Kod Promocyjny forBET . Bonus powitalny, promocje i bonusy dla graczy.

Typ bonusuJaki otrzymasz bonus od forBET?
forBET Kod PromocyjnyPREZENT
Bonus od wpłaty2100 PLN
Bonus od wpłaty (szczegółowo)1-sza 100% do 1000 PLN
2-ga 75% do 500 PLN
3-cia 50% do 500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN cashback
Freebet50 PLN extra
CashoutZamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata1 PLN

Kod Promocyjny forBET 2020

Odbierz kod promocyjny forBET i zacznij wygrywać!

Po czym poznać dobrego bukmachera? Wśród kluczowych aspektów, które bierze pod uwagę każdy gracz na pewno są kursy bukmacherskie i ich wysokość, to jak szeroka jest oferta kursowa oraz jak prezentuje się oferta na zakłady na żywo. Dobry bukmacher to jednak jeszcze coś: ciekawe i wysokie promocje i kody bonusowe.

Super Tydzień w Forbet
Promocje w ramach Super tygodnia w Forbet

Kod promocyjny, bonusowy i oferty oferowane przez forBET

Nie ma się co łudzić promocje, które są oferowane przez bukmacherów to nie rozdawnictwo pieniędzy. Musimy mieć z tyłu głowy to, że to bukmacherzy chcą odnieść z nich zysk. Jednak, gdy gracz ma wiedzę na temat tego jak działają bonusy bukmacherskie, to może przekuć to na zysk.

Bukmacher forBET to firma bukmacherska, która dość szybko dołączyła do najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na rynku. I nie da się ukryć, że bukmacher dokonał tego dzięki bonusom bukmacherskim. Gracze, którzy dołączyli do grona klientów bukmachera przez kilka pierwszych miesięcy działania bukmachera na polskim rynku, mogli korzystać z promocji na grę bez podatku. Była to zdecydowanie jednak z najciekawszych promocji na polskim rynku. Podatki od zakładów bukmacherskich są w Polsce na tyle duże (de facto 12 proc. pobieranych od każdej stawki), że bukmacher forBET nie był wstanie oferować tej promocji cały czas. Teraz jest to zaledwie okazjonalna promocja, ale również gra bez podatku sprawiła, że forBET stał się czołowym bukmacherem w Polsce.

Bukmacher forBET jest legalnym bukmacherem ponieważ posiada koncesje wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu dokumentowi bukmacher może przyjmować zakłady bukmacherskie w internecie oraz w punktach stacjonarnych

Bonus powitalny od forBET

Bukmacher forBET swój bonus powitalny reklamuje jako „najprostszy i najlepszy” na polskim rynku bukmacherskim. Sprawdźmy zatem czy za słowami idą czyny. 

Podstawowa oferta bonusu powitalnego od forBET to bonus od depozytu. Oznacza to, że kwota bonusu jest uzależniona od wpłaty na konto bukmachera. Pierwszą dobrą informacją jest to, że gracz może liczyć na bonus powitalny od forBET liczony od trzech pierwszych wpłat. To rzadkość, bo większość bukmacherów promuje tylko pierwszy depozyt.

Za pierwszy depozyt można zgarnąć najwięcej, bo bukmacher przeleje na saldo bonusowe równowartość pierwszej wpłaty – maksymalnie 1000 zł. Drugi bonus to 75 % drugiej wpłaty maksymalnie 500 zł, a trzeci bonus to 50 % trzeciej wpłaty maksymalnie 500 zł. Co to oznacza w praktyce? Żeby otrzymać maksymalny bonus w wysokości 2000 zł gracz powinien wpłacić na konto bukmachera w trzech przelewach ok. 2666 zł. 

Minimalna wpłata, która uprawnia do uzyskania bonusu powitalnego od forBET to w każdym przypadku 20 zł.

Jak obrócić bonus powitalny od forBET?

Po każdym depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykonania obrotu depozytem.

Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0. Czyli gracz może zagrać dowolną liczbę kuponów, których łączne stawki będą równe depozytowi, który uprawniał go do uzyskania depozytu. Jeśli gracz obróci depozyt, to jego bonus zostanie automatycznie odblokowany.

Niestety nie oznacza to tego, że już wtedy klient bukmachera może wypłacić bonus powitalny od forBET na swoje konto w banku. Potrzebny jest kolejny obrót, tym razem bonusem.

Jak wypłacić bonus powitalny oferowany przez forBET?

Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki:

  • zakład singlowy – z kursem min. 2.0

lub:

  • zakład akumulowany – z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3.

W jakich sytuacjach obstawiać kupony single, a w jakich AKO?

Do obrotu bonusem na start nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z oferty na sport wirtualny z grupy I i II (podobnie jest w przypadku obrotu depozytem, tam jednak można obstawiać kupony na sport wirtualny z grupy I).

Czas na obrót zarówno depozytem jak i bonusem to 30 dni i choć to typowy okres dla polskich bukmacherów, jest to jednak dość krótki czas na wybranie takich meczów, które zwiększałyby szansę na skuteczny obrót.

Grafika przedstawia wyższy niż normalny bonus powitalny bukmachera forbet

Kod promocyjny forBET czyli niespodzianka od Bukmacher-Legalny.pl

Taki bonus powitalny od forBET to mało? Oczywiście zawsze może być lepiej, więc wspólnie z bukmacherem nasz portal przygotował niespodziankę dla wszystkich typerów. Wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnego kodu promocyjnego od forBET i naszej strony. Hasło to: prezent. Kod promocyjny zwiększa bonus powitalny, który jest udzielany przez forBET, ale też wprowadza nowy bonus – czyli zakład bez ryzyka. Jakie są warunki otrzymania dodatkowych bonusów oprócz wpisania kodu promocyjnego od forBET? 

Kod promocji sprawi, że gracz może liczyć na 50 zł większy bonus powitalny od pierwszej wpłaty. Jak to działa? Po pierwsze, należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 zł i dzięki temu gracz otrzyma bonus powitalny równy pierwszemu depozytowi plus dodatkowe 50 zł. 

Ten bonus należy obrócić cztery razy – po kursie minimalnym zdarzenia 1,20 i kursie minimalnym kuponu 2,00. 

W ramach kolejnej niespodzianki dla naszych czytelników, którzy wpiszą w formularzu rejestracyjnym specjalny kod promocji od forBET, mamy dla was zakład bez ryzyka w wysokości 50 zł. Oznacza to, że pierwszy zakład, który zostanie wykonany po rejestracji i opłacony z konta gracza, będzie zakładem, którego przegrana nie powoduje strat dla gracza.

Zwrot nastąpi na saldo bonusowe i gracz otrzyma bonus w wysokości stawki takiego zakładu do maksimum 50 zł. 

Ten bonus również należy obrócić cztery razy – po kursie minimalnym zdarzenia 1,20 i kursie minimalnym kuponu 2,00. 

Jest jeszcze jeden wymóg, który należy spełnić, aby otrzymać dodatkowy bonus. Gracz powinien napisać maila na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login. W tytule maila należy wpisać „Zakład bez ryzyka”. Dopiero wtedy bukmacher sprawdzi czy nas zakład bez ryzyka kwalifikował się do promocji i dokona zwrotu na saldo bonusowe. 

Grafika przedstawia najwyższy bonus powitalny oferowany przez bukmachera forBET

Promocje forBET:

Happy Hours 

Gra bez podatku w forBET nadal jest możliwa, a to dzięki promocji Happy Hours. Nie ma się co oszukiwać, że jest to równie dobra promocja, jak ta na której bukmacher zdobył największą popularność. Przede wszystkim dlatego, że gra bez podatku możliwa jest tylko w wybranych godzinach (np. od 18 do 21) i na mecze wybranych rozgrywek (najczęściej są to europejskie puchary). Również inne warunki gry bez podatku z oferty forBET nie są tak korzystne. Każdy kupon musi bowiem spełnić jeszcze kilka innych obostrzeń. 

Gracz powinien zawrzeć zakład bukmacherski z co najmniej czterema wydarzeniami i każdy kurs nie może być niższy niż 1,30. Oczywiście każdy mecz na kuponie musi być wybrany z rozgrywek, których dotyczy dana promocja.

Tak zagrany kupon będzie liczony jako zakład bez podatku. Bukmacher podatek odprowadzi, ale ewentualna wygrana zostanie powiększona o kwotę jakby podatek nie istniał, czyli ok. 14 %. 

forBET „Be Active” – bonus dla aktywnych

W ofercie forBET dość regularnie pojawia się bonus, który promuje aktywnych graczy, czyli takich, którzy regularnie stawiają zakłady bukmacherskie z oferty forBET. 

Jednak stawka takiego kuponu nie może być niska, aby dzień zaliczyć do „aktywnych” należy postawić kupon albo za minimum 150 zł albo za minimum 500 zł.

Kurs kuponu musi wynosić minimum 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.20. Do promocji będą wliczane zakłady sportowe, zakłady na żywo oraz sporty wirtualne z grupy I.

Nagrody? W przypadku kuponów obstawianych za min. 150 zł dziennie:

  •  10 dni aktywnych – 150 zł bonusu,
  •  20 dni aktywnych – 500 zł bonusu,
  • 30 dni aktywnych – 1 500 zł bonusu.

Za stawkę kuponu minimum 500 zł dziennie nagrody są następujące:

  • 20 dni aktywnych – 1500 zł bonusu,
  • 30 dni aktywnych – 4000 zł bonusu (w dwóch bonusach po 2000 zł).

Obrót przyznanym w nagrodę bonusem to obowiązek zagrania czterokrotnością przyznanej kwoty  po kursie minimalnym 2,00 – a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie akumulowanym musi wynosić 1.20.  Czas na obrót bonusem to tylko 14 dni.

Oba progi stawek nie łączą się, więc gracz może odebrać tylko jeden bonus – za wyższą stawkę. 

forBET – Fantasy Premier League

Mało, który kibic piłki może o sobie powiedzieć, że nie śledzi rozgrywek najwyższej klasy ligi angielskiej. Oczywiście, nie każdy robi to z wypiekami na twarzy, ale zdecydowana większość polskich fanów ma swój ulubiony klub w Anglii. W Polsce rzesze fanów ma także Fantasy Premier League, czyli zabawa polegająca na wyborze wirtualnego składu złożonego z zawodników Premier League. Wybrany piłkarz do składu punktuje na podstawie swoich osiągnięć w danych meczach (np. bramki, asysty, zachowane czyste konto). Gra ma swoich wiernych fanów i bukmacher forBET ma dla nich miłą niespodziankę.

Każdy kto weźmie udział w lidze organizowanej przez bukmachera może stanąć do walki o koszulki swojej ulubionej drużyny, a także bonusy. 

Aby wziąć udział w konkursie należy założyć konto oraz dołączyć do ligi forBET (kod: gz7yq8) na stronie gry. Co miesiąc jak i w klasyfikacji generalnej nagradzana będzie najlepsza piętnastka. 

Miesięczna nagroda to bonusy od 25 zł do 300 zł. Podium w klasyfikacji generalnej może liczyć na nagrody w wysokości od 800, 600 i 500 zł oraz wybraną koszulkę drużyny Premier League. Pozostali gracze z miejsc 4-15 wygrają bonusy od 300 zł do 50 zł. 

Aby odebrać nagrodę należy zgłosić swoją drużynę poprzez maila: promocje@iforbet.pl, a w tytule podając „FPL nazwa drużyny”. W treści maila należy podać swój login z portalu bukmachera oraz należy załączyć zrzut ekranu, na którym widoczna jest drużyna użytkownika z zakładki „My Team” w Fantasy Premier League. Każdy gracz może zgłosić tylko jedną drużynę do konkursu forBET

Grafika przedstawia ambasadora Forbet Artura Boruca promującego bukmachera forBET

Po nagrodę miesięczną należy zgłosić się  w ciągu 48 godzin od zakończenia ostatniego meczu w danym miesiącu. Po nagrodę za cały sezon zaś należy zgłosić się w ciągu 48 godzin od zakończenia sezonu.

Bonusem przyznanym przez forBET należy obrócić cztery razy po kursie minimalnym 2,00, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie akumulowanym musi wynosić 1.20. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

Bonus na urodziny od bukmachera forBET

Bukmacher forBET przygotował też coś specjalnego dla wszystkich aktywnych graczy, którzy obchodzą swoje urodziny. Otrzymają oni bonus w wysokości 20 zł. Niestety nie wystarczy tylko celebrować swojego święta, żeby otrzymać prezent od bukmachera. Promocja dotyczy typerów, którzy w okresie trzech ostatnich miesięcy wpłacili minimum 100 złotych depozytu i dokonali przynajmniej jednokrotnego obrotu tą kwotą. Obrót liczony jest do dnia poprzedzającego dzień urodzin.

Bonusem urodzinowym od forBET należy obrócić dwukrotnie po kursie minimalnym 2,00, a  minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie akumulowanym musi wynosić 1.20. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

forBET – rejestracja. Jak założyć konto w forBET?

Żeby skorzystać z każdej promocji bukmachera trzeba przede wszystkim posiadać konto gracza na portalu forBET. Dodatkowo, aby skorzystać z bonusu powitalnego należy wydać odpowiednie zgody właśnie w momencie zakładania konta. Również kod bonusowy od forBET i naszego portalu (hasło: prezent) należy wpisać podczas rejestracji. Tylko wtedy gracz może liczyć na jeszcze lepszy bonus powitalny. 

By zarejestrować się należy podać m.in.: datę urodzenia, imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, aktualny adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło oraz – co bardzo ważne – załączyć skan dokumentu tożsamości – paszportu albo dowodu osobistego. Na tej podstawie bukmacher zweryfikuje dane osobowe i aktywuje konto gracza. Gracz musi także podać numer swojego konta bankowego i na ten rachunek będą wpływały zlecone przelewy z wygranych. 

Bukmacher forBET – wpłaty

Aby rozpocząć grę i ewentualnie skorzystać z promocji na start w forBET, która zależna jest od wpłaconego depozytu należy przelać środki na grę ma konto bukmachera. forBET udostępnia trzy systemy błyskawicznych wpłat: Dotpay, tpay.com i PayU.

Dzięki nim możliwe są nie tylko wpłaty ze wszystkich działających w Polsce banków, ale też  wpłaty kartami Visa czy MasterCard i poprzez system Blik. 

Oprócz tego wpłat można dokonywać kartą paysafecard oraz wykorzystując aplikację Skycash. 

Grafika przedstawia wyższy niż normalny bonus powitalny bukmachera forbet

Zakłady Bukmacherskie forBET – kod promocyjny, bonusy i promocje. Podsumowanie

Bonus powitalny, który jest w ofercie forBET rzeczywiście należy do jednych z najwyższych na rynku. Również zasady jego otrzymania są oczywiste. Gracz może liczyć bonus liczony od trzech pierwszych wpłat. Warunki obrotu też nie odbiegają od standardów w branży bukmacherskiej. Choć w przypadku forBET zwraca uwagę konieczność obrócenia najpierw depozytem (raz), a dopiero później bonusem (cztery razy). Cieszy na pewno fakt, że gracze mogą obracać depozyt i bonus kuponami singlowymi.

Gracze, którzy skorzystają z niespodzianki przygotowanej przez nasz portal wspólnie z bukmacherem forBET mogą też liczyć na dodatkową niespodziankę. Wpisując kod promocji w trakcie rejestracji na stronie internetowej forBET (hasło: prezent) gracze otrzymają dodatkowy bonus od depozytu oraz ich pierwszy zakład będzie kuponem bez ryzyka (do 50 zł).

Pozostałe promocje oferowane przez forBET nie wzbudzają już takiego entuzjazmu. Na pewno najciekawszą ofertą jest możliwość czasowej gry bez podatku, choć trzeba przyznać, że liczba rozgrywek, w których można korzystać z tej promocji jest mocno ograniczona.

Zakłady Bukmacherskie forBET – kod promocyjny, bonusy i promocje FAQ

Jak uzyskać bonus powitalny od forBET?

Należy zarejestrować się i złożyć depozyt. Następnie gracz musi obrócić pierwszy depozyt.  Maksymalna kwota, która podlega bonusowi to 1000 zł. W promocji bierze udział też drugi i trzeci złożony przez gracza depozyt (75 % drugiej wpłaty – maks. 500 zł i 50% trzeciej wpłaty – maks. 500 zł).

Jak odblokować bonus powitalny od forBET?

Aby odblokować bonus forBET należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0.

Jak obrócić bonusem powitalnym od forBET?

Aby wypłacić bonus od forBET należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki: zakład singlowy – z kursem min. 2.0 lub zakład akumulowany – z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3.

Czy do obrotu liczą się kupony singlowe zawarte w forBET?

Tak. forBET wlicza kupony singlowe do obrotu. 

Czy forBET oferuje bonus bez depozytu?

Nie. Bukmacher forBET nie przyznaje darmowego zakładu.

Do czego uprawnia kod promocji od forBET?

To po pierwsze możliwość uzyskania depozytu do kwoty maksymalnej 2050 zł (bez kodu to 2000 zł) i zakładu bez ryzyka do 50 zł.

Jak uzyskać „zakład bez ryzyka” oferowany przez forBET?

Wystarczy, że wpiszesz w formularzu rejestracyjnym kod bonusowy: „PREZENT”. A bukmacher forBET zwróci stawkę zakładu do 50 zł na saldo bonusowe.

Podsumowanie
product image
Ocena graczy
1star1star1star1star1star
Ocena
4 based on 1 votes
Bukmacher
forBET
Oferta
Kod Promocyjny

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi