Etoto tło

Etoto Kod Bonusowy i Bonus Powitalny [GRUDZIEŃ 2022]

Bonus 150 PLN na start
 • 20 PLN30 PLN freebet w aplikacji
 • 100 PLN120 PLN 200% bonus od depozytu
Odbierz 150 PLN
kod promocyjny
PREZENTET

Jaki jest kod bonusowy Etoto?

Kod bonusowy Etoto to: PREZENTET. Wpisz go na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego podczas rejestracji w Etoto, a maksymalna kwota bonusu od depozytu wzrośnie do 120 PLN a freebetu w aplikacji mobilnej do 30 PLN. Przejdź do bukmachera poprzez nasz link, a kod bonusowy Etoto zostanie automatycznie dodany w odpowiednie pole formularza.

Kod promocyjny Etoto PREZENTET
Bonus od depozytu 200 % (max. 120 PLN)
Freebet w aplikacji 30 PLN
Etoto bonus z kodem 150 PLN

Bonus powitalny Etoto

Oferty powitalne bukmacherów rządzą się swoimi regulaminami i jeżeli chcesz z nich skorzystać, musisz spełnić określone warunki. Na szczęście nie są one takie trudne – ale i tak warto się z nimi dokładnie zapoznać. W Etoto bonus powitalny możesz odebrać wyłącznie po rejestracji, także lepiej nie strać tej szansy! Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat obu bonusów oraz tego, jak wykorzystać w Etoto kod bonusowy.

Suma bonusów za rejestrację do odebrania w Etoto wynosi 150 PLN. Na tle innych pakietów bukmacherskich bonusów powitalnych na start jest to raczej skromna kwota. Jednak nawet pomijając bonus powitalny warto założyć w Etoto konto ze względu na wysoką jakość oferty oraz bardzo atrakcyjny pakiet promocji dla stałych graczy. Dzięki temu Etoto wciąż znajduje się w naszym rankingu najlepszych bukmacherów.

U bukmachera Etoto znajdziemy dwa bonusy na start: bonus od 1. wpłaty oraz freebet w aplikacji. Ten pierwszy może odebrać każdy gracz (ale wykorzystując w Etoto kod bonusowy będzie można go odebrać aż o 20 PLN wyższy). Natomiast freebet zarezerwowany jest tylko dla tych, którzy użyją w Etoto kod bonusowy na start.

Etoto bonus na start od depozytu 200% do 100 PLN 120 PLN

Pierwszym bonusem na start, który Etoto przygotował dla swoich nowych graczy, jest bonus od depozytu. Bukmacher nagradza pierwszą wpłatę, którą dokonasz na konto depozytowe. W zamian za nią dopisze na Twoje konto bonusowe dodatkowe środki, których wartość jest uzależniona od wysokości depozytu. Żeby odebrać ten bonus za rejestrację, nie musisz używać w Etoto kodu bonusowego – z tej promocji na start może skorzystać każdy gracz. Jeżeli jednak to zrobisz, to jego maksymalna kwota może wynieść aż o 20 PLN więcej!

Wyróżnikiem bukmachera Etoto na tle ofert powitalnych polskich bukmacherów jest to, że jako jedyny proponuje na start bonus od wpłaty o wartości aż 200% depozytu. Zwykle jest to 100% lub 50%. Oznacza to, że Etoto jako bonus da Ci dwukrotność Twojej pierwszej wpłaty. Na pierwszy depozyt wpłaciłeś 10 PLN? Bonus wyniesie 20 PLN. Wpłaciłeś 40 PLN? Dostaniesz od bukmachera 80 PLN.

Bukmacher nie przyzna jednak wyższego bonusu niż 120 PLN. Maksymalny bonus za rejestrację i depozyt odbierzesz więc wpłacając 60 PLN. Postanowiłeś wpłacić 500 PLN? I tak otrzymasz bonus o wysokości 120 PLN, nie więcej. Otrzymując maksymalny bonus w sumie na grę będziesz miał 180 PLN (60 PLN własnego depozytu + 120 PLN bonusu).

Jakie są warunki tego bonusu Etoto?

 • zarejestruj konto stałe w Etoto z kodem bonusowym PREZENTET
 • wpłać pierwszy depozyt min. 1 PLN (im większy, tym wyższy bonus!)
 • otrzymasz bonus 200% od wpłaty do maksymalnej kwoty 120 PLN
 • środki trafią na konto bonusowe

Samo otrzymanie od Etoto bonusu od depozytu nie jest skomplikowane. Wystarczy, że wpłacisz depozyt, a bonus zostanie Ci przyznany. Nie można go jednak od razu wypłacić. Musisz spełnić określone warunki obrotu:

 • obrót 1x (jeżeli bonus wyniesie 120 PLN, w celu dokonania obrotu należy obstawić zakłady za łącznie 120 PLN)
 • do obrotu wliczają się wszystkie kupony oprócz zakładów na sporty wirtualne
 • kurs całkowity na kuponie min. 2.50 (w przypadku kilku zakładów na jednym kuponie kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30)
 • warunki obrotu należy spełnić w ciągu 30 dni

Etoto freebet w aplikacji 30 PLN – tylko z kodem bonusowym

Zarejestruj konto wykorzystując w Etoto kod promocyjny na start, a otrzymasz jeszcze jeden powiększony bonus. Jest to 30 PLN freebetu przyznawane w aplikacji, który bez kodu bonusowego wynosi „tylko” 20 PLN. Za ten darmowy zakład możesz postawić kupon ze stawką 30 PLN nie ruszając ani grosza ze środków na swoim koncie depozytowym.

Freebet Etoto działa w następujący sposób:

 • zarejestruj konto stałe w Etoto z kodem PREZENTET
 • wpłać pierwszy depozyt min. 100 PLN
 • po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz freebet 30 PLN
 • freebet możesz wykorzystać do postawienia zakładu w aplikacji mobilnej
 • bonus można wykorzystać na dowolne zdarzenia z wyjątkiem zakładów na sporty wirtualne

Niezwykle prosta promocja. W Etoto freebet 30 PLN jest bardzo prosty do odebrania. Warto pamiętać, że ten bonus Etoto możesz odebrać po prostu wpłacając depozyt nawet przez komputer, ale wykorzystasz go tylko poprzez aplikację mobilną.

Etoto bonus za 2. da bonusu można go wypłacić albo przeznaczyć na dalszą grę.

Etoto bonus na start i kod bonusowy

Etoto zakład bez ryzyka

U bukmachera Etoto zakład bez ryzyka nie jest obecny w ofercie bonusu powitalnego. Z pewnością byłby to dla graczy miły dodatek i jeżeli tylko taki bonus się u bukmachera pojawi, to szczegółowo go tutaj opiszemy. Póki co jednak, bonus na start Etoto go nie zawiera.

Etoto bonus bez depozytu

Niestety, ale w ofercie bukmachera Etoto bonus bez depozytu nie znajduje się w żadnej postaci. Odebranie w Etoto freebetu za kod promocyjny wiąże się z wpłatą depozytu o wartości min. 50 PLN. Gdy tylko pojawi się w Etoto bonus bez depozytu, na pewno od razu Was o tym poinformujemy.

Etoto bonus na start – jak odebrać najwyższy?

W opisach poszczególnych bonusów Etoto zaznaczyliśmy, że są one uzależnione od wysokości pierwszego depozytu. Jest to całkowicie jasne w przypadku bonusu od wpłaty, bo jego wysokość jest uzależniona od kwoty, jaką wpłacisz. Ale także żeby odebrać freebet w aplikacji, nie wystarczy użyć w Etoto kod bonusowy, ale trzeba też uiścić wpłatę o odpowiedniej wysokości!

Poniżej dla ułatwienia zebraliśmy informację o tym, jaki musisz wpłacić depozyt, żeby odebrać bonusy w Etoto:

Pierwsza wpłataOdblokowywane bonusy
1 PLNBonus od depozytu 2 PLN
25 PLNBonus od depozytu 50 PLN
50 PLNBonus od depozytu 100 PLN (maksymalna kwota bez kodu bonusowego)
60 PLNBonus od depozytu 120 PLN (maksymalna kwota z kodem bonusowym)
100 PLN i więcejBonus od depozytu 120 PLN (maksymalna kwota z kodem bonusowym) oraz freebet w aplikacji 30 PLN (zwiększony z 20 PLN przez kod bonusowy)
Kwota depozytu a bonus na start Etoto

Etoto bonus: uwolnienie

Bonusów, które otrzymujesz od bukmacherów, z reguły nie możesz wypłacić na swoje konto bankowe od razu po ich otrzymaniu. Najpierw lądują one na koncie bonusowym, oddzielonym od Twojego depozytu, i przed ich przeniesieniem na konto depozytowe wymagają tzw. uwolnienia.

W przypadku Etoto uwolnienie bonusów cechuje się dość klarownymi warunkami, które prezentujemy poniżej.

BonusŁączna stawkaDopuszczalne rodzaje kuponówCzas na uwolenienie
Bonus od depozytu1 x kwota bonusuAKO z zakładami przedmeczowymi lub LIVE (bez sportów wirtualnych) z kursem całkowitym min. 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3030 dni
Freebet w aplikacjibrak!nie dotyczy30 dni
Warunki obrotu w Etoto bonusami powitalnymi

Freebet, który odblokowuje w Etoto kod bonusowy po rejestracji możesz wykorzystać na dowolne zdarzenia. Jedynym wykluczeniem są sporty wirtualne. Jeżeli wygrasz postawiony za freebet zakład, wygrana ląduje prosto na koncie depozytowym i możesz ją wypłacić! Albo, oczywiście, dalej obstawiać tymi środkami kolejne zakłady. Jest to zatem oferowany przez Etoto bonus bez obrotu.

Etoto rejestracja z kodem bonusowym

W Etoto rejestracja jest procesem bardzo szybkim i prostym. Trzeba jednak mieć na uwadze, że istnieją dwa rodzaje rejestracji u tego bukmachera: szybka oraz pełna. Poniżej znajdziesz wszystkie wskazówki dotyczące tego, jak założyć konto oraz na pewno wykorzystać nasz kod promocyjny.

Szybka rejestracja w Etoto

Najpierw musisz założyć konto za pomocą szybkiej rejestracji. Nie wzięła ona swojej nazwy z powietrza – faktycznie jest błyskawiczna, bo nie zajmie Ci więcej niż 30 sekund.

 • wejdź na stronę bukmachera Etoto i kliknij „Załóż konto” albo kliknij w nasz link rejestracyjny (przeniesie Cię na stronę rejestracji i automatycznie uzupełni kod bonusowy)
 • podaj swój adres e-mail oraz hasło, którym będziesz się logować do serwisu
 • wpisz kod bonusowy PREZENTET (jeżeli rejestrujesz się przez nasz link, kod promocyjny będzie już uzupełniony)
 • zaznacz oświadczenie, że jesteś pełnoletni oraz zapoznałeś się z regulaminem i polityką prywatności; możesz też zgodzić się na otrzymywanie informacji marketingowych – dzięki temu będzie na bieżąco z ciekawymi promocjami oraz mieć dostęp do programów lojalnościowych
 • przejdź na następną stronę klikając przycisk „Kontynuuj”
 • podaj tam imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL
 • ponownie kliknij przycisk „Kontynuuj” i…
Etoto rejestracja

… i tyle! Własnie założyłeś konto tymczasowe. Korzystając z tego konta możesz wpłacać depozyty oraz obstawiać zakłady. Nie możesz jednak skorzystać z bonusu powitalnego ani zlecać wypłat, dlatego sugerujemy jak najszybciej przejść proces rejestracji pełnej. Tak czy siak masz na to 90 dni, po czym konto tymczasowe zostanie usunięte.

Konto stałe w Etoto

Przekształcając konto tymczasowe w konto stałe będziesz mógł skorzystać z bonusu na start Etoto oraz zlecać wypłaty. Jak to więc zrobić?

 • wejdź na swój profil gracza w Etoto
 • kliknij w „przejdź na konto stałe”
 • uzupełnij potrzebne informacje
 • dołącz wyraźne zdjęcie dowodu osobistego

Teraz pozostaje Ci poczekać na akceptację ze strony bukmachera i gotowe – masz konto stałe! Możesz odebrać bonusy powitalne a także zlecać wypłaty zgromadzonych na koncie depozytowym środków.

Etoto – promocje bukmacherskie

Gdy założysz konto w Etoto będziesz mógł korzystać z promocji stałych i okazjonalnych. Wśród okazjonalnych akcji można znaleźć atrakcyjne boosty kursowe na popularne mecze. Z kolei w stałej ofercie są:

 • Liga VIP – jest to program lojalnościowy bukmachera Etoto. Zaproszenia wysyła sam bukmacher i oferuje on członkom osobistego asystenta, priorytetowe wpłaty, dodatkowy bonus powitalny przy wejściu do ligi VIP i inne benefity.
 • MixBet – nie jest to klasyczna promocja, raczej rzadko spotykana możliwość typowania. W Etoto postawisz kilka zdarzeń z tego samego spotkania na jednym zakładzie. Wejdź w dowolny mecz piłki nożnej i kliknij MIXbet. Wybierz mix, który cię interesuje i gotowe.

Wpłaty i wypłaty Etoto

Chcąc skorzystać z bonusów powitalnych musisz dokonać depozytu a potem wypłacić wygrane. Jak zatem prezentują się metody płatności w Etoto?

Chcąc dokonać depozytu gracz ma do wyboru następujące metody:

 • system Przelewy24
 • płatności mobilne BLIK
 • karty Visa i MasterCard
 • karta przedpłacona PaySafeCard
Etoto płatności

Depozyty na kontach ETOTO są księgowane natychmiastowo. Min. wpłata to 1 PLN.

Z kolei wypłaty naszych wygranych możemy zrealizować za pomocą systemu Przelewy24. Większość zleconych wypłat z Kont ETOTO zostają wypłacone natychmiastowo.

Etoto kod bonusowy – FAQ

Etoto kod bonusowy to PREZENTET. Dzięki niemu wartość freebetu do wykorzystania w aplikacji powiększy się z 20 PLN do 30 PLN, a maksymalna kwota bonusu od depozytu wzrośnie o 20 PLN (łącznie do 120 PLN).

W Etoto kod bonusowy należy wpisać na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego. Pole będzie odpowiednio opisane. Możesz także skorzystać z naszych linków, a kod bonusowy zostanie uzupełniony automatycznie.

Etoto posiada w swojej ofercie dwa bonusy na start: bonus od wpłaty 200% do max. 120 PLN oraz freebet 30 PLN w aplikacji. Taką sumę można odebrać tylko z kodem bonusowym wykorzystanym podczas rejestracji. Łączna suma bonusu w Etoto wyniesie wtedy 150 PLN. Jeżeli nie wykorzystasz kodu, możesz liczyć tylko na bonus od wpłaty max. 100 PLN i freebet 20 PLN.

Łącznie musisz wpłacić do Etoto 100 PLN, żeby odebrać najwyższy bonus. Najwyższy bonus za 1. depozyt otrzymasz wpłacając 60 PLN. Otrzymasz wtedy maksymalne 120 PLN za depozyt (200% od wpłaty 60 PLN). Jeżeli dorzucisz jeszcze 4 dyszki i wpłacisz 100 PLN, to dodatkowo otrzymasz freebet, który obstawisz darmowy zakład za 30 PLN w aplikacji.

Nie, w Etoto bonus bez depozytu nie jest dostępny w żadnej postaci.

W ofercie powitalnej Etoto zakład bez ryzyka nie występuje.

Freebet w Etoto można zagrać obstawiając zakład w aplikacji mobilnej bukmachera.

Warunek uwolnienia bonusów od wpłaty w Etoto to zagranie 1x kwotą każdego z bonusów na kuponach AKO z zakładami z oferty przedmeczowej lub LIVE (z wyjątkiem zakładów na sporty wirtualne) z całkowitym kursem minimalnym 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.30.