hero

Clout MMA kursy i typy bukmacherskie

 • Bartman kursy Hajto kursy

  Bartman – Hajto – nasz typ: Walka zakończy się w ciągu 60 sekund

  • Bartman jest o 15 lat młodszy od przeciwnika
  • ma lepsze warunki fizyczne
  • Bartman dopiero zakończył karierę sportową, Hajto ma już ją dawno za sobą
  Kurs: 3.00

Przed nami debiut kolejnej organizacji freakowej. 5 sierpnia 2023 r. w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się Clout MMA. Kursy i typy bukmacherskie na galę znajdziesz w artykule.

Spis treści
[Rozwiń]

Najważniejsze informacje o Clout MMA:

Clout MMA obstawianie: Zbigniew Bartman - Tomasz Hajto

Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski, którzy jednak występowali w różnych dyscyplinach.

Tomasz Hajto - Zbigniew Bartman – kursy bukmacherskie

Kategoria -93 kg: Zbigniew Bartman (0-0) vs Tomasz Hajto (0-0)

Kurs na BartmanaKurs na Hajto
1.07 - Fortuna6.32 - Fortuna
Clout MMA kurs: Bartman - Hajto z dnia 4.08.2023

Zdecydowanym faworytem tego starcia jest Zbigniew Bartman. Bukmacher Fortuna wystawił na niego kurs o wartości zaledwie 1.07. Kurs na wygraną Tomasza Hajty wynosi z kolei aż 6.32, a jego ewentualną wygraną należałoby traktować w kategoriach sensacji.

Nasz ekspert przygotował też krótki film, w którym podpowiada, jak obstawisz nasz typ na walkę Bartman - Hajto bez ryzyka w Fortunie.

Zbigniew Bartman - Tomasz Hajto - typy bukmacherskie

 • Bartman kursy Hajto kursy

  Nasz typ: Walka zakończy się w ciągu 60 sekund

  • Bartman jest o 15 lat młodszy od przeciwnika
  • ma lepsze warunki fizyczne
  • Bartman dopiero zakończył karierę sportową, Hajto ma już ją dawno za sobą
  Kurs: 3.00

Starcie dwóch świetnych sportowców, którzy zadebiutują w mieszanych sztukach walki. Obydwaj szkolenie w MMA zaczęli stosunkowo niedawno, jednak należy spodziewać się, że nie mieli problemów z wejściem reżim treningowy.

Bartman - Hajto kursy

Dla pojedynku ze Zbigniewem Bartmanem Tomasz Hajto postawił na szali swoją karierę jako ekspert w Polsacie. Z kolei były reprezentant Polski w siatkówce miał zrezygnować z lukratywnego kontraktu w jednej z mocnych lig. Wiele wskazuje więc na to, że na poważnie traktują swoją karierę w MMA.

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Zbigniew Bartman, który jest od swojego rywala o 9 cm wyższy. 36-latek jest również aż 15 lat młodszy, co również znacznie zwiększa jego szanse w tym pojedynku. Należy spodziewać się, że skupi się na walce w stójce i uderzeniach z pięści. W wywiadzie dla Onet.pl stwierdził, że wiążę z występami w klatce spore plany.

Zbigniew Bartman:

„Nie angażuję się w rzeczy krótkoterminowe, więc wyobrażam sobie to jako bardziej długotrwała współpraca. W tej chwili trudno jest to zdefiniować, bo w oktagonie wszystko może się wydarzyć. Złapałem bakcyla, bardzo podobają mi się treningi i wydaje mi się, że moja przygoda potrwa dłużej we freak-fightach niż ta jedna walka”

51-letni Tomasz Hajto najpewniej będzie starał się korzystać z mocnych kopnięć. Nie powinno mu również zabraknąć charakteru, z którego znany był na boisku. Wydaje mi się jednak, że będzie to zdecydowanie za mało na pokonanie znacznie młodszego i większego zawodnika, tym bardziej, że swój najlepszy czas pod względem fizycznym ma już dawno za sobą.

61-krotny kadrowicz trenuje u doświadczonego polskiego zawodnika MMA, Marcina Naruszczki. W relacji na Insta stwierdził, że treningi są ciężkie, jednak jego trener jest dobrej myśli, twierdząc, że „Jest moc!”. Wiele wskazuje więc na to, że jakiś potencjał sportowy dalej drzemie w byłym piłkarzu. Niemniej, ze względu na różnicę wieku i warunków, nie widzę innej opcji niż wygrana Zbigniewa Bartmana. Spodziewam się, że starcie dwóch niegdyś znakomitych sportowców będzie jednostronne i zakończy się wygraną siatkarza już w 1. odsłonie w ciągu 60 sekund.

 • Nasz typ: Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy - kurs 3.00

Clout MMA obstawianie: Andrzej Fonfara - Marcin Najman

Pojedynek dwóch nie przepadających za sobą byłych pięściarzy bez limitu wagowego.

Andrzej Fonfara - Marcin Najman kursy bukmacherskie

Kategoria open: Andrzej Fonfara (0-0) vs Marcin Najman (6-7, 4 KO, 1 Sub)

Kurs na FonfaręKurs na Najmana
1.07 - Fortuna6.32 - Fortuna
Clout MMA kurs: Fonfara - Najman z dnia 4.08.2023

Faworytem buków jest młodszy Andrzej Fonfara, a kurs na jego wygraną to 1.07. Znacznie wyższą ofertę wystawiono na triumf Marcina Najmana - 6.32.

Andrzej Fonfara - Marcin Najman typy bukmacherskie

 • fonfara kursy najman kursy

  Nasz typ: Walka zakończy się w ciągu 60 sekund 

  • Fonfara jest znacznie młodszy i jest w lepszej formie
  • ma wyraźną przewagę warunków fizycznych
  • Najman już 4 pojedynki przegrał w 1. minucie
  Kurs: 1.80

Wydarzenie to będzie drugą walką wieczoru Clout MMA i odbędzie się na zasadach mieszanych sztuk walki. Mimo iż w tej formule znacznie bardziej doświadczony jest Marcin Najman, bukmacherzy zdecydowanie większe szanse dają jego bardziej utytułowanemu rywalowi.

Andrzej Fonfara był wielką nadzieją polskiego pięściarstwa. Przez lata profesjonalnej kariery znakomicie radził sobie na zawodowych ringach, sięgając m. in. po pas dość cenionej federacji IBO w kategorii półciężkiej. Dawał znakomite pojedynki z rywalami z bardzo wysokiej półki, takimi jak Adonis Stevenson (29-2-1, 24 KO), Chad Dawson (36-5, 19 KO), Joe Smith Jr. (28-4, 22 KO) czy Julio Cesar Chavez Jr (53-6-1, 34 KO).

Fonfara - Najman kursy

„Polski Książę” nieoczekiwanie zakończył karierę w 2018 roku, gdy miał 31 lat i w dalszym ciągu zajmował wysokie miejsca w rankingach. Jego profesjonalny rekord kariery to 30-5 (18 KO). Swoje umiejętności w MMA doskonali obecnie w Chicago, a wspomagają go m. in. zawodnik KSW Arkadiusz Wrzosek (3-0, 1 KO, 1 Sub) i znany z występów w UFC Saidyokub Kakhramonov (11-3, 3 KO, 5 Sub). Fonfara ma 35 lat, 189 cm wzrostu i 196 cm zasięgu.

Jeśli chodzi o Marcina Najmana, wszyscy chyba zdajemy sobie sprawę z jego umiejętności. 44-latek swój prime ma już dawno za sobą. Faktem jest, że mimo nienajgorszego bilansu 6-7 (4 KO, 1 Sub) w MMA, znany jest bardziej z błyskawicznych porażek niż zwycięstw, co obrazuje poniższa lista:

 • 21.10.2022 r. vs Paweł Jóźwiak (walka na gołe pięści) – porażka przez KO w 1. rundzie (15. sekunda)
 • 13.12.2021 r. vs Szymon Wrzesień – porażka przez TKO w 2. rundzie
 • 28.03.2020 r. vs Piotr Piechowiak – porażka w 1. rundzie (17. sekunda)
 • 08.06.2019 r. vs Paweł Trybała – porażka przez TKO w 1. rundzie (41. sekunda)
 • 27.04.2012 r. vs Robert Burneika – porażka przez poddanie w 2. rundzie
 • 18.09.2010 r. vs Przemysław Saleta – porażka przez poddanie w 1. rundzie (3:14)
 • 11.12.2019 r. vs Mariusz Pudzianowski – porażka przez TKO w 1. rundzie (43. Sekunda)

Wszystkie przegrane zanotował przed czasem, w tym 5 w 1. rundzie i 2 w 2. rundzie. 4 pojedynki przegrał w 1. minucie starcia. Warto dodać, że jest od swojego rywala 7 cm niższy i ma o 11 cm krótszy zasięg.

Przewidywania bukmacherów, mimo znacznej przewagi doświadczenia u Marcina Najmana, nie powinny więc specjalnie dziwić. Fonfara jest znacznie młodszy, jest najprawdopodobniej w znacznie lepszej formie i ma wyraźną przewagę warunków fizycznych. Jest również znacznie lepszym pięściarzem. Wiele wskazuje więc na to, że walka ta zostanie rozstrzygnięta w 1. rundzie, a nawet w ciągu 60 sekund.

Nasz typ: Walka zakończy się w ciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy - kurs 1.80

Fortuna Clout MMA obstawianie: Tomasz Sarara - Jay Silva

Nasz trzeci typ również dotyczył będzie mocno sportowego pojedynku. Tomasz Sarara zmierzy się w nim z byłym zawodnikiem KSW, Jayem Silvą.

Tomasz Sarara - Jay Silva kursy bukmacherskie

Kategoria -120 kg: Tomasz Sarara (41-7, 16 KO) vs Jay Silva (0-0)

Kurs na SararęKurs na Silvę
1.25 - Fortuna3.41 - Fortuna
Clout MMA kurs: Sarara - Silva z dnia 4.08.2023

Wyraźnie większe szanse na wygraną ma zdaniem bukmacherów Tomasz Sarara (1.25).  Kurs na zwycięstwo Jaya Silvy wynosi 3.41.

Tomasz Sarara - Jay Silva typy bukmacherskie

 • Sarara kursy Silva kursy

  Nasz typ: Walka zakończy się na punkty lub przez decyzję – TAK

  • Silva 9-krotnie przegrywał decyzją sędziów
  • Silva nie walczył jeszcze na zasadach K-1
  • Sarara ma duże doświadczenie w walkach K-1
  • Silva nie walczył od 3,5 roku
  Kurs: 3.00

Pojedynek Sarara vs Silva odbędzie się na zasadach K-1, a więc w formule, która jest znacznie bliższa naszemu rodakowi. Sarara walczył w czołowych federacjach kickbokserskich na świecie, takich jak DSF, GLORY czy polski FEN. Jego bilans w tej dyscyplinie to 41 zwycięstw (16 KO) i zaledwie 7 porażek. Ma 190 cm wzrostu i 192 cm zasięgu. W ostatnich latach występował w MMA, jednak bez większych sukcesów.

Jego rywal to specjalista od mieszanych sztuk walki, który występował na galach UFC, Bellator i KSW. Walczył m. in. Michałem Materlą i Mariuszem Pudzianowskim, za każdym razem dając bardzo dobre pojedynki. Jego profesjonalny rekord jednak nie powala – ma na koncie 12 zwycięstw (6 KO, 3 Sub), 13 porażek i remis. Warto dodać, że aż 9-krotnie przegrywał na kartach sędziowskich, więc ma przyzwoitą szczękę. 42-latek ma 188 cm wzrostu i 191 cm zasięgu.

Sarara - Silva kursy

Mimo iż Silva to zawodnik solidny i dysponujący mocnym uderzeniem, w pojedynku z Sararą będzie wyraźnym underdogiem. Głównym tego powodem jest fakt, że nie walczył od ponad 3,5 roku. Ponadto, wkracza na teren nie do końca mu znany – do tej pory nie walczył jeszcze na zasadach K-1. Obstawię, że Tomasz Sarara wygra to starcie, jednak spodziewam się, że mający mocną głowę „Da Spyda Killa” wytrwa pełen dystans.

Nasz typ: Walka zakończy się na punkty lub przez decyzję techniczną: TAK - kurs 3.00

Clout MMA kursy bukmacherskie na walki w Fortunie

Poniżej prezentuję kursy bukmacherskie na wszystkie walki jakie odbędą się w ramach pierwszej edycji Clout MMA. Wszystkie pochodzą z oferty bukmachera Fortuna, gdyż tylko tam są dostępne kursy na galę.

Zawodnik 1KursKursZawodnik 2
Z. Bartman1.076.32T. Hajto
A. Fonfara1.076.32M. Najman
T. Sarara1.253.41J. Silva
D. Labryga1.164.33Crazy
Scarface Bomba2.071.64D. Pudzianowski
Mrs. Honey1.602.14P. Hornik
Szalony reporter1.253.41Czarek czaruje
M. Laskowska1.273.27Nikita
K. Karwat1.125.00M. Waleszczyński
Lizak1.184.07Skowyra
P. Pająk1.253.41Rekordzista
Ludwiczek3.851.20Super Mario
Clout MMA kursy bukmacherskie z dnia 4.08.2023

Clout MMA karta walk

W karcie walk premierowej gali federacji Clout MMA znalazło się łącznie aż 11 pojedynków. Pełna lista pojedynków prezentuje się następująco:

 • Walka wieczoru w MMA: Tomasz Hajto - Zbigniew Bartman
 • Druga walka wieczoru w MMA: Andrzej Fonfara - Marcin Najman
 • Walka w K-1: Denis Labryga - Dawid „Crazy” Załęcki (K-1)
 • Walka w K-1: Jay Silva - Tomasz Sarara (K-1)
 • Walka w MMA: Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka - Paulina Hornik
 • Walka w MMA: Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak - Cezary „Czarek Czaruje” Gołębiewski
 • Walka w MMA: Nikola „Nikita” Alokin - Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska
 • Walka w MMA: Piotr „Lizak” Lizakowski - Dominik Skowyra
 • Walka w MMA: Kacper „Ludwiczek” Bociański - Mariusz „Super Mario” Sobczak
 • Walka w MMA: Konrad Karwat - Michał Waleszczyński
 • Walka w MMA: Piotr Pająk - Wojciech „Rekordzista” Sobierajski

Obstawiaj zakłady Clout MMA u bukmachera Fortuna

Partnerem federacji Clout MMA jest Fortuna. Bukmacher ten jako jedyny oferuje kursy na galę Clout MMA. Fortuna znana jest z najlepszej oferty na MMA na polskim rynku. Wyróżnia ją współpraca z topowymi federacjami, takimi jak KSW czy Prime Show MMA. Jako jeden z niewielu polskich bukmacherów posiada również transmisje z gal UFC.

Ponadto, gracze typujący u bukmachera Fortuna Clout MMA, zyskają niedługo dostęp do licznych zakładów pobocznych, takich jak:

 • sposób zakończenia walki,
 • liczba rund,
 • w której rundzie zakończy się walka,
 • walka zakończy się w ciągu 60. sekund,
 • zakłady łączone, np. zawodnik zwycięży w 1./2./3. rundzie.

Nowi klienci Fortuny mogą obstawiać galę Clout MMA bez ryzyka, mając do dyspozycji 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN oraz dwa freebety o łącznej wartości 30 PLN. Zarejestruj konto wpisując Fortuna kod promocyjny, aby mieć możliwość wykorzystania wszystkich tych bonusów.

 • 10 PLNfreebet promocyjny
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 5 PLNbonus za kupon
 • 600 PLNzakład bez ryzyka
KOD PREZENTF
Kopiuj kod
Odbierz 635 PLN

Clout MMA typy: podsumowanie

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat premierowej gali Clout MMA:

WydarzenieClout MMA
Gdzie się odbędzie się Clout MMA?COS Torwar, Warszawa
Kiedy odbędzie się Clout MMA?5.08.2023
Gdzie obstawiać Clout MMA?Fortuna
Jakie są Clout MMA typy?Bartman wygra w przeciągu 60 sekund

Clout MMA typy bukmacherskie - FAQ

Gala Clout MMA odbędzie się 5 sierpnia 2023 roku w warszawskiej hali Torwar.

Galę Clout MMA będzie można oglądać w systemie PPV, po wykupieniu subskrypcji.

Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna.

Main eventem Clout MMA będzie walka Zbigniew Bartman vs Tomasz Hajto.

Na naszych kuponach obstawiamy wygraną Zbigniewa Bartmana w ciągu 60 sekund, zwycięstwo Andrzeja Fonfary w ciągu 60 sekund i punktową wygraną Tomasza Sarary.