Bukmacherzy punkty naziemne. Który bukmacher ma najwięcej lokali?

naziemne punkty bukmacherskieSieć oraz godziny otwarcia punktów bukmacherskich w Polsce

W dzisiejszym opracowaniu przyjrzymy się liczbie naziemnych punktów bukmacherskich, które posiadają w naszym kraju legalni bukmacherzy.

Nazwa bukmacheraLiczba punktów naziemnych
Efortuna615
STS436
Totolotek255
Milenium151
Superbet51
Etoto44
Lvbet38
Forbet0
Totalbet0

Sieć naziemnych punktów bukmacherskich legalnych bukmacherów w Polsce stan na 8 sierpnia 2018

punkty naziemne1

Procentowy podział, udziały w naziemnym rynku bukmacherskim w Polsce

Należy zaznaczyć, iż w naszym kraju osobno przyznawana jest licencja dla prowadzenia zakładów wzajemnych czyli bukmacherskich online i offline, czyli właśnie punktów naziemnych. Cała dziewiątka firm bukmacherskich posiada licencję upoważniającą do prowadzenia punktów naziemnych. Ciekawostką jest fakt, że rumuński Superbet posiada licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej jedynie offline.

W całym kraju otwarte zostało 1590 punktów bukmacherskich. Na naziemnym rynku aktywne jest siedem firm. Najwięcej punktów bukmacherskich w naszym kraju posiada bukmacher Fortuna, który posiada siatkę aż 615 punktów. Na drugim biegunie znajduje się Forbet, który dopiero w kwietniu 2018 otrzymał licencje na prowadzenie zakładów poprzez punkty naziemne, ale jeszcze nie posiada naziemnych punktów bukmacherskich w Polsce.

Fortuna liderem z 615 punktami bukmacherskimi

Fortuna bukmacher najwięcej punktów posiada w południowej części naszego kraju, w pobliżu granicy z Czechami oraz Słowacją, ma to naturalnie związek z tym iż bukmacher ten właśnie na krajach z tego obszaru jest skupiony. Kluczowe rynki dla Fortuny to Czechy, Polska oraz Słowacja. Dodatkowo pobliski region Górnego Śląska cechuje się najwyższą gęstością ludności w naszym kraju na relatywnie niewielkim obszarze kraju. Nieco upraszczając można stwierdzić, iż czym dalej na północ Polski tym mniej punktów naziemnych Fortuny, zainteresowani mogą sami przyjrzeć się liczbie punktów naziemnych Fortuny w okolicach Trójmiasta i porównać z okolicami Krakowa. Na stronie Fortuny znajduje się funkcjonalna wyszukiwarka punktów naziemnych, wybór województwa i miasta.

punkty fortuna

Na ogół naziemne punkty bukmacherskie Fortuny czynne są w następujących godzinach

Godziny otwarcia punkty bukmacherskie Fortuna
poniedziałek10:00 – 17:30
wtorek 9:30 – 18:30
środa 9:30 – 18:30
czwartek 9:30 – 18:30
piątek 9:00 – 19:00
sobota 8:30 – 17:30
niedziela 8:30 – 17:00

 

Osoby zainteresowane godzinami otwarcia konkretnego punktu mogą po jego wybraniu sprawdzić dokładnie godziny otwarcia naziemnego punktu bukmacherskiego, który ich interesuje.

436 punktów naziemnych bukmachera STS

Lokalizacje punktów bukmacherskich STS

punkty sts

STS informuje m.in. czy lokal bukmacherski jest klimatyzowany

punkty sts2

Funkcjonalnością godną podkreślenia jest fakt iż każdy zainteresowany użytkownik może sprawdzić czy w wybranym punkcie bukmacherskim STS znajduje się klimatyzacja, dostępne są transmisje video oraz czy akceptowana jest płatność kartą.

Po wyborze danego punktu bukmacherskiego STS wyświetlane są szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia lokalu.

punkty sts3

Godziny w których otwarte są punkty naziemne STS są zauważalnie dłuższe niż Fortuny. W tym konkretnym przypadku lokalu zlokalizowanego we Wrocławiu przy ulicy Szczytnickiej 54 punkt czynny jest od wtorku do niedzieli do godziny 20:00. Zdarzają się lokale czynne nawet do godziny 22:45.

punkty sts4

STS z dużo dłużej otwartymi punktami niż u konkurencji, czasem nawet do godziny 22:45 od poniedziałku do niedzieli.

Totolotek z trzecią siecią punktów bukmacherskich w Polsce – 255 punktów Totomix

Zakłady bukmacherskie Totolotek posiadają w sierpniu 2018 roku 255 punktów bukmacherskich co stanowi około 16% udziału dla rynku punktów naziemnych w Polsce. Wyszukiwarka punktów na stronie internetowej Totolotka zaprezentuje czy w punkcie znajduje się WiFi.

Godziny otwarcia Totolotek naziemne punkty bukmacherskie

punkty totolotek1

Na ogół punkty bukmacherskie Totolotka czynne są do godziny 20:30, czyli dłużej niż w Fortunie, a krócej niż w STS. Wielu punktach Totolotka istnieje także możliwość wnoszenia zakładów Lotto.

Sieć punktów bukmacherskich Milenium 14 lata na rynku

Bukmacher Milenium w ciągu 14 lat obecności na polskim rynku zdołał otworzyć i utrzymać 151 naziemnych punktów bukmacherskich. Jeżeli chodzi o godziny otwarcia w dni robocze na ogół jest to godzina 19, w niedziele punkty najczęściej zamykane są o godzinie 17 lub 15. Elementem godnym zauważenia jest fakt iż za pośrednictwem strony internetowej milenium bukmacher można sprawdzić, które punkty wydają zaświadczenia o wygranej oraz w których punktach istnieje możliwość nabycia biletów na wydarzenia sportowe i rozrywkowe sprzedawane za pośrednictwem serwisu abilet.pl

punkty milenium1

W przeciwieństwie do Fortuny czy STS większość punktów bukmacherskich, dokładnie 78 Milenium rozlokowało w Wielkopolsce oraz Dolnym Śląsku co jest spowodowane faktem iż korzenie tej firmy wywodzą się z Poznania, a następnie centrala ulokowana została w Zielonej Górze.

punkty milenium2

Mniejsi bukmacherzy także walczą o swoje

Superbet z dynamicznym rozwojem sieci punktów bukmacherskich

punkty superbet1

Superbet obok STS charakteryzuje się najdogodniejszymi dla klientów godzinami otwarcia lokali bukmacherskich. W przypadku punktu w Krakowie przy ulicy Grota Roweckiego punkt czynny jest do godziny 22:00.

Z mniejszych, a właściwie należałoby napisać nowych graczy na polskim rynku bukmacherskim, dynamicznie rozwija się Totalbet, który już teraz posiada siatkę ponad 50 punktów. Należy zakładać, że ten bukmacher nadal będzie bardzo dynamicznie rozwijał swoją sieć punktów naziemnych podobnie jak to ma miejsce w Rumunii skąd pochodzi ta firma. W Rumunii Superbet posiada kilkaset punktów naziemnych. Dodatkowo w skład ścisłego kierownictwa Superbet wchodzi wiele osób z managementu Fortuny, czyli firmy, która posiada najbardziej rozbudowaną sieć punktów bukmacherskich w Polsce.

Etoto z nowym kierownictwem także z ambitnymi planami

Siatkę swoich punktów poszerza także bukmacher Etoto, który po zmianach właścicielskich dynamicznie rozwija się w naszym kraju. Latem 2018 roku Etoto posiada 44 punkty naziemne.

punkty etoto1

Bukmacher Forbet od samego początku zdecydował się jedynie na rozwój poprzez kanał internetowy, choć wiosną tego roku pozyskał licencję offline na razie nie otwiera punktów naziemnych. Lvbet postawił na Internet, posiada zaledwie 38 punktów na terenie całego kraju i stan ten utrzymuje się od kilku miesięcy, w planach w przeciwieństwie do bukmacherów Etoto czy Superbet nie ma zapowiedzi o rozszerzeniu sieci punktów do ponad 100 w Polsce.

 

Inne ciekawe:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bukmacher
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zak%C5%82ady_internetowe
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/warunki-jakie-musza-spelnic-bukmacherzy-,137,0,2411657.html

Polecam:

legalny bukmacher
fortuna zakłady bukmacherskie
etoto zakłady bukmacherskie
etoto opinie
milenium zakłady bukmacherskie
sts zakłady bukmacherskie
sts oferta
efortuna
zakłady efortuna
efortuna oferta na dziś

Podobne wpisy

„Oczywisty błąd” jak sądy traktują tego typu błędy... „Oczywisty błąd” jak sądy traktują tego typu błędy popełniane przez bukmacherów. Opracowanie z serwisu prawo.pl dotyczące wyroków w sprawach dotyc...
Bonusy bez depozytu Istnieje kilka rodzajów darmowych zakładów oraz bonusy bez depozytu, z których możesz korzystać u różnych bukmacherów. Różnią się one w zależności od ...
Darmowe bonusy bukmacherskie Wstęp Jeśli czytasz ten artykuł, zapewne chcesz dowiedzieć się wszystkiego o bonusach i promocjach w zakładach bukmacherskich - najlepiej o tych darm...
Limity nakładane przez zakłady bukmacherskie   Już na samym początku artykułu warto wyjaśnić jedną jedną kwestę. Bukmacherzy online nie lubią odnoszących sukcesy graczy. Na pewno natknąłe...
Zakłady sportowe Czym są zakłady sportowe? Zakłady sportowe to po prostu zakłady bukmacherskie postawione na dane wydarzenie sportowe. Jak wiadomo najbardziej popular...
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi