Kod Promocyjny Fortuna (marzec 2020)

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus od Fortuny?
Fortuna Kod PromocyjnyPREZENT125
Bonus od wpłaty100% do 1000 PLN
Zakład bez ryzykaZwrot do 125 PLN wyższa oferta
Za rejestrację20 PLN bez depozytu na start
Happy HoursWygrywaj 14% więcej w dni meczowe
Mistrzostwa TyperówDo wygrania punkty FKP
Fortuna Klub PlusDarmowe zakłady i bonusy, wyższe kursy
Przyprowadź kumpla100 PLN za przyprowadzenie znajomego
CashoutZamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata1 zł

Kod promocyjny umożliwia odebranie graczowi specjalnego bonusu. Dzięki niemu mamy dostęp do ciekawszych korzyści wynikających z zarejestrowania konta. Zazwyczaj jest to powiększona kwota, którą gracz może otrzymać od bukmachera za pierwszą wpłatę środków na konto. Poza tym bukmacher może zaoferować większą sumę, za którą gracz może obstawić swój pierwszy zakład bez ryzyka. Do tego prezent w postaci gwarantowanej kwoty na zakłady niezależnie od wkładu własnego i mamy komplet bonusów, którymi bukmacher chce przyciągnąć nowych graczy.

W przypadku Fortuny mamy dostęp do każdego z wymienionych wyżej bonusów:

  • 1000 PLN bonusu powitalnego
  • 125 PLN na zakład bez ryzyka
  • 20 PLN jako bonus bez depozytu

Co zrobić, żeby odebrać bonus od Fortuny i otrzymać całą kwotę proponowaną przez bukmachera? Wykorzystaj specjalny kod promocyjny Fortuny i zgarnij pełną pulę, czyli aż 1145 PLN!

Zgarnij kod promocyjny Fortuna 2020

Bonus powitalny w Fortunie

Bukmacher ma aż trzy bonusy, którymi może przyciągnąć nowych graczy. Po pierwsze dokłada drugie tyle do pierwszego depozytu złożonego przez gracza na koncie. Po drugie oferuje zakład bez ryzyka. W tym przypadku w razie nietrafionego typu, bukmacher Fortuna zwraca graczowi stawkę. Oprócz tego nowi gracze mogą liczyć w Fortunie na dodatkową kwotę za darmo do wykorzystania na zakłady.

Bonus 100% od depozytu

Kiedy dokonamy pierwszej wpłaty na swojego konto w Fortunie, bukmacher przyzna nam dodatkowo taką samą kwotę. Innymi słowy nasz wkład własny zostanie podwojony, więc przy pierwszym depozycie, możemy otrzymać dwa razy tyle, ile wpłacimy. Fortuna oferuje zdublowanie naszej wpłaty do kwoty 1000 PLN, co oznacza, że nawet wpłacając 3200 PLN, dodatkowo otrzymamy maksymalnie 1000 PLN.

Jednym z warunków jest to, żeby gracz zrobił przelew na konto bukmachera w ciągu dziesięciu dni od rejestracji. Przykładowo wpłacasz na swoje konto w Fortunie 500 zł, to drugie 500 zł ląduje na twoim koncie. Zanim jednak kwota bonusu będzie mogła zostać przez nas wypłacona, trzeba będzie nią obrócić. To znaczy, że bukmacher wymaga od gracza, by zawarł zakład za otrzymaną kwotę.

W przypadku Fortuny, trzeba obrócić otrzymanym bonusem czterokrotnie, a do obrotu zaliczają się tylko kupony z minimalnym kursem 1.90.  Czy to oznacza, że gracz musi zagrać cztery kupony, każdy za 500 zł? Nie. Może np. zagrać dwa kupony za 250 PLN, ale wtedy i tak bukmacher zaliczy to jako jeden obrót.

Jest jeszcze jeden warunek. Gracz na kuponie zaliczanym do obrotu musi zawrzeć co najmniej trzy spotkania. Czy to dużo? Z jednej strony jest to bukmacherski standard, ale z drugiej – kupon akumulowany z trzema wydarzeniami nie jest łatwy do poprawnego wytypowania. To znacznie zmniejsza szanse gracza na ostateczną wypłatę całej kwoty.

Zakład bez ryzyka

Podczas zwykłej rejestracji, każdemu graczowi przysługuje zakład bez ryzyka za 100 PLN. Dzięki kodowi promocyjnemu Fortuny, możesz liczyć na 125 PLN. Ten bonus dotyczy pierwszego zakładu zawartego przez gracza w serwisie Fortuny. Jeżeli okaże się, że gracz przegrał, bukmacher zwraca mu na konto stawkę zagraną na ten kupon.

Fortuna zwraca stawkę za przegrany pierwszy zakład pomniejszoną o 12% podatku. To oznacza, że jeśli gracz chce w pełni skorzystać z kodu promocji oferowanego przez Fortunę i otrzymać 125 PLN, powinien zagrać za 142 PLN.

Bonus bez depozytu

W ramach bonusu na start bukmacher Fortuna proponuje swoim nowym graczom dodatkowe 20 PLN. Dzięki temu mamy okazję zacząć zawierać zakłady nawet bez wkładu własnego. Jak to możliwe? Każdy, kto dokona rejestracji przy użyciu naszego kodu promocyjnego otrzymuje od bukmachera punkty w ramach programu lojalnościowego. Przyznane punkty gwarantują możliwość odebrania bonusu w wirtualnym sklepie na stronie Fortuny. Punkty za rejestrację wystarczą do odebrania środków na zakłady w wysokości 20 PLN.

Promocje w Fortunie

Oprócz bonusów powitalnych dla nowych graczy, Fortuna ma także promocje czasowe oraz regularne dla klientów, którzy regularnie zawierają zakłady. Przyciągnięcie ludzi do swojego produktu to jedno, ale utrzymanie ich zainteresowania to również trudne zadanie. Fortuna dba o to, żeby gracze się nie nudzili i często ma dla nich ciekawe propozycje.

Podwyższone kursy

Fortuna dość często przygotowuje dla swoich stałych graczy akcje, które podwyższają kursy bukmacherskie na wybrane spotkania. Oferta promocyjna Hit Dnia to wyższe kursy na jedno lub czasem nieco więcej spotkań z oferty na dany dzień. Na jednym kuponie można mieć tylko jedno spotkanie z oferty Hit Dnia i choć kursy nie są dużo wyższe niż w tradycyjnej ofercie to jednak wysokość wygranej może znacząco wzrosnąć. Hit Dnia można swobodnie łączyć z kursami z oferty tradycyjnej.

Oferta Solo Boost dotyczy możliwości okazyjnego zagrania jednego meczu z listy kursowej bukmachera o znacznie podwyższonym kursie. Warunki są dwa. Tylko ten jeden mecz może znaleźć się na kuponie i maksymalna stawka to 40 zł. W tym przypadku mamy do czynienia ze znacznym podwyższeniem kursu danego wydarzenia. Przykładowo kurs na zwycięstwo jednej z drużyn może wzrosnąć z 2.20 do 3.00, więc różnica jest ogromna. Trzeba jednak pamiętać, że to bukmacher wybiera zaledwie jeden taki mecz na dzień.

Superoferta+ to promocja na zwiększone kursy w kilku sportach (m.in. piłka nożna, koszykówka czy hokej na lodzie) i co ważne bukmacher powiększa wyjściowy kurs względem oferty podstawowej (więc jest to pewnego rodzaju uzupełnienie oferty Hit Dnia).

Nieco inaczej wygląda oferta promocyjna Bonusy AKO. Fortuna powiększa nie kurs jednego meczu, a całą wygraną na kuponie. Już pięć meczów do dodatkowe 7% do wygranej, a z kolejnymi meczami jest jeszcze lepiej. Aż dochodzimy do 14 wydarzeń na kuponie i 50% powiększenia wygranej! Warunkiem jest to, żeby każdy mecz na kuponie posiadał kurs co najmniej 1,15.

Promocja Super+Hit Fortyna. Graj wydarzenia dnia i zwiększ swoją wygraną

Ekspert+

Pasjonaci krajowych i zagranicznych rozgrywek piłkarskich dobrze wiedzą, że kupony typu Ekspert to szansa na naprawdę wysoką wygraną. Ta promocja jest dostępna w trzech wydaniach. Pierwsze na Ekstraklasę, drugie na 1. ligę polską i trzecie na ligi europejskie. Zadaniem typera jest obstawienie rozstrzygnięcia meczów, bez podwójnej szansy. Tylko prosty typ 1X2. Oprócz wygranej głównej – która może wynieść kilkadziesiąt tysięcy złotych – każdy kto poprawnie wytypuje wszystkie mecze może wziąć udział w podziale dodatkowej puli nagród.

W przypadku Ekstraklasy Fortuna działa w następujący sposób. 20 000 PLN do podziału między wszystkich graczy, którzy za min. 5 PLN poprawnie wytypują osiem spotkań kolejki. Jeśli chodzi o 1. ligę, trzeba poprawnie wytypować już dziewięć meczów, ale jednocześnie pula nagród wzrasta do 30 000 PLN. Minimalna stawka pozostaje bez zmian.

Biorąc pod uwagę wariant z ligami europejskimi, widać, że jest on najtrudniejszy, a jednocześnie nie jest bardziej zyskowny od Eksperta Ekstraklasy. Trafienie 10 wybranych przez Fortunę meczów z najmocniejszych lig w Europie, gwarantuje, że gracz dostanie swój kawałek tortu z 20 000 PLN. A kto wie, może i zgarnie cały tort?

Happy Hours

Promocja aktywna w wybrane dni. Najczęściej jest ona w ofercie na dni meczowe Ligi Mistrzów, ale zdarza się też, że Fortuna wprowadza ją także np. na weekendy. Dzięki tej promocji gracze mogą otrzymać większą wygraną za trafiony kupon.

Przykładowo: we wtorek, w który rozgrywane są mecze Champions League Fortuna oferuje Happy Hours w godzinach 17:00 – 18:00. Zakłady zawarte w tym przedziale czasowym, spełniające warunki regulaminu, kwalifikują się do promocji bukmachera. Wystarczy dodać do swojego kuponu min. trzy wydarzenia z kursem wyższym niż 1.29 i zawrzeć taki zakład za co najmniej 20 PLN.

Postawiony zakład w trakcie Happy Hours wiąże się z wygraną wyższą o 14%, więc to tak jakby grać bez podatku. Warto polować na tę promocję, jeśli ktoś regularnie wygrywa. Na pierwszy rzut oka 14% to niedużo, ale przy większej stawce, zauważalnie może zrobić różnicę.

Piłkarskie Happy Hours u bukmachera Fortuna - zgarnij kod promocyjny Fortuna 2020

Fortuna Klub Plus

Bukmacher Fortuna ma w swojej ofercie specjalne punkty lojalnościowe, które mogą okazać się bardzo przydatne regularnym graczom. Punkty są przyznawane za każdy postawiony kupon i można je wymienić na darmowe zakłady oraz bonusy.

Punkty gromadzone są za każdym razem, kiedy gracz zawiera zakład, więc zdobywanie ich jest bardzo proste. 

Jak zdobyć punkty Fortuny?

  • Klient otrzymuje punkty za każdy postawiony zakład (tzn. za każde 2 zł postawione na zakład, gracz otrzymuje 1 punkt FKP)
  • Maksymalna liczba punktów FKP, jakie Uczestnik może zdobyć w ciągu jednego dnia wynosi 300 punktów

Na co można wykorzystać punkty Fortuny?

  • Bonusy dostępne w katalogu
  • Darmowe zakłady
  • Bonusy kursowe

DODATKOWE INFORMACJE

  • Punkty nie tracą ważności i nie są odejmowane od konta wraz z końcem roku kalendarzowego.
  • Jeśli konto Klienta zostanie zamknięte to pozostające punkty ulegną wyzerowaniu bez możliwości przywrócenia ich po ponownym otwarciu konta.

Dla Klientów zarejestrowanych w Fortuna Klub Plus regularnie organizowane są specjalne promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty FKP.

Mistrzostwa Typerów

Trwają od 1 stycznia do 31 grudnia, 12 miesięcy, 52 tygodnie, 365 dni w roku gracze rywalizują o miano tego najlepszego. To całoroczna gra, która podzielona jest na miesięczne etapy. Rywalizować można zarówno w rankingu ogólnopolskim (zakłady zawierane online jak i w punktach), a także z graczami, którzy obstawiają w konkretnym lokalu bukmacherskim. Punkty oblicza się jako iloczyn wskaźnika oraz wypłaconej wygranej. Wśród nagród są m.in. telefony, zegarki, głośniki, a także darmowe zakłady bukmacherskie.

Co miesiąc Fortuna honoruje nagrodami rzeczowymi oraz bonusami mistrzów typowania w rankingu ogólnopolskim oraz w rankingach prowadzonych w każdym z prawie 600 punktów sprzedaży. W Rankingu Ogólnopolskim wyłanianych jest 50 najlepszych typerów, a w Rankingu w Punkcie po 5 laureatów z danego Punktu.

Jak zgłosić kupon do Mistrzostw Typerów?

a) Grając online, zaznacz pole „Zgłoś do Mistrzostw”

b) Grając w Punkcie, poproś pracownika Punktu, żeby zgłosił kupon dla Ciebie

Nie liczą się kupony z zakładami na żywo oraz z zakładami na Wirtualne Sporty. W jednym dniu do Mistrzostw można zgłosić kupony o maksymalnej wartości 100 złotych.

Baner dzięki któremu zgarniesz bonusy od Fortuny

Podsumowanie bonusów i promocji w Fortunie

Fortuna bardzo dobrze opracowała swój bonus powitalny. Nie przyciąga graczy sztucznie wygórowanymi kwotami bonusów. Warunki obrotu otrzymanym bonusem są, bo być muszą. Inaczej taka promocja byłaby w ogóle nieopłacalna dla bukmachera. Czterokrotny obrót to, ani nie wygórowane wymaganie, ani łatwy sposób na zarobek, więc w tym przypadku zostało to dokładnie obliczone. Poza bonusem od depozytu Fortuna ma w swojej ofercie także bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka, więc wygląda to naprawdę zachęcająco.

Fortuna ma w swojej ofercie także kilka promocji na podwyższenie kursów. Na pewno warto wziąć pod uwagę np. promocję Happy Hours, dzięki któremu gracze mają możliwość wyższych wygranych. Poza tym Fortuna ma rozbudowany program lojalnościowy, który daje szanse na kolejne darmowe zakłady, a część promocji Fortuny dostępna jest też w lokalach bukmacherskich. Co więcej Fortuna również jest aktywnym graczem na rynku bukmacherskim i oferuje różne promocje czasowe związane z konkretnymi wydarzeniami. Warto jest więc śledzić ofertę tego bukmachera i założyć u niego konto z kodem promocyjnym.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Fortuna bonus powitalny. Czy muszę mieć konto stałe Fortuna, żeby skorzystać z  bonusu?

Nie. Żeby skorzystać z oferty „Fortuna bonus na start” wystarczy posiadać konto tymczasowe. Jednak, żeby wypłacić wygrane należy przejść z konta tymczasowego na stałe.

Jak uzyskać Fortuna bonus powitalny?

Należy zarejestrować się i złożyć depozyt. Następnie gracz musi obrócić pierwszy depozyt.  Maksymalna kwota, która podlega bonusowi to 1000 zł.

Jak obrócić bonusem powitalnym oferowanym przez Fortunę?

Gracz musi zagrać kupony za czterokrotność pierwszej wpłaty. Każdy kupon musi mieć kurs co najmniej 1,90 i typer ma na to 30 dni. Jeśli to zrobi otrzyma bonus powitalny

Czy do obrotu liczą się kupony singlowe zawarte w Fortuna?

Nie. Fortuna nie wlicza kuponów singlowych do obrotu. 

Czy do obrotu w Fortuna liczą się kupony przegrane?

Tak. Fortuna zalicza do obrotu również  przegrane kupony.

Czy Fortuna oferuje bonus bez depozytu?

Tak. Każdy kto zarejestrował konto otrzymuje punkty lojalnościowe, które można zamienić na Fortuna freebet w wysokości 20 zł.

Jak uzyskać kod promocyjny Fortuna? Użyj naszego kodu bonusowego.

Wystarczy, że wpiszesz w formularzu rejestracyjnym kod bonusowy: „PREZENT125. I Fortuna zwróci stawkę zakładu do 125 zł (pomniejszoną o podatek).

Podsumowanie
product image
Ocena graczy
1star1star1star1star1star
Ocena
5 based on 2 votes
Bukmacher
Fortuna
Oferta
Fortuna Kod Promocyjny
Cena
PLN 1125

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi