Kod promocyjny bukmacher

Zasady działania kodu promocyjnego w zakładach bukmacherskich

kod-promocyjny-fortunaKod promocyjny jest specjalną, dedykowaną ofertą przygotowaną przez przedstawicieli legalnych zakładów bukmacherskich dla odwiedzających nasz serwis. To bardzo ważne, gdyż można spotkać się w Internecie z nieprawdziwymi ofertami, które wcześniej nie zostały odpowiednio uzgodnione z pracownikami polskich legalnych firm bukmacherskich. Względnie z ofertami nielegalnych firm, w których gra może wiązać się poważnymi konsekwencjami prawno-skarbowymi dla gracza.

Formularz rejestracyjny – kod promocyjny Fortuna

fortuna-kod-promocyjny
fortuna-adlaw-belka

Formularz rejestracyjny – kod promocyjny Totolotektotolotek-kod-promocyjny
totolotek-belka

Sposób w jaki działa kod podawany podczas wypełniania formularza rejestracyjnego jest bardzo prosty. Wystarczy wpisać odpowiedni kod w pole formularza o nazwie „kod promocyjny” upoważnia od do otrzymania lepszych niż standardowe ofert powitalnych.

Poniżej możesz kliknąć na baner, kod: PREZENT zostanie wpisany automatycznie, jeżeli z rozmaitych przyczyn technicznych tak się nie stanie możesz to zrobić ręcznie dzięki temu możesz skorzystać z lepszych niż standardowa oferta powitalna. Jeszcze raz należy wyraźnie podkreślić iż oferta powitalna związana z kodem PREZENT została wcześniej uzgodniona z kompetentnymi pracownikami polskich, legalnych zakładów bukmacherskich.

Należy pamiętać o tym, że dla mieszkańców Polski dozwolona jest gra tylko i wyłącznie w firmach bukmacherskich posiadających stosowną licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Na naszych serwisach informujemy tylko i wyłącznie o legalnych firmach bukmacherskich. Szczegóły oferty powitalnej znajdziesz na stronie wybranego przez Ciebie bukmachera.

Inne:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bonus_powitalny

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi