Totolotek Kod Promocyjny i Bonus Powitalny

  • Komunikat: Bukmacher Totolotek kończy działalność

Bukmacher Totolotek kończy działalność. Dzień 13.12.2023 był ostatnim dniem na rejestrację konta i wpłacenie depozytu.

Jaki jest Totolotek kod promocyjny?

Do bukmachera Totolotek nie ma aktualnie żadnego kodu promocyjnego.

Totolotek bonus powitalny

Bukmacher Totolotek nie oferuje aktualnie żadnych bukmacherskich bonusów powitalnych. Jedyna promocja, na jaką mogą liczyć gracze, to bonus King Size, dzięki któremu możesz wygrywać więcej na kuponach AKO. Tę promocję opisaliśmy niżej.

Jeżeli szukasz atrakcyjnych ofert dla nowych graczy, to niestety musisz szukać u innych bukmacherów. Poniżej mamy dla Ciebie kilka propozycji:

Totolotek bonusy dla stałych graczy

Bonusy dla stałych graczy są jedyną formą promocji, jaką na chwilę obecną proponuje nowym graczom bukmacher Totolotek.

Bonus King Size

Bonus, który na pewno ucieszy fanów obstawiania kuponów AKO. Im więcej zdarzeń gracz postawi na kuponie, tym większy bonus do wygranej otrzyma.

Liczba zdarzeń na kuponieDodatkowy bonus
55%
610%
715%
820%
925%
1030%
1135%
1240%
1345%
1450%
15 – 2952%
3066%
Liczba zdarzeń na kuponie a bonus z promocji King Size

Jak widać, do otrzymania bonusu potrzebne jest przynajmniej 5 zdarzeń na kuponie. Jeżeli jest ich mniej, kupon po prostu nie bierze udziału w tej promocji. Jest jednak jeszcze kilka ograniczeń, o których warto pamiętać, mianowicie:

  • do liczby zdarzeń wliczają się tylko typy z kursami min. 1.21; mogą one oczywiście pojawić się na kuponie i wygrana z nich jest wypłacana, ale nie są brane pod uwagę przy obliczaniu wysokości bonusu King Size
  • minimalna wartość zakładu musi być zgodna z minimalną wartością zakładu w systemie
  • jeżeli na kuponie znajdzie się co najmniej jedno zdarzenie z kursem 1.00, cały kupon zostaje wykluczany z promocji

BetClub – program lojalnościowy Totolotka

Aktualnie nie można zbierać w Totolotku punktów za program lojalnościowy. Promocja ta zakończyła się z dniem 31.08.2022. Do 30.09.2022 można było wymieniać zgromadzone punkty na bonusy. A co teraz? Bukmacher zapowiada, że wkrótce ogłoszony zostanie nowy program lojalnościowy, póki co jednak nie mamy na jego temat żadnych informacji.

Totolotek rejestracja

Postanowiłeś założyć konto w Totolotku? Poniżej znajdziesz wskazówki do sprawnej i szybciej rejestracji u tego bukmachera. Podobnie, jak i u innych operatorów, istnieją dwa rodzaje kont: tymczasowe oraz stałe. Najpierw należy zarejestrować to pierwsze, a następnie można je przekształcić w to drugie.

Szybka rejestracja w Totolotku

U bukmachera Totolotek rejestracja jest naprawdę prosta, bo składa się wyłącznie z jednego kroku. Uzupełniamy formularz rejestracji o nasze dane (e-mail, data urodzenia, imię i nazwisko, adres itp.). Nie przejmuj się tym, że nie możesz znaleźć pola na kod promocyjny. Totolotek w przeciwieństwie do innych bukmacherów nie wymaga do przy rejestracji, wpisuje się go dopiero później.

Rejestracja w Totolotku
Formularz rejestracji w Totolotku

Na podaną przez Ciebie skrzynkę mailową powinna przyjść wiadomość z prośbą o potwierdzenie, że to Ty zakładałeś właśnie konto. W tym celu należy kliknąć podany w wiadomości link. Potem przyjdzie jeszcze jedna wiadomość – tym razem z potwierdzeniem, że konto zostało założone.

Konto tymczasowe pozwala na wpłatę depozytów i obstawianie zakładów, ale żeby wypłacać wygrane i odebrać freebet bez depozytu, który zapewnia u bukmachera Totolotek kod promocyjny, trzeba przekształcić je w konto stałe.

Pełna rejestracha w Totolotku

Przekształcenie konta tymczasowego w konto stałe wymaga od gracza podania bukmacherowi kilku informacji. Najpierw trzeba przejść do zakładki „Moje konto i podać tam nr konta bankowego oraz źródło finansowania, dzięki któremu gracz obstawia zakłady.

Druga sprawa to wysłanie bukmacherowi skanu obu stron swojego dowodu osobistego. Totolotek nie posiada do tego specjalnego pola w profilu gracza, zamiast tego dokumenty należy wysłać mu mailowo na adres klient@totolotek.pl. Bukmacher porówna dane z dowodu z tymi, które gracz podał podczas zakładania konta tymczasowego.

Teraz pozostaje już tylko czekać, aż Totolotek zweryfikuje dane. Wedle deklaracji bukmachera trwa to do 24 godzin, ale na podstawie naszych doświadczeń stwierdzamy, że z reguły trwa to dużo krócej – nawet tylko kwadrans. Konto zostanie wtedy zamienione z tymczasowego w stałe.

Totolotek – wpłaty i wypłaty

Zagranie freebetu za kod promocyjny u Totolotka nie wymaga wpłaty do bukmachera depozytu, natomiast w celu odebrania bonusu od depozytu oraz dalszej gry trzeba będzie już przelać pieniądze. Można to zrobić za pośrednictwem następujących metod:

Metoda wpłatyMinimalna wpłata
Dotpay (BLIK)4 PLN
TPay4 PLN
PaySafe Card20 PLN
Skrill4 PLN
Karta Visa4 PLN
Master Card4 PLN

Wypłaty bukmacher realizuje na konto bankowe gracza. Nie można zlecać poleceń wypłaty środków na kwotę niższą niż 10 PLN. Bukmacher zleca wypłaty środków w dni robocze w okolicach godziny 12:00, jeżeli więc gracz zlecił wypłatę później, to będzie musiał czekać do następnego dnia, zanim bukmacher zleci przelew. Potem trzeba jeszcze poczekać na zaksięgowanie operacji przez bank, co może potrwać do 2 dni roboczych. Od wypłacanych środków bukmacher nie pobiera żadnych prowizji.

FAQ

Nie, do bukmachera Totolotek nie ma żadnego kodu promocyjnego.

Bukmacher Totolotek kiedyś miał bonus w aplikacji, ale został on wycofany.

Promocja BetClub, która stanowiła program lojalnościowy bukmachera Totolotek, została zakończona. Bukmacher zapowiedział nową wersję programu lojalnościowego, na którą aktualnie czekamy.

icon arrow up