PZBUK Kod Bonusowy i Bonus na Start 2023

Bonus 250 PLN na start
 • 250 PLN freebet na start
Odbierz 250 PLN
kod promocyjny

Jaki jest PZBuk kod bonusowy?

Kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany. Załóż konto przez nasz link i odbierz bonus powitalny 250 zł. Otrzymasz freebet, który sam sobie wybierzesz – 50, 100, 150, 200 lub 250 zł.

Wystarczy, że założysz konto u bukmachera przez nasz link, a będziesz mógł skorzystać z bonusów na start. Otrzymasz:

Kod Bonusowy PZBUK NIEWYMAGANY
Freebet na start 250 PLN
Sklep Gracza bonusy za punkty
PZBuk bonus 250 PLN

Do odebrania najwyższego bonusu powitalnego jest konieczne zarejestrowanie konta w PZBuk przez nasz link. Wtedy gracz będzie uprawniony do otrzymania pełnego pakietu.

PZBuk bonus na start

kwota bonusu powitalnego wraz z logo bukmachera Pzbuk

Bonus powitalny PZBuk ma na celu przekonanie nowych graczy do rejestracji u bukmachera. Obstawianie zakładów to jedno, ale ciekawy bonus na start może znacznie uatrakcyjnić rozgrywkę. W PZBuk bonus powitalny to freebet, który gracz może sobie wybrać. Bonus jest prosty w zrozumieniu i według mnie warto z niego skorzystać. 

PZBuk kod bonusowy – Freebet na start 250 PLN

Darmowy zakład PZBuk jest nową promocją. Przyznawany jest graczom, którzy zarejestrują konto u bukmachera przez naszą stronę. Wtedy można otrzymać freebet PZBuk. Gracz ma do wyboru jeden z pięciu freebetów:

 • 50 PLN freebet – przyznawany za depozyt i kupon od 50 do 99 zł
 • 100 PLN freebet – przyznawany za depozyt i kupon od 100 do 149 zł
 • 150 PLN freebet – przyznawany za depozyt i kupon od 150 do 199 zł
 • 200 PLN freebet – przyznawany za depozyt i kupon od 200 do 149 zł
 • 250 PLN freebet – przyznawany za depozyt i kupon za min. 250 zł

W zależności od tego jaki depozyt wpłacisz i jaką stawkę będzie wynosił twój pierwszy kupon taki PZBuk freebet otrzymasz. Poniżej krok po kroku opisuję jak odebrać bonus:

 • załóż konto w PZBuk przez nasz link
 • zweryfikuj numer telefonu
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł (pamiętaj, że od wysokości depozytu zależy jaki freebet otrzymasz)
 • postaw pierwszy kupon AKO z min. 2 zdarzeniami
 • kurs całkowity kuponu musi wynosić min. 3.00
 • wybierz stawkę kuponu (pamiętaj, że od wysokości stawki zależy jaki freebet otrzymasz)
 • po spełnieniu tych warunków w ciągu kilku minut do twojego konta zostanie dodany freebet 50, 100, 150, 200 lub 250 zł.

Warunki otrzymania bonusu nie są skomplikowane czy trudne do spełnienia. Podoba mi się też to, że mogę sobie wybrać jaki freebet PZBuk otrzymam.

Jak wykorzystać freebet PZBuk?

Dostałeś swój freebet na konto bonusowe i co dalej? Teraz trzeba wykorzystać go na zakłady, czyli obrócić. Jakie są wymagania?

 • jednokrotny obrót
 • kupon AKO z min. 2 zdarzeniami
 • kurs łączny min. 2.00
 • na kuponie zaznacz z rozwijanego menu opcję „wybierz aktywną promocję”
 • na obrót freebetem masz 30 dni

Wygrane z kuponu postawionego za freebet możesz wypłacić. Jednak wygrana będzie pomniejszona o stawkę, czyli o wartość freebetu.

PZBuk bonus powitalny – czy warto skorzystać?

Opisany powyżej freebet PZBuk to jedyna promocja z jakiej może skorzystać nowy gracz tego bukmachera. Nie będę ukrywała, że czuję się nieco zawiedziona. Zdecydowana większość bukmacherów proponuje graczom co najmniej dwa – trzy bonusy, a są i tacy, którzy przygotowali oferty składające się nawet z 7 promocji (jest tak w przypadku bonusu na start BetX).

Ponadto maksymalna kwota bonusu PZBuk to zaledwie 250 zł. Delikatnie mówiąc, kwota ta nie powala. Porównując to do Superbet, gdzie nowy gracz może zgarnąć pakiet 3754 zł w bonusach, to PZBuk wypada po prostu blado.

Niemniej jeśli masz zamiar założyć konto w PZBuk to warto skorzystać z freebetu na start. Zawsze są to dodatkowe środki, które możesz wykorzystać na zakłady.

Warunki obrotu bonusami PZBuk 

Warto zapoznać się z warunkami obrotu bonusami, zanim odbierzemy je od bukmachera. Bez względu na to, który freebet wybierzesz to warunki obrotu są takie same.

BonusKursLiczba obrotów
Freebet 50 – 250 PLN na startAKO, min. 2 zdarzenia, kurs min. 2.001

Freebet na start należy wykorzystać na kupon AKO z minimum dwoma zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.00. Na dokonanie obrotu masz 30 dni od momentu przyznania freebetu. Na kuponie nie mogą znaleźć się zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

PZBuk zakład bez ryzyka

Przez długi czas główną promocją powitalną PZBuk był zakład bez ryzyka do 1000 PLN. Wyróżniał się on spośród konkurencji tym, że gracz otrzymywał zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie pierwszy postawiony kupon po rejestracji. Niestety bukmacher zrezygnował z tego bonusu.

Jest jedna wiele ofert zakładów bez ryzyka na rynku bukmacherskim, które warto sprawdzić. Ich wysokość może wynieść nawet 3500 PLN.

PZBuk rejestracja

W PZBuk nowi gracze zarejestrują się w dosłownie chwilę. Formularz rejestracyjny składa się z trzech kroków. Nowy gracz może bardzo szybko przejść przez proces zakładania konta i od razu obstawiać wybrane mecze. Jeśli chcesz się zarejestrować u bukmachera PZBuk, postępuj według poniższych instrukcji:

 1. Przejdź na stronę PZBuk z naszego linku. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 2. W pierwszym kroku podajemy dane konta. Podajemy e-mail, hasło i numer telefonu.
 3. Następny krok wymaga podania danych osobowych gracza. Tutaj wpisujemy imię, nazwisko, PESEL, datę urodzenia.
 4. Ostatni krok to otwarcie konta. Ustal swoje limity na grę i rozpocznij obstawianie w PZBuk. Limity dotyczą czasu spędzonego na stronie oraz kwoty stawek przeznaczonych na zakłady.

Upewnij się, że wszystkie pola w formularzu zostały wypełnione prawidłowo. Jeśli nie masz takiej pewności, możesz bez konsekwencji wrócić do poprzednich kroków i sprawdzić to jeszcze raz. Gdy będziesz wiedzieć, że wszystko się zgadza, otwórz konto i aktywuj je poprzez link aktywacyjny. Przyjdzie on na podany adres e-mail. Gotowe! Możesz już obstawiać w PZBuk.

PZBuk bonusy i promocje dla graczy

Bukmacher PZBuk posiada ciekawe promocje również dla stałych graczy. Poniżej przybliżamy działanie najważniejszych, do których jako gracz będziesz mieć stały dostęp.

Zakłady Kardio

Ta oferta dotyczy zakładów na żywo. Wystarczy zalogować się na swoje konto za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej. Wybieramy opcję Kardio przy trwającym meczu i przedział czasowy, w którym według nas padnie następny gol. Przy dostępnym meczu z opcją Kardio będzie widoczna ikona kardiogramu. Postawiony przez nas zakład zostaje podzielony na trzy przedziały czasowe. Każdy z nich przybliża gracza do coraz wyższej wygranej.

Sklep gracza i punkty lojalnościowe

Sklep gracza PZBuk

Dla stałych graczy, którzy już posiadają konto w PZBuk dostępny jest specjalny sklep. Dzięki aktywnej grze, typerzy mogą otrzymać punkty lojalnościowe, które mogą później wymienić na ciekawe nagrody i bonusy. Jak zbierać punkty PZBuk?

 • 600 punktów za rejestrację
 • 25 punktów za zalogowanie się (1 dziennie)
 • 500 punktów za przesłany dokument do weryfikacji
 • 50 punktów za depozyt min. 50 PLN
 • 100 punktów za pierwszy depozyt
 • Happy hours – podwojenie punktów w określonych godzinach

Do wyboru są różne bonusy w sklepie PZBuk, ale przy zebraniu większej liczby można odebrać nawet koszulki. Dołącz do nowych graczy i zgarnij dodatkowo 20 000 punktów.

Happy hours

Ta promocja kojarzy się z grą bez podatku u jednego z czołowych polskich bukmacherów. W PZBuk chodzi jednak o coś zupełnie innego. W trakcie obowiązywania happy hours, gracze mogą liczyć na podwojoną liczbę punktów lojalnościowych. Obstawiając zakłady, logując się i dokonując depozytów w tym czasie punktujesz podwójnie, więc szybciej uzbierasz na dodatkowe bonusy od PZBuk. Wystarczy zapisać się do promocji i skorzystać z usług bukmachera w określonych przedziałach czasowych. Warto być aktywnym w PZBuk.

Mega kurs

Konkurencyjni bukmacherzy mają w swoich ofertach wydarzenia dnia lub coś na zasadzie super oferty. W PZBuk również masz okazję grać na najciekawsze mecze po wyższym kursie. Takie zdarzenia będą specjalnie oznaczone, żeby żaden gracz nie przegapił promocji związanej z mega kursami. Dzięki temu gracz ma szansę na odebranie jeszcze wyższej wygranej. Zdarzenia z oferty mega kurs można łączyć z innymi lub grać jako zakłady pojedyncze. To, co wygrasz należy w 100% do Ciebie i nie trzeba niczego dodatkowo obracać.

Klub VIP

Specjalny program dla wybranych przez bukmachera PZBuk graczy. Tutaj może nie pomóc nawet PZBuk kod bonusowy. Bukmacher bowiem wysyła zaproszenie do gracza indywidualnie, po tym jak uzna, że jest on godny wstąpienia w szeregi klubu VIP. Oferta skierowana jest do najaktywniejszych graczy, którzy mogą pochwalić się np. wysokimi depozytami, częstymi zakładami i codziennym logowaniem do serwisu. W PZBuk VIP może liczyć na dodatkowe korzyści w postaci specjalnych bonusów i promocji. Wyjątkowe traktowanie i osobistego asystenta konta bukmacherskiego. W tym klubie rzeczywiście można się poczuć, jak ktoś ważny.

Cashout

Cashout w PZBuk daje graczowi możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu. Dzięki temu, gdy stawiasz zakład, masz dodatkową szansę na wypłatę środków zanim spotkanie się zakończy. Funkcja cashout pojawia się zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i tych na żywo. 

Typerzy bardzo cenią sobie możliwość szybszej wypłaty. Pozwala to na odebranie pewnej, choć mniejszej wygranej. Nie ryzykujemy jednak, że odejdziemy z niczym, gdyż nawet jeśli ostatecznie nie trafimy naszego typu, a wcześniej skorzystaliśmy z cashoutu, pieniądze należą do nas. Przykładowo jeśli już 4 z 6 postawionych meczów na kuponie zostały rozliczone prawidłowo, PZBuk zaoferuje Ci opcję wcześniejszej wypłaty w zamian za zakończenie gry. 

Jak wypłacić PZBuk bonus?

Elementem, który jest ściśle związany z bonusami bukmacherskimi są metody płatności. Jak prezentują się w PZBuk?

Chcąc wpłacić depozyt na konto w PZBuk gracza możesz skorzystać z następujących metod:

 • iMoje
 • DotPay
 • BLIK
 • Visa i MasterCard
 • Przelewy24
 • Paysafecard 

Nie jest to duża liczba metod, ale raczej każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W przypadku każdej opcji min. wpłata to 5 zł. Po zleceniu wpłaty środki znajdą się na koncie natychmiastowo.

Z kolei gdy chcemy wypłacić środki najpierw należy zweryfikować dokument tożsamości i wyciągi z konta. Potem możesz korzystać z szybkich wypłat 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Szybkie wypłaty są realizowane przez system Przelewy24 (min. wypłata to 5 zł). Cały proces trwa około 30 minut. Standardowe wypłaty są realizowane przez DotPay.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat bukmachera PZBuk?

Nadal zastanawiasz się, czy warto zarejestrować się u tego bukmachera? Sprawdź opinie o PZBuk! Szczegółowa recenzja, opis oferty, aplikacji, wypowiedzi graczy i więcej. Zapraszamy do lektury!

PZBuk kod bonusowy – FAQ

Bonus powitalny PZBuk to freebet na start. Gracz wybiera jaką kwotę freebetu otrzyma. Może to być: 50, 100, 150, 200 lub 250 zł.

Kod bonusowy PZBuk aktualnie nie jest wymagany. Wystarczy rejestracja przez nasz link, która umożliwia otrzymanie freebetu na start PZBuk.

Załóż konto na stronie bukmachera PZBuk przechodząc na nią z naszego linku. Zweryfikuj numer telefonu. Następnie wpłać depozyt i postaw kupon spełniający warunki promocji. Wtedy otrzymasz freebet.

Tak. PZBuk ma dla swoich stałych graczy wiele ciekawych promocji. Jedną z nich jest Sklep Gracza, w którym można wymieniać zebrane punkty na bonusy.

Bukmacher PZBuk wynagradza aktywnych graczy punktami lojalnościowymi. Otrzymują je za rejestrację, obstawiane kupony, depozytu i wiele innych. Mogą wymienić te punkty na nagrody w sklepie gracza. Do wyboru są m.in. bonusy od wpłaty, freebety, ale również koszulki.

icon arrow up