Trochę o finansach

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów. Najpopularniejsze metody płatności

Spis treści
[Rozwiń]

Wpłat i wypłat u bukmacherów można dokonywać za pomocą różnych metod płatności takich jak BLIK, portfele elektroniczne, czy systemy płatności internetowych.  Dostępne metody płatności nie są głównym czynnikiem przy wyborze bukmachera, ale wielogodzinne oczekiwanie na wpłatę na pewno nie będzie rzeczą mile widzianą. Najlepszą opcją jest wybieranie firm bukmacherskich, które oferują wiele rodzajów płatności. W takiej sytuacji będziemy pewni, że nasza wpłata zawsze dotrze na czas, a wypłata pojawi się na koncie w zaledwie kilka minut. Bukmacherzy, którzy ograniczają się do 2-3 opcji transakcji, często mogą nie spełniać naszych oczekiwań, a długie oczekiwanie na wypłaty zniechęci nas do korzystania z ich usług. 

Błyskawiczne wpłaty na konto bukmacherskie dają gwarancję, że zawsze obstawimy interesujące nas zakłady na czas. Szybkie wypłaty z kolei dają lepszą kontrolę finansów. Różnorodne metody płatności u bukmacherów są konieczne dla komfortu graczy. Aktualnie gracze coraz bardziej cenią sobie czas, więc mało kto pozwoli na kilkudniowe oczekiwanie bez względu, czy jego celem jest wpłata, czy wypłata środków. Bukmacherzy, chcąc znajdować się w  absolutnej czołówce, muszą nie tylko posiadać wysokie bonusy na start, atrakcyjne kursy, czy też transmisję spotkań na żywo. Nieodłączną kwestią bycia w gronie najlepszych legalnych bukmacherów jest dobrze rozwinięty system płatności. Jego z kolei warunkują metody płatności oraz ich różnorodność.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Metody płatności u bukmacherów - wpłaty.

Zanim przejdziemy do kwestii samych metod płatności bukmacherów, warto podkreślić kilka istotnych punktów, które muszą być spełnione, by cieszyć się grą u bukmachera.

  1. Załóż konto u bukmachera, u którego zechcesz obstawiać zakłady. Przed takim zabiegiem warto zapoznać się właśnie z oferowanymi przez firmę sposobami płatności, bonusami powitalnymi przyznawanymi przez spółki oraz opiniami na temat najlepszych bukmacherów.
  2. Przy procesie rejestracji pamiętaj, że warto użyć kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymasz wyższy bonus na start.
  3. Nie poprzestawaj na koncie tymczasowym. Dzięki niemu możesz dokonywać wpłat, ale nie upoważnia Cię ono do wypłaty wygranych u bukmachera środków. Dokonaj pełnej weryfikacji, uważnie uzupełniając swoje dane i postępując zgodnie z instrukcją.
  4. Jeśli masz już w pełni zarejestrowane i zweryfikowane konto, możesz teraz dokonać swojego pierwszego depozytu i cieszyć się wszystkimi urokami gry. U większości bukmacherów opcja dodania środków na konto znajduje się w widocznym miejscu głównego panelu – najczęściej pod nazwą „Wpłata” lub „+”. Po jego kliknięciu zostaniesz przeniesiony do płatności.
  5. Ostatnim krokiem będzie wybranie najwygodniejszej i najszybszej metody płatności oraz określenie kwoty, którą chcemy wpłacić.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów w 2022 roku

Zdarzyło Ci się czekać na wypłatę od bukmachera kilka dni? Często mimo dobrej oferty i ciekawych bonusów, jakie oferują zakłady bukmacherskie, musimy zrezygnować z korzystania z ich usług, gdyż posiadają niesatysfakcjonujące metody płatności. Dlatego też najlepsi polscy bukmacherzy nieustannie uatrakcyjniają dostępne sposoby płatności, by zapewnić swoim użytkownikom możliwie najszybsze wpłaty i wypłaty. Jakie metody oferują wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce? Oto aktualne zestawienie z 2022 roku:

BukmacherMetody wpłat Metody wypłat 
Bukmacher Fuksiarz Logo z tłemBlik, Przelewy24, Tpay, DotpaySzybkie płatności w 12 najpopularniejszych bankach w Polsce. W pozostałych standardowy czas oczekiwania. 
BetX Zakłady Bukmacherskie logo z tłemVisa, Mastercard, Revolut, dotpay, Przelewy24Szybkie płatności
STS Zakłady Bukmacherskie logo z tłemBLIK, PayU, dotpay, VISA, Mastercard, PayPal, Skrill, Neteller, przelewy, wpłata w lokalu STS, RevolutSzybkie wypłaty do 15 minut w 11 bankach. W pozostały oczekiwanie do 2 dni roboczych
forBET Zakłady Bukmacherskie logo z tłemVisa, Mastercard, PayU, dotpay, pay.com, Paysafecard, skycash, RevolutQuick Pay dostępne w 10 bankach. Inne banki maksymalnie do 2 dni roboczych
Totolotek Bukmacher logo z tłemPrzelew, Visa, Mastercard, Paysafecard, Skrill, dotpay, TpayPrzelew d o 2 dni roboczych
Fortuna Zakłady Bukmacherskie logo z tłemMastercard, VISA, BLIK, przelewy, wpłata w punkciePrzelew od 1 do 2 dni roboczych, w zależności od księgowania w banku.
Betclic Zakłady Bukmacherskie Logo z tłemPrzelewy24, Karty kredytowe, Revolut, przelew (do 5 dni roboczych)Przelew24 (do 3 dni roboczych), Przelew Bankowy (do 7 dni)
Totalbet bukmacher logo z tłemVisa, Mastercard, BLIK, PayU, dotpay, przelewy24Wypłata ekspresowa w 8 minut (limit 5 tysięcy
eWinner Zakłady Bukmacherskie Logo z tłemVisa, Mastercard, szybki transfer, BLIK, Pay-By-Link, Blue Media, Przelewy24, RevolutSzybkie wypłaty od 8-23 i od 8-16 w weekendy I święta
Logo EtotoVisa, Mastercard, Przelewy24, Neteller, Skrill, dotpay, BLIKPrzelewy24-szybkie wypłaty
Superbet Zakłady Bukmacherskie logo z tłemTpay, Visa, Mastercard. Skrill, Neteller, Paysafecard, przelew, RevolutVisa, Mastercard, Skrill, Neteller, Paysafecard, przelew
Noblebet Bukmacher logo z tłemPaymenticon, Przelewy24, Tpay, dotpay, dotpay cards, BLIK, PaysafecardPrzelew, Paymenticon
LVBet zakłady bukmacherskie logo z tłemVisa, Mastecard, Paysafecard, Skrill, Tpay, Przelewy24, dotpay, BLIK, Paymenticon, RevolutRapidPay (10 minut) od 8:00 do 1:00.
PZBuk Zakłady Bukmacherskie logo z tłemVisa, Mastercard, BLIK, Tpay, dotpay, Przelewy24Przelewy24 (do 30 min), dotpay (do 2 dni)

Metody płatności u bukmacherów

Bukmacherzy chcą maksymalnie ułatwić wpłaty swoim klientom. Dlatego też starają się wprowadzić do swojej oferty możliwie wiele metod dokonywania depozytu na konto gracza. W przypadku wypłat możliwości jest zdecydowanie mniej, ale nie oznacza to, że nie ma firm, u których w kilka minut otrzymamy nasze wygrane pieniądze.

1. Karty VISA i Mastercard

Karty kredytowe/debetowe to ciągle bardzo popularna metoda zawierania transakcji w internecie. Szacuje się, że w niektórych miejscach stanowi nawet 20% wszystkich płatności za otrzymane usługi. Karty VISA zapewniają natychmiastowe przelewy na konta graczy. Początkowo taki sposób wymaga uzupełnienia niezbędnych danych:

  • numery karty płatniczej
  • daty ważności karty
  • podanie trzycyfrowego kodu CVV  z odwrotu karty
  • kwotę transakcji.

Niektórzy bukmacherzy umożliwiają zapisanie domyślnej karty. W takim przypadku przy następnej wpłacie będziemy musieli podać jedynie kwotę transakcji.

2. Paysafecard

Metoda Paysafecard jest bardzo poważana ze względu na swoją anonimowość. By wpłacić środki tym sposobem, nie potrzebujemy podawać żadnych wrażliwych danych. Kartę Paysafecard można nabyć w wielu sklepach i kioskach. Kupujący mają do wyboru kwoty 20, 30, 50, 100 lub 200 złotych. Wspomnianą metodą można płacić m.in.: w Forbet, Noblebet, Superbet, LVBET oraz w Totolotku.

3. Portfele elektroniczne

Nazwa samego rodzaju płatności naprowadza znakomicie na jego sens. Portfel elektroniczny jest zdigitalizowaną wersją naszego klasycznego portfela, który wiernie zalega w naszej kieszeni. Służy on przede wszystkim do transakcji gotówkowych w internecie. Jak na portfel przystało, można wpłacać do niego nasze środki i dysponować nimi. Można zawierać również transakcję między portfelami oraz podpinać pod niego kartę płatniczą. Bukmacherzy również korzystają z takiej możliwości. Najczęściej pozwalają oni na transakcję z najpopularniejszych e-walletów typu: PayPal, Skrill, Paymenticon, Neteller, czy SkyCash.

4. Elektroniczny portfel Revolut

Czy Revolut jest elektronicznym portfelem? Jak najbardziej. Dlaczego nie został wymieniony wcześniej? Bo zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie. Revolut jest iście rewolucyjnym portfelem elektronicznym. Zarządzamy nim poprzez aplikację mobilną, ale pozwala również na zamówienie fizyczne karty płatniczej. Niepodważalnym atutem tej firmy jest realizacja płatności aż w 30 walutach. Jego popularność nieustannie rośnie, dlatego też wiele osób zastanawia się, czy  można korzystać z portfela Revolut w bukmacherów? Zdecydowanie i coraz więcej firm pozwala na wpłaty dzięki tej firmie. Dodatkowo kilku bukmacherów umożliwia już wypłaty na Revoluta. Okazuje się, że portfel ten jest nie tylko niezastąpionym kompanem przy zagranicznych wyjazdach, ale też okazuje się pomocny we wpłatach i wypłatach u bukmacherów.

5. BLIK

BLIK można określić dwoma słowami – ogromna wygoda. W ostatnim czasie staje się on jedną z najpopularniejszych metod płatności elektronicznej. Do zawarcia transakcji wystarczy aplikacja mobilna banku, która obsługuje wspomnianą usługę. Przy dokonywaniu płatności u bukmachera wybieramy BLIK, wpisujemy kod BLIK wygenerowany w aplikacji naszego baku i po wprowadzeniu go, zatwierdzamy płatność poprzez soft banku. Co dalej? Pieniądze błyskawicznie lądują na koncie i możemy cieszyć się grą.

6. Systemy płatności internetowych

Wpłaty i wypłaty u legalnych polskich bukmacherów - płatności online.

To absolutnie czołówka, jeśli chodzi o przekaz środków w internecie. Sytuacja wygląda podobnie, jeśli chodzi o transakcje u polskich bukmacherów. Systemy płatności mają przede wszystkim na celu możliwie najszybsze transakcje. Dzięki systemom typu PayU, dotpay, Przelewy24 w błyskawiczny sposób przenosimy się do naszej internetowej bankowości i możemy dokonać zapłaty za usługę, w tym przypadku będzie to wpłata na nasze konto bukmacherskie. Opcja ta  jest znacznie szybsza od tradycyjnych przelewów, które mogą być bardzo czasochłonne i nie zaspokoić naszych potrzeb.

Jakie formy płatności akceptują bukmacherzy?

Metody płatności to bardzo ważna pozycja w ofercie bukmacherów. Warto więc spojrzeć jak wygląda sytuacja we wszystkich legalnych firmach na polskim rynku. W kwestii wpłat i wypłat każdy bukmacher postawił na inne sposoby i w indywidualny sposób podszedł do tworzących im czynników jak: minimalna wpłata, maksymalny przelew ekspresowy, czy godziny  realizacji transferów gotówkowych.

Błyskawiczne płatności na Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz mają metody płatności na naprawdę solidnym poziomie. Bukmacher pozwala skorzystać z najpopularniejszych internetowych systemów płatności jak: Przelewy24, Tpay i Dotpay. Fuksiarz zadbał również, by jego gracze mogli skorzystać z coraz popularniejszych wpłat za pomocą Blik. 

Minimalna kwota wpłaty na Fuksiarz.pl to zaledwie 1 PLN. Najniższa możliwa bariera wpłaty zadowoli przede wszystkim graczy, którzy nie obstawiają zakładów za wygórowane kwoty. Dokonana wpłata niezależnie od wybranej metody pojawia się w mgnieniu oka na koncie gracza. 

Na szczególną uwagę zasługują ekspresowe wypłaty bukmachera. Skorzystać z nich mogą właściciele dwunastu najpopularniejszych banków w Polsce. Oczekiwanie graczy posiadających konta w innych instytucjach finansowych to 1-2 dni robocze.

Wpłaty i wypłaty w STS?

STS to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalny bukmacher w Polsce. Na taki status składa się także bardzo rozbudowany system płatności. W STS możemy skorzystać z najpopularniejszych portfeli internetowych typu PayPal, Skrill, Neteller, a nawet Revolut. Dodatkowo dostępna jest opcja wpłaty kartami VISA i Mastercard.

W największym polskim bukmacherze zapłacimy również chyba jednym z najwygodniejszych sposobów – BLIKIEM. Dostępne są również najpopularniejszy systemy płatności internetowej – dzięki ich użyciu środki zjawią się błyskawicznie na naszym koncie gracza.

Prawdziwe wrażenie mogą wywrzeć błyskawiczne wypłaty w 11. bankach w Polsce: mBank, ING, PKO BP, Millennium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Pekao, GET IN BANK, NobleBank oraz BGŻ BNP PARIBAS. Jeśli posiadasz konto w jednym z 11 wymienionych banków, pieniądze znajdą się na Twoim koncie do 15 minut. W innym przypadku na pieniądze poczekamy do 1-2 dni roboczych.

Metody płatności w  Fortunie

Pozostając przy najbardziej rozpoznawalnych bukmacherach, w czołówce stawki jest Fortuna. Bukmacher ten znany jest z bardzo dobrego programu lojalnościowego, bogactwa zdarzeń oraz licznych promocji. Jak wygląda jednak sytuacja z metodami płatności?

Jeśli chodzi o wpłaty, możemy być pewni, że nasze pieniądze od razu trafią na konto bukmachera. Fortuna udostępnia m.in. błyskawiczne płatności kartami VISA i Mastercard. Dodatkowo możemy skorzystać z niezwykle wygodnego BLIKA. Bukmacher zadbał także o systemy płatności internetowej.

Niestety nieco gorzej sytuacja wygląda w przypadku wypłat. Tutaj każdy musi uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać przelewu bankowego od 1 do 2 dni  w zależności od księgowania banku. Minimalna kwota wypłaty wynosi 2 zł.

Betclic - ile czeka się na przelew?

Betclic to dobrze rozpoznawalna w Europie marka bukmacherska, która zagościła na dobre również w Polsce. Betclic znany jest z najwyższego cashbacku na start wśród polskich bukmacherów. W przypadku wypłat można mieć jednak kilka zastrzeżeń.

Zaczynając od negatywnej strony, Betclic udostępnia dwie formy wypłat. Pierwszą są Przelewy24 , gdzie na wypłatę poczekamy nawet do 3 dni. Możemy także wypłacić pieniądze przez przelew bankowy – tutaj oczekiwanie może potrwać nawet tydzień. Przeważnie czas ten jest znacznie krótszy, niż maksymalna granica, lecz tak duża firma mogłaby wdrożyć nieco sprawniejsze rozwiązania.

W przypadku wpłat do Betclic nie można mieć najmniejszego zarzutu. Wybór płatności jest szeroki, a środki lądują na koncie w kilka sekund. Wśród dostępnych rozwiązań są systemy płatności, Revolut, przelewy bankowe i BLIK.

Wpłaty i wypłaty w forBET

forBET jest uznaną marką bukmacherską. Może także stanowić = wśród innych bukmacherów, jeśli chodzi o metody płatności i szybkie wypłaty. Transakcję na linii bukmacher-klient wykonywane są w ekspresowym tempie.

Wpłat na nasze konto w forBET możemy dokonać za pomocą kart płatniczych, systemów płatności internetowej: PayU, dotpay, pay.com. Warto podkreślić również możliwość wykonania depozytu przez Paysafecard. Konsumenci portfela internetowego Revolut również mogą cieszyć się wygodnymi wpłatami.

Kwestia wypłat również stoi na bardzo wysokim poziomie. forBET uruchomił opcję Quick Pay, która jest dostępna w 10 bankach: BNP PARIBAS, mBank, PKO BP, Santander, Millennium, ING, Credit Agricole Bank, Alior Bank, Pekao S.A., Getin Noble Bank. W przypadku reszty banków przelew przychodzi od 1 do 2 dni roboczych.

W TOTALbet czekasz na pieniądze 8 minut

TOTALbet to jeden z nowych polskich bukmacherów, który całkiem przyzwoicie radzi sobie na naszym rynku. Gracze często otrzymują u niego ciekawe promocje oraz mogą korzystać z dobrze zoptymalizowanej aplikacji.

Jeśli chodzi o wpłaty, są one oczywiście natychmiastowe. Bukmacher oferuje płatności kartami VISA i Mastercard. Dodatkowo w TOTALbet można płacić BLIKIEM oraz różnymi systemami płatności internetowej.

TOTALbet tytułuje się ekspresowymi wypłatami, które powinny być na naszym koncie bankowym w ciągu 8 minut. Warto przytoczyć, że ekspresowe przelewy są limitowane kwotą 5 tysięcy w ciągu dnia.

Płatności w eWinner

Bukmacher eWinner to również jedna z nowszych firm na naszym rynku. Mimo krótkiego stażu bukmacher prezentuje się bardzo solidnie i daje radę w większości istotnych aspektów.

Depozytu w eWinner dokonamy przez karty płatnicze. Przelew środków za pomocą BLIKA również jest dostępny. Bukmacher tak, jak i wielu jego konkurentów ma swojej ofercie systemy płatności internetowych.

Bardzo dużym atutem eWinner są błyskawiczne wypłaty. W celu ich realizacji, należy zlecić wypłatę środków od godziny 8 do 23. Sytuacja nieco inaczej wygląda w weekendy oraz święta. Wtedy też, aby cieszyć się szybko pieniędzmi na naszym koncie musimy wypłacić środki od 8 do 16.

Czy w ETOTO są szybkie wypłaty?

ETOTO to bukmacher, który postawił na dużą promocję ze strony polskich dziennikarzy  sportowych. Efektami wspomnianej współpracy  są różne interesujące programy o tematyce sportowej. Jeśli chodzi o samą ofertę bukmachera, można posiadać kilka zastrzeżeń.

Pieniądze w ETOTO wpłacimy przez karty Visa i Mastercard, Przelewy24, Neteller, Skrill, dotpay oraz bardzo wygodny BLIK.

Bukmacher nie budzi żadnych wątpliwości, jeśli chodzi o szybkie wypłaty. Transfer pieniędzy od bukmachera na nasze konto obsługują Przelewy24. Wypłata trwa zazwyczaj kilka minut.

Wypłaty i wpłaty w Superbet są super?

Superbet to Rumuński koncern bukmacherski, który zawitał również naszym kraju. Jego start nastąpił dosyć niedawno, ale bukmacher potrafił już zyskać wielu sympatyków. Szczególnym atutem Superbet są wysokie kursy oraz ciekawe promocje dla stałych klientów. Superbet posiada także wysoki bonus na start. Jak wyglądają jednak płatności?

Wpłat na bukmachera możemy dokonać dzięki kartom kredytowym VISA i Mastercard, Tpay, Neteller, Paysafecard, portfelowi Revolut oraz przez tradycyjny przelew. Minimalny depozyt dla każdego sposobu to 1 zł, a oprócz przelewu tradycyjnego wszędzie otrzymamy pieniądze natychmiast.

Wypłaty w Superbet stoją na równie dobrym poziomie. Pieniądze możemy wypłacić za pomocą tradycyjnego przelewu. Jeśli jednak chcemy nasze pieniądze szybciej, trzeba skorzystać z portfeli elektronicznych typu Skrill lub Neteller.

Płatności w Noblebet, czyli jak płacą gentlemani?

Noblebet ma swój niepodważalny styl i iście gentlemański klimat. Bukmacher oferuje także ciekawą ofertę oraz nieszablonowe rozwiązania. Czy płatności stoją także na wysokim poziomie?

Przy wpłatach warto zanotować, że minimalną kwotą depozytu jest 10 zł. Bez względu, czy użyjemy BLIKA, dotpay, czy karty kredytowej, będziemy musieli przygotować się na wspomnianą minimalną wpłatę. Nie jest to jednak na tyle zawrotna suma, by czynić z tego minus.

Dla członków klubu Gentlemanów w Noblebet, czyli, innymi słowy, najlojalniejszy graczy, bukmacher udostępnił błyskawiczne przelewy. Niestety standardowy konsument musi zadowolić się podstawowymi rozwiązaniami.

Wypłaty i wpłaty u bukmachera LVBet

LVBet to bardzo porządna firma, która oferuje bardzo satysfakcjonujący bonus na  start. Bukmacher również zapewnia swoim klientom wygodne płatności.

Wpłaty do LVBet możemy dokonać przez Paysafecard, karty płatnicze VISA i Mastercard, portfele elektroniczne oraz najpopularniejsze systemy płatności. Czy wpłacone pojawią się od razu na naszym koncie? Zdecydowanie tak.

Dla użytkowników zwykłej witryny przy wypłatach dostępne są popularne transfery bankowe, gdzie minimalnym progiem wypłaty jest 25 zł, a na sam przelew czekamy od 1 do 2 dni roboczych. Dużo wygodniejsze rozwiązanie posiadają użytkownicy aplikacji mobilnej. Tam dostępna jest opcja RapidPay, która umożliwia błyskawiczne wypłaty do wielu banków.

BETFAN – metody płatności

BETFAN to jeden z młodszych bukmacherów, który wniósł na rynek wiele świeżości. Dobrze zoptymalizowana aplikacja oraz częste promocje dla stałych klientów, to tylko część atutów tej firmy.

Przy wpłatach BETFAN trzyma standardy. Oferuje swoim graczom wpłatę przez BLIK, Przelewy24, Revolut czy karty płatnicze. Oczywiście pieniądze pojawiają się od razu na naszym koncie w BETFAN.

W BETFAN od godziny 7 do 23 możemy wypłacić nasze środki w 15 minut. W przypadku wypłaty w innych godzinach musimy poczekać do ranka, by cała operacja mogła zostać zrealizowana.

W PZBuk możesz otrzymać pieniądze szybciej

PZBuk nie należy do popularnych bukmacherów. Jego oferta również nie jest nadzwyczajna, co pozwoliłoby wyróżnić się bukmacherowi na tle konkurencji. W przypadku płatności nie możemy mieć jednak do tej firmy żadnych zastrzeżeń.

Pieniądze wpłacimy tutaj kartą płatniczą, Blikiem, Tpay, dotpay oraz Przelewy24. W każdej opcji pieniądze na grę będą dostępne natychmiast.

PZBuk proponuje dwa sposoby wypłat. Jeśli zdecydujemy się na Przelewy24, poczekamy maksymalnie 30 minut. W przypadku wyboru dotpay  cała operacja potrwa nawet do 2 dni.

Klasyczne wypłaty w Totolotku

Totolotek jest najstarszą firmą bukmacherską w naszym kraju. Mimo wielu lat na rozwój bukmacher pozostał jednak przy bardzo tradycyjnych rozwiązaniach. Sama witryna, jak i dostępne opcje są po prostu bardzo standardowe.

W Totolotku pieniądze na grę wpłacimy błyskawicznie. Bukmacher przyjął standard i udostępnił wpłaty przez portfele elektroniczne, karty płatnicze oraz systemy płatności internetowej.

Jeśli chodzi o wypłaty, nie ma tu jednak innowacyjnych rozwiązań. Totolotek postawił na klasyczny przelew, na który trzeba czekać do dwóch dni roboczych.

BetX nowy bukmacher i szybkie płatności

BetX zaczął funkcjonować na polskim rynku bukmacherskim w 2020 roku. Jego stopniowe modernizacje sprawiły, że rażące braki zostały uzupełnione a błędy zniwelowane. Bukmacher proponuje także bardzo wygodny system płatności.

Środki na grę przelejemy w BetX za pomocą BLIKA, Przelewy24, dotpay, kart płatniczych oraz Revoluta.

Nowy na rynku bukmacher zapewnia, że umożliwia błyskawiczne wypłaty z konta gracza. Z wielu dostępnych informacji można jednak dowiedzieć się, że niekoniecznie rzeczywistość pokrywa się z deklaracjami. Podobno jednak BetX poprawia się nieustannie w tej kwestii, więc niedługo jego konsumenci będą mogli korzystać z bezproblemowych. regularnych wypłat.

Bukmacherzy w Polsce mają wiele różnych opcji od błyskawicznych wpłat i wypłat, po metody typu BLIK i klasyczne opcje płatności.

Tak. U większości bukmacherów są dostępne opcje wypłat błyskawicznych.

Tak. Coraz więcej bukmacherów proponuje płatności za pomocą Revoluta. Niestety ta opcja nie jest jeszcze standardem.

Tak. Coraz więcej bukmacherów proponuje płatności za pomocą Revoluta. Niestety ta opcja nie jest jeszcze standardem.

Szybkie wypłaty środków proponują, chociażby tacy bukmacherzy, jak STS, LVBet, BetX, czy też forBET.

Poradniki

Obstawianie meczów. Jak i gdzie zacząć obstawiać mecze online w zakładach bukmacherskich?
Obstawianie meczów. Jak i gdzie zacząć obstawiać mecze online w zakładach bukmacherskich?
Zabierając się za grę u bukmachera każdy z nas-typerów widzi już oczami wyobraźni te gigantyczne sumy, które lada dzień pojawią się w…
Bukmacher Milenium – historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych operatorów w Polsce

Bukmacher Milenium – historia jednego z najbardziej rozpoznawalnych operatorów w Polsce

Bukmacher Milenium przez lata wpisywał się w krajobraz zakładów sportowych w naszym kraju i bardzo długo cieszył się dobrymi opiniami wśród samych…
Bukmacherzy bez podatku ✅  Wygrywaj 12% więcej u wybranych buków

Bukmacherzy bez podatku ✅ Wygrywaj 12% więcej u wybranych buków

Bukmacherzy bez podatku – to hasło jest wyszukiwane przez graczy bardzo często. W Polsce podatki od gier mocno utrudniają zakłady bukmacherskie, ale…
zobacz wszystkie