Pierwsza wpłata, rodzaje metod wpłat i wypłat u bukmacherów.

Typowanie zakładów u bukmacherów wiąże się oczywiście z koniecznością utworzenia depozytu na koncie u wybranego bukmachera. Nie jest to czynność skomplikowana i z reguły trwa maksymalnie pięć minut. Przed wybraniem bukmachera u którego chcemy grać warto jedno najpierw zapoznać się z systemem wpłat i wypłat i sprawdzić czy jest wśród nich ten najbardziej nam odpowiadający.

Wpłacenie depozytu możliwe jest oczywiście po dokonaniu pełnej rejestracji i  weryfikacji naszego konta. Po zmianach prawnych w 2017 roku konieczne jest do tego m.in. skan lub zdjęcie dowodu osobistego czy paszportu. Po zalogowaniu się wybieramy odpowiednią zakładkę i wybieramy opcję, wpłaty, która nam odpowiada.

Karty debetowe  i kredytowe


visa-mastercard
Po pierwsze większość bukmacherów akceptuje wpłaty poprzez karty kredytowe lub debetowe. Taka czynność jest banalnie prosta. Podajemy numer karty, nazwisko na kogo karta jest wystawiona i datę ważności. Wpisujemy kwotę, którą chcemy wpłacić i potwierdzamy tę czynność numerem CVC z tyłu karty, a czasami również numerem z otrzymanego z banku smsa. Limit najniższej wpłaty waha się od 1 zł (najczęściej) do 20 zł. Górny limit? Ten najlepiej ustawić w odpowiednich ustawieniach na stronie bukmachera.

Przelew ekspresowy

payu logo
Możliwe jest też dokonanie przelewu ekspresowego ze swojego banku. I tak STS oferuje przelewy z 30 różnych banków, a inni bukmacherzy w niczym mu nie ustępują. Taki przelew odbywa się bardzo szybko i po wybraniu banku w którym mamy konto postępujemy zgodnie z przyjętymi zasadami w danym banku. Trwa to z reguły kilka minut i po kolejnych kilku mamy już środki na koncie. Podobne funkcje obsługiwane są poprzez strony pośredników jak PayU czy DotPay.

Portfel elektroniczny

BLIK-LOGO_cr
Bardzo ciekawym udogodnieniem (niestety nie obsługiwanym przez wszystkich bukmacherów) jest możliwość wpłaty pieniędzy poprzez elektroniczny portfel taki jak Skrill, Neteller czy Paypal. Również przelew poprzez „Blik” jest coraz częściej stosowany przez bukmacherów.

Wpłata w punkcie

Ciekawym rozwiązaniem jest też możliwość wpłaty pieniędzy w punkcie. To również oferuje STS. Mamy gotówkę, ale chcemy zagrać przez sieć? Wystarczy udać się  do punktu, podać dane konta internetowego i pracownik punktu zleci odopwiednią usługę.

Wszystkie wyżej wymienione sposoby nie są obarczone prowizjami.

Pierwsza wpłata, rodzaje metod wpłat i wypłat u bukmacherów.
Tradycyjny przelew

Oczywiście możliwe są też tradycyjne formy przelewów bankowych poprzez wypełnienie specjalnego blankietu i złożenie go np. w banku czy na poczcie. Z reguły wiąże się też to jednak z prowizją wystawianą przez instytucję w której dokonujemy takiego przelewu, a również czas zaksięgowania środków na koncie bukmachera znacznie się wydłuża.

Warto pamiętać o tym, że jak wpłacamy pieniądze na konto bukmachera pierwszy raz możemy skorzystać z ciekawych opcji bonusów na start. Pod pewnymi warunkami dotyczącymi obrotu zwiększają one nam nasz początkowy depozyt.

A co z wypłatami?

Z reguły też nie ma z nimi większych problemów z wypłatą swoich środków. Jeśli nie korzystamy z bonusów lub innych promocji albo po prostu spełniliśmy już wymagania stawiane w takich wypadkach przez bukmacherów wystarczy kliknąć na baner wypłata i postępować wedle wskazówek danego bukmachera.

Nasza wypłata będzie skierowana na konto, które podaliśmy przy rejestracji. Jeśli chcemy zmienić numer konta musimy skontaktować się z konsultantami bukmachera. Z reguły nie ma żadnych obostrzeń co do sumy kwot, które chcemy wypłacić danego dnia czy tygodnia. Jak to wygląda w praktyce?

Np. Fortuna na swojej stronie internetowej zaznacza, że wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00. Wszelkie wnioski o wypłatę złożone po tej godzinie, są realizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 12:00 zostanie zrealizowany dopiero następnego dnia roboczego. Wnioski, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym, np.: wniosek złożony w sobotę zostanie zrealizowany w poniedziałek.

Pierwsza wpłata, rodzaje metod wpłat i wypłat u bukmacherów.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi