GoBet Kod Promocyjny i Bonusy na Start [PAŹDZIERNIK 2023]

Bonus 930 PLN na start
 • 2030 PLN freebet bez depozytu z kodem
 • 300 PLN bonus od depozytu
 • 500 PLN zakład bez ryzyka
 • 100 PLN freebet za kupon
Odbierz 930 PLN
kod promocyjny
PREZENTGB

Jaki jest Goplusbet kod promocyjny 2023?

Kod promocyjny GoBet to: PREZENTGB. Kod promocyjny PREZEBTGB pozwala odebrać najwyższy bonus powitalny 930 zł. Otrzymasz wyższy freebet bez depozytu 30 PLN. Poza freebetem otrzymasz 300 zł bonus od depozytu, 500 zł zakład bez ryzyka i 100 zł freebet za kupon.

Rejestrując się z kodem promocyjnym możesz skorzystać z następujących bonusów:

GoBet kod promocyjny:PREZENTGB
Freebet bez depozytu za kod promocyjny:20 30 PLN
Bonus od 1. wpłaty:300 PLN
Zakład bez ryzyka po 2. depozycie:500 PLN
Freebet za 3. depozyt:100 PLN

GoBet bonus na start

Napisałam wyżej, że opisywany przeze mnie Goplusbet kod promocyjny to najlepsza opcja dla nowych graczy, gdyż daje najwyższy bonus na start. Poza tym, że jest najwyższy to ma również dobre warunki. Wezmę teraz pod lupę warunki poszczególnych bonusów powitalnych GoBet i co zrobić, aby je wypłacić.

Przypominam, że każdy gracz, który zarejestruje konto z kodem: PREZENTGB będzie mógł skorzystać z freebetu bez depozytu 30 PLN. Natomiast na wszystkich graczy, niezależnie od tego czy wykorzystali w GoBet kod promocyjny, bonus do 300 PLN do 1. wpłaty, zakład bez ryzyka do 500 PLN za 2. wpłatę oraz freebet 100 PLN za 3. depozyt. W sumie na nowego gracza czeka więc bonus stanowiący ekwiwalent 930 PLN!

GoBet bonus powitalny na start z kodem

GoBet freebet bez depozytu 30 PLN z kodem promocyjnym

Freebet bez depozytu, czyli darmowy zakład, to promocja, dzięki której otrzymasz darmowe środki na zakłady. W tym przypadku możesz postawić zakład za 30 PLN. Ta promocja w standardowej ofercie bukmachera wynosi 20 zł, ale gdy wpiszesz GoBet kod promocyjny w formularzu zostanie podwyższona o 10 zł.

Poniżej opisałam krok po kroku jak odebrać freebet bez depozytu GoBet:

 • zarejestruj konto w GOBet przez link z kodem PREZENTGB
 • w formularzu rejestracyjnym wyraź zgody marketingowe (wszystkie)
 • zweryfikuj swoje konto (wyślij skan lub zdjęcie dowodu i podaj numer rachunku bankowego)
 • gdy konto zostanie zweryfikowane wtedy GoBet bukmacher doda do twojego konta bonusowego freebet 30 PLN

Darmowy zakład, który pozwala odebrać w Goplusbet kod promocyjny, trzeba wykorzystać na zakłady. Na szczęście jest to bardzo proste. Wystarczy w ciągu 7 dni od przyznania bonusu postawić go na kuponie, który spełnia poniższe warunki:

 • kupon AKO
 • min. 3 zdarzenia na kuponie
 • kurs każdego ze zdarzeń min. 1.40

Do tego momentu freebet bez depozytu GoBet jest według mnie bardzo dobrą promocją. Po pierwsze wynosi on 30 zł, więc całkiem sporo jak na tego typu promocję. Po drugie wystarczy obrócić go jeden raz. Jest jednak pewien mały minus: wygraną z kuponu postawionego za freebet można wypłacić, jednak będzie ona pomniejszona o kwotę darmowego zakładu. Mimo tego i tak uważam, że ten GoBet bonus jest atrakcyjny i warto z niego skorzystać.

GoBet bonus 300 PLN

Oferta powitalna bukmachera jest bardzo atrakcyjna. Bukmacher premiuje, aż trzy pierwsze wpłaty. Zacznę od pierwszego bonusu na start, który przyznawany jest po wpłacie pierwszego depozytu.

Poniżej opisałam krok po kroku jak odebrać bonus:

 • zarejestruj konto w GoBet przez link z kodem PREZENTGB
 • w formularzu rejestracyjnym wyraź zgody marketingowe
 • zweryfikuj swoje konto (wyślij skan lub zdjęcie dowodu i podaj numer rachunku bankowego)
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 PLN
 • obróć przyznanym bonusem 4x na kuponie z 3 zdarzeniami (kurs min. jednego zdarzenia to 1.30)
 • na obrót bonusem masz 7 dni

Może kwota bonusu może jest atrakcyjna, lecz aż czterokrotny obrót to moim zdaniem zdecydowanie wygórowany warunek do spełnienia.

GoBet bonus zakład bez ryzyka 500 PLN

Zajmę się teraz główną ofertą powitalną bukmachera Goplusbet. Zakład bez ryzyka to promocja, dzięki której możesz zgrać kupon nie ryzykując swoich pieniędzy. U bukmachera GoBet chroni on pierwszy postawiony przez gracza kupon po wpłacie 2. depozytu. Jeżeli zakład okaże się przegrany, możesz liczyć na cashback o wysokości maksymalnie 500 PLN. Kwota cashbacku jest całkiem spora, choć są bukmacherzy, którzy mają wyższą kwotę tej promocji (np. Superbet, forBET). Jak go otrzymać?

 • posiadaj zweryfikowane konto oraz zaznaczone zgody marketingowe
 • dokonaj drugiej wpłaty min. 50 PLN (najlepiej 500 PLN, wtedy będziesz mógł otrzymać maksymalny cashback)
 • postaw pierwszy kupon po drugiej wpłacie za stawkę min. 20 PLN z maksymalnym kursem 10.00
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 100% stawki do kwoty 500 PLN
 • zaakceptuj bonus w zakładce „bonusy” (masz na to 14 dni)

Pamiętaj, że zakład bez ryzyka GoBet ma termin ważności! Z promocji na start można skorzystać maksymalnie do 30 dni od rejestracji i do 14 dni od dokonania pierwszej wpłaty. Nie należy więc za bardzo zwlekać z postawieniem pierwszego zakładu, bo można utracić ten bonus Goplusbet.

Jak większość bonusów przyznawanych przez bukmacherów również zakład bez ryzyka GoBet wymaga obrotu przed wypłatą. Jak to zrobić?

 • otrzymanym zwrotem obróć 3 razy
 • kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia
 • każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.30
 • na dokonanie obrotu masz 7 dni od otrzymania bonusu

Po dokonanym obrocie bonus Goplusbet ląduje na saldzie depozytowym i można go wypłacić.

Jaka jest moja opinia o zakładzie bez ryzyka GoBet? Oceniam go pozytywnie, choć uważam, że bukmacher mógłby nieco obniżyć warunki obrotu. 3-krotny obrót to całkiem sporo, biorąc pod uwagę, że np. bukmacher Fortuna nie wymaga w ogóle obrotu zakładem bez ryzyka.

GoBet freebet 100 PLN

Ostatnią częścią pakietu powitalnego jest freebet. Bukmacher przyzna Ci darmowy zakład po wpłacie 3. depozytu i postawieniu kuponu. Poniżej opisuję szczegóły przyznania bonusu.

 • masz zweryfikowane konto i zaznaczone zgody marketingowe 
 • wpłać 3. depozyt min. 200 PLN
 • zagraj kupon za kwotę minimum 200 PLN 
 • wymagania kuponu to 3 zdarzenia, kurs całkowity 3.0 oraz kurs min. pojedynczego zdarzenia 1.40
 • niezależnie od tego czy kupon będzie wygrany czy przegrany freebet 100 PLN trafi na Twoje konto
 • przyznany bonus wykorzystaj na kuponie AKO z 3 zdarzeniami (kurs pojedynczej sekcji to 1.30)
 • na wykorzystanie freebtu masz 7 dni

Kwota freebetu robi wrażenie jak również wymagania tylko jednokrotnego obrotu. Na minus oceniam minimalną stawkę kuponu który wynosi, aż 200 PLN.

Goplusbet bonus na start – jak odebrać cały?

Powyżej możesz znaleźć wszystkie szczegółowe informacje na temat tego, jak wyglądają w GoBet bonusy powitalne. Wiem, że to całkiem sporo informacji do przyswojenia. Dlatego dla ułatwienia spisałam krótko najważniejsze informacje. Tak to wygląda w pigułce:

BonusWarunek
Freebet promocyjny bez depozytu Kod promocyjny PREZENTGB
Rejestracja z kodem, zgody marketingowe i weryfikacja konta
Bonus od 1. wpłatyPierwszy depozyt min. 50 PLN, bonus obróć cztery razy (min. 3 zdarzenia, kurs każdego min. 1.3) oraz jednokrotnie depozytem (kurs całego kuponu min. 1.6
Zakład bez ryzyka po 2. wpłacieWpłata min. 50 PLN, kupon: stawka min. 20 PLN, kurs max. 10.00
Freebet za 3. depozytDepozyt min. 200 PLN, kupon za min. 200 PLN (min. 3 zdarzenia, kurs całkowity 3.0 oraz kurs pojedynczego zdarzenia 1.30)
Warunki otrzymania w GoBet bonusu na start

A to wygląda tak nieco bardziej szczegółowo:

 • freebet promocyjny: podstawowym warunkiem jest oczywiście użycie podczas rejestracji w Goplusbet kodu promocyjnego o treści PREZENTGB, ale oprócz tego należy się upewnić, że zaznaczyłeś wszystkie zgody marketingowe i zweryfikować konto
 • bonus od 1. wpłaty: aby otrzymać bonus należy wpłacić minimum 50 PLN, przyznanym bonusem należy obrócić czterokrotnie na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i min. kurs pojedynczego zdarzenia 1.30. Należy również jednokrotnie obrócić depozytem
 • zakład bez ryzyka po 2. wpłacie: żeby zabezpieczyć pierwszy postawiony kupon za pomocą zakładu bez ryzyka z cashbackiem za przegraną do 500 PLN, zakład musi być postawiony za minimum 20 PLN, a kurs nie może być wyższy niż 10.00. Minimalna kwota 2. depozytu to minimum 50 PLN
 • freebet za 3. depozyt: darmowy zakład otrzymasz po wpłacie 3.depozytu wynoszącego min. 200 PLN, następnie należy zagrać kupon za min. 200 PLN, min. 3 zdarzenia, kurs całkowity 3.0 oraz kurs zdarzenia 1.30

Jeżeli chcesz odebrać pełen bonus, to wpłać do GoBet pierwszy depozyt o wysokości co najmniej 300 PLN, zrób drugą wpłatę min. 500 PLN oraz wpłać 3. depozyt co najmniej 200 PLN.

GOBet bonus powitalny – jak go obrócić?

Warunki obrotu, jakie należy spełnić w Goplusbet opisaliśmy już wcześniej, ale dla przejrzystości i ułatwienia zbieramy je jeszcze tutaj:

BonusIlość obrotówRodzaje kuponówCzas na obrót
Bonus od 1. wpłaty4 razyAKO, min. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia 1.307 dni
Zakład bez ryzyka za 2. depozyt3 razyAKO, min. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia 1.307 dni
Freebet po 3. depozycie1 razAKO, min. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia 1.307 dni
Freebet za kod promocyjny1 razAKO, min. 3 zdarzenia, kurs każdego zdarzenia 1.407 dni
Warunki obrotu bonusem GoBet

W przypadku freebetu promocyjnego i freebetu za 3 depozyt warunki obrotu są bardzo atrakcyjne. Wymagany jest tylko jednokrotny obrót. Z kolei zakład bez ryzyka będzie wymagał od ciebie nieco więcej wysiłku i szczęścia. Bukmacher wymaga stawiania kuponów AKO, ale kursy na poziomie 1.30 pozwalają obstawiać zdarzenia o dużym prawdopodobieństwie. Oczywiście jeżeli ktoś odebrał maksymalny cashback 500 PLN, to musi się sprężać – potrzebny będzie obrót kwotą 1500 PLN w ciągu 7 dni. Warunki obrotu bonusu od pierwszej wpłaty są jeszcze bardziej wygórowane, konieczny będzie aż czterokrotny obrót.

GoBet – rejestracja z kodem promocyjnym

W przypadku bukmachera Goplusbet rejestracja ma dwa etapy. Najpierw tworzysz konto tymczasowe – jest to tak zwana szybka rejestracja. Pozwala ono na dostęp do całej oferty zakładów sportowych, ale ma duże ograniczenia: nie można wypłacać środków, maksymalny limit zakładów to 5200 PLN, nie można skorzystać z bonusów powitalnych, no i po upływie 90 dni jest ono usuwane. Konto tymczasowe służy przede wszystkim przetestowaniu oferty bukmachera.

Konto stałe w GoBet pozwala wypłacać środki, odebrać GoBet bonus powitalny oraz znosi maksymalny limit zakładów, dlatego moim zdaniem warto od razu założyć konto stałe. Nie jest to trudne, wystarczy przekształcić wcześniej założone konto tymczasowe. Dla ułatwienia opisuję poniżej cały proces.

GoBet – rejestracja konta tymczasowego

Pierwszym krokiem jest założenie konta tymczasowego. W tym celu:

 1. Przejdź na stronę goplusbet.pl przez nasz link.
 2. Kliknij przycisk „zarejestruj” widoczny w prawym górnym rogu.
 3. Uzupełnij dane na dwóch stronach formularza. Na pierwszej podaj: email, login, hasło, numer telefonu i kod weryfikacyjny. Pole „kod promocyjny” uzupełnij kodem PREZENTGB. Na drugiej stronie wpisz: imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Wybierz z listy źródło swoich środków, które przeznaczysz na grę.
 4. Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (to konieczne, by skorzystać z bonusu na start).
 5. Ustal limity i zaznacz zgody. Należy ustawić limit stawek oraz czasu gry. Ponadto zaznaczyć oświadczenie o pełnoletniości i potwierdzić zapoznanie się z regulaminem oraz polityką prywatności.
Go Bet kod promocyjny rejestracja

Jeśli przeszedłeś te kroki masz aktywne konto tymczasowe. Jak jednak pisałam wcześniej, ma ono narzucone sporo ograniczeń. Dlatego przekształć je w konto stałe.

GoBet rejestracja konta stałego

Przekształcenie konta tymczasowego w stałe pozwali Ci wypłacać środki zgromadzone na koncie oraz odebrać bonusy powitalne: GoBet zakład bez ryzyka oraz freebet bez depozytu za kod promocyjny GoBet. Przekształcenie konta w stałe wymaga przejścia przez poniższe kroki:

 • zaloguj się na swoje konto i przejdź do sekcji „moje dane”
 • uzupełnij numer dowodu tożsamości, płeć, adres i numer rachunku bankowego
 • przejdź do zakładki „dokumenty”
 • załącz zdjęcia obu stron dowodu osobistego
 • maksymalnie do 2 godzin od załączenia zdjęć konto zostanie zweryfikowane

Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków możesz skorzystać z oferty powitalnej bukmachera. Jak wspomniałam wcześniej, na weryfikację konta gracz ma 90 dni od dnia rejestracji. W przeciwnym razie zostanie ono zablokowane.

GoBet promocje bukmacherskie

W GoBet bonus powitalny to jednorazowa oferta dla nowych użytkowników bukmachera. Sprawdziłam jednak, że po rejestracji można korzystać jeszcze z innych promocji bukmacherskich. Wszystkie zebrane są w zakładce „bonusy”. GoBet bukmacher ma aktualnie następujące promocje:

GO Bet promocja urodzinowa
 • Polacy za granicą – specjalne zakłady na mecze Polaków na całym świecie w jednym miejscu; bukmacher podwyższa też kursy na Polaków
 • Urodzinowy Freebet – z okazji urodzin gracza GOPlusBet przyznaje GoBet freebet 25 PLN, dla każdego gracza, który kiedykolwiek wpłacił co najmniej jeden depozyt min. 10 PLN i zagrał zakład; bonus można odebrać w ciągu 7 dni od dnia urodzin gracza; po odebraniu freebetu jest on ważny 7 dni i można go wykorzystać na kupon z kursem min. 2.00
 • Dłuuugość ma znaczenie – kolejny klasyk wśród promocji bukmacherskich, tym razem na kupony AKO; postaw kupon z min. 4 zdarzeniami a otrzymasz bonus do wygranej; przy 4 zdarzeniach jest to +16% do wygranej, każde kolejne zdarzenie zwiększa bonus aż do 100 % przy min. 24 zdarzeniach
 • Przyjdź z kolegami – jeśli dokonałeś depozytów na łączną kwotę min. 200 PLN i obróciłeś taką kwotą min. jeden raz w historii konta to możesz skorzystać z tej promocji; wejdź na „mój profil” –> „bonusy” –> „dostępne bonusy”; możesz tam wygenerować link, który wyślesz do kolegi, a on zarejestruje konto w GOBet przez niego; kolega ma 30 dni na weryfikację konta, wpłatę depozytu łącznie 200 PLN i obrócenie kwotą 200 PLN; wtedy oboje dostaniecie freebet 50 PLN; możesz w ten sposób zapraszać znajomych w nieograniczonej liczbie

Często pojawiają się również promocje tymczasowe, jak chociażby podwyższone kursy na wybrane wydarzenia. Aktualne akcje można znaleźć na stronie głównej goplusbet.pl.

Bukmacher GoBet – wypłaty i wpłaty

Metody płatności w Go Bet

Masz swoje ulubione metody płatności? Ja mam i dlatego przed założeniem konta w GoBet sprawdziłam czy są one dostępne. Tobie też polecam to sprawdzić, czy metody te znajdują się na liście bukmachera Goplusbet. Zebrałam w jednym miejscu wszystkie opcje.

Pamiętaj, że pierwsza wpłata 50 PLN jest warunkiem do bonusu od 1. depozytu.

Minimalna kwota wpłaty to 2 PLN, natomiast maksymalna – 100 000 PLN. Akceptowane przez bukmachera metody wpłaty to:

 • Przelewy24
 • BLIK
 • Google Pay

Czas na GoBet wypłatę zgromadzonych środków? Realizowane są one na rachunek bankowy gracza za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Minimalna kwota, której wypłatę można zlecić bukmacherowi to 20 PLN. Natomiast nie wypłaci on jednorazowo więcej niż 50 000 PLN.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat bukmachera GoBet?

Nadal zastanawiasz się, czy warto zarejestrować się u tego bukmachera? Sprawdź opinie o GoBet! Szczegółowa recenzja, opis oferty, aplikacji, wypowiedzi graczy i więcej. Zapraszamy do lektury!

FAQ – GOBet kod promocyjny

Kod promocyjny Goplusbet to PREZENTGB. Umożliwia on otrzymanie freebetu bez depozytu 30 PLN.

Kod promocyjny GoBet o treści PREZENTGB należy wpisać podczas rejestracji w specjalnie przygotowane pole formularza. Możesz też przejść na stronę bukmachera przez nasz link, co automatycznie wstawi kod w odpowiednie pole.

Bonus GOBet na start to freebet bez depozytu 30 PLN dostępny z kodem promocyjnym oraz 300 zł bonusu od wpłaty, 500 zł zakładu bez ryzyka i 100 zł freebetu za 3. wpłatę.

Bonus GoBet od 1. wpłaty należy obrócić 4x na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde musi mieć kurs min. 1.30. Z kolei cashback Goplusbet wymaga trzykrotnego obrotu na takim kuponie. Freebet promocyjny za kod oraz freebet za 3. depozyt wymaga tylko jednokrotnego obrotu. Czas na obrót każdego z przyznanych bonusów to 7 dni.

W ofercie bukmachera GOBet jest bonus bez depozytu. Na start można odebrać  freebet bez wpłaty 30 PLN. Taka kwota możliwa jest do odebrania za rejestrację z kodem.

Freebet GoBet można odebrać poprzez rejestrację z kodem promocyjnym PREZENTGB. Ponadto w formularzu należy zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe, a następnie zweryfikować konto.

icon arrow up