go bet tlo

GO Bet kod promocyjny 2022

odbierz 1030 PLN na start
 • 0 PLN30 PLNfreebet z kodem
 • 1000 PLNzakład bez ryzyka
Odbierz 1030 PLN
kod promocyjny
PREZENTGB

Jaki jest GO Bet kod promocyjny?

GO Bet kod promocyjny to PREZENTGB. Powiększa on bonus powitalny o dodatkowy freebet. Rejestrując się przez nasz link z kodem promocyujnym można skorzystać z:

 • freebetu 0 PLN 30 PLN z kodem promocyjnym
 • cashbacku do 1000 PLN na start
 • bonusów do kuponów AKO

W tym artykule opiszemy dokładnie jak zarejestrować kont w GO Bet, by skorzystać z bonusu na start i jak użyć kodu promocyjnego GOPlusBet. Opiszemy również wszystkie promocje bukmachera i ich warunki.

Zachęcamy też do zapoznania się z innymi ofertami powitalnymi bukmacherów online. Każdy z nich posiada kod zwiększający bonus na start.

Kod promocyjnyBonus
Kod promocyjny Superbet100% od depozytu do 200 PLN + 1300 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN w aplikacji + 0 PLN 34 PLN freebet
Kod promocyjny Fortuna600 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN freebet bez depozytu + 0 PLN 10 PLN freebet promocyjny + 50% od 2. depozytu do 200 PLN
Kod promocyjny STS1500 PLN od 3. pierwszych depozytów + 0 PLN 100 PLN zakład bez ryzyka + 60 PLN za zadania
Kod promocyjny Betters300 PLN zakład bez ryzyka + 40 PL 50 PLN freebet
Kod promocyjny TOTALbet100% od depozytu do 5000 PLN + 200 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN 35 PLN freebety
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

GOBet bonus na start

Każdy gracz, który zarejestruje konto w GO Bet przez nasz link będzie mógł skorzystać z freebetu 30 zł oraz zakładu bez ryzyka na start do 1000 zł. Warunki obu promocji są podobne i naprawdę atrakcyjne. Poniżej opisujemy szczegóły każdego z nich.

Freebet GO Bet 30 PLN z kodem promocyjnym

Freebet przyznawany w GOBet to promocja, którą gracz otrzyma po dokonaniu określonego depozytu. Aby z niej skorzystać należy przejść kilka prostych kroków.

 • zarejestruj konto w GOBet przez nasz link z kodem PREZENTGB
 • w formularzu rejestracyjnym wyraź zgody marketingowe
 • zweryfikuj swoje konto (wyślij skan lub zdjęcie dowodu i podaj numer rachunku bankowego)
 • wpłać depozyt min. 100 PLN
 • w najbliższy piątek o godz. 10:00 bukmacher doda do twojego konta bonusowego freebet 30 PLN

Te kilka prostych kroków wystarczy, żeby otrzymać darmowy zakład.

Jak obrócić freebet GOBet?

Po tym, jak bukmacher przypisze do twojego konta bonusowego freebet należy nim obrócić.

Wystarczy jeden obrót darmowym zakładem na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.30.

Wygrane z kuponu, pomniejszone o wartość freebetu można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Cashback GO Bet 1000 PLN

Zakład bez ryzyka to jedna z najlepszych promocji dla nowych graczy. Pozwala rozpocząć grę u bukmachera nie ryzykując swoich pieniędzy. Cashback w GO Bet wynosi aż 1000 zł, to jedna z najwyższych kwot wśród bukmacherów. Jak go otrzymać?

 • zarejestruj konto w GO Bet przez nasz link
 • w formularzu rejestracyjnym wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych
 • zweryfikuj swoje konto (wyślij skan lub zdjęcie dowodu i podaj numer rachunku bankowego)
 • postaw pierwszy po weryfikacji kupon za stawkę min. 20 zł z maksymalnym kursem 10.00
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 100 % stawki do kwoty 1000 zł
 • zaakceptuj bonus w zakładce „bonusy” (masz na to 14 dni)

Z promocji na start można skorzystać maksymalnie do 30 dni od dnia rejestracji i do 14 dni od dokonania pierwszej wpłaty.

Jak obrócić cashback GO Bet?

Jak większość bonusów przyznawanych przez bukmacherów również zakład bez ryzyka GO Bet wymaga obrotu przed wypłatą. Jak to zrobić?

 • otrzymanym zwrotem należy obrócić jeden raz
 • kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia
 • każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.30
 • na dokonanie obrotu gracz ma 7 dni od otrzymania bonusu

Po dokonanym obrocie bonus GO Bet ląduje na saldzie depozytowym i można go wypłacić.

GOPlusBet – rejestracja

Pierwszym krokiem jaki należy przejść, by odebrać bonus w GO Bet oraz rozpocząć grę u bukmachera jest założenie konta. W tym celu należy:

GO Bet rejestracja
 1. Przejdź na stronę goplusbet.pl przez nasz link.
 2. Kliknij przycisk „zarejestruj” widoczny w prawym górnym rogu.
 3. Uzupełnij dane na dwóch stronach formularza. Na pierwszej podaj: email, login, hasło, numer telefonu i kod weryfikacyjny. Pole „kod promocyjny” uzupełnij kodem PREZENTGB. Na drugiej stronie wpisz: imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Wybierz z listy źródło swoich środków, które przeznaczysz na grę.
 4. Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (to konieczne, by skorzystać z bonusu na start).
 5. Ustal limity i zaznacz zgody. Należy ustawić limit stawek oraz czasu gry. Ponadto zaznaczyć oświadczenie o pełnoletniości i potwierdzić zapoznanie się z regulaminem oraz polityką prywatności.

Udało się! Masz już aktywne konto tymczasowe. Teraz musisz zweryfikować swoje konto, by móc skorzystać z cashbacku i freebetu na start.

 • zaloguj się na swoje konto i przejdź do sekcji „moje dane”
 • uzupełnij numer dowodu tożsamości, płeć, adres i numer rachunku bankowego
 • przejdź do zakładki „dokumenty”
 • załącz zdjęcia obu stron dowodu osobistego
 • maksymalnie do 2 godzin od załączenia zdjęć konto zostanie zweryfikowane

Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków można skorzystać z oferty powitalnej bukmachera. Warto dodać, że na weryfikację konta gracz ma 90 dni od dnia rejestracji. W przeciwnym razie zostanie zablokowane.

GO Bet promocje bukmacherskie

Bukmacher nie zapomina również o już zarejestrowanych graczach i proponuje kilka promocji, dzięki którym można zwiększyć wygrane lub zdobyć bonusy.

GO Bet promocja urodzinowa
 • Gra bez podatku – klasyczna promocja bukmacherska, która pozwala powiększyć wygraną o 14 %; biorą w niej udział kupony AKO z min. 3 zdarzeniami, z których każde ma kurs min. 1.20; w promocji nie biorą udziału zakłady na gry karciane i sporty wirtualne
 • Urodzinowy Freebet – z okazji urodzin gracza GOPlusBet przyznaje freebet 25 zł, dla każdego gracza, który kiedykolwiek wpłacił co najmniej jeden depozyt min. 10 zł i zagrał zakład; bonus można odebrać w ciągu 7 dni od dnia urodzin gracza; po odebraniu freebetu jest on ważny 7 dni i można go wykorzystać na kupon z kursem min. 2.00
 • Dłuuugość ma znaczenie – kolejny klasyk wśród promocji bukmacherskich, tym razem na kupony AKO; postaw kupon z min. 4 zdarzeniami a otrzymasz bonus do wygranej; przy 4 zdarzeniach jest to +16% do wygranej, każde kolejne zdarzenie zwiększa bonus aż do 100 % przy min. 24 zdarzeniach
 • Przyjdź z kolegami – jeśli dokonałeś depozytów na łączną kwotę min. 200 zł i obróciłeś taką kwotą min. jeden raz w historii konta to możesz skorzystać z tej promocji; wejdź na „mój profil” –> „bonusy” –> „dostępne bonusy”; możesz tam wygenerować link, który wyślesz do kolegi, a on zarejestruje konto w GOBet przez niego; kolega ma 30 dni na weryfikację konta, wpłatę depozytu łącznie 200 zł i obrócenie kwotą 200 zł; wtedy oboje dostaniecie freebet 50 zł; możesz w ten sposób zapraszać znajomych w nieograniczonej liczbie

Często pojawiają się również promocje tymczasowe, jak chociażby podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Aktualne akcje można znaleźć na stronie głównej goplusbet.pl.

GO Bet kod promocyjny – podsumowanie

Choć GO Bet dopiero rozpoczął swoją działalność to w naszej ocenie warto zarejestrować się u tego buka. Przede wszystkim dlatego, że szybko zdecydował się na wprowadzenie kodu promocyjnego, który otwiera drogę do freebetu. Do tego cashback na start jest wysoki i ma atrakcyjne warunki. Jest też sporo ciekawych promocji dla zarejestrowanych graczy i całkiem niezła oferta.

FAQ – GO Bet kod promocyjny

Kod promocyjny GO Bet to PREZENTGB. Umożliwia on otrzymanie freebetu 30 PLN.

Bonus GOBet na start to freebet 30 zł dostępny z kodem promocyjnym oraz cashback do 1000 zł.

Bonus cashback GO Bet oraz freebet należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde musi mieć kurs min. 1.30.

W ofercie bukmachera GO Bet nie ma bonusu bez depozytu. Na start można odebrać cashback do 1000 zł i freebet od wpłaty 30 zł.