Agregator grafika

Kody bonusowe i kody promocyjne do bukmacherów 2024

Kliknij w poniższe kafelki, żeby przejść do szczegółowych opisów kodów promocyjnych bukmacherów oraz wszystkich bonusów, jakie znajdziesz w ich ofercie! Tam też znajdziesz kody bonusowe do bukmacherów oraz linki, za pomocą których zarejestrujesz u nich konto.

Bukmacherskie kody promocyjne

Kody promocyjne i bonusowe do bukmacherów – czym są?

Kody promocyjne to coś, co większość ludzi kojarzy przede wszystkim ze zniżkami do sklepów. Jednak także bukmacherzy postanowili zaoferować taką formę promocji graczom, którzy założą u nich konto. Kody bukmacherskie działają jednak nieco inaczej niż te, które znamy ze sklepów. Nie dają one żadnej „zniżki” na usługi bukmachera, a zamiast tego pozwalają odebrać atrakcyjne promocje na start przygody z obstawianiem zakładów u niego.

Co daje u bukmachera kod promocyjny?

Kody promocyjne do bukmacherów pozwalają nowym graczom otrzymać wyższe bonusy powitalne. Za taki kod bonusowy bukmacher zazwyczaj zwiększa maksymalną kwotę bonusu od wpłaty, dopuszcza wyższy cashback zwracany w ramach zakładu bez ryzyka albo daje możliwość postawienia darmowego zakładu, czyli freebetu.

Oczywiście bonusy, jakie odblokowuje u bukmachera kod promocyjny podlegają podobnym zasadom, co pozostałe promocje powitalne z ich oferty. Co to oznacza? Że często oprócz samego wpisania kodu bonusowego bukmacher wymaga spełnienia określonych warunków, np. depozytu o określonej wysokości albo postawienia jakiegoś konkretnego rodzaju zakładu. Natomiast po wykorzystaniu bonusu gracz nie ucieknie przed spełnianiem wymogu obrotu bonusem, żeby wypłacić bonusowe środki na swoje konto.

Jak użyć kod bonusowy do bukmachera?

Wpisania kodu promocyjnego bukmacher wymaga podczas procesu rejestracji. Jeżeli zapomnisz tego zrobić dokładnie w tym momencie, szansa na odebranie powiększonego bonusu bukmacherskiego na start przepadnie! Klikając w nasze linki do bukmacherów kod bonusowy będzie automatycznie uzupełniany we właściwym polu, więc będziesz mieć pewność, że odpowiednio go użyjesz.

Jak jednak już wspomnieliśmy, za sam kod promocyjny bukmacher jeszcze nie przyznaje tych dodatkowych bonusów. Trzeba spełnić też pozostałe warunki promocji (a czasami po prostu wymagania standardowych bonusów, które kod bonusowy zwiększa). Dlatego ważne jest, żeby przed skorzystaniem z kodu promocyjnego dokładnie zapoznać się opisem bonusów bukmachera, zwłaszcza, że na wykorzystanie niektórych z nich gracz ma tylko określony czas, na przykład kilka dni!

Kod bonusowy a kod promocyjny do bukmachera – jaka jest różnica?

W praktyce nie ma żadnej różnicy między kodem promocyjnym a bonusowym. Te dwie nazwy funkcjonują obok siebie z tego względu, że część bukmacherów używa jednego terminu, a inni drugiego. Jednak pomimo tego, że bukmacherzy inaczej nazywają ten rodzaj kodu, to robi on u nich dokładnie to samo, czyli odblokowuje wyższy bonus.

Na przykład podczas rejestracji w Superbet, Fortunie, czy STS w formularzu będzie miejsce na wpisanie kodu promocyjnego, natomiast podczas rejestracji w Etoto na kod bonusowy. Ale różnice na tym się kończą – no i oczywiście na tym, co konkretny kod graczowi zapewnia, ale to już nie kwestia nazewnictwa, a promocji, którą bukmacher wręcz za wpisanie kodu.

My się tym rozróżnieniem specjalnie nie przejmujemy i w naszych tekstach traktujemy kod promocyjny i kod bonusowy jako synonimy niezależnie od tego, którego konkretnie bukmachera opisujemy.

Najlepsze kody bukmacherskie

Szczegółowe informacje na temat każdego kodu promocyjnego bukmachera oraz jego bonusu powitalnego znajdziesz na dedykowanych stronach, do których możesz przejść klikając w kafelki powyżej lub linki poniżej. Natomiast poniżej streścimy Ci, co daje u każdego bukmachera kod bonusowy.

Kod bukmacherskie do Superbet: promocyjny freebet 35 PLN

Standardowy bonus powitalny bukmachera Superbet do 100% od pierwszego depozytu (max. 200 PLN), promocja Tydzień Bez Ryzyka (czyli zakład bez ryzyka obejmujący zakłady stawiane przez pierwsze 7 dni) z cashbackiem o maksymalnej wartości 3500 PLN oraz freebet 20 PLN w aplikacji.

Co natomiast zapewnia w Superbet kod promocyjny o treści PREZENTSB? Dzięki niemu gracz może obebrać jeszcze darmowy zakład o wartości 35 PLN, freebety 220 PLN na Euro i skorzystać z promocji na wydarzenia! Dzięki temu maksymalny bonus na start w Superbet rośnie z 3720 PLN do 3975 PLN.

 • 35 PLNfreebet
 • 400 PLNbonus na mecz Polska-Austria
 • 200 PLN100% bonus od depozytu
 • 3500 PLNzakład bez ryzyka
 • 20 PLNw aplikacji
KOD PREZENTSB
Kopiuj kod
Odbierz 3755 + 400 PLN

Kod bukmacherski do Fortuny: dodatkowy freebet 10 PLN

Nowy gracz w Fortunie standardowo ma szansę otrzymać cashback o wartości 300 PLN (zakład bez ryzyka obejmujący trzy pierwsze kupony) oraz freebet bez depozytu 20 PLN i bonus za kupon 5 PLN.

A jeżeli do tego wpiszesz podczas rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny, to możesz zgarnąć również jeszcze jeden freebet (tym razem z warunkiem depozytu, ale o dowolnej wartości), za który postawisz darmowy zakład za 10 PLN!

 • 300 PLNna mecz Chorwacja-Albania
 • 10 PLNfreebet za kod promocyjny
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 5 PLNbonus za kupon
 • 300 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 335 + 300 PLN

Kod bukmacherski do STS: zakład bez ryzyka 150 PLN

Standardowa oferta STS dla nowych typerów obejmuje bonusy od wpłaty 3. pierwszych depozytów, z których maksymalnie można łącznie wyciągnąć 600 PLN oraz dodatkowe 60 PLN za spełnienie kilku prostych zadań.

Co zapewni kod bukmacherski? Wpisz w STS kod promocyjny o treści PREZENT150, żeby otrzymać dodatkowo zakład bez ryzyka chroniący pierwszy zakład! Maksymalny cashback, jaki bukmacher Ci zwróci w razie przegranego kuponu do 150 PLN.

 • 150 PLNzakład bez ryzyka
 • 300 PLNbonus na Polskę na Euro 2024
 • 600 PLNbonus od depozytu
 • 60 PLNbonus za zadania
KOD PREZENT150
Kopiuj kod
Odbierz 660 + 300 PLN

Kod bukmacherski do GoBet: promocyjny freebet 30 PLN

Go Bet to jeden z nowych bukmacherów na naszym rodzimym rynku. Dla graczy, którzy postanowią mu zaufać i założyć u niego konto ma bonus powitalny: bonus od wpłaty 100 % do 200 PLN. Oferta na start zostanie wzbogacona o freebet bez depozytu 30 PLN, jeżeli użyjesz podczas zakładania konta w Go Bet kod promocyjny o treści PREZENTGB. Kod umożliwia również korzystanie z boostów kursowych 100.00, w których otrzymasz 200 PLN bonusu.

 • 200 PLNbonus na mecz Portugalia-Czechy
 • 20 30 PLNfreebet bez depozytu z kodem
 • 200 PLNbonus od depozytu
KOD PREZENTGB
Kopiuj kod
Odbierz 430 PLN

Kod promocyjny forBET: cashback wyższy o 230 PLN i 50 PLN za 2. depozyt

Rejestrując się w forBET gracz może liczyć na następujące bonusy u tego bukmachera: zakład bez ryzyka obejmujący pierwszy postawiony kupon z maksymalnym cashbackiem 1000 PLN, 100% bonusu od 2. depozytu (max. 2000 PLN) i 30 dni gry bez podatku.

A jeżeli do tego użyje w forBET kod promocyjny o treści PREZENTFB, to maksymalna kwota cashbacku z zakładu bez ryzyka wzrośnie o 230 PLN (do max. 1230 PLN), a także za wpłatę 2. depozytu gracz może liczyć na bonusowe 50 PLN!

 • 300 PLNbonus na mecz Austria-Francja
 • 1000 1230 PLNzakład bez ryzyka
 • 50 PLNdodatkowy bonus za 2. depozyt
 • 2000 PLN100% od 2. depozytu
 • 30 dnigra bez podatku 12%
KOD PREZENTFB
Kopiuj kod
Odbierz 3580 PLN

Kod bukmacherki do TOTALbet: dodatkowy freebet bez depozytu 5 PLN

Atrakcyjny bonus powitalny u bukmachera TOTALbet obejmuje trzy zakłady bez ryzyka. Gracz może otrzymać zwrot stawki trzech przegranych zakładów na łączną kwotę 333 PLN (każdy zakład bez ryzyka do 111 PLN). Otrzymanych zwrotów nie musisz obracać.

Na większy bonus możesz liczyć, jeżeli wykorzystasz podczas rejestracji w TOTALbet kod promocyjny PREZENTTB. W zamian za jego użycie otrzymasz freebet bez depozytu za pełną rejestrację konta w wysokości 5 PLN.

 • 5 PLNfreebety bez depozytu
 • 176 PLNbonus na mecz Austria-Francja
 • 333 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTTB
Kopiuj kod
Odbierz 333 + 181 PLN

Kod bukmacherski do Fuksiarza

Osoby, które zdecydują się zarejestrować konto z kodem promocyjnym Fuksiarz mogą liczyć na pakiet bez ryzyka. Po pierwsze mogą skorzystać z cashbacku za przegrany zakład 100 % do 50 zł. Co istotne, zwrotu nie trzeba obracać.

Ponadto rejestracja z kodem umożliwia korzystanie z promocji cashback bez limitu na La Ligę i inne ligi hiszpańskie, czyli możliwości otrzymania zwrotu części stawki każdego przegranego kuponu do 200 zł.

 • 50 PLNcashback bez obrotu
 • 200 PLNcashback bez limitu
KOD PREZENTFU
Kopiuj kod
Odbierz 250 PLN

Kod bukmacherski do LV Bet: promocyjny freebet 20 PLN

Bonusy, jakimi obdarza nowych graczy bukmacher LV Bet ciężko jest wymienić na jednym wdechu. Mamy więc bonusy od depozytu od 3. pierwszych wpłat o maksymalnej łącznej wartości 2000 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN, 20 PLN na sporty wirtualne, 20 PLN na aplikację i 50 PLN za karnety na drużyny sponsorowane przez LVBET.

Jeszcze Ci mało? Wpisz więc podczas rejestracji w LV Bet kod promocyjny i odbierz jeszcze jeden freebet (tym razem wymagający wcześniejszej wplaty min. 50 PLN) o wartości 20 PLN!

 • 20 PLNfreebet od depozytu
 • 200 PLNbonus na mecz Polska-Austria
 • 2000 PLNbonusy od 3. depozytów
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNbonus na virtuale
 • 20 PLNbonus za aplikację
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz 2130 + 200 PLN

Kod bukmacherski do Betters: bonus powitalny powiększony o 20 PLN

Betters to kolejny bukmacher, który na polskim rynku jest „świeżakiem”, bo działa od 2021 roku. Typer, który będzie u niego grać może liczyć na pakiet kilku bonusów. Na start otrzymasz:

 • cashback 220 PLN
 • freebet bez depozytu 10 PLN
 • freebet na Euro 2024 – 25 PLN
 • bonus boost 50 % do stawki 100 PLN

Czy warto tutaj użyć kodu bukmacherskiego? Jak najbardziej, bo w Betters kod promocyjny zwiększa maksymalną wartość cashbacku na start o 20 zł (standardowo wynosi on 200 zł).

 • 10 PLNfreebet bez depozytu
 • 200 220 PLNCashback
 • 25 PLNFreebet na Euro
 • 50 %Bonus Boost
KOD PREZENTBT
Kopiuj kod
Odbierz 255 PLN

Kod promocyjny do BetX: cashback + freebet

U tego bukmachera, z kodem promocyjnym BetX, można odebrać bonusy za dwie pierwsze wpłaty oraz dodatkowe punkty, które można wymienić na freebety. Za pierwszy depozyt można odebrać zakład bez ryzyka do 300 PLN, za drugi depozyt freebet do 300 PLN.

Za rejestrację z kodem możesz odebrać do 5000 punktów BetX (w standardzie do 3000 punktów). Punkty można wymienić w sklepie gracza na freebety, według przelicznika:

 • Freebet 5 PLN – 200 punktów
 • Freebet 10 PLN – 400 punktów
 • Freebet 20 PLN – 800 punktów
 • Freebet 30 PLN – 1250 punktów
 • Freebet 50 PLN – 2100 punktów
 • Freebet 100 PLN – 4500 punktów

W sumie z kodem otrzymasz 600 PLN w bonusach oraz 5000 punktów BetX.

 • 300 PLNcashback
 • 300 PLNfreebet
 • 3000 5000punktów BetX
KOD PREZENTBX
Kopiuj kod
Odbierz 600 PLN

Kod promocyjny Betclic – wszystko bez podatku i cashback

Oferta powitalna Betclic nie jest rozbudowana, ale zdecydowanie warto z niej skorzystać. Po pierwsze za rejestrację z kodem promocyjnym Betclic przysługuje ci cashback na start do kwoty 50 zł. Drugą promocją jest możliwość gry bez podatku na wszystko, bez ograniczeń kursowych, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 • 50 PLNcashback bez podatku
 • Gra bez podatkuna wszystko 24/7
KOD PREZENTBC
Kopiuj kod
Odbierz 50 PLN

Kod bukmacherski do Etoto przestał istnieć

Standardowy bukmacherski bonus powitalny w Etoto składa się z czterech promocji. Nie istnieje aktualnie Etoto kod bonusowy, który zwiększałby bonus powitalny. Ten standardowy pakiet składa się natomiast z trzech bonusów od wpłat i freebetu. Niestety wszystkie te promocje maja wysokie wymagania obrotowe.

Wykorzystaj potencjał bukmacherskich kodów promocyjnych!

Dzięki tym kodom bonusowym do bukmacherów odbierzesz wyższe bonusy powitalne, dzięki czemu obstawianie zakładów będzie dla Ciebie zdecydowanie przyjemniejsze. Baw się dobrze i pamiętaj – zawsze graj z głową!

Oczywiście sama wartość promocji powitalnej to nie jedyne kryterium, na podstawie którego powinno się wybierać bukmachera. Ważna jest też jakość jego oferty, dostępny rynki zakładów, czy nawet dostępne metody dokonywania wpłat i wypłat. Wszystkie te informacje znajdziesz w naszych recenzjach bukmacherów! Dzięki o wiele łatwiej podejmiesz decyzję, gdzie założyć konto.

Sprawdź recenzje i opinie o bukmacherach!

Kody bonusowe do bukmacherów: najczęściej zadawane pytania

Kody bonusowe do bukmacherów pozwalają na odebranie wyższych bonusów powitalnych. Odblokowują one dodatkowe bonusy albo powiększają te, które znajdują się w standardowej ofercie bukmachera.

Kody promocyjne znajdziesz na naszym portalu, na pewno natkniesz się na nie w wielu tekstach. Najłatwiej znaleźć je jednak z menu „Kody promocyjne” – wybierz tam bukmachera, którego kod promocyjny chcesz wykorzystać i kliknij w kupon na górze strony.

Bukmacherski kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji konta u bukmachera. Możesz też kliknąć w jeden z naszych linków prowadzących do bukmacherów – wtedy kod zostanie automatycznie wprowadzony w poprawne miejsce.

Kody promocyjne do bukmacherów nie mają z reguły jasno określonych terminów ważności. Czasami bonus jest na pewien czas zwiększany albo w ogóle zmieniany, ale jako gracz nie możesz się tego dowiedzieć z wyprzedzeniem.