go bet tlo

GoBet Kod Promocyjny i Bonusy na Start [CZERWIEC 2023]

Bonus 540 PLN na start
 • 0 PLN40 PLN freebet z kodem
 • 500 PLN zakład bez ryzyka
Odbierz 540 PLN
kod promocyjny
PREZENTGB

Jaki jest Goplusbet kod promocyjny?

Goplusbet kod promocyjny to PREZENTGB. Proponuję ci ten kod, gdyż w mojej ocenie daje on najlepszy bonus jaki możesz otrzymać jako nowy gracz GoBet. Wystarczy, że wpiszesz kod podczas rejestracji konta. Powiększa on bonus powitalny o dodatkowy GoBet freebet o wartości 40 PLN, którego nie ma w standardowej ofercie powitalnej. Rejestrując się z kodem promocyjnym możesz skorzystać z następujących bonusów:

GoBet kod promocyjny:PREZENTGB
Freebet za kod promocyjny0 40 PLN
Zakład bez ryzyka:500 PLN
Boosty kursowe:kurs 100.00 na wybrane zdarzenia

GoBet bonus na start

Napisałam wyżej, że opisywany przeze mnie Goplusbet kod promocyjny to najlepsza opcja dla nowych graczy, gdyż daje najwyższy bonus na start. Poza tym, że jest najwyższy to ma również dobre warunki. Wezmę teraz pod lupę warunki poszczególnych bonusów powitalnych GoBet i co zrobić, aby je wypłacić.

Przypominam, że każdy gracz, który zarejestruje konto z kodem: PREZENTGB mógł skorzystać z freebetu 40 PLN. Natomiast na wszystkich graczy, niezależnie od tego czy wykorzystali w GoBet kod promocyjny, czeka zakład bez ryzyka na start do 500 PLN. W sumie na nowego gracza czeka więc bonus stanowiący ekwiwalent 540 PLN!

GoBet freebet 40 PLN z kodem promocyjnym

Freebet, czyli darmowy zakład, to promocja, dzięki której możesz postawić u bukmachera kupon nie korzystając z własnych pieniędzy. W tym przypadku możesz postawić zakład za 40 PLN. Tej promocji nie ma w standardowej ofercie bukmachera, jest możliwa tylko wtedy, gdy wpiszesz GoBet kod promocyjny w formularzu.

Poniżej opisałam krok po kroku jak odebrać freebet GoBet:

 • zarejestruj konto w GOBet przez link z kodem PREZENTGB
 • w formularzu rejestracyjnym wyraź zgody marketingowe
 • zweryfikuj swoje konto (wyślij skan lub zdjęcie dowodu i podaj numer rachunku bankowego)
 • wpłać depozyt min. 100 PLN
 • obróć wpłaconą kwotą jeden raz na dowolnej liczbie kuponów z kursem min. 1.50 (możesz postawić całą kwotą od razu)
 • gdy suma stawek wyniesie 100 zł wtedy GoBet bukmacher doda do twojego konta bonusowego freebet 40 PLN

Darmowy zakład, który pozwala odebrać w Goplusbet kod promocyjny, trzeba po otrzymaniu obrócić. Na szczęście nie jest to wymagający obrót. Wystarczy w ciągu 7 dni od przyznania bonusu postawić go na kuponie, który spełnia poniższe warunki:

 • kupon AKO
 • min. 3 zdarzenia na kuponie
 • kurs każdego ze zdarzeń min. 1.30

Do tego momentu freebet GoBet jest według mnie bardzo dobrą promocją. Po pierwsze wynosi on 40 zł, więc całkiem sporo jak na tego typu promocję. Po drugie wystarczy obrócić go jeden raz. Jest jednak pewien mały minus: wygraną z kuponu postawionego za freebet można wypłacić, jednak będzie ona pomniejszona o kwotę darmowego zakładu. Mimo tego i tak uważam, że ten GoBet bonus jest atrakcyjny i warto z niego skorzystać.

GoBet bonus zakład bez ryzyka 500 PLN

Zajmę się teraz główną ofertą powitalną bukmachera Goplusbet. Zakład bez ryzyka to promocja, dzięki której możesz rozpocząć grę nie ryzykując swoich pieniędzy. U bukmachera GoBet chroni on pierwszy postawiony przez gracza kupon. Jeżeli zakład okaże się przegrany, możesz liczyć na cashback o wysokości maksymalnie 500 PLN. Kwota cashbacku jest całkiem spora, choć są bukmacherzy, którzy mają wyższą kwotę tej promocji (np. Superbet, forBET). Jak go otrzymać?

 • zarejestruj konto w Goplusbet przez link z kodem promocyjnym
 • w formularzu rejestracyjnym wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych
 • zweryfikuj swoje konto (wyślij skan lub zdjęcie dowodu i podaj numer rachunku bankowego)
 • postaw pierwszy po weryfikacji kupon za stawkę min. 20 PLN z maksymalnym kursem 10.00
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 100% stawki do kwoty 500 PLN
 • zaakceptuj bonus w zakładce „bonusy” (masz na to 14 dni)

Pamiętaj, że zakład bez ryzyka GoBet ma termin ważności! Z promocji na start można skorzystać maksymalnie do 30 dni od rejestracji i do 14 dni od dokonania pierwszej wpłaty. Nie należy więc za bardzo zwlekać z postawieniem pierwszego zakładu, bo można utracić ten bonus Goplusbet.

Jak większość bonusów przyznawanych przez bukmacherów również zakład bez ryzyka GoBet wymaga obrotu przed wypłatą. Jak to zrobić?

 • otrzymanym zwrotem obróć 3 razy
 • kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia
 • każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.30
 • na dokonanie obrotu masz 7 dni od otrzymania bonusu

Po dokonanym obrocie bonus Goplusbet ląduje na saldzie depozytowym i można go wypłacić.

Jaka jest moja opinia o zakładzie bez ryzyka GoBet? Oceniam go pozytywnie, choć uważam, że bukmacher mógłby nieco obniżyć warunki obrotu. 3-krotny obrót to całkiem sporo, biorąc pod uwagę, że np. bukmacher Fortuna nie wymaga w ogóle obrotu zakładem bez ryzyka.

Goplusbet bonus na start – jak odebrać cały?

Powyżej możesz znaleźć wszystkie szczegółowe informacje na temat tego, jak wyglądają w GoBet bonusy powitalne. Wiem, że to całkiem sporo informacji do przyswojenia. Dlatego dla ułatwienia spisałam krótko najważniejsze informacje. Tak to wygląda w pigułce:

BonusWarunek
Zakład bez ryzykaPierwszy kupon: stawka min. 20 PLN, kurs max. 10.00
FreebetKod promocyjny PREZENTGB
Pierwsza wpłata: min. 100 PLN i kupon za wpłatę z kursem min. 1.50
Warunki otrzymania w GoBet bonusu na start

A to wygląda tak nieco bardziej szczegółowo:

 • zakład bez ryzyka: żeby zabezpieczyć pierwszy postawiony kupon za pomocą zakładu bez ryzyka z cashbackiem za przegraną do 500 PLN, zakład musi być postawiony za minimum 20 PLN, a kurs nie może być wyższy niż 10.00. Nie ma żadnego warunku związanego z kwotą pierwszego depozytu: można więc np. wpłacić cztery razy po 5 PLN (żeby uzbierać te minimalne 20 PLN), a następnie postawić pierwszy kupon jako zakład bez ryzyka
 • freebet: podstawowym warunkiem jest oczywiście użycie podczas rejestracji w Goplusbet kodu promocyjnego o treści PREZENTGB, ale oprócz tego należy się upewnić, że pierwsza wpłata na konto depozytowe wyniesie co najmniej 100 PLN i postawiłeś za tę kwotę dowolną liczbę kuponów z kursem 1.50

Jeżeli więc chcesz odebrać pełen bonus, to wpłać do GoBet pierwszy depozyt o wysokości co najmniej 100 PLN. Będzie to też wystarczająca kwota, by postawić pierwszy kupon za minimalną stawkę uprawniającą do włączenia zakładu bez ryzyka.

GOBet bonus powitalny – jak go obrócić?

Warunki obrotu, jakie należy spełnić w Goplusbet opisaliśmy już wcześniej, ale dla przejrzystości i ułatwienia zbieramy je jeszcze tutaj:

BonusIlość obrotówRodzaje kuponówCzas na obrót
Zakład bez ryzyka3 razyAKO, min. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia min. 1.307 dni
Freebet promocyjny1 razAKO, min. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia min. 1.307 dni
Warunki obrotu bonusem GoBet

W przypadku freebetu warunki obrotu są bardzo atrakcyjne. Z kolei zakład bez ryzyka będzie wymagał od ciebie nieco więcej wysiłku i szczęścia. Bukmacher wymaga stawiania kuponów AKO, ale kursy na poziomie 1.30 pozwalają obstawiać zdarzenia o dużym prawdopodobieństwie. Oczywiście jeżeli ktoś odebrał maksymalny cashback 500 PLN, to musi się sprężać – potrzebny będzie obrót kwotą 1500 PLN w ciągu 7 dni.

GoBet – rejestracja z kodem promocyjnym

W przypadku bukmachera Goplusbet rejestracja ma dwa etapy. Najpierw tworzysz konto tymczasowe – jest to tak zwana szybka rejestracja. Pozwala ono na dostęp do całej oferty zakładów sportowych, ale ma duże ograniczenia: nie można wypłacać środków, maksymalny limit zakładów to 5200 PLN, nie można skorzystać z bonusów powitalnych, no i po upływie 90 dni jest ono usuwane. Konto tymczasowe służy przede wszystkim przetestowaniu oferty bukmachera.

Konto stałe w GoBet pozwala wypłacać środki, odebrać GoBet bonus powitalny oraz znosi maksymalny limit zakładów, dlatego moim zdaniem warto od razu założyć konto stałe. Nie jest to trudne, wystarczy przekształcić wcześniej założone konto tymczasowe. Dla ułatwienia opisuję poniżej cały proces.

GoBet – rejestracja konta tymczasowego

Pierwszym krokiem jest założenie konta tymczasowego. W tym celu:

 1. Przejdź na stronę goplusbet.pl przez nasz link.
 2. Kliknij przycisk „zarejestruj” widoczny w prawym górnym rogu.
 3. Uzupełnij dane na dwóch stronach formularza. Na pierwszej podaj: email, login, hasło, numer telefonu i kod weryfikacyjny. Pole „kod promocyjny” uzupełnij kodem PREZENTGB. Na drugiej stronie wpisz: imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Wybierz z listy źródło swoich środków, które przeznaczysz na grę.
 4. Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (to konieczne, by skorzystać z bonusu na start).
 5. Ustal limity i zaznacz zgody. Należy ustawić limit stawek oraz czasu gry. Ponadto zaznaczyć oświadczenie o pełnoletniości i potwierdzić zapoznanie się z regulaminem oraz polityką prywatności.
Go Bet kod promocyjny rejestracja

Jeśli przeszedłeś te kroki masz aktywne konto tymczasowe. Jak jednak pisałam wcześniej, ma ono narzucone sporo ograniczeń. Dlatego przekształć je w konto stałe.

GoBet rejestracja konta stałego

Przekształcenie konta tymczasowego w stałe pozwali Ci wypłacać środki zgromadzone na koncie oraz odebrać bonusy powitalne: GoBet zakład bez ryzyka oraz freebet za kod promocyjny GoBet. Przekształcenie konta w stałe wymaga przejścia przez poniższe kroki:

 • zaloguj się na swoje konto i przejdź do sekcji „moje dane”
 • uzupełnij numer dowodu tożsamości, płeć, adres i numer rachunku bankowego
 • przejdź do zakładki „dokumenty”
 • załącz zdjęcia obu stron dowodu osobistego
 • maksymalnie do 2 godzin od załączenia zdjęć konto zostanie zweryfikowane

Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków możesz skorzystać z oferty powitalnej bukmachera. Jak wspomniałam wcześniej, na weryfikację konta gracz ma 90 dni od dnia rejestracji. W przeciwnym razie zostanie ono zablokowane.

GoBet promocje bukmacherskie

W GoBet bonus powitalny to jednorazowa oferta dla nowych użytkowników bukmachera. Sprawdziłam jednak, że po rejestracji można korzystać jeszcze z innych promocji bukmacherskich. Wszystkie zebrane są w zakładce „bonusy”. GoBet bukmacher ma aktualnie następujące promocje:

GO Bet promocja urodzinowa
 • Polacy za granicą – specjalne zakłady na mecze Polaków na całym świecie w jednym miejscu; bukmacher podwyższa też kursy na Polaków
 • Urodzinowy Freebet – z okazji urodzin gracza GOPlusBet przyznaje GoBet freebet 25 PLN, dla każdego gracza, który kiedykolwiek wpłacił co najmniej jeden depozyt min. 10 PLN i zagrał zakład; bonus można odebrać w ciągu 7 dni od dnia urodzin gracza; po odebraniu freebetu jest on ważny 7 dni i można go wykorzystać na kupon z kursem min. 2.00
 • Dłuuugość ma znaczenie – kolejny klasyk wśród promocji bukmacherskich, tym razem na kupony AKO; postaw kupon z min. 4 zdarzeniami a otrzymasz bonus do wygranej; przy 4 zdarzeniach jest to +16% do wygranej, każde kolejne zdarzenie zwiększa bonus aż do 100 % przy min. 24 zdarzeniach
 • Przyjdź z kolegami – jeśli dokonałeś depozytów na łączną kwotę min. 200 PLN i obróciłeś taką kwotą min. jeden raz w historii konta to możesz skorzystać z tej promocji; wejdź na „mój profil” –> „bonusy” –> „dostępne bonusy”; możesz tam wygenerować link, który wyślesz do kolegi, a on zarejestruje konto w GOBet przez niego; kolega ma 30 dni na weryfikację konta, wpłatę depozytu łącznie 200 PLN i obrócenie kwotą 200 PLN; wtedy oboje dostaniecie freebet 50 PLN; możesz w ten sposób zapraszać znajomych w nieograniczonej liczbie

Często pojawiają się również promocje tymczasowe, jak chociażby podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Aktualne akcje można znaleźć na stronie głównej goplusbet.pl.

Bukmacher GoBet – wypłaty i wpłaty

Metody płatności w Go Bet

Masz swoje ulubione metody płatności? Ja mam i dlatego przed założeniem konta w GoBet sprawdziłam czy są one dostępne. Tobie też polecam to sprawdzić, czy metody te znajdują się na liście bukmachera Goplusbet. Zebrałam w jednym miejscu wszystkie opcje.

Pamiętaj, że wpłata 100 PLN jest warunkiem do otrzymania darmowego zakładu, który pozwala odebrać w Goplusbet kod promocyjny.

Minimalna kwota wpłaty to 2 PLN, natomiast maksymalna – 100 000 PLN. Akceptowane przez bukmachera metody wpłaty to:

 • Przelewy24
 • BLIK
 • Google Pay

Czas na GoBet wypłatę zgromadzonych środków? Realizowane są one na rachunek bankowy gracza za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Minimalna kwota, której wypłatę można zlecić bukmacherowi to 20 PLN. Natomiast nie wypłaci on jednorazowo więcej niż 50 000 PLN.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat bukmachera GoBet?

Nadal zastanawiasz się, czy warto zarejestrować się u tego bukmachera? Sprawdź opinie o GoBet! Szczegółowa recenzja, opis oferty, aplikacji, wypowiedzi graczy i więcej. Zapraszamy do lektury!

FAQ – GOBet kod promocyjny

Kod promocyjny Goplusbet to PREZENTGB. Umożliwia on otrzymanie freebetu 40 PLN.

Kod promocyjny GoBet o treści PREZENTGB należy wpisać podczas rejestracji w specjalnie przygotowane pole formularza. Możesz też przejść na stronę bukmachera przez nasz link, co automatycznie wstawi kod w odpowiednie pole.

Bonus GOBet na start to freebet 40 PLN dostępny z kodem promocyjnym oraz cashback do 500 PLN.

Bonus cashback Goplusbet należy obrócić 3 razy na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde musi mieć kurs min. 1.30. Z kolei freebet należy obrócić jeden raz na takim samym kuponie. Gracz ma na to 7 dni.

W ofercie bukmachera GOBet nie ma bonusu bez depozytu. Na start można odebrać cashback do 500 PLN i freebet od wpłaty 40 PLN.

Freebet GoBet można odebrać poprzez rejestrację z kodem promocyjnym PREZENTGB oraz wpłatę pierwszego depozytu o wartości minimum 100 PLN i kupon za tę wpłatę z kursem 1.50.

icon arrow up