go bet tlo

Go Bet Kod Promocyjny i Bonusy na Start [STYCZEŃ 2023]

Bonus 1030 PLN na start
 • 0 PLN30 PLN freebet z kodem
 • 1000 PLN zakład bez ryzyka
Odbierz 1030 PLN
kod promocyjny
PREZENTGB

Jaki jest GO Bet kod promocyjny?

Go Bet kod promocyjny to PREZENTGB. Należy go wpisać podczas rejestracji u bukmachera. Powiększa on bonus powitalny o dodatkowy freebet o wartości 30 PLN, którego nie ma w standardowej ofercie powitalnej. Rejestrując się przez nasz link z kodem promocyjnym można łącznie skorzystać z następujących bonusów:

Kod promocyjny GO Bet PREZENTGB
Freebet za kod 30 PLN
Zakład bez ryzyka 1000 PLN
Go Bet bonus standardowy 1000 PLN
Go Bet bonus z kodem 1030 PLN

Go Bet bonus na start

W tym artykule opiszemy jak zarejestrować konto wykorzystując w Go Bet kod promocyjny, by skorzystać z bonusu na start. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie ominie Cię promocyjny darmowy zakład. Weźmiemy też pod lupę wszystkie warunki otrzymania, wykorzystania oraz obrotu bonusem powitalnym Go Bet.

Każdy gracz, który zarejestruje konto przez nasz link będzie mógł skorzystać z freebetu 30 PLN. Natomiast na wszystkich graczy, niezależnie od tego czy wykorzystali w Go Bet kod promocyjny, czeka zakład bez ryzyka na start do 1000 PLN. W sumie na nowego gracza czeka więc bonus stanowiący ekwiwalent 1030 PLN! Warunki obu bonusów powitalnych są podobne i naprawdę atrakcyjne. Poniżej opisujemy szczegóły każdego z nich.

Go Bet bonus freebet 30 PLN z kodem promocyjnym

Freebet, czyli darmowy zakład, to promocja, dzięki której gracz może postawić u bukmachera kupon nie korzystając z własnych pieniędzy. W tym przypadku można postawić zakład za 30 PLN. Ten bonus jednak czeka wyłącznie na tych graczy, którzy wykorzystali podczas rejestracji w Go Bet kod promocyjny.

Żeby skorzystać z freebetu przyznawanego w Go Bet, gracz oprócz użycia kodu promocyjnego przy rejestracji musi spełnić jeszcze jeden warunek – wpłacić na swoje konto depozytowe kwotę o określonej wysokości. Aby z niej skorzystać należy przejść kilka prostych kroków.

 • zarejestruj konto w GOBet przez nasz link z kodem PREZENTGB
 • w formularzu rejestracyjnym wyraź zgody marketingowe
 • zweryfikuj swoje konto (wyślij skan lub zdjęcie dowodu i podaj numer rachunku bankowego)
 • wpłać depozyt min. 100 PLN
 • w najbliższy piątek o godz. 10:00 bukmacher doda do twojego konta bonusowego freebet 30 PLN

Darmowy zakład, które pozwala odebrać w Go Bet kod promocyjny, trzeba po otrzymaniu obrócić. Aby to zrobić, trzeba po prostu w ciągu 7 dni postawić kwotę freebetu na kuponie, który spełnia poniższe warunki:

 • kupon AKO
 • min. 3 zdarzenia na kuponie
 • kurs każdego ze zdarzeń min. 1.30

Wygraną z kuponu, pomniejszoną o wartość freebetu można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Go Bet bonus zakład bez ryzyka 1000 PLN

Zakład bez ryzyka to promocja, dzięki której można rozpocząć grę u bukmachera nie ryzykując swoich pieniędzy. U bukmachera Go Bet chroni on pierwszy postawiony przez gracza kupon. Jeżeli zakład okaże się przegrany, można liczyć na cashback o wysokości maksymalnie 1000 PLN. To jedna z najwyższych kwot cashbacku wśród bukmacherów – większy można odebrać tylko w forBET oraz Superbet. Jak go otrzymać?

 • zarejestruj konto w Go Bet przez nasz link
 • w formularzu rejestracyjnym wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych
 • zweryfikuj swoje konto (wyślij skan lub zdjęcie dowodu i podaj numer rachunku bankowego)
 • postaw pierwszy po weryfikacji kupon za stawkę min. 20 PLN z maksymalnym kursem 10.00
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 100% stawki do kwoty 1000 PLN
 • zaakceptuj bonus w zakładce „bonusy” (masz na to 14 dni)

Pamiętaj, że zakład bez ryzyka w Go Bet ma termin ważności! Z promocji na start można skorzystać maksymalnie do 30 dni od rejestracji i do 14 dni od dokonania pierwszej wpłaty. Nie należy więc za bardzo zwlekać z postawieniem pierwszego zakładu, bo można utracić ten bonus Go Bet!

Jak większość bonusów przyznawanych przez bukmacherów również zakład bez ryzyka Go Bet wymaga obrotu przed wypłatą. Jak to zrobić?

 • otrzymanym zwrotem należy obrócić 3 razy
 • kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia
 • każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.30
 • na dokonanie obrotu gracz ma 7 dni od otrzymania bonusu

Po dokonanym obrocie bonus Go Bet ląduje na saldzie depozytowym i można go wypłacić.

Go Bet bonus na start – jak odebrać cały?

Powyżej możesz znaleźć wszystkie szczegółowe informacje na temat tego, jak wyglądają w Go Bet bonusy powitalne. Wiemy, że to całkiem sporo informacji do przyswojenia. Dlatego dla ułatwienia wydobądźmy te, które są kluczowe do odebrania bonusów! Tak to wygląda w pigułce:

BonusWarunek
Zakład bez ryzykaPierwszy kupon: stawka min. 20 PLN, kurs max. 10.00
FreebetKod promocyjny PREZENTGB
Pierwsza wpłata: min. 100 PLN
Warunki otrzymania w Go Bet bonusu na start

A to wygląda tak nieco bardziej szczegółowo:

 • zakład bez ryzyka: żeby zabezpieczyć pierwszy postawiony kupon za pomocą zakładu bez ryzyka z cashbackiem za przegraną do 1000 PLN, zakład musi być postawiony za minimum 20 PLN, a kurs nie może być wyższy niż 10.00. Nie ma żadnego warunku związanego z kwotą pierwszego depozytu: można więc np. wpłacić cztery razy po 5 PLN (żeby uzbierać te minimalne 20 PLN), a następnie postawić pierwszy kupon jako zakład bez ryzyka
 • freebet: podstawowym warunkiem jest oczywiście użycie podczas rejestracji w Go Bet kodu promocyjnego o treści PREZENTGB, ale oprócz tego należy się upewnić, że pierwsza wpłata na konto depozytowe wyniesie co najmniej 100 PLN

Jeżeli więc chcesz odebrać pełen bonus, to wpłać do Go Bet pierwszy depozyt o wysokości co najmniej 100 PLN. Będzie to też wystarczająca kwota, by postawić pierwszy kupon za minimalną stawkę uprawniającą do włączenia zakładu bez ryzyka.

GO Bet bonus powitalny – jak go obrócić?

Bukmacherzy ustalają warunki obrotu bonusami, żeby zabezpieczyć się przed graczami, którzy chcą się zarejestrować jedynie w celu odebrania bonusu i jego wypłacenia. Dzięki temu niemożliwa jest rejestracja w Go Bet, celowe postawienie za ogromną stawkę nieprawdopodobnego zakładu, zgarnięcie cashbacku 1000 PLN i jego natychmiastowe wypłacenie na konto.

Warunki obrotu, jakie należy spełnić w Go Bet opisaliśmy już wcześniej, ale dla przejrzystości i ułatwienia zbieramy je jeszcze tutaj:

BonusIlość obrotówRodzaje kuponówCzas na obrót
Zakład bez ryzyka3 razyAKO, min. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia min. 1.307 dni
Freebet promocyjny1 razAKO, min. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia min. 1.307 dni
Warunki obrotu bonusem Go Bet

Są to bardzo atrakcyjne warunki, dzięki którym odebranie w Go Bet bonusu nie powinno sprawiać większych trudności. Fakt, że trzeba wykorzystać kupony AKO, ale kursy na poziomie 1.30 pozwalają obstawiać zdarzenia o dużym prawdopodobieństwie. Oczywiście jeżeli ktoś odebrał maksymalny cashback 1000 PLN, to musi się sprężać – potrzebny będzie obrót kwotą 3000 PLN w ciągu 7 dni!

Go Bet – rejestracja z kodem promocyjnym

W przypadku bukmachera Go Bet rejestracja ma dwa etapy. Najpierw gracz tworzy konto tymczasowe – jest to tak zwana szybka rejestracja. Pozwala ono na dostęp do całej oferty zakładów sportowych, ale ma duże ograniczenia: nie można wypłacać środków, maksymalny limit zakładów to 5200 PLN, nie można skorzystać z bonusów powitalnych, no i po upływie 90 dni jest ono usuwane. Konto tymczasowe służy przede wszystkim przetestowaniu oferty bukmachera graczom, którzy nie chcą mu przekazywać danych z dowodu osobistego.

Konto stałe w Go Bet pozwala wypłacać środki, odebrać bonus powitalny oraz znosi maksymalny limit zakładów, dlatego warto je założyć. Robi się poprzez przekształcenie wcześniej założonego konta tymczasowego, co określane jest jako pełna rejestracja. Cały proces opisujemy poniżej.

Go Bet – rejestracja konta tymczasowego

Pierwszym krokiem jest założenie konta tymczasowego. W tym celu:

 1. Przejdź na stronę goplusbet.pl przez nasz link.
 2. Kliknij przycisk „zarejestruj” widoczny w prawym górnym rogu.
 3. Uzupełnij dane na dwóch stronach formularza. Na pierwszej podaj: email, login, hasło, numer telefonu i kod weryfikacyjny. Pole „kod promocyjny” uzupełnij kodem PREZENTGB. Na drugiej stronie wpisz: imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Wybierz z listy źródło swoich środków, które przeznaczysz na grę.
 4. Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (to konieczne, by skorzystać z bonusu na start).
 5. Ustal limity i zaznacz zgody. Należy ustawić limit stawek oraz czasu gry. Ponadto zaznaczyć oświadczenie o pełnoletniości i potwierdzić zapoznanie się z regulaminem oraz polityką prywatności.
Go Bet kod promocyjny rejestracja

Udało się! Masz już aktywne konto tymczasowe. Jak jednak pisaliśmy wcześniej, ma ono narzucone sporo ograniczeń. Dlatego teraz musisz przekształcić je w konto stałe.

Rejestracja konta stałego w Go Bet

Przekształcenie konta tymczasowego w stałe pozwala Ci wypłacać środki zgromadzone na koncie oraz odebrać bonusy powitalne Go Bet: zakład bez ryzyka oraz freebet za nasz kod promocyjny. Przekształcenie konta w stałe wymaga przejścia przez poniższe kroki:

 • zaloguj się na swoje konto i przejdź do sekcji „moje dane”
 • uzupełnij numer dowodu tożsamości, płeć, adres i numer rachunku bankowego
 • przejdź do zakładki „dokumenty”
 • załącz zdjęcia obu stron dowodu osobistego
 • maksymalnie do 2 godzin od załączenia zdjęć konto zostanie zweryfikowane

Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków można skorzystać z oferty powitalnej bukmachera. Jak wspomnieliśmy wcześniej, na weryfikację konta gracz ma 90 dni od dnia rejestracji. W przeciwnym razie zostanie ono zablokowane.

Go Bet promocje bukmacherskie

W Go Bet bonus powitalny stanowi tylko początek prezentów, na które może liczyć gracz. Bukmacher nie zapomina również o już zarejestrowanych graczach i proponuje kilka promocji, dzięki którym można zwiększyć wygrane lub zdobyć bonusy.

GO Bet promocja urodzinowa
 • Gra bez podatku – klasyczna promocja bukmacherska, która pozwala powiększyć wygraną o 14 %; biorą w niej udział kupony AKO z min. 3 zdarzeniami, z których każde ma kurs min. 1.20; w promocji nie biorą udziału zakłady na gry karciane i sporty wirtualne
 • Urodzinowy Freebet – z okazji urodzin gracza GOPlusBet przyznaje freebet 25 PLN, dla każdego gracza, który kiedykolwiek wpłacił co najmniej jeden depozyt min. 10 PLN i zagrał zakład; bonus można odebrać w ciągu 7 dni od dnia urodzin gracza; po odebraniu freebetu jest on ważny 7 dni i można go wykorzystać na kupon z kursem min. 2.00
 • Dłuuugość ma znaczenie – kolejny klasyk wśród promocji bukmacherskich, tym razem na kupony AKO; postaw kupon z min. 4 zdarzeniami a otrzymasz bonus do wygranej; przy 4 zdarzeniach jest to +16% do wygranej, każde kolejne zdarzenie zwiększa bonus aż do 100 % przy min. 24 zdarzeniach
 • Przyjdź z kolegami – jeśli dokonałeś depozytów na łączną kwotę min. 200 PLN i obróciłeś taką kwotą min. jeden raz w historii konta to możesz skorzystać z tej promocji; wejdź na „mój profil” –> „bonusy” –> „dostępne bonusy”; możesz tam wygenerować link, który wyślesz do kolegi, a on zarejestruje konto w GOBet przez niego; kolega ma 30 dni na weryfikację konta, wpłatę depozytu łącznie 200 PLN i obrócenie kwotą 200 PLN; wtedy oboje dostaniecie freebet 50 PLN; możesz w ten sposób zapraszać znajomych w nieograniczonej liczbie

Często pojawiają się również promocje tymczasowe, jak chociażby podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Aktualne akcje można znaleźć na stronie głównej goplusbet.pl.

Go Bet – wpłaty i wypłaty

Masz swoje ulubione metody płatności? Upewnij się zatem, że znajdziesz je na liście bukmachera Go Bet. Pamiętaj, że wpłata 100 PLN jest warunkiem do otrzymania darmowego zakładu, który pozwala odebrać w Go Bet kod promocyjny.

Minimalna kwota wpłaty to 2 PLN, natomiast maksymalna – 100 000 PLN. Akceptowane przez bukmachera metody wpłaty to:

 • Przelewy24
 • BLIK
 • Google Pay

Czas na wypłatę zgromadzonych środków? Realizowane są one na rachunek bankowy gracza za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Minimalna kwota, której wypłatę można zlecić bukmacherowi to 20 PLN. Natomiast nie wypłaci on jednorazowo więcej niż 50 000 PLN.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat bukmachera Go Bet?

Nadal zastanawiasz się, czy warto zarejestrować się u tego bukmachera? Sprawdź opinie o Go Bet! Szczegółowa recenzja, opis oferty, aplikacji, wypowiedzi graczy i więcej. Zapraszamy do lektury!

FAQ – GO Bet kod promocyjny

Kod promocyjny Go Bet to PREZENTGB. Umożliwia on otrzymanie freebetu 30 PLN.

Kod promocyjny Go Bet o treści PREZENTGB należy wpisać podczas rejestracji w specjalnie przygotowane pole formularza. Możesz też przejść na stronę bukmachera przez nasz link, co automatycznie wstawi kod w odpowiednie pole.

Bonus GOBet na start to freebet 30 PLN dostępny z kodem promocyjnym oraz cashback do 1000 PLN.

Bonus cashback Go Bet oraz freebet należy obrócić 3 razy na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde musi mieć kurs min. 1.30. Gracz ma na to 7 dni.

W ofercie bukmachera GO Bet nie ma bonusu bez depozytu. Na start można odebrać cashback do 1000 PLN i freebet od wpłaty 30 PLN.

Freebet w Go Bet można odebrać poprzez rejestrację z kodem promocyjnym PREZENTGB oraz wpłatę pierwszego depozytu o wartości minimum 100 PLN.

icon arrow up