Agregator grafika

Kody bonusowe i kody promocyjne na zakłady bukmacherskie

Sprawdzone kody bukmacherskie od Bukmacher-Legalny.pl

Kody bonusowe do bukmacherów uprawniają nowych graczy do otrzymania wyższych bonusów. Najczęściej są to wyższe kwoty i podwojenia wpłat. Zdarza się też, że bukmacher za taki kod dorzuci od siebie niewielką kwotę bez depozytu czyli freebet. Oczywiście każdy bukmacher ustala politykę promocyjną taką, jaka mu się podoba, natomiast owe kody sprawiają, że o nowych użytkowników jest dużo łatwiej. Warto pamiętać, że jeśli podczas rejestracji nowego konta nie zaznaczymy odpowiedniego pola i nie wpiszemy kodu bukmacherskiego – wszystkie bonusy z oferty powitalnej szlag trafi. Są wyjątki – np. Noblebet nie wymaga podania kodu. Natomiast cała reszta graczy, w tym najwięksi – STS, Fortuna czy Betclic – kody posiadają i są z nimi związane znaczne korzyści.

Kody Promocyjne | Bukmacherzy

Kody Promocyjne – Legalni Bukmacherzy

Ważna kwestia. My jako Bukmacher-Legalny.pl mamy zupełnie inny kod np. do bukmachera niż inne portale o tej tematyce. Unikalny kod bukmacherski sprawia, że dany buk wie skąd płyną do niego klienci. Na tej podstawie otrzymujemy niewielkie prowizje od dokonanych depozytów. Ale żeby nie było – nie jesteśmy pasożytami 🙂 Bukmacherzy mają to do siebie, że bardzo często lawirują słownictwem tak, by nie napisać w jasny sposób, że np. bonus od depozytu wpada na konto bonusowe, a nie depozytowe i podlega kilkukrotnemu obrotowi. My przetestowaliśmy wszystkie bonusy każdego bukmachera. Dzięki temu na naszej stronie możecie znaleźć bez problemu informacje odnośnie zasad bonusów czy promocji danego bukmachera.

No dobrze, to skąd w takim razie wziąć te kody bonusowe. Jeśli trafiłeś na tę podstronę, to tylko jeden ruch myszką dzieli Cię od poznania kodów dla każdego bukmachera. Poniżej prezentujemy listę wszystkich polskich bukmacherów, a także unikalne kody bonusowe do każdego z nich. Miło nam będzie jeśli skorzystasz z naszej strony przy wybieraniu nowego bukmachera.

Kod bonusowy, a kod promocyjny(bukmacher)

Czy jest jakaś różnica między kodami bonusowymi, a promocyjnymi? Nie. To dokładnie to samo, natomiast nazewnictwo różni się jeśli chodzi o poszczególnych bukmacherów. Np. PZBuk używa terminologii kod bonusowy, a STS kod promocyjny. Generalnie są to po prostu kody do bukmacherów. Nie istotne z jakim słownictwem się zetkniecie, chodzi o jedno i to samo.

Ogromnym plusem kodów bonusowych, w przeciwieństwie do np. kodów zniżkowych do sklepów online jest to, że są one aktualne „do odwołania”. Czyli cały czas. Bukmacherzy nie zmieniają kodów ot tak, bo musieliby to zrobić dla każdej strony, takiej jak nasza. Zazwyczaj afiliant otrzymuje unikalny kod, który zawsze działa i raczej się niedeaktualizuje. Nie musicie więc sprawdzać nerwowo co miesiąc, czy szansa na dodatkowe bonusy nie przepadła.

Czym są kody bonusowe oferowane przez bukmacherów?

W tabelce przedstawiliśmy – w skrócie – to, jak wyglądają kody promocyjne u bukmacherów, którzy legalnie działają na terenie Polski. Przypomnijmy, że tylko gra u legalnych bukmacherów, czyli takich, którzy posiadają zezwolenie wydawane przez Ministerstwo Finansów jest w Polsce dozwolona i klienci tylko takich firm bukmacherskich nie muszą obawiać się tego, że zostaną ukarani za zawieranie nielegalnych zakładów bukmacherskich.

Z kodów bonusowych każdy bukmacher korzysta w nieco inny sposób i nieco inne premie oraz bonusy może otrzymać gracz. Kody promocyjne u bukmacherów to jednak przede wszystkim możliwość otrzymać wyższy bonus na start. Z kodów można bowiem z reguły skorzystać tylko raz i zwiększyć nimi promocje powitalne. To bonusy na start są największym wabikiem bukmacherów, a kody promocji mają jeszcze skuteczniej przyciągać uwagę przyszłych klientów firm bukmacherskich.

Bonusy po użyciu kodów promocyjnych na zakłady bukmacherskie

Dzięki kodom promocyjnym na zakłady bukmacherskie gracze mogą otrzymać m. in. większy bonus bez depozytu. Dla przykładu: standardowa promocja bukmachera to podwojenie do 1000 zł pierwszej wpłaty na bukmacherskie konto, ale jeśli gracz użyje kodu promocyjnego, to może liczyć na podwojenie wpłaty do np. 1100 zł. 

Używając kodu bonusowego u bukmacherów gracz może też np. aktywować zakład bez ryzyka lub zwiększyć stawkę takiego zakładu. Chodzi o to, że gdy (najczęściej) pierwszy zakład postawiony u bukmachera będzie przegrany, to dzięki wpisaniu kodu promocyjnego typer dostanie zwrot stawki (lub jej części) na saldo bonusowe. 

Kolejną standardową opcją, z której możemy skorzystać dzięki kodom promocyjnym to „darmowy zakład”.
Freebet to kwota, którą otrzymujemy od bukmachera bez konieczności dokonania depozytu. Wpisując kod promocyjny albo aktywujemy taką opcję albo sprawiamy, że bukmacher przeleje na nasze konto bukmacherskie nieco więcej środków (np. 30 złotych zamiast 20 złotych).

To najpopularniejsze formy promocji, które otrzymujemy dzięki wpisaniu kodów promocyjnych na stronach bukmacherów. Mogą one być stosowane łącznie lub w wybrany przez bukmachera sposób. Czasami też używając kodu bonusowego możemy zyskać nieco inne bonusy niż wskazane.

Czy kody promocyjne znajdę na stronach wybranych bukmacherów?

Nie. Bukmacherzy mają swoje standardowe oferty powitalne dla nowych graczy. Czasami dorzucą coś na zasadzie okresowej promocji na sporty wirtualne czy e-sport. Natomiast to takie strony jak nasza są w posiadaniu kodów. Można je wykorzystywać i częstować się niczym ciepłymi bułeczkami – dla każdego starczy 🙂

Rzecz jasna bukmacherom niezbyt specjalnie zależy na tym, by gracz otrzymywał coś extra. Z drugiej strony i tak jasnym jest, że user znajdzie kod do bukmachera. Jak nie do STS-u, to do Betclica. Jak nie do Betclica to do Fortuny, itd. Dlatego też zdecydowana większość zakładów bukmacherskich takie kody posiada.

Gdzie wpisać kod bonusowy?

I tutaj zaczynamy prawdziwą zabawę. Tak jak pisaliśmy na wstępie. Jeśli podczas rejestracji u nowego bukmachera nie wpiszesz kodu promocyjnego, wszystkie dodatkowe bonusy odlecą nam bezpowrotnie. Czy bukmacherzy świadomie utrudniają użytkownikom życie? Nie. To co robią ma sens. Bukmacher-Legalny.pl to strona, która ma za zadanie przekierować ruch na stronę bukmachera. Następnie użytkownik ma wpisać kod (czasami kod sam się już przepisze jeśli będziecie postępowali zgodnie z naszymi instrukcjami) i na tym zabawa się kończy. Dzięki temu my dostajemy prowizję, a użytkownik extra bonusy. Dlaczego więc kodu nie można podać po zakończonym procesie rejestracji? Właśnie dlatego, że stron posiadających kody bukmacherskie jest cała masa. Jest więc ogromna szansa, że dzisiaj zarejestrujesz się przez naszą stronę np. do bukmachera forBET, a dopiero po miesiącu zagrasz pierwszy raz i wpiszesz kod z innej strony. Powodowałoby to niemały mezalians.

Najlepszy kod bonusowy ma bukmacher…

Często o to pytacie, a my systematycznie odmawiamy odpowiedzi. Każda promocja, każdego bukmachera została przez nas dokładnie opisana. Nie nam oceniać, która jest najlepsza. I nie dlatego, że nie chcemy kogoś stawiać wyżej, a kogoś niżej. Po prostu ilu graczy, tyle opinii. Dla jednego świetnym extrasem będzie 20 PLN bez depozytu, czyli za samo założenie konta, a dla innego będzie to cashback. My lubimy bonusy od depozytu. Bukmacherzy często takie oferują i np. gdy wpłacimy 200 PLN do danego bukmachera, to ten podwaja nasza wpłatę tyle, że środki trafiają na konto bonusowe i podlegają obrotowi przed wypłatą. I tutaj znowu zaczyna się cała zabawa. Trzeba porównać warunki obrotów tymi bonusami. A przecież czynników jest sporo:

 • okres w jakim można ten bonus wykorzystać
 • minimalny kurs na zdarzenie
 • kupon singlowy, AKO, tylko z oferty live? A może trzeba postawić jakiś konkretny mecz?

Pytań jest dużo. Odpowiedzi jeszcze więcej. Wszystko zależy od danego bukmachera. Dlatego też nasze podstrony maja dużo treści. Nie sposób opisać danego bonusu dobrze, nie wchodząc w szczegóły, tak bardzo istotne dla użytkowników czyli dla Was.

Jak skorzystać z kodów promocyjnych?

Zasady są bardzo podobne u wszystkich bukmacherów. Regułą jest to, że kod promocyjny u każdego bukmachera gracz musi wpisać w trakcie rejestracji. Czasami wystarczy tylko skorzystać z odpowiedniego odnośnika (linku), który przeniesie gracza do formularza rejestracji, w którym będzie już wypełnione pole z kodem promocji. Już sam fakt, że kod promocyjny na zakłady bukmacherskie należy wpisać w trakcie procedury rejestracji świadczy o tym, że można skorzystać z niego najczęściej tylko raz. Dlatego trzeba być czujnym i gdy typer zamierza założyć konto u nowego bukmachera warto sprawdzić czy oferuje on też jakieś kody promocyjne.

Nie wystarczy tylko wpisać kod bonusowy, żeby skorzystać z dodatkowych bonusów. Przy rejestracji należy też potwierdzić zgodę, że gracz decyduje skorzystać się z oferty promocyjnej. W takim wypadku wystarczy tylko zaznaczyć odpowiedni „kwadrat”.

Mała podpowiedź od redakcji Bukmacher-Legalny.pl. Zauważyliśmy, że zdecydowana większość bukmacherów nie ma pola na kod bonusowy w aplikacji mobilnej. Tak więc jeśli chcecie skorzystać z naszych kodów, konieczne zarejestrujcie się u wybranego bukmachera z poziomu komputera.

STS – z kodem od bukmacher-legalny.pl zyskasz 100 PLN zakład bez ryzyka

 • 1500 PLNbonus od depozytu
 • 130 PLNzakład bez ryzyka
 • 60 PLNbonus za zadania
KOD PREZENT130
Kopiuj kod
Odbierz 1690 PLN

STS to największy i najbardziej znany polski bukmacher. Nowi klienci bukmachera STS mogą skorzystać z ciekawej oferty bonusowej, a po wpisaniu kodu promocyjnego propozycja jest jeszcze bardziej okazała. Kod promocyjny, który wam proponujemy to: PREZENT100. Jeśli więc wpiszecie w formularzu rejestracyjnym to hasło, możecie otrzymać od bukmachera STS 1500 zł bonusu od depozytu, 60 zł bonusu za zadania oraz 100 zł zakładu bez ryzyka, dzięki rejestracji z naszym kodem.

Fortuna – z naszym kodem otrzymasz 20 PLN zupełnie za darmo!

 • 600 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 10 PLNfreebet promocyjny
 • 200 PLN50% od 2. depozytu
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 830 PLN

Drugi co do wielkości bukmacher działający w Polsce również nie próżnuje. Kod promocyjny do bukmachera Fortuna daje nam szansę na 1000 zł bonusu od depozytu oraz darmowy zakład w wysokości 20 złotych. Można otrzymać też zakład bez ryzyka w wysokości 100 złotych. Jednak jeśli jednak użyjesz kodu promocyjnego; PREZENT125 to bukmacher Fortuna zwróci do 125 złotych w ramach promocji na zakład bez ryzyka.  Bukmacher Fortuna zwraca stawkę za pierwszy zakład pomniejszoną o 12 proc. podatku. To oznacza, że jeśli gracz chce w pełni skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny powinien zagrać za 142 złotych. 

Pobierz aplikację Totolotka, wpisz nasz kod i zgarnij 25 PLN!

 • 500 PLN100% od depozytu
 • 25 PLN freebet
KOD PREZENTTL
Kopiuj kod
Odbierz 525 PLN

Totolotek to jeden z najbardziej doświadczonych bukmacherów na polskim rynku i trzecia największa firma, która przyjmuje w Polsce zakłady bukmacherskie. W 2019 roku bukmacher zmienił właściciela, który małymi krokami zmienia oblicze Totolotka i zapewne ma zamiar doskoczyć do poprzeczki ustawionej przez dwóch największych bukmacherów w Polsce. Wpisując hasło PREZENT w formularzu rejestracyjnym gracze mogą liczyć na bonus w Totolotku w wysokości 1000 złotych w ramach promocji od depozytu oraz na dodatkowej 49 złotych w zamian za korzystanie z aplikacji mobilnej bukmachera.

forBET – wpisz kod i zgarnij 50 PLN extra

 • 1230 PLNzakład bez ryzyka
 • 2000 PLN 100% od 2. depozytu
 • 50 PLNdodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 30 dnigra bez podatku 12%
KOD PREZENTFB
Kopiuj kod
Odbierz 3280 PLN

Kod promocyjny u bukmachera Forbet to hasło: PREZENT. Gdy klienci bukmachera Forbet użyją kodu to mogą liczyć na dwie niespodzianki. Wpisanie kodu promocyjnego sprawi, że gracz może liczyć na o 50 złotych większy bonus powitalny od pierwszej wpłaty. Żeby wykorzystać kod promocyjny należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 złotych i dzięki temu gracz otrzyma bonus powitalny równy pierwszemu depozytowi plus dodatkowe 50 złotych.

Kod promocyjny PREZENT uprawnia też do odbioru zakładu bez ryzyka w wysokości 50 złotych. Aby otrzymać dodatkowy bonus gracz powinien napisać maila na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login. W tytule maila należy wpisać „Zakład bez ryzyka”. Należy zrobić to po złożeniu zakładu. Dopiero wtedy bukmacher sprawdzi czy nas zakład kwalifikował się do promocji bez ryzyka i dokona zwrotu na saldo bonusowe. 

LVBet – 20 PLN bez podania hasła

 • 1500 PLN100% od 1. depozytu
 • 1500 PLN1% od 2. depozytu z kursem x.50
 • 333 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNfreebet od depozytu
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
 • 33 dnigra bez podatku
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz 3443 PLN

Tradycyjny bonus powitalny w LVBet opiera się na bonusie od depozytu, a żeby dostać dodatkową niespodziankę należy wpisać kod promocyjny. 

LVBet dla wszystkich tych, którzy podczas rejestracji wpiszą hasło PREZENT przygotował darmowy zakład. Dzięki użyciu kodu promocji od LVBet gracz może uzyskać „freebet”, czyli darmowy zakład w wysokości 20 złotych. 

eWinner z wyższym zakładem bez ryzyka

 • 110 PLN zakład bez ryzyka
 • 500 PLN 50% od 2. depozytu
KOD PREZENTEN
Kopiuj kod
Odbierz 610 PLN

Każdy kto użyje kodu promocji u bukmachera eWinner i wpisze hasło: PREZENT w odpowiednim miejscu formularza rejestracyjnego może liczyć na zwiększoną stawkę przy zakładzie bez ryzyka. Gracz będzie mógł postawić swój pierwszy kupon nawet za 110 złotych bez ryzyka (zamiast 100 złotych) i to taka stawka (pomniejszona o podatek od gier) trafi na jego konto. Oczywiście o ile pierwszy zakład okaże się przegrany.

Superbet. Załóż konto i zyskaj 34 PLN za free!

 • 200 PLN100% bonus od depozytu
 • 3500 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNw aplikacji
 • 34 PLNfreebet
KOD PREZENTSB
Kopiuj kod
Odbierz 3754 PLN

Wpisując nasz kod promocyjny do bukmachera Superbet, możemy odebrać aż 3754 zł w bonusach. Zakłady bukmacherskie, których ambasadorem jest były bramkarz reprezentacji piłkarskiej reprezentacji Polski oraz Liverpoolu Jerzy Dudek, dopiero od 2020 działają online. Wcześniej rumuńska firma bukmacherska działała jedynie stacjonarnie. W ramach promocji dla użytkowników mają między innymi Super Mecz, Super Bonus, Super Szansę, Super 6. Te Super oferty zadowolą nawet najbardziej wybrednych graczy!

Totalbet. 50 PLN freebet oraz cashout

 • 5000 PLN100% od depozytu
 • 200 PLNzakład bez ryzyka
 • 35 PLNfreebety
KOD PREZENTTB
Kopiuj kod
Odbierz 5235 PLN

Wykorzystując akceptowany przez Totalbet kod promocyjny dla naszych czytelników, możecie odebrać aż do 5000zł. Poza tym, dla nowych graczy czeka też ALE KOSMOS czyli 20zł+20zł na zakłady, podwyższone kursy a także gra bez podatku. Ale na tym promocje się nie kończą, bez jest też Lucky Look czy dodatkowe vouchery do wykorzystania na eSport. No i rarytas dla wszystkich lubiących typy bukmacherskie – czyli nagrody i atrakcje dla najlepszych w konkursie typerów organizowanego przez Totalbet.

Czy warto korzystać z kodów bonusowych oferowanych przez bukmacherów?

Zdecydowanie tak! Nic to nas nie kosztuje, a możemy zwiększyć promocje bukmacherskie. Gracz nie musi też zbyt długo szukać kodów promocyjnych, bo znajdzie je na naszym portalu. Szczególnie cenne dla typerów powinny być te kody promocyjne, które nie tylko zwiększają bonus od depozytu, ale dają szansę na inne bonusy. Niektórzy bukmacherzy dają możliwość skorzystania np. z darmowego zakładu lub z zakładu bez ryzyka, ale tylko wtedy gdy wpiszemy odpowiedni kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym. 

Pamiętajmy też o tym, że możliwość skorzystania z większego bonusu od depozytu po użyciu kodu promocyjnego nie oznacza, że gracz musi skorzystać z górnych widełek takiej promocji. Każdy bonus od depozytu należy bowiem obrócić i zwiększenie kwoty nie zawsze ułatwi graczowi możliwość wypłaty środków bonusowych. Przykładowo: Jeśli wpłacimy u danego buka 100 PLN, a z promocji wynika, że ta kwota zostanie podwojona, to znaczy, że będzie mieli 200 PLN (100 realnych i 100 póki co wirtualnych). Rzecz jasna tej kwoty wirtualnej wypłacić nie możemy. Musimy nią obrócić. Często 3-4 razy. I to na określonych warunkach. Dopiero jak uda nam się to zrobić, możemy pieniądze wirtualne (z konta bonusowego) przeinaczyć w realne (czyli przelać na konto depozytowe). Tak więc jeśli wpłacicie do buka mało kasy – będziecie mieli mały problem. Jeśli skorzystacie z górnych wideł (np. 1200 PLN w STS daje podwojenie wpłaty) – będziecie mieli duży problem. My zachęcamy przede wszystkim do rozważnego grania, a wszystkim naszym czytelnikom życzymy długich taśm i trafionych pewniaczków 🙂

 

FAQ – Pytania i odpowiedzi o kody bukmacherskie

Najlepsze i najwyższe bonusy zyskacie z kodami na Bukmacher-Legalny 🙂

Nie 🙂 W 99% przypadków kody są stałe. Te, które znajdziecie na Bukmacher-Legalny.pl są zawsze takie same.

Zasady są bardzo podobne u wszystkich bukmacherów. Regułą jest to, że kod promocyjny u każdego bukmachera gracz musi wpisać w trakcie rejestracji.

Korzystając ze strony Bukmacher-Legalny.pl możesz liczyć na całą masę ciekawych bonusów do każdego z bukmacherów. Np. po wpisaniu naszego kodu promocyjnego STS, otrzymasz od tego bukmachera 100 zł zakładu bez ryzyka.