Co obstawiać

Fame MMA zakłady bukmacherskie – sport czy tylko rozrywka?

Spis treści
[Rozwiń]

Według najnowszych informacji, organizatorzy gali Fame MMA ogłosili, że kolejna gala odbędzie się w pierwotnie ustalonym terminie. Zaplanowane na 28 marca Fame MMA 6 dojdzie do skutku, choć jak mówią właściciele organizacji - w nieco innej formule. Jak podają media, samo wydarzenie miałoby się odbyć w zamkniętym studiu i oczywiście bez udziału publiki.

Twórcy gali mają na uwadze zagrożenie epidemiologiczne wywołane koronawirusem i chcą zachować środki ostrożności, ale jednocześnie ich celem jest przeprowadzenie gali w wybranym wcześniej terminie. Osoby odpowiedzialne za stworzenie organizacji twierdzą, że są w stanie zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom. W oświadczeniu zarządu można przeczytać, że gala Fame MMA 6 odbędzie się przy udziale lekarzy, którzy na bieżąco będą obserwowali stan zdrowia zawodników. Ponadto walczących obowiązują badania lekarskie, a także używanie maseczek, rękawiczek oraz środków dezynfekujących. Oktagon, w którym odbędą się pojedynki będzie czyszczony zarówno przed nimi, jak i po walkach.

Geneza FAME MMA

Fame MMA to organizacja mająca swoją siedzibę w Poznaniu. Zajmuje się przygotowywaniem imprez oraz gal, na których w walce mogą zmierzyć się m. in. gwiazdy polskiego internetu. Do bijatyki w klatce mogą stanąć Youtuberzy, aktorzy, influencerzy, byli sportowcy, celebryci i pewnie każda rozpoznawalna osoba w naszym kraju.

Walki toczone są przeważnie w formule MMA, choć nieco zmienionej, bo trzeba pamiętać, że mamy do czynienia z amatorami, a nie zawodowcami. Zdarzało się jednak, że niektóre pojedynki odbywały się na innych zasadach. Przykładowo, podczas pierwszej gali w Koszalinie doszło do pojedynku w zbrojach rycerskich.

Projekt odniósł ogromny sukces, co najlepiej obrazuje fakt, że od pierwszej gali w czerwcu 2018 roku, urządzono już cztery kolejne, a każda obejrzana przez mnóstwo widzów. Szacuje się, że wyświetlenia związane z tematyką wydarzenia, przekroczyły już liczbę 62 milionów. Mało tego subskrybujących kanał organizacji na YouTube’ie jest ponad 600 tysięcy, więc zainteresowanie galą jest ogromne.

Niecodzienna gala

Podczas pierwszego zorganizowanego eventu walką wieczoru była potyczka o pas wagi ciężkiej, w której jeden właścicieli organizacji - Michał “Boxdel” Baron - pokonał Jakuba “Guzika” Szymańskiego. W Hali Widowiskowo-sportowej w Koszalinie zgromadziło się 1500 osób. Do tego na żywo prowadzona była transmisja PPV poprzez Fame MMA TV.

Nie minęły cztery miesiące, a już zorganizowano galę Fame MMA 2, która miała miejsce w Poznaniu i przyciągnęła do Hali ponad dwa razy więcej widzów niż pierwsza edycja. 4000 osób widziało na własne oczy pojedynek dwóch patostreamerów - “Rafonixa” z “Magicalem”. Ten drugi złamał nogę podczas tej walki, więc oczywistym zwycięzcą został “Rafonix”. Nietypowym wydarzeniem była też podwójna walka bliźniaków. W pojedynku dwóch na dwóch - Tyburscy vs Kluk, lepsi okazali się ci pierwsi.

Na rok 2019 przypadły aż trzy gale, a każda kolejna przyciągała większą liczbę widzów. 30 marca na Atlas Arenę w Łodzi przybyło 7000 widzów, a zobaczyli pierwszą w historii organizacji walkę kobiet. Na Fame MMA 3 zmierzyły się ze sobą Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Monika “Esmeralda” Godlewska. Wygrała Linkiewicz, ale obie zawodniczki pojawiły się jeszcze na późniejszych galach.

Marta Linkiewicz wystąpiła w walce wieczoru na Fame MMA 4 przeciwko Anieli “Lil Masti” Bogusz. “Linkimaster” tym razem musiała uznać wyższość rywalki i pas mistrzowski powędrował do “Lil Masti”. Linkiewicz ponownie wystąpi w głównej walce w Częstochowie na Fame MMA 6. Tym razem przeciwniczką będzie debiutująca Kamila “Zusje” Smogulecka”. Jednak będzie to walka bez udziału publiczności, jak zresztą cała gala.

Największym do tej pory eventem było Fame MMA 5 w Gdańsku. Na Ergo Arenę przyszło 10 000 ludzi, ktrórzy byli świadkami tego, jak Marcin Najman pokonał “Bonusa BGC”. Poza tym, interesująco zapowiadała się bójka karła “Mini Majka” z “Lordem Kruszwilem”. Niespodzianki jednak nie było i wygrał Marek Kruszel.

Dlaczego warto obtawiać Fame MMA?

Jest trudno przewidzieć wyniki starcia między dwójką amatorów, a rywale często dobierani są pod względem poziomu, więc większość walk to wyrównane starcia. To oznacza, że bukmacherzy mają problem z określeniem jasnych faworytów i można wygrać niemałe pieniądze stawiając zakłady na to wydarzenie.

Z tego względu, że trudno ustalić kursy bukmacherskie, więc bukmacherzy nie decydują się na oferowanie zakładów na to wydarzenie. Wyjątkiem jest tutaj LV Bet, który należy do oficjalnych sponsorów gali Fame MMA. Bukmacher liczy, że dzięki temu będzie na topie rankingu bukmacherów w Polsce dla młodszych graczy. Do 28 marca do godz. 20:00 ten bukmacher wystawia ofertę zakładów na wszystkie walki Fame MMA 6. Wykorzystaj kod promocyjny LV Bet i obstawiaj jedyne takie wydarzenie w Polsce.

Gala Fame MMA 6 (bez udziału publiczności) LISTA WALK:

 • Zusje vs Linkimaster
 • Gola vs Rafonix
 • Piechowiak vs Najman
 • Rataj vs Don Kasjo
 • Łapot vs Flas
 • Qbik vs Cypis
 • Szewcu vs Ambro
 • Tańcula vs Kwiecińśki

Fame MMA kursy

Jest tylko jeden bukmacher, z którym można się założyć o walki na tej gali i oczywiście chodzi o LV Bet. Skorzystaj z jedynej oferty na rynku, dzięki której obstawisz galę Fame MMA. Wszystko co należy zrobić, to założyć konto u bukmachera LV Bet i wpłacić pieniądze na zakłady.

Jest kilku wyraźnych faworytów tego wydarzenia, jednak są też walki, w których trudno wytypować zwycięzcę. Jak prezentują się kursy na poszczególnych zawodników?

Trzeba jednak pamiętać, że kursy bukmacherskie są często zmienne, więc najlepiej sprawdzać je na bieżąco na stronie LV Bet. Dołącz do gry i zacznij obstawiać swoich ulubieńców, najlepiej korzystając z bonusa powitalnego.

Fame MMA streamy

Prawdopodobnie większość osób i tak będzie siedziało w domu podczas trwania gali. Jeśli chcielibyście obejrzeć walki, a wciąż nie wiecie jak to zrobić, to dobrze trafiliście. Istnieje bowiem opcja śledzenia wydarzenia poprzez stream na żywo. Dostęp do oglądania można wykupić na stronie internetowej famemma.tv:

 • wejdź na stronę famemma.tv i kliknij przycisk "KUP DOSTĘP"
 • zarejestruj swoje konto lub się zaloguj jeśli już je posiadasz
 • zapłać za dostęp do transmisji korzystając z serwisu online lub SMS-em. (koszt 19,99 zł)
 • otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zakupu i kodem dostępu, który należy wpisać na wyżej wymienionej stronie.

Oglądaj zacięte walki i typuj na stronie LV Bet, żeby zrobić galę jeszcze ciekawszą!

 • 20 PLNfreebet od depozytu
 • 2000 PLNbonusy od 3. depozytów
 • 20 PLNfreebet bez depozytu
 • 20 PLNbonus na virtuale
 • 20 PLNbonus za aplikację
 • 50 PLNbonus za karnet kibica
KOD PREZENTLV
Kopiuj kod
Odbierz