Zagraj bez ryzyka w weekend z Forbet


Mamy już weekend, a wraz z nim kolejne rozgrywki w najpopularniejszych ligach europejskich, w tym w polskiej Ekstraklasie.

Aby jak najbardziej uprzyjemnić Wam weekendowe obstawianie meczy, bukmacher Forbet przygotował promocję „Tniemy ryzyko na weekend”. Dzięki niej unikniecie strat w nietrafionych kuponach postawionych na wydarzenia weekendu.

Aby wziąć udział w promocji Forbet, należy postawić kupon z co najmniej 5 zdarzeniami z takich lig jak: Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesligi, Serie A i/lub Esktraklasy. Stawka kuponu powinna wynosić 99 zł.

Jeżeli tylko jedno zdarzenie z Waszego kuponu okaże się nietrafione, bukmacher zwróci stawkę całego kuponu.

Kod rejestracyjny: PREZENT


Zasady promocji:

1. Promocja obowiązuje od 00:00 dnia 08.03.2019 do 10.03.2019, do godz. 23:59.

2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 10.03.19, do godz. 23:59.

3. Stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 99 PLN.

4. Na kuponie musi znajdować się min. 5 zdarzeń. Każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.35.

5. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty piłki nożnej następujących lig: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga i/lub Ekstraklasa.

6. Do promocji zaliczają się zakłady przedmeczowe oraz na żywo.

7. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany TYLKO w przypadku gdy na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie.

8. Zakłady systemowe oraz zakłady zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

9. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego kuponu kwalifikującego się do promocji.

10. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

11. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

12. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 11.03.19, do godz. 16:00.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie promocji w dowolnym czasie.Zagraj bez ryzyka w weekend z Forbet

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi