Kod promocyjny Fortuna

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus od Fortuny?
Fortuna Kod PromocyjnyPREZENT125
Bonus od wpłaty100% do 1000 PLN
Zakład bez ryzykaZwrot do 125 PLN wyższa oferta
Za rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Happy HoursWygrywaj 14% więcej w dni meczowe
Mistrzostwa TyperówDo wygrania punkty FKP
Fortuna Klub PlusDarmowe zakłady i bonusy, wyższe kursy
Przyprowadź kumpla100 PLN za przyprowadzenie znajomego
CashoutZamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata1 zł

Czy warto odebrać kod promocyjny Fortuna w 2020?

Warto! Kliknij i odbierz swój kod bonusowy PREZENT125

Bonusy i promocje bukmacherskie mają jedno podstawowe zadanie – powinny przyciągać uwagę przyszłych klientów, ale też powinny być na tyle atrakcyjne, że stali klienci nie odwrócą wzroku od promującej się firmy i pozostaną wobec niej lojalni. Bukmacherzy w Polsce i na świecie doskonale o tym wiedzą i starają się tak kształtować swoje oferty, żeby ich gracze czuli się docenieni. Gra jest warta świeczki, bo polski rynek bukmacherski ciągle się rozwija. Polacy na zakłady bukmacherskie wydali w 2018 roku nawet dziewięć miliardów złotych. Legalne firmy bukmacherskie mają jeszcze sporo przestrzeni do działania, bo szacuje się, że nawet cztery miliardy złotych Polacy zostawiają u nielegalnych firm. Pamiętajmy jednak, ze taka gra grozi odpowiedzialnością karno-skarbową, a urzędnicy państwowi coraz skuteczniej ścigają nielegalnych graczy i bukmacherów. Dlatego przyjrzyjmy się promocjom bukmacherów legalnym w Polsce i sprawdźmy u kogo warto założyć konto bukmacherskie.

Kod bonusowy, oferty i promocje Fortuny

Bukmacher Fortuna to doskonale znana firma, która na polskim rynku jest już ponad dziesięć lat. Czeski bukmacher wykupił polską firmę Profesjonał, która w naszym kraju działała już od 1995 roku. Połączenie doświadczenia na polskim rynku i know-how jednej z największych grup bukmacherskich w Europie Środkowo-Wschodniej spowodowało, że Fortuna jest jednym z najważniejszych bukmacherów na polskiej scenie bukmacherskiej. Fortuna jest drugą największą firmą bukmacherską w Polsce i szacuje się, że co trzeci zakład bukmacherski jest zawierany poprzez stronę internetową, aplikację mobilną lub w lokalach bukmacherskich Fortuny.

Najważniejszą informacją z punktu widzenia graczy jest jednak to, że Fortuna to legalny bukmacher, który posiada koncesję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu polski gracz spokojnie może zawierać zakłady bukmacherskie na stronie Fortuny lub w punktach naziemnych bez obawy interwencji urzędników. Sprawdźmy zatem jak wygląda bonus powitalny i inne promocje bukmachera Fortuna.

Na jaki bonus powitalny mogę liczyć w Fortunie?

Bonus powitalny od Fortuny to promocja skierowana do nowych klientów bukmachera, czyli tych, którzy jeszcze nie założyli konta bukmacherskiego na portalu bukmachera. Rejestracja jest wymagana m.in. po to, żeby gracz mógł wydać odpowiednie zgody i potwierdzić chęć udziału w promocji na start. To jeden z kluczowych warunków bonusu na start bukmachera Fortuna. Jeśli gracz tego nie zrobi to nie będzie mógł skorzystać z oferty bonus powitalny od Fortuny, bo przejść procedurę rejestracji można tylko raz. Jednak z wielu innych ofert promocyjnych gracz będzie mógł skorzystać i ewentualne zgody będzie trzeba wydawać na bieżąco. Powitalny bonus oferowany przez bukmachera Fortuna składa się z trzech promocji, to bonus od depozytu, Fortuna „freebet” oraz „zakład bez ryzyka” od Fortuny.

Bonus od depozytu bukmachera Fortuna

Bonus od depozytu to jedna z najpopularniejszych promocji bukmacherskich. Polega ona na tym, że bukmacher w ramach prezentu przekazuje graczowi na saldo bonusowe zwykle taką samą kwotę jaką klient bukmachera deponuje w ramach pierwszego przelewu na konto bukmacherskie. Promocja„Fortuna bonus powitalny” to szansa na to, że bukmacher podwoi wpłatę do 1000 zł. Jednym z warunków jest to, żeby gracz zrobił przelew na konto bukmachera w ciągu dziesięciu dni od rejestracji. Dla przykładu: wpłacasz na konto bukmachera 200 zł, to drugie 200 zł ma szansę wylądować na twoim saldzie bonusowy.

Zanim jednak bonus znajdzie się na saldzie bonusowym bukmacher wymaga tego, aby depozyt, który przelaliśmy na konto bukmachera został obrócony.  Czym jest obrót? To konieczność zagrania za równowartość depozytu kuponów po określonym przez bukmachera kursie minimalnym

Bukmacher Fortuna wymaga czterokrotnego obrotu, czyli jeśli wpłacimy 200 zł w ramach pierwszej wpłaty, która podlega ofercie „Fortuna bonus powitalny”, to musimy zagrać kupony za 800 zł. Czy każdy kupon musi być zagrany za 200 zł? Nie. Jeden obrót to suma wszystkich stawek kuponów, aż do osiągnięcia progu przyznanego bonusu  i tak cztery razy. Minimalny kurs całkowity kuponu, który może być zaliczany do obrotu to 1,90 – kupony o mniejszym kursie całkowitym nie będą zaliczane do obrotu.

Jest jeszcze jeden warunek. Gracz na kuponie zaliczanym do obrotu musi zawrzeć co najmniej trzy spotkania. Czy to dużo? Z jednej strony jest to bukmacherski standard, ale z drugiej – kupon akumulowany z trzema wydarzeniami nie jest łatwy do poprawnego wytypowania. W spotkaniach piłkarskich (i innych, gdzie są trzy możliwe rozstrzygnięcie) to mniej niż pięć procent szans, że taki kupon „wejdzie”. Oczywiście zakładamy pełną losowość wyników.

Obrotu należy też dokonać w ciągu 30 dni, więc – jeśli będziemy trzymać się przykładu i 200 zł bonusu – to dość krótki czas, żeby zagrać kupony za 800 zł i to tak, żeby zakończyło się to sukcesem i zostało coś do wypłacenia na saldo główne. Plusem bonusu powitalnego od Fortuny jest to, że do obrotu zaliczają się także kupony przegrane. 

Dopiero jeśli spełnimy wszystkie warunki to na naszym saldzie bonusowym pojawi się bonus w kwocie równej pierwszej wpłacie. I co teraz? Bonus można wykorzystać na zakłady bukmacherskie z oferty Fortuny. Jak zapewnia bukmacher można też tę kwotę od razu wypłacić na swoje konto w banku.

Bukmacher Fortuna – Bonus bez depozytu dla nowych graczy

Fortuna bonus bez depozytu proponuje w ramach promocji powitalnej. Ten bonus na start to także możliwość gry bez wpłaty środków na konto bukmachera. Jak to możliwe? Każdy, kto dokona rejestracji konta otrzymuje od bukmachera punkty w ramach programu lojalnościowego. Przyznane punkty na start gwarantują możliwość odebrania bonusu w wirtualnym sklepie na stronie Fortuny. Punkty za rejestrację wystarczą do odebrania darmowego zakładu w wysokości 20 zł. 

Gracz nie musi obracać środków, które uzyskał w ramach tej promocji.

Zakład bez ryzyka

Trzecią, ostatnią składową bonusu powitalnego od Fortuny jest zakład bez ryzyka. W podstawowej wersji każdy gracz może liczyć na 100 zł zwrotu na saldo bonusowe. Jednak, gdy podczas rejestracji wpiszesz w polu: Fortuna kod promocji – hasło: Prezent125, to możesz liczyć na więcej. „Fortuna kod bonusowy”, to ekskluzywna oferta przygotowana dla naszych czytelników. Po wpisaniu kodu promocji twój pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka do 125 zł. To oznacza, że właśnie tyle bukmacher maksymalnie zwróci na konto bonusowe, jeśli twój pierwszy zakład nie zostanie wygrany. Bukmacher Fortuna zwraca stawkę za pierwszy zakład pomniejszoną o 12 proc. podatku. To oznacza, że jeśli gracz chce w pełni skorzystać z kodu promocji oferowanego przez Fortunę, powinien zagrać za 142 zł. 

Podwyższone kursy w Fortunie

Bukmacher Fortuna dość często przygotowuje dla swoich stałych graczy akcje, które podwyższają kursy na wybrane spotkania. I tak: oferta promocyjna Hit Dnia to wyższe kursy na jedno lub czasem nieco więcej spotkań z oferty bukmachera Fortuna na dany dzień. Na jednym kuponie można mieć tylko jedno spotkanie z oferty Hit Dnia i choć kursy nie są dużo wyższe niż w tradycyjnej ofercie to jednak (w zależności od wysokości stawki) wygrana może być wyższa nawet o kilkanaście złotych. W ofertę Hit Dnia można łączyć z kursami z oferty tradycyjnej, więc na kuponie może być więcej niż jedno spotkanie.

Natomiast kolejna promocja Fortuny i  oferta Solo Boost dotyczy możliwości okazyjnego zagrania jednego meczu z listy kursowej bukmachera o znacznie podwyższonym kursie. Warunki są dwa. Tylko ten jeden mecz może znaleźć się na kuponie i maksymalna stawka to 40 zł. Kurs w ofercie Fortuny Solo Boost jest naprawdę bardzo dobry (np. znaleźliśmy mecz, którego kurs wzrósł z 2,20 do aż 3,00), ale trzeba pamiętać, że to sam bukmacher wybiera zaledwie jeden taki mecz na dzień, więc gracz nie ma wielkiego wyboru. Albo zgadza się na taką ofertę albo z niej rezygnuje.

W promocjach od Fortuny znajdziemy też coś co pozwoli na wyższe wygrane na kuponach akumulowanych, czyli składających się z więcej niż jednego meczu. To nieco zdradliwa promocja Fortuny, bo trzeba pamiętać, że z każdym dodanym wydarzeniem do naszego kuponu drastycznie maleją szanse wygranej, a i marża bukmacherska szybuje, więc zdecydowanie są to promocje, których trzeba używać w bardzo przemyślany sposób.

Fortuna oferuje dwie takie promocje. Superoferta+ to promocja na zwiększone kursy w kilku sportach (m.in. piłka nożna, koszykówka czy hokej na lodzie) i co ważne bukmacher powiększa wyjściowy kurs względem oferty podstawowej (więc jest to pewnego rodzaju uzupełnienie oferty Hit Dnia). Jednak im więcej meczów dodamy do kuponu, tym kurs meczu z Superoferty+ rośnie dość mocno, a kolejnymi progami są cztery dodane mecze, siedem i jedenaście.

Nieco inaczej wygląda oferta promocyjna Fortuny: Bonusy AKO. Fortuna powiększa nie kurs jednego meczu, a całą wygraną na kuponie. Już pięć meczów do dodatkowe 7% do wygranej, a z kolejnymi meczami jest jeszcze lepiej. Aż dochodzimy do 14 wydarzeń na kuponie i 50% powiększenia wygranej! Warunkiem jest to, żeby każdy mecz na kuponie posiadał kurs co najmniej 1,15.

Promocja Ekspert +

Ta promocja to próba zmierzenia się z ustalonymi przez bukmachera zestawami par. Fortuna wybiera ok. dziesięć spotkań piłkarskich, które z reguły związane są z jednymi rozgrywkami np. Ligą Mistrzów, Ligą Europy, czy meczami ligowymi w Polsce. Zadaniem typera jest obstawienie rozstrzygnięcia meczów (1,x,2 – bez podpórek) i zagranie takiego kupony za 5 zł. Oprócz wygranej głównej – która może wynieść kilkadziesiąt tysięcy złotych – każdy kto poprawnie wytypuje wszystkie mecze może wziąć udział w podziale dodatkowej puli nagród. Zwykle jest to 20 tysięcy złotych i trafia ona do rąk wszystkich, którzy trafili dany zestaw.

Oczywiście, ogromne ewentualne wygrane bardzo kuszą – szczególnie, że stawka nie jest wysoka – jednak trzeba jasno sobie to powiedzieć: dobór meczów przez bukmachera Fortuna bardzo utrudnia sprawę i na pewno ani jedno spotkanie w zestawie nie jest „pewniakiem”.

Happy Hours

Ten typ promocji należy do czasowych, ale bardzo często obecnych w ofercie Fortuny. Happy Hours polegają na tym, że w wybranych terminach niektóre rozgrywki z oferty Fortuny są zwolnione z podatku! Choć co prawda bukmacher i tak pobierze zaliczkę, aby zadowolić fiskusa, to jednak każdemu graczowi dorzuci 14% do wygranej i to zrównoważy pobrany podatek. 

Nie da się jednoznacznie określić zasad tej promocji, a szczególnie tego jakich rozgrywek dotyczy. Bukmacher Fortuna najczęściej daje szanse na grę bez podatku w przypadku rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy i polskiej ekstraklasy oraz na wydarzenia z oferty Fortuna ”na żywo”. Najczęściej w godzinach między 17, a 18 gracz powinien obstawić kupon z co najmniej trzema wydarzeniami z minimalnym kursem 1,30 każdy i za co najmniej 20 zł. Czasami zdarzają się jednak promocje na inne rozgrywki, a warunki mogą być nieco inne.

Fortuna Klub Plus

To jeden z najbardziej rozbudowanych programów lojalnościowych działających w Polsce bukmacherów. Fortuna Klub Plus obejmuje zarówno grę stacjonarną jak i online. 

Każdy gracz już za rejestrację otrzymuje tyle punktów, żeby móc je wymienić w wirtualnym sklepie na darmowy zakład w wysokości 20 zł. Każdy kupon, który stawiany jest zarówno online jak i stacjonarnie podlega przeliczeniu na punkty. W ten sposób gracz zyskuje dodatkowe szanse na kolejne darmowe zakłady. Ale nie tylko, bo w sklepie Fortuna Klub Plus można znaleźć też inne oferty np. zwiększenie kolejnego depozytu o 100%.

Mistrzostwa Typerów

Dołączając do programu „Fortuna Klub Plus” gracze mogą także wziąć udział w Mistrzostwach Typera. To całoroczna gra, która podzielona jest na miesięczne etapy. Rywalizować można zarówno w rankingu ogólnopolskim (zakłady zawierane online jak i w punktach), a także z graczami, którzy obstawiają w konkretnym lokalu bukmacherskim. Punkty mistrzowskie oblicza się jako iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej. Wśród nagród są m.in. telefony, zegarki, głośniki, a także darmowe zakłady bukmacherskie. 

Czy bukmacher Fortuna udziela promocji w punktach stacjonarnych?

Odwiedzając jeden z ok. 600 punktów stacjonarnych również możemy liczyć na promocje Fortuny. W zależności od aktualnej oferty gracze mogą grać w ramach Happy Hours czy brać udział w konkursach, w których wygraną są np. bilety na mecze klubów, które są w portfolio sponsorskim bukmachera. Gracze zawierając kupony stacjonarnie mogą też zbierać punkty do programu lojalnościowego i brać udział w Mistrzostwach Typerów. Dokładny wykaz promocji dla punktów stacjonarnych znajduje się w każdym lokalu bukmacherskim Fortuny, ale też na stronie bukmachera.

Bonus powitalny od Fortuny. Jak otworzyć konto i zdobyć bonus za rejestrację?

Wspominaliśmy już o tym, że aby móc skorzystać z bonusu na start od Fortuny należy się zarejestrować na stronie bukmachera lub założyć konto w punkcie stacjonarnym. Przypomnijmy, że  bonus za rejestrację w Fortunie to możliwość z korzystania z oferty bonusu od depozytu, Fortuna „freebet”, a także po wpisaniu kod bonusowy od Fortuny – zakładu bez ryzyka. Wpisując kod  od Fortuny rejestracyjnym, a tam hasło: PREZENT125 każdy czytelnik naszej strony może liczyć na zwrot stawki pierwszego zakładu do 125 zł.

Rejestracja to nie jest długa procedura, a dodatkowo Fortuna umożliwia założenie konta tymczasowego. Konto tymczasowe oszczędzi nasz czas i pominiemy weryfikację, czyli przesłanie skanów lub zdjęć dowodu tożsamości, ale przy koncie tymczasowym nie można np. wypłacać wygranych.

Założenie konta możliwe jest po podaniu szeregu informacji, w tym: imienia i nazwiska, numeru PESEL, numeru konta w banku czy adresu zamieszkania. Nie można zapomnieć o tym, żeby wyrazić chęć uczestnictwa w promocji Fortuna bonus powitalny i „kliknąć” w zgody dotyczące bonusów i innych promocji.

Fortuna. Wpłaty i wypłaty

Dzięki bonusowi za rejestrację od Fortuny gracz ma szansę na otrzymanie darmowego zakładu w wysokości 20 zł. Ale już skorzystanie z bonusu od depozytu wymaga od klienta bukmachera wpłaty i wpisania kodu promocji Fortuny.

Przelewu środków można dokonać ze wszystkich działających banków w Polsce m.in. za pośrednictwem serwisów oferujących szybkie i bezpieczne przelewy np. PayU czy tpay.com. 

Gracze mogą przelać środki również bezpośrednio z kart Visa czy MasterCard, a także poprzez usługę MasterPass. Fortuna udostępnia również możliwość wpłaty Blikiem, a także poprzez portfel elektroniczny Skrill. W tym jednak wypadku musimy się liczyć z tym, że wpłacając pieniądze do portfela elektronicznego może zostać naliczona prowizja. 

Podsumowanie bonusów i promocji oferowanych przez bukmachera Fortuna

Fortuna Bonus powitalny to na pewno kompleksowa oferta, która złożona jest ze trzech składników, czyli wszystkich, które są standardowo w ofertach bukmacherów (jednak niektórzy oferują tylko jedną czy dwie składowe). To już spory plus, bo gracz może otrzymać nie tylko bonus od depozytu, ale też bonus bez depozytu od Fortuny czy zakład bez ryzyka. Fortuna „freebet” to darmowy zakład w wysokości 20 zł. Wpisując w formularzu rejestracji „Fortuna voucher” i kod promocyjny Fortuna PREZENT125 gracz może liczyć na zwrot stawki w wysokości 125 zł.

Fortuna ma w swojej ofercie kilka promocji na podwyższenie kursów. Są one na pewno warte rozpatrzenia, podobnie jak oferta Happy Hours. Rozbudowany program lojalnościowy daje szanse na kolejne darmowe zakłady, a część promocji Fortuny dostępna jest też w lokalach bukmacherskich.

Zakłady Bukmacherskie Fortuna. Bonusy i promocje FAQ

Fortuna bonus powitalny. Czy muszę mieć konto stałe Fortuna, żeby skorzystać z  bonusu?

Nie. Żeby skorzystać z oferty „Fortuna bonus na start” wystarczy posiadać konto tymczasowe. Jednak, żeby wypłacić wygrane należy przejść z konta tymczasowego na stałe.

Jak uzyskać Fortuna bonus powitalny?

Należy zarejestrować się i złożyć depozyt. Następnie gracz musi obrócić pierwszy depozyt.  Maksymalna kwota, która podlega bonusowi to 1000 zł.

Jak obrócić bonusem powitalnym oferowanym przez Fortunę?

Gracz musi zagrać kupony za czterokrotność pierwszej wpłaty. Każdy kupon musi mieć kurs co najmniej 1,90 i typer ma na to 30 dni. Jeśli to zrobi otrzyma bonus powitalny. 

Czy do obrotu liczą się kupony singlowe zawarte w Fortuna?

Nie. Fortuna nie wlicza kuponów singlowe do obrotu. 

Czy do obrotu w Fortuna liczą się kupony przegrane?

Tak. Fortuna zalicza do obrotu również  przegrane kupony.

Czy Fortuna oferuje bonus bez depozytu?

Tak. Każdy kto zarejestrował konto otrzymuje punkty lojalnościowe, które można zamienić na Fortuna freebet w wysokości 20 zł.

Jak uzyskać Fortuna „zakład bez ryzyka ”? Użyj naszego kodu bonusowego.

Wystarczy, że wpiszesz w formularzu rejestracyjnym kod bonusowy: „PREZENT125”. I Fortuna zwróci stawkę zakładu do 125 zł (pomniejszoną o podatek).

Podsumowanie
product image
Ocena graczy
1star1star1star1star1star
Ocena
5 based on 42 votes
Bukmacher
Fortuna
Oferta
Fortuna Kod Promocyjny
Cena
PLN 1125

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi