Etoto Opinie 2023

Etoto: recenzja, oferta, opinie

Bonus powitalny
2222 PLN
 • niska marża na topowe ligi piłkarskie
 • znakomita aplikacja mobilna
 • najwyższy na rynku przelicznik powitalnego bonusu od depozytu
 • bardzo dobra oferta zakładów na tenis ziemny
 • mnóstwo promocji dla stałych graczy
 • brak transmisji w livestreamach
 • niezbyt atrakcyjny pakiet promocyjny dla nowych graczy

Zupełnie niedawno bukmacher Etoto rozpoczął drugą dekadę swojej obecności na polskim rynku internetowych zakładów sportowych i według nas jest to doskonały moment, żeby podsumować dotychczasową działalność operatora i przyjrzeć się jego mocnym oraz słabym stronom. Jakie bonusy powitalne czekają na nowych klientów bukmachera Etoto? Jak prezentuje się oferta zakładów oraz jaką marżę pobiera ten serwis? Dlaczego warto (lub nie warto) rejestrować konto gracza u tego bukmachera? Na jakie Etoto opinie zasłużył sobie wśród graczy? Przekonajmy się.

Etoto opinie o bonusie powitalnym

Włodarze legalnych operatorów w naszym kraju już dawno pogodzili się z myślą, że bez atrakcyjnego bonusu powitalnego trudno będzie im ubiegać się o czołowe lokaty w każdym rankingu najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Właściciele firmy Etoto postanowili jednak zadać kłam tej teorii i udowodnili samym sobie oraz wszystkim wokół, że nie jest to zadaniem niewykonalnym.

W Etoto oferta pakietu powitalnego dla graczy może być określona co najwyżej jako przeciętna, a pomimo tego serwis i tak co roku znajduje się w czubie najchętniej wybieranych operatorów z licencją w naszym kraju. Dlaczego tak się dzieje? Do tego dojdziemy za moment, natomiast póki co skupmy się na wspomnianym chwilę wcześniej bonusie powitalnym od bukmachera Etoto.

Na jakie promocje na start mogą liczyć nowi gracze w Etoto? Otóż każde nowo konto ma szansę odebrać cztery bonusy powitalne:

 • Bonus 100% od pierwszego depozytu max. 400 PLN
 • Bonus 50% od pierwszego depozytu max. 600 PLN
 • Bonus 50% od pierwszego depozytu max. 1000 PLN
 • Freebet 222 PLN

Łączna kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia na początku przygody z bukmacherem Etoto to zatem 2222 PLN, natomiast należy mieć świadomość, że taka pula przypadnie jedynie graczom, którzy zdecydują się na wpłacanie naprawdę wysokich depozytów. Niegdyś funkcjonował natomiast Etoto kod bonusowy, który umożliwiał otrzymanie wyższego i lepszego bonusu. Aktualnie taki kod jest niedostępny.

Etoto opinie o bonusie od wpłaty

Jako się rzekło, pierwszym elementem powitalnego pakietu na start dla nowych klientów bukmachera Etoto jest bonus od depozytu. Wynosi on 100% wartości pierwszej wpłaty, 50% wartości od drugiej wpłaty i 50% kwoty trzeciej wpłaty. Przy odpowiednio wysokich kwotach wpłaty depozytu jest do zgarnięcia maksymalnie 2000 PLN. Wydaje się to dużą sumą, ale aby dostać tak wysoki bonus należy wpłacić odpowiednio: 400 PLN, 1200 PLN i 2000 PLN. Razem daje to aż 3600 PLN.

Czy otrzymamy bonus wpłacając mniej? Tak. Bukmacher przyznaje środki bonusowe również od mniejszych wpłat. Minimalna kwota wpłaty zaczyna sie już od 1 PLN, ale kwota bonusu będzie naliczona proporcjonalnie od wpłaconego depozytu.

Jak uwolnić otrzymany bonus? Darmowe środki wymagają 3-krotnego obrotu na kuponach SOLO lub AKO po kursie min. 2.50 (minimalnie 3 zdarzenia na kuponie i kurs poszczególnych selekcji na kuponie nie może być niższy od 1.30).

Jaką zebrał u nas Etoto opinie za ten bonus? Maksymalna kwota darmowych środków robi wrażenie, ale jak przyjrzymy się ile trzeba wpłacić aby dostać nie jest już tak dobrze. Poza tym warunki uwolnienia bonusu, są dosyć wygórowane. Oczywiście są u innych bukmacherów 3-krotne obroty, ale tutaj musimy jeszcze wrzucić na kupon co najmniej 3 zdarzenia. Jest jednak jeszcze jedna ważna informacja: aby uwolnić i wypłacić bonus musisz spełnić wymogi uwolnienia poprzedniego bonusu. Np. jeśli nie obróciłeś jeszcze bonusu od 1. depozytu, to nie możesz obracać bonusem od 2. wpłaty.

Etoto opinie o freebecie w aplikacji

Elementem powitalnego pakietu promocyjnego dla nowych graczy jest jeszcze freebet o wartości 222 PLN dostępny w aplikacji mobilnej. Kwota wydaje się być atrakcyjna, ale aby ją otrzymać należy wpłacić trzeci depozyt minimum 2000 zł.

Darmowy zakład można wykorzystać WYŁĄCZNIE na aplikacji mobilnej, a ewentualna wygrana z kuponu za freebet trafia od razu na saldo depozytowe i można ją natychmiast wypłacić.

Na jakie opinie od samych graczy zasłużyła ta powitalna oferta Etoto? Kwota freebetu jest atrakcyjna, ale same warunki otrzymania wydają się być bardzo wygórowane. Konieczna jest wpłata 3. depozytu minimum 2000 zł. Większość typerów twierdzi, że wymagana kwota wpłaty jest bardzo wysoka. Zawłaszcza jak porówna się ją z warunkami otrzymania freebetu u innych bukmacherów. Gracze pozytywnie oceniają to, że ewentualną wygraną można od razu wypłacić bez konieczności obrotu.

Bukmacher Etoto oferta zakładów sportowych

No dobrze, ustaliliśmy zatem, że powitalny pakiet promocyjny od bukmachera Etoto nie należy do najbardziej atrakcyjnych na rynku, jednak być może nie warto już na starcie skreślać tego serwisu i lepiej zaprezentuje się podczas testów dotyczących oferty zakładów.

Nie trzymając Was dłużej w niepewności – dokładnie tak się właśnie dzieje! Sięgając pamięcią wstecz, bukmacher Etoto uchodził w naszej świadomości za dość przeciętnego operatora z co najwyżej solidną ofertą zakładów, tymczasem w trakcie naszych testów zostaliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Ale po kolei.

Naszą recenzję tego, jak prezentuje się w Etoto oferta zakładów, tradycyjnie rozpoczynamy od liczby pokrywanych dyscyplin. Klienci bukmachera Etoto dostaną do ręki kursy na 37 konkurencji (w tym kilka dyscyplin e-sportowych) + zakłady na sporty wirtualne + gry karciane. Jak taki wynik plasuje Etoto na tle legalnych konkurentów w Polsce?

Należy to uznać za wynik bardzo przyzwoity. Etoto jedynie o włos ustępuje rekordziście na polskim rynku, tj. firmie LVBET z 41 konkurencjami w ofercie zakładów, dalej mamy Betcris oraz Betters (39), Fortunę (38), wspomniane Etoto (37), STS (34), forBET (32) oraz Fuksiarz (31).

Jakie konkurencje można obstawiać w Etoto? Prawdopodobnie łatwiej byłoby wymienić te, których nie można, natomiast rejestrując się w Etoto gracz ma gwarancję dostępu do wszystkich najważniejszych dyscyplin, turniejów, meczów, gal i wyścigów. Chcecie się dowiedzieć, jakie są najmocniejsze punkty oferty zakładów od bukmachera Etoto? Odpowiedź znajduje się poniżej.

Etoto oferta zakładów na piłkę nożną

Czy jakość piłkarskiej oferty od bukmachera Etoto to najwyższa półka na polskim rynku? Nie. Czy większość typerów będzie zadowolona z liczby pokrywanych lig, turniejów oraz opcji zakładów? Zdecydowanie tak! Jeśli to właśnie zakłady na piłkę nożną są Waszą specjalnością, to rejestracja konta w Etoto bez dwóch zdań będzie rozsądnym pomysłem. Bukmacher wystawia swoje kursy na wszystkie kluczowe rozgrywki, pokrywa także sporo niszowych lig, a lista opcji zakładów dostępnych w obrębie poszczególnych meczów prezentuje się bardzo solidnie.

Na dowód tego wzięliśmy pod lupę losowo wybrane spotkanie angielskiej Premier League i porównaliśmy liczbę kursów od Etoto, z rynkami oferowanymi przez pozostałych topowych bukmacherów z licencją w Polsce. I tak – w Etoto taki mecz został opakowany przez oddsmakerów w 484 kursy i opcje zakładów, co należy uznać za bardzo dobry wynik.

Więcej kursów na badany przez nas mecz otrzymali jedynie klienci LV Bet (527) oraz Betcris (520), a nieco w tyle pozostały tak uznane firmy jak chociażby STS (250), TOTALbet (248), forBET (230) oraz Superbet (176). Jakie zakłady piłkarskie można typować w Etoto?

Bukmacher wystawia kursy na rozmaite scenariusze w trakcie meczu, handicapy i linie goli (brak linii azjatyckich) oraz sporą paczkę zakładów na statystyki w trakcie gry. Podoba nam się możliwość łączenia kursów przedmeczowych z zakładami na żywo na tym samym kuponie, a także coś na kształt doskonale znanego graczom BetBuildera, który w Etoto nazywa się MixBet (dostępny póki co jedynie w aplikacji Etoto).

Dodajmy do tego sporą paczkę zakładów długoterminowych pozwalających wytypować mnóstwo rozmaitych rozstrzygnięć w popularnych ligach piłkarskich, a otrzymamy obraz solidnej sekcji, która spełni oczekiwania większości graczy i zapewnia Etoto pozytywne opinie.

Etoto oferta i opinie o zakładach na tenis

Bardzo pozytywne wrażenie zrobiła na nas sekcja zakładów tenisowych od bukmachera Etoto. W trakcie naszych testów firma wystawiała swoje kursy na olbrzymią liczbę trwających lub zbliżających się turniejów (również tych nieco egzotycznych), a kursy długoterminowe na najważniejsze rozgrywki w tenisowym kalendarzu pojawiały się w Etoto na długo przed pierwszym meczem.

Powodów do narzekań nie ma również w kwestii liczby kursów i opcji zakładów w obrębie poszczególnych spotkań. Najlepsze mecze tenisowe zostały opakowane przez oddsmakerów Etoto w ponad 100 opcji kursowych, co stawia tego bukmachera w czołówce legalnych operatorów w naszym kraju, jeżeli chodzi o obstawianie tenisa.

Poza tradycyjnymi zakładami na triumfatorów poszczególnych meczów, setów oraz gemów w Etoto można obstawiać również sporo statystyk meczowych, scenariusz w poszczególnych fragmentach gry oraz rozmaite wydarzenia na korcie.

Podsumowując – jeśli rozglądacie się za bukmacherem z solidną ofertą zakładów na tenis ziemny, to o Etoto opinie będziecie mieli bardzo dobre, a rejestracja konta w tym serwisie nie zawiedzie Waszych oczekiwań.

Etoto oferta na e-sport

Z pustymi rękami strony bukmachera Etoto nie opuszczą eksperci od zakładów e-sportowych. Co prawda sporty elektroniczne nie doczekały się w Etoto osobnej sekcji i trzeba je odnaleźć ręcznie na liście tradycyjnych konkurencji, jednak nie jest to przesadnie skomplikowane (pomocna jest wówczas sprawnie działająca wyszukiwarka zakładów).

Jakie konkurencje e-sportowe można obstawiać w Etoto? W trakcie naszych testów były to m.in.:

 • CS:GO
 • League of Legends
 • Dota 2
 • King of Glory
 • Overwatch
 • FIFA 22
 • Rainbow Six
 • StarCraft

Trudno zatem mówić o najszerszym wachlarzu na polskim rynku, jednak nie ma również większych powodów do narzekań, a klienci Etoto dostaną do ręki kursy na większość popularnych turniejów. Jeśli chodzi o liczbę opcji zakładów dostępnych w obrębie jednego spotkania, to ok. 10 rynków na mecz wpisuje się w średnią w naszym kraju i w żaden sposób nie wyróżnia Etoto na tle legalnych konkurentów.

Etoto opinie o zakładach na sporty wirtualne

Bukmacher Etoto nie zapomniał także o fanach zakładów na sporty wirtualne. Co prawda ta sekcja nie jest najbardziej rozbudowaną na polskim rynku (do dyspozycji graczy są kursy wyłącznie na mecze piłki nożnej oraz koszykówki), natomiast my zawsze staramy się dostrzegać szklankę do połowy pełną, a nie na odwrót.

Dlatego doceniamy kilka topowych lig europejskich (m.in. włoską, angielską, hiszpańską oraz polską), a także fakt, że wszystkie mecze komentowane są przez… Mateusza Borka, jednego z najbardziej rozpoznawalnych ambasadorów współpracujących z Etoto.

Etoto opinie o zakładach na żywo

Coraz większe i większe grono typerów przekonuje się na własnej skórze, że zakłady na żywo mogą okazać się równie dobrym, a kto wie czy nie lepszym sposobem na ogranie bukmachera i czerpanie profitów z zakładów w dłuższej perspektywie czasu. Oferta Etoto oddaje rzecz jasna w ręce swoich klientów sporą paczkę kursów LIVE, natomiast jakość opinii na temat tej sekcji będzie zależała od tego, na czym Wam najbardziej zależy podczas typowania meczów w ich trakcie.

Jeśli bowiem głównym kryterium będzie dla Was solidna oferta zakładów, sporo konkurencji, lig oraz meczów, to sekcja LIVE od bukmachera Etoto nie zawiedzie Waszych oczekiwań. Firma wystawia całkiem sporo kursów na żywo, oferta jest na bieżąco aktualizowana, kursy zmieniają się płynnie, a liczba rynków w obrębie poszczególnych zdarzeń jest zupełnie wystarczająca.

Co innego, jeśli zależy Wam na rozmaitych produktach i funkcjach pozwalających w pełni cieszyć się typowaniem zakładów na żywo. Bukmacher Etoto nie transmituje bowiem na ten moment żadnych meczów w livestreamach, oddaje w ręce graczy dosyć skromną paczkę statystyk meczowych oraz całkiem przyzwoity Match Tracker.

Na plus Etoto należy także zapisać możliwość kombinowania kursów przedmeczowych i na żywo na tym samym kuponie oraz znakomicie działającą aplikację mobilną Etoto (obstawianie zakładów na żywo na smartfonie to prawdziwa przyjemność), natomiast do jakości usług oferowanych w sekcji LIVE przez topowe polskie firmy nieco brakuje. W dość istotny zatem wpływa to na to, jakie Etoto opinie otrzymuje od graczy.

Bukmacher Etoto opinie o kursach

Rzut oka na wysokość marży i kursów proponowanych przez oddsmakerów bukmachera Etoto pozwoli nam wyrobić sobie jeszcze bardziej obiektywną opinię na temat jakości produktów oferowanych przez ten serwis.

Jak wysoką marżę na najbardziej popularnych rynkach zakładów pobiera Etoto? Jak kursy od tego bukmachera wypadają na tle legalnych w polscy operatorów? Wyniki naszego testu nie kłamią, a włodarzom kilku czołowych serwisów w naszym kraju powinny dać nieco do myślenia.

 • PKO BP Ekstraklasa – LV Bet 2,05%, Etoto 2,96%, Fortuna 2,97%, Betters 3,29%, Betcris 3,44%, forBET 3,59%, Superbet 4,18%, STS 4,84%, Fuksiarz 5,41%
 • Serie A – Etoto 2,92%, forBET 3,02%, Fortuna 3,16%, Betcris 3,63%, Superbet 4,17%, Fuksiarz 4,95%, Totolotek 6,05%
 • Premier League – Betcris 1,24%, Betters 1,73%, Superbet 2,78%, Etoto 2,84%, Fortuna 3,21%, LV Bet 4,14%, Fuksiarz 5,24%, Totolotek 7,36%, PZBuk 8,83%
 • Bundesliga – Betcris 1,45%, Etoto 2,79%, forBET 2,94%, Fortuna 3,11%, LV Bet 3,48%, Betters 3,62%, Superbet 4,22%, TOTALbet 4,49%, STS 5,05%
 • La Liga – forBET 2,87%, Etoto 3,02%, Fortuna 3,31%, Betcris 3,53%, Superbet 4,06%, TOTALbet 5,42%, STS 2,89%
 • Liga Mistrzów – Betcris 1,61%, Betters 1,67%, Superbet 2,99%, Etoto 3,00%, Fortuna 3,73%, LV Bet 3,81%, Fuksiarz 5,36%
 • Topowe ligi piłkarskie LIVE – Betcris 4,93%, Etoto 5,73%, forBET 6,08%, LV Bet 6,20%, STS 6,97%, TOTALbet 7,68%, Fuksiarz 8,72%
 • MMA – Etoto 4,15%, forBET 5,05%, Superbet 5,33%, Betcris 5,44%, Totolotek 8,07%, forBET 8,97%
 • Sporty wirtualne – Betcris 3,55%, Betters 5,32%, Etoto 5,91%, TOTALbet 6,57%, forBET 8,16%, LV Bet 8,76%
 • E-sporty – Superbet 5,05%, STS 6,44%, Betcris 7,67%, Fortuna 8,70%, Etoto 9,06%, forBET 9,38%
 • NBA – Etoto 3,75%, LV Bet 4,08%, TOTALbet 4,83%, STS 5,21%, forBET 5,22%, Superbet 11,24%, Fortuna 15,11%

Czy powyższe liczby wymagają szerszej analizy? Według nas widać jak na dłoni, że bukmacher Etoto niemalże kasuje polską konkurencję i w przypadku większości popularnych lig i rozgrywek pozostawia legalnych konkurentów daleko w tyle.

Fenomenalnie prezentują się kursy proponowane przez analityków bukmachera Etoto na większość topowych lig piłkarskich oraz polską PKO BP Ekstraklasę. Praktycznie w każdym przypadku Etoto znajduje się w czubie takiego rankingu i niejednokrotnie wyprzedza serwisy o znacznie lepszej reputacji.

Idąc dalej, w trakcie naszych testów oddsmakerzy Etoto wystawiali zdecydowanie najwyższe kursy na gale MMA oraz mecze najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA, a że ekspertów od ww. wydarzeń nie brakuje, to taka informacja powinna zadowolić sporą rzeszę klientów Etoto.

Jedyna sekcja, w której dostrzegliśmy pole do poprawy w kontekście jakości kursów bukmachera Etoto to zakłady e-sportowe. Marża pobierana przez ten serwis na rozgrywki elektroniczne należy do najwyższych na polskim rynku, lecz nawet ona nie jest w stanie popsuć znakomitego wrażenia, jakie wywarły na nas kursy od tego bukmachera. Etoto opinie za kursy zbiera on od nas po prostu świetne.

Etoto opinie o promocjach okolicznościowych

Pamiętacie, jak na samym początku naszej recenzji nie do końca pałaliśmy entuzjazmem w kontekście powitalnego pakietu promocyjnego dla nowych graczy w Etoto? Dlatego z tym większą przyjemnością możemy teraz napisać, że bonusy okolicznościowe dla stałych klientów tego bukmachera zacierają wcześniejsze, niezbyt korzystne wrażenie.

Poniżej znajdziecie aktualne promocje dla graczy Etoto. Wszystkie znajdziecie w sekcji PROMOCJE na oficjalnej stronie bukmachera Etoto.

 • Liga VIP – Etoto niektórym graczom sam proponuje dołączenie do swojej ligi VIP, która jest czymś w rodzaju jego programu lojalnościowego. Gracze, których spotka ten zaszczyt, mogą liczyć na dodatkowe bonusy, możliwość priorytetowych wpłat, dedykowanego asystenta i inne przyjemności.
 • MixBet – nie tyle promocja co specjalna funkcjonalność w ofercie Etoto. Dzięki niej możesz postawić kilka wydarzeń z tego samego spotkania na jednym kuponie.

Jaka jest nasza opinia o Etoto w temacie promocji okolicznościowych? Naszym zdaniem to całkiem ciekawe propozycje, ale jest ich trochę mało. Wiemy jednak, że oferta promocyjna w Etoto zmienia się w ciągu roku, więc z pewnością dojdą nowe akcje.

Warto jednak w tym miejscu wspomnieć, że Etoto regularnie oferuje specjalne boosty kursowe na najciekawsze mecze piłkarskie. Można wtedy na przykład wytypować gola Roberta Lewandowskiego po kursie 100.00!

Bukmacher Etoto opinie o stronie internetowej

Kilka słów na temat samej strony internetowej Etoto. Bukmacher od lat nie przeprowadził znaczącej rewolucji w kontekście layoutu swojego serwisu, a sama strona prezentuje się bardzo schludnie, czytelnie i przejrzyście.

Serwis Etoto od lat utrzymany jest w granatowo – białej kolorystyce, a poszczególne produkty zostały pogrupowane i rozmieszczone w sposób przemyślany i ułatwiający nawigację.

Wystarczy zerknąć na górną belkę, na której znajdują się tylko cztery sekcje, a mianowicie:

 • Zakłady sportowe
 • Zakłady LIVE
 • Sporty wirtualne
 • Gra w karty

Trudno zatem się pogubić i nieważne czy jesteście doświadczonym typerem, czy dopiero stawiacie swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych – po stronie bukmachera Etoto będziecie poruszali się z prawdziwą przyjemnością.

Aplikacja mobilna Etoto opinie

Jeśli należycie do całkiem sporego grona typerów, którzy większość swoich kuponów obstawiają na ekranie smartfonu, to Etoto jest bukmacherem stworzonym z myślą właśnie o Was. Kilka miesięcy wstecz serwis oddał bowiem w ręce graczy zupełnie nową aplikację mobilną, która z miejsca podbiła serca typerów, a branżowe portale zgodnie określają ją jedną z najlepszych na polskim rynku.

Co wyróżnia ją na tle konkurentów? O tym, że za pomocą aplikacji mobilnej Etoto zarejestrujecie konto, zgarniecie pełen pakiet powitalny oraz obstawicie dowolne kupony z oferty zakładów nawet nie warto wspominać, gdyż jest to oczywista oczywistość.

Przy okazji jednak aplikacja mobilna Etoto jest nafaszerowana rozmaitymi nowinkami technicznymi, co nie sprawia, że zajmuje sporo miejsca w pamięci smartfonu lub długo się ładuje, gdyż w obu przypadkach jest dokładnie na odwrót. Oprogramowanie od Etoto to jedna z najszybszych i najbardziej stabilnych apek w Polsce, a kilka jej funkcji zasługuje na najwyższe słowa uznania? Jakich? Mamy na myśli m.in.:

 • obstawianie kuponów TURBO jednym kliknięciem
 • powtarzanie zakładów co 1 sekundę
 • logowanie się za pomocą odcisku palca
 • błyskawiczny czas ładowania, dzięki czemu aplikacja Etoto znakomicie sprawdza się w sekcji LIVE
 • mnóstwo bonusów dedykowanych wyłącznie użytkownikom aplikacji

Etoto opinie o metodach płatności

Opcje płatnicze respektowane przez bukmachera Etoto najlepiej oddają klasę tego serwisu i jego pozycję na polskim rynku. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że firmie nieco brakuje do jakości usług oferowanych przez absolutnie topowe serwisy z rankingu, lecz z drugiej strony nie odstają one jakoś w sposób bardzo zauważalny od średniej krajowej i większość typerów nie znajdzie zbyt wielu powodów do narzekań.

W przypadku depozytów min. kwota wpłaty to 1 PLN, przelew jest oczywiście darmowy i bezpieczny, a środki powinny znaleźć się w budżecie na grę w Etoto chwilę później. Respektowane metody to m.in. VISA, MasterCard, BLIK, Paysafecard, Google Pay oraz przelewy bankowe.

Również 1 PLN wynosi najniższa kwota wypłaty wygranych środków od Etoto, a bukmacher respektuje błyskawiczne przelewy wychodzące do konkretnych banków i w ustalonych godzinach. To co odróżnia Etoto od polskich konkurentów to fakt, że nie można po prostu podać nr rachunku bankowego, na który gracz chce zlecić wypłatę, lecz trzeba najpierw dokonać przynajmniej jednego depozytu z tego samego konta.

Przykładowo – jeśli gracz pierwotnie dokonał wpłaty metodą BLIK lub Paysafecard, to i tak pragnąc wypłacić środki będzie zmuszony dokonać co najmniej jednej wpłaty tradycyjnym przelewem ze swojego konta.

Bukmacher Etoto opinia o obsłudze klienta

Jakie ścieżki kontaktu z pracownikami Biura Obsługi Klienta dostają do ręki klienci bukmachera Etoto? Do ich dyspozycji są wszystkie najbardziej popularne kanały, a zatem mocno rozbudowana sekcja FAQ, adres mailowy oraz czat na żywo.

Jak się zapewne domyślacie najbardziej interesowały nas wszystkie kwestie związane z tą ostatnią ścieżką. Czat na żywo jest w Etoto czynny codziennie w godz. 9-22, czas oczekiwania na zgłoszenie konsultanta być może nie jest najkrótszy, ale też nie ma tragedii, a podczas naszych testów pracownicy czatu Etoto dość szczegółowo odpowiedzieli na każde z naszych pytań. [y]

Bukmacher Etoto recenzja

Dobrnęliśmy do końca naszej recenzji i mamy nadzieję, że nasza praca włożona podczas testowania jakości poszczególnych produktów od bukmachera Etoto miała sens i pozwoli Wam sobie wyrobić jeszcze bardziej optymalną i obiektywną opinię na temat tego serwisu.

Co nam się najbardziej podobało? Które produkty i funkcje od bukmachera Etoto zasługują na szczególne słowa pochwały? Przede wszystkim jest to bukmacher z całkiem solidną ofertą zakładów (nie twierdzimy, że najlepszą na rynku, jednak bardzo, bardzo solidną). Coś dla siebie odnajdą eksperci od większości popularnych dyscyplin, a szczególne powody do zadowolenia będą mieli typerzy tenisowi oraz (minimalnie mniejsze) eksperci od piłki nożnej i sportów walki.

W trakcie naszych testów największe wrażenie zrobiły na nas trzy produkty od tego bukmachera, a mianowicie jakość kursów, aplikacja mobilna, a także promocje okolicznościowe. Jeśli chodzi o marżę, to niewielu bukmacherów w Polsce może pochwalić się lepszymi kursami na większość zdarzeń, to samo można powiedzieć na temat znakomitej aplikacji mobilnej Etoto, a liczby bonusów dla stałych graczy klientom Etoto mogą pozazdrościć typerzy posiadający konto w większości legalnych operatorów w Polsce.

Co podobało się nam nieco mniej? Bez dwóch zdań sporo do życzenia pozostawia promocyjny pakiet powitalny dla nowych graczy, który co tu dużo ukrywać, jest jednym z najsłabszych tego typu bonusów na rynku. Z kolei typerzy obstawiający głównie zakłady na żywo z pewnością nie będą zadowoleni z braku jakichkolwiek transmisji w livestreamach.

Jeśli jednak te dwie wymienione na końcu niedogodności Was nie zrażą, to większość produktów od bukmachera Etoto zadowoli Wasze apetyty i nie powinniście żałować rejestracji i wpłacenia depozytu u tego operatora.

Nazwa bukmacheraE-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Adres strony internetowejwww.etoto.pl
Adres polskiej siedzibyul. Żurawia 8, 00-503 Warszawa
Numer licencjiPS4.6831.2.2020
Ważność licencji29.09.2020 – 29.09.2026
NIP5272639256
KRS0000370248
REGON142666660
Kapitał zakładowy8 946,300 PLN
Adres emailpomoc@etoto.pl
Czat na żywoTak (9-22)
Punkty naziemneTak

Bukmacher Etoto opinie 2023: FAQ

Oczywiście, że tak. Firma posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na działalność w naszym kraju (licencja o nr PS4.6831.2.2020), a obstawianie zakładów w Etoto jest w 100% legalne i zgodne z polskim prawem.

Nie, możesz to zrobić bez wypełniania formularza rejestracyjnego w jednym ze stacjonarnych lokali bukmachera Etoto.

Tak, konto tymczasowe pozwala otrzymać pełen pakiet bonusów na start, jednak maksymalna kwota depozytów nie może przekroczyć 4000 PLN, a jeśli wygrasz kupon powyżej 2280 PLN i będziesz chciał wypłacić środki, wówczas konieczna będzie weryfikacja.

Bonus powitalny to 100% od 1. depozytu (max. 400 PLN), 50% od 2. depozytu (max. 600 PLN), 50% od 3. depozytu (max. 1000 PLN) oraz freebet w aplikacji 222 PLN.

Kod bonusowy od bukmachera Etoto w 2023 roku nie jest wymagany. Gracze rejestrujący po prostu konto otrzymają bonus 100% od 1. depozytu (max. 400 PLN), bonus 50% od 2. depozytu (max. 600 PLN), bonus 50% od 3. depozytu (max. 1000 PLN) oraz freebet w aplikacji mobilnej 222 PLN.

Według nas są to szeroki wachlarz zakładów na większość popularnych dyscyplin, jedne z najwyższych kursów na rynku, atrakcyjne i regularne bonusy dla stałych graczy oraz znakomita aplikacja mobilna Etoto.

Niestety, na ten moment bukmacher Etoto nie transmituje żadnych meczów, a jedyne relacje dotyczą wydarzeń dostępnych w zakładce Sporty Wirtualne.

Najniższa możliwa wpłata to 1 PLN.

Tak, czat dostępny jest przez 7 dni w tygodniu w godz. 9-22.