Na czym polega weryfikacja konta u bukmachera?

weryfikacja konta - zakłady bukmacherskie
weryfikacja konta – zakłady bukmacherskie

Większość typerów korzysta obecnie z oferty najlepszych bukmacherów online. Znacznie ułatwia to obstawianie i jest bardzo wygodne, ponieważ można to zrobić o dowolnej porze, z własnego domu i każdego innego miejsca na świecie. Legalni bukmacherzy bardzo dbają o to, aby tworzone przez klientów konta były zawsze prawdziwe i nie dublowały się. Dlatego, po założeniu konta zazwyczaj dokonywana jest jego weryfikacja.

Jak przebiega weryfikacja konta w zakładach bukmacherskich

W jaki sposób się ona odbywa? Najczęściej dzieje się to przy próbie dokonania pierwszego przelewu. Bukmacher kontaktuje się z klientem i sprawdza jego dane. Niekiedy sprawdzane jest to również za pomocą danych z konta bankowego. Aby obstawianie meczy było w pełni legalne, taka weryfikacja jest koniecznością.

Najważniejsze jest więc podanie swoich prawdziwych danych podczas zakładania takiego konta i rejestracji. Przede wszystkim, dotyczy to numeru telefonu oraz adresu. Dlaczego bukmacherzy, tacy jak STS zakłady bukmacherskie weryfikują konta swoich klientów?

Przede wszystkim, zależy im na tym, aby nikt nie założył kilku kont na jednej stronie internetowej. W ten sposób mógłby bowiem wielokrotnie korzystać z oferowanych przez bukmachera bonusów i promocji. Poza tym, każdy bukmacher ma limity swoich wygranych i zależy mu na tym, aby jeden klient nie był w stanie ich przekroczyć. Kolejną kwestią jest to, że w Polsce w zakładach bukmacherskich mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie, co można z łatwością sprawdzić na podstawie podanych danych. Zdarza się również, że typerzy próbują w ten sposób ominąć wcześniejszą dyskwalifikację. W ten sposób po prostu nie są w stanie.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi