Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów

Bez telefonu jak bez ręki – to powiedzenie bywa irytujące, często próbujemy całemu światu udowodnić, że to nie prawda, ale przegrywamy tę walkę już na starcie. Bez telefonów, smartfonów czy tabletów nasz świat już niemal nie istnieje. Za pomocą tych niewielkich urządzeń wykonujemy coraz więcej czynności. Już nie tylko komunikujemy się z bliskimi, ale też czytamy, słuchamy muzyki, oglądamy filmy czy seriale. Sprawdzamy pogodę, nawigujemy, kontrolujemy postępy treningowe, a nawet…sprawdzamy zapasy w lodówce. Internet za pomocą aplikacji zawładnął naszym życiem. Nie da się ukryć tego, że choć czasem sami irytujemy się na to, że z wielu aplikacji korzystamy za długo i nie ma w tym większego sensu, to jednak niejedna potrafi nam oszczędzić trochę czasu. Dlatego nie ma się czemu dziwić, że i bukmacherzy stworzyli swoje aplikacje, które w założeniu mają usprawnić zawieranie zakładów bukmacherskie.

BukmacherKwotaOferta specjalna
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENT500

Odbierz
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 5000 zł + 40 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 760 zł + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów Bonus standardowy: 600 zł
Nasz bonus: 600 zł Bonus

Odbierz

Która aplikacja bukmacherska jest najlepsza?

Aplikacje mobilne bukmacherów w założeniu powinny działać szybko, powinny posiadać wszystkie funkcje strony internetowej i co też nie jest bez znaczenia nie powinny zajmować wiele miejsca na telefonie czy innym urządzeniu.

Która aplikacja bukmacherska jest najlepsza? Na pewno nie jest to łatwe pytanie, bo z reguły nie różnią się one aż tak mocno od siebie i pewnie większość graczy korzysta z aplikacji tych bukmacherów, u których w danej chwili ma środki na grę. Jednak stworzenie rankingu aplikacji bukmacherskich ma o tyle sens, że czasami korzystanie z aplikacji może przynieść graczom dodatkowe korzyści finansowe. A najlepsi bukmacherzy muszą dbać o swoich klientów by nie stracić ich na rzecz konkurencji.

Jak zainstalować aplikację bukmacherską?

Zanim jednak sprawdzimy, który bukmacher ma najlepszą aplikację, musimy wyjaśnić gdzie w ogóle znajdziemy aplikacje bukmacherskie. Niestety nie w każdym przypadku jest to takie proste. Bez problemu odnajdą je użytkownicy systemu Apple, bo programy na ich telefony czy tablety znajdują się w oficjalnym sklepie tego producenta. Oczywiście aplikacje bukmacherskie są dostępne za darmo i proces instalacji nie różni się od standardowego. Jednak nieco mniejsza popularność systemu iOS sprawia, że nie wszyscy bukmacherzy decydują się na wydanie aplikacji bukmacherskich dostosowanych do urządzeń z symbolem ugryzionego jabłka. Często się też zdarza tak, że aplikacja na iOS pojawia się z dużym opóźnieniem względem wersji na Androida.

Użytkownicy urządzeń z Androidem z reguły nie muszą się martwić o to, że bukmacher nie stworzy  specjalnego programu, ale aplikacje mobilne bukmacherów są nieco trudniej dostępne.

Wynika to z ograniczeń oficjalnego sklepu Google, z którego to użytkownicy Androida pobierają aplikacje. Amerykańska firma nie pozwala na umieszczanie w nim aplikacji mobilnych bukmacherów ze względu na obostrzenia dotyczące hazardu.

Co zatem trzeba zrobić? Najpierw gracz powinien wejść na mobilną wersję strony internetowej bukmachera poprzez przeglądarkę na swoim urządzeniu, a potem bezpośrednio z niej ściągnąć plik. 

Następnie należy zainstalować aplikację bukmacherską, ale przedtem należy wydać zgodę na „instalację programu z nieznanych źródeł”. W zależności od tego jak skonfigurujemy ustawienia swojego telefonu lub tabletu będziemy to musieli robić za każdym razem, gdy instalować będziemy aplikację bukmacherską lub tylko raz – przy pierwszej takiej próbie. Cała procedura trwa nieco dłużej niż korzystanie z oficjalnego sklepu, ale tak naprawdę całość instalacji powinna się zamknąć w czasie krótszym niż minuta. 

Co prawda oprócz dwóch wspomnianych systemów operacyjnych obsługujących nasze smartfony są też jeszcze inne – dużo mniej popularne – ale musimy się liczyć z tym, że bukmacherzy nie będą widzieli sensu tworzenia produktu na tak wąski rynek, więc użytkownicy takich urządzeń z aplikacji bukmacherskich raczej nie skorzystają. 

Dlaczego warto korzystać z aplikacji bukmacherskich?

Podstawową zaletą jest czas. Skrócony do minimum. Telefon mamy niemal zawsze obok siebie i niemal zawsze jest uruchomiony. Nie musimy przemieszczać się do innego pomieszczenia, żeby skorzystać ze stacjonarnego urządzenia, nie musimy czekać na to to aż ktoś przestanie korzystać z komputera czy laptopa i co najbardziej dokuczliwe – nie musimy wychodzić z domu, żeby obstawić swoje typy bukmacherskie i zagrać kupon u bukmachera stacjonarnego.

Inne zalety aplikacji bukmacherskich? Posiadają one wszystkie funkcje tradycyjnej strony internetowej. Mamy więc dostęp do szybkich płatności, statystyk czy możemy śledzić mecze za pomocą „match trackera”, a także sprawdzać wyniki czy nawet oglądać mecze jeśli bukmacher ma prawa do transmisji. 

Aplikacje mobilne bukmacherów są proste w obsłudze, intuicyjne i szybkie. Najlepsze aplikacje bukmacherskie nie mają prawa się „zawieszać” czy generować innych problemów.

Wady? Nie ma ich za wiele. Zajmują pamięć? Tak, ale są to niewielkie aplikacje, a nasze telefony są coraz bardziej pojemne. Jednak jest coś przed czym powinniśmy ostrzec. Wiemy dobrze, że aplikacje mogą uzależniać i łatwość dostępu tylko temu sprzyja. W przypadku aplikacji bukmacherskich mamy też do czynienia z hazardem, więc może to być kombinacja zdecydowanie bardziej sprzyjająca uzależnieniom. Szczególnie jak dodamy do tego zawieranie zakładów pod wpływem emocji np. w trakcie oglądania sportu.  Dlatego korzystajmy z aplikacji bukmacherskich z rozwagą i szacunkiem do własnych pieniędzy.

Aplikacja bukmacherska vs strona mobilna bukmachera

Czy jest jednak konieczność ściągania aplikacji bukmacherskich? Wielu użytkowników smartfonów po prostu ma dość „zaśmiecania” kolejną ikonką swojego ekranu. Oczywiście bukmacherzy nie wymagają od swoich klientów pobierania aplikacji bukmacherskich, a możliwość obstawiania meczów bez konieczności wychodzenia z domu czy podchodzenia do stacjonarnych urządzeń jest możliwa też bez dodatkowego programu.

Strony mobilne bukmacherów co do zasady są bowiem responsywne. Co to oznacza? Są one dostosowane do niemal każdego urządzenia. W praktyce chodzi głównie o rozdzielczość, która automatycznie przystosowuje się do ustawień naszego mobilnego urządzenia. Poniekąd jest to połączenie tradycyjnej strony internetowej z aplikacją bukmacherską.

Strony mobilne bukmacherów niczym nie różnią się od aplikacji bukmacherskiej czy tradycyjnej strony. Oczywiście są pewne wyjątki i niektórzy bukmacherzy ograniczają funkcjonalności swoich mobilnych stron (np. w aplikacji STS i na tradycyjnej stronie są statystyki, a w mobilnej wersji strony tego bukmachera ich nie ma), ale są to tylko wyjątki. Dlatego jak ktoś nie ma ochoty na pobieranie kolejnej aplikacji może najpierw sprawdzić stronę mobilną bukmachera i ocenić czy rzeczywiście jest dla niego wystarczająca. 

Jak obstawiać przez telefon?

To proste. Jak już wiecie mamy dwie możliwości albo ściąganie aplikacji mobilnych bukmacherów albo korzystanie z mobilnej strony internetowej. Obie opcje co do zasady są równie dobre. W aplikacji lub na stronie wystarczy się zalogować. Jeśli nie mamy konta to najpierw jednak trzeba przejść przez procedurę  rejestracji. Niestety nie wszystkie aplikacje bukmacherskie mają odpowiednią funkcję i czasami aplikacja odsyła graczy na mobilną wersję strony. Zdecydowanie rzadziej będziemy musieli cały proces przejść na tradycyjnej stronie internetowej.

Po zalogowaniu się (na hasło, numer PIN czy odcisk palca) po prostu przechodzimy do oferty kursowej bukmachera i wybieramy kursy i stawkę. W aplikacji bukmacherskiej można składać też zakłady „na żywo” i gracze mają dostęp nie tylko do kursów, ale też „match trackera”, czyli podglądu boiskowych wydarzeń. 

Oczywiście nie można zapominać o tym, że aplikacje mobilne bukmacherów dają możliwość uzupełniania swojego konta. Dostępne są opcje „szybkich przelewów”, płatności Blikiem i kartą.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie – bonusy

Zainstalowanie aplikacji bukmacherskich to nie tylko możliwość szybszego obstawiania meczów. Czasami jest to możliwość uzyskania również dodatkowych środków na grę. Są to bonusy bukmacherskie czasowe promocje i warto sprawdzać od czasu do czasu informacje o bonusach podawanych przez bukmacherów. Niektóre niespodzianki są przeznaczone tylko dla graczy, którzy zawierają zakłady bukmacherskie przy pomocy aplikacji mobilnej.

Już samo zainstalowanie aplikacji bukmacherskiej STS przyniesie graczowi 25 zł na zawarcie zakładów poprzez aplikację. Oczywiście zanim wypłacimy taki bonus od STS musimy go obrócić, ale nie jest to wysoka cena za samą tylko instalację aplikacji mobilnej.

Bonus dostaniemy także w Totolotku. Dzięki instalacji aplikacji bukmacherskiej Totolotka gracze otrzymają do 49 zł dodatkowego bonusu od depozytu. Warunkiem jest wpłata za pomocą narzędzi dostępnych w aplikacji mobilnej Totolotka. 

LVBet dość często oferuje grę bez podatku na wybrane rozgrywki, ale tylko wtedy gdy gracz zdecyduje się na obstawienie zakładu bukmacherskiego za pomocą aplikacji mobilnej.

PZBuk ma w swojej ofercie zakłady „Kardio”, czyli możliwość obstawiania tego, kiedy dokładnie padnie bramka w meczu piłkarskim. Możliwość zawarcia takiego zakładu jest możliwa tylko poprzez aplikację mobilną PZBuk.

Wiele promocji i bonusów dla klientów korzystających z aplikacji bukmacherskich ma również Etoto.

Ranking aplikacji bukmacherskich

Przyjrzyjmy się zatem dokładniej jak wyglądają poszczególne aplikacje mobilne bukmacherów. Sprawdźmy jakie mają zalety i wady i czy rzeczywiście warto instalować je na naszych urządzeniach. Która aplikacja bukmacherska jest najlepsza?

Aplikacja bukmacherska STS

STS to największy polski bukmacher i w wielu dziedzinach bukmacherki wyznacza trendy. Nie inaczej jest jeśli chodzi o aplikację bukmacherską. STS dość często aktualizuje swój produkt, dlatego klienci bukmachera mogą cieszyć się naprawdę dobrą aplikacją mobilną z logiem STS.

Zalogować się do aplikacji można np. numerem PIN lub poprzez odcisk palca. Poza oczywistymi możliwościami każdej aplikacji bukmacherskiej STS udostępnia także:

 • transmisje na żywo (najszersza oferta w Polsce),
 • zakłady live i pełny „match tracker”,
 • zakłady karciane Betgames,
 • sport wirtualny,
 • opcję cash-out,
 • powiadomienia o wynikach i rozstrzygnięciach kuponu,
 • rozbudowane statystyki,
 • pomoc online całą dobę
 • specjalne promocje dla posiadaczy aplikacji mobilnej STS.

Aplikacja STS na Android znajduje się pod https://www.sts.pl/pl/mobile-app/android/. Z kolei wersja na iOS dostępna jest po linkiem: https://itunes.apple.com/pl/app/sts-online/id904595321?mt=8

Aplikacja bukmacherska Fortuna

Przez długi czas Fortunie nie po drodze było z aplikacjami i bukmacher na rynek wypuszczał „pół-produkt”. Od wielu miesięcy jest jednak inaczej i aplikacja mobilna Fortuny należy do tych, które spełniają wszystkie wymogi aktywnego gracza. Ciężko o cokolwiek się przyczepić, więc na siłę nie szukajmy problemów. Co ciekawego znajdziemy w aplikacji mobilnej zakładów bukmacherskich Fortuna?

 • Transmisje wydarzeń sportowych,
 • szybkie płatności,
 • szybkie zakłady (dwa kliknięcia i twój zakład jest postawiony),
 • pełny dostęp do oferty ”live” oraz „match tracker”,
 • sport wirtualny,
 • powiadomienia na telefon o statusie kuponów.
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów

Aplikacja mobilna Totolotka

Bukmacher Totolotek przeprowadza generalne porządki. Przecież dopiero od początku 2019 roku firma ma nowego, niemieckiego właściciela. Zmiany w Totolotku widzimy na różnych polach i nie dziwi, więc i to, że i aplikacja bukmacherska Totolotka zmieniła swoje oblicze. 

Podobnie jak w przypadku STS i Fortuny aplikacja bukmacherska Totolotka jest dostępna zarówno na telefony z Androidem jak i iOS.  W aplikacji mobilnej Totolotka znalazło się miejsce dla:

 • pełnej oferty zakładów „na żywo” (jednej z największych w Polsce),
 • match trackera,
 • sportu wirtualnego,
 • szybkich płatności,
 • opcji złożenia szybkiego kuponu tzw. quickbet,
 • a także dla specjalnych bonusów dla użytkowników aplikacji mobilnej Totolotka.
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów

Aplikacja bukmacherska Betclic

Bukmacher Betclic co prawda jest w Polsce legalnie dostępny dopiero od połowy 2019 roku jednak bukmacher nie poszedł ścieżką innych „nowych” na rynku bukmacherów i niemal od razu wystartował z aplikacją bukmacherską. Betclic swój produkt przygotował na system Android i iOS. Co ciekawe nie musisz pamiętać hasła czy numeru PIN, aby wejść do aplikacji Betclic, bo wystarczy do tego odciska palca lub skan twarzy.  Co jeszcze oferuje aplikacja mobilna Betclic?

 • Transmisje wydarzeń sportowych,
 • sport wirtualny,
 • opcję cashout,
 • pełną ofertę spotkań „na żywo” i „match tracker”,
 • powiadomienia o statusie kuponów,
 • błyskawiczne płatności,
 • szybka ścieżka rejestracji.

Aplikacja mobilna Forbet

Zakłady Bukmacherskie Forbet dość mocno stawia na mobilność. Świadczą nawet o tym…punkty stacjonarne bukmachera, bo są one wyposażone w terminale, które mogą być ustawione w nietypowych miejscach i sprawiają, że zakłady bukmacherskie z logo Forbet dostępne są bardzo często całą dobę. Wróćmy jednak do samej aplikacji bukmacherskiej Forbet. Podobnie jak zdecydowana większość aplikacji bukmacherskich jest ona łudząco podobno do strony internetowej bukmachera. Te same barwy, podobna grafika i co najważniejsze takie same funkcjonalności. Aplikacja mobilna Forbet jest łatwa w obsłudze i czytelna. Gracze znajdą w aplikacji mobilnej Forbet m.in.:

 • transmisje spotkań „na żywo”,
 • pełną ofertę kursową na zakłady przedmeczowe i „na żywo”,
 • zakłady na sport wirtualny,
 • wyszukiwarkę kursów,
 • statystyki,
 • „match tracker”, czyli podgląd boiskowych wydarzeń,
 • szybkie płatności.

Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów

Aplikacja bukmacherska Milenium

Nie da się ukryć tego, że bukmacher Milenium próbuje nadgonić stracony czas. Ten jeden z najbardziej doświadczonych bukmacherów na polskim rynku zdecydowanie przespał czas gdy zmieniała się w Polsce ustawa hazardowa i choć był wtedy jednym z nielicznych legalnych polskich bukmacherów, to szybko dał się wyprzedzić innym, dużo młodszym bukmacherom jak np. Forbet. Aplikacja mobilna Milenium przez długi czas również była dość archaiczna, ale to na pewno zmieniło się wraz z ostatnimi aktualizacjami. Przykład? Jeszcze jakiś czas temu z aplikacji mobilnej Milenium nie można było wypłacić wygranych na swoje konto bankowe. Na szczęście bukmacher dopracował swój produkt i już teraz każdy gracz może zlecić wypłatę środków, bez potrzeby używania innych urządzeń niż telefon czy tablet. Co jeszcze znajdziemy w aplikacji mobilnej Milenium?

 • Pełną ofertę zakładów przedmeczowych i zakładów na żywo,
 • szybki dostęp do swojego konta gracza wraz z aktualnymi środkami na koncie,
 • zakłady mobilne zawierane na wszystkie zdarzenia z oferty,
 • wyniki meczów na żywo,
 • podgląd aktualnych kuponów,
 • powiadomienia o najciekawszych zdarzeniach, promocjach. 
760 zł bonus + 10 zł freebet

Aplikacja bukmacherska PZBuk

Ten szwedzki bukmacher nie od razu wystartował z aplikacją mobilną, ale dość szybko możliwość wygodnego obstawiania przez telefon zyskali posiadacze Androida, a od niedawna również ci, którzy mają telefony z systemem iOS:

Dzięki aplikacji mobilnej PZBuk można:

 • oglądać transmisje z meczów NBA,
 • skorzystać z oferty zakładów przedmeczowych i na żywo,
 • szybko wypłacić wygrane,
 • skorzystać z zakładów „Kardio” – dostępnych tylko na urządzeniach mobilnych,
 • wycofać zakład w opcji Cash-out,
 • skorzystać z oferty na sport wirtualny,
 • dostępne są specjalne promocje dostępne tylko dla użytkowników aplikacji.

Aplikacja mobilna LVBet

Aplikacja bukmacherska LVBet zadowoli chyba wszystkich obstawiających zakłady online. Pod koniec 2019 roku przeszła lifting i bardzo trudno znaleźć  jakikolwiek słaby punkt. Wydaje się być jeszcze bardziej przyjazna niż podstawowa strona internetowa bukmachera, która przecież też nie należy do tych „trudnych” w obsłudze. To wiele mówi o jakości wykonania aplikacji LVBet.

Co znajdziemy w aplikacji mobilnej LVBet?

 • Specjalne promocje dla użytkowników aplikacji np. grę bez podatku,
 • możliwość oglądania transmisji i obstawianie e-sportu na ekranie telefonu,
 • pełną ofertę zakładów przedmeczowych i „na żywo”,
 • statystyki i match tacker,
 • szybkie wypłaty,
 • czytelny interfejs,
 • opcję cash-out.
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów

Aplikacja mobilna Etoto

Bukmacher Etoto mimo posiadania kilkunastu punktów stacjonarnych zdecydowanie stawia na gracza internetowego. Widać to szczególnie po aplikacji mobilnej Etoto, bo już od wielu miesięcy jest to produkt, który po prostu dobrze się użytkuje. Etoto nie czekał na to co zrobi konkurencja i był jednym z pionierów nowoczesnych aplikacji bukmacherskich na polskim rynku. Od startu aplikacji mobilnej Etoto nie musiał jej mocno aktualizować, bo cały czas spełnia najwyższe standardy. Etoto liczy na to, że dzięki aplikacji mobilnej będzie zyskiwał klientów stąd m.in.:

 • częste promocje i bonusy przygotowywane dla użytkowników aplikacji mobilnej Etoto,
 • wygodne logowanie na odcisk palcem,
 • szeroka oferta zakładów przedmeczowych i „na żywo”,
 • szybkie płatności,
 • statystyki,
 • intuicyjne przeglądanie oferty.
Aplikacje bukmacherskie. Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów

Aplikacja bukmacherska Betfan

Bukmacher Betfan testował dość długo cierpliwość wielbicieli aplikacji bukmacherskich. Przez dłuższy czas od swojego debiutu w kwietniu 2019 roku bukmacher nie udostępniał bowiem aplikacji mobilnej. Betfan bazował tylko na mobilnej stronie internetowej i trzeba też zaznaczyć, że strona działała po prostu świetnie. Nie dziwi więc to, że bukmacher niezbyt spieszył się z aplikacją i chciał na rynek wypuścić w pełni funkcjonalny produkt. I to się udało, choć na koniec 2019 roku istniała tylko wersja na Androida – co jest największą wadą aplikacji mobilnej Betfana. Co ciekawe, żeby zainstalować aplikacje bukmacherską Betfan nie trzeba nawet wchodzić na mobilną stronę bukmachera. Wystarczy, że przeglądamy ofertę na laptopie czy komputerze i wejdziemy w opcję „aplikacja mobilna”. Tam dostępny jest kod, który wystarczy zeskanować swoim telefonem. Oczywiście tradycyjna wersja instalacji jest również dostępna.

Podobnie jak strona internetowa tego bukmachera aplikacja mobilna Betfan jest bardzo przyjazna użytkownikowi. Jest bardzo przejrzysta i pozwala na:

 • korzystanie z pełnej oferty na zakłady przedmeczowe,
 • zawieranie zakładów „na żywo”,
 • dostęp do statystyk i „match trackera”,
 • obstawianie sportu wirtualnego,
 • skorzystanie z szybkich płatności.

Aplikacja mobilna Totalbet

Bukmacher Totalbet również nie od razu udostępnił swoim graczom aplikację mobilną. Totalbet – podobnie jak Betfan – ma dla swoich klientów na razie tylko opcję na Androida i nie pozwala to na wystawienie najwyższej oceny bukmacherowi.

Aplikacja bukmacherska Totalbet i jej funkcjonalności nie odbiegają jednak w żaden sposób od standardów polskiego rynku bukmacherskiego.

Gracze mogą skorzystać m.in. z:

 • pełnej oferty zakładów przedmeczowych i „na żywo”,
 • statystyk,
 • match trackera,
 • szybkich płatności,
 • oraz mogą ustawić powiadomienia dotyczące wyników czy statusu kuponu.
obrazek przedstawia wygląd aplikacji mobilnej bukmachera Totalbet

Aplikacja bukmacherska Noblebet

To kolejny bukmacher, który swoją aplikację mobilną ma tylko dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Nieco łaskawiej patrzymy jednak pod tym względem na aplikację mobilną Noblebet, bo to bukmacher znacznie „młodszy” niż Betfan czy Totalbet, bo wystartował dopiero jesienią 2019 roku. Sama obsługa aplikacji jest prosta, a możliwości programu dość zaawansowane.

Co znajdziemy w aplikacji bukmacherskiej NobleBet?

 • Całą ofertę na zakłady przedmeczowe i „na żywo”,
 • szybkie wypłaty,
 • cash-out,
 • wizualizację wydarzeń (match tracker),
 • ofertę na sport wirtualny.

Aplikacja bukmacherska eWinner

Najnowszą na rynku aplikacją mobilną jest ta od eWinnera. Wystartowała w lutym 2020 roku, ale na razie swój produkt oferuje tylko posiadaczom urządzeń z systemem Android. W planach jest jednak też aplikacja dla użytkowników iOS, więc bukmacher eWinner myśli też o rozszerzeniu grona odbiorców “apki”.

Interfejs aplikacji mobilnej jest dość intuicyjny i łatwo się poruszać pomiędzy zakładami przedmeczowymi, zakładami na żywo czy kontem gracza. 

Obrazek przedstawia Marcina Gortata prezentującego aplikację mobilną eWinnera

Co znajdziemy w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner?:

 • pełną ofertę zakładów przedmeczowych i „na żywo”,
 • szybkie płatności,
 • statystyki,
 • śledzenie meczów na żywo
 • czytelny interfejs.

Aplikacja bukmachera Superbet

Bukmacher Superbet zaraz po udostępnieniu swoim graczom możliwości zakładów online, poszedł o krok dalej. Wypuścił aplikację mobilną, która jak na początkującą na rynku zrobiła niemałe wrażenie. Przede wszystkim od razu udostępniona została zarówno użytkownikom Androida i iOS’a.

Przyjemna w odbiorze oprawa graficzna i łatwe w obsłudze funkcje stanowią cechy charakterystyczne aplikacji Superbetu. Na co jeszcze możemy liczyć w tym przypadku?:

 • Widoczne pozycje w menu i wyraźne kolory, które możemy zmienić w zależności od upodobania. (tryb dzienny i tryb nocny)
 • Ustalenie domyślnej stawki. (przydatne dla grających płaską stawką)
 • Do zdarzeń, którymi interesują się gracze, dołączone zapowiedzi spotkań.
 • Powiadomienia odnośnie obstawionych przez nas zdarzeń.
 • Ciągła aktywność konta (aplikacja nie wyloguje nas po dłuższym czasie nieaktywności na koncie).

Jedynym negatywem, który przychodzi na myśl podczas używania aplikacji jest brak zapamiętania naszych danych. Przy każdej kolejnej próbie zalogowania musimy od nowa wpisać cały login i hasło. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że cały czas możemy pozostać zalogowani, nie powinno stanowić to aż takiego utrudnienia.

Aplikacje mobilne bukmacherów – FAQ

Czy aplikacje bukmacherskie są legalne?

Tak. Aplikacje bukmacherskie są w pełni legalnym produktem.

Skąd pobrać aplikacje bukmacherskie na Androida?

Aplikacje bukmacherskie na system Android znajdziesz np. na mobilnej stronie bukmachera.

Dlaczego aplikacji bukmacherskich nie ma w sklepie Google?

Wynika to z blokady produktów związanych z hazardem przez Google.

Gdzie znajdę aplikacje mobilne dla urządzeń Apple?

Aplikacje bukmacherskie dostępne są za darmo w AppStore.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji bukmacherskich?

To przede wszystkim prostota i szybkość. Dzięki aplikacji bukmacherskiej masz cały czas pod ręką ofertę bukmacherów.

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi