Totolotek zakłady piłkarskie Oferta

Totolotek Zakłady Bukmacherskie informacje podstawowe

Firma została założona w 1992 roku. Posiada około 400 naziemnych oddziałów. W punktach naziemnych w roku 2019 standardem jest dostępność do sieci wifi i możliwość płatności kartą. W zdecydowanej większości lokali totolotek zakłady zainteresowani wytypują także numery Lotto. Pod adresem internetowym cw.totolotek.pl/punkty_sprzedazy dostępna jest funkcjonalna wyszukiwarka punktu naziemnego w naszym mieście, zainteresowani mogą sprawdzić godziny otwarcia zakładów Totolotek w poszczególnych dniach tygodnia.

Począwszy od 2005 roku bukmacher Totolotek S.A. jest częścią grupy Intralot. 8 lat później czyli w 2013 roku spółka Totolotek S.A. otrzymała licencję na świadczenie usług bukmacherskich w Internecie. Warto także wspomnieć, że firma należy do prestiżowego stowarzyszenia The European Lotteries, czyli międzynarodowego stowarzyszenia loterii i totalizatorów, które jest oficjalnym partnerem UEFA.
Ze względów historycznych często nazywany jest „bukmacherem stacjonarnym” chociaż działa także w Internecie. Standardowe zakłady sportowe to Toto-Mix. Totolotek oferuje tutaj swoim graczom możliwość typowania zdarzeń sportowych oraz społeczno -kulturalnych. Toto mix oferta pozwala na typowanie na specjalnym blankiecie. Bardzo popularne w przeszłości 1X2 to Toto-Liga. Oferta Toto-Gol obejmuje typowanie dokładnego wyniku sześciu meczy. Totolotek oferta posiada także wyścigi konne (Toto-Lotek) oraz wyścigi psów (Toto-Racing). W dalszej części artykułu zajmiemy się dokładniejszym opisem produktów, jakie proponuje swoim graczom Totolotek.
Należy również podkreślić, że Totolotek jest aktywny na polu sponsoringów. Firma wspiera Lechię Gdańsk oraz jest oficjalnym partnerem Pucharu Polski PZPN. Angażuję się również sponsoringowo w rozwój innych dyscyplin, oprócz piłki nożnej, sponsoruje sekcję koszykarską Legii Warszawa, czy wielokrotnego mistrza w siatkówce –  Skrę Bełchatów. W przeszłości Totolotek współpracował m.in. z Jagiellonią Białystok, Górnikiem Zabrze oraz Wisłą Kraków.

Totolotek Bonus Powitalny – totolotek zakłady sportowe

Bonus powitalny wynosi 100% maksymalnie do kwoty 1000 PLN. Totolotek przyznaje premię od razu przy pierwszej wpłacie. Wpisanie kodu PREZENT upoważnia do otrzymania 1111 PLN bonusa powitalnego w totolotek zakłady.

Jeżeli chodzi o wymagany obrót jest to 3 x (bonus + depozyt) po kursie nie niższym niż 2.0. Jest on naliczany dopiero przy pierwszym użyciu bonusu. Jeśli więc grasz za środki własne przed aktywacją bonusu, obrót nie jest rozpoczęty i kupony nie będą naliczane na jego poczet. Jest to dosyć ważna informacja. Ponieważ możesz grać i sądzisz, że już dokonałeś wymaganego obrotu, a tu niespodzianka. Dlatego tak ważne jest czytanie i analizowanie regulaminów każdej promocji. Jeśli coś jest niejasne, wejdź na czat i dopytaj, aby uniknąć późniejszych nieporozumień.

Jeśli nie chcesz grać z bonusem, po prostu go nie aktywujesz i grasz za swoje pieniądze bez wymogów obrotowych.
Jeśli jednak chcesz wykorzystać swój bonus, najlepiej pierwszy kupon postaw od razu za środki bonusowe, wówczas aktywujesz premię i każdy kolejny wytypowany zakład będzie wliczał się na poczet wymaganego obrotu. Musisz jednak pamiętać o wymaganym kursie minimalnym.

Poniżej dla pewności, wklejamy kluczowe punkty z regulaminu Totka dla oferty powitalnej i jak zawsze, kiedy omawiane są bonusy bukmacherskie sugerujemy przeczytać, sprawdzić, czy zmianie nie ulegały kluczowe zapisy. Poniższe obowiązywały w ostatnich dniach grudnia 2018 roku.

Wymagany obrót : 3 x (Bonus + Depozyt):

  • Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusu, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej 3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty).
  • Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus.
  • Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00.
  • Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00.
  • Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa) lub zakłady w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00) nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.
  • Każdy gracz, który przegra swój pierwszy depozyt oraz bonus na start, jest zwolniony z warunków obrotowych od następnych wpłat.

Dodatkowo Totolotek oferta proponuje Freebet w wysokości 25 PLN na start. Freebet działa w następujący sposób:

  • Pierwszy postawiony zakład nie przegrywa.
  • Stawiasz 20 złotych z konta bonusowego, jeżeli wygrasz, otrzymujesz środki.
  • Musisz poddać je trzykrotnemu obrotowi po kursie minimum 2.0.
  • W przypadku przegranej nie tracisz swoich pieniędzy.

Dla tego bonusu kod promocyjny Totolotek zostawił dla Ciebie na stronach partnerskich. Skorzystanie z kodu PREZENT upoważnia do otrzymania 25 złotowego freebeta.

Inne oferty Totolotek

Gram Grubo

Serwis oferuje również promocję Gram Grubo Piątek. Jak tutaj grać, aby zdobyć dodatkowe 14% zwiększające Twoją stawkę?

Należy postawić kupon za minimum 100PLN, z kursem minimalnym zakładu 2.0 i kursem minimalnym selekcji 1.06. Na kuponie musisz zawrzeć przynajmniej jedną selekcję z oferty Toto-Mix lub Live. Promocja nie dotyczy zakładów systemowych. Oferta jest ważna tylko w piątki. Oczywiście promocja ma swój odrębny Regulamin, z którym zachęcamy się zapoznać przed postawieniem kuponu.

„Gram Grubo” czyli chyba najbardziej popularna oferta zakładów w Totolotku. W tym przypadku podatek obrotowy nie jest przerzucany na gracza. Jednak jak prawie zawsze w życiu nie ma nic za darmo. Minimalny kurs kuponu nie może być niższy niż 2.00. Jeżeli spełnimy wymogi, do wniesionego kuponu zostaje doliczony swoisty bonus, który zwiększy ewentualną wygraną, czyli zamiast standardowego współczynnika 0,88 zostaje on zastąpiony współczynnikiem 1,003. Ciekawostką jest fakt, iż piątkowa oferta została rozszerzona także na dni rozgrywania meczy w europejskich pucharach oraz dni meczowe reprezentacji Polski, dla tych meczy minimalna stawka ze 100 złotych została zmniejszona do 20 PLN.
Totolotek proponuje dla swoich graczy także program Poleć przyjaciela. Jest to system motywacyjny, zachęcający Cię do pomocy bukmacherowi w zdobywaniu nowych graczy. W zamian możesz uzyskać 70 PLN za każdego poleconego znajomego. Jest to dosyć wysoka premia,  biorąc pod uwagę, że bonus bez depozytu na start na typy bukmacherskie to jedynie 20 PLN. Jednak tutaj jesteś już sprawdzonym graczem, depozytariuszem na minimum 50 PLN, więc Totolotek może Cię wynagrodzić hojniej.
Pocieszający jest tutaj również fakt, iż nie ma limitu osób jakie możesz polecić, zatem wpłacając 50PLN, możesz zostać polecającym Totolotka i zgarniać bonusy za polecanie graczy. Jednak bądźmy poważni, abyś otrzymał bonus za polecenie, Twój znajomy musi spełnić wiele wymogów.  Zapoznaj się z Regulaminem, abyś nie musiał się później rozczarować. Poza tym rejestrujesz się u bukmachera aby grać, a nie bawić się w polecanie znajomych. Jeśli jednak Totolotek jest w stanie Cię za to dodatkowo wynagrodzić, to oczywiście dlaczego miałbyś nie skorzystać.

VIP Club

Kolejnym, miłym aspektem dla grających aktywnie jest Vip Club. Wyjątkowe traktowanie dla wyjątkowych graczy. To jest domeną tej oferty. Czyli zapowiada się nieźle.
Totolotek oferuje tutaj dodatkowe korzyści dla lojalnych graczy, są to freebety, bonusy urodzinowe, różnego rodzaju konkursy oraz dedykowane promocje. Ale to jeszcze nie wszystko, Totolotek dla swoich wybitnych graczy oferuje wycieczki zagraniczne oraz indywidualną obsługę klienta. Aby „dostać się” do tego ekskluzywnego klubu musisz zostać zaproszony. Są pewne kryteria, takie jak: staż w serwisie, aktywność w graniu, wysokość dokonanego obrotu, jak i regularne wpłaty i wygrane.

Bet Club

Jedną z ostatnich, lecz nie ostatnią, ofertą z głównych, dostępnych  na stronie jest Bet Club.
Bet Club jest to oferta, która zasługuje na szczególne podkreślenie. Zbieramy punkty, które można wymienić na naprawdę interesujące nagrody rzeczowe. Główne nagrody to wyjazdy do egzotycznych krajów, przykładowo latem 2017 roku, kilku graczy zostało przez Totolotka nagrodzonych wyjazdem do Tajlandii. Gracze posiadają stały dostęp do rankingu, można zatem kontrolować swoją aktualną pozycję i ewentualną stratę do miejsc premiowanych nagrodami. Prosty sposób zbierania punktów i atrakcyjne nagrody. Duży plus dla Totolotka za program lojalnościowy Bet Club.
Jeśli zatem jesteś aktywnym graczem i depozytariuszem, Totolotek z pewnością doceni Twoją lojalność.

Oferta zakładów sportowych Totolotek

Totolotek często posiada w swojej ofercie jedne z najlepszych kursów wśród licencjonowanych, polskich bukmacherów. Warto także zwrócić uwagę na promocje dla dotychczasowych, „starych” klientów. „Gram Grubo” pozwala w piątki uniknąć płacenia podatku. Bonus „Ako%” to coś dla kochających popularnie „tasiemce”. Totolotek stworzył także sekcje VIP oraz program lojalnościowy Betclub.
Każdy gracz znajdzie ciekawą dla swojego stylu gry promocję, w której może wziąć udział i otrzymać dodatkowe środki za swoją grę.  W zakładce Mega Kursy, możesz znaleźć kursy dnia dzisiejszego oraz następnego. To zbiór najwyższych kursów, jakie zakłady bukmacherskie online mogą Ci zaproponować do obstawienia.

W Totolotku zakłady zainteresowani gracze znajdą wyższe kursy na spotkania pięciu faworytów najpopularniejszych zdarzeń.
Jak zawsze opisując promocje bukmacherskie należy pamiętać, że strony bukmacherskie nie są instytucjami charytatywnymi. Celem przyznawania wszelkich bonusów bukmacherskich jest skłonienie gracza do składania depozytów. Zakłady bukmacherskie online żyją z depozytów swoich klientów. Należy pamiętać iż gra u bukmachera nie jest grą o sumie zerowej, gdyż występuje marża bukmacherska. Firmy bukmacherskie oferując promocje często niejako „wymuszają” na graczach wnoszenie zakładów akumulowanych, które charakteryzują się wysoką marżą i niskim prawdopodobieństwem, że kupon „wejdzie”, czyli innym słowy bukmacherzy często sugerują wybór drogi, która raczej na pewno nie prowadzi do wygranej. Realizują po prostu swój dobrze pojęty interes, a nie interes gracza. Nie należy mieć o to żalu do bukmacherów, tylko zdawać sobie sprawę z realiów.

Zobacz więcej na Totolotek

Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek oferuje w swoim serwisie online wiele dyscyplin sportowych. Hokej, tenis czy koszykówka nie są już niczym dziwnym, oczywiście jak zawsze i u wszystkich bukmacherów w Polsce i na świecie, to piłka nożna stoi na podium. Jest najpopularniejsza i nie ma się co dziwić, dlaczego oferta jest tutaj najbogatsza.
Na stronie internetowej w stałej ofercie Totolotek umożliwia obstawianie klubowych mistrzostwa świata, jest również Euroliga mężczyzn. Mnogość lig, piłka ręczna, polska Ekstraklasa, możesz obstawiać przedmeczowo, Live lub jako toto mix oferta. Właściwie każdy z graczy powinien znaleźć interesującą go ligę czy dyscyplinę.

Funkcjonalność serwisu Totolotek

Pomoc w języku polskim:TAK
Opcje wsparcia:formularz na stronie, czat
Metody płatności: | totolotek zakłady przez internetWpłaty na konto gracza obsługuje dwóch pośredników płatności internetowych, firma Dotpay i transferuj.pl. W obu znajdziemy 33 banki, z których niektóre działają 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wówczas przelew na koncie gracza zaksięgowany jest po kilku minutach. Minimalna wpłata to 1 PLN. Wypłat dokonuje się bezpośrednio na konto bankowe, a minimalna wypłata wynosi 1 PLN.

Oferta zakładów sportowych Totolotek

Totolotek często ma w swojej ofercie jedne z najlepszych kursów wśród licencjonowanych, polskich bukmacherów. Warto także zwrócić uwagę na promocje dla dotychczasowych, „starych” klientów. „Gram Grubo” pozwala w piątki uniknąć płacenia podatku. Bonus „Ako%” to coś dla kochających popularnie „tasiemce”. Totolotek stworzył także sekcje VIP oraz program lojalnościowy Betclub.

Każdy gracz znajdzie ciekawą dla swojego stylu gry promocję, w której może wziąć udział i otrzymać dodatkowe środki za swoją grę. Grasz, robisz to co lubisz, otrzymujesz za to dodatkowe profity, aż szkoda nie skorzystać. W zakładce Mega Kursy, możesz znaleźć kursy dnia dzisiejszego oraz następnego. To zbiór najwyższych kursów, jakie zakłady bukmacherskie online mogą Ci zaproponować do obstawienia.

Zobacz też: ABC TOTOMIX

Oferta specjalna

Na stronie znajdziesz również Hity Dnia, gdzie z góry zaproponowany masz gotowy kupon do obstawienia. W kuponie znajdziesz zdarzenie z piłki nożnej, jednak nie tylko można napotkać tutaj wiele różnych wydarzeń sportowych.
Totolotek oferuje również zakład bukmacherski z możliwym zwrotem. W zakładce Cashback, znajdziesz eventy, za które możliwy jest zwrot stawki przy wyniku – bezbramkowy remis.

Cashback, czyli zwrot przy wyniku 0:0, dla 1×2 przy wybranych spotkaniach

Mega kursy, czyli podwyższone kursy na wybrane spotkania w zakładach Totolotka

Virtualny świat Totolotka

Na rynku bukmacherskim w większości serwisów, w stałej ofercie są zakłady wzajemne umożliwiające postawienie kuponu w sportach wirtualnych. Toto zakłady bukmacherskie, ze względu na fakt, iż osobno mają dostępne gonitwy psów oraz konne, jako sportowy wyznacznik proponuje koszykówkę i tenis i jak zwykle gości tutaj piłka nożna. Wirtuale nie są zazwyczaj wliczane do obrotu bonusami, zatem pamiętaj o sprawdzeniu tego, przed skorzystaniem z promocji.
Stawiając zakład na sporty wirtualne możesz od razu śledzić wyniki. Zatem jest to trochę jak sportowe kasyno. Sporty wirtualne jednak generują podobne emocje do gry w kasynie. Jeśli zatem lubisz sportowe wydarzenia, ale jesteś niecierpliwy i nie chcesz czekać ponad godzinę na wynik spotkania możesz spróbować swoich sił tym razem w sportach wirtualnych. Należy jednak pamiętać, iż w naszej ocenie nie ma  to wiele wspólnego z klasycznymi zakładami bukmacherskimi tylko bliżej tej formie rozrywki do gry kasynowej.

Regulaminy

Jeśli rozważasz czynne obstawianie na stronie Totolotka musisz pamiętać, iż bardzo ważne jest przeczytanie obowiązujących tutaj regulacji. Jeżeli chodzi o różne dyscypliny sportowe i wymogi obrotów przy bonusach. Znajdziesz tutaj na przykład opis, jak długo należy czekać na rozliczenie kuponu, jeśli mecz został przełożony lub odwołany. Takie informacje pozwolą Ci szybciej przewidzieć scenariusz Twojego kuponu i nie będziesz zmuszony udać się po informacje do suportu.
Limity stawek oraz wygranych w zakładach w Totolotku
Zakłady wnoszone zarówno w serwisie internetowym jak i punktach naziemnych podlegają określonym limitom wygranych oraz stawek.

Toto-mix

Dla zakładów prostych i akumulowanych z przedziału od 2 do 14-tu zdarzeń jest to limit 100 000 PLN.
500 000 złotych to maksymalna dopuszczalna kwota wygranej w przypadku kupon z liczbą zdarzeń od 15-tu do 32. Podobnie w przypadku zakładów systemowych oraz mieszanych.
W ramach zasad odpowiedzialnej gry Totolotek wprowadził kilka rozwiązań, które służą kontroli nad grą i zapobiegania patologicznemu hazardowi, jednym z nich są indywidualne limity stawek na grę. Zmniejszenia kwoty dopuszczalnego limitu uczestnik zakładów Totolotek może dokonać samodzielnie w każdej chwili.
Opisywany bukmacher wprowadził także opcję czasowego zawieszenia dostępu do konta. Po zalogowaniu się na konto gracza, kliknięciu przycisku „zawieś”, nastąpi natychmiastowe zawieszenia konta na okres jednej doby.
Dostępne jest także samowykluczenie z gry na okres nie krótszy niż 3 miesiące. Należy podkreślić iż realizacja dyspozycji zawieszenia lub samowykluczenia z gry, w czasie ich trwania jest nieodwołalna.
Dostępna jest także opcja definitywnego zamknięcia konta gracza bez opcji ponownego jego otwarcia. W tym celu należy się skontaktować z pracownikiem obsługi klienta.

Strona Totolotek

Rok 2017 to okres czasu, kiedy kierownictwo Totolotka wyraźnie skupiło się przede wszystkim nad tematem aplikacji mobilnej, jeżeli chodzi o stronę należałoby ją nieco odświeżyć. Przykładowo wyszukiwanie rynków działa sprawniej u konkurencji, szczególnie konieczność naciśnięcia przycisku „pokaż” jest chyba tym co warto byłoby poprawić.
Na głównej stronie mamy dostęp do live chatu o wyznaczonych godzinach. Jest to najszybsza forma kontaktu. Najłatwiej jest wytłumaczyć swój problem mówiąc, jednak na czacie można jeszcze pokazać (wysyłając screen), co sprawia, że jest to najczęściej wybierana metoda kontaktu. Dostępny jest również kontakt mailowy pod adresem pomoc@totolotek.pl. Dostępna jest także infolinia, działająca pod numerem telefonu 22 321 03 40. Na początek jednak warto rzucić okiem do sekcji FAQ. Gotowe odpowiedzi są na tyle rozbudowane, że możesz znaleźć tam większość odpowiedzi na podstawowe pytania. Jeśli Twoje pytanie jest klasyczne, na przykład: Ile trwa weryfikacja konta gracza?; Nie pamiętam hasła, jak je odzyskać? Wszelkie odpowiedzi znajdziesz w sekcji FAQ. Jeśli jednak obawiasz się, że Twoje pytanie jest bardziej skomplikowane lub typowo indywidualne, zgłoś się na czacie lub mailowo.
Opisując stronę Totolotka zakłady warto wspomnieć iż jest on chyba jedynym bukmacherem na polskim rynku, który oferują możliwość wyboru anglojęzycznej wersji swojego serwisu. Użytkownicy mogą skorzystać także ze starego lub nowego layoutu strony.

Strona Totolotka oferowane dyscypliny

Na głównej strony opisywanego bukmachera dyscypliny sportowe oferowane są do obstawiania w następującej kolejności. Piłka nożna, tenis, hokej, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, futbol amerykański, rugby, lotki, snooker, mma, unihokej, krykiet, bandy, finanse, rynek zakładów oraz zakłady sezonowe.
Z racji popularności piłki nożnej w sekcji polecamy dominują rozgrywki polskiej ekstraklasy, ligi angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, włoskiej czy aktualnie rozgrywanych meczy towarzyskich. Podobnie jak u innych legalnych bukmacherów w naszym kraju piłka nożna jest bezdyskusyjnym numerem jeden.

Punkty totalizatora sportowego

Totolotek posiada w tej chwili kilkaset punktów naziemnych. Gra u stacjonarnego buka staje się powoli  rzadkością. Jednak, co wydaje się trochę dziwne, oferta punktów wcale nie ujmuje w swym bogactwie ofercie online.
Mistrzostwa świata, Polska 1 liga, Polska superliga wszystko możesz typować do woli. Ilość rynków dodatkowych jest tutaj niestety ograniczona z uwagi na specyfikę obstawiania w bukmacherze naziemnym, jednak zawsze możesz wygenerować na komputerze lub telefonie e-kupon, oferta toto mix pozwoli Ci użyć więcej kombinacji.
Odkąd za zgodą Ministerstwa Finansów zakłady internetowe są to legalne zakłady w Polsce kurs wszelkich spotkań musiał zostać podwyższony, ze względu na podatki. Klienci stawiający w punktach naziemnych tego nie odczują, ponieważ tutaj zawsze były pobierane opłaty i nie było wcześniej nic dziwnego w pomniejszonej o podatek wygranej. Toto mix oferta jest zazwyczaj wyłączona z ofert promocyjnych (pomijając na przykład Gram Grubo), niestety zakład bez ryzyka lub inne promocje bukmacherskie nie mogą zostać tutaj użyte. Jednak czasami Totolotek wzbogaca oferty toto w dodatkowe profity i wtedy jest to wyraźnie zaznaczone.

Totolotek mobile

Rynek zakładów mobilnych staje się coraz bardziej popularny. Gramy tam gdzie chcemy i kiedy mamy na to czas i ochotę. Jesteś w pracy kiedy są spotkania Pucharu Polski? Możesz obstawiać śmiało mobilnie. Jeśli posiadasz aplikację, tym szybciej uda Ci się wytypować ulubione spotkania. Niestety w aplikacji nie ma dostępu do ofert toto zakłady bukmacherskie.
Totomix oferta niestety nie może zostać tutaj typowana, w tym wypadku musisz korzystać z wersji mobilnej strony jeśli nie masz dostępu do komputera.
Zakłady specjalne lepiej obstawiać na stronie internetowej, gdyż masz dostęp do większej ich ilości. Toto mix oferta niechaj zatem pozostanie wyłącznie dla komputerowców, ponieważ na telefonie najprawdopodobniej byłoby trudno wytypować blankiet z uwagi na jego rozmiary. W aplikacji mobilnej Totolotek freebet czasami oferuje wyższy niż na stronie lub w wersji mobilnej.

Totolotek = Etoto ?

Wiele osób zastanawia się, czy ETOTO to „oddział” Totolotka. Nazwy się wchłaniają i niektórzy mogą pomyśleć, iż etoto jest po prostu mniejszym bratem serwisu Totolotek. Czy te spekulacje posiadają logiczne wyjaśnienie?
Nie jest jednak prawdą, że ci bukmacherzy są w jakikolwiek sposób powiązani. Etoto bukmacher jest działającym na polskim rynku od 2011 roku serwisem, jednak licencjonowany dopiero od 2014, czyli jest serwisem świadczącym usługi online krócej niż Totolotek.
Etoto ma bardzo zbliżoną ofertę na swojej stronie, do tej którą posiada Totolotek, jednak wszyscy bukmacherzy w Polsce starają się, aby konkurencja była “zdrowa” w tej chwili na rynku, zatem oferty są zbliżone. Serwisy prześcigają się w detalach, kto ma lepszą obsługę Klienta, kto lepszą ofertę Live. Bardzo trudno jest teraz zdobywać nowych graczy, zatem czasami najmniejszy szczegół może zaważyć na Twojej decyzji o wyborze serwisu.
Zakłady sportowe przedmeczowe oraz Live to podstawowa oferta Etoto. Serwis nie posiada, tak pożądanych w ostatnim czasie, sportów wirtualnych. Jednak, jak nie wszyscy na rynku, Etoto oferuje wyszukiwarkę zdarzeń, co jest nie lada ułatwieniem dla gracza. Możesz szybciej postawić zakład, wyszukasz tutaj zdarzenie lub interesującą Cię ligę. Nie musisz tracić czasu na szukanie pojedynczych spotkań.
Porównując ofertę zakładów, Etoto oferuje niemal wszystkie dyscypliny sportowe. Na stronie znajdziesz wyszczególnione najciekawsze spotkania w danym dniu i popularne wydarzenia. Etoto bukmacher nie zadbał jednak do końca o swoją ofertę spotkań na żywo. Podczas, gdy konkurencja ma w danej chwili 50 zdarzeń, Etoto proponuje jedynie 20. Dlatego też bukmachera Etoto nie znajdziemy na piedestale w rankingu bukmacherów w Polsce.
Serwis Etoto bonusy dla swoich graczy oferuje w następującej kolejności:
Oferta powitalna, od 2 pierwszych depozytów, można zgarnąć nawet do 1000PLN. W międzyczasie możesz skorzystać z różnorakich promocji okazjonalnych. Typować naszą Polską Ligę, gdzie zgarnąć możesz darmowy zakład o wartości 50PLN. Taki sam freebet możesz uzyskać stawiając kupon na sumę goli, jeśli spełnisz warunki, a zakład okaże się przegrany, otrzymasz freebet.
Jeśli według Etoto staniesz się aktywnym i lojalnym graczem, możesz zostać zaproszony do grona VIP. Bonusy bukmacherskie dla VIPów to już wysublimowana kwestia. Są tutaj specjalne bonusy i oferty dla graczy (w tym wyjątkowe prezenty urodzinowe), osobisty asystent, a nawet wyjazdy na mecze i koncerty. Będąc VIPem nie musisz obawiać się o czas realizacji wypłaty, zostanie ona zrealizowana priorytetowo.
Niestety, etoto bonus na start za rejestrację nie został zaproponowany graczom, co spotkało się z niesmakiem nowych Klientów. Bukmacherzy online przyzwyczaili już graczy na rynku polskim, że za rejestrację gracze otrzymują bonus. W Etoto od pierwszego depozytu możesz otrzymać 200% wpłaty, jednak jedynie do 100PLN. Graczom przysługuje bonus także za złożenie drugiego depozytu.
Etoto oferuje aplikację mobilną, teraz to już standard, także tutaj bukmacher dostosował się jedynie do konkurencji. Aplikacja jest poprawna, można na niej swobodnie wszystko sprawdzić, stawiać kupony i wypłacać wygrane.
Jeśli chodzi o sekcję pomocy. Etoto oferuje czat czynny 7 dni w tygodniu w wyznaczonych godzinach. Email całodobowo. Nie posiadają infolinii co zapewnia nam Totolotek. Podstawowe odpowiedzi znajdziesz w sekcji FAQ, jednak jest tam niewiele informacji, które mogłyby ułatwić Ci grę, zatem pozostaje kontakt osobisty na czacie lub mailowo.
Podsumowując bukmacher Etoto w żaden sposób nie jest właścicielsko powiązanym z bukmacherem Totolotek. Wracając do recenzowania Totolotka warto podkreślić działania firmy w zakresie społecznej odpowiedzialności, jest to szczególnie pożądane i ważne w tak wrażliwej społecznie branży jak zakłady sportowe, czyli forma hazardu.

Polityka społecznej odpowiedzialności biznesu w Totolotku

Jedną z niezaprzeczalnych korzyści z którą związane są legalne zakłady jest dużą transparentność prowadzonego biznesu. Zakłady totolotek realizują politykę zrównoważonego rozwoju. Objawia się ona za pośrednictwem bezpieczeństwa klientów oraz oferowanych produktów, gry fair oraz przejrzystości działań.
Totolotek szczyci się działaniami na czterech polach, walce z korupcją w sporcie, przeciwdziałaniu tzw. praniu brudnych pieniędzy. Opisywany bukmacher podkreśla, że gra fair oraz w znaczący sposób zaangażowany jest sponsoringowo w polski sport.
Totolotek zakłady podkreśla na swojej stronie internetowej, iż jednym z priorytetów jest zaoferowanie uczestnikom możliwości sprawowania 100% kontroli nad prowadzoną grą. Właśnie z tego powodu jednym z głównych elementów polityki zrównoważonego rozwoju jest wszystko co związane z zasadami odpowiedzialnej gry.
Ton kierunkowi działań w totolotkowych zakładach wyznacza wspomniana już organizacja European Lotteries, tworząca platformę ułatwiającą wymianę doświadczeń oraz pożądanych praktyk właśnie w zakresie społecznej odpowiedzialności firm z branży bukmacherskiej.
Zakłady bukmacherskie online powinny zgodnie z opisywanymi zasadami oferować nie tylko atrakcyjny, ale także bezpieczny produkt, czyli taki, który pozwala sprawować uczestnikowi pełną kontrolę nad zaangażowaniem w grę oraz obstawiać zdarzenia, których wynik rozstrzyga się w uczciwej rywalizacji.
Totolotek zakłady przywiązuje także ogromną wagę do odpowiedzialnej komunikacji marketingowej oraz przeciwdziałaniu impulsywnej grze.

Zapobieganie patologicznym formom hazardu

Recenzując zakłady w Totolotku warto zwrócić uwagę w jaki obszerny sposób opisywany bukmacher podejmuje na swoim serwisie temat zapobiegania uzależnieniu od hazardu. Pozwolimy sobie przytoczyć kluczowe punkty w tym temacie. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto upewnić się, że to co miało być przyjemnością nie zamienia się w uzależnienie.

Jak należy podchodzić do gry w zakładach bukmacherskich?

Gra w zakładach Totolotek nie może być traktowana jako sposób na zarabianie pieniędzy, alternatywa dla pracy czy pomysł na poprawienie sytuacji finansowej.
Grać należy ze środków finansowych przeznaczonych na rozrywkę, a nie tych, które potrzebne są do zapłacenia rachunków, czynszu czy edukacji.
Uczestnictwo zakładach bukmacherskich w Internecie powinno być traktowane jako rozrywka.
Nigdy nie należy grać za pożyczone środki.
Jak definiuje się hazard na stronach Totolotka?
Z hazardem mamy do czynienia wówczas, gdy w grze stawką są środki pieniężne lub inne dobra materialne, które mogą zostać utracone. Wygrana lub przegrana uzależniona jest od przypadku. Wyróżnia się różne formy hazardu, między innymi gry kasynowe, bingo, gry liczbowe o zasadach zbliżonych do Muli Lotka, automaty, loterie, zdrapki. W określonej odmianie domino czy mahjong są grami hazardowymi. Obstawianie na wyścigach konnych, zawodach sportowych czy loterie fantowe to formy hazardu.
Warto też przypomnieć, że zakłady bukmacherskie przykładowo zakłady Totomix nie są grą o sumie zerowej, mamy tutaj do czynienia z marżą bukmacherską.
Sygnały sugerujące, że hazard staje się problemem. Z racji tego, iż osoby uzależnione mogą się mijać z prawdą, oznaki pojawiających się problemów łatwiej jest zauważyć bliskim lub członkom rodziny.
Ginące środki finansowe. Tajemniczość współdomownika. Agresywna reakcja na pytania o pieniądze. Wybuchy gniewu. Podejmowanie prób ukrywania wyciągów z kont bankowych czy kart kredytowych.
Osoba mająca problemy z uzależnieniem od zakładów bukmacherskich może brać kredyty bankowe, zapożyczać się u kolegów, czy członków rodziny. Rachunki za czynsz, energię elektryczną nie są płacone w określonych terminach.
Likwidacja polis czy innych form oszczędności emerytalnych. Biżuteria czy inne rzeczy wartościowe znikają i ponownie się pojawiają.
Osoba borykająca się z problemem uzależnień, może decydować się na podjęcie dodatkowej pracy, ale nie ma z tego tytułu dodatkowych środków finansowych. Uzależniony gracz prawie nigdy nie ma środków finansowych do dyspozycji.
Wskazówki na poziomie emocjonalnym świadczące o problemie z uzależnieniem o których informują na łamach swojego serwisu zakłady bukmacherskie Totolotek to między innymi:
Ograniczenie, unikanie kontaktu z przyjaciółmi i rodziną. Stan swoistej nieobecności, występowanie zaniepokojenia, trudności ze skupieniem.
Wahania nastroju, wybuchy agresji.
Niewystępujące wcześniej, nietypowe dla danej osoby narzekania na nudę, stan przygnębienia, czasem myśli samobójcze. Spóźnianie się do pracy czy uczelni.
Porzucenie pasji, czy aktywności, które w przeszłości były lubiane. Zmiana przyzwyczajeń co do snu, jedzenia czy aktywności seksualnej.
Nie wywiązywanie się ze zobowiązań. Lekceważący stosunek do pracy, nauki oraz obowiązków rodzinnych. Częstsze niż w przeszłości spożywanie alkoholu. Brak troski o bliskich np. potomstwo.
Pojawienie się problemów zdrowotnych związanych z czynnikiem stresowym jak bóle żołądka czy głowy. Kłamstwa na tematy związane z grą w zakładach bukmacherskich. W skrajnych sytuacjach popadanie w konflikty z dłużnikami z powodu niezwracania pieniędzy czy też kłopoty z prawem.
W jakich sytuacjach uczestnictwo w zakładach wzajemnych przestaje być formą rozrywki, a zaczyna być problemem?
Przeszkadzanie w pracy, nauce, czy innej aktywności.
Zły wpływ na zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Negatywny wpływ na sytuację finansową niszczy reputację danej osoby, skutkuje pojawieniem się problemów w kręgu przyjaciół lub członkach rodziny.
Zdecydowana większość osób grających w zakładach sportowych od czasu do czasu, dla rozrywki nie doświadcza żadnych negatywnych konsekwencji. Zaawansowani gracza grają co prawda regularnie, ale bliscy są dla nich nadal na pierwszym miejscu.
Osoby grające bez ograniczeń często popadają w problemy w życiu zawodowym, rodzinnym oraz towarzyskim. Hazard owocuje problemami finansowymi.
Warto zwrócić uwagę, iż we wszystkich przedziałach wiekowych, grupach kulturowych, różnych zawodach czy odmiennych poziomach zamożności możemy napotkać osoby borykające się z problemem uzależnienia. U niektórych problemy pojawiają się nagle, u innych jest to proces narastający latami. Wyróżnia się wiele, odmiennych przyczyn pojawienia się problemów z hazardem. Dla niektórych jest to odskocznia od stresów, czy trosk codziennego życia, inni popadają w problemy gdy podejmują próby odegrania się, czy chcą być w centrum toczącej się akcji, ostatniemu może sprzyjać uczestnictwo w zakładach live.
Miejsca, gdzie osoby uzależnione mogą uzyskać pomoc.
Fachowe wsparcie w zakresie rozwiązywania problemów z uzależnieniem gracze mogą uzyskać pod numerem telefonu 801 889 880. Jest to telefon zaufania, który współfinansowany jest ze środków funduszu rozwiązywania problemów hazardowych. Dostępny jest codzienne w godzinach od 17 do 22.
Informacje oraz pomoc udzielana jest także za pośrednictwem serwisu www.anonimowihazardzisci.org oraz pod numerem telefonu 881 488 990
Na stronach zakładów sportowych online Totolotek można także znaleźć poniższy link, który prowadzi do dokumentu, gdzie umieszczone są placówki pomagające osobom uzależnionym w różnych województwach naszego kraju.
http://help.totolotek.pl/pomoc/public/Poradnik_Fundacja_Inspiratornia_2.pdf

Zamieszczone treści zostały skonsultowane z przedstawicielami ośrodka badań uzależnień primum vivere, zlokalizowanym pod Bielsko-Białą.

Należy docenić iż Totolotkowe zakłady bukmacherskie na swoim serwisie tak obszernie poruszają niełatwy przecież temat uzależnień.

Wnioski Totolotek

Totolotek naprawdę się postarał, posiada naprawdę dobrą aplikację mobilną. Aplikacja dostępna jest zarówno na Androida jak i iOS. Z poziomu aplikacji mobilnej dostępne jest śledzenie live spotkań czyli Livetracker jak i Quickbet.
Serwis codziennie dokłada wszelkich starań, aby dostosować się do konkurencji na rynku, z każdym kwartałem przybywa legalnych konkurentów na polskim rynku bukmacherskim.
Jeśli uważasz, że jest to serwis dla Ciebie, możesz się zarejestrować, jednak pamiętaj na wstępie ustawić wszelkie limity na grę, które umożliwiają większą kontrolę nad Twoją rozrywką. Sprawdź również jak chronione są Twoje dane i jakich dokumentów wymaga bukmacher.
Pamiętaj, jeśli będziesz chciał odpocząć od gry lub zrezygnować w całości, zawsze masz prawo do wykluczenia się. Jeśli na stronie nie ma takiej opcji nie krępuj się wystosować taką prośbę na czacie lub mailowo. Gra ma na celu jedynie dobrą zabawę, jeśli przeradza się w formę uzależnienia, należy z niej zrezygnować, chociaż na jakiś czas.

Totolotek zakłady piłkarskie Oferta

Update zmiany właścicielskie

Wiele wskazuje, że zakłady Totolotek będą miały nowego właściciela, w grudniu 2018 roku do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów został skierowany wniosek dotyczący przejęcia Totolotka przez spółkę Xtip Polska. Xtip to rozpoznawalny bukmacher na rynku niemieckim. Xtip Polska jest spółką joint venture grupy Gauselmanna oraz TMT investments firmy inwestycyjnej i konsultingowej. Ciekawe, czy nowy właściciel po uzyskaniu niezbędnych zgód zdecyduje się zachować markę Totolotek, czy zdecyduje się na rebranding na Xtip. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować na łamach naszego serwisu.

Totolotek zakłady piłkarskie Oferta

Więcej:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zak%C5%82ady_internetowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Totolotek – totolotek strona główna
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,21598541,rzad-postawil-na-polskich-bukmacherow.html

Polecamy:

legalni bukmacherzy
legalny bukmacher
fortuna zakłady bukmacherskie
fortuna bukmacher
etoto zakłady bukmacherskie
etoto opinie
milenium zakłady bukmacherskie
milenium bukmacher
sts zakłady bukmacherskie
sts oferta
efortuna
zakłady efortuna
efortuna oferta na dziś

Podsumowanie
product image
Ocena graczy
1star1star1star1star1star
Ocena
5 based on 1 votes
Bukmacher
Totolotek
Oferta
1000 zł bonus + 49 zł mobile
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi