AdmiralBet kod promocyjny

Bonus 1000 PLN na start
 • 900 PLN bonusy od depozytu
 • 100 PLN freebety za wpłaty

AdmiralBet to jeden z najmłodszych legalnych polskich bukmacherów. Wszedł na polski rynek tuż przed Euro 2024, oferując swoim nowym klientom bonusy od pierwszego i drugiego depozytu oraz freebety.

Jaki jest AdmiralBet kod promocyjny?

AdmiralBet kod promocyjny nie jest wymagany, aby otrzymać pełen pakiet bonusów powitalnych. Wystarczy rejestracja konta u bukmachera, po której otrzymasz bonusy do 1000 PLN. W skład pakietu wchodzą dwa bonusy od depozytu do kwoty 900 PLN oraz dwa freebety od wpłaty na łączną kwotę 100 PLN.

Bonus AdmiralBetKwota bonusu
Bonus 100% od 1. depozytu300 PLN
Freebet od 1. depozytu25 PLN
Bonus 50% od 2. depozytu600 PLN
Freebet od 2. depozytu75 PLN

Jak wspomniałem, łączna wartość bonusów od 1. i 2. depozytu oraz freebetów w AdmiralBet to 1000 PLN. Możesz uzyskać je za rejestrację konta. Co musisz zrobić, by zdobyć maksymalny bonus i wypłacić gotówkę? Sprawdziłem to!

AdmiralBet kod promocyjny nie jest dostępny na ten moment. Jeśli szukasz bukmachera, który taki kod posiada to sprawdź naszą stronę, na której zebraliśmy najlepsze kody bukmacherskie również do nowych bukmacherów. Z nimi otrzymasz wyższe bonusy na start.

AdmiralBet bonusy powitalne - w jakiej kolejności je otrzymasz?

AdmiralBet ma dość oryginalne podejście do wypłacania bonusów w porównaniu do innych legalnych bukmacherów online. W ramach dwóch pierwszych depozytów uzyskać można kolejno:

 • do 300 PLN i 25 PLN za pierwszą wpłatę,
 • do 600 PLN i 75 PLN za drugą wpłatę

Żeby uzyskać komplet bonusów – bonusy od depozytów i obydwa freebety – musisz spełnić warunki kwot depozytów. W przypadku pierwszego depozytu jest to wpłata na minimum 300 PLN. Z kolei drugi depozyt, z racji tego, że ma wartość 50%, musi wynieść co najmniej 1200 PLN, tak żeby bonus wyniósł maksymalne 600 PLN. Freebety zostaną dopisane do konta gracza od razu.

Jeśli chodzi o kolejność obracania bonusów, to AdmiralBet idzie graczom mocno na rękę – możesz dowolnie decydować, czy chcą korzystać z bonusu od depozytu, czy zagrać za freebet. Tę elastyczność trzeba zaliczyć bukowi na duży plus. Należy jednak wziąć pod uwagę, że:

 • bonus 100% od 1. depozytu i freebet 25 PLN można wykorzystywać równolegle,
 • bonus 50% od 2. depozytu i freebet 75 PLN można wykorzystywać równolegle.

Oznacza to, że wykorzystanie przyznanych freebetów od depozytów jest ściśle związane z powiązanymi z nimi bonusami od wpłaty.

AdmiralBet bonus na start 100 % do 300 PLN

Na pierwszy ogień idzie bonus 100% od depozytu o wartości do 300 PLN. Jego zasady są bardzo proste – jest to klasyczny bonus od wpłaty, w starym stylu. Jest to oferta 100%, co oznacza, że za wpłatę 100 PLN otrzymamy bonus 100 PLN, za 300 PLN – 300 PLN i właśnie tyle wynosi maksymalna wartość darmowych środków. Oto jak zdobyć bonus o maksymalnej wartości, krok po kroku.

 • Zarejestruj konto w AdmiralBet
 • Wpłać pierwszy depozyt na minimum 10 PLN
 • Bonus zostanie dopisany do twojego konta od razu po wpłacie. Zaakceptuj go
 • Obróć bonusem 3 razy na zakłady AKO z min. 3 zdarzeniami o kursie łącznym min. 2.50. Minimalny kurs pojedynczych zdarzeń na kuponie to 1.30
 • Na wykorzystanie bonusu masz 14 dni (od momentu akceptacji)

UWAGA: Żeby zdobyć dodatkowy freebet, wpłać min. 300 PLN. Ponieważ jest to tzw. „matched bonus”, środki bonusowe można przeznaczać na różne zakłady.

Zanim środki będą mogły zostać wypłacone, należy obrócić nimi 3-krotnie kuponami o opisanych powyżej wymaganiach. Co ważne, a jednak nie do końca oczywiste, do obrotu wliczane są zarówno kupony wygrane, jak i przegrane. Promocją nie są jednak objęte następujące zakłady:

 • systemowe,
 • zamknięte cash-outem,
 • kupony anulowane,
 • zakłady na sporty wirtualne.
Bonus AdmiralBet pierwsza wpłata

AdmiralBet freebet 25 PLN od 1. wpłaty

Jeśli spełniłeś nadrzędny warunek wpłaty minimum 300 PLN, bukmacher AdmiralBet przyzna ci dodatkowo freebet o wartości 25 PLN.

Jest to oryginalne podejście do tematu zachęcania gracz do wpłaty środków. Duży plus dla tej oferty należy się również za to, że freebety można rozbijać na mniejsze zakłady. Największą zaletą freebetu w AdmiralBet jest jednak to, że nie podlega on wymogom dotyczącym liczby zdarzeń i kursu, a środki z wygranej z kuponu postawionego za freebet można od razu wypłacić.

Bonus AdmiralBet od 1. depozytu - czy warto skorzystać?

Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o wartość nominalną, oferta od pierwszego depozytu w AdmiralBet prezentuje się całkiem nieźle. Na plus zaliczyć na pewno należy to, że jest to bonus 100%, a do tego przy maksymalnym depozycie można uzyskać nawet 325 PLN.

Bukmacher z bonusem od depozytuWartość bonusu 100% od 1. depozytu
LVBET500 PLN
AdmiralBet300 PLN
Goplusbet200 PLN
STS100 PLN

AdmiralBet ma jeden z wyższych bonusów 100% od 1. depozytu, ustępując jedynie LVBET. Z drugiej jednak strony, jest to bonus aż i tylko 100%, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Betfan oferuje swoim klientom bonus od depozytu 200%.

Drugim elementem, który wypada wziąć pod uwagi, są warunki dotyczące obrotu. 3-krotny obrót po kursie min. 2.50 nie jest jednak najkorzystniejszy spośród ofert tego typu na polskim rynku.

BukmacherWymagania dot. obrotu
Betfanx1, min. 3 zdarzenia, min. kurs całkowity 3.00
STSx2, kurs min. 1.91
GoplusbetX3, min. 2 zdarzenia, min. kurs całkowity 1.80
AdmiralBetx3, min. 3 zdarzenia, min. kurs całkowity 2.50
LVBETx4, min. kurs całkowity 1.75

Jak widać, pod względem liczby obrotów, AdmiralBet wypada słabo na tle konkurencji, może z wyjątkiem LVBET. Co więcej, AdmiralBet ma jedne z najgorszych wymagań dotyczących liczby zdarzeń (3) i minimalnego kursu łącznego – znacznie wyższego m.in. od STS (1.91), Gobet (1.75) i LVBET (1.75). W sumie wymóg obrotowy w AdmiralBet jest najmniej korzystny spośród wszystkich buków.

Na plus oferty od pierwszego depozytu na pewno zaliczyć należy dodatkowy freebet, przyznawany za wpłatę min. 300 PLN. Z drugiej jednak strony, w ComeOn za pierwszą wpłatę na min. 100 PLN uzyskać można bonus 50 PLN. Ponadto, w przypadku freebtu w AdmiralBet wartość stawki jest odliczana od wygranej w przeciwieństwie do np. Fortuny, która ma jedną z najkorzystniejszych ofert na start.

AdmiralBet bonus powitalny 50 % do 600 PLN

Drugi bonus od depozytu w AdmiralBet to bonus 50%, co oznacza, że jego wartość odpowiadała będzie połowie wpłaconych przez gracza środków. Minimalna wpłata to 10 zł. Przykładowo, jeśli wpłacisz 500 PLN, otrzymasz bonus 250 PLN. Żeby zaś uzyskać maksymalny bonus, musisz wpłacić co najmniej 1200 PLN. W ten sposób zdobędziesz również freebet o wartości 75 PLN.

Oto kilka kroków, które należy wykonać, by wycisnąć maksimum z tej oferty:

 • Wpłać min. 1200 PLN,
 • Odbierz bonus,
 • Obróć bonus 3-krotnie kuponami z min. 3 zdarzeniami i kursem min. zdarzenia 1.30 i całkowitym kursem 2.50 lub wyższym.

Równolegle do gry za środki bonusowe, możesz wykorzystywać również freebet 75 PLN, o którym więcej piszę poniżej.

Bonus AdmiralBet druga wpłata

Freebet AdmiralBet 75 PLN od 2. wpłaty

Drugi freebet od AdmiralBet ma takie same wymagania co pierwszy freebet u tego buka, z tą różnicą, że jest trzy razy wyższy (75 zł). Otrzymasz go tylko wtedy jeśli twoja druga wpłata wyniesie min. 1200 zł (czyli gdy otrzymasz maksymalny bonus od wpłaty 600 zł). Freebet możesz wykorzystać na dowolne zakłady. Oznacza to:

 • brak wymagań dot. liczby zdarzeń,
 • brak kursu minimalnego,
 • możliwość rozbicia freebetu na mniejsze kupony,
 • wygrana wypłacana w gotówce – bez wymogów dot. obrotu.

Podobnie jak w przypadku pierwszego freebetu, stawka kuponu jest odliczana od wygranej.

AdmiralBet.pl – bonus od 2. depozytu – wady i zalety

Bonus od 2. wpłaty to stosunkowo rzadko spotykana oferta bonusowa na polskim rynku. Poza AdmiralBet zbliżone bonusy oferuje jeszcze dwóch buków:

BukmacherWartość bonusu
forBET2000 PLN (bonus 100%)
LVBET600 PLN (bonus 50%)
AdmiralBet600 PLN (bonus 50%)

Pod względem wartości bonusu od 2. wpłaty, AdmiralBet wypada znacznie słabiej od forBET, jednak tak samo jak LVBET. Z drugiej jednak strony LVBET wymaga 3x obrotu po kursie min. wynoszącym 1.75, podczas, gdy AdmiralBet 3x po kursie min. 2.50. forBET natomiast oferuje bonus 100% od 2. wpłaty, a nie jak konkurenci 50%. Chociaż forBET wymaga odblokowania bonusu obrotem x1 depozytem (kurs min. 2.00), to bonusem należy obrócić już tylko 2x na zasadach takich jak w AdmiralBet.

Duży plus należy się na pewno za dodatkowy freebet na korzystnych zasadach. Niestety, żeby, go uzyskać trzeba wpłacić aż 1200 PLN. Dla porównania, żeby zdobyć freebet 200 PLN w Superbet, wystarczy wpłacić dokładnie 200 PLN.

AdmiralBet bonus - podsumowanie

Podsumowując, oferta bonusowa AdmiralBet nie należy do najlepszych na rynku, ze względu na dość wygórowane wymagania dot. obrotu. Niemniej, jeśli ktoś lubi bonusy od wpłaty w starym stylu oraz freebety bez obrotu, to oferta AdmiralBet powinna przypaść mu do gustu.

Polecam ci jednak zapoznać się z innymi bonusami powitalnymi bukmacherów. Często mają one lepsze warunki niż bonus AdmiralBet.

Jakie są AdmiralBet promocje dla stałych graczy?

Wiesz już, na co możesz liczyć jako nowy klient AdmiralBet, jednak niemniej ważne są promocje dla graczy już posiadających konto. Obecnie oferta tego buka jest skromna i obejmuje tylko kilka podstawowych promocji.

AdmiralBet AKO Boost

Oferta boostowa AdmiralBet pozwala zwiększyć wartość kuponu nawet o 100%. Promocją objęte są kupony z co najmniej 5 zdarzeniami (boost +5%). Maksymalny bonus można uzyskać za obstawienie kuponów z co najmniej 20 zdarzeniami.

AKO Boost w Admiralbet

Czy AKO Boost to dobra oferta? Porównałem ją z maksymalnymi wygranymi w bonusach akumulatory u innych bukmacherów:

BukmacherBonus
Superbet+150% (min. 29 zdarzeń) – kurs min. zdarzenia 1.20
Betters+120% (min. 20 zdarzeń) – kurs min. zdarzenia 1.25
AdmiralBet+100 (min. 20 zdarzeń) – kurs min. zdarzenia 1.35
LVBET+75% (min. 15 zdarzeń) – kurs min. zdarzenia 1.25
Fortuna+70% (min. 18 zdarzeń) – kurs min. zdarzenia

Najwyższą ofertę (+150%) posiada Superbet, jednak by wycisnąć z niej maksimum, na kuponie znaleźć musi się aż 29 zdarzeń. Betters natomiast maksymalny bonus 120% przyznaje za min. 20 zdarzeń, więc jest korzystniejszy niż AdmiralBet. Co więcej, Betters i LVBET zaliczają do boostu zdarzenia z kursami min. 1.25, a Superbet 1.20, podczas gdy AdmiralBet – 1.35, a więc tyle samo co Fortuna. Jest to więc bardzo przeciętny bonus, jeśli chodzi o akumulatory.

Freebety AdmiralBet

Ważną częścią oferty AdmiralBet są freebety. Nie jest to nowość na polskim rynku – duży nacisk na tego typu bonusy kładą również m.in. BetX i Betcris. W przypadku AdmiralBet nie mamy tutaj jasno sprecyzowanej stałej promocji, jednak jeśli zaznaczyłeś zgody marketingowe i grasz regularnie, to będziesz miał szansę na zdobycie darmowych zakładów.

Gra będzie warta świeczki, o ile te freebety będą miały podobne wymogi co darmowe zakłady z jego oferty na start.

Cashout AdmiralBet

W AdmiralBet dostępna jest również opcja cash-out, czyli wcześniejsze rozliczenie kuponu przed końcem zdarzeń. Cashout dostępny jest dla zakładów przedmeczowych, na żywo, długoterminowych, a także SOLO czy AKO. Dodatkowo możemy wykorzystać cashout w zakładach bonusowych.

AdmiralBet Polska rejestracja - jak założyć konto?

Rejestracja AdmiralBet

Pora przejść do rejestracji w AdmiralBet. W tym wypadku warto, by był to proces uproszczony do maksimum. Taki mógłby być, gdyby bukmacher oferował możliwość rejestracji z weryfikacją przez mojeID tak jak w Fortunie czy Superbet. Na razie jego nowi klienci muszą przejść kilka etapów, by móc korzystać z pełni możliwości tego serwisu. Opisałem je krok po kroku:

 1. Wejdź w formularz rejestracyjny AdmiralBet. Żeby rozpocząć rejestrację w AdmiralBet, wystarczy, że wejdziesz na stronę admiralbet.pl i klikniesz przycisk "dołącz".
 2. Wypełnij dane personalne i logowania na 1. stronie formularza. W pierwszym oknie należy podać dość sporo informacji, które będą niezbędne do weryfikacji i logowania. Są to: imię i nazwisko, płeć, nazwa użytkownika, hasło i adres email.
 3. Zweryfikuj swój numer telefonu. Kolejnym niezbędnym krokiem jest weryfikacja numeru telefonu. W tym celu bukmacher wyślę na podany numer czterocyfrowy kod, który należy wpisać w podane pola. Po wykonaniu tej czynności klikamy „Dalej”.
 4. Dane adresowe. Podaj swoje dokładne dane, w tym PESEL, obywatelstwo, adres zamieszkania i źródło przychodu. W tym miejscu deklarujemy również nasz stosunek do PEP (eksponowanego stanowiska) oraz możemy wyrazić zgody marketingowe.
 5. Przejdź na konto stałe. Przed dokończeniem rejestracji, możemy od razu przejść na konto stałe. W tym celu należy przesłać skan dokumentu tożsamości. Bukmacher zaznacza, że weryfikacja konta może potrwać do 72 godzin, jednak w moim przypadku zajęło niecałą godzinę, mimo iż dokumenty wysłałem w niedzielę.

Dodam tylko, że gracz ma 30 dni na przejście na konto stałe, liczone od momentu od dnia otwarcia konta.

Na stronie formularza, gdzie wpisujesz adres, jest też miejsce na AdmiralBet kod promocyjny. Zostaw je puste, gdyż aktualnie nie ma dostępnego kodu promocyjnego.

Rejestracja AdmiralBet kod promocyjny

Jak można wpłacić pieniądze w AdmiralBet?

AdmiralBet oferuje swoim klientom kilka metod wpłaty depozytu. Wszystkie one są sprawdzone, bezpieczne, realizowane błyskawicznie i bez żadnych dodatkowych opłat, chyba że naliczy je bank (co się zdarza dość często w przypadku transakcji hazardowych).

Wśród dostępnych opcji w AdmiralBet znaleźć można:

 • kody BLIK,
 • tPay (BLIK i szybkie lub tradycyjne przelewy do 18 banków),
 • Przelewy24 (BLIK i szybkie przelewy do 21 banków).
Wpłata depozytu admiralbet

Wpłaty w AdmiralBet obejmują ponad 20 instytucji finansowych, w tym m.in. mBank, PKO BP, Santander, ING, Bank Pekao, Alior, Inteligo, Citi Handlowy, Banki Millennium i inne. Minimalna wpłata wynosi 10 PLN, a więc więcej niż u większości bukmacherów, co uznałem za wadę. Maksymalna kwota depozytu jest jednak bardzo wysoka i wynosi okrągły milion złotych.

Płatności w AdmiralBet wypadają jednak bardzo słabo na tle konkurencji. Brakuje tu kart płatniczych i portfeli elektronicznych, mimo iż bukmacher w dziale Pomocy twierdzi, że obsługuje m.in. karty i PayPala. Podczas korespondencji z BOK dowiedziałem się jednak, że AdmiralBet planuje wkrótce dodać kolejne metody depozytu. Na razie jednak oceniam go w tym elemencie bardzo nisko.

Jak wypłacić środki w AdmiralBet?

Wypłata pieniędzy w AdmiralBet możliwa jest oczywiście dopiero po pełnej weryfikacji profilu u bukmachera. W moim przypadku bukmacher zażądał dodatkowej weryfikacji, co wiązało się z wysłaniem wyciągu z konta bankowego. Po spełnieniu tego wymagania, po niecałych dwóch godzinach mogłem wypłacić środki z konta.

Sama realizacja przelewu nie poszła tak gładko, jak u największych buków, takich jak STS, Fortuna czy Superbet. Bukmacher twierdzi, że realizacja zajmuje ok. 45 minut, jednak w moim wypadku zajęła ok. godziny. Warto dodać, że przyspieszone wypłaty dostępne są w godzinach od 8:00 do 23:59. Dodam tylko, że przelewy te realizowane są na platformie Przelewy24.

AdmiralBet kod promocyjny i bonus - najważniejsze pytania i odpowiedzi

Aktualnie nie jest dostępny AdmiralBet kod promocyjny. Co prawda w formularzu jest pole na wpisanie kodu, ale na razie nie został udostępniony.

Bonus powitalny AdmiralBet składa się z 4 promocji: 100 % do 300 zł od wpłaty, freebet 25 zł od 1. depozytu, bonus 50 % do 600 zł i freebet 75 zł od drugiej wpłaty. W sumie daje to pakiet 1000 zł.

Suma bonusów na start AdmiralBet jest całkiem wysoka, to w sumie 1000 zł. Jednak warunki obrotu bonusami od wpłaty są wymagające (obrót 3x, kupony AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs min. 2.50).

W AdmiralBet możesz otrzymać dwa freebety: 25 zł za pierwszą wpłatę min. 300 zł i 75 zł za drugą wpłatę min. 1200 zł.

icon arrow up