Agregator grafika

Kody bonusowe i kody promocyjne do bukmacherów

Sprawdzone kody bukmacherskie od Bukmacher-Legalny.pl

Kliknij w poniższe kafelki, żeby przejść do szczegółowych opisów kodów promocyjnych bukmacherów oraz wszystkich bonusów, jakie znajdziesz w ich ofercie! Tam też znajdziesz kody bonusowe do bukmacherów oraz linki, za pomocą których zarejestrujesz u nich konto.

Bukmacherskie kody promocyjne

Kody promocyjne i bonusowe do bukmacherów – czym są?

Kody promocyjne to coś, co większość ludzi kojarzy przede wszystkim ze zniżkami do sklepów. Jednak także bukmacherzy postanowili zaoferować taką formę promocji graczom, którzy założą u nich konto. Kody bukmacherskie działają jednak nieco inaczej niż te, które znamy ze sklepów. Nie dają one żadnej „zniżki” na usługi bukmachera, a zamiast tego pozwalają odebrać atrakcyjne promocje na start przygody z obstawianiem zakładów u niego.

Co daje u bukmachera kod promocyjny?

Kody promocyjne do bukmacherów pozwalają nowym graczom otrzymać wyższe bonusy powitalne. Za taki kod bonusowy bukmacher zazwyczaj zwiększa maksymalną kwotę bonusu od wpłaty, dopuszcza wyższy cashback zwracany w ramach zakładu bez ryzyka albo daje możliwość postawienia darmowego zakładu, czyli freebetu.

Oczywiście bonusy, jakie odblokowuje u bukmachera kod promocyjny podlegają podobnym zasadom, co pozostałe promocje powitalne z ich oferty. Co to oznacza? Że często oprócz samego wpisania kodu bonusowego bukmacher wymaga spełnienia określonych warunków, np. depozytu o określonej wysokości albo postawienia jakiegoś konkretnego rodzaju zakładu. Natomiast po wykorzystaniu bonusu gracz nie ucieknie przed spełnianiem wymogu obrotu bonusem, żeby wypłacić bonusowe środki na swoje konto.

Jak użyć kod bonusowy do bukmachera?

Wpisania kodu promocyjnego bukmacher wymaga podczas procesu rejestracji. Jeżeli zapomnisz tego zrobić dokładnie w tym momencie, szansa na odebranie powiększonego bonusu bukmacherskiego na start przepadnie! Klikając w nasze linki do bukmacherów kod bonusowy będzie automatycznie uzupełniany we właściwym polu, więc będziesz mieć pewność, że odpowiednio go użyjesz.

Jak jednak już wspomnieliśmy, za sam kod promocyjny bukmacher jeszcze nie przyznaje tych dodatkowych bonusów. Trzeba spełnić też pozostałe warunki promocji (a czasami po prostu wymagania standardowych bonusów, które kod bonusowy zwiększa). Dlatego ważne jest, żeby przed skorzystaniem z kodu promocyjnego dokładnie zapoznać się opisem bonusów bukmachera, zwłaszcza, że na wykorzystanie niektórych z nich gracz ma tylko określony czas, na przykład kilka dni!

Kod bonusowy a kod promocyjny do bukmachera – jaka jest różnica?

W praktyce nie ma żadnej różnicy między kodem promocyjnym a bonusowym. Te dwie nazwy funkcjonują obok siebie z tego względu, że część bukmacherów używa jednego terminu, a inni drugiego. Jednak pomimo tego, że bukmacherzy inaczej nazywają ten rodzaj kodu, to robi on u nich dokładnie to samo, czyli odblokowuje wyższy bonus.

Na przykład podczas rejestracji w Superbet, Fortunie, czy STS w formularzu będzie miejsce na wpisanie kodu promocyjnego, natomiast podczas rejestracji w Etoto na kod bonusowy. Ale różnice na tym się kończą – no i oczywiście na tym, co konkretny kod graczowi zapewnia, ale to już nie kwestia nazewnictwa, a promocji, którą bukmacher wręcz za wpisanie kodu.

My się tym rozróżnieniem specjalnie nie przejmujemy i w naszych tekstach traktujemy kod promocyjny i kod bonusowy jako synonimy niezależnie od tego, którego konkretnie bukmachera opisujemy.

Najlepsze kody bukmacherskie

Szczegółowe informacje na temat każdego kodu promocyjnego bukmachera oraz jego bonusu powitalnego znajdziesz na dedykowanych stronach, do których możesz przejść klikając w kafelki powyżej lub linki poniżej. Natomiast poniżej streścimy Ci, co daje u każdego bukmachera kod bonusowy.

Kod bukmacherskie do Superbet: promocyjny freebet 34 PLN

Standardowy bonus powitalny bukmachera Superbet do 100% od pierwszego depozytu (max. 200 PLN), promocja Tydzień Bez Ryzyka (czyli zakład bez ryzyka obejmujący zakłady stawiane przez pierwsze 7 dni) z cashbackiem o maksymalnej wartości 3500 PLN oraz freebet 20 PLN w aplikacji.

Co natomiast zapewnia w Superbet kod promocyjny o treści PREZENTSB? Dzięki niemu gracz może obebrać jeszcze jeden darmowy zakład o wartości 34 PLN! Dzięki temu maksymalny bonus na start w Superbet rośnie z 3720 PLN do 3754 PLN.

 • 200 PLN100% bonus od depozytu
 • 3500 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNw aplikacji
 • 0 PLN 34 PLNfreebet
KOD PREZENTSB
Kopiuj kod
Odbierz 3754 PLN

Kod bukmacherski do Fortuny: dodatkowy freebet 10 PLN

Nowy gracz w Fortunie standardowo ma szansę otrzymać cashback o wartości 600 PLN (zakład bez ryzyka obejmujący pierwszy przegrany kupon) oraz freebet bez depozytu 20 PLN.

A jeżeli do tego wpiszesz podczas rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny, to możesz zgarnąć również jeszcze jeden freebet (tym razem z warunkiem depozytu, ale o dowolnej wartości), za który postawisz darmowy zakład za 10 PLN!

 • 600 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 0 PLN 10 PLNfreebet promocyjny
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 630 PLN

Kod bukmacherski do STS: zakład bez ryzyka 100 PLN

Standardowa oferta STS dla nowych typerów obejmuje bonusy od wpłaty 3. pierwszych depozytów, z których maksymalnie można łącznie wyciągnąć 1500 PLN oraz dodatkowe 60 PLN za spełnienie kilku prostych zadań.

Co zapewni kod bukmacherski? Wpisz w STS kod promocyjny o treści PREZENTST, żeby otrzymać dodatkowo zakład bez ryzyka chroniący pierwszy zakład! Maksymalny cashback, jaki bukmacher Ci zwróci w razie przegranego kuponu do 100 PLN.

 • 1500 PLNbonus od depozytu
 • 0 PLN 100 PLNzakład bez ryzyka
 • 60 PLNbonus za zadania
KOD PREZENTST
Kopiuj kod
Odbierz 1660 PLN

Kod bukmacherski do Etoto: zwiększony bonus od wpłaty (do 120 PLN) oraz freebet (do 30 PLN) w aplikacji

Standardowy bukmacherski bonus powitalny w Etoto składa się z dwóch promocji. Przy wpłacie depozytu możesz odebrać 200% kwoty wpłaty jako środki bonusowe, przy czym maksymalny bonus wynosi 100 PLN. Możesz również otrzymać freebet o wartości 20 PLN.

Użyj podczas rejestracji w Etoto kod bonusowy PREZENTET, a kwota freebetu w aplikacji mobilnej wzrośnie do wartości 30 PLN! Ten darmowy zakład można wykorzystać obstawiając kupon w aplikacji mobilnej bukmachera. Do tego maksymalna kwota bonusu od 1. depozytu skoczy aż do 120 PLN (żeby ją odebrać, wpłać jako 1. depozyt 60 PLN).

 • 50 PLN freebet w aplikacji
 • 100 PLN 200% bonus od depozytu
KOD PREZENTET
Kopiuj kod
Odbierz 150 PLN

Kod bukmacherski do Go Bet: promocyjny freebet 30 PLN

Go Bet to jeden z nowych bukmacherów na naszym rodzimym rynku. Dla graczy, którzy postanowią mu zaufać i założyć u niego konto ma zakład bez ryzyka z maksymalnym cashbackiem o wartości 1000 PLN. Warto zauważyć, że to jedna z najwyższych ofert tego typu w Polsce (wyższy cashback odebrać można tylko w Superbet i forBET).

Oferta powitalna zostanie wzbogacona o freebet 30 PLN, jeżeli użyjesz podczas zakładania konta w Go Bet kod promocyjny o treści PREZENTGB.

 • 0 PLN 30 PLNfreebet z kodem
 • 1000 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTGB
Kopiuj kod
Odbierz 1030 PLN

Kod bukmacherski do forBET: cashback wyższy o 230 PLN, 50 PLN za 2. depozyt

Rejestrując się w forBET gracz może liczyć na następujące bonusy u tego bukmachera: zakład bez ryzyka obejmujący pierwszy postawiony kupon z maksymalnym cashbackiem 1000 PLN, 100% bonusu od 2. depozytu (max. 2000 PLN) i 30 dni gry bez podatku.

A jeżeli do tego użyje w forBET kod promocyjny o treści PREZENTFB, to maksymalna kwota cashbacku z zakładu bez ryzyka wzrośnie o 230 PLN (do max. 1230 PLN), a także za wpłatę 2. depozytu gracz może liczyć na bonusowe 50 PLN!

 • 1000 PLN 1230 PLNzakład bez ryzyka
 • 2000 PLN 100% od 2. depozytu
 • 0 PLN 50 PLNdodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 30 dnigra bez podatku 12%
KOD PREZENTFB
Kopiuj kod
Odbierz 3280 PLN

Kod bukmacherki do TOTALbet: dodatkowy freebet bez depozytu 5 PLN

Hojny bonus powitalny u bukmachera TOTALbet obejmuje 100% bonusu (max. aż 5000 PLN!) od pierwszej wpłaty o wartości min. 10 PLN, zakład bez ryzyka z cashbackiem do 200 PLN oraz 2 darmowe freebety o łącznej wartości 30 PLN.

Na większy bonus możesz liczyć, jeżeli wykorzystasz podczas rejestracji w TOTALbet kod promocyjny PREZENTTB. W zamian za jego użycie otrzymasz po rejestracji jeszcze trzeci freebet o depozytu o wartości 5 PLN, dzięki czemu cała paczka freebetów osiągnie wartość 35 PLN.

 • 5000 PLN100% od depozytu
 • 200 PLNzakład bez ryzyka
 • 30 PLN 35 PLNfreebety bez depozytu
KOD PREZENTTB
Kopiuj kod
Odbierz 5235 PLN

Kod bukmacherski do eWinner: dodatkowe 10 PLN do maksymalnego cashbacku

Nowi klienci bukmachera eWinner mogą otrzymać 3 bonusy powitalne. Pierwszym z nich jest zakład bez ryzyka, który pozwoli odebrać cashback o maksymalnej wysokości 100 PLN. Drugim jest bonus 50% od 2. depozytu o maksymalnej kwocie 500 PLN, a trzecim freebet bez depozytu 5 PLN.

Ten raczej skromny na tle konkurencji bonus nieco zwiększa kod bukmacherski. Wpisany podczas rejestracji w eWinner kod promocyjny o treści PREZENTEN zwiększa maksymalną kwotę casbhacku, który można uzyskać za zakład bez ryzyka o dyszkę, do kwoty 110 PLN.

 • 100 PLN 110 PLN zakład bez ryzyka
 • 5 PLNfreebet bez depozytu
 • 500 PLN 50% od 2. depozytu
KOD PREZENTEN
Kopiuj kod
Odbierz 615 PLN

Kod bukmacherski do Fuksiarza: pakiet Polsat Box Go Sport

Z klasycznych bonusów bukmacherskich Fuksiarz nowym graczom oferuje tylko cashback za przegrany zakład o wartości 500 PLN.

Natomiast jego promocja za wykorzystanie kodu bonusowego jest na pewno bardzo oryginalna. Mianowicie, użyj u bukmachera Fuksiarz kod promocyjny o treści PREZENTFU, a będziesz mógł otrzymać miesięczny dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport, na którym obejrzysz Ligę Mistrzów, Ekstraklasę, Puchar Polski, US Open, UFC i znacznie więcej!

 • 500 PLNcashback bez obrotu
 • 0 PLN 40 PLNpakiet Polsat Go na Ligę Mistrzów
 • early payout
 • mega kursy
KOD PREZENTFU
Kopiuj kod
Odbierz 500 PLN

Kod bukmacherski do LV Bet: promocyjny freebet 20 PLN

Bonusy, jakimi obdarza nowych graczy bukmacher LV Bet ciężko jest wymienić na jednym wdechu. Mamy więc bonusy od depozytu od 2. pierwszych wpłat o maksymalnej łącznej wartości 3000 PLN, zakład bez ryzyka 333 PLN, 20 PLN darmowy zakład bez wymogu depozytu i jeszcze 33 dni gry bez podatku.

Jeszcze Ci mało? Wpisz więc podczas rejestracji w LV Bet kod promocyjny i odbierz jeszcze jeden freebet (tym razem wymagający wcześniejszej wplaty min. 50 PLN) o wartości 20 PLN!

 • 500 PLN100% od 1. depozytu
 • 600 PLN50% od 2. depozytu
 • 900 PLN2% od 3. wpłaty x25
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNbonus na virtuale
 • 20 PLNbonus za aplikację
 • 0 PLN 20 PLNfreebet od depozytu
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
 • 33 dnigra bez podatku
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz 2130 PLN

Kod bukmacherski do Betters: freebet powitalny powiększony o 30 PLN

Betters to kolejny bukmacher, który na polskim rynku jest „świeżakiem”, bo działa od 2021 roku. Typer, który będzie u niego grać może liczyć na freebet bez depozytu za weryfikację konta o wartości 5 PLN, powitalny freebet o wartości 200% stawki pierwszego postawionego kuponu (max 40 PLN), a także zakład bez ryzyka. Za ten ostatni można dostać cashback do 300 PLN jeśli założysz konto z kodem promocyjnym, ale ma on pewną oryginalną cechę: jeżeli gracz spełni na kuponie określone warunki, otrzyma zwrot środków do max. 155 PLN nawet… kiedy wygra zakład!

Czy warto tutaj użyć kodu bukmacherskiego? Jak najbardziej, bo w Betters kod promocyjny zwiększa maksymalną wartość powitalnego freebetu z 40 PLN do aż 60 PLN, a zakładu bez ryzyka z 300 do 310 PLN!

 • 40 PLN 60 PLNfreebet
 • 300 PLN 310 PLNzakład bez ryzyka
 • 5 PLNfreebet bez depozytu
KOD PREZENTBT
Kopiuj kod
Odbierz 375 PLN

Kod promocyjny do BetX: freebety 200 PLN

U bukmachera BetX można odebrać bonusy za trzy pierwsze wpłaty. Za pierwszy depozyt można odebrać zakład bez ryzyka do 250 PLN, za drugi depozyt freebet do 250 PLN, a za trzecią wpłatę odebrać klasyczny bonus od depozytu do max. 250 PLN. W standardowej ofercie znajdują się też dwa freebety – 30 PLN za weryfikację oraz 20 PLN za pierwszy kupon postawiony w aplikacji mobilnej.

To jednak nie wszystko, bo używając w BetX kod promocyjny przy spełnianiu kolejnych kroków standardowej oferty powitalnej gracz może odbierać dodatkowe freebety 50 PLN, 50 PLN i 100 PLN. W sumie 200 PLN dodatkowych środków bonusowych.

 • 0 PLN 200 PLNfreebety za kod
 • 30 PLNfreebet za weryfikację
 • 20 PLNfreebet za aplikację
 • 50% do 250 PLNzakład bez ryzyka za 1. depozyt
 • 50% do 250 PLNfreebet za 2. depozyt
 • 50% do 250 PLNbonus od 3. depozytu
KOD PREZENTBX
Kopiuj kod
Odbierz 1000 PLN

Wykorzystaj potencjał bukmacherskich kodów promocyjnych!

Dzięki tym kodom bonusowym do bukmacherów odbierzesz wyższe bonusy powitalne, dzięki czemu obstawianie zakładów będzie dla Ciebie zdecydowanie przyjemniejsze. Baw się dobrze i pamiętaj – zawsze graj z głową!

Oczywiście sama wartość promocji powitalnej to nie jedyne kryterium, na podstawie którego powinno się wybierać bukmachera. Ważna jest też jakość jego oferty, dostępny rynki zakładów, czy nawet dostępne metody dokonywania wpłat i wypłat. Wszystkie te informacje znajdziesz w naszych recenzjach bukmacherów! Dzięki o wiele łatwiej podejmiesz decyzję, gdzie założyć konto.

Sprawdź recenzje i opinie o bukmacherach!

Kody bonusowe do bukmacherów: najczęściej zadawane pytania

Kody bonusowe do bukmacherów pozwalają na odebranie wyższych bonusów powitalnych. Odblokowują one dodatkowe bonusy albo powiększają te, które znajdują się w standardowej ofercie bukmachera.

Kody promocyjne znajdziesz na naszym portalu, na pewno natkniesz się na nie w wielu tekstach. Najłatwiej znaleźć je jednak z menu „Kody promocyjne” – wybierz tam bukmachera, którego kod promocyjny chcesz wykorzystać i kliknij w kupon na górze strony.

Bukmacherski kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji konta u bukmachera. Możesz też kliknąć w jeden z naszych linków prowadzących do bukmacherów – wtedy kod zostanie automatycznie wprowadzony w poprawne miejsce.

Kody promocyjne do bukmacherów nie mają z reguły jasno określonych terminów ważności. Czasami bonus jest na pewien czas zwiększany albo w ogóle zmieniany, ale jako gracz nie możesz się tego dowiedzieć z wyprzedzeniem.