Kod promocyjny Superbet. Bonusy i promocje w Superbecie

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus od Superbeta?
Bonus od wpłaty100% od trzech pierwszych wpłat (300, 200 i 100 PLN)
Super MeczNaciekawsze mecze z marżą 0%
Super BonusNawet o 150% większa wygrana
Super SzansaWygrana mimo jednego nietrafionego typu
Super ExtraNajwyższe kursy na faworytów spotkań
Zakłady specjalneDodatkowe rynki dla popularnych wydarzeń
Super 6Sześć spotkań po kursie bliskim 500.00
Min. wpłata1 zł

Dzięki takiemu dodatkowi jak kod promocyjny, gracze mogą liczyć na dodatkowe bonusy. Te z kolei pozwalają na większe zyski z gry, dodatkowe środki na zakłady lub specjalne nagrody od bukmachera. Superbet stosunkowo od niedawna prowadzi swoją działalność w Internecie, a wcześniej skupiał się tylko na przyjmowaniu zakładów w punktach bukmacherskich. Teraz, gdy ten legalny bukmacher rozszerzył swoją ofertę również na platformę online i ma na to licencję ministerstwa finansów, gracze dostali również propozycje ciekawych promocji. Niestety obecnie nie ma jeszcze nic takiego jak Superbet kod promocyjny.

Bonus powitalny w Superbet

Superbet nagradza aż trzy pierwsze wpłaty na konto. Łącznie można otrzymać aż 600 PLN za dokonane wpłaty. W przypadku tego bukmachera prezentuje się to następująco:

 • 1. bonus 100% od pierwszej wpłaty do 300 PLN
 • 2. bonus 100% id drugiej wpłaty do 200 PLN
 • 3. bonus 100% od trzeciej wpłaty do 100 PLN

Po trzech takich wpłatach, na naszym koncie ląduje dodatkowe 600 PLN, ale teraz co zrobić, żeby móc tę kwotę w całości wypłacić? Superbet reklamuje swój bonus powitalny tym, że jest on łatwo wypłacalny. Sprawdźmy czy tak jest w rzeczywistości. Czterokrotny obrót bonusem po minimalnym kursie 1.80. Do tego Superbet przyjmuje kupony SOLO i zalicza do obrotu zakłady zawarte ze środków z depozytu. Na koniec, żeby mieć możliwość wypłaty pieniędzy, należy zweryfikować swoje konto.

Pozostałe bonusy i promocje w Superbet

Superbet to oczywiście nie tylko bonus powitalny. Kod bonusowy jest jeszcze w przygotowaniu, ale bukmacher oferuje wiele innych atrakcji swoim graczom. Jest ich kilka, więc zapewne każdy typer znajdzie coś, co go zainteresuje.

Obrazek przedstawia ambasadora Superbetu, Jerzego Dudka, który zachęca do gry.

Zakłady specjalne

Superbet określa tę część swojej oferty, jakoby była kierowana do najbardziej wymagających graczy. Jest to rozbudowana oferta na najważniejsze mecze i turnieje. Dzięki Zakładom Specjalnym najważniejsze mecze i turnieje zapewnią Ci jeszcze więcej emocji i możliwości obstawiania. Zakłady specjalne dają możliwość obstawiania dodatkowych zdarzeń, takich jak np. zdobywcy bramek, liczba kartek, rzutów rożnych, asów serwisowych czy zwycięstwo w całych rozgrywkach.

Możliwości jest multum i są one zależne od rodzaju rozgrywek oraz konkretnego wydarzenia. Żaden gracz nie powinien mieć problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Poza złożonymi zakładami i możliwością typowania klasyfikacji końcowych, w tej zakładce znajdziemy rynki, które niekoniecznie są związane ze sportem. M. in. będą to zakłady na wybory prezydenckie, pytanie kto otrzyma rolę w słynnym filmie, a nawet kto zostanie następnym papieżem. Tak naprawdę typowanie nie musi już być zabawą wyłącznie dla sympatyków sportu.

Super Mecz

Najciekawsze spotkania na rynku z marżą bukmacherską 0%. To możemy przeczytać na temat tej promocji na stronie bukmachera. Bukmacher Superbet oferuje swoim graczom codzienną porcję spotkań po najwyższych kursach. Inaczej mówiąc, to  wybrane przedmeczowe zakłady bukmacherskie, gdzie kursy są bardziej atrakcyjne niż w standardowej ofercie. 

Codziennie bukmacher selekcjonuje zestaw spotkań z różnych dyscyplin sportowych. Dzięki temu gracze mogą postawić na te wydarzenia po wyższym kursie. Dodatkowo można robić coś, na co nie zezwalają inni bukmacherzy. Zakłady bukmacherskie z tej kategorii można kombinować ze sobą i z ofertą Super Extra. Dzięki takiemu połączeniu gracze mogą zyskać jeszcze więcej w przypadku trafionych typów.

W tej ofercie znajdziesz:

 • podstawowe zakłady przedmeczowe z różnych dyscyplin
 • najlepsze kursy na rynku na wybrane wydarzenia
 • możliwość grania promowanych wydarzeń na wszystkich rodzajach kuponów
 • możliwość łączenia na jednym kuponie kilku zdarzeń z omawianej oferty
 • opcję kombinowania tej oferty z wydarzeniami wyselekcjonowanymi w ramach oferty Super Extra.

Super Extra

Osobna promocja, dzięki której łatwiej znaleźć podwyższone kursy na faworytów spotkań. Legalny bukmacher Superbet w tej promocji płaci najwięcej za tak zwane “pewniaki”. Jest to oferta kierowana specjalnie dla graczy, którzy lubią stawiać na zwycięstwa Juventusu czy Bayernu. W normalnych warunkach stawianie na drużyny, które tak często wygrywają, zwyczajnie się nie opłaca.

W ofercie Super Extra znajdziemy listę spotkań z udziałem najlepszych drużyn i zawodników, w których kursy na faworytów są lepsze niż u konkurencji. Żeby skorzystać z oferty SUPER EXTRA, kupon gracza musi spełnić odpowiednie warunki. Na kuponie powinno znaleźć się pięć zdarzeń o minimalnym kursie 1.10. To akurat nie powinno być trudne do zrobienia.

Co więcej w powyższej piątce możemy umieścić spotkania z oferty Super Meczu, dzięki czemu nasze wygrane będą jeszcze wyższe. Podsumowując, oferta Super Extra to najlepsze kursy na przedmeczowych pewniaków. Dzięki niej nie trzeba już omijać spotkań zdecydowanych faworytów z malutkimi kursami.

Super 6

Tylko sześć spotkań i łączny kurs bliski 500. Korzystając z tej promocji, typujący mają szansę pomnożyć swój wkład niemalże 500 razy. Wystarczy wytypować poprawnie sześć zdarzeń w Superbet i można wygrać duże pieniądze. Co należy zrobić, by wziąć udział w promocji? To proste.

Wystarczy, że wytypujesz zestaw 6 zdarzeń wybranych przez bukmachera Superbet, w których kursy na wszystkie możliwości są równie wysokie. Obstawienie zwycięstwa gospodarzy, remisu lub wygranej gości. Niezależnie co wybierzesz, na każdą opcję jest kurs 2.80. Wzięcie udziału w promocji jest łatwe, ale wyjęcie dzięki niej konkretnej sumy już niekoniecznie.

Fakt, że jest to oryginalna oferta, ale żeby cokolwiek tutaj ugrać, potrzebna będzie masa szczęścia. Co trzeba wiedzieć o ofercie Super 6? Dotyczy tylko zakładów przedmeczowych, a konkretnie sześciu wybranych przez Superbet. Nie ma tu możliwości gry z podpórką czy zakładów bez remisu. Tylko prosty typ. To sprawia, że ostateczny łączny kurs wynosi niemal 500, więc jest o co grać.

Obrazek przedstawia baner promujący aplikację mobilną bukmachera Superbet

Super Live

Były promocje związane z ofertą przedmeczową. Teraz czas na coś dla tych, którzy lubią obstawiać spotkania na żywo. Dla sympatyków tego rodzaju zakładów Superbet również przygotował bonus w postaci podwyższonych kursów. Dzięki takiemu manewrowi, również grając spotkania LIVE, mamy szanse na skorzystanie z wyższych kursów niż standardowo.

W tej promocji możemy liczyć na kilka wybranych spotkań na żywo z wyższym kursem. Jednak w przeciwieństwie do niektórych promocji tutaj mamy szerszy wachlarz możliwości niż w przypadku oferty przedmeczowej. Tam z reguły typuje się główny zakład, czyli zwycięstwo, remis, przegrana. Tutaj istnieje możliwość typowania różnych rodzajów zakładów. Np. kto strzeli następną bramkę, ile będzie rzutów rożnych, kartek itp.

Super Szansa

Tylko jeden nietrafiony typ na całym kuponie psuje cały zakład. Wszyscy gracze znają tę sytuację. A co, gdyby jeden taki mecz nie przekreślał naszych szans na wygraną? Możemy się o tym przekonać dzięki promocji Super Szansa. Mimo złego typu, wciąż pozostajemy w grze. Oferta w sam raz dla tych, którym często zdarzają się przegrane kupony z powodu jednego meczu, który nie wszedł. Niestety póki co, jest to oferta wyłącznie dla zakładów bukmacherskich zawieranych w punktach stacjonarnych. Bukmacher Superbet powinien postarać się, aby wdrożyć ten bonus promocyjny dla zakładów online.

Oszczędź sobie nerwów, korzystając z Super Szansy. To oferta Superbet, w której jeden błąd na kuponie nie przekreśla wygranej. W jaki sposób to działa? Wytypuj na kuponie 11 spotkań z minimalnym kursem równym 1.30. Jeżeli któryś z typów okaże się być błędny, Superbet wypłaci 10% wygranej z 10 wydarzeń wytypowanych poprawnie. Wysokość wygranej będzie wtedy obliczana z następującego wzoru:

potencjalna wygrana / kurs nietrafionego spotkania / 10

Przykładowo: postawiliśmy zakłady na piłkę nożną i potencjalna wygrana wynosiła 2.000 PLN. Niestety spotkanie o kursie 2,00 nie zakończyło się po naszej myśli,więc wygrywamy 2.000 PLN / 2,00 / 10 = 100 PLN

Jak widać nawet w przypadku niepomyślnego kuponu, gracz może wygrać 100 PLN. Brzmi nieźle.

Super bonus

Kolejna oferta dla graczy tradycyjnych zakładów bukmacherskich. Bonus podobny do oferty Super 6. Trzeba bowiem także wytypować minimum sześć zakładów, by wziąć udział w promocji. Tym razem jednak stawką w grze jest bonus 150% od wygranej. Nie jest to oferta na zakłady online, więc na razie skorzystać z niej mogą tylko gracze punktów naziemnych.

Na czym polega ten bonus promocyjny? Dodaj na kupon przynajmniej 5 zdarzeń z minimalnym kursem 1.35, a za każde kolejne bukmacher powiększy Twoją wygraną o 5%. W ten sposób możesz uzyskać nawet 150% dodatkowej kasy. Im więcej typujesz, tym więcej możesz wygrać. Brzmi dobrze, ale jak wiadomo, im więcej wydarzeń na kuponie, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że kupon okaże się trafiony.

W tym przypadku Superbet nie oferuje właściwie niczego nadzwyczajnego, a tytułowe 150% można uzyskać dopiero typując 35 wydarzeń na jednym kuponie. Nikła szansa, że wszystkie zakłady okażą się poprawnie wytypowane.

Co jeszcze musisz wiedzieć o ofercie Super Bonus?

 • Każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs przynajmniej 1.35, a więc np. po dodaniu meczu z kursem 1.20 ten bonus zostanie usunięty.
 • Zdarzenia z ofert promocyjnych są pomijane przy wyliczeniu wysokości tego bonusu.

Przykład: Obstawiając 11 meczów, w tym jeden z Super Meczu i jeden Super Extra, otrzymasz Bonus odpowiadający 9 zdarzeniom, a więc 20%.

 • Jeżeli jakieś zdarzenie zostanie anulowane (otrzyma kurs 1.00), bonus zostanie przeliczony biorąc pod uwagę pozostałe mecze.

Przykładowo postawisz 11 meczów, a dwa z nich zostaną zwrócone, to bonus zostanie zmieniony z 30% na 20%.

Obrazek przedstawia logo bukmachera Superbet, biały napis na czerwonym tle.

Jak ocenić bonus powitalny i pozostałe promocje Superbet – podsumowanie

Superbet przygotował ciekawy bonus powitalny na start. Nie proponuje złotych gór i nie wiadomo jakich kwot za samą rejestrację. Podwaja trzy pierwsze depozyty (300, 200 i 100 PLN) online i wymaga od gracza prostych rzeczy, by mógł ten bonus sobie wypłacić. Mianowicie są to cztery obroty bonusem na zakłady bukmacherskie. Minimalny wymagany kurs to 1.80, więc nie jakoś przesadnie dużo. Jest to optymalny próg, by zarówno gracze, jak i Superbet mieli szansę na zwycięstwo.

Poza tym Superbet ma w swojej ofercie rozmaite promocje. Podwyższone kursy na zakłady bukmacherskie online, zarówno przedmeczowe jak i na żywo. Oprócz graczy sieciowych Superbet promuje też swoich klientów w punktach naziemnych, więc można powiedzieć, że dba o wszystkich swoich graczy. Można więc korzystać z promocji w różnych wariantach. Na pewno każdy, kto lubi zakłady bukmacherskie, znajdzie coś dla siebie.

Superbet niestety nie ma jeszcze czegoś takiego jak unikalny kod promocyjny, ale to tylko kwestia czasu, aż taki kod się pojawi.

FAQ – Superbet kod promocyjny

Czy Superbet posiada kod promocyjny/kod bonusowy?

 • na chwilę obecną Superbet nie ma czegoś takiego jak specjalny kod promocyjny czy kod bonusowy. Superbet zakłady w internecie prowadzi od niedawna, więc na kod promocyjny przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Od kiedy Superbet prowadzi działalność w internecie?

 • Superbet zakłady poprzez sieć wprowadził na w lutym 2020 roku. Wcześniej Superbet działał tylko w lokalach.

Superbet bonus na start. Jak działa?

 • Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty na konto. Wystarczy postawić czterokrotnie otrzymany od Superbet bonus po kursie 1.80.

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi