK.

Podsumowując: oferta LVBET na piłkę nożną jest jedną z najlepszych na rynku. Liczba opcji zakładów jest w pełni satysfakcjonująca podobnie jak liczba dostępnych lig.

Esport i sporty wirtualne LVBET – oferta

Przy omawianiu oferty na zakłady w LVBET chcemy wspomnieć również o esportach. U bukmachera wytypujemy turnieje CS:GO, Dota 2, League of Legends, Call of Duty. Nie jest to imponujący wynik dostępnych gier (w STS w tym samym czasie mamy ich 13), ale liczba rynków udostępnianych przez LVBET zasługuje na wyróżnienie, zwłaszcza w przypadku CS:GO.

 • Elisa Invitational – 30 rynków
 • Lets Play Live – 39 rynków
 • Master League Portugal – 29-47 rynków
 • ESL ANZ Championship – 30-41 rynków

Zwykle bukmacherzy udostępniają od 5 do maksymalnie 20 rynków na rozgrywki CS:GO. Dla przykładu STS na turniej Elisa ma po 13 rynków, a Fortuna na turniej w Portugalii zaledwie 6).

Na wysokim poziomie stoi w LVBET oferta sportów wirtualnych. Podzielona jest na dwie kategorie a w nich dostępne sporty:

 • Leap – piłka nożna, wyścigi, tenis
 • Golden Race – piłka nożna, żużel, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi motocykli

Na szczególną uwagę zasługuje piłka nożna gdzie typować można Ligę argentyńską, polską, angielską, hiszpańską, niemiecką i włoską. Do tego EuroCup 2020, Puchar Ameryki, Mistrzostwa Świata i Puchar Europy. Zatem jest w czym wybierać i za to LVBET opinie może zebrać całkiem pochlebne.

Dodatkowe funkcje LVBET: Bet Builder i Player Bets

Na koniec omawiania oferty chcemy wspomnieć jeszcze o dwóch elementach.

Bet Builder to narzędzie, które umożliwia konstruowanie zakładów. Dzięki niemu można tworzyć kilka zakładów w ramach jednego meczu na jednym kuponie. Można na przykład połączyć zakłady na wygraną i liczbę bramek. W LVBET takie narzędzie można stosować w ramach wybranych meczów piłki nożnej, koszykówki, hokeja na lodzie czy futbolu amerykańskiego.

Drugim produktem jest Player Bets, który umożliwia tworzenie i dostosowanie zakładów na podstawie statystyk graczy. Można wybrać gracza, rodzaj zakładu, warunki dotyczące wyników i postawić swoją kombinację.

ikona nagroda
Ocena oferty zakładów w LVBET
Ocena redakcji: 4.2/5
Choć LVBET nie posiada zbyt wiele dyscyplin w swojej ofercie to i tak oceniamy go bardzo wysoko. Głównym powodem jest rozbudowa oferta rynków zdarzeń, która w przypadku popularnych rozgrywek piłkarskich sięga niemal 250. Zdecydowanym plusem są również dodatkowe narzędzia jak Bet Builder i Player Bets umożliwiające graczom tworzenie własnych kombinacji.

Zakłady na żywo LVBET opinie

Zakładom na żywo zdecydowaliśmy się przeznaczyć osobną część naszego artykułu. Jest to bowiem obok oferty prematch najważniejszy element u bukmachera.

Liczba dyscyplin, jakie można typować na żywo różni się w zależności od sezonu na dane rozgrywki. Zwykle wynosi około 10. Skupimy się jednak na tym co najważniejsze, czyli na kwestiach technicznych, rynkach i transmisjach.

Bukmacher posiada opcję przytrzymania kursu lub akceptacji tylko wyższych kursów, ponadto można wytypować szybki albo natychmiastowy kupon. Dzięki tej drugiej opcji wystarczy przytrzymać ikonkę z kursem, by postawić zakład. To przydatna opcja zwłaszcza w meczach, w których wynik zmienia się bardzo szybko, jak np. koszykówka.

Plusami zakładów LIVE w LVBET jest szybka reakcja na wydarzenia na boisku, a co za tym idzie dynamiczna zmiana kursów. Bukmacher umożliwia również łączenie na jednym kuponie zakładów prematch i live.

Najlepiej prezentuje się oferta live na piłkę nożną, koszykówkę i tenis. W tych dyscyplinach znajdziemy najwięcej rynków, najlepsze statystyki i transmisje.

 • piłka nożna – do 280 rynków zdarzeń
 • tenis – do 35 rynków zdarzeń
 • koszykówka – do 70 rynków zdarzeń

Niestety w kwestii transmisji na żywo LVBET wypada blado na tle konkurencji. Możemy u niego oglądać tylko:

 • Bundesliga
 • wybrane turnieje esportowe
 • e-piłka nożna
 • e-koszykówka
 • tenis stołowy
 • badminton

Z piłki nożnej można oglądać tylko ligę niemiecką. Dla porównania w STS, Fortunie czy Superbet obejrzymy La ligę, Serie A, a także inne sporty: turnieje tenisowe WTA i ATP, NBA czy NHL.

ikona nagroda
Ocena zakładów na żywo w LVBET
Ocena redakcji: 3.6/5
Oferta zakładów na żywo w LVBET nie należy do czołówki. Liczba dyscyplin nie jest rozbudowana, brakuje też transmisji na żywo na ligi piłkarskie i inne popularne sporty. Jednak zdecydowanie na plus oceniamy opcję przytrzymania kursu i możliwość wytypowania natychmiastowego kuponu.

Bukmacher LVBET opinie o kursach

Skoro wiemy już jaka jest oferta zakładów przedmeczowych i na żywo w LVBET czas sprawdzić inny istotny element, czyli kursy bukmacherskie. Sprawdziliśmy na jakim poziomie kształtują się marże tego bukmachera na najpopularniejsze ligi i dyscypliny.

Liga/dyscyplinaMarża LVBET
Liga Mistrzów3,96 %
Premier League3,65 %
La Liga3,83 %
Ekstraklasa2,13 %
Serie A3,69 %
NBA3,91 %
tenis8,55 %
sporty walki7,26 %
LVBET marże bukmacherskie

To co znacząco wyróżnia LVBET spośród innych bukmacherów to fantastyczne kursy na NBA. Marża na poziomie 3,91 % jest najniższą wśród bukmacherów. Bukmacher proponuje też najniższą marżę na Ekstraklasę oraz Serie A co oznacza, że ma najwyższe kursy na te ligi. Generalnie jeśli chodzi o popularne ligi piłkarskie to marże w LVBET są jednymi z najniższych.

Po plusach przyszedł czas na minusy. Patrząc na kursy bukmachera na turnieje tenisowe i gale KSW czy UFC to LVBET wypada bardzo źle. Ma najwyższą marżę na tenis i jedną z najwyższych na sztuki walki.

ikona nagroda
Ocena kursów w LVBET
Ocena redakcji: 4/5
Biorąc pod uwagę całościowo marże u bukmachera LVBET możemy stwierdzić, że są one bardzo dobre. Bukmacher zadbał zwłaszcza o dobre kursy na ligi piłkarskie, czyli najpopularniejsze zakłady u bukmacherów. Nie możemy jednak zapomnieć o bardzo wysokiej marży na tenis, który jest w Polsce bardzo popularny.

Promocje bukmacherskie LVBET opinie

Kolejnym elementem, który chcemy ocenić są promocje bukmacherskie. Jakie opcje zdobycia dodatkowych bonusów proponuje graczom LVBET?

 • Gruby kupon – przygotowany przez bukmachera specjalny kupon z podbitym kursem nawet o 20 %
 • Dwie Dychy na Sporty Wirtualne – przeznacz min. 100 PLN na sporty wirtualne w jednym tygodniu, odbierz bonus 20 PLN na virtuale w następnym tygodniu
 • Operacja E-sport – od czwartku do środy obróć min. 500 PLN na wybrane wydarzenia esportowe (kupony AKO, kurs min. 1.75) a otrzymasz bonus 100 PLN
 • VARyfikacja – jeśli sędzia po użyciu systemu VAR cofnie bramkę w meczu Ekstraklasy, co spowoduje przegranie kuponu gracza, bukmacher zwróci stawkę zakładu
 • LV Kombi Boost – podwyższone kursy na kupony AKO z min. 3 zdarzeniami; im więcej zdarzeń tym większy bonus kursowy
 • Podbici faworyci – podwyższone kursy na faworytów najciekawszych pojedynków dnia
 • 25 czy 50 PLN – każdego dnia można skorzystać z cashbacku 25 lub 50 PLN za depozyty odpowiednie 50 lub 100 PLN
 • Weekend z 30 PLN w Player Bets – zwrot o wartości 30 PLN za zakłady obstawione w ramach oferty Player Bets (należy postawić min. 30 PLN)

Jak widać, jest z czego wybierać. Do tego dochodzą promocje tymczasowe organizowane z okazji popularnych wydarzeń sportowych. Zwykle są to boosty kursowe, cashbacki za nietrafione kupony lub rankingi. Porównując ofertę promocji LVBET do innych bukmacherów online (np. STS czy forBET) to jest ona zdecydowanie największa.

ikona nagroda
Ocena promocji bukmacherskich w LVBET
Ocena redakcji: 4.5/5
Od samego początku pojawienia się strony z zakładami lvbet.pl można było znaleźć na niej szereg promocji dla graczy. I to nie zmieniło się przez te wszystkie lata. Bukmacher daje możliwość powiększenia swojego budżetu za co bardzo cenią go gracze.

Aplikacja mobilna LVBET opinie

LVBET aplikacja

LV BET posiada aplikację mobilną i w naszej ocenie prezentuje się całkiem dobrze. Jest ona regularnie aktualizowana i poprawiane są ewentualne błędy (wchodząc w historię aktualizacji wersji apki na iOS mamy średnio po 2-3 aktualizacje na miesiąc). Dzięki aplikacji mobilnej zawrzemy zakłady bukmacherskie oraz skorzystamy ze wszystkich funkcji, które dostępne są na stronie internetowej. LVBET aplikacja jest dostępna w wersji na systemy iOS i Android.

Z pewnością plusem apki LVBET jest jej interfejs, który jest przyjemny dla oka. Do tego intuicyjna nawigacja, która umożliwia szybkie typowanie zakładów. Niezaprzeczalnie atutem jest również komfortowe typowanie na żywo z dostępem do match trackera i rozbudowanych statystyk.

Niestety wielu graczy narzeka na zawieszanie się aplikacji LVBET, zwłaszcza podczas dużych wydarzeń sportowych. Trzeba wtedy restartować aplikację, by móc postawić zakład. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. My z kolei zauważyliśmy problemy z odświeżaniem oferty w zakładach live.

ikona nagroda
Ocena aplikacji mobilnej LVBET
Ocena redakcji: 3.7/5
Mimo, iż LVBET aplikacja wygląda bardzo dobrze i zawiera pełną ofertę zakładów oraz dostęp do wszystkich promocji to nie możemy ocenić jej bardzo wysoko. Problemy z zawieszaniem się i aktualizacją oferty nie powinni mieć miejsca. Dlatego musieliśmy odjąć trochę punktów.

LVBET metody płatności – opinie

wplaty-lvbet

Rozpoczynając grę w LV BET musimy przelać na konto bukmachera środki, które chcemy przeznaczyć na zawieranie zakładów bukmacherskich. Bukmacher LV BET udostępnił sposobów na dokonanie błyskawicznej wpłaty:

 • paymenticon – to portfel elektroniczny promowany przez bukmachera LV BET. Wpłaty od 1 PLN.
 • Dotpay, tpay.com, Przelewy24 – systemy, które ułatwiają błyskawiczne przelewy z banków, płatność kartami Visa czy MasterCard oraz korzystanie z Blika. Wpłaty od 1 PLN.
 • Skrill – to kolejny portfel elektroniczny dostępny w LV BET. Wpłaty od 1 PLN.
 • Karta paysafecard – karty dostępne w wielu miejscach usługowych na terenie Polski.

Bukmacher ma również ciekawą funkcjonalność, dzięki której można za jednym razem wpłacić depozyt za pomocą BLIKA i postawić zakład. By taka opcja na kuponie była możliwa należy wpisać stawkę większą niż aktualne saldo konta.

LVBET wypłaty

Natomiast system Rapid Pay – według bukmachera – gwarantuje to, że środki z wygranych znajdą się na rachunku bankowym gracza w maksymalnie dziesięć minut po zleceniu przelewu. Z tego systemu mogą skorzystać klienci dziewięciu banków w Polsce (mBank, nestbank, Alior Bank, inteligo, PKO Bank Polski, Volkswagen Bank, Idea Bank, Get In Bank, Credit Agricole). Pozostali gracze mogą oczekiwać na wygrane pieniądze nawet do 48 godzin. Obecnie minimalna wypłata w LV BET to 10 PLN.

Jeśli posiadasz konto w banku, który nie znajduje się na liście Rapid Pay to środki zostaną zaksięgowane przy najbliższej sesji rozliczeniowej. W przypadku bardzo wysokich wygranych ich przetwarzanie może zająć do 7 dni roboczych.

ikona nagroda
Ocena wpłat i wypłat w LVBET
Ocena redakcji: 4.6/5
W kwestii metod płatności w LVBET nie ma się do czego przyczepić. Bukmacher udostępnia wszystkie najpopularniejsze opcje wpłaty, zatem każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Nie ma też problemu z szybkimi wypłatami oczywiście pod warunkiem jeśli gracz posiada konto w jednym z 9 banków obsługiwanych przez system Rapid Pay (na szczęście na liście znajdują się wszystkie najpopularniejsze placówki).

LVBET opinie o obsłudze klienta

Sprawdziliśmy też jak działa obsługa klienta w LVBET. Jeśli gracz ma jakiś problem może skorzystać z:

 • czatu na żywo (czynny całodobowo)
 • maila pomoc@lvbet.pl
 • formularza kontaktowego

Po kilkukrotnym zadaniu pytań poprzez czat pracownikom bukmachera LV BET odezwali się oni w ciągu mniej niż minuty. Konsultanci są przygotowani i nie trzeba zbyt długo czekać na pełną odpowiedź. Czat jest całodobowy, a  to tylko podwyższa ocenę.

Pytanie można zadać także poprzez formularz zgłoszeniowy czy bezpośrednio na adres e-mail. Odpowiedzi są udzielane przez całą dobę.

Bukmacher oszczędzając twój czas przygotował także zbiór najczęściej zadawanych pytań. Znajdziesz je w dolnym menu w sekcji „faq”. Pytania i odpowiedzi podzielone są na kilka kategorii:

 • rejestracja,
 • moje konto,
 • płatności,
 • wpłata,
 • wypłata,
 • bezpieczeństwo,
 • sport,
 • inf. techniczne.
ikona nagroda
Ocena obsługi klienta w LVBET
Ocena redakcji: 4.5/5
Obsługa klienta w LVBET stoi na wysokim poziomie. Konsultanci na czacie zgłaszają się szybko i udzielają merytorycznych odpowiedzi. Jest też możliwość kontaktu przez mail i formularz. Dostępny jest też FAQ z najważniejszymi informacjami. Bukmacher mógłby uruchomić jeszcze infolinię (taką opcję ma część bukmacherów).

Zakłady bukmacherskie LVBET opinie

LV BET ma opinie solidnego bukmachera niemal od początku swojej działalności w Polsce. To bukmacher rzetelny i stabilny, ale trzeba przyznać, że trudno mu rywalizować z krajową czołówką. Nie ma jednak wątpliwości, że wpisał się na trwałe w branżę zakładów wzajemnych w Polsce. Posiada grono lojalnych klientów, które stale się powiększa. Aktualnie udział LVBET w rynku bukmacherskim w Polsce szacuje się na około 2,7 %.

LV BET – podsumowanie oceny

Niezaprzeczalnie bukmacher wyróżnia się w niektórych elementach spośród konkurencji, są niestety też takie gdzie zostaje w tyle. Poniżej największe plusy i minusy LVBET.

Plusy

 • wysokie kursy na najpopularniejsze ligi piłkarskie
 • wysokie kursy na NBA
 • szeroka oferta rynków zdarzeń
 • kilka bonusów na start
 • rozbudowana oferta sportów wirtualnych
 • funkcje Bet Builder i Player Bets

Minusy

 • kiepskie warunki bonusów od depozytów
 • niskie kursy tenis i MMA
 • problemy techniczne z aplikacją
 • mała liczba dyscyplin

Zdecydowanie liczba plusów LVBET przewyższa minusy. Oferta jest w miarę rozbudowana i nie znajdujemy w niej jakiś większych braków. Również opinie graczy są raczej pozytywne i uznają go za solidnego bukmachera z ciekawą ofertą. Trudno się z nimi nie zgodzić, bo ten polski bukmacher w ciągu kilku lat działalności w Polsce zrobił wiele, żeby gracze mogli być zadowoleni z oferty bukmachera.

Polskie Zakłady Bukmacherskie LV BET – FAQ

Tak. Bukmacher LVBet posiada polską koncesję na przeprowadzanie zakładów bukmacherskich w internecie od 2016 roku. Licencję na prowadzenie punktów bukmacherskich posiada od 2018 roku.

Tak. LVBet to polski bukmacher.

Tak. Bukmacher LVBet udostępnia konto tymczasowe. Nie musisz wtedy przesyłać skanu dokumentu, ale m.in. nie możesz wypłacić wygranej.

Tak. Bukmacher LVBet ma koncesję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w lokalach. Posiada ich ok. 40 – w tym także miejsc, gdzie zakłady zawierać można poprzez terminale bukmacherskie.

Tak. Na razie można oglądać jednak jedynie zawody e-sportowe, Bundesligę, badmintona i tenis stołowy.

Tak. Bukmacher wprowadził minimalny próg wpłaty i ustalił go w wysokości 1 PLN.

Nie. Możesz wypłacić co najmniej 10 PLN.

Opinie o bukmacherze LVBET są zdecydowanie pozytywna. Posiada on dobre kursy, wiele bonusów i promocji oraz rozbudowaną ofertę sportów wirtualnych.

Jako nowy gracz LVBET otrzymasz bonusy od depozytów do 2000 PLN, bonus za aplikację mobilną 20 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN, freebet 20 PLN za rejestrację z kodem i 33 dni gry bez podatku.

Opinie