Totalbet tło

Totalbet Kod Promocyjny i Bonus Powitalny [CZERWIEC 2023]

Bonus 5235 PLN na start
 • 30 PLN35 PLN freebety bez depozytu
 • 200 PLN zakład bez ryzyka
 • 5000 PLN 100% od depozytu
Odbierz 5235 PLN
kod promocyjny
PREZENTTB

Jaki jest TOTALbet kod promocyjny?

Kod promocyjny TOTALbet to PREZENTTB. Zapewni on większy bonus na start niż w standardzie. Oprócz standardowej oferty powitalnej z naszym kodem otrzymasz dodatkowe 5 PLN do kwoty freebetu za konto stałe! Dostaniesz zatem bonus na start, który po podsumowaniu może wynieść do:

Kod promocyjny TOTALbet PREZENTTB
Freebety bez depozytu 35 PLN
Bonus od depozytu 100% (max. 5000 PLN)
Zakład bez ryzyka 200 PLN
TOTALbet bonus standardowy 5230 PLN
TOTALbet bonus z kodem 5235 PLN

TOTALbet bonus powitalny 2023

Bukmacher TOTALbet oferuje nowym graczom niemal najwyższą kwotę bukmacherskiego bonusu powitalnego na polskim rynku. Z kodem promocyjnym, możesz jeszcze go podwyższyć. Po rejestracji z kodem będziesz mógł w sumie liczyć nawet na 5235 PLN!

Bonus na start od tego bukmachera składa się z bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka oraz darmowego zakładu. Można jednak zwiększyć tę ofertę z wykorzystaniem bonusowego kodu bukmacherskiego, który wpisuje się podczas zakładania konta. Kod promocyjny TOTALbet pozwala na odebranie dodatkowego freebetu 5 PLN.

Oprócz podwojenia depozytu, zakładu bez ryzyka oraz darmowych zakładów na start, bukmacher TOTALbet oferuje jeszcze regularną grę bez podatku i szereg innych promocji. Sprawdź jak wygląda oferta po założeniu konta z kodem promocyjnym TOTALbet.

 • 30 PLN 35 PLNfreebety bez depozytu
 • 200 PLNzakład bez ryzyka
 • 5000 PLN100% od depozytu
KOD PREZENTTB
Kopiuj kod
Odbierz 5235 PLN

Freebety TOTALbet na start

Bardzo atrakcyjną promocją dla nowych graczy jest możliwość skorzystania z freebetów bez depozytów o łącznej wartości 35 PLN. Co zrobić, żeby je otrzymać? Nie jest to nic trudnego!

 • freebet o wartości 20 PLN można otrzymać za przekształcenie konta tymczasowego w konta stałe
 • dodatkowy freebet o wartości 5 PLN, jeżeli zarejestrujesz się z kodem PREZENTTB
 • ponadto otrzymasz freebet o wartości 10 PLN za udzielenie podczas rejestracji zgód marketingowych na komunikację przez SMS i maila

Jak widać wystarczą niewielkie czynności, by zgarniać freebety w TOTALbet. Wykorzystać je można na dowolne kupony SOLO lub AKO. Jedynym warunkiem jest kurs min. kuponu 2.00. Tworząc kupon za freebet należy zaznaczyć odpowiednie pole z nazwą freebetu.

Freebet bez depozytu stanowi jeden z najbardziej lubionych przez graczy bonusów, jednak znaleźć go można jedynie w kilku wybranych ofertach powitalnych. Gdzie jeszcze możesz go odebrać?

BukmacherBonus bez depozytuUwagiOdbierz bonus!
Betters5 PLNFreebet za weryfikację konta – więcej informacji w artykule o bonusach BettersOdbierz
LV Bet20 PLNWymagane założenie konta stałego – więcej informacji w artykule o bonusach LV BetOdbierz
Totolotek0 PLN 25 PLNTylko dla graczy, którzy użyją u bukmachera Totolotek kod promocyjnyOdbierz
Bonusy bez depozytu u legalnych bukmacherów

Zakład bez ryzyka w TOTALbet do 200 PLN

W ofercie powitalnej TOTALbet znajduje się zakład bez ryzyka ubezpieczający kupon do 200 PLN w razie przegranej. Zwracane jest 100% postawionej stawki, czyli razem z podatkiem.

Ubezpieczenie to obejmuje pierwszy zakład, który został postawiony za środki z salda. To znaczy, że jeżeli pierwszy kupon obstawiliśmy z otrzymanego freebetu, to nie będzie on objęty zakładem bez ryzyka, a bonus „poczeka” na pierwszy zakład obstawiony z konta depozytowego lub bonusowego.

Istnieje kilka warunków, które musi spełnić zakład, żeby został objęty przez ten bonus od TOTALbet:

 • na kuponie nie mogą znaleźć się więcej niż 3 zdarzenia
 • na kuponie nie mogą znaleźć się zdarzenia z zakładów wirtualnych
 • stawka zakładu nie może przekroczyć 200 PLN

Uwaga! Jeżeli stawka zakładu przekroczy 200 PLN, to gracz nie będzie mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka. W takim przebiegu zdarzeń promocja dla użytkownika zostanie zakończona.

Jeżeli kupon spełni powyższe warunki i okaże się przegrany, to bukmacher zwróci graczowi na konto 100% postawionej stawki, maksymalnie do 200 PLN! Zwracana jest pełna kwota zakładu, czyli nie potrącona o podatek. Postawisz 200 PLN i przegrasz – otrzymasz z powrotem 200 PLN. Z pewnością miłą niespodzianką jest fakt że, kwotą cashbacku nie trzeba obracać!

TOTALbet bonus od depozytu do 5000 PLN

Kwota bonusu 100% do 5000 PLN robi wrażenie. To niemal najwyższe taka promocja wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Sprawdziliśmy jednak jej szczegóły i nie jest to klasyczny bonus od depozytu. Po każdym obrocie uwalniane jest 25 % bonusu. Szczegóły:

 • w formularzu rejestracyjnym zaznacz opcję “chcę otrzymać bonus powitalny”
 • po rejestracji wpłać depozyt min. 10 PLN
 • otrzymasz bonus od depozytu 100% do maksymalnie 5000 PLN

Teraz należy dokonać obrotu bonusu:

 • za każdym razem, gdy dokonasz 1-krotnego obrotu kwotą bonusu, otrzymasz 25% jego kwoty na konto depozytowe
 • żeby zatem wypłacić całość kwoty bonusu, należy obrócić tą kwotą 4x
 • do obrotu bonusem wliczają się tylko kupony AKO z min. 4 zdarzeniami o kursie co najmniej 1.30

Chyba żaden z bukmacherów nie przyznaje w taki sposób bonusu od wpłaty. W otrzymanie jego maksymalnej kwoty jest bardzo trudne.

Od którego depozytu jest bonus od wpłaty w TOTALbet?

Zazwyczaj u bukmacherów taki bonus dotyczy 1. albo 2. depozytu wpłacanego przez gracza. Jeżeli wtedy gracz nie spełni warunków do otrzymania bonusu, promocja zwyczajnie przepada. W TOTALbet jest nieco inaczej. Bonus od depozytu dotyczy 1. wpłaty, która spełni warunek depozytu o minimalnej kwocie 10 PLN.

Co to oznacza? Jeżeli swój 1. depozyt wpłaciliśmy niższy niż 10 PLN (n. 5 albo 9 PLN), to bonus od depozytu się nie aktywuje, ale też nie tracimy możliwości skorzystania z niego. Bonus dostaniemy od 1. wpłaty, która wyniosła min. 10 PLN – niezależnie od tego, czy była ona druga, trzecia, czy dziesiąta!

TOTALbet kod promocyjny

Jak obrócić bonus TOTALbet?

Wysoka kwota bonusu to nie wszystko. Istotne jest również to, jak obrócić bonusem bukmacherskim, który otrzymamy. Warunki jakie zaproponował TOTALbet są dobre w przypadku zakładu bez ryzyka i freebetów, ale trochę gorsze jeśli chodzi o bonus od wpłaty.

 • zakład bez ryzyka – otrzymanego cashbacku nie trzeba obracać; można go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę
 • freebety – aktywacja: kupon SOLO lub AKO kurs min. 2.00; wygraną z freebetów można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę
 • bonus od wpłaty – 4 razy na kuponach z min. 4 zdarzeniami, kurs poj. min. 1.30 , po każdym obrocie uwalnia się 25 % bonusu
Min. wpłataMax. wpłataWarunki obrotuMin. kurs zdarzeniaUwolniona kwota bonusu po 1 obrocie
10 PLN5000 PLN4 kupony z 4 zdarzeniami1.3025%

TOTALbet: rejestracja z kodem promocyjnym

Rejestracja konta w TOTALbet zajmie tylko kilka chwil. Formularz został skonstruowany w taki sposób, żeby nowi gracze nie mieli z nim absolutnie żadnych problemów. Wystarczy, że uzupełnisz wymagane dane i oświadczysz, że zapoznałeś się z regulaminem. Ważne, żeby nie zapomnieć o wyrażeniu chęci odebrania bonusu powitalnego. Jeśli postanowiłeś założyć konto w TOTALbet musisz postępować według poniższych wskazówek:

TOTALbet rejestracja z kodem promocyjnym
 • Wejdź na stronę bukmachera TOTALbet. Najszybciej będzie, jeśli zrobisz to poprzez kliknięcie “ODBIERZ BONUS” po prawej stronie.
 • Kliknij w przycisk “ZAŁÓŻ KONTO”. Odszukasz go w prawym górnym rogu i zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 • Wypełnij dane osobowe. Bukmacher poprosi Cię o imię, nazwisko, PESEL, narodowość oraz datę urodzenia.
 • Podaj dane konta. Wybierz nazwę użytkownika i podaj adres e-mail. Ustal również swoje hasło i pytanie które zabezpieczą Twoje konto.
 • Wpisz kod promocyjny. Pod danymi osobowymi znajdziesz pole na kod promocyjny TOTALbet, gdzie należy wpisać hasło: “PREZENTTB”. 
 • Oświadczenia i zgody. Oświadczasz o znajomości regulaminu oraz o swojej pełnoletności. Wyrażasz też zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Możesz też zgodzić się na otrzymywanie informacji o bonusach i promocjach drogą mailową lub poprzez SMS.
 • Skorzystaj z bonusu powitalnego. Na dole koniecznie zwróć uwagę czy masz zaznaczone pole o chęci otrzymania bonusu.
 • Zakończ rejestrację. Potwierdź założenie konta poprzez przycisk “REJESTRACJA” na dole formularza. Kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz na e-mail, żeby dokończyć proces rejestracji.

Promocje bukmacherskie w TOTALbet

Bukmacher TOTALbet ma bardzo ciekawe promocje również dla stałych graczy. Przede wszystkim grę bez podatku, powiększone kursy czy rankingi na sporty wirtualne czy gry karciane. Przyjrzyjmy się promocjom TOTALbetu bardziej szczegółowo i sprawdźmy jak z nich skorzystać. Bez wątpienia każdy gracz znajdzie tutaj coś dla siebie.

 • Freebet urodzinowy – bukmacher przyznaje swoim graczom freebet 10 zł z okazji ich urodzin; wystarczy zalogować się na swoje konto w dniu urodziny po godzinie 12:00; stwórz kupon z kursem min. 2.00 i zaznacz na kuponie opcję “freebet”; twój kupon zostanie wtedy postawiony za środki jakie otrzymałeś na urodziny
 • TOTAL VIP – program lojalnościowy dla wyjątkowych graczy TOTALbet; typuj zakłady u bukmachera i zbieraj punkty; każda złotówka przeznaczona na zakłady przeliczana jest na 0,5-1,2 punktu (w zależności od liczby zdarzeń); każdy graczy, który w ciągu tygodnia uzyska min. 3500 punktów zostanie objęty programem TOTAL VIP; zyska dostęp do rankingu i otrzyma freebet 10 zł; gracze z pierwszej setki rankingu mogą też otrzymywać cashbacki z części dokonanego obrotu
 • TOTAL Bonus – promocja aktywuje się na kuponach z min. 4 zdarzeniami, każde z kursem min. 1.30; dodając kolejne zdarzenia podnosisz procent do wygranej; przy 4 zdarzeniach jest to gra bez podatku +1 %; przy 30 zdarzeniach jest to gra bez podatku +113 %
 • Gra bez podatku na wszystko – typując kupony AKO z min. 3 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub kupon SOLO z oferty live; min. kurs zdarzenia 1.30; zakład może być postawiony za dowolną stawkę na wszystkie dyscypliny sportowe; każdy kupon spełniający opisane warunki będzie objęty promocją bez podatku

Regularnie w ofercie TOTALbet znajdziemy też czasowe rankingi na konkretne dyscypliny sportowe, gry karciane czy sporty wirtualne. Osoby, które zdobędą w nich najwięcej punktów biorą udział w podziale puli bonusowej, która wynosi od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Metody płatności

Metody płatności w TOTALbet

Bukmacher TOTALbet oferuje szereg błyskawicznych płatności. Wpłaty oraz wypłaty nie są objęte absolutnie żadną prowizją. W tym przypadku mamy dostęp do następujących metod płatniczych:

 • PayU
 • Dotpay
 • Blik
 • Szybki przelew bankowy
 • Paysafecard
 • VISA/Mastercard
 • Portfele Masterpass i VISA Checkout

TOTALbet zapewnia gwarancję bezpieczeństwa i jako gracz nie musisz się martwić o swoje fundusze. Zarówno deponowanie środków, jak i wypłacanie wygranych przebiega bezproblemowo i natychmiastowo. Bukmacher może się pochwalić wysoką funkcjonalnością w obszarze płatności, a współpracę z nim podjęło wiele polskich banków.

Wypłaty są realizowane przez usługę Pay Express do 19 banków. Po zleceniu wypłaty środki znajdą się na koncie w około 8 minut.

Nadal zastanawiasz się, czy skorzystać z kodu promocyjnego TOTALbet?

Sprawdź opinie o TOTALbet! Przeczytaj wypowiedzi graczy i szczegółową recenzję. Aktualne informacje o ofercie bukmachera, kursach, promocji, aplikacji, metodach płatności i obsłudze klienta.

FAQ | Kod Promocyjny Totalbet

Omawiając TOTALbet kod promocyjny może pojawić się wiele pytań. W związku z powyższym, w tym miejscu możecie znaleźć odpowiedzi na te najczęściej zadawane. Ta sekcja została stworzona również dla tych, którzy lubią chodzić na skróty i mieć podane najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie w ofercie promocji powitalnej ma łącznie 4 bonusy. Pierwszym jest bonus od pierwszego depozytu 100% do 5000 PLN. Drugim rodzajem bonusu  jest zakład bez ryzyka do 200 PLN. Trzecim bonusem jest freebet za przekształcenie konta tymczasowego w konto stałe o kwocie 20 PLN (a z naszym kodem promocyjnym – 25 PLN!). Czwartym bonusem jest freebet 10 PLN za udzielenie zgód marketingowych przy rejestracji.

Od marca 2020 roku znajdziesz go na naszej stronie. Kod bonusowy, który uprawnia do odebrania bonusu to PREZENTTB. Wystarczy wpisać ten kod w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta w TOTALbet. Kod promocyjny sprawi, że gra będzie jeszcze atrakcyjniejsza.

Kod bonusowy jest aktywny cały czas. Warunkiem otrzymanego bonusu jest obrócenie go w odpowiednim czasie.

Aplikacja mobilna stanowi ułatwienie w korzystaniu z usług bukmachera TOTALbet. Nie wiążą się jednak z tym żadne korzyści materialne.

icon arrow up