Etoto tło

Etoto Kod Bonusowy i Bonus Powitalny [MARZEC 2023]

Bonus 150 PLN na start
 • 50 PLN freebet w aplikacji
 • 100 PLN 200% bonus od depozytu
Odbierz 150 PLN
kod promocyjny
PREZENTET

Jaki jest kod bonusowy Etoto?

Kod bonusowy Etoto to: PREZENTET. Wpisz go na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego podczas rejestracji w Etoto, a maksymalna kwota bonusu od depozytu 200 % wyniesie do 100 PLN a freebetu w aplikacji mobilnej 50 PLN. Przejdź do bukmachera poprzez nasz link, a kod bonusowy Etoto zostanie automatycznie dodany w odpowiednie pole formularza.

Kod promocyjny Etoto PREZENTET
Bonus od depozytu 200 % (max. 100 PLN)
Freebet w aplikacji 50 PLN
Etoto bonus z kodem 150 PLN

Bonus powitalny Etoto

Oferty powitalne bukmacherów rządzą się swoimi regulaminami i jeżeli chcesz z nich skorzystać, musisz spełnić określone warunki. Na szczęście nie są one takie trudne – ale i tak warto się z nimi dokładnie zapoznać. W Etoto bonus powitalny możesz odebrać wyłącznie po rejestracji, także lepiej nie strać tej szansy! Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat obu bonusów oraz tego, jak wykorzystać w Etoto kod bonusowy.

Suma bonusów za rejestrację do odebrania w Etoto wynosi 150 PLN. Na tle innych pakietów bukmacherskich bonusów powitalnych na start jest to raczej skromna kwota. Jednak nawet pomijając bonus powitalny warto założyć w Etoto konto ze względu na wysoką jakość oferty oraz bardzo atrakcyjny pakiet promocji dla stałych graczy. Dzięki temu Etoto wciąż znajduje się w naszym rankingu najlepszych bukmacherów.

U bukmachera Etoto znajdziemy dwa bonusy na start: bonus od 1. wpłaty oraz freebet w aplikacji. Ten pierwszy może odebrać gracz, który wpisze Etoto kod bonusowy w formularzu. Podobnie jak drugi bonus, czyli freebet w aplikacji, zarezerwowany jest tylko dla tych, którzy użyją w Etoto kod bonusowy na start.

 • 50 PLN freebet w aplikacji
 • 100 PLN 200% bonus od depozytu
KOD PREZENTET
Kopiuj kod
Odbierz 150 PLN

Etoto bonus na start od depozytu 200% do 100 PLN

Pierwszym bonusem na start, który Etoto przygotował dla swoich nowych graczy, jest bonus od depozytu. Bukmacher nagradza pierwszą wpłatę, którą dokonasz na konto depozytowe. W zamian za nią dopisze na Twoje konto bonusowe dodatkowe środki, których wartość jest uzależniona od wysokości depozytu. Jeżeli użyjesz kodu bonusowego ETOTO, to maksymalna kwota bonusu może wynieść 100 PLN!

Wyróżnikiem bukmachera Etoto na tle ofert powitalnych polskich bukmacherów jest to, że jako jedyny proponuje na start bonus od wpłaty o wartości aż 200% depozytu. Zwykle jest to 100% lub 50%. Oznacza to, że Etoto jako bonus da Ci dwukrotność Twojej pierwszej wpłaty. Na pierwszy depozyt wpłaciłeś 100 PLN? Bonus wyniesie 100 PLN. Czyli będziesz miał w sumie 200 zł na grę.

Bukmacher nie przyzna jednak wyższego bonusu niż 100 PLN. Maksymalny bonus za rejestrację i depozyt odbierzesz więc wpłacając 50 PLN. Jeśli wpłacisz 10 zł, otrzymasz bonus 10 zł. Postanowiłeś wpłacić 500 PLN? I tak otrzymasz bonus o wysokości 100 PLN, nie więcej. Warto jednak dodać, że pierwsza wpłata min. 100 zł odblokowuje drugi bonus Etoto, więc korzystnie jest wpłacić właśnie 100 zł.

Jakie są warunki tego bonusu Etoto?

 • zarejestruj konto stałe w Etoto z kodem bonusowym PREZENTET
 • wpłać pierwszy depozyt min. 1 zł
 • otrzymasz bonus 200% od wpłaty do maksymalnej kwoty 100 PLN
 • środki trafią na konto bonusowe

Samo otrzymanie od Etoto bonusu od depozytu nie jest skomplikowane. Wystarczy, że wpłacisz depozyt, a bonus zostanie Ci przyznany. Nie można go jednak od razu wypłacić. Musisz spełnić określone warunki obrotu:

 • obrót 1x (jeżeli bonus wyniesie 100 PLN, w celu dokonania obrotu należy obstawić zakłady za łącznie 100 PLN)
 • do obrotu wliczają się wszystkie kupony oprócz zakładów na sporty wirtualne
 • kurs całkowity na kuponie min. 2.50 (w przypadku kilku zakładów na jednym kuponie kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30)
 • warunki obrotu należy spełnić w ciągu 30 dni

Etoto freebet w aplikacji 50 PLN – tylko z kodem bonusowym

Zarejestruj konto wykorzystując w Etoto kod promocyjny na start, a otrzymasz jeszcze jeden bonus. Jest to 50 PLN freebetu przyznawane w aplikacji. Za ten darmowy zakład możesz postawić kupon ze stawką 50 PLN nie ruszając ani grosza ze środków na swoim koncie depozytowym.

Freebet Etoto działa w następujący sposób:

 • zarejestruj konto stałe w Etoto z kodem PREZENTET
 • wpłać pierwszy depozyt min. 100 PLN
 • po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz freebet 50 PLN
 • freebet możesz wykorzystać do postawienia zakładu w aplikacji mobilnej
 • bonus można wykorzystać na dowolne zdarzenia z wyjątkiem zakładów na sporty wirtualne

Niezwykle prosta promocja. W Etoto freebet 50 PLN jest bardzo prosty do odebrania. Warto pamiętać, że ten bonus Etoto możesz odebrać po prostu wpłacając depozyt nawet przez komputer, ale wykorzystasz go tylko poprzez aplikację mobilną.

Etoto zakład bez ryzyka

U bukmachera Etoto zakład bez ryzyka nie jest obecny w ofercie bonusu powitalnego. Z pewnością byłby to dla graczy miły dodatek i jeżeli tylko taki bonus się u bukmachera pojawi, to szczegółowo go tutaj opiszemy. Póki co jednak, bonus na start Etoto go nie zawiera.

Etoto bonus bez depozytu

Niestety, ale w ofercie bukmachera Etoto bonus bez depozytu nie znajduje się w żadnej postaci. Odebranie w Etoto freebetu za kod promocyjny wiąże się z wpłatą depozytu o wartości min. 100 PLN. Gdy tylko pojawi się w Etoto bonus bez depozytu, na pewno od razu Was o tym poinformujemy.

Etoto bonus na start i kod bonusowy

Etoto bonus na start – jak odebrać najwyższy?

W opisach poszczególnych bonusów Etoto zaznaczyliśmy, że są one uzależnione od wysokości pierwszego depozytu. Jest to całkowicie jasne w przypadku bonusu od wpłaty, bo jego wysokość jest uzależniona od kwoty, jaką wpłacisz. Ale także żeby odebrać freebet w aplikacji, nie wystarczy użyć w Etoto kod bonusowy, ale trzeba też uiścić wpłatę o odpowiedniej wysokości.

Poniżej dla ułatwienia zebraliśmy informację o tym, jaki musisz wpłacić depozyt, żeby odebrać bonusy w Etoto:

Pierwsza wpłataOdblokowywane bonusy
1 PLNBonus od depozytu 2 PLN
25 PLNBonus od depozytu 50 PLN
50 PLNBonus od depozytu 100 PLN
60 PLNBonus od depozytu 100 PLN
100 PLN i więcejBonus od depozytu 100 PLN (maksymalna kwota z kodem bonusowym) oraz freebet w aplikacji 50 PLN
Kwota depozytu a bonus na start Etoto

Etoto bonus: uwolnienie

Bonusów, które otrzymujesz od bukmacherów, z reguły nie możesz wypłacić na swoje konto bankowe od razu po ich otrzymaniu. Najpierw lądują one na koncie bonusowym, oddzielonym od Twojego depozytu, i przed ich przeniesieniem na konto depozytowe wymagają tzw. uwolnienia.

W przypadku Etoto uwolnienie bonusów cechuje się dość klarownymi warunkami, które prezentujemy poniżej.

BonusŁączna stawkaDopuszczalne rodzaje kuponówCzas na uwolenienie
Bonus od depozytu1 x kwota bonusuAKO z zakładami przedmeczowymi lub LIVE (bez sportów wirtualnych) z kursem całkowitym min. 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3030 dni
Freebet w aplikacji1 x kwota bonusudowolne (bez sportów wirtualnych)30 dni
Warunki obrotu w Etoto bonusami powitalnymi

Freebet, który odblokowuje w Etoto kod bonusowy po rejestracji możesz wykorzystać na dowolne zdarzenia. Jedynym wykluczeniem są sporty wirtualne. Jeżeli wygrasz postawiony za freebet zakład, wygrana ląduje prosto na koncie depozytowym i możesz ją wypłacić. Albo, oczywiście, dalej obstawiać tymi środkami kolejne zakłady. Jest to zatem oferowany przez Etoto bonus bez obrotu.

Etoto rejestracja z kodem bonusowym

W Etoto rejestracja jest procesem bardzo szybkim i prostym. Trzeba jednak mieć na uwadze, że istnieją dwa rodzaje rejestracji u tego bukmachera: szybka oraz pełna. Poniżej znajdziesz wszystkie wskazówki dotyczące tego, jak założyć konto oraz na pewno wykorzystać nasz kod promocyjny.

Szybka rejestracja w Etoto

Najpierw musisz założyć konto za pomocą szybkiej rejestracji. Nie wzięła ona swojej nazwy z powietrza – faktycznie jest błyskawiczna, bo nie zajmie Ci więcej niż 30 sekund.

 • wejdź na stronę bukmachera Etoto i kliknij „Załóż konto” albo kliknij w nasz link rejestracyjny (przeniesie Cię na stronę rejestracji i automatycznie uzupełni kod bonusowy)
 • podaj swój adres e-mail oraz hasło, którym będziesz się logować do serwisu
 • wpisz kod bonusowy PREZENTET (jeżeli rejestrujesz się przez nasz link, kod promocyjny będzie już uzupełniony)
 • zaznacz oświadczenie, że jesteś pełnoletni oraz zapoznałeś się z regulaminem i polityką prywatności; możesz też zgodzić się na otrzymywanie informacji marketingowych – dzięki temu będzie na bieżąco z ciekawymi promocjami oraz mieć dostęp do programów lojalnościowych
 • przejdź na następną stronę klikając przycisk „Kontynuuj”
 • podaj tam imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL
 • ponownie kliknij przycisk „Kontynuuj” i…
Etoto rejestracja

… i tyle! Własnie założyłeś konto tymczasowe. Korzystając z tego konta możesz wpłacać depozyty oraz obstawiać zakłady. Nie możesz jednak skorzystać z bonusu powitalnego ani zlecać wypłat, dlatego sugerujemy jak najszybciej przejść proces rejestracji pełnej. Tak czy siak masz na to 90 dni, po czym konto tymczasowe zostanie usunięte.

Konto stałe w Etoto

Przekształcając konto tymczasowe w konto stałe będziesz mógł skorzystać z bonusu na start Etoto oraz zlecać wypłaty. Jak to więc zrobić?

 • wejdź na swój profil gracza w Etoto
 • kliknij w „przejdź na konto stałe”
 • uzupełnij potrzebne informacje
 • dołącz wyraźne zdjęcie dowodu osobistego

Teraz pozostaje Ci poczekać na akceptację ze strony bukmachera i gotowe – masz konto stałe! Możesz odebrać bonusy powitalne a także zlecać wypłaty zgromadzonych na koncie depozytowym środków.

Etoto – promocje bukmacherskie

Gdy założysz konto w Etoto będziesz mógł korzystać z promocji stałych i okazjonalnych. Wśród okazjonalnych akcji można znaleźć atrakcyjne boosty kursowe na popularne mecze. Z kolei w stałej ofercie są:

 • Liga VIP – jest to program lojalnościowy bukmachera Etoto. Zaproszenia wysyła sam bukmacher i oferuje on członkom osobistego asystenta, priorytetowe wpłaty, dodatkowy bonus powitalny przy wejściu do ligi VIP i inne benefity.
 • MixBet – nie jest to klasyczna promocja, raczej rzadko spotykana możliwość typowania. W Etoto postawisz kilka zdarzeń z tego samego spotkania na jednym zakładzie. Wejdź w dowolny mecz piłki nożnej i kliknij MIXbet. Wybierz mix, który cię interesuje i gotowe.

Wpłaty i wypłaty Etoto

Chcąc skorzystać z bonusów powitalnych musisz dokonać depozytu a potem wypłacić wygrane. Jak zatem prezentują się metody płatności w Etoto?

Chcąc dokonać depozytu gracz ma do wyboru następujące metody:

 • system Przelewy24
 • płatności mobilne BLIK
 • karty Visa i MasterCard
 • karta przedpłacona PaySafeCard
Etoto płatności

Depozyty na kontach ETOTO są księgowane natychmiastowo. Min. wpłata to 1 PLN.

Z kolei wypłaty naszych wygranych możemy zrealizować za pomocą systemu Przelewy24. Większość zleconych wypłat z Kont ETOTO zostają wypłacone natychmiastowo.

Etoto kod bonusowy – FAQ

Etoto kod bonusowy to PREZENTET. Dzięki niemu wartość freebetu do wykorzystania w aplikacji wyniesie 50 PLN, a maksymalna kwota bonusu od depozytu to 100 PLN.

W Etoto kod bonusowy należy wpisać na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego. Pole będzie odpowiednio opisane. Możesz także skorzystać z naszych linków, a kod bonusowy zostanie uzupełniony automatycznie.

Etoto posiada w swojej ofercie dwa bonusy na start: bonus od wpłaty 200% do max. 100 PLN oraz freebet 50 PLN w aplikacji. Taką sumę można odebrać tylko z kodem bonusowym wykorzystanym podczas rejestracji.

Łącznie musisz wpłacić do Etoto 100 PLN, żeby odebrać najwyższy bonus. Najwyższy bonus za 1. depozyt otrzymasz wpłacając 50 PLN. Otrzymasz wtedy maksymalne 100 PLN za depozyt (200% od wpłaty 50 PLN). Jeżeli wpłacisz 100 PLN, to dodatkowo otrzymasz freebet, który obstawisz darmowy zakład za 50 PLN w aplikacji.

Nie, w Etoto bonus bez depozytu nie jest dostępny w żadnej postaci.

W ofercie powitalnej Etoto zakład bez ryzyka nie występuje.

Freebet w Etoto można zagrać obstawiając zakład w aplikacji mobilnej bukmachera.

Warunek uwolnienia bonusu od wpłaty w Etoto to zagranie 1x kwotą każdego z bonusów na kuponach AKO z zakładami z oferty przedmeczowej lub LIVE (z wyjątkiem zakładów na sporty wirtualne) z całkowitym kursem minimalnym 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.30.

icon arrow up