Etoto tło

Etoto kod bonusowy 2022

odbierz 220 PLN na start
 • 200 PLN 200% bonus od depozytu
 • 0 PLN20 PLN w aplikacji
Odbierz 220 PLN
kod promocyjny
PREZENTET

Jaki jest Etoto kod bonusowy?

Kod bonusowy Etoto to PREZENTET. Należy go wpisać w formularzu rejestracyjnym bukmachera. Z naszym kodem promocyjnym bonus powitalny wyniesie w sumie 220 zł. W jego skład wchodzą bonus 200 % od wpłaty do 200 zł oraz ekstra bonus 20 zł w aplikacji. Choć nie jest to tak wysoka promocja jak bonus TOTALbet jaki zapewnia kod promocyjny, to naszym zdaniem warto skorzystać z oferty Etoto.

Aby skorzystać z bonusów:

 • 200% od wpłaty do 200 PLN,
 • 20 PLN bonus w aplikacji (tylko z kodem bonusowym)

należy spełnić pewne warunki. Opiszemy je szczegółowo poniżej.

Bonus powitalny Etoto

Jako jedyny bukmacher Etoto proponuje graczom na start bonus od wpłaty aż 200%. Zwykle jest to 100% lub 50%. Zatem wpłacając pierwszy depozyt 100 zł otrzymasz 200 PLN bonusu. W sumie na grę będziesz miał 300 PLN. Jakie są warunki bonusu?

 • zarejestruj konto w Etoto
 • wpłać pierwszy depozyt min. 1 zł
 • otrzymasz bonus 200% od wpłaty do maksymalnej kwoty 200 zł
 • środki trafią na konto bonusowe

Samo otrzymanie bonusu nie jest skomplikowane. Wystarczy wpłacić depozyt, a bonus zostanie przyznany. Nie można go jednak od razu wypłacić. Trzeba spełnić określone warunki obrotu, o których napiszemy poniżej.

Etoto freebet w aplikacji

Rejestrując konto w Etoto z kodem promocyjnym można otrzymać dodatkowy bonus. Jest to 20 zł freebetu przyznawane w aplikacji. Bonus w Etoto działa następująco:

 • zarejestruj konto w Etoto z kodem PREZENTET
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz freebet 20 zł
 • bonus można wykorzystać na dowolne zdarzenia

Niezwykle prosta promocja. Otrzymanie freebetu jest dziecinnie proste.

Obrót bonusem w eToto

Warunki są dosyć jasne i klarowne. Kwotą bonusu należy obrócić 1x na kuponach:

 • z zakładem pojedynczym o kursie min. 2.20 lub
 • z zakładem wielokrotnym o kursie łącznym 2.20, przy czym kurs min. pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30

Z kolei freebet przyznawany po rejestracji trzeba wykorzystać na dowolne zdarzenia. Jedynym wykluczeniem są sporty wirtualne.

Najlepsze kody rejestracyjne:

BukmacherOfertaSprawdź!
Superbet100% od depozytu do 200 PLN + 1300 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN w aplikacji + 0 PLN 34 PLN freebetKod promocyjny Superbet
Fortuna100% od depozytu do 2000 PLN 2100 PLN + 600 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN freebetKod promocyjny Fortuna
forBET100% od 2. depozytu do 2000 PLN, 1000 PLN 1230 PLN zakład bez ryzyka + 0 PLN 50 PLN bonus za 2. depozytKod promocyjny forBET

Promocje bukmacherskie Etoto

Poza bonusami powitalnymi są również promocje dla już zarejestrowanych graczy. Z czego można skorzystać?

Żużel Na Grubo – freebety na żużel

Etoto zdecydowanie rozpieszcza miłośników żużla! Nie tylko posiada niezwykle atrakcyjną ofertę zakładów bukmacherskich na ten sport, ale posiada też specjalną promocję, w ramach której możesz otrzymać freebety na żużel. Żeby go odebrać, gracz musi po zapisaniu się do promocji na stronie bukmachera postawić zakład AKO na żużel o minimalnym kursie całkowitym 2.20 i minimalnym kursie każdego zdarzenia na kuponie 1.25.

Tyle wystarczy, żeby otrzymać freebet o wartości połowy postawionego zakładu (ale maksymalnie 100 PLN). Jeżeli zakład postawiłeś w nowej aplikacji mobilnej Etoto, to otrzymasz jeszcze jeden dodatkowy zakład o wartości 10% postawionej kwoty! Promocję można wykorzystywać co tydzień. Za otrzymane freebety możesz postawić dowolne wydarzenie żużlowe, a wygraną nie trzeba obracać – leci prosto na konto depozytowe.

E-Sport na Grubo – freebet za obstawianie sportów elektronicznych

Kolejna promocja Etoto przeznaczona jest dla tych, którzy obstawiają e-sport. Jej zasada jest podobna do Żużla na Grubo. Po zapisaniu się do promocji na stronie bukmachera trzeba postawić zakład AKO w całości na e-sport o kursie całkowitym min. 2.20. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 5 PLN.

Za postawienie kuponu spełniającego takie warunki gracz otrzyma od Etoto freebet o wartości 50% postawionej stawki (ale maksymalnie 50 PLN). Do tego, jeżeli zakład był postawiony w aplikacji mobilnej Etoto, otrzymasz też dodatkowy darmowy zakład równy 20% postawionego zakładu! W promocji można uczestniczyć co tydzień. Za freebety można postawić dowolne wydarzenia sportowe, a wygraną nie trzeba obracać – od razu jest przyznawana na konto depozytowe.

Podsumowanie bonusów i promocji Etoto

Zupełnie szczerze – mocne 3/10. Bukmacher nie specjalnie wysilił się tworząc promocję, być może nie taką ma strategię na pozyskiwanie nowych graczy. Warto było chociaż urozmaicić ofertę, dodając zakład bez ryzyka. O ile oferta kursowa, jak i aplikacja mobilna bukmachera działają w porządku i nic nie stoi na przeszkodzie, by grać u tego bukmachera, o tyle ocena bonusów po prostu musi być niska.