Tło LVBET

Opinie o Totolotku 2022

Recenzja bukmachera Totolotek

Bonus standardowy
500 PLN
Bonus z naszym kodem
525 PLN
kod promocyjny
Okryj kod
 • solidny bukmacher z długim stażem na rynku
 • możliwość szybkiej rejestracji konta bez dowodu
 • solidne kursy na NBA
 • sprawna aplikacja mobilna
 • brak jakichkolwiek transmisji meczowych
 • przeciętna oferta zakładów na większość rynków i dyscyplin
Kod promocyjny Totolotek VIP PREZENTTL
Bonus od depozytu 100% do 500 zł
Freebet 25 zł
Punkty lojalnościowe BetClub – zbieraj punkty na darmowe zakłady
Cashout Zamknij zakład przed rozstrzygnięciem kuponu
Min. wpłata 4 zł
Bonus do AKO nawet 66%

Totolotek to najdłużej działający w Polsce tradycyjny bukmacher z czołówki rankingu zakładów bukmacherskich. Pierwsze zakłady bukmacherskie w punktach Totolotka zostały przyjęte w 1992 roku i od tego czasu Totolotek trwa na polskim rynku bukmacherskim. Warto na wstępie zaznaczyć jedno – bukmacher Totolotek nie ma nic wspólnego z Totalizatorem Sportowym, czyli spółką skarbu państwa, która jest monopolistą na rynku loterii i gier liczbowych, a także jako jedyna może prowadzić w Polsce wirtualne kasyno. To dwa niezwiązane ze sobą podmioty, które jednak często są mylone.

Bukmacher Totolotek zaliczany jest do „wielkiej trójki” legalnych bukmacherów działających w Polsce, do której należą jeszcze STS i Fortuna. Potwierdzać zdają się to liczby, ale trzeba przyznać, że Totolotek pozostaje nieco w tyle za zdecydowanymi liderami rynku. Według szacunków za rok 2018 do Totolotka należy ok. 8 proc. przychodów całego legalnego sektora zakładów bukmacherskich. Najwięksi konkurenci są dużo z przodu, bo do STS należy nieco mniej niż 50 proc. (sprawdź nasze porównanie bukmacherów Totolotek i STS), a Fortuna to nieco ponad 30 proc. wszystkich przychodów. Jednak Totolotek jako jeden z czterech bukmacherów w Polsce (do tego grona trzeba zaliczyć jeszcze Forbet) zakończył 2018 rok z przychodem powyżej 50 milionów euro. Dzięki temu bukmacher znalazł się w specjalnym sprawozdaniu Ministerstwa Finansów. Według resortowych danych bukmacher osiągnął przychód w wysokości ok. 382 milionów, ale cały rok zamknął z niespełna 12 milionową stratą.

Nowy właściciel zakładów bukmacherskich Totolotek

Choć bukmacher skończył rok 2018 to ten sam rok można uznać za przełomowy. To bowiem wtedy finalizowano umowę sprzedaży bukmachera, która ostatecznie została zatwierdzona przez Urząd Konkurencji i Konsumenta na początku 2019 roku. Totolotek został przejęty przez niemiecką firmę Merkur Sportwetten (grupa Gauselmanna). Firma ta wykupiła bukmachera z rąk greckiej grupy Intralot, która zamierza koncentrować się tylko na amerykańskim rynku.

Paul Gauselmann to twórca hazardowego giganta z Niemiec. W skład jego grupy wchodzi między innymi bukmacher xtip czy cashpoint. Ciekawostką może być fakt, że ambasadorem brandu xtip jest, będący fanem Górnika Zabrze, posiadający polskie korzenie Łukasz Podolski. W efekcie tego były gracz reprezentacji Niemiec został również twarzą Totolotka.

Bukmacher Totolotek dość szybko zyskał nowe logo i dziś klientów bukmachera wita słoneczko, które jest znakiem rozpoznawczym niemieckiego bukmachera.

Warto podkreślić fakt, że Totolotek to najdłużej działający — legalny — operator bukmacherski w Polsce. Bukmacher aktywnie funkcjonuje już od ponad 20 lat i oferuje ponad 350 punktów stacjonarnych w całym kraju, w których przyjmowane są zakłady sportowe. Od 2013 roku prężnie rozwija swoje skrzydła  na rynku internetowym. Totolotek oferuje swoim klientom kod promocyjny, ponadto tworzy coraz to nowe opcje możliwości obstawiania. Sponsoruje wiele klubów oraz wydarzeń sportowych w Polsce. Posiadają bardzo bogatą i rozbudowaną stronę internetową, mobilną oraz wszechstronną aplikację na iOSa i Androida.

Totomix, a Totolotek

Totolotek jest najdłużej działającym bukmacherem na polskim rynku. Wcześniej znany był pod nazwą “Totomix”, ale szereg zmian zaowocował nieco inną nazwą, zupełnie nowymi barwami i znaczną poprawą ogólnego wizerunku. Wszystkich starszych graczy, którzy przekopali cały internet w poszukiwaniu Totomixa informujemy, że Totolotek i Totomix, to ten sam bukmacher, który różni się tylko nazwą.

Totomix to główna propozycja bukmachera, która polega na typowaniu zakładów sportowych oraz społeczno-kulturalnych. Jest to opcja umożliwiająca wypełnienie odpowiedniego blankietu z  wytypowanymi zdarzeniami sportowymi i postawienie takiego kuponu w punkcie stacjonarnym. Przypomina to grę u totalizatora liczbowego, jednak nie typujemy liczb tylko spotkania sportowe, czyli gramy u totalizatora sportowego.

W tym przypadku posiadamy różne opcje typowania wyników, a o wysokości wygranej decyduje dany kurs, który łatwo pozwala przewidzieć nasze ewentualne profity. Codziennie masz do wyboru około dwa tysiące możliwości na zakłady wzajemne. Znajdziesz tutaj wszystkie ciekawe ligi oraz dyscypliny sportowe. Możesz nawet obstawiać specjalne wydarzenia ze świata polityki oraz kultury i rozrywki takie jak wybory do sejmu i tym podobne. Ofertę zakładów wzajemnych generuje normalny przebieg wydarzeń sportowych. Także jeśli zazwyczaj lubisz wypełniać blankiety, a nie typujesz online, oferta Totomix będzie dla Ciebie odpowiednia.

Czy Totolotek to legalny bukmacher?

Najważniejsze dla klientów Totolotka jest jednak to, że bukmacher wraz ze zmianą właścicielską pozostaje legalnym bukmacherem w Polsce, bowiem koncesja, która jest potrzebna do przeprowadzania zakładów bukmacherskich w Polsce przeszła w ręce nowych włodarzy. Totolotek posiada licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich stacjonarnie jak i w internecie. Dlatego polscy gracze nie muszą się obawiać konsekwencji prawnych, gdy obstawiają kupony w punktach stacjonarnych Totolotka lub poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną bukmachera.

Punkty stacjonarne bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek zakłady bukmacherskie przyjmuje w ok. 250 punktach w całej Polsce. Niemiecka firma zdecydowała się na uporządkowanie czasu pracy wszystkich swoich lokali bukmacherskich. Godziny otwarcia Totolotek ustalił w przedziale 9:30 – 21:30 i dotyczą one wszystkich punktów w całej Polsce. 

Wraz z przejęciem przez nowego właściciela zmieni się też wygląd punktów stacjonarnych bukmachera. Nie chodzi tylko o dodanie nowego logo, które już jest w każdym punkcie sieci Totolotek. Bukmacher zapowiada gruntowne przeobrażenie wszystkich punktów stacjonarnych, a lokale bukmacherskie mają stać się prawdziwą wizytówką bukmachera. Totolotek zamierza w większej mierze postawić na terminale bukmacherskie. Pierwsze kilkadziesiąt urządzeń, które pozwalają w szybki sposób obstawiać zakłady bukmacherskie, już stoi w lokalach Totolotka. Bukmacher zakończył proces odświeżania swoich lokali wiosną 2020 roku. 

Co ciekawe jedynie w ofercie stacjonarnej znajduje się możliwość zawierania kuponów w systemach „Toto-Liga” i „Toto-Gol”, czyli typowania z góry ustalonych przez bukmachera zestawów spotkań. Przed zmianami właścicielskimi gracze mogli obstawiać takie zakłady również online.

Bukmacher Totolotek – strona internetowa

Niemiecki właściciel bukmachera Totolotek zakończył już proces odświeżania, a co najważniejsze ujednolicania swojej strony internetowej. Przez lata klienci Totolotka mogli zapoznać się z ofertą bukmachera na dwóch stronach internetowych. Jedną można było znaleźć pod domeną Tolototek.pl, a druga umieszczona była w sieci pod nazwą Totomix – czyli tak jak przez lata nazywany był produkt bukmachera. Na szczęście ta druga, bardzo archaiczna strona, już tylko bezpośrednio przenosi gracza na główną stronę bukmachera, która również została poddana liftingowi. 

Po zmianach strona internetowa Totolotka jest przejrzysta, a kontrastujące czarno – białe tło, które jest przełamywane szarością i żółcią, pozwala na bezproblemowe korzystanie z oferty bukmachera. Na stronie internetowej znajdziemy też statystyki czy bloga bukmachera, na którym analizuje najważniejsze mecze, a także informuje o nowościach.

Aplikacja bukmacherska Totolotek mobile

Podobne – dobre –  wrażenie można odnieść korzystając z aplikacji mobilnej, bo rozwiązania przyjęte w aplikacji Totolotka do złudzenia przypominają te użyte na stronie internetowej. Aplikacja bukmacherska jest przyjazna użytkownikom i korzystanie z niej nie powinno być problematyczne nawet dla tych średnio poruszających się w mobilnym świecie. Największym utrudnieniem jest sama instalacja, bo wymaga dodatkowego uwierzytelnienia. Aplikacje hazardowe nie są bowiem dostępne w oficjalnym sklepie Google. Użytkownicy innych systemów niż Android będą jednak rozczarowani, bo Totolotek nadal pracuje nad aplikacją na system IOS. 

Dzięki korzystaniu z aplikacji gracze bez problemu postawią zakład bukmacherski – również z oferty „na żywo” – ale też zapoznają się ze statystykami czy wpłacą pieniądze lub wypłacą wygrane. Logowanie jest ułatwione do tego stopnia, że można robić to odciskiem palca.

Natomiast gracze, którzy nie chcą instalować aplikacji mogą pozostać przy mobilnej stronie internetowej na telefony czy tablety dostępną poprzez przeglądarkę internetową, bo korzystanie z tej opcji jest równie przyjazne co z aplikacji. 

Oferta kursowa bukmachera Totolotek

Totolotek kursy i ich wysokość publikuje w centralnym miejscu swojej strony internetowej, bo przecież to jest najważniejsza informacja z punktu widzenia gracza. Oferta sportowa jest bogata i żaden gracz nie powinien czuć się rozczarowany. Totolotek kursy udostępnia w ok. 25 dyscyplinach sportowych. Co prawda są bukmacherzy, których oferta jest nieco szersza, ale tak naprawdę dodawane są sporty, które cieszą się małym zainteresowaniem i jedynie podbijają one statystyki. Wśród wszystkich proponowanych przez bukmachera Totolotek sportów są oczywiście wszystkie najważniejsze dla kibiców, czyli piłka nożna, tenis, hokej na lodzie czy koszykówka. Nie brakuje zakładów na sporty sezonowe typu skoki narciarskie czy biathlon. Fani obstawiania boksu i innych sztuk walki też znajdą coś dla siebie.

Niezłe wrażenie robią dodatkowe rynki zdarzeń w ofercie Totolotka. Przy wielu meczach piłkarskich ich liczba grubo przekracza 100, a czasami nawet i 200. Inne dyscypliny sportu też pod tym względem nie są traktowane dużo gorzej, a kilkadziesiąt dodatkowych zakładów na dany mecz to dobry standard. 

Kursy bukmacherskie na zdarzenia związane z polityką czy rozrywką traktowane są przez bukmachera nadzwyczaj marginalnie. Zdarzeń jest niewiele i widać, że dla bukmachera takie zakłady nie są priorytetowe.

1. krok

Kod promocyjny Totolotek

2. krok

Szybka rejestracja bez dowodu

Załóż konto

3. krok

Poznaj typy naszych ekspertów i graj

Typy ekspertów

Totolotek – oferta „na żywo”

Nowe władze Totolotka zapowiedziały, że wraz z przejęciem interesu od Greków zmienią nastawienie do zakładów „na żywo” i trzeba przyznać, że ta obietnica bardzo szybko została spełniona. Według zapowiedzi bukmachera na stronie Totolotka dostępnych jest nawet ponad 40 tysięcy zakładów „live”. Przyznajemy się bez bicia – liczyć nie liczyliśmy, ale już samo przejrzenie oferty „na żywo” pozwala twierdzić, że bukmacher Totolotek dysponuje jedną z najszerszych, jeśli nie najszerszą ofertą zakładów bukmacherskich „na żywo” w Polsce. Obstawiać „live” można niemal każdy mecz, który wcześniej znajduje się w ofercie przedmeczowej.

Sama zakładka odsyłająca do meczów „live” nie jest może aż tak rzucająca się w oczy jak u innych bukmacherów, ale bez przesady. Kto chce typować mecze „live” bez problemu odnajdzie odpowiedni „przycisk”. Oferta „na żywo” w Totolotku –  w aspekcie wizualnym – nie różni się w zasadzie niczym od prezentowania oferty przedmeczowej. Niektórzy bukmacherzy dość wyraźnie odróżniają obie oferty, ale Totolotek postawił na jednolitą strategię graficzną. 

Oczywiście, gracze typujący „na żywo” mają do dyspozycji liczne informacje statystyczne, które są na bieżąco aktualizowane, a sytuacje boiskowe są widoczne na podglądzie meczowym.

To czego na pewno brakuje to transmisje ze spotkań „na żywo”. Bukmacher Totolotek zapewniał, że jest technicznie gotowy na rozpoczęcie przeprowadzania transmisji, ale jeszcze nie nabył żadnych praw do pokazywania sportu na swojej stronie internetowej.

Czy Totolotek ma w swojej ofercie zakłady na E-sport i sport wirtualny?

Kolejną z obietnic bukmachera pod nowymi rządami było mocniejsze postawienie na ofertę związaną z e-sportem. Tu też należy się bukmacherowi plus za wywiązywanie się z zapewnień. E-sport to bowiem coraz mocniejsza strona firmy. Totolotek kursy na e-sport publikuje wraz z wydarzeniami na sport tradycyjny i bukmacher nie przygotował specjalnej zakładki. To się wkrótce powinno zmienić, bo liczba wydarzeń możliwych do typowania z e-sportu rośnie na tyle szybko, że oferta e-sportu wkrótce może być mało przejrzysta.

Sport wirtualny w Totolotku to dziwny temat. Bukmacher nie udostępnia na razie tego produktu poprzez swoją stronę internetową. Co ciekawe „virtuale” można obstawiać w kolekturach bukmachera i tam oglądać spotkania na monitorach. To nietypowa strategia, bo przecież sport wirtualny to oferta wręcz skrojona na potrzeby internetu.

Bukmacher Totolotek – bonus powitalny

Totolotek bonus powitalny, który skierowany jest do nowych klientów bukmachera, to jeden z najmniej skomplikowanych bonusów na rynku, ale też jeden z wyższych. To typowy bonus od depozytu, a jego wysokość zależy od pierwszej (i tylko pierwszej) wpłaty. Bonus na start oferowany przez Totolotek dostępny jest już od pierwszej wpłaty wynoszącej 20 zł i ta kwota zostanie podwojona i przelana również na saldo bonusowe gracza. Maksymalnie bukmacher podwoi wpłatę w wysokości 500 zł. Oczywiście, pieniędzy przyznanych w ramach bonusu powitalnego gracz nie może od razu wypłacić. Najpierw zarówno pierwszy depozyt jak i kwotę bonusu należy obrócić. Wpisanie kodu PREZENTTL upoważnia do otrzymania bonusa powitalnego od Totolotka.

Ważnym zastrzeżeniem jest to, że tylko zweryfikowane konta (a więc, gdy gracz prześle skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości) mogą wziąć udział w promocji bukmachera. To nieco inna strategia niż u większości bukmacherów, którzy do udziału w promocjach zachęcają również posiadaczy kont tymczasowych. 

Jeżeli chodzi o wymagany obrót jest to 3 x (bonus + depozyt) po kursie nie niższym niż 2.0. Jest on naliczany dopiero przy pierwszym użyciu bonusu. Jeśli więc grasz za środki własne przed aktywacją bonusu, obrót nie jest rozpoczęty i kupony nie będą naliczane na jego poczet. Jest to dosyć ważna informacja. Ponieważ możesz grać i sądzisz, że już dokonałeś wymaganego obrotu, a tu niespodzianka. Dlatego tak ważne jest czytanie i analizowanie regulaminów każdej promocji. W razie wątpliwości, wejdź na czat i dopytaj, aby uniknąć późniejszych nieporozumień.

W sytuacji kied nie chcesz grać z bonusem, po prostu go nie aktywujesz i grasz za swoje pieniądze bez wymogów obrotowych.
Jeśli jednak chcesz wykorzystać swój bonus, najlepiej pierwszy kupon postaw od razu za środki bonusowe, wówczas aktywujesz premię i każdy kolejny wytypowany zakład będzie wliczał się na poczet wymaganego obrotu. Musisz jednak pamiętać o wymaganym kursie minimalnym.

Poniżej dla pewności, wklejamy kluczowe punkty z regulaminu Totka dla oferty powitalnej i jak zawsze, kiedy omawiane są bonusy bukmacherskie sugerujemy przeczytać, sprawdzić, czy zmianie nie ulegały kluczowe zapisy. Poniższe obowiązywały w ostatnich dniach grudnia 2019 roku.

Wymagany obrót bonusu powitalnego Totolotek : 3 x (Bonus + Depozyt):

 • Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusu, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej 3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty).
 • Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus.
 • Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00.
 • Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00.
 • Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa) lub zakłady w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00) nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.
 • Każdy gracz, który przegra swój pierwszy depozyt oraz bonus na start, jest zwolniony z warunków obrotowych od następnych wpłat.

Totolotek Freebet

Dodatkowo Totolotek oferta proponuje Freebet w wysokości 25 PLN na start. Freebet działa w następujący sposób:

 • Pierwszy postawiony zakład nie przegrywa.
 • Stawiasz 25 złotych z konta bonusowego, jeżeli wygrasz, otrzymujesz środki.
 • Musisz poddać je trzykrotnemu obrotowi po kursie minimum 2.0.
 • W przypadku przegranej nie tracisz swoich pieniędzy.
 • Na wykorzystanie freebetu gracz ma 14 dni.

Dla tego bonusu kod promocyjny Totolotek zostawił dla Ciebie na stronach partnerskich. Skorzystanie z kodu PREZENTTL upoważnia do otrzymania 25 złotowego freebeta.

Totolotek – Gram Grubo

Serwis oferuje również promocję Gram Grubo. Jak tutaj grać, aby zdobyć dodatkowe 14% zwiększające Twoją stawkę?

Należy postawić kupon za minimum 100PLN, z kursem minimalnym zakładu 2.0 i kursem minimalnym selekcji 1.06. Na kuponie musisz zawrzeć przynajmniej jedną selekcję z oferty Toto-Mix lub Live. Promocja nie dotyczy zakładów systemowych. Oferta jest ważna tylko w piątki. Oczywiście promocja ma swój odrębny Regulamin, z którym zachęcamy się zapoznać przed postawieniem kuponu.

„Gram Grubo” czyli chyba najbardziej popularna oferta zakładów w Totolotku. W tym przypadku podatek obrotowy nie jest przerzucany na gracza. Jednak jak prawie zawsze w życiu nie ma nic za darmo. Minimalny kurs kuponu nie może być niższy niż 2.00. Jeżeli spełnimy wymogi, do wniesionego kuponu zostaje doliczony swoisty bonus, który zwiększy ewentualną wygraną, czyli zamiast standardowego współczynnika 0,88 zostaje on zastąpiony współczynnikiem 1,003. Ciekawostką jest fakt, iż z piątkowej oferty można skorzystać także w dni rozgrywania meczy w europejskich pucharach oraz dni meczowe reprezentacji Polski. Dla tych meczy minimalna stawka ze 100 złotych została zmniejszona do 20 PLN.

Totolotek – Poleć przyjaciela

Totolotek proponuje dla swoich graczy także program Poleć przyjaciela. Jest to system motywacyjny, zachęcający Cię do pomocy bukmacherowi w zdobywaniu nowych graczy. W zamian możesz uzyskać 70 PLN za każdego poleconego znajomego. Jest to wysoka premia, biorąc pod uwagę, że bonus bez depozytu na start na typy bukmacherskie to jedynie 20 PLN. Jednak tutaj jesteś już sprawdzonym graczem, depozytariuszem na minimum 50 PLN, więc Totolotek może Cię wynagrodzić hojniej.
Pocieszający jest tutaj również fakt, iż nie ma limitu osób jakie możesz polecić, zatem wpłacając 50PLN, możesz zostać polecającym Totolotka i zgarniać bonusy za polecanie graczy. Jednak abyś otrzymał bonus za polecenie, Twój znajomy musi spełnić wiele wymogów.  Warto zapoznać się z Regulaminem, aby uniknąć rozczarowań.

Zakłady Bukmacherskie Totolotek – inne promocje

Bukmacher Totolotek nie rozpieszcza swoich stałych klientów. Promocje dla nich nie są najmocniejszą stroną bukmachera, a wśród najciekawszych ofert znajduje się:

 • bonus King Size – jest to bonus, który zwiększa wygrane na kuponach akumulowanych. Pięć meczów na kuponie to wygrana większa o 5%, a 30 meczów składa się na większą wygraną o 66%. Ktoś jednak kiedyś trafił 30 spotkań?
 • Bonus za grę w aplikacji Totolotek Mobile – każdy kto wpłaci pieniądze poprzez aplikację może liczyć na dodatkowy bonus od depozytu w maksymalnej wysokości 49 zł.
 • Cash-out – czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu.
 • Program lojalnościowy Bet Club – za zawierane zakłady bukmacherskie gracze otrzymują punkty, które później mogą wymieniać na bonusy w tym darmowe zakłady.

Bukmacher Totolotek – rejestracja konta. Jak otworzyć konto w Totolotek?

Aby w pełni korzystać z możliwości portalu Totolotek należy założyć na nim konto. Opcja rejestracji jest dostępna w lewym górnym roku strony internetowej. Bukmacher proponuje najpierw „szybką ścieżkę”, czyli możliwość założenia konta tymczasowego. W odróżnieniu od innych bukmacherów, już na tym etapie bukmacher wymaga podania sporej liczby danych (m.in. imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania itd.). Choć i tak w nie dłużej niż dwie minuty założymy konto i po mailowej aktywacji gracze będą mogli zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie z oferty Totolotka. 

Jednak, żeby skorzystać z bonusu powitalnego, wypłaty środków lub aby zlikwidować limit maksymalnej łącznej stawki, należy zweryfikować swoje konto. Bukmacher Totolotek , ślad za ustawą hazardową, wymaga do tego przesłania skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Na tej podstawie bukmacher sprawdzi nasze dane. Gracz musi pamiętać też o tym, żeby podać swój numer rachunku bankowego do przesyłania środków z wygranych.

Bukmacher Totolotek – płatności. Wpłaty i wypłaty

Żeby rozpocząć grę należy najpierw wpłacić środki i z jednym wyjątkiem można to zrobić już od 4 zł. Jednak trzeba pamiętać o tym, że jeśli chce się skorzystać z bonusu powitalnego to należy wpłacić co najmniej 20 zł. Również wpłata poprzez paysafecard może minimalnie wynieść 20 zł.

Pozostałe metody wpłaty oferowane przez bukmachera to:

 • karty Visa i Mastercard,
 • system Dotpay,
 • system tpay,
 • portfel elektroniczny Skrill,
 • system Blik.

Warto pamiętać, że zarówno Dotpay jak i Tpay umożliwiają błyskawiczną wpłatę ze wszystkich banków, które prowadzą działalność na terenie Polski.

Niestety, Bukmacher Totolotek nie proponuje swoich graczom ekspresowych wypłat. Co gorsza są one przeprowadzane zaledwie raz dziennie (o godzinie 12:00). Jeśli gracz nie zleci wypłaty do 10:00 danego dnia, to na realizację przelewu poczeka kolejne 24 godziny. Dodatkowo minimalna kwota przelewu to 10 zł, a tym samym gracz nie może w pełni dysponować własnymi środkami. 

Obsługa klienta Totolotek

Tym co nie może budzić najmniejszych zastrzeżeń jest sposób informowania przez bukmachera o regulaminie. Dział FAQ i pomoc dostępne są w „menu” i  bukmacher szczegółowo odpowiada na ważne pytania. opisuje tam swoją ofertę. Przedstawia również swoją ofertę i przewodnik „jak grać”.

Jeśli jednak to dla gracza za mało może skontaktować się z bukmacherem poprzez czat. Gdy konsultant nie będzie w stanie odpowiedzieć nam natychmiast na pytanie pozostaje do dyspozycji graczy również adres mailowy pomoc@totolotek.pl. Ponadto dostępna jest infolinia, która pracuje przez cały tydzień  w godzinach 9:30-20:00 (numery telefonu: 22 321 03 40; 507 002 393 i 507 002 139).

Pomocy można szukać też w mediach społecznościowych bukmachera oraz w lokalach bukmacherskich Totolotka.

 • Telefon +4822 321 03 40; 507 002 393; 507 002 139
 • Język PL@3xEN@3x
 • Mail pomoc@totolotek.pl
 • Dostępność 08:00-20:00

Bukmacher Totolotek – sponsoring

Bukmacher Totolotek nie jest zbyt aktywny w działalności sponsorskiej. W ostatnim czasie bukmacher m.in. nie przedłużył kontraktu z ekstraklasową Lechią Gdańsk. Aktualnie jedyną znaczącą pozycją w portfolio bukmachera jest współpracą z Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

Totolotek będzie przynajmniej do końca maja 2021 sponsorem tytularnym rozgrywek piłkarskiego Pucharu Polski.

Totolotek jest również partnerem serwisu statystycznego EkstraStats.

Opinie graczy o bukmacherze Totolotek

Bukmacher Totolotek opinie o swojej działalności zbiera od lat, bo jest to najdłużej działający bukmacher na polskim rynku. Jednak dopiero od 2019 roku opinie o bukmacherze Totolotek idą na konto nowych właścicieli. Totolotek został włączony do niemieckiej grupy zajmującej się działalnością bukmacherską i od tego czasu trwa odświeżanie marki. Totolotek opinie o nowej stronie internetowej ma zdecydowanie lepsze niż za czasów – poprzedniego – chaotycznego  serwisu internetowego. Jednak z ostatecznymi ocenami dotyczącymi bukmachera Totolotek i działalnością nowych właścicieli firmy należy się wstrzymać jeszcze kilka miesięcy. Choć to na pewno bukmacher z potencjałem, który może przełożyć się na jeszcze większy udział na polskim rynku bukmacherskim.

Bukmacher Totolotek – podsumowanie

Bukmacher Totolotek przeżywa okres zmian spowodowanych przez przejęcie bukmachera przez nowych właścicieli. To na pewno trudny okres, ale też dający nadzieje na to, że bukmacher jeszcze mocniej zawalczy o swoich klientów. Pierwsze zmiany już są odczuwalne i na pewno największe atuty bukmachera Totolotek to:

 • liczba kursów w ofercie przedmeczowej na wydarzenia sportowe,
 • jedna z największych ofert w segmencie kursów „na żywo” w Polsce,
 • ciekawa oferta e-sportowa,
 • wysoki i prosty bonus powitalny,
 • poprawiona strona internetowa i sprawna aplikacja mobilna,
 • rozbudowana sieć lokali bukmacherskich.

Minusy też są, a mianowicie:

 • brak ekspresowych wypłat,
 • brak sportu wirtualnego w ofercie internetowej.

Zakłady Bukmacherskie Totolotek – FAQ

Tak. Bukmacher Totolotek posiada polską koncesję na przeprowadzanie zakładów bukmacherskich w internecie oraz lokalach bukmacherskich.

Z kodem promocyjnym PREZENTTL otrzymasz do 525 zł na start. To 25 zł więcej niż oferta standardowa!

Nie. Totolotek nie jest państwową firmą i często jest mylony z Totalizatorem Sportowym.

Nie. Totolotek to bukmacher, który ma niemieckich właścicieli.

Tak. Tylko osoby pełnoletnie mogą zawierać zakłady bukmacherskie. Bukmacher zweryfikuje dane gracza, aby uniemożliwić grę osobom niepełnoletnim.

Tak. Totolotek wymaga rejestracji konta. Pełna rejestracja wymaga m.in. przesłania skanu dokumentu tożsamości.

Tak. Bukmacher Totolotek udostępnia konto tymczasowe. Nie musisz wtedy przesyłać skanu dokumentu, ale m.in. nie możesz wypłacić wygranej. Nie można też skorzystać z bonusu powitalnego.

Tak. Bukmacher Totolotek ma koncesję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w lokalach. W całej Polsce jest ok. 250 punktów bukmacherskich Totolotka.

Godziny otwarcia są ujednolicone w całej Polsce. W punktach stacjonarnych Totolotka można grać od 9:30 do 21:30.

Nie. Bukmacher Totolotek nie ma praw do pokazywania meczów, choć zapowiada ich zakup.

Gracze mogą wpłacać sumy już od 4 zł.

Nie – jeśli chodzi o kwestie legalności. Tak – jeśli chodzi o zagrożenie uzależnienia. Zakłady bukmacherskie to rodzaj hazardu, który może uzależniać.

Opinie