PZBUK Kod Bonusowy i Bonus na Start 2024

Bonus 250 PLN na start
 • 250 PLN freebet na start
Odbierz 250 PLN
kod promocyjny

Jaki jest aktualny PZBuk kod bonusowy?

Kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany. Wystarczy, że zarejestrujesz konto gracza przez naszą stronę, a będziesz miał dostęp do bonusów na start PZBuk, którymi są darmowe zakłady o wartości od 50 PLN aż do 250 PLN. 

Kod Bonusowy PZBUK NIEWYMAGANY
Freebet na start od 50 PLN do 250 PLN
Sklep Gracza bonusy za punkty
PZBuk bonus do 250 PLN

Pamiętaj, że do odebrania najwyższego bonusu powitalnego jest konieczne zarejestrowanie konta w PZBuk przez nasz link.

Kod bonusowy PZBuk - wybierz najlepszy freebet dla siebie

pzbuk freebet powitalny

W ostatnich latach bukmacher PZBuk dość często zmieniał swój bonus powitalny. Aktualna promocja na start PZBuk dla nowych graczy przewiduje freebety, których wartość waha się pomiędzy 50 PLN, a 250 PLN. Ile darmowych zakładów jest do zgarnięcia w momencie rejestracji z kodem promocyjnym PZBuk?

Każdy gracz otrzyma DOKŁADNIE JEDEN darmowy zakład. Jego wartość uzależniona jest od kwoty wpłaconego depozytu i stawki kuponu, co uznajemy za zaletę promocji powitalnej bukmachera PZBuk, gdyż każdy z graczy odnajdzie ofertę skrojoną idealnie pod siebie.

Jeśli Twój kupon zagrany w ramach powitalnego freebetu okaże się zwycięski, to wygrana kwota zostanie zaksięgowana na głównym saldzie depozytowym. Dlaczego to tak istotne? Dzięki takiej polityce środki wygrane w ramach PZBuk bonusu powitalnego będą znacznie bezpieczniejsze i chwilę później gracz będzie mógł je przelać na konto główne bez dalszego obrotu.

PZBuk kod bonusowy - Freebet do 250 PLN na start

Są trzy kluczowe warunki otrzymania darmowego zakładu na start gwarantowanego przez PZBuk kod promocyjny. Pierwszym jest rzecz jasna rejestracja konta przez naszą stronę, drugim wpłacenie depozytu 50 PLN lub wyższego, a trzecim obstawienie kuponu. Chwilę później na koncie pojawi się freebet bonus, a wartość darmowego zakładu zależy od samego gracza.

Im wyższa będzie kwota pierwszego depozytu oraz pierwszego zakładu po rejestracji, tym bardziej atrakcyjny PZBuk freebet pojawi się na koncie gracza. Warto mieć z tyłu głowy, że jest to premia gwarantowana, co oznacza, że darmowy zakład pojawi się na koncie niezależnie od wyniku pierwszego kuponu po rejestracji z kodem bonusowym PZBuk.

wpłata pzbuk

Czas na konkrety. Którzy gracze otrzymają freebet 50 PLN, a którzy darmowy zakład o wartości 250 PLN? Wszystko zależy od kwoty depozytu i stawki pierwszego zakładu po rejestracji. 

Kod promocyjny PZBuk - bonusy powitalne

Kwota depozytu i stawki zakładuWartość freebetu
50 PLN - 99 PLNFreebet 50 PLN
100 PLN - 149 PLNFreebet 100 PLN
150 PLN - 199 PLNFreebet 150 PLN
200 PLN - 249 PLNFreebet 200 PLN
250 PLN lub więcejFreebet 250 PLN

Tyle o kwotach, a jakie warunki stawia bukmacher w kontekście kuponów uprawniających gracza do skorzystania z promocji? W żaden sposób nie są one wygórowane.

Wszystko czego wymaga bukmacher, to postawienie kuponu AKO składającego się z 2 lub więcej selekcji, którego minimalny kurs łączny nie będzie niższy od 3.00. Potencjalny kupon mógłby wyglądać tak:

PZBuk kupon na freebet

Jak otrzymać PZBuk freebet na start? Instrukcja krok po kroku

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z zakładami sportowymi, czy też jesteś weteranem na rynku - według mnie PZBuk freebet powitalny to jedna z najmniej skomplikowanych promocji w Polsce. Zakładasz konto, a następnie wpłacasz depozyt i obstawiasz kupon, a chwilę później w budżecie bonusowym pojawia się darmowy zakład. Szczegółowa instrukcja krok po kroku prezentuje się następująco.

 1. Kliknij jeden z banerów bukmachera PZBuk widocznych w naszym serwisie (sprawi to, że kod bonusowy PZBuk załaduje się automatycznie).
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny i załóż konto gracza.
 3. Zweryfikuj numer telefonu poprzez kod SMS.
 4. Wpłać depozyt 50 PLN lub więcej (kwota depozytu determinuje wartość freebetu na start).
 5. Obstaw dowolny kupon AKO (stawka min. 50 PLN, 2 lub więcej zdarzeń, minimalny kurs łączny 3.00).
 6. Chwilę po obstawieniu zakładu (niezależnie od wyniku kuponu) otrzymasz darmowy freebet.

PZBuk zakład bez ryzyka - jak zgarnąć zwrot przegranej stawki?

Kolejną z najczęściej spotykanych promocji powitalnych w ofercie legalnych bukmacherów jest premierowy zakład bez ryzyka. Czy na taki cashback mogą liczyć gracze rejestrujący się z kodem bonusowym PZBuk?

Na ten moment bukmacher nie oddaje w ręce nowych klientów powitalnego bonusu cashback, a zamiast tego premiuje ich darmowym zakładem niezależnie od tego, czy pierwszy kupon okaże się przegrany, czy zwycięski.

PZBuk freebet na start - jak wypłacić bonus powitalny?

Na wykorzystanie każdego z freebetów masz nie więcej, niż 30 dni od momentu zaksięgowania darmowego zakładu na koncie bonusowym w PZBuk. Ewentualna wygrana powędruje z kolei od razu na główne konto depozytowe, skąd będzie można ją przelać do banku bez konieczności obrotu bonusem lub typować kolejne zakłady w PZBuk.

Jaki rodzaj zakładów kwalifikuje się do wykorzystania powitalnego freebetu za rejestrację z kodem bonusowym PZBuk? Warunki są najmniej skomplikowane z możliwych, a mianowicie są to kupony AKO (2 lub więcej selekcji) po minimalnym kursie łącznym 2.00.

PZBuk bonus powitalny - moja ocena końcowa

freebet na start - PZBuk kod bonusowy

Jak na tle oferty powitalnej od legalnych konkurentów wypadają freebety na start gwarantowane z PZBuk kodem bonusowym? Czy kwota promocji startowych dla nowych klientów tej firmy jest w ogóle warta zachodu?

W mojej opinii jest to pytanie z gatunku retorycznych - oczywiście, że warto sięgnąć po darmowe freebety dostępne z kodem bonusowym PZBuk. Chociażby z jednej przyczyny, a mianowicie jak sama nazwa wskazuje jest to darmowy zakład, a zatem gracz nie musi specjalnie się natrudzić, aby wejść w jego posiadanie.

Oczywiście, polscy typerzy bywają rozpieszczeni przez legalnych operatorów i nie u każdego z Was kwota 250 PLN sprawi, że ugną Wam się kolana. Zdaję sobie sprawę, że porównując bonusy PZBuk do puli 3754 PLN dostępnej w Superbet czy nawet bonusu BetX 600 zł trudno o efekt “WOW”.

Z drugiej strony firma PZBuk oferuje bonus powitalny minimalnie niższy od jednego z topowych operatorów na polskim rynku. Mam w tym miejscu na myśli bonus od depozytu 300 PLN dla nowych klientów bukmachera Betfan.

Podsumowując - czy freebety gwarantowane przez PZBuk kod promocyjny to najbardziej atrakcyjny bonus powitalny w Polsce? Oczywiście, że nie i widać to gołym okiem, co nie oznacza, że nie warto z nich skorzystać. Darmowy zakład 250 PLN może być dobrą okazją, aby w bezpieczny sposób przetestować ofertę zakładów tego bukmachera i przyjrzeć się jakości jego produktów.

PZBuk kod promocyjny - zalety:

 • Dzięki kilku wariantom do wyboru każdy gracz odnajdzie freebet wpisany w jego potrzeby;
 • Łatwe warunki wykorzystania freebetu (AKO po kursie min. 2.00) sprawiają, że poradzą sobie z nim nawet początkujący gracze;
 • Brak konieczności obrotu wygraną sprawia, że gracz sam zdecyduje, czy środkami uzyskanymi w ramach freebetu będzie grał dalej, czy wypłaci je na konto w banku.

PZBuk kod bonusowy - wady:

 • Kwota darmowych środków jest dość niska w stosunku do oferty powitalnej dostępnej u liderów polskiego rankingu;
 • Brak klasycznego bonusu od depozytu to dość niecodzienna praktyka na tle legalnych konkurentów;
 • Brak zakładu bez ryzyka sprawia, że gracz nie może odzyskać środków w przypadku niepowodzenia na pierwszym kuponie po rejestracji.

Bukmacher PZBuk promocje dla stałych graczy

promocje pzbuk

Powitalny PZBuk freebet do 250 PLN to rzecz jasna nie jedyna promocja, na jaką mogą liczyć klienci tego operatora. Sporo niespodzianek czeka również na graczy, którzy przez proces rejestracji przebrnęli już jakiś czas temu, a obecnie regularnie typują zakłady bukmacherskie PZBuk.

Sklep gracza i punkty lojalnościowe

sklep gracza pzbuk - za co punkty

Flagową promocją okolicznościową PZBuk jest według mnie znakomity program lojalnościowy, w ramach którego stali klienci są nagradzani za każdą (ale to naprawdę każdą) aktywność na profilu. Punkty lojalnościowe można zgarnąć chociażby za logowanie sią na koncie, depozyt lub zakład, a następnie punkty wymienić można w Sklepie Gracza na darmowe bonusy. Za co i ile punktów możesz otrzymać?

 • 600 punktów za rejestrację
 • 20 punktów za zalogowanie się (1 dziennie)
 • 500 punktów za przesłany dokument do weryfikacji
 • 50 punktów za depozyt min. 50 PLN
 • 100 punktów za pierwszy depozyt
 • Happy hours - podwojenie punktów w określonych godzinach

Do wyboru są różne bonusy w sklepie PZBuk, ale przy zebraniu większej liczby można odebrać nawet koszulki.

Mega kurs

Nie sposób nie wspomnieć także o regularnych BOOSTACH kursowych na najpopularniejsze zdarzenia w ofercie. Oczywiście, zarówno program lojalnościowy, jak i BOOSTY oraz pozostałe bonusy są ogólnodostępne i nie wymagają rejestracji z PZBuk kodem promocyjnym.

pzbuk mega kurs

Klub VIP

Specjalny program dla wybranych przez bukmachera PZBuk graczy. Tutaj może nie pomóc nawet PZBuk kod bonusowy. Bukmacher bowiem wysyła zaproszenie do gracza indywidualnie, po tym jak uzna, że jest on godny wstąpienia w szeregi klubu VIP. Oferta skierowana jest do najaktywniejszych graczy, którzy mogą pochwalić się np. wysokimi depozytami, częstymi zakładami i codziennym logowaniem do serwisu. W PZBuk VIP może liczyć na dodatkowe korzyści w postaci specjalnych bonusów i promocji. Wyjątkowe traktowanie i osobistego asystenta konta bukmacherskiego. W tym klubie rzeczywiście można się poczuć, jak ktoś ważny.

PZBuk rejestracja - konto bez dowodu w 3 minuty

Freebety gwarantowane przez PZBuk kod promocyjny dostępne są jedynie z perspektywy typerów,  którzy pomyślnie przebrną przez proces rejestracji, czyli założą konto gracza. Od razu uspokajamy - nie jest to w żaden sposób skomplikowane, a mi zajęło nieco ponad 3 minuty, czyli mniej więcej tyle, ile trwa błyskawiczna rejestracja bez dowodu u pozostałych operatorów. Wszystko sprowadza się do kilku łatwych kroków.

rejestracja w pzbuk
 1. Wejdź na stronę bukmachera klikając jeden z banerów PZBuk widocznych w naszym serwisie (dzięki temu kod bonusowy załaduje się automatycznie).
 2. Podaj adres email, hasło do konta i numer telefonu.
 3. Wpisz imię, nazwisko, datę urodzenia oraz numer PESEL.
 4. Ustal limity na koncie.
 5. Aktywuj profil gracza poprzez dedykowany link wysłany na skrzynkę mailową.
 6. Gotowe! Możesz wpłacać depozyt, zgarnąć PZBuk bonus powitalny i typować dowolne zakłady bukmacherskie.

Weryfikacja konta w PZBuk - jak założyć konto stałe?

Jak się zapewne domyślacie powyższy proces to błyskawiczna rejestracja konta bez dowodu osobistego. Konto tymczasowe gwarantuje dostęp do bonusów i zakładów, natomiast nie umożliwia wypłacenia wygranych środków na konto w banku.

Przelewy wychodzące możliwe będą dopiero po dokonaniu weryfikacji danych osobowych, na którą gracz ma 30 dni od momentu rejestracji. Polega to na zweryfikowaniu numeru telefonu poprzez kod SMS, podaniu numeru konta bankowego oraz przesłaniu skanów dowodu osobistego.

Zazwyczaj w ciągu maksymalnie godziny pracownicy bukmachera PZBuk potwierdzą pomyślną weryfikację i wyślą do gracza email informujący o założeniu konta stałego. Taki profil gwarantuje dostęp do wszystkich funkcji bukmachera, w tym wypłat na konto w banku.

Jak uniknąć weryfikacji danych osobowych w PZBuk?

Znakomita wiadomość z perspektywy typerów zamierzających dokonać rejestracji w PZBuk jest taka, że bukmacher umożliwia założenie konta stałego bez konieczności przesyłania skanów dowodu. Gwarantuje to skorzystanie z funkcji założenia profilu gracza poprzez MojeID, czyli system bankowości elektronicznej.

Całość jest bardzo łatwa, a momentem na podjęcie takiej decyzji jest rozpoczęcie procesu rejestracji. Możesz wówczas zdecydować się na wariant klasyczny i własnoręcznie wypełnić formularz, a następnie przesłać dokumenty do weryfikacji.

Z kolei decydując się na rejestrację poprzez MojeID zostaniesz poproszony o zalogowanie się do systemu bankowego, skąd system PZBuk automatycznie pobierze komplet wymaganych informacji o graczu. Będzie to równoznaczne z założeniem konta stałego umożliwiającego przelewy na rachunek bankowy, a bukmacher nie poprosi Cię o żadne dodatkowe dokumenty.

Jak wypłacić PZBuk bonus powitalny?

Chociaż kod promocyjny PZBuk nie gwarantuje klasycznego bonusu od depozytu, to jednak aby otrzymać freebet powitalny należy dokonać wpłaty. Te w PZBuk są rzecz jasna w 100% darmowe i pozbawione prowizji, minimalna kwota depozytu to 5 PLN, a środki są księgowane w ciągu kilkunastu sekund.

depozyt pzbuk

Z dostępnych metod wpłat masz do wyboru:

 • imoje,
 • BLIK,
 • Przelewy24.

Nie jest to wiele opcji. Większość bukmacherów umożliwia wpłaty za pomocą kilku systemów płatności, kartami czy portfelami elektronicznymi.

Problemu nie stanowią w PZBuk błyskawiczne wypłaty wygranych środków na konto w banku. Warto pamiętać, że przelewy wychodzące z PZBuk dostępne są jedynie na koncie stałym, minimalna wypłata to również 5 PLN, a czas realizacji transferu to ok. 2 godzin.

wypłata pzbuk

PZBuk kod bonusowy - FAQ

Na ten moment dedykowany kod bonusowy PZBuk nie istnieje, natomiast dokonując rejestracji przez naszą stronę gracz będzie miał dostęp do wszystkich aktualnych bonusów powitalnych tego bukmachera.

Aktualna oferta na start dla nowych klientów tego bukmachera przewiduje jeden z pięciu freebetów do wyboru (od 50 PLN do 250 PLN).

Tak, zakładając konto tymczasowe otrzymasz taki sam bonus na start, jak posiadacze zweryfikowanego konta stałego.

Niestety, w trakcie moich testów kod promocyjny PZBuk nie gwarantował zwrotu stawki za wpadkę na pierwszym kuponie po rejestracji konta.

Bukmacher PZBuk wynagradza aktywnych graczy punktami lojalnościowymi. Otrzymują je za rejestrację, obstawiane kupony, depozytu i wiele innych. Mogą wymienić te punkty na nagrody w sklepie gracza.

icon arrow up