Etoto Kod Bonusowy i Bonus Powitalny 2023

Bonus 2222 PLN na start
 • 100% do 400 PLN bonus od 1. depozytu
 • 50% do 600 PLN bonus od 2. depozytu
 • 50% do 1000 PLN bonus od 3. depozytu
 • 222 PLN freebet w aplikacji

Jaki jest kod bonusowy Etoto?

Kod bonusowy Etoto nie jest wymagany. Po rejestracji u bukmachera otrzymasz:

Bonus od 1. depozytu100 % (max. 400 PLN)
Bonus od 2. depozytu50 % (max. 600 PLN)
Bonus od 3. depozytu50 % (max. 1000 PLN)
Freebet w aplikacji222 PLN

W ofercie powitalnej bukmachera Etoto zdecydowanie brakuje bonusu zakład bez ryzyka. Jeden z najwyższych zakładów bez ryzyka do 3500 PLN gwarantuje rejestracja z kodem promocyjnym w Superbet.

Bonus powitalny Etoto

Oferty powitalne bukmacherów rządzą się swoimi regulaminami i jeżeli chcesz z nich skorzystać, musisz spełnić określone warunki. Warto się z nimi dokładnie zapoznać. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat bonusów.

Suma bonusów za rejestrację do odebrania w Etoto wynosi 2222 PLN. Na tle innych pakietów bukmacherskich bonusów powitalnych na start jest to dosyć duża kwota. Jednak nawet pomijając bonus powitalny warto założyć w Etoto konto ze względu na wysoką jakość oferty oraz bardzo atrakcyjny pakiet promocji dla stałych graczy. Dzięki temu Etoto wciąż znajduje się w naszym rankingu najlepszych bukmacherów.

U bukmachera Etoto znajdziemy trzy bonus od wpłat depozytu oraz freebet na aplikację.

Etoto bonus na start od depozytu

Etoto przygotował dla swoich nowych graczy, aż trzy bonusy od depozytu. Bukmacher nagradza pierwszą, drugą i trzecią wpłatę, którą dokonasz na konto depozytowe. W zamian za nią dopisze na Twoje konto bonusowe dodatkowe środki, których wartość jest uzależniona od wysokości wpłacanych depozytów. Maksymalna kwota bonusu może wynieść 2000 PLN! Dodatkowo będziesz mógł uzyskać ekstra freebet na aplikację 222 PLN. Łączną suma bonusów może wynieść, aż 2222 PLN.

Jakie są warunki bonusu Etoto?

Pierwsza depozyt – bonus do 400 PLN

 • zarejestruj konto stałe w Etoto
 • wpłać pierwszy depozyt min. 1 zł
 • otrzymasz bonus 100% od wpłaty do maksymalnej kwoty 400 PLN
 • środki trafią na konto bonusowe

Drugi depozyt – bonus do 600 PLN

 • wpłać drugi depozyt min. 1 zł
 • otrzymasz bonus 50% od wpłaty do maksymalnej kwoty 600 PLN
 • środki trafią na konto bonusowe

Trzeci depozyt – bonus do 1000 PLN

 • wpłać trzeci depozyt min. 1 zł
 • otrzymasz bonus 50% od wpłaty do maksymalnej kwoty 1000 PLN
 • środki trafią na konto bonusowe
 • jeśli twoja trzecia wpłata wyniesie min. 2000 zł (czyli otrzymałeś maksymalny bonus od 3. wpłaty) to dostaniesz dodatkowo ekstra freebet 222 PLN.

Samo otrzymanie od Etoto bonusu od depozytu nie jest skomplikowane. Wystarczy, że będziesz wpłacał depozyt, a bonusy zostaną Ci przyznane. Nie można ich jednak od razu wypłacić. Musisz spełnić określone warunki obrotu:

 • obrót 3x (jeżeli bonus wyniesie 400 PLN, w celu dokonania obrotu należy obstawić zakłady za łącznie 400 PLN)
 • do obrotu wliczają się wszystkie kupony oprócz zakładów na sporty wirtualne
 • kurs całkowity na kuponie min. 2.50 (w przypadku kilku zakładów na jednym kuponie kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30)
 • warunki obrotu należy spełnić w ciągu 30 dni

W taki sam sposób należy obrócić bonus zarówno od pierwszej, drugiej jak i trzeciej wpłaty.

Etoto freebet w aplikacji

Jeśli Twoja 3. wpłata wyniosła minimum 2000 zł otrzymasz ekstra freebet 222 PLN przyznawany na aplikację. Za ten darmowy zakład możesz postawić kupon ze stawką 222 PLN nie ruszając ani grosza ze środków na swoim koncie depozytowym. Freebet ważny jest 7 dni i możesz go wykorzystać na obstawienie dowolnego zakładu.

Etoto zakład bez ryzyka

U bukmachera Etoto zakład bez ryzyka nie jest obecny w ofercie bonusu powitalnego. Z pewnością byłby to dla graczy miły dodatek i jeżeli tylko taki bonus się u bukmachera pojawi, to szczegółowo go tutaj opiszemy. Póki co jednak, bonus na start Etoto go nie zawiera.

Etoto bonus bez depozytu

Niestety, ale w ofercie bukmachera Etoto bonus bez depozytu nie znajduje się w żadnej postaci. Odebranie w Etoto freebetu wiąże się z wpłatą depozytu. Gdy tylko pojawi się w Etoto bonus bez depozytu, na pewno od razu Was o tym poinformujemy.

Etoto bonus na start – jak odebrać najwyższy?

W opisach poszczególnych bonusów Etoto zaznaczyliśmy, że są one uzależnione od wysokości pierwszego depozytu. Jest to całkowicie jasne w przypadku bonusu od wpłaty, bo jego wysokość jest uzależniona od kwoty, jaką wpłacisz. Ale także żeby odebrać freebet w aplikacji, trzeba też uiścić trzecią wpłatę depozytu o odpowiedniej wysokości.

Poniżej dla ułatwienia zebraliśmy informację o tym, jaki musisz wpłacić depozyt, żeby odebrać bonusy w Etoto:

 • Pierwsza wpłata – od jej wysokości będzie zależało to jak wysoki bonus od dostaniesz (bonus to równowartość 100 % pierwszego depozytu); minimalna kwota pierwszej wpłaty to 1 zł, ale jeśli chcesz odebrać maksymalna kwotę bonusu 400 PLN będziesz musiał wpłacić minimum 400 zł.
 • Druga wpłata – po wpłacie 2. depozytu otrzymasz bonus równy 50 % wpłaconej kwoty; maksymalny bonus jaki możesz dostać to 600 PLN (maks. bonus otrzymasz gdy wpłacisz 1200 zł)
 • Trzecia wpłata – dwtedy bonus równy 50 % twojej wpłaty do maksymalnej kwoty 1000 PLN (najwyższa kwota bonusu zostanie przyznana po wpłacie 2000 zł)

Jeśli twoja trzecia wpłata wyniosła min. 2000 zł (czyli otrzymałeś maksymalny bonus od 3. wpłaty) to dostaniesz dodatkowo 222 PLN darmowego zakładu w aplikacji.

Etoto bonus: uwolnienie

Bonusów, które otrzymujesz od bukmacherów, z reguły nie możesz wypłacić na swoje konto bankowe od razu po ich otrzymaniu. Najpierw lądują one na koncie bonusowym, oddzielonym od Twojego depozytu, i przed ich przeniesieniem na konto depozytowe wymagają tzw. uwolnienia.

W przypadku Etoto uwolnienie bonusów cechuje się dość klarownymi warunkami, które prezentujemy poniżej.

BonusŁączna stawkaDopuszczalne rodzaje kuponówCzas na uwolenienie
Bonus od 1. wpłaty  depozytu3 x kwota bonusuAKO z zakładami przedmeczowymi lub LIVE (bez sportów wirtualnych) z kursem całkowitym min. 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.30 (min. 3 zdarzenia)30 dni
Bonus od 2. wpłaty  depozytu3 x kwota bonusuAKO z zakładami przedmeczowymi lub LIVE (bez sportów wirtualnych) z kursem całkowitym min. 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.30 (min. 3 zdarzenia)30 dni
Bonus od 3. wpłaty  depozytu3 x kwota bonusuAKO z zakładami przedmeczowymi lub LIVE (bez sportów wirtualnych) z kursem całkowitym min. 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.30 (min. 3 zdarzenia)30 dni
Freebet w aplikacji222 PLNdowolne (bez sportów wirtualnych)7 dni
Warunki obrotu w Etoto bonusami powitalnymi

Freebet, który odblokowuje w Etoto wpłata trzeciego depozytu w wysokości 2000 zł możesz wykorzystać na dowolne zdarzenia. Jedynym wykluczeniem są sporty wirtualne. Jeżeli wygrasz postawiony za freebet zakład, wygrana ląduje prosto na koncie depozytowym i możesz ją wypłacić. Albo, oczywiście, dalej obstawiać tymi środkami kolejne zakłady. Jest to zatem oferowany przez Etoto bonus bez obrotu.

Etoto rejestracja z kodem bonusowym

W Etoto rejestracja jest procesem bardzo szybkim i prostym. Trzeba jednak mieć na uwadze, że istnieją dwa rodzaje rejestracji u tego bukmachera: szybka oraz pełna. Poniżej znajdziesz wszystkie wskazówki dotyczące tego, jak założyć konto.

Szybka rejestracja w Etoto

etoto jak założyć konto

Najpierw musisz założyć konto za pomocą szybkiej rejestracji. Nie wzięła ona swojej nazwy z powietrza – faktycznie jest błyskawiczna, bo nie zajmie Ci więcej niż 30 sekund.

 1. Wejdź na stronę bukmachera Etoto i kliknij „Załóż konto”
 2. Podaj swój adres e-mail oraz hasło, którym będziesz się logować do serwisu.
 3. Zaznacz oświadczenie, że jesteś pełnoletni oraz zapoznałeś się z regulaminem i polityką prywatności; możesz też zgodzić się na otrzymywanie informacji marketingowych – dzięki temu będzie na bieżąco z ciekawymi promocjami oraz mieć dostęp do programów lojalnościowych.
 4. Przejdź na następną stronę klikając przycisk „Kontynuuj” podaj tam imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL ponownie kliknij przycisk „Kontynuuj” i… i tyle!

Właśnie założyłeś konto tymczasowe. Korzystając z tego konta możesz wpłacać depozyty oraz obstawiać zakłady. Nie możesz jednak skorzystać z bonusu powitalnego ani zlecać wypłat, dlatego sugerujemy jak najszybciej przejść proces rejestracji pełnej. Tak czy siak masz na to 90 dni, po czym konto tymczasowe zostanie usunięte.

Konto stałe w Etoto

Przekształcając konto tymczasowe w konto stałe będziesz mógł skorzystać z bonusu na start Etoto oraz zlecać wypłaty. Jak to więc zrobić?

 • wejdź na swój profil gracza w Etoto
 • kliknij w „przejdź na konto stałe”
 • uzupełnij potrzebne informacje
 • dołącz wyraźne zdjęcie dowodu osobistego

Teraz pozostaje Ci poczekać na akceptację ze strony bukmachera i gotowe – masz konto stałe! Możesz odebrać bonusy powitalne a także zlecać wypłaty zgromadzonych na koncie depozytowym środków.

Etoto – promocje bukmacherskie

Gdy założysz konto w Etoto będziesz mógł korzystać z promocji stałych i okazjonalnych. Wśród okazjonalnych akcji można znaleźć atrakcyjne boosty kursowe na popularne mecze. Z kolei w stałej ofercie są:

 • Liga VIP – jest to program lojalnościowy bukmachera Etoto. Zaproszenia wysyła sam bukmacher i oferuje on członkom osobistego asystenta, priorytetowe wpłaty, dodatkowy bonus powitalny przy wejściu do ligi VIP i inne benefity.
 • MixBet – nie jest to klasyczna promocja, raczej rzadko spotykana możliwość typowania. W Etoto postawisz kilka zdarzeń z tego samego spotkania na jednym zakładzie. Wejdź w dowolny mecz piłki nożnej i kliknij MIXbet. Wybierz mix, który cię interesuje i gotowe.

Wpłaty i wypłaty Etoto

Etoto płatności

Chcąc skorzystać z bonusów powitalnych musisz dokonać depozytu, a jeśli szczęście ci dopisze, w dalszej kolejności wypłacić wygrane. Jak zatem prezentują się metody płatności w Etoto?

Chcąc dokonać depozytu gracz ma do wyboru następujące metody:

 • system Przelewy24
 • płatności mobilne BLIK
 • karty Visa i MasterCard
 • karta przedpłacona PaySafeCard

Depozyty na kontach ETOTO są księgowane natychmiastowo. Min. wpłata to 1 PLN.

Z kolei wypłaty naszych wygranych możemy zrealizować za pomocą systemu Przelewy24. Większość zleconych wypłat z Kont ETOTO zostają wypłacone natychmiastowo.

Etoto kod bonusowy – FAQ

Kod bonusowy nie jest wymagany. Po rejestracji u bukmachera otrzymasz trzy bonusy od wpłat na łączną sumę 2000 PLN. Ponadto będziesz mógł uzyskać ekstra freebet w aplikację 222 PLN!

Etoto posiada w swojej ofercie bonus od 1. wpłaty 100% do max. 400 PLN, bonus od 2. wpłaty 50% do max. 600 PLN oraz bonus od 3. wpłaty 50% do max. 1000 PLN oraz freebet 222 PLN w aplikacji. Taką sumę można odebrać tylko z kodem bonusowym wykorzystanym podczas rejestracji.

Łącznie musisz wpłacić do Etoto 3600 PLN, żeby odebrać najwyższy bonus. Najwyższy bonus za 1. depozyt otrzymasz wpłacając 400 PLN (100% od wpłaty). Bonus za 2. depozyt otrzymasz wpłacając 1200 PLN (otrzymasz wtedy 600 PLN czyli 50% kwoty 1200 PLN). Na 3 depozyt musisz wpłacić 2000 PLN (otrzymasz wtedy 1000 PLN czyli 50% kwoty 2000 PLN oraz dodatkowo odblokujesz darmowy zakład 222 PLN, który obstawisz w aplikacji).

Nie, w Etoto bonus bez depozytu nie jest dostępny w żadnej postaci.

W ofercie powitalnej Etoto zakład bez ryzyka nie występuje.

Freebet w Etoto można zagrać obstawiając zakład w aplikacji mobilnej bukmachera.

Warunek uwolnienia bonusu od wpłaty w Etoto to zagranie 3x kwotą każdego z bonusów na kuponach AKO z zakładami z oferty przedmeczowej lub LIVE (z wyjątkiem zakładów na sporty wirtualne) z całkowitym kursem minimalnym 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.30.

icon arrow up