Agregator grafika

Kody bonusowe i kody promocyjne do bukmacherów

Kliknij w poniższe kafelki, żeby przejść do szczegółowych opisów kodów promocyjnych bukmacherów oraz wszystkich bonusów, jakie znajdziesz w ich ofercie! Tam też znajdziesz kody bonusowe do bukmacherów oraz linki, za pomocą których zarejestrujesz u nich konto.

Bukmacherskie kody promocyjne

Kody promocyjne i bonusowe do bukmacherów – czym są?

Kody promocyjne to coś, co większość ludzi kojarzy przede wszystkim ze zniżkami do sklepów. Jednak także bukmacherzy postanowili zaoferować taką formę promocji graczom, którzy założą u nich konto. Kody bukmacherskie działają jednak nieco inaczej niż te, które znamy ze sklepów. Nie dają one żadnej „zniżki” na usługi bukmachera, a zamiast tego pozwalają odebrać atrakcyjne promocje na start przygody z obstawianiem zakładów u niego.

Co daje u bukmachera kod promocyjny?

Kody promocyjne do bukmacherów pozwalają nowym graczom otrzymać wyższe bonusy powitalne. Za taki kod bonusowy bukmacher zazwyczaj zwiększa maksymalną kwotę bonusu od wpłaty, dopuszcza wyższy cashback zwracany w ramach zakładu bez ryzyka albo daje możliwość postawienia darmowego zakładu, czyli freebetu.

Oczywiście bonusy, jakie odblokowuje u bukmachera kod promocyjny podlegają podobnym zasadom, co pozostałe promocje powitalne z ich oferty. Co to oznacza? Że często oprócz samego wpisania kodu bonusowego bukmacher wymaga spełnienia określonych warunków, np. depozytu o określonej wysokości albo postawienia jakiegoś konkretnego rodzaju zakładu. Natomiast po wykorzystaniu bonusu gracz nie ucieknie przed spełnianiem wymogu obrotu bonusem, żeby wypłacić bonusowe środki na swoje konto.

Jak użyć kod bonusowy do bukmachera?

Wpisania kodu promocyjnego bukmacher wymaga podczas procesu rejestracji. Jeżeli zapomnisz tego zrobić dokładnie w tym momencie, szansa na odebranie powiększonego bonusu bukmacherskiego na start przepadnie! Klikając w nasze linki do bukmacherów kod bonusowy będzie automatycznie uzupełniany we właściwym polu, więc będziesz mieć pewność, że odpowiednio go użyjesz.

Jak jednak już wspomnieliśmy, za sam kod promocyjny bukmacher jeszcze nie przyznaje tych dodatkowych bonusów. Trzeba spełnić też pozostałe warunki promocji (a czasami po prostu wymagania standardowych bonusów, które kod bonusowy zwiększa). Dlatego ważne jest, żeby przed skorzystaniem z kodu promocyjnego dokładnie zapoznać się opisem bonusów bukmachera, zwłaszcza, że na wykorzystanie niektórych z nich gracz ma tylko określony czas, na przykład kilka dni!

Kod bonusowy a kod promocyjny do bukmachera – jaka jest różnica?

W praktyce nie ma żadnej różnicy między kodem promocyjnym a bonusowym. Te dwie nazwy funkcjonują obok siebie z tego względu, że część bukmacherów używa jednego terminu, a inni drugiego. Jednak pomimo tego, że bukmacherzy inaczej nazywają ten rodzaj kodu, to robi on u nich dokładnie to samo, czyli odblokowuje wyższy bonus.

Na przykład podczas rejestracji w Superbet, Fortunie, czy STS w formularzu będzie miejsce na wpisanie kodu promocyjnego, natomiast podczas rejestracji w Etoto na kod bonusowy. Ale różnice na tym się kończą – no i oczywiście na tym, co konkretny kod graczowi zapewnia, ale to już nie kwestia nazewnictwa, a promocji, którą bukmacher wręcz za wpisanie kodu.

My się tym rozróżnieniem specjalnie nie przejmujemy i w naszych tekstach traktujemy kod promocyjny i kod bonusowy jako synonimy niezależnie od tego, którego konkretnie bukmachera opisujemy.

Najlepsze kody bukmacherskie

Szczegółowe informacje na temat każdego kodu promocyjnego bukmachera oraz jego bonusu powitalnego znajdziesz na dedykowanych stronach, do których możesz przejść klikając w kafelki powyżej lub linki poniżej. Natomiast poniżej streścimy Ci, co daje u każdego bukmachera kod bonusowy.

Kod bukmacherskie do Superbet: promocyjny freebet 35 PLN

Standardowy bonus powitalny bukmachera Superbet do 100% od pierwszego depozytu (max. 200 PLN), promocja Tydzień Bez Ryzyka (czyli zakład bez ryzyka obejmujący zakłady stawiane przez pierwsze 7 dni) z cashbackiem o maksymalnej wartości 3500 PLN oraz freebet 20 PLN w aplikacji.

Co natomiast zapewnia w Superbet kod promocyjny o treści PREZENTSB? Dzięki niemu gracz może obebrać jeszcze jeden darmowy zakład o wartości 35 PLN! Dzięki temu maksymalny bonus na start w Superbet rośnie z 3720 PLN do 3755 PLN.

 • 35 PLNfreebet
 • 600 PLNna Lecha Poznań
 • 300 PLNfreebet na Ligę Mistrzów
 • 200 PLN100% bonus od depozytu
 • 3500 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNw aplikacji
KOD PREZENTSB
Kopiuj kod
Odbierz 3755 + 600 PLN

Kod bukmacherski do Fortuny: dodatkowy freebet 10 PLN

Nowy gracz w Fortunie standardowo ma szansę otrzymać cashback o wartości 300 PLN (zakład bez ryzyka obejmujący trzy pierwsze kupony) oraz freebet bez depozytu 20 PLN i bonus za kupon 5 PLN.

A jeżeli do tego wpiszesz podczas rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny, to możesz zgarnąć również jeszcze jeden freebet (tym razem z warunkiem depozytu, ale o dowolnej wartości), za który postawisz darmowy zakład za 10 PLN!

 • 10 PLNfreebet promocyjny
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 5 PLNbonus za kupon
 • 300 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 335 PLN

Kod bukmacherski do STS: zakład bez ryzyka 100 PLN

Standardowa oferta STS dla nowych typerów obejmuje bonusy od wpłaty 3. pierwszych depozytów, z których maksymalnie można łącznie wyciągnąć 1500 PLN oraz dodatkowe 60 PLN za spełnienie kilku prostych zadań.

Co zapewni kod bukmacherski? Wpisz w STS kod promocyjny o treści PREZENTST, żeby otrzymać dodatkowo zakład bez ryzyka chroniący pierwszy zakład! Maksymalny cashback, jaki bukmacher Ci zwróci w razie przegranego kuponu do 100 PLN.

 • 100 PLNzakład bez ryzyka
 • 1500 PLNbonus od depozytu
 • 60 PLNbonus za zadania
KOD PREZENTST
Kopiuj kod
Odbierz 1660 PLN

Kod bukmacherski do Go Bet: promocyjny freebet 30 PLN

Go Bet to jeden z nowych bukmacherów na naszym rodzimym rynku. Dla graczy, którzy postanowią mu zaufać i założyć u niego konto ma trzy bonusy powitalne: bonus od wpłaty 100 % do 300 PLN, zakład bez ryzyka z maksymalnym cashbackiem o wartości 500 PLN oraz freebet za kupon 100 PLN. Warto zauważyć, że to jedna z najwyższych ofert tego typu w Polsce (wyższy cashback odebrać można tylko w Superbet, Fortuna i forBET).

Oferta powitalna zostanie wzbogacona o freebet bez depozytu 30 PLN, jeżeli użyjesz podczas zakładania konta w Go Bet kod promocyjny o treści PREZENTGB.

 • 20 30 PLNfreebet bez depozytu z kodem
 • 300 PLNbonus od depozytu
 • 500 PLNzakład bez ryzyka
 • 100 PLNfreebet za kupon
KOD PREZENTGB
Kopiuj kod
Odbierz 930 PLN

Kod promocyjny forBET: cashback wyższy o 230 PLN i 50 PLN za 2. depozyt

Rejestrując się w forBET gracz może liczyć na następujące bonusy u tego bukmachera: zakład bez ryzyka obejmujący pierwszy postawiony kupon z maksymalnym cashbackiem 1000 PLN, 100% bonusu od 2. depozytu (max. 2000 PLN) i 30 dni gry bez podatku. Ponadto pakiet na Euro 2024 składający się z gry bez podatku i bonusu od wpłaty do 2000 PLN.

A jeżeli do tego użyje w forBET kod promocyjny o treści PREZENTFB, to maksymalna kwota cashbacku z zakładu bez ryzyka wzrośnie o 230 PLN (do max. 1230 PLN), a także za wpłatę 2. depozytu gracz może liczyć na bonusowe 50 PLN!

 • 1000 1230 PLNzakład bez ryzyka
 • 50 PLNdodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 2000 PLN 100% od 2. depozytu
 • 2000 PLNna Euro 2024
 • 30 dnigra bez podatku 12%
 • 13 dnigra bez podatku na Euro
KOD PREZENTFB
Kopiuj kod
Odbierz 5280 PLN

Kod bukmacherki do TOTALbet: dodatkowy freebet bez depozytu 5 PLN

Atrakcyjny bonus powitalny u bukmachera TOTALbet obejmuje trzy zakłady bez ryzyka. Gracz może otrzymać zwrot stawki trzech przegranych zakładów na łączną kwotę 333 PLN (każdy cashback do 111 PLN). Otrzymanych zwrotów nie musisz obracać.

Na większy bonus możesz liczyć, jeżeli wykorzystasz podczas rejestracji w TOTALbet kod promocyjny PREZENTTB. W zamian za jego użycie otrzymasz freebet bez depozytu za pełną rejestrację konta w wysokości 5 PLN.

 • 5 PLNfreebety bez depozytu
 • 333 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTTB
Kopiuj kod
Odbierz 338 PLN

Kod bukmacherski do Fuksiarza

Osoby, które zdecydują się zarejestrować konto z kodem promocyjnym Fuksiarz mogą liczyć na pakiet bez ryzyka. Po pierwsze mogą skorzystać z cashbacku za przegrany zakład 50 % do 500 zł. Co istotne, zwrotu nie trzeba obracać.

Ponadto rejestracja z kodem umożliwia korzystanie z promocji cashback bez limitu na La Ligę i inne ligi hiszpańskie, czyli możliwości otrzymania zwrotu części stawki każdego przegranego kuponu do 200 zł.

Nowi gracze Fuksiarza otrzymają też freebet 20 zł na La Ligę (za depozyt min. 50 zł).

 • 500 PLNcashback bez obrotu
 • 20 PLNfreebet na La Ligę
 • 200 PLNcashback bez limitu
KOD PREZENTFU
Kopiuj kod
Odbierz 720 PLN

Kod bukmacherski do LV Bet: promocyjny freebet 20 PLN

Bonusy, jakimi obdarza nowych graczy bukmacher LV Bet ciężko jest wymienić na jednym wdechu. Mamy więc bonusy od depozytu od 3. pierwszych wpłat o maksymalnej łącznej wartości 2000 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN, 20 PLN na sporty wirtualne, 20 PLN na aplikację i 50 PLN za karnety na drużyny sponsorowane przez LVBET.

Jeszcze Ci mało? Wpisz więc podczas rejestracji w LV Bet kod promocyjny i odbierz jeszcze jeden freebet (tym razem wymagający wcześniejszej wplaty min. 50 PLN) o wartości 20 PLN!

 • 20 PLNfreebet od depozytu
 • 2000 PLNbonusy od 3. depozytów
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNbonus na virtuale
 • 20 PLNbonus za aplikację
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz

Kod bukmacherski do Betters: bonus powitalny powiększony o 30 PLN

Betters to kolejny bukmacher, który na polskim rynku jest „świeżakiem”, bo działa od 2021 roku. Typer, który będzie u niego grać może liczyć na freebet powitalny, a także trzy zakłady bez ryzyka. Freebet wynosi 20 PLN. Z kolei jeśli założysz konto z kodem promocyjnym to cashbacki na start mogą wynieść maksymalnie 1030 PLN. Co istotne, bukmacher przyznaje zakłady bez ryzyka za aż 10 przegranych kuponów.

Czy warto tutaj użyć kodu bukmacherskiego? Jak najbardziej, bo w Betters kod promocyjny zwiększa maksymalną wartość powitalnego cashbacku o 30 PLN.

 • 10 PLNfreebet bez depozytu
 • bonus do wyboru:
 • 300 320 PLNCashback
 • 200 220 PLNFreebet
 • 50 55 PLNFreebet x 4
KOD PREZENTBT
Kopiuj kod
Odbierz 330 PLN

Kod promocyjny do BetX: wyższy cashback + freebet

U bukmachera BetX można odebrać bonusy za trzy pierwsze wpłaty. Za pierwszy depozyt można odebrać zakład bez ryzyka do 300 PLN ( z kodem promocyjnym BetX 450 PLN), za drugi depozyt bonus od wpłaty do 300 PLN, a za trzecią wpłatę cashback do 300 PLN. W standardowej ofercie znajdują się też dwa freebety – 30 PLN za weryfikację oraz 20 PLN za pierwszy kupon postawiony w aplikacji mobilnej. Jest również bonus esportowy 50 PLN.

W sumie z kodem otrzymasz 150 PLN dodatkowych środków bonusowych na start a cały pakiet wyniesie 1150 PLN.

 • 600 750 PLNcashbacki na start
 • 20 PLNfreebet za aplikację
 • 30 PLNfreebet za weryfikację
 • 300 PLNbonus za 2. wpłatę
 • 50 PLNfreebet na esport
KOD PREZENTBX
Kopiuj kod
Odbierz 1150 PLN

Kod bukmacherski do Etoto przestał istnieć

Standardowy bukmacherski bonus powitalny w Etoto składa się z czterech promocji. Nie istnieje aktualnie Etoto kod bonusowy, który zwiększałby bonus powitalny. Ten standardowy pakiet składa się natomiast z trzech bonusów od wpłat i freebetu. Niestety wszystkie te promocje maja wysokie wymagania obrotowe.

Wykorzystaj potencjał bukmacherskich kodów promocyjnych!

Dzięki tym kodom bonusowym do bukmacherów odbierzesz wyższe bonusy powitalne, dzięki czemu obstawianie zakładów będzie dla Ciebie zdecydowanie przyjemniejsze. Baw się dobrze i pamiętaj – zawsze graj z głową!

Oczywiście sama wartość promocji powitalnej to nie jedyne kryterium, na podstawie którego powinno się wybierać bukmachera. Ważna jest też jakość jego oferty, dostępny rynki zakładów, czy nawet dostępne metody dokonywania wpłat i wypłat. Wszystkie te informacje znajdziesz w naszych recenzjach bukmacherów! Dzięki o wiele łatwiej podejmiesz decyzję, gdzie założyć konto.

Sprawdź recenzje i opinie o bukmacherach!

Kody bonusowe do bukmacherów: najczęściej zadawane pytania

Kody bonusowe do bukmacherów pozwalają na odebranie wyższych bonusów powitalnych. Odblokowują one dodatkowe bonusy albo powiększają te, które znajdują się w standardowej ofercie bukmachera.

Kody promocyjne znajdziesz na naszym portalu, na pewno natkniesz się na nie w wielu tekstach. Najłatwiej znaleźć je jednak z menu „Kody promocyjne” – wybierz tam bukmachera, którego kod promocyjny chcesz wykorzystać i kliknij w kupon na górze strony.

Bukmacherski kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji konta u bukmachera. Możesz też kliknąć w jeden z naszych linków prowadzących do bukmacherów – wtedy kod zostanie automatycznie wprowadzony w poprawne miejsce.

Kody promocyjne do bukmacherów nie mają z reguły jasno określonych terminów ważności. Czasami bonus jest na pewien czas zwiększany albo w ogóle zmieniany, ale jako gracz nie możesz się tego dowiedzieć z wyprzedzeniem.