Pzbuk tło

PZBUK Kod Bonusowy i Bonus na Start [STYCZEŃ 2023]

Bonus 1050 PLN na start
 • 1000 PLN zakład bez ryzyka
 • 50 PLN freebet
Odbierz 1050 PLN
kod promocyjny
NIEWYMAGANY

Jaki jest PZBuk kod bonusowy?

Kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany. Wystarczy, że założysz konto u bukmachera przez nasz link a będziesz mógł skorzystać z pakietu dwóch bonusów na start. Otrzymasz:

Kod Bonusowy PZBUK NIEWYMAGANY
Zakład bez ryzyka 1000 PLN
Freebet 50 PLN
PZBuk bonus 1050 PLN

Bardzo wysoki zakład bez ryzyka jest główną częścią bonusu powitalnego. Cashback PZBuk gwarantuje graczom zwrot za pierwszy przegrany zakład do 1000 zł. Do tego freebet 50 zł na start przyznawany na atrakcyjnych warunkach. Bukmacher proponuje zakład bez ryzyka, który należy do najlepszych biorąc pod uwagę konkurencję.

PZBuk kod bonusowy nie jest konieczny do odebrania bonusu powitalnego. Wystarczy zarejestrować konto w PZBuk przez naszą stronę. Wtedy gracz będzie uprawniony do otrzymania pakietu.

PZBuk bonus na start

kwota bonusu powitalnego wraz z logo bukmachera Pzbuk

Bonus powitalny PZBuk ma na celu przekonanie nowych graczy do rejestracji u bukmachera. Obstawianie zakładów to jedno, ale ciekawy bonus na start może znacznie uatrakcyjnić rozgrywkę. W PZBuk bonus powitalny to przede wszystkim zakład bez ryzyka do 1000 zł. Oprócz tego bukmacher oferuje nowym graczom freebet w wysokości 50 PLN. Bonusy są proste w zrozumieniu i warto z nich skorzystać. 

PZBuk zakład bez ryzyka 1000 PLN

Cashback w PZBuk może wynieść nawet 1000 PLN. Dzięki niemu gracze mogą otrzymać zwrot stawki za pierwszy przegrany zakład. Wiele ofert zakładów bez ryzyka na rynku bukmacherskim dotyczy pierwszego postawionego kuponu. W PZBuk cashback obejmuje pierwszy zakład rozliczony jako przegrany. Jeśli założysz konto i odbierzesz bonus PZBuk, będziesz mógł dostać zwrot całej stawki w formie darmowego zakładu.

Co należy zrobić, by odebrać cashback PZBuk?

 • zarejestruj konto w PZBuk przez nasz link
 • zweryfikuj numer telefonu
 • przekształć konto w stałe (uzupełnij numer konta i załącz zdjęcie dowodu)
 • wpłać depozyt i postaw kupon za stawkę min. 100 zł
 • kupon musi zawierać min. 2 zdarzenia, każde z kursem min. 1.40
 • możesz typować dowolną liczbę kuponów
 • za pierwszy kupon spełniający warunki, który będzie przegrany gracz otrzyma cashback
 • po rozliczeniu kuponu należy zaakceptować PZBuk bonus na wyskakującym okienku
 • maksymalny zwrot za przegrany kupon to 1000 zł
 • cashback nie jest pomniejszony o podatek, gracz otrzymuje pełną stawkę

Otrzymany cashback należy wykorzystać w ciągu 30 dni na kupon AKO z min. 2 zdarzeniami, każde z kursem nie mniejszym niż 1.40. Zwrot w postaci darmowego zakładu będzie dostępny z rozwijanego menu „Wybierz aktywną promocję” obok pola ze stawką.

Cashback PZBuk jest niezwykle atrakcyjny z dwóch powodów: po pierwsze bukmacher zwraca pełną kwotę stawki, nie odlicza podatku. Po drugie PZBuk przyznaje zakład bez ryzyka za pierwszy przegrany kupon, a nie pierwszy postawiony kupon po rejestracji.

PZBuk kod bonusowy – Freebet 50 PLN

Darmowy zakład stanowi część oferty powitalnej PZBuka. Obecnie bukmacher proponuje dla nowych graczy freebet w wysokości 50 PLN. Jakie są jego warunki?

 • zarejestruj konto w PZBuk przez nasz link
 • zweryfikuj numer telefonu
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • postaw kupon AKO z min. 2 zdarzeniami
 • kurs łączny kuponu min. 2.00
 • minimalna stawka to 50 zł
 • po postawieniu kuponu do konta gracza zostanie przypisany freebet 50 zł

Freebet PZBuk można go wykorzystać na kupon AKO z kursem poj. min. 1.40. Wygrane z kuponu postawionego za freebet można wypłacić.

Warunki obrotu bonusami PZBuk 

Warto zapoznać się z warunkami obrotu bonusami, zanim odbierzemy je od PZBuk. W przypadku różnych promocji mogą one się prezentować inaczej.

BonusKursLiczba obrotów
Cashback 1000 PLNAKO (2 zdarzenia z kursem 1.4)1
Freebet 50 PLN na startAKO (2 zdarzenia z kursem 1.4)1

Zarówno Freebet, jak i Cashback na start należy wykorzystać na kupon AKO z kursem pojedynczym min. 1.40. Na wykorzystanie obu bonusów gracz ma 30 dni od ich otrzymania.

PZBuk rejestracja

W PZBuk nowi gracze zarejestrują się w dosłownie kilka minut. Formularz rejestracyjny składa się z trzech kroków. Nowy gracz może bardzo szybko przejść przez proces zakładania konta i od razu obstawiać wybrane mecze. Jeśli chcesz się zarejestrować u bukmachera PZBuk, postępuj według poniższych instrukcji:

 1. Przejdź na stronę PZBuk z naszego linku. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 2. W pierwszym kroku podajemy dane konta. Podajemy e-mail, hasło i numer telefonu.
 3. Następny krok wymaga podania danych osobowych gracza. Tutaj wpisujemy imię, nazwisko, PESEL, serię i numer dowodu tożsamości, adres, datę urodzenia oraz płeć. Ustalamy również walutę w jakiej będziemy grać.
 4. Ostatni krok to otwarcie konta. Ustal swoje limity na grę i rozpocznij obstawianie w PZBuk. Limity dotyczą czasu spędzonego na stronie oraz kwoty stawek przeznaczonych na zakłady.

Upewnij się, że wszystkie pola w formularzu zostały wypełnione prawidłowo. Jeśli nie masz takiej pewności, możesz bez konsekwencji wrócić do poprzednich kroków i sprawdzić to jeszcze raz. Gdy będziesz wiedzieć, że wszystko się zgadza, otwórz konto i aktywuj je poprzez link aktywacyjny. Przyjdzie on na podany adres e-mail. Gotowe! Możesz już obstawiać w PZBuk.

PZBuk bonusy i promocje dla graczy

Bukmacher PZBuk posiada ciekawe promocje również dla stałych graczy. Poniżej przybliżamy działanie najważniejszych, do których jako gracz będziesz mieć stały dostęp.

Kombo+

Promocja Kombo+ jest skierowana do graczy, którzy lubią grać zakłady AKO. Większa liczba zdarzeń na kuponie może nam zagwarantować większą wygraną w przypadku trafionych typów. PZBuk oferuje nam nawet o 25% wyższe wygrane, a PZBuk bonus aktywuje się automatycznie. Wygrane dodatkowo środki nie podlegają żadnym warunkom obrotowym. Aby kupn zaliczał się do promocji musi składać się z min. 3 zdarzeń, każde z kursem min. 1.30. Maksymalnie możesz otrzymać bonus 100 % do wygranej, a jest to możliwe na kuponie z 20 zdarzeniami.

Poniżej prezentujemy przykład powiększonych wygranych dzięki promocji Kombo+ (stawka to 100 PLN, a kurs pojedynczego zdarzenia wynosi dokładnie 1,40).

Liczba zdarzeń na kuponie (kursy 1.4)% wyższej wygranejEwentualna wygrana (stawka 100 PLN)Wygrana po dodaniu bonusu Kombo+
32241 PLN244 PLN
44338 PLN351 PLN
57473 PLN506 PLN
614662 PLN754 PLN
720927 PLN1138 PLN

Oferta Kombo+ dotyczy zakładów AKO z oferty przedmeczowej na poniższe dyscypliny i ligi:

 • Piłka nożna – Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy i mecze reprezentacji Polski
 • Koszykówka – NBA, Energa Basket Liga
 • Siatkówka – PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy
 • Tenis – turnieje cyklu ATP, WTA oraz Wielkiego Szlema
 • Piłka ręczna – SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy

Zakłady Kardio

Ta oferta dotyczy zakładów na żywo. Wystarczy zalogować się na swoje konto za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej. Wybieramy opcję Kardio przy trwającym meczu i przedział czasowy, w którym według nas padnie następny gol. Przy dostępnym meczu z opcją Kardio będzie widoczna ikona kardiogramu. Postawiony przez nas zakład zostaje podzielony na trzy przedziały czasowe. Każdy z nich przybliża gracza do coraz wyższej wygranej.

Sklep gracza i punkty lojalnościowe

Dla stałych graczy, którzy już posiadają konto w PZBuk dostępny jest specjalny sklep. Dzięki aktywnej grze, typerzy mogą otrzymać punkty lojalnościowe, które mogą później wymienić na ciekawe nagrody i bonusy. Jak zbierać punkty PZBuk?

 • 600 punktów za rejestrację
 • 25 punktów za zalogowanie się (1 dziennie)
 • 500 punktów za przesłany dokument do weryfikacji
 • 50 punktów za depozyt min. 50 PLN
 • 100 punktów za pierwszy depozyt
 • Happy hours – podwojenie punktów w określonych godzinach

Do wyboru są różne bonusy w sklepie PZBuk, ale przy zebraniu większej liczby można odebrać nawet koszulki. Dołącz do nowych graczy i zgarnij dodatkowo 20 000 punktów.

Sklep gracza PZBuk

Happy hours

Ta promocja kojarzy się z grą bez podatku u jednego z czołowych polskich bukmacherów. W PZBuk chodzi jednak o coś zupełnie innego. W trakcie obowiązywania happy hours, gracze mogą liczyć na podwojoną liczbę punktów lojalnościowych. Obstawiając zakłady, logując się i dokonując depozytów w tym czasie punktujesz podwójnie, więc szybciej uzbierasz na dodatkowe bonusy od PZBuk. Wystarczy zapisać się do promocji i skorzystać z usług bukmachera w określonych przedziałach czasowych. Warto być aktywnym w PZBuk.

Mega kurs

Konkurencyjni bukmacherzy mają w swoich ofertach wydarzenia dnia lub coś na zasadzie super oferty. W PZBuk również masz okazję grać na najciekawsze mecze po wyższym kursie. Takie zdarzenia będą specjalnie oznaczone, żeby żaden gracz nie przegapił promocji związanej z mega kursami. Dzięki temu gracz ma szansę na odebranie jeszcze wyższej wygranej. Zdarzenia z oferty mega kurs można łączyć z innymi lub grać jako zakłady pojedyncze. To, co wygrasz należy w 100% do Ciebie i nie trzeba niczego dodatkowo obracać.

Klub VIP

Specjalny program dla wybranych przez bukmachera PZBuk graczy. Tutaj może nie pomóc nawet PZBuk kod bonusowy. Bukmacher bowiem wysyła zaproszenie do gracza indywidualnie, po tym jak uzna, że jest on godny wstąpienia w szeregi klubu VIP. Oferta skierowana jest do najaktywniejszych graczy, którzy mogą pochwalić się np. wysokimi depozytami, częstymi zakładami i codziennym logowaniem do serwisu. W PZBuk VIP może liczyć na dodatkowe korzyści w postaci specjalnych bonusów i promocji. Wyjątkowe traktowanie i osobistego asystenta konta bukmacherskiego. W tym klubie rzeczywiście można się poczuć, jak ktoś ważny.

Cashout

Cashout w PZBuk daje graczowi możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu. Dzięki temu, gdy stawiasz zakład, masz dodatkową szansę na wypłatę środków zanim spotkanie się zakończy. Funkcja cashout pojawia się zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i tych na żywo. 

Typerzy bardzo cenią sobie możliwość szybszej wypłaty. Pozwala to na odebranie pewnej, choć mniejszej wygranej. Nie ryzykujemy jednak, że odejdziemy z niczym, gdyż nawet jeśli ostatecznie nie trafimy naszego typu, a wcześniej skorzystaliśmy z cashoutu, pieniądze należą do nas. Przykładowo jeśli już 4 z 6 postawionych meczów na kuponie zostały rozliczone prawidłowo, PZBuk zaoferuje Ci opcję wcześniejszej wypłaty w zamian za zakończenie gry. 

Jak wypłacić PZBuk bonus?

Elementem, który jest ściśle związany z bonusami bukmacherskimi są metody płatności. Jak prezentują się w PZBuk?

Chcąc wpłacić depozyt na konto w PZBuk gracza możesz skorzystać z następujących metod:

 • iMoje
 • DotPay
 • BLIK
 • Visa i MasterCard
 • Przelewy24
 • Paysafecard 

Nie jest to duża liczba metod, ale raczej każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W przypadku każdej opcji min. wpłata to 5 zł. Po zleceniu wpłaty środki znajdą się na koncie natychmiastowo.

Z kolei gdy chcemy wypłacić środki najpierw należy zweryfikować dokument tożsamości i wyciągi z konta. Potem możesz korzystać z szybkich wypłat 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Szybkie wypłaty są realizowane przez system Przelewy24 (min. wypłata to 5 zł). Cały proces trwa około 30 minut. Standardowe wypłaty są realizowane przez DotPay.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat bukmachera PZBuk?

Nadal zastanawiasz się, czy warto zarejestrować się u tego bukmachera? Sprawdź opinie o PZBuk! Szczegółowa recenzja, opis oferty, aplikacji, wypowiedzi graczy i więcej. Zapraszamy do lektury!

PZBuk kod bonusowy – FAQ

Bonus powitalny PZBuk składa się z zakładu bez ryzyka do 1000 PLN oraz darmowego zakładu w kwocie 50 PLN.

Kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany, by otrzymać cashback i freebet na start. Wystarczy rejestracja przez naszą stronę.

Załóż konto na stronie bukmachera PZBuk przechodząc na nią z naszego linku. Załóż konto i zweryfikuj je. Wtedy możesz skorzystać z obu promocji.

Żeby otrzymać zwrot należy po rejestracji postawić kupon AKO z min. 2 zdarzeniami za stawkę min. 100 zł. Pierwszy przegrany kupon będzie objęty promocją i otrzymasz za niego zwrot do 1000 zł.

Tak PZBuk ma dla swoich stałych graczy wiele ciekawych promocji. Jednym z nich jest kombodoładowanie, które pozwala na uzyskanie dodatkowych środków.

Bukmacher PZBuk wynagradza aktywnych graczy punktami lojalnościowymi. Otrzymują je za rejestrację, obstawiane kupony, depozytu i wiele innych. Mogą wymienić te punkty na nagrody w sklepie gracza. Do wyboru są m.in. bonusy od wpłaty, freebety, ale również koszulki.

icon arrow up