Etoto Opinie 2024

Etoto: recenzja, oferta, opinie

Bonus powitalny
797 PLN
 • niska marża na topowe ligi piłkarskie
 • znakomita aplikacja mobilna
 • najwyższy na rynku przelicznik powitalnego bonusu od depozytu
 • bardzo dobra oferta zakładów na tenis ziemny
 • mnóstwo promocji dla stałych graczy
 • brak transmisji w livestreamach
 • niezbyt atrakcyjny pakiet promocyjny dla nowych graczy

Sprawdziłem dokładnie ofertę Etoto. Jaki bonus powitalny jest oferowany? Czym wyróżnia się Etoto oferta zakładów? Jak działa aplikacja? Poznaj mocne i słabe strony bukmachera Etoto!

Etoto opinie o bonusie powitalnym - czy jest atrakcyjny?

Bonus powitalny to jeden z ważniejszych czynników kształtujący nasz ranking najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Na co możesz liczyć po rejestracji? Aktualnie Etoto bonus powitalny wynosi 797 PLN i składa się z:

 • 100% do 200 PLN od pierwszego depozytu
 • 100% do 200 PLN od drugiego depozytu
 • 100% do 300 PLN od trzeciego depozytu
 • freebety 77 PLN: 20 PLN, 20 PLN i 37 PLN - od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty
 • freebet 20 PLN w aplikacji

Dodatkowo jest oferowanych 180 punktów w „Misjach” (kolejno 30, 50 i 100 od trzech pierwszych depozytów).

Etoto bukmacher nie wymaga żadnego kodu promocyjnego, aby skorzystać z oferty powitalnej.

Po trzeciej wpłacie możesz uzyskać jeszcze dostęp do turnieju o 2000 PLN - jest on przeznaczony dla nowych graczy.

bonus etoto zasady

Bonusy Etoto od depozytu i freebety za wpłaty

Aby skorzystać z bonusów od depozytu, trzeba wpłacić minimum 50 PLN (pierwszy depozyt) i 2 PLN (drugi i trzeci depozyt).

Jakie są warunki obrotu bonusami?

 • trzykrotny obrót
 • kupony AKO (minimum 3 zdarzenia, łączny kurs co najmniej 2,00)
 • kurs pojedynczego zdarzenia nie mniejszy od 1,20
 • czas na obrót to 30 dni.

Jeśli chodzi o warunki opisanych wyżej bonusów od depozytu to są one niezbyt atrakcyjne. Możesz je porównać z innymi tego typu promocjami w artykule o bonusach od wpłaty.

Dodatkowo od depozytów są przyznawane freebety 20 PLN, 20 PLN i 37 PLN (jeśli kolejno wpłacisz minimum 200 PLN, 200 PLN i 300 PLN). Możesz z nich skorzystać przez 7 dni od momentu przyznania.

Jeśli użyjesz freebeta i siądzie Ci kupon (od wygranej jest odejmowana wartość darmowego zakładu), to nie musisz się przejmować dodatkowymi obrotami! Uważam to za dużą zaletę.

Na skorzystanie z oferty powitalnej masz 30 dni od rejestracji.

Etoto freebet w aplikacji

Jako jeden z niewielu bukmacherów Etoto proponuje bonus do wykorzystania w aplikacji. Jak z niego skorzystać?

 • pobierz i zainstaluj aplikację,
 • wpłać dowolną kwotę.

Potem otrzymasz freebet 20 PLN, który możesz użyć w aplikacji (masz na to 7 dni).

Jeśli kupon Ci wejdzie, to wygrana z freebeta zostanie pomniejszona o wartość darmowego zakładu. Nie ma żadnego dodatkowego obrotu.

Czy warto skorzystać z bonusu Etoto?

Etoto opinie graczy odnośnie oferty powitalnej są bardzo różne. Jedni doceniają jej uniwersalność, a drudzy narzekają, że łączna kwota nie jest zbyt wysoka.

Uważam, że Etoto mogłoby się bardziej postarać. Obecnie ten buk oferuje 797 PLN. To dużo mniej np. od forBET (5280 PLN) i TOTALbet (5240 PLN).

Warunki obrotu bonusami także nie są najłatwiejsze: trzykrotny obrót, kupony AKO (co najmniej 3 zdarzenia) i minimalny kurs 2,00.

Ubolewam nad tym, że nie ma żadnego bonusu bez depozytu. Takie są oferowane m.in. w TOTALbet i LV BET.

Podoba mi się zaś to, że bonusy są przyznawane od trzech kolejnych depozytów. Dodatkowo można zgarnąć freebety (łącznie 77 PLN). Jeśli z nich skorzystasz i wygrasz, to nie musisz martwić się obrotem.

Pochwała należy się także za freebet 20 PLN (w aplikacji). W końcu nie wszystkie buki zapewniają takie promocje. Jeśli chcesz skorzystać z innych bonusów dla posiadaczy aplikacji, to możesz wybrać np. ofertę Fuksiarza (50 PLN), LV BET i BetX (po 20 PLN).

Promocje Etoto - opinie

Liczysz nie tylko na bonus powitalny? Ważne są również dla Ciebie Etoto promocje dodatkowe? Co obecnie oferuje ten podmiot?

 • Misje - wykonuj rozmaite zadania, rywalizuj z innymi i zgarniaj punkty! Potem możesz wymieniać je np. na bonusy, freebety, a nawet grę bez podatku
 • Bonusomat - każdego dnia możesz zakręcić „Bonusomatem” i zgarnąć darmowe nagrody w postaci np. bonusów i freebetów (weź zatem pod uwagę codzienne Etoto logowanie się na swoje konto). Jackpot w tej promocji wynosi 2000 PLN
 • Zaproś znajomego - masz np. kumpli, którzy interesują się bukmacherką? Zaproś ich i zgarnij nawet 1000 PLN na grę
 • Mix Bet - możesz łączyć dowolne wydarzenia z tego samego meczu. Ta opcja jest dostępna np. na wybrane spotkania piłkarskie, tenisowe i NBA
 • Boost wystrzelone kursy - Etoto bukmacher codziennie powiększa kursy na najciekawsze wydarzenia

Czy promocje Etoto są atrakcyjne?

Jakie są Etoto pl opinie graczy na temat tego działu? Uważam (podobnie jak oni), że liczba promocji dodatkowych „nie rzuca na kolana”. Pod tym kątem Etoto jest zdecydowanie w tyle np. za Superbet i LV Bet.

Na pewno oferta wyróżnia się „Misjami”. Codziennie są rozmaite zadania do wykonania. Jeśli się z nimi uporasz, to zgarniesz oczka, które możesz wymienić np. na bonusy. Polecam zatem Etoto logowanie się każdego dnia do tego buka, jeśli zainteresowała Cię ta promocja.

Mnie osobiście najbardziej podoba się opcja „Boost wystrzelone kursy”. Dzięki niej możesz codziennie obstawiać podwyższone notowania na wyselekcjonowane wydarzenia.

Jak to działa w praktyce? Np. w meczu Higgins - Hawkins (snooker) kurs na over 4,5 frame'ów wynosił 2,75 (w standardowej ofercie).

wystrzelony boost Etoto

Korzystając z promocji można było zagrać 3,10. „Haczyk” jest taki, że tylko za 50 PLN.

Czego mi zabrakło? Nie ma np. żadnego bonusu dla graczy obstawiających kupony AKO (np. jeśli zagrasz w Fortunie minimum 18 zdarzeń po kursach co najmniej 1,35, to otrzymasz bonus 70%).

Nie ma także żadnego bonusu urodzinowego (taki jest oferowany np. w Betcris).

Etoto pl opinie - dodatkowe narzędzia ułatwiające typowanie

Poza ofertą zakładów i promocjami warto zwrócić uwagę jeszcze na dodatkowe narzędzia, jakie udostępnia bukmacher Etoto. Chciałbym zwrócić uwagę przede wszystkim na te rozwiązania:

 • blog bukmacherski,
 •  „Szybki Kupon”,
 • przydatne informacje (np. pod kątem niektórych spotkań piłkarskich),
 • cash-out.

Na blogu możesz przeczytać pomocne analizy rozmaitych wydarzeń (np. dotyczących piłki nożnej i gal freak fightowych).

„Szybki kupon” polecam każdemu, kto nie wie, co zagrać (podobne rozwiązanie oferuje forBET). Masz pustkę w głowie? Możesz zatem określić:

 • dzień (dzisiaj/jutro/pojutrze),
 • zakres kursów (od 1,00 do 10,00),
 • stawkę,
 • wygraną, którą chcesz uzyskać.

Potem kliknij „Pokaż zakład”, a system zaproponuje Ci gotowy kupon.

Etoto szybki kupon

Podoba mi się, że Etoto dostarcza informacje, które są pomocne w czasie typowania. Np. jeśli chodzi o mecz Genclerbirligi - Trabzonspor możesz dowiedzieć się, jaka jest odległość pomiędzy poszczególnymi miastami (606 km). A im dłuższa podróż, tym większe zmęczenie (co bardziej promuje gospodarzy).

W ofercie nie brakuje też cash-outu (możesz go użyć w przypadku wydarzeń przedmeczowych/live). Dopuszczalne jest także skorzystanie z cash-outu np. na zakładach wielokrotnych (łączących wydarzenia przedmeczowe i live), co nie jest takie oczywiste w narzędziu cashout.

Narzędzia Etoto - opinie

Oceniam te dodatkowe narzędzia pozytywnie (np. blog bukmacherski przydaje się w czasie obstawiania), chociaż zabrakło mi czegoś w rodzaju „Superprzewagi” oferowanej przez Superbet - jeśli postawisz tam np. na 1 w meczu FC Barcelona - Real i Katalończycy będą prowadzić dwoma bramkami (2:0, 3:1 itd.), to Twój kupon (niezależnie od końcowego wyniku) od razu zostanie rozliczony jako wygrany.

Etoto zakłady bukmacherskie - opinie o ofercie

Oferta tego podmiotu daje duże pole do manewru. Możesz obstawiać wszystkie najpopularniejsze sporty i mnóstwo niszowych (np. snooker, rugby, krykiet).

Podoba mi się, że nie brakuje polityki. W tym momencie możesz na przykład obstawić, kto będzie kolejnym prezydentem USA. Niestety, pod tym kątem dużo lepiej prezentuje się np. oferta STS. W tym buku możesz m.in. dodatkowo obstawić kandydatów polskich partii w wyborach prezydenckich itd.

Są też zakłady rozrywkowe. Np. dotyczące „Tańca z Gwiazdami” i „Kanału Zero”. Minus należy się jednak za to, że w przypadku zakładów związanych z „Kanałem Zero” nie ma opcji, które realnie mogą wejść. Np. uważam, że nie ma szans, aby Mateusz Borek w tym roku dołączył do „Kanału Zero”.

Etoto zakłady specjalne

Etoto stara się, aby oferta na tej płaszczyźnie była jak najlepsza. Uważam jednak, że ten buk przegrywa np. z Betfan w kwestii zakładów specjalnych.

Etoto zakłady na piłkę nożną - oferta

Jeśli chodzi o futbol, to poza najważniejszymi rozgrywkami możesz typować także te znacznie mniej popularne (np. Uganda, Tanzania).

Podoba mi się duża liczba zakładów długoterminowych. Np. zainteresowani mogą obstawić triumfatora Ekstraklasy, TOP3 itd.

Ekstraklasa zakłady etoto

Czy Etoto zapewnia dużo zakładów na poszczególne potyczki? Postanowiłem to sprawdzić i przeanalizowałem mecz Ruch - Legia. Etoto zaoferowało 186 zakładów.

Porównanie z innymi podmiotami nie wypadło źle. Na pierwszym miejscu znalazł się LV BET (326 zakłady). Pozostałe buki zaproponowały zaś podobną liczbę rynków:

 • forBET: 189
 • Superbet: 188
 • STS: 181
 • TOTALbet: 175
Etoto Ekstraklasa rynki zdarzeń

Porównałem też liczbę wariantów na spotkanie Dortmund - Freiburg (Bundesliga). Etoto zaoferowało 333 zakłady. Po raz kolejny najlepszy okazał się LV BET (405 zakładów). A forBET, Superbet, STS i TOTALbet zaproponowały ich mniej od Etoto.

Co dokładnie można obstawiać?

Rynki podstawowe i szereg dodatkowych. Np.:

 • rozmaite zakłady na kornery (m.in. ostatni rzut rożny),
 • zakłady na zawodników (m.in. gole, asysty, odbiory),
 • zakłady łączone (m.in. 1x2 + liczba goli)

Uważam zatem, że fajnych opcji nie brakuje.

Sporo osób typuje zaś futbol np. w Fortunie. A w tym buku (sprawdziłem m.in. spotkanie Dortmund - Freiburg) nie można obstawiać szczegółowych zakładów na indywidualne poczynania piłkarzy.

Zakłady na zawodników Etoto

Tenis ziemny w Etoto

Oferta zakładów jest zróżnicowana. W Etoto obstawisz takie rozgrywki, jak ATP, WTA, ITF i Challengery.

Super jest to, że nie brakuje opcji długoterminowych. Np. już teraz możesz obstawić, kto wygra US Open 2024 (w STS zakładów na ten turniej jeszcze nie ma).

Etoto tenis oferta

Liczba zakładów na tenis robi wrażenie. Np. na mecz Osorio - Pliskowa (WTA) Etoto przygotowało 82 opcje. To był lepszy wynik chociażby od forBET (78), LV BET (72), Superbet (42) i STS (34).

Co możesz typować? Np.:

 • handicapy i undery/overy gemowe bez połówek (jak np. zagrasz under 25 gemów, a mecz zakończy się wynikiem 7:6, 7:5, to otrzymasz zwrot),
 • statystyki na zawodników (np. liczba asów),
 • zakłady łączone (np. 12 + liczba gemów).

Zakłady na koszykówkę Etoto

Muszę przyznać, że Etoto poważnie podchodzi do tego działu. Gracze mogą typować mecze nawet z takich państw, jak Korea Południowa, Liban itp. Oczywiście, nie brakuje też najpopularniejszych rozgrywek (NBA, Polska, Euroliga).

Po raz kolejny muszę pochwalić Etoto za mnóstwo opcji długoterminowych. Np. możesz zagrać nie tylko triumfatora NBA, ale także np. Debiutanta Roku, Obrońcę Roku itd.

Zakłady NBA Etoto

Liczba zakładów na NBA jest ogromna! Sprawdziłem ofertę na kilka najbliższych spotkań i zawsze do wyboru było ponad 300 rynków. Np. na mecz Magic - Spurs Etoto zaproponowało 371 opcji.

A inni?

 • BetX - 229
 • TOTALbet - 209
 • forBET - 201
 • LVBET - 140
 • STS - 114

Jakie rynki wzbudziły moje zainteresowanie? Poza najpopularniejszymi zakładami możesz także typować np.:

 • sumę punktów drużyny,
 • zakłady na zawodników (m.in. punkty, zbiórki, asysty, bloki),
 • zakłady łączone,
 • „wyścigi” punktowe.

Zakłady na e-sport, gry karciane i sporty wirtualne

Na początek zajmę się e-sportem. Jakie rozgrywki można obstawiać? To np.:

 • Counter-Strike,
 • League of Legends,
 • Dota,
 • StarCraft.

Ta liczba nie jest imponująca. A np. w BetX masz osobną zakładkę do e-sportu. Dodatkowo możesz tam typować też King of Glory, StarCraft 2, Valorant, czy Warcraft 3.

Jeśli jednak chodzi o liczbę oferowanych zdarzeń na poszczególne mecze, to naprawdę jest dobrze! Np. na spotkanie Faze Clan - G2 Esports Etoto miało 71 zakładów. Mniej od BetX (98), ale więcej np. od LV BET (66) i STS (62).

A jakie sporty wirtualne, które obstawisz w Etoto?

 • piłka nożna (np. Bundesliga, liga polska, Puchar Świata),
 • koszykówka,
 • wyścigi koni.

Fajne jest to, że grając wirtualną Bundesligę możesz oglądać fragmenty historycznych spotkań.

Z kolei fani gier karcianych mogą obstawiać w Etoto:

 • polskiego pokera,
 • pokera,
 • wojnę,
 • blackjacka.

Fajne jest to, że gracze mogą spróbować swoich sił w „polskim” pokerze. Takiej opcji nie ma zaś np. w BetX, gdzie do dyspozycji są jedynie rozgrywki z angielskim komentarzem.

Szkoda, że w ofercie nie ma zaś np. bakarata (oferuje go m.in. STS) i Wojny Andar Bahar (tę znajdziesz m.in. w Superbet i forBET). Te gry dosyć często pojawiają się w ofertach zakładów na gry karciane.

Oferta zakładów Etoto - czy jest konkurencyjna?

Etoto oferuje najpopularniejsze dyscypliny, sporty niszowe, zakłady na politykę i rozrywkowe.

Moja analiza wykazała także, że ten buk zapewnia dużo zakładów na futbol i tenis ziemny. Szczególnie bogato prezentuje się zaś oferta na NBA. Porównałem kilka buków i Etoto zaprezentowało się najlepiej.

Podoba mi się, że można tutaj typować m.in. zakłady na statystyki zawodników (np. punkty, bloki, asysty, zbiórki).

W przypadku esportu wybór gier jest słaby, ale za to oferta nadrabia rynkami. Z kolei gry karciane i virtuale prezentują się przeciętnie.

Etoto opinie o zakładach na żywo

Podczas analizowania oferty na żywo Etoto zauważyłem, że bukmacher nie udostępnia żadnych transmisji z wydarzeń sportowych. Jeśli szukasz buka, który to oferuje, to wybierz np. STS lub Fortunę.

Co można typować na żywo w Etoto? Wszystkie najpopularniejsze dyscypliny. Nie brakuje także tych niszowych (np. badminton, krykiet).

Jak dużo zakładów jest oferowanych? Np. w meczu Moik Baku - Karvan (Azerbejdżan) - w trakcie przeprowadzania testów - klienci Etoto mieli 41 opcji. To średni wynik biorąc pod uwagę inne rezultaty (TOTALbet 66, LV BET 54, Superbet 39, forBET 34).

A jak prezentuje się liczba rynków w przypadku tenisa ziemnego? W meczu Cocciaretto - Dart (WTA) Etoto zaproponowało 72 zakłady live. I to był najlepszy wynik. Ta firma zostawiła w tyle m.in.:

 • TOTALbet - 53
 • BetX - 50
 • LV BET - 30
Zakłady na żywo Etoto

A jak prezentują się kursy Etoto na zakłady na żywo? Najpierw sprawdziłem notowania na futbol. W meczu Moik Baku - Karvan marża Etoto na rynek 1x2 wyniosła 11,62%. Co zaoferowały inne buki?

BukmacherMarża
STS8,98%
Fortuna11,24%
Superbet8,35%
forBET8,48%
TOTALbet11,18%
LV BET9,92%

Jak widać Etoto pobiera najwyższą marżę w przypadku analizowanego spotkania piłki nożnej.

Jak wyglądają kursy Etoto na tenis na żywo? Na mecz Cocciaretto - Dart marża wyniosła 6,95%. Sprawdź inne wyniki:

BukmacherMarża
STS5,12%
Fortuna8,15%
Superbet5,05%
forBET7,04%
TOTALbet6,58%
LV BET5,66%

Tutaj również Etoto znajduje się raczej przy końcu stawki. Wyższą marżę miała tylko Fortuna i forBET.

Czy warto typować zakłady live w Etoto?

Etoto oferuje rozmaite sporty do typowania live (nawet te cieszące się małym zainteresowaniem).

Buk zapewnia dużo zakładów np. na tenis ziemny, ale niestety słabe kursy (nie tylko w przypadku tej dyscypliny). Uważam, że nie warto tutaj też typować piłki nożnej (m.in. ze względu na słabiutkie notowania w porównaniu z innymi podmiotami). Dodatkowym minusem jest brak transmisji na żywo.

Bukmacher Etoto opinie o kursach

Sporo czasu w przygotowaniu mojej recenzji Etoto zajęło mi zbadanie kursów bukmacherskich. Poniżej to co udało mi się ustalić.

Jaka jest marża w Etoto biorąc pod uwagę topowe sporty i ligi?

Liga/dyscyplinaMarża Etoto
Liga Mistrzów8,89%
Premier League8,71%
Ekstraklasa9,27%
NBA5,11%
tenis ziemny4,85%
sporty walki6,08%

Nietrudno zauważyć, że Etoto nie jest zbyt dobrym bukiem do typowania futbolu. Aby to udowodnić, sprawdziłem marżę na spotkanie Manchester City - Chelsea (Premier League), która wyniosła w Etoto 8,78%. Inne podmioty zaproponowały korzystniejsze wartości:

BukmacherMarża
STS6,69%
Fortuna5,97%
Superbet4,21%
forBET5,21%
TOTALbet3,04%
LV BET4,55%

Różnica w marży pobieranie przez Etoto a TOTALbet wynosi ponad 5 % na korzyść tego drugiego buka, co jest ogromną przepaścią. Ale również marże u innych bukmacherów są dużo niższe niż w Etoto.

W dalszej kolejności sprawdziłem kursy na koszykówkę. Sądzę, że można w Etoto grać np. NBA. Marża na spotkanie Magic - Spurs wyniosła 5,47%. Co przygotowały inne podmioty?

BukmacherMarża
STS5,27%
Fortuna5,47%
Superbet4,75%
forBET5,47%
TOTALbet5,88%
LV BET6,41%

Marże u bukmacherów na NBA są raczej zbliżone i Etoto nie odstaje w tej kwestii w żaden sposób.

Potem sprawdziłem ofertę na tenis ziemny. Np. marża w konfrontacji Hurkacz - Shevchenko (ATP) wyniosła 4,79%. Sprawdź wyniki pozostałych buków, które brały udział w mojej analizie:

BukmacherMarża
STS4,70%
Fortuna4,79%
Superbet5,15%
forBET6,14%
TOTALbet6,14%

Tutaj Etoto wypadł całkiem nieźle. Zaproponował niższą marżę niż np. Superbet czy forBET.

Opinie o kursach Etoto - czy są wysokie?

Uważam, że Etoto to nie jest dobry bukmacher do typowania piłki nożnej. Lepiej jest wybrać np. TOTALbet, LV BET i Superbet, które mają dużo niższe marże na najpopularniejsze rozgrywki.

Co można zaś tutaj obstawiać? Np. NBA i tenis ziemny. Etoto oferuje dużo zakładów na te dyscypliny. Kursy może nie są najwyższe, aczkolwiek nie ustępują zbyt wiele najlepszym notowaniom na rynku.

Aplikacja mobilna Etoto opinie

Etoto idzie z duchem czasu. Nic dziwnego, że ten buk oferuje to narzędzie. Uważam, że Etoto aplikacja ma zaś wiele zalet, dlatego warto się nią zainteresować.

To narzędzie jest dostępne na iOS i Androida. Pobranie i zainstalowanie apki jest proste. W razie czego możesz uzyskać pomoc z wykonaniem tych zadań (na czacie live lub pisząc na adres pomoc@etoto.pl).

Czym charakteryzuje się to narzędzie? Moim zdaniem, Etoto aplikacja działa szybko i płynnie, co jest kluczowe w czasie obstawiania (szczególnie live). Nie ma tutaj przypadku. W końcu to aplikacja natywna z nawigacją SDF. Na skutek zastosowania systemu dynamicznych filtrów można błyskawicznie uzyskać dostęp do wybranego meczu!

Inne zalety aplikacji Etoto to:

 • przejrzysty interfejs,
 • możliwość korzystania z tej samej oferty, co w przypadku wersji internetowej,
 • szybkie depozyty/wypłaty,
 • rozbudowana historia,
 • bonus dla posiadaczy aplikacji 20 PLN,
 • obstawianie TURBO jednym przyciskiem,
 • powtarzanie zakładów co 1 sekunda,
 • weryfikacja konta przy pomocy MojeID.

Z czego jednak wynika to, że Etoto aplikacja mobilna przegrywa - w rozmaitych rankingach - np. z narzędziami zaproponowanymi przez Superbet, STS, Fortunę i LV BET? Uważam, że największym minusem jest brak transmisji na żywo. Przez to Etoto trudno jest skutecznie konkurować w tej kategorii z największymi rynkowymi hegemonami. Informacje o najlepszych apkach znajdziesz w naszym artykule o aplikacjach bukmacherskich.

Depozyty i wypłaty Etoto - opinie

Aby skorzystać z oferty powitalnej, trzeba najpierw zrealizować depozyt. W Etoto masz okazję to zrobić na kilka sposobów. Chodzi np. o:

 • tradycyjny przelew,
 • BLIK,
 • kartę debetową lub kredytową (Visa, MasterCard),
 • Masterpass i Visa Checkout,
 • GooglePay.

Niestety, nie można skorzystać m.in. z takich opcji, jak PayPal, Paysafecard, Skrill i Neteller.

Na marginesie chciałbym dodać, że na stronie internetowej Etoto nie wszystkie informacje są aktualne. Np. jedną z wymienionych opcji jest Paysafecard, a w tym momencie ta metoda nie jest dostępna.

Minimalna wpłata to 1 PLN. Nie ma górnego limitu. Depozyty są realizowane natychmiastowo.

Jak można wypłacić pieniądze z konta w Etoto? Przy pomocy systemu Przelewy24. Wypłaty trafiają na przypisany do konta gracza numer rachunku bankowego.

Minimalna wypłata to zaledwie grosz (tutaj także nie ma górnego limitu).

Jak długo trzeba czekać na pieniądze? Teoretycznie około 15 minut (od momentu akceptacji wypłaty). W praktyce nie zawsze jest tak kolorowo.

Ostateczny czas zależy od:

 • kwoty,
 • dnia tygodnia i godziny,
 • banku.

Czasami rzeczywiście jest tak, że zlecona wypłata trafia na konto w około kwadrans. Niekiedy jednak trwa to nawet kilka dni roboczych (jak np. zlecisz wypłatę w piątek w godzinach wieczornych, a Twój bank nie księguje zleceń w trakcie weekendów).

Bukmacher Etoto opinia o obsłudze klienta - jak rozwiązać problem?

To dział, który oceniam bardzo wysoko. Wielokrotnie korzystałem ze wsparcia pracowników Obsługi Klienta i zawsze byłem zadowolony.

Jeśli masz jakieś pytania, to możesz skorzystać z:

 • czatu live (jest on czynny codziennie od 08:00 do 23:00)
 • pomocy e-mailowej (napisz na pomoc@etoto.pl)
 • działu FAQ

Muszę przyczepić się do tego, że niektóre informacje w dziale FAQ nie są konkretne (np. nowy user nie dowie się, jakie są dokładnie metody wpłat).

Bukmacher Etoto - czy warto tu obstawiać? Podsumowanie

Na koniec umieściłem najważniejsze plusy i minusy bukmachera Etoto w jednym miejscu, abyś szybko mógł się z nimi zapoznać.

Plusy Etoto:

 • wiele bonusów na start
 • bonus w aplikacji mobilnej
 • wygrane z freebetów nie podlegają żadnym obrotom
 • blog bukmacherski
 • promocja „Boost wystrzelone kursy”
 • szeroka oferta przedmeczowa na piłkę nożną, tenis i NBA
 • dużo zakładów live na tenis ziemny
 • niezłe kursy na NBA i tenis,
 • płynnie działająca Etoto aplikacja mobilna,
 • pomocny dział Obsługi Klienta.

Minusy Etoto:

 • łączna kwota bonusu na start nie jest zbyt wysoka,
 • brak bonusu bez depozytu,
 • mała liczba promocji dodatkowych,
 • brak transmisji live,
 • słabe kursy na piłkę nożną.

Zakłady bukmacherskie Etoto - najważniejsze pytania: FAQ

Oczywiście, że tak. Bukmacher Etoto ma wszelkie niezbędne zezwolenia na działalność w naszym kraju (licencja o nr PS4.6831.2.2020), a obstawianie zakładów w Etoto jest w 100% legalne i zgodne z polskim prawem.

Tak, konto tymczasowe pozwala otrzymać pełen pakiet bonusów na start, jednak maksymalna kwota depozytów nie może przekroczyć 4000 PLN, a jeśli wygrasz kupon powyżej 2280 PLN i będziesz chciał wypłacić środki, wówczas konieczna będzie weryfikacja.

Bonus powitalny to trzy bonusy od depozytów do 700 zł, trzy freebety od wpłat na łączną kwotę 77 zł i freebet w aplikacji 20 zł.

Kod bonusowy od bukmachera Etoto nie jest wymagany. Gracze rejestrujący po prostu konto otrzymają bonus 100% od 1. depozytu (max. 400 PLN), bonus 50% od 2. depozytu (max. 600 PLN), bonus 50% od 3. depozytu (max. 1000 PLN) oraz freebet w aplikacji mobilnej 222 PLN.

Według nas są to szeroki wachlarz zakładów na większość popularnych dyscyplin, atrakcyjne i regularne bonusy dla stałych graczy oraz znakomita aplikacja mobilna Etoto.

Niestety, na ten moment bukmacher Etoto nie transmituje żadnych meczów, a jedyne relacje dotyczą wydarzeń dostępnych w zakładce Sporty Wirtualne.

Najniższa możliwa wpłata to 1 PLN.

NBA i tenis ziemny. Kursy są solidne, a liczba oferowanych zakładów robi wrażenie!

W Etoto masz opcję szybkiej wypłaty przez serwis Przelewy24. Wypłata trwa wtedy około 15 minut. Czas wypłaty może ulec zmianie ze względu na porę dnia lub dzień świąteczny.