Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów w Polsce

Promocje bukmacherskie lubi każdy gracz. Na pewno jest to dobra okazja, żeby zwiększyć swój budżet na grę. Szczególnie jeśli mówimy o tradycyjnych promocjach bukmacherskich, czyli bonusach powitalnych. Jednak promocje bukmacherskie takie jak bonus od depozytu, darmowy zakład czy zakład bez ryzyka są z zasady ofertami dla nowych klientów, czyli tych graczy, którzy jeszcze nie mają konta u konkretnego bukmachera.

Promocje bukmacherskie dla lojalnych graczy, czyli tych którzy dość regularnie grają u danego bukmachera są dość częste, ale nie ma się co łudzić, że są równie atrakcyjne jak bonusy powitalne. Oczywiście nie ma reguły i czasami można trafić na świetną promocję bukmacherską poza tradycyjnymi bonusami powitalnymi.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł zakład bez ryzyka

Wybór graczy

Odbierz
Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENT500

Odbierz
Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Promocje bukmacherskie u legalnych bukmacherów w Polsce Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 760 zł + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Jedno jest raczej pewne. Promocji bukmacherskich będzie w Polsce coraz więcej. Polski rynek bukmacherski nadal nie jest nasycony, a gracze na pewno nie są znudzeni obstawianiem meczów i innych wydarzeń. Promocje bukmacherskie na pewno pomogą bukmacherom w tym, żeby gracz zwrócił uwagę na ofertę danego bukmachera. Drugim powodem jest to, że w Polsce coraz więcej firm bukmacherskich otrzymuje zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności hazardowej. Większa konkurencja, to na pewno mocniejsza walka o klienta i gracze mogą się tylko z tego cieszyć, bo bonusy bez depozytu czy kody bonusowe będą wyrastały jak grzyby po deszczu.

Promocje bukmacherskie – gra bez podatków

Wśród promocji bukmacherskich, poza wspomnianymi bonusami powitalnymi, można wyróżnić kilka. Na pewno najciekawszą formą promocji jest gra bez podatku u bukmachera. W Polsce podatek jest liczony od każdego zakładu bukmacherskiego, a właściwie od każdej stawki. Wynosi on aż 12% i bukmacherzy przenoszą go na swoich klientów. W praktyce podatek wygląda tak, że grając za 100 złotych, to de facto gracz zawiera zakład za 88 złotych. Różnica zatem jest naprawdę spora. Dlatego promocje bukmacherskie na grę bez podatku cieszą się ogromną popularnością. Nie jest jednak tak różowo. Promocje bukmacherskie na grę bez podatku  – poza wyjątkami – są bardzo ograniczone np. dotyczą tylko spotkań w danej lidze czy rozgrywkach lub są to „Happy Hours”, czyli kilka razy w tygodniu (i w wybranych godzinach) bukmacherzy nie pobierają podatku od obstawianych zakładów. Często też trzeba zagrać kupony za określone stawki lub po określonych kursach minimalnych. 

Oczywiście skorzystanie z promocji bukmacherskiej na grę bez podatku jest w pełni legalne, bo bukmacherzy odprowadzają podatek, ale stosując odpowiedni przelicznik niwelują go na kuponach graczy.

Większe wygrane na kuponach akumulowanych

Szczerze mówiąc z tą promocją bukmacherską mamy największy problem. Bukmacherzy bowiem w ramach takich promocji powiększają wygrane od kilku do kilkudziesięciu procent za każdy dodany mecz do kuponu. Oczywiście im więcej spotkań dodanych, tym większe są zyski na ewentualnych wygranych kuponach w ramach tej promocji bukmacherskiej. Jednak najczęściej dopisany zysk, pozostaje tylko na papierze, a bukmacher rozkłada ręce i niejako mówi: „chcieliśmy jak najlepiej dla was”, ale zarazem całą stawkę zabiera na swoje konto.

Naprawdę trudno jest liczyć bowiem, że wygramy np. 25% więcej na kuponie, który ma dziesięć wydarzeń lub więcej. Wszystkie zakłady bukmacherskie z większą ilością spotkań niż trzy, są bardzo trudne do wygrania, a składające się z kilkunastu spotkań? To bajki i raczej nie warto grać takich „tasiemek”. Choć na pewno, jeśli już chcemy zaryzykować to lepiej jest skorzystać z oferty bukmachera, który ma w swojej ofercie promocję bukmacherską na kupony akumulowane.

Podwyższone kursy

Ta promocja bukmacherska należy do naszych ulubionych. Dlaczego? Bo tak naprawdę niewielkim nakładem możemy odebrać wyższe wygrane. Wielu bukmacherów ma w swojej ofercie promocję bukmacherską typu „Hit Dnia” czy „Super Oferta” chodzi o to, że jeden lub nawet kilka spotkań dziennie ma wyższe kursy niż w podstawowej ofercie. Oznacza to, że bukmacher schodzi ze swojej marży. Warto jeszcze sprawdzić czy kurs u innych bukmacherów jest rzeczywiście niższy i czy „nasz” bukmacher nie próbuje manipulować nami, ale z reguły kursy z oferty „Hit Dnia” są najwyższe właśnie u tego bukmachera, który promuje ten kurs. Oczywiście nie jest tak, że zawsze warto zagrać taki podwyższony kurs, ale jeśli zrobimy dobrą analizę wydarzenia i wychodzi nam, że akurat dany mecz jest ciekawy, to nie ma się co zastanawiać.

Przykłady? Kurs na mecz Leicester City – Chelsea Londyn w podstawowej ofercie bukmachera wyglądają następująco: 2,6 – 3,50 – 2,62 , ale już w ramach promocji bukmacherskiej kształtują się tak: 2,72 – 3,67 – 2,75. Ktoś powie, że to nie jest zbyt dużo, ale jednak jeśli gramy za sporą stawkę to przyrost wygranej jest naprawdę niezły. 

Programy lojalnościowe bukmacherów

Zbierać punkty można na stacjach benzynowych, w sieciach sklepów, ale można też i bukmacherów. Programy lojalnościowe na pewno nie są najmocniejszą stroną polskich bukmacherów i nie są to promocje bukmacherskie, które wzbudzają największe pozytywne emocje. Jednak ci gracze, którzy grają regularnie i na duże stawki mogą od czasu do czasu zgarnąć ciekawą nagrodę. Z reguły są to darmowe zakłady lub inny rodzaj z bogatej puli bonusów bukmacherskich. Rzadziej są to nagrody rzeczowe. Programy lojalnościowe mogą na pewno pomóc wejść graczom do klubów VIP, które są prowadzone przez niektórych operatorów. Tam już jest szansa nie tylko na ciekawsze kursy czy inne promocje, ale też na skorzystanie z wyjazdów na imprezy sponsorowane przez bukmachera. Atrakcyjne kluby VIP to zaleta czołowych przedstawicieli rankingu bukmacherów.

Promocje bukmacherskie na bieżące wydarzenia

W Australii rozgrywany jest wielkoszlemowy turniej, a w USA odbywają się ważne mecze w rozgrywkach NBA lub startuje piłkarska Liga Mistrzów? To wszystko są dobre okazje na kolejne promocje bukmacherskie. Wyobraźnia bukmacherów jest ogromna. Przy okazji ważnych imprez niemal nie ma choćby jednego bukmachera, który nie zaproponowałby ciekawej promocji bukmacherskiej. Raz są to zakłady bez ryzyka, innym razem bez podatku lub promocja bukmacherska w jeszcze innej formie. Warto zwracać uwagę na to kto jest ambasadorem bukmachera lub kogo sponsoruje dany bukmacher. Bardzo prawdopodobne jest to, że promocje bukmacherskie będą związane bardziej lub mniej z tymi osobami lub klubami. 

Aktualne promocje bukmacherskie

Gdzie szukać promocji bukmacherskich? Bardzo często są to oferty czasowe. My na naszym portalu staramy się na bieżąco aktualizować wszystkie nowinki w ramach promocji bukmacherskiej. Jeśli jednak coś przeoczymy to na pewno wszystkie aktualne informacje o promocjach bukmacherskich znajdziecie bezpośrednio na portalu bukmachera w zakładce „bonusy”  lub „promocje bukmacherskie”.

Promocje bukmacherskie w STS

Największy polski bukmacher STS ma sporo promocji bukmacherskich dla lojalnych graczy. Wśród nich są:

 • „Superoferta” i „Hit dnia” – czyli wyższe kursy na wybrane spotkania.
 • „Ekstra 30 zł” – każdy gracz, który regularnie gra i obróci w tygodniu kwotę 200 złotych (po kursie co najmniej 1,85) otrzyma od bukmachera 30 złotych w ramach darmowego zakładu. 
 • „4 kupony, jeden gratis” – gracz po zagraniu czterech kuponów za 11 zł i po kursie co najmniej 1,85 (od poniedziałku do niedzieli) może liczyć na zwrot w postaci 11 zł na konto bonusowe. 
 • „esportowe 25 zł” – STS mocno promuje swoją ofertę zakładów esportowych. Jeśli gracz zagra kupon singlowy po kursie co najmniej 1,85 i przegra, to może liczyć na 10% zwrotu stawki na saldo bonusowe. Tygodniowo można liczyć na maksymalnie 25 złotych zwrotu.
 • „Bezpieczne Betgames” – jeśli przegrasz pierwsze zakłady w ramach Betgames bukmacher zwróci w ramach promocji bukmacherskiej 20 złotych na saldo bonusowe.
 • Poleć znajomego – 50 złotych od każdego poleconego znajomego.
 • Dodatkowo STS coraz częściej wprowadza promocje bukmacherskie, które dostępne są tylko w punktach stacjonarnych.

Promocje bukmacherskie w Fortunie

Promocje bukmacherskie w Fortunie również są podzielone na te, z których gracz może skorzystać w punktach stacjonarnych bukmachera lub grając online. Dla lojalnych graczy Fortuna przygotowała m.in.:

 • „Superoferta+” i „Hit dnia” – czyli wyższe kursy na wybrane spotkania.
 • „Fortuna Klub Plus” – To program lojalnościowy Fortuny, a w zamian za składane zakłady gracze otrzymują punkty. Można je wymieniać m.in. na darmowe zakłady czy bonusowe kursy.
 • „Mistrzostwa Typera” – to całoroczna promocja bukmacherska, która jest podzielona na miesięczne etapy. Rywalizować można zarówno w punktach stacjonarnych jak i online m. Wśród nagród są m.in. telefony, zegarki, głośniki, a także darmowe zakłady bukmacherskie. 
 • „AKO bonusy live” – do kuponów akumulowanych na zakłady „na żywo” Fortuna dodaje bonusowe kursy w wysokości 1,10 (od 3 zdarzeń), 1,20 (5 zdarzeń) i 1,30 (7 zdarzeń).
 • „AKO Bonus” – już pięć meczów na kuponie to zysk 7% do wygranej, a każdy dodany mecz do kuponu  to większy zysk.. Przy 24. meczach to 100% większa wygrana.
 • „Ekspert +” – Fortuna wybiera zestaw par ok. dziesięciu meczów, a zadaniem typera jest obstawić wyniki spotkań (tylko 1, x, 2) i postawić kupon za 5 złotych. Jeśli wygra to oprócz regularnej wygranej bierze udział w podziale dodatkowej nagrody (ok. 20 tysięcy złotych).

Promocje bukmacherskie w Totolotku

Jakie promocje bukmacherskie przygotował dla swoich graczy Totolotek? To oprócz bonusów powitalnych m.in.:

 • „Bonus King Size” – to promocja bukmacherska na kupony akumulowane – pięć zdarzeń na kuponie to dodatkowe 5%, a przy 30 wydarzeniach gracz może liczyć na wygraną większą o 66%.
 • „BetClub” – program lojalnościowy Totolotka, w którym punkty za zawierane zakłady można wymieniać m.in. na dodatkowe środki na grę.
 • „Jedenastka Totolotka” – Bukmacher zabierze swoich graczy na piłkarskie Euro do Hiszpanii. Poza meczem Polaków z gospodarzami zwycięzcy zwiedzą też kilka hiszpańskich miast. Jedenastu najlepszych typerów polskiej ligi, a zarazem aktywnych graczy na stronie Totolotka (minimum 10 kuponów w lutym, marcu, kwietniu i maju) poleci z bukmacherem na piłkarskie święto.

Promocje bukmacherskie w Betclic

Bonus powitalny i co dalej? Oto aktualne promocje bukmacherskie w Betclic:

 • „Multi+” – pięć spotkań zawartych na kuponie oznacza wzrost wygranej o 7%, a z każdym kolejnym dołożonym spotkaniem wygrana rośnie, aż do 50 proc. – w przypadku zagrania kuponu akumulowanego złożonego z co najmniej 13 meczów.
 • „Boost” – to specjalnie oznaczone kursy (żółtą rakietą) i są to kursy najprawdopodobniej  najwyższe wśród wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce.
 • „Piłkarski Jackpot” – to zestaw ośmiu meczów ligi angielskiej, które gracz musi zawrzeć na swoim kuponie i obstawić za 10 złotych. Jeśli trafi – bierze udział w podziale dodatkowej nagrody, która w razie braku zwycięzcy zostaje zwiększona (można wygrać np. dodatkowe 35 tysięcy złotych).
 • „Strefa VIP”- zaproszeni przez bukmachera gracze mogą liczyć na dodatkowe promocje i indywidualną obsługę, a także na upominki. Są nimi m.in. bilety na mecze reprezentacji Polski czy spotkania Ligi Mistrzów, dzięki czemu Betclic ma świetną opinię wśród graczy.

Promocje bukmacherskie w Betfan

Betfan ma szczególną promocję bukmacherską, która wzbudza spore zainteresowanie graczy, a chodzi o:

 • grę bez podatku – żeby zagrać bez podatku wystarczy mieć na kuponie co najmniej trzy zdarzenia z kursem minimalnym 1,35, a wtedy do wygranej bukmacher dorzuca 14% i tym samym niweluje wcześniej pobrany podatek. Oferta jest ważna siedem dni w tygodniu i dotyczy wszystkich rozgrywek z oferty kursowej Betfan .
 • „Radar365” – codziennie gracze mogą liczyć na jakąś promocję. Mogą to być nieco większe kursy lub np. dodatki do kuponów akumulowanych

Promocje bukmacherskie w Forbet

Promocje bukmacherskie w Forbet składają się na:

 • „Happy Hours” – to okazjonalna możliwość gry bez podatku.
 • „Bonus urodzinowy” – aktywni gracze mogą liczyć na freebet w postaci 20 złotych.
 • „Tniemy ryzyko” – jeśli gracz zagra za 99 złotych lub 199 złotych i postawi tę kwotę na przynajmniej trzy mecze z wybranych rozgrywek (z reguły najlepsze ligi piłkarskie), to może liczyć na zwrot stawki jeśli nie trafi jednego meczu lub na zwrot połowy stawki jeśli nie trafi dwóch spotkań (min. kurs 1,30). 

Promocje bukmacherskie w PZBuk

PZBuk ma sporo promocji bukmacherskich – w tym jeden z najbardziej rozbudowanych programów lojalnościowych. Na ofertę dla lojalnych klientów składają się m.in. takie promocje:

 • „Kombodoładowanie” – bukmacher dodaje do wygranej gracza określony procent w zależności ile spotkań będzie na kuponie. Już dwa spotkania dają dodatkowy procent do wygranej, a 11 i więcej spotkań to 15% zysk. Oferta obowiązuje na spotkania wybranych lig i rozgrywek piłkarskich.
 • „Komborakieta” – to podobna promocja bukmacherska, ale związana z rozgrywkami tenisowymi. Tutaj wzrost wygranej może wynieść nawet 30 proc.
 • „Sklep” – to forma programu lojalnościowego. Za rejestrację, zawieranie zakładów czy wpłatę na konto bukmachera gracz otrzymuje punkty, które może w sklepie wymienić m.in. na darmowe zakłady.

Promocje bukmacherskie w LVBet

LVBet promocjami bukmacherskimi stoi? Może to za duże słowa, ale na pewno oferta promocji bukmacherskich w LVBet jest bardzo szeroka. Oto przykłady:

 • „Gruby kupon” – zestaw co najmniej dwóch meczów przygotowanych przez bukmachera, których kurs może być wyższy nawet o 20%,
 • „Ekstraklasa +14 %” – od grających – w aplikacji mobilnej – mecze związane z polską Ekstraklasą bukmacher LVBet nie pobierze podatku. Podobna promocja obowiązuje w punktach LVBet,
 • „Turniej Ekstraklasy” – obstawiając mecze polskiej ekstraklasy gracze biorą też udział w rankingu, a najlepsi typerze mogą liczyć na nagrody (od 50 zł do 500zł za kolejkę),
 • „Turniej Europejskie Puchary” – bardzo podobny turniej do tego związanego z polską ekstraklasą.
 • „NBA NHL NIGHT LIVE” – kolejny turniej dla osób typujących regularnie te same rozgrywki. Tym razem chodzi o sport zza Oceanu i najlepszy hokej oraz koszykówkę.
 • Promocje dla kibiców klubów, które sponsoruje LVBet – po przesłaniu karnetu na mailowy adres bukmachera kibice mogą liczyć na bonus w wysokości 50 zł.
 • „Mulitikozak” – czyli zwiększanie wygranych w zamian za zawieranie kuponów akumulowanych. Im więcej zdarzeń na kuponie tym wygrane rosną (nawet do 25%).
 • Program lojalnościowy LVBet – w zamian za zagrywane kupony gracz otrzymuje punkty, które może wymieniać na nagrody.

Promocje bukmacherskie w eWinner

ewinner-midbelka

Promocje bukmacherskie eWinner dla lojalnych grahiczy, to nie jest jeszcze najmocniejsza strona bukmachera, który zadebiutował dopiero jesienią 2019 roku, ale gracze mogą korzystać m.in.:

 • z okazjonalnej gry bez podatku (np. na wydarzenia tenisowe czy koszykarskie),
 • lub z Cashback.

Promocje bukmacherskie w Milenium

milenium-midbelka

Bukmacher Milenium rozpoczął swoją ofensywę i promocji bukmacherskich jest tam całkiem sporo. Oczywiście najważniejszy jest bonus na start od Milenium , ale poza tym:

 • „Happy Hours” – czyli gra bez podatku w wybranych godzinach – zarówno w punktach stacjonarnych jak i online.
 • „Happy Hours Live” – gra bez podatku na kupony zawierane „na żywo”.
 • „Happy Hours Wirtual” – gra bez podatku na kupony zawierane na sporty wirtualne.
 • „Wygraj ligę” – to gra, w której typerzy mogą rywalizować ze sobą. Jest system spadków i awansów, a najlepsi typerzy mogą liczyć na ciekawy Cashback.
 • „bonus 5-10-15” – czyli dodatkowe 5%, 10% i 15% do zakładów akumulowanych (kolejno od pięciu meczów, dziesięciu i piętnastu).
 • „Liga Mistrzów” – to program lojalnościowy bukmachera. Za zagrane zakłady można uzyskać dodatkowe kredyty na grę.
 • Superoferta – to nawet kilkanaście meczów z wyższymi kursami każdego dnia.

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi