Bukmacher Betters Opinie 2023

Recenzja bukmachera Betters. Opinie graczy, pakiet powitalny, oferta

Bonus standardowy
310 PLN
Bonus z naszym kodem
330 PLN
kod promocyjny
PREZENTBT
Odbierz
 • niska marża na piłkę nożną, NBA i MMA
 • kilkaset opcji zakładów na mecze w topowych ligach piłkarskich
 • innowacyjny cashback bonus za pierwszy kupon po rejestracji konta
 • sporo promocji okolicznościowych dla stałych graczy
 • solidna oferta zakładów e-sportowych
 • brak transmisji w livestreamach
 • brak powitalnego bonusu od depozytu
 • przeciętna aplikacja mobilna

Niewielu legalnych bukmacherów działających na polskim rynku zakładów sportowych może pochwalić się stażem krótszym od firmy Betters. Operator zadebiutował w 2021 roku, więc jest to relatywnie nowy bukmacher. Dość szybko zaskarbił sobie jednak sympatię wśród graczy. Postanowiliśmy więc przekonać się na własnej skórze, z czego wynikają tak dobre o opinie o Betters i na jakie miejsce zasługuje on w naszym rankingu bukmacherów.

Jaki bonus powitalny czeka na ich nowych klientów? Jakie promocje okolicznościowe są do zgarnięcia w późniejszym czasie? Jak prezentuje się oferta Betters pod względem zakładów sportowych? Opinie graczy porównaliśmy z naszymi spostrzeżeniami, czego efektem jest poniższa recenzja bukmachera Betters.

Bukmacher Betters opinie o bonusie powitalnym

Atrakcyjny bukmacherski bonus powitalny na start to znak rozpoznawczy każdego szanującego się bukmachera internetowego i zdecydowanie trzeba go wziąć pod uwagę wyrabiając sobie na temat Betters opinie. Na szczęście od razu widać, że włodarze Betters odrobili pracę domową i oferują swoim klientom całkiem ciekawy pakiet promocyjny.

Czy jest to najlepszy i najwyższy bonus powitalny dostępny na polskim rynku? Z pewnością nie! Promocja powitalna od tego bukmachera wyróżnia się jednak na tle legalnych w Polsce konkurentów, dlatego warto docenić jej innowacyjność.

Dlaczego? O tym opowiemy za moment, natomiast póki co kontynuujemy “słodzenie” bukmacherowi. Czym tym razem firma zasłużyła sobie na naszą przychylność? A no tym, że specjalnie dla naszych stałych czytelników przygotowała kod promocyjny, dzięki któremu pula darmowych środków na start będzie wyższa o 20 PLN.

Wspomniany kod promocyjny Betters to PREZENTBT, hasło należy wpisać w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a każdy z graczy, który to uczyni otrzyma freebet bez depozytu oraz jeden z trzech bonusów który sam wybierze. W Betters dostępne są następujące bonusy powitalne:

 • Freebet bez depozytu 10 PLN

Bonus do wyboru:

 • Freebet bonus 200PLN 220 PLN
 • Cztery Freebety po 50 PLN 55 PLN
 • Cashback bonus 300 PLN 320 PLN

Maksymalna pula darmowych środków powitalnych możliwych do zgarnięcia z naszym kodem promocyjnym PREZENTBT może zatem wynieść 330 PLN. Już spieszymy z wyjaśnieniami jak działają poszczególne promocje.

Betters opinie o bonusie bez depozytu

Pierwszym elementem powitalnego pakietu od bukmachera Betters jest to freebet bez depozytu o wartości 10 PLN, za który można obstawić darmowy zakład bez konieczności wpłaty do bukmachera chociażby jednej własnej złotówki.

Za freebet można obstawić dowolny kupon dotyczący oferty zakładów sportowych po kursie min. 1.14, a tym razem wykluczone są zakłady na sporty wirtualne oraz gry karciane. Na wykorzystanie freebetu od Betters gracz ma 72 godziny, maksymalna wygrana na kuponie nie może przekroczyć kwoty 300 PLN, a w przypadku powodzenia wygrane środki trafiają od razu na saldo depozytowe i można je przelać na rachunek bankowy bez dodatkowego obrotu.

Jakie opinie zaskarbił sobie Betters tymi freebetami? Trudno, żeby było inaczej – większości graczy ta promocja przypadła do gustu i bardzo sobie ją chwalą. Z kilku powodów. Freebet za weryfikację konta co prawda nie powala na kolana wysokością kwoty, ale wciąż jest to freebet bez depozytu otrzymywany za darmo.

Betters opinie o zakładzie bez ryzyka i freebetach

Kolejnym elementem powitalnego pakietu od bukmachera Betters jest pakiet startowy który wybiera nowy gracz. Do wyboru jest zakład bez ryzyka oraz freebety. Dostępne są trzy opcje do wyboru. Poniżej omówimy każdy z dostępnych bonusów na start.

Pierwszy pakietem startowym który może wybrać nowy gracz jest zakład bez ryzyka. Wystarczy zarejestrować konto w Betters i postawić pierwszy zakład. Jeśli bowiem promocyjny kupon będzie przegrany, wówczas 100% stawki wróci na konto jako cashback bonus, a maksymalny zwrot to 320 PLN (standardowa kwota bez kodu: 300 PLN). Jest to świetna bonus, aby przetestować ofertę bukmachera bez ponoszenia ryzyka.

Kolejną opcją do wyboru jest freebet 220 PLN. Zasady otrzymania bonusu są bardzo proste. Wystarczy założyć konto w Betters, wybrać odpowiedni bonus na start i postawić pierwszy kupon z kursem całkowitym 1.80. Nieważne czy kupon będzie wygrany czy przegrany i tak 100% postawionej stawki wpłynie na nasze konto bonusowe. Maksymalna kwota freebetu to 220 PLN.

Trzecią opcją do wyboru są cztery freebety po 55 PLN każdy. Jest to bardzo atrakcyjna oferta na start, gdyż aż cztery pierwsze kupony są premiowane freebetami w wysokości 100% postawionej stawki.

Jeśli chodzi o zasady obrotu przyznanymi bonusami to są takie same bez względu na to który pakiet na start wybierz nowy gracz. Bonusy pojawią się na koncie gracza po rozliczeniu kuponu promocyjnego i wymagają obrotu 1x na kuponach AKO lub SOLO kursem min. każdej selekcji 1.14 zanim zostaną przeniesione na saldo depozytowe. Maksymalny czas na dokonanie obrotu to 3 dni.

Zarówno opinie graczy, jak i nasze osobiste odczucia są w przypadku tej promocji powitalnej od Betters są wyłącznie pozytywne. Żaden bukmacher w Polsce nie daje możliwości wyboru który pakiet startowy chcemy otrzymać. Wymagany obrót nie należy do grupy tych z gatunku niewykonalnych.

ikona nagroda
Ocena bonusu powitalnego Betters
Ocena redakcji: 4.5/5
W naszej opinii powitalny pakiet promocyjny dla nowych klientów Betters to jeden z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych bonusów na start w Polsce, a jedyny mankament jakiego się doszukaliśmy to minimalnie zbyt niska pula darmowych środków do zgarnięcia. Gdyby ta była ciut wyższa, to z przyjemnością dalibyśmy maksymalną notę! Co nam się podoba w powitalnym bonusie od Betters? Wszystko! Znakomity jest cashback bonus niezależnie od wyniku pierwszego kuponu, a losowy freebet dla każdego co 50-tego klienta to totalna nowość na polskim rynku.

Betters: oferta zakładów bukmacherskich

Oczywiście bonus powitalny nie jest jedynym kryterium, które należy wziąć pod uwagę, żeby wyrobić sobie o Betters rozsądne opinie. Doświadczeni gracze zwracają przede wszystkim uwagę na to, jak prezentuje się oferta danego bukmachera w kwestii zakładów sportowych i czy nie odstaje ona od tej proponowanej przez pozostałe serwisy.

Włodarze Betters są tego doskonale świadomi, co doskonale widać zarówno po liczbie pokrywanych przez nich dyscyplin, jak również ilości dostępnych rynków i opcji zakładów w obrębie poszczególnych wydarzeń, a także rozmaitych produktów mających w teorii nieco ułatwić życie typerom w trakcie tworzenia kuponu. Ale po kolei – zobaczymy, jak prezentuje się w Betters oferta zakładów bukmacherskich.

Oddsmakerzy Betters wystawiają swoje kursy na 39 dyscyplin sportowych + sport wirtualne + e-sporty + gry karciane, co stawia tego operatora w absolutnym czubie rankingu bukmacherów z najszerszą ofertą na polskim rynku. Dla porównania więcej konkurencji w swojej ofercie mają jedynie bukmacherzy LV Bet oraz Noblebet (41), w Betcris ta liczba również wynosi 39, ale na stronie Fortuny jest to już “tylko” 38 konkurencji, w Etoto 37, w STS 34, w eWinner 33, w forBET 32, we Fuksiarzu 31, zaś analitycy TOTALbet wystawiają kursy na 30 dyscyplin sportowych.

Do najmocniejszych stron obecnej w Betters oferty zakładów sportowych oraz do jakości kursów na poszczególne rynki od tego bukmachera wrócimy za moment, natomiast póki co sprawdźmy, co wyróżnia tę firmę na tle legalnych konkurentów. W Betters dostępne są oczywiście kupony SOLO, AKO oraz zakłady systemowe, bukmacher daje również możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu dzięki opcji cashout, natomiast nieprawdą byłoby stwierdzenie, że jest to coś niespotykanego na polskim rynku.

Z pewnością jest tym natomiast Zakład Łańcuch, czyli funkcja dająca możliwość zgarnięcia wygranej za kupon AKO, nawet jeśli nie wszystkie zdarzenia na nim zostaną wytypowane prawidłowo. Sporym wyróżnikiem na polskim rynku zakładów sportowych jest również opcja Kontroferta, dzięki której w największym skrócie typer może sam wcielić się w rolę bukmachera i zaproponować mu swój kurs na dany zakład. Po więcej szczegółów o obu tych opcjach zakładów wystarczy odwiedzić stronę bukmachera Betters i kliknąć button z napisem PRODUKTY.

Podsumowując tę część recenzji warto podkreślić, że w ogólnym ujęciu u bukmachera Betters oferta zakładów jest na tyle szeroka, by zadowolić zdecydowaną większość typerów i rzadko zdarzy się tak, że gracz nie odnajdzie kursów na interesujące go spotkanie, bieg, walkę lub wyścig. Aby nie być gołosłownym weźmy pod lupę poszczególne elementy oferty zakładów sportowych Betters.

Betters: zakłady bukmacherskie na piłkę nożną

Możemy sobie do znudzenia pisać, że w Betters czekają na Was kursy na tak egzotyczne konkurencje jak m.in. żeglarstwo, kajakarstwo, surfing, squash oraz netball, a i tak większość z Was najbardziej interesował będzie poziom oferty na piłkę nożną. Z pewnością na tej właśnie podstawy większość z Was uformuje swoje opinie o bukmacherze Betters. Dlatego też czujemy się w obowiązku, aby za każdym razem przyjrzeć się dokładniej jakości produktów piłkarskich. Jak Betters wypada w tym kontekście na tle legalnych bukmacherów w Polsce? Sprawdzamy.

Zacznijmy od liczby rynków i opcji zakładów dostępnych w obrębie poszczególnych spotkań, które zawiera oferta Betters. Na potrzeby naszego testu pod lupę wzięliśmy losowo wybrany mecz tak lubianej przez graczy angielskiej Premier League, na który oddsmakerzy bukmachera Betters wystawili 387 opcji kursowych. Więcej, bo aż 527 rynków dostali do ręki klienci bukmachera LV Bet, w Betcris ta liczba wyniosła 520, w Etoto 484, w STS 250, w TOTALbet 248, w forBET 230, a na stronie bukmachera eWinner 179.

Tyle jeśli chodzi o ilość, a teraz czas na jakość. Jakie opcje zakładów piłkarskich czekają na typerów w ofercie bukmachera Betters? Do dyspozycji graczy są prawie wszystkie najważniejsze rynki i większość typerów będzie zadowolonych. Czego nam zabrakło? Handicapów azjatyckich oraz azjatyckich linii goli! Bukmacher wystawia co prawda kursy na dwudrogowe handicapy (np. Handicap -1) oraz dwudrogowe linie goli (np. Ponad 2 gole), natomiast brakuje azjatyckich linii ćwiartkowych i według nas warto nad tym pomyśleć w przyszłości.

Do gustu przypadła nam solidna paczka kursów na statystyki meczowe oraz te dotyczące poszczególnych piłkarzy, a także sporo zakładów kombinacyjnych. Warto również podkreślić fakt, że analitycy Betters dość wcześnie wystawiają swoje kursy, dlatego doświadczeni typerzy mają szansę dostrzec pomyłkę bukmachera i złapać wartościowe typy na zakłady.

Wszystko to razem wzięte sprawia, że u bukmachera Betters zakłady bukmacherskie na piłkę nożną oceniamy bardzo wysoko. Jeśli tylko bukmacher dołoży w kolejnych miesiącach kursy na popularne azjany, to z czystym sercem wystawimy Betters nieskazitelne opinie, jeżeli chodzi o ten wycinek jego oferty.

Bukmacher Betters: oferta zakładów na e-sporty

Zupełnie osobnej sekcji doczekały się u bukmachera Betters zakłady bukmacherskie na wydarzenia e-sportowe i już samo to świadczy, że będziemy mieli do czynienia z ofertą na dobrą poziomie. I tak właśnie się też dzieje! Do dyspozycji typerów są kursy na wszystkie najważniejsze gry i turnieje, a i liczba opcji zakładów w obrębie poszczególnych zdarzeń prezentuje się bardzo solidnie.

Jakie konkurencje e-sportowe obejmuje oferta Betters? Oddsmakerzy tego bukmachera wystawiają swoje kursy m.in. na:

 • Call of Duty
 • CS:GO
 • Dota 2
 • E-football
 • League of Legends
 • Rainbow Six
 • StarCraft 2
 • Valorant
 • E-basketball

Jest zatem w czym wybierać, a do dyspozycji graczy jest od kilku po kilkadziesiąt opcji zakładów w obrębie poszczególnych zdarzeń (w przypadku tych najpopularniejszych bardzo często ok. 60-80). Warto również mieć świadomość, że na aktywnych typerów e-sportowych czeka cotygodniowy, gwarantowany bonus, o którym opowiemy Wam za moment. Jeżeli zatem oferta e-sportowa jest tym, na podstawie czego przede wszystkim wyrobisz sobie o Betters opinie – nie zawiedziesz się.

Bukmacher Betters: oferta sportów wirtualnych

Włodarze bukmachera Betters nie zapomnieli rzecz jasna o typerach specjalizujących się w sportach wirtualnych i oddają w ich ręce bardzo solidny produkt. Wirtualne mecze i wyścigi w Betters można obstawiać z poziomu tradycyjnych dyscyplin sportowych, natomiast znacznie wygodniejszym sposobem jest odwiedzenie specjalnej sekcji poświęconej tym właśnie zakładom.

Co tam odnajdziecie? Kursy i zakłady na kilka dyscyplin wirtualnych, statystyki dotyczące zbliżających się wydarzeń oraz transmisje na żywo w livestreamach (niestety są to jedyne transmisje dostępne na stronie tego bukmachera, nad czym głęboko ubolewamy).

Jakie można znaleźć w Betters zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne? W trakcie naszych testów były to m.in.:

 • Rzuty karne
 • Wyścigi chartów
 • Wirtualna liga piłkarska
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi samochodowe
 • Football Pro
 • Wyścigi torowe
ikona nagroda
Ocena oferty zakładów Betters
Ocena redakcji: 4/5
Niewiele można zarzucić ofercie zakładów sportowych Betters. Firma słynie ze sporej paczki kursów w obrębie poszczególnych zdarzeń, a do dyspozycji graczy jest mnóstwo rynków zakładów. Betters mocno stawia również na innowacyjne rozwiązania, stąd m.in. Zakład Łańcuch oraz Kontroferta. Tradycyjnie już najwięcej powodów do radości mają eksperci od piłki nożnej (znakomite zakłady na statystyki meczowe), a jedyne czego nam zabrakło to ćwiartkowe handicapy azjatyckie oraz ćwiartkowe azjatyckie linie goli.

Oferta bukmachera Betters: zakłady bukmacherskie na żywo

Jeśli istnieją jakieś aspekty, w których bukmacher Betters mógłby nieco poprawić jakość proponowanych przez siebie produktów, to sekcja z zakładami na żywo z pewnością należy do tego grona. Znamy co najmniej kilku legalnych operatorów ze znacznie lepszą ofertą LIVE (że wymienimy chociażby serwisy Fortuna oraz STS), dlatego rejestrując się w Betters należy mieć tego świadomość.

Zacznijmy jednak od pozytywów. Oddsmakerzy Betters pokrywają całkiem solidną liczbę dyscyplin sportowych na żywo. Poza oczywistymi kursami LIVE na mecze piłki nożnej, tenisa i koszykówki, do dyspozycji graczy są typy na żywo na tak niszowe konkurencje jak chociażby łucznictwo, krykiet, czy… strzelanie z pistoletu!

Nieźle prezentuje się również lista dostępnych rynków i opcji zakładów w obrębie konkretnego spotkania, gdzie typerzy dostaną do ręki kursy na wszystkie najważniejsze scenariusze, warto docenić także możliwość łączenia typów przedmeczowych z kursami na żywo na tym samym kuponie.

Tyle dobrego. Największym mankamentem, jaki posiada u bukmachera Betters sekcja LIVE są według nas całkowity brak transmisji na żywo, bardzo przeciętny Match Tracker oraz dość ubogie statystyki na żywo. Jeśli serwis nie nadrobi tych niedociągnięć w najbliższych miesiącach, to niezwykle ciężko będzie zdobyć Betters lepsze opinie.

ikona nagroda
Ocena zakładów na żywo w Betters
Ocena redakcji: 4/5
Mamy dość mieszane odczucia jeśli chodzi o jakość sekcji na żywo od bukmachera Betters. Z jednej strony bowiem firma wystawia sporo kursów i pokrywa zadowalającą liczbę dyscyplin i rynków (często tych niszowych), natomiast kompletnie nie podoba nam się sposób, w jaki Betters opakował zakłady na żywo. Nie ma mowy o żadnych transmisjach w livestreamach, Match Tracker prezentuje się co najwyżej przeciętnie, a ilość statystyk meczowych mocno odbiega od tego, co można spotkać na stronach topowych konkurentów z licencją.

Betters: opinie o kursach i marży

Bez wiedzy na temat kursów proponowanych na poszczególnych rynkach zakładów oraz wysokości marży pobieranej przez oddsmakerów przy okazji konkretnych lig i rozgrywek trudno wyrobić sobie obiektywne opinie na temat oferty bukmacherów. Nie inaczej dzieje się w przypadku firmy Betters, dlatego w trakcie naszych testów nie pominęliśmy tego kroku i wzięliśmy na warsztat kursy i marżę dla najbardziej popularnych i najchętniej obstawianych przez graczy lig i rozgrywek. Poniżej prezentujemy wyniki naszego testu, który przeprowadziliśmy w III kwartale 2022 roku.

 • Serie A – Etoto 2,92%, forBET 3,02%, Fortuna 3,16%, Betters 3,54%, Betcris 3,63%, Superbet 4,17%, eWinner 5,19%, STS 6,37%
 • Premier League – Betcris 1,24%, Betters 1,73%, Etoto 2,84%, Superbet 2,78%, Noblebet 2,87%, forBET 3,02%, Fortuna 3,21%, STS 5,04%
 • Bundesliga – Betcris 1,45%, Etoto 2,79%, LV Bet 3,48%, Betters 3,62%, Superbet 4,22%, TOTALbet 4,49%, STS 5,05%, Fuksiarz 5,20%
 • La Liga – forBET 2,85%, Etoto 3,02%, Fortuna 3,31%, Betters 3,47%, Superbet 4,06%, eWinner 5,27%, TOTALbet 5,42%, STS 6,89%
 • Liga Mistrzów – Betters 1,67%, Superbet 2,99%, Etoto 3,00%, Fortuna 3,73%, LV Bet 3,81%, eWinner 4,43%, Fuksiarz 5,36%
 • Topowe ligi piłkarskie LIVE – Betcris 4,93%, Etoto 5,73%, Betters 6,64%, Fortuna 6,67%, STS 6,97%, TOTALbet 7,68%, Fuksiarz 8,72%
 • MMA – Etoto 4,15%, Betters 5,00%, Fuksiarz 5,13%, Fortuna 5,28%, Superbet 5,33%, Betcris 5,44%, eWinner 7,11%, TOTALbet 7,57%
 • NBA – Etoto 3,75%, TOTALbet 4,83%, Fuksiarz 4,83%, STS 5,21%, forBET 5,22%, Betters 5,36%, Noblebet 5,82%, Superbet 11,24%, Fortuna 15,11%
 • E-sporty – Superbet 5,05%, LV Bet 5,06, eWinner 6,22%, LV Bet 6,44%, Betcris 7,67%, Noblebet 7,69%, Betters 8,13%, forBET 9,38%
 • Sporty wirtualne – Betcris 3,55%, Betters 5,32%, Etoto 5,91%, TOTALbet 6,57%, eWinner 7,01%, forBET 8,16%, Superbet 9,96%, Fortuna 11,01%

Do jakich wniosków doszliśmy? Jeśli to właśnie niska marża, a co za tym idzie wysokie kursy są tym, na czym szczególnie zależy Wam w trakcie rejestracji konta u nowego bukmachera internetowego, to oferta Betters nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających typerów.

Firma wystawia jedne z najwyższych kursów na rynku i tylko w przypadku niektórych konkurencji oraz rozgrywek prezentuje się nieco gorzej. Znakomicie wyglądają m.in. kursy na topowe ligi piłkarskie, które za każdym razem były w czubie naszego rankingu, powodów do narzekań nie ma również w kontekście marży pobieranej na gale MMA, NBA oraz sporty wirtualne, a jedyna sekcja, gdzie Betters zaprezentował się nieco słabiej to zakłady na sporty elektroniczne.

Jeśli jednak obstawianie e-sportów nie jest Waszą specjalnością, to praktycznie na wszystkich pozostałych rynkach zakładów dostaniecie od analityków Betters solidne lub bardzo solidne kursy gwarantujące wysokie wygrane na kuponach. Sprawia to, że opinie o Betters w tej kwestii są jak najbardziej pozytywne.

ikona nagroda
Ocena kursów w Betters
Ocena redakcji: 4.5/5
Jeśli w momencie rejestracji konta szczególnie zależy Wam na wysokich kursach gwarantujących atrakcyjne wygrane na kuponach, to firma Betters powstała z myślą o Was! Praktycznie w przypadku każdej dyscypliny i testowanego przez nas rynku zakładów analitycy Betters wystawiali jedne z najwyższych, a często najwyższe kursy na rynku. Powody do narzekania w kontekście wysokości marży mają właściwie jedynie typerzy obstawiający zakłady e-sportowe, jednak nawet tam kursy Betters nie odstają zauważalnie od legalnych konkurentów.

Bukmacher Betters: opinie o promocjach okolicznościowych

Znamy całkiem spore grono typerów, którzy w momencie wyboru nowego bukmachera internetowego i rejestracji konta równie mocno, co solidny bonus powitalny cenią sobie atrakcyjne i co równie ważne regularne promocje okolicznościowe dla aktywnych graczy. Poszczególni legalni operatorzy w Polsce różnie podchodzą do tego tematu i niekiedy nawet serwisy z czołowych pozycji w rankingach bukmacherów nie są zbyt aktywni na tym polu, a ich klienci nie mogą liczyć na zastrzyki darmowych środków do budżetu.

Tym przyjemniej jest nam poinformować, że w Betters oferta promocji wygląda całkiem przyzwoicie i bukmacher pomyślał nie tylko o nowych graczach, ale i o swoich stałych klientach. Efekt tego jest taki, że na typerów czeka nie tylko spora paczka stałych bonusów okolicznościowych, ale również specjalne promocje dedykowane pod konkretne wydarzenia (np. popularny turniej tenisowy).

 • Tygodniówka+ – bonus lojalnościowy dla najbardziej aktywnych graczy. W im więcej dni w trakcie tygodnia obstawisz kupon AKO po kursie min. 2.00 i za co najmniej 20 PLN, tym wyższy bonus otrzymasz. Osoby, które zarejestrują konto z kodem promocyjnym otrzymają bonusy wyższe o 5 PLN.
 • RaiseBet – promocja na wielokrotne kupony AKO. Im więcej trafionych zdarzeń po kursie min. 1.25 na kuponie, tym wyższy bonus naliczany od wygranej kwoty. Maksymalny bonus 100% od wygranej można otrzymać trafiając kupon AKO zbudowany z 20 lub więcej selekcji.
 • Happy Hours – promocja znana również u innych bukmacherów. W Betters jest ona dostępna przynajmniej raz w tygodniu dla graczy z aktywną subskrypcją SMS, a poza grą bez podatku można zgarnąć darmowe freebety lub inne bonusy.
 • Serwujemy Emocje – cotygodniowa promocja dla fanów tenisa. W każdy wtorek wystarczy postawić kupon AKO z zakładami na tenisa z kursem poj. 1.30. Jeśli będzie przegrany bukmacher przyzna freebet 100 % stawki do kwoty 20 zł
 • eWeekend – cotygodniowa promocja dla ekspertów od zakładów e-sportowych. Wystarczy pomiędzy piątkiem i niedzielą obstawić min. 4 e-sportowe kupony AKO (min. 3 typy, kurs min. 1.25, stawka min. 25 PLN). Niezależnie od wyników na kuponach do konta gracza automatycznie dopisany zostanie bonus 30 PLN.
 • Znajoma Kasa – klasyczny bonus za przyjaciela, do zgarnięcia jest bonus 15 PLN za każdego z 10 zaproszonych do Betters znajomych. Łącznie zatem do zgarnięcia są darmowe środki o wartości 150 PLN.

Podsumowując promocje okolicznościowe od bukmachera Betters. Czy na stronie tego serwisu czekają na Was najlepsze bonusy dla stałych graczy? Nie, nie czekają. Jest jednak bardzo, bardzo przyzwoicie, bukmacher pomyślał o różnych rodzajach typerów, dlatego aktywni gracze nie powinni narzekać na brak darmowych środków w budżecie na żadnym etapie swojej przygody z Betters.

ikona nagroda
Ocena promocji w Betters
Ocena redakcji: 4/5
Solidna sekcja, jednak do najlepszych w tej kwestii nieco brakuje. Fakty są natomiast takie, że rejestrując się w Betters, a następnie aktywnie typując zakłady każdy łowca bonusów będzie otrzymywał regularne zastrzyki do budżetu. Coś dla siebie znajdą eksperci od e-sportów oraz tenisa, a w trakcie większych turniejów Betters organizuje bardzo często konkursy typerów z atrakcyjną pulą nagród.

Opinie graczy o stronie internetowej bukmachera Betters

Jeśli nie stawiacie dopiero swoich pierwszych kroków w świecie internetowych zakładów sportowych, to odwiedzając oficjalną stronę Betters nie doznacie efektu olśnienia, ani też nic nie zaskoczy Was in minus. Serwis bukmachera prezentuje się dość standardowo, jednak przy okazji jest bardzo schludny, poszczególne sekcje rozmieszczone są w sposób przemyślany i ułatwiający nawigację, a odnalezienie konkretnych produktów lub zakładów nie sprawia większych trudności.

Strona bukmachera Betters utrzymana jest w czarnej tonacji i nam osobiście przypadła ona do gustu. Po lewej tradycyjnie mamy listę dostępnych konkurencji, rozgrywek oraz wydarzeń (na samej górze są te najpopularniejsze w danym momencie), po prawej mamy podgląd tworzonego kuponu, zaś u góry poszczególne sekcje. Jakie?

Bukmacher postarał się, aby poszczególne sekcje i kategorie były maksymalnie sugestywne, dlatego na górze mamy do wyboru zaledwie kilka buttonów. Są to:

 • Zakłady bukmacherskie
 • LIVE
 • Gry karciane
 • Sporty wirtualne
 • E-sport
 • Produkty
 • Promocje
 • Blog

Trudno się pogubić, prawda? Do gustu przypadła nam przydatna i sprawnie działająca wyszukiwarka zakładów, a także to, że główny panel został podzielony na dwie kolumny, dlatego nawet klikając na konkretne wydarzenie w obrębie danej ligi nie tracimy podglądu na wszystkie pozostałe mecze w danych rozgrywkach (przykładowo – klikając ofertę zakładów na mecz Barcelona – Real w La Liga w jednej kolumnie mamy kursy na wszystkie pozostałe mecze ligi hiszpańskiej, a w drugiej kursy na Gran Derbi).

Betters: aplikacja mobilna

Właściciele bukmachera Betters doskonale zdają sobie sprawę, że bez solidnej, niezawodnej aplikacji mobilnej nie będą mieli szans na podbicie polskiego rynku. Co prawda, taka refleksja przyszła do nich dość późno, gdyż pierwotnie wypuścili w obieg dość przeciętną aplikację działającą wyłącznie na smartfonach z systemem Android, jednak błyskawicznie poszli po rozum do głowy i obecnie apka działa również na iPhonach, a samo oprogramowanie nie odstaje w sposób zauważalny od średniej krajowej.

Aplikacja mobilna od Betters daje dostęp do wszystkich funkcji i opcji zakładów tego bukmachera, od rejestracji i pierwszego depozytu, przez poszczególne bonusy i promocje, aż po pełną ofertę zakładów i możliwość wypłacenia wygranej kasy.

Większość opcji działa całkiem sprawnie, poszczególne okienka i podstrony ładują się w zadowalającym tempie, a gdybyśmy mieli na coś kręcić nosem, to niestety po raz kolejny będzie to sekcja zakładów na żywo. Typowanie LIVE za pomocą aplikacji mobilnej Betters nie jest zbyt wygodne, kilka rozwiązań jest niezrozumiałych (np. zakłady e-sportowe na szczycie oferty), a o jakości Match Trackera oraz statystyk na żywo nie warto nawet wspominać. Podsumowując – być może aplikacja Betters na smartfony nie jest najlepszym tego typu oprogramowaniem w Polsce, natomiast bez dwóch zdań spełnia swoją rolę, a korzystanie z niej nie męczy.

Betters: wypłaty i wpłaty

Na jakie opinie graczy zasłużył sobie Betters w kontekście respektowanych metod wpłacenia depozytu oraz przelania wygranych środków na rachunek bankowy? W trakcie naszych testów nie napotkaliśmy żadnych większych przeciwności, wszystko przebiegło sprawnie, a opinie graczy znalezione w Internecie są zazwyczaj pozytywne. Ale po kolei.

Minimalna kwota depozytu w Betters to 1 PLN, środki pojawiają się w budżecie niemalże natychmiast, a każdy przelew jest rzecz jasna w 100% darmowy. Bukmacher respektuje m.in. depozyty za pomocą VISA, MasterCard, BLIK, Google Pay, Apple Pay, Przelewy24 oraz tradycyjne przelewy od ponad 20 popularnych banków w Polsce, dlatego każdy bez trudu odnajdzie coś dla siebie (jedyne czego nam brak, to portfele internetowe oraz karty prepaid).

Na większe przeszkody nie natrafiliśmy również w momencie polecenia wypłaty wygranych w Betters pieniędzy. Bukmacher realizuje błyskawiczne wypłaty do ponad 20 najpopularniejszych banków, pieniądze wychodzą z konta śr. w 15 minut, w trakcie wypłaty nie jest pobierana żadna prowizja, a maksymalna jednorazowa wypłata w Betters to 100 tysięcy PLN.

Oczywiście warto mieć z tyłu głowy, że wypłata wygranych środków możliwa jest tylko po weryfikacji danych osobowych (tj. podaniu nr rachunku bankowego oraz przesłaniu skanów dowodu osobistego) i przekształceniu profilu gracza w konto stałe.

Bukmacher Betters: jakie opinie o Biurze Obsługi Klienta?

Nie bylibyśmy sobą, a nasza recenzja Betters nie byłaby kompletna, gdybyśmy w jej trakcie nie rzucili okiem na jakość supportu bukmachera. Czego się dowiedzieliśmy? Jak można skontaktować się z Biurem Obsługi Betters? Przekonajmy się.

Aby nie zawracać niepotrzebnie głowy konsultantom najpierw postanowiliśmy odwiedzić sekcję FAQ i… nie zostaliśmy powaleni na kolana. Miejmy nadzieję, że to przejściowe, natomiast na ten moment sekcja najczęstszych pytań wraz z odpowiedziami jest rozbudowana dość skromnie i pozostaje wierzyć, że z czasem ta sytuacja ulegnie poprawie.

Nasze noty i opinię o całym dziale supportu Betters znacznie poprawiła dostępność czatu na żywo. Można kręcić nosem, że konsultanci bukmachera nie pracują przez całą dobę, lecz jedynie w godzinach 8-23, natomiast wydaje nam się, że jest to w pełni zadowolające.

Podobne odczucia mieliśmy odnośnie czasu oczekiwania na zgłoszenie pracownika Biura Obsługi Klienta, jak również jego kulturę i fachowość. Zadaliśmy dwa pytania, jedno o bonus, a drugie o jeden z produktów bukmachera (zakład łańcuch) i po krótkim czasie otrzymaliśmy w pełni satysfakcjonującą nas odpowiedź.

Bukmacher Betters: opinia końcowa

Czas na ostateczne podsumowanie dotychczasowych poczynań bukmachera Betters na polskim rynku i opinię końcową na temat jego poszczególnych produktów. Pomimo, że firma nie ma zbyt długiego stażu, to zdążyła dać się poznać z dobrej strony i większość komentarzy typerów w internecie jest całkiem przychylnych. Co chwalą gracze?

Przede wszystkim Betters zbiera sporo pozytywnych opinii za innowacyjny pakiet bonusów powitalnych. Co prawda nie jest to najwyższa promocja na start na polskim rynku, natomiast każdy z bonusów jest na swój sposób ciekawy. Mamy tu na myśli zarówno premierowy cashback niezależnie od wyników na pierwszym kuponie, jak również darmowy freebet dla każdego kolejnego pięćdziesiątego klienta Betters – żadnego z ww. bonusów nie odnajdziecie u innego polskiego bukmachera z licencją.

Większych zastrzeżeń nie można mieć również w stosunku do jakości oferty zakładów sportowych. Oddsmakerzy Betters wystawiają swoje kursy na blisko 40 dyscyplin sportowych, co jest jednym z najlepszych wyników na polskim rynku. Solidnie prezentuje się również liczba dostępnych rynków i opcji zakładów w obrębie poszczególnych zdarzeń. Do dyspozycji graczy jest często po kilkaset kursów na mecz, a zatem jest w czym wybierać.

Kto powinien poważnie rozważyć rejestrację konta w Betters? Z pewnością mnóstwo powodów do zadowolenie będą mieli eksperci od topowych lig piłkarskich, która według nas należy do najlepszych w Polsce. Co nas tak urzekło? W największym skrócie zgadza się tam wszystko – mnóstwo pokrywanych lig i rozgrywek, spora paczka rynków i opcji zakładów w obrębie poszczególnych meczów, a także (a może przede wszystkim) fenomenalne, jedne z najwyższych kursów dostępnych na polskim rynku.

Jaka grupa typerów niekoniecznie będzie zachwycona produktami oferowanymi przez bukmachera Betters? Z pewnością nie będzie to idealny wybór dla graczy specjalizujących się w zakładach na żywo. Co prawda serwis wystawia sporo kursów, jednak przeciętne statystyki oraz Match Tracker, a także brak jakichkolwiek transmisji w livestreamach nie wpływa na pozytywne opinie o Betters od samych graczy.

Nazwa bukmacheraSILESIA Entertainment Sp. z o.o.
Adres strony internetowejwww.betters.pl
Adres polskiej siedzibyul. Mennicza 1, 43-400 Cieszyn
Numer licencjiPS4.6831.7.2020
Ważność licencji16.04.2021 – 16.04.2027
NIP5482729741
KRS0000832339
Kapitał zakładowy2.000.000 złotych
Czat na żywoTak
Punkty naziemneNie

Bukmacher Betters opinie 2023: FAQ

Betters to legalny bukmacher w Polsce. Serwis posiada wymaganą licencję o nr PS4.6831.7.2020 ważną do 2027 roku, co czyni go w 100% legalnym operatorem na polskim rynku.

Bardzo, bardzo solidnie, a już kursy na topowe ligi piłkarskie należą do najwyższych na polskim rynku.

Niestety, na ten moment jedyne transmisje dotyczą wydarzeń dostępnych w sekcji sportów wirtualnych.

Konsultanci bukmachera dostępni są codziennie w godzinach 8-23.

Opinie