Etoto Kod Bonusowy i Bonus Powitalny 2024

Bonus 797 PLN na start
 • 100% do 200 PLN bonus od 1. depozytu
 • 100% do 200 PLN bonus od 2. depozytu
 • 100% do 300 PLN bonus od 3. depozytu
 • 77 PLN freebety od wpłat
 • 20 PLN freebet w aplikacji
 • 180 punkty w Misjach

Chcesz wiedzieć jaki jest Etoto kod promocyjny? Jaki bonus powitalny możesz otrzymać po rejestracji u bukmachera? Przeczytaj poniższy artykuł a dowiesz się wszystkiego na temat promocji na start w Etoto. Powiem ci jak z nich skorzystać i wyciągnąć jak najwięcej dla siebie.

Jaki jest kod bonusowy Etoto?

Etoto kod bonusowy nie jest wymagany, aby otrzymać bonus powitalny. Wystarczy rejestracja konta u bukmachera, aby otrzymać 797 zł na start. Na bonus składają się bonusy od trzech wpłat na łączną kwotę 700 zł, trzy darmowe zakłady w kwotach: 20, 20 i 37 zł i bonus w aplikacji 20 zł.

Kod promocyjny Etoto BRAK
Bonus od 1. depozytu 100 % do 200 PLN
Bonus od 2. depozytu 100 % do 200 PLN
Bonus od 3. depozytu 100 % do 300 PLN
Darmowe zakłady 20 PLN + 20 PLN + 37 PLN
Bonus mobile 20 PLN
Dodatkowe punkty w Misjach 180 punktów ekstra
Etoto bonus powitalny 797 PLN + punkty w Misjach

W ofercie powitalnej bukmachera Etoto zdecydowanie brakuje zakładu bez ryzyka, który jest bardzo pożądaną promocją wśród graczy. Aktualnie najwyższy zakład bez ryzyka do 3500 PLN gwarantuje rejestracja z kodem promocyjnym w Superbet.

bonus na start etoto

Kod bonusowy Etoto – bonus powitalny

Jako nowy gracz Etoto, za rejestrację konta (Etoto kod bonusowy nie jest konieczny) otrzymasz maksymalnie 777 PLN w bonusach na start. Na pakiet składają się:

 • bonus od 1. depozytu – 100 % do 200 PLN
 • bonus od 2. depozytu – 100 % do 200 PLN
 • bonus od 3. depozytu – 100 % do 300 PLN
 • darmowe zakłady: 20 PLN + 20 PLN + 37 PLN
 • bonus w aplikacji 20 PLN
 • dodatkowe punkty w Misjach: 30 + 50 + 100
warunki bonusu etoto

Na tle innych pakietów bukmacherskich bonusów powitalnych na start jest to średnio wysoka kwota. Dla przykładu w Superbet możesz otrzymać nawet 3754 zł. Z kolei bonus Betters to maksymalnie 330 zł a w ComeOn zaledwie 100 zł. Oczywiście nie liczy się sama kwota bonusu. Ważniejsze są ich warunki i w naszej opinii Etoto bonus na start nie wypada zbyt dobrze w tej kwestii. Między innymi dlatego Etoto znajduje się w naszym rankingu bukmacherów na niskiej pozycji.

Etoto bonusy od depozytu na start

Omówienie oferty powitalnej Etoto zacznę od trzech bonusów, które możesz otrzymać za pierwsze trzy wpłaty depozytu na konto. Za pierwszy i drugi depozyt możesz otrzymać maksymalnie 200 zł, zaś za trzecią wpłatę maksymalnie 300 zł.

Etoto bonus za 1. depozyt – jak go odebrać?

 • zarejestruj konto w Etoto
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty do konta zostanie dodany bonus 100 % do maksymalnej kwoty 200 zł

Etoto bonus za 2. depozyt – jak go odebrać?

 • wpłać drugi depozyt po rejestracji min. 2 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty do konta zostanie dodany bonus 100 % do maksymalnej kwoty 200 zł

Etoto bonus za 3. depozyt – jak go odebrać?

 • wpłać trzeci depozyt po rejestracji min. 2 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty do konta zostanie dodany bonus 100 % do maksymalnej kwoty 300 zł

Te trzy promocje Etoto działają tak samo jak klasyczne bonusy od depozytu. Nie ma tu żadnych ukrytych haczyków.

Jak obrócić bonusy Etoto od depozytu?

Każdy z przyznanych bonusów od depozytu należy obrócić. Wszystkie trzy promocje Etoto mają takie same warunki obrotu. Wyglądają one następująco:

 • obrót 3 razy bonus
 • kupon AKO z min. 3 zdarzeniami
 • kurs kuponu min. 2.00, kurs pojedynczy min. 1.20
 • czas na obrót to 30 dni

Obrotu należy dokonać na zakładach prematch lub live. Zakłady na sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu. Poniżej przykład kuponu, który spełnia warunki obrotu:

bonus etoto jak obrócić

Podobne bonusy można otrzymać również u kilku innych bukmacherów. Opisujemy je wszystkie w artykule o bonusach od depozytu. Porównaj ofertę Etoto z innymi promocjami.

Etoto freebet na start

Drugim rodzajem promocji na start jest Etoto freeebet. Możesz otrzymać w sumie trzy takie bonusy. Każdy jest bezpośrednio związany z depozytem. Jakie freebety możesz otrzymać i w jakiej sytuacji?

 • freebet 20 PLN – jeśli twój pierwszy depozyt wyniesie min. 200 zł
 • freebet 20 PLN – jeśli twój drugi depozyt wyniesie min. 200 zł
 • freebet 37 PLN – jeśli twój trzeci depozyt wyniesie min. 300 zł

Oznacza to, że wpłacając kwotę, która da ci maksymalny bonus od depozytu otrzymasz też dodatkowy freebet Etoto na start.

Jak wykorzystać darmowe zakłady Etoto?

 • w ciągu 7 dni od przyznania darmowego zakładu postaw kupon za jego wartość
 • wykorzystaj freebet na dowolny kupon z zakładami sportowymi
 • od wygranej z kuponu postawionego za freebet zostanie odliczona kwota freebetu

Wygrana z kuponów postawionych za Etoto darmowy zakład nie podlega wymogom obrotu. Można ją wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Darmowe zakłady to najbardziej pożądane bonusy wśród graczy. Kilku bukmacherów ma takie promocje, które można otrzymać bez wpłacania jakichkolwiek środków. Wszystkiego dowiesz się z artykułu o freebetach bez depozytu.

Bonus Etoto w aplikacji – 20 PLN

W ramach bonusu powitalnego możesz też otrzymać bonus w aplikacji Etoto na kwotę 20 zł. Możesz go otrzymać za pierwszą wpłatę na konto. Jak dokładnie działa promocja?

 • załóż konto w Etoto
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto (dowolna kwota)
 • freebet mobile 20 zł zostanie dodany automatycznie w ciągu 5 minut od zaksięgowania wpłaty
 • pobierz aplikacje i zainstaluj ją
 • wykorzystaj freebet w aplikacji na dowolny kupon (wybierz opłacenie stawki freebetem na kuponie)
 • bonus wykorzystaj w ciągu 7 dni
 • wygrana z kuponu zostanie pomniejszona o wartość freebetu
 • wygraną możesz wypłacić bez konieczności obrotu

Fajna promocja z łatwymi warunkami. Minusem jest jednak to, że od wygranej z kuponu postawionego za bonus jest odliczana jego kwota. Bardzo podobny bonus otrzymasz również w Superbet za rejestrację z kodem promocyjnym.

Dodatkowe punkty w Misjach na start

Ostatnim elementem pakietu powitalnego na start są dodatkowe punkty w ramach Misji Etoto (więcej na ich temat znajdziesz w sekcji: Etoto promocje bukmacherskie). Ile możesz otrzymać?

 • Pierwsza wpłata – 30 punktów
 • Druga wpłata – 50 punktów
 • Trzecia wpłata – 100 punktów

Jeśli pierwsza wpłata wyniesie co najmniej 50 zł otrzymasz 30 punktów. Jeśli druga wpłata wyniesie min. 2 zł otrzymasz 50 punktów, jeśli trzeci depozyt wyniesie również co najmniej 2 zł otrzymasz 100 punktów.

Zebrane punkty można wymieniać na bonusy, freebety, boosty czy grę bez podatku.

Warto jeszcze wspomnieć, że za trzecią wpłatę min. 2 zł gracz otrzyma również możliwość udziału w turnieju dla nowych graczy. Informację o aktualnym turnieju znajdziesz w sekcji MISJE, w zakładce TURNIEJE. Wygraną w turnieju jest 2000 zł.

Etoto zakład bez ryzyka

U bukmachera Etoto zakład bez ryzyka nie jest obecny w ofercie bonusu powitalnego. Z pewnością byłby to dla graczy miły dodatek i jeżeli tylko taki bonus się u bukmachera pojawi, to szczegółowo go tutaj opiszemy. Póki co jednak, bonus na start Etoto go nie zawiera.

Etoto bonus bez depozytu

Niestety, ale w ofercie bukmachera Etoto bonus bez depozytu nie znajduje się w żadnej postaci. Odebranie w Etoto freebetu wiąże się z wpłatą depozytu. Gdy tylko pojawi się w Etoto bonus bez depozytu, na pewno od razu Was o tym poinformujemy.

Etoto bonus powitalny – jak go obrócić?

Bonusów, które otrzymujesz od bukmacherów, z reguły nie możesz wypłacić na swoje konto bankowe od razu po ich otrzymaniu. Najpierw lądują one na koncie bonusowym, oddzielonym od Twojego depozytu, i przed ich przeniesieniem na konto depozytowe wymagają tzw. uwolnienia.

W przypadku Etoto warunki obrotu poszczególnym bonusami wyglądają następująco:

BonusObrótCzas na obrót
Bonusy od depozytu3x, kupony AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs poj. min. 1.20, kurs całkowity min. 2.0030 dni
Darmowe zakłady1x, dowolny kurs i liczba zdarzeń7 dni

Freebety, które odblokowują w Etoto wpłaty depozytów możesz wykorzystać na dowolne zdarzenia. Jedynym wykluczeniem są sporty wirtualne. Jeżeli wygrasz postawiony za freebet zakład, wygrana ląduje prosto na koncie depozytowym i możesz ją wypłacić. Będzie ona pomniejszona o kwotę darmowego zakładu. W pewnym sensie jest to zatem Etoto bonus bez obrotu.

Z kolei wszystkie 3 bonusy od wpłat musisz obrócić 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami. Każde zdarzenie musi mieć kurs co najmniej 1.20, a kupon kurs min. 2.00.

Etoto rejestracja z kodem bonusowym

W Etoto rejestracja jest procesem bardzo szybkim i prostym. Trzeba jednak mieć na uwadze, że istnieją dwa rodzaje rejestracji u tego bukmachera: szybka oraz pełna. Poniżej znajdziesz wszystkie wskazówki dotyczące tego, jak założyć konto.

Szybka rejestracja w Etoto

Najpierw musisz założyć konto za pomocą szybkiej rejestracji. Nie wzięła ona swojej nazwy z powietrza – faktycznie jest błyskawiczna, bo nie zajmie Ci więcej niż 30 sekund.

 1. Wejdź na stronę bukmachera Etoto i kliknij „Załóż konto”
 2. Podaj swój adres e-mail oraz hasło, którym będziesz się logować do serwisu.
 3. Zaznacz oświadczenie, że jesteś pełnoletni oraz zapoznałeś się z regulaminem i polityką prywatności; możesz też zgodzić się na otrzymywanie informacji marketingowych – dzięki temu będzie na bieżąco z ciekawymi promocjami oraz mieć dostęp do programów lojalnościowych.
 4. Przejdź na następną stronę klikając przycisk „Kontynuuj” podaj tam imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL ponownie kliknij przycisk „Kontynuuj” i… i tyle!
Etoto zakładanie konta

Właśnie założyłeś konto tymczasowe. Korzystając z tego konta możesz wpłacać depozyty oraz obstawiać zakłady. Nie możesz jednak skorzystać z bonusu powitalnego ani zlecać wypłat, dlatego sugerujemy jak najszybciej przejść proces rejestracji pełnej. Tak czy siak masz na to 90 dni, po czym konto tymczasowe zostanie usunięte.

Konto stałe w Etoto

Przekształcając konto tymczasowe w konto stałe będziesz mógł skorzystać z bonusu na start Etoto oraz zlecać wypłaty. Jak to więc zrobić?

 • wejdź na swój profil gracza w Etoto
 • kliknij w „przejdź na konto stałe”
 • uzupełnij potrzebne informacje
 • dołącz wyraźne zdjęcie dowodu osobistego

Teraz pozostaje Ci poczekać na akceptację ze strony bukmachera i gotowe – masz konto stałe! Możesz odebrać bonusy powitalne a także zlecać wypłaty zgromadzonych na koncie depozytowym środków.

Etoto – promocje bukmacherskie

promocje etoto dla graczy

Gdy założysz konto w Etoto będziesz mógł korzystać z promocji stałych i okazjonalnych. Wśród okazjonalnych akcji można znaleźć atrakcyjne boosty kursowe na popularne mecze. Z kolei w stałej ofercie są:

 • Misje – gracze Etoto codziennie otrzymują zadania, za które otrzymują punkty; zebrane punkty można wymieniać na bonusy, freebety, boosty i grę bez podatku; im więcej punktów tym wyższy poziom osiągasz i otrzymujesz inne zadania;
misje Etoto
 • Bonusomat – jest to rodzaj koła fortuny; gracz codziennie może jeden raz zakręcić kołem i otrzymać jakiś dodatkowy bonus; do zdobycia są bonusy, boosty, freebety, gra bez podatku czy jackpot
 • Zaproś znajomego – wygeneruj link za pomocą którego twój znajomy będzie mógł założyć konto w Etoto; jeśli to zrobi otrzymasz bonus 100 zł; maksymalnie możesz otrzymać 1000 zł w bonusach za 10 zarejestrowanych znajomych
 • Liga VIP – jest to program lojalnościowy bukmachera Etoto. Zaproszenia wysyła sam bukmacher i oferuje on członkom osobistego asystenta, priorytetowe wpłaty, dodatkowy bonus powitalny przy wejściu do ligi VIP i inne benefity.
 • Boost Wystrzelone Kursy – codziennie w sekcji „Wystrzelone BOOSTY” bukmacher umieszcza 5 zdarzeń, które mają podwyższone kursy w stosunku do standardowej oferty
 • MixBet – nie jest to klasyczna promocja, raczej rzadko spotykana możliwość typowania. W Etoto postawisz kilka zdarzeń z tego samego spotkania na jednym zakładzie. Wejdź w dowolny mecz piłki nożnej i kliknij MIXbet. Wybierz mix, który cię interesuje i gotowe.

Wpłaty i wypłaty Etoto

Chcąc skorzystać z bonusów powitalnych musisz dokonać depozytu, a jeśli szczęście ci dopisze, w dalszej kolejności wypłacić wygrane. Jak zatem prezentują się metody płatności w Etoto?

wpłata etoto

Chcąc dokonać depozytu gracz ma do wyboru następujące metody:

 • system Przelewy24
 • płatności mobilne BLIK
 • karty Visa i MasterCard
 • karta przedpłacona PaySafeCard

Depozyty na kontach ETOTO są księgowane natychmiastowo. Min. wpłata to 1 PLN.

Z kolei wypłaty naszych wygranych możemy zrealizować za pomocą systemu Przelewy24. Większość zleconych wypłat z Kont ETOTO zostają wypłacone natychmiastowo.

Etoto kod bonusowy – FAQ

Kod bonusowy nie jest wymagany. Po rejestracji u bukmachera otrzymasz na start bonusy do 797 zł i dodatkowe punkty w Misjach.

Etoto posiada w swojej ofercie bonusy od trzech depozytów do 700 zł, freebety 20 + 20 + 37 zł, bonus mobile 20 zł i dodatkowe punkty w akcji Misje.

Nie, w Etoto bonus bez depozytu nie jest dostępny w żadnej postaci.

W ofercie powitalnej Etoto zakład bez ryzyka nie występuje.

Freebet w Etoto można zagrać obstawiając zakład w aplikacji mobilnej bukmachera (oferta bonusu mobile). Są również trzy freebety za trzy pierwsze wpłaty, które możesz wykorzystać na dowolne kupony.

Warunek uwolnienia bonusu od wpłaty w Etoto to zagranie 3x kwotą każdego z bonusów na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.2o, a kurs całego kuponu min. 2.00.

icon arrow up