Wpłaty i wypłaty u bukmacherów. Najpopularniejsze metody płatności

Dla wielu graczy jednym z najważniejszych czynników przy wyborze bukmachera są dostępne metody płatności. Zarówno szybkie i bezproblemowe wpłaty na konto bukmacherskie, jak i błyskawiczne wypłaty z niego są niezwykle istotne dla komfortu i satysfakcji z gry. Sprawdziłem, którzy bukmacherzy wypadają pod tym względem najlepiej.

Najlepszy bukmacher do wpłaty i wypłaty

Sprawdziłem jak działają wpłaty i wypłaty u bukmacherów. Do wpłat wyróżniłem bukmachera Superbet. Wypłaty najlepiej i najszybciej zrobimy w STS.

  • możliwość wpłaty za pomocą aż 3 portfeli elektronicznych: Skrill, Neteller, Paypal
  • płatność za pomocą metody Apple Pay
  • ekspresowe wypłaty aż do 15 banków (inni bukmacherzy oferują maksymalnie 11 banków) 
  • bardzo szybki czas realizacji wypłaty dzięki autorskiemu systemowi STSpay (środki na koncie już w 15 minut)

Pierwsza wpłata do bukmachera

Bukmachera wybrałem opierając sie na rankingu najlepszych bukmacherów. Następnie zarejestrowałem u niego konto. Przed wpłaceniem pierwszego depozytu sprawdziłem jeszcze informacje o bonusach powitalnych i kodach promocyjnych do bukmacherów. Wysokość pierwszej wpłaty może mieć wpływ na to jaki bonus dostaniesz. Np. zakładając konto w Superbet otrzymasz bonus 100% od depozytu. Przykład: Wpłacając 50 PLN otrzymasz dodatkowe 50 PLN w postaci bonusu. Maksymalna kwota bonusu jaką możesz otrzymać wynosi 200 PLN, więc warto do tego bukmachera wpłacić min. 200 PLN.

Metody wpłat u bukmacherów internetowych. Jak wpłacić pieniądze do bukmachera

Wpłat u bukmacherów można dokonywać za pomocą różnych metod płatności takich jak karty kredytowe, BLIK, portfele elektroniczne czy systemy płatności internetowych. Dostępne metody płatności nie są głównym czynnikiem przy wyborze bukmachera, ale wielogodzinne oczekiwanie na wpłatę na pewno nie będzie rzeczą mile widzianą. Poniżej omówię najpopularniejsze metody wpłat u bukmacherów.

Karty VISA i Mastercard

Karty kredytowe/debetowe to ciągle bardzo popularna metoda zawierania transakcji w internecie. Szacuje się, że w niektórych miejscach stanowi nawet 20% wszystkich płatności za otrzymane usługi. Karty VISA zapewniają natychmiastowe przelewy na konta graczy. Początkowo taki sposób wymaga uzupełnienia niezbędnych danych:

 • numery karty płatniczej,
 • daty ważności karty,
 • podanie trzycyfrowego kodu CVV z odwrotu karty,
 • kwotę transakcji.

Niektórzy bukmacherzy umożliwiają zapisanie domyślnej karty. W takim przypadku przy następnej wpłacie będziemy musieli podać jedynie kwotę transakcji.

Portfele elektroniczne 

Portlfele elektroniczne to kolejna popularna metoda płatności oferowana przez bukmacherów. Najpopularniejsze portfele elektroniczne to Skrill, Neteller, i PayPal. Portfel elektroniczny jest zdigitalizowaną wersją naszego klasycznego portfela, który wiernie zalega w naszej kieszeni. Służy on przede wszystkim do transakcji gotówkowych w internecie. Jak na portfel przystało, można wpłacać do niego nasze środki i dysponować nimi. Można zawierać również transakcję między portfelami oraz podpinać pod niego kartę płatniczą.

BLIK

BLIK można określić dwoma słowami – ogromna wygoda. W ostatnim czasie staje się on jedną z najpopularniejszych metod płatności elektronicznej. Do zawarcia transakcji wystarczy aplikacja mobilna banku, która obsługuje wspomnianą usługę. Przy dokonywaniu płatności u bukmachera wybieramy BLIK, wpisujemy kod wygenerowany w aplikacji naszego baku i po wprowadzeniu go, zatwierdzamy płatność. Co dalej? Pieniądze błyskawicznie lądują na koncie i możemy cieszyć się grą. Moim zdaniem to najlepszy i najszybszy sposób na wpłatę środków. Płatność przez BLIK oferują wszyscy polscy legalni bukmacherzy.

Revolut

Revolut jest iście rewolucyjnym portfelem elektronicznym. Zarządzamy nim poprzez aplikację mobilną, ale pozwala również na zamówienie fizyczne karty płatniczej. Niepodważalnym atutem tej firmy jest realizacja płatności aż w 30 walutach. Jego popularność nieustannie rośnie, dlatego też wiele osób zastanawia się, czy można korzystać z portfela Revolut u bukmacherów? Zdecydowanie i coraz więcej firm pozwala na wpłaty dzięki tej firmie. Okazuje się, że portfel ten jest nie tylko niezastąpionym kompanem przy zagranicznych wyjazdach, ale też okazuje się pomocny we wpłatach u bukmacherów.

Paysafecard

Paysafecard to forma karty przedpłaconej, którą można zakupić w sklepach stacjonarnych i online. Kupujący ma do wyboru nominały o wartości 20,30, 50, 100 i 200 PLN. Na karcie znajduje się unikalny 16-cyfrowy kod PIN. Podczas wpłaty na stronie bukmachera wystarczy tylko wybrać płatność Paysafecard i podać kod PIN. Kwota zgromadzona na karcie natychmiast zostanie przelana na konto u bukmachera. Paysafecard oferuje anonimowość, gdyż nie jest wymagane podawanie danych osobowych.

Systemy płatności internetowych

To absolutnie czołówka, jeśli chodzi o przekaz środków w internecie. Sytuacja wygląda podobnie, jeśli chodzi o transakcje u polskich bukmacherów. Systemy płatności mają przede wszystkim na celu możliwie najszybsze transakcje. Dzięki systemom typu Przelewy24, dotpay, PayU w błyskawiczny sposób przenosimy się do naszej internetowej bankowości i możemy dokonać zapłaty za usługę, w tym przypadku będzie to wpłata na nasze konto bukmacherskie. Opcja ta  jest znacznie szybsza od tradycyjnych przelewów, które mogą być bardzo czasochłonne i nie zaspokoić naszych potrzeb.

Apple Pay

Usługa pozwala użytkownikom takich urządzeń jak Iphone, iPad czy Mac dokonywać płatności u bukmachera. Aby skorzystać z Apple Pay musisz mieć aktywną usługę na swoim urządzeniu. Podczas procesu wpłaty na stronie bukmachera, wybierasz opcję Apple Pay jako metodę płatności. Następnie potwierdzasz platność za pomocą TouchID lub FaceID na swoim urządzeniu Apple.

Google Pay

Google Pay to usługa płatności mobilnych, która umożliwia użytkownikom dokonywanie płatności za pomocą swojego urządzenia z systemem Android np. smartfonem marki Samsung.

Najlepszy bukmacher. Wpłata

Sprawdziłem jak działają wpłaty u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Postanowiłem wyróżnić bukmachera Superbet. Pod uwagę wziąłem najpopularniejsze metody płatności m.in. karty płatnicze, BLIK czy portfele elektroniczne. Oprócz ilości metody sprawdziłem czas w jakim środki pojawiły sie na koncie. pojawienia się środków

Superbet wpłata

Uważam, że najlepszym bukmacherem do wpłat jest Superbet. Proces wpłaty przebiegł bardzo szybko. Wybrałem płatność poprzez BLIK. Środki na koncie były już po kilku sekundach. Oczywiście bukmacher daje możliwość wpłaty również innymi sposobami Możemy wybrać płatność kartami płatniczymi czy poprzez portfele elektroniczne: Skrill, Neteller oraz Paypal. 
Warto dodać, że Superbet posiada wysoki bonus na start, który można wykorzystać po wpłacie środków. W ramach oferty powitalnej dostaniemy m.in. cashback do 3500 PLN.

Wypłaty u bukmachera

Nie tylko wpłaty, ale też wypłaty powinny być realizowane w możliwie najkrótszym czasie. Warto wybrać bukmachera u którego najszybciej wypłacimy środki.

Minimalna i maksymalna kwota wypłaty

Poniżej prezentujemy minimalne i maksymalne kwoty wypłaty u bukmacherów.

BukmacherMinimalna kwota wypłatyMaksymalna kwota wypłaty
Fortunadowolnabez limitu
STS1 PLNbez limitu
PZBuk5 PLNbe limitu
forBET1 PLNbez limitu
LVBET1O PLN25 000 PLN
Totalbet1 PLNbez limitu
Etotodowolna100 000 PLN
Superbet1 PLNbez limitu
Go Bet20 PLN50 000 PLN
Fuksiarz5 PLN200 000 PLN
Betcris20 PLN100 000 PLN
Betters0.10 PLN100 000 PLN
BetXdowolna 50 000 PLN

Jak bukmacher jest najlepszy do wypłaty środków?

Do wypłaty środków polecam bukmachera STS. Firma wdrożyła własny system wypłat STSpay. Dzięki temu systemowi firma oferuje ekspresową wypłatę, aż do 15 banków. Jest to największa liczba banków do szybkich wpłat dostępna u bukmacherów. Inni bukmacherzy oferują maksymalnie 11 banków. 

Sprawdziłem jak w praktyce działa szybka wypłata w STS.

 • Wypłatę zleciłem o godz. 10:33
Wpłata zlecona w STS
 • Środki na rachunek bankowy wpłynęły o 10:58

Wypłata środków zajęła jedynie 15 minut. A cały proces przebiegł bez najmniejszych problemów. Uważam, że bukmacher STS jest najlepszy i najszybszy do wypłat.

Fortuna wypłata

Ekspresowe wypłaty w Fortunie realizowane są przez 24 godziny na dobę, w tym również w weekendy. Bukmacher informuje, iż środki na koncie gracza pojawią się w około 15 minut. Ważne aby Twój rachunek bankowy znajdował się na liście banków z szybkimi wypłatami. W Fortunie takich banków jest 10. Kolejne 7 banków do szybkich wypłat ma ograniczenia np. nie działają w weekendy lub działają tylko w wybranych godzinach.

Ile trwa wypłata środków w Fortunie?

Sprawdziłem jak działa wypłat środków u bukmachera Fortuna. Rachunek bankowy na który zleciłem wypłatę jest w banku PKO BP. Według informacji bukmachera w wybranym banku szybkie wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Jednak przy banku widnieje uwaga Ustalane indywidualnie.

 • Wypłatę środków zleciłem w o godz. 12:21

Po chwili pojawił się komunikat potwierdzający wypłatę.

Fortuna komunikat po wypłacie

Zlecona wypłata pojawiła się w przelewach oczekujących z informację iż zlecania wypłaty są zazwyczaj przetwarzane w ciągu 24 godzin. Istotne jest, że w dowolnym momencie można anulować zlecenie wypłaty.

Oczekująca wypłata w Fortunie
 • Środki na rachunku bankowym pojawiły się o godz. 14:33

Wypłata środków trwała nieco ponad 2 godziny, więc nie było to obiecane przez bukmachera 15 minut.

PZBuk wypłata

PZBuk oferuje dwie metody wypłaty. Oprócz szybkich przelewów do 10 banków daje możliwość wypłaty środków poprzez Dotpay. Szybkie przelewy bankowe realizowane są do 2 godzin. Niestety, ale w przypadku wypłat dotpay przyjdzie nam poczekać do 2 dni na swoje środki. 

Wypłata forBet

Bukmacher forBet uruchomił specjalną usługę QuickPay. To system szybkich wypłat który obsługiwany jest przez 10 banków. Operatorem płatności jest dotpay. Przelewy realizowane 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-23:00. Środki trafią na konto gracza w około 30 minut. Jeśli posiadasz konto w innym banku czas realizacji przelewu to 1-2 dni. 

LVBET wypłata

Dzięki systemowi szybkich płatności LV BET RAPID PAY możesz dokonać ekspresowej wypłaty do 9 banków. Przelewy realizowane są codziennie w godzinach 8:00-1:00. W przypadku innych banków jest to kwestia indywidualna zależna m.in. od sesji Elixir. 

Totalbet wypłata

W Totalbet szybkie wpłaty dokonasz dzięki usłudze PayExpress. Na liście ekspresowych wypłat znajduje się 10 banków. Dzienny limit wypłat wynosi 5 000 PLN.

Ile czeka się na wypłatę w Totalbet?

Totalbet informuje, że średni czas wypłaty środków wynosi około 8 minut. Sprawdziłem jak to wygląda w praktyce.

 • Wypłatę zleciłem o godz. 10:28
Wypłata w Totalbet komunikat
 • Środki pojawiły się na moim koncie o 11:07

Czas wypłaty wyniósł dokładnie 39 minut, więc był dłuższy od deklarowanych 8 minut. Warto podkreślić, że rachunek bankowy był na liście banków objętych szybką wypłatą.

Etoto wypłata 

Bukmacher Etoto tak jak wszyscy bukmacherzy oferuje szybkie wypłaty. Transfer pieniędzy do 10 banków odbywa się w kilkanaście minut. Wykaz banków dostępny jest na stronie bukmachera. 

Superbet wypłata

Czy są inne metody niż wypłata środków na rachunek bankowy? Tak. Bukmacher Superbet umożliwia wypłatą środków na portfele elektroniczne Skrill, Neteller oraz karty Paysafecard i VISA. Poza portfelami elektronicznymi i kartami bukmacher umożliwia oczywiście wypłaty na nasz rachunek bankowy. 

GoBet wypłata

Przelewy w Go Bet w 11 bankach zrobimy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Inne banki widoczne na liście bukmachera mają ograniczenia np. szybkie przelewy do Banku Paribas realizowane są tylko w dni powszednie w godz. 6:00-20:00. 

Fuksiarz wypłata

Bukmacher umożliwia ekspresową wypłatę środków do 9 banków przez 365 dni w roku, 24/7. Pozostałe 7 banków widocznych na liście bukmachera ma pewne ograniczenia np. nie jest dostępne w niedziele i święta. 

Betcris wypłata

Wypłaty w Betcris zatwierdzane są w godz. 9:00-22:00. Pieniądze pojawią się na naszym koncie dopiero po akceptacji. Przelewy do 10 banków pojawiają się zaraz po akceptacji przez pracownika bukmachera. Kolejne 7 banków ma ograniczenia czasowe np. przelewy do banku Millenium nie działają w niedzielę i święta. Pełna lista banków znajduje się na stronie bukmachera.

Betters wypłata 

Bukmacher tak jak wszyscy bukmacherzy oferuje ekspresowa wypłaty środków. Do 9 banków możemy wypłacać 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Pozostałe 7 banków ma pewne ograniczenia np. Bank PEKAO S.A. ekspresowe przelewy realizuje w dni powszednie w godz. 6:00-20:00. 

BetX wypłata

W Betx do 6 banków możemy wypłacać pieniądze 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W pozostałych bankach są pewne ograniczenia np. Bank Millenium działa tylko od poniedziałku do piątku w godz. 5:00 - 21:30.

Ile trwa wypłata środków u wszystkich bukmacherów?

Wypłata środków u bukmacherów zależna jest od wielu czynników. To w jakim banku mamy rachunek bankowy. Czy nasz bank jest na liście ekspresowych wypłat? O której zlecamy wypłatę środków? Czy wypłatę zlecamy w dzień roboczy? 

Czas wypłaty podany przez bukmacherów nie zawsze pokrywa się z momentem pojawienia się środków na naszym koncie. Zlecając wypłatę środków u bukmachera warto wziąć to pod uwagę. Bukmacherzy dokładają wszelkich starań aby maksymalnie skrócić czas wypłaty, ale nie zawsze środki trafiają na nasze konto w deklarowane kilkanaście minut.

Wypłata może potrwać od kilkunastu minut do nawet 1-2 dni. Czas oczekiwania zależy m.in. od tego w jakim banku mamy rachunek bankowy na który zlecamy wypłatę. 

Bukmacherzy nie pobierają prowizji od wpłat i wypłat.

Tak.  Bukmacherzy oferują płatność kartami Revolut. 

Do wypłaty polecamy bukmachera STS. Na liście szybkich wypłat jest aż 15 banków a środki na koncie są w kilkanaście minut.