betx tło

Opinie o BetX

Recenzja bukmachera BetX

Bonus standardowy
800 PLN
Bonus z naszym kodem
850 PLN
kod promocyjny
PREZENTBX
Odbierz
  • Freebet bez depozytu
  • Szybka rejestracja
  • Skomplikowane warunki obrotu bonusem od depozytu
  • Kiepska obsługa klienta

Zakłady bukmacherskie BetX to nowość na polskim rynku bukmacherskim. BetX dołączył do grona legalnych bukmacherów w 2020 r., otrzymując licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych o numerze PS4.6835.164.2019. BetX Polska Sp. z o.o. została zarejestrowana w KRS w 2016 r. Prezesem zarządu jest Peter Kuśik, a siedziba spółki mieści się w Polsce, a dokładniej w mieście Bielsko-Biała. 

Bukmacher BetX

Spółka Betx Polska Sp. z o.o. została wpisana do KRS-u w 2018 roku, ale działalność bukmacherską rozpoczęła dopiero w 2020 roku. Pod koniec maja pojawiła się strona internetowa bukmachera, która umożliwia zawieranie zakładów wzajemnych. BetX stał się zatem kolejnym bukmacherem oferującym zakłady online. Na stronie BetX możemy przeczytać, że marka występuje na rynkach europejskich i afrykańskich już od 2003 roku, więc nie mamy do czynienia z nowicjuszem. Bukmacher BetX ma zamiar podążyć ścieżką konkurencji i wspierać polski sport. Już zdążył nawiązać współpracę z ekstraklasowym klubem, jakim jest Podbeskidzie Bielsko-Biała. Warto zaznaczyć, że jedna z siedzib BetX mieści się właśnie w Bielsku-Białej.

Czy BetX to legalny bukmacher?

Tak, BetX jest w pełni legalnym polskim bukmacherem. Otrzymał on wymaganą licencję od Ministerstwa Finansów i może legalnie organizować zakłady wzajemne przez Internet. Licencja MF posiada numer PS4.6835.164.2019 i będzie obowiązywać przez 6 lat. Jeżeli ktoś martwi się o niewypłacalność nowego bukmachera, to uspokajamy, że nie ma się czym przejmować. Kapitał zakładowy BetX według oficjalnych danych wynosi dwa miliony złotych. Gracze mogą więc bez obaw decydować się na stawianie zakładów bukmacherskich u tego operatora, gdyż będzie to w pełni zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami. Należy pamiętać, że udział w nielegalnych grach hazardowych wiąże się z konsekwencjami prawnymi, a każdy hazard to ryzyko. W przypadku obstawiania w BetX nie należy przejmować się żadną odpowiedzialnością karną.

BetX – oferta bukmachera 

Zakłady bukmacherskie BetX dopiero wchodzą na polski rynek zakładów, dlatego trzeba wziąć pod uwagę, że w porównaniu do innych bukmacherów, BetX może mieć uboższą ofertę. Oficjalna strona BetX została uruchomiona w maju 2020 r. Miała wówczas tylko kilkanaście dyscyplin sportowych i możliwość obstawiania zakładów przedmeczowo. Na tę chwilę sytuacja wygląda nieco korzystniej. Bukmacher wprowadził zakłady na żywo oraz wirtualny sport. 

betx-oferta

Kursy bukmacherskie BetX

Nowi bukmacherzy często chcą przyciągnąć do siebie nowych klientów, oferując niezwykle atrakcyjne kursy. Wyższe kursy, to jak wiadomo, szansa na wyższe wygrane, nie zdziwiłoby nas, gdyby Betx starał się to wykorzystać. 

Rejestracja w Betx

By zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie, konieczne jest założenie konta w serwisie BetX. Rejestracja u bukmachera BetX jest bardzo prosta, a samo wypełnienie formularza rejestracyjnego nie powinno zająć więcej niż 2-3 minuty. Pamiętaj, że aby zarejestrować konto bukmacherskie, musisz mieć ukończone 18 lat. Początkowo można zacząć od konta tymczasowego. Kwestionariusz rejestracyjny podzielony jest na 4 części. Abyś miał pewność, że nie pomylisz się podczas zakładania konta, poniżej zamieszczamy dokładną instrukcję krok po kroku, jak to zrobić. 

  • Wejdź na oficjalną stronę bukmacher BetX.
  • Kliknij przycisk “REJESTRACJA” znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego. 
  • Pierwszy krok rejestracji składa się z wypełnienia informacji odnośnie samego konta bukmacherskiego. Gracz musi wybrać swoją nazwę użytkownika, hasło oraz podać swój adres e-mail wraz z telefonem. 
  • Drugi krok rejestracji zawiera pytania o imię, nazwisko, PESEL, płeć, datę urodzenia oraz adres gracza. 
  • W trzecim kroku rejestracji gracz może wybrać pytanie zabezpieczające konto. W rozwijanej liście znajdują się propozycje bukmachera, m.in. pytanie o ulubionego nauczyciela, kolor pierwszego samochodu, ulubioną drużynę piłkarską. Poniżej znajduje się pole do podania prawidłowej odpowiedzi na pytanie zabezpieczające. Gracz może wybrać następnie swoją ikonę captcha. Następnie wystarczy już tylko zaznaczyć wymagane zgody. 
  • Ostatnim krokiem rejestracji, czyli już czwartym, jest weryfikacja tożsamości gracza. Po poprawnym przejściu przez formularz rejestracyjny, konto bukmacherskie powinno być gotowe do użytku wkrótce.
betx-rejestracja

Metody płatności u bukmachera 

Gracze zakładów bukmacherskich mają dużo możliwości wyboru. Każdy nowy bukmacher musi mocno konkurować z pozostałymi bukmacherami o potencjalnych klientów. Niedopuszczalne jest więc zaniedbanie na poziomie niewielkiego wyboru metod wpłat i wypłat. Bukmacher BetX na ten moment przyjmuje przelewy tylko poprzez dotpay. Na jego stronie internetowej widzimy informację, że wkrótce mają pojawić się również Przelewy24. 

BetX mobile – aplikacja bukmacherska 

Coraz więcej graczy zakładów bukmacherskich obstawia poprzez aplikacje mobilne zamiast serwisy www bukmacherów. Aplikacja bukmacherska jest więc bardzo istotnym elementem, który ma wpływ na końcową ocenę usług bukmachera. BetX co prawda szybko wypuścił swoją dedykowaną aplikację, jednak jest ona dostępna tylko dla użytkowników sprzętu z systemem operacyjnym Android. Aplikacji nie można pobrać na urządzenia marki Apple z systemem iOS. Oficjalny sklep Google Play nie zezwala na pobieranie aplikacji bukmacherskich, dlatego należy ją ściągnąć z oficjalnej strony bukmachera. Przy pobieraniu aplikacji zostaniemy zapytani, czy na pewno chcemy zezwolić na instalację aplikacji z nieznanego źródła. Należy wyrazić zgodę na pobranie pliku, a następnie zainstalować aplikację.

Live Bet w BetX

Live Bet to nowość w ofercie bukmachera. BetX zdecydował się na udostępnienie zakładów na gry karciane. Wśród nich za najlepsze uważa się BetGames od bukmachera STS. Na polskim rynku wciąż jest to nowość, którą wprowadzają tylko najlepsi bukmacherzy Gracze, których interesuje obstawianie zakładów na karciane gry hazardowe, mają do wyboru w BetX pokera, wojnę i blackjack. Warto zaznaczyć, że gracz nie prowadzi gry, a jedynie obstawia żetonami jej możliwy wynik. W przypadku obstawianiu zakładów na pokera gracz może postawić zakład na zawodnika, który jego zdaniem wygra rozdanie albo zwycięski układ kart.

Obsługa klienta u bukmachera BetX

Niezwykle istotnym elementem, który ma duży wpływ na ocenę bukmachera, jest kontakt z Supportem. Do niedawna gracze BetX mogli skontaktować się z Supportem tylko drogą mailową. Obecnie na stronie www bukmachera dostępny jest live chat, a pracownik Supportu odpisuje zazwyczaj po krótkiej chwili.

gra-bez-podatku-betx

Opinie graczy na temat BetX

Na temat bukmachera BetX można przeczytać w internecie wiele kontrowersyjnych opinii. Uważamy, że jest to spowodowane tym, że bukmacher działa na polskim rynku od niedawna. Gracze narzekają na utrudniony kontakt z Supportem, brak możliwości zweryfikowania konta po wypełnieniu kwestionariusza rejestracyjnego oraz zacinającą się stronę internetową bukmachera. Z nowych operatorów na rynku, lepsze opinie graczy zbiera bukmacher Fuksiarz.pl. 

FAQ

Tak, marka BetX działa w Polsce w pełni legalnie. BetX otrzymało licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów.

Nazwa bukmachera BetX może kojarzyć się z zagraniczną firmą 1XBET, jednak bukmacher nie ma z nią nic wspólnego. BetX przyjmuje zakłady bukmacherskie, a w tym  zakłady na gry karciane.

Tak, bukmacher BetX ma dział supportu, z którym można skontaktować się poprzez Live Chat na stronie internetowej lub wysyłając e-mail na adres info@ebetx.pl.

Najwyższa kwota oferty powitalnej oraz regularne promocje do wykorzystania podczas obstawiania zakładów u tego bukmachera.

Opinie