Fortuna tło

Fortuna Opinie 2023

Bonus standardowy
620 PLN
Bonus z naszym kodem
630 PLN
kod promocyjny
Okryj kod
 • szeroka oferta zakładów sportowych
 • mnóstwo transmisji w livestreamach
 • zakład bez ryzyka bez wymogów obrotu
 • znakomita aplikacja mobilna
 • darmowy freebet bez depozytu na start
 • wysoka marża na mecze koszykarskiej ligi NBA
 • brak możliwości łączenia zakładów przedmeczowych z typami LIVE na kuponie
 • brak handicapów azjatyckich
 • brak bonusu od depozytu

Bukmacher Fortuna to jeden z dwóch gigantów polskiej branży internetowych zakładów sportowych, a jego udziały w rynku ocenia się na ok. 30%. W jaki sposób ta firma zapracowała sobie na zaufanie tak gigantycznej rzeszy typerów? Jakie są mocne, a jakie słabe strony bukmachera Fortuna? Którzy gracze powinni rozważyć rejestrację konta w tym serwisie oraz jakie bonusy powitalne czekają na nowych klientów Fortuny? Za kilka minut poznasz odpowiedź na te i wiele innych pytań dotyczących jednego z najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce i poznasz o bukmacherze Fortuna opinie – zarówno nasze, jak i graczy!

Fortuna opinie o bonusie powitalnym

Solidny bonus na start to jeden ze znaków rozpoznawczych każdego topowego bukmachera internetowego. Nie inaczej dzieje się w przypadku Fortuny, dlatego każdy nowy klient tego serwisu może liczyć na jeden z najbardziej atrakcyjnych pakietów powitalnych na polskim rynku, w którego skład wchodzą aż trzy promocje:

 • Zakłady bez ryzyka 600 PLN
 • Darmowy freebet bonus za samą rejestrację 20 PLN
 • Freebet za nasz kod promocyjny 10 PLN

Jak nietrudno policzyć łączna kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia na start w Fortunie może zatem wynieść 630 PLN, co może wydawać się małą kwotą, ale za to bonusy przyznawane są na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Warto jednak pamiętać, że bonus bukmacherski o takiej wysokości pojawi się wyłącznie na kontach graczy, którzy w trakcie rejestracji wykorzystają nasz kod promocyjny. Jest on automatycznie dodawany do formularza rejestracyjnego po kliknięciu w nasz link. Kod promocyjny pozwala graczowi odebrać dodatkowy freebet o wartości 10 PLN.

Sprawdźmy zatem, na jakie Fortuna opinie zasłużyła sobie wśród typerów!

Fortuna opinie o zakładzie bez ryzyka

Znakomita wiadomość dla nowych klientów Fortuny jest taka, że ich premierowy kupon po rejestracji konta będzie zakładem bez ryzyka, a w przypadku niepowodzenia 100% przegranej stawki wróci z powrotem na ich konto jako cashback bonus. Maksymalna kwota zwróconej stawki to 100 PLN. Regulamin tej promocji powitalnej nie należy do przesadnie skomplikowanych.

Wszystko co trzeba zrobić to w ciągu 72 godzin od rejestracji obstawić za własne środki dowolny zakład z oferty sportowej Fortuny. Do promocji kwalifikują się zakłady SOLO oraz AKO, przedmeczowe i na żywo, natomiast wykluczone są zakłady na sporty wirtualne oraz gry karciane. Kupon musi zostać rozstrzygnięty w terminie 7 dni od daty zawarcia zakładu.

Jeśli graczowi zabraknie szczęścia na premierowym kuponie i jego zakład okaże się przegrany, wówczas cała stawka aż do 100 PLN pojawi się na jego koncie depozytowym (czyli można od razu ją wypłacić). Ale to nie koniec! Gdy minie 72 godzina po rejestracji, gracz może skorzystać z drugiego zakłady bez ryzyka na tych samych zasadach, którego maksymalna kwota cashbacku wyniesie do 200 PLN. Trzeci zakład bez ryzyka można wykorzystać 144 godziny po rejestracji, a bonus wyniesie nawet do 300 PLN.

Łącznie gracz może zatem otrzymać aż 3 zakłady bez ryzyka, a łączny cashback może wynieść nawet 600 PLN! Nie ma co ukrywać naszego entuzjazmu – jest to znakomita promocja. Jest szczególnie atrakcyjna dla graczy, którzy stawiają jeszcze pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich – zabezpieczenie aż 3 kuponów zapewni im lekki i bezstresowy start w typowaniu.

Fortuna opinie o freebecie bez depozytu

Żeby otrzymać ostatni bonus ze standardowego pakietu powitalnego bukmacher Fortuna nie wymaga wpłacenia żadnego depozytu, obstawienia żadnego kuponu, ani… właściwie niczego! Jest to uwielbiany przez graczy freebet bez depozytu. Wystarczy zwykła rejestracja konta stałego i potwierdzenie danych osobowych, a w trakcie 3 dni do konta zostanie dopisane 2800 lojalnościowych punktów Fortuna Klub Plus.

Punkty można wykorzystać na sfinansowanie dowolnego kuponu przed zakończeniem roku kalendarzowego. Wystarczy wybrać dowolne typy na kupon i zaznaczyć opcję punkty Fortuna Klub Plus, co uruchomi freebet bonus o wartości 20 PLN. Jeśli kupon będzie zwycięski, wówczas wygraną można od razu wypłacić bez dodatkowego obrotu.

Fortuna opinie o freebecie za kod promocyjny

To jednak nie koniec bonusów, jakie można otrzymać od Fortuny. Jeżeli podczas wykorzystał podczas rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny, to po wpłacie pierwszego depozytu otrzyma dodatkowy freebet o wartości 10 PLN! Zostanie on przyznany w formie punktów FKP i można obstawiać za jego pomocą dowolne zakłady. Wygrana za kupon obstawiony freebetem leci prosto na konto depozytowe i można ją wypłacić.

Należy tylko pamiętać, że freebet ma termin ważności! Na szczęście jest on dość długi, bo gracz musi go wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od otrzymania. Po tym czasie punkty FKP stracą wartość.

ikona nagroda
Ocena bonusu powitalnego Fortuny
Ocena redakcji: 4/5
Bonus powitalny Fortuny nie jest być może najlepszą promocją tego typu na polskim rynku, jednak to wciąż bardzo solidny pakiet. Na nowych graczy czekają aż 3 zakłady bez ryzyka, z których cashback ląduje prosto na koncie depozytowym. Do tego spory bonus bez depozytu oraz freebet przyznawany z kodem za dowolną wpłatę zdecydowanie zdobywają nasze uznanie. Ogólny odbiór promocji powitalnej Fortuny nieco zaniża brak bonusu od depozytu, który gdyby był, to wywindowałby nasze noty do maksymalnego pułapu.

Bukmacher Fortuna oferta zakładów sportowych

Nawet najwyższe bonusy na start na niewiele by się zdały, gdyby bukmacher proponował kiepską ofertę zakładów, mało dostępnych rynków, lig i opcji, a także niskie kursy. Na szczęście w Fortunie jest zupełnie na odwrót, a na każdego klienta tego bukmachera czeka jedna z najlepszych ofert zakładów na polskim rynku.

Co więc zawiera u bukmachera Fortuna oferta? Prawdopodobnie łatwiej byłoby wymienić dyscypliny, których nie znajdziecie w ofercie zakładów tego bukmachera, ale spróbujmy… Do dyspozycji klientów Fortuny są kursy na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, e-sporty, sporty wirtualne, zakłady specjalne oraz gry karciane.

Aby nie być gołosłownym posłużymy się statystykami. W trakcie naszych testów na klientów Fortuny czekały kursy na 38 dyscyplin sportowych. Lepiej pod tym względem prezentowały się jedynie firmy LV Bet oraz Noblebet z 41 pokrywanymi konkurencjami, Betters i Betcris miały ich po 39, dalej STS (34), eWinner (33), forBET (32), Fuksiarz (31) oraz TOTALbet z 30 pokrywanymi konkurencjami.

Fortuna oferta zakładów bukmacherskich na piłkę nożną

Tradycyjnie już w ofercie zakładów sportowych najmocniej interesuje nas jakość produktu piłkarskiego. O standardowych kursach 1X2 nawet nie warto wspominać, gdyż są one do dyspozycji klientów każdego bukmachera internetowego. Jakie zatem ciekawe rynki piłkarskie oferuje posiadana przez bukmachera Fortuna oferta? Będą to m.in.:

 • Spotkanie/liczba goli
 • Podwójna szansa (1.poł. lub mecz)
 • Spotkanie/obie drużyny strzelą gola
 • 2. drużyna wygra przynajmniej jedna połowę
 • Więcej żółtych kartek
 • Mnóstwo zakładów łączonych (np. Gospodarze wygrają/Obie drużyny strzelą gola/Powyżej 3,5 goli w meczu/Poniżej 10,5 rożnych)

Prawdopodobnie jedyne czego nam zabrakło to handicapy azjatyckie oraz azjatyckie linie goli, choć na te ostatnie bukmacher wystawia pełne linie (np. Ponad 2 gole), natomiast brakuje linii ćwiartkowych (np. Poniżej 4,25 goli). Jeśli to Wam nie przeszkadza, to dostaniecie do ręki szeroki wachlarz zakładów na praktycznie każdy bardziej lub mniej istotny mecz i turniej piłkarski odbywający się pod dowolną szerokością geograficzną.

Eksperci od zakładów piłkarskich powinni także docenić opcję skonstruowania wielokrotnego kuponu AKO w obrębie jednego spotkania dzięki funkcji Bet Builder, natomiast nieco zawiódł nas brak możliwości umieszczenia selekcji przedmeczowych z typami na żywo na tym samym kuponie, co oferuje sporo firm z naszego rankingu legalnych bukmacherów w Polsce.

Fortuna oferta zakładów bukmacherskich na sporty walki

Mnóstwo powodów do zadowolenia będą mieli również typerzy specjalizujący się w sportach walki. Fortuna Zakłady Bukmacherskie od lat mocno promuje rozmaite federacje, o czym niech świadczy umowa sponsorska m.in. z federacją KSW oraz HIGH League Malika Montany.

Jakie sporty walki można obstawiać w Fortunie? Poza najważniejszymi galami bokserskimi, KSW oraz UFC na klientów Fortuny NA WYŁĄCZNOŚĆ czekają kursy m.in. na eventy pod szyldem Prime Show MMA oraz High League.

Warto również zaznaczyć, że prawdopodobnie żaden inny bukmacher w naszym kraju nie opakowuje tak znakomicie gal MMA, jak Fortuna. Firma za każdym razem wystawia swoje kursy jako jedna z pierwszych na rynku, do dyspozycji typerów poza tradycyjnymi kursami bardzo często dostępna jest również spora paczka zakładów specjalnych oraz okolicznościowy bonus dedykowany pod konkretne wydarzenie.

Fortuna oferta zakładów bukmacherskich na e-sport

U bukmachera Fortuna oferta oczywiście zawiera kursy na popularne turnieje e-sportowe, a jedynym zaskoczeniem in minus jest według nas brak osobnej sekcji na stronie tego operatora, gdyż wszystkie wydarzenia e-sportowe zostały wymieszane wraz z tradycyjnymi dyscyplinami na liście w lewej części serwisu.

Jeśli zdołacie przełknąć tę gorzką pigułkę, to nie znajdziecie zbyt wielu powodów do narzekań. Fortuna wystawia bowiem swoje kursy na kilka najważniejszych dyscyplin e-sportowych, a o braku oferty na jakiś topowy turniej lub szlagierowy mecz nie może być mowy.

Jakie e-sporty można obstawiać w Fortunie? Oto lista dostępnych konkurencji:

 • CS:GO
 • League of Legends
 • Dota 2
 • King of Glory
 • Starcraft
 • Afreeca
 • Age of Empires
 • Call of Duty
 • Valorant

Fortuna oferta zakładów bukmacherskich na sporty wirtualne

Odrębnej sekcji na stronie bukmachera doczekały się natomiast zakłady na sporty wirtualne, które zawiera oferta Fortuny. Do dyspozycji graczy w trybie 24/7 dostępne są kursy na animowane mecze i wyścigi, a każde wydarzenie można obejrzeć na żywo w darmowym livestreamie.

Jakie sporty wirtualne można obstawiać w Fortunie? Będą to m.in.:

 • Piłka nożna
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów
 • Wyścigi samochodowe
 • Żużel
ikona nagroda
Ocena zakładów Fortuny
Ocena redakcji: 4.5/5
W ofercie zakładów bukmacherskich Fortuny zgadza się niemalże wszystko, a do pełni szczęścia i maksymalnej noty zabrakło nam m.in. ćwiartkowych handicapów azjatyckich oraz azjatyckich linii goli. Jeśli to Wam nie przeszkadza, to dostaniecie do ręki jedną z najlepszych ofert na polskim rynku. Znakomicie prezentuje się liczba pokrywanych konkurencji, ilość opcji zakładów w obrębie poszczególnych zdarzeń oraz produktów ułatwiających stworzenie zwycięskiego kuponu (m.in. Bet Builder, cash out oraz możliwość łączenia kursów przedmeczowych i na żywo na tym samym kuponie).

Fortuna opinie o zakładach na żywo

Niewielu bukmacherów na polskim rynku może równać się z Fortuną w kwestii oferowanych zakładów na żywo. Sekcja LIVE Fortuny to absolutny sztos, a w trakcie naszych testów praktycznie nie doszukakaliśmy się słabych punktów.

Fortuna wystawia atrakcyjne kursy na żywo na wszystkie popularne konkurencje, turnieje i mecze, a lista dostępnych opcji zakładów na poszczególne zdarzenia musi robić wrażenie. Jak zwykle najwięcej powodów do zadowolenia mają eksperci od piłki nożnej, jednak również fani tenisa, e-sportów, snookera i ping ponga nie opuszczą sekcji LIVE Fortuny z pustymi rękami.

Większość wydarzeń na żywo została opakowana na poziomie dostępnym u topowych bukmacherów zagranicznych o globalnych zasięgach. Do dyspozycji graczy są m.in. szczegółowe statystyki na żywo, Match Tracker obrazujący przebieg boiskowych wydarzeń oraz czat na żywo, za pomocą którego można podzielić się własnymi spostrzeżeniami oraz podejrzeć typowanie innych graczy.

Fortuna transmituje również mnóstwo meczów i wyścigów w darmowych livestreamach (aby mieć dostęp do relacji należy mieć aktywne konto gracza i kupon postawiony w ostatnim okresie). Jakość transmisji nie pozostawia wiele do życzenia, bardzo podoba nam się opcja rozszerzenia okienka z relacją oraz możliwość oglądania dwóch meczów jednocześnie (jeden na ekranie komputera i drugi na smartfonie). Nie ma co tutaj dużo pisać – Fortuna opinie zbiera od nas za sekcję LIVE zdecydowanie jak najlepsze.

ikona nagroda
Ocena zakładów na żywo w Fortunie
Ocena redakcji: 5/5
Jedna z dwóch najlepszych obok STS sekcji zakładów na żywo i dokładnie takie same muszą być noty w naszym teście. Mnóstwo dyscyplin w ofercie LIVE, tyle samo opcji zakładów w obrębie poszczególnych spotkań, znakomite statystyki oraz Match Tracker, czat na żywo oraz gigantyczna ilość transmisji sprawiają, że sekcja na żywo od Fortuny ma tylko jednego poważnego konkurenta na polskim rynku.

Fortuna opinie o kursach i marży

Jeśli zamierzacie ograć bukmachera rejestrując konto gracza w serwisie pobierającym wysokie marże na kluczowych rynkach zakładów to… życzymy Wam powodzenia. Nie twierdzimy, że taki scenariusz stanie się z automatu niewykonalnym, natomiast z pewnością będzie to nieco trudniejsze, niż w przypadku typerów wpłacających depozyt u bukmachera z solidnymi kursami.

Na jakie Fortuna opinie może liczyć na tle legalnych konkurentów w Polsce w tym względzie? Jak wysoką marżę na poszczególnych rynkach zakładów pobiera ten bukmacher? Zakłady na jakie ligi i rozgrywki są najbardziej opłacalne w Fortunie, a które konkurencje korzystniej jest typować gdzieś indziej? Sporo odpowiedzi dadzą Wam wyniki naszego testu dotyczącego marż bukmacherskich pobieranych na polskim rynku.

 • PKO Ekstraklasa – LV Bet 2,05%, Fortuna 2,97%, Betters 3,29%, Betcris 3,44%, forBET 3,59%, eWinner 4,21%, STS 4,84%, TOTALbet 6,63%
 • Serie A – Etoto 2,92%, forBET 3,02%, Fortuna 3,16%, Betters 3,54%, Betcris 3,63%, Superbet 4,17%, Fuksiarz 4,95%, STS 6,37%
 • Premier League – Betcris 1,24%, Betters 1,73%, Noblebet 2,87%, Fortuna 3,21%, LV Bet 4,14%, Fuksiarz 5,24%, Totolotek 7,36%, PZBuk 8,83%
 • Bundesliga – Betcris 1,45%, Etoto 2,70%, forBET 2,94%, Fortuna 3,11%, Superbet 4,22%, TOTALbet 4,49%, STS 5,05%, Fuksiarz 5,20%
 • La Liga – forBET 2,85%, Etoto 3,02%, Noblebet 3,12%, Fortuna 3,31%, Betcris 3,53%, Superbet 4,05%, TOTALbet 5,42%, STS 6,89%
 • Liga Mistrzów – Betcris 1,61%, Betters 1,69%, Superbet 2,99%, Fortuna 3,73%, LV Bet 3,81%, eWinner 4,43%, PZBuk 4,73%, TOTALbet 4,98%, STS 4,99%, Fuksiarz 5,36%
 • Topowe ligi piłkarskie LIVE – Noblebet 4,86%, Betcris 4,93%, Etoto 5,73%, Fortuna 6,67%, Fuksiarz 8,72%, Totolotek 8,88%, PZBuk 9,60%
 • Sporty wirtualne – Betcris 3,55%, Etoto 5,91%, PZBuk 6,11%, TOTALbet 6,57%, LV Bet 8,76 %, Fuksiarz 10,83%, Fortuna 11,01%
 • e-sporty – Superbet 5,05%, eWinner 6,22%, STS 6,44%, Fuksiarz 7,92%, Fortuna 8,70%, Totolotek 9,31%, forBET 9,38%
 • NBA – Etoto 3,75%, LV Bet 4,08%, TOTALbet 4,83%, STS 5,21%, Betcris 7,34%, Superbet 11,26%, Fortuna 15,11%
 • MMA – Etoto 4,15%, Fortuna 5,28%, Superbet 5,33%, Betcris 5,44%, eWinner 7,11%, TOTALbet 7,57%, LV Bet 8,97%

Co mówią nam wyniki naszego testu dotyczącego wysokości marży pobieranej przez poszczególnych bukmacherów? Po pierwsze, jeśli Waszą specjalnością są zakłady na topowe ligi piłkarskie, to wpłacając depozyt w Fortunie nie będziecie mieli większych powodów do narzekań. Ten bukmacher praktycznie za każdym razem wystawia jedne z najbardziej atrakcyjnych kursów i dokładnie takie same powinny być ewentualne wygrane na kuponach w przypadku powodzenia. U bukmachera Fortuna oferta ta wygląda znakomicie.

Po drugie, zawód nie spotka również typerów, którzy obstawiają głównie piłkarskie zakłady na żywo oraz specjalistów od gal MMA. W obu przypadkach Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest w czołówce i pobiera jedną z najniższych marż na rynku.

Idąc dalej, powodów do zachwytu, ale i do przesadnych narzekań nie będą mieli eksperci e-sportowi, gdyż kursy Fortuny wpisują się w średnią krajową, tzn. daleko im do najbardziej atrakcyjnych, ale i nie można powiedzieć, że są beznadziejnie niskie.

Aby nie było jednak zbyt różowo, to dopatrzyliśmy się również mankamentów. Mamy na myśli marżę pobieraną przez oddsmakerów Fortuny w trakcie ustalania kursów na mecze wirtualne oraz koszykarską ligę NBA. O ile w tym pierwszym przypadku jesteśmy to w stanie przełknąć, tak kiepskie kursy na NBA mocno nas smucą i mamy nadzieję, że wyniki naszych testów dadzą włodarzom Fortuny nieco do myślenia.

ikona nagroda
Ocena kursów w Fortunie
Ocena redakcji: 4/5
Rejestrując konto w Fortunie możecie (z małymi wyjątkami) liczyć na bardzo solidne kursy. Na palcach jednej ręki można policzyć legalnych bukmacherów, którzy wystawiają wyższe kursy na topowe ligi piłkarskie od analityków Fortuny. Podobnie dzieje się w przypadku piłkarskich zakładów na żywo, a także gal MMA, które są jedną ze specjalności Fortuny. Z kolei jako bardzo przeciętnie należy ocenić marżę Fortuny na mecze NBA oraz sporty elektroniczne, które sprawiają, że nasza nota nie może być wyższa.

Bukmacher Fortuna opinie o produktach

Bukmacher Fortuna nigdy nie bał się odważnie stawiać na rozmaite innowacje, czego efektem jest szereg ciekawych i przydatnych z punktu widzenia gracza produktów, które mogą się okazać pomocne w tworzeniu zwycięskiego kuponu, a finalnie w wypracowaniu profitów w dłuższej perspektywie. W dużym stopniu to także one wpływają na to, jakie bukmacher Fortuna opinie zbiera od graczy

W trakcie naszych testów wzięliśmy pod lupę każdą funkcję dostępną na stronie bukmachera Fortuna, natomiast jest ich tak wiele, że nie sposób opisać ich wszystkich. Pozwólcie zatem, że przybliżymy Wam pokrótce działanie kilku najważniejszych.

Maxi Kombi

Rodzaj wielokrotnych kuponów systemowych, w przypadku których gracz może otrzymać wygraną nawet w sytuacji, jeśli nie wszystkie selekcje na kuponie będą zwycięskie. Dzieje się tak dlatego, że gracz sam grupuje wszystkie swoje selekcje w poszczególne bloki (max. 12), a kwota wygranej zależy od tego, ile z tych bloków okaże się zwycięskich. Oczywistą rzeczą jest, że wygrana będzie wyższa w sytuacji, kiedy poprawnych będzie 10/11 bloków, niż wtedy, gdy gracz trafi jedynie 4/9 bloków.

Superoferta+ oraz Hit Dnia

Każdego dnia Fortuna podnosi kursy na najbardziej atrakcyjne mecze w ofercie zakładów, dzięki czemu również ewentualne wygrane na kuponach prezentują się znacznie okazalej w przypadku powodzenia.

Early Cashout

Możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu niezależnie od wyniku końcowego. Cashout w Fortunie dostępny jest na wszystkich rodzajach zakładów (SOLO lub AKO, PREMATCH oraz LIVE), natomiast propozycja zamknięcia kuponu musi wyjść od bukmachera.

BetBuilder

Rodzaj wielokrotnego kuponu AKO, który można obstawić w obrębie konkretnego meczu piłkarskiego. BetBuilder nie jest dostępny dla wszystkich meczów z oferty zakładów, lecz tylko dla wybranych spotkań. Przykład takiego kuponu to chociażby – Gospodarze wygrają/Ponad 2,5 goli/Obie drużyny strzelą/Ponad 10,5 rożnych.

Fortuna Klub Plus

Rodzaj programu lojalnościowego dla aktywnych graczy. Im większa aktywność typera, tym więcej punktów FKP przy jego nazwisku. Punkty finalnie można zamieniać na dowolne bonusy w E-Shopie na stronie Fortuny.

Fortuna opinie o promocjach okolicznościowych

Nie tylko nowi klienci bukmachera Fortuna mogą liczyć na atrakcyjny pakiet promocyjny. Również stali gracze w późniejszym okresie będą mieli możliwość skorzystania z regularnych bonusów okolicznościowych, dzięki którym w ich budżecie co jakiś czas będą pojawiały się darmowe środki na dalszą grę.

Niektóre promocje znajdują się w ofercie Fortuny na stałe, a niektóre są dedykowane wyłącznie pod konkretne wydarzenia. Jednego można być pewnym – jeśli w danym okresie gra np. piłkarska Reprezentacja Polski, Liga Mistrzów, odbywają się Mistrzostwa Świata, Euro, Wimbledon, gala KSW lub jakiś popularny turniej e-sportowy, to na łowców bonusów na 100% będą czekały atrakcyjne promocje okolicznościowe.

Poniżej natomiast prezentujemy kilka stałych bonusów, które są non stop dostępne dla typerów, którzy rejestrację konta mają dawno za sobą.

AKO Bonusy

Niespodzianka dla ekspertów od wielokrotnych kuponów AKO. Wystarczy za min. 2 PLN obstawić kupon z min. 5 typami i min. kursem każdej selekcji 1.30, a bukmacher podniesie wartość wygranej o 7%. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa kwota darmowych środków bonusowych. Maksymalny bonus +50% do wygranej można zgarnąć obstawiając zwycięski kupon AKO z 14 lub więcej selekcjami. Do promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady przedmeczowe.

Poniedziałkowy Farciarz

Promocja obowiązuje w każdy poniedziałek w godzinach 16-18. Należy wówczas zalogować się na swoje konto gracza w Fortunie, wpłacić depozyt min. 30 PLN i obstawić dowolny kupon LIVE z min. 4 typami na kuponie. Jeśli tylko jedna selekcja będzie błędna, wówczas gracz otrzyma gwarantowany bonus o wartości 30 PLN.

Happy Hours

To bonus premiujący typerów obstawiających kupony wielokrotne, dzięki któremu ich zakłady zostaną rozliczone bez 12% podatku obrotowego. Wystarczy za min. 2 PLN zagrać wielokrotny kupon z co najmniej 3 selekcjami i kursem min. każdej z nich 1.30, a jeśli kupon będzie zwycięski, to bukmacher nie naliczy podatku od obrotu. W przypadku zakładów przedmeczowych promocja Happy Hours obowiązuje w każdą sobotę i niedzielę w godz. 12-15, natomiast w przypadku kuponów na żywo Happy Hours obowiązuje 24/7.

Godziny Mistrzów

Promocja obowiązuje w każdy piątek w godz. 18-20. Wystarczy w tym okresie zalogować się na swoje konto gracza i wpłacić depozyt min. 100 PLN, a następnie za co najmniej taką samą kwotę zagrać dowolny kupon z oferty zakładów Fortuny (SOLO lub AKO, przedmeczowy lub na żywo). Jeśli zakład będzie przegrany, wówczas na koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus o wartości 50 PLN.

Ekspert+

Regularna promocja pojawiająca się np. przy okazji kolejki w Lidze Mistrzów lub polskiej Ekstraklasie. Bukmacher określa 10 lub 20 meczów piłkarskich, a zadanie typera polega na przewidzeniu wyników 1X2 każdego z nich. Gracze, którym się ta sztuka uda dzielą pomiędzy siebie bonusy z puli nagród wynoszącej często aż 20 000 PLN.

AKO Master

Kolejna promocja dla miłośników kuponów wielokrotnych. Regulamin tego bonusu ulega czasem małej modyfikacji, jednak generalna zasada jest taka, że Fortuna nagradza darmowymi środkami z gigantycznej puli nagród typerów, którym uda się stworzyć najdłuższy zwycięski kupon AKO.

ikona nagroda
Ocena promocji w Fortunie
Ocena redakcji: 4.5/5
Na graczy w Fortunie czeka kilka ciekawych stałych bonusów (m.in. Happy Hours, AKO Bonusy oraz Godziny Mistrzów), jednak to nie one są znakiem rozpoznawczym tej sekcji. Są nimi znakomite promocje okolicznościowe dedykowane pod właściwie każde wydarzenie sportowe, w przypadku którego wiadomo, że będzie cieszyło się sporą popularnością wśród typerów. Przy tego rodzaju meczach, turniejach, galach, itd. klienci Fortuny mogą mieć 100% pewność, że na stronie bukmachera będzie na nich czekał atrakcyjny bonus.

Fortuna opinie o stronie internetowej

Większych kontrowersji nie wzbudza strona internetowa bukmachera Fortuna. Serwis od lat prezentuje się dość podobnie, nanoszone są jedynie jakieś drobne poprawki i aktualizacje, co odbieramy za spory plus, gdyż dzięki temu znamy stronę Fortuny jak własną kieszeń.

Strona od lat utrzymana jest w czarno-żółtej kolorystyce i wszystko na niej znajduje się na swoim miejscu. Po lewej od góry mamy najpopularniejsze wydarzenia w danym dniu, a nieco niżej pełną listę obsługiwanych dyscyplin, lig i rozgrywek.

Na środku tradycyjnie znajdują się poszczególne sekcje, przemieszczając się pomiędzy którymi gracz ma dostęp do wszystkich produktów bukmachera. W przypadku Fortuny będą to kolejno Zakłady Bukmacherskie, Zakłady Live, Wirtualne Sporty, Bet On Games, Promocje oraz Strefa Typera. Prawy górny róg strony zajmuje ikonka typera, dzięki której można przenieść się do panelu gracza i sprawdzić status swojego konta.

Prawa strona serwisu to podgląd tworzonego kuponu, a jeśli interesują Was jakiekolwiek informacje na temat samego bukmachera, respektowanych metod płatności lub chcecie skorzystać z pomocy konsultanta, to należy zjechać na sam dół strony.

Podsumowując – całość została zaprojektowana i wykonana w sposób przemyślany i staranny. Pomimo, że strona bukmachera Fortuna nafaszerowana jest rozmaitymi nowinkami technicznymi, to przy okazji jest szalenie intuicyjna i łatwa w nawigacji, a korzystanie z niej to prawdziwa przyjemność.

Fortuna aplikacja mobilna – opinie

Właściciele Fortuny doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wielu graczy żyje obecnie w ciągłym biegu, dlatego sprawna aplikacja mobilna to absolutna podstawa, jeśli serwis chce zajmować wysokie pozycje w rozmaitych rankingach topowych bukmacherów.

Rzecz jasna w Fortunie zakłady bukmacherskie można również obstawiać odwiedzając mobilną wersję serwisu, jednak z naszych doświadczeń wynika, że znacznie wygodniejszym wariantem jest pobranie i instalacja darmowego oprogramowania na smartfony i tablety. A zatem – na jakie bukmacher Fortuna opinie może liczyć w temacie aplikacji?

Zacznijmy od dostępności tej aplikacji. Oprogramowanie działa na smartfonach i tabletach z systemem Android oraz iOS. W przypadku iPhonów apkę można pobrać i zainstalować bezpośrednio ze sklepu App Store. Co do urządzeń z systemem Android, to sklep Google Play nie obsługuje żadnych aplikacji powiązanych z hazardem oraz zakładami sportowymi, dlatego aplikację należy pobrać bezpośrednio ze strony Fortuny i zezwolić na instalację oprogramowania nieznanego pochodzenia w ustawieniach smartfonu.

Do jakich funkcji gwarantuje dostęp aplikacja mobilna Fortuny? Jej użytkownicy mogą korzystać praktycznie z tych samych opcji co typerzy obstawiający zakłady na tradycyjnej wersji desktopowej, a kilka funkcji zostało zaprogramowanych specjalnie z myślą o nich.

Mamy tu na myśli chociażby Touch ID, skaner zakładów, możliwość błyskawicznego postawienia kuponu poprzez przytrzymanie palca na kursie oraz powiadomienia Push o wynikach i kuponach. Mało tego! Aplikację mobilną Fortuny można sparować z dowolnym smartwatchem, a wtedy wszystkie powiadomienia będą pojawiały się również tam.

Apka Fortuny daje rzecz jasna dostęp do wszystkich bonusów i promocji, za jej pomocą można wpłacić depozyt i wypłacić wygrane środki, a także oglądać darmowe transmisje w livestreamach na pełnym ekranie smartfona (możliwość śledzenia relacji z dwóch meczów jednocześnie – na ekranie komputera i w aplikacji mobilnej).

Fortuna opinie o metodach płatności

Wszystkie operacje finansowe w Fortunie są w 100% darmowe i bezpieczne. Minimalna kwota depozytu oraz wypłaty wygranych środków to każdorazowo 1 grosz, a czas oczekiwania na środki uzależniony jest od wybranej opcji.

Jak wpłacić depozyt w Fortunie? Bukmacher respektuje szereg sprawdzonych metod i tylko od gracza zależy, na który wariant się zdecyduje. Do dyspozycji typerów są m.in.:

 • Visa
 • MasterCard
 • Blik
 • ApplePay
 • PayU
 • Tpay
 • Tradycyjny przelew – obsługiwanych jest 15 najpopularniejszych banków w Polsce
 • Wpłata w lokalu stacjonarnym Fortuny

Problemu nie stanowi również wypłata wygranych środków w przypadku powodzenia na kuponach. Jedyną opcją wypłaty jest tradycyjny przelew bankowy, natomiast sam bukmacher chwali się, że obsługuje wypłaty w trybie 24/7, a średni czas oczekiwania na środki to zazwyczaj ok. 15 minut.

Oczywiście należy mieć świadomość, że wypłata wygranych środków ze swojego konta u bukmachera Fortuna możliwa jest dopiero po przesłaniu wszystkich wymaganych dokumentów i dokonaniu pełnej rejestracji konta stałego w Fortunie.

Fortuna opinia o obsłudze klienta

Każdy problem i każdą wątpliwość dotyczącą błędnego rozstrzygnięcia kuponu, utraty bonusu lub problemu z depozytem można błyskawicznie rozwiązać odwiedzając Biuro Obsługi Klienta Fortuny. Konsultanci bukmachera są dostępni codziennie w godzinach 8-23, a można się z nimi skontaktować na dwa sposoby.

Pierwszym jest formularz kontaktowy na dole strony. Wystarczy go odwiedzić, opisać dokładnie swój problem i zostawić adres email, a w ciągu 24 godzin na skrzynce odbiorczej powinna znaleźć się szczegółowa odpowiedź i wyjaśnienie zagadnienia.

Drugim, znacznie bardziej komfortowym i przede wszystkim szybszym kanałem kontaktu z supportem Fortuny jest czat na żywo. Konsultanci są dostępni w wyznaczonych godzinach i błyskawicznie rozwieją wszelkie wątpliwości. W trakcie naszych testów średni czas oczekiwania na zgłoszenie konsultanta nie przekraczał 1 minuty, a wszyscy pracownicy biura byli rzeczowi, fachowi i pomocni.

Zanim jednak zdecydujecie się na jeden z ww. kanałów kontaktu z supportem Fortuny radzimy najpierw odwiedzić sekcję FAQ na stronie bukmachera. Być może nie jest ona tak mocno rozbudowana jak ma to miejsce u innych legalnych operatorów, jednak i tak można tam odnaleźć odpowiedź na sporo kluczowych kwestii dotyczących wpłat, wypłat, bonusów oraz kuponów.

Bukmacher Fortuna – recenzja

Jeśli dokładnie przeczytaliście naszą recenzję, to zapewne już doskonale wiecie, dlaczego warto (ewentualnie dlaczego absolutnie nie warto) rejestrować się w Fortunie i wpłacać depozyt na swoje konto gracza u tego bukmachera. Naszym zdaniem (i nie jesteśmy w tej opinii odosobnieni) Fortuna to na ten moment jeden z absolutnie topowych bukmacherów na polskim rynku, a środki w tym serwisie powinien posiadać każdy szanujący się typer.

Dlaczego? Wystarczy rzut oka na historię firmy. Odkąd Fortuna Zakłady Bukmacherskie pojawiła się na polskim rynku pod koniec poprzedniego stulecia i odkąd w 2012 roku jako pierwszy bukmacher w naszym kraju zaprezentowała swoją ofertę online praktycznie non stop zajmuje czołowe lokaty w każdym rankingu najlepszych legalnych operatorów. To daje do myślenia, prawda?

Podobnie jak fakt, że na ten moment Fortuna zgarnia ok. 30% udziałów w polskim rynku, co czyni ją pod tym względem drugą po STS najpopularniejszą firmą w naszym kraju. Pokusiliśmy się także o porównanie bukmacherów Fortuna i STS w osobnym artykule. Co wpływa na taką popularność tych bukmacherów?

Szereg czynników, takich jak chociażby atrakcyjny pakiet bonusów na start, szeroki wachlarz zakładów oraz jedna z najlepszych sekcji LIVE w Polsce, natomiast nie warto zapominać o maksymalnym poziomie bezpieczeństwa, jaki swoim klientom gwarantuje Fortuna, a najlepszym na to dowodem niech będzie fakt, że przez blisko trzy dekady obecności w naszym kraju praktycznie nie słyszeliśmy o jakimś skandalu lub negatywnej historii w kontekście Fortuny.

Bukmacher Fortuna opinie 2023: FAQ

Oczywiście, że tak! Fortuna to jeden z bukmacherów z najdłuższym stażem na polskim rynku i posiada licencję o nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565, co czyni go w 100% legalnym i bezpiecznym operatorem.

Bonusy powitalne w Fortunie to zakłady bez ryzyka o łącznej sumie 600 PLN oraz 20 PLN freebet bez depozytu. Nasz kod promocyjny odblokowuje dodatkowy bonus – freebet 10 PLN.

Nie, natomiast wykorzystanie kodu w trakcie rejestracji skutkuje wyższą pulą darmowych środków.

Nie, bukmacher nie wymaga dokumentu potwierdzającego tożsamość i daje możliwość założenia konta tymczasowego bez dowodu.

Tak, lista relacji prezentuje się bardzo okazale, a każdy mecz można oglądać zarówno na ekranie komputera, jak również na smartfonie dzięki darmowej aplikacji mobilnej.

Korzystając z błyskawicznych wypłat środki powinny pojawić się na wskazanym koncie bankowym w ciągu 15 minut.

To rodzaj zakładu, dzięki któremu gracz może umieścić kilka selekcji dotyczących konkretnego wydarzenia sportowego na jednym kuponie.

Opinie